Diskuze k článku

Egyptská junta nemá co ztratit

Příspěvků 23

17.8.2013 1:16

Pokiaľ sa podarí zabrániť...

Osel 89.?.?.?

Pokiaľ sa podarí zabrániť vzniku islamského štátu, tak je všetko v poriadku.

294516

17.8.2013 5:29

no -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

nepravda, pozorujme Rusko, čosi sa deje ...

294521

17.8.2013 11:16

RE: no -

ludy 78.?.?.?

Reakce na 294521

a co?

294529

17.8.2013 8:31

Korekce...

Emil Robot 88.?.?.?

...Ten výrok v posledním odstavečku vkládá autor do huby Rooseveltovi ve vztahu k Somozovi,ale když byl nikaragujský Somoza u moci Roosevelt byl už pod drnem....Autorem toho známého rčení je naš oblíbený,v té době státní sekretář Henry Kissinger...I když na druhé straně se žádná chyba nestala,neboť "svých bastardů"mají USA v zásobě vždy celé regimenty a s úspěchem si je pěstují ve všech klimatických pásmech.

294524

17.8.2013 11:12

Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Ploskuták 88.?.?.?

ale autor článku nějak zapomíná na ty tisíce lidí, kteří proti vládě Mursího protestovali, ti všichni určitě nebyli Amerikou zaplaceným komparsem. Tudíž mi chybí vůbec nějaké řešení v té "horké blízkovýchodní kaši".

Když si Egypťané zvolili Mursího, to bylo v ulicích radosti, to bylo demokracie. Článek ale nějak zapomíná, že Mursího prezidentování začalo lézt po roce mnohým Egypťanům krkem a co by tedy zdejší AntiAmi navrhovali? Nechat pěkně vymlátit přívržence a odpůrce Mursího mezi sebou? A jen přihlížet? Samozřejmě je mi jasné, že si USA hraje taky svou hru, ale vyloženě za vším a 100% bych spiknutí nehledal. Tady se nějak zapomíná, že za situaci v Egyptě může především naštvanost obyvatel, nemyslím si, že to je vyloženě rozdmýcháváno Západem. Totéž Sýrie. Teď už v tom Západ jede, ale úplně úplně na začátku si myslím, že v Sýrii šlo opravdu některým lidem o reformy. Nebo ty protesty, které se proti Asadovu režimu vzedmuly, byly taktéž v režii USA a Západu?

Líbí se mi, jak zde všichni vědí přesně, jaké jsou čí motivy, atd. Ale docela by mě zajímalo, jak by zdejší diskutující vládli, kdyby byli Asadem, Mursím, atd. Zapomínají na to, že Arabové jsou horké hlavy a i když se mi to nepíše úplně lehce, tak v těhle zemích prostě demokracie být už z principu nemůže. Musí se tam vládnout pevnou rukou, i když zase ne tak pevnou, abyste proti sobě poštvali lidi. A že by Mursí po protestech odstoupil dobrovolně, tak to asi ne...

