Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Arkan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2007 03:28

V USA bude vydána sbírka básní vězňů na Guantánamu

Doufám, že se výtisky básní vězňů

Arkan 70.?.?.?

z Guantánamo objeví i ve vašem Z shopu. Hloupý jste na to dost.

138035

10.08.2007 15:50

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Občianska vojna

Arkan 70.?.?.?

Trodas pise :
V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konců neni zadna skoda..."Tento začátek Trodasova příspěvku, resp. jeho část, byl cenzurován i samým Stworou. I jemu - mimořádně - připadala jako silně protižidovská, nicméně kromě vymazání žádné jiné varování nedostal. Jak může být někdo masovým vrahem Palestinců, když měl údajně zahynout v holokaustu? To asi věří ten trotl Trodas na inkarnaci.

Jestli něco naplňuje skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy (národa a přesvědčení) tak je to určitě tato věta (§198,198a, Část 2., Hlava V.). Škoda že se Trodas narodil tak pozdě, Julius Streicher by ho jistě přivítal jako redaktora Der Stürmer, případně mohl přispívat i do Völkischer Beobachter. Je to neonacista jako "vyšitý".

Já jen doufám, že v blízké době dojde i na tento protižidovský, protiizraelský a protiamerický nenávistný webzine podobně jako došlo na Irwinga, Zündela a jím podobné. V poslední době byla nedávno zastavena řada jiných neonacistických webzinů. Myslím si, že na tom Eretz.cz, resp. Šimon Klein spolu s jinými pracuje.

Čím více čtu ty jejich nenávistné příspěvky, ze kterých dští nekontrolovatelná nenávist, tím méně chápu, jak něco tak zlého, zlověstného a nenávistného může existovat. [bliji]
Takový příspěvek W. Stwora asi neuveřejní, tak jej pro jistotu postuji i jinde.

141525

10.08.2007 16:50

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Arkan 70.?.?.?

Ta část, kterou jsem se "odvážil" publikovat (o tom co JÁ budu publikovat nerozhoduje doposud, bohudík, Stwora ale JÁ) , byla uveřejněna na Zvědavci několikrát před mým příspěvkem. Tak se uklidni, Vladimíre, vem si pár prášků a ono tě to přejde.

Já žádnou nenávist, kromě vůči těm neonacistům, které tady na Zvědavci trpíte, necítím. Já jen doufám, že dříve nebo později tuto hlásnou troubu neonacismu se jim podaří zavřít. [chechtot]

141529

23.08.2007 15:39

Hledá se vůdce

RE: Chceme opravdovou generalni stavku!!

Arkan 70.?.?.?

Přečtěte si ještě jednou, pro prdel, poslední příspěvek soudruha Valchaře. Ten má takové správné české dělnické jméno, které zní hrdě, žádný Grebeníček, Ransdorf, ale Valchař, Kolomazník atd.

"Chceme opravdovou generalni stavku!!
Ano jiste, pri opravdove stavce pokud se tato ma podarit je nutne oslovit zeny, odbory i studenty. Ale v tom je ta potiz!! Drive byli jednotne organizace odborove, studentske i jedina organizace pro zeny. Ted je to rozdrobene a vsichni se hadaji se vsemi. To oni tak sionisti udelali schvalne, aby nas rozdelili!!"
-------
Je zapotřebí říci, že to soudruh Valchař vidí politicky velice správně, protože mu to politicky myslí a vidí každý jednotlivý případ v širších souvislostech. Je to opět ta banda sionisticko-trockistických titoistických zrádců, typu Slánského, Clementise, Šlinga a jim podobných, se kterými se náš lid měl navždy vypořádat v padesátých letech pod vedením prvního dělnického milovaného prezidenta soudruha Klementa Gottwalda.
-------

"Proto je potreba obrovske usili. Ten Vudce (za Protektorátu se muselo říkat v pohádkách "vedoucí" loupežníků), ktery to musi organizovat bude potrebovat spoustu casu a trpelivosti, mozna nekdo v duchodu. Ale ten by asi neoslovil studenty!!
V kazdem pripade to musi byt nekdo, kdo bude mit ' planouci srdce, chladnou hlavu a ciste ruce'. A musi to byt clovek z lidu, jak rekl pan Bartosek a ne nejaky intelektual, aby ho brali i proletari".
------------------

