Diskuze k článku

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Příspěvků 159

22.6.2013 1:58

Je třeba si uvědomit...

Mareš 212.?.?.?

...že současnou situaci jsme zavinili my (ve smyslu majorita, nikoliv ve smyslu my osobně jak tu jsme) tím, že jsme homosexualitu úplně zbytečně pronásledovali a kriminalizovali. Ještě v druhé polovině 20. století bylo téměř pravidlem, že homosexuálové byli vyhazováni z práce, potažmo vůbec nebyli přijímáni do práce, na ulicích se stávali oběťmi náhodného i systematického násilí a vůbec se s nimi zacházelo způsobem pro civilizované lidi nevhodným.
Tím vším jsme (opět myšleno majorita) dali pseudohumanistickým aktivistům do ruky obrovský bič. Skoro stejně tak velký bič, jakým dnes mávají američtí černoši či potomci evropských Židů.

Takže já říkám: nechme je být. Pronásledovat je, zakazovat je, to nemá smysl, to je jen voda na mlýn homolobby. Každému je houby po tom, co si navzájem konsensuálně provádějí svéprávní dospělí jedinci. Do hlavního proudu veřejného prostoru to pochopitelně nepatří o nic víc než heterosexuální soulož, BDSM, ponyplay nebo gumový fetiš, ale v principu na tom není nic odsouzeníhodného. Na úchylkách a odchylkách není nic špatného, každý nějakou máme, a kdo tvrdí že ne, ten jich má nejvíc. [vyplazený jazyk]

Homosexuálové za nic nemohou. Na vině jsou profesionální aktivisté, postmoderní Bobligové, inkvizice počítačového věku. Absolventi "humanitních oborů", jejichž jediným životním cílem je zakotvit v nějaké "neziskovce" a "řešit" uměle vytvořené "problémy", o kterých před padesáti lety nebylo ani slechu. To oni homosexuálům nahoukali ten nesmysl, že jejich chování je normální; to oni Cikány a jiné exotické menšiny přesvědčili, že jejich kultura patří do současné Evropy. To oni trvají na tom, že nejlepším řešením problémů s menšinami je přizpůsobení většiny menšinám.
Po takových lidech je potřeba jít, ty je potřeba odstavit od koryt a nahnat do kamenolomů, aby už byl na světě konečně klid. Homosexuálové (a Cikáni a muslimští imigranti z Afriky a feministky a další) jsou v téhle hře jenom nástroji, na které je mistrně hráno bandou gaunerů. A až většině rupnou nervy a začne menšiny vytloukat, gauneři na to budou koukat ze svých portugalských či floridských vil, chlemtat bols a volat po humanitárním bombardování.

A křesťani - ti jsou v principu úplně stejná svoloč. Stačí se podívat na jejich pantheon: Bůh Otec, krvelačný a škodolibý antisociál. Bůh Syn, prototyp hipsterského aktivisty, který by chtěl zachraňovat svět, ale nedokáže zachránit sebe sama. A Duch svatý, aneb následky konzumace špatně uvařených luštěnin. [chechtot]

(Pokud to z mé poznámky o "svéprávných dospělých jedincích" není patrné, zdůrazňuji, že pedofilii, zoofilii ani nekrofilii mezi neškodné úchylky neřadím, protože jejich vyznavači nutně konají proti vůli či zájmu protistrany. Hranice mezi neškodností a škodlivostí úchylky je právě v té dobrovolné účasti.)

291926

22.6.2013 3:06

nemuzu s vami souhlasit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 291926

vase logika pane je zcestna , jednoho dne v budoucnosti mohl by jste dle stejne logiky obhajovat nescetne mnozstvi antisocialnich zivlu a to na podklade jejich pronasledovani a stihani v dobe soucasne

291929

22.6.2013 6:04

RE: nemuzu s vami souhlasit

Anna R. 217.?.?.?

Reakce na 291929

Ne, zcestná je bohužel Vaše logika. Autor komentáře přece v závěrečné poznámce zdůraznil, že nechce obhajovat ty, jejich konání je proti vůli partnera, tedy spíš protistrany.

291933

22.6.2013 14:06

RE: nemuzu s vami souhlasit

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 291929

Pokud nikomu nebudou škodit a nikoho nebudou oběžovat, budu je obhajovat. [mrknutí jedním okem]

Já kluků z těhle kruhů pár znám (už od časů bolševika) a věřte mi, že oni nikdy nestáli ani o vlastní pořady v televizi, natož o nějaké adopce a průvody. Oni chtěli akorát to, aby je svět nechal na pokoji - s čímž lze přece veskrze souhlasit. To, že se z jejich "záležitosti" dneska dělá politikum a že se je někdo pokouší napasovat do nějaké extra škatulky mezi "normály", vnímají velice negativně. Oni totiž nejsou žádní "gayové", oni jsou docela obyčejné, exhibicionismem netrpící české buzny. [velký smích]

291962

22.6.2013 5:31

RE: Je třeba si uvědomit...

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 291926

Pane Mares, pred fadesati peti lety jsem se ucil pod komunistickym rezimem v Ceske skole v Praze 7 na Letne ze rit je odpadova trouba a bez jakychkoliv ceeratu je to tak To jsme se ucili v hodinach biologie a anatomie. Jsou to nevyvratitelne zakony prirody ci Boha. Zalezi na to tom co chcete prijmout. . nelze zvratit zakony Kreace ci od prirody nebo od Boha. Na to jste prilis nevzdelani a tupi.

291930

22.6.2013 5:32

RE: Je třeba si uvědomit...

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 291930

preklep pred padesati peti lety omlouvam se

291931

22.6.2013 6:55

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 291930

Zdá se, že vám pár věcí zatajili.Proč jste své vzdělávání ukončil v tak ranném věku?

291939

22.6.2013 12:02

RE: Je třeba si uvědomit...

Унексист 62.?.?.?

Reakce na 291939

Ano, zatajili. A to konkretne este jeden fakt, ze hrube crevo nie je len tzv. odpadova rura, ale velmi dolezity organ pre vstrebavanie zivin z nestravenych casti jedla az do doby defekacie.

Ale hrube crevo rozhodne nebolo a nie je urcene pre suloz. To mozu robit len devianti a s takymi sa priroda skor ci neskor vysporiada. Homosexualita je zvratenost a zrejme jedna zo zbrani prirody, ktora ma sluzit ako nastroj proti premnozeniu. Homosexual zo svojej podstaty je neschopny reprodukcie, takze jeho prirodzena uloha je v zivote zbytocna. A je mi jedno ze pseudohumanisti a vsetci ti, co popieraju prirodne zakony budu tvrdit opak. Priroda ako celok na tie dristy neberie ohlad.

291956

22.6.2013 15:24

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 291956

Poslechněte, vy vidíte nepřítele, který neexistuje. Příroda stvořila vás i homosexuály. Jestli se má s něčím vyrovnávat, tak jen sama se sebou. Jestli váš život je omezen na pouhou reprodukční a vyživovací úlohu potomstva tak vězte, že významná část populace to tak nemá. A vězte, že jsou společnosti užiteční. Ano, myslet genitáliemi je snazší, než hlavou. Aktuálně viz Nečas. Bohužel tak činní většina lidí a proto je na Zemi poněkud přemnoženo.

291969

23.6.2013 0:36

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 291969

Ale tady přece JE řeč o genitáliích a způsobu jejich užívání, ne? O čem jiném je to, jestli to dělám homo nebo hetero?

Někomu to možná přijde překvapivé, před cca deseti lety jsem byla pro uzákonění homoseuálních sňatků, co by ne, když se mají rádi, že áno, avšak dnes je situace jiná. Homolobby chce naše děti. A tady, kurva, končí sranda.

291999

23.6.2013 12:06

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 291999

Děti odložené v sirotčinci jsou vaše, tedy heterosexuálů? Myslím, že jste měla problematické partnerství, heterosexuálům, kde chlap mlátí ženskou, bych dítě v životě nesvěřil.

292018

23.6.2013 17:23

RE: Je třeba si uvědomit...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 292018

Počkejte... jdete na to zhurta a obávám se, že vám uniká podstata, protože zaměňujete následek za příčinu.
Jak jste napsal výše - plození není smyslem lidského života. Je jeho součástí, ovšem ne každý se nutně musí "zapojit", aby prožil smysluplný život. A také je pravda, že i homojedinci bývají leckdy pro společnost prospěšnější, než hetero. Takže se shodneme, že lidský život není o "jíst, pít, spát, množit se".
Dál se možná shodneme na tom, že vychovávat dítě může vlastně kdokoliv, nemusí jít ani o pár. Jenže... u toho "kdokoliv" je nutný předpoklad - a tím je odpovědnost a svědomí. Tyto lidské vlastnosti jsou mj. součástí širšího pojmnu, známého jako láska. Podotýkám jen pro upřesnění, abychom si rozuměli.
Výchovou chceme docílit, aby se z dítěte stal plnohodnotný člověk - tj. takový, který bude pro společnost přínosem a ne přítěží (a toho bez lásky nedocílíme). Plnohodnotný - tím myslím takový, který bude umět samostatně myslet a vyvozovat reálné závěry s použitím svědomí i zodpovědnosti (tedy nebude podléhat třeba tomu "myšlení genitáliemi" nebo "mlácení žen" ).
A pravda - tady selhávají i "spořádané" heteropáry.
Takže - pokud by šlo opravdu jen o možnost vychovat dítě, pak by nezáleželo na tom, kdo to bude, ale JAK dítě vychová.
Jenže... ono nejde jen o nějaké "právo na výchovu" a dokonce ani o "práva homosexuálů". Tady jde skutečně o šikanu klasické rodiny a co hůř - o nátlak k přestavbě sociálního chápání degenerace (a tou "homo" je, ať se líbí nebo ne).
A aby bylo ještě hůř - za tou "homo" jsou tiše skryté takové "lahůdky" jako pedofilie, zoofilie atd.
Začalo to feminismem, pokračuje přes "sexuální revoluci", směrnici EU o "rodové rovnosti", pokračuje homománií - aby se nakonec "ujala" tvrzení jako:
- dítě má právo na vlastní sexuální život (už od mimina)
- není žádná pedofilie, jsou jen hysterické reakce rodičů.
Takže - co za tím vším cirkusem je? Podle mého nic jiného, než "nastavit" společnost tak, aby všechny možné degenerativní úchylky brala jako "naprosto normální". Z nouze se udělá nedotknutelná výsada. Stejný mechanismus nastavili u "rasismu" nebo "antisemitismu".
A co je úplně nejhorší - v tomto duchu chtějí "vychovávat" naše děti už od školek...
Abyste pochopil, o co jde, mám tu odkaz . Nejde ani tak o obsah článku a ani o typ stránek, ale o dvě videa dole. Sama jsem to druhé nedokoukala, protože se mi zvedl žaludek.

292028

23.6.2013 19:53

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292018

Já osobně bych své dítě nesvěřila vůbec nikomu a o ostatních věcech se budeme bavit, až bude prdel rodit.

Pro ty, kteří zde používají mozek, bych si dovolila zdůraznit, že heterosexuálních zájemců o děti z dětských domovů je dost. A čekají. A nemají. Víte proč? Má to totiž zádrhel. V dětských domovech není dost dětí na míru pěstounům. Většinou jde o cikáňata, často problematická, často mentálně zaostalá. Tyhlety děti žádný pěstoun, ani homopěstoun nechce. Ani adoptivní rodič. Takže odkud se budou brát děti na míru už tak dost protěžovaným (viz stránky MPSV, pěstounské dávky) nebiologickým rodinám? No kdepak? Podívejte se pravdě do očí, zabedněnci!

A do toho homoklády, které se cítí diskriminovaně (připomíná mi to scénu z Life Of Brian, kdy Stan chce být Lorettou a bojovat za své právo mít děti, přestože nemá dělohu). Všichni víme, jak kouzelné slovíčko je slovíčko "diskriminace"- Už teď vidím srdceryvné pořady v TV, jak homopár čeká marně na přidělení blonďatého andílka, avšak nedostane jej, ne proto, že blonďatí andílci v děcácích nejsou, ale protože jsou diskriminovaní!

[bliji]

292039

24.6.2013 7:11

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292039

musím přiznat, že jste mne docela šokovala, vaše příspěvky se mi v podstatě líbily a dnes takové hlouposti. Co když i vaše milované dítě bude homosexuál - a víte, že nikdy se nemá říkat nikdy, zavrhnete ho? co ta slova .- berou nám děti - jen ty blonďatí andílkové jsou "vaše" děti? ta cikáňata, fyzicky či mentálně postižené děti nejsou už "vaše děti"? a nemáte pravdu, i tyto děti jsou adoptovány, i když nikoliv v té míře, jak by bylo třeba a možná i proto, že potencionální rodiče si ne´jsou jisti, jak by je uživili a postarali se o ně. a když ty děti v ústavech, které by si přály mít svoji rodinu, jsou vaše děti a berou vám je - kolik jste si jich vzala domů? já myslím, že pokud se podaří dítěti obstarat funkční rodinu, ať již heterosexuální nebo homosexuální nebo jednočlennou, je to úspěch. Samozřejmě se může stát, že v pubertě či v dospělosti vztahy skončí - a to se stává i v biologické rodině. Pokud vám přijdou pěstouni protěžovaní, dejte se na to. Já sama nesouhlasím s mimořádným rozvojem pěstounství zejména, když je neseno myšlenou - změna je život a přesunujte děti tak často, jak to půjde, dávám přednost adoptivní, třeba homosexuální rodině.
při vašich postojích nechci vidět, jak byste zatočila s vlastním děckem, kdyby třeba po úrazu se významně snížila jeho fyzická i duševní kondice. Zamyslete se nad svými postoji.

292067

24.6.2013 9:34

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 88.?.?.?

Reakce na 292067

Za své děti nesu odpovědnost. Kdyby bylo některé z nich homosexuální, rozhodně bych je nezařízla. Nicméně bych jim vysvětlila, že některé rubikony jsou prostě nepřekročitelné. Sexuální preference je jedna věc a rodinný život je věc druhá. Sexuální život a rodinný život nejsou totéž. V ideálním případě se doplňují, to je vše. Nelze dosáhnout ideálu nařízením úchylných norem.

K pěstounství - pokud jsem za něco placen, beru to jako výkon povolání. Takže mentálně postižené děti atd. odmítat, je hovadismus. Adopce jsou drobítek jiný cup of tea, tam rodič nekonzumuje tolik výhod. Nicméně bez neprůstřelného právního řádu bych se nehnala ani do tohoto. A jádro pudla spočívá v jasném stanovení povinností orgánů, které mají toto na starost včetně právních postihů, pakliže své povinnosti neplní, popřípadě pravomoci z jejich funkcí vyplývající zneužívají. Což zde chybí a to citelně. Jakmile jsou někde neomezené pravomoce, směřuje to k fašismu.

Do mých dětí se nenavážejte. Ty mají se svou duševní kondicí dost práce právě kvůli věcem, na které zde upozorňuji.

292083

27.6.2013 5:56

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292083

kdo se naváží do vašich dětí, to vy se navážíte do dětí, které neodpovídají vašim osobním ideálům (Cikáňata a spol.) až budete svým dětem bránit v jejich sexuálních a citových preferencích vysvětlováním nepřekročitelnosti některých Rubikonů, pobavte nás, dejte k lepšímu výsledky.

a jinak, homosexualita je sice i o sexu ale říká se, že pokud se sexu týká, dovede se řada homosexuálů zapřít a vést heterosexuální pohlavní život, ovšem láska - tu neoblafnete, zamilovávají se do svého preferovaného pohlaví - nakonec u heterosexuálů je to stejné.

Takže mi nějak uniká ten výrazný rozdíl mezi sexuálním a rodinným životem, když se dva mají rádi a spolu žijí a to nejen pohlavně to je co podle vás? rodina? nebo ne? a jaké úchylné normy co nařizují - budou mít snad homosexuálové stanovenou povinnost adoptovat děti? a heterosexuálové povinnost jim je zplodit? Je to jen o možnostech. Kdo bude chtít být plnohodnotným rodičem co do práv i povinností, může se o to snažit, i když biologicky toho s partnerem dosáhnout nemůže.

Nikdo nikdy a nikde neřekl, že pěstouni odmítají děti, to ani nemohou, hovořilo se o neadoptovatelnosti postižených dětí. Jen letmý náhled k této tématice ukázal, že třeba adopce cikánské holčičky byla velmi úspěšná - je lékařkou, adopce vážně fyzicky postižené holčičky, která v nemocnici nemluvila a trpěla - bude maturovat a bude studovat dál - optimistka každým coulem.
Adoptivní rodič až na ten předvýběr, konzumuje stejně výhod jako ten biologický a jistě si je dovedeme pojmenovat.

nechápu tu zášť k lidem, kteří žijí jinak, vypadají jinak, mluví jinak......

292223

27.6.2013 12:46

RE: Je třeba si uvědomit...

mtk 88.?.?.?

Reakce na 292223

Pěkně jste to napsal. [smích]

292257

27.6.2013 19:36

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292223

Kde se navážím do cikáňat? Přečtěte si laskavě moje příspěvky pod kterýmkoli článkem zde týkající se romské problematiky, než mě začnete nálepkovat. Jo, naznačit, že jsem rasistka, když poukazuji na něco, co vám nevoní, jak typické pro demagogy.

A ještě jednou a pomalu.

Bod 1: V Británii a v Norsku je běžné, že se děti odebírají z funkčních rodin jen proto, že se někomu něco "nezdá" - zcela dle klasického přísloví o psu a holi. Tyto děti jsou zpravidla ihned svěřeny do pěstounské péče, protože ústavní péče je TAK škodlivá, že áno. Nejsou výjimkou případy, kdy pěstounem se stává ten, kdo udá rodinu na sociálce. Rodiče mohou své děti vídat max. 4x do roka. Jedna slza a mají zákaz styku, protože působí škodlivě na své děti.
V Itálii se ztratilo několik dětí adoptovaných ze Slovenska. Je více než důvodné podezření, že byly "rozebrány na náhradní díly".

Bod 2: V současné době je pěstounů dostatek, někdo si dal hodně záležet, ale pěstouni nemají děti, stále čekají, stále čekají... prý na dítě vhodné. A dětské domovy jsou stále plné. Těch, které jsem zmiňovala v předchozím příspěvku. Z čehož vyplývá, že pěstouni zde v tuto chvíli evidentně nejsou proto, aby ulevili dětským domovům. A teď se chtějí přidat ještě pěstouni homosexuální. Paráda.

Bod 3: V ČR a pravděpodobně v celé EU nejsou zákony, které by postihovaly sociální pracovníky, pokud škodí. Jak je to možné? Vždyť i policista může být zažalován pro zneužití pravomoci veřejného činitele! Ne tak sociální pracovník. V momentě, kdy se zahájí jakékoli řízení, jehož účastníky jsou děti, je sociální pracovník "zaštiťující práva dítěte" účastníkem řízení a jako takový tedy může lhát, falšovat důkazy atd. stejně jako kterýkoli jiný účastník kteréhokoli jiného řízení, včetně řízení trestního. Znovu se zeptám. Jak je to možné? Proč nemá status veřejného činitele, svědka...?
A sama si i odpovím. Je tomu tak, protože někdo chce, aby tomu tak bylo. Někdo potřebuje, aby byla rodina vydíratelná, popřípadě aby mohla posloužit coby líheň, uznají-li to ti, kteří mají skutečnou moc, za vhodné. Jakou moc mají ve skutečnosti homosexuálové?

http://www.youtube.com/watch?v=n8OeFLds3lk

http://www.youtube.com/watch?v=wxvUaU3aaug
http://www.youtube.com/watch?v=cUqY-0njs7M
http://www.youtube.com/watch?v=bSQAuxgErsc
http://www.youtube.com/watch?v=ZqIaoc4X8lw

http://www.youtube.com/watch?v=2UXoRhyTCXo

To jsem ale homofob a rasista, co!?

292294

27.6.2013 20:15

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292294

K těm partnerům, co spolu žijí. Je třeba definovat si pojem "normálnosti". Normálně se chová ten, kdo se chová jaksi obvykle, konformně, někde se to dokonce rozebírá i na procenta, zejména mozkozpytci z oblasti psychologie a psychiatrie jsou na normálno machři. Ta dolní mez je, tuším, 30%. Taky patřím v jistých oblastech k nenormálním, to v žádném případě nepopírám. Normální je nechodit k volbám, normální je nehasit, co mě nepálí, normální je nechtít po úřadech, aby dělaly svou práci tak, jak mají, normální je nepsat odvolání, když přijde exekuční výměr, normální je litovat se a nadávat v hospodě, ale nic konkrétního nečinit. Normální je nevěra. Normální je minimálně jednou do týdne se opít. Normální je čekat na výplatu i několik měsíců a nepodnikat žádné právní kroky. Normální je překračovat rychlost na silnici, plkat přitom do mobilu a normální je také nepoutat se pásy.

