Diskuze k článku

Grázlové v Bruselu

Příspěvků 22

6.9.2013 1:22

Inu, musí to tak být. Dnešní systém je totiž nejlepší ze všech možných.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Mě trochu zamrazilo tohle:
Miliony pro (skoro) každou stranu.

Vždycky jsem si myslel, že kámoši před volbami založí mraky naoko soupeřících politických stran proto, aby se po volbách neochvějně všichni sešli u jednoho koryta. Tak teď vidím, že to má ještě druhý, prostější důvod.

295639

6.9.2013 3:36

Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Sovdepia 84.?.?.?

skasíroval, najskôr kradne pod hrozbami násilia, potom plytvá, zákonitý priebeh davového etatizmu bez zodpovednosti, porozdeľuje sebe a známym a voličským masám, aby boli spokojné a správne opäť zvolili, ale vždy sa nájdu kverulanti, na ktorých požiadavky niekto pozabudol, nezdal sa dostatočne voličsky potrebný a presne takí šíria závisť a donekonečna opakujú, ako politici rozkrádajú verejné zdroje. Príležitosť robí zlodeja.
Rozdupe sa etatizmus a ukončí sa súťaženie o jednoeurový let.
Rozhadzovanie neprestane, pokým bude čo premrhať. Žiadne populistické výkriky a nadávanie na politikov, riešením je úplné zrušenie daní a všetkých obmedzení plynúcich zo socialistickej regulácie, ponechal by som činnosti čo by zabezpečoval vládny úrad, ako ochrana životného prostredia, pamiatok a výživy, takže istá malá sadzba DPH by sa mohla zniesť. Ešte by vláda držala dajakú bančičku a nech zarába napríklad na platy policajtov a keď nahrabe zdroje, nech stavia rýchloželeznicu.

295643

6.9.2013 4:48

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 295643

Omyl. To není socialismus pro všechny. To je socialismus jen pro vybrané. My ostatní žijeme pod terorem korporatního fašismu a tvrdě platíme jako za kapitalismu.

295649

6.9.2013 6:47

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

steve 70.?.?.?

Reakce na 295649

.. pratele i nepratele - nesnizujme se k takovym malichernostem , jako je kritika urcitych nedostatku v EU. Jsou zcela jiste pouze docasne a budou zahy zodpovedne napraveny onemi uredniky, kteri nevedomky chybovali ...
Sedneme si spolecne ke stolu a diskutujme smutne o holokaustu - jak ho inovovat, ciselne upresnit smerem nahoru - zkratka - vice zbravdolazgovad.
A zprava o medvedech je dulezita. Pisatel clanku nepochopil, ze oni medvedi na strechach aut neskaci. Oni tam tanci a mnohdy i zpivaji. Jsou to "cigomedvedi", kteri usa obohacuji a proto je emericko avantgardou Pravdy a Miru. A to vse vime diky nasim mediim ! Kdybychom je nemeli, mohli bychom v inovaci holocisel smerem nahoru - udelat chybu !!
A ted ruku na srdce - nebolelo by Vas takove holociselne pochybeni ??

295654

6.9.2013 11:34

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 295654

Ano ano. Jsou to pouhé nedostatky, jak píšete. Přežili jsme mnohem těžší doby a nyní úspěšně budujeme demograzyy. Uvedu příklad budování[velký smích]ne 26.9.2003 úspěšně přestála vláda Špidly hlasování o důvěře. Následně nám poslanci sdělili:Národní majetek byl rozdán vytypovaným zájemcům bez zaplacení, které se požadovalo dodatečně. Nebo třeba kauza televize Nova.

Všichni známe spravedlivé rozhodnutí mezinárodního soudu v Londýně, kdy pan Lauder zažaloval český stát za neochránění jeho poměrně malé investice v řádu stovek milionů korun. Hle,a spravedlivě vysoudil 10.5 miliardy. A pak dle zprávy tel.ze dne 14.12.2004: Americká společnost CME koupila od skupiny PPF většinový podíl v televizi NOVA včetně kontroly nad vysílací licencí.

Nebo také jak si půjčil Barak Alon, i další budovatelé, miliardy v Komerční i jiných bankách, a jaksi je zapomněli vrátit. A tehdy nám redaktor televize všechno pravdivě a nezaujatě vysvětlil jednou větou:Nebyl to úmysl. Sice trošku mě štve Kožený na Bahamách, ale i na toho dojde, neboť šlápl na kuří oko amíkům. Jsem tedy s vámi za jedno, že budujeme úspěšně tu demograzyy. Ámen.

