Diskuze k článku

Obrázek lepší než tisíc slov

Příspěvků 123

4.5.2014 11:12

stíny hrubého ega.

fohat 194.?.?.?

je to celoživotní boj se svými stíny,málokdo si najde ten LUXUSNÍ čas na SEBE,aby si urovnal třidimenzionální rovnovážný vztah mezi malým já a velkým JÁ...Kdo to dokáže,NEBESA jsou mu STRÁŽCI,že NÁHODOU nejde do DVOJČAT,nejde do domu Odboru,neuklouzne na banánu,projde CHánovem a NIC se mu nestane.Sám Karel Kryl poprvé v USA prošel PĚŠKY ruznými ghety a budoucí hostitel nevycházel z užasu,že je v pohodě.. [cool] [cool]

309437

6.5.2014 13:03

VÁŽNE INFORMÁCIE

zle je 46.?.?.?

Reakce na 309437

Odesa, čo sa objavuvje na sociálnych sieťach a moja analytika z mnohých videných videí.
Prvotný útok na rowdies bol pripravený a kontrolovaný políciou, videl som videá z rôznych uhlov, kde priamo pri kordóne policajtov strielali zo samopalov a pištolí do pochodu fanúšikov zamaskovaní chlapi. Stáli úplne tesne pri policajtoch, ktorí ich chránili kordónom, boli označení červenými páskami na rukáve. Videl som videá, kde rovnaké červené pásky na rukáve mali policajti v tej časti kde sa strielalo do fanúšikov, kde potom rowdies pretrhli dav policajtov a začali naháňať provokatérov. Následne celý dav bol nasmerovaný na námestie s proruskými demonštrantami.
Videl som video, kde zástupca šéfa odeskej polície je obklopený skupinou maskovaných, ktorí sú označení tou červeno páskou na rukáve
Videl som videá, kde vidieť ako v tej čiastočne horiacej budove sa objavuje ukrajinská vlajka vyššie a vyššie po poschodiach, kde ju vystrkujú z okien. Do týchto už zjavne očistených poschodí už nikto zdola nič nehádže, lebo ich už jasne obsadil pravý sektor.
Pravý sektor bol v budove ešte pred požiarom, sú informácie že ľudí do budovy zaťahovali a následne ich strieľali. A potom poliali už mŕtvych a položivých horľavinou a zapálili aby to maskovali požiarom.
Sú informácie, že mŕtvych zastrelených je v pivniciach omnoho viac ako tých oficiálne priznaných 46.
Sú to videá od rôznych ľudí priamo z času požiara, sú verejne dostupné, tu ich už videlo mnoho ľudí, nie sú nijako utajované.
Dokonca som už na Zvedavcovi našiel tieto odkazy a išiel som hlbšie do odkazov v odkazoch.
Čo to znamená? Pravý sektor a jeho už zjavné eskadry smrti boli pripravené zlikvidovať tábor federalistov a hodiť to všetko na rusov. Pozabíjať ľudí aby bola krv a strach, aby sa báli súhlasiť s federalizáciou.
Je veľa videí, kde Praví strieľajú do budovy do okien.
Tých čo policajti zobrali a následne ich odesania oslobodili, to boli ľudia z budovy, ktorí sa zachránili a ich obvinili v tom, že oni sú príčina smrtí. Zachránení byli obetním beránkem, len to policajtom nevyšlo.
Pravý sektor nie je nijako riadený vládou, ti kterí ich platia zaplatili vraždy všetkých čo umreli a byli zastreleni v Odese.
Že na terore majú záujem elity, USA, ukrajinskí oligarchovia je zrejmé. Majú aj spoločnú vinu.
Oligarchovia z Ukrajiny, USA a ich tajné služby sú objednávatelia smrti a eskadry smrti Pravého sektoru ktoré sa zúčastnili vraždenia v Odese sú zaplatení nájomní vrahovia.
Pravy sektor je Tjagnibok, Jaroš, ktorí sú riadení západom, nemusia zjavne robit to, čo chcú pajáci Jacenjuk a Turčinov.
Určite Turčinov a Jaceňuk nechceli žiadnych 46 ani 100-150 možných mŕtvych v Odese, ale oni už nič skutočne neriadia, lebo sú lakomí na to aby svoje nakradnuté rozdávali ľuďom z Pravého sektoru a tak skutočne by sa ich zaplatené rozkazy aj vykonali.
Ako mi hovoril môj známy, začala s...Automaticky kráceno

309724

6.5.2014 13:05

VÁŽNE INFORMÁCIE 2

pokračovanie 46.?.?.?

Reakce na 309437

Ako mi hovoril môj známy, začala sa na Ukrajine občianska vojna, lebo vzniklo po Odese jasné rozdelenie Ukrajincov na dve skupiny.
Tých ktorí súhlasia so smrťou v Odese a teda sa vymedzili proti Rusom, a to že Rusi v Odese nezomierali, že to boli Odesania ich už nezaujíma. Boli to Rusi, prorusi, kolorádi a tak im treba že ich pozabíjali.
A druhá skupina vzniknutej občianskej vojny odsudzujúca smrti v Odese - a teda skupina tých, ktorí sú tak proti Ukrajine.
Nikto proti Ukrajine v skutočnosti nie je, ale to prvú skupinu nezaujíma, lebo podľa ich zatvrdnutých mozgov "opekali Rusov a proruských kolorádov" a kto nesúhlasí je proti iUkrajine.
Tento jav doteraz nebol, vznikol Odesou.
Alebo ľudia schvaľujú zabíjanie a uhorenie "prorusov kolorádov" a sú za Ukrajinu, alebo sú proti zabíjaniu "kolorádov" a sú proruskí.
Takto nejako asi rozmyšľali ukrajinskí nacionalisti počas druhej svetovej, keď zabíjali poliakov, židov, rusov.
Kolorád je označenie ukrajinskými nacionalistami tých, čo nerozmýšľajú rovnako ako ukrajinskí nacionalisti, a teda ich treba podľa nacionalistov pozabíjať.
Kolorádskij žuk je manderlinka zemiaková, ktorú všetci zbierajú aby neškodila zemiakom a ničia.

309725

6.5.2014 22:04

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokracovanie 46.?.?.?

Reakce na 309725

http://news.bigmir.net/ukraine/813952-Pojavilis--novye-foto-i-video-strelkov-v-Odesse-2-maja
to posledné video článku s dĺžkou 57.38
video Odesa, pozrite si 2.40 ide tam k sanitke zranený šéf odeskej milície a v 2.45-2.52 vidieť ako ho doprevádza zamaskovaný chlap s tou červenou páskou na rukáve a s bejzbolkou. Presne rovnaká páska ako u útočníkov, ktorí strieľali na rowdies, rovnaká páska ako u policajtov chrániacich týchto útočníkov-provokatérov. Na videu pekne vidieť najvyššieho šéfa polície a červenopáskavého zjavne tajného policajta.
Video dávam preto, aby ste ich videli pekne spolu vedľa seba a chápali kto útočil na rowdies, e to neboli žiadni proruskí radikáli ale provokatéri policajti a bohvie ešte kto z Pravého sektoru.
A tí čo umierali v dome, ktorých zastrelili neboli žiadni útočníci s červenými páskami ale obyčajní ľudia ktorí majú určitý názor na fungovanie štátu v ktorom žijú.
Fašizmus na Ukrajine ožíva, fašisti začínajú zabíjať svojich politických odporcov.
A kričia pritom "sláva Ukrajine, sláva hrdinom, Ukrajina ponad vsjo".
viete ako sa tieto heslá prekladajú do nemčiny?
Deutschland über alles, Heil .... atď.
Ktorýsi z európskych politikov nedávno povedal, že v Európe už dávno nebola žiadna vojna a že nemali by sme to brať ako samozrejmosť.
Ak sa nebudeme brániť teroru teraz, potom sa už nikto pýtať nebude, potom sa bude už len strielať a zabíjať. Aj nemčúri boli najprv nadšení a kričali sláva-heil a potom umierali

309774

7.5.2014 11:33

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokračovanie 46.?.?.?

Reakce na 309774

http://weissbach-info.webnode.cz/news/odesa-nove-materialy-co-se-delo-uvnitr-budovy-domu-odboru-dalsi-svedectvi-dalsi-svedkove-skutecny-obraz-se-zacina-ukazovat-v-cele-nahote-/
prvé video zhora 3.37 začína ukazovať vstup tlupy Pravých do domu odborov v Odese, chodia po chodbách, vykopávajú zatvorené dvere kabinetov kde sú poschovávaní Odesania. Na chodbách nie je žiadny oheň, nič nehorí, vidieť maskovaných útočníkov, ktorí neboli žiadny rowdies lebo boli v maskách, prilbách. Futbaloví rowdies nechodia na futbal v maskáčoch s helmami na hlave, to je jasný príznak organizovanej skupiny Pravého sektoru a nie nejakých sfanatizovaných futbalových fanúšikov.
Tretie video zhora vidieť celý vstup Pravých do budovy, okolo 1.40 vidieť plné chodby maskovaných osôb vykopávajúcich dvere do kabinetov s poschovávanými Odesanmi.
Žiadny požiar, aj v kabinetoch žiadny požiar.
Ľudí teda jednoducho zabíjali, potom ich poliali a spálili aby pozakrývali masovú vraždu.
Tých Odesanov, ktorých polícia vyviedla z budovy a ktorých okamžite zobrali do policajných áut a zaviezli na políciu, tých odviezli štátne orgány z Odesy preč. Nie sú v Odese, zatiaľ nie je informácia kde sú.
Sú to svedkovia toho, že žiadny požiar nebol, že na chodbách boli členovia pravých, ktorí ich zabíjali. A nie sú to žiadni rusi ale Odesania.
Svedkov potrebujú zastrašiť, možno odstrániť.
Už sú polooficiálne informácie o asi 100 zmiznutých bez stopy Odesanoch, mnohí z nich mali byť na mieste Domu odborov v Odese alebo v centre v ten deň, zmizli bez stopy. Takže budú asi orgánmi prehlásení za nezvestných, kým ich mŕtvoly neidentifikujú.
Taktiež sú už informácie od miestnych orgánov a oficiálnych predstaviteľov o tom, že v Dome bolo pozabíjaných okolo 120 ľudí (to sú tí nezvestní), že ich nezabíjal nijaký požiar ale ich zastrelili alebo umlátili.
Na videách vyššie predsa žiadny požiar nie je vidieť, požiar bol iba naaranžovaný.
Tieto informácie zodpovedajú tým videám, kde skupina ľudí hovorí, že boli na streche a ich vyviedli von. Že ich pustili pomedzi seba tí maskovaní muži na chodbách a nič im nerobili. To sú ti maskovaní, ktorí čistili kabinety, ktorí zabíjali ľudí v kabinetoch.
Predtým som mal rozpor v informáciach, teraz už nemám.
Na začiatku bolo vidieť na streche pár mužov, ktorá zhora hádzali niekoľko Molotovov (zjavne Pravy sektor), následne sa na strechu dostala skupina Odesanov ktorých vyviedli von. Podľa slov tých zo strechy a podľa iných videí ich vyviedli asi maskovaní policajti, ktorí povedali asi toto: "Ak nepôjdete s nami, tak vás pozabíjajú."
Prečo maskovaní policajti? Lebo ich okamžite odvádzali do pristavených policajných antonov a Pravý sektor kameňmi útočil na tieto antony. Neviem koľko bolo na streche ľudí, asi dosť veľa, odhadom pár desiatok a preto ich nechceli všetkých pozabíjať a boli to asi aj miestni maskovaní policajti a nie smrtiace zrúdy pravého ...Automaticky kráceno

309800

7.5.2014 11:36

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokračovanie 46.?.?.?

