Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, J. H..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.10.2006 14:11

Presumpce neviny

RE: Díky pane Vladimíre

J. H. 85.?.?.?

>...o vine Kulinskeho pochybuji...
Já taky.
>ale to jsme odbocili.
Neodbočili. Když se podobně vyjadřuje člověk, který před tím dlouze vykřikoval o předpokladu neviny, vypadá to divně.
J. H.

119102

14.10.2006 15:09

Presumpce neviny

Pokus o shrnutí.

J. H. 85.?.?.?

Ono se to tu v diskusi všechno řeklo, tak se to jen pokusím shrnout. Boj proti novinářské špíně je vždycky záslužný. Protest proti tomu, že byl někdo označen za viníka, přestože teprve začalo vyšetřování proti němu je jistě na místě. (Jen mě trochu překvapuje, že nikdo neuvážil možnost, že článek byl původně míněn jako výzva, aby se přihlásili další poškození.) Je ale potřeba podobný protest napsat tak, aby bylo jasné, proti čemu se protestuje. V případě, že někdo pochopí boj za novinářskou etiku jako boj za podporu úchylů, hledat vinu napřed ve vlastní stylistické nedokonalosti.
Podezření, že někdo pod rouškou ušlechtilých zásad prosazuje svinstvo se není možno divit. Dělalo se to od nepaměti a v poslední době de to dělá čím dál víc. Ostatně myslím, že se v diskusi docela vyjasnilo, co kdo ve skutečnosti podporuje.
J. H.

119113

14.10.2006 16:50

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

J. H. 85.?.?.?

>Aha, tak ty se té genetické špíny zastáváš.
Ono to ale vypadá, že "genetická špína" je vynález úchylných sexuologů. Ve skutečnosti je možno z někoho udělat bu*eranta nebo pedofila snáz, z jiného hůře. Většina těch "geneticky orientovaných" by prožila spokojený a neúchylácký život, kdyby se v dětství či pubertě nesetkala s někým, kdo je zkazil a prošla výchovou i jinak správnou.
J. H.

119126

27.10.2006 22:14

Jen 16 % Američanů věří oficiálnímu mýtu o 11. září

RE: Ja si ve skutecnosti myslim ze ten pruzkum je jen pripravna

J. H. 85.?.?.?

>Letat by wire neznamena, ze letadlo leti automaticky bez pilotu.
>By wire je, ze kormidla se ovladaji pomoci elektroniky a serva a
>ne primo tahly z pilotni kabiny. To jen tak na okraj.
Ovládat kormidla přímo táhly z pilotní kabiny - to dneska najdete leda na Tleskačově létacím kole a strojích na podobné úrovni. A řídit letadlo na dálku umí každý kluk, který si lepí modely. Řízení velkého letadla je složitější, ale zase je tam víc místa na potřebnou techniku.
Přesto si myslím, že pro organizátory 11. Září bylo pohodlnější a věrohodnější vydávat se za nějakou islámskou skupinu, která pěstuje svatou válku, najít pár pitomců z islámské komunity, vymýt jim mozky, naučit je úkonům, potřebným při řízení a nenápadně jim umést cestu, aby vše vyšlo. Přímé dálkové řízení letadel možná jako nouzové opatření, kdyby pitomci svůj úkol nezvládli. Jestliže skuteční viníci plánovali zabít tisíce vlastních lidí v mrakodrapech, na těch pár pasažérech jim také nezáleželo.
J. H.

120155

28.10.2006 10:47

Jen 16 % Američanů věří oficiálnímu mýtu o 11. září

Trochu jinak.

J. H. 85.?.?.?

Je jisté, že nám lžou. V tom je nejspíš naprostá shoda. Přesto může být několik možností v tom, o čem a jak nám lžou.
Všimněte si, že se propagandě podařilo několik let odsunovat otázku, proč spadly nejen dvě zasažené budovy, ale i nepoškozená a nižší budova číslo 7. Když už se to nedá déle maskovat, dostanou oficiální podporu teorie o řízeném odstřelu všech tří budov. Objeví se taková spousta svědectví, že je nemožné odlišit lidi, kteří si pamatují dobře od lidí, kteří si pamatují špatně a těch, kteří pustě kecají. Krom toho spoustě lidí bude připadat teorie o spiknutí a řízeném odstřelu příliš fantastická. Takže nakonec zase nevíme nic.
Zkuste uvážit možnost, že pád budov původně nebyl v plánu. Že spadly proto, že si při stavbě někdo namastil kapsu, takže byly od začátku nebezpečné. Že ti, kteří mají velice dobré důvody tuhle skutečnost utajit a zamaskovat mají také dost moci k tomu, aby zamezili vyšetřování - trosky byly bleskově odklizeny, takže dneska už nikdo nedokáže, jak a z čeho vlastně byly budovy postaveny. Že mají taky možnosti k tomu koupit si informační kanály. V tom případě si myslíme, jak jsme je odhalili a zatím říkáme přesně to, co si přejí.
J. H.

