Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, p.i.e.r.e, Piere.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2005 15:50

Kalousek se vzteká

Fakt?

Piere 193.?.?.?

A teď, když už ho znáte, změnila se kvalita těch knih?

72615

29.09.2005 15:40

Kalousek se vzteká

RE: Fakt?

Piere 193.?.?.?

No, to je právě to. On to už kdysi popsal pan Shakaspeare, tuším, že to bylo tak nějak jako "Co po jménu, i pod jiným jménem by růže měla stejně krásnou vůni" nebo snad "... i pod jiným jménem rděla by se růže stejně kouzelně".

72831

30.09.2005 13:42

Nebezpečí jménem opilý Bush

RE:RE: jak to rici...

Piere 193.?.?.?

Správný termín je, tuším, abstinující alkoholik. A připadá mi to i dost přesné. Ta osoba JE alkoholik, ale nepije, tudíž je abstinující.

72900

02.11.2005 15:26

Turistou v Praze

RE: pár poznámek

Piere 193.?.?.?

Ono tam hraje roli i něco dalšího. Jednak může digitálek usoudit, že teď chce blesk a různě blikat do hledáčku a člověk radši ten blesk vyklopí, než aby trpěl blikání (i když ví, že to je ptákovina). Druhak, a to je podstatnější, vyklopením či jiným připuštěním blesku do akce se změní nastavení. A výsledkem jsou prokazatelně odlišné snímky než bez blesku. I když samotný fakt blesknutí na to nemá vliv. Téhož efektu by bylo možné asi dosáhnout nastavením jiného režimu, nastavením konstantního času atd... Ale bohužel převážná většina digitálních fotoaparátů má tyto funkce obtížně nastavitelné. A tak ten, kdo to odzkoušel, radši blýská za šera na tatry, než aby se mořil s hledáním správné položky na miniaturním menu. No, jde taky o to, jestli toho turistu nepřeceňuju, ale snad ne ... Občas jimi býváme všichni.

76534

24.11.2005 09:08

Ptáci

Důvěra v OHZ

Piere 193.?.?.?

Podíval jsem se na článek na OHZ a musím vám sdělit, že příliš důvěryhodný není. Ve stručnosti se pokusím shrnout o co tu jde. Prionová onemocnění (mezi ně BSE patří) byla poprvé popsána v Anglii v roce 1848 (ten letopočet není překlep) i když ještě nebylo známo, že jde o onemocnění prionové. Byla to dodnes se hojně vyskutující scrapie u ovcí (na diagnostiku scrapie se používají testy identické s testy na diagnostiku BSE). Potom byla popsána Creutzfeld-Jakobova choroba (CJD) choroba u lidí - poprvé na Slovensku v oblasti Spiše. Přirozený výskyt CJD choroby u lidí je udáván jako 1 případ na 1 000 000 obyvatel. Tato choroba nemá s BSE prakticky nic společného. V souvislostis BSE se hovoří o novém typu CJD choroby u lidí - nvCJD. Od klasické CJD se liší velmi rychlým nástupem a tím, že se vyskytuje i u mladých lidí. Pokud na OHZ nezmiňují scrapii, objevení CJD choroby dávají až za BSE, nerozlišují mezi CJD a nvCJD, pak buď nejsou informovaní a tudíž jsou jako zdroj nedůvěryhodní nebo jsou informovaní a překrucují fakta a pak jsou jako zdroj ještě méně důvěryhodní.

Jen pro doplnění. Neexistuje důkaz o tom, že by CJD bylo na člověka přenášeno ze zvířat. Obecně se předpokládá, že nvCJD se na člověka ze zvířat přenáší, ale důkaz pro to neexistuje. Argumentuje se pouze tím, že prvé případy nvCJD byly popsány cca 10 let po objevení BSE - vědecký důkaz jak noha, že? Hlavně, že to sype za diagnostika. Jinak existjí také lidská prionová onemocnění GSS a KURU a pro severoameričany vč. kanaďanů zajímavé CWD - prionové onemocnění vysoké zvěře na SA kontinentu. Také jsou prionová onemocnění koček atd....