Reakce na 309774

Neviem koľko bolo na streche ľudí, asi dosť veľa, odhadom pár desiatok a preto ich nechceli všetkých pozabíjať a boli to asi aj miestni maskovaní policajti a nie smrtiace zrúdy pravého sektoru.
Tí ktorí neboli na streche mali smolu. V kabinetoch bolo málo ľudí, v chodbách boli zrúdy pravého sektoru, ktorí boli predsa z rovnakých oddielov a preto sa nebáli cudzích svedkov.
Ich obete sú tí Odesania, ktorí boli nájdení mŕtvi, zastrelení, umlátení, uškrtení.
Pravý sektor tak postupne zdola hore išiel, čistil celú budovu, zabíjal Odesanov v kabinetoch (to je tú uškrtená tehotná upratovačka), ukazoval postupne v oknách ukrajinskú vlajku aby bolo vidieť čo už je vyčistené.
Následne pálili ľudí.
Je možné, že kde sa nedostali do dobre zabarikádovaných kabinetov tak cez nejakú dieru v dverách hodili dnu špeciálneho Molotova prevdepodobne s nejakou rozpustenou v ňom chémiou, lebo sa hovorí o rýchlo usmrcujúcom plyne ako fosgén (ak sa v Molotove rozpustia určité chemické látky, pri horení sa vytvára fosgén).
Odtiaľ asi sú tie niektoré mŕtvoly, ktorú sú usmrtené priamo ohňom alebo udusené plynom. Úmrtia udusením z oxidu uhoľnatého nie sú náhle, človek nepadne po pár minúte mŕtvy na zem, je to postupnejšie. Fosgén pôsobí omnoho rýchlejšie, čo vysvetľuje aj niektoré mŕtvoly, aj niektoré požiare.
Lebo tie zvyšky požiarov na prvotných videách mi boli divné, a sú v priamom rozpore s tým, že budovu postupne čistili Pravosektorové zrúdy.
Tiež som zachytil inforlmácie, že v budove boli z Kyjeva tajné služby Ukrajiny, čo by zodpovedalo tomu, že policajti tých zo strechy odviedli z budovy von. A komandá smrti Pravých budovu vyčistili.
[bliji] [bliji] [bliji]

309801

9.5.2014 23:42

RE: stíny hrubého ega.

pepi 89.?.?.?

Reakce na 309437

podrobný popis a analyza vopred pripraveneho masakru v Odese:
https://www.youtube.com/watch?v=whqQCx6RXkY&feature=player_embedded&hd=1

309936

4.5.2014 11:34

Myslel jsem, že je to už ze Sněmovní ulice v Praze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Pětadvacet let třeba české fantasmagorie, a ožebračování, to je jako pět druhých světových válek nepřetržitě za sebou. To už je skoro jako kdysi třicetiletá válka, a ty obrázky důsledků mi připadají celkem logické. Bohužel, se tohle ale asi nestane doma například u Švancenberků a nebo u Vondrů...

309438

4.5.2014 14:16

RE: Myslel jsem, že je to už ze Sněmovní ulice v Praze.

Petr/Br o 89.?.?.?

Reakce na 309438

O cem to ten clovek hovori, vztahuje se to snad k tematu - k fotografiim? Boze jakej Svarcenberk a 30 leta valka? OMG!

309454

4.5.2014 12:12

Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Důsledky Putinova lhaní

309441

4.5.2014 12:27

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 309441

vypadneš někdy z role trotlíku? ti lidé zemřeli

309444

4.5.2014 12:57

RE: Re:

Trihlav 68.?.?.?

Reakce na 309444

byli zavrazdeni

309447

4.5.2014 12:49

RE: Re:

Amus 37.?.?.?

Reakce na 309441

Reakce naprostého ignoranta a hlupáka...

309446

4.5.2014 13:24

RE: Re:

Spřízněná duše 37.?.?.?

Reakce na 309441

>Důsledky Putinova lhaní
Hovno! Důsledky těch, kteří se převratem podporovaným z US-EU dostali k moci. Ti se neštítí zločinů proti lidskosti a ti jsou podporováni EU-US, tj. stejnými zločinci. Kdyby existovala spravedlnost a ne dvojí metr, tak by se celá současná vláda UA za takový čin měla zpovídat před mezinárodním tribunálem za zločiny proti lidskosti, osle

309449

4.5.2014 14:58

RE: Re:

Elbarcs 88.?.?.?

Reakce na 309449

preco si myslis, ze za tymto stoji UA vlada? zrejme to bola luza z Praveho sektora alebo proste sfanatizovany dav, do ktoreho mimochodom z tej budovyt predtym proruski aktivisti strielali. Takze co s tym ma spolocne UA vlada? Urobili to snad vojaci? A ako viete, ze za tymto otrasnym cinom nie je Rusko, aby malo zamienku na pripadnu invaziu? /ktoru uz mimochodom chysta aj cez anektovany Krym/? Hlavne ze v Amerike vrazi z wallstreet biju cernochov, ze?

309464

4.5.2014 15:35

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309464

Ukrainian nationalists did not allow anyone to leave the burning building in Odessa. Who tried to escape by jumping out the window, they were shot or ran up and finished off. 2 may 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=s-bpkx0d1fM

309475

4.5.2014 16:42

RE: Re:

Lin 85.?.?.?

Reakce na 309464

Hm... a kdo a co je Pravý sektor - to vám asi zůstává utajené, že? A určitě nic nevíte o bojových kárných skupinách, formovaných samotnou "vládou" (tedy - vaše slovo, mé zní chunta) a skládajících se právě ze žoldáků ultras a neonaciků. Asi nic netušíte, že chunta vydává UE pasy pro nacižoldáky z celé Evropy, nyní hlavně z Polska a Pobaltí. Ještě se ptáte, co s tím má "vláda" společné? Však sama je složená z nacistů! Samotný "ministr vnitra" Avakov dal příkaz oděské milici, že smí zasahovat jen proti "separatistům", ale "pravoseki" a majdanovce nechat na pokoji.
Víte vy vůbec, co se v Oděse skutečně stalo?
Že banderovští pohrobci zablokovali ty chudáky v budově a zapálili ji molotovy? Že ty, kteří se přece jen dostali nějak ven, dobíjeli? Že se smáli, když poloudušení lidé na římsách volali o pomoc, a volali - tak skákej, zmrde! Sláva Ukrajině! Že v ulicích blokovali přijíždějící hasičská auta, vytahovali ven hasiče a surově je bili, rozmotali hadice a rabovali nářadí?
Jasně... podle vás za to může Putin, že? [bliji]
Svědectví a videjek o tom je dost - stačí nebýt líný a pohledat si sám, než vynesu soudy.

309487

4.5.2014 20:00

RE: Re:

Elbarcs 88.?.?.?

Reakce na 309487

"A určitě nic nevíte o bojových kárných skupinách, formovaných samotnou "vládou" (tedy - vaše slovo, mé zní chunta)" ake su dokazy o organizovani tychto zmrdov priamo vladou? Skor mam pocit, ze vlada /chunta atd.../ je v tomto neschopna, je neschopna zakrocit proti Pravemu sektoru.

UE pasy pro nacizoldaky? - dokaz?

Avakovove rozkazy - dokaz?

Ja sa ochotne necham vyviest z omylu.

"Majdanovce" - prosim nehadzat ludi, ktori vtedy vysli v Kyjeve do ulic protestovat proti skorumpovanej Putinovskej babke Janukovicovi, s tymito vrahmi do jedneho vreca.

Tak, ako vy mozete tvrdit, ze na Majdane strielali demonstranti do vlastnych ludi, ja mozem tvrdit, ze to mozno bola provokacna ruska akcia. Jednoducho to nevieme. Chcel som len naznacit, ze vela veci nemozeme tvrdit s istotou.

To, co sa stalo v Odese, je strasne, je to do neba volajuci zlocin a nech to urobil ktokolvek, treba ho postavit pred sud.

309516

4.5.2014 20:57

RE: Re:

vis 78.?.?.?

Reakce na 309516

Pacis sa mi...si este sprostejsi nez sa zda a tak ta tu vyhlasujem za miestneho idiota...

309522

5.5.2014 15:30

RE: Re:

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Reakce na 309487

Pravý sektor jsou Židé!!!

309614

5.5.2014 19:25

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309614

https://www.youtube.com/watch?v=eRpM7pKVf7A

309644

5.5.2014 19:19

RE: Re:

Lennon 193.?.?.?

Reakce na 309487

Žerou západní propagandu a na druhou stranu se nedívají!!Jsou to zaslepenci co ví o dnešním světě prd [pláč] [bliji]

309643

4.5.2014 18:13

RE: Re:

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 309464

Ja si myslim, ze za tim stoji samozvana UA vlada. Protoze kdyz jdu na fotbal, tak sebou molotovy netaham, proste zrezirovana provokace od zacatku, i stou strelbou do davu. Nakone tento postup uz pouzili na majdanu.

309502

4.5.2014 20:10

RE: Re:

Spřízněná duše 94.?.?.?

Reakce na 309464

To máš naprosto jednoduchý a logický. Vláda je zodpovědná za dění ve státě, ne? V tomto případě jde o tzv. vládu, která vznikla nelegitimní cestou a dala vzniknout Pravému bloku a různým jím podporovaným bojůvkám. V civilizovaném světě se taková "vláda" nazývá Junta. Prostě a zákonitě podle logiky - bez státního převratu v Kyjevě, podporovaného US-EU snad až 5 miliardami dolarů, by stěží došlo ke vzniku junty, anexi Krymu, nebyly by ani události v Oděse. Proto taky Amigos za každou cenu kryjí a chrání tuto juntu a demagogicky viní ze všeho Rusko.

