Diskuze k článku

Austrálie: Ministerstvo zruší daňovou výhodu pro rodiče, kteří nemají očkované děti

Příspěvků 25

20.8.2013 12:05

Nic od nich

baba_Blažková 89.?.?.?

Proto je dobré od těch sviní nic nebrat. Ať si je strčej někam hodně hluboko. Je jen otázkou času, kdy něco podobného dorazí k nám a čím budou pobírání takovýchto příspěvků podmiňovat příště. Připraveností poskytnout své dítě coby pokusného králíka pro farmaceutické firmy? Souhlasem s odběrem orgánů v případě smrti? Atd.
Z tohoto hlediska se jeví pro některé kliky výhodné vytvářet bezprizorní lidi, odkázané na státní pomoc. Protože pak jim lze diktovat podmínky. Proto nikdo z těch mafiánů nikdy nebude řešit chudobu. Proto se ty nůžky musí rozevírat. Proto bankovní socialismus. Proto exekutorská mafie.

294648

20.8.2013 12:10

logický problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Nevím, z jakého důvodu jim prochází argument, že neočkované děti ohrožují ty očkované. Vždyť, když jsou očkované, tak by měly být vůči nemoci imunní, i kdyby neočkované děti byly nositely nemoci.

Kdo se bojí, ať se třeba zaočkuje, pokud věří vakcinám, ale ať do vakcinace nenutí ty ostatní.

294649

20.8.2013 19:50

RE: logický problém to není, ovšem výsměch závislým ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294649

Tedy středně těžké kacířství a rouhání (s komára vemblouda umí) a proto se nám taky tmářství dobře drží mocenskémi skupinami (patrně skrytě) zabetonovávané na věky, logika říká, že pokud po sledovacím období pokusná zvířata umírají bez vyjímek na nekrózu mozku může tam být záměr mít jednoduché a ovladatelné otroky od dětství co si zapamatují jméno a jsou rádi že trefí domů. A výsledkem jsou téměř žádní kritici drylárny cirkusových atrakcí dřístalů, podlokajených nenažraným sociopatům. [naštvaný]

294661

21.8.2013 0:41

RE: logický problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 294649

Tento logický problém by vám pomohlo vyřešit absolvování kurzu parazitologie. Žádné očkování není 100% účinné. Podle druhu nemoci se v populaci vyskytne určité % jedinců kteří i přes očkování onemocní. U některých typů vakcín je toto % dost vysoké.
JENŽE očkovaný jedinec nechrání jen sebe, ale i všechny ostatní kolem. A to tím, že neonemocní a nešíří nákazu dál. Tím se výrazně spomaluje šíření nákaz v populaci. A takové nemoci, jako je černý kašel, záškrt, obrna, už vůbec neznáme. Přesto se proti nim musí očkovat (alespoň donedávna se muselo) jelikož infekční agens nebylo vyhubeno zcela. To u pravých neštovic je situace jiná. Tam se už ani neočkuje, jelikož zárodky pravých neštovic se podařilo vymýtit,právě díky a s pomocí očkování.
Za významné prodloužení střední delky života v Evropě můžeme vděčit očkování, to by si měli antiočko fanatici uvědomit než začnou něco plácat. A víc vzdělání v biologických oborech by taky nebylo naškodu.

294667

21.8.2013 7:23

RE: logický problém

ppppp 91.?.?.?

Reakce na 294667

Potud by to bylo v porádku, pokud by se neobjevil další faktor.

Tím je práve zneužití techto výsledku, a "povinnost" všech dalších očkování se jevit jako prospešné. Jde o ničím nepodloženou a nevedeckou extrapolaci. V dobách dnešních formalit a úspešného tažení ruzných forem neobjektivních reklam až plagiátu témer ve všech oblastech chcete tomu zabránit jak?

Proč se upustilo od dvojite slepých testu? Jsou snad drahé? Nejsou lidi? Proč se nezkoumá poctive príčinnost? Vždyť jiné postupy se objektivne neliší od šarlatánství a pavedy.

