Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 405 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MedaBeda.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

08.09.2007 19:36

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Občianska vojna

MedaBeda 212.?.?.?

"Slovo holocaust (lat. očistný oheň)sa využíva no označenie konkrétnej genocídy počas druhej svetovej vojny."

víte Side, užitím slova holocaust Elie Wiesel s prominutím šlápl do hovna. Protože tím nechtěně prozradil o co ve skutečnosti šlo.

ANO, ŠLO O ZÁPALNOU OBĚŤ!!! Oběti byly pečlivě vybrány svými rabíny a pak poslušně šly jako OVCE. (Za maďarské židy nikdo nezaplatil ani dolar, ač byla šance je vykoupit ze zajetí.)
Jahwe spolu se sionistickými a nacistickými pohlaváry stojícími v pozadí si pak jen zamnuli rukama a do 5 let vzniknul Izrael. Židovská černá magie v praxi, a co je nejhorší, na vlastních lidech. Ale cíl byl splněn, a genocida Palestinských Arabů je na denním pořádku. Až bude naplněna, síly v pozadí si najdou jinou oběť. K nilskému potoku a Eufratu mají izraelské hranice ještě přeci jen daleko. [naštvaný]

143413

03.09.2007 16:55

Neokonzervativec chce Bushe jako doživotního diktátora

RE: Čínští vojáci v USA

MedaBeda 212.?.?.?

americká občanská válka je očekávána na léta 2012-2017, kdy situaci mají uklidňovat pro změnu kanadské jednotky. Takže je otevřenou otázkou, k čemu vlastně nakonec dojde. Informace jsou protichůdné.

143058

02.09.2007 18:05

Neokonzervativec chce Bushe jako doživotního diktátora

RE: Skvělé!!!!!!!!

MedaBeda 212.?.?.?

ano, ta válka již probíhá. Ovšem veřejnost ji pocítí na vlastní holé kůži až s jistým zpožděním, kdy už nebude čas dělat zásoby [cool]

143022

02.09.2007 18:00

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Proč tedy ta nevraživost vůči Zvědavci?

MedaBeda 212.?.?.?

otevírá oči a nerespektuje zaběhlá historicko-politická tabu. Některé lidi to bebíčko tím pádem táák neskutečně "bolí".

143021

02.09.2007 17:55

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Jak jste se v tom Adlerově článku poznal,

MedaBeda 212.?.?.?

můžete, budu se těšit

143020

01.09.2007 04:05

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

Vnější útlak

MedaBeda 212.?.?.?

systému, je dobrou školou a zároveň prubířským kamenem kvality Zvědavce. Rostoucí intenzita útoků nasvědčuje, že kráčí správným směrem.

142976

01.09.2007 04:01

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Jak jste se v tom Adlerově článku poznal,

MedaBeda 212.?.?.?

plodná diskuse znamená převedení závěrů do praxe. Do té doby se jedná pouze o tlachání, nanejvýše otevírající oči, což je sice též důležité, ale skutek utek.
Ale přidávám se. Kde začneme klubko rozmotávat?

142977

31.08.2007 12:08

Neokonzervativec chce Bushe jako doživotního diktátora

Skvělé!!!!!!!!

MedaBeda 212.?.?.?

mám ale mnohem lepší vizi, kterou tu už před nějakou dobou naznačoval pan Zorba

Ruské a čínské divize v amerických velkoměstech osvobozující Ameriku od Američanů.

Divé asijské hordy Tatarů, mandarinských Číňanů, Kurdů, Turkmenů, Tádžiků, Paštunů, Arabských beduínů, Kyrgyzů, Kozáků zaplavující umělý Nový svět barvami, vůněmi a kulturou, která Američanům tak zoufale chybí.
Stále platí věta že Amerika přešla od barbarství k dekandenci, aniž by mezitím vytvořila kulturu.
Proč? Protože je orientovaná na zisk a technologický pokrok, ale lidský rozměr života se v průběhu jejích krátkých dějin kamsi vytratil.

Proto proč čekat na Američany až si přijdou pro nás se svými high-tech hračičkami? Proč si nedojít pro ně s našimi prastarými kulturami táhnoucími se jako nit z dávných dějin? Ne náhodou jsou kolébkami civilizace Egypt, Mezopotámie, Indie a Čína, s výjimkou Egypta všechny v Asii, ne náhodou je pak Amerika označována za Velkého Satana, odvrácenou stranu Síly.
A k třesku mezi civilizacemi(definovanými technologickým pokrokem, duchovní vyprahlostí a iluzí demokracie) a kulturami(definovanými lidstvím, pestrostí forem a klanovou hierarchií) nutně dochází, vyrovnávají se jejich vzájemné potenciály.

Proto na sebe působí Amerika a Irán v nejkřiklavější formě jako červený hadr na býka. Vzájemně sebou opovrhují. Civilizace pohrdá kulturou a kultura civilizací.

Nebude dlouho trvat, a zjistíme, že kultura bez civilizace má schopnost přežít, a to dokonce dlouhodobě, ale civilizace bez kultury nikoliv, neboť je ve skutečnosti pouhou její nadstavbou.

Toto poznání přijde v průběhu pouhých několika málo let. Svět projde ohněm.

142919

25.08.2007 11:52

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Clenstvi jako v KSC

MedaBeda 212.?.?.?

o tom, kdo co už začínáme mít představu a mapování pokračuje

moje otázka však zní, jaký bude další krok. Jakou strategií chcete překonat tu jevrejsko-talmudickou?

142562

25.08.2007 11:51

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Clenstvi jako v KSC

MedaBeda 212.?.?.?

zajímavé, ale já vidím NZ jakou přímou opozici na SZ, nikoliv vývoj ale cosi radikálně nového (NZ: "I nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč, rozdělit syna proti otci, dceru proti matce...")

co se týče Vašeho názoru na stupně psychického vývoje, kterými si každý musí projít, nesdílím je. Mám za to, že existuje mnoho paralelních větví a forem, které si každý volí či je do nich vržen, nikoliv však tak, aby si je byl nucen projít všechny. Záleží totiž na tom, na kterou stranu a jakou silou kdo ve svém životě vychýlí jazýčky svých karmických vah a v návaznosti na toto vychýlení je tlačen je specifickým způsobem vyvážit.

142565

25.08.2007 02:12

Jak se rodí New World Order

Lékem

MedaBeda 212.?.?.?

je naučit se samostatně myslet. Přežvýkat si svoji travičku sám. A to přesně tolik, nakolik mám žaludek. Zbytek jednoduše ODMÍTNOUT. Příliš spoléháme na informace z vnějšku, namísto toho, abychom si je snažili opatřit sami. (minimálně v okruhu své profese/činnosti/obzoru) Chybí výuka metodik, logiky a vedení k samostatnosti, originalitě názoru, myšlenky, ideje.(nikoliv však za každou cenu) Náznak světlejšího zítřka v pedagogice je mediální výchova. Ale kdoví, nakolik se zhostí realizace svého cíle.

142549

25.08.2007 02:11

Hledá se vůdce

PCHE

MedaBeda 212.?.?.?

žádný vůdce nepřijde. Protože vůdce je obrazem lidu jemuž velí. Nač zbytečně strkat hlavu do oprátky za národ, který ještě nedokázal dospět? Dokud český národ nedospěje (lhostejno jakým způsobem, zda náhle zázrakem prozří, či bude muset nějakou dobu rýt hubou v zemi) nepřijde žádný skutečný vůdce ani zázrak. Protože hrdinové obhajují hodnoty, nikoliv hromadu sraček. Takovou nechť raději spláchne potopa dějin a na její místo nastoupí jiné, schopnější strategie, než je českokotlinské čecháčkovské opilecké švejkovství.

Obchodní značka Česko je slabá.
Dnes jsem četl nápis na chátrajícím (sic!) Národním muzeu. REGNI BOHEMIAE. V tom je síla.

Pro začátek bude dobré shromáždit existující drahokamy, sdružovat je v truhlicích, leštit je, třídit podle lesku, množit umem a trpělivě plnit povinnosti. Ty jsou dvě. Studovat a zůstat přitom člověkem.

142546

25.08.2007 01:50

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Clenstvi jako v KSC

MedaBeda 212.?.?.?

"A myslím, že všichni jsme byli, jsme nebo budeme židy..."

myslím, že nabídek kým se stát, má dnešní svět i se svou historií nejrůznějších forem sociálních strategií poněkud více [oči v sloup]

židovství je především strategií vyhnanců a lupičů -výraz hebrej znamená loupežník, aškenaziové se rekrutovali z řad germánských a slovanských odpadlíků od křesťanství obdařených navíc občas i chazarskými kočovnými geny, nehledě na nikoliv nevýznamné procento maďarských židů, opět potomků kočovníků

142545

20.08.2007 08:28

Darebácký stát Arktida

RE: Rozhodne clanek k otevreni mnoha zajimavych temat

MedaBeda 212.?.?.?

za nynejsi situace se Asie JE nucena sjednotit proti spolecnemu nepriteli definovanemu jednoduse projektem PNAC

Vas optimismus ohledne nevyuziteho potencialu vsak sdilim, otazka na Vas je pak, co konkretne Vas oslovilo a s vyuzivani ceho byste v USA zacal- ktere cilove skupiny a co konkretne.

142083

20.08.2007 00:08

Darebácký stát Arktida

RE: Rozhodne clanek k otevreni mnoha zajimavych temat

MedaBeda 212.?.?.?

