Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 52 příspěveků, 1 jméno: Tom.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.04.2007 10:29

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

Tom 24.?.?.?

>Ale my můžeme do té původní přírody lépe zapadnout ...

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

132210

05.04.2007 02:09

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

Tom 24.?.?.?

>...kdyz vezmu jednoho sadrovyho trpaslika v zahradce jako vseobecne uznavanou jednotku kyce, pak tahle "Smudlova cepice" obrich rozmeru ma vsechny kycovite atributy. Za kolik trpasliku asi vyda?

Tak to mám náhodou spočítané. Tahle Šmudlova čepice obřích rozměrů vydá za třitisícetřistatřicettři zlato-žlutých trpaslíků šampáňovitých, takzvaných "bublinkářů".

>Vas navrh, Tome, vidim jako prijatelnejsi. Kdyz na Kampe muzou dva chlapi curat na republiku, proc by na Prahu nemohlo hledet lidske pozadi z Letenske plane, no ne?

"Lidské pozadí hledící na Prahu." Hoj! - jak poetický název! Díky, paní Ajo.Vzájemná reciprocita pohledů je žádoucí. Zavazuje. Dočasně pozůstalí by si při pohledu na písemný odkaz předků měli uvědomit, že i oni jsou viděni a jednou budou také jen němě zírat z onoho monumentu, který po sobě zanechali.

Volba "Lidského pozadí" nebyla náhodná. Není snad v české lidové slovesnosti frekventovanějšího výrazu, který prostupuje celým spektrem lidských pocitů, od těch nejněžnějších až po ty nejzatracenější, jako je právě slovo "prdel".

Význam tohoto symbolu české vzájemnosti (Kam ty mě jednou, já tebe 100x!) je pseudomoralisty tvrdě ignorován a nemilosrdně zatlačován - do pozadí. Filosofové budou do nekonečna klást a nenalézat odpověď na špatně položenou otázku:"Odkud přicházíme, kde jsme a kam spějeme?" Správná odpověď je příliš jednoduchá a neuživila by je. Otázku:"Kudy z toho ven?" položí si málokdo a odpověď ještě nikdo nenašel.

Mnou navržený tvar budovy pro Národní knihovnu je více než symbolický, naprosto jednoznačný a všeobjímající. Ovšem, pseudomoralisté budou pohoršeni a budou vykládat, že realita je růžovější ...

K technickému provedení návrhu:

Podmínka byla jen jedna - žádný pravý úhel. To proto, abych nepohoršil paní Jarmilu.

Jako předlohu budovy jsem použil jednu z nezaměnitelných prdelí Jana Saudka. Umělec mi ještě nestačil poslat své rozhořčení, za což mu tedy zatím neděkuji.

Ze zákulisí:

Seděl takhle jednou Jan Saudek na bedně od syrečků ve sklepě, tupě zíral do plesnivé zdi a dokola opakoval: "Plesnivino, plesnivino, řekni mi, jak posadit svět na prdel?" Když druhý den k polednímu přecházel z vopice do kocoviny, blesklo mu hlavou jenom jedno slovo. "Prdel!" zařval a běžel nahý holou chodbou pro foťák. Zbytek už znáte ...

132257

07.04.2007 00:24

Írán propustil zajaté Brity

Vypadá to, že Západ sehrál roli podle partesu napsanou v Teheránu.

Tom 24.?.?.?

"Vypadá to, že Západ sehrál roli podle partesu napsanou v Teheránu."

Pro následující porovnání ponechávám větu v původním tvaru. (Nějaký, již hodně vzdálený, tik pro češtinu mi říká, že by tam mělo být:

"...sehrál roli napsanou podle partesu ..."

Tedy:
Vypadá to, že Západ sehrál roli podle partesu napsanou v Teheránu.
versus
Vypadá to, že Teherán sehrál roli proti partesu napsanou na Západě.

Západní scénář: "Záměrné narušení výsostných vod Iránu, za účelem vyvolání konfliktu a následné napadení Iránu."

Iránská nutnost:"Mediální show".

Nevypadá to totiž, že iránská mediální show byla až zas tak komediální, jako spíše nezbytně nutná. Není těžké odhadnout, jak by dnes vypadala situace, kdyby si Irán, podle vzoru amerického Guantánama, založil besídku obzvláště prasečí školy.

Po odvysílání úsměvů britských námořníků z Teheránu mě tak napadlo, že po jejich návratu jim západní debilizátoři důrazně vysvětlí, jak se tvářit a co vypovídat na kameru ... [mrknutí jedním okem]

132417

07.04.2007 01:35

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

Tom 24.?.?.?

>Ovšem máte tam jednu nedořešenou věc. Váš návrh nemá nikde žádná okna, takže kdyby se ztrealizoval, byla by tam všude tma jako v prdeli.

A nechtěla snad říci:"Tma jako v knihovně?" Cožpak právě v temnotách nehledáte světlo vědění? Pokud vám jde o vyhlídkové terasy, tak mohu doporučit Barrandov ...

>Ale teď vážně - .....

Paní Jarmilo, já se prostě nedokážu bavit vážně s arogantní drzostí člověka, který na otázku:

"Co vás inspirovalo k té zlatozelené barvě?"

odpovídá:

[Kaplický]: "Pražské baroko. V Praze je všechno zlaté - svatý Mikuláš, mozaika na chrámu svatého Víta. Každá druhá restaurace se jmenuje podle něčeho zlatého. To taky spousta plašmušků, kteří se trefují do výrazné barvy, nevidí. Ta vizuální slepota je hrozná."

Jakou strašlivou slepotou musí trpět tento člověk (architekt!), který nevidí jak ta jeho plesnivá palačinka doslova řve! ve stávající zástavbě ...

Dobré místo pro tento projekt by bylo nad Štefánikovým mostem. Tam, kde stával Stalinův pomník. Děda "ho" stavěl, otec boural ...

132419

08.04.2007 08:39

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

Tom 24.?.?.?