79956

24.11.2005 10:05

Dotují dobrovolní dárci krve nedobrovolně cizí zisky?

RE: Chce to lekare.

Piere 193.?.?.?

Továrna opravdu byla, nebyla snad vybavená technologiemi, teď je to v likvidaci nebo už snad zlikvidováno - proběhlo to před cca 8 - 10 lety, vzpomínám si na to jen matně, ale dalo by se to dohledat.

Vývoz krve a zpětný dovoz krevních produktů může být v rovině tzv. zpracování výrobku dodaného zákazníkem, tj. já dodám krev, oni z ní vytvoří produkt a naúčtují si náklady plus zisk a za tuto cenu mi to dodají zpátky. Pokud bych jim krev nedodal, byla by cena vyšší o cenu krve plus zisk z ceny krve (tedy pokud nestanovují ceny odvozením z cen konkurence).

Jde o něco jiného. Dárce ti krev daroval. Tečka. Není jeho, nemá do toho co mluvit. Nebo má? Bylo mu sděleno, že krev je určena výlučně pro transfuze? Jak to bude, když jí použijí při operaci někoho, kdo si výkon platí - třeba v rámci plastické operace? A co když když ji odstředí a plazmu použijí zdarma a červené krvinky prodají třeba mikrobiologické laboratoři na přípravu živné půdy. Řešení jsou podle mne dvě. Buď za krev vždy platit nebo viz výše - bylo darováno a dál ti do toho nic není. To první je korektní, to druhé se provozuje. Bohužel.

79970

25.11.2005 08:56

Ptáci

RE: Důvěra v OHZ

Piere 193.?.?.?

Tuhle informaci jsem zachytil taky, ale jak říkáte, jen jako jpp a protože to bylo trochu bokem od mého korýtka, tak jsem to vypustil, ale podívám se na to a když na něco přijdu, dám vědět.

80148

25.11.2005 13:27

Ptáci

RE: Důvěra v OHZ

Piere 193.?.?.?

Něco jsem našel, existují 2 typy HIV, jeden evropsko americký, druhý africký, zdroje http://rr.chytrak.cz/sub/mikro/mikro12.doc a http://www.superstudent.cz/special/smprint.php?id=612mi připadají v jiných částech seriózní. Asi nejlepší informace dostanete na http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi - jen to hledání tam není úplně jednoduché. Klíčová slova pro hledání by asi byla HIV, serotyp, virulence.

Nenašel jsem nic o rozdílné virulenci obou typů, ale pravda, zase jsem tomu nevěnoval tak moc času

80169

14.12.2005 11:22

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Malicka chybicka se vloudila...

Piere 193.?.?.?

Musím přiznat, že na tenhle příspěvek píši odpověď již potřetí. Dvakrát jsem ji smazal, protože jsem ke konci psaní měl pocit, že nestojí za tu námahu to dokončit. Ale když jsem si znovu přečetl příspěvek p. Trodase, rozhodl jsem se, že přeci jen zareaguji.

Vážený pane, nadstandardem je již přiznání stejných práv. Homosexuální svazek nemůže plnit poslání klasické rodiny, totiž pohlavní rozmnožení a výchova se samičím a samčím vzorem - přítomnost těchto dvou vzorů je totiž považována za dost podstatný faktor zdravého psychického vývoje dítěte. Není totiž od věci, když dítě od dětství tuší, že mezi chováním muže a ženy je určitý rozdíl a že ti dva se liší i vzhledem (říká se tomu sekundární pohlavní znaky).

Neplodné manželství může být důsledkem nemoci, nedostatečnosti nebo svobodného rozhodnutí heterosexuálního páru, není důsledkem absence možnosti. Dvě dámy nebo dva pánové spolu přirozenou cestou potomka nevytvoří a nevytvoří, ať se budou snažit jak budou chtít.

