Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 255 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.04.2006 11:31

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

85.?.?.?

Pokud vím, tak mu bylo hlavně vyčítáno, že řekl o osvětimské komoře, že je to poválečná úprava, což se i jakž takž připouští www.fpp.co.uk/docs/Irving/RadDi/2003/230603.html
Nesčetněkrát ověřené fakty nepotřebují ochranu inkvizice (i když se jedná o spekulace ohledně memoárů, které nebývají vždy hodnověrným pramenem), což si uvědomují i příčetnější mainstreamoví jedinci www.skeptic.com/eskeptic/archives/2006/06-03-02.html
Irving se od našich normalizačních disidentů liší mj. tím, že není financován cizí rozvědkou, společné má s nimi to, že je pomlouván zglajchšaltovanými médii. Ale článek je v podstatě o něčem jiném.

102376

06.04.2006 12:09

Komu zvoní hrana

RE: bullshit na desatou

85.?.?.?

Po bolševicku jste se "dal odradit" drobnými nesrovnalostmi, které naprosto nevystihují celkové vyznění článku. Podobný únos, chci říci deportace jako Zündelovi nehrozí desítkám milionů mestických ilegálů. Ale třeba inteligentnějším Číňanům prchajícím před komunismem ano, právě se o tom dohodl nomen omen extrockista Chertoff v ČLR. Ti by totiž mohli konkurovat i někomu jinému než dělnické třídě (a snižovat tak její nehorázné příjmy) a mohli by také postrádat levicové resentimenty.
Ty dánské noviny vlastní Žid, to už to bylo propráno. A kapitán armády židovského státu může být nazván "židovským" stejně jako rakouský důstojník Wehrmachtu "německým" a pokud připouštíme, že Izraelci všeho druhu jsou vesměs Semité, nemusel být odlišný původ ani vizuálně patrný.
Podstatná je v článku úvaha o tom, jak se nám to právo zas nějak zvrhává. Mě osobně nejvíc pobouřilo to, jak to pojal soudruh rakouský prokurátor politicky a chtěl snad 10 let ne proto, že Irving popíral cosi, ale proto, že je to pro pravicové extremisty důležitá persona. Asi jim vadí, že začal rýpat do podstaty událostí v Maďarsku 1956 (tehdy prý byl v politbyru tamního ÚV celý jeden gój, aby měl kdo o šábesu podepisovat rozsudky smrti). Aby mu ještě něco po sovětsku nemuseli přišít dodatečně za jeho další výroky při interwievech, tak mu je preventivně zatrhli. Nebo jsou možná tak předpodělaní před těmi, o kterých článek pojednává hlavně, protože jsou z určité části našinci - i ta jejich ambasadorka v USA je Nowotny www.nationalvanguard.org/story.php?id=8182

102380

07.04.2006 15:56

Komu zvoní hrana

RE: Deborah

85.?.?.?

Ta Apokalypsa je snad ještě větší fikcí než Údolí vlků, je to jen do Vietnamu přesazené Nalgcz-Korzeniowskiho africké koloniální psycho Srdce temnoty, i jméno padoucha je stejné. Pobavilo mne, jak se v dokumentu BBC podivovali nad tím, že je nechtěla US army podpořit při natočení story o tom, jak je jeden důstojník pověřen likvidací druhého. Jako jakž takž objektivní film o Vietnamu mi připadá Železný trojúhelník, založený částečně na základě deníku saigonského bojovníka proti vietnamské vojenské juntě dosazené Kennedym, který je rozčarován partyzánskými komunistickými komisaři ze Severu http://movies2.nytimes.com/gst/movies/movie.html?v_id=25403

102561

07.04.2006 16:10

Komu zvoní hrana

RE: bullshit na desatou

85.?.?.?

Ta deportace je čeká, pokud zakopnou v noci o bdělého strážce hranic (i když při současném provozu by asi spíš ušlapali tu stráž). Jinak je deportace spíše teoretickou fikcí www.vdare.com/mann/060403_crime.htm
Zato exponovaného turistu Zündela neváhali hbitě odsunout do Kanady, kde se ho tak báli, že neváhali uplatnit čerstvou teroristickou legislativu a držet ho dva roky zavřeného bez soudu (ačkoli teroristické činy byly dříve páchány leda tak proti němu).

102564

09.04.2006 17:02

Komu zvoní hrana

RE:

85.?.?.?

Zelené barety jsem dříve, když jsem je sledoval na satelitu, přepínal v polovině (když Dakota gunship vystřílí útočící Vietkong) v domnění, že se jednalo o vcelku vydařený válečný snímek. Až později jsem zjistil, že má i část druhou, nepřiliš povedenou nereálnou bondovku o únosu severovietnamského generála. Vietnamskou válku podporovala většina americké populace, nejvíce bílá mládež (až 80 %). Měla mnohem větší podporu než válka korejská, která byla vnímána jako akce OSN. Podpora začala klesat až po r.1968, kdy Nixon oznámil svůj cíl postupného stažení. Ovšem vždy byla proti "židovská podskupina" a jelikož ovládá četná média, tak to dnes vypadá, jako kdyby byl tenkrát proti kdekdo a od začátku. Není to zdaleka jediný případ přepisování historie, to je dnes spíše "normou".

102846

09.04.2006 17:26

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

85.?.?.?

Výraz "židobolševik" má především zdůraznit, komu za požehnání komunismu vděčíme především (i když dnes je čínská robotárna vítaným obchodním partnerem, to bylo ostatně i Stalinovo Rusko před válkou, žádné stávky, platba surovinami...). Nemám na mysli jen Marxův původ a inspiraci jeho učení starozákonní "vyvoleností" a nenávistí k ostatním (byl jen zaměněn národ za třídu), ale i ty konjukturální židobolševiky, kteří nahradili po svém válečném rozptýlení po Rusku vládní byrokraty a upevnili tak bolševickou moc, která se jinak držela jen za podpory německých pluků sestavených ze zajatců a komunistických žoldáků placených z židovských a německých peněz v pár městech. Byla jich celá řada, většinou byli natolik inteligentní, že předtím tuto utopii nevzývali, ale teď zavětřili šanci a podpořili puč (ačkoli i v Prozatímní vládě a petrohradském sovětu měli velký vliv). Nechtěl bych spekulovat, zda už tenkrát tušili, že se jim naskytnou statisíce lukrativních míst a bytů ve velkých městech, která budou muset opustit "bývalí lidé", odpůrci bolševismu.
Na to pak poukazovali vcelku oprávněně nacisté (Židé byli v čele i dalších bolševických pučů v Německu a Maďarsku)a usnadnilo jim to agitaci a cestu k moci pod jednoduchým heslem my nebo oni. A židobolševici na rozdíl od nich už předvedli co dokážou.

102848

10.04.2006 18:34

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

Hrátky s reaktory

85.?.?.?

Blíží se 20.výročí černobylské katastrofy, za kterou nese de facto odpovědnost předchozí izraelské bombardování reaktoru v iráckém Osiraku. Sověti pak pokládali za nutné si zaexperimontovat, jak rychle půjde reaktor v případě podobného útoku vypnout, a dopadlo to jak to dopadlo.
Už cca před měsícem a něco mne zarazila MF Dnes, když rozebírala nevzrušeně pravděpodobný scénář leteckého útoku USAF, jako by se jednalo o taktiku reprezentačního sportovního týmu a ne o nevyprovokovanou agresi našeho spojence. I kdyby Irán o jadernou zbraň usiloval, po vypovězení smlouvy o nešíření jaderných zbraní tak může učinit po myslím po 3 měsících zcela legálně. Nevím, proč by mohla mít bombu Islámská republika Pákistán, což je vojenská diktatura plná divokých fundamentalistů a ne Islámská republika Irán, kde přece jen volby mají, a nejsou přitom ani zdaleka tak náruživě zpochybňovány "světovým společenstvím" jako třeba ty v Bělorusku.
I když nevím, zda nejde jen o silový bluf, měla dokonce proběhnout tajná jednání USA a Iránu o Iráku. Tam by jim Irán mohl silně zatopit a zbavit Američany posledních iluzí o prospěšnosti intervence. Navíc by těch atomovek musela být použita celá řada (a spíš střely s "krtčím efektem" jako byl zlikvidovaný Pershing), objekty iránského jaderného programu jsou na desítkách míst a někdy i pěkně hluboko...

103094

11.04.2006 19:51

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Skvělá zpráva !

85.?.?.?

A z téměř poloviny různé turkické kmeny a pár procent Arabů v Chúzestánu. Co se týče té atomové bomby, pan mluvčí McClellan řekl, že to je čirá spekulace.

103215

15.04.2006 14:15

Dopis Davida Irvinga z vězení

RE: Irving - bibliografie a pár poznámek

85.?.?.?

K tomu, abyste se stal světoznámým historikem, Vám stačí vydat asi tak toto www.fpp.co.uk/books/list.html (všimněte si vydání z r.1969 v SSSR, naše nejsou uvedena, myslím že u nás za "režimu" vyšla Zkáza konvoje PQ 17).
Dost se divím, pokud o své vůli zlehčujete i jeho ani skutečnými popírači nepopíranou světoznámost (domnívám se, že v jeho dílech nějaké "popírání" holocaustu nenajdete).
Jinak se mu dostaly r.1991 v Argentině do rukou Eichmannovy memoáry, kde tento napsal, že mu řekl o příkazu vyhladit všechny Židy Heydrich, kterému řekl Himmler, že mu to zase měl říci sám Vůdce. Jelikož by to nepotvrzovalo jeho teorii, která je dnes dost "vošajstlich", že Hitler o plánovitém vyvraždění Židů nevěděl (nevím, zda se dostal tak daleko, že popírá existenci takového plánu vůbec), tak zpochybňoval autenticitu memoárů (i když jako správný popírač by je spíš zahodil či poupravil a nedával by je dál orgánům, Historický ústav v Koblenci potvrdil jejich pravost). Pak přešel k teorii, že si chtěl "Velký špeditér" Eichmann (zabýval se opravdu jen transporty, nebyl přiliš schopný)"krýt záda", když se obával, že Izraelci obsadí r.1956 Káhiru a najdou tam na něj nějaké kompro.
To je jeho legitimní názor, autenticita memoárů nemusí nutně znamenat jejich historickou správnost co se týče faktografie. Například likvidace stalinského šéfa MVD Beriji r.1953 je v různých pamětech opsána takto - byl zastřelen doma, při zatýkání v Kremlu (existuje různý popis zatčení od účastníků, existuje i verze o jeho uškrcení), zastřelen po pěti dnech a rychlém "soudu" v bunkru, po měsících pečlivého vyšetřování popraven, jestli neumřel, žije dosud v Argentině.
Popíráním holocaustu se jeho činnost rozhodně nazvat nedá a vinu doznal jen proto, že v Rakousku (a bohužel i u nás) jsou jisté zákony jaksi inkviziční, neumožňující hájit se popíráním zjevené pravdy.
Irving by jistě nepopíral solidně podložené údaje o židovských obětech ( své vykonaly i epidemie, na ty převážně zahynulo 30 000 českých Židů v Terezíně z celkového udávaného počtu 77 000). Když někomu zahynuli příbuzní v koncentračním táboře, neznamená to automaticky, že byli zplynováni v komoře, která se ukazuje turistům. Těch obětí Osvětimi jeden oficiální historik nyní udává i poloviční množství než 1.5 mil(pravda, jen v německém vydání své knihy).
Zřejmě je zde snaha petrifikovat holocaust jako jev unikátní tím, že se někdo poprvé pokusil vyhladit jeden celý národ. Proto jsou upozaďovány podobné pokusy v historii - Arméni 1915, kulaci 1929-32(zvl.antisemitští ukrajinští), zločiny mezinárodního komunismu atd. Ani nacisté by přeci nikdy neovládli celý svět, v nejdivočejších představách viděli "Novou" Evropu po Ural a nějaké kolonie, zcela jim scházelo např./mimo Balt/ akceschopné loďstvo a Japonci by mohli při troše štěstí sna...

Kráceno (Editor)

103503

15.04.2006 20:07

Dopis Davida Irvinga z vězení

RE: Prispevky demagogu

85.?.?.?

Lužičtí Srbové jsou stále slábnoucí enkláva v Sasku (býv.JV NDR). Pokusy o jejich kulturní asimilaci byly zejména v 17.st. a 18.st., nyní se děje "přirozenou cestou". Pokud by Třetí říše trvala déle (čirá teorie, Německo prostě nemělo šanci, i když r.1941 se to mohlo zdát), záleželo by na tom, jak radikální síly by byly ve vedení. Rozhodně by asi bylo zlikvidováno vyšší vzdělávání v české řeči a možná by mnohé skutečně čekal nějaký odsun, jelikož jsme Germánům "na ráně" a tento prostor pokládají kulivá naší středověké příslušnosti k "Svaté říši římské národa německého" za echt starogermánský. Následovalo by plíživé poněmčení jako v Lužici.
Pokud by nacisté nastolili "umírněnější kurs", možná bychom byli v situaci ne nepodobné dnešní EU, jen bychom místo pokynů bruselských plnili berlínské. Možná by dostali i přeživší vězňové KT jakés takés odškodnění a omluvu na půl huby a připustilo by se, že omyly a přehmaty se staly, ale byly vynuceny válkou apod.
Jinak nacisté opravdu počítali s tím, že porobení "domorodci" na ně budou muset pracovat ve svých zemích ještě hodně dlouho, demografie jim přece byla jasná, Herrenvolku byl docela nedostatek a Skandinávci by to nevytrhli...

103519

17.04.2006 20:37

Lukašenkovi zakázali Evropu

A kdy zakážou Evropu Číňanům,

85.?.?.?

tam mají volby ještě o trochu nesvobodnější. A místo toho se u nás za čínským velvyslancem na vládní úrovni dolézá víc než kdysi za sovětským a premiér by nás nejraději viděl jako jejich hospodářskou základnu. Kolik režimů, tolik metrů, řekl bych.
Bělorusku nabídl na komunistu zajímavé řešení soudruh Ransdorf, chtěl by víc podpory tamním podnikatelům. Na Lukašenku měl rozumný názor, že se jedná o kolchozníka a Bělorusko spravuje jako kolchoz, což se domorodcům vcelku líbí. Jinak se asi opravdu jedná o pošuka, jediný hlasoval proti rozpadu SSSR a bíločervenou vlajku (kterou asi pozorovatel z Antiwaru pokládal za stejně barevnou gruzínskou) nahradil mírně upravenou vlajkou Běloruské SSR. Ale věřím, že jeho podpora je autentická a sankce nejsou přiliš na místě, zvlášť když se v "mezinárodním společenství" měří tou haldou různých metrů

103636

17.04.2006 21:29

Dopis Davida Irvinga z vězení

RE: Ako mozete oznacit Irwinga za historika?

