Diskuze k článku

Srpen 1969 – konec nadějí

Příspěvků 24

20.8.2019 7:21

Zapomeňte na rudé hrdiny 68

Jacob 193.?.?.?

Rok 68 ideologický boj komunistů. Dvě křídla levé a pravé. Mluvit o vzedmutí nějaké lidové vůle je úsměvné, protože tu lidovou vůli moderovali právě komunisté z jiné party.
Dělat nějaké PR vyloučeným komunistům v 68, kteří v 50. letech aktivně pracovali v různých akčních výborech (jinak by se do významných funkcí nedostali) je usilovné hledání hrdinů, kteří nejsou. Napište kým byli v padesátkách. Na jejich tvůrčí dobu v padesátkách se raději zapomenulo.
Ty zneuznané rudé ze 68 jsou zažil po 89 jak se dožadovali uznání za to, že byli "vyloučeni" ze strany, jak fungovali v prověrkových komisích a jak se chovali k obyčejným zaměstnancům pokud dostali funkce.
Kolik rudých ze 68 zasedlo po 89 ve vládě , parlamentu, národních výborech, státních úřadech a výsledek je dnes vidět. V mnoha případech naprostí diletanti.
Žádní rudí hrdinové v 68 nebyli, oni věděli do čeho jdou a proti komu. Cítili se neohroženě, protože si jako štít vzali lid této země a to je zločin. Skuteční hrdinové jsou obyčejní lidé této země, kteří ji dokazali i přes tyto roky pozvednout.

373125

20.8.2019 8:24

Splnilo se Písmo svaté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 373125

reaguji jak na pana Podrackého, tak na pana Jacoba (asi příslušník vyvoleného národa, podle znění tohoto jména); a sice:
1. Potlačením demonstrací 21. srpna 1969 skončily veškeré naděje na reformu komunistického režimu (tak pan Podracký).
2. Rok 68 ideologický boj komunistů. Dvě křídla levé a pravé. (tak pan Jákob).
Oba memorují režimní (minulý a dnešní) názor. Ale ten je záměrně ba podvodně mylný.
Reformy komunistického režimu, jediné možné, jsme se dočkali v r. 1989. Přesně o tuto reformu šlo už roku 1968, i když blouznivci si mysleli něco podobného jako pan Podracký.
A boj komunistů měl opravdu dvě křídla: jedno komunismus zachovat, druhé křídlo chtělo, reálně ne propagandisticky to, co je tu teď. Jen blouznivci si mysleli, že jde o dvě křídla komunismu.
Takže máme dnes přesně to, oč reformátorům (z valné části xindlům) v r. 1968 šlo, splnilo se Písmo svaté.
(Jenom podotýkám, že jakási dvě křídla v komunismu jsou: bolčevické-národní a trockistické-internacionální. Toho roku ovšem v Moskvě už 15 let vládlo křídlo trockistické, Chroščovovské a Brežněvovské. U nás se tyto nuance ale nijak neprojevily, jen tu bylo pár černochů v menze v Opletalce.)

373127

20.8.2019 16:18

RE: Splnilo se Písmo svaté

jacob 193.?.?.?

Reakce na 373127

Ano pan Jacob říká šlo o rivalitu dvou křídel komunistické strany. Tzv proreformní bylo údajně poražena, možná byla proreformní ta druhá parta. Ta první byla prvně nazvána proreformní a tak to musí být pravda. Ve skutečnosti se drala k lizu ta část nových komunistů, která se kovala v akčních svázáckých výborech 50. let (rozumějme profesionální straníci). Reformní byl Novotný ten položil základy nové doby a Smrkovský to zazdil jeho ekonomickou reformou z 65 roku, která utlumila ekonomický růst společnosti a s tím vznikly problémy.
V podstatě šlo o převzetí moci ve státě novými komunisty, kteři přišli s líbivými hesly o socialismu s lidskou tváři, cenzuře apod, a proto byli ochotni zneužít lid této země a spojit se s kýmkoliv kdo byl nápomocen v jejich úsilí. Tak se chovali i po roce 1989.
Tak praví Jacob

373136

21.8.2019 12:53

Klucy co tam sou a klucy co tam nejsou...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 373125

http://www.mocr.army.cz/assets/multimedia-a-knihovna/publikace/utvary-zarizeni/09-srdce-armady---2---rozrirene---ce.pdf

Opakování dat tak, aby se data stala pravdou...