120190

04.11.2006 09:23

S blogery jako s teroristy

RE: Úvaha. ::::::::::

J. H. 85.?.?.?

>Což ostatně navozuje poněkud smutnou otázku,
>proč se Česko vždycky připojí na tu stranu, kde jsou
>pošlapávána lidská práva.
Odpověď je jednoduchá: Jsou pošlapávána všude, jen my to jaksi nechcem vidět.
Ostatně mnohem důležitější pro budoucnost je naučit se rozeznávat, co může člověk právoplatně požadovat od svých bližních - a co jim také musí tím pádem ze své strany poskytovat - od všelijakých svévolných a pitomých nároků. Zvlášť pak být citliví na to, když se pod záminkou plnění těchto nároků a "práv" pošlapává skutečná lidskost a svoboda.
J. H.

120645

05.11.2006 19:32

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: jak snizit traffic

J. H. 85.?.?.?

>Podívejte na BL. 11 000 čtenářů denně, ale ke konci
>měsíce vidíme, že příspěvek poslalo jen okolo 100 lidí...
>[oči v sloup]
11 000 čtenářů - nevím, kolik z nich si přečte něco víc než obsah. Já tedy většinou ne. Blisty jsou až po paty v zadku neoliberálů. Pro takové se ovšem najdou peníze vždycky. Než se plně profilovaly, poslal jsem jim občas něco. Teď to jde beze mně a peněz je víc. Doufám, že TOHLE tedy pro Zvědavce cesta není.
J. H.

120760

07.11.2006 17:30

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

Chce to odborníka.

J. H. 85.?.?.?

Myslím, že by se k článku měl v první řadě vyjádřit odborník - psychiatr. Způsob, jak autor vidí a popisuje svět i skutečnost kolem sebe mi připadá velice typický, ale mé znalosti jsou v tomto oboru povrchní.
J. H.

120886

23.11.2006 17:40

Jako za bolševika...

RE: krokodyli slzy

J. H. 85.?.?.?

>Jsem zde jiz 38 let a kdybych veril v Allaha, tak budu 5 x denne
>dekovat, ze jsem CR, vlastne tehdejsi CSSR opustil.
My taky. Rozhodně nechybíte.

122099

když zkusíme uvážit, proč byl Litviněnko zabit, můžeme se zasmát představě, že snad kvůli tomu, že něco "věděl" o vraždě ruské novinářky. Jednak pokud by něco věděl, věděl by to z doslechu a ti, co mu to řekli to vědí dál. Za druhé a hlavně: Podobná "fakta" není třeba vědět. Ta si vymyslí kterýkoli novinář či propagandista na objednávku a se skutečností obvykle nemají nic společného - ani to od nich nikdo, kromě otroků příslušné ideologie, nečeká.
Je tu samozřejmě otázka, jestli je zpráva o použitém jedu pravdivá. Představa, že někdo přiváží do restaurace olověný kontejner s radioaktivním materiálem a manipulátorem z něj odsypává sousedovi do jídla je zajímavá. No ale řekněme, že technické problémy byly vyřešeny a zpráva pravdivá je. Pak byl takový krkolomný jed použit s úmyslem zanechat stopu, která zdánlivě vede k někomu. Ony by jed na krysy nebo dobře mířená střela posloužily stejně dobře. Ale to ostatně velmi správně naznačil už autor článku.
J. H.

122273

26.11.2006 14:37

Potvrzeno: Izrael použil v Libanonu uran!

RE: trochu osvety nezaskodi

J. H. 85.?.?.?

>az si utriete tie slzy, skuste tu dotaciu poslat
Pán je na příjmu?
J. H.

122289

26.11.2006 14:46

Kočky jsou mazaný

RE: Jo Mindo - to snad ne

J. H. 85.?.?.?

To si děláte srandu. Takový pitomec neexistuje. A jestli ano, tak neumí číst a psát.
J. H.

