Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 255 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

21.01.2008 15:20

Filipika proti multi-kulti

RE: Jiny uhel pohledu

85.?.?.?

Pokud Vaši předci něco barevným provedli a se domníváte, že ostatní barvy nadělaly méně zla než bílá (ty otroky prodávali vesměs jiní černoši a arabští otrokáři jich nachytali ještě více), pak si zakusujte utrpení po libosti třeba prostřednictvím multi-kulti. Ničíme se sice "sami", ale je otázkou, do jaké míry je možno označit převážně židovské intelektuály, kteří nás teoriemi o blahodárnosti multikultury a "bílé vině" oblažili, za "tatínky" z venku...Spíše jsou jaksi uvnitř.

152306

20.01.2008 15:09

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

O tom, jak se ocitli Romáci u nás z pramene nejpovolanějšího zde. Trodas sice trochu "revizioničí" ohledně počtu umrlých za války, ale z odkazu vyplývá, že potomků těch předválečných je dnes cca 5% (spíše méně). Takže se musím omluvit, že jsem slovenskému importu připsal všechny (za Husáka byla tato činnost naprosto záměrná, dostávali od komunistů jakési "výpalné" a byty na nově budovaných českých sídlištích (v tzv.králíkárnách). Dnes je podobná praxe u obecních úřadů, které platí Romákům sumy za odchod do "ghett" v méně šťastných lokalitách. A těmi nekvalifikovanými muslimy jsem nemyslel pár jaro nedělajících vlašťovek, ale temné masy z (hlavně - zatím) francouzských předměstí.

152185

20.01.2008 14:01

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

Kdyby zvedli platy, tak by možná začali chybět lidé na pracáku - mám takový pocit, že na Slovensku je pracovních sil (nebo je lepší říct lidských zdrojů ? ) pořád jaksi nadbytek. Ale to už by pak nebyl pro investory takový vývar a to jim nemůžeme udělat, že...

152171

20.01.2008 12:26

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

To byla reakce na pí.Jarmilu, která na důkaz rozhodujícího vlivu prostředí uvedla příklad tzv."vlčích" dětí, což je pochopitelně příklad extrémní (vlče v lidské péči od narození by také ve volné přírodě dlouho nepřežilo). Pokusy s oddělenými dvojčaty naopak dokázaly zanedbatelný vliv prostředí oproti genetické výbavě na intelekt a nadání dětí, čehož je IQ významným indikátorem. Někteří egalitáři proto nyní "sportovně" připouštějí, že je to půl na půl, ovšem pí.Jarmila nadále zastává zpozdilou (někdy i totalitární) tezi, že se dá člověk výchovou přetavit do libovolné podoby a geny k tomu nemají mnoho co říci - čemuž odporují i mnohé zkušenosti ohledně adoptovaných Romáků, u kterých se ozvalo v pubertě nezvladatelné "volání rodu".
Toto už ovšem nemá s Ronem Paulem moc co dělat, neboť US média ještě zřejmě ukočírují veřejnost (přinejmenším republikánskou), která si díky uklidněné (relativně) situaci zřejmě oblíbila bombarďáka McCaina. A demokratická věrchuška pak hladce protlačí z minula zkompromitovanou Hillary direkt až do vajthausu.

152167

20.01.2008 01:05

Filipika proti multi-kulti

RE: Ehm...

85.?.?.?

Jó, celej svět je jedna velká multi-kulti, jen si toho jaksi nikdo dříve nevšiml. Ve skutečnosti je to jen zástěrka, která má zastřít, že se jistá místa po snaží pohřbít evropskou civilizaci (výše toto již jistý Váš krajan f.i.l.i.p. verbálně provedl) jejím přeměněním na společnost nikoli multikulturní (ta třeba u nás fungovala staletí - Němci, Židé,cizí umělci), ale multirasovou.
Pochopitelně se ten "neodvratný" přísun "přátel i nepřátel - nechte se překvapit obsahem carga!" týká jen oblastí osídlených bělochy - třeba Čína i Indie něco takového nepotřebují, to dá rozum...
P.S. Nepolevil byste ve svém respektu, kdyby si ten černoch v rámci svých kulturních zvyklostí umožňujících mu jíst rukama případně přikousl i Vás ?

152118

20.01.2008 00:45

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

Toto je samozřejmě extremní případ tzv.vlčích dětí. Ale právě pokusy s odděleně vyrůstajícími jednovaječnými dvojčaty vypovídají o tom, že vliv genů je rozhodující a vliv prostředí spíše zanedbatelný (samozřejmě že dítě musí vychovávat lidé a ne zvěř). Vliv prostředí přeceňují hlavně levičáci a víra v jeho všemocnost je hlavní příčinou utopených miliard v afirmativních akcích a "projektech vyrovnávání příležitostí" pro barevné všeho druhu. O těchto výzkumech zmínka anglicky, česky se o tom píše zde.

152115

19.01.2008 23:30

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

Co už jim zbývá, když jim kamaráti separáti zabírají pracovní místa a snižují cenu práce - je to takový domino efekt, vy jeden hrobaři evropské civilizace...A ty vysoce kvalifikované přistěhovalecké síly bych někdy rád viděl, miliony "západních" muslimů ten dojem rozhodně nevzbuzují. A nezapomínejte, že ty milé diskriminované Indočechy jste k nám do jednoho importovali vy.

152109

19.01.2008 23:05

Filipika proti multi-kulti

RE: Se clankem nesouhlasim.

85.?.?.?

Jó, Angličani prý budou v Londýně v menšině, cockney snad už nahradil jakýsi černošský slang a všem se to určitě hrozně líbí. Věřím, že ti lidé mají stejné emoce, přání i počet končetin jako já, ale proč si své štěstí nehledají ve svých tisíce mil vzdálených domovinách ? Protože to tam nestojí za moc na rozdíl od Londýna ? A není to třeba tamní populací ? Pak je jen otázka času, kdy tyto podmínky zavládnou i v GB...
V MF na pokračování vycházel jakýsi manuál na vetření se do Anglie, nějaký nadšenec popisoval, jak si zaměstnavatelé medí (aby ne, když psal o tom, jak dělají 12-16 hodinové směny za minimální mzdu) a jen občas nějaký ten "provokatér" jim chce rozbít hubu, protože tam berou práci...Inu, u nás toto dělají (dokonce často nelegálně) ukáčka, tak aby se český maloměstský člověk hnul za Kanál, kde si sice byt sám nepořídí, ale nějak se tam v té skvělé multi - kulti srovná a budování tamní kapitalistické společnosti prospěje...Vot globalizácija..

152106

17.01.2008 00:53

Budou ho muset zabít

Kvůli Izraeli na něj už preventivně

85.?.?.?

vypálili pár střel opepřených obviněním z "rasismu". Doufají zřejmě, že kvůli kritice Izraele od něj odpadnou "evangelikálové".

151693

17.01.2008 00:35

Budou ho muset zabít

Alespoň že to zatím natírá

85.?.?.?

otevřeně neoconskému Giulianimu, ovšem nástup "iránského (humanitárního?) bombardéra" McCaina a Hillary v New Hampshire je znepokojující.

151692

16.01.2008 20:14

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

Geny, podobně jako kdysi kádry, rozhodují (téměř) vše. A dr.Fraudem bych se až tak moc neoháněl, to byl po Marxovi snad největší civilizační škodílek.

151672

27.12.2007 18:52

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: sračka

85.?.?.?

Nemyslím, že by tam byly nějaké překroucené citace či vyloženě nepravdivé postřehy, je naopak pravdou, že v případě Lisabonské smlouvy dost "stáhl ocas", vzdor vůči Bruselu je asi hlavním důvodem hledání "antiklause"...

150039

25.12.2007 22:26

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Tak jak se daly miliony nahnat od listopadu 1917 do listopadu 1918 na západní, italskou, palestinskou, soluňskou nebo třeba východoafrickou frontu, tak se mohly dát nahnat i do Ruska proti bolševikům - kdyby ovšem byla politická vůle. Navíc by to bylo ze všech směrů vzhledem k dalšímu vývoji války asi angažování nejpřínosnější.

149984

24.12.2007 23:32

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Po válce byla možná neintervence pro vyčerpanost válkou pochopitelná, ale bolševici řádili celý rok v jejím průběhu, umožnili statisícům zajatců centrálních mocností zapojit se znovu do bojů a ukončili válku na dlouhé frontě - za překažení tohoto by nějaké ty oběti stály (a nebylo by jich mnoho) - zejména USA mohly r.1918 snadno rozhodnout přes transsibiřskou magistrálu (asi jako v Iráku 2003, s tím, že r.1918 v Rusku by se setkaly s vlídnějším přijetím). Ale i hlava naší rozvědky v USA za 1.války p.Vondra hlásil, že mu bylo znemožněno vyšetřovat transfer prostředků pro německé spojence bolševiky, "protože se v tom angažují vysoce vážení občané USA". Později po komunistickém puči byl jako Vondra stařec uvězněn a ve vězení zemřel.

149968

22.12.2007 23:16

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Západní intervence se omezila na hlídání skladišť zbraní hlavně v přístavech (bolševici uzavřeli příměří s jejich nepřítelem Německem). I když se obořili na bolševiky, když je začali obtěžovat (ale to se nedělo přiliš často, zapálených fanatiků na straně židobolševiků v poli přiliš nebylo, jednalo se spíše o žoldnéře a dobrodruhy), do ofenzivních akcí se kupodivu nepouštěli - a to bolševici měli zpočátku jen několik tisíc ozbrojenců, neschopných klást významnější odpor, což se projevilo např. při hladkém postupu nepočetných německých jednotek složených převážně z dobrovolníků v lednu 1918, kdy Trockij hlásal "Ani mír, ani válku".
K větším a omezeným akcím se rozhoupali až Francouzi při Tuchačevského ofenzívě proti jejich spojenci Polsku r.1920, kdy už byla hlavní šance na potření židobolševismu promarněna. Levěliberální Velšan nenávidící aristokracii, britský premiér Lloyd George byl proti aktivní intervenci a Wilson ovlivňovaný šedou eminencí "plukovníkem" Housem poslal americké vojáky na Sibiř jen proto, aby šmírovali kointervenující Japonce.
Židoliberální tzv.Prozatímní vláda úmyslně rozložila armádu, protože většina generálů byla monarchistického a protižidovského smýšlení. Populární vrchní velitel Kornilov byl Kerenským zatažen do nedomrlého puče, který ho zdiskreditoval. No a zámořští pobratimové Židů, kteří masově podpořili bolševický puč a umožnili mu rozšířit se po celé zemi z několika původních ohnisek, také pochopitelně po zkáze svých příbuzných netoužili - a proto došlo ke konci bolševismu až na počátku 90.let, kdy byla většina "ruských" Židů v Izraeli a pamětníci jejich porevolučního běsnění již byli téměř všichni na pravdě Boží, často i přičiněním jejich předků.

149885

21.12.2007 04:30

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

Ten příměr k vývoji v USA

85.?.?.?

je opravdu trefný - a pokračovalo to občanskou válkou, která je nám dnes podávána jako křížová výprava proti otroctví, ale ve skutečnosti šlo o pravomoce US federální vlády vůči jednotlivým státům Unie.
My jsme si zatím naběhli do Schengenu, v ČT zprávách opěvovali, že se hranicí rozdělená města vrací do "šťastnějších časů" dřívějšího sjednocení, jen nedodali, zda jimi myslí druhou světovou válku, či snad Rakousko-Uhersko. Tvrzení německy mluvícího příhraničníka, že o tomto stavu snil celý život znělo až mrazivě upřímně...

149779

20.12.2007 00:23

Venda a Jenda

RE: Dostal sem dobrej napad.....

85.?.?.?

Generál Napoleon ukončil přesvědčování francouzských poslanců, kteří ho zuřivě kritizovali, tak, že se obrátil ke svému pobočníkovi a řekl: "Vyhoďte ty lidi ven !" Ale zástupci lidu mu začali dávat do zobáku a zachránil ho až bratr Lucien a generál Murat, jehož granátníci rozehnali Radu pěti set, která se chystala Napoleona postavit mimo zákon. Toto se stalo 19.brumairu roku VIII. Verbálně tedy na parlamentní půdě Bonaparte moc přesvědčivý nebyl.

149697

19.12.2007 15:41

Venda a Jenda

RE: národní specifika

85.?.?.?

Židovské rysy mají sice oba, ale tento původ alespoň Klaus intenzívně (a vcelku věrohodně) odmítá. Švejnar bude nejspíš plutokratickou loutkou, až mě zamrazilo, když Roko Paroubek hovořil spokojeně o tom, že "je to liberál a podporu lidí si získá". I když Klaus umožnil obludné zločiny a je nejspíš i senilní, je mi příjemnější pro svou občasnou protibruselskou a antiliberální rétoriku, to je asi tak vše...
A Židé jsou si sami vědomi, že mají talent být gójům hodně nepříjemní při prosazování své agendy...O řadě míšenců vykřikujících, kolikaprocentními Židy jsou a že by chtěli být ještě víceprocentními, škoda řeči.

