Diskuze k článku

Lež na vašich stránkách

Příspěvků 27

30.5.2013 0:39

Nie je to

Osel 89.?.?.?

Nie je to az prilis strucny prispevok?[smích]

290450

30.5.2013 1:56

Hlasoval jsem pro 631

Andrew Siddur 77.?.?.?

Skryti za čísla a v číslech, za rezolucemi a konventy, naši europoslanci mají vždycky tu pravdivější pravdu.

Každý občan je jim proto povinen na požádání sdělit své jméno a kontakt.

A co na to neznámý vojín...

290452

30.5.2013 9:47

RE: Hlasoval jsem pro 631

slak 77.?.?.?

Reakce na 290452

Přípravou příprava přípravy na přípravu příprav. Potom přijdou kořistníci a vezmou si to co chtějí, ale za starajícími se dobráky je obří hromada odborné práce, které ovšem rozumějí jenom oni, jakpak by to jinak ani bylo možný. Na dvě věci na h.... a na nic i s nimi.

290470

30.5.2013 3:51

Muselo to prijit shora, abyste se zacali zajimat.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Pred ctyrmi dny jsem pod hlavickou Zase jeden bubak, pane autore upozornoval na lzive argumenty, na ktere nereagoval (krome jednoho) ani jeden dopisovatel a ani pan Stwora na interni e-mail zpravu. Asi to uz zde neni to, co jsem ocekaval. Vladimir Sodek

290455

30.5.2013 7:20

nejenom poslanec Vlasák

ppppp 95.?.?.?

ale i další ponekud zapomínají, že nejsou vládci, ale zástupci, a podle toho by se meli chovat. Bez zbytečné povýšenosti a arogance. Stačí když si prečtu dvousmyslnost žádosti o kontakt. Mužu hádat, zda je to kvuli tomu, že pan poslanec chce vecne uvést informace do porádku na strane autora, nebo chce žalovat pro pomluvu. Tolik rozumu pán poslanec mel mít, aby podobné nejistoty mezi lidi nevnášel. Neberu mu obe možnosti, mel to ale čitelne napsat. Jinak se nemá co divit, že lidé nemají čas pitvat, a nerozumí tomu, když to pánové poslanci tak zkomplikují, že se nemá kdo v jejich úmyslech vyznat. Mají prece v hierarchii delby jinou práci. To je jen pak kruček od toho, aby si ve verejném zmatku takoví páni poSSlanci delali, co chtejí. Meli by sami pochopit, že nejsou čitelní. Filosoficky je text pána poslance tak na propadák. Napsal snad k tomu nejakou rozumnou myšlenku navíc? Nejaké vysvetlení i pro lidi pár vetama, z jeho pozice, když už začal klovat do klávesnice?
To se máme bavit stylem výjimka o výjimce z výjimky? Nebo hlasování proti návrhu za návrh proti návrhu proti návrhu pana poslance "zajíce" ? Proč se nehlasuje výlučne o veci, nejdou na to napsat pravidla hry?
Omlouvám se, že jsem se omluvil o omluve.

290463

30.5.2013 8:53

Nějak tomu nerozumím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Z kritizovaného článku vyplývá, že ve dvou hlasováních byli zástupci z ODS vždy proti bagatelizování našeho strachu o Benešovy dekrety. Ve třetím hlasování byli ale všichni zástupci pro, vč. kompletní ODS. Jak to nazvat - veletoč? Nebo nějak hůře? Ale proč jednoduše neříci - v článku je zaměněno slovo "proti" za slovo "pro" a nebo jenom dotčený europoslanec hlasoval jinak? To by se dalo říci jednoduše jednou větou, místo spousty mlhy a keců, příp. skrytého vyhrožování autorovi.

290466

30.5.2013 10:47

RE: Nějak tomu nerozumím

Jan Křelina 136.?.?.?

Reakce na 290466

"Ve třetím hlasování byli ale všichni zástupci pro, vč. kompletní ODS. Jak to nazvat - veletoč?"

Článek, na který odkazujete, byl chybný od A do Z. Proběhla tři hlasování. V PRVNÍM z nich byli ODS pro, šlo o to, aby se k výjimce nesvolával Konvent. Další dvě hlasování už byla přímo k výjimce, a v nich ODS výjimku podpořila.