Dokáže snad dnešní stát efektivne odolávat tlaku nadnárodních monopolu a úspešne chránit domácí trh a spotrebitele?

294670

21.8.2013 8:38

RE: logický problém

Pepé 109.?.?.?

Reakce na 294667

Vážený, měl by jste si udělat nastavbu kurzu demagogie a přečíst si alespoň tuto knihu: Strunecká Anna: Varovné signály očkování. Není to žádná konspirace, ale vědecká fakta.

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví.

294677

21.8.2013 9:30

RE: logický problém

gaga 88.?.?.?

Reakce na 294667

To u pravých neštovic je situace jiná. Tam se už ani neočkuje, jelikož zárodky pravých neštovic se podařilo vymýtit,právě díky a s pomocí očkování.
To ne ní pravda!!!!! Neštovice cse podařilo vymítit že ty nemocný izolovaly po malých skupinách .... a to očkování na to nemělo sebemenší vliv. Vakcína byla .. WHO čekalo hjak dopadnou testy ... a ty byli neuspěšmé ... až pak začala WHO vakcíny doporučovat ... ano čtete dobře .. začli je propagovat jakmile se prokázala jejich neučínost. Najděte si noviny s tý doby uřčitě se totam dočtete. Jinak Dr. med Gerhard Bucheald : očkování obchod se strachem

294683

21.8.2013 10:27

Výchova úcty a lásky ke šlechtě a panovníkovi podprostituováním učastníků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294683

Skoro ze stejného alchymistického hnízda na zacyklení stavu výhodného úžerům jako náboženství, potírající smysl konání zůčastněných, pojišťovna na život věčný zaplacený či odsloužený vidiny mamonu. Sysifovina s placením ponoukajících trenérů a blahosklonně pobízejících sebranými příběhy a naprogramováním do palic k jejich užitku.

294685

21.8.2013 16:03

RE: logický problém

Definitíva 87.?.?.?

Reakce na 294667

Pane, ste amatér a diletant.

Proti parazitom sa očkovanie nerobí. Očkuje sa proti bakteriálnym a vírusovým ochoreniam, čo vie každé decko od svojich vzdelaných rodičov!

Očkovanie je biznis pre farmaceutov a tento biznis sa pretláča cez politikov. Za socializmu boli odborné štátne inštitúcie, ktoré rozhodli, že kedy a aké očkovanie robiť a dalo sa im veriť. Dnes odborníci nemajú šancu zmeniť politiku!!!

Západná civilizácia funguje na princípe klamstiev a podvodov a normálne vyvinutý priemerný mozog im nemôže veriť.

Slovania, zbavme sa parazitickej západnej civilizácie, ktorá nás finančne zotročuje. Začnime používať dedičstvo našich predkov, zdravé myslenie, poznanie a vedomosti.

294694

5.9.2013 21:39

RE: logický problém

ybys ybys (zavináč) seznam (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 294667

Logický problém lze logicky vysvětlit:
1/ můžete mi prosím dokázat svá tvrzení alespoň jednou skutečně seriozní, vědeckou a hlavně nezávislou (porovnávací) studií ( parametry nezávislých studií jsou doufám jasné i vám) za posledních 53 let ( od roku 1960 se očkuje dětská obrna)?
2/ pokud by jste tápal, tak vám pomohu - žádná neexistuje, nabízí se otázka proč??
Na to je těžké odpovědět, zpočátku možná technické problémy a neznalost a ke konci naopak nechuť a znalost problematiky ze strany farmaceutických firem a obav ze ztráty pohádkových zisků.
"Nejsou na světě hlupáci, pouze lidé líní nalézt si informace"