122290

26.11.2006 20:43

Multi-kulti learning

RE: Multi-kulti silenstvi

J. H. 85.?.?.?

>Je to jednoduché.
Je ještě jeden důvod, méně známý, ale asi podstatnější. V renezanci začalo humanistické panstvo ve větší míře vyhánět drobné zemědělce a scelovat velkostatky. Vyhnaní a vykořenění se stali městskou chudinou a začali se množit podobnou rychlostí, jako dneska ve "třetím světě". Ostatně i ze stejného důvodu. Jednak je množení jedinou zábavou, kterou si ti chudáci mohli dovolit, za druhé se člověk, který neví, co bude večeřet a kde bude spát, ani jestli bude za týden živ bude sotva starat, co se možná stane za tři čtvrtě roku. Statisticky je opravdu možné doložit podobný nárůst obyvatelstva. Tehdejším vládcům musela připadat možnost vyvážet tyto nežádoucí obyvatele do kolonií jako dar z nebe.
Připomínám, že Němci byli prakticky vyhubeni ve třicetileté válce a Francie přišla o spoustu obyvatel v revoluci a napoleonských válkách. Zeměkouli tedy zasvinili hlavně Angličani a Španělé.
J. H.

122315

02.12.2006 08:29

Tlustoprdky

Drobná, ale závažná připomínka.

J. H. 85.?.?.?

Jsou ženy, které jsou tlusté, protože jsou opravdu nemocné. Rozhodně bych se jim neposmíval, ani před nimi pohrdavě nemluvil o obezitě. Jako všude, i tady je třeba rozlišovat. A jako ve všem, i tady je nutno rozlišovat jinak, než nás dnešní zvrácená doba učí.
J. H.

122632

02.12.2006 14:23

Tlustoprdky

RE: Drobná, ale závažná připomínka.

J. H. 85.?.?.?

Já jsem si vzpomněl na kamarádku mé dcery. Jak chudinka naprázdno polyká, když je u nás na návštěvě, my se zapomeneme a postavíme před ní misku buráků. Zdědila to po mámě. Většinu času umírá hladem, ale má dost přes metrák. Jinak naprostý souhlas. Jen bych šel hlouběji. Jsou i další zvrácenosti, které si ale ochraňujeme, protože jsme je přijali za vlastní. Velice nápadná je například zvrácenost sexuální, které ovšem spousta lidí říká "svoboda" - a jsou ochotní kvůli ní rvát se, řvát, kousat, trhat. Oni ti různí registrovaní partneři mají vlastně svůj díl pravdy. Když my si svoje ponížení dáváme na plakáty, promítáme v televizi a zdobíme jím všechno možné, proč by se jejich zvrácenost měla nějak tajit?
J. H.

122647

02.12.2006 16:28

Tlustoprdky

RE: Vyoperovaná žebra..?

J. H. 85.?.?.?

>srovnatelné snad jen s ženskou obřízkou, kterou ale
>nechávají svým dcerám provádět negramotní obyvatelé
>černé Afriky.
Hlavičko, "ženská obřízka" se dělá v místech, kde není voda ani na napití, natož na umytí.

122654

02.12.2006 16:35

Tlustoprdky

RE: Vyoperovaná žebra..?

J. H. 85.?.?.?

>kde není
>voda ani na napití, natož na umytí.
P. S. to akorát úchylní zápaďáci v tom vidí kdovíco.

122656

04.12.2006 19:12

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

J. H. 85.?.?.?

>Nikdo se nepozastavil nad arogantním a naprosto
>jednostranným názorem Mindy, spíš ji všichni ještě
>podporovali.
Jestli jsem dobře četl, tak ten jednostranný názor zněl, že podobné pořady jsou nevkusné, protože ponižují jak ty ženy, tak i diváky. No ale jestli se Vám to líbí, klidně se na to dívejte.
Jinak díky za příspěvek. Velice dobře ukazuje, jakým duchovním praktikám se vyhnout obloukem.
J. H.

122779

08.12.2006 17:51

Izraelská lobby tvrdí, že Pentagon je „infiltrován islamofašisty“

RE: Genalni definice

J. H. 85.?.?.?

>Jan, 8.kapitola: 44. Vy jste z otce ďábla a chcete plnit touhy svého otce. On
>byl vrah od počátku a nestál v pravdě, protože v něm pravda
>není. Když mluví lež, mluví ze svého vlastního, neboť je
>lhář a otec lži.
Příteli, ono to bylo řečeno o všech náboženských pokrytcích, kteří si přizpůsobují slovo boží, aby mohli druhé odsuzovat. Takže bych byl trochu opatrný.
J. H.