"Odhaduju, ze cast ruske Sibire nekdo slibil tajne Cine, coz za casu Jelcina vypadalo slibne"

zadne tajnustkarstvi, Cina kupuje parcely na Sibiri naprosto verejne, stejnou moznost ma kterykoliv jiny subjekt majici penize

http://www.slate.com/id/2086157/

navrhuji se slozit na nekolik hektaru pro Zvedavcuv asyl a zapocit ho vydavat ve vicero jazycich (cz,en,ru,ch)[chechtot]

zajimava je ovsem informace, ze Japonsko dostane od Ruska Kurilske ostrovy (a mozna i Sachalin). Takto se dela politika, USA budou brzy vypoklonkovany i z Rise vychazejiciho slunce (aneb: dostanete ostrovy, kdyz vyzenete Americany)

vznika uzasna rusko-cinska (pravoslavne-konfucianska) symbioza, kdy kazdy ma neco co potrebuje ten druhy, a dokazi si to vzajemne nabidnout. Umela by toto Evropa? Nebo stale hodlame hrat roli pesaka na americke sachovnici ktereho ceka gambit a de facto byt americkou kolonii a servisnim centrem americkych vybojnych valek? nebo existuje i jina mozna budoucnost?

142061

19.08.2007 23:51

Konec právního státu

RE: Tak moment, moment.

MedaBeda 212.?.?.?

Zbrojna sila je prodlouzenou pazi politiky. Politika je prodlouzenou pazi ekonomiky. Proto vidite-li hlaven vojaka, muzete videt, ze se vam do oci smeje oligarcha. Ktery oligarcha dnes muze jedine uspet? Mafian, ci klientelista majici mnozstvi kontaktu.(V idealnim pripade prunik obeho)

Byt Vami, pistolnici, zacnu u te ekonomiky. Uzbrojene, rozstrilene ci hladovejici ovce s vypetim vsech sil hajici svuj smysl pro poradek v tomto state nemohou uspet. Je treba vzit vec za spravny konec a ne si hrat na predcasne hrdiny.
Za vetsi hodnotu povazuji osobne zivot, v tvorbe rozumne strategie jak uspet,(v spolupracujicim kolektivu) ne zbytecnou smrt.
Pouze jeden druh smrti ma smysl. A to je, kdyz tisicove davy ovci uslapavaji svymi kopytky malou smecku potmesilych vlku a nekolik desitek jich pritom mozna zahyne. Takova smrt ma vyznam. Ale smrt nekolika jednotlivcu bez navaznosti na sirsi podporu lidi je jen epizodou v mediich, ktera je brzy zapomenuta.(!)

Kolik lidi si jeste dnes pamatuje smrt chlapce, vysokoskolaka, ktery se pred casem (rok, dva, tri zpet) na protest proti nynejsimu systemu upalil?????? [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [naštvaný]

142059

19.08.2007 23:47

Konec právního státu

RE: Tak moment, moment.

MedaBeda 212.?.?.?

sedime a piseme... piseme a sedime

kazdy material potrebuje svoji specifickou zapalnou teplotu

vhodne by bylo, zapalit vsechny naraz, teplotou dostatecnou pro vsechny

...az bude nejhur, Blanicti rytiri vyjedou...

ale CO JE SAKRA PRO CECHY NEJHUR??? [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

142060

03.08.2007 21:54

Naše gratulace občanům Turecka

RE: Mam z toho fakt dobry pocit

MedaBeda 212.?.?.?

"Porad mam osobni nadeji, ze je jeste mozne zvratit chod udalosti, kterymi jsme kazdodenne svedky."

ten proces již probíhá. Stačí ho rozumným způsobem podpořit tím, co umíte.

141067

14.07.2007 01:03

Ošklivé slovo

RE: Me Abbas pripada jako zradce.

MedaBeda 212.?.?.?

" Izrael je vlastne hodnotovo súčasť Európy "

jestli myslíte hodnoty sionismu a nacionálního socialismu v Německu za Hitlera, tak se nemýlíte.

Jinak je to však nebe a dudy, zde v Evropě nevyznáváme segregační rasismus, talmudický vyvolenismus, masakry jiných národů pod záminkou fanatické interpretace pochybné náboženské knihy ani lobbyismus vedoucí k podněcování válek proti suverénním státům.

139712

12.07.2007 12:46

Ošklivé slovo

RE: Me Abbas pripada jako zradce.

MedaBeda 212.?.?.?

" miru se nedockame."

záležé na tom, zda míru s okupovaným územím, či zda míru bez okupovaného území [oči v sloup]

139615

11.07.2007 11:19

Server eretz.cz proti Zvědavci

Vladimíre

MedaBeda 212.?.?.?

Berte to jako pochvalu. Kdyby nikdo ze sionistů na obsah Zvědavce nereagoval, znamenalo by to, že přináší mylné dedukce, kterých jsou tisíce a tisíce a nic neznamenají.
Je však vidět, že se chlapci necítí pevni v kramflecích. Znamená to, že Zvědavec ťal do živého, hluboko do říše falši a vydírání světa. Proto byl napaden. Kdyby se mýlil, nebyl by. Nevšímali by si ho.

Znamená to mimojiné, že Zvědavec je na dobré cestě, prochází prvním ohněm, který začne přetavovat obsahový materiál a strukturu přispěvatelů a zastánců. Konfrontace s realitou je důležitá.
Přetavováním se pak začne rodit mocná zbraň idejí, kterým je souzeno zvítězit.


Avšak pozor- nesnižme se k zatvrzelosti.
[cool]

139558

10.07.2007 11:16

Evropská „bašta svobody slova“

RE: doplnim

MedaBeda 212.?.?.?

" To, že ho označili za rasistu, byl dle něj pokus ukončit jakoukoliv diskuzi a zároveň útok na svobodu slova. "

nejde-li zvítězit v diskusi, útočí se na osobu diskutéra. Je-li diskutér odolný, přechází se k metodě přeřvání. Stará židovská taktika.

139501

09.07.2007 23:57

Palestinští uprchlíci z Iráku míří do Brazílie

RE: Posila pre gangy

MedaBeda 212.?.?.?

trpělivost. Chléb se bude lámat už velice brzy a každý dostane podle zásluhy.

139460

09.07.2007 23:41

Mossad kouzla zbavený

RE: Rodinný přítel.

MedaBeda 212.?.?.?

"Mimochodem, zacala ideologicka letni ofenziva na Zvedavec nebo co hóšové?"

možná se nudí, anebo je to jak s můrami na žárovku, létají a létají i když to pálí [mrknutí jedním okem]

139459

09.07.2007 01:05

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

MedaBeda 212.?.?.?

"Zkrátka jsme podcenily sílu Talmudu. "

Už asi půlrok o žádné nevím, Mirdo. Talmud prohrál. Hmota má ale jistou setrvačnost, takže to ještě není příliš vidět. Trpělivost a nepolevit v sebezdokonalování a hledání informací, v pravý čas bude výsledků obého třeba.

139376

04.07.2007 19:01

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Shoah

MedaBeda 212.?.?.?

ano, nemusí. Vychovali si generaci režisérů takových filmů, které spolehlivě rozvrátí každou společnost. Akční filmy, horory- násilí, krev, prostituce, drogy, u nás hojně distribuované TV Nova založenou židy Lauderem a Železným( kteří nás nádavkem připravili v rámci své šarády o 10mld korun českých); tendenčně pojaté historické filmy zkreslující obraz minulosti (kdo nezná dějiny, bude zničen budoucností). Útok na podvědomí diváka a probouzení jeho nízkých instinktů. To je panečku produkce, kterou jim skutečně nezbývá než závidět! [velký smích]

Další útok na podvědomí z dílny Hollywoodu spjatý s holocaustem až na doraz ani netřeba komentovat

Vložený obrázek


Takže pohov, pán Kominar, a go do komina, treba ho lepšie vymiesť [mrknutí jedním okem]

139216

04.07.2007 18:31

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Shoah

MedaBeda 212.?.?.?

"Nechcete psat sci-fi? Nebo nejake katastroficke romany, tam si taky muzete vymyslet neuveritelne veci."

to že něčemu někdo nedokáže uvěřit neznamená, že to neexistuje, jedná se výlučně o problém nevěřícího![chechtot] [chechtot] [chechtot]

"dokud nedodate jmena."

projděte si laskavě předchozí články a diskuse na Zvědavci, včetně fóra, spjatými s tímto tématem a včetně osob židovského původu či vyznání sedících na významných postech, rozebírána, nejčastěji panem Nohejlem a googlem, abyste nemusel dlouho hledat

"vyspely a schopny,"

chtěl jste snad říci schopný všeho? o vyspělosti nepochybuji, jen bývá židy zneužívána a tím pádem diskvalifikovaná [cool]

139215

04.07.2007 18:00

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Balfourská Deklarace

MedaBeda 212.?.?.?

míním, že nemusí, protože dle mého soudu existují paralelní možnosti a každý má svoji individuální cestu, která nemusí vést všemi formami zkušenosti

"duše zrozené v národě vyvoleném, ať už to znamená, co znamená..."

Význam začínám tušit. Katarze zkrze bolest, zkušenost působení utrpení jiným a zkušenost chvilkové moci uchopené v posledku za horší konec. Zkušenost extrémů- moci i otroctví, moudrosti i slepoty. Složitě se mi to daří dešifrovat,ale snad s problematikou pomůže signifikant Židů- planeta Saturn. Planeta Času. Čas zhmotnělý čekáním na Mesiáše, čekání na kýžené ukončení, naplnění Času. Vliv Saturnu umí vyzdvihnout do nepředstavitelných výšek stejně jako uvrhnout do nejhlubších pekel a to ještě neočekávaně, náhle a bez varování.
Dále(v závorce můj komentář): nepříznivý den Saturnu je sobota (to se překrývá se šabatem, kdy je židům nařízeno odpočívat), silná stránka: trpělivost(umění čekat na a vystihnout správnou chvíli), slabá stránka: uzavřenost(viz. ghetta a stranění se, bariéra "vyvolenosti" a jinakosti), charakter: melancholický (touha po zemi Zaslíbené jež je obrazem Ráje, ze kterého byl Adam Kadmon vyhnán), živel země, živná kvalita sůl(judeokřesťané-první apoštolové,nazváni Ježíšem solí země) humor sarkastický ale kanadské žertíky na vlastní účet neuznává(např.karikatury Muhammada VS karikatury holocaustu). Mozaika je to zajímavá, nicméně něco se v ní brzy přeskládá, změní.

