Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 2 různá jména: Arkan, Kitsune.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.01.2007 00:56

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: uff, tak on ho slysel...

Arkan 70.?.?.?

Chcel by som povedat, pán Stwora, že súdruh Dharma (Jaj Dharma, Dharmička, krásná si ako rúžička, sladké pery máš, keď ma bozkáváš) má naozaj pravdu, keď hovorí, že Sid tuná kurví slovenčinu. Takýmto sprostým sposobom to naozaj nevie a nedokaže každý.

Taký Ľudovít Štúr, keby mohol by sa obracal v hrobe, keby terazky neležal už pár rokov na cintoríne. Na druhej strane treba povedať, že hovorí vo srovnaniu z doktorom Vojtechom (Béla) Tukom velmi pekne. Dr. Tuko bol Maďarón.
Vyzerá to naozaj, že Sid nedokončil základnú školu, alebo vie len čítať ale nevie písať, ale vojnu vám urobím, akoby povedal čatár Dežo Bugár. Bohovsky si ho pametám.

Abych nebyl OT, račte si, pane Stwora, povšimnout, že jakmile jde o Židy, ať už je to prohlášení generála (které mimochodem je prohlášením soukromé osoby a nikoliv stanoviskem izraelské vlády), tak se ve slovenských přispěvatelích a různých těch Trodasů, Bartošků apod. náhle objeví velká aktivita a jejich protižidovské příspěvky zaznamenají nárůst agresivity. U Slováků bych se tomu moc nedivil, tam je ten antisemitismus hluboce zakořeněn podobně jako v Polsku, ale u Čechů, kteří zejména v první republice dokázali být velice tolerantní a krátce po druhé světové válce dokázali pomoci státu Izrael, když to bylo nejnutnější, nechápu proč i dnes je v nich tolik nenávisti. Vždyť těm Izraelcům (podobně jako kdysi Čechům) jde jen o přežití.

124920

Račte si uvědomit, pane Texaský čížek, že na Zvědavci málokdy o nějakou diskusi jde. Tady buď držíte lajnu anebo vás jen přidají do seznamu nenáviděných osob a věcí a budou nemilosrdně kritizovat.
Jak tady správně uvedl soudruh Juniper (69, to je krásná číslovka, to byla první, kterou jsem "jazykově" i písemně ve Francii zvládl), který uvedl moudrá slova našeho milovaného prvního dělnického prezidenta soudruha Klementa Gottwalda, "Kdo není s námi, je proti nám". Přesně to samé platí o diskusi na Zvědavci, buď souhlasíte s názory židobijců a lidí, kteří do morku kosti nenávidí USA, prezidenta Bushe, celý Západ, anebo jdete proti nim.

Lidé jako Trodas, Šeda, Gejdoš, Kabátosan, Zap, Bartoška, blahé paměti Robert Nohejl (budiž ti země lehká, Roberte) a luďáčtí fašisté jako Googolík v nenávisti denně žijí, nenávist konzumují společně se snídaní, obědem a večeří a bez ní by prostě nemohli žít. V určitém slova smyslu mi připomínají Palestince, kteří se nenávidí a vraždí mezi sebou, ale které spojuje jen společná nenávist ke státu Izrael. Namísto aby se snažili něco pro sebe udělat, doposud jen dokázali všechno zničit, rozkrást a žít - podobně jako morgoši v Česku - jako národ z mezinárodní podpory (viz nedávný případ zničení velkoplošných skleníků a hospodářských budov po odchodu Židů z Gazy).

Jsou to lidé, kteří většinou kromě češtiny nedovedou jediný jazyk, nikde v životě nebyli, protože se tam nedomluví, ale na jakékoliv téma jsou experti. Navíc mezi nimi existují i různí pomatenci, kteří podobně jako Svědci Jehovovi, jsou OC (obsedantně-kompulzivní) jednou teorií (náboženství, Nostradamus atd.), kterou neustále omílají na jakékoliv téma. Nesmíte se pak divit, že takový Gejdoš už dopředu ví, co řekne prezident Spojených států a jak na to kongres či senát odpoví. Ten pokřtěný plagiátor Nostradamus o tom už před stoletími psal.