[velký smích][velký smích]

373159

20.8.2019 8:14

Svoboda jako lest banksterů a SSajanů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Vlastimil Podracký je blázen? Reforma komunistického režimu na zadání démonkratizátorů SSvobodného západu?
Komunismus byl spáchán bankstery, stejně jako obě světové války, lidská jatka! Žvásty o svobodě a demokracii talmud-Sověti správně vyhodnotili jako zločin talmud-korporát fašistů, lupičů a otrokářů lidstva. Loupení, zadlužování a zotročování, které zde SSvatí banksteři spáchali po roce 1989, bylo zažehnuto už před 1968.
>studentů Zajíce a Palacha, kteří chtěli národ burcovat, aby se nevzdával své svobody
Ti zoufalci ani netušili, kteří zmrdi zažehli propagandu o svobodě a demokracii. Stejně jako spousta současných demonstrantů pod Milionchlívkáři nechápe, netuší. Dokud bude ideozločinem svobodně mluvit a chápat zlo talmudistických bestií s jejich otrokářským a evolučním genocidním zlořádem, těžko může lid prostý, prací, úsilím o zajištění základních materiálních podmínek života vysilovaný, si učinit sebezáchovný názor na mocenské kejkle nadlidí, talmudistické, mocensky choré sebranky!
Teď máme „svobodu“, ve které propagandu, sdělovací prostředky hlavního útoku a školství ovládají, řečí normalizátorů - nepřátelské živly! Původní způsob života na vesnicích banksterské ismy spolehlivě rozvrátily, spolu s tím postupně jejich ismy zničily nejen soudržnost obcí, ale i rodin. Dnes štvou děti proti rodičům a prarodičům. Pořádají propagandu úchylů, zvráceností a „obohacení“ kalergismem. Humanitární fašisti začínají lidi stíhat za ideozločiny jako předsudečná nenávist, názor na holo…, zvrácenosti, na invazivní druhy.

Banksteři zadlužili (nejen) evropské státy nesplatitelně, statisíce lidí týrají exekucí, vydávají jen strachem krytou měnu a lidé jsou závislí na jejich korporacích! Zotročují státy k výpalnému 2% HDP na válečné šílenství proti imaginárnímu nepříteli.

Je snad svobodou, když fašistické spolky pašují mezi obyvatele Evropy polodebilní násilnické, islámem a částečně AIDS infikované nadržené samce z Afriky, kteří podle banksterské propagandy mají oplodnit neplodnou Evropu a mají „nárok“ na lepší, bezpracný život s plnou penzí a vysokým kapesným?

Svoboda, Dubček, demokracie = prolhaná banksterská propaganda!

373126

20.8.2019 8:48

RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 373126

Tehdy jsem to bral jako velkou křivdu na našem státu a národu, dnes to vidím tak, že nás ještě na dvacet let ochránili před exkrementy, do kterých jsme spadli po roce 89. Ani Rusové nebyli tak sprostí a nenažraní, jako je současný západ - skupování lukrativních pozemků a dalších nemovitostí, likvidace domácího hospodářství atd. Co nám ještě dnes v této republice patří? A bude hůř - Walderode a další, kteří přijdou na řadu.

373128

20.8.2019 9:19

RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů

eda521 62.?.?.?