139214

04.07.2007 16:01

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Balfourská Deklarace

MedaBeda 212.?.?.?

"Je velký rozdíl mezi židem a Židem, ale jak rozlišovat?"

podle činů, nominalisticky. Sic je to namáhavé, ale nepoškodíte tím nevinné. Otázku karmy národa jako celku je však řesit téměř nemožné. Jisté kolektivní energie tam jsou a pochybuji, že je lze vyselektovat, odpreparovat- řešení dosud vidím drastické- buď dokonalá asimilace nebo smrt jako brána k opuštění stávající vývojové linie, která na jednu stranu fajn, na druhou stranu vždy řada jedinců, kteří to zkazí(tendence daná jejich podstatou,a podstatou toho, z čeho vzešli a co uctívají), a díky kmenové soudržnosti přivolají pohromu na celou populaci.

139204

04.07.2007 15:45

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Shoah

MedaBeda 212.?.?.?

svou existencí etymologický význam slova shoah popíráte sám a s Vámi všichni židé [velký smích]


"Bezne tezy od antisionistickych autorov, ze Zidia (sionisti) kontroluju vsetko."

všechno ne, pouze důležité uzly- např. velké banky, americký FED; Pentagon a Hollywood, JewYork-burza; dále důležitá média a v neposlední řadě i tři golemy: holocaustového, amerického a nálepkovacího. Holocaustový má stále výdrž, americkému se drolí nohy, a nálepkovací se začíná silně opotřebovávat- je používán příliš často. Též historka o 9/11 ospravedlňující napadení letitého izraelského rivala v oblasti se začíná propadat sama do sebe. Jsem Zvědav, kterým novým modelem golema nyní doplníte svůj židovský robotický park [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Trochu mi to připomíná historku o Svatoplukových třech prutech:" Budete-li držet všichni tři pospolu, nic se vám nestane. Selže-li však jediný z vás, zahynete všichni." Dva golemové pomalu dodýchávají, což mne plní jistou nadějí, hraničící s jistotou.

139197

03.07.2007 18:07

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

MedaBeda 212.?.?.?

ona už se nějaká záminka najde, stejně jako v Jugoslávii, Iráku nebo Afghánistánu. Může jí být ropná burza v eurech stejně dobře jako trasy plánovaných ropovodů a plynovodů pod kontrolou amerických lobby, nespokojení občané měnící se vlivem dolarů v "pravé a nefalšované disidenty" či partička vojenských špionů "omylem" "bloudící" přes hranice. Vnější ospravedlnění v podobě útoku režírovaného ze zákulisí, podobného těm na Glivickou vysílačku, americkou válečnou loď v zálivu Tonkin či Světové obchodní centrum v New Yorku už nedá až zas tak moc náročnou práci, konzumní společnost se ráda nechá zmanipulovat pečlivě načasovanými a obsahově vhodně pozměněnými zprávami.

139133

03.07.2007 17:48

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

MedaBeda 212.?.?.?

" vy vubec netusite, jak byli zide pro cely svet prinosni? kolik toho vymysleli?"

To ale vůbec neznamená, že budou vraždit Palestince, krást jejich půdu, vydírat svět holocaustem; zdůrazňovat, že odjakživa trpí jen oni; nálepkovat antisemitismem; tunelovat státy; a štvát americká vojska proti jiným národům! Přínos a vynálezy jako ospravedlnění těchto činů nejsou přijatelné vůbec!

139129

02.07.2007 21:58

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

MedaBeda 212.?.?.?

"U zidu tomu bylo jinak. Ti byli odeslani do koncentraku bez jakekoliv viny, vysetrovani, soudu, nebo rozsudku. Byli tam posilani s celymi rodinami a bez nadeje na propusteni."

nesnažte se tak zoufale o exkluzivitu utrpení židů. Po židech byli pro svou rasu pronásledováni Romové(Cikáni) a na třetím místě Slované. Takže prohlášení "U zidu tomu bylo jinak" si laskavě vetkněte za kloubouk.

139054

02.07.2007 21:28

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

MedaBeda 212.?.?.?

Side, vy uvažujete jen v intentci "jaderný". Zkuste si nejprve rozšířit obzor o celou škálu konvenčních raket, nejrůznějších typů. Jeruzalém s Al-aksá není třeba bombardovat, nemá dosud žádnou význačnější politickou nebo vojenskou funkci (pokud mám dostatek informací). Myslím, že toto kriterium naopak splňují Haifa, Tel-Aviv a zejména Dimona, sídlo židovského jaderného obušku, který je na rozdíl od iránského reálný.

139051

02.07.2007 21:01

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Balfourská Deklarace

MedaBeda 212.?.?.?

citace z linku: "Sionističtí vůdcové jasně slíbili, že pokud se spojenci zavážou dát příležitost ke zřízení národní vlasti pro židy v Palestině, udělají vše, co bude v jejich silách, aby soustředili židovské mínění a podporu ve prospěch spojenců. A své slovo dodrželi."

realita: "Atentát na hotel U krále Davida (22. července 1946) byl bombový útok izraelských odbojových organizací na hotel U krále Davida, v němž sídlil Britský sekretariát v Jeruzalémě, včetně vojenského oddělení. Za oběť mu padlo 91 lidí, převážně civilistů. Nařídil ho původně David Ben Gurion, později však svůj příkaz stáhl; velitel Irgunu, Menachem Begin nechal atentát provést; oba se později stali premiéry Izraele."

139047

02.07.2007 17:25

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

MedaBeda 212.?.?.?

peníze jeden z pilířů moci. Prozradil jste více, než jste chtěl.

139014

02.07.2007 17:22

Osvobození Íránu

V okamžiku

MedaBeda 212.?.?.?

útoku na Irán Izrael zanikne. Tak jen do toho hoši! Neprodlužujte si agónii! [velký smích]

139013

02.07.2007 16:23

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

MedaBeda 212.?.?.?

tady jde o jediné- holocaust se stal politickým nástrojem, který má zkrze širokou medializaci a její nafukování do olbřímích rozměrů (za současného opomíjení nežidovských obětí z důvodu snahy o exkluzivní práva na to být obětmi tohoto zločinu) držet svět nežidů v šachu, zakázat jim kritiku Židů a jejich politiky (např. vůči Palestincům) a vysadit tak tento národ na piedestal, ze kterého bude moci svět více či méně nepozorovaně měnit k obrazu svému. Co je to za obraz, se lze dozvědět z jejich výroků na adresu nežidů a z výroků jejich náboženských autorit a písem, včetně politicko-náboženských vizí, kterými jen kvetou. Holocaust je zároveň nová možnost pro židy jak spílat zlému nespravedlivému světu, a utvrdit se tak v národní židovské idei věčných trpitelů od zlých pronárodů, a to pro Mesiáše, coby vyvolený lid.

Že jsou mnohdy útoky nežidů na židy, provokovány jimi samými, pro toto psychotické sebeutvrzování v roli obětí, je věc jiná.

"I kdyby tam vyvrazdili "jen" 1000 lidi, tak je to moc"

Ano je to moc. Tak proč hovořit pouze o 4-6 mil Židů, když v téže válce zahynulo například i 20-30 mil Rusů? Mají jedni právo na širokou medializaci, politickou nedotknutelnost a nekritizovatelnost a oplakávání vlastních pozůstalých okolním světem více než druzí?

139008

01.07.2007 21:27

Rozloučení se Zvědavcem

Sbohem pane Lhotáku

MedaBeda 212.?.?.?

několik rad:

Více srdcem, méně hlavou.

A pozor na souvětí, v některých jste jedním dechem v druhé polovině popíral to, co jste napsal v první.

To je asi vše, přeji mnoho slunce i tmy na cestě dále, pro zkušenost obou protipólů.

Méďa

138942

01.07.2007 21:04

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

RE: Rusky pud sebezachovy-vlastenectvi pred globalisaci.

MedaBeda 212.?.?.?

Obrodu Slovanství je nutno hledat v tom, co mají slovanské národy společné. Dřeň, kterou se jiné národy nemohou honosit (mají obvykle svoji vlastní-specifickou). Tu je nutno odhalovat. V křesťanství to lze nalézt na specifické staroslověnské liturgii, pojetí spirituality, ač ovlivněné Řeckem, Byzancí. V slovanském pohanství-jazyčnictví v rovnováze a hlubokém sepětí s přírodou, harmonii mezi mužem a ženou, mytologii, etnologickém a dalším materiálu(zvyky, folklor ap.). Ve filosofii- např. ruská, pramenící ze zkušenosti děsivých extrémů, ač též ovlivněná křesťanstvím. Také literatura, a hudba zejména odraží Ducha. Zaposlouchejte se do ní, od Balkánu po Kamčatku, bosňanského sevdahu až po ruskou balalajku. O čem hovoří a v čem s Vámi rezonují? Kdy udeří na strunu duše, že je pak rozechvělá a k neutišení? Zkoumejte a naslouchejte.
Hledejte kořeny, mízu, která proudí a promlouvá. Zodiakální znak Slunce, kruh a jeho střed, celistvost a Duch ve středu Všeho, k němuž rozum nedospěje, neboť od toho je tu srdce- spojnice Ducha a Světa- hmoty.

Role pravoslaví při slovanském obrození se mi zpočátku jevila jako zástupná. Udržela Rusko celistvé, životaschopné. A právě Rusko vrhá zase obrodný impulz na ostatní slovanské národy. Minimálně v tomto můžete být pravoslaví vděčný.


Osobně proti pravoslaví coby systému víry nic nemám- dejte císaři, co jest císařovo. Zejména k Rusům pravoslaví jednoduše patří. Zároveň ale říkám- pozor na extrémy.