149652

činí lva hříva, nikoli pyj. Pamatuji se na rozhořčení jednoho studenta historie cca 20 let zpátky (mimochodem velice konzervativního), když se jeho kolegyně dožadovala, aby byl v nějaké publikaci český erbovní dvouocasý lev zobrazen s pyjem - opravdu to není nutné. To trestání odejmutím pyje za zradu je asi nějaká místní tradice, ostatně ne každý zrádce měl ve znaku erbovní zvíře mužského pohlaví a tak by ten trest byl jaksi nadstandardní.
To samozřejmě nic nemění na tom, že švédské feministky spáchali další anticivilizační lumperei...

149647

18.12.2007 23:19

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: :-)

85.?.?.?

Člověče, zřejmě Vám ušlo, že do EU jsme byli zataženi zmanipulovaným pro forma referendem, kdy se kolem 41 % oprávněných Frantů vyslovilo pro, i když většina pod vlivem TV šotů ukazujících důchoce na rekreaci v Portugalsku či prosperující řecké hoteliéry. O pokutách za nadbytečné zásoby zemědělských komodit či o omezení výroby cukru v nich nebylo nic, a kupodivu ani o euroústavě (eurosmlouvě).

149599

17.12.2007 02:22

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

85.?.?.?

Problém je ten, že to u nás o tom rozhodli tzv. zástupci lidu, kteří ve skutečnosti zastupují nanejvýš sekretariáty stran, případně lobisty a toho, kdo nabídne víc (viz četní republikáni při dělení federace, následně Wagner,Teplík,Kott,Melčák,Pohanka a časem asi i další). Pro hlasovali nejen známí destruktoři civilizace z KSČSSD pod taktovkou "buldozeranta" Paroubka, který to vzal téměř jako stranický úkol, i když se nedávno dal oddat biskupem, který spravuje na Slovači nějakých 625 duší, ale i dva výtečníci z "konzervativní" ODS.
Paní Jarmila jen projevila pochybnost nad tím, zda švýcarské federální referendum (mimochodem jediné na světě, ve kterém se hlasovalo o této nechutnosti) nebylo jaksi poupravené (pořád mi vrtají hlavou ty nachlup shodné výsledky Sládkovců a Důchodců ve třech sousedících okresech ve volbách roku 1998). To nemá s nějakou diktaturou co dělat, ba právě naopak. Jo, a k tomu, že platí, co se odhlasuje v referendu a ve Schwyzu zvlášť - nejmenší kanton Appenzell-Innerrhoden 20 let odmítal volební právo ženám, až mu federální soud domluvil, že hlasuje jaksi neústavně a toto právo zavedl násilím.
Možná že Švýcaři předvídali podobný vývoj a raději se poddali hned. Předtím r.2002 odhlasoval sodomitní partnerství kanton Zurych - adepti ale musí vést alespoň 6 měsíců společnou domácnost. Jinak se registrované partnerství rozmohlo ve větší míře jen v EU, v USA, Kanadě a Austrálii to zkouší pozvolna v některých svazových státech. Mimo okruh evropské civilizace ovládaný plutokraty je taková zhůvěřilost pochopitelně nemožná.

149396

13.12.2007 01:16

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Pane Vojto,

85.?.?.?

UFA byly pochopitelně pozorovány i ve starověku a středověku, jen se jim kupodivu říkalo jinak - štíty, mísy, města na obloze - stačí si přečíst třeba periochy z Livia. Ostatně i vysmívaný Däniken je podobných případů plný. Je rovněž zajímavé, že se ohledně posádek UFO mluví o malých zelených, ačkoli tak je nepopsal prakticky nikdo z údajných svědků. A samotný způsob provedení 911 vzbuzuje oprávněné pochyby.

149177

12.12.2007 18:17

Máme se stále lépe

RE: Tak si pobrečme

85.?.?.?

Je hezké, že nějaká tuzemská firma prosperuje, i když počet pracovníků na trhu práce klesl od rudých časů o milion. Těch 50 miliard bylo vytunelováno jen z fondů. Bankovní socialismus a likvidace našeho průmyslu (občas i novými majiteli-bývalými konkurenty) přišly řádově dráže...Socani pak museli zatnout sekeru, když už nebylo skoro co "privatizovat". I když ty hrátky pravice-levice už přiliš neplatí...

149161

12.12.2007 14:32

Máme se stále lépe

Také je zajímavé, jak "nezávislá" média

85.?.?.?

pějí chválu unisono a TV prostřednictvím výhradně mladých rozjásaných tváří (kde jsou ty doby, co modelky předváděly i dlouho po třicítce). Samozřejmě se občas rozmázne co možná nejšíře pikantní mikroskandálek politiků (pochopitelně bez vlivu na jejich kariéru), aby si lidé nepovšimli nějakých drobných obtíží, jako je třeba ztráta zbytku suverenity.

149148

12.12.2007 12:47

Lži na konci amerického snu

RE: Vily

85.?.?.?

Článek psal Američan, bývalý člen Reaganovy administrativy na obranu amerických pracovních míst, které by kupodivu měla zajišťovat ona podvodně obcházená víza pro "levné" cizáky. Dokonce i vláda, ovládaná plutokraty usilujícími o co nejrychlejší demografický zvrat a likvidaci tamní evropské většiny, se musí tvářit, že US IT místa patří americkým IT specialistům a nikoli cizákům, kteří se podbízejí lácí. Dříve totéž zajišťovaly cla a víza i pro (západo)Evropany, ale jejich blaho ekonomům (de facto ideologům) asi nikdy na srdcích ležet nebude - hlavně že jsou hezké grafy o růstu hospodářství, i když plebsu se to jeví trochu jinak a navíc v ulicích zakopává o různobarevné davy, které mu přišly brát práci a snižovat životní úroveň - i kdyby to bylo "jen" vyššími cenami nájmů... Ta dobře placená místa v USA nevytvořili Indové ani Číňané, ale tamní euroamerická populace (90 % do konce 60.let) - a jako voliči a daňoví poplatníci mají její zástupci pochopitelně zájem, aby jejich děti nemuseli za prací na druhý konec světa. Vláda je tudíž nucena markýrovat snahu o ochranu pracovních míst vízy a kšeftmani, pro které zkáza národů, ras a přesvědčení (pokud tedy nejsou náhodou zrovna ty jejich) oproti možnosti zisku pár pytlů oběživa navíc nepadá na váhu.

149147

10.12.2007 01:25

Lži na konci amerického snu

RE: Tak proc nejdou pracovat do Japonska ci Evropy?

85.?.?.?

V Japonsku a Číně by asi měli trochu potíže s jazykem, zaměstnavatelé občas vyžadují jeho znalost...A chtít po někom, aby rajzoval na druhý konec zeměkoule jen proto, že si doma někdo na imigraci mastí kapsu, opravdu drzostí je. Podobná je i situace u nás, kde sice IT specialistům kvůli nižším platům zahraniční konkurence přiliš nehrozí, ale manuálům už často nezbývá nic jiného, než jít otročit do ciziny, zejména pokud jsou nemajetní. Romové již byli Ukrajinci vytlačeni ze stavebnictví a zůstávají na krku eráru a poplatníkům (zásahy proti načerno pracujícím se konaly jen párkrát před volbami a dosti pateticky). Opravdu by tu mohla vzniknout situace jako v Africe, kde jsou statisíce mužů nuceny migrovat za prací tam, kde nějaká je (hlavně v bílými zbudovaném jihoafrickém průmyslu) a jejich rodinný život je tudíž dosti vepsí.

148887

10.12.2007 01:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Bodejť by Čína měla nějaký problém

85.?.?.?

s multikulti, když žádnou imigraci nepřipouští (a navíc mám zato, že se postmaoisté sčuchli se sionisty a dostali volné pole). O nějakém (pseudo)humanismu v ČLR škoda mluvit a dřív než plenky byla v Africe čínská podpora černošských teroristů.Pokud ovšem mezi multikulturní potíže nepočítáme nějaké ty třenice s muslimskými separatisty, dalajlámou či podivnými náboženskými kulty.
A vymývání mozků mládeže v USA pokračuje i přes tento ojedinělý úspěch...

148881

08.12.2007 14:42

Matematika s ideologickým nábojem

RE: jew

85.?.?.?

Jo, jedná se o sloveso a dokonce "ofenzívní", takže jeho používání je asi dnes leckde "na zavření", nicméně existuje a slovníky snad nesestavují výhradně antisemité, podobně jako sbírky lidových rčení.
Žid klame, i když se modlí [FLC]
Žid se šalbě neučil, ale s ní se narodil [FLC]
Křesťan skrze žida jako čert skrze babu bývá ošizen [FLC]
Kde křesťan kostel postaví, tam ostaví čert s židem krčmu [Sp]
Co je pryč, za to žid nic nedá [Sp]
Polská, židovská a psí víra, vše jedno. [FLC]
Další rčení - Mouchu, psa a žida když desetkrát odeženeš, zase přijde [FLC], až přijde žid z pouti [Za], židovi se roztrhla peřina § [Za] (hodně sněží), spíše se od žida pobožné písně dočká, než od něho něco dostane [Za], není nikomu dlužen, jen židu a křesťanu [Za], tluče žida, hledí židovi do plachty, káže židům, zpovídá židy § [Za] (podřimuje), a viděl jsi žida? [Za] (co bys ještě nechtěl), je jak pravý žid [Za], dělat si z něho žida + [Za] (posmívat se), neudělá to ani za pečeného žida [Za], je nad žida [Za], namaloval židy § [Za] (při malování stěny udělal šmouhy), žid křtěný, vlk zkrocený, to je nepřítel smířený [FLC], kanec na staro řezaný, žid křtěný, mnich z kláštera vypuzený, vše to pronárod ničemný [FLC], má vyražení jako žid s prašivinou [FLC], zachová jako žid víru [FLC], z tebe by pět židů nadělal [FLC], je horší než žid [FLC], mne ani žid v počtech neošidí [slo], je tam jako v židovské škole [slo], tma jak v židově ranci [slo], drží se k němu jako žid k víře [slo],je to bílý žid (zdatný obchodník) bral mou řeč na židovské váhy § [slo] (nebral ji vážně).
I u nás se najdou lidé, kteří se k Ž(ž)idům hlásí, i když s nimi nemají geneticky nic společného. Jinak mužik rusky znamená i chlap, i když v řidším významu. Carská policie by asi sotva trpěla nějaké pitky venkovanů na prestižním pitěrském bulváru, i kdyby se jednalo pouze o v textu inzerované ocucávání jedné sklenice.

148761

07.12.2007 15:38

Matematika s ideologickým nábojem

RE: jew

85.?.?.?

Toto se ovšem odvíjí od romáckého tvrzení, že přišli z Čech (nedodali, že jen procházeli). Jindy tvrdili, že jsou z Egypta (Gypsies), kdežto ty významy slova jew pocházejí zřejmě podobně jako slovenské "cigánit" z osobních zkušeností s daným etnikem. V této souvislosti je třeba se otázat, proč se i Židé v anglofonních zemích nedomáhají změny názvu jako "naši" Cikáni/Romové.

148687

30.11.2007 13:51

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Mozart vs. Salieri

85.?.?.?

S tím se dá souhlasit, Nohavica se měl Krylovi přinejmenším omluvit a vysvětlit své jednání (Karel Kryl ho o to osobně žádal, leč bez úspěchu). Asi byl ke spolupráci přinucen, ale jako veřejně činný populární umělec se měl k věci postavit čelem a "přiznat barvu" (přinejmenším když to "prasklo", zejména když jeho vázací akt jako agenta je naprosto nepochybný a jeho hlášení dostupná v archivu. I harmonikář Jim Čert, vyšší donašečská šajba (držitel propůjčeného bytu), se k této činnosti pod tlakem důkazů doznal s tím, že mu hrozilo žalářování za výtržnicví - přesto byl i Havlem zván na párty.
"Co jiného Jaroslav Hutka učinil, než že pojmenoval věci pravým jménem a oddělil dobré od zlého?" - ptá se Vladimír Línek.
A ten Amadeus dle divadelní hry se zednářskými prvky by rozhodně neměl být brán jako historické drama, nanejvýš jako zábava - i pražští měšťané šli napřed se žádostí o operu za Salierim, který je pro své vytížení odmítl...
P.S.Kdysi koncem totality jsem se setkal se zajímavým člověkem s vazbami na folkařskou scénou (kterou ovšem spíše opovrhoval) a ten se o Nohavicovi vyjadřoval krajně negativně, i během osobního setkání, což prý písničkář neopomněl zmínit v jakémsi rozhovoru pro tehdejší média - tenkrát jsem ho měl za divného pavouka, dnes si říkám, co když trefil hřebíček do hlavičky...