Opravdu? Možnost volby, říkáte?

Je normální agorafob? Nikomu neubližuje, taky si to nevybral... Je normální pedofil? Vždyť krom sexuálních preferencí je to člověk jako každý druhý... Je normální člověk z downovým syndromem? Je normální ten, komu chybí nohy?

U těchto případů si člověk řekne, jistě, je to jistá odchylka, mentálni, zdravotní, psychická, sexuální, ale proč je preventivně ostrakizovat, že. Souhlas. Já taky neostrakizuju homosexuály. Ale NIKDY nebudu tvrdit, že je to normální. A nechci, aby v takto nenormální rodině vyrůstaly děti druhých lidí. Tady je ta čára. Mají-li se rádi, nechť se mají rádi. Jsem skutečně člověk přející, zejména v tomto ohledu, a to bez ironie.
Podaří-li se někomu z nich otěhotnět, ať si to vyříkají mezi sebou a ať si užijí plod své vzájemné lásky. (Toto už není zcela ironie prostá poznámka.)
A koneckonců, proč ne.

Ale! Dokud systém nevyčerpá všechny prostředky pro podporu biologické rodiny, aby děti nekončily v domovech či ústavech, je absolutně zvrácené vůbec začínat takovouto debatu, zda by homosexuálové, tedy nenormální (jakože odchylující se od normálu) lidé mohli adoptovat cizí děti. A systém nemá zájem vůbec cokoli řešit. Právě naopak, viz výše. Přičemž spoustě nežádoucích jevů v rodinách LZE zabránit a mnohdy i PŘEDEJÍT. Homosexualitu naopak nijak potřít nelze, s tou se lze pouze smířit. Ne však ji adorovat.

292296

30.6.2013 20:12

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292296

ano, všichni vámi jmenovaní jsou normální, normální jsou proto, že se v populaci normálně vyskytují a to po celou existenci lidské a po celou existenci zvířecí společnosti. Samozřejmě některé své odchylky (a to se týká například pedofilů, pyromanů, sadistů...) musí takový člověk aby mohl přežít ve zbytku společnosti celý život potlačovat a to i s pomocí lékařů, jako by nosil jisté psychické berle. Pokud je to člověk slušný (a nemylte se , i mezi takovými lidmi jsou lidé slušní a někdy sami vyděšeni, co po nich jejich podvědomí požaduje), pak tak prožijí celý život. Jiní mohou se svou odchylkou v běžné společnosti bez omezování, protože ta odchylka může být realizována s jiným podobným člověkem na základě dobrovolnosti a někdy i hlubokého citu.
Pokud bych přijala vaše brýle, pak bych, jak vám to tady už kdosi napsal, vám, která jste byla týrána a po určitou dobu to snášela, mohla říci totéž - nejste normální, kdybyste byla nesnášela byste to a proto jste potencionálně nebezpečná dětem svým i cizím. ale jist víte vy i já, že to tak není a s nimi je to totéž.

pro některé děti je, a to jistě přiznáte, vysvobození z biologické rodiny dobrem. O některé děti se jejich rodiče starat nechtějí ani kdyby jim každé ráno našli pod polštářem dukát nebo se o ně budou starat jen pro ten dukát. ano, podpora rodiny a zejména osamělých matek by měla být mnohem, mnohem větší (sama k nim patřím),a ale proč bych měla zavírat oči nad tím, že některé děti zkrátka a dobře rodinu nemají a budou rády za milující rodinu novou, ať hetero nebo homosexuální? Já hlasuji pro adopce také homosexuály.

292446

30.6.2013 21:09

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292446

Věřte nevěřte, ale jsem si téměř jistý že dobráci používají i takové metody jako jistý dálkový inženýr (zachránce civilizace podle slov jeho syna, který na otázku co dělá odvětil, že bez něj by nejezdili auta, když fotr mu sehnal asi jemu zadaný výpočet rozdílu mezi diagonální a radiální pneumatikou, dotyčný se směje dodneška že na slovensku bylo partizánů víc než stromů v lese a Husák tam nikdy nebyl protože by to musel vědět a bere peníze za odboj asi dodnes) který když přišel z basy, oficiálně s posvěcením kriminálního systému ze služební cesty tak měl amulet a dělal hypnózy. Zvědavci padali k němu jak němci do krytu a fotr jednou zřetelně podnapilý zmetek přišel se smíchem že máma bude mít pořád zlámaná žebra a to tedy zvládá od té doby i dvakrát do roka. K tomu jak se ti to stalo standartně pokaždé odpovídá já nevim. K tomu dodám tedy že někdy ve 7? třídě přišel do učebny jakýsi podloud a předvedl že žák po akci nenapočítá do desíti. Tak se stalo i s mým komentářem že je to hnusný. Pravda je taková že mne posléze chytil ten zrůdný idiot pod klíční kostí a šel jsem do bezvědomí (seďte a neotáčejte se) a nevím jak jsem se ten den ocitl ze školy doma. Patrně Chrudim je jako hnízdo takovýmito kryply promořené. [překvapení]

292448

30.6.2013 20:01

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292294

mně tedy uniká, jak to souvisí s homosexualitou či možností adopce homosexuálními páry, tedy jak s tím souvisí absolutní nekompetentnost sociálních pracovnic ( s tím souhlasím) a jejich rozhodování, které je prý intuitivní bez jakýchkoliv důkazů, odvlékání a únosy dětí za podivnými a zlými účely ať již je to využití v dětské prostituci, pornoprůmyslu či na "náhradní"díly. Pokud již existující pěstouni nemají děti, pak to bude jistě otázka spíše financí než jejich pečlivého výběru dětí, které chtějí či nechtějí, stát prostě nemá na to, co jim sliboval. Já sama jsem odpůrce profesionálních pěstounů, raději rodinný dětský domov nežli čekat, zda bude mít dítě štěstí na nějakou divnou rodinu.

to, že mne označujete za demagoga a kromě toho užíváte výrazu jako "nevoní vám" s jasným emočním nábojem vás usvědčuje z toho, že sama chápete, že nemáte tak docela pravdu.

váš příspěvek, na který jsem reagovala byl pln odporu k homosexuálním adopcím a k homosexuálům a sama jste označila nikterak laskavě ty určité děti jako děti, o které není zájem. Takže promiňte, ale váš příspěvek byl rasistický, homofobní a kromě toho deklasující i jinak postižené děti. Pokud ve skrytu duše jste jasná odpůrkyně rasismu, zastánkyně svobody v lidském citovém i sexuálním životě a propagujete názor, že rodina (nikoliv pěstounská péče) je pro děti lepší než sebelepší domov pro individuální péči i vztahy v ní vznikající, vyjádřila jste to v příspěvku, na který jsem reagovala velmi neobratně.

292445

1.7.2013 16:25

RE: Je třeba si uvědomit...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 292445

Vážená dámo i kdyby jste se s prominutím posrala, tak děti do rukou homosexuálů nepatří. Samozřejmě, když si nějaká lesba opatří dítě přírodní cestou, nebo se nechá uměle oplodnit, tak se s tím nic dělat nedá. Ale dvěma chlapům homosexuálům skutečně dítě do výchovy nepatří ani náhodou. Nehledě na to, že to ani nemusí být homosexuálové, oni se za ně mohou jen vydávat, ve skutečnosti by to mohli být dva pedofilové. Pohráli by si s dítětem, zničili by jeho psychiku a když by hrozilo prozrazení, no tak by se stala nehoda, při které by dítě zemřelo. To byste chtěla, aby děti byly takto zrůdně vychovávány úchyly všeho druhu? Styďte se!

292503

1.7.2013 20:57

RE: Je třeba si uvědomit...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 292445

Hm... je možné, že si nejste vědoma, co to vlastně obhajujete a patříte k těm tisícům podvedených, včetně homosexuálů samotných.
A právě proto dochází v diskuzích na toto téma (a podobných - včetně "českého rasismu" ) k věčným rozepřím.
Základ je v tom, že homosexuálové svá práva (občanská a lidská) vždycky měli a nikdy je zákon neodlišoval (nediskriminoval) od ostatních. To, že občas naráželi na nepřijetí nebo byli určitým způsobem "diskvalifikovaní" (třeba v zaměstnání), nebylo nic mimořádného, co by společnost nepřinášela i jiným, hetero občanům. Určité způsoby diskriminace zažívá ve společnosti i ostatní populace - tlustí, tencí, staří, mladí, tělesně postižení, kuřáci... a dokonce i "pohlaví" - ženy nebo muži.
Z "práv homosexuálů" se nám dneska "tak hezky" vyklubala přímo propagace homosexuality. Získávají "svá práva" nad rámec ostatní společnosti, což z nich činí skupinu "nedotknutelných", takže je zcela jasné, že jde o "něčí" zájem (výše jsem psala, že to samé je i s "rasismem" ). Jinak řečeno - budou využiti k určitým cílům a nakonec za to hodně tvrdě zaplatí.
Snahy udělat z homo rodinu mají už dneska cíl známý = "překvalifikaci" pojmu rodina. Dosud platilo, že rodinu tvoří muž a žena (jádro) a funkcí rodiny je mj. i funkce reprodukční (dále sociální, emocionální, psychologická, kulturně výchovná...). U homo to "reprodukční" jaksi nepřipadá do úvahy. Takže se přišlo s "nápadem" překvalifikovat celou rodinu do pouhopouhé ekonomické jednotky, nazýváné "domácí hospodářství". Ale tam chtějí homo "nadprávo", protože já jako hetero si taky nemůžu vzít jinou hetero "za účelem" ekonomického svazku.
A jaké důsledky z toho vyplývají? Přesně takové, jaké vám "baba Blažková" psala výše. Pro pochopení = rodina jako pouhá ekonomická jednotka bez další funkce může být kdykoliv rozbita a vaše dítě vám sebrané jen proto, že neplníte hmotný standart. takže už žádné emocionální vazby, žádné sociální vztahy - ale hmotný standart. A sama možná tušíte, jak nebezpečný je tento pojem, protože určit "hmotný standart" určitě nebude záležet na vás jako rodiči.
A že se to tak děje - o tom snad za současných informací už nikdo nepochybuje.
A dalším "bonusem" propagace homosexuality je fakt, že v rámci tzv. sexuální výchovy se budou vaše děti už od školek "učit" homosexuálním praktikám "dotýkání se stejného pohlaví" - to jako aby z nich "nevyrostli" homofobové. Však - "je to zcela přirozené a normální", že? A jak k tomu příjde ta (stále) většina (budoucích) heterosexuálních dětí, kteří za dotykem stejného pohlaví nic sexuálního nehledají (jako děti bez rozdílu, protože k chápání sexuálního chování dochází až mnohem později) ?

292516

1.7.2013 22:38

RE: Je třeba si uvědomit...

steve 70.?.?.?

Reakce na 292516

.. naprosto presne vyjadreni. Avsak !! - jiz zitra muzete byt za tento pohled souzena, odsouzena a zlikvidovana - jakozto "zavylyy neprytel Rise bravdy a lazgy". Velice rad bych se mylil, ale v poslednich letech se mi to nedari ..., doufam, ze se snad jednou dockam a zmylim se ... [mrknutí jedním okem]

292518

24.6.2013 2:48

RE: Je třeba si uvědomit...

p. 113.?.?.?

Reakce na 292018

..jiste patri ty deti normalnim lidem a nebo NORMALNI spolecnosti!!~!...pripadu nasili v rodine je min nez zvrhlych pederastu daleko min..!!!..

292050

24.6.2013 5:29

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292050

To bych neřekla. 25% je dost alarmující číslo. Spíš je mi záhadou, proč si stát takto deviantní chování hýčká. Měla bych tip. Dokud byla jakási baba Blažková týrána doma, neměla čas ani náladu na to, aby se sdružovala ve sdruženích, chodila na demonstrace, vstupovala do stran a následně se nechávala delegovat do různých akčních výborů, otravovala poslance kvůli děravým zákonům, otravovala tajemníky na magistrátech kvůli překračování pravomocí výkonných institucí atd.

Je pro systém užitečné mít vystresované a deprivované občany. Pak nemají moc času koukat, co se děje kolem, neb mají dost starostí sami se sebou.

292062

24.6.2013 8:29

RE: Je třeba si uvědomit...

slak 77.?.?.?

Reakce na 292062

Máte pravdu a systém ještě podporuje pomýlené plakany na špatných hrobech. Takže si z přirozené morálky dělají dobrý den a lidem takou opičí dráhu životem s tím že si je asi vydrezůrujou na cokoliv a ještě vyhoudají svými protilidskými rádoby humanitami (ten posun v myšlení začal po sameťáku pozoruhodnými humanitárními bombardováními a neznalostí špinavých peněz s adorací neviditelné ruky trhu, logicky na takovéto platformě se dá čekat devast čehokoli v společenství) v rámci zázraků prostě převrací systém a nemožné experimentální vize si ustanovují normou (staví se do rolí instruktorů, jak musí okolí skákat) a lidé mají být podle nich a jejich tezí inteligentní a přispůsobiví. Já tedy říkám, ne a dost. Takoví ať mi táhnou z očí a dosahu, prostě je nehodlám tolerovat s jejich podloudnými klíny valícími do hlav ani v nejmenším, špíny. [oči v sloup]

292073

27.6.2013 5:42

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292050

no to se vsaďte že ani náhodou

292222

22.6.2013 15:48

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 291956

Super!!!

Ja Vám len zatlieskam. Sú to psychicky narušení ľudia, sú ich sotva 3%.

Homosexualita bola vymazaná ako choroba z učebníc psychiatrie za veľké peniaze. No čo, "za peníze v Praze dúm" [bliji]

291973

22.6.2013 22:11

Není nebezpečných těch 4 procenta veřejně se prostituujících, ale těch dalších 35 procent latentních...

*/* 89.?.?.?

Reakce na 291973

Přihřátí jsou vysoce perspektivní loutky použitelné univerzálně ve všech oborech. Jejich ambice a pracovní aktivita je vyšší než u normálních. Dovedou v podřízených funkcích úspěšně perzekuovat ostatní kolektiv. Jejich v podstatě neveřejná bratrstva doslova prorůstají jak rakovina společnost. Neuvěřitelná koncentrace je zejména v různých církvích, a speciálních / výzvědných /službách. Je značně zajímavé, ale nepřekvapující, že toto v podstatě svinstvo se jednak samo šíří, jednak je úmyslně a systematicky rozšiřované a jednak neustále financované no kým ...? Odpovězte si sami, já nejsem antisemita...

291990

23.6.2013 11:24

RE: Není nebezpečných těch 4 procenta veřejně se prostituujících, ale těch dalších 35 procent latentních...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 291990

Tu nejde o homosexualov, ale o lobby, ktorej ulohou je, aby ludia nevedeli co su, aby sa spravali ako homosexuali (nemyslim pohlavnu orientaciu, ale promiskuitu) a tym sa oslabovala rodina.

292017

22.6.2013 14:13

RE: Je třeba si uvědomit...

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 291930

Pravdu díte, je to odpadní trubka. Shodou okolností je však též hojně prokrvena a opatřena nervovými zakončeními napojenými na stejná centra jako pohlavní orgány. Ten Bůh to pěkně zfušoval, když nás tvořil. [velký smích]

Další příklady tvůrčího diletantství Boha: citlivé vnější genitálie; odhalené měkké břicho; páteř; zuby; menstruace. [vyplazený jazyk]

291963

22.6.2013 6:11

RE: Je třeba si uvědomit...

Anna R. 217.?.?.?

Reakce na 291926

Úžasně vystiženo, pane Mareši. Tleskám a podepisuju do poslední čárky.
Mi je upřímně jedno, jaké pohlavní činnosti lidi doma provozují, pokud je provozují dobrovolně. V otázce manželství jako dobrovolného závazku vůči milovaní osobě mi přijde zrůdné, aby musela být schválená kombinace genitálií - hlavní je přece něco úplně jiného, než jestli má jeden manžel pochvu a prsa a druhý pyj.
Ale - a to jste napsal krásně - ať ti stejnorodí neobtěžují veřejným vykřikováním, jak je důležité a báječné to, co většina lidí nemusí a k čemu má odpor.

291935

22.6.2013 14:19

RE: Je třeba si uvědomit...

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 291935

Ti vykřikující trpí kromě homosexuality ještě jednou, podstatně závažnější a škodlivější úchylkou. Říká se jí exhibicionismus.

291964

22.6.2013 6:53

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 291926

Nalézám v textu Čapkův humanismus. K výčtu "činů" aktivistů je třeba ještě přidat téma křesťanů. Je to naprosto stejná zájmová lobby vedená vypočítavými aktivisty. Že je to již dlouholetá "tradice" na skutečnosti pranic nemění. V ČR se k křesťanským církvím, tedy aktivistickým organizacím, hlásí méně jak 10% populace. Přesto jsou tito aktivisté na pravidlené výplatní pásce státu. Není proto žádný principielní rozdíl mezi aktisty za práva homosexuálů, práv zvířat, práv cyklistů, práv matek, práv katolíků z hlediska podpory státu.
O obsahu jejich činnosti lze samozřejmě diskutovat. Lze však shrnout do jedné věty. "Samostatný jedinec, ať si koná jak chce, pokud tím neomezuje práva jiných." Že jedni aktivisté útočí na druhů je zcela logické, konečně je to stále jen boj o omezené zdroje. Přemýšlivý člověk to dokáže rozeznat. Je příznačné, že neexistují státem dotovaní aktivisté za "právo na svobodné rozhodování svobodného jedince".

291938

24.6.2013 2:55

RE: Je třeba si uvědomit...ze

p. 113.?.?.?

Reakce na 291938

Zase cpe buzeranty mezi normalni lidi ,uzvanenou zprasenou logikou se snazi z vyjimek udelat obecnou vec a z bestiality princip k premysleni je mi na bliti...

292051

22.6.2013 7:36

RE: Je třeba si uvědomit...

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 291926

Souhlasím s tím, že není důvod jakkoli postihovat dobrovolné sexuální praktiky dospělých lidí, pokud tím neomezují nebo neohrožují okolí.

Já osobně jsem v tomto velmi liberální. Pokud by například žijící člověk dal souhlas s tím, aby jeho tělo bylo využito při nekrofilních hrátkách, mně osobně by to nijak nevadilo - je věc každého člověka, k čemu chce použít své tělo. Stejně tak bych já osobně byl ochotný tolerovat i určité formy zoofilie, pokud při ní prokazatelně nebude probíhat týrání zvířete (masový chov slepic je rozhodně větší týrání zvířat než soulož s velkým psem, který se na to vyloženě těší).

Je také pravda, že čím větší teror třeba vůči homosexuálům, tím větší je pak "morální bič" proti většinové společnosti, které to samozřejmě bude vše připomínáno a použito k prosazování čehokoli.

Co se výchovy dětí homosexuálními páry týče, jsem na rozpacích. Je to myslím akceptovatelné u dlouhodobě stabilních, homosexuálních párů, které jsou jinak dobře zajištěné a žijí v ostatních ohledech spořádaným životem. Co se týče případné výchovy dětí lidmi veřejně vyznávajícími zoofilii, nekrofilii a podobně, jsem proti.

Jenže já jsem na druhou stranu spíš proti i aby děti vychovával pár žijící v otevřeném dominantně- submisivním vztahu třeba paní-otrok, 24/7 a toto třeba zákonná úprava neřeší vůbec. Je ale pravda, že se na to dívám čistě z pohledu laika, zajímal by mne názor odborníka na to, jak se dítě vyrovná třeba s tím, když uvidí tátu/mámu v pozici otroka a druhého rodiče v pozici pána, který doma prakticky nic dělat nemusí.

Osobně si myslím, že pro dítě je sice výchova homosexuálním párem zátěž, ale ne taková, jako třeba výchova v heterosexuálním vztahu, ve kterém však chybí láska nebo je přítomno domácí násilí. Otec násilný alkoholik nebo matka manipulující vyděračka je podle mne pro dítě mnohem horší, než "dvě mámy - dva tátové".

Možná nejlepší by bylo, kdyby se aspoň u adopcí zavedl určitý formulář výhod/nevýhod, ve kterém by homosexualita páru byla sice nevýhodou, ale ne automatickou diskvalifikací. Prioritu by měl mít heterosexuální pár žijící v manželství, jako upřednostňovaný model, ostatní variace (hetero mimo manželství, homo páry...) by měly mít zvýšené požadavky v jiných oblastech - i tak to však pro děti může být pořád podstatně lepší, než žít v sirotčinci.

