Diskuze k článku

Další výrobky Velkého bratra

Příspěvků 36

18.2.2004 4:16

Další výrobky Velkého bratra

/\/\ /\ >< 212.?.?.?

To by mě tedy zajímalo, kterej normální terorista by si po přečtení tohodle článku nechal tento systém zabudovat do vozu? Znáte někdo ňákýho takovýho? Já tedy ne.

25736

18.2.2004 8:33

RE: Další výrobky Velkého bratra

Chose 160.?.?.?

Reakce na 25736

Množství a složitost elektroniky v současných autech střední a vyšší třídy je takové, že nemáte šanci zjistit, co Vám tam výrobce všechno istaloval a namontoval. A ani běžný servis o tom nemá přehled.

25743

18.2.2004 10:52

RE: Další výrobky Velkého bratra

Yeegmen 195.?.?.?

Reakce na 25736

Vzhľadom na súčasné možnosti v oblasti elektroniky, ktorákoľvek komunita znalá problematiky je schopná v krátkom čase vytvoriť vlastný komunikačný kanál. Takýmto spojením viacerých členov komunity vzniklá tzv. "parazitný informačný priestor". Za takýto priestor môžeme označiť priestor pre podprahové manipulovanie s vedomím ľudí. Popisovaný komunikačný kanál funguje súbežne s bežne prevádzkovanými zariadeniami (môže ísť napríklad modulovanie šumu elektronického zariadenia a mnohé iné možnosti o ktorých sa bežnému smrtelníkovi ani nesníva). To, čo sa uvádza v článku skutočne slúži štátnej mašinérii len na "šmírovanie" bežných občanov. K ich bezpečnosti to skutočne nepridá ani ten povestný gram.

25749

18.2.2004 11:43

RE: Další výrobky Velkého bratra

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 25736

>To by mě tedy zajímalo, kterej normální terorista by si po
>přečtení tohodle článku nechal tento systém zabudovat do
>vozu? Znáte někdo ňákýho takovýho? Já tedy ne.

Normální teroristé zpravidla bývají o takovýchto věcech podrobně školeni, obdobně jako soukromá očka. Také kriminálníci mají v techto oblastech dobrý přehled. Horší se znalostmi o způsobech šmírování to je u nevěrných manželů a zvláště u potencionálních objektů šmírování.

Třeba současný způsob zajišťování luxusnějších automobilů pro konečného uživatele je dost náročný na součinnost různých osob v průběhu jeho výroby, prodeje, krádeže až po dopravení zákazníkovi. Zvláště když první majitel auta bydlí dál od prodejce a cestou domů se nikde nezastaví, aby mu auto mohlo být ukradeno.
Možnost zjištění, kde se vyhlédnuté vozidlo v konkrétním okamžiku nachází, zda stojí nebo jede a co si povídá osádka vozidla je přínosné nejen pro zprostředkovatele dodávky vozidla konečnému uživateli, ale třeba i pro zaměstnavatele, který vozidlo přidělil ke služebním jízdám svému zaměstnanci.

I videorecordér či podobné zařízení, které by bylo schopné na povel z vnějšku zjistit, zda se v bytě nachází nějaká osoba, příp. kolik osob a co si povídají, by značně ulehčil práci bytovým zlodějům a učinil ji bezpečnější pro obě strany.

25751

18.2.2004 13:00

RE: Další výrobky Velkého bratra

hyperon 193.?.?.?

Reakce na 25736

prave ze si to necha namontovat ! podozrievat sa budu obycajni obcania, ktori to odmietnu, nie teroristi, ktori si to samozrejme nechaju namontovat a budu v aute len blabolit o prkovinach. kazdemu sudnemu cloveku predsa musi uz dnes byt jasne, ze doverne informacie sa nehovoria do telefonu, ani do mailu, ani do listov, skratka nikde. jediny spolahlivy sposob obovzdavania dovernych informacii je osobne. ja to tak robim uz niekolko rokov.

