Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 82 příspěveků, 2 různá jména: Dale Coopper, Dale Copper.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.09.2006 20:41

V bludišti pokřivených zrcadel

RE: Kema zase perlí!

Dale Copper 64.?.?.?

The Battle of Algiers rozhodně není ve Francii banned. Z toho odkazu na IMDB vyplývá že je to trochu jinak.

117479

24.09.2006 00:44

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Dale Copper 64.?.?.?

>Přímé důkazy nemám žádné. Pouze odkazy na zkušenosti z dřívějška. Ani jedna "teroristická akce" za posledních několik desítek let neproběhla tak, jak bylo oficiálně popisováno. Ani jednou nedokázali usvědčit Araba, aniž by z pod arabského turbánu nevykukoval kdosi z Izraele nebo Izraelem koupený.<

Chtělo by to demonstrovat na konkrétních příkladech co třeba Zacarias Moussaoui?

>A pak, mimo otázky komu to prospělo?, kterou si vždy musíte položit, si položte ještě otázku proč by to Arabové dělali?<

Otázka Cui Bono? je jistě na místě jenže dokážeme pochopit myšlení fanatika nad to náboženského fanatika (a to bez ohledu na víru) který koná s vědomím že plní nějaké poslání od Boha. Neexistují jen muslimští teroristé podle této logiky by jakýkoliv terorismus v moderní době byl dílem zpravodajských služeb. Platí to i pro německou RAF nebo italské Brigate Rosse v sedmdesátých letech. Nebo sionistický terorismus před vznikem Israele. IRA a ETA. Křestanští fundamentalisté v USA vyhazující potratové kliniky. Btw: Co si myslíte o Oklahoma bombing a Timothy McVeigh?

117499

24.09.2006 20:45

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Dale Copper 64.?.?.?

>Pani Jarmilo, palec "nahoru" tady neni, ale ja vam ho davam. [smích]<

Pokud je to míněno jako ironie a týká se to té části o Timu McVeighovi potom se přidávám.

117566

24.09.2006 21:04

Tlustý účet

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Dale Copper 64.?.?.?

>Ale znamená a moc.
Klientela levicových stran je lehce popsatelná.Ale nebudu sprostý.<

To jako socky, nemakačenka? A co klientela pravicových stran? Egoisti , vychcánkové?
Jděte k šípku s podobnými paušaluzujícími soudy ty hlavně vypovídají o vás ale nebudu sprostý.

117569

25.09.2006 00:03

Tlustý účet

RE: Několik faktických chyb

Dale Copper 64.?.?.?

Opoziční smlouva byla strategický tah ODS. Hlavním cílem byla změna volebního systému která by zlikvidovala malé strany které ubírali ODS voliče, mnohem důležitější ale bylo aby se ČSSD vládnutím zdiskreditovala a tím pádem by se nejsilnější stranou na levici stali nereformovaní komunisté. V Česku s většinovým volebním systémem by pak byly jen dvě relevantní strany ODS a KSČM. Volby by pochopitelně opakovaně vyhrávala ODS protože v každých volbách by hrozil "návrat k totalitě". ODS stratégové s IQ Mensa jako Miroslav Macek se ale krapet přepočítali a všechno nakonec dopadlo jinak.
Jinak není pravda že KDU (nebožtík Pepa Lux) nechtěla do vlády se Zemanem ve skutečnosti to bylo naopak a tuto spolupráci podporoval i Havel. Hlavu si ale postavil díky své ideologické zabedněnosti ("s levicí spolupracovat nebudeme" ODS takové skrupule neměla) tehdejší předseda na rychlo spíchnuté Unie Svobody Honza "Spacák" Ruml a tím odstartoval procesy které vedli k OS. Pasení krav v Tatrách asi nebude ta nejlepší průprava pro vrcholnou politiku.

117589

25.09.2006 00:17

Tlustý účet

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Dale Copper 64.?.?.?

>Není nutná taková přestřelka. Slušný člověk může být "postaru" i pravicového i levicového zaměření. Stejně jako lump může být napravo i nalevo.<

Přesně tohle jsem chtěl reakci na Vratislava říct. Nakonec něco podobného řeší Zdeněk Svěrák se svým filmovým "synem" v Obecné škole " A táto v které straně je nejvíc blbců"

>Je zcela evidentní, že nutně musí přijít nějaká nová myšlenka, něco jako "třetí cesta". Ovšem tento "terminus" je tak děsivě zprofanovaný, že jsem se málem "orosil", než jsem to napsal.<

Proti "Third Way" jako "cestě k nesvobodě" v minulosti brojil současný prezident Česka tehdy ještě jako premiér. V jednom interview pro jakési anglické noviny označili za typické exponenty Třetí cesty Tita, Franca, Havla, Clintona a Blaira (to je zajimavá směs no každý máme své dny)

>Rozumnému člověku musí totiž být jasné, že kapitalismus v podstatě již skončil... <

No nevím jestli kapitalismus ale demokracie asi ano. Tak se mi zdá že spíš směřujeme k čínskému modelu samozřejmě přizpůsobenému našim euro-americkým (popravy na fotbalových stadionech asi nebudou) poměrům tzn mix kapitalismu a policejního státu.
Jan Keller ve své předmluvě ke knize Slačálka a Tomka o Anarchismu http://www.ivysehrad.cz/katalog.asp?id=679 tvrdí že nám hrozí "globální feudalismus" ale možná má na mysli to samé.

117594

29.09.2006 01:23

Jak nás český stát okrádá

RE: A co další daně?

Dale Coopper 64.?.?.?

>To máte kliku, že jste tam měli Dzurindu.
V Čechách jsme tradičně blbci a bolševici. [mrknutí jedním okem]

<

Úspěch této politiky byl ovšem po zásluze oceněn letos v polovině června. Ani ta zrušená dan z dedičstva a prevodu nemovitosti to nezachranila.

117955

29.09.2006 21:05

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Radeni zidobolseviku z NKVD evidentne predcilo nacisty.

Dale Coopper 64.?.?.?

Trockij velel čekistům a utekl před Leninem. Mexiko je v Jižní Americe. LOL LOL

118027

29.09.2006 22:48

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Radeni zidobolseviku z NKVD evidentne predcilo nacisty.

Dale Coopper 64.?.?.?

>a Trockistech se radeji take nemluvi.<

Trockisti jsou dnes jedním z mnoha směrů v komunistickém hnutí. Během studené války spíš živořili protože nedostávali finance jako pro-moskevské a od 60s i pro-pekingské komunistické strany ale po roce 1989 zažívají jistou renesanci hlavně v rámci antiglobalizačního hnutí. V Británii byla Socialist Workers Party poměrně aktivní na protiválečných akcích před napadením Iráku. Ve Francii jsou trockisté silnější než v minulosti stalinistická dnes už spíš reformovaná PCF.
http://www.swp.org.uk/lebanon.php

http://www.socsol.cz/

118037

01.10.2006 01:09

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Uvedení informací na pravou míru

Dale Coopper 64.?.?.?

Ale no tak většina lidí z toho seznamu byla v době kdy se odehráli "najväcsie svinstva, ake sa na tejto zemeguli doteraz udiali" už po smrti, v gulagu nebo v emigraci. Nemluvě že v XX století se odehrálo daleko víc srovnatelných svinstev.
Režiser Eisenstein nebyl podle Halacha law Žid a seznam No 2 John Bolton je shabbez-boy jako Dick Cheney nebo Don Rumsfeld.
Vůbec podobné seznamy v mne vzbuzují jistou obezřetnost díky zkušenosti se Seznamy spolupracovníků StB zveřejněné počátkem devadesátých let protože jak posléze vyšlo najevo každé z těch uveřejněných jmen mělo svůj individuální osud a specifickou míru provinění. Zajímavé je že u NKVD ofcira Orlova je zdůrazněno vraždění španělských mnichů a řeholnic (jako kdyby se zločinů proti civilistům nedopouštěli obě strany) a nikoli jeho role při potlačení těch složek španělské republikánské levice (POUM) v Barceloně 1937 viz Orwell: Hold Katalánsku postava generála Nina posloužila jako předloha pro postavu Goldsteina v 1984.
Nevím proč když je v US administrativě víc "Arkanovych sukmenovcov" postujete jmena USambasadoru v různých zapadákovech.
V Česku se od roku 89 vystřídalo několik amerických velvyslanců ale pokud vím ani jeden z nich neměl cokoli společného s "Arkanovymi sukmenovci".

118098

01.10.2006 01:27

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: 4 Antikema

Dale Coopper 64.?.?.?

>Člověk smýšlení spíše sionistického kdesi psal, že Džeržinskij byl Žid po matce <

JPP Solženycin v Dvěstělet pospolu o tom nepíše ani slovo.

>Zajímavý případ je i Stalinův švagr Lazar Kaganovič, kterého velký antistalinista Gorbi vzal zpátky do partaje a prý mu měl dát v r.1986 i nějaký další metál<

To je nejspíš záměna s Molotovem kterého vyhodili z politbyra a později i z KSSS ve stejně době jako krvavého Lazara ale krátce před smrti byl stranicky rehabilitován ale to bylo v roce 1984 kdy byl generálním tajemníkem senilní brežněvovec Černěnko (který udajně chtěl znovupřejmenovat Volgograd po "voždovi" Džugašvilim a vztyčit v sovětských městech jeho pomníky naštěstí včas odešel na věčnost).

Ten link na Katolikrevue je taky docela úsměvný Engels byl Žid?
Ty dva citáty na úvod mají snad dokázat nějaké spiknutí si naprosto odporují. Ale líp to napsal http://www.blisty.cz/art/27670.html

Nevím taky co chtěl autor článku pan Král říct tím závěrem. Snad že ten kdo bude veřejně šířit poznatky ke kterým došla ukrajinske komise skončí v base jako Zundel s Irvingem. To snad ne?!

118101

01.10.2006 01:40

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: 4 Antikema

Dale Coopper 64.?.?.?

No já jsem to co píše Antikema pochopil trochu jinak. Snad chtěl napsat že F.E Džeržinskij nebyl takový hajzl jako Jagoda, Ježov nebo Berija o nějakých židozednářích tam nevidím ani slovo. Že období největšího teroru patří do doby kdy se Stalin zbavil veškeré opozice a upevnil svou moc třicátá léta je fakt.
Když už zminujete Fidela ne že bych mu chtěl advokáta ale dobře si prohlédněte tohle

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:HDImap_current.png

118103

01.10.2006 18:37

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Uvedení informací na pravou míru

Dale Coopper 64.?.?.?