85.?.?.?

To ovšem směšujete dva zákony, navíc mám dojem, že to s pohlavním stykem platilo i o Polácích, oproti tomu pokus vypovědět z Berlína za války židovské partnery Árijců ztroskotal kvůli demonstraci a bylo od toho upuštěno. Takže se zákaz nevztahoval na dříve sezdané páry.
Norimberské zákony naopak řadě Židů život zachránily, jelikož je deklarovaly jako občany sice druhořadé, ale přeci jen požívající právní ochrany (předtím se stávalo, že bojůvky SA v "revolučním nadšení" Židy lynčovaly). Rovněž bylo nelegální zakazovat Židům přístup do veřejných prostor, to se obcházelo formulací "Židé nežádoucí". Autor zákonů později sepisoval i ústavu SRN.

103641

18.04.2006 10:05

Dopis Davida Irvinga z vězení

RE: Utrpeni je vzdy na obou stranach,jestlize dnes Americani vitezi ,tak jednoho dne......

85.?.?.?

Kdyby se k historickým událostem mohli vyjadřovat jen ti, kteří to zažili na vlastní kůži (a ti tak často činí z protikladných pozic a i naprosto odlišně), tak bychom se o historii dozvěděli jen nepatrný zlomek.
Pan Nohejl, i když někdy přebírá prameny nahodile, k žádným pogromům nevyzývá. Ani Cato starší nepopudil Římany proti Kartágu sám, jistě leželi v žaludku spoustě z nich po dlouhých a krvavých válkách. Jednalo se o nevyhnutelný střet lokálních velmocí, což pochopil a vyjádřil se v tom smyslu i král Pyrhos, když se po svých slavných vítězstvích a porážce u Maleventa stahoval z Itálie. Co do metod si obě země neměly co vyčítat, jak pravil jeden americký spisovatel, v Kartágu vládli místní boháči a proto to byla plutokracie, v Římě vládli místní boháči a proto to byla republika. Sice Římané zničili Kartágo pod vykonstruovanou záminkou a vzhledem ke svým bezpečnostním a ekonomickým zájmům prakticky zbytečně (nabízí se analogie s dnešním Irákem a USA), ale předpokládat, že by byla možná koexistence dvou silných říší na tak omezeném prostoru jako západní Středomoří je nepravděpodobná. Dějiny sice píší vítězové a občas je i následně upraví (dnes hlavně v Holywoodu, semitský sentiment se realizuje třeba parodií na bitvu u Zamy v i jinak ahistorickém filmovém Gladiátorovi), ale činí tak ne proto, že byli kulturnější, ale proto, že byli silnější. Nebyl to ostatně jediný případ, kdy došlo v antice ke kulturní újmě (knihovna v Alexandrii hořela už za Caesara, Makedonci vypálili Persepolis atd.).

103683

19.04.2006 16:18

Dějí se divné věci

RE: Prosím vysvětlit

85.?.?.?

Já bych řekl, že letecký most z USA dopravující hlavně protitankové zbraně měl význam rozhodující, přinejmenším zabránil užití jaderné bomby proti syrským prorazivším tankům . Tak to též pochopili arabští exportéři ropy, kteří porušili uzavřené dohody a prudce zvedli její cenu jako "trest" Západu.
Předtím Izrael vyzbrojovala hlavně Francie (s tím de Gaulle /další co naletěl ?/rázně přestal po "sedmidenní" válce) a při jeho zakládání na Stalinův pokyn my (ze Žatce bylo dokonce bombardováno káhirské letiště).
Arabské země měli po r.1948 přístup k výzbroji obtížný, navíc jejich kampaň proti židovskému státu (jak je teď módou říkat ve zrávách, ačkoli všude jinde se nacionalismus o rase nemluvě tvrdě potlačuje) byla chaotická a nekoordinovaná s výjimkou jordánské Arabské legie, která měla rozkazy postoupit na hranice, které pak platily do r.1967. Ale i ta měla po válce s výzbrojí z Británie utrum. Nějaký čas pak trvalo, než začal Araby podporovat SSSR (k jejich nevelkému nadšení, jednalo se o ateistické psy, proto se vždy při rozhovorech v Kremlu neopomněli pravidelně modlit). Ale prezident Sadat Brežněvovi za zbraně, které prolomily Davidovu linii na Sinaji, alespoň pěkně poděkoval.

103790

19.04.2006 18:36

Homofobie 3.0

RE: Úroveň D-fense.cz

85.?.?.?

Naše civilizace má kořeny spíše judeo-křesťanské než ryze antické a Židé kupodivu ve starověku homosexuály moc neprotežovali a divil bych se, kdyby se "partnerství" podobné tomu našemu někdy dostalo do izraelské legislativy. To má spíše za účel "zrovnoprávnit" homosexuální svazky s manželstvím a vypadá to jako cílená experimentální akce inspirovaná silami vně našeho státu, jak o tom svědčí až fanatická snaha "naší" vlády o jeho prosazení. Data o jeho údajné veřejné podpoře pokládám za krajně nedůvěryhodná, tito devianti se nikdy velké oblibě netěšili a nevím proč by tak mělo být v případě jejich legislativního upředňostňování. Zároveň se mi zdá, že probíhá jakási snaha "ztrestat" KDU za odpor zorganizováním jejího volebního debaklu, začínají za objevovat články a průzkumy, že se do sněmovny nedostane (ačkoli má po komunistech nejspolehlivější elektorát, při očekávané nižší účasti bez problémů dosáhne nejméně 8 %).
V souvislosti s antikou je třeba mít na mysli i to, že ač se objevily různé pohlavní výstřednosti, homosexuální sňatky a "registrace" se nevyskytly. Rovněž široce rozvinutá tehdejší bisexualita zvláště mužů svědčí o tom, že homosexualita je mnohdy jen pouhým ukájením pudu a nikoli fatálně od porodu vrozenou sexuální orientací (kterou si je třeba k radosti starších gayů /je český pol.korektní překlad "hošan"?/ v pubertě případně ujasnit praktickou zkouškou). Antické texty také varují tím, že homosexualita byla tehdy úzce provázána s pedofilií (po jak dlouhém "oddechovém čase" asi vypukne kampaň za snížení hranice homoobcování na 15 let ?).

103806

26.04.2006 18:20

Proč staví Američané zdi proti imigrantům?

Situace je opravdu vážná,

85.?.?.?

jak vidno z příspěvků těch co tam žijí. Oproti nim někteří liberálové, co žijí na druhé straně velké louže, mají zřejmě pojmy legální a nelegální za téměř zaměnitelné, hlavně když se vesele migruje za lepším. Ale určitě by jim vadilo, kdyby se chtělo do ČR navalit několik milionů sudetských Němců, kteří na rozdíl od Mexičanů v USA by byli ekonomickým přínosem a mají k této zemi dlouhodobé historické vazby (netvrdím tím, že zrovna po tom toužím). I když kvůli promyšlené propagandě zahrnující mýty o tom, že "všichni v USA jsme přistěhovalci" www.vdare.com/fulford/fdr_dar.htm se nyní USA jeví jako jakási "superpřistěhovalecká země", tak proč si tam pokud možno na vládní náklady nepřivézt třeba půl strádajícího Konga nebo alespoň pár kalkatských čtvrtí (Mexičané mohou přijít pěšky, když se Amíkům nelíbí dělat za hladové mzdy.Kdo jen ty všechny potřebné práce vykonával před příchodem hispánských pracantů ?). Také současné situaci kromě zřejmě záměrně benevolentního přístupu elit profitujících na práci ilegálů, která domorodce (zejména nekvalifikované černochy) dostává na ulici www.vdare.com/burns/051027_voting.htm napomohlo zákonodárství z r.1965, při jehož prosazování předkladatelé pokrytecky tvrdili, že umožní těm novým WASPům dovézt si i přízeň. Ovšem ne každý starší Evropan touží po přesídlení za oceán. Zato domorodci z kultur, kde širší rodina zahrnuje i stovky osob, zábrany nemají. Dnes se již otevřeně hlásá, že cílem imigrační reformy bylo zvrátit národnostní a rasový poměr (dodnes jsou mesticové vedeni v rámci mimikry úředně jako "whites"). Dokonce i nedávno reprízovaný díl Simpsonů hrál trochu na city, když opisoval snahu starosty Quimbyho řešit svou obtížnou situaci obrácením pozornosti na nelegály a jejich následnou deportaci. Ale v tomto zábavném seriálu často zazní drsná pravda, a tak ohrožený Bengálec Apu (který klidně přizná, že ho v USA baví mastit si kapsu, ale chce zůstat hrdým neasimilovancem) poté co využije velkorysé "amnestie" a obdrží občanství se ihned ptá po sociálce. Pak mu ale dojde, že má práci. Díl sám končí happyendem, deportace obdrží podporu 95 % občanů.

104422

27.04.2006 01:05

Jidášovo evangelium

RE:ti pravoslavní takto

85.?.?.?

www.mosnews.com/news/2006/04/17/judasgospel.shtml

104455

27.04.2006 14:15

Proč staví Američané zdi proti imigrantům?

RE: '....musim vam sdelit, ze jsem AMERICAN ..' busi se v prsa sedesatosmicka..

85.?.?.?

Formalitám se nepodrobovali proto, že je tam pozvala tamní vláda či je tam (před nezávislostí)poslala ta jejich , tudíž se jednalo o aktivitu veskrze legální (a týkalo se to i desítek milionů neanglosasů). Země tehdy byla relativně neosídlená, zprvu půdy a posléze alespoň práce dostatek. Když nastal pocit, že je jich tam právě tak akorát a národnostní složení vyhovuje, zvedly se mosty www.vdare.com/misc/macdonald_1924_immigration.htm
Dnes mají Mexikáni podporu z nejvyšších míst, snad opravdu jen z těch ekonomických příčin. Ale povinností USA není nabírat populační přebytky ani tlumit hospodářský propad svého jižního souseda www.vdare.com/walker/mexichurian_candidate.htm
Navíc mám takový dojem, že by z USA za chvíli mohlo být další Mexiko nebo rovnou třeťosvětová země a pak by neměli Mexičané kde prokazovat ty své vyšší staroamerické hodnoty www.amren.com/0403issue/0403issue.html
Také je zajímavým zjevem těhotenská turistika směr USA www.vdare.com/rubenstein/050816_nd.htm

104492

29.04.2006 19:27

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

Důvěrnice StB

85.?.?.?

byla patrně oslovena v souvislosti se soc.dem. (a nejen to, Modráček vedl i "Neodvislou komunistickou stranu") minulostí svého předka ( u kterého nocoval i slavný Uljanov). Přitom se dle svědectví spolužáků nijak výrazně (krom ňader) během svých studií neprofilovala ani neoslňovala znalostmi (dva z nich dle dochovaných dokladů pod krycím jménem Pavla lehce nabonzovala, to že důvěrníci vypadli z lustračního zákona /ač část z nich aktivně spolupracovala/ mj.umožnilo, že nás teď vede důvěrník "Roko"). Ostatně, která "úspěšná ministryně" jinde ve světě by mohla být hned dvěma premiéry označena za "línou běhnu" ? Navíc soc.dem. nebyla "založena", ale tvářila se, že je kontinuální vzhledem k Čs.soc.dem.sloučené r.1948 s KSČ, což mělo za následek půtku s Asociací soc.demokratů disidenta Battěka, kterou prosazoval jako legitimního následníka exil. Rovněž jí KSČ hbitě předala Lidový dům (a přiznala tím jaksi po letech oprávněnost své prohry v "boji o Lidový dům 1921"), na který by jinak ČSSD(b) neměla restituční nárok (patřil akciovce). Takže se jednalo o dobře zorganizovanou partii, která v konečném důsledku umožnila hladký průběh "privatizačního puče" postkomunistické věrchušky. Úsměvné v tomto příběhu je i to, jak popírala politickou souvislost toho, že obcuje s představitelem ODA slovy, že by nikdy nepřešla na pozice strany, která hájí církevní a šlechtické restituce. Ale obývat s ním multimilionové hnízdečko jí nevadí...

104714

29.04.2006 21:20

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zidovsky Torah byl obradne ulozen v srdci americke moci,v Pentagonu,premyslejte ,proc asi?

85.?.?.?

Bezproblémové citáty jsou pod názven myslím "Moudrost Talmudu" k dostání mj.v Levných knihách. Jinak asi kompletní překlad neexistuje, ostatně Talmud zahrnuje desítky knih z různých dob. I anglický překlad "Solcino" je nyní antikvární raritou.

104724

02.05.2006 00:37

Proč staví Američané zdi proti imigrantům?

RE: Dobrá zeď, dobří sousedé, pojďme vyspravit zeď, aby nás mohla lépe rozdělit

85.?.?.?

To že jsou z Egypta Cikáni tvrdili, aby si vymohli lepší přijetí od křesťanské populace. Dle jejich podání skutečně přišli z Egypta a byli jedním ze ztracených kmenů Izraele. Ve skutečnosti jsou pochopitelně z Indie, kde tvořili jednu z nejnižších kast. K nám prvně pronikli jako "Kartasové" zároveň s mongolskou invazí r.1241 a byli tehdy občas likvidováni coby vyzvědači. Někde už jim stačilo jen tvrdit, že jsou z Čech a z toho jejich další anglický název Bohemians. Ale jejich počet byl v Čechách o hodně nižší než dnes, "Romové" jsou opravdu téměř všichni ze Slováče, vždyť i jeden slovenský potentát při dělení federace zažertoval "Všetkých Cigánov si môžetě nechat".

104890

04.05.2006 02:51

Strategie posledních tahů

RE: stejnak si za to krestani muzou sami

85.?.?.?