Tady to opět soudruh Valchař vidí politicky správně, když tvrdí, že to nemůže být nějaký důchodce, nějaký pseudointelektuál, ale člověk z lidu, dělník alespoň s ukončeným základním vzděláním, který musí "mýt" hlavně čisté ruce, chladnou hlavu a plamen v srdci a dokázat se pravdě pohlédnout do očí i když je to někdy bolestivé. A to pseudointelektuálové Franke, Bartoška, Svoboda prostě nemají, těm chybí ctižádost, a bolševická rozhodnost. Ti soudruzi nehoří, ti jen doutnají, stagnují a s takovými soudruhy, jak by řekl soudruh major Borovička, "se brzy vypořádáme".
--------------

P.S. Vzkaz pro paní Jarmilu před generální stávkou, "rád bych se s vámi setkal, budu "mýt" texasky a šedé sako". Jarmila má kliku, protože "nemýt" texasky, tak by soudruha Valchaře ani nepoznala.

Soudruh Valchař dále pokračuje, "Takovemu cloveku rad pomohu kdyz napise na mou adresu Valchar199@seznam.cz"

Zveřejňuji znovu tuto adresu, protože takovýto člověk, člověk s čistým srdcem, po dělnicku komunisticky zapálený, si zaslouží desítky odpovědí. Doufám, že se připojíte svým vzkazem a podpoříte soudruha Valchaře, protože jak píše, "židovská média celou věc ignorují a snaží se zatajit".

Já vím, že to, Vladimíre, vaší cenzurou neprojde, ale v takovém sám sebe zařazujete mezi podobné "primitivy" a to máte rozhodně na víc.

142423

24.08.2007 14:39

Hledá se vůdce

RE: Chceme opravdovou generalni stavku!!

Arkan 70.?.?.?

Já jsem soudruha Valchaře kontaktoval, pochopitelně nikoliv pod svým jménem, co kdyby šlo o nepřítele dělníků, rolníků a pracující inteligence, nějakého provokatéra nebo, nedej bože, sionistického zrádce.

Ale on je opravdu dělnického původu a přesvědčený o správnosti stranické linie (KSČM), tak jak byla naznačena na posledním sjezdu KSČM. Při organizaci té poslední generální stávky se oddaně zapojil a burcoval svým zapálením své kolegy v práci (pochopitelně ve výrobě), protože chlapi chtěli vědět co dělat. Navíc i dnes nadále přesvědčuje své spolupracovníky o důležitosti stranické práce a pomáhá vybudovat to nové, zdravé dělnické hnutí.

Proto vyjádřil takové zklamání a pocit ostudy, když dělníci, rolníci a pracující inteligence neuposlechli výzev a namísto účasti na stavce a nošení "trykolor" se věnovali nákupům potravin a spotřebního zboží v kapitalistických prodejnách vykořisťovatelů typu Lídl, Kaufland, Tesco apod.

Ale jak už psal náš druhý dělnický prezident Antonín Zápotocký ve své knize "Rudá záře nad Kladnem", "i kdybychom padli všichni, vstanou noví bojovníci, rudý prapor zavlaje." Jeden neúspěch, jedno zklamání nemůže ohrozit dosažení jasného cíle.

A mezi těmi novými bojovníky bude i Josef Valchař a ulicemi našich měst a vesnic bude opět dunět, jak nedávno napsal, dělnický krok a vládci se tentokráte opravdově zaleknou.

Já jsem si původně myslel, že je jen takový srandista, který si dělá prču z lidí na Zvědavci podobně jako já, ale on to myslí vážně a blbne na kvadrát. Asi to na Zvědavci neprojde, jako řada jiných příspěvků. [smích]

(Nejen zvěd, srandista, ale i sqělý taktik, Arkane. Jak bych vás mohla nepustit. Gratuluji. A teď utíkejte domů, večer se budou rozdávat medaile [velký smích]. Editorka)

142514

24.08.2007 17:13

Hledá se vůdce

RE: Your Imperial Majesty,

Arkan 70.?.?.?

vzhledem k Vašemu ctěnému jménu (Romanov), dovoluji si Vás, váše imperátorskéje vysokoprevoschoditelstvo, upozornit na malou chybičku v jazyce českém. Říká se "houby s octem", neboť již od starověku se houby nakládaly do octa a nikoliv do máku, ačkoliv mák a "výrobky" z něho (opium) byly známy po tisíciletí.