>Jinak se muze, ze strany pana Kaplickeho, jednat o akt pomsty.
>Pri vyhlasovani vysledku souteze se zminil o tom, ze jeho skvost bude v zemi, ktera ho nenechala vystudovat.

Hmmm.... to je vědoucí postřeh. Mně ta jeho arogantní nadutost, s kterou dával sežrat plašmuškům jejich neprofesionalitu v jeho oboru, placama až vyrážela dech. Sledoval jsem to jeho žluklé zvířátko jenom okrajově. Netušil jsem, že jeho hluboké kořeny mohou dosáhnout až k pomstě nejstrašnější - k pomstě zhrzené milenky ....

>Cechuv most?
Jistě, Čechův. Ještě že to bylo jenom o most ...

>Dejte pokoj, jeste ze jsem emigrovala...kdyby se vase prani splnilo, divala bych se na tu zrudu denne z okna.

[zahanbení] [překvapení] [zahanbení] Pařížská! Sypu si popel na hlavu a skáču lidským pozadím do kopřiv!

Jo tak tahle sranda s místem pro páně architektův pukavec mi nevyšla ...

I když ...Děda "ho" stavěl, otec boural ... byste možná ani na tak dlouho nemusela zatáhnout žaluzie?

132468

08.04.2007 08:48

Írán propustil zajaté Brity

RE: Vypadá to, že Západ sehrál roli podle partesu napsanou v Teheránu.

Tom 24.?.?.?

>Se omlouvam, tak oni to pro sicher z toho papiru cetli.

Omlouvat se nemusíte. Tak dokonalý sichr mohla předpokládat pouze nápověda pimprlového divadélka.

A také jste si všimnul, jak ten hovořícího vedlesedící pozorně sledoval text na své bumážce a oba pak obráítili list přesně ve stejný okamžik? Akvabely by tenhle synchron nezvládly lépe ... A to se musí stát mně, který s absolutním nezájmen o tuto šaškárnu, zrovna přepínal mezi programy ...

>Holt stresovanej clovek ma problem s pameti. Pozoruhodne je, ze klima jim v Anglii nedela dobre byli pobledly a nejak ne ve sve kuzi. To se dalo cekat jejich vojenska kariera skoncila ...

Dá se předpokládat, že budou padat i daleko větší kedlubny. "Kdo to jakživ viděl, aby se voják v zajetí usmíval! A ještě na kameru ... kokot! Copak s takovejma debilama se dá dělat ideodiverze?! Sme snad ňákej Hulywúd?! Údové!!!"

Jakým fofrem bude vyprdukována patřičná "Příručka tragických ksichtů v nepřátelské šatlavě." - o tom fofru se ani Fittipaldimu nezdálo. A že ten paldil .....!

132469

09.04.2007 08:13

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

Odraz kvality duševného života rómov

Tom 24.?.?.?

"Neutešený stav, panujúci v rómskych osadách, alebo trebárs na košickm Luníku 9, či hocikde inde na Slovensku, tento stav je odrazom kvality duševného života rómov."

Vložený obrázek

Zdá se, že při řešení "takzvanej rómskej otázky" se jaksi vytratili cikáni, hej?

132496

10.04.2007 09:11

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

RE: To snad ne...

Tom 24.?.?.?

>Do reseni cikanske otazky slo za poslednich 15 let jen tady v Cesku vic nez 3,5 miliardy korun. Z toho asi polovina skoncila na kontech pravdolaskovych humanistu a podvodniku co pod rouskou pomoci mensinam pomahaji hlavne sami sobe a druha polovina byla beznadejne rozkradena samotnym cikanskym etnikem.

K uvedenému bych jenom dodal - Není cikánské otázky. Existuje pouze velice výnosný biznys, který se nazývá: "Řešení cikánské otázky" a výklad této otázky - těmi, kteří tento biznys provozují - je povídání o tom, co si lidé mají o tomto biznysu myslet.

Jde v podstatě o kšeft, postavený na pokryteckém pseudorasizmu nejhrubšího zrna.

132563

12.04.2007 20:02

Studie páření druhu homo sapiens

boss

Tom 24.?.?.?

>Jestli zbohatnu, namluvím si krásnou dvacítku s pěkným placatým bříškem a zadečkem akorát do ruky ...

Hlavně bacha na pochlapené bossorky!

Vložený obrázek

132758

17.04.2007 07:03

Stát nám vykradli

Jen plaťte ...

Tom 24.?.?.?

>Jenže fakta hovoří jasně a dokud je státní rozpočet veřejný, doslova bijí do očí.

Nejdřív mě napadlo, že je na čase, aby se státní rozpočet stal neveřejný ...

Pak mě ale došlo, že neinformovaní občané by se ve své nevědomosti mohli zabydlet a to až do tupé spokojenosti. Tak to teda ne! Lidi je potřeba srát. A furt. Každá rána dopadající na jejich hřbet, pod níž se až k zemi sklání, je utvrzuje v jejich malosti a nicotnosti. Jedině tak v nich Bůh najde zalíbení a oni se budou těšit, až je pánbíček vysvobodí a ty, kteží je týrali - čert odnese do pekla.

Takže - plaťe! Léčba pánembohem také není zadarmo. Až na tom stát bude tak dobře jako Vatikán, tak možná budete platit míň.

Amen [smích]

133062

18.04.2007 09:10

Stát nám vykradli

RE: Jen plaťte ...

Tom 24.?.?.?

>Máte trochu spletené pojmy. Bůh s velkým B nevysvobozuje ponížené nicky.

Jistě, Bohu je s velkým "Bú!" církvemi pouze připisováno, a k uvěření hlásáno - spasení v životě po smrti (sic!).

To máte tak - kočka dělá mňau, pejsek haf, kravička bú, husa gaga, žába kuňk a politik - žbluňk! Ne hlavou, ale politikovou prdelí dělaným kruhům na vodě se pak říká reformy.

Víte, ono je to o víře. Stát, na rozdíl od církve, hlásá: "Věř a stát tě spasí ještě za tvého života!" - v daňovém očistci, dodávám já.