>ale no tak, ktori boli po smrti?
a ako mohli byt po smrti, ked to cele organizovali?
ze to cas od casu jedneho z tychto masovych vrahov tiez postihlo, patri do kategorie
"revolucia poziera vlastne deti"
Kaganovich, bol z nich najväcsim zlosynom a dozil sa v luxusnom byte a v pokoji 90-ky v Moskve.
jeho potomkovia zastavaju dnes rozne statne funkcie v usa.<
Většina z toho seznamu nepřežila "Great Purge" v 30s. Kaganovich byl spíš vyjímka (btw: to o jeho potomcích ve Státech je zajímavé můžete k tomu napsat víc?) Starej Čepička v padesátých letech jeden z hlavních stalinistů v KSČ dožil v pokoji a v požehnaném věku. Jinak správně podotýkate revoluce (a nejen ta ruská) požírá své děti. Nemám v úmyslu zpochybnovat roli ruských Židů v bolševické revoluci (ostatně bolševici byli jen jednou z mnoha revolučních vzajemně konkurujících si skupin vůdce menševiků Martov byl Žid na rozdíl od 1/8 Lenina) jen to neustálé omílání o židobolševismu jak tady čtu mi přijde jako opačný extrém.
Solženycin k tomu mimo jiné napsal "Petrohradská smetánka která byla dopálena nejen touto revolucí (v roce 1905) na pokračování ale uražená i porážkou od Japonců podlehla lákavému výkladu že Rusko není fyzicky choré ale že celá revoluce je od počátku židovská intrika a součást světového žido-zednářského spiknutí. Všechno se dá vysvětlit jedinou příčinou Židé!. Dávno by bylo Rusko na vrcholu světové slávy a moci nebýt Židů! A tímto krátkozrakým a pohodlným vysvětlením si jednou provždy zajistili šlechtické kruhy svůj pád"
200 let pospolu 1 díl str 323.
>nic z toho, co ste uviedol, neospravedlnuje jeho vrazdenie a besnenie proti katolikom v Spanielsku.<

Nešlo mi o obhajobu Orlova ale o double standard toho ultrakatolického webu z které ta zmínka o vraždách španělského kléru je. Je jasné že Orlovovy vraždy v Barceloně těmto lidem asi
moc nevadí.
>zidia su väcsinou na postoch velvyslancov v tych krajinach, kde treba urobit prevrat, alebo zmenit diktatora za "loutku".<
Ta Nancy Brinker byla v Budapesti. V Madarsku se od roku 1990 střídala jedna proamerická vláda za druhou. Zimmermann byl v Jugošce do roku 1992 těžko říct jaký měl vliv na tamní konflikt která ale nestál život jen pár tisíc Srbů.
>no existuju zriedla, ktore tvrdia presny opak.<
U Boltona se uvádí jako jeho konfese luteránství ty zriedla su dost pochybne nakonec je to jedno na jeho agendu v UN to nemá stejně vliv jako v případě všech těch sahbbez-boys/girls jako Cheney, Rice nebo Rumsfeld.

118135

01.10.2006 18:40

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Uvedení informací na pravou míru

Dale Coopper 64.?.?.?

>a konkretnejsie prosim, nez to vase: Nemluvě že v XX století se odehrálo daleko víc srovnatelných svinstev<

Genocida Rudých Khmerů v Kambodži, Masové vraždění během svržení Sukarna v roce 1965 v Indonésii které pokračovalo po indonéské okupaci East Timor v roce 1976, "Velký skok" Mao-Ce Tunga, Cílené vyhlazování určitých skupin německými národními socialisty
(Židé, Cikáni, duševně nemocní, mentálně postižení, zločiny proti civilistům hlavně na východní frontě), různé války v koloniálním a postkoloniálním období v Africe (naposled Rwanda) etc.

118136

02.10.2006 14:29

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

Že by jeden z postížených PTSP? Pokud vím ani ten Ahmadinejad nikdy nevolal po likvidaci Židů ve smyslu nacistického "final solution"
ano je pro konec Israele jako čistě židovského státu a jeho nahrazení jiným státním útvarem kde by měli stejná práva muslimové, židé i křestané. Apropo i v Iranu žije židovská komunita tak proč je nezačne Ahmadinejad likvidovat tam? (ve skutečnosti je židovský poslanec v íránském parlamentu).
>Díky agresivnímu, nesnášenlivému a odpornému islamistickému středověkému tmářství není s Araby jakákoliv rozumná dohoda možná, pokud ji nějaký osvícenější arabský politik uzavře, tak ho souvěrci zabijí a dohody poruší.<

Díky agresivnímu, nesnášenlivému a odpornému judaistickému středověkému tmářství není s Židy jakákoliv rozumná dohoda možná, pokud ji nějaký osvícenější israelský politik uzavře, tak ho souvěrci zabijí a dohody poruší. Ad Yitzhak Rabin a Yigal Amir 4.11 1995

Tuhle parafrázi neberte doslovně jde mi jen o to demonstrovat simpletonismus vaši úvahy.

P.S Gilad Atzmon dělá skvělou muziku

118195

02.10.2006 23:46

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

>Poměrně typický způsob argumentace máte, typický pro krajní pravici i levici. A co vy? Že by jeden z pohrobků Ády? O můj árijský původ nemusíte mít žádný strach.<

Na rozdíl od vás ta moje argumentace byla nadsázka a reakce na to co je opravdu typické pro evropskou islamofobní "krajní pravici".

>Proč nezačne Ahmadineřád likvidovat Židy v Íránu? Protože by ho světové společenství rozneslo na kopytech, Izrael pak zvlášť. Ti lidé (Arabové) rozumí a respektují jenom sílu.<

Ahmadinejad je naboženský fanatik ovšem IMHO představuje spíš problém pro liberální prozápadně orientovanou část íránské společnosti než pro Stát Israel nebo iránské židy.http://www.blisty.cz/art/30483.html
A obyvatelé Íránu nejsou převážně Arabové. A ten argument o světovém společenství se dá použít i na vaši otázku "Proč Židé nezlikvidují israelské Araby".

>S Rabinem máte pravdu, ortodoxní a nenávistní Židé existují v Izraeli stejně, jako jejich protějšky v každém národě na světě. V Izraeli mají, díky reálnému vnějšímu ohrožení, větší váhu, než kdekoliv jinde.<

Ja bych dokonce řekl že minimálně od Rabinovy smrti se stávají čím dál víc součásti hlavního proudu israelské politiky.

>Ale prostudujte si všechny výroky arabských politiků v uzlových bodech (48, 67, 73), a nic než výhrůžky likvidací Židů i jejich státu tam nenajdete. Jenom toto blbé a primitivní vyhrožování dává Izraeli právo na vojenskou obranu. Prostudujte a dejte vědět, jak jste změnil názor.<

Samotné výzvy k likvidaci státu ještě neimplikují že se současně vyzývá k likvidaci jeho obyvatelstva chápete to.

Btw: Tohle je hodně úsměvné http://www.euportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=939

118239

03.10.2006 00:06

„Druhá Katyň“ odhalena

RE: Uvedení informací na pravou míru

Dale Coopper 64.?.?.?

>dalej nepodcenujte Lazara Kaganovicha a jeho kliku, ktora drzala oprate pevne v rukach az do smrti Stalina, nezalezne od faktu, ze sa jednotlive zidovske figurky menili.
<
Kaganovich byl ale jediný Žid v politbyru který všechny ty čistky přežil zřejmě proto že byl hloupější než J.V.S.

>nezbudnime zidovskeho kata Matusa Davidsona Bermanna, zvaneho aj "Saska Krvavy", ktory bol "najväcsim nacelnikom všetkych koncentracnych taborov a vyhnaneckych miest Sovietskho zväzu".<
Berman byl i zástupce šéfa NKVD ovšem jeho šéf byl Rus - Nikolaj Ježov. Bermanův brácha byl v rozvědce.

>zahranicnu politiku CCCP mali tiez pevne v rukach zidia:
Joffe, Kamenev-Rosenfeld, Sokolnikov-Brilliant, Trocky-Bronstein, Radek-Sobelssohn, Finkelstein-Litvinov
V roku 1937 boli v cele sestnastich z 27 diplomatickych zastupitelstiev sovietskeho Ruska zidia. (59%)
American Jemes E. Abbe, ktory ako tiskovy fotograf precestoval Rusko, navstevoval casto zahranicny komisariat a bol prijaty samotnym Finkelsteinom, konstatuje vo svojej knihe "I photograph Russia":
"Tento zahranicny urad je doslovne zahranicny, pretoze v nom nie je ani jedneho ruského Slovana na smerodatnom mieste. Od Litvinova nadol su vsetci zidia."
<

59 procent opravdu? Jen pro srovnání k 20 výročí založení Čeky-OGPU-NKVD bylo mezi vyznamenanými cca 13 procent Židů jistě i to je nadproproční ale přece je to rozdíl. Maxima Litvinova Stalin přesunul na méně významné místo těsně předtím než uzavřel pakt s Adolfem kvůli jeho původu. Od té doby až do rozpadu SSSR žádný Žid sovětské ministerstvo zahraničí neřídil.

118240

03.10.2006 16:09

Nový návrh z dielne NSA alebo stelesnenie Vlasteneckého zákona

RE: Clovek by si rekl - at se amici treba...

Dale Coopper 64.?.?.?

>Paroubek zase v TV říkal, že ve hře od Shakespeara (nesou tam pytel s hlavami představitelů náboženství, nevím přesně kterých) by se mělo citlivě přistupovat k interpretaci, scénu vypustit, nebo upravit. Revidovat Shakespeara! Chápete to?<

Revidovat Shakespeara chtěla už jedna náboženská a etnická skupina kdysi schválně jestli uhodnete o kterou hru šlo Romeo a Julie to nebyla ale tohle si pletete se zrušenou inscenací Mozartovy opery Ideomeno (jestli jsem to napsal špatně tak se omlouvám) v jednom berlínském divadle. Zřejmě šlo o nějako ultrapostmoderní věc jelikož se tam měla objevit useknutá hlava Buddhy, Krista, Mohameda a potom ještě jakéhosi proroka možná Zahrasutry. Vzhledem k oprávněným obavám z muslimských riotů celé představení intendantka divadla (btw: docela atarktivní dáma) zrušila. No ale je to smutné politická korektnost zase jednou zvítězila.

118266

03.10.2006 16:15

Nový návrh z dielne NSA alebo stelesnenie Vlasteneckého zákona

RE: Strašné a odpudivé, typicky americké:

Dale Coopper 64.?.?.?

Bejvalej Pepiku vítame v klubu do zdejšího panoptika zapadneš i když asi budeš dál za Pepka Vyskoče jako na lidovkách.

118267

03.10.2006 16:23

Nový návrh z dielne NSA alebo stelesnenie Vlasteneckého zákona

Trochu OT : Výrok který vstoupí do dějin

Dale Coopper 64.?.?.?

