Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Nasredin, Timur.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.08.2006 18:41

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Něco na tom bude.

Timur 82.?.?.?

Tu čínskou střelu řídil okopírovaný americký naváděcí systém, který Židé tajně prodali spolu s dalšími technologiemi a s protilodními střelami Harpoon a protivzdušnými střelami Pythoon Číně, za Clintona, tedy v době, kdy ještě byli s Čínou velcí kamarádi. Američanům v průzkumných námořních Orionech málem vypadly oči z důlků, když tyto velmi výkonné a nebezpečné střely uviděli na závěsnících čínských migů se kterými se v polovině devadesátých let začali při svých hlídkových letech potkávat. Opravdu jsem už četl všelicos, ale takovou míru proradnosti, křiváctví a takové podrazáctví ke svému velkému ochránci a mecenáši, to jsem opravdu ještě nikdy neviděl. Ten zničený Saar, to je jen malá odplata za toto svinstvo, čeho se Židé vůči Američanům dopustili. Moc doporučuji všem přečíst si paměti bývalého kaci Mossadu Ostrovského, o tom, jak Židé v jednom výcvikovém táboře školili tajně dvě skupiny smrtelně znepřátelených Sinhálců a Tamilů, kteří se potom doma krutě vraždili. Jejich židovští školitelé se potom mohli smíchy potrhat, když na to vzpomínali. Obvzlášť pikantní byl popis školení těch Tamilů, kteří potom prováděli sebevražedné útoky při nichž zabili krom jiných i ministerského předsedu Indie Gandhího. Opravdu můžu říci, nic odpornějšího jsem v životě nikdy nečetl.

112677

20.02.2007 21:40

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: texaskycizek

Nasredin 82.?.?.?

Jen takové menší upřesnění:
Rusové nový velký radar schopný sledovat mezikontinetální rakety nestavěli už několik desítek let (poslední rozestavěný byl zrušen za Gorbačovovy éry) zatímco Američané jich postavili hned několik - viz: http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/radary.htm a některé starší silně zmodernizovalo - jako např. ten známý kolos v grónském Thule: http://www.af.mil/shared/media/photodb/photos/070124-F-9876T-697.JPG. Pak bych tu ještě viděl podstatný rozdíl v tom, že Američané chtějí svůj radar stavět na území suverénního státu na kterém nikdy nebyly jejich základny - to na rozdíl od Rusů, kteří nová strategická zařízení staví výhradně na svém území. Co se týče údajného nového ruského 6-tunového výzvědného satelitního kolosu - stejně jako u radarů - celé roky neposlali do kosmu žádnou větší výzvědnou družici - jestli se teď na něco zmohli, je to nic ve srovnání s 16-tunovými monstry typu KH-12 (jena z nich sleduje výhradně veškerou komunikaci v Moskvě), které byly posílány do kosmu jako na běžícím páse - informace např.zde: (http://www.prave-spektrum.sk/article.php?434). Myslím si, že celá tato šaráda je přípravou na další světový konflikt jehož důvodem je boj o nerostné suroviny a potřeba snížení počtu obyvatel Země - ne nadarmo se jisté americké thinktanky už delší dobou zabývají myšlenkou na preventivní úder s cílem vyřadit ruské a čínské strategické jaderné kapacity.

129282

23.02.2007 12:35

Jednotná perspektiva 2010

RE: Super Velmoc

Nasredin 82.?.?.?