Ono "uvěřit" je snadné. Jeden sem napíše:"Ja mam pojistku u ktere za navstevu lekare platim az $200." Vy zakontrujete kopečkem zmrzliny a hned věříte, jak se máte dobře.

Na jiném místě píšete:

>Paneboze, je to tricet korun, to prece sezene kazdy a neozebraci ho to, navic to zamezi pristup hypochondrum/hypochondri budou platit.

Babičky v kostelíčku se také dovolávají pánaboha jako vy a z jejich krejcárků se valí zlaté sudy do Vatikánu. Stále nechápete o čem je řeč? Víte jak dělá ovce?

>Kdyz budete platit 30kc za prohlidku, budou tam chodit lide pouze, kdyz budou chtit vylecit, tudiz se nebude utracet za leky pro lidi, kteri je vlastne nepotrebuji.

Tomu nevěřte. Dědko i babko chtiví pokecu o nemocech se svého hobby nevzdají a do čekárny přijdou - i s kopečkem zmrzliny ...

133136

18.04.2007 09:14

Stát nám vykradli

RE: Jen plaťte ...

Tom 24.?.?.?

>Male upozorneni, platba u lekare bude Kc 30. To je napriklad cena vetsi zmrzliny. Jestli vas tohle utvrzuje ve vasi malosti a nicotnosti, to mate dost tenkou kuzicku.

Jožine z Bažinné, vy musíte být šťastný člověk, když vidíte jenom "K 30".

>Slysel jste nekdy to prislovi o komaru a velbloudu?

A slyšel vy jste někdy o někom, kdo si nevidí ani na špičku nosu, protože mu v tom brání kopeček zmrzliny?

133137

18.04.2007 09:19

Stát nám vykradli

RE: Je zcela jedno,

Tom 24.?.?.?

>>Zatím stále ještě zadarmo dýcháme vzduch
>
>Do you think that's air you're breathing now? ... [mrknutí jedním okem]

Je úplně jedno, co si myslí. Hlavní je, že ten vzduch vidí! [smích]

Babka Blažková (kde je jí konec?) sem kdysi poslala:

Vrátí se takhle chlápek z Tater, kam ho poslal doktor. Jde na kontrolu a dotyčný lékař se ho ptá: "Tak co, pane Novák, jakpak se vám ten ozdravný pobyt zamlouval?" - "Jo, všecko bylo fakt krásný, pane doktore, docela jsem si tam odpočinul, ale ten vzduch..." - "Proboha, pane Novák, vždyť tam je křišťálově čistý vzduch, co se vám na něm nezdálo?" - "Víte, pane doktore, když já ale musím vidět, co dýchám..."

133139

18.04.2007 14:32

Stát nám vykradli

RE: Zastírání skutečných problémů zdravotní péče

Tom 24.?.?.?

>Pokud by jsme zili v idealnim svete ...

[chechtot]

Dokážete pobavit ... ale já to dotáhnu - Pokud bysme žili v ideálním světě, tak by těch pár "ušetřenejch miliard" bylo jako prd starého Machoty oproti těžkým miliardám rozkradených státní administrativou, ať už k jejímu vlastnímu obohacení, či rozfrcaných na výdaje "v zájmu státu".

>Podle meho nazoru by si pacienti meli lecbu lehkych a beznych onemocneni hradit sami a v plne vysi ...

Proč to sebemrskačství? Kdo si platí stát? Jeho občané, nebo snad někdo jiný? Anebo žijete na jiné planetě či dokonce v Izraeli?

Zdá se, že jste nečetl článek pana Krále dostatečně pozorně. Dovolte proto, abych vám část ocitoval:

>"Princip reforem zdravotnictví, nebo např. reformy penzijní je jednoduchý. Stát se postupně jeho systematickým rozkrádáním dostává na dno, a tak je potřeba občany trochu zmáčknout. Samozřejmě jen ty měkké a přitroublé, kteří nejen že to zaplatí, ale ještě si budou pochvalovat, jak je reforma „pravicová“ a jak ta „ódéska konečně něco dělá.“

Pokud jste tento jednoduchý princip nepochopil a pochvalujete si, tož si pochvalujte. [smích]

133162

18.04.2007 16:54

Moderní státy jsou historický omyl

RE: A ještě

Tom 24.?.?.?

>Prosímjich, já se nezastávám feminismu an sich, jen to jeho
>stavění do řady s fašismem, terorismem atd. mi přijde
>typicky lhotákovské. A kromě toho, feminismus je naprosto
>zákonitou, nutnou a pochopitelnou reakcí na tisíciletí
>panujícího hominismu, který je už jako totalitní ideologie
>tak zakořeněn, že se nemusí křečovitě prezentovat, a hraje
>si s feminismem jako kočka s myší. Právě agresivita a
>konkurenčnost převládajícího hominismu porodila války,
>když už to mermomocí chceme svést na něco obecného a ne na
>svou vlastní zvlčilost. Kdo je proti hominismu, prokazuje, že
>je PRO muže, ne naopak.

Kdybysme to chtěli svést i nemermomocně na něco obecného, tak jde o to, aby ten hominismus díky feminismu nepřešel v honimismus ...že by si jako každej chlap honil sám a ne naopak [velký smích]

133179

23.04.2007 05:56

Nejúčinnější strach je malý strach

jitrnice ......

Tom 24.?.?.?

>Článek vyšel 12.4. na serveru pubweb.ihned.cz. Autor souhlasil s přetištěním článku s tím, že jako sionista se distancuje od zaměření webu Zvědavec.

Škoda ho, sionisty. Zdá se, že má sexy nejen jitrnici [velký smích]

133628

24.04.2007 14:32

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: My sami jsme taková umělá inteligence !

Tom 24.?.?.?

>Myslím si zcela úpřimně jedno - tato planeta a lidstvo na ní
>se blíží k jakémusi zlomu.

Bať ...

Vložený obrázek

133748

25.04.2007 08:45

Nejdražší káva v mém životě

RE: Pane Stwora

Tom 24.?.?.?

>[mrknutí jedním okem] Jste hold citlivka, Robocrepe, ale na druhou stranu z prkotin
>se skládá život, že. Mindy

Jenom bych to upřesnil.