Možná si to Bob Wodward vymyslel

"I kdyby při mne zůstala jenom Laura a Barney (Bushův pes) tak tam zůstanou"

G.W Bush reaguje na návrhy lidí z vlastní administrativy aby stáhl armádu z Iráku

118268

03.10.2006 22:21

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

Izraelští Arabové mají svojí vlastní stranu Balad
http://www.balad.org/index.php?id=138
Další arabská je koalice Reshima Aravit Me'uchedet, United Arab List - Arab Movement for Renewal
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Arab_List
krom toho tvoří (zřejmě pro jejich důsledně protisionistický postoj) převážnou většinu elektorátu strany Hadash což jsou izraelští komunisté http://en.wikipedia.org/wiki/Hadash
Dohromady mají tyto strany 10 poslanců v Knessetu a v posledních volbách dostali cca 8 procent (v absolutních číslech kolem 250 000 hlasů)
Pár lidí z Balad bylo během poslední války s Hezbollah v Sýrii což vyvolalo podrážděné reakce zejména na sionistické krajní pravici která je obvinila z velezrady (Israel a Syrie jsou de iure ve válečném stavu). I když kdyby ten židovský poslanec z Iránu vykonal podobnou cestu do Tel-Avivu asi by nedopadl o moc líp.

118292

Prof Israel Shahak ve své knize Historie a náboženství židů tvrdí že judaismus je totalitní, netolerantní a rasistické náboženství.
Pakistánský ex-muslim Ibn Warraq v Proč nejsem muslim (název je zřejmě inspirován Proč nejsem křestan od sira Bertranda Russela pochybuji že Čapkova esej o komunismu je v mezinárodním kontextu tak známá) píše prakticky to samé o islámu (btw: obě knížky vydala v edici Kontroverzně olomoucká Votobia stejně jako Bakalářovo TSV)
Mohamed byl udajně eklektik který hodně věci převzal z talmudického judaismu, raného křestanství a perského zoroastrismu. Arabové jsou rasisté i vůči nearabským muslimům hlavně černým Afričanům nebo jejich míšencům.
Na druhou stranu po vyhnání 1492 získalo hodně španělských židů útočiště v dnešní řecké Soluni tehdy patřící pod Otomanskou říši.
Je nepochybné že různé "No-PC weby" jako Pravda o Islámu nebo Eportál o.s Mladá Pravice a jeho odnože jsou přes možná zčásti oprávněné výhrady vůči islámu až hystericky hyperkorektní pokud jde o cokoli týkající se Israele a Židů obecně a někdy i totalitních tendencí v křestanství hlavně v minulosti.
Lazara Mojseje Kaganoviche bych do tehle diskusi netahal myslím že k judaismu at už je jakokoliv měl stejně daleko jako dejme tomu Bob Dylan nebo Stanley Kubrick.

118294

>no, Bob Dylan konvertoval na krestanstvo a ma myslim si k judaizmu hodne dalej nez Kaganovich, ktory si chcel vyplnit(aj vyplnil) stary zidovsky sen o gojskych otrokoch.<

Kaganovich taky konvertoval na pseudopravoslavnou karikaturu ruského marxismu.

>Stanley Kubrick zase kratko pred smrtou povedal svojmu zidovskemu asistentovi, ze vsetko co urobil Adolf Hitler, bolo do posledneho pismenka spravne.<

Asi proto se chystal natočit něco jako Schindlerův seznam

118325

>marxisticka teoria pochadzala z pera trierskeho zida, Karla Mordechaja Marxa. jeho otec Heinrich Marx pochadzal z vyznamnej rabinskej rodiny (povodne Marx Levi).<
Moc nechápu nakolik je Marxův židovský původ relevantní když byl asi stejný Žid jako jako je Dylan-Zimmermann a jeho filozofie navazuje hlavně na Hegela.
Zajímavé je že někteří sionisté (zřejmě neprávem) tvrdí že Marx byl antisemita kvůli jeho práci Zur Judenfrage (1843)
http://www.mlwerke.de/me/me01/me01_347.htm
a protižidovské výroky udajně pronášel i později (tomuto tvrzení ale přikládám stejnou váhu jako udajné pochvale vůdce německého národního socialismu ze strany S.Kubricka)
>okrem toho, nieco ako rusky marxizmus neexistovalo.<

Svým způsobem máte pravdu v roce 1939 asi opravdu ne. Hitlerův ministr zahraničí von Ribenntrop prohlásil Hitler Stalina velmi obdivoval za to jak se vypořádal s extremisty (myšleni zřejmě Zinovjev, Kameněv, Radek, Trockij byl tehdy ještě naživu)Řekl že Stalin vytvořil nový druh slovansko-moskevského nacionalismu a tím zbavil bolševismus židovského internacionalismu.
Benito Mussolini byl toho názoru že bolševismus je už mrtvý Stalin ho nahradil jakýmsi slovanským fašismem.

To že za bolševickou revoluci může britská rozvědka je pro mne novinka škoda že svoje neortodoxní historické exkurze nerealizujete na hlavní straně Zvědavec zajímalo by mne jak to bylo třeba s Velkou francouzskou revolucí nebo španělskou.
občanskou válkou. I když alternativní verze tvrdí že Lenin se v dubnu 1917 ze svého švýcarského exilu dostal bezpečným průjezdem přes Německo za souhlasu generála Ludendorffa. Němci tomu říkali Revolutionierungspolitik.

118376

05.10.2006 02:13

Vláda ODS končí

RE: je to vůbec možné?

Dale Coopper 64.?.?.?

>Taková strana zdravého rozumu (č 1 v červnových volbách dostala 29 tisíc hlasů).
-----------------------------------------------------------------
Bingo, jejich volební desatero je určeno maximálně voličům mndlého rozumu. [chechtot]<

http://www.stranazdravehorozumu.cz/
Pár věcí bych klidně podepsal ale tak 80 procent jsou populistické slogany nebo věci které si neumím představit jak by je ta strana realizovala v současném českém politickém systému i kdyby měla v příštích volbách stokrát víc hlasů než letos. Osobně znám jednoho kandidáta této strany v JČ kraji no spíš jeho drahou polovičku (malá OT vložka která by mohla zaujmout některé zdejší přispěvatele její tatík dnes už hodně starý pán za Násira školil egyptské piloty jak zatočit se sionisty to bylo ještě před šestidennní)a nemám dojem že by to byl hlupák opravdu nevím co v té straně vlastně dělá.

118378

>berte to ako mozaiku.
najdete
zlo (napr.marxizmus), prizriete sa mu lepsie a vyskoci zid(Marx).
zlo(vytunelovanie ceskeho statneho rozpoctu o 10 000 000 000 CK)
prizrete sa tomu blizsie a vyskoci hned par zidov(Zelezny, Lauder a spol).
zlo(vytunelovanie Komercnej banky, 10 000 000 000CK) hlavny vinnik, ktory zmizol aj s peniazmi je, zid(Alan Barac)
potom este vytuneloval stejnym sposobom Postovu banku v Madarsku a nikto sa neodvazil ani vydat zatykac!?

aby ste poznal celu pravdu, musite zohladnit vsetky detaily aj na prvy pohlad bezvyznamne.
nazyva sa to vyhodnocovanie dat, bezny postup vo vede a v tajnych sluzbach!<

Spíš jako stejně simpletonský přístup který má dokázat pomocí argumentů "oni mají 38 procent všech Nobelových cen za medicínu a a 41 za fyziku" tudíž jejích přínos lidstvu je mnohem větší než od kteréhokoliv jiného národa.

>Great Game, sa nazyval konflikt medzi Great Britain a Ruskom(islo hlavne o Indiu). nazov pochadza od britskeho tajneho agenta Arthura Conollyho, nasadeny 1835 az 1840 v strednej Azii, popraveny 1842 v Afghanistane, spopularizovany poviedkou Rudyarda Kiplinga, Kim („Now I shall go far and far into the North, playing the Great Game...“).
v Rusku sa to nazyvalo "Tienovy turnaj".
historicky sa toto obdobie tiahlo od roku 1813 az do roku 1947.
<

Tohle je v zásadě pravda jen s malým detailem ne 1947 ale 1907 ale dalo by se k tomu dodat že to pokračovalo i po roce 1947 jen Brity nahradilo USA a hlavně území Afghánistánu bylo klíčové.

>-zidia Max Warburg a Jacob Schiff(ak sa nemylim, neskorsi krstny otec FRB vusa) sa verejne chvalil, ze sfinancovali celu revoluciu.<

V případě Maxe Warburga je to klidně možné protože byl v úzkem kontaktu s Kaiserem Wilemem II což by ovšem potvrzovalo že bolševickou revoluci financovala skutečně rozvědka jednoho státu ale nebyla to Velká Británie. Pokud jde o J.Schiffa tak jeho averze k carskému Rusku je všeobecně známá (viz podpora Japoncům v leteh 1904-05) ale nevím jestli si nepletete bolševickou revoluci s revoluci únorovou (btw: a nebyl "krstným otcom Federal Reserve Bank" ale přihořívá)
>väcsina z tych, ktori ho zavadzali v israeli, mali skusenosti so spolupracou s zidobolsevikmi v CCCP.<

Jen pár příkladů.

Pokud jde o tu knížku od scenáristy posledního Kubrickova filmu "Eyes Wide Shut" jedna se jen o jednu větu není jasné pokud Kubrick něco takového skutečně řekl jestli nešlo o ironii i když chápu že na neonacistických servrech který většinou tento citát donekonečna opakují se bude něco jako smysl pro ironii limitně blížit nule.
Bohužel vašeho názoru na Marxovu studii O židovské otázce jsem se nedočkal stejně jako na vyvrácení teze že v případě marxismu šlo o jeden výhonek který vyrašil z filozofie G.W.F Hegela.
Nemluvě o konexích německého generálního štábu s Leninem-Uljanovem na počátku převratného roku 1917.
Tak snad někdy příště.

118436

07.10.2006 03:47

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

Jsem rád

Dale Coopper 64.?.?.?

že Zvědavec šel do sebe. Chtěl jsem reagovat už na ten původní článek převazatý z propu. Nechci Havla obhajovat jeho veřejné působení po roce 1989 vnímám převážně negativně ovšem celkem dobře si na onen Havlův projev v TV pamatuji samozřejmě že ne slovo od slova a jen velmi matně ale na te prop-verzi mne zarazilo že je podezřele krátká. Tohle by musel odbýt ani ne za pět minut a ten projev rozhodně trval déle. Napadlo mne že jde jen o výcuc z toho projevu který byl zřejmě zkombinován s některými dalšími Havlovými výroky které už byly formou interview s redaktorem ČST o pár dnů později. Okolnosti ohledně toho projevu jsou popsány v Havlově biografii od britského autora Johna Keana. Lidé z tehdejšího OF tím projevem (na začátku projevu dal Havel průchod svému smyslu pro teatrálnost když divákům prozradil že jeho komunističtí předchůdci četli projevy z čtečky zatímco on jej má na papíře) chtěli získat lidovou podporu pro Havlovu kandidaturu na prezidenta jelikož ve hře bylo víc lidí a hlavně v široké veřejnosti mnohem známějších než Havel. Komunisté prosazovali bývalého premiera Adamce, část lidí ze slovenské VPN Dubčeka a uvažovalo si o Čestmíru Císaři (v roce 1968 ministr školství a neuspěšný kandidát na prezidenta po Novotném prosazovaný hlavně studenty Karlovy Univerzity).
Ten Havlův projev měl ostatní kandidáty vyšachovat ze hry.