Toto však lze vztáhnout de facto na cokoliv:

Záleží na lidech samých, moudrost je věděním o tom, kde něco povolit či naopak utáhnout. Jedná se o balancování, vyvažování, hledání optimální vize, která je dlouhodobě udržitelná, progresivní, tedy ne zkostnatěle konzervativní, ale zároveň nezacházející do chaosu bezbřehé anarchie. Tedy neochvějně hájící jisté hodnoty, ale nebojící se být moderní, jít s výdobytky soudobé civilizace i kultury.

Sviantovit i Mokosz pomiluj!

138936

28.06.2007 14:15

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

RE: Rusky pud sebezachovy-vlastenectvi pred globalisaci.

MedaBeda 212.?.?.?

Rusko se stává klíčovým mostem mezi Asií a Evropou a také významným činitelem při obrození Slovanů. Vznikne spojená Eurasie, na níž nebude existovat jedinká americká kolonie. Rusko se též uvnitř mění, a pomůžeme-li mu, stane se skutečnou, nejčistší demokracií, v dobrém slova smyslu, která zaštítí obrodné aktivity, které se budou čím dál více prosazovat. Do jaké míry se tyto cíle naplní, však záleží na nás samých, zda budeme více prosazovat sebe, nebo zda celek jako takový.

138632

28.06.2007 13:59

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Paranoia?

MedaBeda 212.?.?.?

rozdíl je v jediné věci:
1) Světový řád spojující rovnoprávné kultury a civilizace, kdy nemá nikdo navrch (řízená multikultura pramenící z vzájemného respektu a dialogu).

Vřele doporučuji knihu "Světový étos- pro politiku a hospodářství" od německého teologa švýcarského původu Hanse Künga.

2) Světový řád likvidující jednotlivé kultury a civilizace, nahrazujíc je novou neototalitní ideologií, a zároveň k dosažení tohoto podporujíc neřízenou, divokou multikulturu, změť různorodých ideí, které se nechápou a je jim v tom i cíleně zamezováno a díky tomu si jdou po krku.

Viz. Projekt PNAC neoconské administrativy a postupná amerikanizace světa. Barbarizace většiny za účelem ovládání úzce vymezenou "elitou".


Celek světa totiž k multikultuře chtě nechtě směřuje a je výhradně na nás, jaká podoba mu bude nakonec vtisknuta.
Globalizace není ani dobrá ani špatná, záleží jen na cílech a prostředcích, v závislosti na nichž bude užívána či zne-užívána.

Výběr: Totalita názoru (směřující k sebedegeneraci)- MLČENÍ(diktát) X dialog mnohých názorů.(směřující k růstu)-DIALOG

138630

27.06.2007 18:37

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

Úvaha-pokr.

MedaBeda 212.?.?.?

-bod č.3- Dokáží se východoevropské státy důstojně vyrovnat se svou minulostí anebo si budou ránu stále otvírat nožem a ukazovat ublíženě západní Evropě, co že to způsobila?
souvisí s tím i výrok Jacquese Chiraca :„Kandidátské země propásly dobrou příležitost mlčet.“
-bod č.4- Politika USA, která využívá těchto rozporů k posílení vlastního vlivu v Evropě. Rozštěpení Jugoslávie, oranžové a růžové revoluce, NATO coby seskupení pouhých přikyvovačů nevybíravé US politice a hasičů, hasících požáry, které USA s gustem zakládají... Stáváme se opět železem mezi kladivem a perlíkem, nárazníkovým pásmem mezi evropskými a americkými zájmy.

Jenže kudy z této vzájemné nedůvěry, kterou USA s chutí zneužívají? Není odpočinku, a čas se rozumně rozhodnout, Amerika nám ho záměrně nedává zatahujíc nás do válek, což vylučuje možnost stabilní dohody mezi námi, záp. Evropou i Ruskem. Necháme ránu po komunismu, nacismu a vzájemné nedůvěře zahojit a americkou pijavici, co se na ni s chutí přisála odřízneme? Nebo se staneme nastálo hostitelem entity, usilující o zrůdnou globální nadvládu, spojenou s neoliberální diktaturou, neštítící se opovrhovat lidskými právy ač je formálně prosazuje?

[cool]

138567

27.06.2007 18:36

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

Úvaha

MedaBeda 212.?.?.?

situace se vyhrocuje, z dalšího úhlu pohledu to vidí Immanuel Wallerstein ve svém článku "Protiraketový obranný štít: bláznivý nápad nebo racionální cíl" http://www.blisty.cz/art/35032.html

" Politikou současné vlády USA je využívání takzvané nové Evropy k podvazování a omezování politické role takzvané staré Evropy – tj. využívání východoevropských vlád proti západoevropským vládám. Spojené státy a zejména Bushův režim si nepřejí silnou Evropu, která by prosazovala politiku nezávislou na Spojených státech...
...Období sovětské nadvlády ve východní Evropě bylo vysoce negativní zkušeností pro satelitní země stejně jako pro různé státy někdejšího Sovětského svazu, které jsou nyní nezávislé. Všechny teď trpí posttraumatickým stresovým syndromem... ...Bojí se (USA), že západní Evropa dospěje s Ruskem k politické dohodě, do jejíchž podmínek nebudou moci příliš mnoho mluvit."


Takže kostlivci nám vylézají ze skříně. Nové státy EU reší své staré bolístky klaněním se neoliberálnímu americkému fašismu, pod rouškou "boje proti terorismu", za "svobodu" a "demokracii", který v obavách o své světové pozice vráží klín mezi ně a staré jádro.
Dosud panuje ovzduší zášti nejen vůči komunismu a s ním spojovanému SSSR ale i Němcům. Do jaké míry nás stále považují za kolonii (hypermarkety, levná prac. síla ap.) je otázkou, nezapomínejme však, že první státní útvar na našem území byla Východofranská marka, tedy nárazníkové území. Zde prvně panovala dvojhlavá orlice, český lev vzniknul až někdy ve 14. století.

- bod č.1- Mají nás stále za kolonii? Jak by pak chtěli dělat jednotnou evropskou politiku? Změnili se nebo ne?
-bod č.2- Jak je to s Rusy? Jsou to stále staří sovětští pardálové, nahlížející na nás jako na kolonii? Nebo se z utrpení které SSSR zapříčinil poučili? Podobně se můžeme zeptat komunistů, zda se poučili. Z geopolitických koncepcí vrcholných poradců Putina vyplývá, že chtějí jednotnou Eurasii s jednotnou Evropou, zbavených škodlivého neokoloniálního vlivu USA, napohled to vypadá, že se poučili. Dokážeme jim uvěřit?

138566

26.06.2007 21:06

Problém lidské populace bez servítků

RE: Stanovisko editora

MedaBeda 212.?.?.?

"Ja radej pujdu se svymi bohy na jedno tocene "

jen víc takových! Dokud s nimi budem chodit na pivo, nezahyneme [cool]

138521

22.06.2007 18:03

Radar - začněme se bavit seriozně

RE: Autor je uplne mimo:

MedaBeda 212.?.?.?

nic není nastálo. Anglosaský svět je na smrtelné posteli, ale dosud natolik vitální, aby ještě vyhrožoval světu zbraněmi a "demokracií". Až umře, ani pes po něm neštěkne. Slované převezmou štafetu a budou mít šanci ukázat co v nich dobrého je.

138089

22.06.2007 10:15

„Spiknutí“ proti letišti JFK – další hrubě nafouknutá hrozba

RE: Já bych se ani nedivil

MedaBeda 212.?.?.?

je to tak, jdou do kytek. Odhad je rok 2012. Následně si užijí po letech opět občanskou válku, stihomamy půjdou rázem stranou. Šuškanda o připravovaných koncentračních táborech nabývá na síle. Nepokoje se však nevyhnou ani Evropě. Když si pronásobíte události v Německu na setkání G8 které se tam nedávno konaly,vyšším koeficientem násilí, demonstranti versus policie, dostanete hrubý nárys toho, co se pravděpodobně bude dít. Ovšem tentokrát i s velkou řadou mrtvých. Věřte nevěřte, blíží se to mílovými kroky.

138057

22.06.2007 09:48

Úpadek moderní společnosti trochu jinak

RE: Krásně napsáno

MedaBeda 212.?.?.?

jako účinný způsob se mi jeví práce na sobě samém. Jedině tak lze měnit ostatní lidi. Člověk bývá nerad, když mu někdo něco vnucuje, zároveň se však rád opičí, když vidí dobré výsledky [mrknutí jedním okem]

138055

21.06.2007 18:45

Radar - začněme se bavit seriozně

RE: Autor je uplne mimo:

MedaBeda 212.?.?.?

perfektní postřeh! TESAT!Dlouho už se zamýšlím, proč se jako Slované nejsme schopni napříč jednotlivými národy dohodnout a sjednotit. Asi proto, že jsme se každý vydali jinou cestou. Nalezneme-li však uvnitř sebe to, co nás spojuje, pak by se mohla třást zem. O tom naši nepřátelé vědí, a proto se snaží seč mohou, aby se tak nikdy nestalo. Tím nám ale naopak umožňují prozřít. Je to otázka času. Zrajeme jako víno, pomalu, ale jistě. Má to svůj čas a vnitřní logiku.

138016

21.06.2007 09:30

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: o čom je tu vlastne reč...

MedaBeda 212.?.?.?

" Ale také asi neexistujú, takže smola."

Walid Shoebat. Spokojen? [chechtot]

137968

20.06.2007 19:33

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

RE: Souhlas!

MedaBeda 212.?.?.?

záleží na tom, která sféra činnosti Vás osloví


namátkou:

http://www.jsmeobcane.eu/
http://nezakladnam.cz/
http://www.amnesty.cz/
http://www.greenpeace.cz

na výběr je zajisté více. Chybí-li Vám na trhu nějaký program, co tu ještě nebyl, navrhněte jeho zaměření, cíle ap. a seznamte s ním lidi

137924

20.06.2007 15:01

Úpadek moderní společnosti trochu jinak

RE: Krásně napsáno

MedaBeda 212.?.?.?