A Zvědavec tuto nenávist skoro dennodenně přikrmuje novými články na téma Izrael, Palestina, sionismus, USA, Irák atd. To že v Ramallah zemřou čtyři stateční arabští teroristi - to je nesmírná zpráva, to že v Darfúru (předtím ve Rwandě, Kongu, Jugoslávii) umírají tisíce lidí, to je okrajová zpráva. Vždyť jsou to nakonec černoši, who cares. Proto také nikdy neočekávejte, že by na Zvědavci byla nějaká normální diskuse. Tady vždy bude diskuse podle stranického vzoru, tak jako jsme diskutovali v padesátých letech odsouzení bandy sionisticko-trockisticko-titoistických zrádců a zaprodanců na schůzích KSČ. Psům - psí smrt!!

125081

09.01.2007 15:54

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: vzbuzovani teroru za ucelem zisku

Arkan 70.?.?.?

Bankovní loupeže, výkupné a přepadávání cestujících boháčů, a podobné teroristické akce, to byly přesně metody používané k financování socialistů, později bolševiků za carského Ruska. Za podobnou činnost již za vlády cara chytili soudruha Džugašviliho a jeho komplice na Kavkazu, jiné bolševiky v centrálním Rusku. Tento způsob financování revoluční činnosti, mimochodem, existoval (klasickým příkladem může být soudruh Robin Hood) a dodnes existuje i v jiných zemích Evropy, Ameriky a Středního východu, v Asii a Africe.

Na rozdíl od Kabátosana nemám ani jsem neměl žádné "přímé" kontakty s hrdiny z Hamásu, Fatahu či Hizbollahu, ale v Izraeli jsem pár týdnů byl a Izrael a hlavní turistická místa na Západním břehu jsem navštívil a na vlastní oči jsem spoustu věcí viděl.

Všechna ta osobní setkání s izraelskými občany (mimochodem, Československo je tam dodnes, díky své pomoci v letech 1948-49, populární) jen potvrdila moje přesvědčení o tom, že stát Izrael je rozhodnut bránit svou existenci a územní celistvost do poslední kapky krve. Dříve než dojde ke zničení státu Izrael, mohu vás ubezpečit, vy židobijci, o tom, že dojde k totálnímu zničení Středního východu, zejména ke zničení Palestiny a Palestinců. [chechtot]

125221

09.01.2007 21:46

Mýtus Charty 77

RE: Článek Richarda Krále mi připadá

Arkan 70.?.?.?

jako většina jeho článků jako velice neobjektivní. Tentokráte nelže pokud jde o čísla (počty umučených, zavražděných apod.), protože o žádná čísla v článku nejde. Je ale velice nepřesný a velice kritický vůči lidem, kteří měli v té těžké době odvahu podepsat něco velice kritického vůči komunistické straně, něco čehož vyplnění ta komunistická mašinérie několik měsíců či let předtím slíbila.

Mám takový dojem, že Richard Král buď v té době nežil anebo má jako spousta jiných lidí záměrně velice "krátkou" paměť. Osobně si sám velice dobře pamatuji, jak mi moje matka říkala, "Chceš jít na ekonomickou školu, tak alespoň v tom osmém ročníku vstup do Pionýra. Bez toho tě nikam ty komunistické svině nepustí". Tak jsem na poslední chvíli vstoupil a do školy jsem se dostal. To samé se pak opakovalo před maturitou. "Pamatuj si, že naše rodina to má kádrově podělaný, tak si k té maturitě tu svazáckou košili vem, když se to vyžaduje", nabádala mě matka. A ve svazácké košili jsem také s vyznamenáním odmaturoval. Ano, bylo to pokořující, ale alespoň se mi dostalo nějakého vzdělání a neskončil jsem někde u lopaty či u dláždění.

A znal jsem tehdy spoustu lidí, lidí které jsem osobně obdivoval, ale kteří pak za své názory po léta trpěli. Nic na tom nemění fakt, že jsem při první příležitosti (i v ČSSR se dalo všechno pomocí úplatků ať již v korunách či v bonech zařídit) z toho "ráje" odešel. I tím odchodem jsem připravil zbytku rodiny spoustu nepříjemností, ačkoliv to orgánům ČSSR trvalo více než dva roky než na můj odchod přišly.

