Diskuze k článku

Papež Washingtonu?

Příspěvků 67

15.3.2013 1:47

Nevím,čemu se divíte!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Přeci si nezvolí nějakého "čistého" papeže, aby na něj něco neměli a mohli ho tak snadno vydírat a ovládat!!!
Celé vlády jsou takto sestavovány z lidí, kteří mají "těžké" škraloupy a musí proto tancovat, jak "loutkáři" pískají!
Jak prosté a účinné! A začíná to již na malých komunálních postech.Každý na každého něco ví a tak se "zločinný" systém udržuje při životě! A to celé se jmenuje "demokracie" a "svoboda" a kdo nešlape, jak se píská, je různým způsobem diskvalifikován, někdy i fyzickou likvidací! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286343

15.3.2013 4:56

RE: Nevím,čemu se divíte!

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 286343

Co se tyce my vosoby nedivim se nicemu. Voni totiz voci ktery ma ten nejvyssi inkvizicnik Bergoglio posazeny blizko u sebe jako krysa muzou napovedet tolik co Obamova gratulace z USA do Vatikanu ke zvoleni novyho papeze v ktery se uz ten cernousek tesi na vzajemnou spolupraci a hodne si vod ni slibuje...... Tak ze si zapamatujte, von se mu ten papezskej scull cap jako tenkrat Wojtylovi na ty krestansky kebuli Jorge Bergoglia taky brzo scvrkne a uvidite za jakej kaftan novej papez Francesko bude nekrestansky kopat ligu.......

286347

15.3.2013 8:28

RE: Nevím,čemu se divíte!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 286343

Jen si vzpomeňte co následovalo po politickém zvolení papeže Wojtyly v celé východní Evropě. Na náhody věří je blbci - vše je jen politika center moci [pláč]

286353

15.3.2013 6:49

Radiovy rozhovor s rabbinem o nove zvolenem papezi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Bylo k pulnoci,kdyz z mnoha stran se rozbehla diskuse o nove zvolenem papezi Frantiskovi 1, mimo jine se nechal slyset rabbin o "tradicnim pratelstvi k zidum" ze strany cirkve a take, ovsem k Israelu, jako takovem,aby take neopomel navstivit v Rime synagogu,ovsem potom i v Jerusalemu,to da rozum a ovsem i museum obeti holocaustu o cemz se nezminil,to je automaticke, takze,program cinnosti noveho papeze je uz je sestaveny, nedodrzet jej,znamena ve vsem svetovem tisku rozject kampan o antisemitismu.Proste a zkratka, asi zadna zmena nebude v politice Vatikanu, az na to,ze novy papez mimo rabina bude pod palbou homosexualu a jejich snadku,feministky pozaduji misto v katolicke cirkvi,az po zenskeho arcibiskupa, ovsem,pravo na preruseni tehotenstvi a jine,nebude to mit lehke, zejmena kdyz mravni korupce kataolicke cirkve je na dennim poradku v mediich.Jestlize by doslo k "Bozi sparevedlnosti"tak by rady mnoha cirkvi znacne proridly, v Americe je katolicka cirkev financne zbankrotovatela a dalsi soudni procesy jsou na ceste.

286349

15.3.2013 8:36

RE: Radiovy rozhovor s rabbinem o nove zvolenem papezi.

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 286349

čoveče, roberte, co to tam máte u vás za pastora? ten by zasloužil metál... [chechtot]

286355

15.3.2013 7:50

Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nový Papež aktivně podporoval juntu, která mučila, vraždila a dával "mizet" desetitisíce jeho spolu/Včanů a která byla loutkovedena z Wall Street (ó ti hodně/zlí Hoši/Imperialisté z volf/strýtu se navracejí).

Jak už potvrdil pan anonymní Předřečník, pan Papež nebyl (z Volf/Strýtu) vybrán mir nichts, dir nichts proto/vá, aby si pravicující Argentinci zakřepčili radostí nad volnou svého pastýře.

Pan Papež byl vybrán proto, že prošel kalbou lásky k juntě, Volf/Strýtu a deformám. A určitě nebude Loutkářům a jejich Shabes/GOJ/im překážet v utužení New World Orderu. I za cenu zničení milionů existencí oVčanů planety Země. Elasticita jeho ne/lidských hodnot již byla prověřena.