148285

12.11.2007 15:11

iNo pasarán!

RE: No pasarán nezaznělo u Verdunu, tam Španělé nebojovali

85.?.?.?

Omlouvám se [zahanbení] , ale levičáci si toto heslo jistě nevybrali proto, že ho hlásal generál Nivelle nebo nedejbože dokonce sám Petain. A je tam také odkaz na podobný Židy organizovaný kravál. Za zmínku stojí i nástěnná oslavná malba z r.1980 zcela v duchu nastupující multi-kulti, ze které se vytratili ti bradatí Židé a ustoupili černouškům a mesticům bojujícím "proti rasismu". Tenkrát ovšem londýnská policie zasáhla tvrdě proti židovským a levicovým výtečníkům.

146967

12.11.2007 02:00

iNo pasarán!

No pasarán nezaznělo u Verdunu, tam Španělé nebojovali

85.?.?.?

No pasarán!
[Španělština], neprojdou! – heslo obránců španělské republiky v boji proti fašistickým vzbouřencům. Těmito slovy zakončila svůj noční projev v madridském rozhlase dne 19.7.1936 na podporu vlády lidové fronty komunistka Dolores Ibbárruri Gómez (zvaná Vášnivka, protože prý jednomu knězi prokousla hrdlo). Po opravě to smažte.

146897

11.11.2007 18:07

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

Spíše než obrácení ke Světlu

85.?.?.?

by pracující potřebovali kvalitní bojovné odbory...Opravdu platí, že čím je nabízený plat nižší, tím je přístup zaměstnavatele k námezdní síle sprostší(a zejména jeho pologramotných pochopů na nižším úseku řízení, které nazvat "mistry" by bylo mnohdy urážkou dřívějších fachmanů). Proto asi kapitalistům pramálo vadí komunistické stvůry, které svým terorem zformovaly bojácnou a frustrovanou masu neschopnou odporu - do Stalinova Ruska se také dobře investovalo a dnešní Čína je již úplný ráj kapitalistů bez přívlastků. V zemích s nejvyšší životní úrovní jsou stávky a demonstrace zcela běžné, na zbídačeném evropském východě spíše výjimkou...

146868

20.10.2007 18:20

Fraška na spravedlnost

Dopadne to snad jinak než u dr.Vaše,

85.?.?.?

http://www.cs-magazin.com/2005-08/view.php?article...

145706

28.09.2007 02:20

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

Další útok na židovskou TM,

85.?.?.?

zdá se. Nedivím se, že to ten Saul David tak těžce nese. I když jeho úvahy o tom, že za civilní oběti může spíš hladomor než běsnění na dnešní poměry nepočetné britské profesionální armády (kterého by si nejspíš někdo všiml) má cosi do sebe. A těmi ženami a dětmi masakrovanými v Kánpúru se myslí běloši.

144605

21.09.2007 11:52

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Tak ten titulek

85.?.?.?

Ale takové týpky zajistily, že se Rusko tou nejbohatší zemí dosud nestalo - a to už před 80 lety 80 lety

144219

04.07.2007 02:02

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

Číslo 6 milionů má opravdu

85.?.?.?

jakýsi "magický" účel, protože i renomovaný židovský historik se s použitím všech jen trochu použitelných údajů nedostal přes 5,1 milionu. Čili lze říci, že obětí bylo méně než při nesrovnatelně méně medializované sovětské kolektivizaci a "holodomoru". Tsunami nebylo opravdu až tak dokonalé, když se na netu najdou i takovéto stránky stránky (jsou tam jak očividné chyby, tak i zajímavé údaje).

139156

23.06.2007 11:04

Izraelská uroložka na návštěvě USA: „Dali mne do plynové komory“

RE: Moslimovia na letiskách

85.?.?.?

Tenkrát v r.1950 prostě uletěli s Dakotami jejich piloti, takže se nejednalo o teroristický akt. Trodas ty akce zřejmě prezentoval v blízkovýchodním kontextu, kde se nyní u nás zmiňuje výhradně terorismus arabský a odmítá se kontakt s vládou Hamásu, protože je "teroristická", přičemž se sionisty jsme měli dipl.vztahy až do r.1967.

138144

06.05.2007 22:30

1. máj v Brně - popření demokratických principů

RE: Jistou pravdu máte, ale s

85.?.?.?

Pojem fašismus se odvozuje od tohoto symbolu moci římských úředníků. Jinak příslušníci Národního odporu jsou patrně kýmsi zvenčí dotováni, nevypadají na rozdíl od levicových protějšků jako sociálně potřební a jejich vlajkosláva je opravdu impozantní, stejně jako transparenty. Pokud se nejedná o dotace v rámci pokračování seriálu Věčně ohrožený Žid, pak asi plynou z Říše. I když pokud by někdo chtěl opravdu prosazovat německé zájmy, měl by mávat spíše modrou fanglí s hvězdičkami...

134770

01.05.2007 11:29

Akce konzervativní strany – kdo tedy vlastně lže?

Co se toho radaru týče,

85.?.?.?

i na proamerické Svobodné Evropě (aka Čro 6) v hlavním pořadu Názory a argumenty z 29.4.byly názory diskutujících z 75 % proti (zejména zajímavý je názor p.Petránka), a i proradarový diskutér se domníval, že KLDR ani Írán nejsou hlavní problém, ale že se jedná o clausewitzské hrátky zaměřené proti budoucím hrozbám (třeba i z Ruska). Tentýž rovněž antiradarovce vyvedl z omylu, že se věci změní s případnou demokratickou administrativou v Bílém domě.

134323

01.05.2007 10:57

Jeden mrtvý při násilných střetech v Estonsku

Je smutné,

85.?.?.?

že se komunistické dědictví zažralo tak hluboko pod ruskou kůži ( i když po více jak 70 letech není divu). Dost mě zaráží rudé hvězdy na letounech a komunistické metály v záhlaví "demokratického" tisku s takovou zavedenou značkou, jako je třeba "Komsomolskaja Pravda" (existuje vůbec ještě Komsomol ?). Rusům pochopitelně nezbývá nic jiného než bránit své menšiny, které rozeseli po carské a následně židobolševické říši - i když v muslimských, nyní nezávislých státech tak veký úspěch nemají, třeba z Kazachstánu nastal ruský exodus místy až k nám (nemyslím Džamilu), a to tvořili přes 50 % obyvatel. Estonské vládě také nezbývá než se všemožně snažit omezit vliv početné menšiny, opravdu vytvořené téměř výhradně z potomků okupantů a kolonistů (Pobaltí bylo v rámci SSSR jakýmsi skorozápadním rájem). Je sice pravdou, že zásluhy zejména ruského lidu při porážce nacismu (nikoli fašismu, jak se mylně udává při popisu svátku 8.5.) jsou neoddiskutovatelné, ale SSSR byl v té době kohosi Golemem jako USA dnes a kdoví jak by to vypadalo nyní v Evropě, kdyby do ní vtrhl SSSR dřív než Němci do něj (nacistické zbrojení nesneslo naprosto srovnání se zbrojením sovětským a cvičení Rudé armády se nesla výhradně v ofenzivním duchu). Asi jako dnes v Pobaltí - pomníky mužů v uniformách, kteří způsobili masakry zejména národních elit a ztrátu suverenity. Pak se nemůžeme divit, že svébytné baltské národy hájily svoji svobodu i po boku nacistů(třeba Litva má slavnou historii, i naši dva králové byli z litevského rodu). Prostě tentokrát neměli internet a nemohli si vygooglovat, co jsou nacisté zač.
Jinak i u nás NKVD začalo řádit už v r.1945. Srovnávání nacismu a komunismu brání i jistá nešťastná etnická otázka a určité kouzlo bolševického raného internacionalismu(přitom ten první vznikl jaksi "demokratičtěji", "ruský" komunismus byl prací cizinci podporovaných pučistů a stihl i prohrát volby r.1918, o počtu jeho obětí nemluvě).

134321

24.04.2007 22:18

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Tzv. konspirační teorie všechny v jednom pytli

85.?.?.?

Moc se mi nelíbí formulace "víra v UFO", pokud se nejedná o něco jako společnost "Aštara" Bendy Vesmírní lidé(jedním z vesmířanů má být i jistá Semjase, což poněkud připomíná Satana Samyasu z knihy Henoch). Na to se v průběhu historie objevilo na obloze přiliš mnoho podivností, nejen v případě WTC. A mimo jiné přitom zmizelo i pár letadel.
Co se týče Židovstva, pak občas i mělo možnost se věnovat obdělávání půdy, carská vláda ve snaze přivést Židy k zemědělství marně obětovala statisíce tehdejších rublů s výsledkem podobným, jako když Američané učili zemědělství prérijní Indiány - rabíni argumentovali, že Židé jsou z božího trestu ve vyhnanství a nemohou se tudíž věnovat rolnictví, jelikož by si poté cizí zem mohli zamilovat. Dobře je to popsáno v 200 letech pospolu od Alexandra Solženicyna. I když nelze tvrdit, že Židé jsou za každou konspirací, jejich nadproporční vliv zejména v USA by mohl být pro každou konspiraci mocnou oporou.

133775

24.04.2007 21:32

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: neuveritelna demagogia

85.?.?.?

Ty štramberské uši jsou přeci jen o něčem jiném - "Za příležitosti té prodávají se též perníkové uši, aby se poutníci upamatovali na mrzké Tatary, kteří pobitým křesťanům uši utínali. Vykládať se zajisté, že po jedné veliké bitvě Tataři devět velkých pytlův ušima naplněných velkochánovi svému do Asie poslali na důkaz dobytého vítězství. Odtud název "uší tatarských". http://www.stramberk.cz/historie/index.php?akce=cz...

133773

22.03.2007 19:56

Kauza Pechanec – špatné svědomí české justice

RE: Pokud vim, tak CR podleha jurisdikci soudu i ve Strasburgu.

85.?.?.?

Neřekl bych, že se ten článek až tak výrazně liší. Ale je tam zajímavá věta - Podle krajské státní zástupkyně Renáty Vesecké byl dostatečně prokázán motiv vraždy jak svědeckými výpověďmi tak i dřívějšími aktivitami obžalovaného. Takže je p.Pechanec zřejmě svoji minulostí jaksi predestinován jako terminátor na Romáky...

131470

21.03.2007 23:31

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

Něco podobnějšího recenzi

85.?.?.?

přinesly BL. Jinak si nemyslím, že by třeba Tmavomodrý svět byl neúspěšný, spíš se Svěráci jaksi zkomercionalizovali a své opusy přizpůsobují "exportním požadavkům". A také se mi nezdá, že by vstup do partaje v době, kdy zmasakrovala stovky nejlepších vlastenců, o terorizování statisíců dalších nemluvě (skutečnou tvář režimu i dělníkům objasnila např.měnová reforma) byl o něco méně ee než tentýž po r.1968, kdy se jednalo o počin víceméně karierní a podřízenost země Sovětům byla pouze podtržena statisíci vesměs v kasárnách zalezlými soldáty (dnes je u nás azbuků pravděpodobně více a mj.vykonávají práce, které těch půl milionu nezaměstnaných údajně nechce, kromě vlastnění Karlových Varů).

131392

21.03.2007 22:57

Kauza Čunek

RE: Marginalita

85.?.?.?

Opravdu se jedná o přítele arcieurohujera Svobody, navíc by chtěl Klause trestat za jeho nevlídný postoj k EU (to je ta s hodně velkým odstupem poslední věc, za kterou by měl být trestán) odepřením hlasu při prezidentské volbě. Ten půlmilion asi zcela "čistý" nebude, o tom svědčí i jeho tři různé varianty jak k tomu pakatelu přišel. Ale jako úplatek za realitní spekulace mi to připadá málo, možná to má nějakou souvislost s jeho působením ve správních radách několika firem včetně tamní Zbrojovky.
Co se týče "řešení" romácké otázky, tak toto bylo stejně zabarveno politickou korektností, neboť kterému neplatícímu bělochovi by starosta sháněl byt (nikoli holo) či domek, třebas jinde v republice ? Nemluvě už o tom, že by za něj někdo demonstroval...

