Diskuze k článku

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

Příspěvků 27

22.3.2013 10:39

Seš komunista a štváč !!!

Emil Robot 90.?.?.?

Ač jsem nikdy nebyl ani kandidátem do nějaké pol.partaje,před, ani po převratu,tohle slyším vždycky,když se vyjádřím pochybovačně o nějaké "naprosto jasné věci",aby mi po nějaké době
tito partajní turisti a měniči názorů,nakonec dali za pravdu.
Už jsem si na to zvykl a nikomu jic neříkám 2x a už vůbec se s nikým nehádám,ale řídím se dle svých poznatků o věcech,které se nás týkají.
Tento článek do písmene vystihuje i stav naší společnosti.Výroba je "outsourcovaná" kamsi do pr... a když nevydělá výrobní sféra,nemají z čeho žít ani služby,protože si je nikdo nemůže dovolit.Systém,ve kterém žijeme,je dobrý jen pro parazity:banky,právníky a politiky a jejich fíkový list-obutsmana.
Systém se začal zadrhávat v Evropě už před "pádem zdi",jenž tu agonii záp.Evropy posunul,teď došlo i na nás......

286885

22.3.2013 12:51

Systém

haban 89.?.?.?

Všichni jsme a budeme obětí "systému", který pomáháme budovat.

Ten systém totiž nevychází "zdola", ale je nastolován "shora", lidmi odtrženými od reality. A to v historii vždycky končilo válkami. Pro ty (ne)mocné je válka posledním pokusem, jak nepřijít o to, co si neoprávněně přivlastnili.

Je to i rozdíl mezi "management by leadership" a "management by kopání do zadku".

Nebo rozdíl mezi "sloužím" a "vládnu".

Ale při tom horečném tempu hrabání pod sebe o tom mají zpravidla čas přemýšlet, až když čekají na gilotinu [smích]

286888

22.3.2013 13:34

Evropa dopadne stejně

haban 89.?.?.?

Evropská metoda "podpory podnikání" zhora - vychcanejm dát dotaci, neúspěšnejm nakopat prdel - pomocí konkurzní, exekutorské, juvenilní, ... mafie - povede taky do pekla.

Nic nezabíjí kreativitu víc, než bič nad hlavou. Respektive ten "bič nad hlavou" skutečně lidi vybičuje ke kreativitě, ale namířené opačným směrem [pláč]

Občas je nebezpečné i moc se ptát
"To nejsou krávy na mlíko, to jsou krávy na dotace"
"Ten projekt nic nedělá, ten je jenom na peníze"
...

A zaměstnavatel, který nemá čisté svědomí, je paranoidní, neinformuje, nebuduje týmy, terorizuje zaměstnance, protože se jich bojí. A tím je čím dál víc demotivuje....

Nejvíc energie dneska firmy vydají za birokracii, právníky a kličkování mezi paragrafama. A za právní ochranu autorských práv na nové způsoby vyjebávání s konkurencí.

Evropa je taky na cestě do prdele. A je jedno, jestli to bude za skřehotání modrejch strak, nebo při tom budou vonět růže.

TOP 0.9% má svoji vlastní agendu, a sadaření v dnešní době taky moc fungovat nebude. Srp a kladivo bylo lepší a ve své době fungovalo [smích]