Co se týče pedofilie, tak to rozhodně ne! Je možné se bavit o posunutí věkové hranice pro soulož třeba z 15ti na 14 let. To je na diskuzi mezi odborníky, rodiči, samotnými dospívajícími a podobně. Ale i zde by měla být zákonná úprava která by vedla k tomu, že nebude postižena soulož mezi 14 ti letou/tým a 16 ti letou/tým, ale rodiče budou mít možnost chránit své děti před vztahem mezi třeba 15 ti letou/tým a 50 ti letou/letým.

291940

22.6.2013 11:41

Ach jo

F&T 212.?.?.?

Reakce na 291940

Technicky s tou zoofilií to snad obhájíte.

Ale prakticky se takto může přenést do této doby naprosto neznámá choroba ze psa na člověka, ta v lidském těle zmutuje a vykosí většinu lidí podobně jako mor.

Kdesi jsem četl, že AIDS se poprvé objevil mezi homosexuálními černochy a pravděpodobně se přenesl z opic.

------
Je to to samé jako BSE. Kráva je býložravec a její organismus není koncipován na trávení a odbourávání masokostní moučky.


Rizika jsou extrémní a přínosy nulové. Když to bude zakázané, tak to alespoň budou dělat skrytě jen ti silně postižení a ostatní se tomu raději vyhnou.

291953

22.6.2013 14:48

RE: Ach jo

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 291953

Nejsem na tyhle věci odborník, ale v rámci diskuze to jako argument beru. Také to nehodlám nijak hájit nebo prosazovat, jen si prostě uvědomuji, že já osobně bych to byl schopný tolerovat, za předpokladu, že bude zajištěno, že při tom zvířata nebudou týrána. V praxi se klidně může objevit spousta jiných argumentů proti, které by to stejně znemožnily a to i kdyby zde byla vůbec ta vůle ve společnosti.

Jinak osobně si myslím, že jsou horší věci i z hlediska rizika přenosu těch chorob, než je sexuální styk se zvířaty, který zde v omezené míře byl zřejmě vždy (genetické manipulace, velkochovy, čím se zvířata krmí...)".

291967

23.6.2013 17:59

RE: Ach jo

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 291967

v súlade s mierou povrchného chápania zákonitostí fungovania univerza, bez aspoň základných poznatkoch o energetických telách, jemnohmotných napojeniach, väzieb, karmických záťaží, atď., je možné s Vami v mnohom súhlasiť.
Ale tak ako klasická choroba, telesná ťažkosť, postihnutie je aj homosexualita "niečím za niečo". Vždy je to až dôsledkom /nechcem povedať trestom, aj keby sa to mohlo takto z určitého hľadiska chápať/ nejakého previnenia voči sebe, inému živému tvoru, vesmírnym zákonom a v konečnom dôsledku sa to často dá chápať ako tvrdé upozornenie na to, že: "človeče zastav sa, spamätaj sa, ideš nesprávnym smerom, prehodnoť svoje konanie, život, /často aj ten minulý/..." Preto aj homosexualitu je potrebné takto chápať, homosexuáli si musia niečo uvedomiť, prežiť, zamyslieť sa... je to nechcený "darček" za ich minulý život. Ale keďže premýšľanie "bolí", tak namiesto "rozjímania v ústraní" si "buzny" spravili "z núdze cnosť".
Takže áno - nechať ich na pokoji, ale rezolútne nie - akýmkoľvek snahám o zviditeľňovanie, propagáciu, zrovnoprávňovanie a presadzovanie homosexuality ako normy sexuálneho správania. Je to vo svojej podstate "choroba" a ako každá iná zanikne sama, keď sa odhalí prvotná príčina chorobného = nie normálneho stavu. Alebo má byť choroba normou, normálnym stavom? Smie "ťažký epileptik" šoférovať auto? Smie homosexuál viesť spoločnosť, a svoje postihnutie povyšovať na normu sexuálneho správania spoločnosti?
Ad.ostatné sexuálne úchylky. Čistá zvrátenosť, "choré mozgy", nebezpečné svojmu okoliu a ľudstvu, či už priamo svojou činnosťou, alebo tým, čo to môže priniesť...

292030

24.6.2013 7:05

RE: Ach jo

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 292030

Pracujete s hlediskem reinkarnace a přitom to mícháte se svými vlastními spekulacemi a předsudky. IMHO.

Některé nauky říkají, že v rámci reinkarnace se člověk rodí vždy několikrát jako muž a několikrát jako žena. Krajní reinkarnace, kdy člověk prožil minulý život jako muž a teď je ženou mohou v těchto případech vést k tomu, že ten člověk se se svou novou rolí ještě nesžil a tak se buď dál cítí jako muž, kterým byl v minulé inkarnaci a nebo ho například dál přitahují ženy. I toto je jedno z vysvětlení z oblasti duchovního světa a není tam třeba tahat žádný "zločin a trest".

Mimochodem pokud ještě máte nezvládnuté ego nebo nějaké vazby, přitahování k příjemnému a odpuzování od nepříjemného..., tak to je také "nechtěný dárek" z minulého života. Je to ve své podstatě "choroba" a jako každá jiná zanikne, když se odhalí prvotní příčina nemoci. Takže pokud propagaci homosexuality odmítáte jako propagaci choroby a řešíte zda může těžký epileptik nebo homosexuál vést společnost... může egoista nebo člověk s nezvládnutou myslí řídit auto, vést společnost nebo vychovávat děti? Proč raději někde nerozjímá v ústraní, místo aby ze své "choroby" dělal z nouze ctnost a veřejně ji prezentoval na Zvědavci? [překvapení]) Mimochodem to je rýpnutí do nás obou.

Mimochodem homosexualita se vyskytuje i u zvířat.

292065

24.6.2013 23:42

RE: Ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292065

A vy se cítíte být více zvířetem jednajícím výhradně na základě pudů nebo lidskou bytostí? Když už ospravedlňujete chování některých jedinců tím, že zvířata přece také...

292120

25.6.2013 1:01

RE: Ach jo

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 292120

Domýšlíte si do textu který jsem napsal co tam prostě není a to ani v náznaku.

Není tam ani ospravedlňování nějakého chování a ani tam není přímý vztah mezi tím, zda něco dělají zvířata a zda je to tedy v pořádku pro lidi.

K vaší otázce: jsem lidská bytost.

PS: to s těmi zvířaty zmiňuji v tomto případě zejména v souvislosti s předchozím příspěvkem, který se snaží vysvětlit homosexualitu na základě "nechtěných dárků z minulých životů" a popisuje ji v podstatě jako chorobu chování a říká, že by homosexualita měla vést spíš k vnitřnímu rozjímání a zamyšlení. Tedy pokud by to tak bylo, tak se to stává už na zvířecí úrovni a ne až na lidské úrovni a je těžké chtít rozjímání a zamyšlení po zvířeti. Předpokládal jsem, že to dojde...

292127

25.6.2013 3:30

RE: Ach jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 292127

>Předpokládal jsem, že to dojde...
Nebylo by vhodnejsi tu vetu vubec nepsat, a naopak hned uvest jasne a nesifrovane:
>to s těmi zvířaty zmiňuji (...) v
>souvislosti s předchozím příspěvkem, který se snaží
>vysvětlit homosexualitu na základě "nechtěných dárků z
>minulých životů" a popisuje ji v podstatě jako chorobu
>chování a říká, že by homosexualita měla vést spíš k
>vnitřnímu rozjímání a zamyšlení. Tedy pokud by to tak
>bylo, tak se to stává už na zvířecí úrovni a ne až na
>lidské úrovni a je těžké chtít rozjímání a zamyšlení
>po zvířeti
??????
Nemam rad formulku: "Rozumis, co jsem tim myslel?" Cestina je tak obratny jazyk, ze dotaz: "Rozumis, co jsem tim myslel?" by nemusel vubec existovat. Vyjadruje totiz o pouzivateli jisty druh neschopnosti. Jenom "jisty druh" proto, ze kdyz je vysvetlujici schopen nasledovne zalezitost jasne vysvetlit, tak proc uplatnovat "jisty druh" nezdatnosti...?
A jeste neco dulezitejsiho:
>"nechtěných dárků z minulých životů" a popisuje ji v podstatě jako chorobu chování
Neprinesou si deti z homosexualnich ci lesbicckych rodicu "nechtene darky - chorobu z chovani" tech jakobyrodicu...? [zmaten]

292129

25.6.2013 10:50

RE: Ach jo

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 292065

Homosexualita u zvířat? Například u psů se nejedná o homosexualitu, ale o projev nadřazenosti ve smečce. Vysvětlí vám to každý chovatel. Ale překroucený argument je také argument, že? Zvlášť když druhá strana neví nic o chování zvířat...

292147

27.6.2013 6:03

RE: Ach jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292065

prosím vás, kdo by to řekl - a co homosexuální zvířata? jak ta se reinkarnovala? třeba homosexuální chování primátů, hus, i jiných je popsáno a to včetně naprosté preference svého pohlaví. Já považuji reinkarnaci, posmrtný život, zločin a trest za nesmysly. Homosexualita je však vysvětlována i tím, že zůstává v populacích i proto, že je to výhodné pro druh řešení - jsou tady , ti, kdo se samo nerozmnožují, ale se skupinou spolupracují. Něco jako jiné stejně úspěšné řešení - včelí dělnice - nerozmnožují se, ale pracují pro společenství.Ale to je nyní nepodstatné, v každém případě je to chování, které nikoho neohrožuje na rozdíl od pedofilie, zoofilie a jiných forem nedovolených úchylek.

292224

1.7.2013 16:44

RE: Ach jo

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 292224

Říkáte homosexualita u zvířat jo? A už jste někdy v životě viděl jediné zdokumentované video, kde by třeba primát či houser si to rozdal až do konce, až do úplného vyvrcholení se stejným pohlavím do análu? Neviděl viďte? Protože to u zvířat neexistuje. Ani vědec Konrad Lorenz to nikdy neviděl. Viděl jen dva housery, kteří se spolu prostě kamarádili. Jak někdo napsal výše, zvířata si jen zkouší nadřazenost nebo podřízenost- ale se sexem to nemá nic společného. Ale připouštím, že je možné, že se semtam skutečně vyskytne homosexuální zvíře. Jenže to zvíře u heterosexuálních zvířat nepochodí a svého soukmenovce nemůže naleznout, protože je jich strašně málo- takže má smůlu.

292504

1.7.2013 19:00

RE: Ach jo

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 292504

Čiastočne je to pravda, že medzi zvieratami vyskytujú aj homosexuáli, ALE u primátov napr. šimpanz bonobo je to len šermovanie penisom, "scisoring" u samíc či normálny pohlavný styk-takéto chovanie slúži zväčša ako uvoľnenie napätia, u delfínov je homosexuálne chovanie je ako objatie (možno, hoci DDT dokáže rozhodiť nejeden hormonálny systém u cicavcov) u ostatných zvierat je to znakom degenerácie.
Mám na mysli "teplých samcov" čajok, kde takýto samci snažia založiť rodinu, ornitológovia to pripisujú zvýšeným množstvom herbicídov a pesticídov v potravovom reťazci, a u jedného druhu anglických oviec zas vyskytuje homosexualita u samcov, myslím si že vedci z oxfordskej univerzity to vyriešili tak, že samcom vstriekli do mozgu jeden koktejl z hormónov a neurotransmittérov a urobili z nich bisexuálov, a dôsledkom bolo, že teplá loby protestovala.Hoci vyskytujú aj medzidruhové homosexuálne zväzky, ale je to iné téma.

Takže, v prírode sa to vyskytuje v poslednú dobu dosť často, žiaľ, ale nie je to normálny jav.

292507

1.7.2013 19:56

RE: Ach jo

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 292507

Chci vidět černé na bílém, čili na vlastní oči, jak samec šuká samce. Pokud takové video dodnes nikde neexistuje, tak nějaké kecy falešných vědců, kteří lidem vymývají mozky, že i zvířata jsou homosexuální, mě naprosto, ale naprosto nezajímají.

292509

1.7.2013 20:38

RE: Ach jo

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 292509

Nech sa páči medzidruhová, a levia.

292514

2.7.2013 8:39

RE: Ach jo

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 292514

Já tam nic průkazného nevidím. Vy ano? Napsala jsem, že jsem za celý život neviděla ani jedinou kuriozitu, kde by samec kopuloval jiného samce až do úplného konce, tedy do vyvrcholení.

Například pejskaři mají bohaté zkušenosti s tím, že psi i psice se věnují různému náhražkovému sexu. To jsem kdysi viděla i psa, jak se snažil jiného psa šukat do hlavy.[smích] Nikdy jsem ale neviděla, ani od žádného pejskaře neslyšela o tom, že by kdy spatřil, jak jeden pes doopravdy kopuluje s druhým psem do análu. Natož aby takovou scénu někdo natočil na video.

To máte tak, že mainstreamoví "odborníci" typu Uzla lžou kudy chodí. Oni jsou schopni tvrdit i to, že zvířata stejně jako lidi prý uskutečňují orální praktiky. Opět to není pravda, protože zvířata si k pohlaví nanejvýš čichnou, nebo ho olíznou, ale nikdy nedělají to co lidi, že by jedno zvíře tak dlouho ústy dráždilo jiné zvíře, až do úplného vyvrcholení.

Pravda, u šimpanzů Bonobo existuje i to, že se samice vzájemně o sebe třou až do úplného vyvrcholení. jedná se tam však o vztah: nadřízený-podřízený. Ve skutečnosti jsou ty samice normálně hetero a jakmile dospějí porodí mláďata.

292543

2.7.2013 9:18

RE: Ach jo

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 292543

samozrejme mate pravdu.
dodam jen ,ze obhajoba a propagace normalnosti homosexuality ruznymi uzly apod. pokazovanim na tyto praktiky ve zvireci risi je ponekud ,mirne receno podivna.
jakoby uzlove se snazili obhajit kanibala:
no co, vzdyt i zvirata stejneho druhu se mnohdy navzajem a doslova pojidaji.
toz proc nepostavit fabriky na zpracovani lidskych zdroju?
devet z desiti kanibalu vam povrdi,jak je lidove maso vyzivne....
zano
nu,treba i tohoto se jednou dockame.
none?

292546

2.7.2013 11:58

RE: Ach jo

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 292543

Nikdy som netvrdil, že je to normálne a že zvieratá to robia do análu po vyvrcholenie, hovoril som že sa to vyskytuje a je to buď náhrada normálneho sexu, chorobné chovanie alebo odbúravanie stresu ako u šimpanzy bonobo.

Druhá vec je oháňať so zvieratami ako dôkaz "normálnosti" homosexuálneho chovania u ľudí a takto obhajovať rôzne "práva" je ohavnosť non-plus-ultra.

292555

1.7.2013 17:19

RE: Ach jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 292224

>prosím vás, kdo by to řekl - a co homosexuální zvířata?
>jak ta se reinkarnovala? třeba homosexuální chování
>primátů, hus, i jiných je popsáno a to včetně naprosté
>preference svého pohlaví.

Aha takze bychom se podle vas meli chovat jako zvirata. Vy uz jste si dokonce vybral.
Jako opicak budete soustat do rite housera nebot jste vycetl ze to je normalni.

292505

24.6.2013 3:19

RE:

p. 113.?.?.?

Reakce na 291967

Jsou horsi veci a jsou lepsi veci k tolerovani analnich liberalu kuprikladu kdyz si to strcite do mlaticky a voni vas ty bestiality snad prejdou...Aspon nedostanete tak snadnou AIDS...

292054

22.6.2013 15:18

RE: Ach jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 291953

Žádný AIDS neexistuje. Je to smyšlená diagnoza spojující desítky onemocnění na základě snížení imunity,podpořená technologií, které má biochemie k dispozici pár desítek let. Nikdy dřív nemohli chemici nic takového měřit, a proto jiná onemocnění nemohli spojovat do jedné diagnozy. Informujte se z nezávislých zdrojů. Diagnoza AIDS je projekt farmakolobby, protože jim vynáší spoustu peněz.

291968

24.6.2013 3:04

RE: Je třeba si uvědomit...

p. 113.?.?.?

Reakce na 291940

..bestialita proti zviratum je zakazana a spravne a aby liberalni dobytkove vychovavali deti s tim , ze duvodem jsou vyjimky u normalnich lidi je zvrhla uzvanenost a s logikou nema nic spolecneho... navrhuju at jdou liberalizovat tam kam patri treba do prasecince.!!!co nejdriv !Ale neznasilnovat prasata ! Na to jsou zakony.

292052

24.6.2013 15:28

RE: Je třeba si uvědomit...

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 292052

Jen na okraj a čistě pro pořádek. Sex se zvířaty v Čechách není trestný od roku 1950, kdy byla zrušen zákon z dob Rakouska-Uherska. Trestné (spíš asi jako přestupek) by mohl být, pokud by u zvířete v důsledku sexu došlo k nějakému poranění a podobně. Souhlas zvířete - jakožto věci - zákon myslím neřeší a řešit nebude. Jinak by ho pravděpodobně musel řešit i u velkochovů třeba krav, kde jsou kravám proti jejich vůli odebírána telata a jsou pravidelně, masově a průmyslově "sexuálně obtěžovány" na vemenech tak, že z toho ta vemena hnisají a tak dokonce musí být limit na množství hnisu na litr mléka.

Prostě souhlas, že sex se zvířaty je nechutný a nehodný člověka. Na druhou stranu, případné týrání zvířat aspoň u zvířat velikosti velkého psa nebo prasete je jako argument ve společnosti, kde jsou zvířata držena v koncentrácích a průmyslově vražděna a kde lze běžně koupit mléko (kojeneckou výživu pro telata) nebo třeba telecí maso (tedy maso z mláďat krav) dost pokrytecký.

Tím s tématem zoofilie končím. Je to okrajové téma, je to ubohá záležitost, ale je na něm vidět, jak pokrytecky mnozí lidé přemýšlí.

292101

24.6.2013 7:22

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 291940

u zoofilie nějak postrádám ten souhlas druhé strany, to na co se třeba pes těší nebo netěší je docela jedno, protože ani případný prožitek sexuální libosti, který je samozřejmě mimovolní, nemůže omluvit třeba pachatele znásilnění. Podstatný je tady nedostatek kvalifikovaného souhlasu.
jinak rodič v pozici pána, který doma prakticky nic dělat nemusí - toť obrázek mnohých našich rodin, kdy taťka dělá doma houby, jen kontroluje a kritizuje, vše si nechá přinést pod nos a nic po sobě nevyčistí a neuklidí aniž by se jednalo o sexuální podtext jedná se prostě jen o sociální parazitismus na ženě. Jinak se přepokládám, že děti ani zcela průměrně sexuálně se chovajícího páru nebudou účastny sexuálního chování rodičů, takže jakékoliv rodičovské sexuální hry nemohou a nemají být zkoumány, pokud ovšem do nich nebudou děti jakkoliv, i jako diváci, vtahovány.
Se snížením tzv. sexuální dospělosti u dětí nesouhlasím, protože jakkoliv vyspělý, zmalovaný či arogantně a "zkušeně" se chovající puberťák je jen dítě, které potřebuje a zasluhuje si ochranu dospělé společnosti.

292068

24.6.2013 18:25

RE: Je třeba si uvědomit...

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 292068

Postrádáte souhlas druhé strany? A to na co se zvíře těší nebo netěší je docela jedno? Co je tedy podle vás projevem souhlasu u zvířete. Například při pohlavním styku mezi zvířaty začne pes naskakovat na fenu. Pokud fena podrží, mají styk. Očividně z obou stran odsouhlasený. Těžko budete tvrdit, že ta fena toho psa znásilnila.

Při pohlavním styku mezi psem a ženou začne pes naskakovat na ženu. Pokud žena podrží, mají styk. Těžko tvrdit, že ta žena psa znásilnila. Dá se samozřejmě řešit, zda ten pes nedělá jen to, k čemu byl vycvičený. Dá se řešit i to, zda je v pořádku, aby žena podržela psovi. Ale to je otázka dobrých mravů a morálky té ženy - ne toho, že by byl znásilněn pes.

Podobně je to u muže a feny. Fena když má chuť, točí se zadkem a dává ocas na stranu. To podle mne ví a viděla (stejně jako naskakování u psa na lidi) většina chovatelů. Je podle mne hloupost dělat z toho znásilnění tím, že budeme tvrdit, že zde nebyl souhlas. Maximálně by se to dalo brát tak, že je to "nesvéprávná, svěřená osoba", jenže naštěstí/bohužel pes není brán jako osoba, ale spíš jako majetek.