131389

21.03.2007 22:42

Kauza Pechanec – špatné svědomí české justice

No to je hnus,

85.?.?.?

v tak pochybném případě za absence hmatatelných důkazů ještě zvýšit sazbu - 17 let za zapíchlého Cikána (který byl mj.stejné rasy jako skinhead - indoevropské), přitom jeho bratr má mít za brutální loupežnou vraždu dvou bílých důchodců "výstup" po 14 letech (množstevní či rasová sleva ?). Navíc si z cikánských výpovědí vybírat jen to, co se hodí a to co protiřečí pomíjet ? Sice nacionalisté plutokratům leží hluboko v žaludku, ale i ti bolševici měli své procesy alespoň secvičené...Nejspíš měli Rómy nechat přísahat na černou zástěru na hřbitově, to se pak prý bojí lhát...
Křiví svědci jsou opravdu těžko řešitelný problém, ostatně křivá přísaha prošla i Clintonovi...

131386

01.03.2007 22:01

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Penize

85.?.?.?

Američtí politici se opravdu musí ohánět, aby získali ty správné sponzory. Ale spíš než na blaho své země se musí ohlížet na prospěch jednoho zámořského státečku.

129764

27.02.2007 04:17

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Poblíž jsou i jiná zajímavá videa,

85.?.?.?

o tom, kdo spáchal tu ruskou revoluci.

129583

27.02.2007 02:09

Genocida v Srebrenici

Byl to nějaký info šum,

85.?.?.?

na Novinkách napřed psali, že jsou Srbové vinni a pak to opravili - asi se jednalo o "úlet" redaktora www.blisty.cz/art/24083.html .

129578

23.02.2007 00:21

Jednotná perspektiva 2010

RE: ??? ľudstvo

85.?.?.?

Němci ve srovnání se svými sousedy zbrojili "průměrně", dokonce byl ignorován Hitlerův požadavek na více letadel, protože "by pro ně stejně nebylo palivo". Jejich zbrojení vypadalo jako horečné, protože dle Versaillské smlouvy mohli mít jen 100 000 mužů armády, žádné tanky a letectvo ani větší válečné lodě a ponorky. Od nástupu nacistů to pak začali "dohánět", ale ještě r.1940 zaostávali v počtu i kvalitě tanků za Francií a ani s počty letadel to nebylo slavné. Produkce tanků stěží nahradila ztráty z polského tažení (vítanou posilou proto byly naše LT-35 a LT-38). Skutečná totální válka s heslem "Kanóny místo másla" začala až po stalingradské katastrofě v zimě 1943.

129399

16.02.2007 18:30

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

85.?.?.?

Ve Švýcarsku je cosi na způsob přímé kantonální demokracie už od r.1219, kdy Schwyz, Uri a Unterwalden přísahali na louce Rütli společný odboj proti Habsburkům (víc jak 300 let předtím, než si je podmazaní čeští páni zvolili za dědičné vládce a naši zem jim dali v léno - předodobraz to četných dnešních parlamentních rozhodnutí osekávajících naši suverenitu). V roce 1848 po poslední náboženské válce katolických horalů proti protestanstským městům byla naopak konfederace de facto změněna ve federaci po vzoru USA. Ústřední vláda pak v klíčových případech brutálně omezuje práva samosprávných kantonů, jako se stalo v případě nuceného zavedení volebního práva žen v jednom z nich, který ho referendem odmítl (1971). Také si myslím, že je Švýcarsko dost ve vleku multi-kulti (počet cizinců je okolo 20 % a jedná se často o extremisty všeho druhu z celého světa). Rovněž zde byly zmíněny "protipopíračské" zákony apod. Ale přímá demokracie něco do sebe má, miliční systém také, tam nemůže žádný p.Buchert (MF Heute) brečet, že máme jen 2 tisíce vojáků pro boj a tak potřebujeme cizí radar na obranu...

128991

16.02.2007 18:02

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Chinese invasion

85.?.?.?

Je zajímavé, že v demontáži Smithova režimu se celkem aktivně angažovaly i USA a GB, ačkoli probíhala studená válka a jednu černou gerilu podporoval SSSR a druhou Číňani právě z té Zambie (mimochodem, procházel jsem v Praze ze Seifertovy na Korunní /cca 1,5 km/ a napočítal neméně než 5 čínských prodejen zeleniny). Jo, pád těch odpornejch rasistů byla tenkrát velká sláva a demokratickej triumf, přijela i baronka Thatcherová. Musím dodat, že jakés takés sankce a nevlídné projevy na Mugabeho adresu se občas objeví, hlavně v rámci Commonwealthu.

128989

05.02.2007 20:27

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

Není to jednoduché,

85.?.?.?

když se cca 3/4 Iráčanů hlásí k 150 kmenům. Ale sotva lze po vzoru texaského ptáka souhlasit s tím, že Američané neměli páru, co se bude dít, až rozkopnou řečeno s p.Gejdošem to irácké akvárium. Hodně přitom spoléhali právě na mladého Sadra, ten se ale do invazních bojů se svou milicí nezapojil, učinil tak až později na straně odporu. Teď je spíš koněm iránským. I když se cosi povídá o náklonnosti Wolfowitze k jedné arabské feministce, tak osobní motivy pro vedení válek jsou snad již dnes passé.
Horší je, že i v sousedním Íránu tvoří cca 1/4 vlády příznivci sekty, kteří se domnívají, že trocha chaosu může uspíšit příchod 12.imáma. Ale vzhledem k celkové blízkovýchodní situaci lze souhlasit i s izraelským historikem van Crefeldem, že ač z jaderného programu Íránu musíme mít obavy, byli by Íránci blázni, kdyby v něm nepokračovali.

127857

02.02.2007 02:01

Pozor na falešné proroky - z obou stran

Konspirace má dlouhou tradici

85.?.?.?

"Since I entered politics, I have chiefly had men's views confided to me privately. Some of the biggest men in the United States in the field of commerce and manufacture are afraid of something. They know that there is a power somewhere so organised, so subtle, so watchful, so interlocked, so complete, so pervasive, that they better not speak above their breath when they speak in condemnation of it."...Woodrow Wilson, "The New Freedom" (1913)

Co jsem vstoupil do politiky, lidé se mi svěřovali se svými názory převážně soukromě. Někteří z nejvýznamnějších amerických mužů na poli obchodu a výroby se čehosi obávají. Vědí, že je tu někde moc tak organizovaná,lstivá,ostražitá,propletená,naprostá a vše prostupující, že raději nemluví jinak než šeptem, když nad tím vyslovují svoji nelibost.

127572

31.01.2007 17:11

Redakce publicistiky televize NOVA

RE: připomínka

85.?.?.?

Ohledně skloňování antických jmen proběhl nedávno pořad v bedně, moderátor polovážně rozverně pronesl, že takovým jménům je lepší se vyhnout, expertka následně konstatovala, že se vlastně ustupuje mluvě lidu obecného a u "zdomácnělých" jmen se skloňuje po česku /žádají se gambrinusy a ne gambriny, kupuje se v Globusu a ne Globu/. Nezprznitelné z gramatického hlediska jsou snad jen jména antická - Cicero, Cicerona ; Nero, Nerona apod. Ale Franco Nero - 2.p.Nera

127491

31.01.2007 16:53

Redakce publicistiky televize NOVA

RE: Mlady Svet

85.?.?.?

Spíš bych řekl, že na čísi pokyn rozvážně "pouštěli" závadové materiály (např. recenzovali film "1984" v době, kdy se za četbu předlohy v SSSR ještě zavíralo) a chystali tím atmosféru pro "sametový listopad". Na druhé straně byl John veden jen jako kandidát tajné spolupráce, což se údajně nezdařilo a jeho spis byl odložen (a následně /úmyslně?/ztracen ). Podobnými případy jsou i dnešní "selebrity" Nohavica a Hejma, kteří ovšem byli prokazatelnými agenty a jejich spisy byly neméně prokazatelně skartovány. Nemluvě o věčném Slavíku, jehož agentství bylo od počátku bagatelizováno (poté co poodhalil háv NWO se nicméně na Vltavě objevil téměř pamflet - hra mapující život normalizačního umělce získaného ke spolupráci s StB kvůli své veřejné masturbaci). Inu, baviči-oblbovači mas se hodí každému režimu, stejně jako novináři předstírající investigativitu (zábavná byla Johnova sebechvála popisující úprk arabských dealerů z Václaváku, sotva se tam objeví jeho osoba). Klíma sám v celoroční bilanci pořadů "Na vlastní oči" označil za hlavní úspěch "navrácení bezdomovce do jeho rodné obce". Pochopitelně je sem tam odstřelena (či spíše lehce postřelena) i rybka středního vzrůstu, aby lidé neztratili důvěru k těm milým lidem z komerční TV, až jim třeba budou doporučovat ochranné základny ze země svého vlastníka...
A ty Angolany bych jako propagaci multikultury neviděl, komunardi si na podobné multi - kulti desanty dávali velký pozor a bylo prakticky nemožné získat zároveň povolení k pobytu a povolení k práci - asi matně tušili, komu a k čemu podobné experimenty slouží...

127489

30.01.2007 01:31

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

Manipulace bohužel působí...

85.?.?.?

...když jsem procházel okolo demonstrace (hustě zaplněný ostrůvek "pod koněm" a chodníky, kam bylo slyšet), zaslechl jsem názory dvou dam "Oni se tváří, jako by nás USA chtěly napadnout a přitom je obranné zařízení společenství, jehož jsme součástí" a jeden starší pán si brumlal "Oni tu nadávají, přitom povolené to není a nikdo je nenapadá". Na zahradě jsem poslouchal občas pořad "Káva o čtvrté", kam měli možnost posluchači ke konci volat. Většinou měli názory spíše nesouhlasné s "režimními", ale tyto zůstávaly prakticky bez jakékoli reakce ze strany hostů a komentátorů. Opravdoví prudiči byli většinou usměrněni či uťati. Je nepochybné, že tentokrát si dá "režimní" squadra mimořádně záležet na masáži a manipulaci, od našeho zavlečení do EU s pomocí "nestranné" propagační kampaně je to nejdůležitější akt, na kterém mezinárodním plutokratům skutečně záleží (to se projevilo až neslušným spěchem při americké žádosti a jejím následném vřelém přijetí). Ti místní se spokojí se zvýšením daňové zátěže většiny domorodců (dokonce má být vyšší než "rovných" 15 % slibovaných ODS jako zřejmě hlavní volební "tahák")).

127319

20.01.2007 02:56

Jsou Windows Vista záměrně zmrzačená?

Vidím, že majitelé holywoodských studií

85.?.?.?

mají k autorským právům vřelejší vztah než jejich prapředci, kteří prchli do kalifornského Holywoodu ani ne tak za sluncem, jako před agenty T.A.Edisona, který si na vlastní náklady zajišťoval patentová práva na výrobu filmů v jejich dřívějším působišti New Yorku. Americká vláda se tehdy v prosazování oprávněných nároků vynálezce kinomatografu vůbec neangažovala...

126019

11.01.2007 22:27

Mýtus Charty 77

RE: Dotaz

85.?.?.?

V roce 1938 jsme bojovat chtěli, ale "nebyl zájem" ze strany spojenců. Přitom např. ztráty čs.důstojnictva vlivem perzekucí odboje byly vyšší než ve většině válčících armád. Bombardování se snažili Američané a Britové dohnat v r.1945, kdy kromě odůvodněného bombardování chemiček se dopustili i méně odůvodněných náletů na Prahu a dubnového zničení plzeňské Škodovky. Je pravdou, že zásobování bylo o hodně lepší než za války první, kdy nás nyní občas idealizovaní Habsburkové tvrdě vyžírali (z té doby pochází rčení "Vokolek pacholek peče chleba ze samýho dřeva"). Ale na ztrátu desetitisíců upřímných vlastenců si snad stěžovat můžeme (velice pak usnadnila komunizaci), mnohé národy vyvázli laciněji.

125406

11.01.2007 04:07

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

85.?.?.?

Je sice pravdou, že židovské sdělovací prostředky ohledně války ve Vietnamu vytvořily "porážku" měli bychom se zamyslet nad tím, proč - třeba při pohledu na vzkvétající vietnamskou komunitu u nás). Ale zrovna tu zmiňovanou holčičku popálil omylem jihovietnamský pilot podporující jihovietnamskou pěchotu v bitvě s pěchotou severovietnamskou. Taky to vyfotil Vietnamec, Američané v oblasti vůbec nebyli.
K Iráku - Ulč doporučuje několik knih, které reflektují irácké reálie.

125366

11.01.2007 03:28

Mýtus Charty 77

RE: Chartáři

85.?.?.?