Reakce na 373126

Až budou národy na území Československa68 opravdu dospělé, budou chápat dění roku 68 z pozic Života a těžit z tohoto pochopení pro šťastnější budoucnost našich dětí. Okupace vypadá skutečně o dost jinak, než to, co tu bylo po roce 68. Sedmdesátky jsou naopak obdobím populačního boomu a v měřítkách Života, života CELÉ společnosti, velmi šťastným obdobím - ke kultuře těch let se vracíme stále.
Jsme křižovatkou na bojišti velmocí, našimi spoluobčany jsou spolupracovníci snad všech světových sil - hrdinové a kolaboranti, to podle aktuální vlády. Prostí občané se přirozeně drží dál od angažovanosti, protože ti angažovaní nestíhají vyměňovat členské legitimace. Tak se raději držme Života, rodiny, která nechává proplouvat naše životy tokem času cestou mezigeneračního předávání skutečné moudrosti, a ne pouze korporátních skills.
Zahoďme už konečně uměle živenou nenávist zasetou v 68. Nejen proto, že se svět zásadně změnil, ale i proto, že dnes máme mnohem větší šanci pochopit více, než tehdy Palach, Zajíc a další. Jejich oběť by měla být pro nás poučením kam může vést nevědomí a falešné chápání souvislostí.
K faktologii roku 68 připojuji střípek, který ke mě došel teprve nedávno. Jde o první 3 minuty v tomto rozhovoru (rusky):
https://www.youtube.com/watch?v=0Sq3t0ZcBwQ
Podobnost popisovaných událostí začátku srpna 68 s dnešními barevnými revolucemi NENÍ náhodná.
K otázce 5.M o bláznovství Vladimíra P. je třeba přiznat, že toto je bohužel dnešní většinový "svobodný" názor na události 68/69. A teď kdo je tu větší blázen? Indiáni (prý) říkají, že pravda je to, co si myslí většina. Ale nežili v době médií. A taky jsou tu "spodní" informační proudy. zkrátka, mám stále naději.

373129

20.8.2019 22:34

RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů

swordfish 46.?.?.?

Reakce na 373126

Pregnantně shrnuto!!!
Až na to, že Vyvolená Chátra SSatanova není tou konečnou instancí
v mocenské pyramidě. Ale to vy jistě víte.
Via lucis

373148

20.8.2019 10:53

68. byl jen pokus o sionistický převrat,...

R.E. 46.?.?.?

...který měl vynést k moci ty, kteří byli klepnuti přes prsty na přelomu 40/50 let Klémou a kteří si to plně k naší smůle a hlouposti vynahradili v 89.

Podracký je "poněkud autistický" maloměšťácký pravičáček inteleguánského typu s utkvělou představou a se sklony k politickému liberálnímu romantismu....,připomíná mi šroub se strženým závitem, kterým když točíte jakýmkoli směrem, stejně jej nejste schopni vyšroubovat... jeho články se nedají číst, "přešlapují na místě", patlají se v nepodstatných detailech a podstaty věci se nedotknou...[velký smích]

373131

20.8.2019 11:42

kontext

lcc 84.?.?.?

Nemožno extrahovať udalosti 1968 u nás od toho čo sa dialo v celom svete v tej dobe.
Bežala vojna v Vietname ,Kambodži a Laose s miliónmi mŕtvych , v 1965 CIA organizovaný prevrat a vojenská diktatúra v Brazílii ,kde len za prvý mesiac zatkli 50.000 ľudí .
Myslím v 1967 roku puč v Grécku organizovany CIA, kde sa dokonca dostal k moci bývali nemecký nacista, útok USA na Grenadu, Salvador, Nikaraguu atď atď......prevrat v Argentíne ........to všetko obnášali desaťtitíce obetí...umučených, "stratených" , zábery z futbalových štadionov v Chile za Pinocheta,ktoré slúžili ako koncentračné tábory, prevrat a vojenská diktatúra v Argentíne ,zavraždenie Alliedeho ..............
U nás to to veľmi,veľmi jemná selanka ......
Okrem toho je ťažko predstaviteľné, že sa na východe dali do pohybu státisíce vojakov a techniky Varšavskej zmluvy a západ nijako nereagoval...US prezident hral golf a na západ od našich hraníc neprebehla ani mobilizácia.
V Nemecku boli US jednotky a atómové zbrane ,Rusi proste potrebovali predsunúť svoje jednotky k Nemeckým hraniciam a západ to akceptoval.....
Dubček bol naivný dilino, ktorý absolútne nepochopil čo sa deje....a je smutné , že to nepochopil ani v 1989 , kedy ho odrbal Havel.....
Oproti tomu ako sa správali USA vo svojich" satelitoch" a dosadených diktatúrach sme tu mali raj na zemi. Ale ľudia vidia väčšinou len to zlé a nie to dobré. A hlavne nemajú informácie.
Niektoré zdroje hovoria,že už v 1968 sa tu plánoval prozápadný prevrat a že Rusi zachytili US vojenské jednotky už za nemecko-českými hranicami asi 40km ,ktoré išli na Prahu...... Rusi ich vrátli späť......ale či je to pravda .......