Ta spousta mlhy a keců, jak to nazýváte, je pokusem vysvětlit technicky poměrně spletitý proces hlasování v europarlamentu. Skutečnost je ale zcela prostá: 1) autor původního textu to totálně pomotal, 2) ODS jako jediná hlasovala pro výjimku.

290475

30.5.2013 16:22

RE: Nějak tomu nerozumím

Lin 85.?.?.?

Reakce na 290475

Skutečně je ta skutečnost prostá?
Autor původního textu možná pomotal, ale pan poslanec to nikterak svou "snahou" nevylepšil.
Autor se řídil mírou své infomace. Pan poslanec nám tvrdí, že informací je dost. Já jsem však nikde nenašla (možná špatně hledám, můžete mě opravit) info o nejzásadnější "věci" - tj.- že se hlasovalo 3x a pokaždé o jiné otázce.
A další: "ODS jako jediná hlasovala pro výjimku". Vypadá to, že ano, jenže dobrá doplňující otázka zní - proč byli ostatní proti. Nebylo to takhle náhodou pro její neústavnost (a tedy i její předem avizovanou neprůchodnost), proto, že v téhle patálii nemá jasno ani sama politická scéna v ČR? Že tzv. Klausova výjimka" obešla proces schvalování ve vlastní zemi a až dodatečně (s křížkem po funuse) se snažila cosi "vymezovat" (mimochodem - není tam ani zmínka o sudetských Němcích či Benešových dekretech)? A že v době "přístupu k LS" nám jaksi europoslanci zaspali a žádnou výjimku pro ČR nepožadovali (nevyjednali) ještě před schválením LS českým parlamentem?
Tolik k "prostotě" situace...
A nakonec - spíše tedy pro pana poslance než pro vás.
Z mého pohledu autorův "pomotaný" článek straně ODS ani jejím europoslancům při takovémto "stavu věci" nikterak neublížil.

290502

31.5.2013 21:12

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 290502

ODS je na odpis, perou se už i se svým účelově vytvořeným klonem (TOP09) - jak jinak než o prachy, volby se blíží, tak pan europoslanec sestoupil mezi nás, dělný lid, aby nám vysvětlil, že ODS je dobro. Asi nás má za blbce.

290565

1.6.2013 17:40

RE: Nějak tomu nerozumím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 290565

Kdo je sám na prachy (pokud možno bezpracné - soc. dávky apod.) předpokládá tuto motivaci rovněž u všech ostatních a za všech okolností. Proto je třeba volit vyžrané odborářské ksichty z ČSSD, křišťálového Standu, Paroubka, případně komanče, kteří toto údajně lépe zajistí. Děkuji, ale nemám zájem o lepší podporu pro množení cigorek či white trash. Nějaké další skvělé levicové nápady by nebyly?[smích]

Navíc TOP09 není klonem prognosticko-bolševické ODS, její pozadí je provatikánské a proněmecké. To ale nic nemění na faktu, že kdo ulpívá na tomto politickém divadle, namísto zajištění si svých životních podmínek svépomocí, je u mě s prominutím blb.

290593

1.6.2013 22:58

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 290593

Jo ták... my máme parlament plný entuziastů, hlavně těch s modrým ptákem na štítě, no to jsou mi novinky...
Pláčete na špatném hrobě, modroptáčku, socany nevolím, navíc jsem pracující člověk a to v dost sofistikovaném oboru, kvůli práci jsem předčasně ukončila mateřskou (jo, těžké prachy jsem brala, celých čtyři tisíce tři sta sakum pikum, to jsem teda pouštěla státu žilou, co?). No a přesto s výdělkem žádná sláva, to víte, na pracáku takových jako já jsou fronty... Že bych byla ta "potrestaná úspěšná"?

Běžte si ty svoje pravicové zvratky ventilovat někam jinam, stačí, že podobné grcky poslouchám od svého frikulínského šéfa.

290603

2.6.2013 15:14

RE: Nějak tomu nerozumím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 290603

Myslím to tak, že prachy jsou motivací vždy těch na nižších příčkách, co plní úkoly... Režiséři mají většinou peněz víc než dost a vědí, jak skvěle jim poslouží ve společenství lidí, které vychovávají k tomu, vidět v nich metu.

Jinak už jsem předeslal, že je mi politické divadlo, kterému stále ještě po 24 letech naivně věříte u zádele. Hodní komanči x zlí modroptáci - pro mě velmi úsměvná představa, zvláště když uvážím , odkud se vzal takový Klaus, Dyba, Ježek, Tůma, ale třeba i vaši oblíbení soustruzi Dolejš či Ransdorf.

