Diskuze k článku

Operace „Atlantické odhodlání“

Příspěvků 39

25.3.2015 7:30

Příliš malá planeta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Planeta Země může dobře uživit i více než sedm miliard lidí a také by jim umožnila důstojnější podmínky existence, kdyby byl svět spravedlivěji uspořádaný než v současném kasinovém kapitalismu, v němž vítězové berou vše. Nemůže však uspokojit ambice několika stovek či tisíc globalistických predátorů.Fakticky vládnou miliardám otroků a fantasticky bohatnou aplikací hesla rozděl a panuj, šířením chaosu,konfliktů, válek a krizí,harašením i používáním zbraní,drancováním států,šířením dluhového otroctví,pomocí úroků z virtuálních peněz, tiskem jen strachem krytých peněz, goebellsovskou mediální propagandou atd.To je technologie jejich moci a bohatství už po několik staletí. Pro jejich plány a ambice je a především bude tato planeta velmi malá a otroků zbytečně moc.

329815

25.3.2015 11:41

RE: Příliš malá planeta

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 329815

Isto..v podstate je to celé veľmi jednoduché.
Koncepcia ich globalizácie sa v zásade nemení,
len jej mnohotvárnosť, formy.
Každý politik, čo túto banalitu v tme pod lampou pochopí,
môže s nimi vy..bať(s prepáćením)
a nemusí sa viac opičákov bezdôvodne báť.
Preto sa samozvaní-nezvaní fíreri tak panicky boja sedliackeho rozumu.

btw. Otvorená otázka:
Savin.. to meno som už niekde poćul..
Nie je to ten "vyslúžilý generál" mýtizovaného oddelenia myslím č.103 či koľko.., spadajúceho priamo pod gen. štáb v rámci bezpečnosti "infowars" operácii a ochranky vyššich predstaviteľov..?
Superkontaktné oddelenie, či ako sa to volalo..
Nerobil s tým "kariérne" niekto tu z čitateľov, prispievateľov?

,alebo len niekto používa pseudonym
..no možno som zase len ja mimo [smích]

329831

25.3.2015 14:08

RE: Příliš malá planeta

Viny 37.?.?.?

Reakce na 329815

Nechcem Vám rúcať ilúzie, ale vždy vyhrá ten silnejší. Vitajte na planéte Zem. Môžte túto skutočnosť ignorovať, alebo s ňou nesúhlasiť, ale to je asi tak všetko čo s tým môžte urobiť.

Dôležité je pochopenie, prečo sú tí ktorí mrdkovia aktuálne pri moci. A vyjde Vám, že je tu jeden jediný dôvod, prečo to tak je. Lebo im to ostatní dovolili. Niektorí zo strachu, niektorí kvôli podielu na moci, niektorí kvôli peniazom a iným výhodám. No väčšina kvôli svojmu vlastnému nezáujmu, apatii a ubohosti.

Preto kritika predátorov nieje na mieste. Tieto osobnosti tu boli, sú a asi aj budú. Je im prirodzené, že sa budú svoju moc a tendencie snažiť uplatňovať. Kritiku zaslúžia nie tí predátori, ale tí ostatní, lebo im to dovolili. Problémom je, že sa ten zbytok odmietol brániť a namiesto aby sa vzchopili a začali sa tiež chovať prirodzene a bránili sa, tak pičujú na predátorov, ktorí sa správajú prirodzene a preto sa počet predátorov úmerne tomu zvýšil....

Kam to povedie? No, to záleží nie na predátoroch, ale na nás ostatných, chápeme? Ak dáme predátorovi priestor, ak sa nebudeme brániť, tak proste bude zabíjať, bude ovládať a bude uplatňovať svoju moc, lebo tak je stavaný. My sme stavaní na obranu, na účinnú obranu, ale tento pud je vypnutý či čo, zdegenerovaný. Viete ako v prírode dopadne organizmus, ktorý sa prestane brániť?

329843

25.3.2015 16:24

RE: Příliš malá planeta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 329843

"Preto kritika predátorov nieje na mieste. Tieto osobnosti tu boli, sú a asi aj budú. Je im prirodzené, že sa budú svoju moc a tendencie snažiť uplatňovať. Kritiku zaslúžia nie tí predátori, ale tí ostatní, lebo im to dovolili."