373132

23.8.2019 10:28

RE: kontext

jan26 195.?.?.?

Reakce na 373132

Na hraniciach ČSSR stáli jednotky NATO (USA), prebiehalo tam veľké cvičenie. Tie vojská neboli od hraníc 40 km, ale približne 400 m. Vojská VZ predbehli chlapcov z NATO o 1-2 dni.

373176

20.8.2019 12:26

SRPEN 1969 DNES DÁVÁ NADĚJI

Miroslava 37.?.?.?

Já osobně nejsem zastáncem bezbožného komunistického režimu. I naše rodina utrpěla v minulosti mnohé křivdy. Nicméně musím se ho zastat. Díky tomu, že byly potlačeny demonstrace koncem 60. let, z mravního hlediska – a to je nejdůležitější smysl - to bylo mnohem pozitivnější pro náš československý národ než kdybychom se stali součástí starého Západu o 30 let dříve, přestože se mnozí slepci opájí představou, že bychom žili svobodněji v nevázanosti.
Vždyť v Evropě u normálních lidí zůstala poslední naděje právě na země bývalého sovětského bloku, které se alespoň nějak brání diktatuře LGBT, legalizaci eutanazie, všemožných drog, brání se migraci jiných kultur, sebevražedné toleranci. Nebojím se tvrdit, že země starého Západu překročily z mravního hlediska pomyslný práh a kráčí přímou cestou k lidskému dobytku epochy antikrista.

373133

20.8.2019 14:46

Zlatý bolševik

janmax 213.?.?.?

Rok 1968 z pohledu SSSR. SSSR si udělal pořádek na svém dvorečku.
Z pohledu našeho dnešního - tato akce nám dopřála dalších 20 let spokojeného života.
Ano bolševici dělali chyby. Kdyby lidem dopřáli více svobody a dovolili jim cestovat na západ

tak jsem přesvědčen, že by se jich 95 % vrátilo zpět po seznámení se co obnáší svoboda

západního typu. Vždyť dnes je je ta svoboda slova u nás v horším stavu než za socialismu.

Tehdy hrozil postih za kritiku socialistického zřízení dnes za kritiku celého toho multi kulti

blázince. Klidně můžete říci že prezident je blbec ale zkuste někde napsat, že islám je anti

civilizační náboženství. Jednotky předsudečné nenávisti All Hamádiho Vám to promptně

vysvětlí. Nebo zkuste propagovat křesťanství u našeho spojence v Saudské Arábii. Tam Vám

to také rychle vysvětlí, ale nemusíte to přežít.
Zeptejte se ne vlastní vinou bezdomovce, zda by volil sociální jistoty, zaručenou práci,

bezplatné zdravotnictví, kvalitní vzdělání zadarmo, kvalití potraviny, levné bydlení, pořádek,

potravinovou soběstačnost atd. s omezením, že banány budou jen na vánoce, nebo sociální

rozvrat, úpadek vzdělání, zdravotnictví, rodiny, drogy, pochody hrdosti, multi kulti, všelijaké

zvrácenosti vydávané za vzory, omezování všech svobod, jedy v potravinách, exekutoři atd. s

tím, že banány si může koupit kdykoli. Taky Vám to vysvětlí.
Učili jsme se kdysi, že konečné stádium kapitalismu je imperialismus. Není to pravda.