Po boku španělských (nejen)komunistů bojoval Kriegel - i když naštěstí pouze jako lékař, později s bratrem dalšího židobolševika Kische působil i na malajské frontě u čínsko-americké armády - proti těm, kterým se nelíbilo toto. Co se týče chartářů, určitou satisfakci za prožitá utrpení těm z nich, kteří trpěli žalářováním, nelze upřít a na rozdíl od desetitisíců, jejichž perzekuci mnozí z nich v 50.letech přimlaskávali, se jí i dočkali. Železná pěst bolševiků dopadala s větší drtivostí na maoistické heretiky jako byl Uhl nebo na prosté pracující jako Cibulka. Nebo třeba i na "neorganizované" a méně známé kverulanty jako byl Wonka. Řady chartářů by notně prořídly, nebýt "předpos.anosti" našich orgánů, kteří v rektálním alpinismu vůči Moskvě spustili lavinu čistek a persekucí vůči svým, leckdy spíše konjukturálně "pomýleným" exsoudruhům. Brežněv byl přitom uspokojen umístěním své armádní skupiny u nás a nic takového ani náznakem nežádal (nepodepsání "Moskevského protokolu" Krieglem jen odbyl slovy "Eto kakoj to žid"). Mnozí chartisté, kterým se do exilu nechtělo a polepené na kvadrát už to měli, tak neměli až tak moc co ztratit (k násilným útokům StB docházelo minimálně a k vraždám vůbec ne). CH 77 byla pod "dozorem" spřátelených liberálních médií a tudíž se režim musel držet zpátky. Řada přesvědčených antikomunistů navíc necítla potřebu se angažovat po boku náhle prozřelých soudruhů. Když pomineme konspirační spekulace a značný počet konfidentů mezi chartáři, tristní výsledek "sametu", díky kterému v pohodě dožívá např.židovský katan českých důstojníků Vaš, ubral velkou část aureoly kolem disidentského spolku, který se prozíravě raději sám rozpustil (proti vůli části "členstva", které namítalo, že k nápravě toho u nás zůstává stále dost). Ostatně sami chartáři nečekali před 30 lety tak nevlídnou oficiální odezvu, jednalo se přece jen o krotkou petici "v mezích rudých zákonů". Větší odvahu projevili signatáři pozdější, kteří již věděli, do čeho jdou.

125364

14.12.2006 21:58

Nálada v Latinské Americe jako po studené válce

RE: Humus politiky USA...

85.?.?.?

Čína není zrovna nejlepší příklad úspěchů komunismu, kdyby ji tento mor pominul, tak by dávno byla na úrovni Japonska, intelekt populace je na zhruba stejné úrovni, čínská kultura je starší a zásoby nerostů větší. Navíc de facto tamní komunismus funguje na principu nacionalismu, z čehož by se liberálové všeho druhu osypali. To že je dneska otrockou dílnou mezinárodních obchodníků (za cenu desítek milionů zmařených životů za hladomorů a čistek), bylo možná čímsi záměrem už kdysi dávno, když komunistická strana byla jen malá izolovaná sekta...angl.

123490

09.12.2006 23:45

Izraelská lobby tvrdí, že Pentagon je „infiltrován islamofašisty“

RE: Dějiny se opakují

85.?.?.?

Nevím, zda by ty výbory takový nápor zvládly. V podstatě se jednalo o jeden výbor Sněmovny reprezentantů, založený v 30.letech pro vyčuchání fašistů ve státní správě. Pak začal rýt do komunistů a tu už začala levota pištět, protože komunisté mají i přes své vyšší skóre v mrtvolách (asi proto, že přiliš nezabíjeli Židy) právo na svobodu projevu atd. V USA od války Severu proti Jihu(angl.) platí 3.oddíl XIV.dodatku, který měl za cíl odstranit většinu bílých Jižanů z politiky na základě toho, že "zradili" ústavu Unie (kde se ovšem o nemožnosti secese nic nepsalo). Je to prostě takový nonstop lustrační zákon a komu se prokáže náchylnost k totalitním ideologiím nebo k snaze o násilné převzetí vlády, tak letí ze státních služeb.
Budu citovat Romana Jocha "Princip, na kterém byla postavena činnost Výboru pro neamerickou činnost, později značně zdiskreditoval senátor Joseph McCarthy. Joe McCarthy byl populistický demagog, který obvinil mnohé lidi z komunistické příslušnosti či sympatií bez explicitních důkazů. Avšak je pravdou, jak se později zjistilo, že většina lidí, které označil za komunisty, komunisty i byla. Považujeme-li za mccarthyismus nepodložené obviňování lidí z komunismu, pak je mccarthyismus pochopitelně hanebný a odsouzeníhodný. Považujeme-li však za mccarthyismus princip, který McCarthy zastával, tedy že je správné aktivně vyhledávat ve státním aparátu stoupence a sympatizanty totalitních ideologií a následně je propouštět, je mccarthyismus nepochybně správný a nejen se svobodou slučitelný, nýbrž pro svobodu i blahodárný. Tento typ mccarthyismu však nevymyslel McCarthy, nýbrž byl konsensem levice i pravice již před válkou v případě fašismu a nacismu, jak jsme na příkladu Výboru pro neamerickou činnost ukázali." Kdo byl postižen neoprávněně v civilním sektoru, mohl se obrátit na soud a většinou měl úspěch. Tedy Výbor mohl sice svědky pokutovat a znepříjemňovat jim při odmítání výpovědi život, ale rozhodne se nejednalo o nějaký mimořádný soud. Co se týče těch Rosenbergových, tak jejich účast na atomové špionáži ocenil i Chruščov ve svých pamětech (i když kdoví kdo všechno ty údaje bolševikům cpal /angl./). Židé rozhodně nepreferovali Bílou armádu, jejich favority byli bolševici a baťka Machno. Ovšem i tito se dopustili několika pogromů. Bílá armáda jich má na svědomí cca 17 %, přes 70 % Ukrajinci. Většinou byly motivovány ekonomicky, případně jako reakce na židobolševická zvěrstva. Počet obětí se odhaduje na 70-150 000 (pro srovnání jen řádění Bély Kúna na Krymu mělo na svědomí okolo 200 000 gójů).

123190

08.12.2006 23:25

Izraelská lobby tvrdí, že Pentagon je „infiltrován islamofašisty“

RE: Dějiny se opakují

85.?.?.?

Tímto se naopak prokazuje síla obrazu amerických 50.let, jak jej vytvořila Židy vlastněná liberální média. Postih levičáků byl téměř výhradně pracovní a preventivně provedený jejich zaměstnavateli, neboť tenkrát kupodivu nebyli komunističtí vrazi milionů v oblibě u americké veřejnosti (ani jejich nohsledi). Do ní se díky intenzivní židovské propagandě dostali (v sovětském vydání) na krátký čas během války, předtím tito masoví tyrani a vrazi byli viděni v pravém světle ( i když postoj americké věrchušky byl už tenkrát o něčem jiném). Dnes se dokonce dá říci, že ač McCarthy jevil určité populistické prvky, v podstatě měl pravdu(angl.).
Komu jsme se to dostali do pařátů se dalo zjistit i po úmrtí režiséra Kazana, který se proti kolektivní strategii svého kmene prohřešil a označil vyšetřovacímu výboru několik pobratimů, zakuklených bolševiků. I ve stručných zprávách to pokaždé neopomněli vypíchnout, jako kdyby oznámení něčí příslušnosti k mezinárodnímu bolševickému spiknutí nebyla spíše zásluha demokratova. Oproti tomu při úmrtích zasloužilých a národních exkomunistických bavičů jsem nikdy neslyšel nic o jejich budovatelské angažovanosti či podepsaných peticích proti tomu či onomu.
A do průšvihu McCarthyho(angl.)dostal Žid, kterého si vzal k ruce, aby se neřeklo, že je snad nějaký antisemita, protože ti komunističtí krtci co vykopal byli jako na potvoru samí Židé...

123123

Pečlivým dlouhodobým odklonem od fyzické práce a výhradně etnickými sňatky s prvky eugeniky (větší vážnosti požívali učenci než bohatí kupci či lichváři) - u jiných národů by byl zřejmě použit pojem "rasové šílenství" - se skutečně podařilo u Aškenázů dosáhnout snad nejvyššího IQ na Zemi. Je zajímavé, že v muslimském světě, kde se nemohli živit lichvou a jejich životní styl a profesní profil se valně nelišil od okolní populace k tomuto procesu nedošlo a IQ Sefardů průměr přiliš nepřekračuje. Ovšem otázka je, jak nabytého vlivu Židé využívají a zda je to ke prospěchu "hostitele" . Jsou i takové názory, že coby Asiaté uplatňují kolektivní vývojovou strategii, zatímco góje utvrzují v jejich individualismu. Řadu děl o tom napsal člověk, nazvaný jedním kritikem "Marxem antisemitů" .

123120

08.12.2006 12:59

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: Re: pan nezela si byt menovany

85.?.?.?

K vodě, páře a ledu přirovnal Nejsvětější trojici Jeroným Pražský, jenže to byl kacíř a tak to nejspíš oficiálně nelze užívat. Asi ještě platí zákaz zobrazování Trojice, hlavně aby se nesnižoval význam některé její složky. To vedlo ke kdysi oblíbené herezi ariánství .

123088

06.12.2006 22:38

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: demagogie

85.?.?.?

Irving nepopírá žádný holocaust, ale před 16 lety zpochybnil autenticitu komory v Osvětimi (to co se tam předvádí určitě jisté pochyby vzbuzuje http://fpp.co.uk/online/05/03/Chappaquiddick.html ) . Jestli opravdu získal nějaké nové dokumenty ze exsovětských archívů nebo jen nechtěl hnít v rakouské báni jako Richard Lví srdce na základě okupačních zákonů z r.1947, těžko říci. Rozhodně bych ho kvůli tomu neoznačoval za slabocha, to by jím musel být i Galileo nebo Koperník. Tehdy před 16 lety byl z Rakouska vyhoštěn a pak se mu dostalo i omluvy, takže asi nečekal komplikace a nechal si i zaplý mobil...
Ostatně samotný Hess byl ve srovnání s řadou komunistických činitelů, se kterými se udržují korektní vztahy (ČLR,Vietnam,Kuba) či pokojně dožívají na penzi, neškodná postavička, blouznivý mystik patrně odstraněný spiknutím Goeringa a Himmlera, jak bylo naznačeno v pořadu Unsolved Mysteries. Jeho - či jeho dvojníka ošetřující lékař Thomas o tom sepsal knihu, hlavní argument je absence jizev po průstřelu plic ze světové války či pochybnosti o nemožnosti doletu jeho Bf 110 bez přídavných nádrží do Skotska (v nedávném dokumentu neopomněl dotázaný činitel zdůraznit, že nádrže dolet podstatně zvýšily, ale i tak by nedoletěl trasou, jakou do omrzení každému popisoval - o jiných věcech se přiliš bavit nechtěl a odmítal dlouhá léta návštěvy své rodiny - navíc dle svědectví jeho ženy mu hlas nabral hloubku, což by bylo možné jen jako projev pouze jediné vzácné choroby, jinak se tento stává s narůstajícím věkem vyšším).

122993

06.12.2006 20:47

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: Než někdo začne obviňovat Ahmadínedžáda,

85.?.?.?

Asi máte na mysli tuto epizodu z iránské historie http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A... , jinak Pahlaví starší chtěl ustanovit republiku, ale imámové ho přemluvili, aby se prohlásil za šáha. Jeho synovi pak zlomil vaz ropný boom, který mu umožnil konat sociální inženýrství na venkově (stavěl střediskové "vesničky" - šachraky + demolice původních sídel). Rovněž ho přiliš nepodpořil lidskoprávní blouznivec Carter, spíše naopak.

122987

06.12.2006 19:54

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: AhmadiNERAD

85.?.?.?

Bělochům a křesťanům zvláště se otlouká o hlavu jakékoli násilí na jinobarevných už minimálně od slavných let šedesátých, zato v případě vztahu k islámu dominuje výrok "Nebudiž žádného donucování v (či snad k) islámu, ačkoli historie mluví trochu jinak a islámská expanze byla všechno jen ne mírová (snad s výjimkou Indonésie). Je zbytečné zde zmiňovat kým hlavně a netýká se to jen vztahu k islámu (když máme to výročí Pearl Harboru) www.vdare.com/sailer/internment.htm Určitou omluvou může být, že křesťanským (hlavně katolickým) misionářům šlo o spásu duší pohanů a ne o hmotné zisky, občas se dostali i do konfliktu se světskými úřady při hájení zájmů domorodců, jak o tom svědčí např.film Mission. Kupodivu fakta o otroctví bělochů v islámských režimech jsou potlačena takřka dokonale, ačkoli se týkalo více jak milionu osob www.kosmas.cz/knihy/127514/bile-zlato/ Rovněž většinou nejsou jako otrokáři zmiňováni muslimští Arabové, kteří bělochy co do doby trvání a rozsahu rozhodně předčí.

122984

26.11.2006 15:40

Multi-kulti learning

RE: Multi-kulti sen liberalu se vyplnuje

85.?.?.?

Tak proto si jinou "barvu kůže" (pozoruhodně rozšířený eufemismus pro rasu) nepouští Japonci přes doporučení OSN do země, ti přece musí závidět ještě víc Closed Door

122297

25.11.2006 17:10

Sametová faleš

RE: o ničom? o Rumunech

85.?.?.?