286889

22.3.2013 17:25

Pravda je největší nepřítel bohatých a mocných tohoto světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Proto dělají vše, aby lidé pravdu neznali a ani po ní nepátrali. Masírují moderní otroky vlastněnými médii ze všech stran, svými jedině správnými "pravdami" a pokleslou zábavou, která je odvede od přemýšlení a vypláchne jim dokonale mozek.Reklamou a médii nasměrují nemyslící jedince přesně tam, kam potřebují. Myslící lidé, kteří pro ně nepracují, jsou pro ně nebezpeční, potřebují naivní a poslušné stádo, které bude dělat přesně to, co oni chtějí. Kupovat zbytečné krámy vyráběné jimi vlastněnými firmami, zadlužovat se jako o závod u jimi vlastněných bank, držet ústa a krok, aby nepřišli o práci a makat jako otroci.Se státy je to podobné.Pokud někde vznikne systém a vláda, která se jim nehodí do krámu, koupí si místní opozici, zablokuji tamní ekonomiku, vyvolají náboženské, etnické či jiné konflikty.Dobře ví, že ve srovnání s miliardami otroků je jich nepatrně a pokud chtějí zachovat zdání demokracie a své výsadní postavení, luxusní životní styl a moc ve stále početnějším světě, musí na otroky lstí, hypotékami a mediální masáží.Pokud by lidé začali přemýšlet, zbude jim k udržení současného bezohledného systému, v němž vítězové berou téměř vše,jen násilí. Tím by ale zcela odhalili svoji skutečnou tvář a své hlavní zájmy, jimiž jsou obrovské zisky a neomezená moc nad lidmi i celými státy.Dobře ví,že systém je dlouhodobě bez použití násilí vůči většině a bez vyvolání konfliktů a válek neudržitelný.

286895

22.3.2013 18:56

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Adam.. 86.?.?.?

Reakce na 286895

Mě vždycky fascinuje kdo a kde jsou ti bohatí?
V podání tvého politika Mládka..jsou to všichni kdo mají práci a kde bydlet?
Nebo snad nějaká konkrétní rasa bankéřů?
Či snad všichni co nejsou na ulici jako ty?
No,protože většina cikánů ,ukrajinců,čechů si totiž opravdu myslí,že je nejlepší když budou v popelnicích všichni,ale řešení kromě okradení"bohatých nemají žádné.

286901

22.3.2013 20:27

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 286901

Mě zase fascinuje, jak jste mě odhadl, ač jste mě zřejmě nikdy neviděl.Ale neměl bych se divit,suverénní pravicující soukmenovci používají nálepkování často, zejména tehdy, když jim samotným chybí věcné argumenty .Proto si dovolím malá zpřesnění:
1. Opravdu bohatí jsou především bankéři a majitelé nadnárodních společností, někteří obchodníci a vlastníci významných nemovitostí (doufám, že jste fascinován)
2. Mládek není můj, ale svůj (a to hodně)
3. Bezdomovec opravdu nejsem
4. Nejsem cikán ani Ukrajinec, k češství se hlásím, i když nesměle
5. Vznik bohatství pěkně popisuje např. Balzac (toho zřejmě nečtete), ale i prostí lidé už začínají chápat, jak mnozí bohatí k majetku přišli.Alespoň v Česku.
Pokud se považujete za bohatého a bojíte se, že okradená a podvedená "lúza" by mohla chtít zpět to, co jim bylo ukradeno, je to Váš problém. Vzhledem k tomu, že jsem vystudoval přírodní vědy, nepovažuji se ani za hloupého a chudý zatím taky nejsem.Pouze mám na věc poněkud jiný názor než Vy.Zatím Vám vykám,ale zřejmě to není na místě. Ateista rovněž nejsem,proti víře nic nemám, ale církevní instituce považuji za zlo a pokrytecké, neboť se ohánějí Kristem, ale přitom touží po bohatství a moci a vždy sloužily mocným.Pro chudé a bezmocné měly jen slova útěchy a vedly je ke smíření se s bezprávím a nespravedlností.Mluvíte o možném okradení bohatých(kdo jak k bohatství přišel, ví nejlépe sám, ale nemusí být zdaleka ani objektivní ani jediný),ale zcela mlčíte o zjevném okrádání chudých a potřebných. Proč, to asi víte nejlépe sám.