Život se skládá z nekonečné řady průserů následně po sobě jdoucích. Až teprve po šedesátce se z průserů stávají prkotiny.

Záleží hold na věku pohledu [mrknutí jedním okem]

133797

28.04.2007 06:00

Dopis anonymního amerického vojáka z Iráku: Oznamujeme jen desetinu svých mrtvých

RE: Pro zajímavost: Američané přestali do statistik zahrnovat oběti bombových útoků, při kterých byl použit automobil

Tom 24.?.?.?

>A z malinko jiného soudku: Kdosi už dříve upozorňoval, že
>američtí lékaři musí být zřejmě bozi. Podle statistik to
>totiž vypadá, že v amerických nemocnicích, kde se léčí
>zranění vojáci, ještě nikdo nikdy neumřel. Alespoň se
>nikdy nikde nepsalo "zemřel v nemocnici". To, prosím, nejde.
>Američtí gerojové umírají pouze na bojišti.

Dokumentární film "Baghdad ER" hovoří jinak ...
(jen pro silné žaludky)
http://video.google.com/videoplay?docid=-348783717...

134127

03.05.2007 07:46

Zbláznil se Havel?

Havel?

Tom 24.?.?.?

Václav Havel zahájil pražskou konferenci Forum 2000 projevem, v němž se přimlouval za přijetí celosvětového základního mravního minima. Podle exprezidenta by mohl mít formu dokumentu OSN, který by platil vedle Všeobecné deklarace lidských práv. Podtitulem letošní konference jsou Dilemata globálního soužití.

Vložený obrázek

"Já sám jsem v této věci různé pokusy činil. Byly absolutně neúspěšné," konstatoval Havel, podle kterého by z mravního minima mohly vycházet pravidla a normy soužití národů a nadnárodních společenství v budoucím světě.

http://lidovky.zpravy.cz/havel-svet-potrebuje-mrav...

134434

03.05.2007 08:18

S láskou sestry Tomanovy

RE: Je to teda síla..........

Tom 24.?.?.?

>Co bude příště? Setkání s živým prasetem, dlouhé vzájemné pohledy do očí, pak zabíjačka a autorovy výčitky svědomí kolidující s chutí výborného ovaru?

Nevěřím, že dojde až na zabíjačku. Ale za autorovy mokré trenýrky pod bohatě řasenou sukní až na zem, bych moc nedal [chechtot]

P.S.
Ale něco mi ten slohosled připomíná - dveře, dveře a zase dveře - že by?

134437

04.05.2007 06:32

S láskou sestry Tomanovy

RE: Je to teda síla..........

Tom 24.?.?.?

>Pane Tome,já za Vaše mokré trenýrky také ne./Nic ve zlém/ "Podle sebe soudím Tebe".

Nesoudil jsem tak. Kdybych soudil autora podle sebe, tak by mu zvlhlo oko dojetím. [pláč]

Podobným, až autentickým stylem, zde jájíčkoval nějaký pan Modráček. Umělopisné kudrlinky prokládané oslnivými piruetkami střidaly egoistické pózy jednojeddinného génia a běda, jak některý čitatel zanásobil do mínusu. Tvrdě byl opovážlivec v diskuzi sprdnut peroministrem ...

Pan Lhoták dělá naprosto stejné chyby. Píše v první osobě a ještě si tvrdě připrskává v diskuzi.

>Vídím autorovi články na stránkách tohoto webzinu jako oživení ze "šedi" s nádechem pestrosti.

Paní Aleno, nic proti vašemu obživení ze šedi s nádechem pestrosti. Pokud panu autorovi jeho osobitý styl zhušťuje zástupy fanynek, tož mu přeji - hbité brko! [velký smích]

134557

05.05.2007 18:42

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Trapnost

Tom 24.?.?.?

>Tak si vyberte. [smích]

Vybral jsem si Dramenbejse [smích]

Tom

134678

05.05.2007 20:17

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Trapnost

Tom 24.?.?.?

>Objektivismus je v zaklade filosofie morality, ktera nabizi nevericim v boha, moralni zaklady tak jak to vsemozne cirkve delali pos tisiceleti!

Člověk prostě musí věřit v nějakou tu demagogii, ať už na platformě boha, neboha či -ismů. Kam by ten svět přišel, kdyby lidi věřili sami sobě?

134689

06.05.2007 10:14

Zbláznil se Havel?

Projevy nejen Havlovy

Tom 24.?.?.?

Je fakt, že člověk by se měl umět projevovat. Umění projevu nespočívá ve vyjevení toho, co si projevující skutečně myslí, ale v tom, jak vyjevit posluchačstvo (jevence) natolik, aby zjevení brali zjevení projevu jako jedinou možnou alternativu - a nikdy jinak! Pro orgány činné v exekutivním řízení je pak projev směrnicí, jak postupovat.

Není problém poslat 70% národa do prdele, natož pak jednotlivce. Účel projevu světí prostředky, obzvláště pak prostředky podávané - vždy slušnou formou. Slušně podaná podpásovka je z vulgarismů nenapadnutelná, i když se jedná ve skutečnosti o sviňárnu - osobního napadení - nejtěžšího kalibru.

Malé hukážky:

>Diky tomu psedohumanistvi Bartosku, dnes muzete nacerno lepit linoleum v USA.
Autor tohoto výroku nejen že bagruje češtinu absencí diakritiky jako bagrista permafrost na Yukonu, ale - díky psedohumanistvi?

>Rici, ze je nekdo blbej a at chcipne to dokaze kazdy zoufaly primitiv, ale vysvetlit proc, nebo se nedej boze sam o neco zaslouzit to by vas bolelo, ze sodruzi komuniste.
Zakončit dnes repliku v české hospodě výrokem: "... že, soudruzi komunisté." je zrovna tak spolehlivý recept na umlácení k smrti, jako například v Terchovej, v krčme povedat, že Jánošík bol Maďar!