118583

07.10.2006 04:09

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

RE: Ten původní projev je přesný

Dale Coopper 64.?.?.?

>Na jednu stranu se nam jevi jako neskolitelny anti komunista a na stranu druhou si cestoval za stareho rezimu volne po USA.<

Havel byl v USA v roce 1968. Na tom není nic divného protože za Novotného a Dubčeka byl Havel stejně jako Kundera, Kohout, Vaculík a další po roce 1969 zakázaní autoři člověk jehož hry se normálně hráli v Divadle Na Zábradlí a zřejmě byl i v nějakém oficiálním svazu dramatických umělců. V té době žádné aktivity proti režimu nedělal.

118585

07.10.2006 20:33

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Fikanost z vás jen tak dští, arkane

Dale Coopper 64.?.?.?

Mám dojem že Arkan napsal že Havel "se zasloužil o návrat demokracie" z čehož ovšem neplyne že bez Havla by nedošlo ke konci komunsitickeho režimu jak jste to zkratkovitě pochopil.
>vyslania ceskych vojakov do Iraku <
Není jasné kterou válku s Irákem myslíte ale pokud jde o tu druhou z roku 2003 těžko mohl Havel rozhodnout o vyslání vojáků když už v té době nebyl ve funkci nemluvě o tom že to podléha schválení parlamentu.
>vid priklad, arcikomunista, karierista, z vychodneho Slovenska, ktory z nicoho nic,
kratko zaziaril na komunistickom politickom nebi, aby sa neskor mohol stat poradcom
velikana, humanistu a koktaveho blazna Havla, Marian Calfa. <
Neřekl bych že Čalfa se zrovna nějak zkompromitoval za minulého režimu zřejmě i před rokem 1989 viděl že systém který tehdy v ČSSR byl je nutné změnit a takových lidí bylo v tehdejší KSČ víc. Zřejmě i bez "Velvet Revolution" by získali větší vliv a odstranili garnituru neostalinských gerontokratů dosazených po sovětské okupaci.
>na Slovensku mal Havel jedineho priatela a tym bol zid Fedor Gal aj s celou zidovskou obcou.
a magyaronov.<
A co Čarnogurský nebo bratia Mikloškovci? To su tiež židia nebo magyaroni

Jinak z vašich příspěvků tady čiší agresivita a silná nenávist ale to je váš problém pokud má tenhle web sloužit k ventilaci vašich frustrací tak je aspon v něčem užitečný.
Btw: Co jste před rokem 1989 dělal vy vážený pane?

118633

07.10.2006 20:42

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

RE: Nenaletel jste poprve

Dale Coopper 64.?.?.?

>Od Independent, Newsweek, Popular Mechanics az po Economist. Pres BBC News pres CBC az po Fox News. <

Blázníte to mají pod palcem všechno zionisti a Dogísek by pak nedostal od trodasů svůj příděl.
Ale vážně myslím že se vyplatí sledovat i Z-MAG, Counterpunch, Antiwar, IndyMedia to není přímo mainstream a jsou dost vyhranění ale ona hranice mezi mainstreamem a alternativou je někdy nejasná.
Bylo by rovněž dobré kdyby Zvědavec přebíral články i z neanglických webů (Rusko, Čína a vůbec Východní Asie, Francie, Latinská Amerika, muslimský svět)
ovšem kde na to vzít lidi co by dělali překlady.
Takže aspon sledovat anglickou Al-Jazeera, ArabNews, anglické zpravodajské weby jsou i v dalších neanglicky mluvících regionech.

118634

08.10.2006 00:25

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Fikanost z vás jen tak dští, arkane

Dale Coopper 64.?.?.?

>nejde len o priamu politicku zodpovednost, ale o jeho vysoky PR kvocient.
najprv ho v mediach vybudovali ako humanistu a potom ho nechali chrlit
ohen na Srbov, porovnavat Milosevica s Hitlerom.
sam osobne som mal mnohokrat do cinenia s mladymi Nemcami,
ktori mi ako najväcsie eso za podporu utoku na Srbov, vytiahli vyroky "humanistu"Havla.
ked suvislosti tejto spinavej hry nedokazete pochopit, tak potom mate mierne povedane "obmedzeny pohlad" na veci.
ak toto chapete, tak potom len zbytocne provokujete.
keby Havel nebol vyvrhel, ako predpokladam, ale len obycajny,
popleteny hlupak, tak by sa musel aspon teraz ospravedlnit
za zlociny NATO proti srbskym civilistom, ktore on podporoval,
schvaloval a svojim sposobom pomahal legitimovat.
<
Pane google prosím vás čtěte pozorně at jste schopen diskutovat k věci. V příspěvku na který reagujete není ode mne ani slovo o bombardování multikulturní a multikonfesní (jak ji charakterizoval Štěpán Kotrba na Britských listech) Svazové
republiky Jugoslávie na jaře 1999 ale o Iráku můj dotaz proto směřoval jestli myslíte Irák 1991 nebo Irák 2003. Do you understand? Jenom nevím proč píšete o zločinech NATO proti srbskym civilistom jako kdyby ty bomby nezabíjeli i kteréhokoliv dalšího z více jak dvaceti národů na uzemí tohoto státu včetně těch kvůli nimž byla celá tahle válka oficiálně vedena.

>nebudte smiesny! Calfa, sef ceskoslovenskeho SSM, pravnik v CTK,
veduci legislativneho odboru Uradu predsednictva vlady CSSR v 80-tych rokoch, k
tomu svinska drzka, ktorej nepozera nic dobreho z ocu a neskompromitovany charakter?<

Nevím o tom že by Čalfa byl šéf SSM to si pletete bud s Mohoritou nebo Šloufem. Na konci 80-tých let byl skutečně vedoucí legislativního odboru na federální vládě to je pravda. Nicméně tato vláda vedená Ladislavem Adamcem byl tehdy považována za progresivní a docházelo ke střetům s některými dogmatickými komunisty (Bilak, Fojtík) v politbyru KSČ.

118647

08.10.2006 00:35

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Fikanost z vás jen tak dští, arkane

Dale Coopper 64.?.?.?

>vysvetlim vam jeden jednoduchy, psychologicky fenomen, na priklade americkeho clena kongresu Marka Foley-a.
tento republikansky poslanec za Floridu posielal homosexualne e-mails na mladistvych a sluboval im podporu v ich kariere, za sexualne protisluzby.
na druhej strane bol tento poslanec zakladatelom Konferencie Kongresu proti sexualnemu zneuzivaniu deti a proti detskej pornografii.
o com to vypoveda?
jednoducho o tom, ze on nebojoval proti zneuzivaniu deti nejakymi inymi pedophilmi, on bojoval proti svojmu osobnemu demonovi, ktory mu nedal spat.
no a vlastne ego ho presvedcilo, ze ak proti tomu bude navonok bojovat, vyrovna tym vlastne vnutorne prehresenia(zjednodusene).

to ze vy neznasate moj sposob vedenia diskusie, argumentacie alebo
trochu ostrejsi ton, vas neopravnuje tu vydavat o mne psychologicke posudky.
mimochodom, mne to bolo editorkou pred dvoma dnami zakazane a zostal som za to scenzurovany,
pricom mna k tomu opravnuje diplom z renomovanej univerzity.

takze teraz k paralele medzi M.Foley-om a vami.
neskusajte bojovat s vlastnymi problemami, projekciou vasich charakterovych vlastnosti a pocitov (agresivita a silná nenávist, ventilaci vašich frustrací na webu) na inych) na inych!
v tomto konkretnom priklade, na mna. [mrknutí jedním okem]<

Ovšem tento psychologický fenomén platí obecně tedy i na vás že?
Pokud si člověk projde vaše příspěvky za delší dobu pak je předběžná anamnéza ve vašem případě velice nelichotivá.

>do toho vas je nic, ale odpoviem vam.
skoncil som gymnazium, studoval som v Prahe, kde som osobne zoparkrat Havla osobne stretol(napr. opiteho v kaviarni Slavia) a bol som clenom Jazzovej sekcie, roznasal som Jazz bulletin po Strahove, potom som este v 80-tych rokoch odisiel(utiekol) do BRD, kde som dalej studoval, vystudoval a stretol som Karla Kryla.
ten si myslel o Havlovi uz vtedy to, co ja teraz.<

Klobouk dolů pokud je to pravda a hlavně je li ta pravda celá (hlavně ta Jazzová sekce je zajímavé téma ale asi pochopíte na co narážím) já se podobnými zásluhami pochlubit nemůžu chtěl sem sice podepsat Několik Vět a pár dalších petic za propuštění několika lidí (včetně toho Havla) z vězení nicméně od lidí pod 18 let by ten podpis stejně neplatil.

118648

08.10.2006 03:45

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

RE: Nenaletel jste poprve

Dale Coopper 64.?.?.?

>Obávám se, že na této planetě již žádný mediálně nezávislý zdroj neexistuje.<

http://www.kartinki.cz/

>Nakonec dobře všichni víte, jak dopadli guvernéři v BBC,
v tak "nezávislém médiu",když si dovolilo BBC,"špatně" informovat o válce v Iráku.<

Třeba já to nevím BBC měla jisté problémy s Blairovou vládou už během bombardování Jugoslávie kvůli reportážím Johna Simpsona z Bělehradu. Během druhé války v Zálivu si na ni stěžovali britští vojáci v Iráku že "šíří pacifistickou propagandu" (Přepněte na Sky News (ta patří Murdochovi) ale nepamatuji si že by došlo k odvoláváni guvernéra.

118658

10.10.2006 03:10

Není důležité, co řekl Havel

RE: Havel

Dale Coopper 64.?.?.?

>K zastavení dodávek zbraní došlo, ale trhy, které jsme opustili
zaplnili výrobci zbraní tzv. "demokratických" států, jako
je USA,GB,Francie a další.
Nejenom proto byl Havel instalován.<

Rozhodně si nemyslím že sem si nechal "zkemovat" mozek ale tahle tvrzení by bylo dobré podepřít konkrétnímí příklady jinak jsou to jen hospodské tlachy. Československo velmi vydatně vyzbrojovalo armády takových zemí jako Lybie, Sýrie nebo Severní Korea. Opravdu věříte že ty kšefty převzali Američané které vůči zmíněným zemím uplatnuji nebo uplatnovali (nejen) zbrojni embargo a tyto trhy po nás obsadili? Velká Británie dělala velké obchody se saudskoarabskou armádou ale tam jsme nic nevyváželi. Jestli se tedy z konverze čsl zbrojního průmyslu někdo mohl radovat tak spíš to bylo Rusko (tehdy ještě SSSR) nebo Čína. Netvrdím že vaše teze je vyloženě nepravdivá jen hodně zjednodušená.

118769

11.10.2006 03:06

Venezuelský prezident Hugo Chávez: Povstaňte proti Říši

At už Hugo říkal cokoli

Dale Coopper 64.?.?.?

udělal té nové Noamově knížce dobrou reklamu. Na Amazonu No1.
Předpokládám že velká část zájemců byla z USA což je svým způsobem pozitivní ne?