Predátoři Vás mezi sebe nepustí - neumíte si představit, jaký mají čuch na možného konkurenta. Jsou velice soudržní a svůj vršek si chrání neuvěřitelnými prasárnami - lhaní, podvádění, udávání - a hlavně si vždy nad svými oběťmi (tzv. jejich nepřáteli) přátelsky plácnou.

"Problémom je, že sa ten zbytok odmietol brániť a namiesto aby sa vzchopili a začali sa tiež chovať prirodzene a bránili sa,"

Zezdola na ně nemáte - jediné, co mě napadá - je být dokonalý herec, akorát vyžadují důkazy formou realizace stejných špinavostí, které praktikují oni.

PS Vzdělání nepomůže - musíte mít prostě talent a žaludek s absencí blití

[bliji]

329844

26.3.2015 2:31

RE: Velice dobře podáno.

Kiviss 5.?.?.?

Reakce na 329844

Dodávám, že ti inteligentnější psychopaté a sociopati mezi sebe zdravého jedince pustí:

a) Když jim dochází, že díky duševní omezenosti / nestrukturovanosti, potřebují někoho, kdo jejich nedostatek, např. kognice, nahradí.

b) Když se máte stát nástrojem jejich asociálnosti.

(A a B se nevylučují.)

329868

26.3.2015 11:50

RE: Příliš malá planeta

Viny 95.?.?.?

Reakce na 329844

Adaptujte sa tak, aby vás medzi seba pustili a začnite ničiť.

Pri prístupe "ja som obeť a na nich aj tak nemám" máte pravdu. Zmeňte prístup. Adapt or die.

Vzdelanie nieje priorita ani podmienka. Nereflektuje schopnosti, ktoré jediné sú dôležité. Predátorov je z logiky veci menej, než ich potenciálnych obetí, preto stačí relatívne malé množstvo schopných a predátorov môžu zničiť.

Tí, ktorí chápu o čo ide, vedia čo majú robiť už teraz a robia to, resp na tom pracujú. Ostatní sú len diváci. Tí naši predátori, ktorí sa tu rozťahujú, totiž niesu alfami. Aj ich niekto môže loviť, nezabúdajte.

Rozdiel medzi skutočnými alfami a predátormi, ktorých tieto alfy lovia je ten, že predátori zabíjajú ovce, alebo jeden druhého - kvôli ovciam. Ich záujmom je stabilná kontrola nad ovcami, to je ich hlavná priorita, záujem, potešenie.
Alfy, ktoré predátorov lovia ich však lovia preto, lebo ich to baví, lebo to milujú a sú tak nastavené/vytvorené. Ovce ich nezaujímajú. Začnú sa objavovať v momente, keď počet predátorov prekročí kritickú medz (kvôli apatii oviec) a to sa práve deje. Keď je rovnováha na mieste, dožijú si svoje a začnú sa rodiť zasa až vo momente ich premnoženia. Prirodzený proces ktorý tu trvá a neprestajne sa opakuje.

329882

25.3.2015 20:08

RE: Příliš malá planeta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 329843

No jo... Jenomže být člověk-predátor je zoufalstvím života zbaveného jeho smyslu, a ne jeho smyslem. Tygr si vybrat nemůže, člověk potenciálně ano. Tygr je stavěný jako predátor, člověk není, ale k jeho životní roli ho přivedla série mnoha voleb, většinou nevědomých. Kdyby lidé-predátoři smysl lidské existence znali a byli vnitřně svobodní, přestali by být predátory. Stejně tak ti, kteří se cítí jako kořist a chovají se tak, by přestali být kořistí, přestože mohou být přemoženi nebo "sežráni" a proti mocným lidským predátorům mnoho šancí nemají.

329853

25.3.2015 21:48

RE: Příliš malá planeta

neregistrovaný 213.?.?.?

Reakce na 329853

To je jedna věc, a druhá věc je ta, že je to vše postaveno tak, že na účinnou obranu nemáte čas. Musíte chodit do práce, vychovávat děti, řešit další problémy okolo (např. auto, nemocná babička atd), prostě nemáte kdy... navíc systém generuje mnoho informací v mnoha různých kanálech, na jejich příjem a zpracování by člověk musel mít mozek jako počítač. Běžný smrtelník prostě nemá šanci, i kdyby chtěl, časem to přestane zvládat a upadne do letargie (a s tím je právě počítáno). Obrana je jediná - nehrát jejich hru. Máme proti nim výhodu - srdce, svědomí, zdravý rozum, vnitřní hlas (to psychopatičtí jedinci nemívají, proto si ti nejdravější našli výše popsaný způsob, jak udávat tón jinak).