"ano jsme dekadentní společnost a proto se blíží doba kdy znovunalezneme zdánlivě ztracené cnosti ti co je nemají jsou odsouzeni k záhubě"

ztráty však budou více než 90 procentní. Je třeba být připraven na vše.

137906

20.06.2007 14:48

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: o čom je tu vlastne reč...

MedaBeda 212.?.?.?

"oběti" při dovádění s Palestinci

Vložený obrázek

postoj "obětí" k mezinárodnímu právu a právům Palestinců

http://electronicintifada.net/v2/article6850.shtml
http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=19502
http://www.btselem.org/english/Publications/Summar...

"oběť"- chlapík v zeleném "demokraticky" "hájící Evropu" před "barbary"

Vložený obrázek

nástroj "obětí" v akci

Vložený obrázek

posel mezi "obětmi" a "barbary". Nebeské vozidlo. Nadšení "barbaři" ho vřele vítají.

Vložený obrázek

"demokraticky" zbořený dům Palestinců. Nenasytným "obětem" je těsno a další čekají.

Vložený obrázek


vlaštovka naděje, mezi "obětmi" lze nalézt i lidi. A to takové, kterým není osud "barbarů" lhostejný

Vložený obrázek

137903

19.06.2007 15:21

Krize moderního světa

RE: bullshit

MedaBeda 212.?.?.?

je vidět, že o buddhismu zhola nic nevíte. Raději se věnujte coby křesťan snaze o dokonalejší pochopení vlastního náboženství, uděláte lépe [mrknutí jedním okem]

137837

15.06.2007 10:22

Krize moderního světa

Pane Lhotáku

MedaBeda 212.?.?.?

"Východní náboženství v podobě hinduismu či buddhismu nás mohou poučit pouze o váze duchovnosti člověka jako takové, o tradičních modelech soužití, které dodnes udržují prastaré poznatky o povaze člověka a jeho potřebě identity se svým vlastním prostředím"

předkládáte pouze střep z rozbité vázy. Co se překonat, začít jedno z nich praktikovat a studovat do hloubky a pak předvést vázu celou, nerozbitou?

"Leč naše zmaterializovaná, individualizovaná a odlidštěná společnost, jakkoliv se jeví z našeho i z Guénonova pohledu úpadkově až apokalypticky, nemůže nikdy už převzít moudrost východních mudrců ze své podstaty nejvyššího a nadsvětského poznání,"

co tahle zkusit mluvit jen za sebe, pane Lhotáku? Naopak, společnost, kterou popisujete, je nejlepším "materiálem" pro ono převzetí.

"protože svým pohledem již dávno prohlédla faleš metafyzického nadsvětí i podsvětí jako velkou a klamnou iluzi."

proč se tedy zmítá v krizi? [chechtot]

"Tady vystupuje na povrch ona propastná zaostalost okultních či spirituálních tradic, jejich slabost a neudržitelnost v konfrontaci s problémy moderní doby."

Problémy moderní doby naopak vytváří ten člověk, který je neschopný tyto tradice následovat. Tyto problémy jsou přímým důsledkem této neschopnosti.

"profánní křesťanské víry, která již dávno ztratila svůj původní obsah"

to má být vtip? [chechtot] Opět zachycujete jen fragment. Plasticita fenoménu křesťanství nulová.

"Co jí opravdu chybí, je duchovnost v tom nejlidštějším slova smyslu, cit pro hledání sama sebe, pro životní naplnění, které se odehrává v plnosti nitra, v pocitu lásky, vzájemnosti a horoucího srdce, v okouzlení vším, co je krásné ze své vlastní podstaty a vždy neodvratně utrpí drtivou tíhou hmotných statků hromaděných na sebe bez hlubšího smyslu a respektu k živoucí vládě přírody."Tento článek je úvaha nebo osobní zpověď? Odhalení nitra duše autora?

Vnímám to spíše jako tu zpověď, protože možnosti JSOU, stačí jen po nich UPŘÍMNĚ sáhnout. A mnoho lidí to už na Západě činí. Stačí vylézt z ulity relativismu a nihilistického racionalismu. Svět popsaný v tomto článku je pouze fragmentem toho skutečného.

[cool]

137562

14.06.2007 19:08

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

pokr.
Aké mátohy? Myslíte tím fakt, že má svět co dělat s průnikem tří fenoménů- a to je a) marxisticko-rasistický Izrael(demokratický občas jen ke svým vlastním občanům)uplatňující drakonickou osadnickou politiku na Západním břehu+ vojenský masakr Libanonu v loňském létě, b) světoví židovští bankéři a vlastníci médií, nehledě na partičky uhnízděné v Pentagonu a Hollywoodu+ c) neutuchající odškodné za nacistickou genocidu, uplatňované na i na těch, kteří s tím nemají a neměli co do činění, plánované i pro druhou generaci (sic!) spojené s vydíráním holocaustem každého vlivnějšího člověka, který si dovolí nesouhlasit s politikou Izraele a židů obecně? Osobně tyto fenomény považuji za oddělené,(ač všechny tři uvnitř spojené židovstvem různých vyznání a občanství), vyvíjející se samostatně, ale tam, kde prolnou, je pak šílená paseka. A nelze se pak reakcím ostatních lidí divit.

upíři existují i bez toho kina. Stačí energii kundliní vyvést po sušumna nádí do "plazího mozku" v nitru toho lidského (jisté centrum před kterým dávní mudrci varují) a zde ji udržovat. Zpočátku nastane vliv na Vaše eterické tělo, jehož změny se následně postupně projeví i na Vašem fyzickém těle (postupné prodlužování špičáků, chuť na krev zapřičiněná nutkáním vyvažovat v těle plazí a lidskou energii, zvýšená citlivost na jemné energie). A máte to. Do kina pak nemusíte. [mrknutí jedním okem] [chechtot]

Tím pro svoji osobu toto vlákno ukončuji, neboť není co dodávat.

137520

14.06.2007 19:07

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

"Nazvali ste ludi co v tomto threade diskutovali s guglom provokatermi."

ODSHORA: id Vanguard:"Ty ale musíš být slušný magor..."
id Guttapercha Fromms: "Ach gugliatko, ty to mas tazke ja viem! Namiesto, aby si zil, nahanas len matohy"
"Hlavne, ze ste n e z a b u d o l zagágať"

id z IP 72. atd. :"Já se Vám divím, že se na takovou svoloč nevykálíte."
"Ale on už si ho nějaký Chocholoušek podá"
id yvonne: "Viete pan google na vycnievajuce ciele sa intelektualskym lenivcom..."

Ak sú tieto vety diskusiou, ta ja som čínskym bohom podsvetia! [chechtot] [chechtot] [chechtot]


Vy konkrétně podle mne provokatérem jste, protože(odůvodnění) měníte nicky(nebo jste do jisté doby měnil), nepřímo jste se k tomu doznal, tím, že googlovi vyčítáte, že Vám nadává, ač id listonos pan google prokazatelně nenadával(slovo Kokot přisoudil měniči nicků, nikoliv Vašemu id listonos, ovšem výběr mezi židem a debilem je možná googlův omyl, když se asi mylně, domníval, že žid jste, každopádně byste si o kořenech komunismu měl nastudovat dostatek materiálů- viz níže ). Navíc se zaměřujete na osobu googleho, při diskusi s ním, jak už Vám vyčetl, namísto toho, abyste se v diskusi věnoval obsahu diskutovaného tématu. Nálepkování bolševismem Vám též na věrohodnosti nepřidává.

bolševismus židovský vynález je. Karel Marx, otec velké ideje, díky níž a jejím následovníkům zahynulo mnoho lidí, byl vnukem rabína. V Rusku v době bolševické revoluce, při které zahynulo mnoho lidí, působili lidé jako žid Berija a další sebranka od NKVD. Tam židé napáchali mnoho hrůz ve jménu komunismu. Nastudujte si též etymologický výraz přízviska Stalinova, a totiž Džugašvili. Znamená to "syn Žida". Tedy Stalin či jeho otec byl nejspíše gruzínským židem. Dále je známo, že systém kibuců, známý z první poloviny 20. století, do puntíku naplňuje marxisticko-komunistické ideje v praxi (společný majetek, práce pro celek). Toť ke googleho " nespravedlivým obviněním".
Původně jste tvrdil, že žid nejste, zde doznáváte, že ano "ma gugl nepriamo obvinuje ze moji predkovia maju na svedomi bolsevizmus" Jak to tedy máme chápat? Buď žid jste a vaši dávní soukmenovci komunismus vymysleli, anebo žid nejste, a tedy nejste vzdáleně ani spřízněn s Marxem (pokrevně v rámci národa).

137519

14.06.2007 17:54

Putinova cenzurovaná tisková konference

RE: Nejvtipnější prezident na Světě?

MedaBeda 212.?.?.?

jistě, můžete pokračovat argumenty [cool]

137516

14.06.2007 10:16

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

díval jsem se pro jistotu na oba odkazy, kde Vám měl google nadávat, ale nikde nevidim, že by pan google nadával Vám, člověku s id listonos.
slovem "Kokot" naopak častujete Vy pana google, o řádek níže (http://www.zvedavec.org/nazory_1919.htm#ptr128175)
To je ta vaše záměna příčiny a následku? [chechtot] Učebnicové provedení!

137493

14.06.2007 09:45

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

" Ale to je u ludi ako vy a google celkom bezne. Myslim tym, zamienat si pricinu s nasledkom - kauzalita sem, kauzalita tam. "

vida, tímto Vás vyzývám, abyste v případě mojí osoby, své tvrzení podložil. A to na konktétním případě, konkrétním tvrzením- důkazem, chcete-li argumentem. Sem s tím, listonoši, a žádné vytáčky. Čekám.