118838

11.10.2006 03:22

Korejský rotvajler na čínském vodítku

Logický důsledek americké politiky

Dale Coopper 64.?.?.?

Na rozdíl od autora si myslím že Írán taky pracuje na vývoji A-bomby a bylo by dost krátkozráké kdyby to nedělal. Bush přece v tom slavném projevu o stavu Unie co mu napsal David Frum zařadil Severní Koreu i Iran do "axis of evil" a pak ještě jeden stát který zhruba o rok později americká armáda přepadla a svrhla tamní režim. Kdyby měl Saddám skutečně ABC zbraně nikdy by k žádné invazi nedošlo a to dobře ví i iranští mullové a soudruh Kim.

118840

12.10.2006 00:03

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

RE: Neni mozne zidy vynechat pri reseni problemu totoho sveta...

Dale Coopper 64.?.?.?

>Mimochodem uz jsem tu jednou durazne specifikoval, ze zidaky myslim bandu co schvaluje a podporuje kuprikladu masakry Libanoncu a Palestincu, stejne jako nezakonnou okupaci Gazy a West Banku. Zidy rozumim ty, kteri se proti podobnym akcim a excessum stavi a protestuji. Proti tem nic nemam, naopak - tito maji muj velky obdiv a podporu [mrknutí jedním okem]<

Ten postoj mi přijde jako celkem rozumný ale obávám se že kdyby jste i před tou druhou vámi respektovanou skupinou vybalil svoje neortodoxní názory na některé "detaily" z období WW2 nevím nevím jestli by se to setkalo s velkým pochopením

118910

12.10.2006 00:07

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

RE: Izrael má morální právo žít a tedy i zabíjet

Dale Coopper 64.?.?.?

Kdo to je ta Zuzana Štefánková? Vůbec bych se nedivil kdyby se Židama neměla nic společného. Tihle čeští neofašisté kterýma se to hlavně na Neffově psovi jen hemží svými fanaticky pro-israelskými názory jen zakrývají svůj anti-arabský anti-muslimský rasimus.

118911

12.10.2006 02:37

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

RE: Neni mozne zidy vynechat pri reseni problemu totoho sveta...

Dale Coopper 64.?.?.?

Místo těch vašich Leuchterů a Rudolfů si radši přečtěte The Destruction European Jews od Hilberga nebo Eichmann v Jeruzalémě od Hannah Arendt. Ani jednoho z obou autorů nelze označit za sionistu.

Btw: http://reflex.cz/Clanek23858.html

Varovani - mohou se dostavit bolesti bricha, hlavy, nevolnost, navaly vzteku a antinacismu.
(nebrat prosim na lehkou vahu)

118919

12.10.2006 15:26

Muhammadův meč

RE: pakt hitlera s muftím (české titulky)

Dale Coopper 64.?.?.?

Ad Jeruzalemsky muftí. Tohle je taky zajímavé. Norman Finkelstein píše že v jakési israelské encyklopedii o druhé světové je této postavě věnováno tolik prostoru co Adolfu Hitlerovi a dvakrát víc než Goebbelsovi nebo Goringovi. Trochu zvláštní vzhledem k tomu že mufti byl ještě bezvýznamnější postava než někteří jiní pronacističtí kolaboranti jako Tiso nebo Pavelič. Přitom takhle to vypadá že to byl stejný zločinec jako Hitler. Zajímavé pak je že Israel se nikdy nepokusil takového "zlosyna" postavit před soud jako Eichmanna a nechal ho v klidu dožít v Egyptě.
Spíš to vypadá že záměrnou dezinterpretací dějin druhé světové se někdo snaží vytvořit naprosto absurdní dojem že snad i ti Palestinci můžou za holocaust.

118948

13.10.2006 01:22

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

RE: Neni mozne zidy vynechat pri reseni problemu totoho sveta...

Dale Coopper 64.?.?.?

>muzu te uklidnit, za ultra neonacistu te nepovazuji, spise za nekoho, kdo se da manipulovat podobnym zpusobem jak ti co jsou zmanipulovani sionostickou propagandou, ve sve zaslepenosti se automaticky stavas naivnim nastrojem dnes velmi rozsirenych pokusu o prepsani dejin ve prospech byvalych nemeckych fasounu a sudetaku cimz zaroven diskreditujes svou jinak zcela opravnenou kritiku sionisticke mafie. Zrejme ti uslo, ze po 1945 nebyly jeste k dispozici takove propagandisticke moznosti manipulace a falsovani dejin jako existuji dnes a ze jakekoli dnes prednesene nove "dukazy" o neexistenci holocaustu jsou , vzhledem k desetitisicum, spise statisicum ocitych svedku generace mych(nasich) rodicu (kteri zazily obe valky), pouze odvarem ze smradlavych ponozek. O tom ze holocaust se stal v rukach sionistickych organizaci a Israele nastrojem k vydirani a umlcovani nepohodlne kritiky a pocty zabitych byly patricne vylepseny neni treba diskutovat, velmi dobre to popisuje prave Norman Finkelstein v knize Holocaust industry. Je to skandal ze miliony padlych na fronte nejsou v porovnani s zidovskymi obetmi temer hodny zminky, zaroven je skandal, ze skutecna denacifikace se diky nablblym Amerikanum (v NDR diky nablblym Rusakum)v Nemecku prakticky nekonala a dnesni nemecke vlady ignoruji stale vice bujici glorifikaci tehdejsiho rezimu, dnes je mozno si objednat z nacistickeho nakladatelstvi rizeneho z Kanady pres 200 knih glorifikujichich "hrdinne" bojovniky SS nebo s "dukazy" o tom ze Hitler valku nezacal.

http://www.versandbuchhandelscriptorium.com/VSbuchkatalog.html

Tu tvoji Rudolfovu zpravu si klidne nad postel povesit muzes, v nejhorsim pripade ti ji poserou mouchy.
[mrknutí jedním okem]
Obavam se vsak ze redakce Zvedavce se tolerovanim podobnych blabolu povazlive zdiskredituje.<

Tohle je za rovných deset nebo kolik se dává v gymnastice nebo krasobruslení. Popíraní holocaustu jakkoli iracionální je zákonitým důsledkem aktivit sionistických spolků které zámerně a systematicky zvyšují počty přeživších ve snaze vytahat co nejvíc z kapes německých a jiných danových poplatníků. Přičemž ty peníze často nedostanou ani ti at už skuteční nebo jen vymyšlení survivors ale různé katedry holocaustu na školách, právnické firmy apod.
Samozřejmě pokud někdo začne házet čísla řádově mnohem převyšující skutečné počty lidí co přežili nacistické koncentráky tak je to nahrávka na smeč všem těm Zundelům a Grafům z jejichž mouder sosá náš přítel trodas. Logicky se totiž nabizí otázka pokud tolik lidí holocaust přežilo nemohl jich Hitler tolik zavraždit.

118995

13.10.2006 01:25

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

RE: Neni mozne zidy vynechat pri reseni problemu totoho sveta...

Dale Coopper 64.?.?.?

>Drive se o plynu totiz nemluvilo, ale to chce opet cist, studovat a divat se bez zaslepeni tim, ze "to tak preci byt musi", protoze "preci nemohli vsichni naletet", ze... [mrknutí jedním okem]

Zajímalo by mne časové vymezení toho "dříve" kdy se údajně o plynu nemluvilo. Jo a čti a studuj ale ne jen Leuchtera a Rudolfa.

118996

21.10.2006 02:38

Válka se zvířaty

Aktivity PETA jsou jistě chvályhodné

Dale Coopper 64.?.?.?

Ale snad nikdo nevěří že zvířata tyrají jen v USA

Velvyslanectví Čínské lidové republiky

Vážený pan

Tang Guoqiang

Pelléova 13/14

160 00 Praha

Vážený pane velvyslanče,

dovolte, abych se na Vás obrátil/a s prosbou o řešení problematiky ochrany zvířat a zákazu jejich týrání.

Čína byla pro Evropu vždy obrovským zdrojem inspirace a obdivu, včetně jejího filosofického a básnického přístupu k přírodě. Z tohoto důvodu je velmi udivující, že je ve vaší krásné zemi praktikován chov medvědů na farmách pro žluč a lov mladých medvědů ve volné přírodě pro doplňování nových přírůstků pro farmy.

Používání medvědí žluči v medicíně nepředstavuje jen problém z hlediska krutosti, s jakou je s medvědy na farmách zacházeno, ale také nebezpečí, pro volně žijící a často ohrožené druhy medvědů.

Medvědi na farmách žijí v malých klecích, kde se nemohou ani otočit. Mají bolestným způsobem zavedenou kanylu do žlučníku, odkud je jim 2x denně odebírána žluč. Rána je zanícená a proto často vytéká žluč nepřetržitě. Pokud zvíře onemocní, není léčeno a je ponecháno v kleci až vyhladoví a zemře. Leží stále jen na kovových tyčích, od kterých má každý jedinec zranění na tlapách, hlavě i zádech, jak se o ně a hrany klece odírají. Je mu přerušen životní přirozený cyklus, tzv. zimní spánek. Nemůže spát, přestože v místech klecí je – 30°C.

Důvodem pro toto týrání zvířat je kyselina ursodeoxycholová, která má léčebné účinky. Kyselina je dnes již vyráběna synteticky nebo lze žluč nahradit prastarými bylinnými přípravky, jejichž receptury pocházejí z počátku vzniku čínské medicíny. Není možné lékařské výsledky vykupovat krutostí na jiných živočišných druzích, kteří vnímají bolest a jsou duševně i tělesně trápeni a omezováni.

Z výše uvedených faktů žádám odpovědné čínské představitele, aby hledali jiné cesty a způsoby v tradiční čínské medicíně, než získávání žluči z mučených a těžce strádajících živých tvorů, a zákaz provozování medvědích farem.


S mnoha pozdravy Vám, pane Velvyslanče, i Vaší nádherné zemi

v úctě

119648

21.10.2006 02:48

Schwarzenberg ministrem?

Pražská kávarenská mafie v akci

Dale Coopper 64.?.?.?

To už tady bylo několikrát kulisy se mění ale jména zůstavají stejná Impuls, Děkujeme odejděte, ČT-věc veřejná a ted Schwarzenberg ministrem i když horší než primitiv (pardon měl jsem napsat bodrý a lidový) Jandák by nebyl. Ja bych navrhl Egona Bondyho nebo Opočenského.