309518

4.5.2014 20:59

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309518

Viete čo sú to eskadry smrti, nie tak sa na to choďte opýtať do južnej a strednej Ameriky, tam s nimi a CIA majú skúsenosti najmenej od polovice minulého storočia!!!

309523

4.5.2014 14:35

RE: Re:

Jiří Beneš 178.?.?.?

Reakce na 309441

Tohle může napsat jenom opravdový blbec který si nevidí ani na špičku nosu [bliji]

309455

4.5.2014 16:27

RE: Re:

Viny 178.?.?.?

Reakce na 309441

dôsledky tohoto, čo USA+EU+NATO podporujú:

https://www.youtube.com/watch?v=NKuDzXAgdf4

309486

5.5.2014 11:33

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 309441

Toto je tiež vina Putina?
http://www.youtube.com/watch?v=jJbW74sjn64
Je to všetko vina psychopatických vodcov euroatlantického spoločenstva a jeho pochybných "hodnôt".
Rozhodne nik normálny sa k týmto hodnotám nehlási, len rovnakí ľudia bez svedomia, niekým dobre zaplatení, alebo zaslepení mediálnymi lžami.
http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/17408-barack-obama-vlada-v-kyjev-je-adn-zvolena
Podľa nositeľa ceny mieru je kyjevská vláda legálne zvolená, a to už nepotrebuje ďalší komentár.

309593

4.5.2014 14:15

Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

A co věznění komise OBSE, pardon, podle proruských separatistů přátelská návštěva. Vy taky návštěvy držíte ve sklepě s lepicí páskou na očích?

309453

4.5.2014 14:37

Žádost diskutujícím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 309453

Prosím, nereagujte a neztrácejte čas argumentací. Je to klasický trolling.

309456

4.5.2014 14:45

RE: Žádost diskutujícím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309456

Děkuji, logické argumenty bych tu stěží našel

309459

4.5.2014 17:46

RE: Žádost diskutujícím

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 309459

Logické argumenty je treba nejprve dohledat a pochopit. Protože témer všechny tady už odznely, (stačí pročíst kousek skoro kterékoliv diskuse), tak je nepravdepodobné, že by jste dospel k jinému záveru, než je ten, co prezentujete, i kdyby je sem napsal nejaký Buh. Zjevne nechcete videt problém z více stran, a hrajete si jen svou písničku pro sebe.

Trošku vám pomužu. Misí OBSE se ta mise mohla jen nazývat. Stejne jako vám na zkaženou paštiku nenapíšou, že je zkažená. Je také možné, že ta mise ani nevedela, komu a za co slouží. To tak dneska bývá v mnohém. S ohledem na západní vojenské vmešování a placení cizích žoldáku, nebo účasti na nelegitimním svržení vlády bylo s tou skupinou nakládáno opravdu prátelsky. Na rozdíl od tech, co TO už mají nechtene za sebou.

Ale to vy nejspíš víte a ten zbytek jenom hrajete, že jo. Nechce se mi verit, že by jste byl natolik naivní, nebo nadšený pro to, co tu prezentujete, a v čem vidí problém asi už i slepý a hluchý. Pamatujte, že perpetum mobile je jen fikce, a není to životaschopné. Podobné návnady jsou jen koristníckou snahou o destrukci na účet tech, co ješte neco mají, nebo dokážou dát, prodat. Jinak klasická džungle. Nehrajte si tady na vojáky.

309496

4.5.2014 17:56

RE: Žádost diskutujícím

Lin 85.?.?.?

Reakce na 309459

No... pokud se dovoláváte "logických argumentů", měl byste nejprve nějaké předložit sám. Kde jsou? Stropnický podle vás logikou oplývá?
Tady si můžete počíst cosi logičtějšího o "misi OBSE".

309498

4.5.2014 14:42

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 309453

To nebyla výprava OBSE, ale fašistických špiónu vystupujících jako OBSE.

309457

4.5.2014 15:24

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309457

Ty jsi dobrý vtipálek

309472

4.5.2014 21:00

RE: Re:

tomak 86.?.?.?

Reakce na 309472

Ne neni vtipalek, najdi si to na twitru, nebyla to mise OBSE

309524

4.5.2014 15:09

RE: Re:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309453

mali skončiť ako Mata Hari, ráno k múru a ... [chechtot] [mrknutí jedním okem]

309469

4.5.2014 14:44

Jak ti, co toto zinscenovali a režírovali

ascharad 90.?.?.?

museli milovat našeho prvního "demokratického "prezidenta Havla je až neuvěřitelný a jde děs a strach z toho, co jsou tito lidé schopni udělat pro udržení se u moci kterému říkají boj za demokracii....

309458

5.5.2014 8:47

Ano, boj za demokracii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 309458

Hrůzné slovo, za kterým následuje násilí a válka, zvlášť, když se k tomu ještě přidá slovo: svoboda. Kde se objevila svoboda a demokracie, vzápětí se objevilo peklo. Vždy nějaké násilí, válka a samozřejmě mrtví....A kdo je největším šiřitelem demokracie a svobody? No přece náš milovaný vzor USA.

309576

4.5.2014 14:46

Oběti fašistické soldatesky

pje 93.?.?.?

Dokážu pochopit, že pokud ve stabilizované zemi vznikne separatistické hnutí, které se chce násilně za použití zbraní a teroru územně odtrhnout či vyhlásit vlastní stát, má aktuální vláda důvod zasáhnout proti násilí, ale nikoli páchat násilí mnohem větší. V Oděse nebyla převaha proruských obyvatel, byť byla lehce podpoloviční. Tak jako jinde na Ukrajině se proruské "násilí" omezovalo na vytloukání oken a valchování promajdanistů, nikdy však nepokleslo na úroveň vražd. Těch se od počátku dopouští fašistická promajdanská soldateska a tato nelidská masová vražda v Oděse je markantem těch, kteří toto činí, schvalují či tolerují. Musíme se vzepřít proti tomuto zlu, protože jinak nás ono zlo ovládne...

309460

4.5.2014 18:24

RE: Oběti fašistické soldatesky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309460

na východní ukrajině jde převážně o federalisty, nikoliv separatisty
banderovská junta žida jacenuka je NELEGITIMNÍ KRIMINÁLNÍ SPOLEK, ukrajinci nejsou právně zavázáni ho respektovat jako vládu

o tom jak se banderovci nahlasovali do vlády autentické video zde:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

309504

4.5.2014 14:53

Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Trust no One 62.?.?.?

A ten skurvysyn Palata z platku LZIdnes toto vrazdenie este aj bezostysne obhajuje. Ziadam ceskych statnych prislusnikov s trvalym pobytom v CR, aby nanho podali trestne oznamenie. Verejne schvaluje trestne ciny proti ludskosti, podporuje vojnovu a stvavu propagandu

http://goo.gl/isAU5F

http://goo.gl/4NK6z8

Aj tych upalenych v Odese komentuje tak, ako keby to boli len smradlavi rusi. Tento blazon a stvac ktory oslavuje vrazdenie, navyse este podporuje hnutia smerujuce k potlaceniu prav a schvaluje genocidu vedenu nelegalnou ukrajinskou juntou.

Ak by som bol na uzemi CR, nevahal by som ani sekundu. Tato zruda by nemala byt medzi slusnymi ludmi.

309462

4.5.2014 14:57

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309462

Ty jsi super internetový hrdina, dáš sem fotku?

309463

4.5.2014 22:29

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 309463

Takže ešte raz, kedže som bol editorom zmazaný:

Počúvaj ma Ty (cenzurováno, neurážejte diskutující), myslíš si, že každý je dosratý ako Ty a sedí skrčený tíško doma, a len čaká čo príde?!

Tak ver, že niekto má aj svoju hrdosť a nenechá sa unášať prúdom.

Nie raz som sa zúčastnil demonštrácií, kde som čelil priamym zastrašovaniam zo strany silových zložiek, snahám o šikanu a znechucovanie života. Ale neviem k čomu je dobré sedieť alibisticky doma a čakať ako hovadzí dobytok na porážku. To robia len zbabelci a sráči.

Tri krát som v minulom a predminulom roku na krajskej a generálnej prokuratúre podával obsiahle trestné oznámenia na vrcholných členov slovenskej mafie - teda eufemicky nazvanej "vláda" a "prežident" Na prokuratúrach preto, lebo na policajnej stanici som stretol len alibistických sráčov, ktorí si vymýšlali rôzne výhovorky, len aby nemuseli oznámenia prevziať a zdokumentovať. Asi sa tí mamlasi báli o svoj pár judášskych grošov.

Nič to, aj napriek tomu, že sa tým žiadne ľady nepohli, je vždy lepšie aktívne vystupovať proti zlu v rámci možností legislatívy, ako pasívne prizerať a nechať do doviesť do štádia, keď už bude na nejaký zmysluplný odpor neskoro.

Ak by som bol občanom CR a nachádzal sa na území ČR, rozhodne by som na Palátu to trestné oznámenie podal. Každý slušný človek musí byť tou kreatúrou zhrozený.

309536

5.5.2014 14:35

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309536

No, fajn. Všechna čest. Ale to s tím občanstvím nemá co dělat.

Prokuratura má povinnost vyšetřovat, takže klidně podejte tr oznámení odkudkoliv, hlavně chtějte zprávu o tom, jak to pokračuje. A kdyby prokurator (dnes státní zástupce) nejednal, je třeba podat tr oznámení přímo na jeho osobu, za zneužití pravomocí. Není třeba žádný tištěný A4, stačí napsat od ruky na utržený papírek na WC, a budou muset se tím "zabývat".
Pak budeme se "zabývat" taky jejich personami, pederastickými

309607

5.5.2014 15:37

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309607

Německo má největší zájmy v RU. Proč ještě nebyla podána žaloba na Merkel? za vlastizradu, ani piď z tohoto obvinění neustoupím.

A tak se těšte, opravdu sepíšu obvinění a podám přímo do ruky něm policajta. A budeme sledovat.

Tak jednoduché to je.

309615

5.5.2014 15:42

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 309607

Nebudte clovece naivny. Podat trestne oznamenie na ceskeho obcana Palatu na Slovensku ma asi taky vyznam, ako podat trestne oznamenie na peruanskeho zahradkara. Vobec sa tym ani nebudu zaoberat. Maximalne mi len zalepia hubu lzou, ze to bude postupene bla bla bla. Vzdy vacsi vyznam ma podanie, ktore sa ucini v krajine, v ktorom ma adresat trvaly pobyt a obcianstvo a vykona to osoba spadajuca do rovnakej jurisdikcie.

OK, takze len sedte a nerobte nic.