329858

26.3.2015 11:58

RE: Příliš malá planeta

Viny 77.?.?.?

Reakce na 329858

To "srdce, svědomí, zdravý rozum, vnitřní hlas" je malou výhodou a veľkou nevýhodou pri ceste za mocou.

To isté je veľkou výhodou keď už človek hore je, no nie pri jednaní s psychopatom (tam je to malá nevýhoda). Jemu stačí na pochopenie jeho pozície (a tým jeho eliminácii) len to, že vy ste ochotný zájsť neporovnateľne ďalej, než on kedy uvažoval že je možné bez mihnutia oka.

Na iné vnímanie nemá vyvinuté mozgové centrá. To myslím doslovne, tie centrá fyzicky chýbajú.

329885

26.3.2015 11:53

RE: Příliš malá planeta

Viny 95.?.?.?

Reakce na 329853

Aj tiger si môže potenciálne vybrať, že neuloví anitilopu a uhynie, inak žiť nevie, než loviť a zabíjať. Ľudský predátor je na tom rovnako, tiež nevie inak žiť.

Pravidlá vždy určuje ten silnejší. Ostatní sa buď podvolia, alebo sa sami stanú silnejšími a nastavia iné pravidlá.

329883

25.3.2015 22:16

RE: Příliš malá planeta

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 329843

Kecy. Akí "predátori"? To vo vašich očiach otroka sú "predátori", V skutočnosti sú to obyčajní paraziti.

A že "im to ľudia dovolili"? To hovoríte za koho? Kto dovolil parazitovi infikovať telo? NIK. Proste zneužíva nedoatatok hygieny.

Aha - hygiena - ja viem, tabu, zle, zle, je zakázané propagovať "násilie". Prečo asi? Teda otázka na záver - aký je najlepší spôsob liečenia?

329860

26.3.2015 12:02

RE: Příliš malá planeta

Viny 77.?.?.?

Reakce na 329860

Nazvite ich ako chcete, kľudne kajsdwdasklnewdf. Na skutočnosti že lovia ľudí a zotročujú ich (vytvárajú platformu pre nerušený lov) nič nezmeníte.

Parazitovi dovolil infikovať telo jeho hostiteľ, keďže nepodnikol nič účinné, aby sa to nestalo. Parazit sa chová prirodzene, prečo sa potenciálny hostiteľ nechová rovnako prirodzene a nebráni sa či už preventívne, alebo následne a hlavne účinne?

Spôsob liečenia je naprosto všetko, čo umožní účinnú obranu, liečbu. Sústreďte sa na slovo "naprosto".

329888

26.3.2015 1:39

RE: Příklad řešení?

Kiviss 37.?.?.?

Reakce na 329843

https://www.youtube.com/watch?v=dJIa6s8eGC4

329866

26.3.2015 10:17

RE: Příliš malá planeta

Venny 93.?.?.?

Reakce na 329843

Vyčítejte zajícům, že se nechají sežrat liškou.... [vyplazený jazyk]

329878

26.3.2015 12:04

RE: Příliš malá planeta

Viny 77.?.?.?

Reakce na 329878

Vyčítam zajacom, že sa kolektívne rozhodli prestať pred tou líškou utekať a namiesto toho sedia a dúfajú, že až na nich príde rad, tak ich olíška nezožerie. Čo myslíte, ako to dopadne?

329889

26.3.2015 18:24

RE: Příliš malá planeta

Venny 46.?.?.?

