Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2007 01:45

Hledá se vůdce

RE: Chceme opravdovou generalni stavku!!

Saša 207.?.?.?

To by snad byla schizofrenie? Nemocným se není dobře smát, ale některé příspěvky zřejmě z anonymních adres jsou velmi podivné. Co s tím? [zmaten]

142588

06.09.2007 18:18

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Vas odhad je spravny

Saša 207.?.?.?

Pan anonym pod krásným pseudonymem Václav Nejezchléb uvádí: „Duvodem byla nejspis rasova nesnasenlivost a propagace nacismu ke kterym bohuzel na vasich strankach tak casto dochazi.”

Pro někoho je rasovou nenávistí, když napíšete cikán místo vznešeného Róm a podobně. Je zde výsměch politické korektnosti, najdete zde co se běžně nedočtete, ale propagace nacismu a rasové nenávisti? [oči v sloup]

Uveďte prosím jediný příklad propagace nacismu nebo rasové nesnášenlivosti!

143237

11.09.2007 03:43

Čeho se bojí Petr Adler?

Charakter lidí se nemění

Saša 207.?.?.?

Charakter lidí se nemění. Když má někdo potřebu lživě a křivě bonzovat, bude tak činit za každého režimu. Je to celkem častá deviace povahy. Pan Petr Adler sice mlží, ale přiznává, normální člověk by totiž napsal, že 18.4.1943 není jeho datum narození. Odpovídá to pokřivené povaze s představou, že je stále v tajných službách.

143547

11.09.2007 10:58

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Je to on !

207.?.?.?

Pan Petr Adler má slušný dům nedaleko Lougheed Hwy na Gilley Ave v Maple Ridge (předměstí Vancouveru). Jeho relativní úspěch a slušné bydlení není zcela jen jeho osobní zásluhou; jeho matka byla ve Vancouveru po léta lékařkou a je s podivem, že neemigroval daleko dříve. (Lékaři jsou v Kanadě nejlépe placenou profesí a matka nebyla zrovna chudá.)

Na jeho omluvu, STB si vybírala lidi s příbuznými v zahraničí a kdyby nespolupracoval nemohl by dělat pochybnou kariéru v Mladé Frontě.
Pokud není pravidelným čtenářem Zvědavce může si mylně myslit, že Zvědavec je antisemitický.

143568

15.09.2007 09:03

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Velice výstižné paní Jarmilo!

Saša 207.?.?.?

Velice výstižné paní Jarmilo! Jsou to stále ti stejní lidé!
Kam vítr tam plášť.

143884

15.09.2007 09:11

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Zlobici se Mr. Toman

Saša 207.?.?.?

Kdo by četl ódy na velikého vůdce a Vy si to jistě najdete, Rocky! V jiné době by pan Buchert opěvoval Stalina a přál by si být sovětským člověkem. V dějepise se dočtete, jak jsme za protektorátu byli pod ochranou Hitlera a také někteří jásali..

Podívejte se raději na http://mparent7777-2.blogspot.com/2007/09/american...
To pro Vás bude užitečnější..

143882

15.09.2007 10:53

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Zlobici se pan "Rocky"

Saša 207.?.?.?

Přehlédl jste "V jiné době by pan Buchert opěvoval Stalina"

Rocky, Vy i já žijeme v té „Americe“ a ani jeden z nás nemáme důvodu ji opravdu nenávidět! Každý z nás jsme pouze na jiném/opačném konci politického spektra; jsme rozděleni ostatně zcela stejně jako ostatní opravdoví Američané. Dokonce Vy i já to myslíme s tou „Amerikou“ dobře, pouze víra politického přesvědčení je rozdílná. Mýlíte se, o koryto jsem nepřišel, pouze se nezaprodám. Vy chcete věřit, že to Spojené Státy dělají správně a to Vám nikdo nevezme. Nevidím důvodu k obdivu, naopak současné vedení SS/US se dopustilo zločinů obdobných Stalinovi nebo nacistům. Buchert je prodejný, za Stalina byl sice malé dítě nebo možná ani ještě nebyl, ale obdivoval by každého mocipána dne jen aby mohl hrát golf.
Jistě není sám, ale každý nespolkne vymývání mozků a v principu vlastizradu. [bliji]

143887

16.09.2007 06:35

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Zlobici se pan

Saša 207.?.?.?