137490

14.06.2007 09:42

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

národ, který má monopol na pravdu, napříč dějinami, to jako provokaci musí brát nutně! [chechtot]

137489

13.06.2007 21:56

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: Len malickost

MedaBeda 212.?.?.?

čau google, neztrácej čas provokatéry, neschopnými diskuse, za to přeci nestojí. Kdyby se aspoň snažili, ale jde to od desíti k pěti. A od pěti k mínus jedné, u některých. [chechtot]

Co naplat, stali se nám osudem, který zhyne až spolu s jejich vnitřním poutem. Nám stačí pouze přihlížet jejich stupňujícím se roztodivným mutacím a nevycházet z údivu! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

137478

11.06.2007 20:22

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Otresny levicovy social-komunisticky clanek

MedaBeda 212.?.?.?

brzy poznáte jak šeredně se mýlíte. Čím blíže k zániku, tím více štěkáte. Ani mne to už nepřekvapuje, potřebujete se zviditelnit za každou cenu. Protože mimo vaše plky jste nic nedokázal. [chechtot]

137375

11.06.2007 20:17

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Otresny levicovy social-komunisticky clanek

MedaBeda 212.?.?.?

a vy rovnou s ním

137374

10.06.2007 14:56

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

Druide, a není snad peklem nemožnost se znova narodit? Do linie, která klade důraz na genovou sociální strategii? A tím vzniklá nemožnost šířit talmudické memy? Pro duši pak nemožnost postoupit dál a být odkázán zmítat se mezi světy či prodlévat v nejrůznějších mezistavech?

Ovšem lidstvo jako celek si svým sebeúklidem projde, s tím s Vámi souhlasím.

úvod 2012-2017, stať 2029-2035, a pak veliký závěr cca r.2046. Kdo přežije i závěr, prošel [chechtot]


Doporučuji literaturu o pádu Říma. Brzy bude aktuální, v USA zejména [chechtot] [chechtot] [chechtot]

137291

Vari, vari! Krutý vrahu, vari pryč od našeho Prahu!

136849

03.06.2007 10:06

Morálka ovládaných

RE: Dobro a zlo

MedaBeda 212.?.?.?

"Není dobrým řešením všechny hodnoty zrelativizovat, a pak se zmítat v jakémsi fekálním nihilismu, či bezbřehém liberalismu."

úžasná věta paní Jarmilo, to si musím zapsat. Hovoříte mi z duše.

136761

03.06.2007 09:42

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

RE: Nemyslim, ze Vondra vyhrozoval

MedaBeda 212.?.?.?

" I pouhá skutečnost, že mi tyto informace sdělil, údajně patří pod onu kletbu Hashem - boží trest. "

ať konvertuje k víře se silným zastoupením věřících a dlouhou tradicí(např. křesťanství, buddhismus) a mělo by to být v pohodě. Věří-li ovšem ve vyšší moc.

Buddhismus by asi byl nejlepší, nazírá jevy a entity jako ve skutečnosti neexistující.

136757

02.06.2007 23:35

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

žádní goyim už neexistují

136744

02.06.2007 23:27

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

máte ten citát neúplný, plné znění je: "Učit se, učit se, učit se komunismu."

Doufejme, že jste tím skutečně myslel jen učit se.[chechtot]

Žid Werich něco řeší? Podívejte se na Císařův Pekař a Pekařův císař." Ten umí to a ta zase tohle, a všichni dohromady uděláme moc!" Budovatelská píseň. Jaká to poezie! [chechtot]


" Tam by vas roznesli "na kopytech" "

protože kam vítr, tam plášť se kterým se pan google nestotožňuje? [chechtot]
Proč jste se tedy odstěhoval? [chechtot]

136742

02.06.2007 20:14

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

MedaBeda 212.?.?.?

"No, každopádne si myslím, že mullahovia v Iráne tiež veria na návrat imáma Mehdího a jadrová zbraň im v tom dopomôže. Na vrcholných miestach v islamskej republike sú totiž ľudia, ktorých nevychovali revolučné gardy a fundamentalizmus, preto im vtom nebude mať kto zabrániť. Všetkých správnych dôstojníkov zastrelili v roku 1979."

jadrová zbraň o ktorej píšete, je ich jadrová elektráreň. Nechcejú topiť naftou, keďže majú dosť zásob radioaktívnych prvkov v zemi. Naftu je napokon lepšie predať na ropnej burze.
Na Mahdího sa pochopitelne tešia, ako sa židia tešia na Mesiáša a krestania na druhý príchod Ježiša. V tom sú si prorocké náboženstvá fifty fifty. Neviem ako by im k tomu mala napom^oc+t jadrová zbraň keďže je Quomm, kde sa Mahdí objaví, iránskym územím, ktoré netreba likvidovať. Vaša dedukcia tomu protirieči. Napriek tomu je Irán dookola obkľučený vojenskými základňami USA. A to je nátlak. Kedže nátlak, skutočná diplomacia nie je možná. A núti Iránských politikov zaistiť bezpečnosť krajiny. Potom sa ich krokom nedá čudovať.

"Bush si môže myslieť čo chce, ale že bude niekam strielať jadrové zbrane je asi tak pravdepodobné, ako že to bude robiť Slovensko. Vo svojej krajine nie je neobmedzeným pánom."

je samozrejme obmedzený Kongresom, ale v súčasnosti bol/ či bude schválený zákon, ktorý mu zaručí, aby rozhodoval sám, bez kongresu. Ako vojnový diktátor. Nehladiac na to, že jadrové zbrane už USA normálne používajú (munícia DU) a plánuju vyrábať (či už sa vyrábajú) malé nukleárne hlavice s obmedzeným účinkom (postupné znižovanie prahu jadrovej zodpovednosti)

"Možno Al Kájdu založili USA. To ale neznamená, že teraz nezakročia, keď sa utrhnú z reťaze. "

však oni to utrhnutie z reťaze USA chcejú a zámerne provokujú! ako ináč by získali ospravedlnenie nelegálnych a len pre nich výhodných vojen?

"Na to aby človek podporoval zvrhnutie zvrhlíkov z Talibanu a zosadenie iránskych mullahov, nepotrebuje propagandu. Fundamentalisti sa diskreditujú sami."

technológia moci nepotrebuje okázalé pamflety ani veľkú propagandu. Jej umením je p^osobiť na davy ľudí čo najmenej navonok. Skutočným umením sú len jemné dotyky, ktoré priviedu ľudí tam, kde ich treba mať. Chybný preklad prejavu Mahmúda Ahmadínejáda o "vygumovaní Izraela z mapy" otisknutý vo všetkých médiach západného sveta, nálepkovanie nepohodlných ľudí, sponzorovanie skupín organizujúcich oranžové a ružové revolúcie, ľuhanie o bezpečnom, po zuby obzbrojenom a vďaka tomu rozdelenom svete...Nie pán Sid, tadialto cesta nevedie.

136737

02.06.2007 10:16

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

však vy už nájdete zpo^osob aby nebol. Však, pán popolník? Alebo niektorý Váš súkmeňovec? [chechtot]

136711

02.06.2007 10:09

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

RE: Prehlednete Vondru a zamyslete se nad jadrem a podstatou veci.

MedaBeda 212.?.?.?

ano, přesně tak, Roberte. Doufám, že si to začne uvědomovat více a více lidí.

136710

02.06.2007 10:03

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

MedaBeda 212.?.?.?

"Myslím si, že aj kopu moslimských prívržencov Al Kájdy by Vám za tvrdenie, že ju založili USA a Izrael podrezali hrdlo. "

Myslím, že máte pravdu, ale to nič nemení na fakte, že ju založila CIA, svojho času proti Sovietom. Napokon sa zišla Al-kajda aj ako strašiak terorismu západných krajín, vďaka ktorému vznikla omluvenka tzv. vojen za slobodu, v skutočnosti za vojenské pozície a suroviny v nadcházajúcom globálnom konflikte. Osama bin Laden bol na výplatnej páske CIA minimálne (!) do 10. septembra 2001. Čudné je, že v dobe zakázaného lietania v USA po 9/11 jeho rodina mohla lietadlom vycestovať mimo územie USA. Vidím v tom jasný zámer schovať rodinu svojho verného agenta a strašiaka pre ľudí v jednej osobe. PNAC sa tak napokon mohl spustiť na plné obrátky.

"Nebobaj sú všetci imámovia, čo kážu proti západu platení USA? Aj tí, čo strielajú amerických vojakov v Iraku?"

Nie, ten fenomén dostal len počiatočný dostatočný impulz, CIA (občas tipujem aj Mossad) sem tam peniazmi popichne správne hnutia (radikálni vahhábovci v S. Arábii, Taliban svojho času v Afghanistane, teraz Kurdovia v Iraku) alebo rozpúta sektárske násilie (útok na mešitu v meste Samarra) a ono sa to pak vyvíja samo. Netreba organizovať vštkých imámov, stačí vedieť ktorých podporovať a ktorých přiškrtiť alebo zlikvidovať (a nielen imámov pochopiťelne, tu sa dá uvažovať ktokoľvek). Pak už to ide samo.

Hraje sa tu taká hra: Zapálime stodolu. Pak zreveme na ostatných: poďte hasiť! Pokým začnú ostatní hasiť, ideme zapáliť dalšiu. A opäť začneme revať o pomoc.

To robia USA so svojimi vojnami. NATO je len dobrovoľné sdruženie hasičov amerických vojen.

Vojenský priemysel Dicka Cheneyho a ďalších má radosť. Izrael má radosť. Ropné kolosy ako Shell, Chevron a iné majú radosť.
A títo všetci (okrem dialších) patria k najlepším sponzorom a priaťeľom Georga Walkera Busha, vrchného vodcu americkej armády a Spojených Štátov Amerických. Kapišto pán Sid?