309617

5.5.2014 16:43

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309617

Existuje poštovní styk. Na české státní zastupitelství je třeba podat stížnost. Neznáte adresy? napičte v gůglu- všechny adresy vám vyskočí

309622

17.5.2014 22:47

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 309622

Vobec nic si nepochopil z toho co som pisal. Skoda.

310230

4.5.2014 15:23

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309462

Jajceňuch prý hřímal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335276-tra...

jak může pederastická kurva hřímat, to fakt nepochopím. [zmaten]

309471

5.5.2014 20:02

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309462

Zřejmě si toho všimla i redakce, a tak ho poslali dělat reportéra přímo do akce. Už otáčí. Reportér Palata ze Slavjanska: "Ukrajinské vojáky mají místní za okupanty". Podle Palaty má ukrajinská armáda pod kontrolou jen zlomek území, zbytek ovládají proruští ozbrojenci. Třeba z něj ještě něco bude.

http://zpravy.idnes.cz/palata-ukrajinsti-vojaci-js...

309649

4.5.2014 15:06

Demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Je zřejmé, že demokracie se zdejšímu portálu vyhýbá obloukem. Není nad cenzuru příspěvků. Bravo, soudruzi.

309468

4.5.2014 15:43

RE: Demokracie

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309468

>Je zřejmé, že demokracie se zdejšímu portálu vyhýbá
>obloukem. Není nad cenzuru příspěvků. Bravo, soudruzi.
Zdejšímu??? Člověče nešťastnej, koukni se všude dokola!!! Prozraď kde se necenzuruje! O jaké demokracii můžeš v současný době ještě hovořit? Tuhle hnusnou zlodějskou chátru co vládne dnes celýmu světu ty máš odvahu nazývat demokracií? To i ti komouši snad byli objektivnější a lidštější. Tady se máš aspoň šanci dovědět názory z druhé strany, jenže to bys musel o ně stát. Ty zjevně patříš k "demokratům" kteří podporují kdejakou špinavost a rozvrat.

309479

6.5.2014 10:43

RE: Demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 309479

Souhlasím. Je to zlodějské, prolhané, demokratické prase. Každý přece ví, že demokrat pouze lže, podvádí a krade. Slušný člověk se demokratovi vyhne obloukem.

309708

4.5.2014 15:22

Z jakého důvodu

Jiří Beneš 178.?.?.?

Putin nekoná a stále se obrací na OBSE což je samoshřejmě házení hrachu na stěnu. Proti USA zločincům nikdo z EU nevystoupí. V tomto mě Putin opravdu zklamal. Kdyby přece fašouny vytlačil z východní části Ukrajiny a počkal tam na výsledek voleb tak nemuselo zemřít tolik lidí. Takhle to vypadá že jenom chuntě ustupuje [zmaten]

309470

4.5.2014 15:40

RE: Z jakého důvodu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 309470

Nemůže konat. Oni přesně na to čekají. Provokují a čekají. Kdyby něco udělal, byla by to voda na jejich mlýn. Měli jsme tady na toto téma několik analýz.

309477

4.5.2014 15:49

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309477

Pane Stwora ľudia sú všade skoro rovnaký a preto Putin nereaguje a nechá Ukrajincov si užiť USA demokratického procesu a osobne si myslím že mierová protiBanderovská operácia začne v polovici týždňa, najneskôr na ďalší týždeň, zaberie celý východ Ukrajiny a juh a západ Ukrajiny si užije chirurgické Humanitárne mierové bombardovanie!!!

Vložený obrázek

309480

4.5.2014 17:20

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309480

Myslíte, že OSN bude nečinně přihlížet?

309495

4.5.2014 18:03

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309495

jedna 300kt hlavica a majú v sídle OSN v Novém Yorku po probléme a oni to dobre vedia [mrknutí jedním okem] a okrem toho každému súdnemu človeku je u (_!_) čo ŽidoAmerická OSN kváka, Rusko a Čína majú právo veta na akúkoľvek čertovinu čo v OSN vymyslia [mrknutí jedním okem] a keby aj to OSN nejako cez veto Ruska presadila, tak som si istý že Putin a Ruský národ to budú mať v (_!_) ale niekoho z toho na západe môže klepnúť pepka a pôjde rovno za Lahvom Vencom do pekla!!! [chechtot]

309499

4.5.2014 18:18

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309495

Samozrejme že OSN bude len nečinne prizerať.
Rezolúcia proti kijevskej junte a ukrajinským fašistom neprejde cez USA, britov a francúzov - a protiruská neprejde cez rusov a čínu.

309503

4.5.2014 18:30

RE: Z jakého důvodu

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 309495

Urcite bude, co pamatuju, tak tomu bylo vzdy. V Iraku, Jugoslavii,Lybii a vsude mozne, kdo sima hned na vsechny ty americke anexe a intervence vzpomenout, je toho moc.

309505

4.5.2014 19:13

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309505

Příspěvek zrušen pro opakovaný trolling. Ze stejného důvodu jsem nepustil zhruba deset dalších jeho příspěvků z dneška. Takže vzkaz autorovi: Spletl jste si lokál, jděte trollovat jinam. Editor

309511

4.5.2014 21:25

RE: Z jakého důvodu

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 309511

Nedělejte ze sebe trotla, že nevíte o čem píšu...Mám na mysli dohodu z Rambouillet která byla pro Srby nepřijatelná, protože se podobala rakouskému ultimátu Bělehradu z roku 1914- například zcela volný pohyb jednotek NATO po celém území srbsko – černohorské federace, tedy v rozporu s principy státní suverenity Jugoslávie. Po negativním stanovisku jugoslávské reprezentace dospěla jednání k bezvýchodnému patu. Ten byl vyřešen čtyřiadvacátého března 1999, kdy letouny NATO zahájily bombardování SRJ. Letecké údery NATO byly v rozporu s mezinárodním právem a nebyly ani posvěceny ze strany OSN.

309527

5.5.2014 13:27

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309511

Zjistil jsem, že podávat trestní oznámení by bylo nošením dříví do lesa. PČR již tento portál důsledně monitoruje

309601

5.5.2014 13:50

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309601

demokrat made in JuEsEj sa pozná hneď [chechtot]

309605

5.5.2014 10:25

RE: Z jakého důvodu

Fanny 194.?.?.?

Reakce na 309495

OSN bude nečinně přihlížet,kolik zvěrstev už přehlídla,je to organisace,kterou si vytvořily USA,tak jim přece musí sloužit v jejich špinavostech,kdyby tomu tak nebylo,dávno by něco udělali.

309584

4.5.2014 21:54

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309470

Jsou asi dvě možnosti. Buď svět přece jen zareaguje na to násilí, nebo se násilí na Ukrajině bude stupňovat a Putin bude muset zasáhnout. Ale uvědomte si prosím, že to znamená skoro jistě tvrdou konfrontaci se Západem, která může skončit 3. světovou válkou, kterou chce Západ vyvolat. Nezajímá je příliš ani smrt vlastních lidí, je jich moc, hrozně otravují, chtějí sociální výdaje a práva. Nakonec Západ tu válku vyvolá, protože pokud nezmění svůj úmysl, nikdo tomu nemůže zabránit. Jediné, čeho se bojí, je, že kdyby se to nějak zvrtlo a vytoužený Armagedon by se nekonal, nebo ne úplně podle plánu, konal by se soudce Lynch. To je drží zpět, potřebují jiného viníka, Rusko, aby mohli po válce ukazovat prstem.

309533

4.5.2014 23:54

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 309533

Zda se, ze nikdo jeste nepochopil, ze zapad chce 3ww, protoze jinak konci. Konci ekonomicky, konci celky jako EU (ta konci stejne) a take USA. Konci socioekonomicky rezim na kterem jsou anglosaske elity zavisle. Zadny globalismus, totalni rozpad zapadu. Nasilim ovsem nikdo nikoho nadlouho nepripouta, prave naopak, coz zase nechapou ti, kteri tyto situace vytvareji.

Jim jde o vse a napsal jsem to s pomernou jistotou jiz u pocatku konfliktu v Syrii. Rusko jiz nema kde ustupovat. To, ze nyni nezasahuje ma svuj duvod - vse ma (bohuzel) svuj cas a misto.

Z podobnych duvodu zacala i 2ww. Jedno je jiste, konec hry na demokracii, konec diplomacie, rukavicky jdou bokem. Ted je pouze otazkou, kdy zacne mela a take pevne doufam, ze nyni se konecne presune centrum konfliktu do Severni Ameriky. Nebo ma kvuli hratkam USA opet umirat cela Evropa? Nyni je na obcanech EU, aby si s prodejnym chlevem v politice a medialni sfere zametli prah. Pokud to totiz neudelaji, bude pozde a opet se bude valcit na tradicnich polich, coz je presny cil USA.

309543

5.5.2014 13:29

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309543

Záleží pouze na Putinovi, jestli válku spustí. A že by se odehrávala na území USA? Hahahahahaha

309602

5.5.2014 13:41

RE: Z jakého důvodu

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309602

tvoje hhahahahahahaha ti stuhne přesně v krku. Jedině ruské rakety drží v šáchu toho černého debila a jeho pány. Přesně tak, dokud budou mít strach, do té doby nespustí III sv.
Ale jinak bych si docela přal vidět amíka po takovém útoku. A taky anglána, nezapomínejte že to jsou jejich prostitutky.

309603

5.5.2014 13:47

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309603

Sú o tom dva filmy, jeden Anglický a druhý Americký, v tom Anglickom sa vreštiaca ženská poštala pri tom ako pozerala na rastúci radiaktívni hríb!!! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

309604

5.5.2014 15:23

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309604

Hahahahahahahahahaha. Nesmíš tolik koukat na filmy. Taky jsem nikoho neviděl v reálu běhat po stropu

309612

5.5.2014 14:02

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309603

Já zase Rusáka, ty rachejtle dokážou totiž lítat i opačným směrem.

309606

5.5.2014 14:40

RE: Z jakého důvodu

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309606

Zjevně jukrajinský intelihent.

Dobře pane Editore, nebudu používat sprostá slova a nebudu vulgární

309608

5.5.2014 15:13

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309606

Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Mor ho!

Zleteli orly z Tatry, tiahnu na podolia,
ponad vysoké hory, ponad rovné polia;
preleteli cez Dunaj, cez tú šíru vodu,
sadli tam za pomedzím slovenského rodu.