Článek Tajné války CIA od pana Stockwella, rozhodně stojí za přečtení. (Do původního odkazu se vloudil otazník, proto uvádím znovu - díky.)

143944

17.09.2007 09:40

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

RE: Členství v KSČ není pohana, ale dnes by takový člověk měl být zticha!

Saša 207.?.?.?

Kotrba ze strany vystoupil za komunismu, ještě když z toho prospěch zrovna nekoukal. Netají to. Necpe nikoho na hrad jako Šiklová. Nepíše pro zisk. My o voze a Vy koze. [zmaten]

144011

18.09.2007 07:43

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

Kde je bývalá svoboda v US?

Saša 207.?.?.?

O platformě prezidentského kandidáta bývalého lékaře dr. Rona Paula se z běžných komunikačních prostředků mnoho nedozvíte. V angličtině můžete shlédnout video

How Long Will Americans Stay Apathetic To The Reality


Samozřejmě obsáhlý a „vyvážený“ popis je také na anglické Wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Paul

Jeho oficiální stránky jsou na http://www.ronpaul2008.com/ a http://www.ronpaul.org/
V jiných zemích by byl na zprávách denně a určitě by byl zvolen; v USA tomu tak není. PROČ?

Někde byla o něm zmínka na Slovenském internetu, může někdo dodat směrník?
Tím netvrdím, že je záchranou „Ameriky“.. Znáte to..

Jako kontrast se podívejte na
STUDENT TASERED FOR ASKING SEN KERRY ABOUT VOTER SUPPRESSION

Toto video musíte vidět, ať již rozumíte anglicky nebo ne! Pro nevinnou otázku policie použije elektrický šok na studentovi. http://en.wikipedia.org/wiki/Taser_gun Taser gun je zbraň, která člověka paralyzuje elektrickým proudem, postižený se pokálí a pomočí, se slabším srdcem to nepřežijete. Co je zarážející ta apatie stáda, ostatní studenti mu nepomohli. Ani žádné pobouření v US, lid chce asi aby s ním bylo zacházeno hůř než s dobytkem (tam by se zastala ochrana zvířat).

Je to zcela jiná „Amerika“ než jakou jsme znali před mnoha lety..

144048

18.09.2007 11:06

Pozadí mýtu o Anbáru

Amíci řádí

Saša 207.?.?.?


Iraq revokes security contractor license after shootout


V pondělí Americká soukromá ochranka (nevím jak to nazvat) společnosti Blackwater zastřelila v Bagdadu 11 zcela nevinných osob a postřelila dalších 13. Condoleezza Rice zavolala svému lokaji, dosazenému předsedovi Irácké vlády Nuri al-Maliki a omluvila se. Pan Nuri al-Maliki na oko říká, že se to vyšetří. Kdo tomu věří, ať tam běží

Zcela nesouvisející čerstvá zprávička Federal Prosecutor Arrested In Child Sex Sting/ Státní zástupce Amerického soudu byl zatčen neb měl sexuální zájem o pětiletou holčičku. Každý musí říci, patří mu to, ale neexistující holčičku mu nabídla tajná policistka se zájmem nachytat ho na švestkách. No, stále dobře mu tak pervertovi, je jen otázka proč mu vlastně policistka nabízí dětičky? V té „svobodné“ Americe je to běžné; píše se o tom v novinách, v některých městech na ulicích mezi prodejnými holkami šlapou také tajné policistky svlečené jak kurvy a pokud se s ní potencionální zákazník zastaví, zabaví mu auto, dají pokutu nebo trest dle zákona. Zase, je obtížné se zastávat. Nemyslíte však, že stejnou taktiku používají proti politickým zločinům? Nebude se vás ptát ta lehká tajná policistka jestli by jste nevyhodil něco do povětří? Nezapomeňte, že tajnej nebo tajná je placený a má zájem s vámi „uspět“. No v novinách to bude presentováno patřičně jinak, vždyť to není sexuální zločin.