Je tu proti té zoofilii zvláštní argumentace, postavená na tom, že je zde podsouváno týrání/znásilňování zvířat. To je podle mne aspoň ve vztahu typu pán/dost velký pes většinou zbytečná obava a vyznívá to velmi pokrytecky když vezmete v úvahu, jak se chováme ke zvířatům kvůli mléku, masu a jiným našim požitkům. Myslím, že vytáhnutí o život bojujícího prasete z chlíva, jeho zastřelení jateční pistolí a rozřezání na kusy je horším porušením "práv zvířat", než to, že ho nějaký ubožák v chlévu souloží. Samozřejmě - je to věc názoru.

Osobně zoofilii odsuzuji spíš jako:

- činnost nedůstojnou člověka
- činnost v rozporu s dobrými mravy
- nebezpečí vzniku nákazy a pohlavních chorob
- nevhodné chování ke zvířeti obecně (člověk by měl mít za partnera člověka).

To všechno jsou argumenty proti a upřímně lze je vznést proti mnoha jiným sexuálním praktikám a lidským činnostem. Proto, jak jsem psal na začátku, osobně bych byl zoofilii ochoten tolerovat (ne schvalovat nebo dokonce doporučovat), pokud bude zajištěno dobré zacházení se zvířetem, zvíře to bude dělat dobrovolně (ne prostituce zvířat) a zvíře neutrpí zdravotní újmu. Což je vlastně stav, který už zákonně daný je. Snad jen nevím, jak by zákon řešil zoo bordel.

S těmi ostatními věcmi co jste napsal/a souhlasím. Většinou jde spíš o sociální parazitismus a jak jsem psal, je to podle mne pro výchovu dítěte horší, než milující se homosexuální pár. U těch puberťáků - no jak jsem psal, je to na diskuzi a je kolem toho mnoho tabu. Fakt je, že se sexuálními hrátkami začíná část dětí už ve velmi raném věku. Jen se o sexuálních činnostech včetně masturbace mezi dětmi běžně moc nepíše.

292107

27.6.2013 6:13

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292107

jestli jste chovatel psů, jistě víte, jak často a kolik přibližně dnů v roce "fena dává ocas na stranu" a jak je v totálním nesouladu s tím, co po ní zoofil vyžaduje. Fena dává ocas na stranu i ženě nebo dítěti a to , pokud ji v jejích několika málo plodných dnech škrábete na zádech u kořene ocasu - to je podle vás její výzva k sexu? no to je tedy nesmysl. Pes také naskakuje nejen na ženu, ale i na muže, nohavici, mop... je to forma sebeukájení a ne výzva k sexu s jiným druhem - samozřejmě, pokud k tomu není cvičen.
Doufejme, že doba, kdy zvíře bylo jen věc už končí. Vzhledem k tomu, že zvíře nemá volbu - je to zavržení hodné protože to uráží to zvíře,nikoliv zoofila. Až budou kavárny pro osamělé psy a fenky, kam bude moci přijít zoofil, někomu se začít dvořit a poté, po několika schůzkách nastoupí dobrovolný sex - pak je to možné [chechtot]
Lišíme se v postoji, vy dbáte na morálku a zdraví člověka a já před ním preferuji zneužité zvíře.

292225

27.6.2013 17:23

RE: Je třeba si uvědomit...

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 292225

Když pominu, že jste kromě kritiky mou uváděných znaků nenapsal co je vlastně u zvířete výzvou k sexu, tak souhlasím. Já netvrdím, že je zoofilní chování vůči zvířatům zcela v pořádku. A dobrá, souhlasím s tím, že sexuální zneužití zvířete by nemělo být přehlíženo, dokonce souhlasím s tím, že zvíře by nemělo být bráno jako věc.

Jenže v první řadě je v takovém případě, kdy zvíře nemá být věc, ale bytost se svými právy třeba řešit ne to, zda někdo někde sexuálně zneužije svou fenu/psa/kozu/krávu/koně/prase, ale ty stamilióny/miliardy zvířat, které jsou celý život držené na omezeném prostoru, cpané kdejakým svinstvem a po celoživotním věznění zabité, rozporcované a snědené. Případně zneužívané na získávání mléka a podobně.

Pohoršovat se nad sexuálním zneužíváním zvířat ze strany pár úchylných jedinců ve společnosti, která hromadně konzumuje průmyslově získávané maso a mléko, ve společnosti, kde je mléko tlačené reklamou už malým dětem za doprovodu veselé hudby a veselých malovaných kraviček... To mi přijde divné, zvrácené, pokrytecké a neužitečné.

Je to jen útočení na snazší cíl. Napadají se tu v zájmu práv zvířat chutě a potřeby zoofilů, ale zároveň se přehlíží chutě a potřeby většiny populace, které vedou k nesrovnatelně většímu utrpení zvířat.

A vzhledem k tomu, že je společnost reálně taková, jaká je, tu řeším zoofilii spíš z hlediska té lidské morálky a zdraví člověka. Protože z hlediska práv a důstojnosti zvířat je to v naší společnosti strašlivá bída.

Mimochodem: sám příležitostně maso a sýry jím. Prostě mi to chutná a tak si to občas dopřávám. A mimo jiné právě proto, že vím, jak kvůli mým chutím musí jiní tvorové trpět, tak mi přijde hloupé se tu nějak obouvat do zoofilů (zoofilie - láska ke zvířatům).

292284

22.6.2013 8:37

RE: Je třeba si uvědomit...

qwe 89.?.?.?

Reakce na 291926

Souhlas

291941

22.6.2013 8:50

RE: Je třeba si uvědomit...

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 291926

Aktivisté? Kdo to je? Mají nějakou tvář? Pojmenujme je. Dne 21.6 v 17 hodin pustila Česká televize krátký šot o homosexuálech. V tomto vysílacím čase!!!! Doporučuji, pokud to v archivu najdete, shlédnout. Autorem Marie Woodhamsová. Nikdy jsem do tohoto tématu nerýpal a respektoval jsem jejich odlišnost, ale aby za moje peníze, daně, dělala ČT reklamu homosexuálům mne znechutilo.

291943

22.6.2013 9:43

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 291943

Každou neděli pouští ČTV nebo ČR "bohoslužby", celotýdenně pořady o katolících a dalších církvích. Jako dokument zajímavé, ale nevím proč to stále opakovat. Rozumnému stačí ukázat jednou, aby pochopil. Proč to platíme ze svých daní, když to propaguje postoj k životu, ke kterému se hlásí, zaplat pán bůh, sotva 10% populace? Pomohl jsem vám nalézt tváře aktivistů?

291948

22.6.2013 11:14

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 291943

Ano zmíněný šot byl odpuzující - byla v něm podbízivost, ublíženost v symbióze s agresivitou...

291952

22.6.2013 11:45

RE: Je třeba si uvědomit...

Geog 88.?.?.?

Reakce na 291926

Proč se navážíte do křesťanů pane Mareši? Bez této kultury by zde již dávno nic nebylo. Smutné čtení omezence rozumem, který špiní vše na co si nemůže sáhnout.Víte proč zanikla Římská říše?

291954

22.6.2013 14:40

RE: Je třeba si uvědomit...

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 291954

Jak můžete dnes vědět, co by bylo nebo nebylo bez křesťanů? Máte snad pocit, že Čína nebo Japonsko vděčí za své kulturní výdobytky křesťanství? Máte pocit, že staří Indové k něčemu potřebovali křesťanství, když před pěti tisíci lety formulovali myšlenky, které přetrvaly dodnes? Domníváte se, že křesťanství má patent na morálku a že ve šprtání starověkých hebrejských matrik a letopisů lze najít nějaké mravní ponaučení, které by nebylo obsaženo i jinde?

Navážím-li se do křesťanů, je to za (a) z téhož důvodu, proč se navážím do ostatních abrahamitských náboženství: protože stojí na pochybených základech krutého a krvežíznivého "Boha", vzešlého z myslí a tužeb úpalem postižených pouštních lupičů, a za (b) proto, že křesťané se dodnes nebyli schopni distancovat od zločinů, které byly ve jménu jejich Boha a jejich věrouky za posledních patnáct set let napáchány. Nemluvím pochopitelně o těch nesčetných generacích venkovských babiček, pro které se "Ježíšek" a "panenka Maria" staly zlidovělým ritem a náhražou (či pokračováním) lidových domácích bůžků; mluvím o těch, kteří jsou schopni a ochotni mávat svým zkrvaveným Bohem jako nějakou mravní záštitou a brát ho jako záminku k tomu, proč kecat do života jiným lidem.

(Osobně si myslím, že Římská říše nezanikla, ale plynule se převtělila v římskokatolickou církev... proč ovládat svět vojenskou silou, když můžeme zblbnout místní, aby se ovládali sami? [mrknutí jedním okem])

291966

22.6.2013 17:33

RE: Je třeba si uvědomit...

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 291966

Souhlas, z drzky jste mi to vyrazil.

291976

24.6.2013 3:36

RE: Je a neni

p. 113.?.?.?

Reakce na 291966

...Zcasti jen pravda ...jako mnoho veci v nasich zivotech , ve filmu "The third man" rika postava kterou hraje Orson Welles /scenar G.Green/: "...Florencie prinesla svetu valky prevraty, ukladne vrazdy atd a take Leonarda ,Michelangela a mnoho dalsich vyznamnych osobnosti /Medici/...a zatimco 500 let trvani svycarske demokracie prineslo ...vynalez kukacek..." Cirkev tedy inspirovala po staleti obrovsky vyvoj kultury ,vzdelani a cely nas zivot neni myslitelny bez techto zakladu...a je nesporne ze zase reformace /Luther/zformovala zivot trochu odlisne napr. v Nemecku , pozdeji v USA atd...a v Rusku zase pravoslavna cirkev..co nadelame...

292056

22.6.2013 19:34

RE: Je třeba si uvědomit...

erich 145.?.?.?

Reakce na 291954

Preto lebo opustila cestu tolerancie, rovnocennosti všetkých náboženstiev v rámci Rímskej ríše a zaviedla ako jediné štátne náboženstvo krestanstvo?! [smích]

291981

22.6.2013 17:42

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 291926

Podle vyšší sociologie jsou sexuální deviace první stupeň rodové-dědičné degenerace, druhý jsou duševní nemoci a třetí vrozené vady. Více zde:
http://ulozto.cz/xs598ZjS/klimov-rodinne-album-e-b...
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

291978

22.6.2013 22:40

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 291978

A do pytle.... tohle třídění nám při studiu sociologie na univerzitě zatajili... No, promovala jsem před deseti lety, asi to tehdy ještě nebylo objevené.... [velký smích]

291992

23.6.2013 16:47

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 291992

zde se ovšem jedná o vyšší sociologii, ne o tu falešnou pavědu z demogratizovaných pseudouniversit [mrknutí jedním okem]

292025

23.6.2013 18:14

RE: Je třeba si uvědomit...

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 291992

no asi ste nepatrili do tej správnej privilegovanej vrstvy, tak sa musíte uspokojiť s osnovami a "učivom" pre masy...

292031

23.6.2013 1:38

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 291978

To je zajímavé... a opět to podporuje myšlenku, že příroda si to dovedla zařídit nejmoudřeji. V normální společnosti by tak přece samotní homosexuálové dále žádné potomky neměli, a tím pádem by se zabránilo šíření mnohem vážnějších odchylek do dalších generací. A samotní homosexuálové by nakonec i mohli být společnosti užiteční (více volného času, více práce pro společnost jako celek a ne pro rodinu, popř. podpora širší rodiny).
Ovšem jistá náboženství, silně perzekující homosexualitu nutí tyto lidi žít v skrytu ve falešných manželstvích, kde pak musí rodit i děti, pak to dopadá jak to dopadá, zvláště pak u jistých 'vyvolených'...
Nejlepší by zkrátka bylo nechat teplé napokoji, a neřešit to, viz názor pana Mareše. Oni se pak nebudou muset maskovat a budou moci konat podle své přirozenosti - a plození dětí mezi to opravdu nepatří.

292002

22.6.2013 22:19

RE: Je třeba si uvědomit...

jaaan 12.?.?.?

Reakce na 291926

(Pokud to z mé poznámky o "svéprávných dospělých jedincích" není patrné, zdůrazňuji, že pedofilii, zoofilii ani nekrofilii mezi neškodné úchylky neřadím, protože jejich vyznavači nutně konají proti vůli či zájmu protistrany. Hranice mezi neškodností a škodlivostí úchylky je právě v té dobrovolné účasti.)

--------------------

Vite mily pane Maresi, cely ten dnesni kapitalisticky system (roztomile zvany demokracie) je daleko vetsi splecenskou uchylkou nez pedofilie, zoofillie ci nekrofilie dohromady, protoze vyznavaci nutne konaji proti vuli a zajmum protistrany a nedobrovolne vetsiny.

Sexualni uchylky jsou svou neskodnosti zcela zanedbatelne ve srovnani se skodlivosti zlocinu dnesni oligarchie ...

291991

22.6.2013 23:11

RE: Je třeba si uvědomit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 291991

Sexuální úchylky a další genetické rodové vady jsou typickým znakem nejen dnešní oligarchie (jakákoliv oligarchie je degenerovaná ze své podstaty). A kdo jiný má takovou peněžní moc než dědičná degenerovaná oligarchie prosazovat sodomismus (buzerantismus) na všech myslitelných úrovních ve všech částech společnosti - mocí dědičných peněz? Indoktrinace sodomismu již pro dětí předškolního věku - nebo se to snad podle tebe děje samo od sebe?

291997

25.6.2013 3:39

RE: Je třeba si uvědomit...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 291926

Je pozoruhodne ,ja si dokazete vysvetlit,tento problem v zasade demokracie a lidskeho postoje k tomuto svetovemu problemu,prectete si clanek na internetu "The Homosexualni Agenda " od Michael Swift,Gay Renolutionary,kde doslova vyhrozuje ,jak znici dobre-moralni krestanske rodiny,kde rodice nebudou mit moznost ochranit sve deti,jak homosexualove vlezou do skol a vsech jinych detskych-mladeznickych organisaci.Zde se neprimo zminije autor i o "pomoci" jejich agende ze strany zen-feministek,jez rovnez napomuzou ke zniceni rodiny.A ted voriginalu"Weshall sodomize your sons,...."Jinde zase toto,vyznani o pravych zamerech,urcite ,zcela nevinnych .."Another target of the homosexuals is the public schools. “According to the National Education Association and its allies, children must be taught that sexual orientation is fluid (which is an interesting contradiction since homosexual activists are intent on proving a genetic link to their behavior), that only ‘intolerant religions’ do not affirm homosexual behavior, and that once you are entrapped in homosexual behavior, there is no escape.
http;//www.christianmusictv.com/homosexual_sickness_.htm
To vse bylo psano kolem roku 70 satych,dnes by si to nikdo uz nedovolil,aby se verejne branil novemu "hnuti".
Homosexuality and Science - Sinai Central Judaism, Israel, holidays
www.sinaicentral.com/.../82001myarticleHomosexualityandScience.htmHomosexuality and Science. Aug 01. ... is a sickness. Homosexuality, because it forces a person to act in a way that he prefers not to, is surely an illness
Zionist Jews spreading sin and sickness through America like a ...
iamthewitness.com/doc/Zionists.spreading.sin.and.sickness.through...Zionist Jews spreading sin and sickness through America like a wildfire. ... that the radical homosexual movement in the United States is a Jewish ... http ...
V mnoha mestech celeho sveta se delaji parady-pochody homosexualu,lesbicek a pohlavn epredelanych,jenom v jednom meste pod zidovskou sparvou ne - V Jerusalemu,Israel to nepovolil,tak,jak i v Tel Aviv, ale ,podporuji to jinde ve svete.

292130

22.6.2013 2:12

z komara velblouda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

nojo, tak si to dva chlapi navzajem strkaj do prdele, to je ale hruuuza... sodoma gomora, bude asi konec sveta...

kdyby se tak trapne nepromenadovali pri tech gaypride, tak je to kazdemu jedno. Takhle zas nekomu jde o to postvat a rozestvat kazdeho s kazdym, proc asi...

291927

22.6.2013 10:24

Rad bych tady prezentoval....

mkadlec 89.?.?.?

pristup bezneho, jak rika pan MoUdrostrak zinkajiciho Pepika ci lidlujici Marenky:

"Bezte uz s tema buznama do haje. Chleba kvuli tomu levnejsi nebude."

(odposlechnuto od dedku u nas v hospode)

291950

22.6.2013 12:03

RE: Rad bych tady prezentoval....

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 291950

Mám hospodu,tak ty dědky znám i ty jejich názory.Naštěstí nejsou jediní obyvatelé téhle planety....Jen aby si tím věčným vysedáváním po hospodách nevyseděli i z těch zbývajících vajec co mají,ptáky.Měli bychom tu rázem další "Problém"po kozách A.J. a úchylech všeho druhu...a zas by bylo o kousek míň místa a času všímat si podstatných věcí.
Vzhledem k tomu,že "stoupáme po spirále",tak se brzy dostaneme do bodu obratu,kdy zas budou tihle hrdí a pyšní úchylové a afektované,schizofrenní"katolické buzny" s politickými ambicemi a jejich ochránci odkázáni do patřičných mezí...neboť "příroda"si to vymůže....

291957

22.6.2013 13:00

RE: Rad bych tady prezentoval....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 291950

snad , "běžte už s těma buznama do prdele", ne ? [smích]

ano. chce to nadhled. důležité je, neodpírat slušným - byť odlišným - jedincům jejich občanské svobody. Je třeba se však jednoznačně vymezovat vůči těm nepřirozeně nadorganizovaným spolkům, které plíživě usilují o občanské svobody těch neodlišných, těžko dnes bohužel říkat normálních. s tím, že jsme jim tento bič v podstatě upletli sami se ovšem zřejmě příliš nedá souhlasit. To , že lidé ve své nízkosti cosi většinově odsuzovali, nemůže být alibi pro demagogické menšiny v době, kdy ono odsuzvání již dávno není plošné a zamířené proti již zmíněným osobním svobodám oněch menšin. Problém jsou již výše popsaní "profesionální aktivisté", demagog za demagogem, kteří nám svou vybělenou řití ,ve tmě na cestě za duhou svítí. roste z toho pak toto : politicky korektní veřejnoprávní mládí : http://www.youtube.com/watch?v=YhpvIVWKHB8&lch...

[chechtot]

291958

22.6.2013 17:44

RE: Rad bych tady prezentoval....

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 291958

Ale pane kolego, s buznama do prdele? Dekuju, nechci [smích]

nicmene mineno tim zrejme bylo, ze tohle je v podstate problem ktery bezneho obcana netrapi. A ze cely ten hype, co se okolo toho dela, je zase jen zastupny problem, ktery ma odvest pozornost prumerneho obcana od skutecnych problemu, jako je zadluzovani statu, exekutorske mafie, jednota politicke sceny s organizovanym zlocinem atd. atd...
A jako obvykle "Divide et impera"

291979

23.6.2013 18:27

RE: Rad bych tady prezentoval....

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 291979

...tohle je v podstate problem ktery bezneho obcana netrapi...
Pokiaľ by ich netrápilo iba to, že buzny existujú... tak OK.
Problém je, že bežných občanov netrápi ani to, aký humbuk sa okolo toho robí. A to by ich trápiť malo. Ale čo už, keď väčšina ich riešení a reakcií je v zmysle: "...napij se a nic neřeš..."

292033

22.6.2013 13:26

RE: Rad bych tady prezentoval....

MoUdrostrak 77.?.?.?

Reakce na 291950

Neberte, vážený pane Kadleci, jméno Moudrostrakovo nadarmo[smích]))
Napadlo nekdy vůbec pravicující a zinkající Pepíky a lidlující pivní Mařen/ky PROČ naše VRCHNOST , určená nám KNIHOU i její Shabes/Goj/im podporují homosexuály, kanibaly, narkomany, sadisty, rasisty a další úchylárny?!
A přitom jejich vlastní rodiny a potomci žijí spořádaně a bez skandálů, promiskuity a závislostí (kromě závislosti na moci...)

291959

23.6.2013 10:41

RE: Rad bych tady prezentoval....

Mnichov47 49.?.?.?

Reakce na 291959

Sice neznam osobne, jak ziji rodiny zido-iluminatske vrchnosti, ale mam pocit, ze prave tam se to doslova hemzi degeneratama vseho druhu, tak jak to napr. zevrubne popisuje rusky autor Klimov:

http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

To ze se to ja jako cinkajici Pepik nedozvim by se dalo spis pricist tomu, ze media vlastnena zido-iluminatama, se tomuto tematu peclive vyhnou, pokud se to degeneratstvi tyka zido-iluminatu.