I náš nejsvětější spasitel Ježíš Kristus dostal, když vyjádřil svůj stav na kříži slovem "Žízním" od římských vojáků pouze houbu namočenou do octa.

BTW, pan Bartoška - i přes svůj ilegální pobyt v USA - politice v ČR velice dobře rozumí, má tak říkajíc palec na pulzu národa českého a věří (jak pravil Jan A. Komenský, "....že vláda věcí tvých se k tobě zpět navrátí, ó lide český".)

In the meantime, may the Grace, peace and loving kindness of Our Lord Jesus Christ be upon you, Sire, for uncounted years.

ecce signum Fr.Arkán

P.S. Doufám, paní Mindy, že se svým smyslem pro humor, tento příspěvek projde cenzurou. Jak již říkali čeští buditelé, je třeba lid český obrodit a vzdělat. [smích]

142529

24.08.2007 23:13

Hledá se vůdce

RE: _Ceský Joe Hill Josef Valchař

Arkan 70.?.?.?

Po přečtení odpovědi soudruha Josefa Valcháře, není zapotřebí už nic dodávat. I veliký Felix Edmundovič Dzeržinskij, jeden ze zakladatelů Čeky, by se usmíval na smrtelném lůžku, když umíral na mrtvičku spojenou se souchotinami (ostatní soudruzi o pár let později nebyli již šťastní), neboť by věděl, že kromě mechanických kalkulátorů zanechal po sobě i lidi pevného charakteru, zapáleného srdce a kteří mají i hygienickým způsobem umyté čisté ruce (Irish Spring, Dove apod.). Však všichni víte jakým způsobem si umývají chirurgové ruce.

A ten způsob jakým setřel pana Bartošku, našeho grafomana a typomana, to mu opravdu závidím. Na to i přes veškeré vysokoškolské vzdělání, které mi zaplatila dělnická třída v ČSSR a později i dělnická třída v Kanadě, opravdu nemám. Těch pár vět prostého dělníka (ve výrobě) ve mně (mnje - NPČPPZ) zanechalo hluboký a nezapomenutelný dojem. Skláním se před památkou obětí dělnického boje.

Zejména ta reference o proslulém americkém odboráři Joe Hillovi, (zavražděný americkými imperialisty 19. listopadu 1915, ale není zapotřebí to házet na George W. Bushe, ten ještě nežil), jen dokazuje, že i prostý dělník, pokračující ve šlépějích našeho prvního dělnického prezidenta Klementa Gottwalda, vyučeného truhláře (než se na to s odpuštěním "vysral" a dal se na politiku, která mu vynášela jako poslanci československého parlamentu daleko více a navíc nemusel manuálně ve výrobě makat), dokáže svým vrozeným talentem zapálit ostatní soudruhy, to nesmírně zvýšilo moji úctu k lidem jeho ocelového charakteru. [smích]

BTW soudruh Joe Hill byl obviněn z večerního přepadení plus nějakého zastřelení majitele obchodu (na způsob Večerky). I dělnícký organizátor se někdy utne.

142540

30.08.2007 00:40

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

Jak už, blahé paměti, říkával vrátný

Arkan 70.?.?.?

Jeronym z hotelu Union, "sprostá nádoba (čti blbá ženská) pobaví více a lépe než inteligentní". A z tohoto důvodu vždycky za blbou ženskou zákazníkům přirážel.

Když jsem slyšel tu její odpověď poprvé, tak jsem si myslel, že snad sním, tak něco blbého a primitivního jsem už léta neslyšel. Nicméně podle komentářů řady rozhlasových a televizních tzv. celebrit ji předpovídají "velkou" budoucnost. Má pro to totiž všechny parametry, je pohledná, blond, prsatá a to pro práci v televizi naprosto stačí (jen se podívejte na Lucku Borhyovou, ta má ovšem ještě větší kozy).

Její odpověď, pokud se to dá nazvat odpovědí (i s tím Ajrák, Ajrán a Ajtaly, což je u "Jižanů" zcela normální výslovnost)
mě vůbec nepřekvapila. Úroveň všeobecných znalosti ve Spojených státech (ale též i v Kanadě) je na velice nízkém stupni - řadu let jsem tady učil, takže vím o čem mluvím. Když si večer pustíte americkou televizi (ABC, CBS, NBC) tak tam uvidíte jen zprávy o tom co se stalo v USA, pokud se to nepřihodilo v USA, tak se to tzv. nepřihodilo. Jedinou výjimkou jsou různé tragédie, ale tam musí být hodně mrtvých, zmrzačených, základně něco hodně negativního a tudíž zpravodajsky pro Američany zajímavého.

