Diskuze k článku

Proč za mnou Snowden přišel

Příspěvků 31

3.10.2013 3:17

Ten kdo tenkrat sledoval

Satanist 75.?.?.?

Obamuv projev z ty dreveny kuci ve Washington DC k pripadu Snowden v TV mel vzacnou prilezitost videt, ze tomu cernouskovi kterej se moh z toho pominout napuchly pysky a na chvili vzteky zbelal tak, ze v mediich mysleli ze natahne rafky .........

297259

3.10.2013 9:35

RE: Ten kdo tenkrat sledoval

slak 77.?.?.?

Reakce na 297259

Když se naučí měsíční chůzi Jacksona tak může kandidovat na alabastr. [chechtot]

297266

3.10.2013 6:43

Výborný článek.

MARTin - anonym 94.?.?.?

Děkuji.

297260

3.10.2013 7:42

Verejne Mineni v USA????

coinageboy 98.?.?.?

Vsechny pruzkumy verejneho mineni v USA jsou zfalsovane.
Navic, bohuzel, prumerny 'svobodne myslici' American je tupa ovce ktera se mezinarodni politikou zasadne nezabyva.

297262

4.10.2013 9:24

RE: Verejne Mineni v USA????

Farewell 213.?.?.?

Reakce na 297262

No ono to je přesně stejný takhle u nás...Všechny průzkumy veřejného minění v ČR jsou zfalšované. Navíc, bohužel, průměrný 'svobodně myslíci' Čech je tupá ovce,která se mezinárodní politikou zásadně nezabývá a je zmanipulovaná TV Nova a jinými televizemi.

297325

3.10.2013 8:11

Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

zalozak2 101.?.?.?

Napriklad v clanku se uvadi: Strávil roky plánováním, začal stahovat tajné materiály, když pracoval pro Dell, počítačovou a technologickou korporaci, ve které začal pracovat v r. 2009....

Dle dostupnych informaci pracoval pro onu agenturu (kontraktora NSA) par mesicu. Jak mohl tudiz roky planovat zverejneni informaci o necem o cemz nevedel (resp. nemohl vedet nic specifickeho) az do nedavna.

To same se pak tyka i jeho setkani "a planovane utajeni" schuzek s jeho "zenskym kontaktem" ktere se opet mely odehravat dlouho pred tim nez mel v ruce to co "musel" zverejnit.

Jsem osobne rad ze existuji lide kteri odhaluji spatnosti ale v pripade Snowden je snadne mit pocit ze jde o rizenou provokaci .

297264

3.10.2013 11:14

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 297264

NSA väčšinu svojich "povinností" predal externým súkromným firmám inými slovami outscouroval.

297270

3.10.2013 12:39

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 297270

Zdravím pane Oracle. 12.8.tr. jste zde vyslovil testovatelnou hypotézu:

> ekonomika západu je pred kolapsom, mám na mysli hlavne bankový sektor, stačí kolaps jednej relatívne malej Európskej banky ev. Španielskej a sme tam kde bola Argentína v rokoch 1999-2001. Ja predpokladám že 1. takýto bankový kolaps bude do konca septembra ...

Kolaps se nekoná? [velký smích]

297275

3.10.2013 15:59

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

pje 83.?.?.?

Reakce na 297275

Obvykle se přemýšlí nad vlivem parametrů testovatelných hypotéz než se primitivně poukáže na potvrzení či nepotvrzení. Nu což, s vědeckými metodami zachází každý dle svého žaludku. Proč mají někteří lidé žaludek kachní či vepřový netuším...

297287

3.10.2013 18:59

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 297287

Odkážte tomu "chytrákovi", že podľa všetkého som sa sekol 1-2 mesiace.

297297

4.10.2013 11:04

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 297275

Zdravím pane Vojto,

dne 05.09.12 jste zde vyslovil testovatelnou hypotézu:

Dle mého soudu např. nadnárodní koncern VW do značné míry "živí a šatí" naši zem. A nikdy nebyl nikým tunelován.

Když pomineme blábol, že VW živí a šatí naši zem, tak bychom se mohli podívat na druhou část toho obludného nesmyslu, který může napsat jen senilní stařík, případně někdo, kdo nemá všech pět pohromadě.