295669

6.9.2013 17:34

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

Reakce na 295669

koba a mýtická postava alon bylo úplně o něčem jiným, a nebejt privatizace a s tím souvisejícího auditu, odešel by tento účetní podvod, za účasti a na popud centrální banky, do historie bez povšimnutí spolu s uplynutím skartační doby...

295691

6.9.2013 19:45

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 295691

Zdravím vás pane dub. Vím, že máte o bankovnictví přehled. Beru každé upřesnění- v tomhle jsem laik. Ale dočetl jsem se o Harvardských fondech toto:

V roce 1993 označilo CEI Kypr za jednu ze zemí kde jsou otevřeny tisíce tajných fondů založených komunisty východního bloku. Kyperské firmy ( v té době) zastupovala v ČR pražská advokátní kancelář Judr.Petra Tomana, která k tomu pověřila Mgr.Stanislava Devátého. Oba byli klíčovými členy druhé Parlamentní vyšetřovací komise událostí 17.listopadu 1989 a S.Devátý se později díky svým zásluhám stal prozatimním ředitelem civilní kontrarozvědky BIS-pozn. NNI za platformu přerozdělování a provětrávání těchto peněz. Totéž na Bahamách, kde nás v té době reprezentoval Viktor Kožený, kterému se podařilo ve spolupráci s StB vytunelovat zcela veřejně část republiky a tyto prostředky přelít na soukromá nebo partajní konta. (Zřejmě se učili od Američanů, ti, pokud se jedná o prachy, tak nelžou. Říkají udělat (make money)- ne vydělat peníze.

295697

6.9.2013 21:46

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

Reakce na 295697

mno ale toto již není o bankovnictví, zde je bankovnictví pouze jako nástroj...
a proč financovat puč ze svého, když to lze z prostředků cílové země...

a co se týká koby, tak jednoho krásného dne v '97 (při útoku sorose a spol. na měnu) byla v 9 ráno první dámou českých financní a v 1 odpoledne prvním zkrachovancem českých financí. a zahučela do toho přesně v té 8. a bylo rozhodnuto nakonec nezahájit nucenou správu, ale provést "papírové řešení" (účetní podvod). a protože před privatizací se musel provést audit, kde to vyplavalo, tak byli nuceni vymyslet fiktivní postavu alona.

295709

7.9.2013 9:14

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 295709

Tak je to ještě horší než jsem si myslel. A děkuju.

295725

7.9.2013 19:59

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

Reakce na 295725

to držhubné, ech pardon zlaté padáky, se nevyplácely jen tak zbůhdarma...[smích]

295751

6.9.2013 13:11

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 295654

Oni to vlastně dělají po celá tisíciletí úplně blbě. Nestačí jim málo. Chtějí mít všechno a jdou přes mrtvoly. Pravidelně dosahují stropu únosnosti.
A pak se čas naplní ..... [vyplazený jazyk]

295677

6.9.2013 5:34

Jeste se na mnohe zapomelo...

Esmate 178.?.?.?

Ceskym "pracovnikum" z Bruselu, nejen poslancum, tech je mensina, se v CR, (predevsim v Praze) prideluji byty a jine "pozitky". Tato semitska elita se o sebe v Evrope umi postarat, nejen v Cesku.

Ze temi, kdo jim toto vsechno "zerou" opovrhuji, je logicke, vzdyt jsou to blbci. A maji pravdu. Jsou zblbli veskerou jejich medialni masazi o toleranci, humanite, multikulturnosti a rozvijeni demokracie na celem svete.
[bliji]

295651

6.9.2013 12:28

RE: Jeste se na mnohe zapomelo...

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 295651

Přesně o to jde. Semitská elita. Statistika europoslanců z tohoto pohledu by byla velice zajímavá.

295674

6.9.2013 7:02

rakouský poslanec práve dostal rychlokurz

ppppp 95.?.?.?

jak to ve skutečnosti chodí.

Delal jsem kdysi místního poslance, a jako nejvetší škodnou jsem pochopil práve to delání hloučku. Tím vznikají nejvetší deformace.

Poslanec, když neumí vystupovat za sebe a za lidi, které zastupuje, tak tam NEMÁ co delat. Všechny další hloučky jsou jen čertovy spolky. Hloučky jsou kartárské hazardní spolky, kde se mísí nebo prumerují reálné zájmy drív, než se dostanou do parlamentu, a politici prestávají sloužit jako zastupitelé.
Politika hloučku je struktura "stát ve státe", "bota v bote" a podobne. Všechny hloučky označit jako chorobu, poruchu svébytnosti a zrušit. Poslanec je placený a delegovaný pro zastupování, a nikoliv pro hloučky.

Podobné hloučky jsou príčina problému i v místních zastupitelstvích, podobné kamarádíčkování tam pri tomhle typu práce nemá co delat. Prudce snižují nestrannost pri podávání "i" užitečných návrhu.

