Diskuze k článku

Rusko, Sýrie a úpadek americké hegemonie

Příspěvků 24

15.10.2013 4:03

V USA, kazdy kdo byl proti valce,tak mel tezky zivot,zbrojni monopoly jsou silnejsi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Americka historie o lidech, jez vzdorovali valce a chteli mir,vzdy doslo k tem nejspinavejsim a nejpodlejsim, praktikam lidi,jez na valce stavi sve bohatstvi, samozrejme media,co vlastnili jim v tom pomohla take.
Charles Lindberg pozvedl svuj hlas a varoval Ameriku nezucastnit se evropskych valecnych problemu, samozrejme,ze za hlas miru byl ze vsech stran napaden a Limdbergum se "ztratilo" jedin edite jez meli anikdy nebylo nalezeno.Mnozi Americane odmitli bojovat,zucastnit se evropskeho tazeni a vzali praci jen, jako posadky sanitek a dobrovolnych hasicu,ale,verejnost byla zcela proti nim,jako zradcu a hazela po nich kameny a napadala je ,ze nejsou vlastenci,vubec nevzali na vedomi,ze Amerika neni napadena.Propaganda jez dnes odsuzuje vlastenectvi,se zcela dobre dodila v dob epocatku druhe svetove valky, i Stalin prohlasoval vlastenecky ze je treba branit svate uzemi Ruska, branit Nemecko,uz nebylo vlastenctvi,ale fasismus.
Those Angry Days: Roosevelt, Lindbergh, and America's Fight Over ...
http://www.barnesandnoble.com/w/those-angry-days-lynne-olson/1111808917%3Fean%3D97814000697...
At the center of this controversy stood the two most famous men in America: .... Lindbergh saw his heroic reputation besmirched—and his marriage thrown into ... in an epic battle over the role of the United States in the early years of World War II. ... The stakes could not have been higher and the outcome was never certain.
To same najde v projevu americkeho senatora Fulbricht,jez jako Limberg,nechtel,aby Amerika sla do valky,zde,opet zaucinkoval elitou kontrolovana media,protesty studentu a jinych byli policii krvave potlaceny,doslo i ke strelbe do lidi.
Dnes,demonstrovat znamena ,podle uz zcela prispusobenym zakonum,pro prani elity,stat se terroristou,uz ne demonstrantem,vsechny spolky,politicke strany nesouci mirove programi jsou sledovany FBI a oznaceny ,jako terroristicke strany.
Senator Fulbright and the Vietnam War 1966-1972 | U.S. Capitol ...
www.visitthecapitol.gov/exhibition-hall/timeline/photos/1658
Senate Foreign Relations Committee Chairman J. William Fulbright was an early supporter of America’s efforts against ... Senator Fulbright ... involvement there. In ...
Za zminku stoji si najit,kolik milionaru v USA bylo pred valkou a po valce,budete prekvapeni.
War Is A Racket, by Major General Smedley Butler, 1935
http://www.ratical.org/ratville/CAH/warisaracket.html
Distinguished service medal, 1919; Major General - United States Marine .... What does it profit anyone except the very few to whom war means huge profits?

Dnes,vlada USA nema penize na vyplatu statnim zamestnancum,ale,stale ma penize na pokracovani valek v mnoha statech sveta a vydrzovani vojenskych zakladen,kterych je vice,jak sto.
10 companies profiting the most from war - USA Today
http://www.usatoday.com/story/money/business/2013/03/10/10-companies-profiting-most-from-w...
Mar 10, 2013 ... Then you had the cold war ramp up under Reagan with huge defense spending. ... The business of war continues to be profitable; Defense contractors look ... Arm ...Automaticky kráceno

297871

15.10.2013 7:51

RE: V USA, kazdy kdo byl proti valce,tak mel tezky zivot,zbrojni monopoly jsou silnejsi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 297871

