Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 46 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, 2xs, Marek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.03.2008 19:46

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

2xs 77.?.?.?

Grove je háj... lesík.
A Bohemian je zřejmě podle těch historických místopisných názvů, a z nich převzala název i ta ?tajná? společnost.
Ale jedno varování v dobrém: nepodceňoval bych ty pány z pitomosti a psychopatie. Zřejmě tam jakési známky neobvyklého/úchylného jsou, ale oni většinou vědí, co dělají, a dělají, co pro ně má smysl... co je pro ně výnosné, efektivní. A když se sdružují za podobným cílem tihle bohatí a mocní, půjde o velké věci a vyplývá z toho myslím nebezpečí pro ostatní... ty normální.
Že si hrají, to se možná jen zdá - a i ze hry někdy vzejde něco reálně zlého. Ani satanismus a podobné okultní záležitosti bych nenazval nevinnou hrou.

157238

02.10.2008 20:35

Ozdravný proces započal

RE: Sociální darwinismus.

Marek 77.?.?.?

Nejkomičtější na vašem příspěvku je ten brutální omyl, že pan 2xs (85.*) žádným darwinistou není, naopak je zřetelně zastáncem právě opačné teorie, viz třeba zde, anebo tady se můžete dočíst více z jeho názorů, které darwinismus evidentně nepodporují a evoluci včetně miliony a statisíce let trvajícího vývoje se on spíše vysmívá, stejně jako povídkám o neandrtálcích. – To tedy, pokud potřebujete někoho kritizovat a štvát proti němu, aby to alespoň mělo pravdivý podklad. Zkuste tedy číst dříve, než někoho chytřejšího budete jen ze zášti nebo vlastní méněcennosti hloupě pomlouvat.
Pokud jde o zmínky o genech, tam je to založeno pouze na vědecky dokázané dědičnosti (nadaný člověk bude mít s vyšší pravděpodobností opět schopného potomka) a na nezpochybnitelném faktu, že schopnější se lépe uplatňují, kvalitněji žijí a ve společnosti mívají větší vliv, a podobně je ve výhodě i jejich potomstvo. Opačně pak je zřejmé, že kdo je méně schopný, má menší šance a s nějakou genovou nebo povahovou výbavou nepřežije. Je do určité míry pravděpodobné, že se nestihne ani rozmnožit, popřípadě že jeho potomstvo nepřežije. Tedy jeho genový základ je tím ukončen, nepokračuje v lidstvu dál.

172168

02.10.2008 20:45

Ozdravný proces započal

RE: Prudič

Marek 77.?.?.?

Viz také odpověď výše, nešťastný pane Prudile [velký smích]
Člověk by neměl být vůči schopnějším tak alergický, a se svými mindráky by měl statečněji bojovat... I v 'ovládání se' myslím dosahujete 'kvalit' paní Jarmily, která svou nedostatečnost v argumentech a inteligenci také nahrazuje agresivitou, už i proloženou sprostými vvýrazy. - Pokud tedy náhodou nejste přímo klonem paní Jarmily [velký smích], píšící ze zoufalství na svou podporu pod jiným označením...

172169

19.12.2008 20:19

Nebezpečí světové vlády existuje

RE: Zemekouli clovek opravdu

77.?.?.?

Krejzy, co takhle se naučit normálně srozumitelně česky, když chceš diskutovat? Se to hemží samým environment, species a extinct. Nebo jsi tím chtěl machrovat, jakej seš jako amerikán?
Jinak jestli jsi si nevšimnul, předtím nebyla řeč o vymírání živočichů a čištění něčeho po šikmookejch. Řeč byla o oteplování, který má být údajně kvůli CO2. A ty do toho vpadneš s kyselinama a začneš rozumovat o opadávání stromů a tak... Jenže tohle nikdo nezpochybnil, že lidi přírodu spíš zasajrajtovali, než naopak. Nikdo neřekl ani ň proti ekologickýmu chování. Takže s kým se jako pereš? Se svým démonem "šaškem", kterej tě nějak pronásleduje, anebo sám se sebou?

178577

27.02.2009 21:00

Michail Chazin: „Zákaz valuty v Rusku dnes není aktuální“

RE: někde mezi?