25752

18.2.2004 7:41

Další výrobky Velkého bratra

V. Novotný vita (tečka) novotny (tečka) worldonline (tečka) cz 193.?.?.?

Jenom technická poznámka k zapnutému odposlechu a případné pomoci. Myslím, že většina odposlechů se děje přes automatické náhrávání a případné filtrování přes počítače, a ne přes operátora. Tudíž argument, že agent FBI zavolá záchranku je dost chabý.

25742

18.2.2004 10:44

Další výrobky Velkého bratra

kubik 195.?.?.?

Celkem by me zajimalo, jakej zpetnej kanal pouziva TiVo - to je pripojeny na Internet?

25748

18.2.2004 21:05

RE: Další výrobky Velkého bratra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 25748

Sranda je, že TiVo je vlastně počítač s Linuxem, takže si s ním můžete dělat co chcete, viz http://www.tivofaq.com/hack/faq.html. TiVo se připojuje přes telefonní linku, patrně má modem.

25758

1.7.2004 15:12

RE: Další výrobky Velkého bratra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 25758

TiVo ma tel.modem a pro 100% funkcnost musi byt pripojene k tel. siti. Avsak jediny okamzik kdy se TiVo pripojuje k databazi DirectTV je pri aktualizaci obsahu "Guide", coz je pro provoz nezbytne a deje se jednou denne, vetsinou v casnych rannich hodinach.
Jsem tu (na tomhle serveru)znovu po par letech. Co jsem vlastne cekal ze tu najdu? Ani nevim, mozna jsem doufal ze zarputilost a nesnasenlivost proti vsemu co mozno oznacit nalepkou "goverment" (Kanadsky ci Americky)trochu obrousil sve hrany. No nic, snad zase za par let.

30350

18.2.2004 13:01

Další výrobky Velkého bratra

Novák 160.?.?.?

Ani nemusím být teroristou , abych šmírování odmítal . Chci žít jaksi lehce, bez stálého ujišťování , že mě bude vždy někdo zachraňovat , bude-li třeba. Chci spoléhat spíše na přírodu , která nás mimo jiné , tak jako tak živí a davá zdraví a bere život . Příroda nebo vyžší zákony , to je jedno , ale techniky v tom zatím moc není . Stejně nás všechna ta technika jen zotročuje . Proč se za celej den pořádně ani nezastvím a mnoho lidí kolem , když je té techniky už tolik!

25753

18.2.2004 15:57

Nemyslete na Velkého Bratra

Upak 62.?.?.?

Reakce na 25753

Klíčové jsou termíny "vysvobozování" a "připoutání".
Technika má tendenci lidskou bytost poutat.Činí tak tím způsobem, že pomalu odvyká člověka na pocit, že se může spolehnout sám na sebe, ale naopak mu vnucuje názor, že spolehnout se musí jedině na techniku. Tj. technika ze sebe dělá další "umělou" součást člověka.
Dám příklad - mobil nám umožňuje komunikaci na dálku, auto rychlejší přesun, počítač si zapamatuje mnoho informací místo naší vlastní paměti atd.
Podle buddhismu to není nic nového. Tento svět je postavený tak, aby lidskou bytost (i všechny ostatní bytosti) primárně svazoval pouty nevědomosti, od níž se odvíjí naše potřeby, touhy, emoce, vášně...
Technika přesouvá poutání lidského jedince z oblasti duševní do oblasti fyzické. Samozřejmě zpětná vazba posiluje pouta v našich myslích.
Podle buddhismu vlastně ani tolik nesejde na tom, co máme kolem sebe (sebevíc techniky), jako spíš co máme v sobě. Člověk se může odpoutat kdykoliv. Člověk se může vysvobodit kterýmkoliv okamžikem. Stačí jen opravdu chtít. Plně osvobozený jedinec nezná žádné hranice. A to ani hranice svých schopností... Které rozhodně přesahují možnosti jakkoli "moderní" techniky.
Záleží na každém z nás, jestli budeme setrvávat a lpět na tomto světě, plném utrpení, nebo si vybereme možnost osvobodit se od všech závislostí a povýšení našich kvalit na věčné štěstí - na ani existenci a ani neexistenci. Na stálost a nikoli pomíjivost, na jednotu a nikoli chaos atd.
Jaká je cesta k oproštění se? Zcela jednoduchá. Zbavte se všech kazů. Chovejte se eticky čistě, očistěte své jednání a myšlení a tento svět (samsára, nebo chcete-li třeba matrix) Vás chtě-nechtě propustí.
Boj neprobíhá ve světě kolem vás, probíhá pouze ve Vás a o Vás.