292014

24.6.2013 12:16

RE: Rad bych tady prezentoval....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292014

Naše Vrchnost rozhodně má (z jejího pohledu) ušlechtilé cíle! A ne že NE[pláč]
Přelidnění Planety, Sustainability, atd. atd.
Měli bychom mít pro naši Vrchnost i její Shabes/Goj/im více pochopení[smích]
Že nám poskytují chléb a hry, které na dluh konssummujeme a pak jsme potravou executorů, je přece NÁŠ problém. A nikoliv Vrchnosti či jejích Shabes/Goj/im, určených nám Knihou!
MoU

292093

22.6.2013 10:30

svoboda a křesťané

Nepohodlný 85.?.?.?

Nesouhlasím, homosexuálové jsou lidé jako my. Křesťané nemají žádné právo nutit ateisty, aby se řídili jejich viděním světa. Nikdo křesťany nenutí vstupovat do gay-manželství, nikdo je nenutí jít na interupci či podstoupit eutanázii a křesťané naopak nemají žádné právo tyhle věci ostatním lidem zakazovat. Takhle to vidím já. Nechte homosexuály žít podle svého. Do vašeho života se taky nikdo nemontuje.

291951

23.6.2013 12:10

RE: svoboda a křesťané

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 291951

Ano, je to v podstatě náboženská otázka, ale není to na první pohled zjevné.

292019

24.6.2013 23:51

RE: svoboda a křesťané

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 291951

Tady nejde o to, co si homosexuálové dělají spolu navzájem. Oba souhlasí, jsou-li oba dospělí, svéprávní, no problem. Ať si užijí, ať se mají navzájem. Vždyť je to prima najít spřízněnou bytost. Ale ať do toho netahají ostatní. Toť vše. Nevšimla jsem si, že by tady někdo pořádal pogromy na homosexuály. Všimla jsem si však, že je nám homosexualita vnucována coby norma, přičemž normou rozhodně není, je to odchylka.
Jen nevím, zda se mnou budou souhlasit pánové náruživě sledující lesbické porno. Nic proti lesbičkám, jen tak trochu narážím na pokrytectví některých.

292122

22.6.2013 13:49

uchylná společnost...

fohat 194.?.?.?

rozklad myšlení se týká všech vrstev společnosti...Hetero mají zase agresivní intelektuály a umělce,kteří preferují ROZTOMILOST v klimbání,a senilitě...Běda ovšem,pokud někdo jiný by projevil tuto COOL anomalii...třeba náš slovutný prezident..Okamžitě by Divadlo Járy Cimrmana nastudovalo hru Český Zeman na Okoři... [bliji]

291960

22.6.2013 14:24

.

anonym 46.?.?.?

Hlavní nadějí, že tradiční křesťanské hodnoty zcela nezaniknou, zůstává Rusko. Tamní vláda je naštěstí nezávislá na západních mocenských elitách a řídí se křesťanskými a vlasteneckými principy
aj jaj. Ruska vlada je rovnaka zberba vlastizradcov a zlodejov ako aj nasa, a nakradnute miliardy ma v tych istych svajciarskzch bankach ako aj Fico a ostatni zlodeji.
Jedinou nadejou pre kazdeho musi byt kazdy clovek ako osoba a len nas treba zorganizovat a nedavat nam vseliake vedlajsie ciele ako je boj s duhovymi pochodmi a platenymi "aktivistami". Platenych aktivistov nakopat do prdele - a kopat ich dovtedy, kym neprestanu brat peniaze od svojich zametnavatelov. A pre vlastizradcov kandelabre a povraz.
Pracujuci ovcania aj pracujuci obcania musia spoliehat iba na seba a spojit sa.

291965

22.6.2013 15:46

"Poslední" velký úder proti křesťanství a národním státům!

Tandler 77.?.?.?

Všechno to svinstvo, které je psychomanipulací řízených médií vnucováno lidstvu, jako jsou sňatky homosexuálů, multikultura, islamizace, atd, atd… je jenom nástroj světového mocenského židovsko-zednářského establishmentu k totálnímu zničení křesťanství, likvidaci národních států a k instalaci jediné světové (židovské) univerzální vlády, které zubožené a očipované lidstvo bude otrocky sloužit! Každému kdo ještě nepřišel v důsledku psychomanipulace židovských masmédií (před. televize) o rozum a nenechal si vnutit jejich vnucovaný zvrácený svět, to musí být nad slunce jasné!

Doporučuji tuto literaturu:
A. F. Pavlov; Židovská nevyhlášená válka lidstvu
T. Romanescu; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace
J. Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?

a desítky dalších děl! Stahujte z
internetové stránky: Spiknuti proti Církvi a lidstvu

291971

23.6.2013 18:32

RE:

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 291971

ja by som radšej doporučil KOB, najlepšie v origináloch, alebo čiastočné preklady napr. na www.leva-net.webnode. cz

292034

22.6.2013 15:46

O čem se v Česku nesmí mluvit

MUDr 88.?.?.?

západní odborné lékařské kruhy si všimli propukající epidemie Aids u nás. Na dotaz našim odpovědným orgánům jim bylo sděleno, že za největší nárust nemocných od roku 85, tedy od roku kdy se to začalo evidovat, mohou homosexuálové. Ti jsou odpovědní za 60% nových případů HIV. Nejčastější příčinou infekce je pak nechráněný sex homosexuálních mužů. Přitom ve společnosti jich není ani 1%. Z toho je vidět kam vede bezbřehá česká tolerance.
Zajímavé taky je že šéfka hygieny Stehlíková , svou činností zcela popírá náplň své práce. Když místo aby pečovala o veřejné zdraví , tak pomáhá američanům organizovat gay pochody v celé střední evropě.
http://www.pharmacon.net/2013/06/hiv-6/

291972

22.6.2013 18:16

Křestanský vlastenec Zorba opět on line?

Dale Coper 89.?.?.?

Já taky nemám zrovna pozitivní názor na adopce homosexuálními páry ale to co se děje ve Východní Evropě mne přijde jako opačný extrém. Zorba tvrdí že francouzská policie rozháněla "pokojné" demonstranty není to pravda policie zasáhla až v okamžiku kdy začalo docházet k násilnostem. Taky je fakt že mírná většina Francouzů homoadopce podporuje nebo aspon je v tom francouzská společnost rozdělená zhruba půl na půl. Nepočítaje v to samozřejmě ty kterým je to jedno.

291980

22.6.2013 20:52

nie

lcc 193.?.?.?

Nech si doma robia čo chcú ,ale homosexuálne prejavy na verejnosti by mali byť trestné . Ich exibicionizmus a "vychutnávanie" si svojich práv na verejnosti je pre normálnych ľudí obťažujúce. Neželám si to vidieť na verejnosti.
Ja tiež ostentatívne nebozkávom manželku na náměstí, je to věc súkromia . Buď to budú akceptovať alebo nech ťahajú preč.
Je to úchylka a ako taká je pre normálnu spoločnosť tolerovatelná len do tej miery, že s ňou nebude obťažovaná na verejnosti.

291986

23.6.2013 0:49

Tak ještě tu pedofilii...

baba_Blažková 89.?.?.?

- prý že otcové málo věnují pozornost klitorisům svých dcer a tak... http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6254-...

292000

23.6.2013 5:59

El sueno (sen) 1

Latinec 186.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=8JFGdH5wgCs

EL SUENO (Sen)

Za mnoha rekami a mnoha horami, v jedne male kotline, zil jednou v jedne Ptaci Republice jeden kmen ptacku.
Co bylo vyznacne na teto Ptaci Republice bylo to, ze vetsina ptacku verila, ze zije v ptaci demokracii. On totiz ten stary diktator, zly ptaci Mrchozrout, co po 41 let suzoval vetsinu obycejneho ptactva, ve svych dvaasedmdesati zaklepal paraty. Tesne pred jeho poslednim stenem se vsichni ptacci shromazdili a zacali se naivne radovat: Pripevnili si rolnicky na krcky a vesele trepotali hlavickami aby to cinkani bylo slyset po cele zemi. Mrchozroutova zdechlina pak byla jeho vernymi sluhy zabalena do sametu a v noci potajmu pry kdesi zakopana do zeme. To snad proto, aby ti obycejni clenove ptaciho kmene to nevideli a nevedeli kde.
Nekteri z ptacku v Ptaci Republice zacali opet otevrene vycvrlikavat slavu Bilemu Holoubkovi. Ten byl pred mnoha a mnoha lety, za to ze kazal pravdu a dobro, uklofan k smrti. On ale nad svymi vrahy vyzral, nebot vstal z mrtvych a vznesl se do nebes.

Tak si ti ptackove v te sve kotlince, ve sve Ptaci Republice, po nekolik let stastne zili a verili, ze zlemu ptacimu Mrchozroutovi je konec.
Ale po nejakem case ze zeme, z te Mrchozroutovy chciplotiny, zacali potajmu vylezat cervi .. A z cervu se poznenahlu stavala vajicka .. A z vajicek se zacali klubat ptaci. Ti ptaci byli prosluli krkavci.
Mezitim ptackove zacali objevovat radost z Mrchozroutem zakazaneho svobodneho pipani a cvrlikani, a tak si zacali napojovat snurecky septatek na mezinarodni ptaci stebetaci sit Internet. Ta byla zrovna nedavno objevena a rozrustala se zavratnym tempem. Tez mnozsti v zahranici zijicich ptacku, co kdysi pred lety ze strachu z Mrchozrouta uletelo do ciziny, si zacalo na sit napojovat sva komunikacni vlakenka, aby si mohli svitorit se svym vlastnim ptactvem po celem svete. A a hlavne pak s temi, co stale ziji v te sve kotline - Kde Domov Muj.
Jaka skoda, ze plno cestnych a uprimnych ptacku stale zijicich v kotline Ptaci Republiky se nepripojilo na stebetarnu. Budto snurky pro ne byly prilis drahe, anebo spise, mnoho ptacku z Ptaci Republiky to proste nezajimalo. Namisto toho, co jim jen ptaci hrdelka stacila, konsumovali kdysi Mrchozroutem naoko zakazane ovoce importovane ze zapadu. Chudacci si totiz mysleli, ze kdyby nyni tak necinili, ze by urcite o neco dobreho mohli prijit.
A tak se zdalo, ze Ptaci Republika se brzo stane rajem na zemi. Ptackove meli dostatek zrnicek na zobani, dokonce i z exotickych krajin. A ptaci stebetaci sit se nadale rozrustala a ptacci si mezi sebou cvrlikali o cem chteli, nebot novym rezimem byli vedeni verit tomu, ze ziji v te vysnene ptaci demokracii a ze si mohou stebetat tak jak se jim zachce.

292003

23.6.2013 6:01

El sueno (sen) 2

Latinec 186.?.?.?

Ale najednou, kde se vzalo, tu se vzalo, - na stebetaci sit se sneslo hejno krkavcu. Ti odnekud prileteli a hlasitym krakoranim dali ostatnim ptackum najevo svou pritomnost. I zacali se krkavci na ptaci stebetaci siti uvelebovat a zabirat misto. Jiz si stavi vznosna hnizda, nechutnym krakoranim skacou ostatnim ptackum do pipotu, pohybuji se vsemi smery a s naprostou aroganci se zapojuji do kazdodenniho zivota v stebetarne.

Byly ctyri druhy krkavcu, a prvni tri druhy byla krkavci oligarchie:
Ten prvni druh je BEZPATERNI. Tohoto nezajima nic jineho nez mit to nejlepsi misto u koryta. Za jakykoliv podminek. At jiz to bylo predtim za Mrchozrouta, ci nyni v Ptaci Republice. Zarnymi priklady BEZPATERNICH jsou krkavci Topolanek a Necas. Ti za Mrchozroutovy oprese jako predsedove vedli mladeznicke davy jinych Mrchozroutovych prisluhovacu a oportunistu, Mrchozroutovi nadsene vyvolavali slavu a mavali jeho vlajkou. Dnes BEZPATERNI Topolanek a Necas skrehotaji ze vsech krkavcu nejhlasiteji: "Viva Ptaci Republika!" A kdyby nahodou prislo Pstrosi Emperium, tak se oba dva klidne podrobi oholeni a vytazeni krku, nechaji si uriznout hnaty a na pahyly si nechaji namontovat dlouhe protezy. Jen aby vypadali jako pstrosi, a skandovali by: "At ziji pstrosi! S pstrosy na vecne casy a nijak jinak!" Dnes krkavci Topolanek a Necas jsou snad nejaktivnejsi ze vsech BEZPATERNICH v ukazovani drapem na soucasnou nepopularni mensinu skromnych obycejnych vrabecku a sykorek stale zijicich v kotline a pritom vresti: "To jsou oni kdo chteji znovunastoleni stareho Mrchozroutova rezimu! Upiry Masiny na ne, at ti je vsechny podrezou!" Pritom tihle chudaci vrabecci a sykorky, snad uz jen ze zvyku, poskakuji u stareho korytka, dnes beznadejne prazdneho, zaroven jsou pritom ostatnim ptactvem pranyrovani a zesmesnovani. Ale oni stale naivne doufaji, ze nejake to male zrnicko by tam pro ne u korytka melo zbyt! Vzdyt ackoliv se nikdy nepriblizili korytni pozici BEZPATERNIHO, tak Mrchozroutovi vic jak 41 let slepe a naivne verili. BEZPATERNI krkavci jsou lstivi, falesni a bezostysni. Lzive narknou naprosto nevine ptacky, jak domaci tak ty zijici v zahranici, ze to jsou ti co predtim byvali casti Mrchozroutovy totality. "Ale ja nikdy Mrrrrchozroutovi neslouzil!", svorne krakoraji BEZPATERNI krkavci Topolanek a Necas a pritom se mlati paraty do prsicek.
Ten druhy druh krkavcu je DEZORIENTOVANY. Teda pardon - rozdilne orientovany. Zarnym prikladem DEZORIENTOVANEHO je krkavec Putna: Ten kdyz hleda fyzickou ulevu, tak strka zobak do nevhodnych skvirek.
Ten treti druh je OBREZANY. Ten byl po generace lzivou propagandou samotneho dabla vyslechten uverit tomu, ze je geneticky zakodovan k nadrazenosti nad ostatnim ptactvem. Neco vsak na tom zakodovani muze byt, protoze velka vetsina OBREZANYCH - to snad diky po staleti castym presunu a interakci s ptaky nejruznejsich druhu - je obdarena urcitymi vnejsimi znaky: Bud je to zakriveny zobak, vypoukle oci, ci jen tak rozcepyrene peri.

292004

23.6.2013 6:04

El sueno (sen) 3

Latinec 186.?.?.?

Nejsilnejsim znakem OBREZANEHO je vsak jeho fanaticka vira v predurceni, a proto OBREZANY pouziva jakykoliv method k dosazeni tohoto imaginarniho cile: Mezi ostatnim ptactvem dela zlou krev, lze, podvadi, okrada a snazi se ze vsech sil aby vse to co je tradicni bylo znetvoreno ci dokonce navzdy zniceno.
Ten ctvrty druh krkavcu je PREDSTIRANY. Ten ve skutecnosti ani mezi krkavci oligarchii nepatri; On je to vlastne jen na cerno prebarveny papousek, ktery pouze predstira byti krkavcem. PREDSTIRANY je navzdy poznamenan minulosti z dob totality: Diky castemu ozarovani vsech papousku v Mrchozroutovych laboratorich za ucelem genetickych vyzkumu ma scvrkly mozecek neschopny racionalniho mysleni. Pri Mrchozroutovych experimentech na ptactvu mu tez byl do krcku zaoperovan pant umoznujici pouze kyvavy pohyb dopredu a dozadu. PREDSTIRANY je do krkavci oligarchie zamilovan az po usi, je rozhodnut pro ni bojovat, udelat cokoliv, dokonce i polozit svuj vlastni zivot.

I zacaly se vsechny ctyri druhy krkavcu pohybovat po stebetaci siti vsemi smery. Nahoru, dolu, z prava , do leva ... A uz se ani nedalo nadale rozpoznat, ktery je ktery.
A krkavci zacali politikarit, vytvorili krkavci komisariat nazvany CEKA. Komisariat mel za ukol bedlive sledovat cvrlikani a stebetani ptactva napojeneho na sit. A tak CEKA odsouhlasila, ze zadne svobodne cvrlikani se uz nadale nebude tolerovat, povoleno bude pouze to co se bude libit krkavcum. Vedoucim komisariatu se stal krkavec Genrik Jagoda, dozorci krkavec Grigorij Apfelbaum-Zinoviev, Lavrentij Beria, krkavcice Olga Bronsteinova a Roza Kaganovicova. Vedouci propagandy byl urcen bratr Rozy, krkavec Lazar Moishe Kaganovic.
Od te doby, jakmile se nekde neco sustlo a nektery z ptacku na siti neco zacvrlikal, Jagoda, nasledovan dozorci, se v neuveritelne rychlosti, jako cirkusacky akrobat, dokazal premistnit aby mohl naslouchat. Jagoda byl znacne arogantni: Vsude byl, vsechno znal a vsechno videl. A beda, kdyz se mu nejake to zapipani nelibilo. Jednou, kdyz nekolik ptacku nacnulo debatu o jakesi tajne elite Ptaciho Sveta, a o existenci urcite carodejne knihy v niz ma byt sepsan osud obycejneho ptactva, Jagoda se v mziku napojil na snurecky debatujicich ptacku a zacal krakat, ze jakysi Sup uz o nich vi, a neprestanou-li, ze Sup prileti a za trest je uklofe. Jindy zahranicni ptacek andulka zapipal proti dvojitym standardum v Ptacim Svete. A uz tam byla krkavcice Bronsteinova a do male andulky se bezostysne pustila. Bronsteinova i Kaganovicova krakoraly divnou smesici pipanin: z casti pipanou v Ptaci Republice, z casti v ptacim zahranici. A takoveto utoky proti prostemu ptactvu se samozrejme dely za Jagodova pochvalneho krakotu. Zato mezi sebou se krkavci podporovali skvele: jakmile jeden z nich neco zaskrehotal, politbyro zbylych krkavcu to odkrakoralo, poplacalo se navzajem kridly, a krkavci-papousci se zaoperovanymi panty v krccich souhlasne prikyvovali hlavickami jako Tonda Zapotocky, a rackovali jako Venca Lahvac: "Prrravda, svata krrrkavci laskoprrravda ..."

292005

23.6.2013 6:06

El sueno (sen) 4

Latinec 186.?.?.?

Zivot v Ptaci Republice se pomalu zacal menit. Svobodne stebetani se stavalo cim dal tim vice omezenejsi. A ani zrnicek uz nebylo tolik jako predtim.
I zacali ptackove potichoucku reptat, ze tehdy s tim sametovym pohrbem Mrchozrouta to musel byt nejaky podvod. A ze krkavci jsou casti jakehosi starodavneho spiknuti zamereneho k ovladnuti celeho ptaciho sveta. Jakmile to Jagoda uslysel, zacal skrehotat, zurive mavat kridly a dupat chnapy. "To je antisametismus! A to se tolerovat nebude!"
A krkavci-papousci se zaoperovanymi panty v krccich zase souhlasne prikyvovali hlavickami jako Tonda Zapotocky a rackovali jako Venca Lahvac: "Prrravda, svata krrrkavci laskoprravda..."
I rozhodl Jagoda, ze od nynejska, "Kdo nejde s nami - jde proti nam!", a ze uz zadna svobodna ptaci stebetarna nebude. Namisto toho se v Ptaci Republice vybuduje tabor nazvany Gulag Archipelago. Projekt prestavby a nasledujici provoz byl Jagodou zadan krkavcim architektum Matveji Bermanovi a Naftaliji Frenkelovi. Ti okamzite prisli s myslenkou, ze kdyz se septaci snurky vsech ptacku napoji na elektricky generator, Gulag je na svete! Jakmile nekdo z ptacku pipne neco politicky nekorektniho, za trest dostane sok 220 V.
"A za jakykoliv projev antisametismu, za kritizovani krkavcu, za vyjadreni jakykoliv sympatii k tomu - kraaa, kraaa, kraaaaaa - Bilemu Holubovi, ci jen za sebemensi naznak naklonosti k tomu - kraaa, kraaa, kraaaaaa - orlu Adolfovi, ktery pred lety mel bez rozdilu na vsechny druhy krkavcu tolik spadeno - za to pak bude usmrceni 500 V!", zakrakoral krkavec Kaganovic. "A zodpovednosti za popravy je poveren krkavec Jakov Jurovsky", pokracoval Kaganovic.
A krkavci-papousci opet souhlasne prikyvuji hlavickami jako Tonda Zapotocky a sborove rackuji jako Venca Lahvac: "Prrravda, svata krrrkavci laskoprrravda..."
A tak se stalo. Vsichni ptacci ze stebetaci site byli trvale pripoutani na septaci vlakenka a ta byla napojena na elektricky generator. Dozorci Apfelbaum-Zinoviev, Beria, Bronsteinova a Kaganovicova mavaji zurive nad hlavami ptactva svymi dutkami. Berman, Frenkel a Jurovsky jsou pripraveni k akci. Ptackove jsou vystraseni se nadechnout, natoz pipnout ...