Velmi by mě zajímalo, kdy ten váš známý Rus do Ameriky přijel. V naší nadnárodní firmě pracuje rodilý Američan, běloch, povoláním obchodní analytik a velmi fajn chlap. Občas přijede do naší pobočky a dělá školení našim obchodníkům, kde je informuje o trendech na trhu. Posledně, když se vracel z Česka tak mu v USA při zavazadlovém odbavení našli v kufru vypnutý notebook - zapomněl ho nahlásit. Odvedli ho do kanceláře, musel se vysléct do naha o dívali se mu televizní sondou i do zadku jestli tam neveze nějakou výbušninu - a to už ale byl v USA ! Když to při další návštěvě u nás vyprávěl, tak tomu u nás nikdo nemohl uvěřit, že je něco takového možné - měli o něm všechny záznamy, kdo je, odkud je, že nemá s teroristy ani vzdáleně nic společného. Pod dojmem této události spousta mých známých prohlásila, že za takové ponížení jim návštěva USA rozhodně nestojí. Toto není Amerika kterou jsem znal a obdivoval, toto je totalita, kterou zavedla parta bývalých ultralevičáckých trockistů, kteří se překabátili na tzv. neokonzervativce. Všechny nectnosti totalitního myšlení jim zůstaly, jen fasáda se změnila. Podle mě jde Rusku v tuto chvíli o bytí a nebytí a jsou dnes ohroženi více, než když německé tanky stály pod Moskvou. A toho Rusa, vašeho známého, bych nepodceňoval, ten se ještě jednou domu vrátí, protože Rus nikdy na rozdíl od dnešních Čechů na svoji vlast nikdy nezapomene a pořád ji velmi miluje. Stačí si přečíst např. příběh pilota MIGu-25 Viktora Bělenka, který uletěl do Japonska.

129423

23.02.2007 21:56

Jednotná perspektiva 2010

RE: Nemyslím si, že by Amíci chtěli někoho ovládnout ...

Nasredin 82.?.?.?

... nevěřím tomu, že by běžný Amík chtěl někoho ovládnout, že by například farmář z Missouri měl chuť jít do nějaké války s Ruskem, nebo že by řidič trajleru z Oregonu chtěl aby Amerika začala válku s Iránem ! Toto není přání běžných Amíků. Toto chce jen určitá vrstva lidí která Američany vnitřně není a nikdy nebyla. Tato vrstva jen umně využila nesmírné lidské tvořivosti a píle, která se v Americe rozvinula za politických svobod ustanovených zakladateli Ústavy. Tato úzká skupina lidí pohrdá běžným Američanem stejně jako Francouzem, Němcem i Rusem. Pro tuto zločineckou skupinu lidí jsou bežní Amíci jen dobrou potravou pro děla a proto je taky posílají do různých válek a mají tichou radost z toho, pokud jich co nejvíce padne - tím se tyto jimi nenáviděné národy navzájem oslabují a ničí. A musím říci, že se jim to daří. Bývalým mocným národům bílých lidí už dochází dech. Bílý člověk, který založil potravinovou soběstačnost bývalé Rhodésie dnes Zimbwabwe odtamtud utíká stejně tak z Jižní Afriky a dalších zemí. Mnozí černí Afričané dnes vzpomínají na to, že se za apartheidu měli mnohem lépe (viz nedávný průzkum mezi obyvatelstvem v Jižní Africe). Na místo bílého člověka nastupuje jen rozklad, korupce a kmenové vraždění. Podle mě ty nejvyšší kruhy, které rozpoutaly válku v Iráku vůbec neplánovali to, že by tam mohli vládnout, nebyli vůbec hloupí - cílem byl rozklad - totální rozklad společnosti. Cílem bylo zničení jednoho ze dvou silných arabských sekulárních států (druhým je Sýrie). Je úplně jedno, že američtí vojáci umírají v Bagdádu, mnohem důležitější je ovládat ropné studny a ty jsou v poušti. O totéž půjde i v Iránu - pokud možno vybombardovat, rozvrátit infrastrukturu země a výsadkem obsadit ropnou oblast na pobřeží - zbytek nás nezajímá, ať se tam třeba sežerou. Rusko je ale nebezpečné v tom, že dobře tuto chátru poznalo, když začala revoluce, tito zločinci ji vedli a organizovali. Už tehdy vykřikovali hesla o tom, že je třeba vyhubit milióny Rusů - a to se jim také povedlo - kdo ale dnes čte Souostroví GULAG, že ? - je to moc dlouhé (http://www.prop.sk/koniec_legiend.html). Proto je dnes Rusko takovým nebezpečím - Rusko zná své nepřátele velmi dobře a je odhodlané se jim bránit. Držme jim palce.

129446

25.02.2007 20:59

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Co se týče krachu dolaru ...