Minule jste mi složitě vysvětloval rozdíl mezi tunelováním a rozkrádáním takto (je to samozřejmě holý nesmysl, ale to zatím pomineme):

Pojem tunelování není ekvivalentem anglického "fraud". Tunelování je stav, kdy je podnik systematicky veden svými správci k úpadku.

Inu, podívejme se tedy na přesnou definici:

Tunelování je termín užívaný běžně pro rozsáhlý finanční podvod, při kterém management z firmy ve velkém odčerpá její finanční prostředky do jiných firem managementem zpravidla vlastněných. Toto odčerpávání prostředků většinou ovšem není přímé (šlo by o často příliš velké riziko), ale např. prostřednictvím pro tunelovanou firmu výrazně nevýhodných obchodů.

Vím, že neumíte anglicky, takže vám připomenu, že anglický termín pro tunelování je asset stripping. A o čem se to píše v tomto článku? Zkusím vám to v rychlosti přeložit - jde o to, že investoři tunelovali VW.

Porsche chief attacks asset-stripping investors

Ve skutečnosti je ale fraud to samé, jde jen o to, jakým způsobem jsou peníze z firmy dolovány.

Confession Set In VW Fraud

A tady se sice píše fraud, ale ve skutečnosti to zcela splňuje "prostřednictvím pro tunelovanou firmu výrazně nevýhodných obchodů".

Kapišto, pane Vojto?

Reagovat na zbytek vašeho blábolu, který jste si ve své infantilní víře vysnil, je zbytečné: Ještě před konkurzem jeví tunelovaná firma řadu typických znaků. Například. Dluží. Svým dodavatelům, zaměstnancům mzdy, bankám splátky úvěrů, státu odvody. Propouští. Neinvestuje. Neinovuje. Ztrácí zákazníky. Namísto zisku vytváří ztrátu.

To nepíšete o tunelování, ale o krachující firmě, coč sice může mít s tunelováním souvislost, ale také nemusí, takže míchat hrušky s jabkama je sice vaše oblíbená činnost při vytváření nereálných konstrukcí založených jen a pouze na víře, nicméně to vůbec neznamená, že máte v něčem pravdu.

Čili, jasně jsem vám dokázal, že plácáte hovadiny, nicméně chápu, že malé děti, případně senilní staříci nejsou nějaké sebereflexe, natož schopnosti realisticky hodnotit, co se kolem nich děje, schopni.

297342

5.10.2013 8:16

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297342

Proč jste Vaši excelentní reakci na bláboly toho provokatéra zašpinil touto poslední větou?

nicméně chápu, že malé děti, případně senilní staříci nejsou nějaké sebereflexe, natož schopnosti realisticky hodnotit, co se kolem nich děje, schopni.

Ne všichni senilní staříci a ne všechny malé děti mají sklon v chybnému uvažování. Procentuelně se od ostatních věkových skupin příliš neliší. Pravděpodobný fakt, že jste se nenarodil před sedmi, případně před sedmdesati lety Vás k nadřazenosti k okrajovým věkovým skupinám rozhodně neopravňuje.

297378

5.10.2013 9:29

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 297342

>Dle mého soudu např. nadnárodní koncern VW do značné míry "živí a šatí" naši zem.

Tento výstižný pohled me zaujal z jiného hlediska, často se obecne objevuje jako duležitý argument ve více rovinách.

Tak se ptám.

1. Potrebuju tak vyšpičkované auto, když jsou stejne cesty k ničemu a lidi jezdí jako prasata?

2. Potrebuju auto, které neskutečne rychle (proč asi) ztrácí na hodnote?

3. Potrebuju živit prodej náhradních dílu, který je vším možným, jen ne prodejem normálních výrobku? Potrebuju zamestnávat ve skutečnosti predražené a neefektivní firmy, které svuj biznis postavili na neefektivních konstrukcích?
Výmena žárovky ve vtipu o policajtech dosáhla svou uskutečnitelnost.

4. Potrebuju vlastnosti auta, když se po pár letech ztrácí garance na abs, posilovače, tyto začínají menit své funkce... není v silách STK a spol toto bezchybne udržet, a končí to zpravidla jen dalším vycucáváním penez.

