Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: Jiří Koubek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.04.2006 13:31

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Dovolte mi jednu zvídavou otázku: Co požadujeme od imigrantů z východu? Aby se co nejrychleji integrovali, našli si práci, přijali náš jazyk a naši kulturu.
Proto se ptám: co je tak špatného na českých emigrantech, když de facto nedělají nic jiného než to, co my požadujeme od imigrantů. Co je tak špatného na lidech, kteří jsou loajální své vládě a podporují ji, protože cítí vděčnost, že je přijala v době, kdy to potřebovali? Jak by se podle vás měli chovat? Snažit se neustále svrhnout svoji vládu?

102553

07.04.2006 15:19

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Demokraticky zvolená vláda je vyjádřením vůle občanů daného statu a pokud má tato vláda podporu občanů i v době svého mandátu, nevidím důvod, proč by nemohla být zaměňována slovíčka jako loajalita vůči státu a loajalita vůči vládě (která de facto reprezntuje stát). Ale hlavní idea mého příspěvku nebyla v tom, že se imigranti mají chovat jako ten kohout na střechách, co se otáčí za větrem, ale spíše se mají snažit nesabotovat společenský systém jako takový.
Občaská společnost přijme imigranta, pokud se tento imigrant snaží zapadnout - pokud se naučí jazyk, platí daně (tzn. najde si práci), přijme alespoň částečně kulturu své hostitelské země, nedělá ve svém okolí nepořádek...

102560

07.04.2006 16:33

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

>Mebo se snad domníváte, že lidé třeba jako p. Sodek,
>Táborský, Valrt aj. dostatečně "nezapadli"?

Nevím, neznám je osobně. Ale ostatně toto nebylou součástí mého příspěvku.

>Vnímám jistý rozdíl mezi "zapadnou" a "vraždit lidi na
>druhé straně zeměkoule za zájmy mocných vyvolených".

A co je lepší příklad důvěry mezi státem a občanem než přijetí do ozbrojených složek?
a ohledně toho "vraždění" - jsou věci, kterým nerozumí nikdo, souvislosti, které jsou tak široké, že jedinec je schopen vidět pouze část a o zbytku může spekulovat. To, co se z jednoho pohledu může jevit jako vraždění na druhém konci světa v důvodu nějaké konspirace, může se v širším pohledu jevit jako spravedlivá pomsta za zločiny. Skutečností je, že všichni víme prd, záleží jen na tom, jak je ten náš prd veliký.

102565

07.04.2006 17:35

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Je rozdíl mezi přemýšlet a spekulovat na základě ičím nepodložených "faktů" a osobních dojmů.
Podívejte, budu zcela konkrétní. Američané vtrhli do Afghánistánu, protože měli dostatečně důvěryhodné informace, že Afghánská vláda podporovala ty, jež zorganizovali útok na WTC a Pentagon. pro toto bylo dostatečné množství důkazů, sám jsem dosti pochyboval, dokud se mi nedostali některé materiály do ruky, které mé pochybnosti zvyklaly, popřípadě zcela vyvrátily. Záleží pouze na tom, čemu uvěříte, jestli prakticky ničím nepodloženým spekulacím, nebo faktům, které neodporují ani zdravému rozumu.

102575

07.04.2006 17:54

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Prosím vás, nereagujte na mé příspěvky, zjistil jsem, že s vámi se diskutovat nedá. Ušetříte tak čas nejen mě, ale i sobě.
Děkuji

102582

07.04.2006 18:09

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Svým způsobem neustálá kritika počínání vlády by se dala nazvat "sabotováním". Ale měl jsem ve svém příspěvku použít spíše uvozovky. Imigrant si svoji zemi vybral, technicky vzato je to jeho chyba a ne chyba vlády, že se mu žije špatne.

102590

07.04.2006 18:14

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Respektujte mé přání, vaše argumenty jsou většinou velmi ubohé a spíše ony jsou založeny na blbosti.

102594

07.04.2006 18:50

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

A vy skutečně věříte, že letadla byla navedena ze země a nikdo si toho nevšiml? Že si nikdo nevšiml údajných bomb, které údajně dokonaly zkázu WTC?
Slabinou každé konspirace je utajení, čím méně lidí o konspiraci ví, tím menší je riziko prozrazení. a teď si představte toto: někdo musel takový plán vymyslet, někdo ho musel zorganizovat, někdo ho musel provést. Každý z těchto lidí by musel celý život nést zodpovědnost za smrt 3000 lidí, každý z nich má určitě svoji rodinu, své přátele, před nimiž musí utajovat to, co kdysi dávno udělal.
Pak jsou tady ještě nezúčastnění osoby: piloti zmíněných letadel - opravdu si nemohli všimnout, že letadlo na jejich pokyny nereaguje a že se nemohou spojit s řídící věží (skoro každý z cestujících má mobil díky němuž se může spojit s vnějším světem, což se samozřejmě také dělo, i když je to zakázané). Pak je tady otázka podezřelých chlapíků, z nichž všichni zcela náhodou absolvovali určitý pilotní výcvik a navštívili Afghánistán. no a pak je tady samozřejmě výpověď jednoho chlapa zadrženýho v srpnu 2001, který se přiznal, i když mu hrozí trest smrti.

102607

07.04.2006 19:04

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

>Neuhýbejte hrdino a raději vysvětlete zde přítomnému
>publiku co to je, co to znamená: spravedlivá pomsta.
>Vysvětlete nevysvětlitelné. Vysvětlete nesmysl.