77.?.?.?

Hele, to co píšeš je logickej nesmysl!
> věřící, že to co vidí, je realita, nikoliv fata morgána
Buďto někdo věří (s rizikem faty morgány), nebo vidí realitu, a podle konkrétních známek usoudí, že to nějak bude (pravděpodobně). A na názoru snad není nic špatnýho a k posmívání, co říkáš?
Že ty seš zrovna pesimista, to fakt neznamená, že každej jinej je blbec, nebo že musíš mít pravdu ty s tím svým viděním černých děr a tak dále.

184961

27.02.2009 21:04

Prý je zamilovanost choroba

RE: Jak to vlastně psali v Mladé frontě:

77.?.?.?

noo, že nějaká kecka dostane nabančíno, přesně o co si říká, to už tak bejvá. neřeš kraviny, nehádej se o ničem, a budeš mít pokoj v duši.

184962

27.02.2009 21:12

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

77.?.?.?

ale to přeci nemůže nikomu dojít, páč je to nesmysl! i kdyby tisíc weissů psalo 100x horší věci než napsal, stejně to nic nemůže změnit na tom, že se miliardy lidí budou furt zamilovávat... v pubertě i pozdějc. takže to zkus vydejchat, zklidni hormón a neplaš. o nic nejde... nanejvejš o tvoje zbytečný vztekání.
s jídlem taky někteří píšou, že je nezdravý sádlo, bůček, alkohol a jánevímco, a stejně na takový psaní lidi prděj a konzumujou si co chtěj. prostě co lidi mají rádi, to si budou užívat, dělat to furt dál.
weiss má koneckonců pravdu - zamilovanej člověk je jak zfetlej... občas se fakt někteří mlaďoši chovaj bláznivě. tak to prostě uznej a máš pokoj.

184963

27.02.2009 21:14

Prý je zamilovanost choroba

RE: Díky za upozornění na článek

77.?.?.?

[mrknutí jedním okem] asi tak nějak..... někteří jsou tady už fakt jak blázni.

184964

27.02.2009 21:18

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

77.?.?.?

ale prdlajs drůbežárny robotů... to nikdo nechce a ani to nejde zařídit. to máš jedině ve své hlavě.
rozjela se tady prostě zbytečná hádka. jestli myslíš, že seš jako osvětová pracovnice pro tmáře, kdyžs to vlastně zbytečně vyprovokovala a nejvíc to přiživuješ, tak to si nemysli. posyp si radši hlavu popelem a začni konečně myslet, než něco napíšeš.

184965

27.02.2009 21:22

Prý je zamilovanost choroba

RE:

77.?.?.?

no jasně, to je argument do pranice [chechtot] všeci všecko chápou špatně, ale zrovinka ty dobře, co? jestlipak to náhodou nebude naopak...?

184966

27.02.2009 21:27

Prý je zamilovanost choroba

RE: Tomu nerozumím

77.?.?.?

tak to musíš bejt dost zoufalej ze svýho života, když máš takový problémy a vidíš se radši na stromech.
nakonec myslím si, že opice žádnou opravdickou lásku nemají, možná ani tu zamilovanost, takže bys mohl narazit na propagátorku jarmilu... že to chceš bez zamilování [velký smích] opice maj prostě vzbouřený hormóny... příroda si chemicky zařídí svoje.... dávka do žíly a jde se na věc. něco jako ti smyslů zbavení puboši. weiss ví o čem mluví.

184967

11.03.2009 17:27

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

77.?.?.?

myslím, že si to co píše vůbec po sobě nečte. permanentně sjetá si zřejmě vůbec neuvědomuje, co sem nakydá - jen plácne to, co jí slina na jazyk přinese, a teprve dodatečně se vzteká, že ty hovadiny někdo napadne (to jsou pochopitelně ti hloupí nepřátelé [mrknutí jedním okem]. a pak má holka co hájit, a snaží se nekonečným opakováním otestovat a prosadit původní šílenou tezi, nějak to překroutit ve svůj prospěch, aby z nemožné situace vybruslila a z ostatních nadělala blbce. to je prostě přírodní úkaz zvaný jarmila... [chechtot] jednoduše žvaní, aby žvanila, a pak hájí neobhajitelné a nasírá lidi. a při tom všem si připadá lepší než ti normální. chuděrka...