5. Kdo nahodil tenhle falešnicko-konzumní styl? Proč je nutné kvuli špatným konstruktérum, jejich podporovatelum, odbočkám od primárního účelu recyklovat celé auto a zatížit životní prostredí? Reči o dokonalosti recyklace jsou spíše maskovaná teorie.
Co znamená tahle dnešní technologická divergence/rozptyl, k čemu je dobré tolik typu, místo toho aby se udelalo nekolik porádných?

6. Proč je problém si na auto ušetrit a nutí me si pujčit a tak zaplatit víc, živit tím další sektu? Já prece všechny ty zbytečné cingrlátka v aute nepotrebuju, mne stačí dopravit se v primereném pohodlí a bezpečnosti z místa A do B. Nekdo namítne, že prece od toho jsou v autu všechny ty prvky... ne nejsou. Stačí jediný "skomný" prvek, blbost za volantem, a všechno je v háji.

7. Toto nekdo chce nazývat živením a ošatením, když je jasné, že vetšina činnosti v tomto smeru ve skutečnosti produkuje mnohem menší užitnou hodnotu, než se zdá? Ale všichni chtejí dobre vydelat.

8. Zmínený koncern delá hromady typu aut. Proč, když se pak prodávají proto, aby majitel presunul opravy na toho, kdo to koupí a pozdeji sešrotuje. Proč nedelá pár typu porádne. Živil by pak možná i méne lidí, ti zbylí by se ukázalo, jak jsou zbyteční..

297382

5.10.2013 10:41

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 297382

Přesně tak,celý ten slavný automobilový průmysl,mnohdy "tahoun celé ekonomiky" je jen samoúčelný moloch,žijící si svým podivným,plýtvavým a marnivým způsobem života a jehož klienti jsou soustavně výrobci i zkorumpovaným státem a na něj přisátými parazity,neskutečně okrádání.Auta nešatí a neživí kromě majitelů výrobních kapacit nikoho,jen dělají bordel...
Tento moloch produkuje čím dál nepraktičtější a nepotřebnější krámy,podobné mobilním telefonům,která mají tisíce nepotřebných idiotských funkcí užitečných komukoli jinému,kromě majitele a které čím dál míň plní svoji prapůvodní funkci....a to se vyplatí.
Auta jsou složitá,nepraktická,poruchová a tím i nebezpečná. Nacpaná elektronikou,kterou "když posere moucha",si začne dělat "co chce".
Bývají odrazem svých majitelů a to doslova a bezvadně vykreslují jejich charakter a způsob uvažování......
Automobil se stal kultem,který zničí tuhle planetu.... [naštvaný]

Na plýtvání spojeném s výrobou,užíváním a likvidací aut je vidět,kolik a jaké rezervy zdrojů tato planeta má a dokazuje,že při rozumném hospodaření je schopna uživit rozhodně víc,než těch sedm miliard,jenže.......

297387

5.10.2013 18:14

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

slak 77.?.?.?

Reakce na 297387

Tak ty chytrá auta jsou už déle a projeví se to tak například, aby se udržely teoreticky nastavené jízdní vlasnosti že částečně sjetou gumu která se logicky točí rychleji srovnává otáčkami ASR? a nejde vypnout a zbaví to zbytku vzorku v cuku letu i se stahováním ke straně. Jen jsem zíral a z novými gumami přestal být problém i s volantem a to jsem mi také povedlo předtím jet s práznou gumou (je tam motor + váha) a na volantu jsem to nepoznal tak jak je to chytrý tak je to chytrý. A gumy se směrem otáčení se stranově přehodit nedají a hurá gumárny. [velký smích]

297405

3.10.2013 13:33

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Pav 46.?.?.?

Reakce na 297264

To, co jste napsal o Vás prozrazuje, že jste prošel vzdělávacím procesem zcela "nepolíbený" nebo - a k tomu se víc přikláním - Vás naprosto zbytečně "jisté" agentury platí.
Jinak by Vám nemohlo uniknout, že mluvit o "řízené provokaci" je naprostý nesmysl!
"Koho" a k "čemu" by Snowden, či ten článek mohl provokovat?!
K většímu schvalování totalitních zákonů? K většímu šmírování? K většímu pronásledování?
Vždyť toto vše se děje bez ohledu na "veřejné" mínění stále víc!
Snad ten článek pomůže alespoň trochu se tomu bránit.