>Někteří méně informovaní mohou považovat pana senátora Schwarzenberga za antikomunistu, resp. člověka, který před komunisty v roce 1948 uprchl za hranice. O to více pak může překvapit jeho snaha umožnit bývalým komunistům přístup do nově zřizovaného Ústavu paměti národa, jehož zřízení zákonem bylo v Senátu letos v červnu projednáváno. Navrhoval proto rozsáhlou amnestii pro „hodné“ komunisty – členy KSČ do roku 1968. Jím navrhovaná formulace zněla „s výjimkou těch, kteří z důvodu odporu proti totalitnímu systému ze strany odešli či byli vyloučeni, a to jak před rokem 1968, tak pro nesouhlas se vstupem vojsk Varšavského paktu do Československa.“<

Osobně bych to formuloval asi jinak ale paušalní odsuzováni všech bývalých členů KSČ je simpletonismus.

>Pokrytectví Karla Schwarzenberga je v tomto ohledu přesným obrazem pokrytectví Václava Havla. Zatímco oba odmítají kolektivní vinu komunistů, ba naopak jsou k nim velmi vstřícní a shovívaví (oba s bývalými vysokými komunisty spolupracovali již od roku 1990), naopak v případě Sudetských Němců se oba kroutí jako hadi. Ačkoli je vyhnání tří milionů lidí bez rozdílu jasnou ukázkou uplatnění kolektivní viny, její odmítnutí či alespoň odsouzení z jejich úst pro tento případ nikdy neuslyšíte. Za svá mlhavá vyjádření k problematice Benešových dekretů si v roce 2002 Schwarzenberg vysloužil trefného „bobříka vyčůranosti“ od politologa Bohumila Doležala.<

Pokud by jste se zeptal na tohle běžného občana České republiky na ulici tak vám řekne pravý opak. Havel a Schwarzenberg jsou příliš vstřícní k Sudetským Němcům. Doležal pro mne není důvěryhodná postava kdyby udržoval styky s neškodnými spolky jako Ackermann nebo Seliger Gemeinde tak nic proti ale on jezdí i na srazy Wittikobundu a dobře si pamatuji jak mu Frau Erika Steinbach předávala nějakou cenu "za odvažnou žurnalistiku".

119649

21.10.2006 04:31

Válka se zvířaty

Jděte s tou nazi propagandou někam

Dale Coopper 64.?.?.?

Zvířata ve Třetí říši : domácí mazlíčci, obětní beránci a holocaust Sax, Boria,

119653

21.10.2006 20:29

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Dale Coopper 64.?.?.?

>Je to dobrý článek s nímž souhlasím, až na jednu věc ovšem. A tou je postoj Havla, Schwarzenberga a spol. k Sudetákům. Pan Král se zde jasně mýlí, nebot tyto Havlovské kreatury vždy kolaborovali se Sudetáky a více či méně skrytě je podporovali a zastávali se jich.<

Já jsem to říkal [smích]) ad 119649

>Havel a spol by měli být potrestáni za svoji zradu, mimo jiné za to že podepisovali různé Česko-Německé deklerace a pod.<

Česko-německou deklaraci podepsal Klaus s Kohlem a pak byla odhlasována Bundestagem a českou Poslaneckou sněmovnou.
Co konkrétně vám na tomto textu vadí? Znáte ho vůbec?

119693

22.10.2006 04:02

Schwarzenberg ministrem?

RE: Pražská kávarenská mafie v akci

Dale Coopper 64.?.?.?

>Pausalni odsouzeni byvalych clenu KSC ma sve opodstatneni, asi stejne, jako kolektivni vinou potrestani nemci po valce. Byvaly clen KSC je nekdo, kdo vymenil svou cest, zradil svuj nazor a kolaboroval s zlocinnym rezimem jen za slib moznych vyhod. Clovek, ktery se takto jednou ohne se ohne i jindy a neni mu mozno nadale verit. Jeho zasady nejsou dost pevne. Nedokaze stat za svym nazorem, jestlize se pak nedostane na skolu, nebude moci delat to co by chtel, ci bude zit v nouzi, zatim co ostatni co se ohnuli na to budou mnohem lip.

Snadno se to dneska keca, to je fakt, ale fakt take je, ze mam pravdu. Byvali clenove KSC jsou proste podvrataci. To uz jsou lepsi ti, co komunismu fakt naivne veri a jsou v KSCM dodneska...<

Ne nemáte pravdu a navíc se mi zdá že jste ten Králův článek nečetl pořádně. Bavíme se o těch bývalých členech KSČ kteří do ní vstoupili v roce 1945 a naivně věřili idealům komunismu ovšem protože na rozdíl od těch co jsou v KSČM dodnes díky svoji inteligenci pochopili že tudy cesta nevede a v roce 1968 se (vzhledem k geopolitické situaci) o dopředu marný pokus vytvoření vlastní verze československého socialismu který zastavili sovětské tanky. Tato skupina lidí má IMHO mnohem blíž k těm co jsou komunisty dodnes než ke karieristickým normalizačním k....m typu ministra financí Tlustého, jeho předchůdce Kočárníka nebo i Paroubka nebo Kalouska (ti sice nebyli přímo v KSČ ale jen ve stranách tzv Národní Fronty)

119706

23.10.2006 00:23

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Dale Coopper 64.?.?.?

>Myslím že ta deklarace je až příliš vstřícná vůči Němcům.<

To jsou jen takové fráze. Budte konkrétnější.

119750

23.10.2006 00:32

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Dale Coopper 64.?.?.?

Neřekl bych že Němci se pokoušeli zničit náš národ kromě období 1939-45.
Nevím ale možná by bylo pro českou kulturu lepší kdyby jsme byly bilingvní. Irové mají mnoho významných spisovatelů a básníků světové urovně a to díky tomu že píší nikoli irsky ale anglicky. Němčina je mnohem rozšířenější než čeština.
Jistá forma odsunu byla přijatelná nicméně mělo se postupovat selektivněji a odsunout i s rodinami ty kdo prokazatelně páchali zločiny proti českému národu. Nemyslím že by existence početné německé menšiny měla za následek války balkánského typu. Spíš by se to blížilo soužití mezi Madary a Slováky na Jižním Slovensku které jistě není ideální ale je na hony vzdáleno vzájemnému vyvraždování Srbů s Chorvaty nebo s Albánci z Kosova.

119751

23.10.2006 01:15

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Dale Coopper 64.?.?.?

Nick Dr Mengele velmi případně reaguje na blábolení jakéhosi kanadského Mirdy. To jste to dopracovali tak daleko že ironie, satira a mystifikace jsou na tomto webu zakázané?

119755

23.10.2006 18:05

Volební divadlo

Na tom že má každý hlas stejnou váhu

Dale Coopper 64.?.?.?

není nic špatného navíc podle mne lidé s nižším vzděláním a inteligencí mají menší ochotu se voleb zúčastnit. Aspon u nás to tak je. Byl jsem u voleb v pátek asi půldruhé hodiny před uzavření volební místnosti a schválně se díval do seznamu voličů v našem okrsku kdo šel volit co měla členka komise před sebou a kroužkovala a kdo už je zakroužkovaný.
Bez jediné vyjímky si troufám že šlo o lidi kteří patří po intelektové, vzdělanostní a morální urovni k tomu lepšímu co v mém nejbližším okolí je. Hospodští povaleči a primitivové zakroužkovaní nebyli. No možná šli volit v sobotu.
Na závěr si neodpustím málé rýpnutí ta strana Pravá Alternativa nebyla tak trochu nazi (figurky jako Hlinka, Skoupý, Skružný)?
A nebyl pan Podolák na webu Antifa v sekci monitoring jako jeden z vůdců neonacistické scény na Jihlavsku?

119799

23.10.2006 18:10

Volební divadlo

RE: Dobrý článek

Dale Coopper 64.?.?.?

>Pravá Alternativa byla vynikající vlastenecká strana,<

To je dobrej forek. Hlavně že se kolem ní motal Skružný (syn nacistického kolaboranta) který obhajoval protektorát jako "nejsvětlejší období v dějinách českého národa". Ale o mrtvých jen to dobré že.
Nakonec i pro toho Honzu Kopala to bylo asi moc a z PA odešel a nakonec kandidoval (volby do sněmovny 2002) za nějakou jinou stranu která se ale mezitím taky rozpadla.

119800

23.10.2006 18:17

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Dale Coopper 64.?.?.?

>Pro někoho nebezpečné blábolení, pro mnohé, záchrana světa poukázáním na zhoubný nádor sionismu!<

Mám dojem že podobným způsobem ten zhoubný nádor budete jen podporovat.

119803

23.10.2006 18:46

Volební divadlo

Chronologické shrnutí kauzy Pravá alternativa

Dale Coopper 64.?.?.?

http://www.reflex.cz/Clanek10305.html

119804

24.10.2006 02:05

Volební divadlo

RE: Na tom že má každý hlas stejnou váhu

Dale Coopper 64.?.?.?

>No a?
Mate tam predsa v Cechach demokraciu, alebo nie?
<

Já ale nemíním nijak omezovat pana Podoláka. Na svoje názory má jistě právo. Ovšem jestli tento web nechce být terčem kritiky za uadjne konexe na neonacisty měl by si občas editor zjistit kdo jsou jeho přispěvatelé. Pokud vím tak v minulosti sem psala i nějaká členka KSM dokud pan Stwora nezjistil její politické aktivity. Pak měla utrum. Neonacisté sem ale zřejmě psát můžou.

119830

24.10.2006 16:21

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Dale Coopper 64.?.?.?

>Sudetáci by určitě chtěli autonomii a pod<

Nevím jestli má smysl pokračovat v tehle debate co by kdyby ale na autonomii bych neviděl nic špatného. Možná že ji měli dostat už v tom roce 1919 stejně tak jako Slováci a o dvě dekády později byla situace jiná.
Trochu provokace co kdyby se Česká Republika stala další spolkovou zemí SRN? Možná by byla i alternativa dvě spolkové země Bohmen a Mahren und Silesian. Východním Němcům to ekonomicky prospělo i když na druhou stranu jsou stejně nasraní a volí v lepším případě postkomunistickou PDS v horším nácky z NPD.

119866

25.10.2006 18:22

Volební divadlo

RE: Chronologické shrnutí kauzy Pravá alternativa

Dale Coopper 64.?.?.?

>Já myslím že argumentů na obhajobu Pravé Alternativy jsem zde uvedl víc než dost. Stačí si přečíst na této diskusi mé příspěvky. Jinak podle mne je rozdíl mezi propagandou a medii jež informují alespon relativně pravdivě.<

Kolem PA se motalo víc nacistů nejen Skružný ale i Skoupý nebo Hlinka lidé kteří před tím byli v Národní Alianci. Nebo Ondřej Makový pražský thai-boxer a nazi-skinhead. A mnozí z těchto lidí
se jen tak "nemotali" ale byli přímo na prvních místech kandidátek do sněmovny (kterých se nakonec Pravá Alternativa nezúčastnila)
Vůbec je zajímavé že takový lidé se vyskytují hlavně kolem stran které se označují jako nacionalistické nebo vlastenecké a ne třeba kolem socanů a zelených [smích])
To samé demonstrace u přiležitosti svátku svatého Václava 28 září letos. Holohlavý mládenci na fotkách měli až příliš často trička nebo mikiny Thor Steinar (německá oděvní firma populární mezi neonacisty)
Takže jste nevyvrátil absolutně nic.