>Americka historie o lidech, jez vzdorovali valce a chteli mir
Ano, nekteri Americane si skutecne nepreji a ani nikdy neprali valku, zadnou, to je fakt, ale soucasne si take samozrejme nepreji pozbyti majetku (kdo kde by si to pral...?), jakoz i zivotniho standardu, to se povetsinou tykalo jen skutecne vybocujicich jedincu. Totiz i ti nejprimitivnejsi Americane jsou si vedomi toho, ze zapojeni USA nekde do valky znamena pro ne trh, praci, zisk (krome onoho zisku jsou si vedomi prisunu cizich surovin "za pomoc", a mimo to nejdulezitejsim faktorem pro ne je nove a dalsi oddaleni zazehnuti valky na jejich uzemi.
>vzdy doslo k tem nejspinavejsim a nejpodlejsim, praktikam
>lidi,jez na valce stavi sve bohatstvi, samozrejme media,co
>vlastnili jim v tom pomohla take.
K tomu nejsou a ani v minulosti nebyla existencne zapotrebi oblbujici media, ktera to sice delaji, ale to je v podstate jen neco jako kulisa - to sebevedomi (ne jen vedomi) kazdeho Americana se dedi - pouhe vedomi jen narusta kdovikde na svete.

297877

15.10.2013 9:39

Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už během čtení článku, jsem vnímal nádherný překlad! A libozvučný češtin. Díky za něj!

Opět se potvrzuje, v závěru textu, že neexistuje "mezinárodní židovsto". Alespoň ve všech otázkách VšehoMíra! Íránští a rusští bohatí a mocní židé s postavili části emerických krvelačných židovských Predátorů a hyen. Resp. vsadili na zlý Írán, zlé Rusko, zlou Čínu či zlou Sýrii jako na SVÉ KONĚ konfliktu - proti "svým" emerickým bratrancům(!?) Khassarům. A de facto zčásti i proti khassarovským jestřábům v genozidním a apartheidním zmetku USraHellu.

Byli jsme velice, velice, ale opravdu velice blízko atomové katastrofy. Nyní dochází ke katarzi i emerického dluhu. Možná, byla "syrská krize" a pochod po ose Tripolis-Damascus-Tehran-Moscow-Peking jen krvavým a odporným blufem "dýmů/krásy".

A ve skutečnosti šlo o ODPUŠTĚNÍ emerického DLUHU celým světem a všemi zahraničními veřiteli. Aby se hroutící a bankrotující JůYsEj i s Lehem, Danou, Mikinem a dalšími zplozenými zrůdnými lidskými kretény, dokázalo nadechnout k životu.

Uvidíme v následujících týdnech, měsících a letech. "Dýmů/krásy" pomalu vyhasíná. Přichází a lze tušit něco nového. Pokud papež velebil Vladimira Vladimoviche a naopak chtěl vyobcovat z katolické církve za Sýrii presidenta Hollanda, zní to pro uši českých pravicujících a zinkajících Pepíků a i lídlujích Mařen/ek, co za Zlého Bolševííííka hrdinně i undergroudově naslouchali Kocábu, velice, velice, ale opravdu velice NEZVYKLE!

Rusáci jsou přece pro Pepíky a Mařen/ky vždy "zlí okupanti". Tak jaktože Papež velebí Vladimira Vladimiroviche http://www.ibtimes.co.uk/articles/504007/20130905/... - a chce naopak vyobcovávat François Hollanda?! Vždyť ten hodný Západ, a češští Keltové - no musí mít z toho zmatek v pravicujících a po horování pro texasky zblblích kebulích...

297883

15.10.2013 9:59

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 297883

Pane MoUdrostrak to sa mýlite s tým pádom doláru, pokiaľ budú v Moskve a v Pekingu doláre brať dovtedy bude Wašinkton dlhový strop zvyšovať a FED do klávesnice doláre naťukávať až povie Číňan a Rus fuj dolár až potom nastane čas na Amero alebo nový Dolár a s tým spojení návrat hrdinných mariňákov a hrdinných dronov do vlasti, takže ťažko odhadovať kedy to bude, ak by záležalo na Moskve tak o niekoľko rokov, ale Číne určite by vyhovoval dnešní stav aspoň do roku 2020-2025 [mrknutí jedním okem] [chechtot]

297885

16.10.2013 4:22

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 297885

Bohužel, se domnívám, že Emerika hledá cestu, kudy tudy ZTOHOVEN[pláč]
A ostatní by byli i ochotní ji obří dluh rozumně umazat - a uvolnit Emerice částečně kravatu, do které Emeriku zejm. Číňané chytli a ve které Emeriku společně s BRICS a dalšími nyní drží.
A rozproudit celému světu zatuhlé tělní tekutiny v podobě reálných investic, reálného oběživa, úvěrování - namísto otravy těchto tělních tekutin v podobě fiat money.
Ale zároveň nejsou BRICS ochotni už Emerice dát tolik dechu, aby je a celý svět znovu komandovala, vyssávala a terrorizovala...