Duní Dunaj a luna za lunou sa valí:
nad ním svieti pevný hrad na vysokom bralí.
Pod tým hradom Riman—cár zastal si táborom:
belia sa rady šiatrov ďalekým priestorom.
Pokraj táboru sedí cár na zlatom stolci;
okol neho cárska stráž, tuhí to paholci;
a pred cárom družina neveliká stojí:
sú to cudzí víťazi, každý v jasnej zbroji.
Pobelavé kaderie šije im obtáča,
modré ich oči bystro v okolo si páča.
Rastom sú ako jedle, pevní ako skala,
zdalo by sa ti, že ich jedna mater mala.
Krásna zem — jej končiny valný Dunaj vlaží,
a Tatra skalnou hradbou okol nej sa väží:
Tá zem, tie pyšné hory, tie žírne moravy:
to vlasť ich, to kolíska dávna synov slávy.
Slovenský rod ich poslal, zo slávneho snemu,
aby išli s pozdravom k cárovi rímskemu.
Oni čelom nebijú, do nôh nepadajú:
taká otroč neznáma slovenskému kraju,
lež božie dary nesú, chlieb a soľ, cárovi
a smelými sa jemu primlúvajú slovy:
„Národ slovenský, kňazstvo i staršina naša,
kroz nás ti, slávny cáre! svoj pozdrav prináša.
Zem tá, na ktorú kročiť mieni tvoja noha,
to je zem naša, daná Slovänom od Boha.
Pozri: tu jej končiny valný Dunaj vlaží,
tam Tatra skalnou hradbou okol nej sa väží.
A zem to požehnaná! Chvála Bohu z neba,
máme pri vernej práci voždy svoj kus chleba.
Zvyk náš je nie napadať cudzie vlasti zbojom:
Slovän na svojom seje, i žne len na svojom,
cudzie nežiada. Ale keď na naše dvere
zaklope ruka cudzia v úprimnej dôvere:
kto je, ten je; či je on zblíza, či zďaleka:
Vo dne, v noci na stole dar boží ho čaká.
Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.
A človek nad človeka u nás nemá práva:
sväté naše heslo je: Sloboda a sláva! —
Neraz krásnu vlasť našu vrah napadol divý:
na púšť obrátili sa bujné naše nivy;
mestá ľahli popolom: a ľud náš úbohý,
bitý biedami, cudzím dostal sa pod nohy.
Bláhal už víťaz pyšný, že si bude pásti
vôľu svoju naveky po slovänskej vlasti,
a žiť z našich mozoľov: ale bláhal darmo!
Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo.
A tí, krutým železom čo nad nami vládli,
kdeže sú? — My stojíme; ale oni padli. —
Lebo — veky to svedčia — vo knihách osudu
tak stojí napísané o slovänskom ľudu:
Zem, ktorú v údel dali Slovänom nebesá,
tá zem hrobom každému vrahovi stane sa. —
Nuž, povedzže nám, cáre! mocná ruka tvoja
čože nám nesie: či meč, či vetvu pokoja?
S mečom ak ideš: cáre! meče máme i my,
a poznáš, že narábať dobre vieme s nimi;
ak s pokojom: pozdrav ťa pán neba i zeme,
lepšie, ako ťa my tu pozdraviť umieme. —
Tieto dary božie sú priazne našej znaky;
z ďaky ti ich dávame: ber ich aj ty z ďaky.“
...Automaticky kráceno

309611

5.5.2014 14:41

RE: Z jakého důvodu

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309602

Jasně, hlavně věci uspořádat tak, aby se konflikt neodehrál na území USA. Proto mají US ty desítky základen mimo jejich vlastní území, aby příp. útok na ně, nikdy nebyl na jejich vlastním území. (Chudáci lidi jejichž vlády se staly satelity US a touží mít jejich základny na svém území). Musím uznat, že je to od Am. chytré a hlavně účelné. SSSR se vzdal všech zahraničních základen a Rusko nemá tím pádem nic. To ho staví do nezáviděníhodné posice a Am. jsou přesvědčeni o své nedotknutelnosti. Přesto bych se moc nevyškleboval. Oni své možnosti odplaty mají. Pokud by byli Rusi zahnáni ke krajnímu řešení, mohli by USA území s úspěchem atakovat. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy, na to nezapomínat. Ta Am. protiraketová ochrana moc spolehlivá není a politika USA žene Rusko k zoufalým činům.

309609

5.5.2014 18:54

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309609

Am. protiraketová ochrana moc spolehlivá není? Jedna paní povídala nebo jste odborníkem na protiraketovou obranu?

309638

5.5.2014 21:08

RE: Z jakého důvodu

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309638

Sami Am. uvádějí, že systém PRO USA není schopen zastavit velké množství balistických střel, navíc Rusko disponuje balistickými střelami schopnými prudce manévrovat a rušit navádění interceptoru.

309656

6.5.2014 6:10

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309656

Takže klasické JPP

309690

6.5.2014 11:34

RE: Z jakého důvodu

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309690

Když máš zprávy z US za JPP, tak ano. [chechtot]

309717

6.5.2014 14:52

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309717

Hahahaha. Ty máš ty informace přímo z US nebo pouze z http://protiraketovaobrana.cz/argumenty.

309738

6.5.2014 16:02

RE: Z jakého důvodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 309738

>Hahahaha. Ty máš ty informace přímo z US nebo pouze z
>http://protiraketovaobrana.cz/argumenty.
Ne, porůznu posbírané a všude tvrdí, že stoprocentní ta PRobrana není. Tak sem hoď opak. Tvrdí snad někde a je 100% jistota zásahu??? Docela by mne to zajímalo, proč se nepodělíš a pouze zde bluffuješ?

309743

6.5.2014 17:21

RE: Z jakého důvodu

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309743

PRO tvořená systémem Patriot je,jak ukázala v případě izraelské
-litinové kopule-,"děravá,jak ústa staré ženy"(jak říkají indiáni)
a účinná jen na palestinskou zábavnou pyrotechniku,vyráběnou nakoleně z travexu,cukru rour od kamen....

Na dnešní,ruskou armádou používané prostředky je hodně,hodně krátká,to by potvrdil i odborník na slovo vzatý,obdivovatel Ruska a Putina zvlášť,náš všemi oblíbený a obdivovaný Karel Dolejší z BL.

309748

4.5.2014 15:28

Dnes jsem potkal zlo

jh111 94.?.?.?

Dnes jsem potkal zlo
bylo ukryté pod starým kloboukem v příkopu u silnice.
Ten klobouk se tam válel zřejmě celé věky,
a už jej začínala prorůstat tráva.
Moc z něj vidět nebylo
myslím to zlo
v podstatě jsem zahlédl pouze
žluté bělmo jeho očí,
které vykukovalo
z pod klobouku.
Neustále jsem si říkal
kde se tady vzalo?
přece již dávno svoji slabost všem lidem ukázalo,
ale náhle jsem si uvědomil,
že jej znám,
znám jej,
ale
kam se tedy ztratilo dobro?
http://harmonie111.webnode.cz/products/dnes-jsem-p...

309473

4.5.2014 16:50

RE: Dnes jsem potkal zlo

fohat 194.?.?.?

Reakce na 309473

díky,velmi dobré...každá reakce emočním tělem vytváří kampeličku blízké odezvy..oko za oko..at je to řev na fotbalové tribuně,pochod cikánským ghettem,ANONYMNÍMY výlevy na diskuzním foru...Važme MYSL a následně SLOVA.. [oči v sloup] [oči v sloup]

309488

4.5.2014 15:33

Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.

jh111 94.?.?.?

Zápas gladiátorů

Byly to podivný hry toho roku,
jak již jsem řekl
Na písčité ploše uprosřed Kolosea mělo dojít
k historickému zápasu,
upínaly se k němu zraky všech obyvatel.
proti sobě mělo nastoupit k zápasu
Dobro a Zlo.
U lidí oblíbené Dobro,
mělo znatelnou převahu v sázkových kurzech.
Také ve VIP kruzích na tribuně
mělo Dobro své přívržence.
Sama nejvyšší vládkyně Demokracie,
s poradci Dobrými časy,
se netajili svými sympatiemi k Dobru.
Bohužel jejich dobrá rádkyně Pravda se s příchodem na tribunu
trošku opozdila.
Mezitím v předměstí se již rozhodovalo o výsledku zápasu.
Lež se jako liána obtočila kolem těla Pravdy
a svázanou ji ponechala ve stodole na slámě,
pouze její plášť si navlékla a spěchala do Kolosea na zápas.
Lež není v jádru zlá
jen hodně a to velmi
žárlí na oblibu Pravdy mezi lidem,
a vše dělá pro to,
aby dosáhla stejných poct.
Slunce vystoupalo na své cestě na vrcholek hory
a bubeníci mohli dát signál pro zahájení boje.
Zprvu byl souboj velmi vyrovnaný.
Dobro bylo tou dobou velmi silné, trénované a oblíbené.
Zlo bylo zase velmi pohyblivé,
mrštné a všeho schopné.
Diváci se bavili velkolepou podívanou,
neuvědomujíce si svou spoluodpovědnost za výsledek zápasu.
Dobro používalo světelné výboje,
kterým se Zlo velmi mrštně vyhýbalo,
případně se krylo štítem Necitelnosti.
Převlečená Lež se již také dostala ke tribuně
a v plášti Pravdy přijímala ovace od diváků.
V tu chvíli se naskytl rozhodující okamžik zápasu
Zlo zůstalo zlomek sekundy nekryto svým štítem
a Dobro získalo možnost,
a okamžik, ve kterém mohlo rozhodnout bitvu.
V stejné chvíli malé dítě na tribuně rozpoznalo,
že pod pláštěm Pravdy je ukryta Lež,
a snažíce se ztrhnout Lži plášť
zavrávoralo a spadlo na plochu tak nešťastně
že zabránilo Dobru uskutečnit rozhodující výpad.
Zlo této situace využilo
a jedním skokem se dostalo do pozice
mimo prostor a čas.
Dobru chyběl malý krůček
a navíc, ve snaze vyhnout se malému chlapci na ploše,
uklouzlo na časové ose.
Dobro v mžiku zestárlo a skonalo.
Lidé si zřejmě neuvědomili v té chvíli
co to pro ně do budoucna bude znamenat.
Byly slyšet i hlasy, tvrdící
v podstatě jsme jej ani neznali.
No a jak šel čas,
tak se věci počaly navracet do původních kolejí.
Pouze Pravda již nikdy nezískala zpět svůj plášť,
a oblibu u lidí.
Zlo se usadilo na trůnu,
ale jelikož míra jeho velikosti
vždy závisela na existenci Dobra.
Začalo se také zmenšovat až zmizelo
i když je neustále přítomno
svým postavením mimo prostor a čas.
A Dobro se
občas,
rodí
sílí a
hyne v koloběhu času.
A v tomto mezidobí ukazuje zlo také svou tvář a
roste a sílí úměrně dobru.
A nekončící zápas dále pokračuje.
zdroj
http://harmonie111.webnode.cz/products/zapas-gladi...