295635

21.8.2013 7:54

Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Dojemna pece zdravotnickych organu,aby nas zcela ochranila od vseho zleho,ale, na ruhe strane ve svych laboratorich dali svetu AIDS,SARS,MERS,Embola a jine ,chripky,vysle z jejich laboratori,co pripad v Rakousku s rozeslanymi kontejnery s chripkou do ruznych casti sveta,to se zapomelo?
Kdyz, se dotazete lekare zda ruci,ze ockovani bude bez nasledku,tak zjistite ke svemu uzasu,zamitave odpovedi,coz bylo znat na lekarskem kolektivu vyzvanemu k ockovani proti chripce,sam ,"obevitel" sera,se vzeprel ockovat svou rodinu a jejich pratele.
Zkuste se zeptat vyrobce,zda ruci za kvalitu a neskodnost sera a budete prekvapeni,farmaticke zavody pres statni soudy dosahly zakona,ze nemaji naprosto zadnou zotpovednost za pouziti sera,Takze,na doplneni nazoru cteme[velký smích]id Bill Gates KNOW His
Polio Vaccination Push Would Paralize Children?
Bill Gates~ polio Vaccine Program Caused 47,500 Cases of Paralysis Death.
Qatari patient dies from MERS-CoV at London~s ST.Thomas Hospital,bring global death count to 43.
Inventor of Rotavirus Vaccine Wants to End Parental Exemptions For School Vaccination
FDA -approves firstGMO Flu Vaccine containing Reprogrammet Virus.
Takze,rodicove ,Buh vi ,co Vase dite dostane za serum,tomu,co rika politik,osoba bez jakekoliv odpovednosti,lekar na vyplatni listine farmateutickych koncernu a nakonec vyrobce,tak tomu nemuzem verit,odzkousejme vse nejdrive na vsechpoliticich a jejich detech,co by priklad narodu a uvidime,co se bude dit.
Redukce obyvatel na Zemi v plnem proudu aneb Ockovani vakcina Gardasil znicil divce vajecniky.
"Virus mix-up by lab could have resulted in pandemic.
Zkratka,prave v Australii v padesatych a sedesatych letech ockovana mladez dnes ma ve stari sklerozu a mnozi veri,ze serum, pozdeji,bylo prohlasene,ze je nakazene z nemocnych opic.
Jestlize,deti umiraji,tak si vzpomente,ze hlavni pricinou je nizka a nebo zadna imunita tela znicena antibiotiky a chemickym jidlem.Kam s eobratite,kdyz vase dite na nasledky ockovani bude paralizovane a nebo umre,z byrokratu nikdo neni vinen ,uz dopredu,nez se zacne,ti vsichni jsou pojisteni dopredu "Shot to the hel",knizecka vysla v roce 2000 o depopulaci lidstva.Nakonec profesor Pianka ,na Texaske universite,se netaji pred studenty,kdo pujde nejdriv,prekvapeni je,ze tomu vsichni tleskaji s myslenkou,ze "oni" to nebudou,kdo bud emuset jit.

294671

21.8.2013 8:50

RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 294671

Nakonec i z jinych stran prichazi varovani.
“They Put Cancer Viruses Into Our Vaccines”

When I first heard about this I did not believe it. And of course not all vaccines contain cancer viruses. But tens of millions of Americans did receive vaccines with cancer viruses in them, and now we have learned that even the CDC has admitted that this is true…

The CDC has quickly removed a page from their website, which is now cached here, admitting that more than 98 million Americans received one or more doses of polio vaccine within an 8-year span when a proportion of the vaccine was contaminated with a cancer causing polyomavirus called SV40. It has been estimated that 10-30 million Americans could have received an SV40 contaminated dose of the vaccine.

SV40 is an abbreviation for Simian vacuolating virus 40 or Simian virus 40, a polyomavirus that is found in both monkeys and humans. Like other polyomaviruses, SV40 is a DNA virus that has been found to cause tumors and cancer.