Židé pochopitelně pronásledovali křesťany hlavně v tehdejší Palestině (byli jejich odštěpeneckou sektou). A také jim nejspíš i "zasolili" u římských místodržících, byli už tenkrát po finanční stránce vlivní až v metropoli. Židé působili při islámské expanzi na pyrenejském poloostrově a na Balkáně jako kolaborantský a represivní prvek vůči původnímu obyvatelstvu, uplatňovali se při vybírání daní a ve státní správě.

105025

05.05.2006 10:48

Strategie posledních tahů

RE: Cenobily svet pana Kaminskeho

85.?.?.?

Na propad Španělska a Portugalska měl krom vyhnání mj. i Morisků, muslimských řemeslníků vliv příliv zlata a stříbra z Nového světa, který nastartoval evropskou inflaci a utlumil dočasně pod Pyrenejemi potřebu cokoli vyrábět či zdokonalovat.
Oproti tomu do Anglie se Židé vrátili po staletích až s Oliverem Cromwellem, kterého přesvědčili, že dle Bible se musí Židé nacházet o Posledním soudu v každé zemi světa. Tehdy již byla Anglie velmocí díky Alžbětě I., naopak po návratu Židů nastal hluboký mocenský úpadek a oslabení Parlamentu za Karla II. a jeho bratra Jakuba II., ale to ovšem nejspíš souvislost nemělo. Židé moc a možnosti Británie jako průkopkyně průmyslové a obchodní revoluce spíše využívali, nejznámější případ jsou Rotschildovy čachry na londýnské burze r.1815, kdy rozšířil falešnou zprávu o Napoleonově vítězství u Waterloo a skoupil řadu papírů pod cenou.

105093

05.05.2006 11:20

Strategie posledních tahů

RE: Nejstarší universita je v Boloni - 1100

85.?.?.?

www.comune.bologna.it/Turismo/ScopriBologna/sapiente/en/presen_e.htm
A tu kolumbovskou půjčku měla královna Isabela hradit odprodejem části šperků, jinde jsem slyšel zase o jejich zástavě, takže to byla pro bankéře sichrovaná investice.

105094

07.05.2006 01:46

Další Zündelův dopis z vězení

I když nesouhlasím se žalářováním p.Zündela,

85.?.?.?

jsem nucen připodotknout, že se vesměs srovnává se syčáky, pro které byla každá perzekuce které se jim dostalo proklatě málo. Snad jen s výjimkou Gándího, i když na něj spíš sedí Churchillův popis polonahý fakír či politický exot, jehož mírumilovné snahy měly za následek četné krvavé nepokoje. Rovněž jeho žalářování nemělo až tak velký ohlas, když byl coby notorický pacifista zašit během 2.světové, téměř to nevzbudilo rozruch a statisíce Indů padly dobrovolně po boku Britů. Ani Džavarhál Nehrú nebyl nijak oslnivým vůdcem. Velice v tomto případě sedí popis, že v Indii "blecha zastupovala slona", hrstička nacionalistických profesionálních aktivistů ovládajících západní politický "newspeak" tvrdila že mluví za stamiliony negramotných rolníků. Po několika letech nezávislosti se indická vláda rozhodla zjistit, zda natvrdlí venkované vůbec vědí, že žijí ve svobodné zemi a že britská koloniální nadvláda je již minulostí. Průzkum ale musel být urychleně ukončen, neboť většina respondentů si nebyla vědoma faktu, že v Indii nějaká britská koloniální správa vůbec kdy byla... Britové nerezignovali v Indii kvůli gandíovskému humbuku, ale proto, že ztratili vůli k moci a zchudli za 2.sv.války. Mrtvoly z následného náboženského střetu při dělení země nejsou spočteny dodnes...
Další výjimkou (alespoň pro mne, jeho poslední dílo je dodnes aktuální) je Martin Luther. Ten ovšem žádné teze na vrata nepřibil, pouze je předložil k univerzitní disputaci a zaslal mohučskému a braniborskému arcibiskupovi. V r.1518 pak vyšly tiskem. Rovněž na Wartburgu nebyl v soudní vazbě, ale ukryt pod ochranou svého přítele kurfiřta Bedřicha II. pod krycím názvem "rytíř Jiří".
Také mi není známo, že by Lenin, Trockij či Stalin byli deportováni do Slezska. Uljanov byl v fešáckém dočasném vyhnanství na Sibiři a Trockého Stalin poslal do Turecka (jinde ho nechtěli).

105184

08.05.2006 11:40

Další Zündelův dopis z vězení

RE: hmmm...

85.?.?.?

To s těmi prostitutkami je celkem známá věc, vězňové dostávali jakési poukázky za dobré pracovní výkony. V TV vzpomínal holandský vězeň, jak se takto "skládali" na své krajanky, aby nemusely obcovat s jinými vězni.
O Hašlerovi jsem slyšel, že byl ubit dozorcem. To s poléváním vodou na mraze byl jakýsi sovětský film o generálovi, který se nedal zlomit ke kolaboraci, i když k tomu pravděpodobně docházelo i jindy. Na Sibiři se dalo zmrznout i "nasucho" a spolu s umělým hladomorem na Ukrajině je toto "vyzmizíkováno" daleko důkladněji a komunisté jsou v řadě parlamentů. Také bych byl opatrnější při používání slova "vědecký" mimo přírodní vědy, např. Jaroslav Hašek v jisté nadsázce pravil, že doktorát z filozofie vlastně žádným doktorátem není...Vzpomínky pamětníků mohou být nespolehlivé či přímo vybájené, jsou zde značné politické tlaky apod. Dopuštět se svévolně sadistických úchylností baví jen malý zlomek populace, bohužel toto bylo dost rozšířeno mezi dozorci německých koncentračních táborů, kam byli hlavně posíláni nevzdělatelní zemědělští synci, pro které nebylo v zpočátku elitních a výběrových oddílech SS uplatnění, ale museli být přijímáni na základě Himmlerova požadavku rovného zastoupení všech stavů dle ideologie "krve a půdy". Ale za popis reality KL jsou občas vydávány i čisté literární fikce. Slovákům bych ten jejich "štát" 39-45 až tak nevyčítal, obdobně se zachovaly všechny národy, které se chtěly uchránit okupace ať už ruské či německé včetně třeba Francouzů (Vichy). Jen Finové se postavili bolševikům v r.1939-40, ale v r.1944 se už dali spolu s Rumuny na jejich stranu (Bulhaři byli tehdy bolševiky obsazeni, ačkoli s nimi válku vůbec nevedli - samozřejmě bez nějakého mezinárodního pozdvižení). Je ale pravdou, že Tiso byl k Hitlerovi loajální až zbytečně a jediný spolu s Maďary a Italskou socialistickou republikou vytrval po jeho boku až do konce.

105265

08.05.2006 12:25

Další Zündelův dopis z vězení

RE: I když nesouhlasím se žalářováním p.Zündela,

85.?.?.?

Lenin odešel kout pikle za hranice (v této souvislosti je zajímavé, že hrdý název "bolševici" si tito socdemáci udělili dle jediného sjezdu, na kterém kdy získali většinu a který se odehrál - v Londýně). Polské Tatry se nácházejí v Haliči a samotné Rysy tehdy byly v horních Uhrách. Ve Slezsku možná někdy krátce pobýval, ale do exilu odešel dobrovolně r.1900 a o deportaci hovořit nelze (to byla sovětská specialita, i když byla poté, co "odsouzení" vykřikovali, že je to pro ně odměna, toto bylo omezeno). Trockij byl oproti tomu deportován nedobrovolně r.1929 na ostrov Prinkipo u Istanbulu (chtěl někam jinam, ale nebyl o něj zájem). Tam pod ochranou souvěrců strávil 4 roky. Benešův domnělý kamarád mnichovan Daladier ho pak pozval r.1933 do Francie. Ale do Paříže ho nepustil a v r.1935 mu naznačil, ať jde o zem dále. Trygve Lie ho pustil do Norska r. 1935. Později byl odměněn postem předsedy OSN. Na nátlak pravých a důležitějších bolševiků ze SSSR se ocitl r.1937 v domácím vězení. Pak byl pozván mexickým prezidentem Cardenasem, ten pro něj dokonce poslal extra vlak do přístavu. Mexičané jsou dnes za toto odměňováni kolektivně tím, že jsou jim dány USA k volné kolonizaci. Bronštajnův portrét měl vystaven ve své pracovně i nomen omen U.S.vnitřní bezpečák Čertov a řada neocons jsou "předělaní" trockisté. Ale ani on do Slezska deportován nebyl, jeho útěky před carskou ochrankou 1902 a 1907 směřovaly hlavně do Londýna a nemálo fondů pro "ruskou" revoluci nesbíral mezi pobratimy v New Yorku.

105270

09.05.2006 09:57

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: A kam patříte Vy?

85.?.?.?

Ta z Liberty byla paní Snopková a dokonce za katr se dostala pí.Zubatá z Kokakolji, Regina Rázlová kulivá tušímže Sklounionu (její otec měl pod palcem za režimu cosi jako rozpočtovou komisi a po rekonstrukci Národního divadla se předpokládala změna jeho hesla z Národ sobě na Regině táta). Ale stejně jako při udělování Nobelových cen za přírodní vědy jsou i při tunelování dámy ve výrazné disproporci.
V souvislosti se zastoupením žen v politice jsem zvědav, jak uspěje kampaň Evropských demokratů, na plakátech předseda Kasl po boku švarných političek inzeruje kandidátku s 50 % slabšího pohlaví (i když dle statistik je žen o procento či dvě více, takže korektní by bylo třeba 51,5 %, z toho 20 % důchodkyň nebo tak nějak).

105339

09.05.2006 10:10

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Rosa Parks

85.?.?.?

Toto téma se zde důkladně probíralo v souvislosti s přenesením jejích ostatků do toho U.S.Pantheonu nebo jak se jmenuje ta kostnice. Byla snad i v tehdejším právu, řidič ji vyzval, aby své právoplatně "černé" místo uvolnila bílému muži (snad staršímu, nevím) a ona spustila akci ve stylu naší lidskoprávní papouškyně žako. Ovšemže i tenkrát se jednalo o incident prormyšlený, jeli v tom komunisté i nejmenované etnikum. Předchozí dvě adeptky při obdobných incidentech vyhořely ještě hůře než naše paní Jacques, vykřikovaly oplzlosti a páchaly výtržnosti, tudíž nebyly pro spořádané konzumenty masmédií to pravé diskriminované. Potřetí uspěla kultivovaná a uvědomělá Rosa, dle vzezření míšenka a spustila se kampaň, která stála následně U.S.poplatníky desítky miliard na Afirmační akci. V podivné úměrnosti k přibývání práv a "nadpráv" barevným najednou přibývalo i násilných rasových nepokojů...

105342

09.05.2006 10:50

Kateřina Jacques - dobře připravena past

Hlavní důkaz o inscenování incidentu - mediální unisono o "neonacistech"

85.?.?.?

...už jak jsem zaslechl z několika médií toto jednotné nálepkování, bylo mi jasné, že se jedná o předvolební estrádu okatě mediálně do parlamentu cpaných Zelených (zřejmě získali "NWO osvědčení" díky bezproblémovému fungování jejich soudruhů v Schroedrově německé vládě). Neonacistické strany (na rozdíl třeba od komunistů nebo fašistů /jejich registrace ale byla recese/) u nás nepůsobí. Pokud někdo provozuje dalo by se říci neonacistický web a obdobně nazvané perestrojkovým žargonem řečeno "neformální sdružení" se rozhodně uspořádat demonstraci a vyjádřit v demokracii tolerovatelné názory a místní úřad toto povolí současně se zajištěním policejní asistence, nevzniká problém. To by mělo být zejména jasné oficiálnímu zástupci pro lidská práva, neboť i extremisté jsou lidé a jeho úkolem je jejich práva přísně nestranně hájit a nikoli uspořádat zjevně nepovolenou protidemonstraci spolu s extremisty opačného ražení. Je vůbec podivné, že tuto funkci zastává jedinka tak ostře politicky vyprofilovaná s nepřechýleným příjmením svědčícím o tom, že v dokladech ani nemá českou národnost. Kdoví jestli si svůj úřad nevykládá jako institut pro deptání bílého pracujícího muže, obzvláště je li nelevicových názorů.
P.exprezident neváhal přítomnost "neonacistů" ihned uvést za přitěžující okolnost a pochopitelně jedním dechem dodal, že je mu program zelených blízký. Asi by dle jeho názorů mělo být proti nezeleným extremistům policejně povoleno minimálně metání pukavců pod ochranou těžkooděnců. A koordinovaný mediální humbuk ukončený spokojeným uchrochnutím "vyvolené" TV - téměř doslova - policista zbil ženu, je spolu s dalšími suspedován, policejní prezident nebude povýšen, a tak je to správné (kdyby Vám to náhodou po té kampani ještě nedošlo).
Zajímavé je i to, že lze do neonacistů lát beztrestně stovkám lidí, i když při označení ss.Exnera, Krause nebo třeba spoludržitele pí.Jacques transparentu trockisty Uhla za židobolševiky by se strhla mediální bouře. Přitom třeba Trocký byl megavrahoun, který chtěl zákeřně pobít i naše legionáře. Dnes by asi musel být pro forma místo do exilu eskortován do Haagu, aby tam tvořil alespoň částečnou protiváhu nacionalistům.
Co se týče dětí té zelené paní, její nezájem o ně v době jejího zadržení svědčí spíš než o snížených mateřských schopnostech o tom, že incident byl pečlivě plánován, jejich odvedení již bylo zajištěno předem a nepředpoládalo se ani jejich ohrožení ze strany krvežíznivých holých lebek.

105345

10.05.2006 03:20

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Pane Vladimire

85.?.?.?

Jak víte, že se jednalo o nacisty ? Dosud mi tuto otázku nikdo nezodpověděl. Pokud lze z informací zjistit, došlo leda k pár nadbytečným šťouchům tonfou při jejím (opětovném?) nuceném nástupu do policejního vozu (přitom madame Jacques učinila policistům předtím lákavou akční nabídku "Tak si mně teda předveďte!"). Měl byste se spíš vzrušovat, jak to že má v "právním" státě padruh premiér Paroubek hned jasno o tom, kdo porušil zákon a kdo bude pykat (když je tu jakási presumpce neviny atd.) a ne nemístně kvílet nesmysly o tom, co jsou diskutující za zvěř (navíc se zelené Káči leckteří zastávají). Podobné zákroky jsou za těchto okolností běžné všude ve světě a nikdo se nad nimi nepozastavuje.
Stanovisko policistů http://web.volny.cz/noviny/zdomova/clanek/~volny/IDC/48998/dssa/1/

105445

14.05.2006 03:04

Další Zündelův dopis z vězení

RE: Pre Mariánka o hezkých Slovácích

85.?.?.?