290635

2.6.2013 18:27

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 290635

V tomto souhlas. Ovšem můj názor na pana europoslance to nemění.

290647

30.5.2013 9:17

Vrchnost/enská arogance drába Vlasáka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan deputát a dráb Vlasák povýšeně přikázal panu Editoru vypeskování našeho zdejšího pana kolegy Maru.

A navíc ještě skrytě hrozil panu Maru dalšími Vrchnost/enskými popotahovačkami.

Když na Zvědavci pan kolega Oracle a další žehrají na zlou EU, VŽDY se jich ptám, zda volili "svého" deputáta, kterého osobně vybrali - či nechali volbou či ignorací projít jednoho ze Shabes/GOJ/im, kterého jim nastrčila naše Vrchnost (určená nám KNIHOU).

Protože EU nejsou ONI. EU jsme MY. Jací jsme MY, taková je EU, protože takovou si EU pak ohnětou, odkloní a institucio/nalizují Shabes/GOJ/im dle pokynů lobbistů a Vrchnosti (určené nám KNIHOU).

Pan deputát a dráb Vlasák se ohnání odkazy na nicneříkající, obtěžující a matoucí kódované a mnoha výklady skýtající návrhy a předlohy. Necítí naprosto potřebu jakkoliv je rozvést, vysvětlit a komentovat.

Před několika dny EU pohrozila, že nepustí další tranše do ČR, dokud se čeští úředníci nestanou méně závislými na Vrchnosti, lobbistech a Shabes/GOJ/im (určených nám KNIHOU) tzn. dokud ČR jako jediná černá oVce mezi ostatními státy EU nepřijme Zákon o státní službě.

Česko je exportní tygr s mnohaletou kladnou obchodní bilancí. Přesto se topí, na rozdíl od všech svých sousedů, v těžké depresi. Země je rozebírána smečkami Shabes/GOJ/im, hazardního průmyslu, lichvářů a exekutorů. Česko se začíná propadat i za své dřívější nohsledy Polsko a Slovensko. I díky všehoschopným EUro/poslancům, bojujícím hrdinně a undergroundově za to, aby výše uvedené smečky měly v ČR Carte Blanche a dojení EU fondů v rukou co nejdéle a vystresované české úřednictvo k ruce.

Stejně, jako touží mít pan deputát a dráb Vlasák pod rukou pana Editora, pana kolegu Maru a nás všechny ostatní.

Pravicujme - toonnelujme - oddaně podle Pouček a v duchu K_N_I_H_Y - ať to trvá VĚČNĚ!

290467

30.5.2013 11:04

Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

kargee 193.?.?.?

Zvědavec se stává nenávistnou, tupou žumpou.
Projdětě si posledních 30 článků. Nenávist, církevní omezenost, strach. Mimochodem pane Stworo, proč už nepublikuje pan Zelenka? Že by právě z tohoto důvodu? Dřív jsem vás podporoval, ale nyní už to opravdu není možné.

290479

30.5.2013 15:09

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

fohat 194.?.?.?

Reakce na 290479

ono sladoučké NEW AGE,kde se výnosně rejžuje..to se najde na webovkách s prdelatými andílky a mastnými ceníky...tam se cení thymolinové tesáky do doby,než někoho takového někdo se selským rozumem nabudí,že usměv splaskne...takhle se dopitvořil třeba idol křestanských mladých ovcí Tomáš Halík... [oči v sloup]

290496

31.5.2013 17:09

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 290496

Je zřejmé, že jste frustrován. Avšak to je právě cílem ještěrů, perte se a žerte se. A kdo se směje? Vy to rozhodně nejste. A tomuto cíli Zvědavec vědomě či nevědomě zcela podlehl.

290553

1.6.2013 21:19

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

fohat 194.?.?.?