O Ceaucescovi se tvrdilo, že se s komunisty seznámil v base, kde seděl za krádež kufrů na nádraží. Toto sice nepsal nikdo z Husákova okolí, ale je to celkem zajímavé www.blisty.cz/2006/11/16/art31299.html

122244

24.11.2006 00:17

Jako za bolševika...

Moc nadšeně nevypadal,

85.?.?.?

když to podškrábl (inu levná pracovní síla je pro zahnívající imperialisty potřeba a mestice má i v přízni). A reakce Mexikánů jsou také pozoruhodné, zřejmě v politicky korektní zemi je tmavší odstín pokožky v přímé úměře s oražeností...Ostatně ten plot bude jen asi na 1/3 hranice http://video.msn.com/v/us/msnbc.htm??g=e0082978-aa...

122130

23.11.2006 22:49

Multi-kulti learning

RE: Multi-kulti silenstvi

85.?.?.?

A také je vedla hlavně sama se sebou (a navíc se do obou přimíchali Japonci a mestici). "Globalizace" byla dána její vysokou technickou úrovní. Ostatně první opravdu světová válka vypukla v r.589 útokem Chazarů, Gruzínců a Turkutů na Persii a v následujících desetiletích se bojovalo od Číny po Norsko. Méně rozvinuté rasy se mydlily na omezenějším prostoru, jak jim to jejich nižší úroveň dovolovala. Mírové oázy neexistovaly ani v Tichomoří, jak o tom svědčí mj.Stinglova kniha Smrt v ráji.

122122

23.11.2006 00:54

Multi-kulti learning

RE: kriza

85.?.?.?

Já bych řekl, že v úvodu uvedené příklady nejsou žádným shazováním viny na nebohé přistěhovalce (které snad s výjimkou Turků a SRN /kde byli ovšem chápáni jako dočasní pracovníci a ne kolonisté/ "drtivá" většina elektorátu daných zemí do Evropy nezvala) - probíhají naprosto v jejich režii a sotva by něco takového jako nedávné nepokoje ve Francii zvládla zhýčkaná bílá mládež (ta rovněž nemá tendence vytvářet neprostupné slumy). A poznámka ke konci, podobných úvah jsou jistě schopna děvčata prostoduchá a smilná (podobné s blonďatou kšticí s oblibou starogermánské kmeny prodávaly přes Prahu do arabských harémů). Já zase zaslechl pohledné děvče brutálně odsuzovat čínské kolonisty, což mi dalo jistou naději. Jinak jsem totiž nabyl názoru, že se jich zastává nejen zřejmě placená internetová klaka prosazovačů "správné" linie, ale i řadoví občané, které zřejmě natolik fascinuje jejich (a hlavně vietnamská) pracovitost, že jim s díky přenechají náš maloobchod, restaurace a ještě leccos jiného. Rovněž jim odpustí nějaké ty mnohamilionové pašunky a podzemní továrny na kuřivo a la nory Vietcongu. Zkusit to našinec ve VSR, nejspíš by se za ním slehla džungle jako onehdá za tím představitelem Švandy dudáka. Pořád si nemyslím, že ten (indo)čínský nápor zrovna na naší kotlinu je nějaká náhoda, třeba v Číně někdo četl Bismarcka ("Kdo je pánem Čech, je pánem Evropy").

122042

22.11.2006 22:14

Sametová faleš

RE: o ničom?

85.?.?.?

Mám určité podezření, že s Ceauceskem si vyřídil účty KGB (zlikvidoval řadu jeho agentů při zmaření převratu r.1973). Okolo Rumunska tehdy byla značná hysterie, mluvilo se o tisících mrtvých, dokonce byly vytahovány rozpitvané mrtvoly z márnic a umísťovány "v terénu". Rovněž jsme mohli vidět záznam otřesného "procesu" s rumunským diktátorem, který byl promptně zastřelen i se svou údajně židovskou manželkou (RSR udržovala vztahy s Izraelem i po r.1967). Nakonec těch obětí bylo cca 300.

122034

22.11.2006 21:39

Sametová faleš

RE: Herecká svoloč

85.?.?.?

No, nevím zda je tento pán dobrým symbolem, snad jen komunistického dobrodruha. Poté, co zkrachoval jako ekonomický expert (údajně se přeslechl a místo dobrý "economista" rozuměl "comunista" a přihlásil se Fidelovi na schůzi), se rozhodl řádit po světě a do Bolívie se vydal na základě toho, že jde o stát v centru jižní Ameriky a tudíž se domníval, že padne do rukou marxistů, kteří začnou následně expandovat na všechny strany. Ale v Bolívii tamní junta provedla pozemkovou reformu a rolníci o boj nejevili zájem, naopak Che rychle naprášili. Kubánský emigrant Rodriguez z CIA, který po něm šel, ho chtěl živého, ale zakrátko zaslechl v rádiu, jak hlásí jeho smrt, ačkoli byl zajat zdravý. Bolivijští vojáci s ním pak udělali krátký proces.

122028

09.11.2006 23:21

Obrací se karta?

RE: USA a svet

85.?.?.?

America is the only country that went from barbarism to decadence without creating a civilization in-between.
Oscar Wilde
"Amerika je jedinou zemí, která přešla od barbarství k dekadenci a nevytvořila mezitím civilizaci."
Tento bonmot sice krapet přehání, i když se mi zdá, že tzv.americká kultura poválečných let je pouze jakýsi globálně šířený oblbovák pro goje nižších příjmů, aby se nějak zabavili a nebouřili se. Imigraci tvoří jednak ti, kteří jsou schopnější a domovská zem jim byla těsná, druhak ti, kteří se naopak doma neprosadí ani náhodou kvůli svým nevalným schopnostem či majetkovým poměrům. Těch druhých bývá většinou o hodně více. Z USA se dnes také do Evropy nehrne zrovna elita.
Jinak US volby dopadly pochopitelně opět dobře pro Izrael. I když pokud by se dal některý nezávislý senátor přetáhnout na stranu republikánů (třeba zhrzený jestřáb Lieberman), díky ústavě by si podrželi kontrolu Senátu http://www.senate.gov/artandhistory/history/common...

121054

07.11.2006 22:31

Neokonzervativci zaútočili na Bushe kvůli irácké válce

Jak politická korektnost umožňuje násilný export demokracie

85.?.?.?

http://www.vdare.com/sailer/061105_iraq.htm

120913

04.11.2006 22:05

EU má brány široce otevřené

RE: Tottenkopf

85.?.?.?

Nemyslím, že by árijští plutokratičtí hlavouni (a mají vůbec rozhodující hlas ?) byli posedlí pocitem viny za holocaust a následně to implikovali i na své podanné. A už vůbec ne proto, že je tento princip "bílé viny" prosazován i v USA, které se za židovskou věc bily v WW II.(byla presentovana jako věc demokracie, přičemž se nikdo z US médií nepozastavoval nad tím, že se hlavním spojencem stal totalitní SSSR) http://www.vdare.com/pb/060822_immigration.htm Je ovšem pravdou, že národní socialismus v podání NSDAP dal pěknou ťafku jiné než internacionální levici (srovnejme jen totální uměle mediálně řízený úpadek "národních dělníků", kdysi populární Benešovy strany národně socialistické a naopak nezadržitelný vzestup ČSSD(b), ačkoli tato propadla ve volbách 1990 i 1992).

120683

04.11.2006 21:10

Senátní dějství ústavní krize

RE: Stacil mi v TV zaber

85.?.?.?

Právě proto, že jsou mediálně nadprůměrně omíláni, vzbuzují naši pozornost. Pražská židovská obec (cca 40% praktikujících židů) má přes 1600 členů, v průběhu sčítání lidu se jaksi nepodařilo přesné údaje zjistit a národnost židovská zřejmě ani nebyla v nabídce sčítacích komisařů. Rozhodně počet 50 000 se zdá být nadhodnocen možná i 10 x, pokud ovšem nelaboruje s míšenci x-tého stupně, kteří se kvůli mediální adoraci vyvolených k židovství nadšeně hlásí.

120678

01.11.2006 01:14

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

85.?.?.?

Nějací ti Židé v Číně jsou http://eretz.cz/content/view/340/41/ Tvořili i Čankajškovu ochranku, bez nich to prostě nejde...Ale ta Kambodža byla čínský experiment zcela určitě, proto bych si dal pozor na Paroubkovy hlášky, že budeme čínskou hospodářskou základnou. S Maem spolupracovala už za války OSS a pokud by USA chtěly, mohly nástupu komunistů za atomového monopolu hravě zabránit. Dnes jsou co se týče přepadání zemí na druhé straně zeměkoule o poznání čilejší a zdaleka se tím nezachrání tolik demokracie (i když Čankajšek byl v podstatě zkorumpovaný levicový nacionalista). Předtím než Číňané začali porodnost omezovat, tak ji vyhnali do výšin (na přímý Maův pokyn). I z ekologického hlediska je to činnost nezbytná, i když mají desítky milionů kluků navíc (proto také zatrhli oznamování pohlaví dítěte dopředu). Jak kibucy, tak komuny se naštěstí ukázaly být neživotaschopné, takže si NWO asi vymyslí něco jiného - možná bude stačit starý dobrý Gulag. Jinak se vzdáváme suverenity vůči Bruselu s lehkostí až neuvěřitelnou. Lidé si slibovali jakési ekonomické benefity, zatím přišly spíše restrikce a vyšší daně - jakýsi pověřenec pro ochranu spotřebitelů Kyprianou dokonce navrhoval celoevropsky omezit prodej piva na pouze síť koncesovaných prodejen a láhve označovat nápisy o jeho škodlivosti.

120554

01.11.2006 00:19

Senátní dějství ústavní krize

RE: Stacil mi v TV zaber

85.?.?.?

I ten Pithart je starého židobolševika syn, který se po explozi liberálního OH dal ke křesťanům. Tőpferovi pomohly Četnické humoresky, kde ztvárnil pozoruhodně filosemitského legionáře (Židé totiž legionářům v Rusku působili spíše obtíže, s čestnou výjimkou Fr.Langera). Vzpomínám si na zvlášť vypečenou scénu, kdy se s pažbou vrhl na antisemitu, který mu doporučoval k četbě myslím že Protokoly. Byl to takový upřímný výkon, jako by to ani nehrál.
Samotný Senát byl přislíben jako úlitba pro poslance Federálního shromáždění, aby byl získán jejich souhlas s rozbitím země na podzim 1992. Tehdy se tam nacházely ty lepší kousky z české pol.scény, Slováci počítali s rozdělením a elita kandidovala do Slovenské národní rady (nějak se později z příslibu ustanovení druhé komory vyvlékli). Ale druhořadá garnitura poslanců ODS+spol. z České národní rady nechtěla umenšit svůj nenadále nabobtnalý vliv a ustanovení Senátu pozdržela. Exposlanci FS se museli podrobit volební proceduře a nedostali se ke korytu automaticky, většinou už vůbec. Navíc bylo obtížné zdůvodnit, proč je druhá komora najednou po několika letech nutná (snad kromě toho, že o ní byla zmínka v ústavě). Docela by mne zajímalo, jakým trikem byly přijímány zákony bez schválení neexistující druhé komory, ale náš právní řád je vůbec v jistých směrech pozoruhodně pružný...

120551

30.10.2006 19:14

EU má brány široce otevřené

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

85.?.?.?

Otázkou je, zda je nutné úbytek nahrazovat (stačila by důchodová reforma), případně zda k němu dojde v plánované míře. Nikde není psáno, že u nás musí žít 10 000 000 lidí (a z toho 500 000 bez práce). Navíc Ukrajina, Bělorusko a zejména evropští Rusové jsou na tom co do porodnosti rovněž nevalně a k nám jezdí leda za (nelegální) prací. Vzrůstající počet přistěhovalců způsobuje pokles mezd a růst životních nákladů (zejména nájmů) a tím opět omezují porodnost domorodců.

120399

29.10.2006 23:00

EU má brány široce otevřené

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

85.?.?.?