Možná že většina přišla z polského Haliče (při dělení Polska připadl Rakousku), ale měli tu na výběr i jiné směry. Hlavně na Podkarpatské Rusi drželi mužiky pěkně zkrátka a pod parou, jak o tom svědčí i Nikola Šuhaj (kde se židovský padouch pragmaticky přidá i ke komunistům). V tom Haliči jim bylo dobře, v německém TV dokumentu o Krakově bylo poznamenáno, že se po pozvání polským králem Kazimírem III. v 30.letech 14.st. nemuseli chovat ohleduplně k okolí jako hosté, nýbrž úplně jako doma. Méně nadšení to budilo mezi domorodci, záhy byli vytlačeni ze řemesel a obchodu do zemědělství a i díky vyšší židovské porodnosti se nejspíš začali cítit tak trochu jako Palestinci dnes.

105773

14.05.2006 03:33

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Hladoví a bědní se k nám stejně všichni nevejdou...

85.?.?.?

...opak by si mohl myslet leda blázen. Navíc tato adjektiva útočí hezky na city a pomohou při nenápadném "zabarvení" dotyčné země. Proto byla také dodatečně "připlácnuta" básnička na symbol svobody u amerických břehů www.vdare.com/fulford/statue_of_immigration.htm. Ovšem ti opravdu hladoví a bědní nemají na daleké rajzování do EU. Že papeženci (alespoň klérus) podporují nelegální imigranty v USA, většinou katolické mestice, to bych chápal, ale co si slibují od podpory muslimů v Evropě, to opravdu nevím...Asi (pseudo)humanismus za každou cenu, nebo to Havlíčkovo "hlavně že je ňáký (bůh), aby bylo čím držet v respektu sedláky", třebas Alláh, když už je okolo spousta ateistů.

105775

14.05.2006 03:51

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Proč?

85.?.?.?

Snad nechcete tvrdit, že nějaké koloniální zneužívání (bylo různé případ od případu, jak u které země, mnohým končinám kolonialismus umožnil urychlený civilizační rozvoj) má ten efekt, že se vnuci a pravnuci kolonizovaných rozběhnou na tisíce mil, dokud nezakotví často ani ne v té správné "mateřské" koloniální velmoci ?
Jedná se o pouhé ekonomické migranty, kteří by se do Evropy snažili vetřít, i kdyby noha Evropana na jejich zem nikdy nevkročila. Za bídný stav svých domovin si mohou výhradně sami, kolonialismus skončil ve své většině před téměř 50 lety. Podobný obrázek vidíme i v nepřiliš koloniálních USA.

105778

15.05.2006 01:06

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: islam vs krestanstvo

85.?.?.?

Takže ta statistika pochází z doby po masakru Arménů, předtím by počet křesťanů byl ještě vyšší...Křesťané ztratili svou většinu i v Libanonu kvůli palestinské imigraci. Velké množství Řeků odešlo z Istanbulu až po pogromu tuším z r.1954, vyprovokovaném tureckou vládou, která dala bombu do Atatürkova rodného domu myslím že v řecké Thesálii. Do té doby bylo v někdejší Konstantinopoli více Řeků než při dobytí města Osmany r.1453. Starý sultánský režim byl vůbec nábožensky snášenlivější než rádoby sekulární mladoturecká republika, která křesťany diskriminovala i ekonomicky.

105860

15.05.2006 11:25

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Nerad ma nadrobino

85.?.?.?

Dopis je autentický, nějaký významný německý deník (FAZ ?) ho komentoval v tom duchu, že se Ahmadinežád Bushovi vysmívá a sype mu sůl do ran(konkrétně v pasážích o ZHN v Iráku). Jen mám v souvislosti s Bushem obavu, zda se nejedná částečně i o vývoj nahrávající vyvolencům, kteří by tam asi raději měli Lady Hillary Macbeth , která má ten správný původ (že je i krapet podobná naší paní Jacques?). Republikánskou stranu na rozdíl od Demokratické nemají ještě tak úplně pod kontrolou a občas se tam ozve nepohodlný názor. Takhle Bushovy akce na Blízkém Východě Izraeli nejspíš (ale jen dočasně) prospějí, ale jeho a USA znemožní před zbytkem světa dost možná že na věčné časy a nikdy jinak.
Co se týče dopisu samotného, ve shodě s Cockburnem a jeho komentářem k "harvardské" zprávě o izraelské lobby říkám, že tam není nic tak pozoruhodného, co by průměrně sečtělý Zvědavec nevěděl už předtím. Dost se divím, že vyšel tiskem v USA, i když asi ne v o moc více tiskovinách než Washington Post.

105905

16.05.2006 23:32

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád

85.?.?.?

Nemůžeme se hned solidarizovat s každým jen proto, že měl za manželku Češku. Spousta Kurdů jsou militantní marxisté. Navíc jsem neslyšel o tom, že by za své údajné zločiny byl iránský prezident někde odsouzen. Ani jeho účast na obsazení ambasády USA (pravda, civilizovanější postup by byl vypovězení mise ze země) není prokázána. Iránci ho zvolili hlavně proto, že jako starosta Teheránu osvědčil své sociální cítění ("reformističtí" liberálové ho mají poskrovnu, to jsme mohli poznat i u nás).

106072

16.05.2006 23:51

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád

85.?.?.?

Když v roce 1925 svrhl Rezá Pahlaví posledního šáha dynastie Kadžárovců, nehrály v tom USA žádnou roli. Chtěl pak vyhlásit republiku, ale ajatoláhové ho přesvědčili, aby se prohlásil taky za šáha. Dominantní zde byla Británie, spolu se SSSR Irán (nezávislou zemi !) okupovaly za 2.světové, protože jim připadal proněmecký (a možná taky kvůli tomu oleji - vzhledem k dnešku nihil novum sub sole). V dopise je zmiňováno svržení Mossadeka, ten intrikoval proti synovi Rezá Pahlavího a také chtěl znárodňovat a zdražovat ropu. To už zařídila CIA. Šáh pak doplatil na svoje sociální inženýrství povzbuzené ropnou krizí r.1973, hlavně na násilné stěhvání zemědělců do "střediskových vesniček" šachraků.

106080

17.05.2006 01:46

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmanedínežád

85.?.?.?

IQ se dá sice různým způsobem s úspěchem snížit, ale Bush nebyl vždy hlupák
www.vdare.com/sailer/kerry_iq_lower.htm

106100

18.05.2006 19:59

Postřehy našich amerických krajanů

RE: Taky postřeh

85.?.?.?

Těch šest měsíců lze strávit i v různých zaměstnáních, důležité je pracovat alespoň rok za poslední tři roky, pokud se žádá o podporu prvně. Ale po půl roce se člověk ocitá na sociálce, což je myslím 4300 Kč a musí donést asi 4 potvrzení měsíčně, že si hledal práci a byl odmítnut. Jako otec od rodiny by dostal dávky o něco vyšší...A léta strávená na podpoře se myslím vedou pro forma jako "odpracovaná".

106328

19.05.2006 10:40

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

Jestli to není s tím neustálým vzestupem antisemitismu

85.?.?.?

tak nějak jako s tím stálým upevňováním přátelství nebožky ČS(S)R s nebožtíkem SSSR, také jsme si po každé "soudružské návštěvě" říkali, jak asi už musí být pevné...
V tomto vývoji je i pozitivní prvek, asi aby se neřeklo, že pro horu svých mrtvol (o jejíž výšce je navíc leckde trestné pochybovat) nevidí celé mrtvolné pohoří (na kteréhož vztyčení se významně podíleli), bude ve Washingtonu i Památník obětem komunismu ! Jen nevím, jak pojmou tu čínskou expozici, aby své milé obchodní partnery nepohněvali. Teď máme výročí 40 let "kulturní revoluce" (krapet rychlejší zpřetrhání všech svazků s národní minulostí než naše "multi-kulti), tak jsem zvědav, zda se o tom dostane naší mládeži alespoň těch 2 hodin, co se mají jako dozvědět o holocaustu prvně v 15 letech (přitom každý průměrný konzument TV má tento příděl za rok mnohonásobný). Bylo by to potřeba, když už se k nám valí tisíce Číňanů, trochu poznat jejich historii.

106391

19.05.2006 11:16

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...třeba ho inspirovala tato Ježíšova poznámka...

85.?.?.?

...po Poslední večeři (kralicky)"...a kdož meče nemá, prodej sukni svou, a kup sobě". Lukáš 22.36

106393

19.05.2006 12:14

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád je hrdina

85.?.?.?

Pokud vím, žádný ultranacionalista nehlásá územní expanzi, snad kromě Žirinovského, patrně provokatéra typu jakým byl u nás dr.Sládek (mj. částečně židovského původu, i když sám tyto údaje označil tuším za spiknutí kazašské tajné služby), příp.Šešeljovy ambice je třeba brát v kontextu občanské války. Rozhodně by vzrůstem národních sil ubylo vměšování "mezinárodního společenství" a státníci by se místo utopických či plutokratických vizí museli věnovat více blahu svých voličů. Pro nás by se situace vyhrotila leda kdyby se v Německu dostali k moci opravdoví neonacisté, což je ale naprostá utopie.

106396

22.05.2006 11:02

Jak smutné

RE:

85.?.?.?

Židobolševikem, co odvedl snad nejvíce špinavé práce při zotročení ČSR, byl Salzmann/Slánský. Ten byl také masivně posmrtně oplakáván na západních rozhlasových stanicích hlavně po r.1968 jako oběť nespravedlivého procesu (kdyby se mu dostalo spravedlivého, byl by výsledek snad jiný?). S ním se sešla řada podebných rasově spřízněných výlupků, např. katan čs.důstojnictva Reicin, kterého Gestapo nechalo odejít do SSSR a arcilživý propagandista španělských bolševiků Simone-Katz. Ovšem vyskytli se zde i relativně nevinní, např.Margolius. Slánský měl při komunizaci jistě mnohem větší slovo než nemocný opilec Gottwald, i když své sehrála i ješitnost a zášť stárnoucího Beneše proti pravicovým stranám vedoucí k jejich poválečnému zákazu.
Je zajímavé, že je podnes halasně slaven náš prodej zbraní sionistům, ač byl nařízen Stalinem a byl projevem právě "zvláštních vztahů" nacionalistických a rudých Židů. Kdyby nebyli rozhodující čs.rudí předáci židobolševiky, přinejmenším by převrat neprobíhal tak represivně (ovšem o mnoho horší v tomto směru byla situace v sousedním Maďarsku). Všechny hroby asi 300 obětí na ďáblickém hřbitově popravených komunisty nesou datum do doby "odhalení spikleneckého sionistického centra".

106650

22.05.2006 11:31

Jak smutné

Vzal si Macek sl. Blochovou ?

85.?.?.?

Kdysi jsem omylem nahlédl do nějakého barevného magazinu a tam si tato (nikoli zrovna nepřitažlivá cca 30-letá žena, zvl. pokud je její poprsí darem Matky přírody) žertem stěžovala, že všichni drbou Mackův Jaguár a její Bentley pozornost nevzbuzuje. Zde by pak svoje mohla sehrát i jistá rasová zášť (tedy pokud je dr.Rath jako starého židobolševika syn rasově uvědomělý). V jedné diskuzi si dívka údajně židovského vzezření stěžovala, že její spolužáci "vyvolého původu" v mylném domnění že jde o našinku nelibě nesou, když se o ni uchází "árijci". To by pak mohlo Dratha povzbudit k té nevlídné poznámce, která skutečně navozuje dojem, že si knižní velkoobchodník Macek vzal šerednou ježibabu bez inteligence.
Jinak si myslím, že inzultován měl být Macek svými spolustraníky hned po svém povedeném střelení budov a prodejných zásob Knižního velkoobchodu ,který získal zřejmě díky své pozici ve vládě plačíc přitom, že tak činí výhradně z lásky ke knize a že podnik je prodělečný a zadlužený, tak co ten humbuk. Dluhy pochopitelně zůstaly nesplaceny a firma skončila přeprodána v konkursu. Ovšemže že to tehdy bylo legální jak houska na krámě a nejen to. Ale pachatel takových legálních činů by žil v civilizované zemi tiše, ne li inkognito a nehlásal by konzervativní moudra v celostátním deníku, o radách pro hlavu státu nemluvě.

106654

22.05.2006 12:06

Jak smutné

RE: zaujaté

85.?.?.?

Pokud byste ho získal od státu pod cenou, i když s obrovským dluhem (na úvěr od kámoše Salzmanna) a vzápětí ho prodal a své firmy se pak elegantně zbavil, pak by tu bylo srovnání možné. Samozřejmě, že Macek vyhrál něco procesů, takže oficiálně tunelářem není a snad ani "tunelování nepřihlížel".
Začátek kauzy
http://www.cibulka.net/nnoviny/nn1992/nn2492/obsah/34.htm
... odpověď na interpelaci poslankyně Fischerové, která se dotázala, jak je možné, že Dr. Macek, jako vysoký státní úředník současně prokazatelně podniká v několika firmách. Urážkou veřejnosti je odpověď ministra podle níž Dr. Macek podepsal čestné prohlášení a on, jako jeho nadřízený toto prohlášení pokládá za zcela dostatečné.

Mimochodem, podle právě ukončeného soudního jednání zaplatí stát za dluhy související s privatizací Knižního velkoobchodu více než 300mil. Kč. Podrobnosti Vám sdělí senátor Dr. Rychetský, který zastupoval žalující stranu...z vystoupení dr.Davida na jakési konferenci ČSSD r.1997, ono se o tom pořád moc nemluví. V této souvislosti je zajímavé i vyjádření dr.Macka o tom, že rýpání se v privatizačních aktivitách StB je dráždění chřestýše bosou nohou..."

106660

23.05.2006 02:53

Opravdu se blíží volby?