Pokud se člověk chce dozvědět o světě, pak nezbývá než "přeladit" na BBC, francouzské, německé či španělské televizní stanice a dnes - díky Internetu - i na českou televizi.

Té blondýnce předvídám "velkou budoucnost" a musím souhlasit, že za hřích by stála. Aby moc blbě nemluvila stačilo by jí dát na ksicht malý polštářek (vankušík, ako povedajú náši bratia) a smelo trdkať.

142789

30.08.2007 15:19

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Neviem, ci som paranoidny,

Arkan 70.?.?.?

Překlad, který jste, pane Stworo, předložil svým přívržencům je naprosto adekvátní. To co řekla ta hezká blondýnka je totiž nepřeložitelné, to nemá hlavu ani patu. To mi jen připomíná ten nezapomenutelný proslov nadporučíka Pavola Mazurka před nastoupenou rotou pétépáků z románu Černí baroni.

Z té Miss S.C. si dělá legraci nejenom Stwora, ten jen reaguje na zprávy z nejrůznějších zdrojů (TV, rozhlas, noviny a časopisy), z té si dělá "prdel" celá Amerika. Ten klip se od té doby opakovaně vysílal na všech stanicích, nicméně většina rozhlasových a televizních komentátorů předvídají této dívce velkou "budoucnost". Má pro to všechny předpoklady, hezká, prsatá blondýnka, nepříliš chytrá to může v Americe daleko dotáhnout. Nebude z ní sice žádná Baba Wawa (Barbara Walters), to je vzdělaná přirozeně inteligentní ženská, ale i větší blbky (Britney, Paris Hilton apod.) se staly celebritami.

To že se mladí lidé nedokáží slovně vyjadřovat je způsobeno vzdělávacím systémem, který existuje v USA a Kanadě, tj. absencí ústních zkoušek, ústních prezentací před třídou. Před lety jsem učil ekonomii na dvanáctiletce (11. a 12. ročník - řádově 17 a 18 leté). Abych je nějakým způsobem aktivněji zapojil do výuky, požádal jsem je, aby si na jednotlivá témata (např. bankovnictví) připravili, jak se u nás říkávalo referát, neboli prezentaci. Tito mladí lidé, pro něž angličtina je mateřským jazykem nebyli schopni ten text po sobě přečíst. Vzpomínal jsem vždycky na českou školu, na ty ústní zkoušky na stupínku před celou třídou, kde se člověk, i ten největší blbec, trochu otrkal.

Závěrem chci jen vyjádřit spolu s Miss S.C. naději, že se lidem v Ajráku a hlavně v Ajránu dostanou do rukou mapy. Ajteliens mají těch map dostatek, tam nakonec kartografie vznikla.

142839

06.09.2007 22:42

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Podle mého skromného

Arkan 70.?.?.?

názoru pravidla společnosti PayPal porušena byla. Račte si povšimnout, že znění této právní smlouvy, kterou jste dobrovolně přijal říká, "....for ANY sexually oriented or obscene materials...". Soudce by se v případě sporu zaměřil právě na toto slovo "ANY" (jakýkoliv). Zda ta rubrika nazvaná Erotika se dá interpretovat jako obscénní nebo jen sexuálně orientovaná, to záleží na toleranci společnosti. Co projde v Holandsku a dnes i v Rusku či ČR, to evidentně neprojde v USA.

Ten paragraf se také zmiňuje o platbách a Vaše argumentace, že jde o "dary", s tím bych měl jisté potíže s "překousnutím". Pokud se chci podívat na články, které jsou starší 3 měsíců, tak musím mít předplatné. A předplatné, pokud se nemýlím (and I have been wrong before), je z hlediska "vyššího principu mravního" považováno jako platba za extra službu a nikoliv jako dar, i když můžete mít - a evidentně máte, zejména na konci měsíce - i své mecenáše. Za předplatné pak získávám možnost si přečíst příspěvky starší tří měsíců a navíc - jak je vidno z četných příspěvků nejrůznějších grafomanů (nemohu je jmenovat neboť jsem byl varován před osobními útoky)- i možnost psát nekonečné množství příspěvků bez cenzury a tak ukojit své grafomanské choutky. Osobně jsem přesvědčen, že málokterý pravidelný návštěvník Zvědavce sem chodí kvůli erotice.