A kritizovat někoho, že v mládí bojoval ve Španělsku v Internacionálních brigádách a pak v roce 1977 podepsal Chartu 77, to je nesmysl. Člověk se v průběhu života mění, na základě nových životních zkušeností se mění jeho názory, jeho přesvědčení, jeho charakter. Někdo se charakterově mění k lepšímu někdo k horšímu a spousta lidí nakonec takový režim, jakým komunismus byl a věčně bude, prokoukne (to byl případ Pavla Kohouta) a uvědomí si tu jeho zločinnost a přejde - a v těch případech lidí podpisujících Chartu 77 rozhodně nešlo o dobrá koryta či výhody - na druhou stranu.

Já si osobně těch lidí nesmírně vážím, ať už se po roce 1989 zachovali jiným způsobem. Den, kdy Chartu 77 podepsali se sami dobrovolně odsoudili při nejmenším k deseti letům života strádání,ponižování, útisku. (Nedávno jsem se díval v ČT1 na pořad nazvaný "Ženy Charty", tam jsem si znovu uvědomil to jejich hrdinství, tu odvahu). Ne každý měl v zahraničí takové jméno a takové konexe, aby mohl jezdit v Mercedesu a soudruhy provokovat (viz proslavený projev soudruha Milouše Jakeše). A proto nesuďme a nekritizujme ty, kteří podepsali. Rozhodně to z prospěchářství neudělali.

125247

09.01.2007 22:21

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Nadpis článku tvrdí

Arkan 70.?.?.?

Hlavně ty, Kabáte, přestaň chlastat a zpomal. Všichni v Izraeli prošli vojenskou základní službou (muži 3 roky, ženy 18 měsíců až 2 roky), čili všichni se podle tebe stali "vraždící biologičtí roboti" ochotní poslouchat rozkazy.

A co ty, Kabáte, ty jsi nesloužil dva roky v československé armádě? Pokud jsi sloužil, tak jsi byl též - sice ve srovnání s izraelskou armádou velice mizerně - připravován na roli vraždícího "biologického" (kde na tyto blbosti chodíš?) robota. O nějaké ochotě poslouchat rozkazy v čs. armádě se nikdy nediskutovalo, v armádě se, Kabátosane, rozkaz vyslechne a provede. "Provedu" či "Sloužím lidu", tak jsme, soudruhu Kabáte, v armádě odpovídali. Jinak politická diverze a vojenský soud. Máš, na to jak jsi starý, zajímavě velice krátkou paměť.

P.S. Rusko i Čína se píší velkým písmenem (Pravidla českého pravopisu). Kup si je, soudruhu Kabáte, nejsou drahá, doporučovaná cena 96 kč za brožovaný výtisk.

125249

10.01.2007 00:42

Mýtus Charty 77

RE: Článek Richarda Krále mi připadá

Arkan 70.?.?.?

Pastiňáku, co kdybys sis svůj příspěvek před vysl(r)áním alespoň přečetl. Já jsem měl jen jednoho rodiče, toho druhého (pražského Němce) komunisté z ČSR odstěhovali, čili do nějakého vězení nikoho rodiče dostat nemohli, moje matka měla jiné starosti. Ale přes známosti se dalo zařídit spousta věcí.

Lidé se mění, i když se ti to, Pastiňáku, nelíbí a nechceš s tím souhlasit. Dnešní současní poslanci pochopitelně chtějí - podobně jako ti komunističtí - zůstat u koryta (slušně to vynáší, navíc dnes už nehrozí žádné nebezpečí, plus nějaké ty "vedlejšáky", máte to tam v ČR dobře zařízené, jsem o tom dennodenně dobře díky internetové TV dobře informován), ale ti co podepsali Chartu 77 o žádných korytech nemohli ani v duchu uvažovat.

I já jsem se osobně o rok přepočítal, když jsem si myslel, že ten váš komunistický režim se zhroutí po dvaceti letech. Spletl jsem se o rok a poprvé jsem ČSR navštívil až v roce 1991. To ještě všechno smrdělo olovnatým benzínem a v MHD byl puch, že se to nedalo vydržet ačkoliv stála jen 4 kč.