Shoda počtu hlasů v r.1998

85.?.?.?

ve třech sousedících tušímže západočeských okresech mi pořád připadá pozoruhodná. Dvě strany, u kterých se předpokládal výrazně lepší výsledek než jakého pak dosáhly tam měly nachlup stejný počet hlasů. Jednalo se o Sládkovce a Důchodce za životní jistoty. Tehdy došlo i k jakémusi přepočítávání výsledků, ale asi jen celkových dodaných součtů a statistik cosi žblebtl o statistických kouzlech. Předtím DEU prakticky založila svoji kampaň téměř výhradně na kritice volebního zákona a varovala v obsáhlých článcích před tím, jaké dává možnosti manipulace s výsledky a tím i před odejmutím poslední (a hlavně vzhledem k 5 % limitu) chabé šance ovlivnit politický chod země. Toto pochopitelně málokoho oslovilo, běžná reakce byla "Co furt s tím zákonem maj...". Dosáhla sice slušného výsledku skoro 3 % a později vysoudila i nějaké peníze s poukazem na diskriminační limit pro vyplácení peněz "za hlasy", ale nezbylo jí než splynout později s odpadlíky ODS, kteří nyní trapně zanikají pod volebním satanickým symbolem - muří nohou coby hodně potrhlí liberálové. Snad byl zákon změněn, spíš ale "byla změněna" politická scéna ve smyslu popsaném p.Králem na prakticky 2partajní systém se zprofanovanými protagonisty a občasným "novým" politickým subjektem, ovšem se "starým obsahem". I když je naše suverenita omezena (nejen) Bruselem, alespoň odstranění limitu pro vstup do Sněmovny by dalo většímu počtu voličů motivaci k účasti a z malých stran by se třeba staly do příštích voleb velké...Ale kdo by to měl celé ufízlovat, že...
I kdyby tekrát v devadesátom vosmom šlo jen o proklatou náhodu, budí to přinejmenším dojem, že nám tím cosi signalizoval "vis maior".

106754

23.05.2006 03:01

Opravdu se blíží volby?

nevhodní zvolenci bývají knokautováni ekonomicky,

85.?.?.?

to můžeme vidět dnes v Palestině. Izraelská paní zahraniční ministryně se v Egyptě vyjádřila, že mezinárodní společenství NESMÍ uznat zvolenou vládu Hamasu, protože tato (a asi ani její voliči) nemá vůbec ráda Izrael. Nedovedu si představit, že by se takto imperativně vyjadřoval vůči "zbytku světa" nějaký komunistický předák...
Ale občas (hlavně za příznivé mezinárodní konstelace) lze ekonomický tlak ustát, snad Poláci vydrží...Navíc je ten teď už i náš "mezinárodní spolek" potřebuje proti Lukašenkovi.

106755

23.05.2006 03:18

Opravdu se blíží volby?

RE: Demokracie v starem Recku a dnes?

85.?.?.?

Švýcarsko bez volebního práva žen vydrželo až do r.1971 (v některých kantonech bylo prosazeno proti vůli voličů bohapustým federálním násilím, mají totiž od r.1848 okopnutou US ústavu, takže jsou konfederací jen pro forma) a jaká je to demokratůra. Ženy jsou myslím více náchylné podlehnout "šarmu" kandidáta (viz naše Havlovky a Klausovky). Co se týče toho Řecka, tak demokracie v Aténách byla i krapet dvojsečná, jak byl někdo moc populární a schopný, dočkal se nejen klevet, ale obvykle i po čase šupajdil do vyhnanství buď dobrovolně, nebo ostrakizován. Takže se většinou v krizových případech za peloponéské války jednalo ode zdi ke zdi, vůdci se začali obávat skládání účtů, vzrůstal alibismus a natřela jim to oligarchická Sparta, která vůbec neměla psané právo a uznávala jen to prastaré tradované ústně.
Marka Aurelia byste jako císaře volit nemohl, možná leda formálně kdybyste byl římským senátorem.

106758

23.05.2006 19:18

Pohlavek jako zrcadlo

RE: Souboj - to je ono!

85.?.?.?

Ovšem Židé měli se souboji problém. V knize H.M.S.Suprise Patricka O´Briana se opisuje fiktivní, leč do věrných dobových reálií počátku 19.st.zasazený příběh irského lodního lékaře, který žádá o satisfakci židovského obchodníka. Důstojník námořní pěchoty ho od toho odrazuje slovy: "S Židem nemusíte mít souboj, doktore. Nemusíte riskovat život kvůli Židovi. Stačí, když mu pár námořních pěšáků zvalchuje ten jeho nevěřící hřbet a nacpe mu kus slaniny do chřtánu, a tím to bude vyřízené".
Ale dotyčný lékař je politicky korektní, Žid je mu sympatický a tak ho čestně odstřelí v souboji jako kdyby byl křesťan. Takže z historického hlediska by se tento spor řešil asi podobně jako dnes.

106841

24.05.2006 11:21

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Tohle není vtipné...

85.?.?.?

Opravdu je společnost v tomto ohledu ovlivnitelná a to bohužel mnohem víc než v minulé totalitě, kdy si většina myslela svoje. Nyní se většina Čechů (a nejen jich) dá zabavit bulvárem a na nějaké pátrání pod povrchem věcí jim pak "nezbývá čas". Jsou i lidé bez vady zraku, kteří se o tom co si přečtou rozhodují podle velikosti písmenek. I když články budou nejspíš provokace, nedávné ohlasy na označení Klause za "popírače" EU ukázaly, jak hluboce zakořenily "popíračské" stereotypy co se třeba Irvinga týče i mezi inteligentnější kyberprostorovou populací. Zbytek národa pak vyloženě schroustá, co se mu předloží, pokud má o věcech vůbec nějakou povědomost. Nedávno jsem např.slyšel relativně inteligentního jedince, jak vážně tvrdil, že bude potřeba, aby USA šly do Iránu "udělat pořádek".
To se samozřejmě netýká Romáků a Cikánů, neboť jejich naturel je znám všem nemajícím trvalé bydliště ve věži ze slonoviny. Vesměs jsou ovšem úředně národnosti české nebo slovenské, není jejich urputné označování za Romy v době, kdy jinak Bosňák (Turek,Arab) se švédským (německým,francouzským)pasem je pro média automaticky Švéd (Němec,Francouz) nějak politicky korektně nepatřičné ? Pokud jsem měl možnost vyslechnout vesměs mladé Romy hovořící o svých soukmenovcích, vždy se označovali automaticky za Cikány. Pokud ovšem splní Cikáni nároky na službu u policie, nebylo by to naškodu jich pár zaměstnat. Zatím se většinou ztroskotá na znečištěném trestním rejstříku. Situaci by zde mohli zachránit míšenci, kteří podobně jako Afroameričané (až 20 % je černých pouze ze čtvrtiny) v USA jsou automaticky protoafirmativními českými úředníky řazeni k Romům, přičemž při solidní výchově se jejich schopnosti vyrovnají světlejší majoritě. Inbreeding pomáhá, zdá se.

106886

24.05.2006 11:51

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

Mne nejvíc zarazil sám úvod, jak bulvární žurnalisté podepisují cosi jako...

85.?.?.?

...souhlas se vstupem vojsk, normalizací vývoje ve straně a společnosti a Poučením z krizového vývoje, což se na našich "politicky exponovanějších" pracovištích činilo začátkem sedmdesátých let minulého století. Kdo nepodepsal, mohl jít. Dnes ani nemůže nastoupit do bulvárního Bildu, ač mnoho čtenářů má jistě názory "extremistické", má výhrady proti "sjednocení" a jeho finančním dopadům (jedno zda Německa či Evropy) či dokonce někteří nejsou ani přátelé Izraele nebo USA.
Chápu, že bulvár jako oblbovadlo mas největší a tudíž neodmyslitelná olejnička "demokratického" soukolí musí být na hodně krátkém PC řetěze, ale takhle to otevřeně troubit do světa...Jsou si jisté síly jistější den ze dne, řekl bych. Já bych noviny otevřeně inzerující násilné vyžadování devótnosti svých zaměstnanců vůči určitým přesně definovaným politickým názorům a dokonce i cizím zemím podruhé do ruky nevzal.
Jelikož si pořád ještě nemyslím, že jsou USA tak stabilní zemí, aby si mohla dovolit mít slabomyslného vládce, hodnotím interview citací odpovědi starce z výborného filmu Bílá paní, který na protesty kastelána, že veřejné výroky předsedy MěNV nejsou pravdou, odtuší "To von ví taky, ale copak to může říct ?".

106892

25.05.2006 11:54

Tomáš Pitr

RE: Dalsi poucna informace

85.?.?.?

První taková antirestituční akce byla opětovná loupež Rakony v Rakovníce rodině Ottů a prodání Proctoru s Gamblem p.Pithartem. Co se týče podivných privatizací, tak si pamatuji, jak se slavnostně privatizovala každá špeluňka, ale největší samoobsluhu na obvodě získal bez aukce(zřejmě "na kšeft", záhy byla uzavřena) syn posledního rudého premiéra Adamce. Ruské dluhy zase odkoupil mj.mladý Štrougal. Pí.Rázlové to se Sklounionem naopak přiliš nevyšlo...Ale ta kamufláž s jedním vypuštěným písmenkem vážně odpovídá nanejvýš základnímu vzdělání. Inu, může nás utěšovat, že v podobně kvalifikovaných českých rukou se nachází jen zlomeček "národního průmyslového bohatství" r.´89, o zbytek pečuje blahodárný zahraniční kapitál nebo je v ruinách. Rovněž je pozoruhodné, že pravdomluvné sdělovací prostředky země skvělé EU neváhají v zájmu utajení špinavých dohod stavět na čtenáře chatrče o tom, jak zelinář k milionům přišel a továren sobě nakoupil. Asi ta lumpárna měla solidní mezinárodní přesah.

106968

29.05.2006 00:27

Kdo chce prohrát volby

RE: Tak nevím

85.?.?.?

I Vševěd Klaus Topolánka označil za "falešného a prázdného", což bylo hned dáno na vědomí národu. ČSSD(b)byla protežována už od počátku, kdy byla obdarována komunisty Lidovým domem, po krachu ve volbách 1992 byla alespoň v parlamentě uměle vytvořena přeběhlíky převážně z řad "Levého bloku", mimo parlament se k ní dávali zběhové od dalších krachujících levicových partají, mj.socialistické (včetně Džordžína, který nám v letácích nyní slibuje hájit české národní zájmy prohlubováním evropské integrace a transatlantickou spojeneckou vazbou). Exulanta Horáka vypoklonkovaného zpět za velkou louži nahradil populární kabaretní ochmelka Zeman, de facto neparlamentní partaj byla zuřivě propagována hlavně Novou v kdovíproč stále oblíbených "diskuzních" TV pořadech, které na sebe u údajně konkurenčních sdělovadel až dojemně časově navazují, podobně jako obdobně názorově unifikované zpravodajské relace. Je pravdou, že její představitelé jsou až nestoudně arogantní, pokud mají vysvětlit původ záhadných milionů ("Kato"Kavan a miliony v trezoru, Grossův byt, Krausovo kakao, snad nejlepší číslo byla krabice od bot páně Srby s neustále platnými bankovkami letitých milionových úspor jeho pana otce). Ovšem milionové majetky "pravicových" (ex)politiků nejsou rozmazávány ani v symbolickém měřítku.
Abych parafrázoval Ladislava Klímu, volba mediálně protežovaných stran by pro mne byla jen kopancem sobě samému.

107156

29.05.2006 01:01

Kameny a písek

RE: Ano, naše smrt přichází. Probudíme se včas?

85.?.?.?

Křesťan si svoji nesmrtelnost sichruje přes svou osobní smlouvou s Bohem, přes fyzické potomky, případně majetek na to jdou spíše materialisté...

107157

29.05.2006 01:17

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

85.?.?.?

To spíš Ukrajinci z hladu, který jim tam komunisté zařídili v té decentně utajované genocidě...www.infoukes.com/history/famine/

107158

30.05.2006 21:20

Rovná daň je zločinná

RE: žere potvora

85.?.?.?

Dobře je zmíněno i to, že sociální a zejména zdravotní "pojištění" jsou jen dobře přejmenované daně, čemuž odpovídá i agresivní způsob jejich vymáhání (ještě jsem neslyšel, aby na člověka neplatícího svoji pojistku pojišťovna poslala exekutory). Za své vlády p.Profesor sociálním a zdravotním látal otvory ve státním rozpočtu, čímž charakter "pojistného" popřel úplně. Na otázku amerického studenta, proč tak činí, se zmohl jen na protiotázku "A proč vás to zajímá?"
Ovšem pro většinu lidí by rovná daň neznamenala menší výpalné, naopak by to byl počin vpravdě masochistický. Vyšší zisky převážně zahraničních investujících korporací se v peněženkách domorodců většinou neodrazí, jak jsme svědkem na teoreticky prosperující Slovači. Na rovnou daň tam doplatili i lidé s nadprůměrným příjmem, o nuzácích, kterým podražil nájem, doprava a potraviny nemluvě. Také mi nepřipadá pravděpodobné, že by daňoví únikáři z vděčnosti nad nižší daní s tímto lukrativním počínáním přestali.

107337

30.05.2006 21:34

Kubiceho vabank po modré

RE: Profesionál ?

85.?.?.?

Jestli není třeba problém v nabízených hladových mzdách a v práci cizinců načerno, což je problém všech zemí "evropské" kultury a tolerovaný, protože zde jdou ruku v ruce zájmy hamižných podnikatelů a propagátorů multi-kulti. V řadě regionů je nějaká simulovaná masová nezaměstnanost naprostý nesmysl a i v Praze lze bez problémů sehnat leda místa s platem cca 50,-Kč/hod, což stačí s bídou na holé přežití. Zejména starší lidé v menších městech jsou téměř nezaměstnatelní.

107339

02.06.2006 00:51

Zündel píše z vězení dopis příteli

RE: Ale prd

85.?.?.?