286906

22.3.2013 22:44

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286906

ad 1) a zkoušel jsi někdy popřemýšlet jak se k tomu bohatství dostali? kdo jim k tomu pomohl? nebo si ho dle tebe naloupili s klackem v ruce? nebo se raději držíš hesla že myšlení bolí?

ad 2) mládek je jen nastrčenej pitomec

ad 3 + 4) to nás napadlo navíc je to irelevantní

5) a co s tím? každej s majetkem na xy Kč dostane oprátku? a co se udělá s tím majetkem? předá se chudým aby si mohli taky užít? nebo si ho přivlastníš ty jako poslední spravedlivý? nebo ho převedeš alibisticky na stát? to už tady bylo a bylo to pěkně na hovno [mrknutí jedním okem]

suma sumárum vedeš jen hospodské kecy bez jakékoli snahy o nabídku schůdného řešení dej si radši další pivo at ti nevyschne v krku [smích]

286914

22.3.2013 22:49

Už se zde opět objevil náhončí té jedné zaručené pravdy - Adam

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 286906

Vykašli se na něj, jde zřejmně opět o nějakou provokatérskou existenci! On se jistě ještě odkope!
Co se týče USA, to je problém, který bohužel zasáhne přes dolar celý svět! Na držku půjdeme celkem všichni, pokud se ovšem do té doby nepodaří těm správným vyvoleným vyprovokovat nějaký větší válečný konflikt, kde se totální ekonomický krach podaří schovat a poukázat na jiné "válečné" svízele!
Ani Čína, která je s USA "svázána" a závislá na odbytu svých výrobků a služeb v USA, nebude toto zboží a služby stále poskytovat na astronomicky stoupající dluh! Někdy džbán přeteče a potom pojede celá slavná Amerika do pr@dele!Myslím, že už to nebude dlouho trvat a na držtičku půjdeme všichni, co lezeme Americe do pr@dele! Dříve SSSR, dnes USA!, náš vzor a "přítel"
nejvěrnější!
Je velkou otázkou, co se bude v Americe dít, protože spousta prostých Američanů, si takové zacházení od vlády a hlavně "banksterů" nezaslouží!
Zrovna jako na Kypru. Kdo zavinil a způsobil totální zadlužení Kypru? A jsme u stejného jmenovatele , ve stejném početním případě! Stejné ekonomické pijavice a tasemnice jsou u vesla po celém světě a sosají a sosají!!!
Na Islandu se trochu "pochlapili" a alespoň takové banksterské svi@ně,které mají podobné ekonomické zločiny na triku, zavřeli a budou je soudit! Já bych je nechal postřílet, jako škodnou v lese!Co s lidmi, kteří záměrně škodí celému světu a posílají statisíce lidí do bídy a hlavně, je štvou proti sobě,ve známém scénáři odvěké mocenské hry, rozděluj a panuj!!!
Přitom to není potřeba! Propad, bída a sociální krize jsou uměle vyvolávány, za účelem uchopení totální nadvlády nad světem!!!
Asi musí zase přijít nějaký společenský otřes, který vyvolanou nerovnováhu ve společnosti srovná! Kolik to bude stát peněz a lidských životů nikdo neví! První i druhá světová válka proti tomu byla nejspíše "kojeneckým ústavem"!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286915

28.3.2013 1:13

RE: Už se zde opět objevil náhončí té jedné zaručené pravdy - Adam

p. 60.?.?.?

Reakce na 286915

..otazka bohatstvi a jak kdo k nemu prisel a prichazi je jiz davno vyresena ....a neni treba vystupovat jako slepej v tunelu...Je mnoho lidi kterym nakup jejich rodicu pridelil tzv. naucenou inteligenci /Bush/ Rodice daji miliony a syn ma diplom z Harvardu/Yale a vytahuje se pred temi co jeste nevi ze je to jen patent na blbost a posluhovacstvi tem mocnym bez diplomu........Otazka co s penezi /vzate bohacum a jejich sluhum/ je zcela zbytecna ...PENIZE jsou civividne ZLO a musi se jako vse zle z nasich zivotu ODSTRANIT a neni jine cesty slepych z tunelu..a tak uvolnit a prosadit obrovskou tvurci povahu lidstva na ceste ke skutecnemu vyvoji k lepsimu ..Cesta po 9/11 je cestou tech co vyhrali studenou valku a prevzali jako temer vzdy v minulosti system porazenych tedy k jakemusi zpotvorenemu komunismu a demofasismu a zbidaceni otroku do nejvyssi miry....a ovladnuti sveta kdy kazdy bude mit sve cislo /uz mame/ davny tragicky sen pseudokomunistu /marx,lenin,trockistu/...atd...A kazda valka je take revoluce a casto se zmeny nedaji predvidat...jak si mocni predstavuji a jejich zamery zhusta nevychazeji...