297278

3.10.2013 14:49

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 297278

No, kupříkladu mohli použít Snowdena jako exemplární odstrašující příklad pro všechny ostatní alarmisty (něco jako dříve veřejná poprava na náměstí). Jenže díky Rusku se jim to tak úplně nepovedlo.

297284

3.10.2013 17:34

RE: účinné zastrašovanie

lebleu 62.?.?.?

Reakce na 297278

Nemyslím si viac-menej, že Snowden je podvrh, hra, provokácia, ale viem si predstaviť, aký by niečo také mohlo mať význam. „Pokud jsou ti u moci schopni monitorovat vše, co děláme nebo říkáme, znamená to, že jsme velmi omezeni v tom, co můžeme udělat nebo říct proti nim.“ Ale to funguje, len ak o tom všetci vedia. Takže by to stačilo „uniknúť“ a psychologická superbrzda na (takmer) každého je na svete. Pritom by to celé ani nemusela byť pravda.

297291

4.10.2013 1:53

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

zalozak2 101.?.?.?

Reakce na 297278

K cemu by takova provokace byla?
Treba k legalizaci dosud ilegalni spehovaci cinnosti - pokud jste si nevsim tak po prvni vlne reakce se vhodnou vladni a medialni masazi dari presvedcit nemalou cast obcasnu (a vetsi cast "zakonodarcu" ) ze rozsireni rozsahu " spehovani" je nutne. Takze vysledkem "odhaleni" docela dobre muze byt ze se "oseka" pak nejvice kriklavych metod a zbytek bude odsouhlasen. (Je znacne pravdepodobne ze pokud by NSA predlozila navrh - obecneho spehovani - bez tohoto "uniku" byl by smeten ze stolu)

Treba k testu reakce, treba k zakryti jine cinosti.. Tech moznostni jsou desitky a vsechny byly jiz v minulosti vyzkouseny.

Mimochodem porad se zde ignoruje zakladni rozpor... Snowden se UDAJNE pripravoval na svoje odhaleni ROKY!! zatimco pracoval pro tu soukromou spolecnost ktera je kontraktorem NSA jen par mesicu ? Opravdu to neni nikomu divne? Opravdu tam maji takovy bordel ze kontraktor s minimalni historii ma pristup ke vsemu ? (kdyz pred tim stihali lidi jen za pristup k informaci)

297311

3.10.2013 14:32

Snowden prodával informace do zahraničí

kulich 172.?.?.?

a když mu na to jeho zaměstnavatel přišel, tak vzal roha. Prý se stačilo opozdit jen o pět hodin a už by nestihl pláchnout.

Podobný nelegální prodej informací se děje ve světě každých dvacet šest minut. Ale protože Snowden pracoval pro národní bezpečnostní agenturu, tak se na jeho případ vrhli lvi a tygři. Potom se mediálně vyonanovali supové a hyeny. Poté si přišla na své drobná zvěř a teď po olízaných kostech celého případu lezou červení mravenci.

Ale americkému bezpečnostnímu aparátu se podařilo utajit před veřejností ten fakt že ze jména SNOWDEN se dá vytvořit anagram který říká NOW ENDS. Co ale má nyní skončit byl velice těžký oříšek k rozlousknutí. A protože je všeobecně známo že druhá nejvíce vševědoucí bytost hned po Pánubohu je bývalý CZ prezident V. Klaus, tak jej amíci požádali o pomoc. Klaus se na to NOW ENDS podíval a rozšifroval to co jako má nyní končit během pouhé minuty: nOw enDS. Proto také začal pan Klaus nabádat národ český k tomu aby se neobtěžoval volit ODS, poněvadž se asi děje vůle boží.
"Pro ODS to není vůbec příjemná zpráva. Její někdejší zakladatel, exprezident Václav Klaus v rozhovoru pro MF DNES řekl, že nedoporučuje, aby lidé stranu volili."
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-vaclavem-klause...