294528

17.8.2013 14:00

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 294528

>ale autor článku nějak zapomíná na ty tisíce lidí, kteří
>proti vládě Mursího protestovali, ti všichni určitě nebyli
>Amerikou zaplaceným komparsem. Tudíž mi chybí vůbec nějaké
>řešení v té "horké blízkovýchodní kaši".
V Egypte vladl 30 roku Husni Mubarak. (1981-2011) Vladl rukou diktatorsky tvrdou, a v zemi byl klid proto,
>že Arabové jsou horké hlavy a i když se
>mi to nepíše úplně lehce, tak v těhle zemích prostě
>demokracie být už z principu nemůže. Musí se tam vládnout
>pevnou rukou
Jenomže humanistum z Washingtonu se to nelibilo (to vim z americkych stanic; anglictinu umim a ty stanice sleduji denne). Kdyz byla media bez kyzeneho vysledku, zacali humaniste se skolenim tvrdych arabskych hochu (i to vim z tech stanic, i to priznavali, neskryvane, a stale priznavaji), a pres ruzne dalsi demokraticke usili zacali otevrene zasobovat povstalce zbranemi. I to jsem se dozvedel a dozvidam se dodnes z tech jejich TV stanic, predevsim ze CNN.
Takto doslo k tomu, ze Mubarak musel!!! od valu a Egypt byl dodyndan k demokratickym volbam. Vyhral je Muhammad Mursi. Jenomze!!! ten clovek je islamista a to nemohlo hrat tvurcum demokracie do karet. Co ted? "Prani" washingtonskych humanistu - honem s nim taky od valu. Treba i armadou. I toto jsem se doslova dozvedel ze CNN. Ale nastal uplne nejvetsi problem - islamistu a tudiz volicu Mursiho je v zemi velka vetsina a on byl jimi zvolen ve svobodnych volbach...
Ostatni je uz soucasnost.
Vite, co je napovazenou? Ze Americane davaji cim dal vic najevo bezbrehou panovacnost. Treba detail z poradu minulou noc o nejvetsi letadlove lodi. Vyjadrovali se k ni vselijaci dilci velitele toho kolosu a vsichni byli v jadru oddane zajedno v tomto smyslu: Ten kolos byl postaven proto, aby lide na celem svete konecne pochopili, ze vule Americanu je vuli miru a demokracie. Prisaham, nelzu, nevymyslim si. Ja nevim, jak vy, mne to rika hodne. Cosi strasneho o zakulisi hruzne a jako mor sirici se moci.
>Líbí se mi, jak zde všichni vědí přesně, jaké jsou čí
>motivy, atd.
Nezarazuji vas nikam temito radky, snad ale vycitite, ze asi by to slo.

294535

17.8.2013 16:31

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Ploskuták 88.?.?.?

Reakce na 294535

Jestli myslíte, že jsem Žid, tak to opravdu nejsem[smích] Jestli myslíte, že jsem pravičák, ODSák, tak taky ne. Ale i za Mubaraka byly protesty, ke konci jeho vlády. Takže koho instalovat, aby byl egyptský lid klidný a spokojený a aby to nebyla figurka (či loutka) ovládaná zvenčí? Podle mě jsou věci složitější... Každopádně se shodneme na jednom - lepší, když je u moci diktátor, než chaos.

Blízký východ je prostě soudek střelného prachu a většině zemí se nedá vládnout mírně..

294540

17.8.2013 18:41

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 294540

>Jestli myslíte, že jsem Žid, tak to opravdu nejsem[smích]
Kdybyste si preletl nektere moje prispevky, tak takovou otazku byste mi nepolozil. Na nikoho krome cikanu nepohlizim pres prsty - zjev, puvod, geny atd.
U cikanu je to jinaci, protoze..., protoze co je v nich, na nich, kolem nich, s nimi pozitivni?

294545

18.8.2013 15:21

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Definitíva 85.?.?.?

Reakce na 294545

Cigánske pozitívum je veľká schopnosť množiť sa, piť, spievať a množiť sa. Ak by to zabránilo genocíde Slovanov, tak budiž.

Občas si vypime, trocha zaspievajme, len už v mene Slovanských bohov začnime konečne plodiť deti a vykašlime sa na robotu a honbu za ziskom.

V starobe aj tak zistíme, že poctivou a svedomitou prácou vedia bohatnúť len politici.

294574

21.8.2013 23:00

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Gambitious 178.?.?.?

Reakce na 294535

USA vláda odkopla bábku Mubaraka, prinútila Egypt uskutočniť „voľby“, v ktorých zvíťazil moslimský terorista, ktorý sa im nezapáčil a žiadajú prevrat?
Alebo píšeš o iných Američanoch, nezávislých od USA vlády?
Egypťania majú vlastnú vôľu, môžu si nasúkať zamachov koľko len chcú aj 4 za týždeň, Američania sú nuly, USA vláda sú nuly, nielenže nie sú všemocní, ale kto sa snaží vytvárať z nich obraz supermana čo stojí za každou bežnosti sa vymykajúcou udalosťou je sám zrejme ustrašený paranoik (vplyvom vymývania mozgov CNN) alebo agent provokatér.
Američania odstránili Mubaraka a Mursího? Veľmi smutné, kohože si prajú tvorcovia demokracie, ak všetkých zatiaľ odvrhli?
Ak islamistov je veľká väčšina tak musia vládnuť práve oni?
Aký pokoj si videl počas hrôzovlády Mubaraka? To že si na CNN nesledoval každý deň nové zábery z pouličného zabíjania, neukryje zlo konané v skrytosti aj vládou, aj ľuďmi, ty zrejme potrebuješ diktátorskú tvrdú ruku, tak odleť do Kimostanu.
Že ti chýbajú moslimskí teroristi pri moci a na cigáňoch nevidíš nič pozitívne svedčí o všetkom.