144062

19.09.2007 02:49

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

RE: asi ano, díky pane Max von Sprcha :)

Saša 207.?.?.?

Čerpal jsem právě z toho internetového životopisu. Díky. Zřejmě obdivuji zaměření trochu doleva a v tom se Kotrba snad nezměnil. Tedy stále ho nelze srovnávat s Jiřinou Šiklovou.
Snad je mu jasné, že komunismus se zhroutil a nikdy nikde nepracoval, ideologie se neslučuje s povahou člověka.

144098

19.09.2007 05:57

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Zlobici se pan

Saša 207.?.?.?

>Podle wikipedie

John Stockwell je nositelem nejméně jednoho vyznamenání Medal of Merit, dle té wikipedie

>Lide kterym se nevydari kariera

O jeho kariéře se nám může jen zdát.
(Tedy není mým přáním zrovna pracovat pro CIA..)

>jednoho zhrzeneho cloveka

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

144100

19.09.2007 08:24

Nový Bushův pudlík

Shah of Iran on the American Jewish Lobby 1974

Saša 207.?.?.?

Pokud rozumíte trochu anglicky podívejte se na rozhovor s Reza Pahlavi z roku 1974. Tenkrát se ještě snad smělo svobodně mluvit na Americké televizi.

Shah of Iran on the American Jewish Lobby 1974


Dnes je to jiné, nepohodlná otázka a pochopi vás vynesou, svalí, spoutají a bezmocného šokují elektrickým proudem. Dvouminutové video ze svobodné diskuse se studenty a senátorem John Kery na University of Florida

UF Student Tased by Univ of Florida Police


K pochopení té dnešní "svobody" angličtina nutná není.

144104

19.09.2007 22:08

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: Kde je bývalá svoboda v US?

Saša 207.?.?.?

Washington Post má online anketu http://polls.washingtonpost.com/cgi-bin/multi_poll... a s Vaším názorem Jožíne souhlasí 3% Američanů. Otázky jsou formulovány opatrně a 36.4% se domnívá, že „America has become a police state and this is evidence of that.” Za kriminální zločin policie to považuje dalších 34.3%, a 12.8% by chtělo tase Johna Kerry. Jste tedy jedním z deseti, který je ochoten policii a Kerryho nějak omluvit.

Celá debata je na videozáznamu; některé televizní stanice a internet odvysílaly i několik minut před a po incidentu/zločinu policie. Neslyšel jsem jedinou urážku a na tož sprostou. Debata pokračovala, někteří odcházeli pod vlivem incidentu. Samozřejmě jako vždy existuje již konspirační teorie (o kterou se opíráte), že celá debata je produkt Hollywoodu. Bylo by to na Oskara a policisté, kteří mají „chránit“ serve and protect by si zasloužili několik let v kriminále za šokování bezbranného a spoutaného i kdyby to byla nahraná komedie, což není.

144137

20.09.2007 11:42

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

Nebyli tam policisté, aby chránili demokracii a svobodu projevu?

Saša 207.?.?.?

John Kerry dal slovo studentu Meyerovi a ten má určeny 2 minuty k vyřčení otázek. Asi po jedné a půl minutě, právě v okamžiku ukončení otázek, kdy se uklání a děkuje senátorovi Kerrymu za dovolení otázky vyslovit je napaden policií. Když pozorujete záběr zblízka máte dojem, že se posadí nebýt toho, že je v tom okamžiku uchopen a okamžitě chování změní na hystericky zděšené. Poslední slova před ukláněním a děkováním jsou snad není-li Kerry členem stejné „secret society“. Na jiném video je vidět jak se během té poslední minuty za Meyerem stahuje policie, páni v tmavých oblečcích a jeden gestikuluje „to cut off“. „Škoda“ byla již učiněna a nebylo by nutné ani zatýkat a na tož používat taser. Když student naříká, policisté se smějí. Video záznamů ze všech úhlů a vzdáleností jsou desítky. Přes to nevidíme typické zhroucení a záškuby svalů po taseru. Snad mu dali malou dávku?
Celé je to odporná a neuvěřitelná skutečnost, která by se neměla stát v civilizované zemi ať již sehraná komedie pouze Meyerem nebo ne – to není důležité! Zpravodajství je "vyvážené" a uvádí možné prohřešky studenta, to je však zcela vedlejší student se může třeba zbláznit, pokud není fysicky nebezpečný okolí není důvodu k drastickému zákroku – taser je zbraň o málo bezpečnější než kulka ze služební pistole a prý může být v US použit při bezprostředním nebezpečí ohrožení života či zdraví. Pokud se drastická příhoda stala dle scénáře, pak jeho součástí není pouze Meyer. Vždyť by to mělo vyvolat širokou vlnu odporu veřejnosti!
Je to prostě v demokracii nemyslitelné.