Nasredin 82.?.?.?

nebude mít problém Amerika ale Čína, Rusko a ostatní držitelé dolaru. Po krachu dolaru zůstane Číně a ostatním bezcenný papír ale Američani budou mít naprosto bezkonkurenční vojenskou techniku, kterou si za tento dolarový úvěr nakoupily. Číně ještě ze dne na den zůstanou stovky miliónu nezaměstaných. Američané něco podobného udělali v roce 1929, kdy byl dolar směnitelný za zlato a státy, které které dolar tehdy držely si naivně myslely, že za dolary to zlato dostanou. Dostali tehdy kulový a zůstal jim jen bezcenný papír ... Zvláště Čína je na tento druh útoku velmi citlivá a úvěrováním Ameriky se dostala do pasti ze které není úniku. To že USA mají dnes tak nevyrovnaný rozpočet, že naprosto bezhlavě zbrojí a že s FEDu odešel žid Greenspan nasvědčuje tomu, že kostky byly vrženy a že se blíží konflikt netušených rozměrů. Odhaduji, že to bude odstartováno ještě za Bushe před koncem jeho volebního období a že se Bush stane prvním válečným prezidentem stejně jako Putin v Rusku.

129498

28.02.2007 22:20

Jednotná perspektiva 2010, část III.

Pomsta Kavanovi ...

Nasredin 82.?.?.?

... tak Jan Kavan alias "Kato" to má už za sebou za sebou. Je to pomsta od Svobody, Havla a dalších zrádců a špinavců za tento projev: http://www.blisty.cz/art/32785.html - Přitom možná nebyl ani mezi těmi šmejdy, co se na Gripenech pěkně napakovali. Kavanův osud je výstrahou pro ty politiky, kteří se budou veřejně angažovat proti NWO a budoucí připravované válce s Ruskem ... !

129699

05.03.2007 17:45

Demonstrace ANO základnám

RE: Moc pěkně a sugestivně napsáno ...

Nasredin 82.?.?.?

pročetl jsem si tuto stránku a opravdu ji napsal člověk, který má jakés takes ponětí o tom co píše. Co bych, ale této stránce vytkl je velice velice sugestivní systém otázek a odpovědí, které jsou velmi zavádějící. Autor si pokládá otázky, zda a proti komu je základna namířena a hned si na ně odpovídá. Vylučovací metodou dochází k tomu, že prostě už z principu ta základna proti Rusku být zaměřena nemůže a to z těch a z těch důvodů, které exaktně vyjmenovává. To že ten výčet důvodů, proč by mohl být radar proti Rusku (a tedy pro ně velmi nebezpečný) může být daleko větší o tom se vůbec nezmiňuje. Naopak, najdeme zde demagogické tvrzení, že Rusko jako jediné dnes disponuje systémem protiraketové obrany. To, že ten systém je určen na základě dvoustranné smlouvy (SSSR-USA) k obraně Moskvy a že Američané mají na základě stejné smlouvy také jeden systém určený k ochraně svých raketových základen to už autor stránek nezmiňuje. Navíc tento ruský systém je už v dnešních podmínkách naprosto beznadějně zastaralý (viz autorem tolik dovolávané periodikum ATM: 3/2007 strana 6-11). WEB http://cover72.wz.cz/cz/others/ABM.htm je jako zdroj věrohodných informací k problému americké radarové základny absolutně nepoužitelný. Za nejkvalitnější médium v českých končinách lze považovat opravdu jen WEB ATMONLINE - viz: http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/rusko.htm
http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/srovnani.htm
http://www.atmonline.cz/news/2007/leden/300107b.ht...

130105

05.03.2007 23:52

Demonstrace ANO základnám

RE: Nesmíte hoši ztrácet nervy ... !

Nasredin 82.?.?.?

