Diskuze k článku

Válečný čin Izraele proti Sýrii – Šílenství nebo chladný kalkul?

Příspěvků 19

15.5.2013 6:50

kralovska rosada

karel4u 201.?.?.?

Jak jiste vite, tak Obama prozil cast sveho zivota v Muslimske zemi. Zda se mi, ze jeho zdedene nesympatie k zidum, ovsem nikdy nevyslovene ho vedou k vysoke hre kterou zatim nikdo nerpzeznal. Je jasne, ze USA nejsou schopny zacit novou valku a situace na strednim vychode se vymkla z rukou. Je docela mozne, ze che aby se Israel zamotal v necem na co nestaci a pak ho hodit vlkum.

289720

15.5.2013 8:51

Ano,

ttl 89.?.?.?

Reakce na 289720

jak říkala agentka StB herečka soudružka Bohdalová v osumdesátých letech minulého století v televizním Večerníčku malým dětem ústy trpaslíka Křemílka a Vochomůrky: "Když chceš zničit velkýho žrouta, musíš mu dát větší sousto, než dokáže polknout". Někdy se ovšem podstrkování zdánlivě velkých soust změní v trvalé krmení toho velkého žrouta, který potom ještě rychleji roste, a je pak schopen kvůli tomu spolknout cokoli....

289726

15.5.2013 19:23

RE: kralovska rosada

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 289720

Verim, ze Obama byl "zvolen" prave proto.
USA se odklani od Blizkeho Vychodu a spolecne s Australii rozjizdi novou strategii kolem Ciny.
Izraeli sice stale pomahaji ale ten stat se bude muset naucit starat se sam o sebe. Zatim si jen delaji ostudu a zajistuji si svuj zanik.
Americke zidovstvo si zrejme uvedomuje, ze tenhle stat je jiz zbytecny a ztratil svou roli.

289742

16.5.2013 5:04

RE: kralovska rosada

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 289720

>Jak jiste vite, tak Obama prozil cast sveho zivota v Muslimske
>zemi. Zda se mi, ze jeho zdedene nesympatie k zidum, ovsem nikdy
>nevyslovene ho vedou k vysoke hre kterou zatim nikdo nerpzeznal.
>Je jasne, ze USA nejsou schopny zacit novou valku a situace na
>strednim vychode se vymkla z rukou. Je docela mozne, ze che aby
>se Israel zamotal v necem na co nestaci a pak ho hodit vlkum.
Vase videni je nesporne zajimave, nemuze neprivest k hlubokemu zamysleni.
I ja mam pocit, ze Izrael je dopredu obetovan, a to nejenom soucasnym prezidentem, ale celou americkou masinerii. (Za tim se mozna skryva i predcasne udeleni Nobelovy ceny za mir - aby to znesnadnovalo zapojovani Ameriky do valek.) Soucasne obetovani Izraele vsak dostava zvlastni kabatek - USA do te casti sveta cpou znacne mnozstvi modernich zbrani -, coz pri viditelne nechuti USA zapojit se do tamejsi valky naznacuje, ze se jedna o kalkul: aby se tam v te casti sveta vzajemne vybili. Arabu je tam naakumulovano znacne mnozstvi a jejich nenavisti ke vsem ostatnim "nevercum" jeste vic... A proti teto mase stoji znacne vyzbrojena zeme s lidmi, majici neochvejne presvedceni, ze jsou Bohem vyvolenymi. Jak tato situace muze dopadnout? Docela verim spekulaci, ze uz po ukonceni 2. svetove valky existoval takovy zajem i strategie - zalozeni statu Izrael s takovym moznym vyustenim.

289760

15.5.2013 7:57

Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Pane Dube nechci Vám odepisovat do archivu, tak Vám odpovím zde:
Když jsou ti skuteční vládci světa tak nesmírně dobře utajení, že nemáme šanci poznat kdo to je, pak tedy ani Vy nemůžete samozřejmě s jistotou vědět, zda světu vládne Vatikán nebo židi.[smích]

Jedno je jisté, že nejvýše postavení globální poskoci, včetně globálních banksterů, bývají vyvoleného původu. Nejsou zbaveni svéprávnosti, takže jsou za své zlé činy zodpovědni. Přestože JENOM poslouchají příkazy skutečných vládců seshora. To máte podobné jako kdysi s komunisty. Ti taky říkávali já nic já muzikant, já musím jen poslouchat příkazy z Moskvy. Jenže ti prodejní komunisti již zapomněli dodat, že do strany nemuseli vstupovat. A mohli si tak zachovat čistý štít, stejně tak jako my nekomunisti. Jenže oni chtěli profitovat, mít se dobře, a proto zahodili svou morálku, své přesvědčení, svůj charakter.To samé dnes dělají třeba i dnešní prodejní „umělci“, kteří se pyšní tím, že jsou vyvoleného původu.