>Pravda je, ze s temi svymi pomluvami a vymysly musite jako spravny grafoman mit posledni slovo. My soudruzi remizy neznajem, ze.
Zase ten zamrzlý, bolševický permafrost. Autor ne a ne roztát ...

>Pane Pelesko, to ze nekdo nekomu sproste nadava jako vy a pan Cibulka, jeste neznamena, ze vy jste slusny clovek a napadeni jsu lumpove. Spise to svedci o opaku. A do hodnoceni Havla se vy se svou cholerickou povahou opravdu nepoustejte.

>To rad verim, ze pro sprostaka (sic!) jako jste vy to nadavka neni, ale mezi slusnymi lidmi panuje jiny ...

A do těchto uslušněných slušňáren se přisere slušňák "cesilko":

>cesilko 72.?.?.?
>Reakce na 134710

>Nalezeno 122 příspěveků, 7 různých jmén: , abcde, bijecblbobijce, Humanista, Pavel, Peleška >Milan, Prdelka.

Orgán činný v exekutivním řízení zasahuje a pan Humanista letí ...

Ze psa:
>Autor: Mikin IP: 216.126.104.xxx Datum: 04.05.2007 21:57

>Jeden ze Stworovych nejmilejsich grafomanu, popirac holocaustu a ilegalni lepic podlah v USA Bartosek ...

>...Jinak - psat o nacistickem Zvedavci a lidske luze ktera se tam schazi povazuji na NP za ztratu casu.....


Pane Humanisto, pokud je vám umožněno aspoň čtení - naučte se "Umění projevu." Uslušněnost je "in". Uslušněností to jedna svině dotáhla až na prezidenta ... [mrknutí jedním okem]

134739

07.05.2007 07:40

Zbláznil se Havel?

RE: Projevy nejen Havlovy

Tom 24.?.?.?

>Jen si soudruzi priznejte, ze vas nejvice serou dobre vztahy
>Havla k zapadu a USA predevsim. Usetrite si tak blaboly, lez,
>nesmysly, zurivost, nadavani a touhu po smrti cloveka, kteremu
>moralne nesahate ani ke kotnikum. Blaboly Toma a Kevina, to je
>opravdu ukazka uz jen te posledni zoufalosti. To, ze se shodnu s
>Cesilkem, neni zadna nepratelska konspirace proti nenavistnym
>utokum, ktere vedete proti Havlovi, to se jen nasli dva slusni
>lide a ja verim ze se nas najde mnohem vic.

Ale hovno, thinkine ...

134786

19.05.2007 06:38

Co sděluje Sarkozy?

RE: Symbol

Tom 24.?.?.?

>Symbol je symbolem právě proto, že je nejednoznačný, vlastně indiferentní. To máte jako se svastikou - v rukou některých znamení života, v rukou jiných znamení smrti...

>Tentntokrát Vám musím dát za pravdu. [smích]

Také bych si dovolil zasouhlasit. V případě Bushe, je vysvětlení velice prostinké: "Vůl dělá kravičku!" [velký smích]

135652

27.05.2007 08:44

Povrchní svět lidí

RE: Zábava

Tom 24.?.?.?

Je opravdu tak těžké pochopit článek?

Máte to tady černé na bílém:

"Mluvím o filozofii pro reálný život, pro světský život, pro normální lidi, a ta nevznikne, pokud o ni neprojevíme zájem, pokud nepřispějeme namísto zábavy a pohodlí k jejímu zrození, pokud dáme raději tisíc korun za vstupenku na fotbal či zábavný koncert namísto toho, abychom si koupili myšlenkově obsažnou knížku ....."

Máte si koupit knížku!

Vložený obrázek

136221

04.06.2007 07:00

Demonstrace proti Bushovi bude!

do očí bijící

Tom 24.?.?.?

>Pravý záměr je ale do očí bijící.

Pravda, už jen úvod doslova do oka kopne ...

>V českých mediích se už několi dnů oběvují zprávy ...

136820

05.06.2007 08:46

Výzva: Ať mír dál zůstává s touto krajinou...

RE: Písenˇ

Tom 24.?.?.?

>Kočka leze dírou,pes oknem,
>nebudeli pršet,nezmoknem. [velký smích]
>
>Holka modrooká,nesedávej u potoka... [smích]

A čeští politikové, vlezdoprdelně přednaklohněni radaru by si dnes, u příležitosti zjevení generalissima Bushe mohli zazpívat nerevoluční, duchcovně-optimistickou:

"Nepustí-li tě dírou, vlez oknem, vlez oknem,
nezbyde-li místo, nezdechnem ...

A když bude místo, zvlhneme, zvlhneme,
až vysvitne slunko, uschneme ..."


Holka modrooká, soudobá variace:

Holka modrooká nesedávej u radaru ...

V radaru se prachy točí, podemelou nejen oči ......


K zvednutí kotev megastárnoucího dua Parkanová-Vyčítal (ministryně obr-ny a votlučenej kotlík-trotlík)

"Už vyplouvá loď hanby, už vyplouvá loď hanby,
okamžik malý jen co nabere hlas.
Tak nechte jí zout, tak nechte jí zout,
sil už málo má, tak nechte jí zout.

Přiběhla tam bosky, lokla si z termosky,
pod úderným hlasem, zeblil se sál.
A jede se dál, a jede se dál,
kdo by si dneska, co vyčítal ..."

136948

06.06.2007 09:46

První místo v řiťolezectví?

inspirace ...

Tom 24.?.?.?

inspirace vlastní flexibilitou

Vložený obrázek

137023

10.06.2007 07:39

První místo v řiťolezectví?

RE: Vedle jako jak obvykle jste vy hurvinku

Tom 24.?.?.?

>len kozia briadka mu uz chyba.

ále, taky umí s fousama ...

Vložený obrázek

137276

11.06.2007 05:29

První místo v řiťolezectví?

RE: Vedle jako jak obvykle jste vy hurvinku

Tom 24.?.?.?

>fuj teufel, Tom, musite strasit?

[překvapení] já? [mrknutí jedním okem]

137323

11.06.2007 07:03

Reportér zatknutý za otázku o 11. septembri

RE: Amici sa v

Tom 24.?.?.?