Vietnamce jsem komunisté nedováželi, jen zde byli za prací (zřejmě jediný způsob, jak mohli splácet dluhy z války, ale i vítaný přivýdělelek - mnohdy se jednalo i o manželky tamních menších papalášů). Po skončení kontraktu sešlapali kontejnery s babetami a šlapacími šicími stroji a odjeli směr rodné pralesy. Z té doby jsem slyšel o jen o jednom, který se tu usadil (bylo skoro nemožné získat zároveň povolení k práci i pobytu). Jejich náhlý masivní výskyt by mohl být součástí "spiknutí" proti homogennímu evropskému národnímu státu (podobný případ je zavážení Švédska a Norska muslimy, tamním občanům se to prý pořád ještě líbí). Vzhledem k historickým vazbám, které jsou v těchto případech nulové, by na tom něco mohlo být. Domnívám se, že to, že jsou výkonní a učí se česky je pro umožnění kolonizace málo, jen budou ubírat prostor a možnosti starousedlíkům, i když si budou vydělávat hlavně decentními daňovými úniky (rasová tlačenka do státních institucí nastane později). Navíc jsou to občané komunistické země (kteří kupodivu o azyl nežádají), i když ze zpráv má člověk dojem, že jediní bolševici na planetě jsou Kuba a KLDR. A i z těch schopných mohou vyrůst i ústnatí dárečkové, kteří budou mít pro starousedlíky a jejich zájmy pramalé pochopení http://www.vdare.com/guzzardi/lam.htm

120319

28.10.2006 15:27

EU má brány široce otevřené

RE II. : Stupid white men

85.?.?.?

Hlady u nás umírali lidé po desetitisích ještě za Marie Terezie a jen zahlušení stepních Indiánů severní Ameriky zachránilo od podobného osudu Skoty a Iry (pozdější jejich "bramborový" hladomor jde na vrub kolapsu soukromého distributora potravin). Takže lidí bylo více, než mohla země uživit a tudíž se vzhledem k pokroku v dopravě uvažovalo o jejich přesídlení do tehdy řídce osídlené střední a jižní Afriky (kolonie znamená v původním smyslu lat.slova osada, nikoli zařízení na terorizování opálenějších). K tomu s výjimkou Jižní Afriky prakticky ovšem nedošlo, jelikož počet domorodců začal po aplikaci bílé medicíny utěšeně narůstat a o liduprázdné kraje náhle nešlo. I ten aztécký kanibal by rád zamořoval (měl také povícero podmaněných sousedů, proto také rychle zkolaboval, sám Cortes by to nezvládl). To by ale musel aplikovat alespoň to kolo, když už znal jeho princip...Velká úcta k původním kulturám je móda posledních desetiletí, v éře zdravého rozumu si divoši vysloužili leda pohrdání či soucit (od každé vyšší kultury bez ohledu na pigment, který mimochodem u Indiánů nebyl nikdy rudý, takové byly jen jejich válečné barvy).
Není mi to jasné s tím Senegalem, to byla přece kolonie Francie a Portugalci po levé revoluci na Afriku zcela rezignovali. Zlé chazarské duše z De Beers, co jim patří Plzeň i s Radkem a Kozlem, si pivo prodají i v Guatemale, o to bych strach neměl...A tu půdu v USA Vám spíš připravili svobodomyslní osadníci, kteří se nenechali držet britonskou nadvládou za Apalačskými horami a rozdávali si to s domorodci nezatíženi politickou korektností, přetaveným to velice nebělošským marxismem (jeden Marxův děda byl rabín v Postoloprtech a druhý v Blavě). Asi by z Vašich názorů moc nadšení nebyli, a to ani ti, kteří neměli otroky. A matka Příroda nás opravdu vybavila každou rasu jinak, běloši své převahy sice opravdu dosáhli "uměle" (svým úsilím), ale genetická vybavenost toho byla nedílným předpokladem. Bohužel jisté maladaptivní složky naší povahy, např.memy sugerující důvěru k politickým vůdcům a jiným "selebritám", kteří jsou ovšem nyní jen ochotným komparsem těch "zlých duší" nás dovedly tam, kde teď jsme a některé z nás i k názorům, jako jsou Vaše...

120200

28.10.2006 15:14

EU má brány široce otevřené

RE: Stupid white men

85.?.?.?

Nevím, zda Vás tak rozparádily dodatečné diagnostické poznámky, ty nejsou ode mne. Za to dvojité že se omlouvám. Když ale berete bělochy a jejich vinu na černoušcích tak zeširoka, že nejsou vyviněni ani Slované a Skandinávci, kteří se o "černou" Afriku ani neotřeli, pak je namístě konstatování, že staří Egypťané nebyli negroidi (krátká nadvláda Nubijců znamenala totální úpadek) a řecké osady sice bylo možno zvát koloniemi, ale to bylo o něčem jiném. Pak vás zřejmě nevzrušil fakt, že Arabové ovládli celou severní Afriku a drží ji podnes. Nebýt těch ošklivých bělochů, tak by zotročovali asi ještě dnes. A jako Hamiti mají geneticky blízko k těm "zlým duším". Tu alžírskou epizodu jsem uvedl, aby Vám došla nejapnost argumentace "nějací bílí byli kdysi jaksi zlí na nějaké černochy a proto si je teď musí jejich možní potomci či alespoň soukmenovci nechat usazovat u sebe doma, pokud možno i s finanční podporou". Ty europacholky jsem pochopitelně nevolil, ona ta EU není moc o zvolených zástupcích, de facto vládne jmenovaná Evropská komise. Pokud bylo pro Afriku něco fatální, pak rychlý civilizační skok, který tamní etnika (v Subsahaří je průměrné IQ 70) nebyla s to mentálně ustát a následovaly zmatky, puče, války,přemnožení a následné hladomory...Možná že jsme měli nechat černochy osudu, ale v 19.st.byl takový blbý zvyk věřit v rozum a civilizaci a u bílých byla k dispozici byla zrovna jen evropská mutace...Někteří měli také divné touhy spasit duše pohanů vírou pravou, dnes už to drží jen muslimy...Ty miny a pumy po Africe již dlouho pohazují černoši sami a vyrábí je i jiná etnika než běloši. Z toho odkazu na vztah imigranta k cílové zemi Vám vypadlo důležité slovo "historický", leckdy totiž Vám podobní idealisté argumentují nutností přijmout barevné kolonisty s jejich kulturou jako jakýsi druh pokání za "koloniální minulost" a nemají pak odpověď na námitku, že např.Holandsko nikdy nekolonizovalo Maroko, Somálsko nebo Turecko. Pokud pokládáte kolonizaci za kolektivní vinu bílých, pak bych byl rád, kdyby byl ozřejmen podíl alespoň Čechů nebo dalších Slovanů (ale ani Rakušané či Švýcaři se při kolonizaci moc nevytáhli). Zrovna tak bych mohl tvrdit, že to byla kolektivní vina černochů, protože byli zaostalí. Židovská média jsem nezmínil na plnou hubu, jelikož nemám rád paušalizaci, dnes už tuto mantru opakují i četní gójové. Skutečnost je pak velmi překvapí, kupříkladu student povedené vědy jménem sociální antropologie byl v šoku ze zjištění, že většinu armády a policie rasistické Jižní Afriky tvořili černoši...
Běloši se pochopitelně přemnožovali stejně jako dnes subsaharští černoši, které jejich země uživit prostě nedokáže. Hlady u nás umírali lidé po desetitisích ještě za Marie Terezie a jen zahlušení stepních Indiánů severní Ameriky zachránilo od podobného osudu Sk...

Kráceno (Editor)

120198

28.10.2006 01:56

Otevíráme krámek

RE: Sice jsem take kurak...

85.?.?.?

Také mne zarazilo těch 784 000 smrtících chyb lékařů (těm by asi v tak sudičské společnosti jako je v USA vyvstaly velké problémy). A být úhyn přes půl milionu ročně na pracovní úrazy (pokud v tom není zahrnuta cesta autem do a z práce), tak asi samou hrůzou zůstanu raději nezaměstnaný.

120173

27.10.2006 15:11

EU má brány široce otevřené

RE: biela civilizacia - co to je ?

85.?.?.?

Pokud Vám k odpovědi na dotaz, cože je ta bílá civilizace nestačí pohled když už ne kolem sebe, pak alespoň na obrazovku Vašeho kompu, tak nevím. Podobné svérázné pseudonáboženské názory naštěstí zastává jen několik jedinců, to by jinak byla námaha globálních škodílků nadbytečná. Obrovské masy vládnoucích bělochů jaksi nejsou na zeměkouli k vidění (možná Vám uniklo, že jediná skutečná menšina na planetě jsou právě bílí Evropané), snad jen v těch USA, kde byly k Vaší radosti v posledních 30 letech notně přifouknuty a hlavně přibarveny. Kupodivu hlavním odpůrcem tohoto stavu jsou ti zavlečení černoušci - ani v jejich případě se nejedná o zvolené zástupce http://www.vdare.com/misc/060912_wright.htm a dědicové země Indiáni, ne médiálně zblblí bílí http://vdare.com/misc/061012_carter.htm Pokud vím, na karmu se nejvíc dá v Indii a jaká se jim tam zamlouvá barva kůže http://www.jademagazine.com/59iss_saifeer.html ? A nejvíc černoušků si na práce odtáhli Arabové (začli v 7.st, Evropané až v 15.), ale chovali se k nim krapet brutálněji (kastrace apod.), takže k rozmnožování, většímu rasmišunku a následnému temnému mručení o staletém utrpení a natahování dlaní u nich nedošlo. Žlutí šli makat do zámoří dobrovolně a na to, aby se moc nemísili jsou sami chytří dost. Snad se nakonec někdo omluví tučňákům a vyklidí jim tu Antarktidu (budou tam moci zůstat alespoň barevní polárníci?).

120123

27.10.2006 14:13

EU má brány široce otevřené

RE: Stupid white men

85.?.?.?

Nechápu, proč bychom měli platit za své předky, že nezváni vstoupili do Afriky (dost dlouho např. po rovněž nezvaných Arabech), a to tak, že že "naši zástupci", kteří ve volební kampani jistě nezmiňovali zvýšení počtu jinobarevných imigrantů, budou změkčovat "uprchlické" a obdobné směrnice. Potomci alžírských usedlíků se také nestěhují do bohatých arabských oblastí Zálivu, aby tímto inkasovali bolestné za vyhnání své a svých předků po r.1962. Nehledě na to, že imigranti mnohdy nemají k cílové zemi žádný vztah ani historicky a jakási hlásání kolektivní viny bílých (i když je nám toto podsouváno vpravdě mocně médii ovládanými jistým etnikem již řadu let) by bylo skutečným rasismem. Kolonialismus měl za cíl usadit přebytky bílé populace, která se výhradně zásluhou svých schopností mohla jak přemnožit (zlepšení životních podmínek a medicíny), tak se vůbec do zámoří přestěhovat(např.za pomoci plachtění proti větru a dalších triků) a jako bonus rozšířit po planetě civilizaci, od níž se kromě pár tragikomických pokusů (ponejvíce v khmerském experimentu pod dohledem ČLR) žádný z "osvobozených" států neodvrátil (situaci v některých ilustruje anekdotický příběh, ve kterém se starý černoch otázal belgického misionáře, kdy už konečně ta nezávislost skončí). Když se zjistilo, že rozvoj vědy a techniky umožní uživit Evropany v jejich domovech a že se přítomnost bílého muže (většinou pod vlivem politické agitace narudlých polovzdělanců) nesetkává s pochopením, provedla se (dle mého soudu vlivem destruktivních sil přiliš ukvapená) dekolonizace. Celý tento proces se přitom lišil "případ od případu", byly kolonie, na kterých si téměř nikdo nic nevzal, ba se na ně hodně doplácelo(svoji koloniální říši měly pochopitelně i neevropská imperia jako Peršané, Arabové, Mongolové). Co se týče Ameriky, asi sotva které etnikum by před tamními kanibalskými kulturami padlo na ústa či zadek (minimálně v 15.-16.st.)a s úctou se odporoučelo. Evropané prostě přišli dříve a také dříve mleli. Že to byli zprvu katolíci vychovaní staletou konfrontací s islámem k neúprosnosti a upřímné víře, byla jen shoda okolností, osobně se domnívám, že nepřiliš šťastná. Ale aby v důsledku toho historického vývoje nyní někdo blaženě tleskal zániku své civilizace v její kolébce za pomoci nechtěného a údajnými starostlivými vládci podporovaného přílivu roztodivných etnik, toť vpravdě konspirátorů cíl a sen.