289722

15.5.2013 8:31

RE: Vládci světa+Vatikán k pěstování ovcí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 289722

Zatímco druzí si drží monopol na násilí.

"Mafie (nejen italské) infiltrovaly Lóže, politické strany, podnikání ve stavebnictví a s nemovitostmi, ale v Evropě též restaurace, hotely, bankovnictví. Na ně jsou naroubovány od roku 1989 „služby“, nabízené bývalými techniky KGB a jeho filiálek v satelitních zemích, protože KGB, stejně jako Stasi, pronikl mafie podle „odvětví“. Stejně tak pokud jde o sovětskožidovskou mafii."
O revoluci a ruské mafii v ČR - [ up Anonymous Cs ] :
http://www.youtube.com/watch?v=h_SJ1RnunXU

289724

15.5.2013 11:56

RE: Vládci světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289722

Nikdo se už dnes nepyšní vyvoleností - ledaže by ho zrovna rozmrazili - máte pravdu - dnes jsou to globalisté.

Vládcem světa je Vatikán infiltrovaný SioŽidy - alespoň na téhle planetě.

289729

15.5.2013 17:29

RE: Vládci světa

dub 89.?.?.?

Reakce na 289722

to máte samozřejmě pravdu, ovšemže nemohu. to bych musel být jedním z nich na horních stupních pyramidy.

z dostupných informací lze jen vypozorovat, že ti, co jsou vidět, to nejsou, že mají nad sebou ještě vyšší patra.

a protože tento systém se táhne tisíce let, je třeba sledovat mocenské struktury během historie. a ve starém egyptě to byly kněží, od říše římské církev/vatikán - žido-křesťanský filosofický koncept (mocenské centrum je vždy ideové, oborová jsou vždy pouze specializovaně-správní). žida (hlavně pak z řad chazarstva) coby výběrčího a výkonného drába (a nárazníkové pásmo) si vymysleli a vytvořili relativně nedávno. avšak používají ho hojně. však jsou taky dobře vidět a jak píšete, ve správních drábovských strukturách je to samej vyznavač mamonu.

a ano, samozřejmě, že jsou za své činy zodpovědní a nikdo jim to neodpáře. to nikdo nezpochybňuje. a paradoxně pro tyto loutky přesvědčené o své vyvolenosti budou jednoho dne jako pěstění beránci davu páníčky předhozeni, jakmile se stane současný stav neudržitelný, neb dav si bude žádat viníky. a taky se vše pro to připravuje, kampaň se stupňuje a strkají se lidem před xicht tak vehementně, že nyní jsou z nich znechucení a na ně nasraní už všichni a všude.
a páníčkové (aspoň to tak plánují) zůstanou opět ve skrytu z obliga a nasadí do stínohry novou vypěstěnou skupinu ochotných...

289735

15.5.2013 19:19

RE: Vládcem světa je prosté i rafinované zlo - násilí a manipulace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 289735

Pane dube, ve své "produchovnělosti" jste se trochu odtrhl v úvahách od reálného světa jenž je řízen násilně-kriminálními organizacemi (mají svou vlastní "ideologii gangu"- v podstatě mentalitu dominance) a nikoliv "intelektuály", "kněžími" a další neozbrojenou slabotou zneschopněné dokonce fyzické obrany a to právě i psychickým, právním a mediálním působením překroucených náboženství a podobně. Pochopitelně se podřídili a ochočili jinak už nejsou.
Zajímavá fáze kolem světových válek, Ruska, bolševiků, ale třeba i role Prahy (místo setkání a dohod vatikánsko-italsko-amerických a rusko-východních mafií) a v globálu.
http://dolezite.sk/Koreny_zla_120.html