Útok na zlou Sýrii, potažmo na zlý Írán, byl zoufalým pokusem Pax Emerikána zvýšit sázky. A zlí širokolící nekeltští a neslovanští Russáci ten pokus, kryti Číňany, a v čele s Vladimirem Vladimirovichem ustáli. Ne náhodou dochází nyní k bleskovému narovnání i mezi Emerikou a Íránem.

Vypadá to, že byla učiněna "dohoda", kde BRICS netahá za kratší konec provazu. A Emerice byl vymezen "jumanitární" koridor z milosti, kterým se může proplížit zpět "mezi slušné lidi".

V Íránu mi před několika lety ukazovali, jak odkloněním signálu GPS jsou schopni eliminovat jakékoliv diverzní nebo jumanitárně-bombardovací aktivity USraHellu či bankrotujících JůYsEj. A emerický "technologicko-útočný zázrak" stojí a padá se schopností označkovat, zaměřit a sledovat cíl.

Opět se prokázalo, že šachy vynalezli Peršané a Rusové jsou spolu s nimi v šachu a v diplomacii velmistry. Schopnost zablokovat Rudé moře a Perský záliv potopením jednoho dvou tankerů v Suezu nebo Hormuzu - plus vyrušení či vyřazení GPS učiní z celého emerického zázraku Golema bez šému.

Opět vítězí nezfetovaný a bystrý mozek nad brutální lichvářsko-banksterskou mašinérií Pax Emerikána. Venca Chemapol-Luzerna-Lahváč Veškrna se jistě převrací v hrobě "co mu to ti kucííí s jeho vlhkými sny a modlami udělali".

Proto Amero či nějaká nová měna je jistě na pořadu dne. Ale nemusí jít o devastující konverzi. Sám jsem před pár měsíci po zralém uvážení vzal znovu i dollar na milost. Reálná ekonomika a fiat money začínají být od sebe pomalu oddělovány. A nemusí jít o dvě strany jedné minze. Kypr byl do určité míry pro to testem.

297954

15.10.2013 10:57

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

pje 80.?.?.?

Reakce na 297883

Bravo! Až na to sklouzávání k paušalizaci nepřátel (dříve "židi", dnes "keltové"?) Modří se obejdou bez falešných nálepek a hledají jiné znaky Dobra než ty na první pohled viditelné... Ostatně vždy jsem tvrdil, že není žid jako žid a že bohatství není mana, ale těžké břemeno stran mravnosti. Elementární náboženské kodexy tu mravnost jako extrakt poznání moudrých žijících a jejich předků přirozeně obsahují a potud (tedy bez církví a jejich žoldnéřstva - alespoň pro konfesní "kelty"[mrknutí jedním okem] jsou také ctěny jako jistota ve vichrech dmýchaných kdejakým mravům se vysmívajícím zmetkem.

297892

15.10.2013 10:59

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

pje 80.?.?.?

Reakce na 297892

"Moudří se obejdou..."

297893

16.10.2013 4:34

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 297892

Proti Keltům samozřejmě nic nemám. "čížci", kteří se ohánějí Kelty při svém slintání do piva, jsou ale stejně k politování jako zinkající Pepíci nebo lídlující Mařen/ky. Prostě mi to občas nedá!

Když už jsme u "mravnosti", tak skutečně tradiční "echtkeltští národové" jsou na tom s úpadkem současných mravů a mravnosti daleko hůře, nežli kdokoliv jiný. Zajímavé je to sledovat právě na pomezí Kelti/židé/Khassaři. Kdy Ti první podléhají velice snadno alkoholismu, prostituci, narkomanii, gamblerství, homosexualitě, rozvratu rodin a nereprodukci atd. Zatímco u těch dvou dalších skupin, které s "Kelty" na tom samém prostoru koecistují či na Keltech parazitují, abys rozvrat v rodinách či morálce uvnitř komunity pohledal (Bernard Mad-off budiž čestnou výjimkou)!