Reakce na 290553

aaano,jsem SILNĚ frustrován,nebot mi barometr trdošijně ukazuje vysoký tlak a sluníčko...muže mi to někdo KOREKTNĚ,aniž by ho stalo místo VYSVĚTLIT??? Venku jsou pytle chemickým mraku,leje a jsou záplavy... [oči v sloup] [bliji]

290596

3.6.2013 17:15

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 290596

To je asi tím, že i voda je chemikálie. Pokud ten váš barometr funguje zhruba správne, tak si zkuste vzpomenout, kdy se zkapalňují plyny a páry. Buď poklesem teploty, nebo nárustem tlaku. Príroda používa oba prípady, nebo i jejich na první pohled nečitelné kombinace. To, že prší jen pri nízkém tlaku je mýtus z nedorozumení. Často se rozprší, když tlak po jeho poklesu začne rust. Pokud je tomu naopak, tak je to provázeno poklesem teploty.

Takže samotný tlak není spolehlivé vodítko, oblast nízkých tlaku zvyšuje pravdepodobnost, že se rozprší pri ochlazení, které nastává i vysáláním tepla. Kdy začne pršet je dáno nerozlučnou trojicí tlak, teplota, a koncentrace vodních par nebo vlhkost. Muže v pohode pršet i pri vysokém tlaku, když adekvátne tomu nestoupne teplota, a ve vzduchu je dost vodních par odparených vetšinou z more.

Lokální pokles tlaku je pouze signál, že nekde v blízkosti již prší, voda kondensuje, a vítr to ješte nedokompenzoval prísunem dalšího vzduchu z oblastí s vyšším tlakem. Tedy ne nízkým tlakem vzniká déšť, ale déšť zpusobuje v oblasti snížení tlaku. Je to logické, protože kondenzací klesá objem.

Podobne není nutná podmínka, a další mýtus, že mraky musí donést vítr od more. Nemusí, mohou se vytvorit na míste z čirých vodních par poklesem teploty, nebo nárustem tlaku.

290705

30.5.2013 17:23

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 290479

Pane Stworo, za obsah clanku ruci autor, ale Vy jste zodpovedny moralne za tuto website.

290506

30.5.2013 19:24

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 290479

Proč tedy reagujete pod návistným, odtemněným a ostrým článkem eurobyrokrata, a nikoliv pod článkem, který zřejmě považujete za nenávistný, zatemněný a tupý, tedy ZDE?

290511

1.6.2013 12:55

Zvedavec jen reflektuje pocity ctenaru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 290479

Zvedavec pouze poskytuje volne forum tem,kteri chteji vyjadrit svobodne sve nazory a to urcite bez "omezovacu" jakym zrejmne budete vy osobo. Takze spolknte horkou pilulku reality a strizliveji se porozhlednetena svet okolo sebe.

290585

1.6.2013 18:36

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 290479

Pane, svět se jeví jinak ze salonu a jinak z méně salonních prostředí. Vaše reakce naznačuje, že jste salon neopustil. Situace bezmoci vůči tém rovnějším a těm méně se vázajícím mravními zásadami přirozeně vede k obranným reakcím včetně oprávněného rozhořčení. Možná, že bude nezbytné rozbít okna salonu, aby bylo toto rozhořčení slyšet dovnitř, když není vůle naslouchat otevřenými okny. Ohledně nepublikování pana Zelenky bych být vámi oslovil mailem přímo pana Stworu namísto diskusního výkřiku...

290594

1.6.2013 22:25

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 290479

Zelenka je s Rodnym na atlantýdě. [mrknutí jedním okem] A chválí wreity [velký smích]

290599

2.6.2013 19:48

RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 188.?.?.?

Reakce na 290479

Včera mi napsal pan Zelenka, na kterého se odvolává autor předchozího příspěvku. Dovolil mi publikovat svůj email. Zde je:


Dobrý den Vladimíre,

píšu jen pro jistotu. To, že jsem v poslední době zatím neposlal žádný článek, nemá s obsahem Zvědavce nic společného.
Když není inspirace, tak nepíšu jen abych něco psal.
Kromě toho mě už 14 dní bolí zuby (i po vytržení) tak, že bych nezvládl ani sloh pro 6. třídu Veselý obličej.

Hezký den

Miroslav Zelenka

290651

31.5.2013 15:32

Odnesl jsem si z toho to,

MARTin-anonym 94.?.?.?

že dění v Evropské unii, hlasování, komise, zprávy - to vše je velmi složitý, nepřehledný, byrokratický mechanismus, který se nedá snadno zjednodušit pro lidi, kteří se jím dlouhodobě nezabývají (pro mne).

Tedy - nechce se mi, ale budu si to muset nastudovat pořádně.