309474

4.5.2014 16:01

RE: Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309474

Příspěvek zrušen, neurážejte a nebuďte vulgární. Editor

309481

4.5.2014 16:12

RE: Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.

jh111 94.?.?.?

Reakce na 309481

to: ignorek
Do vaší hlavy se víc nevejde?

309485

4.5.2014 17:00

A kdo to platí ? No že se ptám....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Ukrajinsko-židovský byznysmen Igor Kolomojskij patří mezi oligarchy, které současná pučistická vláda dosadila na začátku března do čela východoukrajinských ruskojazyčných regionů. Vládnoucí gubernátor Dněpropetrovské oblasti Kolomojskij, s aktuálně odhadovaným majetkem přes 35 miliard korun, je mimo jiné spoluzakladatel největší ukrajinské komerční banky PrivatBank. Je známý svým odporem k Rusku a Rusům. Patří také mezi ty ukrajinské Židy, kteří odmítají označovat agresivní militanty z EuroMajdanu za "fašisty", "neo-nacisty" a antisemity. Naopak, údajně jedinou hrozbu vidí tito Židé v Rusku a zejména v Putinovi...Nad otázkou financování ozbrojených militantů během EuroMajdanu se sice dodnes vznáší otazník. Ovšem ve své gubernii se pan Kolomojskij financováním "kontra-revoluce" už netají. V reakci na protesty ruskojazyčného obyvatelstva na východě Ukrajiny rozjel 16. dubna akci: nabízí jménem svým i své PrivatBank tisíce dolarů těm protestujícím, kteří přestanou demonstrovat a nechají se odzbrojit; deset tisíc dolarů pak nabízí Kolomojskij za odchyt ozbrojeného "moskala" (ukrajinské pejorativní označení etnického Rusa). Podle amerického deníku The New York Times měl Kolomojskij už také poskytnout z vlastní kapsy okolo pěti milionů dolarů na palivo a baterie pro ukrajinské armádní transportéry a helikoptéry, aby vůbec mohly opustit své základny a angažovat se aktuálně v "operaci proti teroristům". Rozuměj proti pro-ruským aktivistům.

309491

4.5.2014 17:17

RE: A kdo to platí ? No že se ptám....

Lin 85.?.?.?

Reakce na 309491

Dobré shrnutí. Jen dodám, že si sám financuje také kárnou bojovou skupinu "Šturm" a "Východ", sestavené právě z "pravoseků".
Kolomojský patří svým počínáním k těm židům, kvůli kterým mají jiní židé těžkou hlavu.
Např. tito židé z Izraele (původem z UE) na rozdíl od mnoha našinců dobře chápou, co se stalo v Oděse.

309494

4.5.2014 18:04

RE: A kdo to platí ? No že se ptám....

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 309494

Dekuji za ten odkaz, v teto dobe je velmi tezke nehodit je do jednoho pytle.

309500

4.5.2014 18:08

RE: A kdo to platí ? No že se ptám....

lubosmat 188.?.?.?

Reakce na 309494

Predovšetkým za to svojimi životmi zaplatia všetci postihnutí.
Ako sa postaviť tupému davu?
Kde sú policajti ?
Kde sú záchranári?
Kde sú hasiči?
Všade sú prívrženci pravého sektora?
Ľudia dookola, pokiaľ to nie sú akurát tí, ktorí hádžu zápalné fľaše, petardy alebo dokonca do budovy nestrieľajú, sa prizerajú a nie sú ochotní uveriť tomu čo vidia.
Aktivisti podpálili hlavný vchod a nahádzali "koktaily molotova" na prvé poschodie, presne nad zadným východom z budovy. Nepriatelia majú "bezpečnú" cestu k úniku odrezanú. Víťazné pokriky po každom páde vyskakujúcich ľudí z horných poschodí na betónové plochy pred a za budovou, krvavo sladká chuť víťazstva. Niekde v biblických textoch sa píše "Nie zlý je ten, kto zlo činí, ale horší je ten, z koho zlo pochádza".

309501

4.5.2014 18:37

To stojí za shlédnutí!

Jiří Beneš 178.?.?.?

Vznik fašizmu co to jenom připomíná?: http://vk.com/video137648053_168620792?list=fa4e3a9ed002a70e3c

309506

4.5.2014 19:04

Nerozumim!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Oděsa, Dům odborových svazů, 3.5.2014
>Autor fotek Alena Nikolajenková

Kdo je kdo? Mam ronit slzy nad mrtvymi z leve strany anebo z prave? To neni ze zverejneho clanku vubec jasne. Obrazek neni lepsi nez tisic slov!!!!!!!!!!!!!!!!

309509

4.5.2014 19:19

Je to smutn= a strašné

anonym 46.?.?.?

zachytil som informácie o tom, že polícia dostala priamy zákaz nebrániť ničomu v meste, nechať voľný priechod tým takzvaným futbalovým fanúšikom aby útočili, lebo vládne zložky chceli zlikvidovať tábor proruských demonštrantov v Odese.
Takisto som zachytil informácie, že ten prvý útok na futbal rowdies bol nejaký cinknutý, lebo "proruskí radikáli" prerazili tam, kde boli špeciálne označení policajti, potom sa okamžite stiahli medzi policajtov a dav fanúšikov bol nasmerovaný nie proti týmto provokatérom ale niekde inde, smerom na tábor proruských demonštrantov, ktorý bol iným smerom. Tí ktorí útočili na rowdies neboli totožní s tými čo zomreli v ohni.
Takže to bola riadená provokácia na zlikvidovanie proruského tábora. A vymklo sa im to z ruky, lebo primitívni idioti zacítili krv a svoju moc a začali zabíjať.
Teraz sami nevedia kam z konopí, chcú to hodiť na rusov. Najprv bola rozšírená informácia že všetci mŕtvi boli rusi, teraz sa dozvedeli že to boli mnohí občania Odesy, ktorí zomreli.
Z Facebooku zmizli účty tých, čo sa chválili že tam ničili rusov. Odesa sa nasrala, asi potichu začnú zabíjať tých miestnych zmrdov, čo zabíjali v noci v budove.
Celý výsledok je ten, že Odesa sa postaví proti všetkým zmrdom pravého sektoru, proti Kyjevskej dosadenej nevolenej vláde a začnú robiť u seba poriadky. Napriek tomu, že ide kampaň Jaceňuka že to boli Rusi, tak už mu nikto s trochou zdravého rozumu neverí.
Vyhral chaos, primitivizmus rowdies, vášne a choré mozgy, zdravý rozum prehráva. Slovan bojuje proti slovanovi, lebo aj medzi slovanmi je mnoho s chorým mozgom.
Tak ako miestni ukrajinskú nacionalisti počas druhej svetovej zabíjali mnohých úplne obyčajných ruskojazyčných, poľskojazyčných, hebrejskojazyčných ľudí len preto že to neboli ukrajinci, tak sa to opakuje teraz. Lebo ich rodová vrodená nenávisť k rusom a aj poliakom, židom a iným neukrajincom je silnejšia ako ich rozum. Zdedili to v génoch, ich chorí rodičia ich tak vychovávali k nenávisti. História sa opakuje

309512

4.5.2014 19:29

Spraví vám náladu - Starší Oděssitka to nandala v přímém přenosu TV štábu z Kyjeva

MoUdrostrak 90.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=GB3N93_HoCk

Nebojácná starší paní z Oděssy to dnes (4.5.2014) v přímém(!!!) přenosu nandala reportérce z kyjevského TV štábu, nehledě na přítomné policisty.

Ledy tají i mezi obyvateli měst[smích] A kyjevská fašistická Západem nainstalovaná junta asi z toho radost nemá!

309513

4.5.2014 19:43

K šesté fotografii

Lin 85.?.?.?

Na šesté fotografii (snad jsem dobře počítala) je těhotná žena, přehnutá přes stůl. Kancelář je ohněm netknutá. Šlo o zaměstnankyni domu odborů.
Podle tohoto videa žena neumřela na zadušení dýmem, ale byla zavražděna "pravoseki". Je slyšet její silný křik o pomoc, pak ticho a pak z okna stejné kanceláře vyvěšují UE vlajku.

309514

4.5.2014 22:08

RE: K šesté fotografii

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 309514

pro mě jedno z nejemotivnějších videí v poslední době. To jim bylo
jako jedno, že tam žena křičí, hlavně že se vyvěsí vlajka?

309534

4.5.2014 23:00

RE: K šesté fotografii

Lin 85.?.?.?

Reakce na 309534

Některým ano, některým ne. V budově se v té době pohybovali jen "pravoseki" (jakoby "osvobozující" budovu od "separatistů" ) a milice, hlídkující venku, jiné lidi dovnitř nepustila. Tak to alespoň píší.
Žena byla uškrcena šňůrou od telefonu.
První pokus o rozbor nesrovnalostí na fotografiích zde.
Autor upozorňuje např. na střelné rány, na barikády uvnitř budovy, na nezvyklou polohu těl (přemisťovaných posmrtně), na ohořelá těla v patrech, kde vůbec nehořelo, na zčernalou horní polovinu těla (což svědčí o polévání obětí hořlavou směsí) aj. Také jsou tam jasně vidět "operativci" - stejní, jako na majdanu v Kyjevě, označení červenými páskami na rukávu.
Všechno to vypadá na předem naplánovanou akci.

309540

5.5.2014 10:55

RE: K šesté fotografii

Fanny 194.?.?.?

Reakce na 309534

Asi jsou to fakt choré mozky jak jinak si to vysvětlit,kus hadru je víc než lidský život,no to jsme to dopracovali a co bude dál,

309588

4.5.2014 22:55

RE: K šesté fotografii

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 309514

V případě požáru nejdřív zabíjí kouř. Největší koncentrace těl je na schodišti, kde je i největší poškození požárem. Tam mohli ti lidé vlivem kouře
ztratit orientaci, nebo být odžíznuti a udusit se. Né však paní u otevřeného okna (foto 6), kde není poškození požárem, jen zadýmení. Tu nezabil požár.
Zvláštní je monitor a klávesnice otočená směrem k oknu a oranžová helma na zemi pod oknem s tyčí (tyč se objevuje i jinde).

309537

5.5.2014 3:40

RE: K šesté fotografii

Reyhan 86.?.?.?

Reakce na 309514

Zdá se, že vše bylo připraveno chuntou z Kyjeva.
http://janica9.wordpress.com/2014/05/03/odesa-2-kv...

309554

4.5.2014 19:50

Vstup do UA armády

Jiří Beneš 178.?.?.?