297955

15.10.2013 14:01

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 297883

Tak překlad stojí za víc? Ts, ts, ts.

> ... prodejné pisálkovské kurvy v západních médiích vyjadřovali jistotu ...

To je vskutku kristalyckí češtin [chechtot]

297902

15.10.2013 14:12

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

moucha 178.?.?.?

Reakce na 297902

Smích? Přejde. Cítíš se být Vojto krystalickým Čechem? Mně připadáš furt spíš jak vyoraná myš. [smích]

297904

16.10.2013 17:23

RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 297902

To je stovák za normostranu, to ještě ujde. U slušných vydavatelů beletrie dostanete i 120/NS (kdežto u neslušných, kterých je pohříchu většina, spíš 80-90, obvykle tak s dvouročním zpožděním). Jako člověk, kterým se tím kdysi pokoušel živit, mohu říct jedno: nevyplatí se to. Ono se to nezdá, ale u textů obvyklé obtížnosti, kde je nutno brát zřetel na zachování nejen faktické správnosti, ale i stylu jazyka a výrazových prostředků, je to hodně pod padesát korun na hodinu. Před zdaněním. [mrknutí jedním okem]

(To je samozřejmě mzda překladatele. Redakce a korektury jsou pochopitelně zvlášť. [velký smích])

297992

17.10.2013 9:31

USA jsou dnes "cernou murou" celeho sveta!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 297902

A Vojta sem z lehozumpy taha sama hovna,abych se vyjadril presne cesky! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

298036

15.10.2013 10:45

No...

Viny 77.?.?.?

Be it so!

297890

15.10.2013 11:11

Levant = Libanon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Podle mapy středomoří střely na Damašek by musely proletět nad Libanonem.

Moc děkuji za výborný článek! Nakonec ani ta špatná zpráva není tak špatná.

297895

15.10.2013 16:32

RE: Levant = Libanon

hc 90.?.?.?

Reakce na 297895

Levanta nerovná se Libanon.

297912

16.10.2013 16:25

RE: Levant = Libanon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 297912

Autor se narodil a žil v Rusku. V ruštině se Libanon řekne Levant. Nevím, proč by dnes chtěl mluvit o historické Levantě, zahrnující několik států, nad kterou letěly/by musely proletět rakety cílené na Damašek.

297989

16.10.2013 17:31

RE: Levant = Libanon

dub 89.?.?.?

Reakce na 297989

protože v ruském a arabském světě se o tomto historickém území tak mluví (protože rozdělení na současné státy je až umělým dílem britských a francouzských kolonizátorů, Sykes-Picot). tak proto.

297993

15.10.2013 13:47

už dlouho mě tak

fist.of.heaven 213.?.?.?

netahaly "za uši" překlepy v překladu. dost drahé, nechápu, kde a kdo a proč to překládá. tohle normální angličtinář přeloží a přepíše za 10 minut. tohle vypadá jak prohnané překladačem a učesené a bez korektur. tohle je prostě mrhání penězi, takovéto náklady se platí ve státním. pro takovéto nadšenecké stránky to je neúnostné...

297901

15.10.2013 22:09

RE: už dlouho mě tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 297901

Vážený, vaše nadšení by vydrželo taky tak dlouho, jako pana editora?? Kritizovat umíte super (máte asi o sobě velmi vysoké mínění, nejste taky náhodou z USA??). Co takhle nabídnout své služby, třeba jako grand bezplatně, aby jste se taky předvedl, co umíte??
Mějte se.. [cool]

297942

15.10.2013 15:19

Nastává "Nový svět" , kde informace budou vším - ekonomika se bude podobat "komunismu"!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

USA už "upadly"! Jde dnes pouze o technické provedení přeměny na "jinou" ekonomiku. Dluh, o kterém se dnes tolik přeme, je pouze virtuální a je možné ho eliminovat za podmínek, kdy společnost přijme v poklidu změny, které jsou nevyhnutelné.
Žádná revoluce není možná! Velký revolucionář "Bolívar" říkal, že revoluce je stejně dobrá, jako "orat" moře a stejné jsou výsledky!!! Jenom pohleďte u nás na Velkou sametovou revoluci v roce 1989! Za 23 let si mohu jenom uplivnout a nejsem nějaký negativista, vždy jsem si myslel na dobro společnosti a změny k lepšímu! V Praze zástupy žebráků a bezdomovců, takhle si ten "kapitalismus" opravdu nepředstavuji a nepřeji.
Nechali jsme velký prostor lumpům všeho druhu a konce jsou truchlivé.