Můžete mne poučit, jak se uměle oplodňuje muž? Ono totiž nejde jen o dámské, ale i o pánské dvojice.

Co jim dlužíme? A za co? Abych použil Vaše slova - Co tím chcete říct?

Autor brání vytváření rodin? Autor má, jak jsem si všimnul, výhrady k registrovanému partnerství, ne k uzavírání heterosexuálních manželství.

Musím přiznat, že velmi souhlasím s názorem na praxi schvalování některých zákonů v PČR.

Naproti tomu velmi nesouhlasím se způsobem jakým, pane Trodasi, manipulujete s fakty, slovy a slovními spojeními. Ač jsem nic špatného nesnědl, je mi na zvracení.

83432

30.12.2005 10:10

Protikomunistický odboj

RE: To je docela citlivé téma.

Piere 193.?.?.?

No, ukázat můžeme, ale dokázat, to už je horší. Ve spisech se toho o nezákonných metodách z let padesátých moc nenajde (ono už tenkrát bylo tušeno, že ty metody nejsou moc košer - dokonce byly v rozporu s tehdejšími zákony - sice nedocházelo k jejich stíhání a trestání, bylo to tolerováno, ale písemné záznamy o tom asi nikdo nepořizoval). Svědci jsou mrtví nebo staří, sklerotičtí a jinak nemocní, pachatelé jsou mrtví nebo staří a sklerotičtí a nemocní. A soudit něco, kde si svědkové nic nepamatují, neexistují dokumenty a navíc se kvůli nemocem stále odročuje ... to už mi připadá skoro jako bezpráví konané na soudci.

V letech pozdějších je situace jiná. Tu a tam je něco doloženo, poškození, svědci i pachatelé jsou čipernější (podezřelí jsou pak zhusta vlivní). Jenže tady se všichni navzájem znají. Já ukážu na A a X zavolá D, která vyhodí G z práce. A G je já. Půjdu do toho nebo ne? (To, že tu k sobě máme velmi blízko není vtip, vezmu-li dva libovolné jedince v ČR, pak každý z nich bude mít alespoň jednoho známého, který zná známého toho druhého - proto se taky v Čechách všechno rozkecá)

A malý detail a sci-fi na konec - i když budu znát a usvědčím škůdce, jak z něj dostanu odškodnění bude-li nemajetný? Stejně to zaplatí stát, tedy my všichni (to je ostatně princip odškodňování obětí trestných činů). Snad by pomohlo jakési povinné pojištění, takové povinné ručení proti sviním, do něhož by přispívali všichni obyvatelé státu, světadílu, světa a z něhož by se potom vyplácelo odškodnění ...

86027

02.01.2006 10:59

Homosexuály nikdo nediskriminuje

RE: naprosto nesouhlasím

Piere 193.?.?.?

Máte nějaké odkazy na statistiky v této oblasti? Já mám dojem, že skutečně objektivních statistik je velmi málo vůbec a v této oblasti zvlášť (hlavně takových, se kterými lze dále pracovat - s uvedením složení výběru sociálně i věkově, s uvedením položených otázek atd.

86327

06.01.2006 10:45

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Neni od veci...

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Můžete mi prosím vysvětlit, jakým myšlenkovým pochodem jste dospěl k závěru, že neochota nechat se odírat od výrobců, tranzitérů a dodavatelů plynu znamená ochotu dát se odírat někým jiným? A jak souvisí ochota platit džihádistům s bouráním amerických mrakodrapů a dále jak souvisí bourání amerických mrakodrapů s nebouráním Hradčan. Rád bych Váš myšlenkový pochod zaznamenal pro budoucí generace.

86892

10.01.2006 09:19

Co se v mládí naučíš...

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

p.i.e.r.e 193.?.?.?