Dotazník pro vstup do Ukrajinské armády: http://lifenews.ru/news/132571

v kroužku:"Jste připraven střílet do neozbrojených žen?" [bliji] [bliji]

309515

4.5.2014 21:37

nechápem

PXP 80.?.?.?

Nechápem postoj našich aj Vašich politikov k reálnej situácii. Jednoducho majú oveľa presnejšie informácie, ako my tu, čo sa trápime prehľadávaním netu. Napriek tomu mlčia a zamlžujú...ale preto ich predsa nikto nezvolil do čela štátu, ako reprezentantov našich krajín. Aký väčší impulz potrebujú, aby sa prebrali, ako toto zverské zabíjanie Ľ U D Í v Odese...

309529

4.5.2014 22:57

RE: nechápem

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 309529

Nu lidé (pokud se dá těm tvorům tak říkat), kteří jsou schopni pro svoje ekonomické zájmy a ego zabít statisíce až miliony (Irák, například) a jsou dle všeho schopni naplánovat jaderný armagedon, tak ti nějakých pár desítek ani nevnímají.

A obávám se že ani likvidace celých kontinentů (například Evropy) je k nějakým slzám nedožene... [bliji]

309539

4.5.2014 22:55

V Oděse lidi upaloval židovskými instruktory vycvičený Pravý sektor

r.m. 80.?.?.?

"Členy Pravého sektoru jsou ukrajinští Židé, kteří kdysi odjeli do Izraele, pak se vrátili na Ukrajinu, jsou vycvičeni v armádě Cahal (pozn.: Oficiální hebrejský název armády je Cva Hagana LeJisrael – zkr. Cahal, v překladu „Izraelská obranná armáda“, angl. Israel Defence Forces) a jsou členy Pravého sektoru...."
Jinými slovy členové Pravého sektoru nejsou Banderovci, ale židovští militanti vycvičení v Izraeli [bliji]
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3757-valentina-lyulya-kdo-je-ukrajinska-opozice-.aspx

309538

4.5.2014 23:25

Achmetovi dělníci zhabali fabriku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Achmetovi robotníci zhabali fabriku

Dnes

Ve městě Jenakijevo severovýchodně od Doněcka dnes skupina ozbrojené lidové milece hutníkú-dělníkú obsadila hutní závod, který patří nejbohatšímu Ukrajinci Rinatu Achmetovovi a prohlásila ho majetkem Doneckého lidu.
[velký smích] [vyplazený jazyk]

309541

4.5.2014 23:43

Demokracie v pojetí amerického imperialismu a české

Abuelo 89.?.?.?

zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického imperialismu. Předpokládám, že Dienstbieři, Zaorálkové, Roučkové, Stropničtí, Bělobrádkové, Schlafenberkové, Kalouskové, Štětináčové, Bursíkové, Pánkové, Urbanové, Kocábové a stovky dalších členů české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického imperialismu prožívají při pohledu na výše publikované otřesné snímky z Ukrajiny konečně svůj největší životní orgasmus. Vždyť je to výsledek také jejich neúnavné aktivity na Ukrajině.

Konečně zase zvítězila jejich pravda, láska a demokracie!!!

309542

5.5.2014 2:22

RE: Demokracie v pojetí amerického imperialismu a české

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 309542

Otřesný reál, ale těm kteří našli zalíbení v propagandě pravdolásky to prostě hlavy nepoberou. A jasně to zavrhnou za nemožné s čím podvodníci s vervou a zalíbením bačů stříhaných ovcí, tedy nejenom osvědčeně počítají. Vyšlo jim to nejednou a zvyk je železná košile s kterou počítají. Bohužel oprávněně. [bliji] [bliji] [překvapení]

309552

5.5.2014 1:11

Možná je to ještě jinak

Silent 89.?.?.?

Zde je ještě jiný pohled na věc:
http://vvv-ig.livejournal.com/690116.html

309546

5.5.2014 9:57

bez slov...

naiva 91.?.?.?

http://ersieesist.livejournal.com/813.html

309580

5.5.2014 18:51

k fotkám neni popis

mariankosnac 62.?.?.?

Chýba k tomu popis. Na fotkách sú mŕtvi proruský aktivisti, ktorý budovu obsadili a zabarikádovali sa v ňej. Ukrajinci budovu podpálili. Ale je nejasné kto vlastne za tým je, ukrajinskí separatisti? ukrajinská armáda? Pravý sektor? Alebo polícia? [zmaten]

309637

5.5.2014 23:29

Pro editora

Starý doktor 109.?.?.?

Reakce na 309637

Dnes na RT se objevilo video dokazující spolupráci policie s provokatéry označenými červenými pásky jak to zmiňují např. zde
http://leva-net.webnode.cz/products/jak-vrazdili-o...
http://e-republika.cz/article2590-Po-masakru-v-Od-...
zde video- http://www.youtube.com/watch?v=sngyI_PjBKA
Závěr si udělejte sám a uvažtě zda to a jak to zpublikovat.

309668

5.5.2014 19:58

MÍTINK 9 Května.

Ladislav ladislav (tečka) kasuka (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Na tento mítink s předáním petice, jsou zváni všichni slušní a poctiví pracující lidé, napříč celou zemí a politickým spektrem, kteří jsou přáteli Ruska a mají dost toho, jak nám naše média a politici sloužící EU a USA lžou ...Je to lidová nadstranická akce ...
MÍTINK NA PODPORU RUSKÉ FEDERACE 9 KVĚTNA 2014:

Celá akce je primárně zaměřena jako vyjádření podpory Rusku v době, kdy na něj naši politici a média chrlí oheň a síru. Představuji si to jako pochod s vlajkami a gergijevskými stuhami od Hradčanské k ruskému velvyslanectví a následné předání podpisů z petice na podporu Ruské federace.

Rozhodně nechci nějaké dlouhé řečnění někoho, kdo by si chtěl přihřát svou osobní polívčičku, zejména ne poslanců, nebo dokonce europoslanců ...Myslím, že nicneříkajících keců a frází, máme všichni více než dost. Takže, možná krátké poděkování účastníkům,vysvětlení, proč tato akce vznikla a za jakým účelem a pak pochod k velvyslanectví ... Možno po cestě skandovat různá hesla, jako třeba NAŠE VLÁDA VE STRAKOVCE PODPORUJE BANDEROVCE - HANBA - HANBA . HANBA, nebo V LUHANSKU I DONĚCKU PORAZÍ RUS FAŠISTU, případně PRAVÝ SLOVAN Z ČESKA JE NA STRANĚ RUSKA ...Jsou to jen návrhy, které jsem vymyslel a další nápady na slogany jsou vítány ... Každopádně to má být jednoduchá, nadstranická lidová akce bez vedlejších motivů a skrytých záměrů ...

Ladislav Kašuka.

https://www.facebook.com/events/760059337361787/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regularSejdeme se v 15:30 u stanice metra Hradčanská a půjdeme k velvyslanectví Ruské federace.9.květen je dnem vítězství RUDÉ ARMÁDY a v samotném Rusku, se v tento den Volgograd přejmenovává na 24 hodin na Stalingrad, jelikož Rusové ctí toto vítězství a uznávají za něj zásluhy těm, kteří ho tehdy získali ... Dnes, je kvůli aktuálním událostem na Ukrajině toto datum nejvhodnější k předání podpisových archů petice na podporu Ruské federace, protože vyjadřuje aktuální potřebu se postavit novodobým fašistickým hrozbám a zároveň tím uctíme ty, kteří tuto hrozbu v minulosti již jednou zažehnali a všem nám tím zachránili život ...

309648

6.5.2014 14:47

vrtěti kočkou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

obávám že zde nejde o řádění násilnických hord které se vymkly kontrole ale o akce FSB které mají vytvořit záminku k invazi
nezapomente že stejným způsobem to dělala CIA ve střední americe v 80. letech
každopádně je to hrůza

309735

7.5.2014 20:17

Jak je mozne?

nevim 78.?.?.?

jak je mozne ze jsou lide spaleni a jejich saty nedotceny? pripadne jen oblicej a vse okolo je ohnem nedotceno? [zmaten]

309824

9.5.2014 15:26

RE: Jak je mozne?

Bluejamie65 109.?.?.?

Reakce na 309824

popálení obličejů a rukou má ztížit identifikaci, většinou jde o místní lidi, ale přitom bylo potřeba (alespoň zpočátku)plnit určité zadání tzn. tvrdit, že šlo o cizince = přicestovalé Rusy, osoby z Přidněstrovské republiky, ruské špiony atd.

309927

9.5.2014 18:22

RE: Jak je mozne?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309927

Výborný postřeh! Nejde tady o "bestialitu davu", nýbrž o promyšlenou a za desetiletí "vyladěnou" taktiku Esskader Smrti (Pravých Sectorů) , které byli provozovány CIA a Emeričany nasazovanými pučistickými vládami v Latinské Emerice.

Jedna věc je (cynicky řečeno) zabít jednu lidskou bytost - druhou věcí ale je z jejího usmrcení vymačkat a vydřít maximální efekt vedoucí k co největšímu zotročení podmaňované populace.

Ve skutečnosti neoddlužitelná Emerika a CIA i Vrchnost je ovládající, netahá na Ukrajině - a natož ve světě - za delší konec. A to právě i díky tomu, že se methody Esskader Smrti (Pravých Sectorů) využívané po staletí v Latinské Emerice "proflákly" a tamní populaci naopak emancipovaly a smrtelně zorientovaly protiseveroemericky.

Ale naštěstí/naneštěstí Emerice a CIA už nic jiného nezbývá - po čtvrt století se Západ snažil Rusko dostat do kravaty - a Rusko naopak s dalšími emancipovanými a protizápadně orientovanými velmocemi se sdrružilo v BRICS a pomohlo nasměrovat Emeriku do neoddlužitelné uličky.

Takže False Flag operace jsou výrazem právě slabosti a neschopnosti. V době, kdy je supervelmoc na vrcholu, si False Flag operacemi ani Esskadrami Smrti prosperitu zachovávat nepotřebuje. Litujme oběti emerických režisérů v dressech CIA a Pravého Sectoru - na druhou stranu jásejme, že Zrůdná Kobyla už vychcípívá a zrůdnosti jejího kopání typu Oděsského Massakru jsou toho potvrzením!

Vložený obrázek

Věřme, že stejně jako nyní na osvobozeném Krymu lze již strávit skvělý vinný trip, tak brzy si opět zaletíme či zajedeme v pohodě do nádherného Odessa National Academic Theater of Opera and Ballet na nejlepší kousky rusských authorů, které tam jsou každou letní sezónu uváděny. Prostě si nedokážu představit, že by v letní Oděsse zněly v ukrajinštině a město by bylo zohyzděno hnusnými klikyháky Pravého Sectoru nebo dokonce svastikami [pláč] Na to jsou a byli vždy Oděssité příliš kulturním publicem, nežli by to strpěli.