287263

23.3.2013 13:14

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Adam.. 86.?.?.?

Reakce na 286906

Žádná okradená podvedená lůza neexistuje,akorát národ plynařů-instalatérů ukazuje jací jsou zloději a podvodníci.
Prostě si svůj stát nezaslouží a ani si sami neumějí vládnout.Pokud můžou neustále kradou.Takové krásné figury ted máte jako šlouf či zeman gross a podobně...Ostatně právě ti chudí a slabí kradou nejvíce proto máte ostrahu v každém obchodáku.Kdybych já měl plnit ohlašovací povinnost polovina občanů za zlodějny sedí.Ostatně chudoba a to máte pravdu vede ke zločinu proto za každým chudým člověkem hledej zločin.No,jak se to komunismem nebo válkou má napravit opravdu nevím asi jen přehodíte kabát a budet krást dál.
Jinak církevní restituce jsou krásným příkladem:Místo aby národ zlodějů jásal nad návratem do rukou vlastníků..spílají jim.
Majetek odkázaný církvím jim byl odkázán aby ho komunisté a češi nerozkradli.Tak proto ho má církev a né vy.Jinak ohledně chudých a potřebných:stát vydává miliardy na romskou problematiku a podobně a nikam to nevedlo posledních 80 let.Více již na chudé dávat netřeba.Chudobu není třeba podporovat,protože se o sobe dokáže postarat sama.Navíc češi pracují až když jsou na ulici jinak je v práci neuvidíte.Současný stav je právě důsledkem kontroly a přerozdělování za uplatek a takhle to dopadlo.

286951

23.3.2013 15:56

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 286951

Pane Adame, kdyby v každém Vašem tvrzení byla prohozena příčina s následkem, měla by Vaše esej jakýsi smysl. Kam byste zařadil chudé duchem? A jak byste je využil?

286958

24.3.2013 16:02

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Adam... 86.?.?.?

Reakce na 286958

Zrovna v pondělí se ani neuráčil přijít plynař do práce.Jak nemají kde krást a vědí,že jsou hlídaný tak se ani nanamáhají..hlavně ,že ukradnou i vrata z poldy kladno,když se setmí.
Je dobře,že do Čech dorazil účet za zlodějny a bude se propouštět.
každého koho znám to schvaluje a obdivuje jak to říkám na rovinu.
Každý mě za to gratuluje.
A dle mých studií z roku 2008 nezaměstnanost bude 50% a to je to dobře.V opačném případě se zadlužení zcela vymkne kontrole a následuje Řecko,protože tenhle váš stát jede pouze na dluh.

287030

24.3.2013 21:39

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

slak 77.?.?.?

Reakce na 287030

No tak, mohlo by to být trochu cílený, lidi by mohli být dotčení a mezi nimi i já. Dělal jsem jako vůl, já jsem určitě nikoho nezadlužoval a bezmála rok už jsem nesehnal práci. A když napíšu motivační a profesní s rokem bytí, tak se neráčí obtěžovat s odpovědí. V jedenapadesáti je ve mě energie jak v buldozeru a motor nechcíp. A narůstající tenze nevěští nic dobrého. Ovšem musím uznat, že tohle nehospodaření spěje k zmíněnému. Dokonce jsem v případě možných referend na jednom foru navrhl, že první by mohlo být, že při špatném hospodaření by volení a státní zaměstnanci na vánoce nesli minimální plat a v ten čas by byli i bez výsluh. Možná by je národ citelněji motivoval, a asi by to potřebovali jako prasata drbání. [smích]

287052

25.3.2013 12:04

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 287030

Zřejmě žijete v tragickém prostředí - nestalo se mi, aby řemeslník mnou objednaný nepřišel - ptám se, z jaké planety kritizujete tento stát a odkud se Vám vygenerovali ti Vaši sympatizanti? V těch Vašich dvou posledních větách prosím opět prohodit příčinu za následek.