294702

22.8.2013 0:46

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294702

Co tak teorie řízeného chaosu? USA se chtějí soustředit na oblast jihovýchodní Asie, na blízkém východě od afgánu po Tunis zanechávají po sobě chaos. O tom je to arabské jaro a šíření demokracii. Rozděl a panuj. Jednou to tu zde už vyzkoušeli Britové, tedy nic nového. Právě o to jde i nyní v Egyptu. EU zastavuje dodávky zbraní egyptské armádě, ať ten konflikt se táhne a nikdo ať nezvítězí definitivně.

294708

23.8.2013 5:53

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 294702

Vecne a funkcne se da odpovedet na vasi reakci velice kratce:
>Alebo píšeš
Jak cestina, tak i slovenstina vnima tykani i vykani. Existuji vsak v obou zemich ojedineli lide, kteri tykaji bez okolku a hned, dokonce i starsim ci zenam. Ti, kteri pochopili rozdil, vyznam a duvod rozdilneho oslovovani, maji ty druhe za hulvaty a hlupaky dohromady.

>ty zrejme potrebuješ diktátorskú tvrdú ruku, tak odleť do Kimostanu.
Tak uz to chodi: Jedinci, neopirajici se o dukazy ci odkazy, nejradeji posilaji svoje oponenty do diktatur. I to je do te sorty lidi opravnene zarazuje.

Na ostatni vase otazky neodpovidam, protoze tou formou sdeleni jste si vlastne odpovedel (svymi neobratnostmi) sam. Jedna stoji za zvyrazneni:
>je sám zrejme ustrašený paranoik (vplyvom vymývania mozgov CNN) alebo agent provokatér.
Testo vasich odvozenin neni poradne smichano. Chapu. K tomu je zapotrebi vice zavitu. I tim jsou charakteristicti jedinci, kteri necitlive neomalene hned tykaji. Vzbuzuji tim toleranci a nasledne pochopeni, ze i taci dospeji do kralovstvi boziho...

294759

17.8.2013 14:53

co je inak v Egypte

nicky 78.?.?.?

celkom dobra analyza sucasnej situacie v Egypte:

http://alles-schallundrauch.blogspot.sk/2013/08/was-ist-anders-in-agypten.html

294537

18.8.2013 13:36

Pinochet rovná sa Sísí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Vyše 1000 zabitých neozbrojených civilistov-demonštrantov po zuby ozbrojenou policajno-vojenskou fašistickou chuntou.

Inak zaujímavý postreh.
V Lýbii, v Sýrii, západ kričal že sa vraždia neozbrojení demonštranti a treba vytvoriť bezletovú zónu / t.j. vybombardovať armádu/ a vyzbrojiť bezbranných demonštrantov aby sa mohli brániť vojskám a polícii.

V Egypte sú ticho a nežiadaú to a pritom je tam rovnaká situácia.
Pýtate sa že prečo?
Odpoveď je jednoduchá.

v Lýbii, v Sýrii, v Iraku boli socialistické štáty a tieto socialistické vlády boli napojené na Moskvu a Peking.

Egypt je napojený na washington takže bezletová zóna v Eygpre nebude ani humanitárne bombardovanie NATA proti Egyptskej armáde.

To je všetko , a bodka.
Dodatok: Kecy o bojoch sekularizmu a islamizmu sú pre neinformovanú verejnosť.

naštudujte si vojenský puč Pinočeta v Chile kde bola akcia Kondor kde bol demokraticky zvelený prezident Aliende zvrhnutý a zabitý vojenskou juntou generalissima Pinocheta na príkaz CIA.
Pinochet tiež vraždil bezbranných demonštratov stúpencov zvrhnutého prezidenta Aliendeho.
Je to analogická situácia.

294569

18.8.2013 15:49

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294569

Bismarck kedysi povedal, ze kto ma rad parky, tak by sa nemal divat na to, ako sa vyrabaju, a kto si chce ctit zakony by sa nemal divat na to, ako vznikaju.