DleSTAGED - UF Police Taser JEWISH Kid ANDREW MEYER je také žid. Tedy bonbónek některým přispěvovatelům, ale věřte je zcela jedno jestli je to dobrý nebo špatný žid!

144161

21.09.2007 05:06

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Nemohu si pomoci

Saša 207.?.?.?

> který se hystericky utrhl od řetězu

?? Využil práva, které teoreticky má každý občan nehledě k tomu, že senátor ho k otázkám vyzýval.

Každý máme subjektivní vidění. Proč k zásahu policie vůbec došlo? Kde bylo porušení zákona? Kdo nařídil studenta odstranit? Něco nevyslovitelného řekl? Proč byl zatčen? Senátorem byl explicitně k dalším otázkám dotázán! To je ta příkladná svoboda slova Spojených Států a ještě na akademické půdě? Spoutaného je dobře trochu mučit taserem? Na všechny tyto otázky mně zřejmě odpovíte každý dle svého politického přesvědčení. Pokud si však takto představujete „svobodu“ bylo by dobré mít tu zbraň také na Zvědavci; jen koho tady necháme rozdávat elektrické šoky? [zmaten] Jsme nějak otupělí k akceptování nepráva či zlovůle.

Bush včera požádal o rozšíření odposlouchávání a kontrolování emailu jeho vlastních občanů.
http://www.usatoday.com/news/washington/2007-09-19...

144205

24.09.2007 05:12

Poučení z krizového vývoje po americku

RE: K Americke zahranicni politice...

Saša 207.?.?.?

> neni to tak zle.

?
To snad může říci jen někdo, kdo si říká Rocky nebo Rambo. V Iráku důsledkem okupace zahynul jeden milion Iráčanů. Pravníci se domnívají, že ve smyslu Norimberských principů se G.W.Bush a další členové americké administrativy dopustili válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Zmiňuji se jen o jedné té Americké válce, pro Rockyho osvobozování muslimských žen od jejich manželů.

Historický seznam Amerických válek je holá skutečnost. Dějepis můžete překrucovat, jak chcete, ale je zcela jasné, že každé impérium bojuje jen a jen za své zájmy. Plná ústa „demokracie“ jsou trochu zavádějící. Nastolení demokracie je obludná lež. Můžete opravdu nastolit demokracii?? Chcete beze studu tvrdit, že v Iráku a Afganistanu je nějaká demokracie?

144387

25.09.2007 11:23

Bílí budou v roce 2027 „menšinou“

Kuřata a rasová nesnášenlivost

Saša 207.?.?.?

Když dáte mezi jednobarevná kuřata jedno jiné barvy (jedno jestli mezi bílé jedno černé nebo naopak) tak ty ve většině to rozdílné barvy uklovají.