186338

11.03.2009 18:01

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

sophie, to co píšete jste si právě vymyslela... jde o hovadiny (třeba ten trojůhelník a diktatura).
celý ten výše popisovaný patriarchát je o tom, že se respektuje, že kladivo se užívá k zatloukání hřebíku a polštář se naopak používá k něčemu jinému - konkrétně k podložení hlavy při spánku. všechny věci mají své speciální určení, a pro toto se mají rozumně používat. (i ženy mají jiné vlastnosti a poslání než muži). a o tom to je - nedělat rovnítko mezi kladivo a polštář, nedělat umělé rovnítko mezi různé věci s různými vlastnosti. nedávat právo polštáři zatloukat hřebíky a nechtít po kladivu měkkost, vhodnou pro spaní. a ani nedávat kladivu a polštáři absurdní volnost rozhodnout si sami o střídavém užití - jednou k tomu a podruhé k jinému účelu, pro který nejsou vhodné. dobrý výsledek to nemůže dát. podle stejného vzoru nedávat rovnítko mezi muže a ženu. rovní nejsou, nebyli a ani nebudou (možná proto tolik snahy, řečí a zuřivých emocí). oba mají jiný svůj účel, který žel podle moderního neřádu neplní... a místo toho směšně chtějí plnit ten jiný, pro který nejsou uzpůsobeni... spíše uzpůsobenY, protože tu trapnou revoluci dělají rovnostářsky naočkované ženy. výsledekm jsou jen hádky, chaos a bolest. kdo je naočkoval? ten kdo chce nesvornost, tím pádem slabost uvnitř rodin. lepší ovladatelnost. rozvrat řádu, aby sami mohli zavést nějaký svůj a vládnout všem těm nešťastným bezpohlavním pracovníkům nwo. umělá rovnost ras, umělá rovnost pohlaví... šedivá masa.

186344

11.03.2009 18:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

77.?.?.?

napsal jste vůbec něco? nebo jste v podstatě pro nikoho žádnou informaci ani názor neměl, jen potřebu replikovat o ničem? moje čeština je v pohodě... nanejvýš velká písmena plus nějaká ta čárka. nemějte péči. ani o mě, a ani za obhájce zmatené jarmily vás nikdo neustanovil. mluvte za sebe, a jen tehdy, kdy máte co říct.

186345

11.03.2009 18:12

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

>ale nechci aby měla poslední slovo
podle mého názoru esenciální ukázka primitivní hádavé idiotky.

186346

11.03.2009 18:28

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

řízeno to bylo těmi muži, kteří coby zednáři zosnovali ty líbivé vějičky (rovnost), které mají zaset nesvár a boj mezi muže a ženu... v zájmu nesmyslného srovnání nesrovnatelného. o to jim ale nejde - ženy tu mají posloužit jen jako užitečné idiotky. jde o rozvrat, který má oslabit nejširší masy a přivést jim je do nwo (nového světového řádu), pod jejich moc a pod jejich nové zákony. u šedé, uměle rovnostářské a rozhádané masy to půjde líp. je to útok na neuralgický bod, na základní kámen rozumnosti a odolnosti rodin a jejích členů. rozděl a panuj v té nejširší podobě.
zdravé ženy samy vědí, komu se mají podřizovat a proč (nikdo jim to nemusí vnucovat). jen většina momentálně trojčí, protože jim někdo mává červeným hadrem před očima, popichuje a křičí: "tak vy opravdu za nic nestojíte? budete podřízené a stále závislé, i když vám dáváme šanci se vyvýšit?". a hloupá pýcha dělá svoje. rozumu je bohužel méně než té pýchy... ta je skoro všude a ujme se i u blbců. a ti samozřejmě nevidí všechny negativní důsledky svého jednání.

186348

11.03.2009 18:34

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

Ajo, měkké a sladké je příjemné... jakož i podbízivé je falešné. jde většinou o iluze. a těm vy se rády oddáváte [velký smích] tomu rády chcete věřit.