287091

25.3.2013 17:57

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Adam... 86.?.?.?

Reakce na 287091

Protože jsi anonym tak ti musím tykat.Tragické je akorát prostředí čech.Snad spolu s ukrajinou a albánií.Těmhle líným a neschopným lidem nebude fungovat nikdy nic.Ted sklízí co zaseli proto skuhraj.Jejich socialistický projekt se jim potopil a padají přes palubu a to je dobře.Nemají žádný stát akorát dlužní úpis u mezinárodních věřitelů a dobře jim tak.
Sympatizanti jsou ty "osle členové Al-kajdy sedím s nima právě ted v Kábulu ty trotle a v turbanu mám bombu.
vodpal

287111

25.3.2013 19:18

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 287111

Zřejmě Vám někdo sebral hračky - na ty invektivy se nedá reagovat - nepamatuji si, že bych někoho tak rozparádila. Díky, díky

287120

25.3.2013 19:22

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 287111

těmi línými a neschopnými myslíš líné konzumenty bez kterých by kapitalismus nefungoval protože by nikdo nekupoval pitomosti které jsou vyráběny a nabízeny a nebo neschopné zaměstnance bez jejichž práce by v kapitalismu nikdo nic nevyrobil?
vyjádři se pořádně když budeš neustále mluvit v jinotajích (například označovat kapitalismus pojmem socialismus) nikdo ti nebude rozumět a všichni ti budou jen nadávat [mrknutí jedním okem]

287121

25.3.2013 19:32

Máte tu tento měsíc 48 příspěvků

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 287121

Nárok máte na 10. Takže další až příští měsíc.

287122

26.3.2013 10:01

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Adam... 86.?.?.?

Reakce na 287121

Tam žádný kapitalismus není.
To je soukromé vlastnictví a to prakticky neexistuje.Existuje tolik omezení a kontrol ,že například nikdo prakticky nemá přístup k většímu množství vody=žádná kvalitní potravinářská produkce.A s výrobou to je celé zaměřené jen na rychlo vývoz,takže nakonec nevyrábí žádnou kvalitu pro domácí trhy.Tak nízká úroven (pracovníků) služeb co máte v ČR se ani nedá komentovat jako práce(je to odpad).
Je jedině dobře,že se to celé rozpadlo.Výsledkem bude a musí být pouze čistě soukromé vlastnictví a k tomu upravené právo.
Tedy též vrácení majetku okradených z pohraničí.Ti tam samozřejmě stejně nepůjdou,ale krádež to byla a musí se to vrátit.

287161

23.3.2013 20:06

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 286951

Tuto zemi nerozkradli chudí, ti naopak rozkradený a do zahraničí za hubičky rozprodaný stát financují z toho mála, co jim nejrůznější zbohatlíci a mafiáni ještě nestačili vzít. Pohrdání prostými a chudými lidmi, kteří nekradli, nepodváděli a nelhali, stejně jako odpor k těmto chudákům z těch dvou odstavců doslova čiší.Tolik vyslovených lží a urážek v jednom krátkém blábolu se jen tak nevidí.Znám dost chudých lidí, kterým četné celebrity a elity nesahají z hlediska vyššího principu mravního ani po kotníky. Budeš se divit, ale mnozí opravdu chudí lidé nejsou Romové a žijí tak čestným životem, že bys to ty nemohl pochopit.Věta, že "Češi pracují až když jsou na ulici jinak je v práci neuvidíte" je neuvěřitelnou a nehoráznou drzostí.Buď jsi provokatér nebo jsi měl hodně smutné dětství.

286984

23.3.2013 22:06

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Vopice 68.?.?.?