Škoda za Eddie neutekl do Česka a nepožádal tu o azyl. Příjemně bych se bavil. Ale pud sebezáchovy mu v tom určitě zabránil. Asi měl vidění jak ho jeden vysoký funkcionář TOP 09 veze svázaného na trakaři směrem k americkému velvyslanectví v Praze, kde ho vyměnil za dva rybníky v New Jersey.

297283

3.10.2013 15:37

pozemské Akaši záznamy v rukou USatana.

ivohr 37.?.?.?

Skvělý článek a hodně poučný, ale pro trochu myslící lidi tato zjištění nejsou žádným překvápko. Kdo vyrůstal za komančů, dobře věděl jak STB (dnes BIS) a její přisluhovači šmírovali co se dá i nedá. Bylo samozřejmostí, že osoby ve styku se západem, potažmo vůbec s někým ve světě, obdrželi již otevřené dopisy, balíky. Odposlech hovorů, včetně telefonických byl taky běžný. Proto část populace z těchto dob byla přirozeně vycvičena na jakousi autocenzuru a i na pracovišti či v hospodách atd. se mluvilo mnohdy dvojsmyslně - neb jak se říká: pravda či smysl vyřčeného byla mezi "řádky". Mnohdy jsme si i patřičně utahovali z těch odporně vzhlížejících, oslintaných, neustále čmuchajících psů a to vypouštěním tzv. "kachen" - matoucích informací. Pobavení někdy nedalo na sebe čekat a padali jsme smíchy ze židlí, když jsme napálili vysoce postaveného STBáka na totální blbost. Tytéž čmuchající zmrdi se zcela jistě vyskytují ve všech částech světa (u nás žijí trvale...), ale do jak nebezpečné formy dokážou zajít, to byla jen otázka času. Ale taky obráceně - naivity slídilů, že se to nikdy neprovalí. Bohužel doba lidské i cvičené paměti je příšerně omezená, oproti paměti digitální. Sesbírané profily každého z nás, naši identitu dokonale odzbrojují vůči majitelům těchto informací. Zneužití je tak obrovské, že jsi to běžný smrtelník nejen ze sociálních sítí, ani nedokáže představit. Jsme absolutně zbaveni jakékoliv svobody a zcela obnaženi stojíme před novým americkým bohem jménem "USATAN". Musel by ten pekelný systém skenování lidí být tak dokonale zabezpečený, že by v žádném případě jedna osoba, neb skupina osob z jednoho psího vrhu, se k těmto záznamům nemohl dostat, aby ten účel dobra tato věcička průběžně splňovala. Rovněž i zabezpečení úniku informací po tzv. otevření člověka a po přehrabování se v něm, by muselo být dokonale vygumováno z pamětí vetřelců. To se ale myslím nestane. Obchod vládne světem a informace mají cenu zlata. Pakliže Vás něco napadne, vykradou Vám to z hovorů, mailů, z Vašeho soukromí skrze moderní TV s kamerou atd. a to tak, že dříve než se nadáte, již to vyrábí kupříkladu v PRC-álově. Držet hubu však není řešení. Řešení je přesně to co udělali neskuteční frajeři jako Snowden a ti chlapíci před ním. Americká ovčárnost, neb Čínska občanská poslušnost nám musí být naprosto cizí. Hodnota života může být jen tehdy hodnotou, když si nikdo nenechá nedobrovolně trvale přehrabovat v hlavě, v našem myšlení či cítění,ani ve svém okolním soukromí, pakliže nejsou tyto pozemské "Akašické" záznamy zcela bezpečné a využity jen ve velice odůvodněných případech. Nikdy však trvale a plošně, jak to frajer Snowden lidstvu odhalil.

297285

3.10.2013 16:02

Oceňuji informační hodnotu článku

pje 83.?.?.?

Nekonzistentnost moci k sobě a jiným je opět méně hájitelná.

297288

3.10.2013 16:53

Mafiánská "vláda" USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

A kdo vlastně tahá za nitky v USA?
I když je pravda, že orat moře je "revoluční" čin, tak si myslím,že USA jsou na prahu "revolučních změn".
Také je nutné vyčistit média, která ohlupují a obelhávají a to na celém světě! Kdo vlastní světová média?

297290

3.10.2013 19:57

nevěřím na živé vynašeče citlivých informací

Nikdo 89.?.?.?