186349

17.03.2009 19:59

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Qui bono?

77.?.?.?

pane, vy jste už s těma svejma hranicema a neustálým žvaněním o vražedné církvi dost trapnej. a jestli si myslíte, že jste s přezdívkou hestroy větší hrdina než kdokoliv jinej tady, tak se teda pletete [velký smích]

186774

17.03.2009 20:07

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Illuminati vie co napises na nete ci sa podpises svojim pravym menom alebo nickom imo

77.?.?.?

teoreticky to dohledat jde, ale v praxi mají dost často problém... při použití proxy serverů. třeba MS zatím nenašel původce viru, ani když na to nasadil renomované odborníky, detektivy a spoustu peněz.
čtení mozkových vln je sranda, ne? [velký smích]

186775

17.03.2009 20:12

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Qui bono?

77.?.?.?

jasně že lze někdy člověka v případě nutnosti dohledat, ale tady jde o to, že někdo se snaží nenahrávat soupeři, neulehčovat mu to. a jiný naivka si myslí, jaký že je "hrdina", když chodí ven nahej bez neprůstřelné vesty a vykřikuje na nepřítele "haló, já jsem tady a jsem ten a ten, bydlím tam a tam, myslím si to a to... a že mě nesejmete?".

186777

17.03.2009 20:36

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

a vy se, paní, vždy chováte slušně? myslím, že jste tady už komusi psala, že si budete psát tak neslušně, jak se vám zachce... a sotva je někdo drsnější (ale pravdivej) k vám, hned máte problém, co? zřejmě trpíte představou, že tady budete říkat nesmysly a sekýrovat jiné, a druzí na vás nesmí ani pípnout... je to tady trochu divná diskuse - někteří si tady hrajou na majitele. a majitel si hraje na boha... a kohokoliv kdykoliv utne, takže diskuse končí.

186779

17.03.2009 20:40

Otázka lidských práv a svobod

RE: Snazte se omezit počet svých příspěvků

77.?.?.?

to tedy rozhodně! [velký smích]
weisse se tam nikdo nezastával. spíš ho někteří pochopili a jedna hysterka ne.
jste jako malé užalované a umíněné děcko ve školce: "on si začal, on si začal... ty - ne já, ty - ty... a já budu mít podlední slovo... " [velký smích]

186780

17.03.2009 20:47

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

vy nebudete celý život rovnoprávná! spíš celý život nešťastná z toho, že rovnoprávná nejste a ani nejste schopná pochopit, že žádná rovnost neexituje [velký smích] je to jenom vaše toužebné přáníčko a chatrná umělá stavbička... naděje, že to existuje nebo může existovat. ale ve skutečnosti to není - jen v představách nešťastných ženských, které proráží hlavou zeď a ve své zmužilé touze se cítí méněcenné, ohrožené, zotročené, nedoceněné. a toto vám nejspíš zůstane... s tím se nedá nic dělat. to je ve vás, ty vaše umělé a romantické ideály o rovných kamarádech. manželství ale netvoří kamarádi... ten vztah je dost, opravdu dost jinej.

186781

17.03.2009 20:57

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

77.?.?.?

Kramáři, vy tak odporně šplháte (lezete feministkám do análu), že se z toho chce blít. a někteří unavení, otupělí a zmatení romantici z řad "mužů" vás za to ještě chválí... neuvěřitelné.
když už se tak ptáte mně, zeptám se opačně vás: bylo by tak moc složité nenutit jiné myslet jako vy, zženštilý feminista, a nechat jiným právo na jejich názor? bylo by tak moc složité, že byste neznechucoval jiné tady tím samožerským stylem a v podstatě provokováním bab proti mužům? jste neuvěřitelnej mimoň a ještě se s tím předvádíte. i se svou hloupostí, protože jenom velikej hlupák si neumí představit nic mezi zženštilým "chlapem" a otrokářem. je mi vás líto... pane omezený.

186782

02.06.2009 22:30

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Kouzlo myšlenky CO CHTÍT

77.?.?.?

Hmm, ona tedy ne...