119950

26.10.2006 04:08

Schwarzenberg ministrem?

RE: neSouhlas s s postkomunistem

Dale Coopper 64.?.?.?

>nie ste vy nejako postihnuty sio-virusom?<

To nevím ale Shahak a Finkelstein jsou mi názorově blíž než Sharon a Olmert. I když nejlepší je Gilad Atzmon. Tak si to přeberte jak chcete.

>alebo ten, kto sa chova podobne ako nacisti?
podla toho by boli najväcsimi "nackami" Olmert s Sharonom a udatni bombarderi z IDF a Bush, so svojimi zidovskimi neoconmi a nacistickou us-army.
<

Proč ne ještě bych k do této skupiny co by zasloužila letenku bez možnosti přistání přidal i pár dalších světových leaderů třeba Volodu Putina.


>okrem toho, preco su komunisti pre vas lepsou alternativou ako "nackovia"?
je to preto, ze to bola zidovska idea?
komunisti maju predsa za sebou omnoho krvavejsiu historiu, ako skutocni "nackovia"!
paci sa mi ta vasa afinita ku komunistom, ktorych slusne nazvete postkomunistami.
ale clenov NPD uz aspon postnacistami nenazvete.<

Udo Voigt z NPD prohlásil že Adoldf Hitler byl great man. Nevím o tom že by někdo z významnějších představitelů PDS to samé řekl o Stalinovi nebo Ulbrichtovi.
Míra distance NPD od nacistické ideologie je výrazně menší než u PDS a komunistického režimu v NDR 1949-89.
V Německu existují skuteční komunisté kteří se otevřeně hlásí k těm nejhorším obdobím dějin této ideologie ale to není PDS
http://en.wikipedia.org/wiki/Communist_Party_of_Germany/Marxists-Leninists
Zcela jistě máte pravdu že nacisté mají za sebou méně mrtvol než komunisté ovšem on je rozdíl mezi dvanácti lety a sedmdesáti a taky mezi tím když někdo ovládne ani ne celou Evropu a jiný tak velké země jako Rusko a Čína.
Francouzská revoluce má za sebou taky plno mrtvol jako bolševická v Rusku to ale nebrání aby Francouzi slavili 14 červenec počínaje tamními komunisty a konče Le Penem.

>lucim sa teda s vami, v duchu vaseho "rychloskatulkujuceho" prispevku s pozdravom
"cest praci, vy postsudruh!"<

Příště klidně i soudruh mezi námi anarchisty i když já vás chápu jestli jste tu NPD volil?
[smích])

120007

28.10.2006 03:47

Otevíráme krámek

Další námět

Dale Coopper 64.?.?.?

Bohužel mezi tričky a podložkami pod myš není motiv souložících vrabců

120182

30.10.2006 01:42

Týden v Moskvě

RE: Ze cteni toho clanku

Dale Coopper 64.?.?.?

>V Rusku je tomu ovšem jinak. Tam mají svůj velký vliv vlastenci a ti spolu s Putinem dělají rozumnou politiku<

Vlastenci co zahodili rudé knížky a odznaky KGB [smích]))

120325

31.10.2006 17:08

Senátní dějství ústavní krize

Senát

Dale Coopper 64.?.?.?

Je jistě pravda že vetšina občanů České republiky považuje druhou komoru parlamentu za drahou zbytečnost toto tvrzení je nošením dřeva do lesa, ale způsob jakým interpretuje volební výsledky pan Král mi přijde dost demagogický. Velká část lidí která bojkutuje II kolo senátních voleb může mít také jiné důvody. Třeba proto že oba kandidáti jsou pro ně nepřijatelní (to by se mohlo týkat hlavně obvodů kde se utkali zástupci ODS a KSČM obě strany mají hodně odpůrců) nebo je jim jedno kdo zvítězí. Např v našem obvodě vyhrál s cca náskokem 10 procent I kolo kandidát ODS nicméně rozdíly mezi druhý postupujícím kandidátem a kandidáty na třetím až pátem místě byly nepatrné v řádu několika procent. Existuje tudíž v rámci těch co volí v I kole poměrně početná skupina voličů kteří pokud jejich kandidát do II kolo nepostoupí volit nepřijdou.

120513

31.10.2006 17:19

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Dale Coopper 64.?.?.?

Svobodo radši dál toč filmy to ti jde líp než geopolitické úvahy a prognozy. Btw: Jakou roli v tom hraje Indie? [smích]

120514

01.11.2006 02:35

Senátní dějství ústavní krize

RE: Stacil mi v TV zaber

Dale Coopper 64.?.?.?

>Tőpferovi pomohly Četnické humoresky, kde ztvárnil pozoruhodně filosemitského legionáře (Židé totiž legionářům v Rusku působili spíše obtíže, s čestnou výjimkou Fr.Langera). Vzpomínám si na zvlášť vypečenou scénu, kdy se s pažbou vrhl na antisemitu, který mu doporučoval k četbě myslím že Protokoly. Byl to takový upřímný výkon, jako by to ani nehrál.<

Tohle mne uniklo ale Humoresky režíroval a snad se podílel i na scenáři Moskalyk (Žid? narodil se v Chustu, Podkarpatská Rus)
Topfer zrestituoval se svým bratrem hospodu u Kalicha. Hostinský Palivec byl Žid?

120555

03.11.2006 23:58

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Dale Coopper 64.?.?.?

Činští a indičtí vojáci v USA? Tak to je teda novina. Jistě už za Maa nastalo sbližováni mezi Washingtonem a Pekingem ale Nixon, Ford i Carter měli pomerně smířlivou i vůči SSSR včetně pravidelných setkání s Brežněvem. Teprve za Reagana došlo k naprostému ochlazení vztahů což se změnil až po nástupu Gorbačova. Pokud jde o PolPota tak USA pomohli nástupu Rudých Khmerů tím že masivně bombardovali Kambodžu počátkem sedmdesátých let pod záminkou že tam má základny VietKong což vedlo k tomu že původně malá guerilová frakce získala masivní podporu vesnického obyvatelstva a nakonec v dubnu 1975 dobyla hlavní město. Vietnamci tenhle režim ale vojenskou intervencí svrhli. USA pak v OSN odmítala uznat novou kambodžskou vládu a prosazovala aby Kambodžu dál zastupoval představitel polpotovského režimu. Podobné hnutí jako Rudí Khmerové existovolo i v Peru (Sendero Luminoso) ale to pokud vím bylo za Fujimoriho proamerické vlády potlačeno a jeho vůdce skončil v doživotním žaláři.
V roce 2004 vyhráli v Indii volby Indický národní kongres ale to není žádná zásadní změna ten vládne v Indii od její nezávislosti s krátkými přestávkami. Sikhismus je jakási synkreze mezi islámem a hinduismem jak to souvisí s židy mne skutečně uniká.

120637

04.11.2006 00:03

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Dale Coopper 64.?.?.?

Putin je zločinec a masový vrah který zneuživá hrozby terorismu jako Bush a neoconská klika. Jeho zdejší obdivovatelé jsou dílem pokrytci a dílem hlupáci protože se mylně domnívají že nějakým způsobem vystupuje proti Židům.
Možná jsou nějaká čestné vyjímky v cirkusu kteremu říkáme politika
třeba Red Ken starosta Londýna nebo bývala švédská ministryně zahraničí (která je ale možná právě proto už po smrti).

120638

04.11.2006 01:33

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Dale Coopper 64.?.?.?

>Pevně doufám, že se V. Putinovi podaří předat moc D. Medveděvovi<

Medvedev je moc liberální a prozápadní. Pan Zorba by vám vysvětlil že matičku Rus může před NWO zachránit jen známý gentleman a feminista Vladimir Wolfovič Žirinovskij-Edelstein.
I když ruská politika nabízí ješte bizarnější figurky

http://en.wikipedia.org/wiki/Limonov

http://eng.nbp-info.ru/

120639

04.11.2006 16:21

Ad: Je to střet civilizací

RE: Takže:

Dale Coopper 64.?.?.?

>Já osobně naprosto nevylučuji, že agenti Mossadu jsou alespoň zčásti infiltrovaní do některých teroristických buněk: Byli by naprosto blbí, kdyby to alespoň nezkusili, a naprosto neschopní, kdyby se to alespoň některým z nich nepodařilo. Je zcela jasné, že cílem takové infiltrace může být, vedle jiných věcí, i "hecování" k takovým aktivitám, které nabourají obraz "mírumilovného islámu", jaký se nám tu různí proislámští aktivisté snaží vykreslit.<

Pane docente co mají rioty na pařížských a jiných suburbs společného s terorismem. Islámští teroristé jsou většinou vzdělaní lidé ale tohle je asociální spodina. Ulf Ulfkotte je na rozdíl od jiných zde citovaných seriozní zdroj na Prop to převzali od Wayna Madsena (Counterpunch, Village Voice)
i když samozřejmě je třeba to brát jako kámen do mozaiky. Pokud nepokoje pomohou Sarkozymu k cestě do Elysejského paláce tak je věc jasná.

120662

04.11.2006 21:48

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Dale Coopper 64.?.?.?

>Ovšem nevím proč se jej snažíte pošpinit označením za feministu.<

Kvůli těm fackám co v Dumě vrazil jedné kolegyni. To je ironie jestli vůbec znáš to slovo.

>On je samozřejmě dobrým konzervativním křestanem a nacionalistou.<

Dokonce tak dobrým že poskytl interview mému oblíbenemu magazinu Playboy kde se rozvyprávěl o svých oblíbených sexuálních praktikách.
Žirinovskij byl velká hvězda tak někdy kolem let 1993-95 kdy dokonce jeho strana vyhrála volby ale bylo to vlastně k ničemu protože Rusko je spíš prezidentská autokracie než parlamentní demokracie. Dneska už jen tak příštipkaří. Za SSSR udajně vystudoval jakousi jazykovou školu kam měli přístup jen hodně prověření. Taky se spekuluje o jeho konexích na Mossad uměle vyolávaný antisemitismus měl podporovar rychlejší odchod ruských jevrejů do Eretz Jisrael.
P.S Tohle je taky zajímavé
http://lidovky.zpravy.cz/ruska-policie-zatykala-pr...

120681

07.11.2006 01:58

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Dale Coopper 64.?.?.?

>Sprosta, primitivna, nicim nedokazana propaganda pan Coopper.
Tomu sa vravi, ze prianie je otcom myslienky.
<

Dobré ráno pane (platí i pro Mr Bartoška)

http://www.hrw.org/reports/2000/russia_chechnya4/detention-center.htm

120842

07.11.2006 04:11

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Poznamka ke Stalinovi

Dale Coopper 64.?.?.?

>ale byl to ten, který vydal příkaz k zavraždění Cara Nikolaje
Romanova a jeho rodiny a Lenin jako první to podepsal.<

A co Ludvík a ta jeho Marie Antonietta?
Popravy pomazaných hlav nebo atentáty na ně tak nějak provázeli zrod "moderního světa". Ten rozdíl víc jak sto let mezi Ruskem a Francií je taky z tohoto uhlo pohledu celkem pochopitelný.