David Irving Zündela štval spíš tím, že s ním a jemu podobnými nechtěl spolupracovat a za žádného "popírače" se nikdy nepovažoval, proto se také pokoušel hájit soudně (nebo si možná jen chtěl vylepšit finanční situaci). Zřejmě neměl ani tušení, že tak popudí "mezinárodního Žida" a stane se naopak popíračem patentovaným.
Co se týče UFO, podobně jako v případě šťourání se v holocaustu jde spíše než o nějakou "víru" o důkazy a indicie, příp. sdělení leckdy vcelku kvalifikovaných pozorovatelů a těch jsou zvláště v případě UFO haldy. Sama existence tisíců případů neovyklých neidentifikovaných létajících objektů je holým faktem, i když pomineme zprávy letitých kronik o létajících "kolech a štítech ", naposled bylo v Evropě v tomto směru rušno v době, kdy u nás docinkávaly klíče www.iwasabducted.com/ufogallery/belgiumtriangles.htm.
O očitá svědectví se opírá zejména v líčení detailů genocidy i historie holocaustu.

107510

03.06.2006 11:26

Zündel píše z vězení dopis příteli

RE: Ale prd

85.?.?.?

Přehledně je o těch německých UFO pojednáno zde http://nacismus.mysteria.cz/luftwaffe/ufo1.php ,
ale jak je tam správně uvedeno, mísí se nejspíš fakta a fikce. V TV raných 90.let se vyskytoval stařík, který tvrdil, že viděl létající talíř koncem války nad kbelským letištěm. Pochopitelně mu nikdo ve studiu nevěřil a jeho věrohodnost nepodepřelo ani to, že se proti tomu přiliš neohrazoval. Záhadolog Souček, kterému se díky jeho vlídnému vztahu k panujícímu režimu dostalo (na rozdíl od celé plejády současných bavičů) dostalo po převratu mediálního odsudku, o tom pojednával ve fantastickém díle Jantarová komnata. Nevím, co si o tom mám myslet, spíš jsem skeptický (zajímavé je v tomto ohledu, že pozorovatelé "setkání 3.druhu" po suverénně prvních "malých šedých" jmenují na druhém místě vysoké blonďáky naprosto pozemského vzezření - mediálně propagovaní "malí zelení" téměř hlášeni nebyli).
Pokud by Zündel měl být neutralizován civilizovaně, úplně by stačilo poukazovat na tyto excentrické teorie a po "sovětském vzoru" říci "Je to blázen (a tudíž je blábol i jeho ostatní publicistika)". Tato sovětská praxe kdo je proti nám, je cvok měla občas i nečekaně pozitivní efekt, zachránila např. život atentátníka na Brežněva Cikána ppor.Iljina z 22.1.r.1969 (inspiroval se k činu invazí do ČSSR, Brežněv zřejmě varován změnil trasu a obětí byl řidič jiné limuzíny - propuštěn z léčebny v r.1990) a střelce po Gorbačevovi z Rudého náměstí 7.11.1990 Šmonova (propuštěn z ústavu po 5 letech).
To, co se ale odehrává nyní vůči "popíračům a revizionistům", spíše připomíná jakousi globální demonstraci síly.

107584

05.06.2006 01:17

Zündel píše z vězení dopis příteli

RE: Ale prd

85.?.?.?

Pamatuji se, jak jsem četl v Právu lidu tušímže z července 1945 v souvislosti s kapitulací ponorky U-530 článek Je Hitler v Antarktidě ?, kde byla též zmiňována německá základna vybudovaná r.1939 http://www.sweb.cz/rcelt/antarktida.html, ale myšlenka že by nacisté spojení s ufony mrzli v Antarktidě a nechali svoje protivníky v klidu s výjimkou potření jejich několika patetických pokusů o útok není moc pravděpodobná. Navíc by bylo těžké takovou masivní operaci utajit a udržet tisíce mužů v mlčenlivosti. Atomový výbuch JAR se odehrál na ostrůvku Marion, ale oficiálně se k němu nikdo nepřihlásil. Pumu patrně Burové získali s pomocí Izraele. V Kopeckého odkazech zmíněná Gdyně ležela i před válkou v Polsku, ale obklopoval ji jen úzký koridor "přeštipující" Německo. I tak pochybuji, že by nějaká havárie UFO v zalidněném a plochém baltském pobřeží ušla pozornosti.

107680

05.06.2006 02:20

Po volbách

RE: Dívejte se na to realisticky!

85.?.?.?

Jsem toho názoru, že u voleb by se nemělo volit zlo, ať už malé nebo velké. Proto jsem se nedal vmanévrovat do řad voličů virtuální "Národní fronty" pěti "volitelných" stran a tím jsem alespoň ušetřil fisku poplatek za svůj hlas, který by jinak musel vypláznout těm výtečníkům, co se měsíce proklínali, aby si zas po volbách padli kolem krku, protože jinak vládu dohromady prostě nedají. ODS u mě skončila oposmlouvou r.1998, to bylo pravé opovržení vůlí voličů kvůli Klausově averzi k pučistům z US. Vlastně nám vládu ČSSD nadělili, naivně (a i nepřiliš zodpovědně) čekali její brzký krach kvůli hospodářským problémům čerstvě rozkradené země, ale zaťala se sekera a nastal naopak vzestup. Po podivně slaboduchém Grossově intermezzu s bytem, kdy se zdálo, že ODS k vítězství nebude muset učinit zhola nic, nastoupil "buldozer" a "falešný a prázdný" Topolánek se dost zapotil a stejně to nestačilo, i když se objevilo těžké Kočkokompro, kde mj.stálo, že Džordžíno przní na jachtě nezletilé děvy. Jen mne zarazilo, kolika lidem nevadí vyšší daně, což bylo téměř jediné, co ODS nabídla sociálně slabším. Asi zapůsobila "antikomunistická" notečka (ačkoli ODS naopak umožnila četným komunistům lukrativní majetkovou transformaci)- v TV byla před volbami nebývalá koncentrace děl s motivy stalinských let v ČR. Ovšem paradoxně může být výsledkem nerozhodných voleb "zrovnoprávnění" KSČ(M) v honbě za její podporou. Ukázalo se, že národ se dá manipulovat pořád, ani není nutno měnit systém na většinový, aby "trpaslíci" neměli šanci, když nás o vhodných kandidátech selektivně zpravují i námi všemi hrazená státní média (ovšem pokoutně byly do volebního zákona vpraveny "většinové prvky", na to dojeli "zelení", kteří při jen o málo horším výsledku než KDU-ČSL mají o polovinu poslanců méně). Pokud byl zvolen trockista Uhl, pak má levice 101 křesel a pravici nezbývá než model Wagner-Teplík z doby "protooposmlouvy"1996-97" - koupení dezertéři.

107683

05.06.2006 02:34

Po volbách

RE: Doufam, ze neskoncite

85.?.?.?

Jo, diskriminovat vlastní(!) starostku za konstatování holých fakt a omlouvat se za to obléhatelům, to už snad není defétismus, ale nějaká vyšší fáze. Vždyť i autoři studie o tom, že Britové ("kavkazští" - tj.bílí) budou za 95 let ve své vlasti menšinou jsou raději v anonymitě, aby nebyli obviněni z "rasismu" http://observer.guardian.co.uk/uk_news/story/0,6903,363750,00.html. Čínské a vietnamské obchody se po Praze šíří jako mor, nejsme přeci subsaharští Afričané s IQ 70, abychom si nedokázali vést sami alespoň maloobchod...Ale Národní strana mi připadala přiliš hrající na "volební" efekt, sám jsem dal hlas PaS, i když to v podstatě má parketa vůbec není (asi pro to nepřátelství k nesvaté říši bruselské národa úřednického). Krásných 0,23 %...Málem trumfli i vládní US-DEU.

107684

07.06.2006 13:36

„Jsme silní a rozhodní“

RE: Nie je nič horšie pre národ ako to, keď ani nepochopí kto mu vládne!

85.?.?.?

Spíše bych se přikláněl k výše zmíněnému článku, že se jedná o jakousi "švejkovinu" ze strany německého žurnálu, kdy otrockým drmolením propagandistických frází NWO a leckdy i neuctivým tónem (hlavně vzhledem k tomu, že se rozhovor odehrával v Persii) přiměl iránského prezidenta pohovořit pozoruhodně jasně o stavu věcí. Ale Němci nemají pro tento druh legrace přiliš pochopení, to spíš občané Ostblocku zvyklí číst mezi řádky...Takže se obávám, že to myslel muž z Spiegelu úplně vážně, ostatně nepokryté úvahy o způsobu a rozsahu protiiránské agrese probíhají veřejně ve sdělovacích prostředcích. Snad se neměl Achmadinežád dát vmanévrovat k vyjádřením, že holocaust možná nebyl, protože došlo k statisícům židovských úmrtí i mimo ty dobře zdokumentované polské tábory (i když každá dokumentace a svědek se zachovali "zázrakem"). Pokus o uplatnění čísla 6 mil. i po 1.sv.válce je pozoruhodný, zejména když se nyní připouští oficiálně i o milion obětí ménší, trestně stihatelné počty pomiňme. Prý existuje v Tóře či Talmudu pasáž, že Izrael nebude obnoven dříve než 6 milionů nezahyne v pecích ohnivých...
Kéž by podobnou zodovědnost (alespoň morální) jako Němci vedení k tomu mj.Spiegelem cítila za nadílku komunismu (vedoucí i k 2.sv.válce) jistá místa www.reformed-theology.org/html/books/bolshevik_revolution/
Také mne pobavil argument o tom, že lidstvo pochází z východní Afriky a tudíž pokud nemá být po právu odsunuto zpět tamtéž, může každý rajzovat a hausírovat kde chce - dobrá ultraliberální demagogie podložená pár chabými archeologickými nálezy - existují ovšem i nálezy jiné http://memento.junweb.cz/fakta/2populacni.htm

107853

10.06.2006 14:07

Teroristé na baterky

RE: K Paroubkovi

85.?.?.?

Trochu konspiračně bych zauvažoval na téma Paroubek, že byla už jaksi kýmsi plánována změna vlády. Ostatně "oposmlouva"r.´98, alespoň dle předáků ODS, měla sloužit jen k rychlé diskreditaci ČSSD a následnému triumfálnímu návratu ODS jako "jedině možného" řešení. Ale asi i kvůli mediálnímu vlivu Havlovců z US a nečekaně příznivému hospodářskému výsledku (obnovení růstu po letech "reformační" /spíše likvidační/ stagnace za /pseudo/pravicové koalice) došlo naopak k těsnému vítězství levopravé koalice r.2002. To bylo ovšem vykoupeno velkým zadlužením, ale to patří "k věci" a mohlo snad být i jistými zahraničními kruhy vítáno jako další omezení suverenity a utužení závislosti. Pak byl zdánlivě bezproblémový vývoj náhle přerván po poměrně nečekaném a na naše mocichtivé politiky poměry i unikátním odchodem populárního baviče Zemana do penze, instalaci sošného proevropana Špidly a jeho následným odesláním na výnosné komisařské místo poté, co zemi zbavil zbytku suverenity vstupem do EU estrádní truchlohrou "Grossův byt". Zde kromě slabomyslně působícího premiéra vystoupilo i duo etnicky vyhraněných bavičů "Rod + Simkanič". Preference ČSSD se dostaly ke dnu a názory zněly, že ODS pro svůj triumf nemusí dělat vůbec nic. To mělo být zřejmě utvrzeno instalací bývalého nomenklaturního kádra ČSS Paroubka. Ale navzdory necharismatickému zjevu sebe i své ženy dokázal nemožné a pravděpodobně by volby i vyhrál, kdyby nebyl z nouze vytažen těžký předvolební kalibr "Kubiceho zprávy", která ovlivnila přes čtvrtinu voličů, samozřejmě hlavně proti ČSSD. Ale pobouření vzbudily jen ujeté Paroubkovy reakce (není ovšem divu, když se tam opisovaly jeho nepravděpodobné sexuální excesy s nezletilými děvčaty na jachtě). I když si nedělám o p.Kočkovi žádné iluze, "Mob boss" asi vypadá trochu jinak. Ale muselo téct ODS hodně do bot, když se odhodlala nadzvihnout smrdutou puklici zdejší mafiánsko politické žumpy, ze které by mohlo dost ustříknout i na ni. Zřejmě se jednalo o snahu udržet jakýsi scénář (přitvrzení NWO rovnou daní a odbouráním zbytku sociálních přežitků z totality ?), rozhodně jednotná fronta většiny sdělovacích prostředků proti premiérovi je nepochybná.
Abych se krátce navrátil k původnímu teroristickému tématu, bez problémů lze rozlišit (alespoň na Západě) jeho dvě roviny - takřka 100 % úspěšné jakoby profesionální akce (911, madridské vlaky, londýnské metro), kde jsou výsledky vyšetřování přes jeho rozsah nepřiliš přesvědčivé a pachatelů i s jejich spolupracovníky před soudy pomálu a jejich parodické remaky páchané nepřiliš hloubavými jedinci jako jsou Shoebomber, 2.londýnská atentátnická vlna a teď ti torontští trotli, kteří se dali evidentně inspirovat "hysterií sdělovacích prostředků" a pochopitelně končí všichni záhy ve spárech orgánů.

107974

10.06.2006 14:34

Nechala skupina Bilderberg zadržet Alexe Jonese?

RE: Jelikoz nebylo misto

85.?.?.?

Bylo by smutné, kdyby si to za "nás" rozdával s plutokraty jen p.Stwora a ještě k tomu za své. Zvláště když masmédia jsou leckdy tak otevřená jako např. p.Fištejn, který ve své úvaze chválil globalizaci a její vliv, který přiměje většinu zejména mladých, aby se síle, které nedokážou změnit, raději přizpůsobili. Sice upřímně dodal, že to asi navěky k slibnému vývoji nepostačí, "ale na jeden lidský život ano". Přitom by pro krach globalizace (v podstatě snaha o minimalizaci výrobních nákladů /zejména mzdových/ a tudíž i maximalizaci zisku, lakovaná "kulturní frontou" na růžovo) bohatě stačilo, aby většina států hájila prostě jen své státní (národní) zájmy proti silám vpravdě nadnárodním. Což činí snad jen Čína, nevím zda je to "v plánu", nebo zda se její počínání už scénáři vymyká. Ale stejně není v tomto případě o co stát.
Jefim Fištejn to sice rouboval na vztah levice (zlo) a pravice (dobro), přičemž dovozoval, že se globálně do stejné bryndy kompenzované volením rudochů dostaly kdysi průmyslové ("útlumové") regiony kupodivu pouze "bílého" světa - jmenoval přitom "rezavý pás" kolem Detroitu (jaké bolšány asi volí tam ?) a pokrok volí aglomerace s rozvojem "služeb", ale cítil jsem v tom přímo "globální" přesah. Přitom zvláště v USA to mají "vrcholově" pojištěno dobře a vždy dle potřeby . Je třeba udržet krvavou diktaturu nad antisemity, liberální hejsek FDR, který dolarovku zaneřádil zednářskou symbolikou, má za svoje "nejlepší přátele" komunisty. Je třeba dle Brechtovy rady změnit národ (masovou imigrací, nejblíž to mají Latinos), aby mohla zůstat "vláda", tak má GWB za nejlepší kámoše Mexičany www.vdare.com/pb/060605_gulag.htm
Pro konzervativce, které by snad mohla jeho politika odradit, vypustí "kouřovou clonu" třeba sporem kolem homosňatků. Pokud tedy nestačí "War Fog" boje se stohlavou hydrou terorismu.