Naproti Academic Theater http://1url.cz/x3BN jsou stěny s hrdiny Řádu Slávy a Sovětského Svazu, které jsou rovněž velice vkusně a pietně provedeny - na rozdíl od některých jiných venkovních expozic v městech ex-CCCP. Oděssa má prostě šmrnc a Oděssité slušný vkus na to, aby tupě hailovali kyjevské pučistické fašistické juntě a Pravému Sectoru!

309932

10.5.2014 9:52

Gubernátor Chersonského kraja Odarčenko na 9.mája

naiva 91.?.?.?

z tribúny tvrdil, že II.svetová bola o boji proti komunistickej okupácii- ľudia pod pamätníkom kričali hanba ...

https://www.youtube.com/watch?v=Cz8X-Z5jmCs

309944

11.5.2014 16:05

k foto 10

Smokin Joe 77.?.?.?

jenom poznámka k foto č. 10, kde je tělo muže s brýlemi. Zemřel v sedě na schodech opřený o zábradlí a bez brýlí (zřejmě udušen kouřem). Někdo ho pak položil na zem (proto ta pokrčená noha-původně seděl) a nasadil mu brýle (asi mu to připadalo vtipné). Na RT to brali jako důkaz, že muže polili molotovem, jelikož měl ty brýle pořád na sobě jabo by nic. Jen tím chci říct, že je třeba přistupovat k informacím kriticky, propaganda je na obou stranách.

309987

11.5.2014 16:19

RE: k foto 10

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 309987

jenom doplnění, na podobné dezinformace jsem v souvislosti s Oděsou narazil vícekrát, nepřebírejte informace automaticky, přistupujte kriticky, ať je info odkudkoliv

309988

12.5.2014 8:37

RE: k foto 10

mariankosnac 62.?.?.?

Reakce na 309987

Ale aj to je veľmi divné, že sedel a čakal na schodoch kým sa udusí a nešiel po schodoch dole k východu ani hore na strechu. Asi im nebolo dovolené uniknúť.

310017

17.6.2014 10:00

Jasná mystifikace veřejnosti

Petr Gabriel baarnabas (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Prostě předstírání boje v ulicích Oděssy mezi fotbalovými fanoušky a Rusy mělo navodit jen atmosféru spravedlivého vyřízení účtu mezi nimi. Toto divadlo, zakončené masakrem s výzvou pro obyčejné Rusy a odboráře obecně.
Úmyslné oklamání veřejnosti napodobilo 11. září 2001, kdy byli zneužiti Arabové, ale jasné údaje zpravodaje FASU americké armády
o provedení nuke náložemi,o tom svědčí EMP 10 na 5 V/m na vrcholu elektrického pole a 4000 A/m na hrotu magnetického pole!
I další články o tritiu a lithiu, které také napomohly US vědcům
(vojenským)dokonat plánovanou mystifikaci světové veřejnosti!
3000 lidí bylo vypařeno, či roztrháno a 2000 otráveno freonem.
V Oděsse brutálně zahynulo 50 odborářů.

311765

Příspěvků: 123

04.05. 11:12 fohat  stíny hrubého ega.
06.05. 13:03 zle je  VÁŽNE INFORMÁCIE
06.05. 13:05 pokračovanie  VÁŽNE INFORMÁCIE 2
06.05. 22:04 pokracovanie  RE: VÁŽNE INFORMÁCIE
07.05. 11:33 pokračovanie  RE: VÁŽNE INFORMÁCIE
07.05. 11:36 pokračovanie  RE: VÁŽNE INFORMÁCIE
09.05. 23:42 pepi  RE: stíny hrubého ega.
04.05. 11:34  Myslel jsem, že je to už ze Sněmovní ulice v Praze.
04.05. 14:16 Petr/Br o  RE: Myslel jsem, že je to už ze Sněmovní ulice v Praze.
04.05. 12:12  Re:
04.05. 12:27  RE: Re:
04.05. 12:57 Trihlav  RE: Re:
04.05. 12:49 Amus  RE: Re:
04.05. 13:24 Spřízněná duše  RE: Re:
04.05. 14:58 Elbarcs  RE: Re:
04.05. 15:35  RE: Re:
04.05. 16:42 Lin  RE: Re:
04.05. 20:00 Elbarcs  RE: Re:
04.05. 20:57 vis  RE: Re:
05.05. 15:30 pro poldy: Milan Litvik  RE: Re:
05.05. 19:25  RE: Re:
05.05. 19:19 Lennon  RE: Re:
04.05. 18:13 Aleks  RE: Re:
04.05. 20:10 Spřízněná duše  RE: Re:
04.05. 20:59  RE: Re:
04.05. 14:35 Jiří Beneš  RE: Re:
04.05. 16:27 Viny  RE: Re:
05.05. 11:33  RE: Re:
04.05. 14:15  Re:
04.05. 14:37 Vladimír Stwora  Žádost diskutujícím
04.05. 14:45  RE: Žádost diskutujícím
04.05. 17:46 ppppp  RE: Žádost diskutujícím
04.05. 17:56 Lin  RE: Žádost diskutujícím
04.05. 14:42  RE: Re:
04.05. 15:24  RE: Re:
04.05. 21:00 tomak  RE: Re:
04.05. 15:09  RE: Re:
04.05. 14:44 ascharad  Jak ti, co toto zinscenovali a režírovali
05.05. 08:47  Ano, boj za demokracii
04.05. 14:46 pje  Oběti fašistické soldatesky
04.05. 18:24  RE: Oběti fašistické soldatesky
04.05. 14:53 Trust no One  Priatelia, zastavte tohto psychopata.
04.05. 14:57  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
04.05. 22:29 Trust no One  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
05.05. 14:35 ignorek  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
05.05. 15:37 ignorek  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
05.05. 15:42 Trust no One  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
05.05. 16:43 ignorek  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
17.05. 22:47 Trust no One  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
04.05. 15:23 ignorek  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
05.05. 20:02  RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.
04.05. 15:06  Demokracie
04.05. 15:43 co na tom záleží  RE: Demokracie
06.05. 10:43  RE: Demokracie
04.05. 15:22 Jiří Beneš  Z jakého důvodu
04.05. 15:40 Vladimír Stwora  RE: Z jakého důvodu
04.05. 15:49  RE: Z jakého důvodu
04.05. 17:20  RE: Z jakého důvodu
04.05. 18:03  RE: Z jakého důvodu
04.05. 18:18  RE: Z jakého důvodu
04.05. 18:30 Aleks  RE: Z jakého důvodu
04.05. 19:13  RE: Z jakého důvodu
04.05. 21:25 Aleks  RE: Z jakého důvodu
05.05. 13:27  RE: Z jakého důvodu
05.05. 13:50  RE: Z jakého důvodu
05.05. 10:25 Fanny  RE: Z jakého důvodu
04.05. 21:54  RE: Z jakého důvodu
04.05. 23:54  RE: Z jakého důvodu
05.05. 13:29  RE: Z jakého důvodu
05.05. 13:41 ignorek  RE: Z jakého důvodu
05.05. 13:47  RE: Z jakého důvodu
05.05. 15:23  RE: Z jakého důvodu
05.05. 14:02  RE: Z jakého důvodu
05.05. 14:40 ignorek  RE: Z jakého důvodu
05.05. 15:13  RE: Z jakého důvodu
05.05. 14:41 co na tom záleží  RE: Z jakého důvodu
05.05. 18:54  RE: Z jakého důvodu
05.05. 21:08 co na tom záleží  RE: Z jakého důvodu
06.05. 06:10  RE: Z jakého důvodu
06.05. 11:34 co na tom záleží  RE: Z jakého důvodu
06.05. 14:52  RE: Z jakého důvodu
06.05. 16:02  RE: Z jakého důvodu
06.05. 17:21 Emil Robot  RE: Z jakého důvodu
04.05. 15:28 jh111  Dnes jsem potkal zlo
04.05. 16:50 fohat  RE: Dnes jsem potkal zlo
04.05. 15:33 jh111  Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.
04.05. 16:01 ignorek  RE: Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.
04.05. 16:12 jh111  RE: Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.
04.05. 17:00  A kdo to platí ? No že se ptám....
04.05. 17:17 Lin  RE: A kdo to platí ? No že se ptám....
04.05. 18:04 Aleks  RE: A kdo to platí ? No že se ptám....
04.05. 18:08 lubosmat  RE: A kdo to platí ? No že se ptám....
04.05. 18:37 Jiří Beneš  To stojí za shlédnutí!
04.05. 19:04  Nerozumim!!!
04.05. 19:19 anonym  Je to smutn= a strašné
04.05. 19:29 MoUdrostrak  Spraví vám náladu - Starší Oděssitka to nandala v přímém přenosu TV štábu z Kyjeva
04.05. 19:43 Lin  K šesté fotografii
04.05. 22:08 Smokin Joe  RE: K šesté fotografii
04.05. 23:00 Lin  RE: K šesté fotografii
05.05. 10:55 Fanny  RE: K šesté fotografii
04.05. 22:55 Smokin Joe  RE: K šesté fotografii
05.05. 03:40 Reyhan  RE: K šesté fotografii
04.05. 19:50 Jiří Beneš  Vstup do UA armády
04.05. 21:37 PXP  nechápem
04.05. 22:57 Kosk  RE: nechápem
04.05. 22:55 r.m.  V Oděse lidi upaloval židovskými instruktory vycvičený Pravý sektor
04.05. 23:25  Achmetovi dělníci zhabali fabriku
04.05. 23:43 Abuelo  Demokracie v pojetí amerického imperialismu a české
05.05. 02:22  RE: Demokracie v pojetí amerického imperialismu a české
05.05. 01:11 Silent  Možná je to ještě jinak
05.05. 09:57 naiva  bez slov...
05.05. 18:51 mariankosnac  k fotkám neni popis
05.05. 23:29 Starý doktor  Pro editora
05.05. 19:58 Ladislav  MÍTINK 9 Května.
06.05. 14:47  vrtěti kočkou
07.05. 20:17 nevim  Jak je mozne?
09.05. 15:26 Bluejamie65  RE: Jak je mozne?
09.05. 18:22 MoUdrostrak  RE: Jak je mozne?
10.05. 09:52 naiva  Gubernátor Chersonského kraja Odarčenko na 9.mája
11.05. 16:05 Smokin Joe  k foto 10
11.05. 16:19 Smokin Joe  RE: k foto 10
12.05. 08:37 mariankosnac  RE: k foto 10
17.06. 10:00 Petr Gabriel  Jasná mystifikace veřejnosti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 15 977