Je to jen testování veřejnosti, zda loutkovodiči mohou přistoupit k další fázi odebrání občanských svobod. Nic skutečně citlivého nebylo a nikdy nebude zveřejněno. Jde jen o to, aby si veřejnost zvykla na to, že Velký bratr se dívá a trestá neposlušné ovce.

297300

3.10.2013 21:51

RE: nevěřím na živé vynašeče citlivých informací

Dëne Sųłiné 95.?.?.?

Reakce na 297300

Čo zmenšovanie hospodárskych slobôd? Tie sa môžu vytrácať? Je veľmi podivné ak takmer každý vláde priznáva moc akéhokoľvek zdaňovania, prikazovania súkromným vlastníkom, ale ohľadom občianskych práv je vyplašený. Etatisti si zaslúžia stratiť práva, veď sami ich prv odmietli, alebo presnejšie iným ich nedoprajú.

297304

3.10.2013 22:23

To je směšné Snowden nic neví

nemůžu se představit 79.?.?.?

Oni mají technologie na ovládání osob ne na šmírování internetu to nikoho nezajímá.Jejich technika může zasáhnout kohokoliv a následně z něj vyrobit tzv rebela.
Dělají to elektrochemicky a na dálku pomocí dronů.
Snowden je vypuštěn aby skryl tuto pravdu.
Oni nic nešmírují nikoho to totiž nezajímá o čem se bavíte.

297305

4.10.2013 0:03

No a co?

Lobogo 178.?.?.?

začíná to být dost jedno, oni jsou už tak zalezlí a zatvrdlí, že je ani zveřejnění tisíců šílených dokumentů nezastaví, protože už se s voličema ani neschází - už roky- na tiskovce mluví jen vybraní novináři a vybrané otázky, média mají pod palcem nebo je přímo vlastní, volby jsou jednou za 4 roky a většinou to končí nějakým hercem nebo loutkou...
takže snowden může zveřejnovat co chce - oni ho hledají pro formu aby neztratili tvář, že je jim to jedno...kdyby chtěli opravdu tak je do hodiny death...

ve volnem čase se snažím už deset let pochopit tudle problematiku a zatim sem narazil na jedno:

v podstatě si nedokážu představit jak z tohoto zašmodrchance ven...podle mě mají naprostou a bezvýhradnou kontrolu již léta...
jediná možnost je silou změnit vzdělávací systém (jako hitler, stalin lenin mao a další) a donutit následující generace myslet jinak....
a vzhledem k tomu, že Jim vyhovuje mít spíše nevzdělané (respektive aby lidi byli připraveni nastoupit do práce) takže zase slepá ulička...takže co?

takže moje "obrana" je nemít děti a zemřít brzo...peace

297309

4.10.2013 19:40

RE: No a co?

nemůžu se představit 79.?.?.?

Reakce na 297309

Přesně naopak mít hodně dětí a žít blaze a v úspěchu to je ta největší obrana,které se bojí celý satanský západní systém.
V míru