107977

11.06.2006 23:06

„Jsme silní a rozhodní“

RE: Ty keci o zidovske svetovlade......

85.?.?.?

Je sice pravdou, že Stalinův dvojník byl židovský účetní, takže jisté fyziognomické znaky tu jsou, ale jako seminarista jistě nebyl praktikujícím židem a ani později nebyl jeho vztah k Židům mezi bolševiky jiný než pragmatický (zvláště vzhledem k tomu, že jeho hlavní rival Bronštejn byl Žid zcela zřejmý). Po r.1949 prohlédl hru sionistů a svoje vnoučata, která měla částečně židovský původ, prý ani nechtěl vidět. Pozoruhodně zemřel na svátek Purim, když měl zřejmě za lubem protižidovskou čistku.

108003

15.06.2006 02:57

Evakuace Osvětimi

RE: myslím že němci měli jiné starosti...

85.?.?.?

"Našich" deklarovaných 77 000 Židů tvoří jen malou kapku v holokaustních počtech a z toho zahynulo cca 30 000 převážně na úplavici a jiné choroby v Terezíně. Ohledně tábora v Letech jsem četl dosti fundovaný článek o konci předválečné české cikánské komunity, kde se zmiňovala likvidace žen a dětí právě v Osvětimi do takových detailů, jako že byly určitě po zplynování spáleny v jamách, protože v těch dnech krematorium nefungovalo...(muži byli evakuováni). Řekl bych, že vzhledem k přemrštěným údajům doby minulé se stal z Osvětimi jakýsi symbol totálního vyhlazování, ačkoli se jednalo (jak připouštějí i přeživší vězni) o tábor spíše pracovní (i když vzhledem k jeho rozsahu byl počet obětí velký), navíc s lepšími podmínkami než řada táborů sovětského Gulagu, o kterých se téměř mlčí (když Solženicyn uveřejnil fota těch jejich "provozovatelů"). Přitom zrovna cikánské ženy by mohli Němci klidně nechat Sovětům na krku, jak to učinili s nemocnými vězni v Osvětimi, nepřátelský válečný potenciál by to rozhodně nezvýšilo. Když v Gulagu zmizela beze stopy i tak výrazná osobnost jako Raoul Wallenberg http://cs.wikipedia.org/wiki/Raoul_Wallenberg, mohlo se to klidně stát i mnoha tisícům nejen cikánských "osvobozených" vězňů (ty NKVD často lapala jen z té příčiny, aby naplnila lokální "směrná čísla" pro stalinské otroky), náruč bolševických táborů byla o hodně širší než u těch nacistických.

108214

16.06.2006 02:46

Evakuace Osvětimi

RE: proc tam bylo 67 tisic zivych?

85.?.?.?

O důvěryhodnosti R.Vrby (Walter Rosenberg) se ovšem objevují i pochyby www.vho.org/tr/2003/2/Bruun169f.html, na některé nesrovnalosti ohledně jeho popisu Himmlerovy návštěvy a jeho údajného osobného shlédnutí zplynování 3000 Židů (v době, kdy to prostě i dle dnešních oficiálních údajů bylo nemožné)poukázal i E.Zündel www.fpp.co.uk/Auschwitz/docs/controversies/liars/Vrba/Vrba240185.html

108281

18.06.2006 01:23

Britský admirál varuje

RE: lol, rofl, apod.

85.?.?.?

Francie měla přísun Arabů i před alžírskou válkou, loajální Arabové byli přitom jen kapka v moři (a jejich potomci jsou loajální pramálo). Slavný de Gaulle se vykašlal jak na bílé alžírské starousedlíky, tak i na loajální "domorodce" (Arabové nejsou původním severoafrickým etnikem). Kdo neměl na cestu do Francie, byl ponechán vítězné FNLA k zmasakrování. Migrace Arabů a černochů pokračovala z ekonomických důvodů dále, z "humanitárních" důvodů za nimi začaly natrvalo přijíždět i rodiny. Určitý prvek spiknutí bych viděl v tom, že různobarevné přistěhovalce v západní Evropě nikdy valná většina tamních občanů vidět nechtěla a přesto jim je politici dovezli a usadili. Přitom není nic snazšího než "zvednout mosty", koneckonců Evropa není přistěhovaleckou oblastí jako byly většinou řídce osídlené oblasti Afriky a Ameriky, než ovšem díky bílé medicíně došlo k populačnímu boomu.

108408

18.06.2006 02:08

Britský admirál varuje

I jiní nebyli doma v Albionu proroky - a už v době našeho "Pražského jara"

85.?.?.?

www.vdare.com/misc/powell_speech.htm Britové budou v Londýně minoritou už za 5 let let, na zbytku ostrova za devadesát. No, hlavně že se nevyhyne...

108410

22.06.2006 23:30

Čtvrtý Zündelův dopis z vězení

Že by zrovna MLK byl geniální slušňák...

85.?.?.?

www.martinlutherking.org

108728

24.06.2006 09:03

Čtvrtý Zündelův dopis z vězení

RE: Že by zrovna MLK byl geniální slušňák...

85.?.?.?

A znamená to snad, že jejich údaje nejsou pravdivé (tu stránku o marjáně jsem nezkoumal) ? Navíc mezi bílými supremacisty, případně izolacionisty a "nacisty" je propastný rozdíl (už jen v názoru na fungování politického systému). Bílí supremacisté jsou americkou vládou občas likvidováni jako zvěř...www.rotten.com/library/conspiracy/ruby-ridge-incident/

108808

25.06.2006 03:26

Čtvrtý Zündelův dopis z vězení

RE: Hitler jak jsme ho znali a milovali

85.?.?.?

Ono to také zpočátku u nás nebylo o svrhávání socialismu, spíš se deklarovalo nastolení politické plurality a konec vlády jedné strany. O socialismu se říkalo, že je to zdiskreditované slovo bez přesného významu (naznačovalo se, že ho mají ve Švédsku či Švýcarsku). V ekonomické sféře se pak slibovalo rychlé dohnání "Západu" blíže nespecifikovanou reformou směrem k "tržnímu hospodářství" (slovo kapitalismus se začalo používat až při ustanovení ODS r.1991). Lidé se většinou těšili na vyšší životní úrověň a netušili, že na mnohé čeká remake cimrmanovské pohádky "Jak chudák do ještě větší bídy přišel". To, že vztah k socialismu není u nás vyloženě negativní, naznačují i výsledky letošních voleb.
A podobné to asi bylo se vztahem Němců k socialismu národnímu, vždyť státní převrat byl stvrzen v relativně svobodných volbách výsledkem 43,9 % pro NSDAP (5.3.1933), zmocňovací zákon (základ nacistické moci - posílení exekutivy na úkor volených zástupců) prošel v parlamentu 441:94 (107 levicových poslanců bylo zatčeno nebo na útěku). Lidé byli znechuceni zkorumpovaností parlamentních stran a vleklou hospodářskou krizí. Nacisté se dostali k moci, když se situace začala lepšit (hlavně díky hrozbě, že se spojí s komunisty a budou parlamentně vyšetřovat korupci svých demokratičtějších kolegů - situace byla zřejmě alespoň v tomto podobná té dnešní naší). Takže mnoho lidí asi opravdu mělo Hitlera docela rádo, alespoň do doby, než začal válku a titul Zündelovy knihy není až tak nepatřičný, i když obsah zřejmě bude k nacismu apologetický.

108854

26.06.2006 00:25

Již nikdy 100 na 100, prosím!

RE: Většinový volební systém

85.?.?.?

Sic! A kdyby ty mediálně stvořené megastrany, které i po barnumských kampaních a "skandálních odhaleních" jako na potvoru pár hodin před volbami oslovují sotva 40 % oprávněných voličů nerýpaly do relativně korektního systému přepočtu hlasů a nezaváděly pokoutně "většinové prvky", nemuselo vůbec k této patové situaci dojít a ta nová podivná koalice s heslem "Ať platí nuzáci" by měla několikahlasovou většinu. Pochopitelně nejlepší by byl jedině skutečně demokratický volební systém prvorepublikový, pokud by strana dostala alespoň 0,5 %, měla by poslance. Ale s tím se samozřejmě nepočítá, kdo by měl ty všechny straničky a jejich leckdy samorostlé představitele hlídat. A ty superstrany by se najednou smrskly na 15 % a muselo by se pak domlouvat s kdekým a brát ohled na kdečí zájmy...Noční můra plutokratova. I když za 1.republiky se to řešilo systémem "hradní pětky", co to bylo proti dnešním "oposmlouvám" a "velkým koalicím".

108912

26.06.2006 01:37

Čínský drak sílí

RE: ale narazi

85.?.?.?

Jaroslav Hašek tvrdil, že Číňany jíst nelze, neb nesnesitelně páchnou pižmem. Jinak mi ta Čína rovněž připadá jako obdobná lumperei a umělý experiment a la sovětské Rusko, kdyby Američané chtěli, mohli čínské komunisty (během války málo významná skupina izolovaná Čankajškem ve "zvláštní oblasti" okolo města Je-an, ale s dobrými vztahy k CIC)hladce odstranit použitím jaderného monopolu. Ostatně ani generalissimus Čankajšek nebyl žádný velký pravičák, spíš levěliberální korupčník s ochrankou židovských gangsterů. Možná bylo cílem komunizace Číny obdobně jako v případě Ruska odstranění hospodářského konkurenta (po válce by zřejmě nastal podobný boom jako v Japonsku, kultura i schopnosti populace jsou plně srovnatelné). To se povedlo jen na čas, později se Čína stala vítaným spojencem proti antisionistickému SSSR a rozeběhla se mohutná hospodářská spolupráce, jen před prezidentskými volbami se občas v USA krokodýlsky popláče nad tamním nedodržováním lidských práv a jeho ignorací ze strany U.S.administrativy, protikandidát slibuje nápravu, aby podobné šou za 4 roky zopakoval jeho následovník.
Vzhledem k tomu, že kambodžská "killing fields" byl společenský experiment plně v režii Pekinu (už na počátku Tengových tržních reforem), jsem poněkud skeptický vzhledem k přílivu "žlutého nebezpečí", který krátce od převratu zalévá naši zem. U nás nežijí mírumilovní muslimové, abychom případný puč čínských komunistů zlikvidovali přes noc jako kdysi Suharto http://countrystudies.us/indonesia/21.htm

108914

26.06.2006 02:06

Čínský drak sílí

RE: Loajální Japonsko?

85.?.?.?

Pokud vím, je tam jen menší komunita Korejců, sice pracovitých, ale hledí se na ně skrz prsty. Jinak "vymírání" bych se nebál, při velkém počtu Japonců bude trvat ještě pěkně dlouho a tak malé ostrovy by stejně o mnoho víc lidí nesnesly...Jak asi musí "vymřít" diskutovaná Čína s politikou 1 dítěte (prý kvůli tomu dostávali Číňané v Kanadě pol.azyl, kdeže kvůli nějakému komunismu) - ale hodně dětí se tam údajně rodí "načerno", takže kdoví kolik jich vlastně je... Země JV Asie jsou k imigrantům obezřetné, zvláště Singapur, kde je najímání "levných" gastarbeiterů ztěžováno poplatky, které "dorovnají" podnikavcovy náklady na singapurskou platovou úroveň.

108915

26.06.2006 02:11

Čínský drak sílí

RE: USA jsou OK

85.?.?.?

Horší je to už asi s výrobními kapacitami, ty už se odstěhovaly do rudé Číny www.vdare.com/roberts/economy_offshore.htm

108916

28.06.2006 01:14

Týden bukvic

RE: Noeho talmudské zákony žádají za homosexualitu dekapitaci

85.?.?.?

a jak tu bylo dříve upozorněno, v USA se podařilo prosadit zákon, že tyto mj.homofobní "zákony" jsou základem veškeré kultury www.cephas-library.com/nwo/nwo_the_final_trap.html
Nedomnívám se sice, že by homosexuálové měli být popravováni či perzekvováni, jak se to dělo a děje, ale pořádat nějaké masové akce jménem pohlavní úchylky, která se většině hnusí, je přinejmenším nevkusné. Zhruba ve stejné době se konala mecheche i po Evropě, druhá hlavní zpráva na Radiožurnálu byla "že statisíce gejů v řadě měst Evropy zastavily dopravu". Zprvu jsem se domníval, že se jednalo o nějaké zoufalé antidiskriminační protesty, ale byly to plánované veselice, největší se statisícovou účastí v Paříži.
Osobně se domnívám, že "gejové" slouží pouze jako nástroj k destrukci zbytků tradiční "bílé" společnosti a u vládců případného NWO přiliš respektu nepožívají. Naopak se pomocí různých registrací a veřejných "prideparád" zjednoduší jejich identifikace, rovněž se projeví i jejich "staromilští" odpůrci, kteří by také mohli dělat potíže...Pokud by snad virus AIDS nebyl až tak zcela přírodního původu, jeho erupce právě mezi "gejskými" komunitami by o tom mohla svědčit.

109157

28.06.2006 01:28

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

Asi by to opravdu změnu chtělo, i když naši politici umějí alespoň improvizovat...

85.?.?.?