>Jde o to, ze me vubec nezajima jestli me nekdo sleduje.

Dovolte abych vás podpořil. Mě také vůbec nezajímá jestli vás někdo sleduje.

137328

12.06.2007 05:41

Reportér zatknutý za otázku o 11. septembri

RE: Amici sa v

Tom 24.?.?.?

>Je zrejme na case zacit jezdit na kole [velký smích]

S čipem nastřeleným pod kůží na prdeli, si volně neškrtnete ani při jízdě na nočníku ...

137389

24.06.2007 09:36

Sicko

RE: článek není o kvalitě péče, ale o její dostupnosti - Goebles by se uzarděl

Tom 24.?.?.?

Kubyku, Kubyku ...

>To snad je pri cteni vasich a mojich prispevku kazdemu jasne.

To maj od "jejich"?

>Hadat se tudiz chcete do posledni kapky krve vy. Mne, kdyz nekdo upozorni na chybu, tak jsem rad a podekuji.

Nemusíte děkovat [mrknutí jedním okem]

>Ale to je zase o necem jinem - o vychovani.To je u vas soudruhu ale dost obvykle, ze se na verejnosti neumite chovat.

Takže, pořád ve stejné mikině ...

138238

26.06.2007 16:49

Prodejná česká inteligence od Gottwalda k Havlovi

RE: no comment and comment

Tom 24.?.?.?

>Srovnat hajlovani a mavani snitkou seriku ponekud kulha. A pokud jde o levicove nazory od uplne praveho ksindlu, rekl bych, ze jsou spolecensky zdrave prospesne. Stejne tak jsou prospesne i nazory napravo od uplne leveho ksindlu.

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

Tesat! Do kamene tesat!

Ono, ale nejen ono srovnávat, je věc vošemetná. Většinou se najde nějaký ten nesrovnatelný rozdíl. Jako třeba tady:

Jaký je rozdíl mezi slepicí a nevěstou?
Slepice má vejce uvnitř a ocas venku
A nenevěsta?
Nevěsta má závoj.


[mrknutí jedním okem]

138499

26.06.2007 17:45

Prodejná česká inteligence od Gottwalda k Havlovi

RE: no comment and comment

Tom 24.?.?.?

>... v roce 1939 hajlovali a v roce 1945 mavali serikama...pak behali na spartakiadach...pak cinkali klicema ... a ted ...

... teď mávají usárnou
Vložený obrázek


Není ani divu, že to máte trošku popletené, neboť článek sám o sobě je zmatečný už jenom v nadpise.

"Prodejná česká inteligence od Gottwalda k Havlovi."

Možná by ale stačila jemná úprava:

"Prodejná česká pseudointeligence od Gottwalda k Havlovi."

Co se týče české inteligence - akademicky vzdělaných lidí, tak ti byli v éře "od Gottwalda k Havlovi" pod nálepkou "třídní nepřátelé" překvalifikováni do "pomocných profesí" a jako manuálové se nuceně podíleli na budování socialismu stavbou Slapské přehrady, mostu inteligence, radostně prozařovali zářné zítřky v uranových dolech ...

138503

29.06.2007 07:45

Patriarchát nebo matriarchát?

Extraordinérní ....

Tom 24.?.?.?

Právě se vám podařilo přefeminizovat feministky. Bravo! Představu světa, plného volně pobíhajících svobodných žen s neukojitelným sexuálním apetitem, jsem měl také - když mi bylo šestnáct.

Dopouštíte se těžké, manipulativní demagogie:

>...žena jako člověk má dnes všechna práva jako muž, může volit jako muž, může být zaměstnána jako muž, jakmile se však vrátí ke své roli ženy, přestává být člověkem a stává se opět ženou v tradičním smyslu patriarchálního chápání rodiny a obce.

To tvrdíte vy. Tradiční smysl patriarchálního chápání rodiny a obce je naprosto prázdný pojem.

>Aby v rodině přestal platit patriarchát, musely by se totiž vztahy v rodině změnit natolik, že by se zhroutil celý systém sociálního i právního zabezpečení rodiny.

Vypustíte tezi platného patriarchátu a hned navrhnete, co by se muselo změnit a co by se zhroutilo ...

>... žijeme s podstaty kultury, která si říká křesťanská.

Hovno. Žijeme v globální nekultuře dneška, která se ústy "užitečných idiotů" snaží odbourat veškeré tradice, kulturní uvědomění a základní vklad do života - fungující rodinu. Sbohem, pane Lhotáku!

to editor: doufám, že toto byla opravdu poslední "labutí píseň" pana Lhotáka. Já už ty jeho sračky, vopravdu nemůžu ...

138716

29.06.2007 07:55

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Extraordinérní ....(oprava)

Tom 24.?.?.?

"Já už ty jeho sračky, vopravdu nemůžu ..."

mělo být:

"Já už ty jeho účelové sračky, vopravdu nemůžu ..."

P.S. Není přece možné, aby byl jenom takhle prostince blbej?

138717

29.06.2007 16:56

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Extraordinérní ....

Tom 24.?.?.?

>Opustila Vás, když jste založil rodinu? [mrknutí jedním okem]

Ne. Vás ano? ... už v šestnácti? [mrknutí jedním okem]


>Hovno. Žijeme v globální nekultuře dneška, která se ústy "užitečných idiotů" snaží odbourat veškeré tradice, kulturní uvědomění a základní vklad do života - fungující rodinu.

>Nezdá se vám, že tomu může být naopak?

No to se mně právě zdá, že všechno je směrováno k tomu, aby to bylo naopak.

>Nesnesete jiný pohled (ani ne nutně názor) než ten Váš?

Snesu jiný pohled (snesu i jiný názor) ale nesnáším účelovou demagogii.

Sledujte Lhotáka trochu pozorněji:

"Jak by tedy mělo vypadat společenství, v němž má žena přirozenou a plnohodnotnou roli?"