Jako kanadský občan jste se zachoval velice dobře. Bobr je významným kanadským symbolem spolu s javorovým listem (a sirupem) a měl by být chráněn. Jeho existence byla jedním z důvodů pro kolonizaci Kanady. (Evropané na druhé straně dovezli do Kanady "kozy", krávy, prasata a jiná hospodářská zvířata). [smích]
Nebude to dlouho trvat a velká Čína - díky své politice "jednoho dítěte" - bude mít vážný nedostatek mladých bobřic.

A teď jsem zvědav, zda to - ve svém boji proti cenzuře - uveřejníte.

143288

12.09.2007 15:36

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Arkan 70.?.?.?

prvního z Dnů bázně, Nového roku ROŠ HAŠANA Vám všem přeji „Shana Tova Umetukah“ – dobrý a sladký rok.

Je to jedna z příležitostí, kterou nám B-h dává, abychom se mezi Novým rokem a Jom Kipurem zbavili hříchů. Neboť v Bibli se praví, že osoby spravedlivé budou pak na zapsány do Knihy života, velcí hříšníci pak do Knihy smrti a ti „průměrní hříšníci“ pak do Knihy průměrných.

Máte na to deset dní, abyste se napravili a byli očištěni od hříchů, ať již půstem, modlitbou či dobročinností (tsadaka) , např. zasláním příspěvku na provoz Zvědavce či příspěvku na pomoc palestinským vdovám po neznámém mučedníku (šahíd). Příspěvek na provoz Zvědavce má v očích B-ha ale vyšší hodnotu.

Také zítra dopoledne, první den Nového roku, nezapomeňte na „tašlich“, tj. zajít si k řece, rybníku či k moři a symbolicky tam hodit pár kamínků či drobtů chleba či pečiva (tím odhodíte symbolicky své veškeré hříchy za minulý rok a můžete začít znovu, ale až po Jim kipuru). Někteří z Vás si budou muset na „tašlich“ vypůjčit asi malý náklaďák se štěrkem (Trodas, soudruh Peleška a.k.a. Houba, Kabát, Sodek, Bartošek, Mirda a spol.) či vykoupit pekařství, aby byli na Jom kipur řádně připraveni a očištěni od hříchů.

Tak závěrem ještě jednou „Shana tova umetukah ketiva ve-chatima tovah.“ May You Be Written and Sealed for a Good Year. [mrknutí jedním okem] a k novoroční večeři nezapomeňte si dát k jídlu něco sladkého, datle, med atd. a také něco z hlavy, nikoliv však své, např. jazyk nebo mozek.

143693

13.11.2007 04:07

iNo pasarán!

RE: Paní Jarmilo,

70.?.?.?

ta čtvrť se opravdu oficiálně jmenuje Josefov a je součástí Starého města z velice jednoduchého důvodu. Bylo nebylo, v 18. století kdysi vládl císař, jeden z posledních císařů Svaté říše římské (ta nebyla ani svatá, ani většinou říše a vůbec ne už římská, Karel IV byl také kdysi jedním z nich) jménem Josef II.

Byl to představitel tzv. osvíceneckého absolutismu, to by, mimochodem, dnešní Češi potřebovali jako "prase drbání". („císařil“ v letech 1780-1790, pak umřel a před smrtí ze zoufalství odvolal všechny své reformy) a vládl Rakousku,
Království českému (tam patřily Čechy, Morava i Slezsko, aby se na nás Moravané nezlobili) plus řadě dalších menších zemí a přidružených území. Již od mládí měl, ale to tehdy rukou železnou vládla jeho matka Marie Terezie (ta „prosrala“ to Slezsko tj. Kladsko), jisté – dnes by se řeklo revoluční – sklony (v dnešní Praze by byl označen buď jako nacista nebo komunista a případně zmlácen). Teprve až jeho matka zemřela a byla do hrobu dána, mohl pak své – na svou dobu revoluční – plány uskutečnit. Zrušil nevolnictví, omezil vliv církve , podporoval obchod, „průmysl“, sponzoroval umělce (např. Mozarta, ale nikoliv pí Zuzanu Paroubkovou), vydal toleranční patent atd. Pro místní židobijce, ale jen – for your eyes only – byl i aktivním podporovatelem Zednářství, takže to byl vlastně žid, neprávdali, pane Trodas?