297367

4.10.2013 8:38

Pravicůjme, toonnelůjme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan kolega Lobogo a.k.a. Jan Smith to nemohl výše vystihnout lépe. Na druhou stranu si všimněme, že všemi diskutéry velebený rozhovor pochází z Haaretz a Glenn Greenwald je v New Yorsku narozeným židem.
Vzpomeňte si, ČÍM zahájil B. Hussein Obama své presidentství! Z luxusních brdlohů Brooklynu i New Yersey byli na světlo boží vytahováni židovští obchodníci s lidskými organáty, praním špinavých peněz http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Bid_Rig . V té samé době po internetu koloval a byl mocně šířen ZeitGeist, který otevíral oVčanům oči stran FED.
Od mala jsem býval upozorňován, že brainstorming se podobá "židovské škole".
Stále se zde snažím svědčit, že není jen "zlý žid". Naopak! I uvnitř židovské pospolitosti jde o souboj mezi sociopatií (pravicí) a sociálnem (levicí). Mezi predátory/huntery a farmáři.
Není vždy jen žid-bankster. Ale i žid lékař, skladatel, dirigent, vědec, pedagog, konstruktér, vynálezce - či obyčejný nekreativní účetní.
Čtenářstvu Zvědavce vždy zněly termíny jako "trvale udržitelný rozvoj", "sociální smír" atd. jako velice, velice, ale velice sprostá slova. Kmenový čtenář Zvědavce věří na své obří ego, egoismus hlásaný Prof. Big Toonnelem a "zázračné" poučky Hayek, Friedricha VON.
Přitom dělící čára vede zejm. v JůYsEj mezi toopostí a lidskostí. Mezi nevzdělanými voliči republikánů z tamních Balíkovů. A vzdělanou vrstvou demokratů.
Všimněme si, že dluh vršily v Emerice k astronomickým částkám vždy vlády republikánů = pravice. Stejně tak, jako ve zbídačeném Česku.
Snowden je jednou z her, která má vytlačit a zatlačit pravicují jetsřáby zpět přes čáru. Proto byli o pomoc požádáni Číňané i zlí širokolící slovanští "Rusáci" v čele s Vladimirem Vladimirowichem. Nic více, nic méně.
Jednou to historikové oVčanům potvrdí. Musíme jen zvážit, ZDA je na korekci všeho zrůdného, co mezitím zplodilo hroutící se JůYsEj . ještě vůbec čas.
Typický zinající a pravicující čtenář Zvědavce by si měl sednout pod svůj milovaný prapor s Hvězdy a pruhami. A modlit se některou ze slavných Pouček Prof. Big Toonnela či Hayek, Friedricha VON. Např. "Menší stát - více prostoru predátorům a bestiím". Či "Méně státu a více predátorům". Anebo "Stádo je třeba nejlépe konsumovat po kusech".
A proto: pravicůjme, toonnelůjme, jumanitárně jednoho po druhém bombardůjme!

297323

4.10.2013 9:35

RE: Pravicůjme, toonnelůjme

fohat 194.?.?.?

Reakce na 297323

nezdá se mi,že by diskutéři,či přispěvatelé do Zvědavce byli obtloustle obaleni Hvězdami a pruhy,kterými se zafačují,když si pravicově ustelou pod mostem..Moudrostraku.ty hledej mezi Babišovci,Bakalovci,etc... [bliji]

297326

4.10.2013 9:41

che, tak proto naši modří propagovali elektronické volby)))

r.m. 80.?.?.?

Takže návrat k osobním schůzkám, psaní dopisů, prostě ke starému dobrému životu bez telefonního štváče v kapse?

297327

Příspěvků: 31

03.10. 03:17 Satanist  Ten kdo tenkrat sledoval
03.10. 09:35 slak  RE: Ten kdo tenkrat sledoval
03.10. 06:43 MARTin - anonym  Výborný článek.
03.10. 07:42 coinageboy  Verejne Mineni v USA????
04.10. 09:24 Farewell  RE: Verejne Mineni v USA????
03.10. 08:11 zalozak2  Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 11:14 Oracle  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 12:39 Vojta49  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 15:59 pje  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 18:59 Oracle  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
04.10. 11:04 hestroy  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
05.10. 08:16 Moiry  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
05.10. 09:29 ppppp  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
05.10. 10:41 Emil Robot  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
05.10. 18:14 slak  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 13:33 Pav  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 14:49  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 17:34 lebleu  RE: účinné zastrašovanie
04.10. 01:53 zalozak2  RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi
03.10. 14:32 kulich  Snowden prodával informace do zahraničí
03.10. 15:37 ivohr  pozemské Akaši záznamy v rukou USatana.
03.10. 16:02 pje  Oceňuji informační hodnotu článku
03.10. 16:53  Mafiánská "vláda" USA
03.10. 19:57 Nikdo  nevěřím na živé vynašeče citlivých informací
03.10. 21:51 Dëne Sųłiné  RE: nevěřím na živé vynašeče citlivých informací
03.10. 22:23 nemůžu se představit  To je směšné Snowden nic neví
04.10. 00:03 Lobogo  No a co?
04.10. 19:40 nemůžu se představit  RE: No a co?
04.10. 08:38 MoUdrostrak  Pravicůjme, toonnelůjme
04.10. 09:35 fohat  RE: Pravicůjme, toonnelůjme
04.10. 09:41 r.m.  che, tak proto naši modří propagovali elektronické volby)))

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 341