Uvědomujete si vůbec, co jste právě napsal? Na jedné straně mě žádáte o vysvětlení na straně druhé okamžitě připouštíte, že žádné vysvětlení pro vás nebude dost dobré.
Záleží na úhlu pohledu, co je spravedlivá pomsta. Může být spravedlivou pomstou, když otec zabije vraha svého jediného dítěte, protože toho vraha vysekal právník díky nějaké obyčejné formalitě? Já bych řekl, že může.
Může být spravedlivou pomstou, když stát svrhne vládu, která podporovala jisté skupiny, jejichž činy vedly ke smrti tisíců nevinných? Toto už je mnohem více diskutabilní.
Byla "pomsta" oné ženy b Kill Billovy dostatečně spravedlivá?

102612

07.04.2006 19:09

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Zní to krutě, viďte? Ale hodně nahrubo vzato je to pravda. To je přesně to, co se od imigrantů vyžaduje. jaký je rozdíl mezi českým imigrantem v USA a dejme tomu ukrajinským v ČR? To, co vyžadujeme od ostatních, bychom měli plnit, jinak je to trochu pokrytecké.
Pokud vláda porušuje zákony, které si sama stanovila, máte prostředky k obraně.

102616

07.04.2006 19:22

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Nemusela, ale v momentě, kdy se to stalo, tak si všichni uvědomili, co udělali. Ale stále je tady ten lidský faktor, který zcela zanedbáváte, protože si myslíte, že údajní aktéři konspirační teorie nejsou lidé. Stále to jsou příslušníky lidského druhu se všemi slabými a silnými stránkami.
Nepopírám, že by se něco takového mohlo hodit pár jedincům do krámu. Ale nemuseli nic takového organizovat, stačilo nechat věcem volný průběh. je dost možné, že se jednalo o podcenění situace (nikdo nečekal že WTC spadne), stejné podcenění, jako bylo v případě Pearl Harbouru.

102622

07.04.2006 19:33

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Ano, ale i tak se i více nepravděpodobné věci dějí každý den.
I nožík na papírové krabice se dá použít jako smrtelná zbraň a pokud lidé netuší, co se může dít, nechají se v klidu unést (v dobré víře, že někdo bude chtít výkupné - znají to přece z televize).
Problém je ten, že uvažujete příliš lineárně. myslíte si, že když se něco nikdy nestalo v minulosti, že se to nemůže stát nikdy. je to podobné jako OPF, nikdo vám na základě výsledků z předchozích let nemůže zaručit zisk. Je to jako burza - chaos.
Pochybuji, že US ARMY má všude ve své zemi poschovávané SA rakety.

pro Misu:
http://usinfo.state.gov/media/Archive/2005/Jun/28-581634.html

102628

07.04.2006 20:11

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Takže znova: na jedné straně mě žádáte o vysvětlení, na straně druhé říkáte, že to vysvětlení bude zaručeně nesmyslné. Dochází vám to vůbec? jak jsem říkal, radši na mě nereagujte, jenom plácáte nesmysly.

102639

07.04.2006 20:30

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Řekněme, že v té době to nebylo očekávané, proto nikdo nevzlétl.
Uvědomte si, že dvojčata se zhroutila až po požáru a ne na přímé následky nárazu. Požár roztavil konstrukci budovy rovnoměrně, proto s to tak "hezky" sesunulo (že by se za to nemusel stydět ani zkušený střelmistr).

102642

07.04.2006 21:02

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Zas tak bez přístupu kyslíku to taky nebylo. Nezapomínejte na výtahové šachty, vzduch skrz ně může proudit zcela nerušeně. Při větších požárech zcela snadno mohou vznikat teploty, při nichž snadno dochází k roztavení železa doběla, to už jsou takové teploty, při nichž Fe může z vody vyredukovat vodík. Ten samozřejmě ještě více podněcuje požár a zvyšuje teplotu. A samozřejmě kancelářská budova obsahuje spoustu hořlavého materiálu.

102649

07.04.2006 21:12

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

A já vás žádal, abyste na mé příspěvky nereagoval. Prosím, akceptujte mé přání.
Děkuji

102653

07.04.2006 22:10

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Koubek 85.?.?.?

Můžete se obrátit na soud. Tisk bez závazků vůči vládě a přesto seriózní. Toto jsou dle mého názoru ty hlavní možnosti. Kolikrát jste se obrátil vy osobně na soud, že vláda porušila zákon?

102677

07.04.2006 22:49

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Zorba se prekonal v nenavisti k USA... (opevuje Iranskou raketu).

Jiří Koubek 85.?.?.?

Podívejte se, sečtělost se jako úplně první projeví v pravopise, člověku vejde do hlavy, co se jak píše a vyložené pravopisné chyby začnou úplně mlátit do očí. Neprobírám určité stylistické nedostatky, to dělá úplně každý, zvláště, když to všichni slyší dennodenně v televizi.
A hlavně, sečtělost se neměří tak zcela kvantitou knih, ale i pásem zaměření těchto knih, tak říkajíc kvalitou. Takže četl jste jen "vlasteneckou" literaturu nebo také něco jiného? Stačí mně konkrétní směry.
A s tou historií taky záleží, jaké máte zdroje. Jisté je, že čeští vlastenci budou pořád plkat jedno a to samé, stejně jako němečtí.

102694

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?