"Toto není moje mysl, toto nejsem já, toto není moje tělo."
"Je záslužné zkrotit tuto těžko kontrolovatelnou, nestálou mysl, která poletuje podle libosti; zvládnutá mysl vede k blaženosti."
"Kníže smrti nenajde stezku, po níž kráčejí ti, kdo oplývají ctnostmi, setrvávají v bdělosti a dosáhli osvobození pomocí dokonalého poznání."
"Ach moji synové; ach můj majetek.' Nevědomec, jenž takto myslí, je pln starostí. Ve skutečnosti ale nepatří ani on sám sobě, natož aby mu patřili synové a majetek."
"Člověk, jenž nenabyl poznání, stárne jako vůl; přibývá mu na váze, ale moudrosti mu nepřibývá."
"Kdo pochopí, jak je každý sám sobě drahý, nechť sám sebe dobře opatruje. Třetinu noci nechť moudrý muž probdí v meditaci."
"Je snadné konat nedobré a sobě samému neprospěšné skutky, ale konat to, co je dobré a blahodárné, je nanejvýš obtížné."
"Nedej se zlákat nízkostí, nehov si v nedbalosti, neřiď se zhoubnými názory, nerozmnožuj svá pouta ke světu."
"Ten, kdo se vymanil z nedbalosti a stal se bdělým, osvítí tento svět jako měsíc, jenž se vynořil z mraků."
"Tento svět je zaslepený, jen málokdo je tu vidoucím. Jen málokdo odtud odejde do nebeských světů jako pták, který unikl ze sítě."
"Vyhnout se konání zla, pěstovat dobro, očišťovat svou mysl.."

25756

18.2.2004 16:51

RE: Nemyslete na Velkého Bratra

Lev 172.?.?.?

Reakce na 25756

Velmi dobra filozofie, i poznani pane Upak. Vite, ono hodne lidi, vcetne me, je moc pohodlnych a prave to, nam ubira na dusevni sile. Radeji budu obezni, nez abych cvicil a hlavne, mel tu VULI se v necem omezovat. Je to nemoc nezdrave civilizace. ... Jinak mate pane Upak, naprostou pravdu. [smích] Lev

25757

19.2.2004 13:09

RE: Nemyslete na Velkého Bratra

fettgesicht 213.?.?.?

Reakce na 25756

Mně se Vašem učení něco nezdá. Nezdá se mi, že by jenom dodržování jakýchsi morálních, etických zásad mohlo člověka osvobodit. Já si myslím, že morální, čisté konání je spíš produktem osvobození (osvícení???), než cestou k němu. Jestli buddhismus je jenom takováto morálka, etika, tak není velký rozdíl mezi buddhismem a náboženstvími. A to tedy potěš koště.

25765

19.2.2004 16:23

RE: Nemyslete na Velkého Bratra

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 25756

>Stačí jen opravdu chtít.

Být odhodlaný změnit od základu svou existenci je podmínka k tomu, aby se člověk osvobodil. Ale nestačí jen chtít. To opravdu ne.

>Jaká je cesta k oproštění se? Zcela jednoduchá. Zbavte se
>všech kazů. Chovejte se eticky čistě, očistěte své jednání a
>myšlení a tento svět (samsára, nebo chcete-li třeba matrix)
>Vás chtě-nechtě propustí.