Já, Pastiňáku, lidi a Česko znám - bohužel či bohudík- déle než ty. Z žádné planety jsem nespadl a vzhledem k mé tendenci držet se při zemi asi už nespadnu. Byl jsem tam naposledy celé září 2006, bylo krásné teplo, cenově byl pobyt přijatelný, pár měst jsem zase autem procestoval, takže mě nemusíš o životě a hlavně o lidech v ČR nic povídat. Mám tam příbuzné a přátele, jsou to lidé, kteří žijí na různých úrovních, penzisté, ředitelé podniků, právníci, ekonomové atd. [smích] Takže, co kdyby ses v budoucnosti řídil tím, co říkal ten starý vltavský převozník Kyser, když ho někdo s.al, "Já jsem ňákej Kyser a ty, Pastiňáku, se na mě vys.r". Čus!!!

125263

10.01.2007 01:24

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Pastiňáku, nevím, zda ses tak LMD

Arkan 70.?.?.?

narodil, nebo ti v tom někdo pomáhal.
V Česku si můžete konečně po tolika letech komunismu dovolit mít (mýt - NPČPPZ) jen profesionální armádu, kterou někteří z vás nazývají (nazívají - Nová pravidla českého pravopisu podle Zvědavce - NPČPPZ) žoldáky.

Tito čeští žoldáci dnes slouží za "žoldácké, krvavé" peníze v bývalé Jugoslávii, Afganistánu (představ si to za 4,000 dolarů za měsíc, to jsou "pěkný" škvarky, čtyři papouchy, to i kurvy z ulice ve Smečkách za měsíc v Praze nevydělají) a Iráku a v budoucnosti i v jiných zemích. Jsou to podle názoru přívrženců míru vrazi, jen oblečení v uniformách NATO s českým označením.

Stejně tak jako občané státu Izrael oblečení ve vojenských uniformách státu Izrael. Izraelci, vzhledem ke svým sousedům si takový luxus - jen profesionální armádu - stále ještě dovolit nemohou.

Tudíž, když naši hrdinní afgánští bojovníci, příslušníci Talibánu, zastřelí české žoldáky jako škodnou, tak je to vlastně správně, ti čeští žoldáci slouží NATO a americkým imperialistům, ty vepřová hlavo, Pastiňáku. [chechtot]

125269

10.01.2007 02:10

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Soudruhu Zape,

Arkan 70.?.?.?

v Izraeli jsem opravdu byl a ty chazarské hajzly, jak ty říkáš, jsem tam opravdu viděl. Kromě nich tam též byli "chazaři" z Etiopie a Somálska, "falasha" jim říkají, ačkoliv nevím, proč byli tak černí. Zase v Izraeli našli nějaký ten zatracený "ztracený" kmen, furt se jim ti lidé ztrácejí. No jo, vyvolený národ. Ten poslední přírůstek z Indie také zase nevypadá moc "chazarsky" ani židovsky, to musíš i ty, soudruhu Zape, uznat.

Dohromady je to odporná a vyzývavá cháska, která - i přes to, že je černá - utiskuje semitské arabské palestinské sousedy (a mohu ti potvrdit, soudruhu Zape, že čím tmavější vojáci, příslušníci IDF, tím více ty Arabáky nenávidí). Sám nevím proč, takoví mírumilovní lidé, ti Palestinci, jen ozbrojení RPG a AK 47. Bude to mít (mýt - NPČPPZ) něco asi společného asi s tím, jak ti Arabové na druhé straně vraždí černoušky v Sudánu, v oblasti Darfúru. Co na to říkáš, možná, že na stranické schůzi ti to soudruzi vysvětlí. Čus, Zape.

125275

17.01.2007 00:45

Američtí veteráni z Iráku jsou ponecháni osudu

RE: V roce 2006

Kitsune 70.?.?.?

zahynulo v České republice na silnicích 951 osob. Nejnižší počet obětí (objetí - NPČPPZ - Nová pravidla českého pravopisu podle Zvědavce) od roku 1989. Na každé úmrtí připadá statisticky alespoň jedno těžké zranění a dvě lehká zranění. Česká republika má kolem deseti miliónů obyvatel. V USA (třista miliónů obyvatel plus dvacet, třicet (?) miliónů ilegálů) takové množství lidí zahyne skoro každý dlouhý víkend, ale nikde - ani v Česku ani v Americe - jsem neviděl nějaké demonstrace či protesty proti používání aut. Je to pravděpodobně jen taková úlitba Bohu automobilu, kterou je třeba tolerovat.