Lhoták mluví o jakémsi vypadajícím společenství. On nehovoří o ženě jako o samostatném jedinci, ale o její vizáži v davu a jedině tak, podle jeho slov - bude mít přirozenou a plnohodnotnou roli.

Mno, já bejt ženskou, tak ho vezmu kramflekem po kebuli. Nebo ještě níž. Obzvláště pak, když jeho žaludeční vidiny (od slova žalud) o přirozené a plnohodnotné promiskuitě v naznačeném společenství, vypadají takto:

"Žena by měla být smyslným středem, nymfou inspirující k sexuálnímu naplnění ve styku s více muži."

Pan Lhoták při filozofování zřejmě ješte nedospěl k pro něj překvapujícímu zjištění, že žena byla vždy smyslným středem, i když pro některé jedince je ten střed někde úplně jinde a inspiraci k sexuálnímu naplnění ve styku s více muži by měl raději ponechat na jejich apetitu.

Ako sa ludově hutorí - Jedna slepice dokáže uspokojit deset kohoutů.

Zdá se ale, že ani deset slepic neuspokojí představy jednoho Lhotáka ...

138741

02.07.2007 02:59

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Jako dárek ještě pár veršů...

Tom 24.?.?.?

>Král je mrtev, teď králíkové
>hlodaj podemletý břeh!

Přišel králík ke králi a mrtvému řek':
Leštil's až přeleštil's. Teď vyliž si břeh!

138959

02.07.2007 08:00

Rozloučení se Zvědavcem

Requiem

Tom 24.?.?.?

Requiem aeternam dona eis, Domine ...

Dojímavá diskuze nad odchodem pana Lhotáka vhání slzu do oka, klacek do ruky ... emoce šílí. Bulvár hadr. Nešlo ani tak o to, CO pan Lhoták psal - vždyť, kdo by alespoň ze zvědavosti, nenahlédl do Světa trochu jinak, že?

Průser pudla a problém úderu spočíval v tom, JAK to pan Lhoták psal. Vydavatel tohoto listu, v krátkém oznámení "Pan Lhoták odchází" píše:"Pan Lhoták umí psát, o tom není pochyb." Ne, pan Lhoták psát neumí. Gramatycky zvládnutý češtin, vychytaná interpunkce, umné řazení nelidových slov do udivujících souvětí, čtenáře spíše vyhodí z pantu, než zaujme podbízivou účelovostí. Za posbíraným peřím filosofů doslova řvalo - já, JÁ LHOTÁK! to píšu .....

Budiž, všechno už tady jednou před námi bylo, i ta slova, a pokud po nás nepřijde potopa ....

A teď to, co nedojímá ani gojíma - fakta:

Pan Lhoták nebyl odejit. Pan Lhoták neodešel z vlastní vůle. Pan Lhoták spáchal sebevraždu v diskusním fóru. Amatér ... V tomto smyslu se Vyjádřili mnozí, já jenom dodávám:

Není trapnější situace, než když umělec před svým dílkem arogantně poučuje konsternované divactvo
- ty, které má oslovit výtvor samotný - o jejich amatérismu. Národ to dostal sežrat od chobotnice na Letné, a teď ještě od Lhotáka .....

Snad se jednou najde někdo, kdo panu Lhotákovi poradí, aby nikdy nedobrušoval svoje dílko na fóru a až to jednou pan Lhoták pochopí, tak si vopravdu uleví ...

138970

03.07.2007 06:13

Islámofašisté, kýchající ptactvo a my ostatní

H5 - N1

Tom 24.?.?.?

>Jedním tímto aktuálním „nebezpečím“ je islámský terorismus a druhým virus ptačí chřipky H5N1.

Vložený obrázek

139083

07.07.2007 07:43

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

Kety

Tom 24.?.?.?

>Becky je pes z masa a kosti. Je to pes, který se dokáže rozhodnout. Mám se na ni zlobit?

Ovšem že ne. Jednak: psi nevěděli, že probíhá "test loajality" - mají to páníčci někdy bláznivé nápady, že? [mrknutí jedním okem] - (také jsem je míval, psy i ty bláznivé nápady, ehm) a potom, Becky po celou tu dobu s vámi udžovala vizuální kontakt a pokud navíc foukal i mírný vánek, od vás směrem k ní, mohla to mít posichrované na jistotu.

Pes vždy následuje svého pána. Vůdce smečky může být jen jeden. Pokud pes svého pána nenásleduje .... no, tak by se měl páníček zamyslet nad svým místem v hierarchii ... [mrknutí jedním okem]

Tohle ovšem nebyl ten případ. Z "psího pohledu" se nejednalo o to, kdo na jaké špricli sedí. Vy jste testoval a psi srandovali. Psi z toho měli psinu? Situace by se rázem změnila, kdybyste za potokořekou pokračoval v přímém směru a zmizel Becky z obzoru. Vsadím botky, že byste se jí dočkal! Zvládnete tři dny "pod širákem"?

Nedělám si srandu. Psí trpělivost je bezbřehá. I necvičený pes zvládne v pohodě stopu tři dny starou; pokud tím místem neprojde hurikán, nebo "armáda spásy" za zpěvu dueta "Parkanová-Vyčítal" ...

Pokud prohrajete válku nervů (a vemte na to jed, že pes má silnější nervy) a vrátíte se, najdete psa přesně na tom místě, kde jste ho vy opustil. Podniknete-li ovšem tento "test loajality" v dosahu pár dostřelů luku od vašeho wigwamu, počítejte s tím, že vás již z dálky bude vítat váš pes na zápraží s hubou od ucha k uchu. To v tom lepším případě, kdy bude ochoten vás ještě brát na vědomí. Může se vám ovšem i stát, jako se to stalo "jednomu mému příteli, který také míval, psy i ty bláznivé nápady" že najdete svého "nejlepčího člověčího přítele" jak si, přesně v okamžiku vašeho návratu - zcela unuděně a volně líže koule na verandě!

Jen jednou jsem se musel pro psa vrátit. Po čtyřech dnech nečekané jarní vánice ... v hluboké závěji kolem Kety vrnělo sedm štěňátek. Hluboce jsem se omluvil. [zahanbení]

139296

07.07.2007 15:47

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Psí ráj:)

Tom 24.?.?.?