297908

16.10.2013 9:23

Nástup Slovanskej civilizácie.

Definitíva 87.?.?.?

Zmena síl vo svete svedčí o prebudení sa Slovanskej civilizácie po takmer 1000 rokoch Slovanskej genocídy. Civilizácie v princípe humánnej, odsudzujúcej všetky formy otroctva, jej základom je rodina, rod, kolektívne vedenie spoločnosti, rodenie, výchova a vzdelanie detí. Šťastena osudu stála pri Slovanoch, lebo v tomto dôležitom dejinnom zlome je prezidentom Putin a nie idealista Medvedev.

Putin je predstaviteľom excelentného vecného, vzdelaného, múdreho politika. Je reprezentantom Slovanského spôsobu zdravého myslenia pre vec, pre ľud, spoločnosť, ktorá potrebuje prežiť v kosmických súvislostiach. Zdravé myslenie kladie záujem spoločnosti nad všetky ostatné záujmy.

297968

17.10.2013 10:44

RE: Nástup Slovanskej civilizácie.

hugo23 193.?.?.?

Reakce na 297968

..a pokud nezexcelentněl svou bezbřehou moudrostí, vzdělává se dodnes ! simsala bim ! [oči v sloup] jebe vám ?

298041

17.10.2013 11:56

RE: Nástup Slovanskej civilizácie.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 298041

Mně asi jo. Hele hugo23, SSA má hodně letadlových lodí, jsou technicky vyjímečné(ehm) a mají honosná jména. Ale kosmickou(myslim orbitální, ale tady se tomu říká vesmírná a tak) válku by projeli na plný čáře a modří už vědí.[smích]

298046

15.9.2015 15:30

obsah článku...

chudzoskruo 95.?.?.?

Nevím, začátek mě trochu pobavil.

Postupně se z článku stala vulgární povídka.

Text se dál stupňoval k nezkrocenosti, snad aby vnutil postupně čtenáři styl člověka, který je duševně slabý do té míry, že neovládá svůj jazyk, aniž ho kdo rozhněval.

Pak se objevil vulgární překlad slov pussy riots, co jde myslím správněji přeložit jako kočičí povstání, hned záhy zase sprostá slova.

Jsem rád, že jsem od článku v tu chvíli utekl a nedočetl ho ani zdaleka do konce.

339492

Příspěvků: 24

15.10. 04:03 Robert Nohejl  V USA, kazdy kdo byl proti valce,tak mel tezky zivot,zbrojni monopoly jsou silnejsi.
15.10. 07:51  RE: V USA, kazdy kdo byl proti valce,tak mel tezky zivot,zbrojni monopoly jsou silnejsi.
15.10. 09:39 MoUdrostrak  Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
15.10. 09:59  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
16.10. 04:22 MoUdrostrak  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
15.10. 10:57 pje  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
15.10. 10:59 pje  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
16.10. 04:34 MoUdrostrak  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
15.10. 14:01 Vojta49  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
15.10. 14:12 moucha  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
16.10. 17:23 Mareš  RE: Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!
17.10. 09:31  USA jsou dnes "cernou murou" celeho sveta!
15.10. 10:45 Viny  No...
15.10. 11:11  Levant = Libanon
15.10. 16:32 hc  RE: Levant = Libanon
16.10. 16:25  RE: Levant = Libanon
16.10. 17:31 dub  RE: Levant = Libanon
15.10. 13:47 fist.of.heaven  už dlouho mě tak
15.10. 22:09  RE: už dlouho mě tak
15.10. 15:19  Nastává "Nový svět" , kde informace budou vším - ekonomika se bude podobat "komunismu"!
16.10. 09:23 Definitíva  Nástup Slovanskej civilizácie.
17.10. 10:44 hugo23  RE: Nástup Slovanskej civilizácie.
17.10. 11:56 moucha  RE: Nástup Slovanskej civilizácie.
15.09. 15:30 chudzoskruo  obsah článku...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 680