295655

6.9.2013 7:03

Nikým nevolená lúza.

Definitíva 87.?.?.?

Europoslancov nastrčili politické strany na kandidátku a povedali ľuďom voľte! Účasť na voľbách minimálna Barrosa a van Rompuy a ďalšie funkcie si volili medzi sebou tak, že Barroso a spol. navrhnú kandidáta na funkciu a opice v parlamente dvihájú ruky.

Normálny, zdravo vyvinutý jedinec celú EÚ odmieta. Základy EÚ sa tiahnu od 2.sv.vojny, cieľom je ekonomické ovládnutie priestoru Nemcami, tí sú okupovaní USA, teda sa presadzuje záujem USA. Priživujú sa Francúzi ako víťazná mocnosť. Historicky Francúzi nikdy nezvíťazili, Francúzsko aj dnes sa topí v recesii a Hollande skúša riešiť problém vojenskou agresiou v cudzích štátoch. V.B., víťazná mocnosť, prišla o svoju svetovú menu, podviedli ich USA, vždy vedeli ako bez práce zbohatnúť a dnes majú silnú opozíciu v Nigelovi Faragovi a libertariánstve.

Socializmus si nevymysleli Slovania, socializmus bol iba ekonomický a teroristický pokus židoboľševického USA finančného kapitálu na Slovanoch. Kapitalizmus sa storočia vyvíjal spolu s vývojom peňazí a Rotschildovým bankovým systémom, ktorý dnes ovláda skoro celý svet a tí čo ho odmietli, tí sa dožili USA demokracie, vid. Irák, Srbsko, Egypt, Sýria, pokus v Iráne.
Celý svet je zadĺžený vďaka mamonu ľudí, v USD, tie sú všetky falošné, lebo nie sú kryté hodnotami.

EÚ ekonomicky zotročuje Slovanské národy, štáty sa zadlžujú proti vôli občanov, inflácia ako Rotschildov podfuk skrytého zdanenia rastie, dane rastú, nemáme čas na deti a rodinu, robíme od vidím do nevidím a v starobe skonštatujeme, že poctivou a svedomitou prácou bohatne len politická lúza v EÚ a zotročených Slovanských štátoch.

295656

6.9.2013 9:41

Európska šľachta

c4mp3r 195.?.?.?

Európska šľachta - Kráľ je predseda komisie (29 tisíc € mesačný plat), nižší šľachtici sú komisári (24 tisíc €), pod nimi generálni riaditelia (22 tisíc eur), riaditelia (18 tisíc €), vedúci oddelení (13 tisíc €), osobní asistenti (12 tisíc €) a tak ďalej a ďalej. Len Európska komisia zamestnáva 24 tisíc ľudí, celkom má Európska Únia do 60 tisíc zamestnancov, s ročným rozpočtom na svoju prevádzku okolo 10 miliárd €. Kto by si náhodou ešte stále myslel, že žijeme v skutočnej demokracii, nech skúsi zodpovedať nasledovnú otázku: K akým voľbám musím ísť, ak nechcem aby páni Barroso, van Rompuy a Draghi rozhodovali o mojom osude? Odpoveď: také voľby neexistujú, šľachta sa predsa nevolí.

295663

6.9.2013 11:22

Tak trochu se divím,

ROMAN1 85.?.?.?

Co autor článku nechápe. Že lokajové z ČT nekritizují jiné lokaje v poslaneckých seslích IMPÉRIA (novodobého vězení národů), a neinformují ovčanstvo o sviňárnách a podrazech "servisní elity"? [zmaten]
Vždyť slouží všichni stejnému pánu!!! Pokud to náhodou některý z nich hned nepochopí, tak je rychle "vyškolen".
Když se občas náhodou najde nějaký statečný a nezávislý politik, tak se na něj ti samozvaní strážci "svobody a demokracie" sesypou jako hejno vos. Natočí s ním klidně třeba hodinový rozhovor, ten potom zredukují na 2 (slovy DVĚ) minuty, přidají k tomu několik 5-10ti minutových komentářů "odborníků" dle svého výběru, celek pak podloží nějakými dojemnými obrazovými záběry. Výsledek vyzní tak, že by si od dotyčného nezávislého jedince ani pes kůrku chleba nevzal.
Kamarila redaktorů ČT a spol. je v tomto MISTR nad mistry! Zářným příkladem byla kdysi návštěva Jean Marie LePena v ČR. Redaktor Zdeněk Velíšek se tenkrát vyznamenal. Ale nejen on. [naštvaný]
Když přijel do ČR na pozvání americký politik David Duke, tak jej pro jistotu místní pseudodemokraté rovnou vyhostili. Aby náhodou na objednané přednášce nestihl něco říct. [pláč]

