Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.03.2006 17:30

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

80.?.?.?

Neřekl bych, že nejhorší správce musí být vždy stát, soukromník leckdy podnik zruinuje nebo záměrně zlikviduje z konkurenčních důvodů. Kolika továrnám se to stalo jen u nás ? Nezaměstnaní pak zůstanou na krku neschopnému státu, ale kde na ně má brát, když všechen svůj majetek předal schopným soukromníkům, kteří se do placení berní nehrnou (nebo zisk převádějí do ciziny )? V 50.letech v SRN platili podnikatelé 70 % objemu daní a zaměstnanci 30, nyní je to naopak. Když stát předá svoji funkci soukromníkům, má to kromě ekonomických ztrát často na svědomí i lidské životy, jako např. v Irsku v případě kolapsu zásobování za tzv.bramborového hladomoru. Klaus v inkriminované větě o špinavých penězích řekl, že je nedokáže rozlišit od čistých. Myslím, že americký berňák pár metod zná...

100981

30.03.2006 22:42

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

80.?.?.?

Ovšemže irský hladomor způsobila bramborová plíseň, ale většinu úmrtí má na svědomí kolaps zásobování, kterým byla státem pověřena soukromá firma. Myslím, že v USA je třeba vyprat peníze důvtipnějším způsobem než se to díky Klausovi dařilo u nás (expert Interpolu se zmínil, že pokud by potřeboval "vyprat" peníze, zvolil by si ČR). Na krku státu zůstanou nezaměstnaní tak jako tak, ať už jako uchazeči o zaměstnání nebo (a)sociální případy.

101253

30.03.2006 23:24

Lesbický par vinen vraždou

RE: ...Dokonceni

80.?.?.?

Jenže nějaký pokles populace EU ve své provincii Česko nedopustí, už komisař Špidla chystal kolonizační kontingent mj. 30 000 Angolanů, kteří by pochopitelně byli sacrosancti, neboť není horšího zla nad rasismus a nižší IQ černochů je jen mýtus. Naše civilizace se dostala tam kde je (i když to teď vyznívá spíše ironicky) právě kvůli "tradiční rodině". Je ale pravdou, že i církev by mohla reagovat na skutečnost, že se dramaticky snížila úmrtnost a tudíž je přebujelá porodnost (zejména v oblastech hladomorů) neopodstatněná.

101254

01.04.2006 19:48

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

80.?.?.?

Irové brambory pěstovali prostě proto, že mají vysoké výnosy i z malé plochy . Švýcarsko peníze spíše přechovává díky své neutralitě a bankovnímu tajemství , i když jeho možnosti jsou omezené, jak se nedávno ukázalo po holocaustním nátlaku. U nás se bez problémů legalizovaly výnosy zločinců všeho druhu.

101627

01.04.2006 21:41

Nová železná opona

RE: bože jeho, to nejsou až takové bláboly

80.?.?.?

Svržení slabé židoliberální menševické vlády byla globálně koordinovaná akce, v které se angažovali mj.bratranci Warburgové, jeden šéf německé rozvědky a druhý newyorkský bankéř. Je jasné, že se v takových případech stvrzenky nevystavují, takže se sotva asi dozvíme, odkud měl Trockij těch svých 10 mil. USD, se kterými ho dočasně zadrželi Kanaďané, než ho byli po americkém nátlaku nuceni pustit. Ale asi je nevybral mezi americkými dělníky. Rovněž doyaen naší špionáže p.Voska byl nucen ukončit svá šetření ohledně financování bolševiků - německých agentů v Rusku, když zjistil, že se v něm angažuje "vysoce postavený občan USA". Po židobolševickém převratu byl u nás jako 70-letý stařec zatčen a zemřel v kriminále. "Ruská" revoluce by byla nemožná bez toho, že četní před frontou evakuovaní Židé, po únorové revoluci rozptýlení po celém Rusku (kteří předtím bolševismus většinou aktivně nevyznávali) se dali na stranu bolševiků, nahradili vládní byrokraty, kteří bolševické pučisty převážně ignorovali a svoji moc si posichrovali popouzením děláčů a jejich organizací do Rudých gard, které se v případě nepřítomnosti našich legií mohly stát vcelku efektním nástrojem teroru proti bezbranným buržoustům. Paměti legionáře Fibicha "Povstalci" mluví velice často o "Mojšlech" jako hlavním a hnacím elementu rudého teroru. Proto asi není dnes legionářská literatura vydávána s odkazem, že "není zájem". Podobný zájem nebyl třeba o vydání knihy "Spolčení hlupců" geniálně zesměšňující celá 60.léta, kdy byla položena nálož pod západní civilizaci, v době, kdy byla aktuální a mohla něco změnit. Kdo ovládá americký knižní trh, je známo.
Jinak by se ti, kteří připouštějí vliv židovstva po druhé světové válce a popírají ho předtím měli zamyslet nad tím, kde se tedy tak náhle vylíhl. FDR sice trousil antisemitské vtípky, ale jeho nejlepší přátelé byli dle vlastních slov komunisté a ti fungovali v USA zcela v židovské režii.
Počet přímých obětí komunismu může dosáhnout těch 60 mil., pokud použijeme holocaustní optiku a započteme předčasně zemřelé po deportacích a oběti hladomoru (včetně Číny). Rovněž je třeba mít na mysli, že bez komunistů by nebylo ani nacistů a druhé světové války.
Tak se dnes můžeme dozvědět jen o malých vyvolených rybkách financujících Krasnyj akťabr www.blisty.cz/art/12015.html

101646

01.04.2006 22:13

Nová železná opona

RE: USA a Izrael

80.?.?.?