Čili ztráty americké armády, které se pohybují kolem tří tisíc vojáků za tři roky války v Iráku jsou ve srovnání s válkou ve Vietnamu podstatně menší. A to se nezmiňuji o ztrátách (strátách - NPČPPZ) za druhé či první světové války.

Kdyby Američané takovou iráckou provincii jako je Anbar nebo sunnitské čtvrtě Bagdádu bombardovali podobným způsobem jako to dělali kdysi v Hamburku, Drážďanech či Tokiu měli by daleko méně ztrát. Pokud je válečným cílem VÍTĚZSTVÍ - a to by mělo být hlavním cílem amerických "agresorů", pak jak už v minulosti učil Nicolo Macchiavelli, se musí válka vést agresivně, brutálně a hlavně co nejrychleji. Čím rychlejí je skončena, bez ohledu na ztráty, tím rychlejí nastoupí proces hojení. V době boje se s protivníkem nevyjednává, protivník se bezohledně ničí. Vítěze se nikdo nikdy po válce neptá, kolik to stálo obětí.

Už dávno měl být zlikvidován Muktada as-Sadr a každý imám, který hlásá džihád podobným způsobem jakým se ideologických a velitelských kádrů zbavuje Izrael. Vítězství se nedá ukecat návštěvami Condoleezy Rice či neustálým přešlapováním a váháním jako to v roce 2006 v době libanonského konfliktu dělal Ehud Olmert. Ariel Sharon by do žádného podobného konfliktu nešel, kdyby nebyl rozhodnut nepřítele zničit. Dnes se ovšem vedou PR války, kdy armáda má za pr.elí štáb levičáckých novinářů, fotografů a televizních kamer a tak se nelze divit, že výsledky jsou tragické.

125807

22.01.2007 19:15

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Esmate, ty viditelně máš ve zvyku -

Arkan 70.?.?.?

podle bolševického zvyku - každého, který s tvým názorem nesouhlasí vyhazovat. Texaský čížek, původem Čech, žije v Texasu již 38 let. Za tolik let pobytu v USA má snad právo, na základě svých životních zkušeností a v poslední době i dostatku informací ze všech možných zdrojů a koutů světa ("information kill"), si udělat o světě zcela jinou představu než nějaký člověk, který byl naposledy v nějakém větším městě o posledním sokolském sletě.

Jeho příspěvky jsou na úrovni podnikatele v Texasu, ani idiotské ani geniální, jen takové jak on sám současnou světovou a českou situaci vidí jako americký občan českého původu. Diskuse je s ním možná, jenže to bys musel zachovávat základní pravidla "klasické" diskuse, o která evidentně nemáš zájem.

Ty jsi, bohužel, stoupencem toho hloupého hesla "buď jsi 100% s námi anebo proti nám", podobně jako řada dalších přispěvatelů na Zvědavci, a jinou variantu, jiný názor neuznáváš.

P.S. A mimochodem, to předplatné s tím vyloučením či nevyloučením moc společného nebude mít. Pan editor Stwora peníze v takovém případě vrací.

126387

22.01.2007 20:52

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Jen pro tvou informaci JN,

Arkan 70.?.?.?

Česká republika (prostřednictvím soukromých firem) už pro to něco dělá a začala to dělat ještě před nástupem Topolánkovy vlády. To řešení se jmenuje ropovod Ingolstadt a jen pro tvou informaci, tento ropovod už léta funguje a bude jen rozšířen a zvětšen. A v časovém horizontu několika let - jak by řekl doktor David Rath (a vy mě nebudete sráth) - to bude znamenat, že Česká republika bude více méně nezávislá na ropovodu Družba či jiných sovětských anebo posovětských vynálezech a v případě "uzavření" kohoutku bude vždy mít alespoň to kritické množství ropy a zemního plynu. Kromě Ruska jsou i jiné zdroje, v minulém týdnu zrovna přišla zpráva z Maďarska (z bývalé metropole cibulářského "průmyslu") o bohatých nálezech zemního plynu. A kromě Ruska existuje i Azerbajdžan a hlavně Kazachstán, Turecko, Lybie atd.

Mimochodem - ani Putin ani nikdo jiný, který přijde po něm, nebude či nebudou zavírat kohoutky, protože jinak by Rusové neinvestovali milióny do budování podmořských ropovodů na dně Baltického moře, aby pak po vybudování mohli bezproblémově (ani přes Polsko ani přes Bělorusko ani přes Ukrajinu) zásobovat západní Evropu. [chechtot]

126393

22.01.2007 21:26

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Nemám ve zvyku reagovat na 4% představitele České republiky,

Arkan 70.?.?.?