Reakce na 329889

Dopadne to tak, že liška sežere postupně jednoho po druhém (je to její přirozenost), na ty "šťastnější" se dostane třeba až napřesrok... Jak lidské: čekat, že mě to neštěstí nějak obejde, že sežerou souseda. Jenže na druhou stranu - kam utíkat, že? Lišek po lese je... hafo. [pláč]
Ovšem člověk může udělat to, co zajíc nikdy. Může se zastavit a spolu s dalšími, co se rozhodli ani neutíkat, ani nevyčkávat osud, té lišce (ať má jakoukoliv podobu) pořádně naložit. Tak důkladně, že se odstěhuje do jiného lesa. A tam zase jiní znovu...
Zajíc nemá na výběr - maximálně v tom, zda má před liškou zdrhat k lesu či ke vsi. My na výběr máme, proto jsme lidé a prý páni planety. Je potřeba všechny ty lišky v jakékoliv podobě nakopat. Protože není škoda boty, zůstane-li vězet v zadku lumpa. [cool]
Lišku velice vyvede z rovnováhy poznání, že se zajíc nechová jako zajíc.

329904

26.3.2015 18:50

RE: Příliš malá planeta

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 329904

Ak je veľa zajacov a málo líšok, majú líšky prebytok potravy a môžu sa množiť... teda dochádza k javu, že postupne ubúda zajacov a pribúda líšok, ktorým ubúda potrava... a máme premnožené líšky, ktoré začínajú od hladu dochnúť a prichádza šanca zajacov premnožiť sa...

Klasická fyzika, javy v prírode opísateľné rovnicami - oscilácia okolo rovnovážneho stavu.

Je to jednoduché.

329906

27.3.2015 11:28

RE: Příliš malá planeta

Viny 18.?.?.?

Reakce na 329904

My na výber máme, ano.

329941

25.3.2015 22:11

RE: Příliš malá planeta

zamp1 88.?.?.?

Reakce na 329815

Zkráceně:"Země je dost velká aby uživila 7 miliard lidí, ale nedokáže nasytit 1% nejbohatších."

329859

25.3.2015 8:19

Tady je ukázka nefalšované "ruské propagandy"jejíž jednotlivé

Emil Robot 46.?.?.?

akcenty by si měli všichni zapsat za uši a hlavně ti řiťomilní proAmeričtí debilové a pomahači v šíření demokracie a lidských práv po chudeře zeměkouli.Je to přímo od zdroje a momentální situace to potvrzuje....
Jsou známy cíle i prostředky,tak se dá předvídat,co asi v nejbližší době bude následovat....


https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE&feature=youtu.be

329818

25.3.2015 10:52

RE: Tady je ukázka nefalšované

opus111 89.?.?.?

Reakce na 329818

To nám asi v ČT nepustí, co?

329829

25.3.2015 10:53

sanitární kordon

allaůdín 90.?.?.?

je nejen namířen proti rusku. Zároven za mlčení hrdého albionu üčinně odděluje německý ekonomický prostor od toho ruského. Angele tak nezbyde než držet krok a nebude se smět moc otáčet. TTIP se tak bude uzavírat mnohem snadněji.

329830

26.3.2015 18:40

RE: sanitární kordon

Venny 46.?.?.?

Reakce na 329830

USA si tak preventivně drží na uzdě soupeře, který by jim v evropském prostoru mohl dělat potíže. Ekonomické spojení Ruska a Německa, ke kterému se postupně připojují další evropské země, to je noční můra "Valstrýtu".
Proto je nutno udržovat Ukrajinu a další ve stavu podebraného zubu, do kterého se v případě potřeby trochu řízne, aby zabolel - rozuměj narušil jakékoliv vztahy mezi Evropou a Ruskem a dalším světem.

329905

25.3.2015 13:12

Studená, nebo horká?

nazdar 178.?.?.?

Trošku mě zaráží závěr článku: “Je evidentní, že operaci Atlantická rozhodnost je možné chápat také jako vyhlášení studené války 2 Rusku a jeho spojencům.“
Studená válka proti Rusku již probíhá od té doby, co skončil proamerický Jelcin. Nynější utváření vojenského kordonu kolem Ruska, zvyšování počtu vojsk a výzbroje v této oblasti, mi připadá jako příprava na horkou válku. Zatím ne globální, protože v tom má Rusko s Amerikou cca paritu. Ale budou Rusko i Evropu nepřetržitě oslabovat. Amerika bude narušovat vše, co se jí podaří. Vztahy mezi zeměmi, ekonomiku zemí a sociální úroveň. Poteče-li nějaká krev, budou-li nějaké rozvaliny, vzniklá nenávist bude jen ku prospěchu Ameriky. Neboť důležité je, aby nevznikala spojenectví (např. Rusko-Německo), která by mohla ohrožovat její pozici jediné supervelmoci.
Takto to otevřeně vyřknula hlava amerického thing tanku, p.Friedman. Je to nemorální, ale z hlediska americké geopolitiky pochopitelné. Pochopitelné však už není, že na této politice spolupracují i evropští politici, ačkoliv je evidentně vedena proti zájmům Evropy.