Najednou to ve vzduchu zasumelo a slunce se na okamzik zatmelo. Cosi se snasi na ptaci sit. Je to Sup ! Jiz podle vzhledu jde z neho hruza: Musi uz byt hodne stary, ma veliky zahnuty zobak, vypoukle oci a zakrivene hnaty. Sup je oden do cerneho roucha, na temeni vypelichane hlavy ma malickou cernou cepicku a pod kridlem svira nejakou knihu.
"Ja jsem ze jsem, ja jsem byl, a budu!", chrapti Sup. "To jsem byl ja, kdo pred 2000 lety uklofal meho uhlavniho nepritele, Bileho Holuba .. A ted vam prozradim to po tolik let tak peclive maskovane a chranene tajemstvi: Mrchozrout je muj predrahy syn, vsichni krkavci jsou tez me ratolesti z nichz mymi mazanky jsou OBREZANI ...

292006

23.6.2013 6:08

El sueno (sen) 5

Latinec 186.?.?.?

A nadchazejici Nove Usporadani Ptaciho Sveta je me vecne kralovstvi, ktere nikdy neskonci .. A toto je kniha, kde osud mych krkavcich ratolesti je sepsan, a osud veskereho ostatniho ptactva je zpeceten .. A jelikoz Bily Holub program teto svate knihy kdysi tak kritizoval, tak jsem ho za trest uklofal a nechal pritlouct na kriz ..”, chrapti Sup a mava pritom knihou, kterou pred tim drzel pod kridlem.
"A nyni jdeme NATO, zaciname vstup do meho tisicileteho kralovstvi. A v tom jiz nebude vrabcu, sykorek, penkav, rakosniku, andulek, kosu, holubu a hrdlicek. V mem vecnem kralovstvi bude misto pouze pro dva druhy ptaku: vyvoleni krkavci a podradne ptactvo slouzici me a krkavcum".., sipe Sup.
"A nyni, vsichni ptaci nekrkavciho puvodu - pripravit se ke znaceni cislem 666 .."

Apfelbaum-Zinoviev, Beria, Bronsteinova a Kaganovicova mavaji kolem sebe zurive dutkami. Berman, Frenkel a Jurovsky jsou pripraveni k akci, ptackove jsou vystraseni se nadechnout, natoz pipnout.
A krkavci-papousci se zaoperovanymi panty v krccich souhlasne prikyvuji hlavickami jako Tonda Zapotocky, a sborove rackuji jako Venca Lahvac: "Prrravda, svata Supi laskoprrravda .."But that was just a dream,
That was just a dream

That's me in the corner
That's me in the spotlight
Losing my religion
Trying to keep up with you
And I don't know if I can do it
Oh no I've said too much
I haven't said enough

I thought that I heard you laughing
I thought that I heard you sing
I think I thought I saw you try ...

- ozyva se z reproduktoru myho budiku-radia.

¡Jueputa! ¡Que pesadilla!
Kurva - vzdyt se mi to vsechno akorat zdalo!

292007

23.6.2013 6:10

El sueno (sen) 6

Latinec 186.?.?.?

A pisnicka dal pokracuje :

... But that was just a dream, try, cry, why, try
That was just a dream, just a dream, just a dream ...

http://www.youtube.com/watch?v=8JFGdH5wgCs

Tak. A zadny prevalovani. Vstavat, a za denni obzivou.
Vystoupim na balkon, je nadhernej den. Slunce se akorat line prevaluje pres vysoky hory, lehkej vetrik si lehce pohrava s palmovym listim a z nedalekyho parku se ozyva vresteni papousku. Padesat kliku, studena sprcha. Rychle se navleknout do kratasu a tricka, neco pojist, k tomu salek kafe. Que rico.
Vystoupim z domu, a zrovna kolem prochazi Maria. Videt tu holku - no na to se tesim kazdy rano. "Buenos dias, senorita! Como esta usted? Que guapisima usted es hoy, como siempre. Disfruta su dia, senorita!" Maria se tak po zensku otoci, rumenec ji polije tvar, hezky se usmeje, a zvonivym hlaskem odpovi: "A usted tambien, senor." Holka pospicha do svy denni prace. Tradicne, asi tak jako kdysi jeji predci ve Spanelsku, stale chodi pesky. A asi proto je tak stihlounka. Nadherny cerny vlnity vlasy az do pasu za ni poletujou v mirnym rannim vanku. Stejne ty latinsky holky jsou krasny .. A prijemny .. Boze na nebesich, to uz se snad jinde v dnesni dobe sexualniho haraseni nevidi ..

Zaplat Bohu za tuto krasnou latinskou zem, ktera mi kdysi poskytla pristresi. Zaplat Bohu za tradicni spanelskou kulturu Staryho Sveta.
Ale hlavne, proboha, hlavne proboha pryc od toho Mrchozrouta ! Pryc od vsech krkavcu at ti uz jsou jakehokoliv druhu! Pryc od Supa ! Pryc od Supova Novyho Usporadani Sveta !

Nasednu do auta, a vyjizdim za obzivou. Motor pod kapotou myho staryho krapu tise pobrukuje, a v usich mi uz jen zni refrem ty pisnicky :

... But that was just a dream, try, cry, why, try
That was just a dream, just a dream, just a dream ...


Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Na veky veku. Amen.

292008

23.6.2013 18:26

RE: El sueno (sen) 6

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292008

Moc hezké čecholatinče, zdravím vás a přeju vám pevná zdraví a boží požehnání, ve vaší krásné latinské zemi. A pokud mi to editor pustí, tak vám sdělím skutečnou historku, jak jsem byl terorizován skutečnou sýkorkou. Čert ví, zdali ji neklonovali sup s krkavcem.

To bylo tak. Když jsem otvíral dveře do mého bytu,uslyšel jsem podivné šustění. Měl jsem sebou paralyzér. Sevřel jsem ho v ruce a ostražitě jsem postupoval vpřed. Pak jsem rychle otevřel dveře do kuchyně. A tam vidím zmateně poletující sýkorku, která se dostala do bytu skrze sklopné okno bez sítě proti hmyzu. Ale, nedokázala najít cestu zpět. Kuchyň sousedí s obývákem, dveře do obyváku mám prakticky stále otevřené, takže sýkorka zmateně létala z kuchyně do obyváku a zpět. Viděl jsem, že je již značně unavená a jak mě uviděla začala létat ještě rychleji až se zcela vyčerpala. Pak si sedla na televizor u okna, pootevřela zobáček a jakoby ztuhla. Bylo vidět,že má strach. Opatrně jsem došel k oknu a otevřel ho dokořán. Sýkorka stále nereagovala, ale po chvíli ji vánek proudící skrze otevřené okno vzpamatoval, a frr a byla pryč. Čeho jsem si ale všiml, bylo zvednuté peříčko na její hlavičce a perfektní body, taková pěkně živená sýkorka.

Měl jsem hezký pocit když ve zdraví odletěla a myslel jsem, že to skončilo. Ale ouha. Druhý den,přiletěla s celou perutí sýkorek a začala mi demolovat síťky proti hmyzu. A byla to ona co akci řídila. Poznal jsem ji podle toho pozvednutého peříčka na hlavičce. Jedno křídlo okna-sklopné, je opatřeno síťkou. A právě tyto siťky, které mají pletivo umělohmotné,mi začaly rozklovávat. No protestoval jsem a vyhnal je. Ale za chvíli tam byly zas a tak to pokračovalo několik dní až do úplného zničení sítěk. Takže jsem musel koupit nové. Odpustil jsem jim to, ale díky vám vidím celou story ještě jasněji.

Ještě jednou vás srdečně zdravím.

292032

23.6.2013 9:55

Legalizace pedofilie?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

A co na to říkají děti?

292011

23.6.2013 10:55

RE: Legalizace pedofilie?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292011

Děti jsou pouze obětí. Za jejich zdravý vývoj jsou zcela odpovědni dospělí. Ťi, kteří tuto zločinnou filozofii šíří a financují, jsou hořší než zvířata. Na http://freeglobe.parlamentnilisty.cz, jsou další články:

-Zelení vážně zvažovali legalizaci pedofilních praktik
-Věda ve službě pedofílie: Prý žádná úchylka,ale nevinná mezigenerační intimita
-Polícia:Izrael-raj pre pedofilov
-Podle EU by děti neměly sledovat pohádky s tradiční rodinou, ale porno. Nejlépe homosexuální.

V Protokolech sionských mudrců je věta: Uvolníme nebývalé kurevnictví a zničíme gojskou mládež. Zhora uvedené články, jejich autoři, tuto zrůdnou strategii zcela přijali a řídí se jí.
Jedovaté ovoce dozrává.

292015

24.6.2013 5:05

[i](Pro opakované urážky spoludiskutujících příspěvek zrušen. - Moderator)[/i]

p. 61.?.?.?

Reakce na 292015

292058

26.6.2013 8:24

RE: [i](Pro opakované urážky spoludiskutujících příspěvek zrušen. - Moderator)[/i]

p. 113.?.?.?

Reakce na 292058

...cely svet slusnych lidi , demonstruje a protestuje , zastava i zvirat proti pederastum a p. S strachem otresen , aby se nekdo neurazil , kdyz urazka pro ne je ze zijeme ,existujeme jeste a jsme normalni !!!! A nenavidi nas za tu normalnost....a nepreju p. S aby se jeho deti nebo jeho domaci zvirata dostaly do jejich rukou...a cely svet dobre vi proc protestuje...

292184

23.6.2013 12:18

dávat jim děti z dětských domovů je zvěrstvo

r.m. 80.?.?.?

taky by se mohli párkrát přemoct a udělat si vlastní, ne?
Tohle je na úrovni řezání předkožek kojencům a máchání dalších nebožáků ve špinavých kostelních nádobách s vodou. [zmaten]

292020

23.6.2013 19:52

Ta odpudiva fotka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

zde doporovazi dalsi clanek. Znovu mi neprinasi poklid. Kvuli predeslemu zverejneni a nasledne diskuzi jsem se Zvedavci vyhybal. Z fotky zase vyvera protiklad prirozenosti - je proti zajistovani lidskeho rodu!!! (Znovu za dalsim clankem nasleduje diskuze, jestli jsou nebo nejsou buzici a lesby lepsi ve vychove deti, trebaze s principem clovecenstvi to nema co delat. To uz je neco dalsiho, umele, zrudne!!! navrseneho.)
Nachomejtnul jsem se k pokecu s mladou studentkou, kdyz nahle privedla rec (nepredpojate) na homosexualitu. K memu uzasu. Muj pohled na vec je zrejmy, nemusim jej k tomuto nastineni uvadet. One divence nevadi homosexualita, nevadi..., proste nevadi ji vsechno, co mne ano. Na otazku, jestli si mysli, ze vychova v domove "rodicovsky" stejneho pohlavi nejak neblaze dite ovlivnivnuje, odpovedela, ze ne a ze by to chtela poznat. Pry o tom maji casto ve skole s profesorem polemiku, a takoveho nazoru jsou vsichni studenti kolem ni. Takze k te touze dospivaji ti lide na zaklade vlivu vychovy ve skole. Dobra. Pak dodala, ze zije jen s matkou a tata ze ji vubec nechybi. Pry porad, nez "vypadl" z domu, musela to a ono. Nato jsme se rozesli a ona se pridala k ostatnim kamaradkam. Zaslechl jsem, jak se ji jedna zeptala: Jdes domu? Ona: Ne, jdu navstivit tatu. A ta tazajici rekla: To budes zase prachata, co...?
Toz tak.

292038

24.6.2013 4:42

zaklad

p. 61.?.?.?

Reakce na 292038

...polozit zaklad k k vyvoji debaty doufam v tomto prispevku...Vychazime z doby a situace kdy se zacali nasi predkove sdruzovat okolo jeskyni a chatrci a kolem rodove zakladny .A ktera trvalo dost dlouho na to... A zde se nase instinkty od prirody vrozene zacaly vyvijet a odlisovat dle potreb spolecnosti tehdejsi......Zeny se mohli venovat poceti deti a jeich peci a vychovu , udrzovat ohen a nasbirat v lese plodiny pripravovat jidlo atd...a poslouchat vecer historky u ohne z aktivit muzu ..Muzi meli tech starosti daleko vice,,rozplozovat rod , postarat se o jidlo osaceni , pristresek,obrana rodiny vuci nepratelum jejich schopnosti se vyvijeli s nutnosti si poradit jak zabit mamuta napr.,jak ho chytit nejdriv , obrana rodu proti prirodnim katastrofam a rozhodovat co je nejlepsi pro vsechny a organizovat a sladit tyto s ostatnimi cleny ..Prvni instinct preziti vyvinul instinct agresivity , nasili a zabijeni /zkuste jit na mamuta s vetvickou/ , instinct rozmnozovaci velel o k vetsimu poctu clenu a lepsi obrane,/nemohl vedet ze dnes diky jemu bude vice obyvatel nez je zdravo...a znasilneni se dalo...a zkuste dnes rict priblblymy a prechytralymu soudci ze bez znasilneni by neexistoval s celym soudnim dvorem..!! Totez plati o kvicici feministky a dalsi mensiny parazitu,jak by dopadly tenkrat. (Jedno slovo vypuštěno. Příště za to oslovení bude celý příspěvek vymazán. - Moderator)

292057

25.6.2013 7:47

RE: zaklad

p. 113.?.?.?

Reakce na 292057

....nejdrive rozpoutate debatu a pak to chcete , znenadani v polovine zastavit pod velmi katakombicky spodnim pochybnym duvodem, ze jsou urazeni diskutujici , ale kdyz jste to nepustil neuverejnil jak se dozvedeli ze maji byt urazeni ?? Na kvetiny se neplive ani nahodou a utrejch!!...a kdyz to nikdo tedy necet , jak jsem je urazil ??? Telepatickou , psychopatii ?,Muzeme mi laskave sdelit kdo byl urazen ja se samozrejme omluvim protoze jsem ten umysl nemel a pro slovo "blbe" zakazat vse je nehorazne C.K. censoristicke , urazejici slovo se muze vypustit a je to..Za cisare pana a jeho rodinu ,kdyz budete zlobit dedecka ,rozzuri se napise na vas antipamflet......Pavel Prucha

292137

25.6.2013 11:07

RE: zaklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292137

Pozor na výrazivo, člověče. Na dřeň osekáno, jediným úkolem muže v prvobytně pospolných společnostech bylo ochránit ženy, tedy rod, pře jinými muži. Všechno otatní zvládaly samy. Že se ženám nelíbí být pouze pasivním přihlížečem v těchto mužských hrátkách, je jen logické.

292148

23.6.2013 22:26

Nie každá potreba jedinca

Tak je to 78.?.?.?

má byť súčasne aj jeho právom. Pri adopciách detí má hádam prednosť potreba dieťaťa a nejaké pseudo-homo-právo homosexuálov tu má byť celkom irelevantné. Navyše ani nie sme v situácii, že niet adeptov na pestúnstvo, ale úplne v opačnej KEĎ JE NAOPAK BITKA O DETI. Dokonca ich berú aj ich vlastným milujúcim rodičom napr. v Anglicku aj pri nepodložených podozreniach zlého zaobchádzania - viď prípad Bórová.

292043

24.6.2013 6:54

latentní homosexuálové?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

při četbě některých zvlášť zapálených příspěvků proti homosexualitě, těch které mají urážlivý tón a zabývají se sexuálními fantaziemi, mám pocit, že jejich autoři se homosexuality a homosexuálů bojí a napadá mne jeden možný důvod - strach z toho, že se i já sám jsem takový, jsem, bůh mne netrestej, homosexuál.
Homosexuálové přece od majority nepožadují účast na svém intimním životě, ale požadují, aby byli respektování se vším všudy, tedy i se svým výběrem partnera. Jejich partnerství je stejně dobrovolné jako to heterosexuální, jako heterosexuálové, kteří vyrostli z puberty a nejsou ani závislí na pochybné přízni médií, i homosexuálové neobtěžují okolí vášnivými projevy náklonnosti, a pokud se drží za ruce či se políbí - kdo by jim to nepřál. Děti nijak moc nezajímá sexuální život rodičů, aspoň mne v době, kdy jsem byla dítětem nezajímal ( a nezajímal by mne dosud, pokud bych ještě rodiče měla) a předpokládám totéž u dětí homosexuálního páru. Samozřejmě, pokud to bude široko daleko jediný stejnopohlavní pár s dětmi, bude poněkud viditelnější, ale asi stejně jako pár, kde jeden z rodičů je invalida nebo cizinec, nebo mediálně známá osoba a to pomine za krátkou dobu.
Souhlasím s adopcí dětí homosexuály stejně jako souhlasím s adopcí dětí jen jediným rodičem, nebo starými rodiči, předpokládám totiž zdravý rozum úřadů, kteří prověřují zájemce o rodičovství ať je tím rodičem kdokoliv. A každé dítě si zaslouží lásku rodiče a jeho péči. Já jsem také součást evropského národa a s homosexuály nemám problém.

292063

24.6.2013 11:06

RE: latentní homosexuálové?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 292063

>při četbě některých zvlášť zapálených příspěvků
>proti homosexualitě, těch které mají urážlivý tón a
>zabývají se sexuálními fantaziemi, mám pocit, že jejich
>autoři se homosexuality a homosexuálů bojí a napadá mne
>jeden možný důvod - strach z toho, že se i já sám jsem
>takový, jsem, bůh mne netrestej, homosexuál.
Odhaduji, ze mezi latentni homo priclenujete i me, kdyz jsem reagoval, jak jsem reagoval. No, fajn. Nepral bych ale zadnemu takovemu hochovi, aby se pokusil projevit ke mne nejakou homo-naklonnost. To byste koukala, hlavne pak on, jak bych tu latentnost zvyraznil na jeho tvaricce. Obaval by se potom podivat do zrcadla.

>homosexuálové neobtěžují okolí vášnivými projevy náklonnosti,
Urcite?
>Souhlasím s adopcí dětí homosexuály
Mne je lito takoveho ditete.

292090

24.6.2013 14:49

RE: latentní homosexuálové?

mtk 88.?.?.?

Reakce na 292063

Naprostý souhlas.

292098

24.6.2013 16:25

RE: latentní homosexuálové?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 292063

"předpokládám totiž zdravý rozum úřadů, kteří prověřují zájemce o rodičovství ať je tím rodičem kdokoliv."

no to jste se zbláznil - a to dokonale!!!

292104

24.6.2013 23:54

RE: latentní homosexuálové?

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292104

Zdravý rozum úřadů je oxymoron.

292123

24.6.2013 8:01

Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

nikdo 94.?.?.?

Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

Ale když mi v Praze v autobuse přihřátý kulturista sahal na zadek, "trošku" mi to vadilo.

Když si v práci můj bisexuální šéf myslel, že kvůli tak skvělému džobu budu jeho děvče "trošku" mi to vadilo.

Když na vojně velitel sousedního praporu znásilňoval svoje podřízené "trošku" mi to vadilo. A když jsem se díky známostem dostal k protokolům z jejich výslechů, bylo mi doopravdy hnusně.

Ale pořád bych si jich dokázal nevšímat. Nemám je rád, ale nemusím se jimi zabývat.

Ale teď, když ta homosexuální nátlaková menšina je už politickou silou, je situace jiná. Ač jsou menšinou, v parlamentech mají zřejmě většinu. Jejich menšina navrhuje a prosazuje zákony, které mají omezovat práva většiny. Už to, že není možné propagovat rodinu...

Myslím, že tady už nejde o homosexuály. Jsme na tom stejně, jako obyvatelé německa, když se tam začal zmáhat fašismus. Myslím, že teď je nutné přinejmenším odporovat, kdekoliv to jde.

Ať si Franta s Vencou dělají pod peřinou co chtějí, jejich věc. Ale ať mi nenařizují, co já musím či nesmím. Protože to je moje věc.

292070

24.6.2013 8:55

RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292070

Vystihl jste nejpodstatnější aspek současného problému nátlakové homosexuality ve větě: Ale teď,když ta homosexuální nátlaková menšina je už politickou silou,je situace jiná.

Občanská iniciativa, pokud chce uspět, se musí zaměřit právě na tento aspekt.

292080

27.6.2013 7:49

RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292070

dokud černoši (ženy, obyvatelé cizího původu,přistěhovalci,domorodci, chudí, sedláci, tovární dělníci, služky,>.....) věděli, kde je jejich místo, nevadili, ale dnes, kdy si myslí, že jsou mně rovni TO TEDA NE -. tak to myslíte? tak to tedy ne.