120120

27.10.2006 12:27

EU má brány široce otevřené

Je to jen otrocké napodobení přístupu v USA,

85.?.?.?

možná jen po evropsku vyměkčeného - i když chybí americká specialita zavážet zemi uprchlíky z celé zeměkoule i na vládní náklady v duchu pochybného hesla V různosti je síla. Nevím, zda jsou zde pamětníci toho, kdy se pro některé poúnorové emigranty stal překážkou pro vstup do USA vadný chrup (pochopitelně po dlouhém čekání v lágrech, pochybuji že by ty dnešní s nimi snesly srovnání). I kdyby byly cíle a důvody uprchlíků ty nejčestnější (a Evropa přitom leží dost daleko od oblastí konfliktu, kdyby šlo jen o to zachránit si život), pouhá rozdílná velikost spojovaných rodin a rozdílnost jejich vnímané důležitosti u člověka vychovaného v klanovém duchu zajistí po čase efekt k jakému došlo po r.1965 v USA (tehdy byla horlivě popírána tendence změnit populační poměr 90 % bělochů)http://www.vdare.com/fallon/060809_promises.htm Ostatně bylo to již popsáno výše na případě Austrálie http://www.vdare.com/misc/050926_fraser.htm
Bylo by hloupostí, kdybychom kvůli potencionální možnosti, že se ocitneme v situaci běženců (a kam bychom běželi, jinde tak vstřícné direktivy nemají) preventivně změnili EU na zemi 3.světa, jak se to děje pozvolna v USA. Možná, že političtí tvoří jen malou část z migrantů v EU, ale pochybuji, že by ti ekonomičtí nevykřikli při odhalení Azyl ! a nezměnili tak bleskově svůj status. Ostatně zblblí či navedení politici znemožňují často deportace i ekonomických "otroků" nebo aspoň vyhlašují různé "amnestie" - migranti ovšem sotva pracují za částky menší než tamní minimální mzda (vykořisťovatel uspoří na daních a odvodech), rozhodně za vyšší než naši řadoví pracující v ČR, proto nás dosud neoblažují v hojnějších počtech a z našich hrůzných lágrů prchají.
Perverzita a rozdílné zájmy různých konců násilně spojené Evropy vynikne už jen v případě muslimské imigrace do Španělska, kde jim půl milionu ročně přijde celkem prima, alespoň dle průzkumů veř.mínění. Pro takové je pak pečlivá "uprchlická" (čti kolonizační) legislativa EU vskutku nadbytečným počinem, nicméně dokládajícím skutečné cíle a směřování eurovládců, kteří se budou čím dál tím méně snažit předstírat zájem o blaho svých voličů. Případem pyramidové emigrace je i čínsko-vietnamský průnik do naší země - za příznačného mediálního mlčení...

120113

21.10.2006 22:25

Co se stalo v roce 1969?

RE: Co slovo to perla

85.?.?.?

Nejde o nějakou rigidní úměru mezi výkonností etnicky čistého a multietnického školství, ale o prostý fakt, že když násilně promísíte žáky etnikem lišící se o 10-20 bodů IQ směrem dolů, tak to na kvalitě vzdělávání nepřidá http://www.vdare.com/sailer/061015_iq.htm. Finové jsou technicky vzato mongoloidi, podobně jako Maďaři. Nemyslím, že by segregované US školství počátku 60.let nějak výrazně zaostávalo za Evropou, o SSSR či Číně nemluvě. Možná že vycházíte z dnešního stavu, výrazně ovlivněného ději popisovanými v článku.

119702

19.10.2006 01:02

Co se stalo v roce 1969?

RE: provokacia? (2)

85.?.?.?

Ovšemže by nemohl, protože komusi v cestě stojí právě jen běloši (kteří by dle Vaší teorie asi neměli existovat, protože všechen vývoj pochází od míšení). A právě jim je vsugerováváno, že způsobili "největší utrpení" všem těm jen trochu tmavším. Přitom byli přinejmenším do konce 17.st.v těžké defenzívě proti expanzivnímu islámskému Turecku a jejich výpad do zámoří, kde skutečně ovládli zaostalejší (a stejně nebo i více) brutální kultury, byl umožněn jen a pouze jejich dynamickým rozvojem, kterého jiné kultury schopné nebyly. Americké školství možná nebylo nejlepší na Zemi, leč nucenou integrací zejména státních škol dostalo slušnou ránu (tzv.busing byl prohlášen za neústavní až když bylo pozdě). A co se týče levných pracovních sil, tak jako dnes měla na jejich dovozu zájem pouze úzká vrstva zprvu pozemkových velkovlastníků - Evropanů byl tehdy nadbytek a dokázali by obdělat americké plantáže, ale černoši prostě vyšli levněji. Ovšem i jejich největší tehdejší bílí zastánci by je nejraději poslali zpět do Afriky. Dnes prosazují krom plutokratů masovou imigraci do USA hlavně ti, co touží po levnější nekvalifikované pracovní síle než se jim nabízí např.v podobě 25% nezaměstnaných černochů. Většina občanů byla a je logicky ostře proti a dokud jakž takž fungovala demokracie, dokázali si prosadit svou http://www.vdare.com/fulford/1894_1924.htm

119532

12.10.2006 23:26

Muhammadův meč

Autor opomněl

85.?.?.?

vysvětlit mírumilovnou expanzi islámu třeba do toho Španělska, které je přeci jen od Arábie pár dní cesty. Rovněž Lev Syřan neměl dojem, že se mu na konstantinopolské hradby sápe mírumilovný dav. A za zadržení těch prorokových mírotvorců na východním křídle můžeme poděkovat těm zde mnohokrát propíraným Chazarům (jejich potomci tohoto počinu patrně litují). Je pochopitelné, že se dobyvatelé nesnažili hned brutálně obracet porobené na víru pravou a spíš si mastili kapsy (i conquistadoři v Americe na to šli vcelku zvolna). Navíc v Španělsku vládli Ummájovci, na které byl v zbytku muslimského světa pořádán hon, takže se museli sžít s křesťanskou populací, nic jiného jim nezbývalo. Oproti tomu z kdysi čistě křesťanské severní Afriky se krom Koptů v Egyptě jinověrci přes veškerou toleranci jaksi vytratili. Už jen to, že zmiňuje turecké obležení Vídně (nebezpečnější bylo to r.1529) a vzápětí označuje islámskou militantnost za "povídačky", svědčí o autorově svérázném přístupu k historickým faktům. Je logické, že křesťanství bylo netolerantní k heretikům, kteří mu uzmuli jeho nejsvětější místa. Vznik Mohamedova náboženství byl plně monitorován a tudíž mohlo být jen sotva pokládáno za rovnocenné legendami opředené státní víře Byzance i Západu. Navíc dnes už víme, že islám uvrhl jím ovládané země do hluboké stagnace.
Co se týče vztahu k židovstvu, zpočátku jim sice také zatápěli http://www.virtually.cz/?art=10304 , ale později s nimi vyšli bez problémů (nedovolili jim jejich na Západě oblíbené činnosti lichvu a drogové dealerství /obchod s lihovinami/), udrželi je v jakémsi kulturním ghettu, takže se nestalo, aby jim prorostli společenskou strukturou a pozvolna ji začali měnit k obrazu svému či rovnou destruovat, jak se dělo a dějě v křesťanském světě (rovněž sefardské IQ nedosahuje nadprůměrných hodnot). Řadu židů použili úspěšně k ovládání křesťanů v porobených zemích. A ta příhoda s papežem spíš než o ďábelské souhře se satanášem Bushem svědčí o čemsi jiném http://www.thepeoplescube.com/red/viewtopic.php?pr...

118991

09.10.2006 01:00

Není důležité, co řekl Havel

RE: Není důležité, co řekl Král

85.?.?.?

I když si myslím, že Sládek by nanejvýš posunul volbu do 3.kola (do kterého by údajně ješitnost Havla už nepustila), tak jeho arestování (které se po několikerém nedostavení se k výslechu a zbavení imunity dalo čekat) neučinilo volbu neústavní (naše ústava je vůbec podivuhodně pružná, jak máme možnost se přesvědčit po letošních volbách). Co se týče jeho tolerantnosti ke komunistům, dala se chápat do doby, dokud existoval mocný SSSR. Po jeho kolapsu se dá pochopit pouze pokud víme, kdo vlastně stál a stojí za komunismem (i dnes nás předseda vlády vyhlašuje za hospodářskou základnu komunistické Číny a rudí Asiaté zaplavují naši zem po desetitisících za ostentativního nezájmu či spíše potlesku médií).
Co se týče Kosova, zde mi spadly poslední šupiny z očí. Každá vláda má právo se bránit proti přemnoženým separatistům, tehdejší situace v Kosovu je plně srovnatelná se situací v Sudetech 1938 (a v případě našeho odporu by nám zřejmě západní mocnosti uchystaly stejný osud jako nyní Srbům). S vražděním začali (a nepřestali http://www.pravoslav.or.cz/kosovo.htm) albánští teroristé a obyvatelstvo začalo zemi opouštět až po bombardování NATO a to ještě často na nátlak svých předáků, aby agresoři vůbec získali nějakou hodnověrnou výmluvu pro již probíhající přepadení suverénní země. A k oslavenci jedna zajímavost http://www.volny.cz/vyber_cr/vyber2/3havlove.html

118715

07.10.2006 15:31

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

RE:Svoboda má ostře nabito...

85.?.?.?

...leda na Blízkém a Středním východě, u nás to naštěstí (zatím) potřeba není. Pro p. Valtra - v abdikačním projevu není nic takového http://old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1992/1..., ostatně tenkrát již vládl kapitalismus a tudíž by byl Havel už tenkrát za stejného "komunistu" jako dnes Chlapům sobě. Co se týče tohoto fenoménu, ve Philadelfii předkládali kdysi na přelomu 60./70.let kolemjdoucím k podpisu Deklaraci nezávislosti USA. Podepsalo ji jen cca 30 %, zbytek označil petičníky za komunisty nebo se vyjádřil v tom duchu, že to sepsali hipíci.

118610

07.10.2006 01:18

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

To o tom planém strašení nezaměstnaností...

85.?.?.?

...řekl zcela jistě (i když jsem mu tenkrát věřil, tak tohle ne a dost mě to zarazilo) a většinu ostatních výroků asi také, je ale možné že jindy než toho 16.prosince v TV nebo že se jedná o kompilaci z několika projevů a rozhovorů tohoto období. Také sliboval, že bude prezidentem jen do svobodných voleb a pak odstoupí, takže letošní volby byly nejspíš už konečně ty pravé svobodné ...a jak pěkně dopadly. A mj. V.H. tehdy nechtěl žádné restituce.

118571

04.10.2006 13:55

Vláda ODS končí

RE: Vzpominám

85.?.?.?

Vzhledem k tomu, že komunisté pomohli z politiky či ze světa oběma Vašim idolům ( i když v případě Jana Masaryka se vytrvale mlží doposudhttp://www.czsk.net/svet/clanky/cr/masarykzavrazde..., je Váš názor, že mohou být na svoji minulost jen pyšní, poněkud schizofrenní. Komunisté přivedli údajně vládnoucí dělnickou třídu k zoufalému povstání r.1953http://cs.wikipedia.org/wiki/Plze%C5%88sk%C3%A9_po..., k postupnému zlepšování (hlavně materiálních) poměrů došlo až po naprostém odpoutání sovětského bloku od sil sionismu a NWO po r.1967 (heslo politbyra hlavně nena.rat dělnickou třídu). Ovšem ekonomická izolovanost se podepsala na pomalém rozvoji nejmodernějších technologií a plná zaměstnanost zase na stavu životního prostředí. Dále socialistické ekonomiky mocně zneužívaly celé skupiny "dojičů socialismu" v čele s nejmenovaným (tím tmavším) etnikem, stát byl rovněž z ekonomických příčin nucen udržovat styky s veksláckým podsvětím (včetně papá Klause), které se po převratu (nyní již víme, že byl jen první v dodnes nekončící řadě) pak zmocnilo nemalé části našeho hospodářství. I když se jednalo o režim bezesporu zločinný, z hlediska biologického přežití národa byl o mnoho efektivnější než dnešní pseudoliberální stav, kdy se nezakrytě podporuje kolonizace našeho území migranty (za socialismu bylo pro cizince téměř nemožné získat zároveň pracovní povolení a povolení k pobytu), národního majetku nás už téměř zbavil a o suverenitě si můžeme nechat opět jen zdát, i když jsme se jí zbavili za jásotu a ohňostroje po osudném referendu. S tím prázdný a falešný Topol ani průměrný hospodský ekonom Roko nic nenadělají. Jejich voliči by mohli, ale jsou už přes deset let "po americku" masivně oblbováni bulvárem a stresováni starostmi o holé přežití.

118324

04.10.2006 13:18

Vláda ODS končí

RE: Totalita nastupuje

85.?.?.?

Odposloucháváni jsou svým způsobem všichni a pořád http://cz.altermedia.info/z-domova/ucho-a-oko-velk... Kalousek si na svoji vydíratelnost zadělal už za vlády ODS jako náměstek na ministerstvu obrany. Nemyslím, že by se u nás mohlo rozhodnout podobně jako ve Stínadlech volbou mezi Mažňákem či Losnou, velká koalice alias oposmlouva měla alespoň tu výhodu, že byla transparentní co se skutečného morálního stavu a politického uvědomění našich politiků týče.

118322

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 102 čtenářů částkou 16 740 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,24 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,17 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 955,65 Kč
1 unce stříbra
555,29 Kč
Bitcoin
712 996,88 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?