289740

15.5.2013 19:17

víte já také nevím jestli vládne vatikán nebo židi, ale jedno vím zcela jistě

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 289722

vládnou nám se 100% jisttou pěkní čuráci. Ani nevím jestli se to slovo tady smí napsat, slovo zmrdi jsem zavrhl, protože je nespisovné. Patrně to bude směs obého materiálu. [chechtot]

289739

17.5.2013 15:01

RE: Vládci světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 289722

nemyslím si, že v současnosti někdo vládne světu. a proto je tu ta snaha to učinit. když budete mít pár akcií čezu je vám to na nic. ale když budete mít 15 nebo 25%, už máte možnost prosadit si své lidi do představenstva. stejně tak to je s reálnou mocí ve světě. určití lidé a jejich spolky mají velký vliv. nevládnou světu, ale mají velkou sílu prosazovat si své zájmy. když pominu, že se ne vždy vlivní domluví, tak jde o to, že takovéto prosazování zájmů má určité nedostatky: není absolutní, je nákladné, vyžaduje konspiraci (a ta neumožňuje dávat tolik na odiv vliv a ego a užít si nakradeného)a často je to provozované nelegálním způsobem. a jim jde o to, vytvořit celosvětovou vládu a být její součástí, kdy budou mít absolutistickou moc, řídit se jenom svými zájmy a rozmary a být nad zákon (a to dědičně). problémem (jejich) je to, že bojují i mezi sebou, je to běh na dlouhou trať (napříč generacemi), lidé když k něčemu dojde jsou nesmírně odolní a vynalézaví při shazování parazita a že to jde provozovat prakticky jen v tajnosti. kdyby vyšli na světlo, jednak to ztratí sílu a druhak se z partizánské války přejde na konvenční a tam prostě ta hrstka nebude mít nikdy navrch, pokud to nastolí stylem, kdo z koho. tedy dokud si nenaklonují supervojáky a robocopy. nebo dokud nezkolonizují jinou planetu, založí si tam ráj a zemi ovládnou ve velkém, protože už jí nebudou muset šetřit pro sebe a nikdo na ně nedosáhne. proto jsou velkým svinstvem utajené vědecké projekty, nesmyslné kosmické programy a zneužívání výzkumu dna, nanotechnologií apd. oni hledají zbraně pro globální vládnutí za naše peníze. lidé nemají zdroje, protože si platí vlastní dráby...

289895

15.5.2013 17:46

Izrael vojensky aj ideologicky spolupracuje s al-Kajdou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Izrael vojensky aj ideologicky spolupracuje s al-Kajdou.
Sú to spojenci a priatelia.

289736

15.5.2013 19:26

mrkněte jak široká fronta do toho jde )))

r.m. 80.?.?.?

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/302002-havlovu-cenu-dostal-syrsky-karikaturista-i-opozicni-hnuti-na-kube.html
Text článku mi připomíná španělskou občanskou válku před II. Weltkrieg. Štuky jako horká novinka tam dopilovaly taktiku. Rusové byli větší škrti za Stalina a tak to projeli.
K těm lidem tam je to naprosto nechutný chování.

289743

17.5.2013 10:12

dobrý link

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

http://www.sme.sk/c/6803397/izraelsky-zapisnik-sluzili-v-cervenej-armade-uz-sa-na-nich-zabudlo.html

289878

18.5.2013 19:06

Syrský deník, záběry, které v Českých médiích neuvidíte

r.m. 80.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=5D2V-4RHdWA&feature=player_embedded

289975

18.5.2013 20:16

atomovka

snoɯʎuouɐ 213.?.?.?

Nějak nechápu, proč zatím nikdo nahlas a jasně nepopsal to, co se 5.května sneslo na Syrii. Byl to bunker buster s ATOMOVOU náloží, tedy izrael použil proti syrii jadernou bombu (malou)...
Vložený obrázek
Všimněte si přesvětlení obrazovky v celém spektru - to dokáže jen atomový výbuch a povídačky o konvenční náloži nebo výbuchu muničního skladu jsou vhodné leda pro děti.
VELMI kvalitní informace ze zákulisí má Jim Stone - http://www.jimstonefreelance.com/

289978

19.5.2013 8:47

RE: atomovka

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 289978

pindy.
Dříve se zkoušely i atomové dělostřelecké granáty a paseka po nich byla neskutečně větší a následky dlouhodobě měřitelné.
Dejte si mokrý hadr na hlavu.