Pokus s kuřaty dokazuje, že diskriminace je nějak instinktivní. Přes to nebo právě proto jsme si všichni nějak myšlenkově blízcí. Viz článek na Eretz kde se dozvídáme, že Knesset se nedávno pokusil zabránit rozhodnutí nejvyššího soudu proti Židovskému Národnímu Fondu tím, že přijal zatím v prvním čtení zákon, který potvrzuje, že pozemky ŽNF mohou být pronajímány či prodávány jen Židům. ŽNF se podařilo dosáhnout dohody s Izraelskou pozemkovou správou, že fond na ni bude za kompenzace převádět pozemky, určené k prodeji také Arabům. Pozemková správa mu za pozemky prodané neŽidům bude převádět ze svého držení odpovídající výměru pozemků jiných. Fond požádal o odložení rozhodnutí soudu a nejvyšší soud rozhodnutí ve věci samé odložil.
Jinými slovy a krátce, radostná správa rozhodnutí se podařilo obejít! A to i přes to, že ŽNF kontroluje 13% veškeré půdy na území Izraele.
Jsme zde zcela stejní jak židé v Izraeli a ta kuřata. Silnější a plodnější národy nahradí dřívější úspěšnou civilizaci a bránění přirozenému vývoji povede pravděpodobně ke zničení veškerého lidstva. Impéria se rodí a zanikají, virilnější a silnější nás nahradí a snad ponesou část i našeho genetického bohatství.
Nesnášenlivost je pitomost vedoucí k rychlejší záhubě.

Zcela nesouvisející a pro obveselení přečtěte si na BL Madlenka na Hrad aneb úvaha o příštím prezidentském kandidátovi, pobavíte se!

144452

25.09.2007 17:58

Velký bratr nás všechny sleduje

RE: Kamery v ulicich

Saša 207.?.?.?

Články o taseru nám také předkládaly nesmysly o jeho dobrotě a zachránění života. Dnes je možné zcela bezdůvodně a bez povšimnutí dávat lidem jako dobytku elektrické rány a nikdo ani neštěkne.Byl zde článek o Andrew Meyer na University of Florida. I tady byl Meyer zpochybněn.

Andrew Meyer má na jeho stránkách článek kritizující Americkou válku v Iráku z 15.7. 2007.

O dva dny později někde jinde byla údajně podnapilá žena taserována zas jen proto, že prý byla podnapilá. Každý pokrčí rameny, vždyť na jatkách to s námi myslí dobře.

144478

25.09.2007 21:34

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Nebyli tam policisté, aby chránili demokracii a svobodu projevu?

Saša 207.?.?.?

Andrew Meyer má na jeho stránkách článek kritizující Americkou válku v Iráku z 15.7. 2007.
http://www.theandrewmeyer.com/columns/iraq_the_med...

Již je jasné proč to nikomu nevadí. Nikdo si toho ani nepovšiml.

144486

27.09.2007 21:55

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Saša 207.?.?.?

>zachránilo životy
>desetitisíců spojeneckých vojáků a jeden každý z nich měl
>větší hodnotu než libovolný počet obyvatel agresora.

Pro normálně myslícího člověka, obyvatel je nevinný a agresorem je bombardující voják. O ospravedlňování upalování napalmem a zničení veškeré vegetace agentem orange se ani Goebbelsovi nezdálo. Pro Izrael po zuby vyzbrojený jadernými zbraněmi by jedna „jaderná bomba měla fatální následky” a pro jiné národy snad ne!? US otevřeně vyhrožuje použitím těch jaderných zbraní proti 72 milionovému Iránu. Na zasedání International Atomic Energy Agency byli Spojené Státy spolu s Izraelem jediní kdo byl a je proti zákazu jaderných zbraní na Středním východě (US oppose the plan for a Middle East free of unconventional weapons in the recent session of the International Atomic Energy Agency despite the fact the move won the support of all members other than Israel). Ne lidé v Americe, ale jejich vláda podporuje každého „potřebného“ diktátora bez ohledu jestli je muslim nebo terorista, Saudskou Arábii (UAE), v minulosti Saddáma, Hitlera aj. Vždy šlo o „prospěch“ či zisk několika málo Američanů a průměrný člověk doufal, že bude práce a „svoboda“. Dnes jde o olej a světovládu.


Vložený obrázek
Za Vietnamskou válku se samotní Američané stydí. Obrázek z cover Time magazine.

144598

28.09.2007 00:22

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

207.?.?.?