NE!

Chtít se chovat eticky čistě znamená množit pouta k tomuto světu! Člověk musí pochopit, že etiku má v sobě a ne se za ní pachtit! Lidé, vždyť jste uvnitř dobří, tak se chovejte podle svého svědomí, ne podle nějaké etiky!

Dokud nosíte v hlavě hesla, která nechcete zradit, dotud budete bičováni vlastní myslí, dotud budete manipulovatelní, dotud budete natvrdlí a slepí k reálnému stavu věcí.

Dříve jsem se označoval za budhistu, každodenní činnosti jsou pro mne jen druhem meditace. Ale pod pojmem buddhismus si lidi často představují něco úplně jiného. Pro mě to je dosáhnout bezstrastnosti a konec, basta, více mně to nezajímá. Trénink mysli.

25772

19.2.2004 21:25

RE: Nemyslete na Velkého Bratra

fettgesicht 194.?.?.?

Reakce na 25772

Nemůžu tvrdit, že jsem pochopil buddhismus. Ale párkrát jsem měl pocit, že by lidé byli šokováni kdyby zjistili jak málo má skutečný buddhismus společného s nějakými barevnými rouchy a jak mnoho má společného s jejich obyčejným životem. Ale o tom snad až u příležitosti nějakého článku o náboženstvích.

25777

18.2.2004 15:36

Další výrobky Velkého bratra

Gregson gregson (zavináč) visitors (tečka) sk 217.?.?.?

Nie vždy to musí byť na škodu veci. Ja napríklad tiež na svojej stránke (keď ju dokončím a spustím) plánujem sledovať čo si ľudia prezerajú a ktoré články mi čítajú. A to kvôli tomu, aby som zistil, čo ich zaujíma a ako skvalitniť obsah. Ak si veľa ľudí bude čítať povedzme o amerike ale nebudú ich baviť články o elektronike, tak sa elektronike budem venovať menej.
Proste sledovanie je dvojsečná zbraň. Samozrejme, keď budeme všetci sledovateľný, môže to byť nebezpečenstvo. Oveľa viac než zneužitia zo strany vlády sa však obávam zneužitia povedzme zlodejmi prípadne mafiou. Tam vidím veľa reánych možností ako by mi to mohlo ublížiť. Ale na čo by to bolo vláde? Čo by mala z toho tajná služba že si vypočuje moj rozhovor s kamarátom? Aj tak sa takéto veci skartujú alebo vyhodia. Možno keby som povedal o prezidentovi, ze je debil, ale to je predsa moje právo, to môžem.
Bol by som rád, keby tu niekto napísal aké reálne dôsledky pre mňa môže mať VLÁDNE sledovanie.

25754

18.2.2004 15:40

RE: Další výrobky Velkého bratra

dub 193.?.?.?

Reakce na 25754

on je nějaký rozdíl mezi vládou, zloději a mafií?[velký smích]

25755

19.2.2004 15:47

RE: Další výrobky Velkého bratra

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 25755

>on je nějaký rozdíl mezi vládou, zloději a mafií?[velký smích]

Rozdíl je v kvantitě i kvalitě.
Zloději okrádají v malém a je přípustné se jim bránit.
Mafie okrádají ve větším rozsahu a je dost nebezpečné se mafii bránit.
Vláda okrádá občany totálně, uzpůsobí si k tomu zákony a je nepřípustné, přímo protizákonné a trestné se tomu bránit.

25770

19.2.2004 19:18

Další výrobky Velkého bratra

v.novotny vita (tečka) nov (zavináč) worldonline (tečka) cz 212.?.?.?