Posledním stádiem kapitalismu je totalitní světovláda. A kdo to nevidí je blbý, navedený, nebo

zaplacený.
To, co se vybudovalo za socialismu z toho žijeme dodnes. A vybudovalo se to bez dluhů !!!
Naopak, stát měl veliké pohledávky vůči jiným státům. Copak se s nimi asi stalo ?
Stát za socialismu vybudoval D1, Temelín, průmysl, atd. vydržoval a cvičil armádu a jesště měl pohledávky. A pak se to celé posralo ...
Kde se vzal ten gigantický dluh 1.5 biliónu Kč ? To nám vláda chce namluvit že každému

občanovi věnovala 150.000 Kč ?
Takže lze konstatovat, že nebýt roku 1968 tak jsme ten bordel co tu je dnes měli o 20 let

dříve.
Ač starý antikomunista dnes s odpovědností prohlašuji : Zlatý bolševik.

373135

20.8.2019 17:54

RE: Zlatý bolševik

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373135

...ano, už neboštík Kryl při pohledu na naše nové elity a vůdce někdy krátce před svou smrtí vyprávěl vtip:
"Jací že to vlastně ti naši komunisti byli, zlí, krvaví, rudí, nebo jací??!!
a odpověděl zněla: "No přece zlatí, zla-tí...."[velký smích]

373139

20.8.2019 21:37

RE: Zlatý bolševik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 373139

Neboštík[chechtot] to je hustý. Jestli úroveň Tvého pravopisu odpovídá Tvé schopnosti myslet, tak to budeš hlava.

373146

20.8.2019 21:27

RE: Zlatý bolševik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 373135

Tak já Ti nevím soudruhu, ale asi to s tím budováním tak slavné nebylo.
Když srovnám kam se po válce do roku 1989 posunulo Rakousko a kam ČSSR tak to vypadá, že to komunisti vedli od desíti k pěti.

373145

21.8.2019 12:29

RE: Zlatý bolševik

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 373145

Volba je vždy taková: buď si uchovat lidskost, národní svébytnost nebo to vše prodat za sladký život v blahobytu. Rakousko, podobně jako všechny země starého Západu ztrátou mravnosti velmi rychle degradují téměř ve všech směrech. Kolik stojí jen problém depopulace a náhrada původních obyvatel migranty z cizích kultur. Nemyslím tím samozřejmě materiální aspekt.
Bohužel naše země naskočila do vlaku v západní svět, jenž se s ohromnou rychlostí řítí do propasti. Nenajde-li český národ v sobě vůli vyskočit z tohoto rychlíku, tak i nás čeká nezvratná depopulace, ztráta naší kultury, diktatura LGBT a pohlcení nositeli cizích kultur.

373158

25.8.2019 5:15

RE: Zlatý bolševik

jvmvr 142.?.?.?

Reakce na 373145

Urcite bylo mnoho, premnoho rakusanu, kteri by se radi meli tak dobre , jako obcan Ceskoslovenska i na nejdolnejsi pricce.
Do roku 1989 se vybudovalo hodne, aniz bylo treba bezdomovcu, nezamestnanych! Co se vybudovalo , krome "uzasnych" zabavnych parku od roku 1989 ? Krajina je oslepujicne zluta, chvili to lahodi oku, ale jen do te doby, nez se jeden zamysli !

373195

21.8.2019 13:40

RE: Zlatý bolševik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 373135

spokojený život ???? no pro bolšanské kádry tutově! každej ovšem to štěstí neměl.být kádr. většinu národa bolšani kopali do rypáku[bliji]

373161

25.8.2019 5:09

RE: Zlatý bolševik

Mila Vrab 142.?.?.?