Vycházíte z předpokladu, že ta „naše“ strana je nutně dobrá a morální. Je tomu tak vždy? Nemusel jste si tu historii trochu pozměnit a přikrášlit k obrazu svému? Je pravdou, že US je nám bližší než nějací mohamedáni, ale jak jste si jist, že jsou teroristé? US podporovali Bin Ladina a ještě ho nechytli, chytají ho vůbec? Kdo jsou teroristé v Iráku, ve své zemi, nejsou to nebo nevidí se alespoň jako partyzáni? Ono vše lze vysvětlit po svém.
Myšlenka nadřazenosti je podstatou rasismu. Je to jistě svůdné a davy se snadno chytí na ideu „my“ jsme od boha vyvolení nebo „morálně“ oprávněni. Za nacismu všichni Němci nevěřili vůdci a mnozí zachraňovali židy, nacisté nebyli jen v Německu, ale více než obdiv sklidil také v Itálii. Dnes je to obdobné, ne všichni Američané věří ve svoji nadřazenost a dnešnímu vůdci, dokonce podobně je tomu v Izraeli a se světovým židovstvem. Co však více pobloudilého a snadno zaslepujícího lze namlouvat než, že náš život je cennější než toho druhého. Přimíchejte nesmysly o ose zla a údajných zbraních hromadného ničení a není divu, že se budete zastávat nejmocnější mocnosti byť spáchala a páchá zločiny. Nemáte objektivní pohled. Ač jsme "soukmenovci", Váš pohled je nemorální a rasistický. [cool]

144602

28.09.2007 10:42

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: ono je je to zlozitejsie

Saša 207.?.?.?

Před druhou světovou válkou panoval velmi podobný rasistický pohled na židy. Svádělo se na ně, co se jen dalo a i to co byla lež. Udávání kolektivní viny je vždy zrádné; především se podívejte na podmínky v jakých žijí, zcela na posledním místě i to, že to nikdy nejsou všichni. Budete-li žít v bídě a beznaději, bez vyhlídek na jakoukoli budoucnost, budete se chovat iracionálně a z našeho pohledu kriminálně. Uvažme teď, že v Izraeli je jen malá skupina lidí nějak s nimi cítící, opak je pravdou, jsou vybarvováni v tom nejhorším světle, obdobně a hůř než židé před druhou světovou válkou. Můžeme vybrat jakoukoli jinou skupinu/národ, včetně té naší a hodit na ni kolektivní vinu. Když nic jiného měli bychom se také zabývat příčinami. V angličtině najdete pojednání o rasizmu na http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&...

144620

28.09.2007 22:29

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

RE: Samantha Neumi Prekladat

Saša 207.?.?.?

>Charles Dickens: "I wish I were commander-in-chief in India ... I
>should proclaim to them that I considered my holding that
>appointment by the leave of God, to mean that I should do my
>utmost to exterminate the race."

>
>ve vasem ceskem prekladu naprosto ztraci smysl.

Augustine, navrhněte lepší překlad. Vládnu oběma jazyky, ale opravdu dobrý překlad se mně hned nevybaví…
[zmaten]

144646

29.09.2007 06:04

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Saša 207.?.?.?

>1. Moje reakce se týkala vztahu Německo versus Spojenci,

"Spojenci" nacistickému Německu nejdříve pomáhali

>2. Hodnocení naše civilizace versus islámská civilizace je
..
>jako měřítko určité "civilizační nadřazenosti".
..
>3. Vztah k islámu nemá s rasizmem nic společného, protože
>islám s "rasou" nijak nesouvisí. Existují i konvertité v
>civilizovaných zemích, kteří jednoznačně představují
>větší hrozbu a jednoznačně zasluhují i větší míru
>morálního odsouzení (protože konvertovali dobrovolně i přes
>znalost zločinné podstaty islámu je jejich vina neskonale
>vyšší, než v případě někoho, kdo se narodil kdesi v
>islamistánu ..

Pro ujasnění jak je tomu s konvertováním k jiné víře nebo nevíře?