292234

27.6.2013 13:23

RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 292234

Jste homosexuál,černoch nebo demagog???

292259

24.6.2013 9:36

Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.

Palpav 77.?.?.?

Tento pravoslavný konvertita z židovství, má v tomto zcela jasno.
Doporučuji zhlédnout dalších sedm videí na tomto youtube účtu.

http://www.youtube.com/watch?v=m4ZFXICOr4w

292084

24.6.2013 14:52

RE: Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 292084

>http://www.youtube.com/watch?v=m4ZFXICOr4w
Retardovaný náboženský mudrlant.

292099

24.6.2013 15:22

RE: Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.

Palpav 77.?.?.?

Reakce na 292099

Vážně si myslíte, že je retardovanej? Viděl jste všechny videa?

292100

25.6.2013 0:56

střípky postřehu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

nic proti nikomu, přesto však jedna představa je fakt hustá:

adaptované dítě přistihne nebo uslyší jak to doma tatínek dělá tatínkovi ( mamince s penisem) , jak se mají rádi, jak si dávají pusinky a líbají se. Fakt hustej příklad pro dítě.

Další hustá věc je že se už v Tv redaktoři ( dospělí) ptají malých dětiček co si myslí o lásce mezi princem a princem. Takže mi dospělí se ptáme jaký je názor malých dětí [velký smích] ohledně homosexuality. To se jich rovnou můžeme zeptat zda má v zemi vládnout král, diktátor nebo plyšák [velký smích] fakt velice " důležité " ...

292126

25.6.2013 10:47

Pravde do očí

Viny 77.?.?.?

Nieje potrebné nikoho kritizovať, ani obhajovať. Dôležité je, že ľudia s postihnutím sú postihnutí ľudia. Bodka. Ak vidíme na ulici vozíčkara, akosi jasne chápeme, že sa pozeráme na postihnutého človeka, čo ale neznamená, že je menejcenný, či že doňho budeme kopať...ale niektorí doňho kopať budú a tí budú kopať možno aj do nevozíčkarov. Na to však máme platné zákony, že? Rovnako s homosexuálom, pedofilom, zoofilom, nekrofilom, prípadne ich všemožné kombinácie. Sú to úchylky.

Ak by však vozíčkar bez nôh chcel, aby sme rešpektovali jeho právo na účasti na 100m šprint a nazývali ho bežcom, ťukali by sme si na čelo. Zatiaľčo ak homosexuál chce, aby sme uznávali jeho sobáš ďalším takým exotom, resp tzv "rodinu", máme niektorí za to, že to je normálne. Nieje. Sobáš, resp rodina je v našich končinách inštitút, ktorý má nejaké historické korene a tiež význam tých slov. Homo, zoo, pedo, ani nekro tam nefiguruje. Ak svoj vzťah budú nazývať napr "jshdshdzr", je to v poriadku...nezmení sa tým však význam pôvodného slova "rodina" resp "sobáš", ani to že je to deviácia. Nemeniť spätne význam slov je extrémne dôležité, i keď sa to hojne ako nástroj manipulácie niektorými skupinami používa. Pozrite sa na význam slova "umenie"...kde tento pojem pôvodne isto nezahŕňal dielo "umelcovo hovno" ani nič podobné.

Je tu jasná snaha o spätnú zmenu významov slov a podstaty vecí, o zaradenie deviácií do štandardu a na týchto štandardoch potom vychovávať ďalšie generácie a to pod hrozbou násilia....ako inak - deviantov.

Tento trend je extrémne nebezpečný, keďže znižuje kvalitu a šírku vedomia človeka na úroveň najhrubších tendencií, ktoré v konečnom dôsledku zafixujú toto vedomie bez možnosti sa zodvihnúť a napredovať.

Nestreba sa teda nechať zbulikovať - homosexualita, pedofília, zoofília, nekrofília....boli, sú a budú deviácie.

292145

26.6.2013 2:21

Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

smash 94.?.?.?

Niektorí tu diskutujúci tvrdia, že gay pochody..., že exhibicionizmus... a iné bludy, nehovoriac o titulke článku, a jeho obsahu...

Odkedy sú gay pochody homosexualita?
Odkedy gay pochody prezentujú homosexualitu a homosexuálov?

To takéto gay pochody zastupujú, reprezentujú všetkých homosexuálov?
To všetci homosexuáli podporujú gay pochody? Bez rozdielu? Každý jeden?


Prečo mnohí ľudia majú fixované predstavy, že nejaké gay pochody sú o homosexualite a homosexuáloch, a že toto je tá homosexualita, toto sú tí homosexuáli,... že takí sú...?

Gay pochody a exhibicionizmus je akcia, ktorú vytvárajú len určití jednotlivci-organizátori, ktorí nezastupujú všetkých homosexuálov, ALE vytvárajú zvrátený obraz, ktorý degraduje všetkých slušných a normálnych homosexuálov, ktorí žijú svoj bežný život, pracujú, študujú..., a neriešia nejaké organizácie, ktoré ich majú akoby zastupovať, lebo... žiadna samozvaná organizácia či združenie nemá žiadne oprávnenie na to, aby vydávala vyhlásenia a akékoľvek pseudo požiadavky za VŠETÝCH homosexuálov.

Potom ostatní ľudia majú úplne zdeformovaný obraz o vnímaní homosexuálov v spoločnosti, ktorí doslova urážajú všetkých ostatných.

Aj autor tohto článku/príspevku DEMAGOGICKY klame a zavádza, prezentuje zdeformovaný obraz, ako svoj pseudoargument, dokonca vytvára čisté fikcie a končpirácie, ktoré sú jednoducho mimo reality.
Autor sa predvádza ako jednostranný vykladač pravdy, a prezentuje neobjektívnosť svojich tvrdení cez optiku vnímania Ruska, Bieloruska... a podobných krajín, a najmä náboženskú optiku ako jedinú prijateľnú pre údajne hodnoty. Aké?

To homosexuáli nemajú hodnoty - morálne, etické, spoločenské...?

Prečo niekto chce účelovo selektovať kto je kto, pričom tie isté zlyhania v hodnotách robia všetci heterosexuáli...!!!

V homosexuáloch niekto chce účelovo vidieť fiktívnych nepriateľov, proti ktorým niekto chce stoj čo stoj bojovať, ale prečo? Čo je to to, čo má akoby ohrozovať ostatných?
Ak je raz niekto homosexuál, je a bude ním bez rozdielu, koľko bude heterosexuálnych ľudí, a naopak, počet homosexuálov sa nezmenší tým, že niekto niečo zakáže v zmysle - protihomosexuálne.
Ako majú homosexuáli ohrozovať manželstvá? To hetero muž, má byť nejako ovplyvnený gayom? A naopak? Gay si predsa ženu nevezme za manželku..., a ani hetero muž nehľadá muža...

Homosexuáli nie sú neplodní, môžu mať rovnako deti, najmú lesby, ktoré ako ženy môžu jediné porodiť dieťa.

Rovnako sa homosexualitu nikto nenaučí, avšak prítomnosť homosexuality tu vždy bola, je a bude, a spolužitie homosexuálov nijako nikoho neohrozuje, týka sa len homosexuálov, prečo homobóbiu niekto považuje za boj?

292172

26.6.2013 7:17

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292172

Vaše dojmy a názory jsou zcestné a také nebezpečné. Existence homosexuální nátlakové menšiny, která je již politickou silou, je nepopiratelná. Viz:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz

Podle EU by děti neměly sledovat pohádky s tradiční rodinou,ale porno. Nejlépe homosexuální.

Také se musím ohradit proti požadavku, aby heterosexuálové nechali homosexuály na pokoji. Je to přesně naopak. Sdělím vám svoje zkušenosti. Po 2.sv.válce, když mi bylo asi 10 let jsem v Jihlavě na náměstí seděl na kašně (dnes tam již není), přišel ke mě muž a dal se mnou do řeči. Po chvíli se začal zajímat o moje pohlaví, zdali mám ptáčka hlaváčka a začal mě hladit stehna. Po válce byla bída a já měl kožené okované boty a to mě zachránilo. Nakopl jsem ho úspěšně do holeně, protože zařval a chytil se za nohu, toho jsem využil a utekl.

Když jsem dospěl, chodil jsem s nastávající manželkou do parku. Na příkrém svahu byla malá plošinka,asi 2x2m čtvereční, jako stořena pro meditaci. Po chvíli snoubenka říká:hele,dívá se na nás chlap. Za keříčkem, kousek od nás, byl přikrčený chlap a pozoroval nás. Nevím, jestli to byl homosexuál, ale jistě nebyl normální. Srazil jsem ho, valil se po svahu dolů.

Později jsem cestoval a na lodi jsem sdílel kajutu ještě s jedním mužem. Když jsem skoro usínal, všiml jsem si, že onanuje. Řekl jsem si: ať si pomůže a otočil se ke stěně. Po chvíli jsem pocítil že mě hladí. Dostal jsem strašný vztek, řval jsem že ho zabiju, což jsem skoro udělal. Způsobil jsem velké pozdvižení, avšak lodní personál reagoval v můj prospěch. Dali mi sólo kajutu. Poté ale,jsem byl na lodi středem pozornosti cestujících. Plavba trvala delší dobu a to mě vůbec netěšilo.

Podobné zkušenosti mají i jiní heterosexuálové. Mě by nikdy nenapadlo omezovat sexuální praktiky homosexuálů, pokud se věnují sami sobě. Dělejte si mezi sebou co chcete. Je mi to fuk.
Nechte ale naše heterosexuální děti na pokoji, dokud je čas. Jinak to špatně skončí. Takže nechte si ty řeči, že my heterosexuálové omezujeme homosexuály.

292182

26.6.2013 15:12

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 292182

Zcela s Vámi souhlasím a mám podobnou zkušenost z "duhovými"neviňátky...Jako voják zákl.služby jsem si s kamarády oblíbil hospůdku,kterou jsme často o vycházkách navštěvovali k účelu konzumace zlatavého moku.A protože jsme byli všichni mladí,stepilí,zdraví a se zanedbatelným služným,rejdili tam taky "pochtívači z té 4-8%menšiny".Když jsem byl "vypustit kondenzát z kompresoru"(hantýrkou tankistů,neboť po určité době provozu tanku se musí z odkalovače kompresoru vypustit nashromážděná voda a olej),mě začal jeden v nejmíň vhodný okamžik ošahávat....skončilo to vlivem mého úleku a návalu pocitu zhnusení jeho zlomenou čelistí.Byl z toho samozřejmě soud,se všemi nepříjemnostmi....a nebýt svědectví stejně obtěžovaných,kteří se dodatečně přihlásili,bych "vyfasoval"těžké ublížení na zdraví.Od tédoby si velice všímám nejen toho,co je v hospodě na WC přede mnou,ale kdo eventuálně stojí za mnou....

292196

26.6.2013 17:47

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292196

Ano, více diskutujících by takto, slušnou formou a pravdivě,mělo vylíčit svoje zkušenosti s homosexuály. Aby bylo jasné,že to nejsou heterosexuálové kdo někoho omezuje či diskriminuje. Heterosexuálové nepořádají žádné pochody hrdosti na oslavu své sexuality. Poučné jsou jejich pochody v New Yorku, kde jde vidět ejakulace do úst a jiné odpornmosti, a to přímo před zraky šokovaných heterosexuálů.

292198

26.6.2013 21:41

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Vopice 85.?.?.?

Reakce na 292198

Můžeš začít. Evidentně s tím máš své zkušenosti. [chechtot]

Mimochodem... Znásilnění ženy chlapským prasetem je dle tebe zcela v pořádku, že? [oči v sloup]

292206

27.6.2013 7:14

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292206

Vopice tvé podpásovky jsou ubohé. Heterosexuálové odsuzují svoje devianty k vysokým trestům. S čímž naprosto souhlasím.

292230

26.6.2013 22:47

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

smash 94.?.?.?

Reakce na 292196

O akých dúhových neviniatkach to hovoríte?
Ktorí sú to? Tých pár, čo príde na nejaký gay pride?
Takže to sú všetci homosexuáli, ktorých takto kolektívne vinníte?

Rozprávky sú jedna vec, realita druhá.

Stále platí, zovšeobecňujete - že to všetci homosexuáli... vás chcú azda obťažovať, alebo obťažovali alebo budú obťažovať.

[chechtot]

292213

27.6.2013 7:52

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 292196

až na to místo - záchod a na tu zlomenou čelist jako byste vylíčil zkušenost asi každé ženy = nějaký opruz si myslí, že na mne může sahat, kéž bych měla dost síly na to, zlomit mu čelist, tak vítejte v klubu [chechtot]

292235

27.6.2013 18:46

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 292235

Předběhla jste mě. Je to o tom, že mužská sexualita je agresivnější. Proto jde-li o homosexuální útoky, mají muži bohatší zkušenosti než ženy. Jde-li o heterosexuální, tam je tomu naopak. [mrknutí jedním okem]
A dodávám, že pár lesbiček znám také, ne, že by se některé neotázaly, zda náhodou nejsem alespoň trošišinku přihřátá a zda jsem si tím jista. Ale po skálopevném ujištění, že jsem si naprosto jista svou heterosexualitou to vždycky pobraly. Co mi vyprávěli mí mužští přátelé, tak u nich to takto nechodí. Stejně jako když já coby žena pošlu otrapu do patřičných mezí. Nějak mají ti chlapi v tomto vedení kolem chmelnice či co.

292290

26.6.2013 22:42

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

smash 94.?.?.?

Reakce na 292182

Nepovedali ste jediný argument, prečo by mali byť moje "dojmy a názory" zcestné! V čom? To, že VY máte z toho taký dojem, je VÁŠ dojem, nie všeobecná skutočnosť - na rozdiel od vašich priamych útokov, rovnako ako autora tohto článku. Vyvráťte to!

VY tvrdíte a uvádzate, že nejaká nátlaková homosexuálna menšina...???? To je čo?
Vy TO viete vôbec popísať, s čím argumentujete, alebo len píšete a tvrdíte niečo, čo ani neexistuje, len chcete, aby to tak bolo... lebo Vám sa to zdá..., kto sú to? Ako Vás konkrétne niekto z tejto menšiny (nátlakovej) ohrozuje..., pretože potom by ste museli priznať inú vec, ktorú si vôbec neuvedomujete...
Nie tak dávno tu boli černosi a ich popierané práva, predtým židia a ich systematická likvidácia a prednedávnom Balkán a podobné anomálie. Tiež si niektorí mysleli, že nejaká menšina niekoho ohrozuje...

V argumentácii ZLYHÁVATE v momente, ako napíšete BLUDY, ktoré ste napísali - „Podle EU by děti neměly sledovat pohádky s tradiční rodinou,ale porno. Nejlépe homosexuální."

Proste už len toto Vás diskvalifikuje od normálnej diskusie, proste ste prehrali, máte to zbytočné, pretože nikdy nikto nič také neprezentoval, že EU a to, že vám sa hodia takéto obludnosti do pseudoargumentov, je Váš problém, a nikto vás nebude brať vážne.
Zlyhali ste.


Navyše, píšete svoje rozprávky o „Vašich“ zážitkoch, prepáčte, ale tak isto môžem aj ja písať podobné rozprávky...

Realita súčasnosti Vás porazí (aj tá o porne v Česku a najmä Prahe).

To VY extrémisticky zovšeobecňujete, že to všetci homosexuáli, bez rozdielu sú jedni a tí istí, a na základe Vašej optiky, a údajnej skúsenosti sú teda všetci rovnakí..., akoby heterosexuáli a teda aj vy, ste nikdy nič a v ničom nezlyhali, a ste dokonalým prototypom mužnosti, odvahy, čestnosti a slušnosti... a morálky.
Prosím Vás..., kde sme sa dostali s takýmito pseudoargumentmi a rozprávkami o Vašich zážitkoch... kade chodíte máte len skúsenosti s homosexuálmi, ktorí Vás len obťažujú... ? Hahahahah...

V každom prípade, ste vôbec neargumentovali na môj príspevok, neoponovali, len písali svoje ne-uveriteľné mini anegdoty...

292212

27.6.2013 0:18

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 292212

Argumentů na odborné úrovni je celá řada, pouze je neznáte, a podsouváte nám svoji pravdu. Podle vyšší sociologie jsou sexuální deviace první stupeň rodové-dědičné degenerace,druhý jsou duševní nemoci a třetí vrozené vady. O pár pater výš anonym 109 v reakci na 291926 uvedl i zdroje. Máte možnost si je prostudovat. Jsou zároveň odpovědí i na vaše subjektivní pojetí.

292216

27.6.2013 9:14

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

smash 94.?.?.?

Reakce na 292216

Samovykladači pravdy a najmä tej svojej podľa toho, ako sa im hodí, je viac než dosť, ste dokonalý príklad, aj so "zdrojmi"...

Ja nie som ten, kto VÁM bude niečo dokazovať, obráťte sa na skutočných odborníkov, tí vám to vysvetlia, ale pre vás je to zbytočné, by budete vždy tvrdiť svoju "pravdu" ako sa vám hodí, lebo jednoducho nechcete vedieť a vidieť niečo iné ako to, čo máte utkvelé v predstave, je to váš prbolém, realita vás sama porazí, vlastne sami seba pozazíte.

292239

27.6.2013 12:08

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

U 85.?.?.?

Reakce na 292212

Tak vazeny, ti co organizuju Gay Pride su presne ti, respektive su podporovani presne tymi, co presadzuju absurdne poziadavky typu homosvatby, homoadopcie a zavadzanie homo absurdit do vychovy deti. Su to oni co vyhlasuju ze reprezentuju homosexualov a pokial sa ostatni homosexuali od toho svinstva jasne nedistancuju, ostava faktom, ze ich reprezentuju prave tito uchylaci.
Intimny zivot homosexualov je ich sukromna vec, pokial ho praktikuju navzajom so suhlasom a su svojpravni. Ale ked sa snazia svoje normy vnutit nam a dokonca nasim detom, tak sa proti zavadzaniu tychto nezmyslov do spolocenskej praxe treba razne postavit. Ti homo, co s tym potichu nesuhlasia maju proste smolu, fiktivne ohlady na nich nas spravia proti tomu celkom bezmocnymi.

292252

26.6.2013 5:54

Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

Definitíva 87.?.?.?

Kresťanstvo je mladé, nie je dané bohom, je výmyslom mafie, ktorá tisíc rokov duševne zotročuje národy, núti ich k poslušnosti voči Pánovi, stavia ich do role služobníkov, zbavuje ich zdravého myslenia na základe poznania a skúseností. Kresťanstvo mečom a Bibliou zničilo pôvodné slovanské kultúry, ktoré boli vyhlásené za barbarstvo. Ešte Samo Chalúpka v básni Mor ho javí známky poznania pravdivých dejín Slovanov. Tísíc rokov sú celé generácie klamané a dejiny Slovanov sú zatajované. Neapolská mafia a Vatikán a neskôr kráľovské rody a šľachta intenzívne a úspešne tisíc rokov pracovali a pracujú na osprosťovaní národov, úspešne a dodnes. Kresťanstvo produktovo pochádza z Tóry, je to účelová manipulácia národov, ovládnutie národov a ich ekonomické zotročenie. Kresťanstvo dodnes slúži cudzej moci viditeľnej ako EÚ, FED, okupácia USA.

Pozostatky Slovanskej kultúry sú v pravoslávnej cirkvi, okrajovo v ľudových zvykoch a tradíciách. Slovania nevymysleli VOSR, vraždu Romanovcov, 1. a 2.sv. vojnu, socializmu, kapitalizmus, liberalizmus, ekonomické krízy, keynesiánstvo. Slovania zažívajú 1000 ročnú genocídu a kresťanstvo ich drží v poslušnosti a pokore. Slovania nikdy neboli porazení zbraňou. Homosexualita bola nezlučiteľná so Slovanstvom. Kresťanstvo je nezlučiteľné so Slovanstvom! Biely človek je vystavený genocíde a rozvrat Slovanskej rodiny nemá iný účel, ako zničiť kultúru, poznanie, vedomosti slovanskej civilizácie. Slovania sú poslednou prekážkou na ceste za ovládnutím sveta.

292177

26.6.2013 8:02

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 292177

>Kresťanstvo je mladé, nie je dané bohom, je výmyslom mafie,
>ktorá tisíc rokov duševne zotročuje národy, núti ich k
>poslušnosti voči Pánovi, stavia ich do role služobníkov,
>zbavuje ich zdravého myslenia na základe poznania a
>skúseností.
Vcelku souhlasim, i kdyz..., to uvedu na konec.