>Trošku bych Vás opravila paní Mindy: Domnívám se, že
>správnější výraz je psice.[smích]


Psice? [oči v sloup] A co takhle: fena a fenykl? [velký smích]

Poslyšte, paní Jarmilo, nejmenuje se váš pan manžel Jarmil? [smích]

139312

07.07.2007 17:35

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Psí ráj:)

Tom 24.?.?.?

>...nee e, Tome, uplne nejspravnejsi je peskova (Novak- Novakova). Ovsem muze byt i peskyne (podle clovekyne).

...nooo, než nás editorákyně vyhodí .... já bych tam rovnou vrazil "pesákyně" podle Horákyně. Taky chytrá ... Četl jsem ondyho větu, kterou jsem nemohl dlouho rozchodit: "Šla s pesama na procházku." Česká člověka si dokáže poradit ...

Procházka českým gramatykem (paní Jarmila promine) dá někdy zahulit i otrlému a tak, Jarmilino lámání chlapského rodu přes ženské stehno, je docela milá sranda.

Ale koukám, že už mě paní Jarmila předeběhla, tak prý pejsákyně. Neuvěžitelný kreacionismus ... Já se už i přestávám dyvyt. když ....

>Ne, jméno mého muže sice taky začíná na J, ale Jarmil to není, jmenuje se Honza.

začíná na "J" a jmenuje se Honza ...

Tož pana Honzu pozdravujte, paní Jarmilo [smích]

139330

09.07.2007 08:54

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Mám se na ni zlobit?

Tom 24.?.?.?

>Občas se mi při sexu s partnerkou stane, že přiběhne její jezevčice a začne mi olizovat varlata.

Mnooo o, pokud ona jezevčice voblizování vašich kulek doprovází neměnnou zvukovou kadencí:"Vrrr-haf- haf-ňaf-ňaff-ňáf" V polopaticky doslovném překladu by to mělo znamenat:"Já pes-chci-chci-taky-taky-ták!"

Úzus jemnější modulace, co do tří a vícečárkové oktávy doprovodných zvuků, by zde jistě lépe vysvětlila paní Aja, která, jak jsem se stačil všimnout, naprosto bez zaváhání přeložila "Beckyn projev."

Zažil jsem podobnou situaci, ale bez zvuku. Němý film hadr. Můj vlastní pes se zakousnul do mé levé hyždě a cílevědomně táhnul. "Chci ven!" Mnohokrát mě napadlo, že mu tuto situaci jednou oplatím, ale ta bezprostřední upřímnost se nikdy nedostavila. Pravda, ani nemohla.

>Následkem toho znejistím a vinou nervozity dočasně ztrácím penetrační potenciál. Z celé situace samozřejmě nemám radost.

Opravdu ne? Nemáte z toho radost? A není to tím - jak nám ženy tak rády a často! mažou o ústa - že my chlapi se nedokážeme soustředit na víc věcí najednou? Opravdu si myslíte, že průnik vašeho zboží do lůna spotřebitelky v té dané situaci je to nejdůležitější?

Relaxujte a pomněte, příteli, jak říkávávával Mahátma Gándhí:


"Velikost národa, jeho morální výše může být posuzována podle toho, jak nakládá se svými zvířaty."

[mrknutí jedním okem]

139399

>Bylo by zadouci, kdyby pan Kral mohl sestoupit ze svych nadoblacnych vysin a vysvetlit svou znacne podivnou logiku.

Ále, pan Král má logiku dobrou. A jak dobrou, na to přijde válečný nadšenec až v důchodu.

Až bude žužlat bežžubými dáfněmi fuchou kůrku chleba a bude ho hžát pomyflení:

"Nemáme fife fo žrát, ale fafálčili fme fi!"


[velký smích]

140214

22.07.2007 07:44

Cizí protiraketová základna v Česku?

RE: Radar za špinavé prachy. Aneb Tomáš Topfer jako jejich obhájce.

Tom 24.?.?.?

>Uprimna slova jsou mezi kecalisty zarazena do skupiny zakazanych zbrani s hromadnym ucinkem na verejnost.

Ovolil bych si doplnit:

Hrozí totiž, že by se z "ZZHÚ" (Zakázaných Zbraní Hromadného Účinku) staly "ZHÚ" (Zbraně Hromadného Údivu). [mrknutí jedním okem]

140217

>Vypada to, ze se nas snazite presvedcit aby jsme videli veci z vaseho uhlu, coz by pro nas nebylo vyhodne.

>Lidove by se reklo, jestli se nemylim, ze nas chcete "ochcat".

Lidově se nedomnívám, že by nás pan Julian "chtěl ochcat". Symptomy zmíněné urinální činnosti jasně ukazují na "zezplzeňský syndrom", který popsal čínský vědec Šu-ka Hošiky, zabývající se postsynchronními dopady druhé světové války na obyvatelstvo. Ve své rozsáhlé práci tento čínský vědec zmiňuje doživotní euforii obyvatel ze z Plzně slovy:"Ku Pis-ne-i tim kšao, Kung pi-či." Čínský vědec neposílá Plzeňáky (Pis) do piči, jak by se škodolibcům na první pohled mohlo zdát, ale zcela jasně říká:"S osvoboditeli plzeňského pivovaru na věčné časy a nikdy jinak!" ... a po piči, dodávám já.

Tento "zezpleňský syndorom" je řazen do skupiny "self-defence urinal syndrome" lapidárně přeloženo - sebeochcávání. Právě takto nevyléčitelně postižení dali vzniknout lidovému rčení:"Ve vlastní moči tonoucí se stébla chytá". Z estetických důvodů byla ÚJČ AV ČR (zase ti korektní rejpalové!) první část výroku vypuštena.

Dlužno podotknout, jak správně uvádíte, že se může jednat o odvislý úd z pohledu.

140222

Oprava:

...jednat o odvislý úd z pohledu.

... jednat o odvislý úhel pohledu. [zahanbení]

140223

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?