Američané se angažovali při urovnávání středoamerických chaotických třenic v rámci Monroeho doktríny Amerika (severo)Američanům. K tomu jim ale zavdala příležitost ničemnost latinskoamerických diktatur, takže vesměs využívali příležitosti dosadit "své darebáky". Pokud je mi známo, k větším protiamerickým lidovým povstáním při těchto zásazích nedošlo. Tehdy ovšem ještě nevládly osvícené teorie o tom, jak jsou si všichni rovni a upravení poměrů u mentálně slabších mesticů se považovala za akt pomoci staršího bratra. Někdy za to byli domorodci i docela vděčni, třeba jako za americkou podporu kubánského povstání, kdy Kubánci přišli v historií dobře utajených španělských koncentrácích o víc jak 200 000 lidí.
Jinak ve vztahu k zbytku světa vládl izolacionismus, ať se Evropa stará o sebe. V případě hájení amerických zájmů, jako byl třeba protiotrokářský nájezd na Tripolis, kdy místo Evropany placeného tributu (kapitulační politika vůči machometánské zběsilosti má tedy dlouhou tradici) zorganizovala U.S.Navy v letech 1803-5 blokádu tohoto pirátského hnízda.
A chtěl bych vidět zem, která by chovala respekt k divochům doby kamenné až železné. Ani ti slavní Latinos neplanou horoucí láskou ke svým Indiánům, ti jsou kolikrát na válečné stezce dodnes www.blisty.cz/art/16314.html.

101652

01.04.2006 22:50

Nová železná opona

RE: Já se taky vetřu

80.?.?.?

Když píše o Židech, není to až tak zvláštní, že se jich sejde někdy i 18. Jste kazatel Janek ? Pro p.Nohejla - daly by se poskytnout nějaké další informace či odkazy o tom karlovarském sjezdu (že by si už tehdy vyhlédli Chazaři svou základnu ?). Trochu mě zklamalo, že Schwarzkopf nebyl echt Prajzák, jste si opravdu jist jeho původem ?

101654

02.04.2006 00:46

Nová železná opona

RE: USA a Izrael

80.?.?.?

Třeba jen upřímnost. Jen si nejsem jist, zda to plánovali "objevitelé a kolonizátoři", ti si spíš chtěli namastit kapsu. Také by se USA ušetřené "zeměkoulizace" a "třeťosvětizace" provedené pomocí satanské imigrační legislativy r.1965 a bez přítomnosti jisté agilní menšiny (která ovšem bohužel ovládla jejich kulturu) sotva angažovaly na Blízkém či dokonce Středním Východě.

101665

03.04.2006 00:35

Nová železná opona

RE:nemám důvod

80.?.?.?

Domnívám se, že v likvidaci vedoucí světové mocnosti a její přeměnu v zemi třetího světa (+ nenáviděného agresivního pariu v žoldu vyvolenců) krapet satanismu bude, i když teologie bude asi spíš Vaše parketa www.vdare.com/pb/time_to_rethink.htm

101816

03.04.2006 02:04

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Zrovna ted bys e hrdinove z Iraku vic uplatnili doma v Americe , nemyslite?

80.?.?.?

To území neobsadili mexičtí mesticové, ale Španělé. Po jejich vypuzení byli Mexičané rádi za americké kolonisty, kteří osídlili severomexickou pustinu. Pak došlo k třenicím (hlavně kvůli nezávislosti Texasu) a Mexičané o zem přišli (z Vámi zmíněných vojevůdců jen Sherman bojoval v Kalifornii)www.lone-star.net/mall/texasinfo/mexicow.htm
Dnešní samolibí opálení vetřelci byli na sever přivábeni jednak kapitalistickými vyžírky toužícími po "levné" pracovní síle, druhak vyvolenými všekazy toužícími zavést USA do rozvojového bahna. Pochopitelně se vezou na důvtipné vlně odstartované r.1965, která udělala z USA jakousi superpřistěhovaleckou zemi s povinností brát rovnoměrné kontingenty z celé planety, než se stanou kýmsi nenávidění běloši menšinou (přitom mosty už jednou byly v minulém století zdviženy www.vdare.com/misc/macdonald_1924_immigration.htm). USA nejsou povinny absorbovat populační explozi mesticů ani tlumit následky jejich horšího hospodářského vývoje. Stejně tak bychom se mohli hlásit třeba o Slezsko, o které jsme přišli za Marie Terezie. Bylo naše, ale žili tam hlavně Němci a protestanti, kteří byli rádi, když je obsadil Velký Fric. Podobné to bylo i se severním Mexikem r.1848. To, že se dnes tam valí za podpory temných "globalizačních" sil davy peonů, není akt historické spravedlnosti, ale zcela umělý jev, skutečně suverénní stát by takový vývoj nikdy nepřipustil www.urbandictionary.com/define.php?term=wetback

101817

04.04.2006 18:37

Nová železná opona

RE: Nasi prarodice rikavali....

80.?.?.?

Ku Klux Klan a nacismus je každý o něčem jiném, navíc KKK tu byl dávno před Hitlerem www.kkklan.com/historical.htm Pearl Harbor byl spíš pokusem zatáhnout USA do války po boku SSSR, ke kterému tehdy Američané pociťovali oprávněně stejný odpor jako k nacistům (na rozdíl od FDR). Ten ovšem zřejmě jako veterán U.S.Navy z 1.sv.války, kdy letadla lodě přiliš neohrožovaly, podcenil sílu japonského úderu.

102054

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?