192533

02.06.2009 22:38

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Krátkozrakost

77.?.?.?

To byla reakce na tebe - asi jsi to nepochopil.

Pocit nadřazenosti není totéž jako komplex. Navíc to může mít dobré důvody. Ale to ty nemůžeš chápat.

O globálních mafiích má zřejmě každý druhý lepší povědomost než ty, mistře... asi si myslíš, že když ses dokonce naučil číst, že jsi něco výjimečného.

Nic o přivírání očí nad kriminálními činy kohokoliv zde nevidím. Ale i kdyby, určitě to nic nemění na nepřijatelnosti demagogických soudruhů jako je Paroubek, Rath či Škromach.

192534

01.07.2009 20:13

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

77.?.?.?

(Příspěvek není k článku! Zdržte se prosím vzájemného napadání, část vypuštěna.. Díky –moderátor)

Co je to za pitomost, že Joseph je 2xs? Ale čemu se vlastně divím...

194668

01.07.2009 20:21

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

77.?.?.?

Člověče, vy snad nikdy nepoznáte, kdy skončit...?! Prostě jste to projel, ale budete tady tu marnou obranu agresivitou rozmazávat snad do nekonečna?
Andreejka vám přece jasně sdělil, z čeho plyne morální poškození/nekvalita českých zaměstnanců (potažmo české mentality), ale vy jako byste neuměl číst či chápat, a místo toho zcela zbytečně nadáváte do rozdvojených osobností (nevím proč) nebo do historiků (vzdělanějšími lidmi vy z fabriky vždycky opovrhujete).
Chytrý nejste, vtipný také ne, a ovládnout se je pro vás nedosažitelný cíl.

194671

01.07.2009 21:09

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

77.?.?.?

ach jéje, tady to zase komusi nemyslí... že Vojto? jak můžete do vyrovnání zahrnout jen zničený a zcizený majetek? a co půda ukradená i dlouhodobě poškozená? co plodiny, výnosy a výnosy z výnosů, které se proto nemohly uskutečnit? co barbarsky a záměrně zničené staleté olivové háje a doslova zahlazené vesnice, aby po nich nezbyla ani památka? (zhovadilá snaha o psychické zlomení, vykořenění). co zničené životy (ať už vyhnaných nebo zavražděných)? a co deseti-dvacetileté věznění s pravidelným mučením? a co majetek, který lze nazvat průběžnou potenciální škodou? -totiž takovou, která vznikla tím, že nebylo dosaženo toho, čeho by bylo dosaženo, pokud by se tam agresivní Izrael nevetřel a nezablokoval VŠECHNY cesty k vývoji Palestinských obyvatel?
Na kolik byste ocenil prosté ponižování, omezování, strádání, každodenní šikanování na checkpointech či psychická traumata pozůstalých? Jak vyčíslíte demoralizaci palestinského lidu, přinejmenším dvou posledních generací, nucených žít v beznaději? myslíte, že se to u nich ještě zlepší? penězi? [oči v sloup]
a to byste, vy drzoune, ještě chtěl započítávat humanitární pomoc, která byla nutná poté, co izraelci nahrnuli a uzavřeli palestince v podstatě do koncentráků s minimálními zdroji, a kde by bez toho zasílaného jídla a peněz už dávno umřeli? vám nedochází, že tam probíhá už 60 let zločinná plánovitá etnická čistka? a to za mlčení strážce lidských práv (USA) i všech ostatních takzvaně civilizovaných západních demokracií? kdyby se to dělo kdekoliv jinde, bylo by tam do pár měsíců bombardování. jenže se to děje ze strany drzých źidáků či chazarů a míšenců, co si říkají izraelský národ... umělý jako je umělý i ten jejich fašisticko-militaristický drzý stát, již jediný na světě, kde je apartheid.

opravdu jsem vás dříve měl za člověka přemýšlivějšího, důslednějšího.