Reakce na 286984

Vysvětlovat takto jasné věci někomu, kdo je úplný a naprostý trotl a plácá bláboly, za které by se styděl i retardovaný jedinec, je házení perel sviním. Nechte ho být, třeba jednou zmoudří, až padne na hubu a až mu bude víc než 25. Tihle pravicoví bolševici jsou ještě mnohem horší, než ti levicoví. Ti alespoň neplácají úplné kokotiny.

286991

25.3.2013 8:47

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 286984

Nejenom, že měl smutné dětství, ale je také ducha mdlého.

287079

23.3.2013 2:18

Russian Leader Warns

haban 89.?.?.?

Russian Leader Warns, “Get All Money Out Of Western Banks Now!”

"A Ministry of Foreign Affairs (MFA) “urgent bulletin” being sent to Embassies around the world today is advising both Russian citizens and companies to begin divesting their assets from Western banking and financial institutions “immediately” as Kremlin fears grow that both the European Union and United States are preparing for the largest theft of private wealth in modern history."

Ministerstvo zahraničních věcí dnes rozeslalo "urgentní buletin" Ambasádám po celém světě, který radí všem Ruským občanům a firmám aby se začali zbavovat aktiv v Západních bankách a finančních institucích a to "okamžitě", protože rostou obavy Kremlu, že jak Europská unie tak Spojené státy připravují největší krádež soukromého vlastnictví v moderní historii.

286919

23.3.2013 9:26

RE: Russian Leader Warns

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286919

Celkem logický postup bankovních zlodějů a zlodějských,jim podřízených vlád.Průser,který zavinili zase nechají zaplatit ovcemi.
Pamatuju si,že před 10 lety,když měla Itálie přejít k euru,byl kvůli snížení státního deficitu odložen odchod do důchodu o 2 roky a všechny vklady,každého občana kráceny o cca 2 mil. Lir.,cca 750,- eur.Kdo neměl,zvýšilo se mu odvádění na soc.zabezpečení,nebo daň.Takže tohle je odzkoušené a funguje to.Stejný způsob myšlení státního zloděje předvedl i náš arcilotr Kalousek,rozesíláním těch předvolebních složenek.A místo toho,aby lidi vzali klacky a zmalovali ho tak,že by ho Horácio Kejn z policie Miami nepoznal ani podle DNA,tak ho udělali ministrem financí.Tady,v České kotlině,je asi opravdu nějak otrávený vzduch,když tu lidi tak blbnou..... [bliji]

286933

23.3.2013 11:04

RE: Russian Leader Warns

slak 77.?.?.?

Reakce na 286933

Spíš mají pod kůží heslo, pořádek musí být, ale okolnosti kam to vede nedomýšlí a že to za ně nikdo neudělá a důsledky si ponesou jaksi lehkomyslně pomíjí či je vůbec nenapadají. ....I když zřetelně chemtrailsují a že to lidi nevidí či popírají se mi zdá podivné. [mrknutí jedním okem]

286944

24.3.2013 1:13

RE: Russian Leader Warns

p. 113.?.?.?