http://www.zengardner.com/conspiracy-theories-turn-out-to-be-true/
Pred nekolika desitkami roku mel jeden radovinu z poctu dvaceti,dnes,ze tri osob ma jeden rakovinu.Vyzkum rakoviny bezi desitky roku,mozn a,ze uz za triliony dolaru a nikde nic.
Why Medicine Won`t Aloww Cancer to Be Cured.Nakonec odpoved najdeme v clanku,kde 11 spolecnosti vydelalo na dragach 85 Bilionu dolaru.Spocitejme si lonske obednavky na slepici chripku,kdy politici-vlady nakoupili miliony ampulek sera ,ktere za sest mesicu nepouzite bylo vyhozeno,ale,penize danovych poplatniku dosly do kapes farmatickych spolecnosti,proste,celosvetova kalamita se nekonala,sera zkoncily na smetisti.
Nakonec male priznani,ze ockovani muze mit nasledky.
Vaccination & Vaccine Safety | Flu.gov
www.flu.gov/prevention-vaccination/vaccinationThe flu vaccine is available by shot or nasal spray. ... you may qualify for compensation from the Vaccine Injury Compensation Program (VICP).
Nakonec nahlednete na material:Secret Government Database of Vaccine -Damaged Children.
http://thinktwice.com/secret.htm
Kazdopadne,politici a jejich ucitelska byrokracie si osvojuje pravo na plnou kontrolu nad detmi.

294679

22.8.2013 2:32

RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 294679

Damy a panove reseni je nesmirne jednoduche. Mate ve Vasem zivote dve Bohem dana privilegia ktere zadny politik, soudce ci jakakoliv vladni sebranka nemuze znicit. Mate pravo PRIJMOUT anebo ODMITNOUT.Zacnete to praktikovat.

294710

22.8.2013 4:05

RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 294679

Ockovani deti a nebo cele populace nemusi byt jen za ucelem Vas chranit,pred, necim,co i sami vynaleznou v laboratorich.Zde,muze jit o kourovou clonu s pravym umyslem kontroli populace 24 hodin denne.V Japonsku jsou skoly,kde vsichni zaci uz maji "chips"elektronickou ampulku pod kuzi a na tomto zaklade jsou kontrolovany kompjutrema i brana do skoly se otevre na tento kontrolni signal.Plan,"demokratu?"na kontrolu obyvatel USA byl presunut na rok 2017.
All Americans Will Receive A Microchip Implant in 2013 Per Obamacare
January 23rd, 2013

(NewsWithViews) – A major news story broke on AOL and countless other mainstream news media outlets, this past week, that the Obama Health Care Bill will require all U.S. citizens and babies to receive a microchip or Medchip by March 23, 2013. Whether or not the microchip requirement in the bill is implemented by 2013, remains to be seen.
In 2010, my book “Are You Ready for the Microchip?” was released, and I asked the question, “Is the microchip implant hidden in the Healthcare Bill? Are newborn children starting in 2013 going to receive a microchip shortly after birth?” Then in the book, I wrote, “ In the massive US HEALTHCARE BILL, which your elected representatives voted for without reading, there is a section titled: Subtitle C-11 Sec. 2521 – National Medical Device Registry which states:As the microchip implant moves closer day by day, along with the “manufactured crisis” of illegal immigration, the problems of states like Arizona are creating an environment where Senators Charles Schumer (D-NY) and Lindsey Graham (R-SC) are moving legislation forward that would require all U.S. workers, citizens and resident alike, to obtain and carry a National Biometric ID Card in order to work within the United States.

Takze,kazde novorozene uz v nemocnici dostane "oznackovani" ,jako maji psy a kocky,aby se nezatoulali.Prakticke vyuziti bude v sirokem meritku administraci vlady plne vyuzito,a to ve vsech smerech denniho zivota obcana.S pomoci dronu nad Vasi hlavou dojde i trestani na miste za urcite prohresky,mozna,ze bude vse automatisovano,jako jediny system,mozni terroristi i z rad USA obcanu dojdou takto k exekuci na dalku.S pomoci psychiatru,drag,a jineho,bude raj na zemi.
Vložený obrázek

294711

21.8.2013 8:34

Husákovy husy

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Denně jsou v ČR očkováním ničeny tisíce nádherných miminek díky totální blbosti jejich rodičů. Většina z nich na dětské přídavky nedosáhne.

294676

23.8.2013 3:50

Zkuste jestli kun vydrzi 49x ockovani,natoz male batole.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Otazkou je ,kdyz v roce 1940 bylo jen 4X ockovani,v roce 1980 8X ockovani a v roce 2012 uz to bylo 49 davek v 14 serech-ockovani,kolik ockovani bude v roce 2020,pravdepodobne pod hlavni samopalu.Nebo to uz nebude treba?