A navíc peníze získané z hlasování jdou na ochranu goril ve volné přírodě. Pro někoho to bude asi nadbytečná informace, ale pokud se chcete podívat na všechno co bylo o gorilách v rámci Odhalení (dodnes nevím, jestli je to TO Odhalení nebo TI Odhalení), pak vše najdete na http://www.rozhlas.cz/odhaleni/portal/ , jsou tam i live kamery a spousta informací o gorilách.

A je to v té dnešní pitomé době neuvěřitelně oddechové a zároveň inteligentní pokoukání.

Za zmínku stojí i návrh na chatu, že by stálo za to zavřít vítěze BigBrothera, Vyvolených a Odhalených do jedné klece a pak by se teprve vidělo ...

87449

11.01.2006 16:04

Co se v mládí naučíš...

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Jen se bojím, že by Richard utekl. Má k tomu jak fyzické předpoklady, tak vysokou přirozenou inteligenci.

87638

12.01.2006 09:16

Bottom trawling

Strašný!

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Potkají se dvě planety.

Tak co, jak se vede?
Ále, co ti mám povídat, někde jsem chytila lidi ...

87732

21.04.2006 09:27

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

Jestli si dobře pamatuji jiné zdroje

piere 193.?.?.?

tak jde o stejný jev, jaký vznikne v kamnech po vhození sáčku s vodou, o vznik tzv. genarátorového plynu tepelným rozkladem vody. Skladování kapalného vodíku jako kryogenní kapaliny je sice dost komplikované, ale pro tyto účely nemají být použity obyčejné dvojstěnné nádoby (dewarovy), ale podobné nádoby plněné sorbentem do kterého se vodík vsákne. K jeho uvolnění a přechodu do plynného stavu pak dojde mírným ohřevem nad teplotu trojného bodu. Vzhledem k tomu, že kapalný vodík má něco kolem -160°C, není k tomu zapotřebí žádný zdroj externího tepla, stačí snížit kvalitu tepelné izolace třeba snížením vakua. Jinak přeprava vodíku není o moc nebezpečnější než přeprava benzínu. Při nehodě sice dojde k počáteční explozi (u benzínu také), ale ta vypotřebuje okolní kyslík. Dál už by to mělo jen vyhořívat podle toho, jak rychle se tam bude dostávat kyslík z větších vzdáleností (pokud tomu nevěříte, tak vzducholoď LZ 129 Hindenburg neexplodovala, ale shořela - požár trval déle než 10 minut - a to byla plněna plynným vodíkem, který se při hoření nemusí zdržovat přeměnou z kapaliny na plyn)

103958

15.05.2006 12:56

O projektu IZIP

RE: Tak si to zkuste..

piere 193.?.?.?

Zkuste se, pane podívat trochu i na kapitoly o zabezpečení dat a právech přístupu, nejen na demo(a když na demo, tak i s komentářem k němu). Podstata systému je v tom, že se na potřebnou kapitolu podívá ten lékař, který ji potřebuje. Takže, když jsme u toho zubaře, už nemusí páčit z nahluchlé babičky co má se srdcem a jestli jí může dát lokální anestezi - ta nahluchlá babička s pávě extrahovanýnm zubem je totiž jediným zdrojem informací, který ten zubař o ní samé má. Zabezpečení přístupu Emergency vybranými oparátory (ochrana biometrickým podpisem, fyzická ochrana serverů atd. atd.)

105914

15.05.2006 14:16

O projektu IZIP

RE: Ať je IZIP, jaký chce...

piere 193.?.?.?

To co voláte je přesně to, co je filosofií ochrany dat v IZIP. Jedinou výjimkou je emergency, kde je možný přístup i bez souhlasu pacienta, pouze na základě znalosti jeho osobních údajů. Ovšem tento přístup je omezený na údaje významné právě pro tento účel - užívané léky, krevní skupina, kardiostimulátory, alergie .... Operátor se navíc identifikuje biometricky. Jinak, pokud vím, pacient může dávat souhlas buď trvalý nebo jen pro jednu návštěvu atd. atd.