295668

6.9.2013 14:10

nasi politici

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 37.?.?.?

se to pekne naucili jak si sami sobe odhlasovat co a kolik potrebuji.stejna pakaz jako ta bruselska jen za kacky a ne eura. [bliji]
pokud se jedna o media tak ano krmi nas nepodstatnymi zvasty nejlepsi je v tomto Nova tv. zde jsou zpravy jako vystrizene z bolsevickeho poradu kriminalni ustredna patra a slidi pod vedenim majora jirsaka. zpravy v 5 vecer jsou podobne v 7:30 vecer v 11 v noci pak opakovani a rano od 6 vam stejne vcerejsi bludy opakuji co pul hodiny az do pul 9, znovu. vcelku se dovite kdo koho prepadl znasilnil ci zabil. jestli janousek misto k soudu je jugosce nebo kolik bylo odhozenych deti v popelnici. ano zajimava je zprava jak gepardi lovili srny a jedna se zachranila skokem do kabiny auta ci podobne.[bliji]
prima tv je o neco lepsi s cca 25min. zpravami za to vsak si to vynahrazuje naslednymi krimi zpravami a pote jelo do nedavna i krimi plus a zaver patri garbagge VIP zpravami kde zjistite kdo s kym o kom o cem komu cemu v tzv.
ceskem hollywoodu je in or out.tak jdu zase na to vse hodit [bliji]

295679

8.9.2013 17:00

RE: nasi politici

disident 88.?.?.?

Reakce na 295679

i když Václava Klause moc nemusím(degradace naší ekonomiky,amnestie tunelářů),tak minimálně v jedné věci má úplnou pravdu:EU je daleko horší monstrum než jakým býval Sovětský svaz.S tímto se mnou souhlasili ukrajinští gastarbajtři,když jsem je varoval před vstupem do EU,tito pak odpověděli,že se za Sovětského svazu měli lépe než dnes.

295776

6.9.2013 21:56

všechno je v piči

Lobogo 178.?.?.?

Tak mě to dává smysl - aby jste měli poslušné, nemotorné, věčně přežrané a nepřítomné poslance tak je musíte zavalit mamonem -gojímové jsou takhle holt postavení...takhle holt fungují...
pro mě osobně budoucnoust ztratila smysl...kéž by to tedka v sýrii odpálili a bude jaderný klid!

295711

7.9.2013 11:14

Grázlové v Bruselu

remcal 172.?.?.?

Mám pocit že se jedná o závistivé očerňování jako v tomto případě:

Brusel - Řečníci, které nikdo neposlouchá, řady židlí zející prázdnotou. Takové záběry vídají i čeští diváci, sledují-li přenos z Evropského parlamentu.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropska-unie...

Jaképak židle zející prázdnotou? Tady je důkaz o tom že tomu tak není:

Vložený obrázek

295733

9.9.2013 8:55

komunisty na ně

josefvit 81.?.?.?

chtěl bych čtenářům připomenout, že u nás za komunitů poslanci nedostávali žádný plat. byla to čestná funkce a stát jim jen refundoval mzdu za dobu strávenou v parlamentu. jinak měli zamestnání jako každý u nás. komunisty na ty svině zlodějský.

295807

Příspěvků: 22

06.09. 01:22 Andrew Siddur  Inu, musí to tak být. Dnešní systém je totiž nejlepší ze všech možných.
06.09. 03:36 Sovdepia  Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 04:48 Vladimír Stwora  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 06:47 steve  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 11:34  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 17:34 dub  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 19:45  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 21:46 dub  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
07.09. 09:14  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
07.09. 19:59 dub  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 13:11 Jana Hanzlíková  RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by
06.09. 05:34 Esmate  Jeste se na mnohe zapomelo...
06.09. 12:28 Jana Hanzlíková  RE: Jeste se na mnohe zapomelo...
06.09. 07:02 ppppp  rakouský poslanec práve dostal rychlokurz
06.09. 07:03 Definitíva  Nikým nevolená lúza.
06.09. 09:41 c4mp3r  Európska šľachta
06.09. 11:22 ROMAN1  Tak trochu se divím,
06.09. 14:10 stefan  nasi politici
08.09. 17:00 disident  RE: nasi politici
06.09. 21:56 Lobogo  všechno je v piči
07.09. 11:14 remcal  Grázlové v Bruselu
09.09. 08:55 josefvit  komunisty na ně

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 8

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 3

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Měnové kurzy

USD
23,19 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
29,79 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
25,16 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,26 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 837,42 Kč
1 unce stříbra
556,38 Kč
Bitcoin
248 813,78 Kč

Poslední aktualizace: 29.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 995