To same plati i o udrzani sa pri moci; pre takych ludi su vsetky sposoby dobre, a rozhoduje v podstate len to, ze koho maju za spojencov. Netreba si robit iluzie, ze islamisti su ini.

Takze to, co sa deje v Egypte nemozno posudzovat podla nejakych idealistickych meradiel, ale len a len podla toho, ktory vysledok nas ako ohrozi viacej. A islamisticky vysledok by nas ohrozil urcite. Takze pohlad o boji sekularizmu a islamizmu nie su len kecy.

A nakoniec; neviem, ci Allendeho stupenci boli bezbranni alebo nie, ale iste je, ze Mursiho stupenci su vyzbrojeni (a hlavne odhodlani) az prilis dobre.

P.S. A Pinochet sa netituloval ako generalissimus[smích] Na rozdiel od sudruha Stalina[smích]

294575

18.8.2013 19:13

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294575

Prosímvás co to melete. Obě světové války, obě světové revoluce (VFR+VŘSR), mají stejné protagonisty-kteří v předstihu a plánovitě tyto války a revoluce řídili a financovali. Zrovna tak v současné době juvenilní justice. Ta opět přichází ze západu na východ a ne obráceně. Viz článek UNICEF a ruské děti. Opíšu závěr:

Kdyby někdo přemýšlel,jak nejefektivněji zničit děti a mládež,nepřišel by na to, co vymyslel UNICEF. Tito lidé jsou buď cílevědomí zločinci,inspirovaní samotným satanem, anebo jsou to totální blázni, kteří patří na nejtěžší oddělení psychiatrie. K tomuto závěru musí dojít každý rozumný člověk. Stát, který by se řídil touto zločineckou ideologií, která je horší než fašizmus, zničí sám sebe.

Byzantský katolický patriarchát vybízí ruskou vládu,aby radikálně přerušila veškeré styky s UNICEF. Zločiny, které financoval UNICEF v ruském národě a přikrýval je vznešenými a lidumilnými frázemi, musí být vyšetřeny a zločinci spravedlivě potrestáni. UNICEF se dopouští zločinu proti lidskosti a jako takový musí být odsouzen všemi národy. UNICEF je úzce spojen s juvenilní justicí a sociálními službami.

Zdroj:http://leva-net.webnode.cz/products/unicef-a-ruske-deti/

A zde o instalaci komunizmu v Rusku:
Další fáze plánu iluminátů. Vývoz komunistické revoluce ze Spojených států do Ruska. Proč financovali Rothschildové Trockého s Leninem? Zdroj:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3187-dalsi-faze-pl...

Mimoto, Slovanům byla odňata jejich slavná historie stejnými protagonisty. Dějiny světa jsou zcela jiné než se učí ve školách a univerzitách.Pokud nebude světová válka, budeme fascinováni co všechno bylo a je zfalšováno.

294584

18.8.2013 19:42

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294584

Nic vo zlom, nechcem to riesit, ale jedine racionalne vysvetlenie toho, ze mate tak presne informacie o jednani, umysloch a planoch iluminatov je, ze ste sam iluminat[smích])))))) Alebo ... paranoia?

294586

18.8.2013 23:53

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294586

Ozaj, možná stejná kapacita bez neinformovanosti, ale proti zmarieniam a to něvijem jestli jsem niebodaj spisovný jazyk o chápání se nebojím. Berte to tak že jejich kapacita je vydřená a invenci nemají a svět v jejich područí nádeníků stylizovaného herního krachu končí i s retardovanými hráči podvodné hry kasinového kapitalismu derivátních bublin. Pokud si myslí že nesouměřitelné majetky neoliberální elitky mají reálnou hodnotu nepodložené fungující ekonomiky nabídky a spotřeby tak můžou do světa iluzionistů a kaprfíldovat. A chudáci torzem armády, kde se vojáci neztotožňují a páchají sebevraždy nesouhlasem s krmiči, no a co jim zbylo dělají zmar kde se napletou a jsou nebezpeční protože nepřeží bez zubožených, kteří na ně dělají a pryč od neoliberálků kteří si jakýmkoliv způsobem zavazují špičky a tyjí následně z relativně demokratůrně bezbranných. Ale lidé nesmí být v obraze a vědět že jejich krédo je zmar pro okolí, přičež to dělají nuly s virtuálním majetkem, ubožáci dělající vše zubožovací, což jediné jim zajišťuje privilegia. [mrknutí jedním okem] jo 3°°

294591

19.8.2013 10:58

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294591

Tie texty generujete pomocou Google translatora?[smích]

294608

19.8.2013 14:33

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

hugo23 193.?.?.?