105915

17.05.2006 09:39

O projektu IZIP

RE: Tak si to zkuste..

piere 193.?.?.?

Selhání lidského faktoru je bohužel věc proti které se nedá téměř nic dělat - ovšem ani u papírové dokumentace. Jen si vzpomeňte na 2 až 3 aféry se zdravotnickou dokumentací "skartovanou" do kontejneru s komunálním odpadem - jen za poslední rok. To nemá vůbec nic společného s projektem IZIP, ale pouze, jen a výlučně s lidskou blbostí. Záměnu zdravotnické dokumentace v papírové podobě jsem zažil přímo v rodině (naštěstí bez následků). A vzpomeňte na jistou nemocnici, v níž omylem odoperovali zdravou ledvinu místo nemocné - a to měli k dispozici papírovou dokumentaci vč. rtg snímků.

Nějak nerozumím tomu, že Vám zmizela veškerá dokumentace, mám pocit, že stále ještě musí být vedena i v papírové podobě, což je navýsost rozumné neboť to dovoluje léčit se znalostí historie i při výpadku proudu.

Co se mé nechybějící loajality týká, jste mimo, nejsem s projektem IZIP nijak spojen.

106152

23.05.2006 10:52

Jak smutné

RE: Nechápu

piere 193.?.?.?

Máte pravdu Ájo, navíc z kontextu vyplývá i to, že ji Rath označil za šeredu, či přesněji za cosi nekrásného. Nechal se slyšet, že zatímco dřív Macek chodil s krásnými ženskými, teď se oženil pro peníze.

106788

26.09.2006 08:49

Šlechtění plodin se modernizuje

RE: Prdel si to prebere

Piere 193.?.?.?

Rozdíl mezi plodinou vzniklou GMO a plodinou vzniklou šlechtěním je v tom, že šlechtění je postup přírodě vlastní, probíhá přirozenou cestou - pokud vznikne něco, co není životaschopné, nemnoží se to a tudíž to nemá následovníka. Člověk jen urychluje a vybírá. U GMO se genetickou manipulací přeskočí několik vývojových stupňů - výsledný produkt je životaschopný, ale nikde není záruka, že by vznikl přirozeným křížením. Ani se nedá s jistotou říci, že by nevznikl. A v tom je základní nebezpečí GMO - na rozdíl od šlechtění a křížení lze vytvořit cosi, co je přírodě cizí a nikdo netuší jek se to následně projeví křížením s neGMO plodinami nebo živočichy, nikdo neví jak to bude působit na konzumenty (nejen na přímé konzumenty , ale na následující generace - nezapomeňte, že si hrajeme s geny a u pokud by výsledky u člověka byly patrné až ob generaci, tak se to dozvíme asi tak za 50 let!). Postup popsaný v článku je vlastně přirozené křížení, ale šlechtění je velmi urychleno tím, že "prohlídkou" genů je provedena selekce a dál se pracuje jen s plodinou, která má velmi pravděpodobně požadované vlastnosti.

117685

27.09.2006 08:53

Šlechtění plodin se modernizuje

RE: Prdel si to prebere

piere 193.?.?.?

Řekl bych, že máme vcelku shodný názor. Šlechtění je křížení při němž záměrně vybírám (selekce, v daném případě řízená) pro další křížení jednince jejichž vlastnosti mi vyhovují a snažím se dosáhnout maximálního rozvoje těchto, z mého pohledu, žádoucích vlastností. Tedy, je to postup, při němž do přirozeného běhu zasahuji pouze výběrem. Samozřejmě je zde riziko mutací, protože s rozvojem žádoucích vlastností obvykle rozvinu i něco nežádoucího - tak se mi může stát, že to co vypěstuji bude sice úžasné, ale rychle to chcípne nebo se to nebude dál množit. A to je přesně to, co jsem napsal výše. Genetickou manipulací dokážu ten článek, který by jinak chcípnul, přeskočit. A to je problém, stvořím něco, co by přirozenou cestou nevzniklo. A NEVÍM jak se to bude chovat v dalších generacích, NEVÍM jak to bude působit na další generace konzumentů, NEVÍM jak se projeví konzumace toho co konzumovalo GMO potraviny ... NEVÍM !!! A to může být děsnej průšvih s velmi oddáleným dopadem. V porovnání s ním by mohlo být používání DDT nebo conterganu (thalidomid). společenskou hrou pro malé děti.