49 DOSES OF 14 VACCINES BEFORE AGE 6? 69 DOSES OF 16 VACCINES BY ...

www.nvic.org/Downloads/49-Doses-PosterB.aspx · PDF file

49 DOSES OF 14 VACCINES BEFORE AGE 6? ... CDC recommended 49 doses of 14 vaccines between day of birth and age six and 69 doses of 16 vaccines between

294758

23.8.2013 6:19

Kevin Rudd

Alana 14.?.?.?

Nic takoveho se nestane. 7. zari jsou federalni volby a Kevin Rudd skonci na smetisti dejin. [chechtot]

294760

25.8.2013 13:43

Sobecký přístup neočkovaných

Matlas 188.?.?.?

Falešný pocit jistoty, který mají rodiče je jen dočasný a v pozdějších letech dítěte to už nepůjde napravit. Očkování proti některým nemocem je možné jen v dětském věku. Tito rodiče nenechají své děti očkovat, protože sobecky využívají podsoupené riziko ostatních, kteří se očkovat dají, a přes které se nemoc na neočkované nedostane. Ano, dnes je to možné. Očkovaných je tolik, že nemoc nemá šanci se plošně rozšířit. Bude to tak i zítra? Pokud počet očkovaných poklesne, pak má nemoc opět šanci. Kdysi se u nás přestalo očkovat proti tubeře. Socialistický stát ji údajně vymýtil. No neotevřely se nám po revoluci hranice na Východ? Otevřely se: tubeře, černému kašli... Mé děti se nemusejí uprchlíků bát. I když i očkovaný může být nakažen, odolnost s věkem klesá. Proto je důležité plošné očkování

294887

25.8.2013 19:33

RE: Sobecký přístup neočkovaných, nebo mají zničenou imunitu?

slak 77.?.?.?

Reakce na 294887

Tak znovu mrhat prostředky a mastit kapsy sebrance když jsou nemoci léčitelné a v možném množství je to racionálnější, tak to je hovězina nejvyžšího gardu a opomíjíte poškozené očkováním kterých jsou kvanta vítaných na prokrmení farmaceutického molochu. Na vlastní bulvy jsem viděl postižené očkováním, bezplatným proti chřipce. Z normálních vitálních se proměnili v ploužící se zombie a dle jejich vlastních slov jim bylo týden tak zle že nepamatovali, samozřejmě bez teplot a tak by byli označeni u doktora simulanty a pokud s toho jako bonus nezblbli už se na takové akce vybodnou. Hláška že i očkovaní mohou být nakaženi se v případě příušnic v německu kdy tam zázračně onemocněli právě výhradně na to očkovaní se v zmíněném případě korunovala blábolem. [překvapení] [chechtot] [cool]

294899

25.8.2013 20:57

RE: Sobecký přístup neočkovaných

Hanz 188.?.?.?

Reakce na 294899

předpokládám: Bavíme se tady o závažných onemocněních, nikoliv o chřipce. Proti té přece není povinné očkování. Neseď ale v bezpečných Čechách a jeď s rodinou na Balkán otestovat si svoji přirozenou imunitu. ono ale .... přírodní výběr měl svůj smysl. Člověk očkováním narušuje přirozené zdokonalování lidského druhu....

294907

25.8.2013 22:59

RE: Sobecký přístup neočkovaných

slak 77.?.?.?

Reakce na 294907

Nepochybuji o tom že být napojeni na moloch zdravotnictví a farmacie tak neduživí a bez nich nefukční jsou ideálem zmíněných. A s jejich viděním možné nepostradatelnosti a boha zisku je možné kdo ví co. Imunitu i když říkám že každá pořádná špína se oloupe nepokouším a do rizikových oblastí vědom si následků nelezu a když už bych musel tak samozřejmě volím menší zlo. Ze zahrady se omítnu i za ušima, ale vzhledem k neexistenci chemie mi půda voní. Spíš mi hlava nebere co všechno jsou lidé ochotni na sebe natelpat a od deodorantů přes p...fuky po krémy, mi to vyloženě páchne deriváty ropy a znovu a znovu nechápu A už jsem se smířil že nepochopím, možná to mají bojové rituály prosazení se v obcování a cítí v tom svá přání a ne sajrajt [chechtot] Mimo jiné z historie je známé že církev byla tak prudérní že formovaní se radši nemyli než by byli označeni kacíři a o to více se odérovali či přebíjeli puch stylem vyhánění čerta dáblem a situace s očkováním se mě zdá systémově rovnoběžnou. [mrknutí jedním okem]