(Osobní výpady. Zrušeno.)

126397

22.01.2007 23:17

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Pan editor Stwora se

Arkan 70.?.?.?

rozhodl, i přesto že nedávno kritizoval Google za cenzuru příspěvků a článků, reakci na tvůj příspěvek zrušit. Prý byl urážlivý vůči René Bartoškovi, příliš osobní, atd. atd.
Tak se pokusím napsat můj příspěvek ještě jednou, tentokráte bez osobních invektiv či jak se tomu říká.

Zmiňuješ se o vzdání se suverenity nad částí svého území, neplatnosti českého práva na těchto územích a příslušnících US armády jakoby nadprávních osobách, apod. Tak zaprvé - je to jen žádost americké vlády o umístění radarových stanic (nikoliv raketových základen) na území ČR, tato žádost nebyla ještě ani předložena k projednání parlamentu České republiky, a ty už dnes děláš předčasné uzávěry o nějakých privilegiích a zvláštních ochranách amerických frajtrů. Navíc jsi osobně nikdy nebyl - na rozdíl ode mne - ani jednu minutu na vojenských základnách typu Libavá, Mimoň apod., nicméně, podobně jako kdysi Peleška, dovedeš být - "z odborného hladiska" - expertem na všechny tyto otázky.

Dnes se v rámci NATO a jiných organizací (OSN, EU, atd.) neprojednávají otázky vstupu či nevstupu jako za časů RVHP či Varšavské smlouvy. Podepsanou smlouvu o radarových základnách v ČR jsi neviděl a ta určitě před schválením bude muset projít parlamentem ČR, který stojí nebo leží na dvou "zrádcích a přeběhlících", renegátech jak by řekli soudruzi v neblahém Rudém právu, tak je velice předčasné hovořit o ztrátě suverenity ČR i pro slavné vlastence typu Bartošek či Zorba.

A můžete zase tento příspěvek vymazat či zrušit, pane Stwora.

126411

23.01.2007 00:45

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: SandWalker, nejenomže mám nejenom potuchu o

Arkan 70.?.?.?

směrování těch různých ropovodů, plynovodů (dnešních i budoucích) a navyšování ceny produktu přepravou, ale i žiji v zemi, která už nějaké ty cenové změny (nahoru či dolu) poznala. Informace o Ingolstadt nejsou, bohudík, žádné plky, pouze informace a skutečnost. Existují prostě dva ropovody (plynovody), jeden je v současné době levnější, ALE méně spolehlivý, druhý pak dražší, ale spolehlivější, v případě té nejvyšší nouze asi i ta vyšší cena paliva bude přítažlivější než mrznout či být bez elektřiny. To už jsme tady v Kanadě a USA poznali na vlastní kůži.

Neargumentujte Lybií, ta se na seznamu největších exportérů vyskytuje až na desátém místě, to je jen jedna z exportních zemí (ačkoliv nevím, co by si Lybie s celou tou ropou sama bez vývozu počala a kde by tito arabští primitivové získávali takové vynálezy jako telefon nebo toaletní papír), která se nalézá v blízkosti Evropy. Daleko větší význam mají Saudská Arábie, Norsko, Rusko, Irán, UAE, Venezuela, Kuwait, Nigeria, Mexico, Kanada, Alžírsko, Irák, KAZACHSTÁN, Qatar apod. které patří k největším exportérům ropy (ať už té kvalitnější či méně kvalitní). Jejich ekonomie závisí - alespoň do vyčerpání zásob (a některé státy v UAE začínají přemýšlet i o budoucnosti (např. turistice)- řekněme stát Dubai) na vývozu ropy a jistě budou podporovat státy, které jim tuto možnost v přítomnosti i v budoucnosti zajistí (např. USA, EU, Čína, Indie apod.).

A budete se divit, ale v případě nejvyšší nouze - jak tomu bylo za II. světové války nebo v případě sovětské blokády západního Berlína - jsou tyto dekadentní státy (USA, Anglie, Německó apod.) schopné rychlé a rázné reakce, mobilizace všech občanů a vyřešení i těch největších krizí.

126418

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?