Oveľa viac než zneužitia zo strany vlády sa však obávam zneužitia povedzme zlodejmi prípadne mafiou.
Normální vládu to opravdu nezajímá, ale totalitní vládu zajímá opravdu názory každičké lidské bytosti. Historie je toho plná. Za protektorátu stačilo i jedno neopatrné slovo na koncetrák nebo popravu, stejně za Stalina a i za Husáka donášela kdejaká domovní důvěrnice. Do vězení se člověk většinou za prosté názory nedostal, ale nemusel dostat třeba devizový příslib, dobré místo a pod. A to tyto režimi měli pouze policii, tajnou policii a spoustu "důvěrníků". S novými informačními technikami by mohlo být opravdu hodně a hodně zle. Bohužel poslední trendy nevěstí nic dobrého. Zneužití vládami a komerčními firmami by mohly mít tisíce podob - od nemožnosti sehnat odpovídající zaměstnání, půjčku od banky až po zablokování možnosti koupit si třeba letenku. A třeba jenom proto, že jste nevhodný typ zákazníka, který se nenechá ovládat reklamou, nejste křesťan, nebo naopak jste,..........

25773

19.2.2004 19:31

Další výrobky Velkého bratra

v.novotny vita (tečka) nov (zavináč) worldonline (tečka) cz 212.?.?.?

Ještě poznámka k článečku vedle o dluhu US vlády:
Je zde špatný překlad (bohužel v českých zemích velice častý i u profesionálních překladatelů, kteří jsou asi slabí na počty.
Trilion se v US angličtině používá pro "český" bilion, tj o tři řády vyšší čílo, neboli taky 1 US trilion = 1 bilion = 1 000 miliard. V českém jazyce je 1 triloon = 1 000 000 miliardám, což je opravdo podstatný rozdíl.

25774

19.2.2004 23:10

RE: Další výrobky Velkého bratra

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 24.?.?.?

Reakce na 25774

Díky, opravím. Myslel jsem si, že se to týká jenom miliard.

25779

20.2.2004 9:34

Majitelé systému TiVo pod dohledem

petval 62.?.?.?

http://swnet.cz/index.php?ID=19885

25786

22.2.2004 4:22

Další výrobky Velkého bratra

joshua chroust (zavináč) aol (tečka) com 66.?.?.?

Pane Lef asi jste pan Peleska ? Zdravim. Nejste nahodou pravnuk ci synovec pana Trockeho co ho zabili v Sarajevu?
Jestli jo tak potom vase ctene jmeno je Kleberstein co jste spolu s p. Stalinem likvidovall pofstalce taky z Ceska . To to znam vidte? .Jinak u nas doma se nekde dava mouka zadarmo v kibucech vite? Ale ted jsem zase doma tady neco vyzvedacim a zase jedu zpatky. Jinak p. Kerry je originalne taky nas clovek jeho dedecek Kohen Benjamin se ale pak vobesil. Takze je ze slusne rodiny a nikdy nelze. to oni lzou kdyz rikaji ze vzdy s nimi byl proti lidu. Opak je pravda byl

vzdy s lidem a pro lid.
Josh

25814

22.2.2004 23:13

RE: Další výrobky Velkého bratra

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 25814

Hele Chrouste,Ty už to máš vážně v té hlavě nějak přehozené!
Pokuď něco napíšeš,tak alespoň k věci.

25820

23.2.2004 5:18

RE: Další výrobky Velkého bratra

anonym anonym 66.?.?.?

Reakce na 25820

Pane Peleska moc zdravim uz jste me nak prirost k srdci a jsem rad ze nejste Lev tomu nejak neverim.Pripada me jako c... Nechci nikoho urazet ale holt jsme kazdej nakej. Ja se snazim informovat celou verejnost tady o tom jak to nasi hosi v ISRAELU nemaji vubec lehke. Dnes napriklad uklizeni nohou a rukou vzalo celou vecnost ja tam nebyl neb jsem tady a tak ani nemoh jsem pomoci, Jeden povidal ze ho noha prastila tak ze malem upad. Jak studentky? Porad Vas tak obtezuji? Vydrzte pane jednou budete v ucebnicich jako ja. Zdravim

25826

23.2.2004 16:04

RE: Další výrobky Velkého bratra

Lev 172.?.?.?