A mimo jiné, a teď se dostáváme k jádru pudla, paní Jarmilo, vydal i císařský „ukaz“, kterým de facto zrušil pražské židovské ghetto, tj. dovolil židům, aby se mohli stěhovat do jiných částí Prahy a Čech, provozovat i jiná, kdysi jim zakázaná, řemesla, studovat a dal jim i jiné výhody. Pochopitelně, mimochodem, potřeboval také od židů nějaké ty peníze, a jak víte ani kuře zadarmo nehrabe, takže za poskytnutý obulus, zrušil řadu omezení a poskytnul mnohé výhody.
A židovská obecní rada, či jak se ta organizace tehdy jmenovala (dá se to někde najít) se na císaře obrátila s prosbou, zda by mohla přejmenovat pražské ghetto z vděčnosti (tedy tu historickou součást Prahy – od 10. století obývanou židy) na Josefov, a té žádosti bylo milostivě vyhověno. A od těch dob se ovšem – kromě několika starých památek (Staronová synagoga, židovský hřbitov atd.) mnohé v té části Prahy změnilo. Vyrostly přepychové – na tehdejší dobu – činžáky, ulice se rozšířily, hradby zmizely a dnes tu historii připomíná jen ta mini historická část Josefova, která je ovšem z hlediska turistického „dojena“ do poslední kapky.

BTW, ti zlí Američané žádnou „holou kost“ v Iráku neprovádějí, oni se Iráčané dokáží – podobně jako Palestinci v Gaze – mezi sebou dokonale vyvražďovat bez americké pomoci (Sunnité, šíité, Kurdové, alawité, turkomani, atd. - nět nikakoj ráznici).

147034

13.11.2007 05:50

iNo pasarán!

RE: Ta organizace

Arkan 70.?.?.?

pana Sedláčka se oficiálně jmenuje občanské sdružení "Mladých národních demokratů". Nikde není napsáno, že jde o nějakou reinkarnaci "národních socialistů", tj. nacistů. Až budou organizovat ty SA nebo SS na svou obranu, tak jako to dělali členové NSDAP na obranu proti úderkám Thelmanových bolševiků - (a osobně bych se jim vůbec nedivil, kdyby s něčím začali) - pak můžete zakročit, ale všeobecně řečeno, ten největší bordel v tu sobotu dělali nikoliv "náckové" ale představitelé Antifa - anarchisté a profesionální "protestanti", kteří - alespoň podle definice anarchismu - nemají respekt před ničím a účastňují se demonstrací, protože se mohou "vyřádit" a v davu, v lůze, ztratit. Jen jsem tam postrádal poslankyni Kačku Jaujau a její parchanty. Část té demonstrace se konala na jejím populárním místě, náměstí F. Palackého.

Kdyby ta policie nechala tu početně malou skupinu projít a opravdu DEMONSTROVAT proti účasti ČR ve válce v Iráku, což byl původní účel celé demonstrace a oficiální důvod pro svolání celé té demonstrace (člověk tomu může věřit ale také nemusí, ale v ČR se dějí věci, které jsou pro "neČechy" zcela nepochopitelné) pak by se nic nestalo a celá věc by nestála ani za zmínku v ČT či na Nově. Takhle přitroublí reportéři Novy a ČT popisovali "srážky a bitky" v místech, kde se vůbec nic nedělo a to mám očité zprávy od svého bratra, velice podobné tomu co pan Stwora na vlastní oči viděl. Navíc jsem sledoval "live" celou sobotu přímé přenosy z Prahy, takže jsem tam virtuálně ač vzdálen byl, tj. viděl jsem záběry, které nám byly díky ČT 1, 24 či Nova "umožněny" vidět.