Reakce na 286919

...a v Syrii vlada zautocila otravnymi latkami na vlastni vojaky a dost jich zabila...Ale uvazujeme -li o pritomnosti musime vzit v uvahu minulost ,ktera vrha stiny do nasich zivotu..Historie minula i nedavna a jeji vyvoj a zpusob existence velkych republikovych statu ukazuje , ze v Usraeli veci musi logicky vzit otocku smerem k diktature. A je zcela mozne, ze se se rok 1917 v Rusku bude opakovat i nyni na zapadni casti sveta pro zmenu a jsou jiz zde nektere naznaky,prvni vlastovky ..A hlavne take ,protoze imperium jest zcela silne prohnile..Zatim se totalitni rezim brani strachem,chamtivosti vazalu , a statnim terorem,ale jak dlouho? Vladne tam trochu vlada , vice Izrael, take byrokracie a korporace/Wall St./ a mocny military prumysl.komplex. A vladnou tak , ze zemi,privedly na buben a do neresitelnych zmatku.Vecne zbytecne dohady ktere vedou jen do jeste vetsich problemu.Vidi a vi to samozrejme sami lip nez my. Vladni valky dopadly v posledni dobe katastrofalne . Korea,Vietnam,Zaliv svini, Irak Afganistan / a jedine vitezstvi v Granade/atd. nedavaji zadnou duveru ve schopnosti vladnich uradu a jejich tisice poradcu a instituci v lepsi vyvoj do budoucna a tak hrozi rozpad imperia. Je take treba dat na frak konkurenci v podobe Ruska a Ciny a to co nejdriv nez prerostou pres hlavu. Do oci bijici neschopnost vytvari vakuum do ktereho muze vstoupi nektery ambiciozni general a nebo nahly demagogicky vudce. Bohate Zkusenosti prakticke a vyzkousene jsou k dispozici jak provadet hlavne vojenske prevraty kdekoliv a kdykoliv. !!!/ Na malem pisku v cesku , byly puce proti Dubcekovi /gen.Janko a proti Svobodovi s Husakem /gen. Rytir a spol./...Pod vedenim diktatora by Syrie zmizela s mapy pres noc. Smazani dluhu co nejdou zaplatit a sprovodit ze sveta radu dalsich dalsich hrobovych problemu by bylo potom vice nez jednoduche . Staci ignorovat cinnost minule vlady. Obrovska moc zbrojniho prumyslu a pentagonu se nabizi jako reseni. Zatocit s neposlusnymi bankery a prumyslniky a zavest fiscalni disciplinu neni problem. Budouci diktatori maji dejiny na sve strane. Zachranit imperium a kolonie a dobyt zbytek sveta je cilem a stale bude. J.Cesar byl odstranen za ucelem zachovani republiky ale nebylo to vubec nic platne. Federalni Banka/banky byly vytvoreny za ucelem aby financovaly valky , ale take i krize /Ani svetove krize nejsou zadarmo !/. Jiz zkrachovaly i kdyz jeste ne oficialne. Take agricultura neni jeste plne ovladnuta pomoci nekolika concernu . Take pocasi ,vetru,desti , hurikanum a tsunami neni jeste dostatecne poruceno aby zdesily a pripadne zdecimovaly populaci.... Uvidime rekl slepej a sel do kina....

286999

24.3.2013 2:14

RE: Russian Leader Warns

p. 113.?.?.?

Reakce na 286999

Dodatek : Je zcela jiste ze vetsina populace uvita nove/ho vudce a pujde za nim/i . Dale vladni klienti celeho imperia/vcetne vlady CR ,/at je u moci kterakoliv strana/ nepochybne uvitaji zmeny a budou se vsim nadsene a predem souhlasit ...

287002

Příspěvků: 27

22.03. 10:39 Emil Robot  Seš komunista a štváč !!!
22.03. 12:51 haban  Systém
22.03. 13:34 haban  Evropa dopadne stejně
22.03. 17:25  Pravda je největší nepřítel bohatých a mocných tohoto světa
22.03. 18:56 Adam..  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
22.03. 20:27  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
22.03. 22:44 aristokrat  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
22.03. 22:49  Už se zde opět objevil náhončí té jedné zaručené pravdy - Adam
28.03. 01:13 p.  RE: Už se zde opět objevil náhončí té jedné zaručené pravdy - Adam
23.03. 13:14 Adam..  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
23.03. 15:56  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
24.03. 16:02 Adam...  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
24.03. 21:39 slak  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 12:04  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 17:57 Adam...  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 19:18  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 19:22 aristokrat  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 19:32 Vladimír Stwora  Máte tu tento měsíc 48 příspěvků
26.03. 10:01 Adam...  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
23.03. 20:06  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
23.03. 22:06 Vopice  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
25.03. 08:47  RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů
23.03. 02:18 haban  Russian Leader Warns
23.03. 09:26 Emil Robot  RE: Russian Leader Warns
23.03. 11:04 slak  RE: Russian Leader Warns
24.03. 01:13 p.  RE: Russian Leader Warns
24.03. 02:14 p.  RE: Russian Leader Warns

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 0

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 0

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 1

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 15

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 671