329840

25.3.2015 13:30

RE: Studená, nebo horká?

Sibolet 90.?.?.?

Reakce na 329840

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/...

329841

25.3.2015 13:59

RE: Studená, nebo horká?

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 329840

Že spolupracujú európski politici s predátorom je úplne pochopiteľné. Oni totiž okrem svojich legálnych enormných platov, dostávajú od pánička za oceánom aj obrovské úplatky a benefity. Ak by nespolupracovali, okamžite by boli použité zložky ktoré sú vedené na každého, a boli by sme oboznámení o najhrubšej pedofílii až po megakorupciu u každého z nich.

329842

25.3.2015 18:04

RE: Studená, nebo horká?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 329840

Souhlasim s Vasimi nazory a jen hlupaci nevidi cile USA od padu SSSR. Podle jejich planu chteji se usadit v Evrope a nastrcit
na drazdeni Ruska takove blbce,kteri ziji v Polsku a v pobaltskych republikach.Je pripraven plan, ze v Polsku spolecne s Ukrajinou budou americke trvale zakladny. Polaci jak bylo uvedeno i CT24 cvici takove vojaky, kteri by byli ochotni na hranicich Ruska delat provokace. Tyto provokace nesmi Rusko vojensky odrazet ,jinak budou dalsi omezeni, Rusko tak izolavat, aby muselo velkych cast prostredku misto zvysovani zivotni urovne davat na obranu.
Nase zem se postupne k nim zaradi jinak budou take sankce.
To vse provokuje i nenavist k te kolone, ktera ma dokazat, ze takove presuny budou trvalou soucasti americke voj.strategie
Jestlize z nemeckych zakladen to je k nam 45 kilometru tak
v tech kolonach priste budou i Polaci a t.zv. neskodne presuny
se mohou opakovat kazdych 1/4 roku a to podle nasich politiku neni okupace.

329848

25.3.2015 16:26

Nebude-li strach, nebude kontrola - to je prave ted heslo i nasi vlady spolu s USA

vj66 62.?.?.?

Lidé by se neměli bát svých vlád, vlády by se měly bát svých lidí
Vlády používají strach, ne jako ´nejzazší řešení´, ale jako to první, druhé i poslední. Vše, co dělají, je založeno na strachu.
Bojíme se minulosti, současnosti i budoucnosti. Bojíme se neznámého, bojíme se, že nebudeme mít dostatek, ztratíme co máme, nebudeme mít to, co chceme. Bojíme se, co se stane s námi a s našimi blízkými. Bojíme se, co si o nás ostatní myslí a co si o nás nemyslí. Bojíme se, bojíme, stále jen bojíme a proto jsme ovládatelní prostřednictvím manipulace vším, čeho se bojíme. Současná Válka proti terorismu není ničím jiným, než Válkou Strachu. Nebude-li strach, nebude kontrola.

329845

25.3.2015 23:14

RE: Nebude-li strach, nebude kontrola - to je prave ted heslo i nasi vlady spolu s USA

f 194.?.?.?

Reakce na 329845

nojo, bat se nasi vlady? vzdyt je to banda nenazranych zlodeju a krivacku, podlezavych lokaju.

Nas problem je, ze my cesi vlady nebojime, a taky nezajimame, je to zvyk z doby "totality".

ovsem tenkrat ruda vlada tak nekradla a nezaprodavala zem jako tyhle.

Proste boji se jen ti kterym jde o koryta, a maly cesky clovek se zajima vic o fotbal nez o ty parchanty nahore, a to je chyba

329862

25.3.2015 19:01

Kosmopolitizace = budoucnost

Miloslav123 178.?.?.?