Reakce na 25826

Joschuja, jsem prekvapen, jak oni umej Cesky, kdyz chtej. Voni jsou totiz ten "nasiraci" typ pisatele ve Zvedavci a nikdo !! proto nic neudela ............ skoda !

25838

23.2.2004 1:14

RE: Další výrobky Velkého bratra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 25814

Nechapu, proc redaktor nezasahne, jak sliboval.

25823

23.2.2004 17:40

Další výrobky Velkého bratra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Ted jsem z toho uplne zmaten. Co se to pouziva za cas? Taky nevim jestli pan peleska je Lev nebo Trockij ci snad Salcman syn?Mozna i nas Velky Gross hanive zvany PiskacekAle verim ze na to prijdu,na mne hned tak nevyzrajete p.Peleska.Ted jedu ale do Hagu svedcit aby uz neco udelali s tema teroristama za plotem. Vcera to vzalo celou vecnost to uklizet a porad se nic nebuldozeruje coz me taky uz dost s prominutim sere.Jak rika Vudce na chudy musi byt prisnost.Pane Peleska priteli drahy a milovany skoro bratre srdecne zdravim. J.

25839

23.2.2004 21:55

RE: Další výrobky Velkého bratra

Lev 172.?.?.?

Reakce na 25839

Podivaji se Joschuja, oni jsou vopravdu nejak zmatenej. Nedovedu pochopit, co zde, na Zvedavci, vlastne oni chteji prezentovat. Snad asi to, ze to oni maji v hlave, jak se patri vygumovany. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Lev a ne pan Peleska, Joschuja

25843

23.2.2004 23:25

RE: Další výrobky Velkého bratra

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 25839

Nejseš Ty snad Řehořek?
Taky už má vylízáno.

25845

24.2.2004 2:23

RE: Další výrobky Velkého bratra

joshua chroust (zavináč) yahoo (tečka) com 66.?.?.?

Reakce na 25845

Pane Peleska jsem rad ze jste se ozval , mel jse starost to vite starsi museji bejt opatrni. Ale libuji si v tom onikani to vam asi bude vic nez 74 jak jste posledne se dusoval. Jinak ted je mne jasne ze jste Lev s pseudonymem Peleska. Co dedecek Trocky - Feldsmain byl to nas dobry znamy bojoval s mym pradedou proti hordam vykulacovacu. Zdravim vsecky kamarady co jich tady mam. Jinak jestli to nevite tak vybirame na soukmenovce v Rusku na cestu k nam do zeme zaslibene ISRAELU. Je to $400 plus comission 100 tj.545 total . Kdo ma zajem tak me prosim kontaktujte dostanete potvrzeni a odznacek v nasich barvach a s krasnou hvezdou a svicnem. Dekuji predem muzete si to taky dedactovat.

25847

24.2.2004 12:56

Joshua jsi trapnej

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 25847

Tak jestli si myslíš, že jsi elegantní neodhalitelnej vtipnej borec, co to tady všem natírá, tak si klikni na 66...* u sveho příspěvku a koukni se, že máš úplně zbytečný si hrát na nějakej anonym.

Chápu, že jsi osamělý a chceš na sebe strhávat pozornost, ale to jdi radši na nějaký XChat, tam jsou na podobné freaky zvyklejší.

25849

24.2.2004 16:02

RE: Joshua jsi trapnej

Lev 172.?.?.?

Reakce na 25849

>Tak jestli si myslíš, že jsi elegantní neodhalitelnej
>vtipnej borec, co to tady všem natírá, tak si klikni na
>66...* u sveho příspěvku a koukni se, že máš úplně
>zbytečný si hrát na nějakej anonym.

>
>Chápu, že jsi osamělý a chceš na sebe strhávat pozornost,
>ale to jdi radši na nějaký XChat, tam jsou na podobné freaky
>zvyklejší.
_________________________________________

Plne s Vama souhlasim pane Dramenbejs. Lev

25851

26.2.2004 4:29

RE: Další výrobky Velkého bratra

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 25847

Hele Chrouste,jdi už do hajzlu.Nikdo na ty Tvoje kecy
není zvědavý.