194678

01.07.2009 21:32

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

77.?.?.?

mimochodem ještě nechápu, proč byste vyhlásil hranice obou států podle dnešního stavu takzvaných palestinských území?!? to chcete říct, že byste tím legalizoval desetiletí krádeží palestinské půdy izraelskými veřelci? ti na tu půdu nikdy neměli právo - jednak to nejsou ani náhodou potomci starobylého izraelského "národa" z dob před dvěma tisíci lety (i tehdy se vetřeli a tu zem ukradli jiným národům), a druhak už jejich stát 2.000 let neexistoval. chtít jej obnovovat ve dvacátém či teď v jedenadvacátém století je podobně úchylné, jako by se na českém území hlásili o svá "práva" a svou "domovinu" nějací ÚDAJNÍ potomci franků (z francké říše) nebo keltů, nebo germánské kmeny... nebo italové, kvůli době, kdy řím okupoval i tato území. to bychom ale jako potomci slovanů z Velkomoravské říše měli usilovat o značnou část polska, maďarska atd.! co myslíte - přiklepne nám to OSN? nebo británie s usa? nebo budeme muset nejprve provádět po světě teroristické útoky na diplomaty, hotely a lodě, jako to prováděli militantní źidáci před rokem 1948? a odpustí nám "světové společenství" následné barbarské vraždy a etnické čištění na tom území? také bych uvítal, aby nám všechny státy vyplácely odškodnění za holokaust vůči slovanům za druhé světové (násobně více obětí než źidovských). to ale budeme v balíku! skoro si už dělám starosti, co si s tak velkou zemí počneme... -ale co... nastěhujeme sem nějaké cizáky a nazveme je slovany či moravany.

194683

21.07.2009 22:55

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

77.?.?.?

jestli jste nás chtěl zvýrazněním některých textů manipulovat, tedy vlastně něco vsugerovat, naprogramovat, vtisknout do mozku informaci, vychovávat, důkladně vysvětlit, že ženy jsou od přírody znevýhodněné chuděrky, a proto je třeba je revolučně zachránit a konečně patřičně ocenit penězi a tím, že je necháme samy s dětmi a jen je (dokud budou pěkné) sem tam obšťastnit (co bude po padesátce, a soužití v důchodu jarmila a spol neřeší), a pokud se jim nebudeme líbit, necháme se jen "pro jejich dobro" od nich rádi a dobrovolně vyměnit jako ponožky nebo šaty, které se už omrzely... -pak jste se svou agitací neuspěl.
jsou mezi námi i někteří méně revolučně naladění... spíše na klasiku [smích]
a geny na nás platí, ať chcete nebo ne... jakkoliv by si někteří tajtrlíci rádi přáli opak. ono to je možná dobře, protože to s tou inteligencí některých společenských projektantů není zase tak slavné.

196132

24.07.2009 20:47

Partnerský život, manželská morálka

RE: Hm

77.?.?.?

ad 1 - ano vy.
ad 2 - protože na rozdíl od vás má co říct, jelikož trošku přemýšlí (a vy nemáte čím... jen tu držku hádavou máte pořád dokořán).
A proč se stále bez podkladů dohadujete, že někdo něco hledá nebo že nemá ženu? Třeba o mnoho kvalitnější, než vy, protože vy asi jako ženská za moc nestojíte [mrknutí jedním okem]

196313

24.07.2009 20:53

Partnerský život, manželská morálka

RE: Hm

77.?.?.?

Jestli vám to nedošlo, nešťastná paní, chlap má ruce pro svou práci na rodinu, a to v zaměstnání. A žena má ve stejné době ruce pro své děti a péči o domácnost.
Už mě neudivuje vaše nechápavost, ani slovník, ani to, že žijete svůj smutný osamělý život zlé důchodkyně. Zvláště po přečtení vašeho životopisu plného traumat.

196314

30.07.2009 20:00

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

77.?.?.?