>Kresťanstvo mečom a Bibliou zničilo pôvodné slovanské kultúry

>Neapolská mafia a Vatikán a
>neskôr kráľovské rody a šľachta intenzívne a úspešne
>tisíc rokov pracovali a pracujú na osprosťovaní národov,
>úspešne a dodnes.

>Pozostatky Slovanskej kultúry sú v pravoslávnej cirkvi,
>okrajovo v ľudových zvykoch a tradíciách.

>Slovania zažívajú 1000 ročnú genocídu a
>kresťanstvo ich drží v poslušnosti a pokore.

>rozvrat Slovanskej rodiny
>nemá iný účel, ako zničiť kultúru, poznanie, vedomosti
>slovanskej civilizácie. Slovania sú poslednou prekážkou na
>ceste za ovládnutím sveta.
Pojem krestanstvi jasne opodstatnuje jeho zaklad, podminku - krest. Bez krtu neni clovek krestanem. Pisete:
>Pozostatky Slovanskej kultúry sú v pravoslávnej cirkvi
Pravoslavna cirkev ma taky krest. Je tedy krestanstvim. Muj predesly odkaz, ze "to uvedu na konec" se tim pta, jestli by pojem "krestanstvi" nemel byt nahrazen nejakym vystiznejsim pojmem. Mam totiz pocit, ze ne pokazde plne harmonizuje s vasim vykladem. Jinak ovsem s ostatnimi mnou vyclenenymi odstavci za predpokladu, ze v nekterem pripade bude ten pojem vyjadren presneji, nemam potiz souhlasit. [mrknutí jedním okem]

292183

27.6.2013 13:36

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

hyperboreus 109.?.?.?

Reakce na 292183

Křest /a mnoho jinejch ne-smyslů/ byl do pozdějších zbytků slovanskej víry implantovanej uměle a vzniklo požehnaně pitomin vo kterejch málokdo ví z čeho vznikly a co "vyjadřujou" dneska...tisíce vobhájců křesťanství tady můžou blábolit a žvanit ale nevobhajitelný vobhájit nejde.Vono je to nakonec jedno,pár tisíc let lhaní si do kapsy sem nebo tam..Vesmír funguje vo trochu dýl...

292260

27.6.2013 14:43

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 292260

má to jeden háček - samotný pojem "slovan" přímo souvisí se křtem a první "slované" se objevují právě v souvislosti se šířením křestu v byzantském okruhu - čili "slovanská víra" a "východní katolíci" spolu dost úzce souvisí...
to není namířeno proti nikomu a ničemu, spíš je potřeba se s tim nějak vyrovnat a překonat to, ale dá se předpokládat, že tím zanikne i jednotící prvek pro "slovanstvo"

292268

27.6.2013 15:15

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

hyperboreus 109.?.?.?

Reakce na 292268

slovane sami sebe nazyvali jinak takze ten krest je total mimo..katolik a slovan spolu souvisi hodne malo,asi tak v tom ze jsou oba vice mene lidmi...dva tisice let lhani a svinstva udelaly sve..postizeni jsou i ti kteri si mysli ze tomu usli

292271

27.6.2013 15:47

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 292271

pojem je klíčový, je v něm ukrytá podstata i smysl, proto se ptám, kde, kdy a za jakých okolností vznikl pojem "slovan"...
pokud sami sebe nazývali jinak, byla to známka jiné identity, nebo ne?

292277

1.7.2013 13:52

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 292277

První písemné zprávy pochází ze 6. století od římského historika Jordana, který zmiňuje kmen Venetů, jehož příslušníci se nazývají především Slovany (Sclaveni) a Anty, sídlící v 4. století mezi Dunajem a Dněprem, a také od Prokopia (Σκλαβηνοί).
Zdroj: Wiki

Jen mi nejak neni jasne jak sovisi pojem slovan, Sclaven s krtem (lat: baptismus gre: βάπτισμα [váptisma]). Souvislost mi nejak unika. Videl bych spis souvislost s francouskym esclave (otrok) pres franstinu (Francka rise), pripadne anglickym slave, ale tam to bude taky dedene z franstiny, pripadne francouztiny.

292491

1.7.2013 14:43

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 292491

Tak nějak to na Západě chápou a vycházejí z toho i dnes.Jak jste poukázal na franc."esclave",tak i v italsém výkladu dějin jsou Slované "schiavi",neboli otroci,neb už v dávné historii jim jejich(slovanská) sídliště sloužila jako zdroj levných prac.sil.Koneckounců stejně,jako dnes.....

292497

1.7.2013 16:22

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 292491

Ano, byzantští historici v 6st. zmiňují Sklaviny, ale z toho nijak nevyplývá, jestli se někdo takhle sám vůbec nazýval, či nazývá. Samotný ten termín může klidně pocházet od starších forem slova "lidé". Není vůbec vyloučeno, že se jednalo také o novousedlíky na území Byzance – samozřejmě v 6st. pokřtěné.
Souvislost se slovem "otrok" je spíš až ze středověku, tedy druhotný význam související s kvetoucím obchodem s otroky zvláště s exportem této komodity ze střední a východní části Evropy.
Ovšem "Slavjanin" jako sebe-určující výraz se poprvé objevuje až se šířením východního křesťanství (byzantská forma) v pravoslavných kronikách. U významných postav (vůdců) se objevuje přídomek "slav" také někdy počátkem 9st., a to v souvislosti se státotvorným právně - mocenským procesem , tedy jsou již křtění s tím, že je tu patrná byzantská vazba.
Tudíž i samotný přídomek "-slav" může být původcem pojmenování pro lid žijící v teritoriu ovládaného „-slavem", tedy se stávají poddaní nějakého "-slava", tedy "Slavjani".
To je ovšem velmi schematické, proces získávání identity není jednoduchý, ale vytvoření východního mocenského prostoru vázaného na Byzanc (východní Římané - křesťané), příkladem tu může být třeba příchod věrozvěstů na žádost Rosti-slava, klidně mohl spojit do té doby etnika s různou identitou do identity společné, kterou můžeme zjednodušeně nazvat „pravoslaví“ („slav“ tu vlastně může znamenat i „vyznání" ), a s tím související panslavismus, který by tím pádem byl původu náboženského, tedy křesťanského (jak jinak).
To je i moje vysvětlení pro proces sjednocování jazyka (poslovanšťování přímo souvisí s přijímání ritu) a sloučení poměrně různorodých kultur, třeba karpatské národy s Balkánem, s tím českou kotlinou a Pobaltí a s tím zase ukrajinskou step apod. Příchod a rozmnožení „Slovanstva" do poloviny kontinentu v tomto časovém úseku pokládám za nejméně pravděpodobnou verzi, i když uznávám, že je to sympaticky romantické. [smích]

292502

7.7.2013 10:01

RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 292502

Tohle je v celku zajimavej web, kde se zabyvaji mimo jine i tim, co jsme tu diskutovali.

292861

26.6.2013 10:34

Křesťansví

Fred Brabenec 46.?.?.?

Křesťanství je něco podobného jako computerprogram, kde Bible je software a lidé jsou hardware. Je to program, kterou vytvořila určitá skupina lidí pro určitou skupinu lidí, kterou je nutno tímto programem ovládat. Stejně tak se chovají jiné ideologie jako Islám, Marxismus-Leninismus a i Judaismus. Judaismus se přizpůsobuje okolnostem. Je to tedy flexibilní program. Pro plnění programu jsou zde političní pracovníci, čili faráři či imáni, či jiní učitelé. A pak jsou zde programátoři, kteří se starají o programy o jejich opatrování a jejich plnění. Stejně tak se někteří starají o propagandu programů a hledání nového hardware, čili členů pro tata společenství.

292188

26.6.2013 21:38

Zorba byl jistě v kostele zneužíván

Vopice 85.?.?.?

Autor článku to v hlavě nemá v pořádku. Jak by mohl napsat rozumný článek někdo, kdo má v hlavě místo rozumu náboženství? Tam, kde je náboženství, tam není rozumu špetka. Zorba byl v dětství téměř s jistotou zneužíván soudruhem knězem, proto je tak strašně vyděšený, že mu ho tam zas někdo strčí. Celý článek je náboženské blouznění způsobené traumatem v dětsví. Opravdu smutné čtení. V podstatě je mi ho líto. [bliji]

292205

28.6.2013 6:54

Homosexualita je hnuti,klan,mafie,jako vsechno ostatni v boji o moc

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Author Richard Deacon wrote: "it was evidence of how the homosexual mafia can operate and how from the earliest times it has tended to be a crypto-protection society in that the bond of friendship has been used to cover up all manner of questionable activities and sometimes even to protect members from being prosecuted."

The Apostles tended to be gay.
Among the gayest apostles were Tennyson (the poet), William Cory (who reportedly had an affair with the future Prime Minister Earl of Rosebery), E. M. Forster, John Maynard Keynes, Ludwig Wittgenstein, Lytton Strachey, Rupert Brooke, Guy Burgess and Anthony Blunt.

Julie Anne Taddeo wrote that the Apostles: "Despite the criminalization of homosexuality ... continued to invoke Dorianism, read Walt Whitman's poetry, and engage in a cult of boy worship."
Homosexuality a homosexual hrali v mnoha spionaznich aferach dulezitou roli,tajne sluzby vedeli,ze pres homosexualni chovani muzou svou obet pouzit,aniz by je to neco stalo,jen v ramci postaveni a dobre povesti,obet,byla schopna ucinit cokoliv,jen, aby pravda nevysla na verejnost,kdo,je kdo, v teto spolecnosti.Homosexualu pouzivali jak ze strany komunistickych zemi,tak,rovnez i z rad kapitalistickych.

292319

1.7.2013 14:12

Zorbo

Bubin 82.?.?.?

vynikajici clanek !
to ze Vas za Vas postoj napadlo nekolik narudlych ,nahratych a nahlouplych primitivu svedci pouze o tom ze jste se trefil do cerneho(rudeho)!
jen tak dal!

292493

17.12.2014 18:34

nestačím se divit ...

cernejskunk 89.?.?.?

Vážení a milí. Prokousal jsem se spoustou příspěvků a jejich reakcí a reakcí na reakce a musím konstatovat, že svět skutečně není vůbec tak zlý, jak to mnozí vidí a už vůbec složitý. Stále se diskuzemi táhne stejný problém, který je tu od počátků věků a jen pár vyvoleným je dána ta možnost vše správně pochopit. Lidé neumějí naslouchat a nemá smysl pro těch pár "blbečku" otravovat si život...jen bych je nerad potkal v životě.

Jak jsem četl a přečetl, tak zjišťuji, že plno lidí tu řeší problém homosexuality a pedofilie. Člověk si musí uvědomit, že se jedná o dvě úplně rozličné záležitosti. V životě existují tři sexuální orientace a to heterosexuální, homosexuální a bisexuální. Tyto orientace nikomu neubližují a teoreticky by se dalo říci, že člověk má orientaci bisexuální s tím, že se orientuje na pohlaví, ke kterému inklinuje nejvíce, takže heterosexuál je člověk, který je z 90% orientován na opačné pohlaví a z 10% na stejné. Tak to je, to je život a nic nikdo na tom nezmění. Tyto tři orientace nemají vůbec nic společného s ničím a jde o normální životní přístup. Plno lidem taktéž nevadí protože nikdo orientací nikomu neubližuje.

Čím ale ubližuje, je právě onen malý rozdíl, který si většina neumí uvědomit. Hodně lidí se tu ohání pedofilií, a proto jí použiji. Pedofil je člověk, který vyhledává svého partnera, který není sexuálně vyzrálý (nežije sex. živote). A ZDE JE TEN ROZDÍL.

Četl jsem tu názory, že homosexuální pár by neměly adoptovat děti, páč to můžou být dva pedofilové, co se domluví. Hm...jenže právě tak může být i heterosexální vztah, kdy jeden tatínek je na holčičky a tam opravdu homosexuální orientaci vůbec nevidím. Tak co tu řešíme? A těch případů, kdy tatínek zneužíval dcerušku je fakt hoooodně!

Plno lidí zde řeší homosexualitu jako něco nenormálního, ale pořád jsem od těchto lidí neslyšel kloudný názor, v čem je jejich homosexuální orientace nenormální? Tito lidé se opírají o přírodu, že prý v přírodě existuje samec a samice, kteří plodí potomky a to je podstata přírody a že například u slepic, když se objeví homosexuální slepice, ty druhé jí uklovou. Pak ale vyvstává otázka, zda například cukrovkář, který díky tomu, že je ČLOVĚK a žije v humanitní společnosti, může žít, protože si píchá inzulín a díky tomu přežívá? Je toto normální situace? Opakuji normální? Neměl by se podle morálních zákonů jedinců, kteří považují orientaci "homosexuální" za nenormální, i nenormální cukrovkář "uklovat" k smrti, páč normální je nepíchat si inzulín?

Je normální, že heterosexuální pár nemůže mít děti, protože jsou neplodní? Pak poněkud teorie "moralistů" naráží na mnoho normálních vysvětlení na "nenormální" věci. Já tedy nepovažuji normální, aby heterosexuální pár stvořený pro plození nemohl ...Automaticky kráceno

323571

Příspěvků: 159

22.06. 01:58 Mareš  Je třeba si uvědomit...
22.06. 03:06  nemuzu s vami souhlasit
22.06. 06:04 Anna R.  RE: nemuzu s vami souhlasit
22.06. 14:06 Mareš  RE: nemuzu s vami souhlasit
22.06. 05:31 lindsay  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 05:32 lindsay  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 06:55  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 12:02 Унексист  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 15:24  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 00:36 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 12:06  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 17:23 Lin  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 19:53 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 07:11  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 09:34 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 05:56  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 12:46 mtk  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 19:36 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 20:15 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
30.06. 20:12  RE: Je třeba si uvědomit...
30.06. 21:09  RE: Je třeba si uvědomit...
30.06. 20:01  RE: Je třeba si uvědomit...
01.07. 16:25 Jarmila  RE: Je třeba si uvědomit...
01.07. 20:57 Lin  RE: Je třeba si uvědomit...
01.07. 22:38 steve  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 02:48 p.  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 05:29 baba_Blažková  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 08:29 slak  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 05:42  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 15:48  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 22:11 */*  Není nebezpečných těch 4 procenta veřejně se prostituujících, ale těch dalších 35 procent latentních...
23.06. 11:24  RE: Není nebezpečných těch 4 procenta veřejně se prostituujících, ale těch dalších 35 procent latentních...
22.06. 14:13 Mareš  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 06:11 Anna R.  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 14:19 Mareš  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 06:53  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 02:55 p.  RE: Je třeba si uvědomit...ze
22.06. 07:36 MARTin - anonym  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 11:41 F&T  Ach jo
22.06. 14:48 MARTin - anonym  RE: Ach jo
23.06. 17:59 popolvar  RE: Ach jo
24.06. 07:05 MARTin - anonym  RE: Ach jo
24.06. 23:42 baba_Blažková  RE: Ach jo
25.06. 01:01 MARTin - anonym  RE: Ach jo
25.06. 03:30  RE: Ach jo
25.06. 10:50 Sam Ting Wong  RE: Ach jo
27.06. 06:03  RE: Ach jo
01.07. 16:44 Jarmila  RE: Ach jo
01.07. 19:00 Oracle  RE: Ach jo
01.07. 19:56 Jarmila  RE: Ach jo
01.07. 20:38 Oracle  RE: Ach jo
02.07. 08:39 Jarmila  RE: Ach jo
02.07. 09:18 Bubin  RE: Ach jo
02.07. 11:58 Oracle  RE: Ach jo
01.07. 17:19  RE: Ach jo
24.06. 03:19 p.  RE:
22.06. 15:18  RE: Ach jo
24.06. 03:04 p.  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 15:28 MARTin - anonym  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 07:22  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 18:25 MARTin - anonym  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 06:13  RE: Je třeba si uvědomit...
27.06. 17:23 MARTin - anonym  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 08:37 qwe  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 08:50 Jacob  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 09:43  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 11:14  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 11:45 Geog  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 14:40 Mareš  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 17:33 mkadlec  RE: Je třeba si uvědomit...
24.06. 03:36 p.  RE: Je a neni
22.06. 19:34 erich  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 17:42  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 22:40  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 16:47  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 18:14 popolvar  RE: Je třeba si uvědomit...
23.06. 01:38  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 22:19 jaaan  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 23:11  RE: Je třeba si uvědomit...
25.06. 03:39 Robert Nohejl  RE: Je třeba si uvědomit...
22.06. 02:12  z komara velblouda
22.06. 10:24 mkadlec  Rad bych tady prezentoval....
22.06. 12:03 Emil Robot  RE: Rad bych tady prezentoval....
22.06. 13:00  RE: Rad bych tady prezentoval....
22.06. 17:44 mkadlec  RE: Rad bych tady prezentoval....
23.06. 18:27 popolvar  RE: Rad bych tady prezentoval....
22.06. 13:26 MoUdrostrak  RE: Rad bych tady prezentoval....
23.06. 10:41 Mnichov47  RE: Rad bych tady prezentoval....
24.06. 12:16  RE: Rad bych tady prezentoval....
22.06. 10:30 Nepohodlný  svoboda a křesťané
23.06. 12:10  RE: svoboda a křesťané
24.06. 23:51 baba_Blažková  RE: svoboda a křesťané
22.06. 13:49 fohat  uchylná společnost...
22.06. 14:24 anonym  .
22.06. 15:46 Tandler  "Poslední" velký úder proti křesťanství a národním státům!
23.06. 18:32 popolvar  RE:
22.06. 15:46 MUDr  O čem se v Česku nesmí mluvit
22.06. 18:16 Dale Coper  Křestanský vlastenec Zorba opět on line?
22.06. 20:52 lcc  nie
23.06. 00:49 baba_Blažková  Tak ještě tu pedofilii...
23.06. 05:59 Latinec  El sueno (sen) 1
23.06. 06:01 Latinec  El sueno (sen) 2
23.06. 06:04 Latinec  El sueno (sen) 3
23.06. 06:06 Latinec  El sueno (sen) 4
23.06. 06:08 Latinec  El sueno (sen) 5
23.06. 06:10 Latinec  El sueno (sen) 6
23.06. 18:26  RE: El sueno (sen) 6
23.06. 09:55 Sam Ting Wong  Legalizace pedofilie?
23.06. 10:55  RE: Legalizace pedofilie?
24.06. 05:05 p.  [i](Pro opakované urážky spoludiskutujících příspěvek zrušen. - Moderator)[/i]
26.06. 08:24 p.  RE: [i](Pro opakované urážky spoludiskutujících příspěvek zrušen. - Moderator)[/i]
23.06. 12:18 r.m.  dávat jim děti z dětských domovů je zvěrstvo
23.06. 19:52  Ta odpudiva fotka
24.06. 04:42 p.  zaklad
25.06. 07:47 p.  RE: zaklad
25.06. 11:07 baba_Blažková  RE: zaklad
23.06. 22:26 Tak je to  Nie každá potreba jedinca
24.06. 06:54  latentní homosexuálové?
24.06. 11:06  RE: latentní homosexuálové?
24.06. 14:49 mtk  RE: latentní homosexuálové?
24.06. 16:25  RE: latentní homosexuálové?
24.06. 23:54 baba_Blažková  RE: latentní homosexuálové?
24.06. 08:01 nikdo  Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi
24.06. 08:55  RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi
27.06. 07:49  RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi
27.06. 13:23  RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi
24.06. 09:36 Palpav  Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.
24.06. 14:52 mtk  RE: Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.
24.06. 15:22 Palpav  RE: Homosexualita je pro gojímy, ale režim, pro židy.
25.06. 00:56  střípky postřehu
25.06. 10:47 Viny  Pravde do očí
26.06. 02:21 smash  Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 07:17  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 15:12 Emil Robot  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 17:47  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 21:41 Vopice  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 07:14  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 22:47 smash  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 07:52  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 18:46 baba_Blažková  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 22:42 smash  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 00:18  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 09:14 smash  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
27.06. 12:08 U  RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?
26.06. 05:54 Definitíva  Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
26.06. 08:02  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
27.06. 13:36 hyperboreus  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
27.06. 14:43 raskolnikov  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
27.06. 15:15 hyperboreus  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
27.06. 15:47 raskolnikov  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
01.07. 13:52 mkadlec  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
01.07. 14:43 Emil Robot  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
01.07. 16:22 raskolnikov  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
07.07. 10:01 mkadlec  RE: Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.
26.06. 10:34 Fred Brabenec  Křesťansví
26.06. 21:38 Vopice  Zorba byl jistě v kostele zneužíván
28.06. 06:54 Robert Nohejl  Homosexualita je hnuti,klan,mafie,jako vsechno ostatni v boji o moc
01.07. 14:12 Bubin  Zorbo
17.12. 18:34 cernejskunk  nestačím se divit ...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 857