Evoluci politického uspořádání světa je možné pouze zpomalit ne zastavit. Američané v připravenosti na kosmopolitizaci zaostávají za evropskými kolegy. „Vyvolávání napětí, strachu, nenávisti a polarizace světa je v zájmu výrobců a obchodníků se zbraněmi. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta realizace potřebné změny je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

329850

25.3.2015 20:58

Dragounská jízda je v rozporu dokonce i s vlastni washingtonskou smlouvu NATO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Co by na to rekl Stropnicky? http://aeronet.cz/news/dragoon-fail-prujezd-americ...

329854

25.3.2015 21:48

Dobré je, dnes, demonstrovat silu proti rusku.

Občan 89.?.?.?

Když to čtu, tak nevěřím, co mohou ropuchy zplodit. Viz tady na Parlamentních listech ropucha ukazuje svaly medvědovi. K neuvěření.


http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-v...

329857

26.3.2015 1:52

Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Drive se rikaleo v pripade nebezpeci, kdo,utece,ten vyhraje,ale,pani krajne rozsety po celem svete,vzdyt uz neni mista na svete,kam by jeden utekl z tohoto nebezpecneho sveta ,tak rikajic,kde je pokoj,kam by v bezpeci ulozil svou hlavu a mel od tohota zkorumplovaneho sveta klid.
Kdyz prisel silnejsi nepritel,coz v tak malem narode,jako Cechy,je vzdy silnejsi nepritel,protoze,jsme az na konci rady,tak se tvrdivalo,ze se nejak protlucem,nejak prezijem,jedni se dali k zachovani zivota na jednu a druhou stranu,aby nekdo zustal,kdyz jedna a nebo druha strana bude vitezem, ale, dnes,je ohrozen cely svet a neni viteze v pouziti nuklearnich zbrani,je jen a jen porazenych,to by si politici v Ceske vlade meli uvedomit,ze jejich kolaborantsvi je k nicemu, jestli si mysli,ze par vyvolenych zaleze pod zem a tam jak v konzerve vylezou ven,do sveta,jez uz jen jim bude patrit,protoze za ty desitek roku,nebude "nikdo,kdo by je vital" a vse kolem,stejne nebude k zadnemu uzitku,vse bude i tak,radioaktivni.
Uz ted jsou naznaky v nakupu plastickych rakvi,jak se veci budou mit a jak miliony radiaktivitou nakazeni,nebudou moci se nikam dostat,kde by zazrakem nebyla radiaktivita,mimo jine,radiaktivni prezivci,budou likvidovani,aby nezasahli tam,kde radiaktivita neni a nebo jen v omezenem stupni zareni.Ceho jsme dnes svetky,je to,ze se pouziva drivejsi nenavisti k pouziti k dnesnim politickym tahum ve prospech nekoho tretiho,jez manipuluje s lidskym myslenim,pomoci polopravd,lhani,propagaci a nekde i s pouzitim pravdivych udalosti,kdyz to pomuze zamerum priviligovane elity v zakulisi tohoto sveta,uz Eisenhauer varoval americky narod pred spolecenstvim nadnarodnich prumyslovych koncernu,bez hranic,spolecne s mafii bank, jez jsou hnacim motorem delajici penize ze vzduchu a pomoci tohoto "vzduchu" nicim nepodlozenem vladnou a zotrocuji lidi,s prisadou jedu,abychom je jeste ke vsemu litovali a meli s nimi soucit,nebot hranim na city,si upevnuji svoji moc,az do posledniho soudu na zaklade lidske hlouposti,nebot, chytraku nebude,jakozto i vitezu.Mnoho kostlivcu bude sedet pred TV ,kde jeste pobezi ze zaznamu prenos fotbaloveho utkani,nebot,bourili se ulice,dejme jim hry a mame od nich svaty pokoj,ruce volne k nasim planum,snad mi rozumite.

329867

26.3.2015 4:50

RE: Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 329867

Jsou i jiné možnosti, třeba nám věda "odbourá starosti" už příští týden. Vědci se chtějí příští týden propojit s paralelním vesmírem
Ta zvědavost nás vyhnala z ráje, že by nás tam měla zase vrátit?
Nebo ještě větší běsy budou?