Přesně tak, souhlasím s oběma pětaosmdesátkami. Zdá se mi, jako by kuřáci neměli schopnost logického myšlení, a určitý fašistický fundamentalismus spatřuji spíše u nich - každý kdo je nebere a má námitky proti jejich kouření se podle nich má sebrat a vypadnout, nechodit do hospod, utéct ze světa, ale hlavně být tolerantní - tolerovat kuřáckou svévoli... tolerovat, že jeho obtěžují, ale sám neobtěžovat a ani slovem se neodvážit zpochybnit 'svatá' práva těch kuřáků na jejich obtěžování. To kromě faktu, že nekuřáci platí částečně léčení zdravotních komplikací právě kuřáků... tedy na ně doplácejí finančně, zdravotně (pasivním kouřením) a znepříjemněným životním prostředím. A nechoďte na mě s tím, že kuřák si své budoucí léčení platí ve spotřební dani z cigaret. Jednak ne dostatečně, a zadruhé co je to za vyhazování prostředků, které mohly být využity prospěšněji? Někdo spálí krabičku cigaret denně (za 60-70 korun), což odpovídá čtyřem dolarům, které nemá někde ani celá rodina na den, a proto hladoví!

196747

30.07.2009 20:11

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

77.?.?.?

(Zvrhlo se to na osobní napadání a urážky. Vymazana celá větev. Editor.)

196749

30.07.2009 20:19

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Kuřáci jsou jen malé zlo

77.?.?.?

Zaprvé vláda neudílí zákazy kouření v restauracích - jen označení nebo vymezení kuřáckých a nekuřáckých prostor. A komu to prospívá? Omezení kuřácké svévole pomůže polovině normálních nekuřáckých občanů, na které dosud nikdo nemyslel.
Zadruhé se nebavíme o tom, co je větší zlo, ale prostě o kouření. Což zlo bez debaty je, bez ohledu na existenci jiných zel.
Zatřetí: jsem klidně i pro omezování opilství.

196750

30.07.2009 20:21

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Kde máte nějakou nekuřáckou restauraci?

77.?.?.?

Ani já neznám ve svém okolí (velké město) žádnou nekuřáckou restauraci. A i kdyby snad jedna byla, nelze požadovat, aby nekuřáci jezdili z celého města deset kilometrů právě tam, když kuřáci OKUPUJÍ všechny ostatní restaurace a otravují tam všem nekuřákům život.

196751

30.07.2009 20:30

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

77.?.?.?

a pitomosti o ochranném povlaku jsou vědecky podložené?
(Lituji, text vyvolávající hádku vypuštěn. Díky – moderátor.)

196752

03.08.2009 19:29

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

77.?.?.?

Jednak to není pro tebe žádný Pepek, hurvínku (ani on ti nekomolí nick), a tvoje falešné volání k editorovi je dosti trapné, uvážíme-li, že jsi to právě ty, kdo provokuje.
Je mi už jasné jak to tady chodí - diskuse tady je zcela umělá, cenzurovaná, výběrově upravovaná podle 'vhodných' a 'nevhodných' názorů i osob. A editor i jiní slabší jedinci zde se ukájejí na tom, že někomu jsou zacpána ústa, aby se nemohl ani sám bránit kolektivním útokům sprostého a hloupého plebsu, zatímco jiným je zde s tetelivou škodolibostí nechávána každá provokace a příspěvky vskutku nehodnotné (a se stejnými vadami, pro jaké je to některým mazáno - zřejmě těm, kteří převyšují zdejší průměr). Pravdu a spravedlnost zde skutečně nikdo nenalezne. Jen pokřivenost a jeden názor jedné party.
Nedivil bych se, kdyby Joseph tyhle podmínky nadále neakceptoval - rozumný člověk by prostě přestal do takového zvěřince chodit.

197132

03.08.2009 19:31

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

77.?.?.?

No to spíš s tvou úrovní, rozřehtaný chlapečku. Ale užij si to - jinou radost na tom světě nemáš.

197133

03.08.2009 19:47

USA nemají v byznysu vraždění co dělat

RE: Par poznamek o clanku

77.?.?.?