Prezradím vám tajomstvo pán Sid. Bushovi o Izrael neide. Keď bude treba, obetuje ho. Je to fanatický evangelikál, ktorý Židom bude chcieť nanútiť Ježiša ako Mešíacha. Tretí chrám možno dostane pápež ako Ježišov námestok na Zemi. Keď poviete nie, nebude problém pre USA vás zlikvidovať. Zopár ponoriek, niekoľko striel, Dimona, Haifa, Tel Aviv. Nič viacej. Ako odvetu zvolíte zrúcanie finančného systému USA a možno stihnete vystreliť zopár hlavíc. 8 minút stačí židovským bankérom, v Londýne, New Yorku a inde. 8 minút na vyňatie svätého šému z neposlušného Golema. Robte ako chcete. Ale Izrael v podobe, v akej ho znáte, zmizne. Nedá sa to zastaviť.

136708

01.06.2007 17:03

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

MedaBeda 212.?.?.?

"Sderot/Izrael si sami odstreluju Kassam_raketamy vlastne mesto?"

vlastne mesto nie, raketčíkov z druhej strany barikády tam máte dosť, ale kto vie, kto skutočne stál za útokmi v USA a Európe. Tipujem mossadistov. Pak ukážete prstom na moslimov.
Len tak nám Eúropanom totiž nanútite vojnu ktorú sme nezačali a ktorá priniese okrem deštabilizácie Blízkeho východu nad ktorým sa potom móže Izrael týčiť, aj peniažky do vreciek vašich súkmeňovcov, ktorí podnikajú vo vojenskom a ropnom priemysle.

136664

01.06.2007 12:13

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

RE: Líbí se mi to

MedaBeda 212.?.?.?

to je bezesporu zajímavý nápad. Jakou vizi však nabídnete jako náhradu? Dokud ji mít nebudete, tak nic podobného neprosazujte, protože při absenci adekvátní náhrady za stávající systém vznikne pouze chaos.

Nehledě na to, že se svět v něm brzy ocitne tak jako tak. Hledejme tedy spíše cestu, kudy zkrze válku. O hyeny už se postará lid.

136634

01.06.2007 11:45

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

MedaBeda 212.?.?.?

první vlaštovka. Konečně.

136631

31.05.2007 16:50

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

přestanou se jim rodit děti. Jejich ženy budou neplodné. Tak k tomu dojde.

136567

30.05.2007 19:11

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

Máte pravdu-k nasrání se evropských židů (úžasné směsky germánsko-slovansko-chazarsko-semitské z jejíchž pra-pra- předků viděl Palestinu možná tak jeden praděd z padesáti)
do Palestiny došlo už ve 20. letech 20. století
(anebo mám jít do dob Jozuových, kdy jste coby směska babylónsko-egyptsko-semitská vyvražďovali Filištínce, Pelištejce, Kaanejce a další národy? Kde potom vaši soukmenovci berou drzost prohlašovat, že v Palestině žijete odjakživa? Vy jste ji rukou Jozuovou uloupili už před naším letopočtem a nyní ji rukou Guriona, Šarona, Netanjahua, Olmerta a jiných loupíte Palestincům, pod falešnou záminkou homelandu!)
kdy ještě rakovina nedostala své oficiální jméno a uspořádání. Už tehdá však krvavé soldatesky Irgun, Stern a Hagannah likvidovaly celé vesnice palestinských Arabů, důsledkem čehož vznikl fenomén palestinských teroristů! Krvavými písmeny bude tento čin napsán na vaší svaté vlaječce, usvědčující vás z ambicí o další a další kořist v podobě půdy- vše mezi Nilem a Eufratem. Dvě řeky, dva modré pruhy. Příprava kolosální loupeže, která se nyní po předhození kosti v podobě Gazy organizaci OSN, aby zavřela oči při okupaci vých. Jeruzaléma, a výstavbě nelegálních osad na okupovaných územích, přesouvá na Západní břeh. A příprava na zničení jedinečné kulturní památky, mešity Al-aqsá. Jste jak Taliban likvidující Buddhovy sochy. Pokleslé mravy ve službách pokleslé vize snažící se o doslovnou interpretaci propagandistického cáru papíru, jímž tzv. Starý zákon bezesporu je. Výsledek? Ničení za cenu sebezničení. Velkolepé dílo!
[bliji]

136478

30.05.2007 13:39

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

MedaBeda 212.?.?.?

skvělá vizitka!!! ale bohužel Izraelců.

Zničili jste svým útlakem Palestinské Araby. Znetvořili jste je svou okupací a tyranií. Morálně, lidsky, kulturně. Zahnáním do kouta jste z nich udělali zrůdy, teroristy. Ano, máte pravdu, Izraelíčkové, jsou to stvůry. Ale z vaší dílny. Kdo je tedy větší stvůrou? Zakuklený Jahve vyhlazující rukou Izraelitů celé národy (dříve- Bible- kniha Jozue, dnes- Palestina) nebo Alláh zahnaný v Palestině do kouta?
Tohle vám svět nikdy nezapomene a dá náležitě sežrat!!! Vyznamenali jste se! [naštvaný]

Neříkám všichni, ale díky tomu, že držíte spolu, slušňáci se zločinci, se nikdo nebude ptát, kdo z vás je vinen nebo ne. Už jsem o tom psal- spolupachatelství. Bohužel.

Váš slavný US Golem pomalu dodýchává. Za pět let, pět kratičkých let, se jeho nohy rozdrolí. A pak už nebude existovat moc, která bude vašim zvěrstvům krýt záda. Na vaše akce bude následovat reakce.

136456

21.05.2007 19:20

9/11 – zinscenovaný mýtus?

RE: Zásah do Pentagonu

MedaBeda 212.?.?.?

kontaktujte spolek http://www.sysifos.cz/. Oni už jim vyženou z hlavy popírat fyzikální zákony [chechtot] [chechtot] [chechtot]

135839

21.05.2007 19:11

9/11 – zinscenovaný mýtus?

RE: opět pravda

MedaBeda 212.?.?.?

řekl vrchní izraelský podkoní a šel zabít svůj denní limit palestinských dětí [chechtot]

ale vážně- kde si myslíte, že se nenávist Palestinců vzala? Z nudy se stali teroristy? Vraťte jim co jste jim ukradli a pak se o něčem můžeme bavit.

Odsuzujete islám. Věřím, že jste natolik sečtělý a obeznámený, že poznáte rozdíl mezi ním a islamismem. Nebo ne? [chechtot]

když hovoříte o lži, koukejte argumentovat. Až příliš často tu potkávám frajery, co místo argumenty útočí emocemi a prskáním!

EMOCE A PRSKÁNÍ NENÍ ARGUMENT! PAMATUJTE SI TO VÁŽENÝ.

135836

20.05.2007 07:32

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Oslavy v Jeruzalémě? EU se zlobí!

MedaBeda 212.?.?.?

" Budú totuž musieť ventilovať všetok ten fanatizmus a nenávisť."
"Čo sa týka Jeruzalema, treda zbuldozérovať Al Aqsu"

[velký smích]

135685

18.05.2007 20:55

Antisemitismus v Izraeli stoupá

proč v srdci Izraele?

MedaBeda 212.?.?.?

kdyby se svými útoky zaměřili na agresivní osadníky nelegálně zakládající osady na Západním břehu, mohlo by to být konstruktivní naplnění rezolucí OSN [chechtot] [chechtot] [chechtot]

135641

17.05.2007 15:45

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Kolumbovo vajce

MedaBeda 212.?.?.?

je divné, že se v tom marxistickém ráji komunistovi nelíbilo. Nebo, že by to nebyl komunista? [chechtot]

135529

16.05.2007 16:56

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

RE: nač se vzrušovat?

MedaBeda 212.?.?.?

drzí jsou pouze proto, že jim to vychází a dostávají co chtějí [mrknutí jedním okem]

135478

16.05.2007 11:08

Rom City

RE: Re : zajímavé

MedaBeda 212.?.?.?

" ...to nic to voni jenom zloběj, voni se časem přispůsoběj, to protože maj jinou mentalitu..."

zásluhu na tom, co z nich dneska je, mají především tatíček Masaryk (zákazem kočování) a komunisté (dáme vám fajn baráky zadarmo a sociální dávky jakbysmet). Právě snahou přeočkovat mentalitu pokazili co se dalo.

Tímto bych se chtěl rovněž zeptat emigrantů v Kanadě- jak je to s Cikány/Romy tam? Mohou kočovat? Jaké mají podmínky? A jak se chovají?

135453

16.05.2007 11:00

Rom City

RE: Gypsáčci

MedaBeda 212.?.?.?

parazit parazitující na parazitovi? zajímavý podnět pro úvahu [mrknutí jedním okem]

135451

16.05.2007 08:09

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

nač se vzrušovat?

MedaBeda 212.?.?.?

stačí říct NE

135440

14.05.2007 21:32

Rom City

RE: Pozor

MedaBeda 212.?.?.?

napadla mne zajímavá věc, uplatňovat na zloděje a kriminálníky právo šaría. Zloději se jím trestají tak, že jim je uťata ruka v lokti. Zřejmě jediná možnost jak "poučit" nenechavce. Vybavuji si také slova Igora Hnízda v Obecné škole: " Budu vás trestat tímto středověkým nástrojem, protože se chováte jako ve středověku."

135357

10.05.2007 09:31

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: No jo

MedaBeda 212.?.?.?

mužů vychovaných rozvedenými ženami. Tedy poturčenců horších Turka!