Reakce na 294591

"ráno moudřejší večera" řekl s dlaní pravé ruky po okraj naplněnou svým čelem.. ! A usnul. S pocitem vítěze nad pravopisem, s pocitem , který přebije i tu nejtěžší opilost, opilost sebou samým !...

[zmaten]

294614

18.8.2013 17:02

RE: Pinochet rovná sa Sísí......???????

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294569

Souhlasím s Vámi,ale v zájmu objektivity musím poukázat na ty zamaskované střelce,ostřelující policisty a kryjící se za těmi "neozbrojenými civilisty-demonstranty".I kdyby vyřvávali hesla na podporu Mursího sebehlasitěji,nezabili by bezbraní civilisti tím okolo 60-ti policistů.Muslimské bratrstvo je už dobře známý spolek i jeho metody a jeho nepříliš uctivý přístup k lidskému životu a v těch "egyptských událostech"se to jen potvrzuje.Oni holt počítají s tím,že když se "to"(islámský kalifát)povede,udělají si ráj už tady na zemi(aspoň špičky hierarchie)a když ne,budou ho jistě mít v nebi.Obávám se,že ten islámský fanatismus,kombinovaný bídou a nevzdělaností,je naprosto šílený a nám naprosto nepochopitelný.... [zmaten] [překvapení] [oči v sloup]

Rozpaky Západu a USA jsou v tom,že obě strany "dělají"pro ně a oni nevědí,pro kterou se mají rozhodnout,protože to má vliv i na už rozjetý cirkus v Sýrii,Libanonu i Palestině.Dovedu si představit,"jak jim z toho bolí hlava a nevědí si rady".Rozhodně je to zaskočilo.
Projevuje se tu naplno to "schizma vychcanosti a pokrytectví"v přístupu Západu k MB,v případě poslušné voj.chunty a nezávislého státu s vedením BAAS.Je to pořát to známé americké,zahraničně-politické:"jsou to bastardi,ale naši bastardi"a já k tomu dodám",protože i my jsme Bastardi!"

294578

21.8.2013 8:40

Puč zorganizoval IZRAEL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Zaujímavá Správa na SME.
Fašistický puč v Egypte zorganizoval IZRAEL. Viac je tu:
http://www.sme.sk/c/6907472/turecko-za-zvrhnutim-m...

294678

23.8.2013 13:34

ziadne-zrazky-v-egypte-vedome-masakruju-ludi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Správa zo SME.

ziadne-zrazky-v-egypte-vedome-masakruju-ludi

http://komentare.sme.sk/c/6909038/ziadne-zrazky-v-...

294772

Příspěvků: 23

17.08. 01:16 Osel  Pokiaľ sa podarí zabrániť...
17.08. 05:29  no -
17.08. 11:16 ludy  RE: no -
17.08. 08:31 Emil Robot  Korekce...
17.08. 11:12 Ploskuták  Dobře, dejme tomu, že je to tak...
17.08. 14:00  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
17.08. 16:31 Ploskuták  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
17.08. 18:41  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
18.08. 15:21 Definitíva  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
21.08. 23:00 Gambitious  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
22.08. 00:46 petesv  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
23.08. 05:53  RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...
17.08. 14:53 nicky  co je inak v Egypte
18.08. 13:36  Pinochet rovná sa Sísí.
18.08. 15:49 Osel  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
18.08. 19:13  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
18.08. 19:42 Osel  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
18.08. 23:53  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
19.08. 10:58 Osel  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
19.08. 14:33 hugo23  RE: Pinochet rovná sa Sísí.
18.08. 17:02 Emil Robot  RE: Pinochet rovná sa Sísí......???????
21.08. 08:40  Puč zorganizoval IZRAEL
23.08. 13:34  ziadne-zrazky-v-egypte-vedome-masakruju-ludi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 438