329870

29.3.2015 10:20

Šoumeni z Cernu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 329870

Šoumeni z Cernu navršili za leta takovou hromadu fyzikálních debaklů, že už musejí začít jen fantazírovat. A pak to taky samozřejmě musí někdo konečně zaplatit, pokud už se někde nestaví další podstatně větší urychlovač, ke kterému se pak všichni "vědci" zase přesunou, a z toho v Cernu udělají značně drahé místní Metro... / připomíná to dr. Fausta, který, když mu vypršel termín vyrobení zlata, a vládce ho chtěl lámat v kole, udělal díru do stropu laboratoře, očoudil ji sírou, a tiše ale rychle práskl do bot. Možná že ten "paralelní vesmír" je něco podobného, pokud to není jen totéž, a ten "Dábel" je zase na nějakou dobu zachrání.../

330041

27.3.2015 5:38

RE: Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 329867

Kdyz se muj deda podival na mapu sveta,tak, podle nej,nejake"prditko",jako Ceskoslovensko nebyla moznost pomalu to najit,ted to "prditko" rozdelili na dve mala"prditka",takze,uz je pomalu zbytecne koukat do mapy sveta,ale,konec neni,tomu"prditku" jeste vezmou kus pohranicniho uzemi ve prospech Polska,kdyby se jeste to "prditko" chtelo jeste vic zmensit,treba odchodem MOravi,od Cech,tak by nebylo nutne vubec neci hledat,mensi staty jsou Angora a San Marini,Monako a jine.Clovek na stara kolena premysli jinak,vraci se v mnohem zpet,co to vlastne ta knezna LIbuse na Vysehrade nad Vltavou rikala:"Vrch vidim Bezovy,v nem zily stribra.
Kdo hleda,najde bohatstvu.
I soused od zapadu,zvan i nezvan,
chtit bude kov,v nemz vlada je.
Vy chrante se,at z daru vasi zeme,vam pouto sluhu neskuje."
Valky ani nemusi byt,staci u protivnika,koupit jeho politiky,oblbnout lidi v jejich,tak rikajic televisi,ve ,zkutecnosti,nasi telivisi a je to, kdo z nich by nechtel penize,proc bojovat,kdyz to se vsechno muze vyridit v klidu,nakonec inteligence naroda je k tomu,aby tu zradu nejak rozumne vysvetlila,kdyz to delali za komunismu a ted prebarveni to delaji za te vehlasne demokracii take, drive nasi dedove by rekli"upadku naroda"
Pravdepodobne,knezna Libuse,velmi moudra zena ,mela asi mezeru ve vzdelani a to,asi neznala korupci ducha.
Vyssi princip,byl obratne pohrben, pod zavojem multikulturni spolecnosti,prava mensin a ovsem humanismu,proste casem jsme smenili smer,drive,clovek vykoristoval cloveka a ted je tomu opacne,neni to smutna legrace?
Stesti,ze Palach a jini se nedockali teto nove doby, necekejme,ze to "prditko"budou zachranovat spici rytiri ukryti v Blaniku,tam se udela supermarket,Mc Donald a jine a nebo,az se Bejrut rozsiri do cele Evropy,tak mnozi politici prehodnoti cenu uplatku, jez za sve kolaboratstvi obdrzela.

329924

27.3.2015 1:39

Vlak s 50 BMP Bradley, jede ve směru České republiky !!!V

Oxana 88.?.?.?

Tanky NATO (zřejmě 50 BMP Bradley, identifikační znaky zakryté ) jsou přepravované přes Rakousko. Tyto fotografie byly pořízeny včera v Linci . Je zřejmé, že vlak s tanky jede ve směru České republiky !!! http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/