290550

1.6.2013 21:31

Pod taktovkou vládnoucího rozumu(matrixu) se už nemáme šanci se vymotat z toho svrabu ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 290550

Abdrushin:

Přednáška: Bylo jednou..!
http://www.abdrushin.cz/ve-svetle-pravdy/poselstvi-gralu-od-abdrushina-080.php
... " A přece měly a mohly být zákony stvoření každému tvoru zcela srozumitelné, prosté a nezmatené. Vždyť přece každý tvor sám z nich povstal.
Co však člověk z nich ve svém pomatení udělal!

Sami poznáváte ve všech lidských zákonech každého státu a společenského řádu, co dokáže člověk za nesrozumitelnosti a pomatenosti! Celý lidský život sotva dostačí, abyste je prostudovali jen v jediném státě. K jejich správnému výkladu musí být určeni zvláštní učenci, kteří velmi často vedou při o tom, kdy a jak jich může býti použito. To dokazuje, že ani tito znalci práva nemají ujasněn jejich smysl.
Tam, kde je možno se přít, není jasnosti. Kde není jasnosti, tam chybí správnost a tím také oprávnění tohoto zákona!

Aby člověk mohl v klidu a nedotčeně žít, musel by být učencem a znalcem těchto lidmi pochybně, nejasně a zamotaně stanovených zákonů! Jaký nesmysl je v této skutečnosti! A přece je tomu tak. Dost často uslyšíte z odborné strany poznámku, že je podle pozemských zákonů možno napadnout, obvinit a odsoudit každého na zemi žijícího člověka, najde-li se ochotný žalobce. Žel, je tomu tak! A přece je každý člověk podroben těmto zákonům, aniž by byl přiměřeně o nich poučen." ...

---
(D26). Hleď, člověče, jak máš putovati stvořením, aby osudové nitky podpořily tvůj vývoj a nebrzdily jej!

... " Pohleďme jednou na právo tak mnohých států, zejména ve Střední a Jižní Americe. Člověk, který dnes řídí vládu a těší se při tom veškeré úctě, může jít již zítra jako zločinec do vězení nebo může být popraven, když se jeho protivníkovi podaří tuto vládu na sebe násilným činem strhnout. Nepodaří-li se mu to, bude místo toho, aby byl on uznán vladařem, pronásledován a pokládán za zločince. A všechny úřední orgány ochotně slouží jednomu jako druhému. Dokonce i světový cestovatel musí často měnit své svědomí jako šaty, když přechází z jedné země do jiné, aby všude platil za dobrého. Co v jedné zemi platí za zločin, je v jiné velmi často dovoleno, ba více, dokonce snad i vítáno." ...

290597

Příspěvků: 27

30.05. 00:39 Osel  Nie je to
30.05. 01:56 Andrew Siddur  Hlasoval jsem pro 631
30.05. 09:47 slak  RE: Hlasoval jsem pro 631
30.05. 03:51  Muselo to prijit shora, abyste se zacali zajimat.
30.05. 07:20 ppppp  nejenom poslanec Vlasák
30.05. 08:53  Nějak tomu nerozumím
30.05. 10:47 Jan Křelina  RE: Nějak tomu nerozumím
30.05. 16:22 Lin  RE: Nějak tomu nerozumím
31.05. 21:12 baba_Blažková  RE: Nějak tomu nerozumím
01.06. 17:40  RE: Nějak tomu nerozumím
01.06. 22:58 baba_Blažková  RE: Nějak tomu nerozumím
02.06. 15:14  RE: Nějak tomu nerozumím
02.06. 18:27 baba_Blažková  RE: Nějak tomu nerozumím
30.05. 09:17 MoUdrostrak  Vrchnost/enská arogance drába Vlasáka
30.05. 11:04 kargee  Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
30.05. 15:09 fohat  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
31.05. 17:09  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
01.06. 21:19 fohat  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
03.06. 17:15 ppppp  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
30.05. 17:23  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
30.05. 19:24 Andrew Siddur  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
01.06. 12:55  Zvedavec jen reflektuje pocity ctenaru
01.06. 18:36  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
01.06. 22:25  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
02.06. 19:48 Vladimír Stwora  RE: Zvědavec se stává nenávistnou, zatemněnou žumpou
31.05. 15:32 MARTin-anonym  Odnesl jsem si z toho to,
01.06. 21:31  Pod taktovkou vládnoucího rozumu(matrixu) se už nemáme šanci se vymotat z toho svrabu ...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 083