135049

09.05.2007 20:13

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Souhlasim s Neffem

MedaBeda 212.?.?.?

a letiště v Ruzyni není zas tak daleko. Trať k němu vede. Jedno nákladní letadlo se při tamním provozu pozorovateli ztratí mnohem lépe, než osamocený letoun přistávající v brdských kopcích.(vzpomeňme si na nedávné utajované lety letadel CIA s vězni určenými k mučení) A jeho kapacita může být vzhledem k rozměrům dráhy Ruzyně větší. Nákladní vlaky směřující k Plzni pak už nepoví,co povezou. Všechno pod plachtami či v kontejnerech.
Myslím, že odteďka máme veřejné tajemství [velký smích] Zbývá sledovat, zda projekty nebudou "náhle" změněny [chechtot]

"ale podle mne se už naštěstí nestihnou ve většině případů dokončit před nadcházející změnou."

pozor, jistá paralelní hladina informací sděluje, že proces se neodehraje jednorázově ve zlomový rok 2012 či letech mu předcházejících, ale že se bude jednat přibližně o období 2012-2040. Pravděpodobné války. Ale berte to pouze jako jednu z mnoha verzí. [mrknutí jedním okem]

135018

09.05.2007 18:07

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Souhlasim s Neffem

MedaBeda 212.?.?.?

projekt "Archa". Elity v předzvěsti toho, co se ve světě brzy bude dít se chtějí schovat. V blízkosti radaru(čistě americké vojenské zařízení na našem území), do podzemí. Proč u nás? Relativně stabilní zemská kůra s malou pravděpodobností zemětřesení a jako kotlina máme dostatek, v blízké budoucnosti velmi cenné, pitné vody v podzemí. Evropa je také politicky relativně stabilní region. Brdy jsou pro ten účel jak ušité.

Souvisí s tím i stavba nejdelšího a nejdražšího tunelu v ČR na trase Praha-Beroun?
"...stavět se začne v roce 2010 nebo 2011."
http://hn.ihned.cz/c4-10084240-20876690-500000_d-v...
Kdy že to chtějí Američané stavět ten radar? [chechtot]
Postaví si v tunelu odbočku k radaru? To by se toho pak potajmu převáželo [oči v sloup]

Buďme ostražití

135005

09.05.2007 17:40

Rozdělení a krádež

RE: Dukaz zidovstvi pro nastavajiciho manzela se nepovedl.

MedaBeda 212.?.?.?

bavil jsem se svého času s jedním vzdělaným Židem z rodu Cohenů. V klidu přiznal, že je Chazar. I rysy tomu odpovídají. Máme tedy opěrný bod, pane Albert. Potvrzený zvnějšku i zevnitř.

Hodila by se studie pojednávající o obsazení Hollywoodu,
(např. A.Kutcher a D. Moore- židovský sňatek
http://www.egotastic.com/media/pictures/0510/ashto...
,Madonna a její kabalistické centrum v Londýně, Spielberg a další)

Pentagonu
(např. http://derstandard.at/?url=/?id=1136970]
a US politiky (vliv AIPACU už je zdokumentován)
různými skupinami? To by mohl být bod druhý.

Třetím by mohlo být to samé v Rusku, či bývalém sovětském svazu.

Čtvrtým v Evropě, v návaznosti na předchozí body.

134999

09.05.2007 17:04

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Objektivnost

MedaBeda 212.?.?.?

"Objektivně je nutné říci, že lidské vědění nemůže být absolutně objektivní"

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

134989

09.05.2007 12:40

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Záhada

MedaBeda 212.?.?.?

Snaha o exkluzivitu utrpeni zidu, oproti jinym trpicim a genocidovanym narodum behem WWII. Nic vice ani mene. (taky 3 roky po valce vznikl diky tomu Izrael jako stat- oduvodnen jako utociste zidu proti podobnym ukrutnostem- co ovsem tedy delali sioniste v Palestine uz ve 20. letech se svymi vrazednymi soldateskami je mi zahadou) Autorem pojmu je zid Elie Wiesel, ktery si to pretransformoval ze starozakonnich zapalnych obeti (viz. napr. Kain a Abel), s tim, ze pouzil recky vyraz holocauston. Ovsem je to nelogicke od hlavy k pate, protoze Nemci rozhodne stare abrahamovske zidovske obrady v koncentracich ci vyhlazovacich taborech neporadali (meli vlastni, obrady oslavujici Arijskou nordickou rasu s ohnem jako symbolem - porovnejte s horicim krizem Ku-Klux-klanu, symbolem Svetla krestanske bile civilizace), a tim spise ne obeti(v pravem slova smyslu- obeti z nabozenskych ucelu- napr. z narizeni Boha) lidske- ohnem. To potvrzuje moji prvni vetu, snaha zidu o exkluzivitu ve vsem, vyvolenosti i utrpeni a za jakoukoliv cenu. Wiesel prezil koncetrak, dost mozna mu hrablo (neco uz jsem od nej cetl a nezbyva nez v horsim slova smyslu zasnout), cemuz se ale neni jak divit, vzhledem k tamnejsim podminkam- nucene prace+ podvyziva. A zcela jiste nebyl jediny.

134963

07.05.2007 07:54

Rozdělení a krádež

RE: Lživé jsou již první věty příspěvku:

MedaBeda 212.?.?.?

Nic nemanifestuju, píšu jen, jak některé věci do sebe zapadají, je to můj postřeh pro zamyšlenou, nikoliv výzva. Chtějí-li židé mít Mesiáše a Svatou zemi, dostanou ji- Neturej Karta to objevila nebo brzy objeví: Skutečný Mesiáš je ve tvém srdci, a Zaslíbená země kdekoliv, kde žiješ- putuje s tebou. Ovšem, za předpokladu, že jsi realizoval Mesiáše ve svém srdci. V tom se pravý žid liší od sionisty.

Chtějí-li na druhé straně sionisté to co stále zdůrazňují, tím jak si svými činy na to sami nabíhají, pak to též dostanou. Záleží na tom, jaké je přání.
To, že dostanou, nějaký MedaBeda vůbec neovlivní, ono se k tomu schyluje od doby, kdy vstoupila noha prvního sionisty na palestinskou půdu a v posledním roce i díky nechutnému bombardování Libanonu. Nehledě na stále nové loupeže půdy. A jak psal pan Stwora: Vy tu půdu vrátíte a ještě rádi.[cool]

Vyhrožujete mi? Bravo, zřejmě jsem ťal do živého. [chechtot]

134788

06.05.2007 11:24

Rozdělení a krádež

RE: Lživé jsou již první věty příspěvku:

MedaBeda 212.?.?.?

"Aškhenáz" znamená ve středověké hebrejštině "Německo"

http://en.wikipedia.org/wiki/Ashkenazi

S těmi Chazary- jsou k Němcům přimícháni, ale ne natolik, aby jejich DNA bylo u Aškhnázů majoritní. Chcete-li hledat origin Aškhenazů, musíte ke Germánům, slovanským kmenům 8.-10. století. A pak k rabínským autoritám, sídlícím v té době v maurském Španělsku, chazarským talmudickým rabínům, kteří je ideologicky ovlivňovali a potulným židovským kupcům.
Dokonce existuje u Chazarů škola judaismu, zvaná karaité, kteří striktně odmítají Talmud.

k Vaší otázce:
Situace v Izraeli: Je to, jako byste chtěl zastavit lavinu. Musíte počkat, až se roztříští dole v údolí, či jí udělat malá dílčí koryta, kterými část hlavního proudu odvedete. Ale problém jako takový se tím nevyřeší.

Je v myšlení, implantovaných dogmatech a emocích. Nemůžete na ně použít psychiatra, protože pacient musí pro efekt spolupracovat. Nemůžete jim rozbít náboženství, protože ono je konstituuje.
I když vážně tvrdí jak jsou sekularizovaní, vyzvěte je pro otestování ať řeknou 1) slovo Jahve, ať řeknou 2) co si myslí o Izraeli. Odpověď: 1)neřeknu, nebudu se rouhat 2) tu zemi nám dal Bůh.
Nemůžete jim vzít emoce, protože si je, ať již pozitivní, či negativní, chrání. Zkusíte násilí, zabití- vezmou to jako útok na celou komunitu a ospravedlnění svých činů, potvrzení představy, že jsou exkluzivními trpiteli. Zkusíte po dobrém- vysmějou se vám, gójovi, jako bohové této planety. Poukážete na vadné pasáže v jejich písmech- najdou nesrovnalost ve vaší citaci, o té s vámi budou diskutovat. Inkriminované pasáže pominou anebo podsunou vlastní verzi- pro nežidy. Náhle nemáte jistotu co je originál a co ne. A opět vás mají tam kde potřebují.

Převěďte si to na organismus s těmito vlastnostmi. Hydra. Leviathan.

A navíc: Ryba smrdí od hlavy.

Světskými silami je problém neřešitelný. Ghetta nic neřeší, Hitler zas uplatnil kolektivní vinu. Jak dopadl z hlediska historie, už víme. Asimilace má nejisté efekty, nebývá opravdová.

Řešení je ukryto v mytologii a mystice. Tedy existuje.

Mám tu ještě jeden postřeh:
Židé básní o Mesiáši a o Zaslíbené zemi.
Sionisté o Soudném dni a o Šoa.
Prosí o ně.
Ježíš řekl: Pros a bude ti dáno.

134740

06.05.2007 09:22

Rozdělení a krádež

RE: je to chyba moslimov.

MedaBeda 212.?.?.?

po masakru v Libanonu se sbiraji ruzne sily. Tak, aby byly efektivni, ale i tak, aby nevzbudily vetsi pozornost navenek. Nasrallah dokazal znicit mytus neporazitelnosti Izraelcu. Vsadim se, ze to nenechalo mnohe skupiny, jenz maji penize, chladnymi. Tedy vyckejme.

134736

06.05.2007 09:18

Rozdělení a krádež

RE: je to chyba moslimov.

MedaBeda 212.?.?.?

tady nejde o to, kde jsou a nejsou Arabove. Ten region je sprovazany, kdyz pomuzete Persanovi, Turkovi ap. pociti to Arab tak jako tak, i kdyz ti dva Arabove nejsou.

134735

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?