117756

28.02.2007 08:36

Komu patří poslanecký mandát?

Ušetříme

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Velmi hezky napsaný článek, vše se zdá v pořádku až najednu maličkost. K čemu tedy potřebujeme poslance? Pokud totiž bude mít poslanec na vybranou buď volit podle rozhodnutí stranického sekretariátu nebo odstoupit, pokud má pocit, že strana kráčí někam jinam než původně proklamovala a v tom případě být nahrazen jiným, poslušnějším poslancem téže strany, pak stačí, když asistenti asistentek šéfů stranických kanceláří pošlou SMS asistentovi asistenta šéfa poslenců a ten podle hlasů získaných ve volbách konstatuje, že zákon byl / nebyl přijat. Právě mozek poslanců a možnost sdělit hlasováním proti své partaji, že si o změně politiky či o předsedovi myslím své, je tou minimální (a nepříliš účinnou pojistkou) proti tuposti apártníků, jejichž uvažování a metody jsou stejné ve všech partajích všech dob.

129649

28.02.2007 13:26

Komu patří poslanecký mandát?

RE: Ušetříme

193.?.?.?

No, jestli Vám připadá demokratické, když základní organizace odmítne někoho vyloučit a následně to na přání šéfa strany udělá ÚV, tak se uvnitř stran rozhoduje demokraticky. Já si ponechám svůj názor, že to demokratické není.

129665

28.02.2007 13:29

Komu patří poslanecký mandát?

RE: Souhlas.

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že autobusem jedoucím do Brna je dobré dojet do Brna, ale kdyby byl po cestě spadlý most, trval byste na tom, že řidič má přidat plyn a jet rovně?

129666

28.06.2007 09:24

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

Opravuji Vás, mýlíte se

Piere 193.?.?.?

Státem nařízené vybíjení zvířat se v ČSR objevilo v padesátých letech - šlo o hovězí dobytek a vybíjen byl kvůli brucelóze. A nejsem si jistý, jestli se nevybíjel také kvůli slintavce a kulhavce. Rozhodně to bylo opatření efektivní a v ČSR byla brucelóza prakticky potlačena, což určitě bylo dobře. Nemoc je to přenosná na člověka, na člověka přenášena byla a velmi mu neprospívala.

138599

09.07.2007 13:01

Nový nepřítel lidstva objeven

RE: A co technické normy?

piere 193.?.?.?

To víte, že to v Kanadě normy ukládají, jejich normy vycházejí z IEC norem stejně jako normy evropské. Mají tam sice pár odchylek proti EU, ale značení se to netýká. A pokud někdo zakáže žárovky a nahradí je výbojkami všeho druhu, zářivkami a LED lampami, tak by mne docela zajímalo, jak se vypořádá se stroboskopickým efektem všude tam, kde se používají točivé stroje - nevím jak nyní, ale dřív byl zákaz k nim montovat jako zdroje osvětlení výbojky aby se předešlo úrazům v důsledku domnělého "stání" nebo zpětného pohybu.

139418

29.08.2007 07:47

Fikaný ČEZ

HOAX

Piere 193.?.?.?

Je to HOAX, viz www. hoax. cz, kde je m.j. i vyjádření zástupců ČEZ a to už od května t.r.

142733

30.08.2007 08:20

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Jaka to ironie

Piere 193.?.?.?

jen bych doplnil, že bombardování by začalo 5 minut potom, co by dotycnou zemi našli na mapě. Takže možná nikdy.

142816

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 1

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?