289992

21.5.2013 2:06

Není člověk jako Člověk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

"Slovo "žid" se za první republiky psalo s malým "ž" - šlo o příslušníka určitého náboženského vyznání. Nacisté oproti tomu začali tvrdit, že slovo "Žid" znamená rasovou příslušnost k určité "národnostní" skupině.

Pikantní je, že tato skutečnost - že psaní slova "Žid" s velkým písmenem - má historický, rasistický podtext, je dnes zcela zapomenuta. Samozřejmě, po druhé světové válce vznikl stát Izrael, takže psaní slova "Žid" s velkým písmenem - jako příslušníka národa - je o něco víc oprávněné. I když bych dal raději přednost slovu Izraelec.

V důsledku Sternovy kritické připomínky se od té doby, pokud je to logicky možné, snažím vyhýbat psaní slova "Žid" s velkým písmenem. Nejsem nacista...[smích] Nechci totiž určovat lidi podle jejich údajné rasové, etnické, příslušnosti; kterou člověk neovlivní (pokud něco takového jako rasová definice "Žid" je vůbec důležitá, a spíše bych je určoval podle jejich vědomého přistoupení k určitému náboženství a kultuře ("žid"[mrknutí jedním okem].

Takovéto dávno zapomenuté drobnosti jsou velice významné. Robert Conquest ve své klasické studii o Stalinově hrůzovládě v Rusku The Great Terror na jednom místě uvádí, že Stalinův oblíbený výraz (hledal spiknutí všude) byl obrat "není náhodné". Ano, je to výrazem paranoidního přístupu ke světu. ("Není náhodné, že se zástánci imperialismu spikli..."[mrknutí jedním okem] Považuju za pikantní a komické, že mnozí dnešní čeští komentátoři užívají tohoto obratu, aniž by tušili, že tím vzdávají poctu "velkému Stalinovi"...."

290067

21.5.2013 7:16

RE: Není člověk jako Člověk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 290067

>"Slovo "žid" se za první republiky psalo s malým "ž" - šlo o
>příslušníka určitého náboženského vyznání. Nacisté
>oproti tomu začali tvrdit, že slovo "Žid" znamená rasovou
>příslušnost k určité "národnostní" skupině.
Nehodlam se prit opren o ruzna vedecka pojednani, jen si dovolim poukazat na to, co jsem naakumuloval behem uz ponekud delsiho zivota, jednak z literatury a pak hlavne z blizkeho zivotniho prostredi: Zidum, tedy tem s velkym Z (s hackem nad [smích] ), byly prisuzovany urcite vzhledove rysy (i povahove, ale to v teto chvili nepovazuji za tak vyrazny argument). Takze jestli je to podlozeno geneticky, melo by se jednat o typ cloveka, tedy o narodnostni skupinu, a to by se melo psat podle ceskeho pravopisu velkym pismenem (jako treba Valach, Hanak, Bulhar atd.), naopak kdyby se melo jednat o nabozenskou orientaci, melo by se to psat s pismenem malym (jako treba katolik, krestan, muslim, ateista, atd.)

290069

Příspěvků: 19

15.05. 06:50 karel4u  kralovska rosada
15.05. 08:51 ttl  Ano,
15.05. 19:23 vodnik007  RE: kralovska rosada
16.05. 05:04  RE: kralovska rosada
15.05. 07:57 Jarmila  Vládci světa
15.05. 08:31  RE: Vládci světa+Vatikán k pěstování ovcí
15.05. 11:56  RE: Vládci světa
15.05. 17:29 dub  RE: Vládci světa
15.05. 19:19  RE: Vládcem světa je prosté i rafinované zlo - násilí a manipulace
15.05. 19:17 r.m.  víte já také nevím jestli vládne vatikán nebo židi, ale jedno vím zcela jistě
17.05. 15:01  RE: Vládci světa
15.05. 17:46  Izrael vojensky aj ideologicky spolupracuje s al-Kajdou
15.05. 19:26 r.m.  mrkněte jak široká fronta do toho jde )))
17.05. 10:12  dobrý link
18.05. 19:06 r.m.  Syrský deník, záběry, které v Českých médiích neuvidíte
18.05. 20:16 snoɯʎuouɐ  atomovka
19.05. 08:47 r.m.  RE: atomovka
21.05. 02:06  Není člověk jako Člověk
21.05. 07:16  RE: Není člověk jako Člověk

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 875