Politici komentovali stavbu, kterou nikdo ani neplánuje
24. května 2006 13:07
Politici různých stran se před volbami navzájem předhánějí ve snaze
dokázat voličům, že právě jejich partaj je tou nejlepší. Kvůli bitvě o
přízeň lidí se dokáží vyjádřit i k věcem, které jsou fiktivní.
Přesvědčila se o tom i redakce Zlínských novin.
Nápad redaktorů byl prostý: krajským lídrům pěti nejsilnějších stran
položili dotaz, jenž se týkal výstavby železniční tratě z Luhačovic do
Trenčína. Politici ochotně odpovídali a ani jim nevadilo, že celý
projekt je výmyslem redakce.
"Je to záležitost pěti šesti let," reagoval sebejistě Zdeněk Škromach,
ministr práce a sociálních věcí a krajský lídr ČSSD ve Zlínském kraji.
Udiveným novinářům neopomněl dodat, že rozvoj hromadné dopravy je
jednou ze současných priorit jeho strany.
Pozadu nezůstal ani občanský demokrat Petr Nečas. I on podle novinářů
Zlínských novin vypadal, že je s výstavbou trati podrobně obeznámen.
"Bude velmi záležet na dohodách se Slovenskem," neváhal ani chvíli s
odpovědí. "Jinak by se mohlo stát, že přivedeme trať k hranicím, kde
se bude deset let čekat na napojení," vysvětlil ochotně.
Méně jistý si byl komunista (a zároveň krajský zastupitel) Vlastislav
Antolák. Ten tvrdil, že kraj má zájem řešit situaci nejen na
silnicích, ale i železnici. "Přesně teď ale nedovedu říci, kdy by to
mělo být," přiznal.
Opatrnější byly jedničky kandidátek zbylých dvou stran. Kandidát
zelených František Šulgan odpověděl obecně s tím, že rozvoj železniční
sítě je jednou z priorit strany. Jediná Michaela Šojdrová z KDU-ČSL
připustila, že o projektu vůbec nic neví. "Musela bych se zeptat
kolegy poslance," vysvětlila redaktorům Zlínských novin

109160

28.06.2006 02:21

IQ test Romana Jocha

RE: Nestavěl jste ruskou základnu,

85.?.?.?

ale stanoviště ruských protiletadlových raket pro ochranu Bratislavy, obsluhovaných ovšem čs.vojáky. Jednalo se o standartní obranné zařízení PVOS - Východního okruhu a důvod k větším protestům populace tedy nebyl (i když protestovat by se jistě /ne/dalo proti celému tehdejšímu systému). Ruské jaderné základny se u nás objevily až v 80.letech v Brdech, tehdy se říkalo "Radší Pershing v zahradě nežli Gustu na Hradě". Dnes, po poznání kdo má vlastně v demokratuře hlavní slovo a kam minimálně země evropské kultury vleče, touha po U.S.raketách, byť antibalistických, v české kotlině poněkud opadla.

109162

29.06.2006 01:14

Zakažte kouření na veřejných místech!

Světlejší stránky nikotinu

85.?.?.?

www.vdare.com/pb/smoking.htm

109324

29.06.2006 10:48

IQ test Romana Jocha

Asi to byl vtip s tím Moháčem,

85.?.?.?

www.stredovek.wz.cz/phprs/view.php?cisloclanku=2005111501, ale ta bitva byla opravdu významná a vzpomenu si na ni vždycky, když nějaký Evropan (např.ministr Straw) blekotá o skvělé úloze Turecka v evropské historii a z ní vyplývající nutnosti ho přijmout do EU. Kde bychom asi byli (a když uvážíme geopolitické souvislosti i zbytek světa), kdyby u nás následkem smrti krále Ludvíka v oné bitvě nenastoupili Habsburáci...

109360

30.06.2006 00:41

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: !!!

85.?.?.?

Hirošima a Nagasaki byly postiženy na rozdíl od Černobylu výbuchy vzdušnými, které zamořují zem minimálně.

109494

30.06.2006 13:55

Izrael znovu okupuje

RE: OSN 1968

85.?.?.?

Ministr zahraničí Hájek 24.8.1968 na zasedání RB OSN invazi odsoudil, ovšem již 27.8.čs.mise požádala o stažení případu z jednání.

109545

06.07.2006 02:36

Dobytý Karlštejn

RE: Co by na to rekl Karel IV?

85.?.?.?

Ta Eliška (Alžběta) byla Pomořanská. Bral si ji 21.5.1363 v Krakově jako asi 16letou. Ale Pater Patriae (*1316) byl oženěn na francouzském dvoře již v 7 letech (květen 1323) se stejně starou Blankou z Valois. 3.ženě Anně Svídnické bylo asi 14 let v době sňatku 27.5.1353.
Ženy měly na Karlově Týně přístup zapovězen jen do kaple sv.Kříže, kam snad sodomité při své mediálně vděčné provokaci nepronikli. Magazín MF Dnes přinesl článek o dlouholetých šťastných manželstvích, neopomněl však v duchu nové doby do toho zahrnout i homosexuála, který žil s jedním partnerem přes třicet let. I když při jejich promiskuitě je to zaznamenáníhodné unikum, tak to jen potvrzuje, že se v tomto směru opravdu jedná o širokou (a řízenou) mediální kampaň. Kdysi jsme za podobnými jasně viděli pár dědků a svazáků z politbyra, dnes se můžeme jen dohadovat...

109896

06.07.2006 02:41

Izrael znovu okupuje

RE: OSN 1968

85.?.?.?

Toho sebrali přeci hned jak přilítli...

109897

08.07.2006 01:12

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Moudrost Talmudu

85.?.?.?

S třemi přísahami poslal Bůh Izraele do vyhnanství : zapřísáhl Izraele, aby se nikdy nepokoušel o své újmě vymoci si návrat do zaslíbené země, nýbrž trpělivě vyčkal, až ho Bůh opět přivde zpět ; aby se nikdy nebouřil proti říším, které ho mezi sebe přijaly ; a zapřísáhl národy, aby neutiskovaly Izraele nad míru.

Tři jsou drzí : pes mezi savci, kohout mezi ptáky, Izrael mezi národy.

110014

13.07.2006 09:53

Deníček Evropana

RE: ....

85.?.?.?

Už jen to, že obývají své "vlastní" čtvrti ( i když se často jedná o starší zástavbu, dříve obydlenou domorodými "Kavkazany") svědčí o tom, že jejich kultura není kompatibilní do té míry, aby mohli žít bez problémů uprostřed původní populace. Nehledě k tomu, že je v jejich nových domovech téměř nikdo z domorodců nechtěl, krom podnikatelů bažících po větších ziscích z "levné" pracovní síly. A pokud to vezmeme konspiračně, tak i škodílků toužících zlikvidovat přiliš sebevědomé a výkonné (právě díky "monokultuře") "bílé" státy. Následná mediální represe odpůrců tohoto stavu, která sotva pramení z nějakého hluboce zažraného superhumanismu (ten se na světě vyskytoval mimo legendy jen sporadicky) je v článku popsána dobře, i když použití právě muslima s arabským jménem může vypadat tendenčně. Ale pokud by podobní obohacovači nabyli většiny, o nějaký ten "islámský" zvrat by se jistě pokusili, o to sotva může být sporu, oni jsou totiž opravdu věřící.

110406

14.07.2006 01:37

Deníček Evropana

RE: Svatoušci

85.?.?.?

No, Češi ani rowdies z Albionu nezapalují auta po stovkách a vůbec ne jejich potomci, pokud někam natrvalo přesídlí www.vdare.com/sailer/051109_france.htm Známý, který ve Francii dlouhou dobu před převratem žil a rozhodně není rasista, s trochou nadsázky říká, že se tam vrátí leda v případě, že vyhraje Le Pen. Arabové i v dalších generacích zůstávají Araby a Froncouzi jsou leda dle papírů, asi jako většina "francouzské" fotbalové reprezentace.
Ale co se těch šátků a rovnoprávnosti týká, asi už se moc nedá na epištoly (sv.)Pavla ke Korintským 11.7-10 Muž nemá zavíjeti hlavy, jsa obraz a sláva boží, ale žena jest sláva mužova. Nebo není muž z ženy, ale žena z muže. Není zajisté muž stvořen pro ženu, ale žena pro muže. Proto má žena míti na hlavě obestření pro anděly.
Ke Kolosským 3,18 - Ženy poddány buďte mužům svým, jak se sluší, v Pánu.

110472

14.07.2006 18:32

Deníček Evropana

RE: ....

85.?.?.?

Zajímavé je, že v Chicagu vymizely čtvrtě české...A ty polské a italské čtvrti jistě nejsou tak uzavřené jako Chinatowny či černošská ghetta. Prý nastal u "národnostních" distriktů časem i určitý pohyb a různě se přemísťovaly. Navíc Amerika historicky byla zhruba do poloviny 20.let přistěhovaleckou zemí a bohužel vlivem imigračního zákona r.1965 jí je opět, tentokrát ovšem s výrazně odlišnou etnickou strukturou přišedších. V Evropě spíš souživým soužitím znechucení místní polodobrovolně vyklidí místo nezvaným obohacovačům. Kde asi vznikne pražský Chinatown či Vietown, pochybuji že na zelené louce.

110520

15.07.2006 21:49

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE: Stale jedna ata sama hra s lidskou hlouposti a tak zvanou ,mazanosti zidu.

85.?.?.?

Možná byste se tedy mohl zamyslet nad tím, proč žádný židovský nakladatel nechtěl tuto knihu vydat, i když do ní byla "povinně" vkomponována postava laskavého židovského průmyslníka p.Levyho. Protože dokonale paroduje celá ta báječná 60.léta, kdy byla naše civilizace definitivně podminována www.nationalvanguard.org/story.php?id=7585. Je tu sice soucitně zobrazen senilní pravičák, ale většina kritiky se soustřeďuje na úpadek hodnot dirigovaný médii a komentovaný Ignáciem jako jakýmsi zvrhlým Tomášem Akvinským pod úhlem montánního katolicismu. Je zde i barvitě vylíčena odlišná mentalita tehdy ještě neprotežovaných menšin a hlavně iluzornost levičáckých bludů v postavě Míny Minkoffové. Až si někdy říkám, zda to s autorovou sebevraždou bylo tak docela v pořádku, knihy někdy dokážou věci...

110617

15.07.2006 21:58

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE:Libanonci zákeřně zasáhli korvetu pokojně ostřelující bejrútské letiště

85.?.?.?

www.debka.com/article.php?aid=1184

110620

15.07.2006 22:18

Deníček Evropana

RE: Xenofobie

85.?.?.?

Xenofobie je prostě strach z neznámého, což je záležitost víc než racionální (na tomto principu fungují horrory). Dokonce bylo vědecky dokázáno, že byla vrozená už našim prapředkům a tudíž ji máme v genech. Politicky korektní hlasatel české sekce BBC tuto zprávu neopoměl iniciativně komentovat, že nechápe, proč se takové výzkumy vůbec dělají a že to asi znamená, že je xenofobie stejně zastaralá jako kamenné sekery, haha. Ale stejně si nepomohl, zrušili ho i s celou českou sekcí, aby bylo víc peněz na radiové a TV obracení mulláhů na demokraturu...

110622

16.07.2006 09:50

Britská armáda žádá posily

RE: Jo jo

85.?.?.?

Jednalo se ovšem o studenty náboženských škol - medres, kde gramotnost studujících nemusí být podmínkou. Velkou podporu hnutí získalo u Saúdů, v sousedním Pákistánu a u dalšího věrného US spojence Ománu, jelikož praktikovalo radikální wahábismus.

110636

16.07.2006 22:35

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE: Stale jedna ata sama hra s lidskou hlouposti a tak zvanou ,mazanosti zidu.

85.?.?.?

Pokud vím, tak se okolo Hitlerových žen cosi temného naznačuje o jeho neteři Geli, která spáchala sebevraždu a pak se jmenuje až Eva Braunová. Pochybuji, že by se některá z nich šířila o zápachu z jeho úst. I když údajně měl mít žen víc a tajilo se to kvůli voličkám, nic seriozního na toto téma nevyšlo. Naopak se spekulovalo o tom, že byl úchyl a nežil ani s Braunovou. Českých Židů zahynulo za války cca 70 000, z toho 30 000 na epidemie v Terezíně. Takže sotva mohlo být 60 000 popraveno. I když Hitlerova babička otěhotněla během služby u Rotschildů (a dostala od barona určitý obnos, kvůli kterému si ji vzal starý mládenec Hiedler), mohl být Hitlerovým dědečkem i Rotschildův židovský komorník nebo byl třeba bankéř filantrop, bližší by zjistila až analýza DNA a pochybuji, že o to bude zájem. Rasově Hitler dle vratislavského prof.Eickstedta patřil k dinárskému typu s modrýma očima, který převažuje na JZ Balkáně (a i u nás tvoří cca 25 %). (Polo)židovským pilotem byl např.maršál Milch www.spartacus.schoolnet.co.uk/GERmiltch.htm

110673

23.07.2006 02:47

Brání se Izrael, nebo útočí?

P.C.Roberts k tématu

85.?.?.?

www.vdare.com/roberts/060721_shame.htm

111223

23.07.2006 23:11

Politické nanebevzetí

Oni vůbec vlivní lidé často věří podivným věcem, leccos se tím pak dá vysvětlit...

85.?.?.?

...třeba proč je turecký establishment vcelku vstřícný k Izraeli http://isteve.blogspot.com/2006/06/i-imagine-most-readers-are-heartily.html

111276

23.07.2006 23:17

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Priekopníci terorizmu

85.?.?.?

S tou svastikou je pravda, že Semité ji jako jedni z mála nepoužívali. Co symbolyzuje Davidova hvězda nevím, ale povstala takto www.prop.sk/izraelsky_historik.htm

111277

23.07.2006 23:32

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina antisemitských příspěvků

85.?.?.?

Ale výše zmíněného Beriju podezříval z židovského původu i Stalin, který koncem života poznal, že přes protežování Židů si tito místo svědomitého šíření komunismu spíše hrají na svém písečku, tentokrát sionistickém. Své příbuzné, co si vzali Židovky, prý vůbec nechtěl vidět, snad chystal i něco jako pogrom, ale náhle skonal příhodně zrovna na svátek Purim.

111278

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 0

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
30,10 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,14 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,60 Kč
1 unce stříbra
510,09 Kč
Bitcoin
1 312 298,77 Kč

Poslední aktualizace: 15.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?