123108

10.12.2006 14:16

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

Ďjó svoboda.

J. H. 85.?.?.?

Než jste se začali bavit o svobodě, měli jste si napřed aspoň trochu ujasnit, o čem mluvíte. Já sám nemám chuť se zbytečně hádat ani nechat chytat za slovo, tak bych zkusil ilustrační příběh:
Na rušném prostranství nějaký opilec nestydatě týral psa - patrně vlastního. Já sám nemám námitky proti bití psů, ale všeho s mírou. A míra zde byla vysoce překročena. Pak se do toho někdo vložil a dal mu tak příležitost vylévat sprostotu na kolemjdoucí. Když jsem se ho zeptal, jestli mám zavolat policii, začal se realizovat na mně. Když jsem ale vytáhl mobil, sklapl a už se nezdržoval. Možná, že ještě utíká.
Z tohoto příběhu plyne mnohé poučení, já se zmíním o jednom: Je až příliš jasné, proč toho psa bil. Ulevoval si a ventiloval pocit ponížení, kterým ho naplnila tato svobodná společnost. Není sám. Určitě jste si někdy všimli mladé dámy, jak vede na deset centimetrů dlouhém vodítku napůl uškrceného velkého psa. Je to zjev dosti častý. Neustále poškubávají vodítkem a psovi polohlasně nadávají. A kdyby jen to. Některé podobně "vychovávají" i svoje děti. Řekl bych, že důvod je podobný jako u toho opilce. Dávají najevo pocity, které v nich vzbouzí sexuální svoboda.

Proč to všechno píšu: Připadá mi, že čím víc dostáváte svobody podle vašich představ, tím víc jste zotročeni.
J. H.

123216

Prosím vás, všimli jste si, že od pádu SSSR používá západ na ničení světa stejnou taktiku? Jugoslávie - podpora nacionalistů, separatistů a teroristů pod záminkou svobody, až se podařilo rozeštvat lidi natolik, že byla záminka humanitárně vybombardovat Srby, kteří se tou propagandou nechali ovlivnit ze všech nejméně. A Tito, který věděl koho zavřít aby byl klid, to byl krvavý pes, stejně jako za komunistů.
Československo - podpora nacionalistů slovenských i moravských, Romů a kdekoho, kdo by mohl vnést chaos. Nás před humanitárním bombardováním zachránilo, že jsme jim sami vlezli do prdele. A do vlastní prdele si bomby prozatím nestrkají.
Irák - v rekordní době se podařilo docílit, že se nejrůznější směry a frakce rvou jako psi. A Saddám, který věděl, koho zavřít, aby byl klid, je krvavý pes.
Jo, abych nezapomněl: Krvavost Saddámova je dílem propagandy. A moderní propaganda, jak řekl Orwell, mívá se skutečností ještě méně společného než obyčejná lež.
J. H.

123266

>Dovoluji si upozornit, že Marx byl židovského původu.
No a žid byl také Schickelgruber, později zvaný Hitler, přestože to popíral. Prostě kdo mi nejde pod nos, je Žid nebo komunista. Nebo obojí. Jak krásně jednoduchý je ten svět, že?
J. H.

123648

29.12.2006 08:03

Havel tlačí Schwarzenberga

Možný důvod.

J. H. 85.?.?.?

Mám dojem, že celá ta půlroční komedie kolem vlády vyrůstá z toho, že nikdo nemá zájem, aby jeho strana nebo on osobně byl spojován s americkými základnami na našem území. Nikdo netouží po titulu vlastizrádného bastarda. Je to něco podobného, jako v první normalizaci. Také se nikdo nehlásil k autorství "zvacího dopisu", přestože by to tehdy bylo oficiálně považováno za vrcholnou zásluhu.
Takže ono se nakonec všem uleví, když se "zvací dopis pro USA" hodí na tu bezpáteřnou a bezcharakterní špínu.
J. H.

124218

29.12.2006 10:12

Česká republika - největší nevládní organizace v Evropě

RE: Mno-zase Sodek...!?, a už i Vratislav...

J. H. 85.?.?.?

>Tak proč jste propánakrále byl za bolševika Antikomunista,
>když jste si tak v pohodě proplouval a na bolševickou
>mašinérii nenarazil?
To je právě ta představa člověka, který za "skutečnost" považuje ieologické fráze - mimochodem, ani komunističtí ideologové nebyli tak kovaní, jako ti dnešní. Tehdejší skutečnost byla taková, že tehdy byli antikomunisti všichni, včetně komunistů.
J. H.

124222

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?