Věřím, že se nepovažujete za rasistu a podobné myšlení je celkem časté. Za rasismus se však pokládá znevýhodnění nebo nenávist ke každé identifikovatelné skupině, obzvlášť pokud je založena na ideologii, kde jedna skupina je něco víc než druhá. Jistě původně odvozeno od slova rasa, ale dnes najdete v angličtině obsáhlá pojednání a víra/náboženství je uváděno na předním místě.
http://en.wikipedia.org/wiki/Racism#Legal_definiti...
Kratší pojednání a více k danému tématu je na Racism and War
Chápu Vaše myšlení, ale nějaká "civilizační nadřazenost" je ošemetné slovo. Stále existují např.: někteří Polynésané, kteří si tančí a zpívají a ke štěstí ze života jim stačí relativně málo – v daném případě podpora Francie. Ta malá touha po zemských statcích je až záviděníhodná.[mrknutí jedním okem]

Narazil jsem na směrník http://www.vdare.com/rushton/070926_indians.htm kde je mapa světa dle průměrného I.Q. obyvatelstva. Dnes nepopulární a jinde vyvracené neb na I.Q. má velký vliv prostředí, ale chtěl by jste vyhladit méně chytré? Méně úspěšné? Snad stále nejlepší pohled na každého „domorodce“ nebo národ, přinejmenším ve spojitosti s násilím, je pohled rovnocennosti.

>4. v dobách, kdy byly
>některé islámské země koloniemi evropských zemí, nebyla
>prováděna vůči muslimům politika násilné christianizace
>(pouze byly použity násilné prostředky na ochranu
>misionářů a konvertitů). ..

Zapomněl jste na Křižácké války. [mrknutí jedním okem]

144654

30.09.2007 18:55

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Saša 207.?.?.?

>Nenávidím vrahy a cítím se jim být morálně nadřazen.
Nejste rasistou, protože nenávidíte vrahy, Váš pohled je rasistický neb nenávidíte jen některé vrahy. O hřejícím pocitu nadřazenosti být Vámi, bych raději diplomaticky pomlčel [mrknutí jedním okem], nějak to zavání nacistickou ideologií.


>To, že je podstatou islámu zločinná ideologie,

Totéž lze tvrdit o "naši" ideologii. I ty „naše“ svaté knihy jsou krvelačné. Záleží především na výkladu, ono opravdu z nich lze vyložit cokoli. Také „se dá snadno zjistit z veřejně dostupných pramenů“. Mesiáš Bush dostal vnuknutí od boha napadnout Irák, teď zas vidí ďábla [mrknutí jedním okem]

>Vynechal jste v citování to podstatné,

Dle Vás „to nejdůležitější“ je, že Palestinci dostávají potravinovou hospodářskou pomoc neb Izrael jim ukradl veškerou půdu a Vám vadí, že je ostatní Islámské země nenechají chcípnout. Země "islámské civilizace", nejsou ty nejchudší, jak tvrdíte.

144742

03.10.2007 06:47

Popírač holocaustu zůstane ve vězení

RE: Zundel = otec odvahy

207.?.?.?

Jsem jeden z posledních, kdo by chtěl popírat před více než 60ti lety a tedy dávné pronásledování židů. Ernest Zundel byl po většinu svého života středoškolský učitel v Kanadě a ztratil zaměstnání pro zlehčování holocaustu. Jak bych historii asi viděl, kdybych byl sám Němec a musil vyučovat o sadismu svých otců v podání vítězů. Chápu, že v podobné situaci je jeho přáním ten popis zmírnit a hledat i důvody.

Dva roky na samotce v Kanadě bez obvinění, v Německu posléze odsouzen na 5 let za myšlenku. Skutečný zločinec souzený za fyzický a skutečný zločin by nebyl nikdy odsouzen neb obvinění by nebylo tajné jako v Kanadě a kdyby nakonec odsouzen byl, tak by byl již před lety propuštěn neb si již odseděl dva a půl roku ve „vyšetřovací“ vazbě, která se počítá 2x.

Nepřečetl jsem všechny stránky pana Zundela nezdají se mně však nenávistné nebo navrhující zničení miliónů nukleárním holocaustem. Jaký trest by si zasluhoval president Bush?

144857

Káva pro Zvědavce

12

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 25 čtenářů částkou 4 232 korun, což je 12 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 1

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Měnové kurzy

USD
22,32 Kč
Euro
26,32 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,68 Kč
Australský dolar
15,98 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,28 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 432,69 Kč
1 unce stříbra
631,64 Kč
Bitcoin
258 156,96 Kč

Poslední aktualizace: 8.8.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?