25905

25.2.2004 0:25

Další výrobky Velkého bratra

Darryl MacLeod tbajzat (zavináč) rogers (tečka) com 65.?.?.?

Len som si tak spomenul na dalsi vyrobok z toho isteho sudka. V radiu je viackrat denne reklama na Alarmforce. Ti ako svoju najvacsiu vyhodu udavaju "2-way voice communication system". Cize dam si namontovat do vlastneho domu odpocuvacie zariadenie a potom budem za jeho prevadzku platit $ 25 mesacne. Jednemu by sa az rozum zastavil...

25868

27.2.2004 20:43

Další výrobky Velkého bratra

Pavel Pohodička Němec postmaster (zavináč) medy (tečka) cz 81.?.?.?

To má svůj vážný důvod, totiž strach.

25979

Příspěvků: 36

18.02. 04:16 /\/\ /\ ><  Další výrobky Velkého bratra
18.02. 08:33 Chose  RE: Další výrobky Velkého bratra
18.02. 10:52 Yeegmen  RE: Další výrobky Velkého bratra
18.02. 11:43 Karel z Čech  RE: Další výrobky Velkého bratra
18.02. 13:00 hyperon  RE: Další výrobky Velkého bratra
18.02. 07:41 V. Novotný  Další výrobky Velkého bratra
18.02. 10:44 kubik  Další výrobky Velkého bratra
18.02. 21:05  RE: Další výrobky Velkého bratra
01.07. 15:12  RE: Další výrobky Velkého bratra
18.02. 13:01 Novák  Další výrobky Velkého bratra
18.02. 15:57 Upak  Nemyslete na Velkého Bratra
18.02. 16:51 Lev  RE: Nemyslete na Velkého Bratra
19.02. 13:09 fettgesicht  RE: Nemyslete na Velkého Bratra
19.02. 16:23 Dramenbejs  RE: Nemyslete na Velkého Bratra
19.02. 21:25 fettgesicht  RE: Nemyslete na Velkého Bratra
18.02. 15:36 Gregson  Další výrobky Velkého bratra
18.02. 15:40 dub  RE: Další výrobky Velkého bratra
19.02. 15:47 Karel z Čech  RE: Další výrobky Velkého bratra
19.02. 19:18 v.novotny  Další výrobky Velkého bratra
19.02. 19:31 v.novotny  Další výrobky Velkého bratra
19.02. 23:10 Vladimír Stwora  RE: Další výrobky Velkého bratra
20.02. 09:34 petval  Majitelé systému TiVo pod dohledem
22.02. 04:22 joshua  Další výrobky Velkého bratra
22.02. 23:13 Peleška Milan  RE: Další výrobky Velkého bratra
23.02. 05:18 anonym  RE: Další výrobky Velkého bratra
23.02. 16:04 Lev  RE: Další výrobky Velkého bratra
23.02. 01:14  RE: Další výrobky Velkého bratra
23.02. 17:40  Další výrobky Velkého bratra
23.02. 21:55 Lev  RE: Další výrobky Velkého bratra
23.02. 23:25 Peleška Milan  RE: Další výrobky Velkého bratra
24.02. 02:23 joshua  RE: Další výrobky Velkého bratra
24.02. 12:56 Dramenbejs  Joshua jsi trapnej
24.02. 16:02 Lev  RE: Joshua jsi trapnej
26.02. 04:29 Peleška Milan  RE: Další výrobky Velkého bratra
25.02. 00:25 Darryl MacLeod  Další výrobky Velkého bratra
27.02. 20:43 Pavel Pohodička Němec  Další výrobky Velkého bratra

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 0

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,77 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 913,38 Kč
1 unce stříbra
582,44 Kč
Bitcoin
1 007 677,20 Kč

Poslední aktualizace: 1.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 983