Oddělit "Mladé národní demokraty" (a soudě podle instrukcí na Internetu, rozumně informované, organizované a hlavně nabádané k tomu, aby se nenechali vyprovokovat, aby se chovali slušně a neprovokovali policii) od neukázněných, nedisciplinovaných anarchistů a profesionálních demonstrantů, kteří vyloženě policii provokovali, (ta ovšem zasáhla až když pohár přetekl) tak jako se to děje v jiných demokratických zemích, např. v Kanadě, pak by k nějakým nepokojům nedošlo. Ale to v ČR nejde, to se musí řešit "po našem", vodními děly, obušky, dělbuchy, plynem apod., takže jsme opět "středem pozornosti ", pupkem zájmu celého světa. Jak řekla Dolores "Iba", "No pasaran!" a ani my se neposerem, neboť "jak lvové bijem o mříže, jak lvové v kleci jatí, a my bijem o mříž, ducha lvi a my ji - for sure - rozbijeme!".

N.B. Závěrem bych ještě chtěl popřát novým nastávajícím manželům Paroubkovým hodně štěstí a zdraví - a v brzku nějakého potomka - do nového společného života. Nechť je Allah provází na každém jejich společném kroku, whatever. Mít takovou ošklivou manželku, tak se také rozvedu a najdu si mladou krasavici.

147037

15.11.2007 00:27

iNo pasarán!

RE: Pastiňáku,

Arkan 70.?.?.?

já jsem se narodil v pondělí, ale nikoliv minulé pondělí a pokud jde o Židy resp. židy nemusíte mi nic říkat, vím toho o nich víc než je někdy zdrávo.

To že do transportu židé vybírali své vlastní lidí je velice dobře známo. Takovým klasickým příkladem bylo Varšavské ghetto, které Němci po porážce Polska zřídili v jedné varšavské čtvrti a shromáždili tam židy z okupované části Polska, byla i další ghetta, Lodž apod. V čele ghetta stál židovský výbor, který byl zodpovědný za "pořádek" (židovská policie), za organizování pracovních komand do továren v ghettu,a v neposlední řadě i později za to, aby každým dnem vyplnili jeho představitelé židovské rady Němci stanovenou kvótu židů pro odsud do pracovních táborů "na východ". Zpočátku se totiž židé domnívali, že budou jen přestěhování, netušili, že Němci pro ně měli jiné plány. V tom spočívá ta německá ďábelskost, preciznost a ordnung.

Teď si představte, že jste jedním z těch policajtů či zástupců židovské obce a máte rozhodovat, zda do transportu půjde nějaký Vám neznámý žid nebo Vaše rodina. Podle přísloví, že košile je bližší než kabát, tam pošlete někoho jiného a budete chránit svou rodinu. V opačném případě, když totiž kvótu nesplníte, tak jedete do koncentráku Vy. Tudíž to klasické "damned if you do, damned if you don't".

Tady podobně jako při výstavbě krematorií, vynášení mrtvol, vytloukání zlatých zubů a i jiných "lahůdek" (prostituce, buzeranství) šlo totiž o přežití. A u člověka je ten smysl pro přežití velice dobře vyvinut. Podobným způsobem pak političtí muklové drželi pysk a pracovali v jáchymovských či příbramských uranových dolech jako otroci, protože chtěli co?, protože chtěli přežít.

Pokud jde o vinu Američanů na tom bordelu v Iráku, musím, bohužel, souhlasit. Američané, a já už jsem si myslel, že se z toho po vietnamských zkušenostech vyléčili, si i nadále myslí, že všichni touží po americké svobodě, demokracii, svobodných volbách a bla bla bla, takže tuto teorii - bláznivou myšlenku - se snaží či v minulosti snažili uplatnit v Afganistánu, Iráku, Vietnamu, Koreji atd. Zapomínají na to, že lidé začnou mít zájem o tyto "filosofické" koncepty teprve až se třikrát denně nažerou, budou mít střechu nad hlavou, zaměstnání, základní lékařskou péči, nějaké to vzdělání atd., prostě základní věci.

Nicméně i nadále tvrdím, že ovlivněni islámem a islámským fanatismem, vzájemnou nevraživostí a nenávistí, se Iráčané, Afgánci, Palestinci, Libanonci atd. dokáží - za současné situace bezvládí, chaosu, neexistence silné vlády - vyvražďovat bez americké či NATO, OSN pomoci.

147194

Káva pro Zvědavce

6

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 18 čtenářů částkou 2 083 korun, což je 6 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 6

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 0

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
28,81 Kč
Kanadský dolar
16,54 Kč
Australský dolar
15,82 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,79 Kč
Čínský juan
3,16 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
30,12 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 807,59 Kč
1 unce stříbra
587,38 Kč
Bitcoin
255 765,00 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?