294912

26.8.2013 6:45

RE: Sobecký přístup neočkovaných

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 294887

Falešný pocit jistoty, který mají rodiče je jen dočasný a v pozdějších letech dítěte to už nepůjde napravit
Tahle věta platí bez výjimky především pro rodiče, které nechají své děti naočkovat v dobré víře, že jde o jejich dobro.
Později se strašně diví, když dítě namísto spalniček dostane cukrovku nebo místo příušnic ulcerozní kolitidu.

294923

26.8.2013 18:54

RE: Sobecký přístup neočkovaných

Řeháček 188.?.?.?

Reakce na 294923

... a namísto toho všeho přijedou uprchlíci z východních zemí, kde sami přebráni přírodou neonemocní, ale o nemoci se podělí s "rozvinutým" světem, kde přírodní výběr byl zastavem očkováním. Pak se uvidí, jestli je lepší žít s cukrovkářskou dietou nebo být pod drnem.
Ale k té cukrovce: ono dříve se tolik nežralo - to k jednomu typu cukrovky a pokud mělo dítě poruchu v dětství, příroda mu zabránila se rozmnožit a předat vadný gen dalším generacím. Dítě prostě umřelo.

294963

26.8.2013 19:44

RE: Sobecký přístup neočkovaných

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 294963

Zdravý neočkovaný jedinec si s nákazou poradí. Poblázněná imunita očkovaného se obrátí vždycky proti němu samému. Je to jen otázka času.

294972

29.8.2013 12:28

Drobně osvětlující souvislosti

slak 77.?.?.?

Pro nekacíře ne"mňamka" na NWOO.ORG se líbit nebude.

295178

Příspěvků: 25

20.08. 12:05 baba_Blažková  Nic od nich
20.08. 12:10  logický problém
20.08. 19:50  RE: logický problém to není, ovšem výsměch závislým ano
21.08. 00:41  RE: logický problém
21.08. 07:23 ppppp  RE: logický problém
21.08. 08:38 Pepé  RE: logický problém
21.08. 09:30 gaga  RE: logický problém
21.08. 10:27  Výchova úcty a lásky ke šlechtě a panovníkovi podprostituováním učastníků
21.08. 16:03 Definitíva  RE: logický problém
05.09. 21:39 ybys  RE: logický problém
21.08. 07:54 Robert Nohejl  Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.
21.08. 08:50 Robert Nohejl  RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.
22.08. 02:32 lindsay  RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.
22.08. 04:05 Robert Nohejl  RE: Proc media a zdravotnicke organy neuverejni cisla zmrzacenych deti i umrti.
21.08. 08:34 Jana Hanzlíková  Husákovy husy
23.08. 03:50 Robert Nohejl  Zkuste jestli kun vydrzi 49x ockovani,natoz male batole.
23.08. 06:19 Alana  Kevin Rudd
25.08. 13:43 Matlas  Sobecký přístup neočkovaných
25.08. 19:33 slak  RE: Sobecký přístup neočkovaných, nebo mají zničenou imunitu?
25.08. 20:57 Hanz  RE: Sobecký přístup neočkovaných
25.08. 22:59 slak  RE: Sobecký přístup neočkovaných
26.08. 06:45 Jana Hanzlíková  RE: Sobecký přístup neočkovaných
26.08. 18:54 Řeháček  RE: Sobecký přístup neočkovaných
26.08. 19:44 Jana Hanzlíková  RE: Sobecký přístup neočkovaných
29.08. 12:28 slak  Drobně osvětlující souvislosti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 346