... svět se maličko změnil od doby, kdy padl bolševismus. Ten bývalý plukovník KGB je daleko víc demokrat, než ten labilní nedoléčený alkoholik v Bílém domě neustále mluvícím s bohem, který je ve vleku překábatěných ultralevých trockistů pod ideovým vedením Leo Strausse, kteří se dnes a to nevím proč, nazývají neokonzervativci (na rozdíl od opravdových demokratů jako je Nader a konzervativce Buchanana - ten je bez toho přívlastku NEO). Tito lidé mají ke konzervativismu dál než Lenin k altruismu. Pod rouškou boje proti terorismu zavedli v kdysi nejsvobodnější zemi světa takové zákony o kterých se KGB a STB ani nesnilo. U mých příbuzných udělala STB prohlídku, STBáci měli na ní podepsaný příkaz od prokurátora a ještě musel přijít svědek, že nedělají nic nad rámec tohoto povolení. Dnes je možno udělat v USA domovní prohlídku bez povolení soudu a aniž to dotyčný člověk vůbec ví. Vše na základě vágně formulovaných zákonů o terorismu. Takže ještě chvíli mě pánové poučujte, jak ta ta správná demokracie vypadá - jenom pro úplné doplnění: část mých příbuzných zahynula za nacistů a část trpěla a zahynula i díky komunistům, takže nemám důvod milovat ani jedny ani druhé. A směšné výkřiky a přirovnávání jednoho velkého národa k opicím, to svědčí o naprostém primitivismu, neznalosti a neschopnosti věcně argumentovat nebo o záměrném rozdmýchávání nenávisti a provokaci - kdopak vás hoši platí ?. Je mi Vás chlapci líto, že nedokážete zvládat svoje emoce a musíte svůj vztek takto ventilovat ... !

130140

08.03.2007 21:08

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

Ano USA opravdu začne vyřazovat Cruise Missiles ...

82.?.?.?

... první generace, protože zkušenosti z humanitárního bombardování Jugoslávie a Iráku (tam přece byly ty mobilní chemické a bakteriologické laboratoře - jak nám všem názorně předvedl v OSN Colin Powell) ukázaly, že dobře organizovaná PVOS je schopná se s nimi celkem dobře vypořádat (ta ruská by si s nimi poradila hravě - tyto nové střely vypuštěné z B-2 by už byly podstatně větší oříšek). Tato generace střel bude nahrazena novou s podstatně lepšími charakteristikami (vlastnosti Stealth, větší nálož a delší dolet). Nemyslím si ale, že sešrotují všechny tyto střely první generace, budou ještě použity proti méně důležitým cílům v Iránu, který bude co nevidět osvobozen od své přebytečné ropy - Iránci si ji pak budou muset kupovat od Exxonu, Conoca, Texaca, Mobilu a dalších firem za světové ceny.
http://www.atmonline.cz/news/2007/brezen/010307a.htm
http://www.defenselink.mil/transformation/articles/2006-03/ta030906a.html

130427

12.03.2007 22:14

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: socani - Tak vám nevím pane Čížek,

Nasredin 82.?.?.?

... myslím si o sobě, že jsem hodně pravicový člověk, ale řeknu vám, že pokud bych si měl už vybrat, komu rozdám státní peníze (tedy peníze vybrané z našich daní), tak bych je přece jenom rozdal radši našincům (stejně jako Chavez), než abych je cpal Baraku Alonovi (10 mld Kč), Ronaldu Louderovi (10 mld. Kč), Nomuře (40 Mld), Philipsu (20 Mld), DIAG HUMAN (500 mil. Kč), atd .. atd. Když si představím, že naše tzv. pravicová vláda prodá ČEZ za cca 200 mld Kč a my si budeme nakupovat naši elektřinu za světové ceny a veškeré roční zisky ČEZu cca 20 mld Kč) půjdou do zahraničí a vše budou financovat naše banky tak tomu fakt jako pravičák vůbec nerozumím. Beru to podle prodeje Telecomu - co nám Čechům tento prodej přinesl ? Nízké ceny za volání a internet ? Ne ! Odpověď zní: nic. Já už se tomu Putinovi ani nedivím, že ty zahraniční šmejdy vyštípal z ruských ropných a plynových nalezišť - pro něj to bylo také nestravitelné, aby si Rusové kupovali svoji vlastní ropu a plyn za světové ceny. Vidíte a pořád si pane Čížek myslím, že jsem pravičák, že podporuji soukromé podnikání - malých, středních i velkých národních firem.

130648

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 3

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?