Reakce na 373135

Dokonale jste shrnul a uvedl na pravou miru nasi stastnou ( rozhodne ne dokonalou ) minulost pod tim zlym bolsevikem. Vesele jsme si remcali na uplne cokoli na co jsme si remcat chteli az na velice uzkou vyjimku, ktere jsme vsichni plne rozumneli. Dnes si zkuste nekde u pivecka nebo u kaficka poremcat a to na cokoli co Vam muze jen trochu vadit - pruser a to veliky preveliky.
Bolsevik - nikdy bych neverila, ze to jednou klidne prohlasim - byl Zlaty, Zlaty, Zlaty v porovnani s tim, co se dnes kolem deje, co se dnes muze, co se dnes chysta a co dnes prichazi !
Bolsevik respektoval narodni tradice, podporoval narodni hrdost, podporoval rodinu a staral se vseobecne blaho klidu, bezpeci a malych , tolik dulezitych, jistot.
Nebyli jsme spokojeni, pokukovali jsme po pozlatku, nevideli, nebo nechteli videt gheta vseho druhu, nezamestnanost, drogy, nasili etc..etc..
Za cely svuj zivot v Ceskoslovensku jsme nikdy !!! nevidela bezdomovce, neznala nikoho, kdo by "marne" hledal praci/zamestnani, neznala nikdoho, kdo by nemel na leky nebo na zubare.

373194

20.8.2019 19:06

Brežněvova a de Gaullova chyba

juvi 77.?.?.?

Brežněv s de Gaullem udělali strašlivou chybu, když se rozhodli Evropu sjednotit a zapomněli na Říši zla - SSA. Pokud vím, první byl de Gaulle, když prohlásil, že Evropa začíná u La Manche a končí na Uralu. Brežněv potom nabídl Evropě to, co dříve SSSR nenabízel - ropu a plyn - a tím hrozil vyšachovat SSA z Evropy. Jenomže SSA si předtím západní Evropu přiohnuly k obrazu svému - a teď by ji měly pustit?
De Gaulle byl smeten - na jaře 1968. A když bylo rozhodnuto táhnout plynovod i ropovod přes Československo, sehráli tady amíci šeredné divadlo. A Brežněv hned nezasáhl, nechal tu ----- vyhnít. To je celé pražské (kavárenské) jaro.

373141

20.8.2019 19:50

hah

Golem 193.?.?.?

Pán autor je teda veľmi mimo. [chechtot]

373142

20.8.2019 21:58

Podobných článků

Erwin 194.?.?.?

a statí vycházely hned v roce 1990 celé tuny. Nechápu důvod k sepsání podobného elaborátu v roce 2019. Co tím chctěl asi básník sdělit?

373147

Příspěvků: 24

20.08. 07:21 Jacob  Zapomeňte na rudé hrdiny 68
20.08. 08:24  Splnilo se Písmo svaté
20.08. 16:18 jacob  RE: Splnilo se Písmo svaté
21.08. 12:53  Klucy co tam sou a klucy co tam nejsou...
20.08. 08:14 Pátá Mojžíšova 7:24  Svoboda jako lest banksterů a SSajanů
20.08. 08:48  RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů
20.08. 09:19 eda521  RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů
20.08. 22:34 swordfish  RE: Svoboda jako lest banksterů a SSajanů
20.08. 10:53 R.E.  68. byl jen pokus o sionistický převrat,...
20.08. 11:42 lcc  kontext
23.08. 10:28 jan26  RE: kontext
20.08. 12:26 Miroslava  SRPEN 1969 DNES DÁVÁ NADĚJI
20.08. 14:46 janmax  Zlatý bolševik
20.08. 17:54 R.E.  RE: Zlatý bolševik
20.08. 21:37  RE: Zlatý bolševik
20.08. 21:27  RE: Zlatý bolševik
21.08. 12:29 Miroslava  RE: Zlatý bolševik
25.08. 05:15 jvmvr  RE: Zlatý bolševik
21.08. 13:40  RE: Zlatý bolševik
25.08. 05:09 Mila Vrab  RE: Zlatý bolševik
20.08. 19:06 juvi  Brežněvova a de Gaullova chyba
20.08. 19:50 Golem  hah
20.08. 21:58 Erwin  Podobných článků
22.08. 19:16 lcc  dobré prečítať

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 204