>Al Kajda existuje. Je to islamistická teroristická organizace která je rozlezlá po celém světě
A to víš jak? [smích] sám jsi ji zakládal? nebo je znáš osobně a víš, že si říkají Al Kajda?
Arabové si bezpochyby mohou sestavit své organizace, a také to dělají. V Iráku, Palestině, Afghánistánu i jinde.
Al Kajda je ale skutečně jen mediálním nástrojem.
>Proč by se chtěli zbavit svědků 11/9? To nedává smysl
No... někomu to smysl dává, ale hloupým lidem ne... a těm to nelze vysvětlit. 9/11 je gigantický podvod na celém světě, a kromě zahlazení důkazů ve WTC7 šlo i o stanné právo (trvající v podstatě dodnes - Patriot Act) a o záminku proč někde-kdekoliv válčit.
>ale co přesně se vám na tom nelíbí na oficiální verzi?
je to s tebou zbytečné rozebírat (a bylo by to nadlouho), ale jen takové "drobnosti":
- azbestové izolace, jejichž odstranění bylo nařízeno a stálo by opravdu mnoho. příhodné pro instalace výbušnin.
- pojištění dosluhujících budov Silversteinem (příhodně krátce před "útokem" a zrovinka na útoky teroristů). Pro tyto budovy by bylo velmi těžké získat demoliční výměr.
- v suti a prachu byly nalezeny jasné stopy výbušnin (termit atd.)
- nevysvětlena záhada, jak se může po jednom požáru zřítit železobetonová budova, což se v historii nestalo i po mnohem delším požáru. zde hned 2x během jednoho dne.
- nevysvětlená ložiska tekutého kovu pod sutinami, i po několika dnech; konstrukce se údajně netavila, drželi se jí i lidé.
- nevysvětlené zřícení WTC7 přesně do obdélníku základů, ač tuto budovu ani nepoškodily letadla - požáry založeny a budova odpálena.
- nevysvětleno co se dělo kolem pentagonu.
- a je toho mnohem, mnohem víc.

197138

03.08.2009 19:48

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

77.?.?.?

Opravdu to urážení potřebuješ pro svou duševní rovnováhu? Tak to potom ano - je ti to přáno...

197139

12.08.2009 20:49

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

77.?.?.?

to jako že si člověk (tvor společenský) zakáže organizovat se? a proč, pokud se mu to zdá dobré?
toleranci je možno razit i skupinově, ne jen individuálně.
zatím se mi ale jako nejméně tolerantní jeví výroky pana "olo" - vadí mu především katolíci, pak také křesťanství, židovská víra a islám. a toto je opravdu na pováženou... když někomu vadí cca polovina lidstva (resp. víra/církve poloviny lidstva).
jestli spíš nebude chyba v něm, než v té víře v Boha. a je jedno, jestli mu někdo říká JHVH nebo Bůh nebo Alláh.

197739

12.08.2009 20:53

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

77.?.?.?

je žid a Žid. je také ještě něco jiného nežid ale žid podle víry. a je něco úplně jiného židovský pěšák a jakobyžidovský darebák (voldemort), který židovství jen zneužívá, ale nežije tu víru. a ještě něco úplně jiného je sionistický dobytek.

a tyto kategorie/nuance je třeba rozlišovat, když se mluví o židech.

197740

14.08.2009 17:44

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

77.?.?.?

končí? tvoje tolerance nikdy nebyla! [smích] alespoň v tom náboženském slova smyslu. myslíš si, že tvůj úsudek je jediný možný a správný (že máš nárok na jakýkoliv názor, i kdyby to byla objektivní pitomost), a kdokoliv si myslí a společně hlásá něco jiného, je podle tebe dogmatik. což je tvoje absolutní netolerance jiného názoru, směřování, snažení (a to na základě pouhého tvého subjektivního názoru). kdybys byl alespoň trochu tolerantní, sice bys třeba názory jiných odmítl, ale nevyjadřoval by ses k nim tak nenávistně, alergicky, jak to činíš.

jestliže ty tedy hodláš být netolerantní třeba ke katolíkům, co pak je zavazuje vůči tobě k toleranci? a platí to o všech podobných vztazích.
nenávistí a skupinovým odsuzováním se na zemi nemůže vybudovat nic lepšího, ale spíše peklo.

197925

14.08.2009 17:48

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

77.?.?.?

jsi velmi naivní a hloupý, pokud si myslíš, že netolerancí se jednoho dne dosáhne vyrovnání a tolerance! [oči v sloup] uvažoval jsi vůbec o tom nesmyslu, když jsi to psal? vědomá netolerance jako nástroj k dosažení rovnováhy?

197926

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?