329922

30.3.2015 8:08

Lide snadno zapominaji,bohati nezapominaji,nebot jim to prinasi zisky.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je tomu stolet a lide zapomeli.
Pani Winifred Deacon nikdy uz nezapomene na hruzu zapadniho bojiste,samozrejme,ze dnes uz neni mezi nami,ale,jeji vzkaz lidem asi dosel zapomeni,kdyz vidime ,kde se vsude strasi zbranemi a ukazuji hrdiny,jako predzvest dalsi svetove,nuklearni valky,necht tedy pani Winifred,probluvi k nam z nepodvrzenych archivu historie. Je tomu presne sto roku, co mlade devce zazilo,cim prosla a nezapomela za cely zivot.
------------------------------
Co,by mlade devce ,byla poveren ridit sanitni auto na zapadni fronte v roce 1915, pozdeji jako babicka v mestecku Paington ,v Devon dosahla pozehnaneho stari 101 roku a doma stale mela vidiny prvni svetove valky.Vzpomina,jak doslova rekla lidem nesouci ji ,po valce vyznamenani,rekla"Jdete pryc a vemte si medaile sebou!"
Ja,videla na rece Somme mlade vojaky v soku,po plynovem utoku,slepy vojaci pozvolna umirali, volali po ambulanci, a ja, je osetrovala je v ambulanci, nekteri narikali, jinym drzela ruce nez zemreli. Jeji prezdivka byla"Tiny"-Utla,postavou mala, sedmnactilete devce, kdyz se stala ridicem ambulance. Predtim nikdy nevidela smrt, ted vsak videla tisice mrtvych a bojistem se nesl hrozny smrad z mrtvol vsude kolem ni.
Nikdo nema zdani, jakou hruzu vojaci prozivali nez zemreli. Lide s vydelkem z valky, co by prumyslnici, ty nikdy nepoznali, co je to, svisteni kulek.
Pozdeji, kdyz zacala druha svetova valka, tak jsem medaile z prvni svetove valky hodila do popelnice !!!!!

330096

1.4.2015 22:26

.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/images/textiky/obama-san-nabor.jpg

330338

Příspěvků: 39

25.03. 07:30  Příliš malá planeta
25.03. 11:41 udo1  RE: Příliš malá planeta
25.03. 14:08 Viny  RE: Příliš malá planeta
25.03. 16:24  RE: Příliš malá planeta
26.03. 02:31 Kiviss  RE: Velice dobře podáno.
26.03. 11:50 Viny  RE: Příliš malá planeta
25.03. 20:08  RE: Příliš malá planeta
25.03. 21:48 neregistrovaný  RE: Příliš malá planeta
26.03. 11:58 Viny  RE: Příliš malá planeta
26.03. 11:53 Viny  RE: Příliš malá planeta
25.03. 22:16 Norman  RE: Příliš malá planeta
26.03. 12:02 Viny  RE: Příliš malá planeta
26.03. 01:39 Kiviss  RE: Příklad řešení?
26.03. 10:17 Venny  RE: Příliš malá planeta
26.03. 12:04 Viny  RE: Příliš malá planeta
26.03. 18:24 Venny  RE: Příliš malá planeta
26.03. 18:50 Danielle  RE: Příliš malá planeta
27.03. 11:28 Viny  RE: Příliš malá planeta
25.03. 22:11 zamp1  RE: Příliš malá planeta
25.03. 08:19 Emil Robot  Tady je ukázka nefalšované "ruské propagandy"jejíž jednotlivé
25.03. 10:52 opus111  RE: Tady je ukázka nefalšované
25.03. 10:53 allaůdín  sanitární kordon
26.03. 18:40 Venny  RE: sanitární kordon
25.03. 13:12 nazdar  Studená, nebo horká?
25.03. 13:30 Sibolet  RE: Studená, nebo horká?
25.03. 13:59 vladimir7  RE: Studená, nebo horká?
25.03. 18:04  RE: Studená, nebo horká?
25.03. 16:26 vj66  Nebude-li strach, nebude kontrola - to je prave ted heslo i nasi vlady spolu s USA
25.03. 23:14 f  RE: Nebude-li strach, nebude kontrola - to je prave ted heslo i nasi vlady spolu s USA
25.03. 19:01 Miloslav123  Kosmopolitizace = budoucnost
25.03. 20:58  Dragounská jízda je v rozporu dokonce i s vlastni washingtonskou smlouvu NATO
25.03. 21:48 Občan  Dobré je, dnes, demonstrovat silu proti rusku.
26.03. 01:52 Robert Nohejl  Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.
26.03. 04:50  RE: Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.
29.03. 10:20  Šoumeni z Cernu:
27.03. 05:38 Robert Nohejl  RE: Mikrobem v mori zivot zapocal,mikrobem bude i zivot ukoncen.
27.03. 01:39 Oxana  Vlak s 50 BMP Bradley, jede ve směru České republiky !!!V
30.03. 08:08 Robert Nohejl  Lide snadno zapominaji,bohati nezapominaji,nebot jim to prinasi zisky.
01.04. 22:26  .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli27.09.21 21:28 Austrálie 0

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 5

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 186