120847

07.11.2006 15:35

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

Solidní blábol

Dale Coopper 64.?.?.?

>To co je uvedeno v clanku je tedy vyslovna lez.<

Ono těch lží je tam víc.

Ten článek je plný nesmyslů a osobně trochu pochybuji jestli Jack Bernstein je vůbec skutečná osoba. Nepřekvapilo by mne kdyby to byl nějaký americký nácek vydávající se za žida. Ostatně Zvědavec není první kdo tenhle článek v češtině uveřejnil. Na neonacistickém webu hostovaném v USA je vyvěšený už několik let

http://www.nsec-88.org/knihy/zivot-usa-zida.html

Podle autora není žádná souvislost mezi judaistickým náboženstvím a politickou ideologii sionismu. Jenže je zcela zřejmý fakt že ačkoli dnešní Israel nelze označit přímo za teokracii jako Írán velká část jeho legislativy je ovlivněna talmudickým judaismem.
Další věc je neustále spojování sionismu se socialismem a komunismem. Protože jsem si před časem přečetl Marxovu studii "O židovské otázce" a několik článků které k dané věci v rozmezí cca dvaceti let napsal Lenin (oboje vyšlo společně v češtině v roce 1932, v pražské NK a dalších knihovnách je jistě možno zapůjčit) snad k tomu můžu pár věcí napsat.
Zakladatel komunistického ideologie Marx ve své studii z roku 1844 považuje židovství za de facto jev který je typický pro kapitalistickou společnost. Kapitalismus se od středověkého feudalismu liší tím že křestané se "požidovštili" a přijali za své principy které do té doby byly vlastní jen židům jako je třeba úrok. Marx vidí řešení židovské otázky nikoli ve vzniku židovského státu at už kdekoli jako sionisté, ale v odstranění kapitalismu který by měl znamenat i konec židovstva. Žid je tady chápan spíš jako sociální kategorie - vykořistovatel, který s koncem kapitalismu zanikne a splyne se svým nežidovským okolím.
V.I Uljanov-Lenin, který na rozdíl od Marxe žil v době kdy už se zformovalo sionistické hnutí považoval sionismus za reakční hnutí které židovští kapitalisté využívají k ohlupování židovských dělníků za účelem postavit hráz mezi židovský a nežidovský proletariát.Za určité spojení mezi sionisty a ruskými bolševiky by se dali považovat tzv Bundovci hnutí ruských Židů - socialistů které vzniklo přibližně ve stejné době jako sionismus ovšem jeho cílem nebyl vytvoření židovského státu v Palestině ale kulturní autonomie pro ruské Židy v rámci socialistického Ruska. Ale i Bundovce Lenin kritizoval, že dávají přednost židovským zájmům před všeobecnými zájmy proletariátu. Bund byl nějakou dobu součásti ruské socialní demokracie po rozkolu se ale přidal ke menševikům a tím pádem se po roce 1917 octl na opačné straně barikády než Lenin a Trockij.

120870

07.11.2006 15:39

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

Dokončení

Dale Coopper 64.?.?.?

Samozřejmě někteří Bundovci se pragmaticky po konsolidaci bolševického režimu dali k bolševikům, ale to je stejné jako němečtí komunisté a sociální demokraté kteří po roce 1933 vstoupili do NSDAP nebo čeští přislušníci nekomunistických stran kteří po Únoru 1948 vstoupili do KSČ nebo kolaborovali jako stafáž ve stranách Národní Fronty.
Pokud jde o sefardy v Israeli tak s jejich udajnou diskriminací to asi nebude tak strašné když z této skupiny je současný president Israele Kacav, ministr obrany Peretz nebo jeho předchůdce Mofaz. Jsou to právě sefardové kdo mají značný podíl na radikalizaci israelské politiky v posledních cca dvaceti letech protože v mnohem větší míře volí strany, které prosazují radikální řešení ve vztahu k Palestincům. Šaron i Netanjahu měli větší podporu mezi sefardy než mezi židovskými přistěhovalci z Evropy a jejich potomky (pokud pominu refusniky z bývalého SSSR).
"Bernstein: blábolí cosi o židovských komunistech kteří jako jediní v Israeli zůstali. Je sice pravda že ateističtí Židé hráli výraznou roli v komunistických stranách ve Východní Evropě i na Západě ale v samotném Israeli je komunistická strana zcela marginální důsledně antisionistická a tudíž většinu jejích členů i voličů tvoří israelští Arabové. http://en.wikipedia.org/wiki/Hadash
Taky nevím co má autor na kibucech kromě výtky že jsou na arabské půdě (naprostá většina radikálních židovských osadníků na okupovaných uzemích ale nežije v kibucech). Jedná se jistě o realizaci komunistických myšlenek v praxi ale je to založeno na naprosté dobrovolnosti a navíc v dnešním Israeli je tento fenomén dost na ústupu.
Problém celého článku at už ho napsal kdokoli je možná v tom že je starý aspon třicet let ne li víc.

120872

07.11.2006 15:47

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Tady se nekdo zblaznil

Dale Coopper 64.?.?.?

>Muslimsti Arabove jsou zastoupeni v Knessetu, maji sve politicke strany a necenzurovana media, stejne jako vsechny ostatni mensiny.<

To je sice pravda ale zároven někteří israelšti politici z radikálně pravicových stran (naposled Effi Eitam) na tamní Araby útočí kvůli údajné "double loayality" a navrhují jejich vystěhováni po vzoru např sudetských Němců v roce 45. Tyto síly (zatím?) nemají takový vliv aby mohli něco podobného prosadit. A Arabové na okupovaných uzemích možnost volit do Knesetu nemají.

120873

07.11.2006 15:56

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Zajímavé povídání !

Dale Coopper 64.?.?.?

Pokud jde o PSM doporučuji "Šest procházek literárními lesy" od Umberta Eca (1993) posledni VI kapitola (česky Votobia 1997). Ve skutečnosti je to ještě zamotanější než se běžně píše (jako výchozí pramen se uvádí pamflet Maurice Jolyho o dialogu mezi Montesqueim a Machiavellim kritizující z liberálních pozic Napolenoa III)
Jenže ještě předtím existovali podobné konspirační teorie nápadně připomínající Protokoly, ovšem místo židů v nich hlavní roli hráli jezuité. V samotném carském Rusku pak bylo zveřejnění PSM důsledkem vnitropolitického boje mezi tehdejším ministrem vnitra hrabětem Wittema a jedním jeho protivníkem.

120874

08.11.2006 00:58

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Dale Coopper 64.?.?.?

Zcela jistě i toto je i PC-prožidovská propaganda

http://hrw.org/doc/?t=usa_gitmo

http://web.amnesty.org/library/index/engeur460592004

http://web.amnesty.org/pages/guantanamobay-index-eng


Otevřel jste mi oči tisiceré díky vám.

120918

08.11.2006 09:25

Putina se pokusili ve Finsku okrást

Nejdůležitější ale je ...

Dale Coopper 64.?.?.?

.. že se všichni teda aspon ti nejdůležitější dokáží tak nějak dohodnout že?

http://www.blisty.cz/2006/11/8/art31160.html

120934

08.11.2006 09:29

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Tady se nekdo zblaznil

Dale Coopper 64.?.?.?

Protože chce oslabit Bibiho Netanjahua. Krom toho do vlády nebyla přizvána strana Eitama ale refusnika Liebermana (ale to je nakonec jedno protože programově se to moc neliší)
Na tom co sem ale napsal to nic nemění.

120935

10.11.2006 00:19

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Dale Coopper 64.?.?.?

>Sionisti(a nejen oni) tímto způsobem vraždí a oslabují porobené národy. Např.u nás je tímto způsobem každý rok zavražděno 10 000 ještě nenarozených Čechů.<

No v Česku je velká část z těch 10 000 (pokud je to číslo správné) přislušníky jistého etnika.
Počet potratů naštěstí od roku 1989 trvale klesá. Jinak by mne zajímalo jak by jste vysvětlil že řádově daleko víc potratů na počet obyvatel neni třeba ve "zkaženém a dekadentním" Holandsku ale podle vás v "zemích držících se tradiční kultůry" jako je Rusko nebo Bělorusko.
Jistě potrat sám o sobě je nemorální a bylo by dobře kdyby nebyly vůbec, ale jediné řešení je sexuální výchova a snadná dostupnost antikoncepece a ne návrat k puritánské sexuální morálce jak za královny Victorie.

121060

10.11.2006 01:17

Obrací se karta?

Ulč na Psovi už straší

Dale Coopper 64.?.?.?

Patriot Act "důležitý nástroj v boji s mezinárodním terorismem" prý ohrožen.

"Nebezpečným se mi zejména jeví černoch John Conyers z Detroitu, dlouholetý to obdivovatel Fidéla Castra, v roli předsedy justičního výboru, s pravomocí oklešťovat, ne-li přímo zlikvidovat důležitý zákon (Patriot Act) namířený proti činnosti prosazovatelů mezinárodního terorismu. Bude zajímavé sledovat jeho pokusy zlikvidovat Bushe oním impeachment, jímž mu už hrozí řadu let."

121063

10.11.2006 07:38

Kdo vlastně prohrál volby v USA?

Co kdyby muslimové

Dale Coopper 64.?.?.?

založili svůj vlastní "AIPAC" a posílali ještě větší částky na volební kampaně amerických kongresmanů a lobbovali ve prospěch palestinské kauzy a tak ten nepoměr aspon trochu vyvážili. Pracháčů hlavně ze SA a SAE je mezi nima dost. Nebylo tohle skryto v projevu pana Mahathira?

121078

11.11.2006 01:26

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Dale Coopper 64.?.?.?

>Velmi jednoducho Bovary, pozostatky 80-tich rokov zidobolsevistickej nadvlady!<

To opravdu nemáte na víc než na tak slabé pseudoargumenty. V SSSR byly v letech (tedy v období do kterého spadá nejhorší NKVD teror) 1936-1957 (do roku kdy byl členem politbyra Lazar Mojsej Kaganovich tim nenaznačuji že to nějak souvisí) potraty zcela zakázané pak došlo k částečné legalizaci ale patrně to fungovalo jako v Československu do poloviny osmdesátých let.
Vy sám jste tady psal že komunistické režimy ve Východní Evropě byly ve své poslední fázi relativně snesitelné a vysvětlil jste i proč(nemá to smysl opakovat čtenáři vás dobře znají takže si to snadno domyslí).

121142

11.11.2006 02:17

Kdo vlastně prohrál volby v USA?

Poučení z krizového vývoje

Dale Coopper 64.?.?.?

Velmi plodný (co do politických analýz) ředitel neokonzervativního think-tank OI financovaného z peněz Lockheed Martin dr Roman Joch už přišel na to proč volby skončily jak skončily.

http://www.obcinst.cz/clanek.asp?id=988

121144

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?