Nemalou váhu však má i fakt, že Jižní Emerika již není zpravicovaným a zinkajícím dvorkem. Zvláště ne po zbídačujících deformách a pravicujících Smlouvách s oVčany během posledních destiletí a staletí. Brazílie, Venezuela, Cuba jsou nemalými trámy v bedlivém oku Hochů z Volf/Strýtu.

Chvat, s jakým musel odstoupit z trůnu jeho předchůdce Benedict a.k.a. Rottweiller Boží (nicneříkající, obtěžující a zaplevelující obrázek je zde (A young Joseph Ratzinger saluting Hitler ) a nastolení Františka - coby/vá zakaleného fanouška vojenských pravicujících diktatůr a Eskader Smrti - napovídá, že se máme na co těšit. A že jde doopravdy do tuhého.

Nebudu už ani povzbuzovat k ještě usilovnějšímu pravicování, toonnelování, hltání Hayek, Friedricha VON - protože z výše uvedeného chvatu je zřejmé, že už je příliš, příliš, ale opravdu příliš pozdě. A nastane brzy sprint o život.

286351

15.3.2013 9:17

RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286351

Svatá stolice vždy vypomáhá svým kámošům v kšeftu tam,kde je bota tlačí.Proto byl za perestrojky pro východní Evropu a hlavně katolicky dostatečně zblblé Polsko Vojtyla a nyní pro Jižní Ameriku,o které se svého času zmínil i legendární "CHE Guevara",že je "těhotná revolucí",tento velmi povedený a osvědčený jezuita s fašistickou praxí z Argentíny.Poslední dekádu mám dojem,že papeži nosí pod sutanou rajtky a nápisem na opasku"Gott mit uns".No,uvidíme.Jisté je,že po smrti Huga jisté síly vycítily vhodný okamžik a začínají se mobilizovat k frontálnímu útoku.Čekejme co nevidět další "skrčky" vůči nezávislým režimům Jižní Ameriky.Obávám se ale,že ta velká "rozpracovanost"USA muže na druhé straně nadělat "těžkou hlavu" jim samotným.

286357

16.3.2013 7:42

RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 286357

Souhlas! Jen doplním, že za vším dnes hledej i Čínu, která určitě nemá zájem, aby se jí bankrotující JůYsEj či EUropané kvartýrovali nerušeni do "její" Afriky coby zdroje energie a surovin. Proto Pax Emerikána musí vynuceně reagovat na Írán, Severní Koreu, Venezuelu atd. atd.

Čím více tasků, tím lépe pro svět, který ucítí slabost světového četníka No.1[smích]

286429

15.3.2013 13:16

Predsa máme čierného pápeža.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 286351

No nie to jeho koža čo je čierna, ale jeho duša. Teraz buduje imidž skromného človeka, ale je len otázka mesiacov či týždňov kedy ukáže svoju pravú tvár, tvár zločinca.

Myslím si, že v apríli začne ísť do tuhého, ľudia budú protestovať alebo rovno búriť (málo sa o tom hovorí, ale aj Taliansko a aj Francúzsko má vážne problémy okrem Španielska, Portugalska a Grécka) a keď ten zločinec nielen že nebude protestovať proti použitiu Eurogendfor-u proti demonštrantom alebo nezačne protestovať proti sociálnym nespravodlivostiam či nevyvedie nepovie niečo čo nie je ľuďom po vôli, tak ho možno z Ríma vyženú a to by bol lepší prípad.

Tak či onak súčasný a minulí pápež je zločincom, lebo podporovali alebo kryli zločincov a rozpad RK cirkvi po strate jej morálneho kreditu a prípadnej násilnej smrti pápeža či odsúdenia kvôli zločinom ktorý spáchal by bol neodvratný (a mnohými aj vítaný, ja osobne si myslím že náboženstvá a cirkvi prinášajú viac škody ako úžitku t.j. sú parazitmi).

286376

16.3.2013 7:51

RE: Predsa máme čierného pápeža.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 286376

Zajímavý text je i o spojení pana Papeže s nejreakčnější mašinérií po WWII: Papež František a spojka banderovců

"...A v Argentině se sví setkávali se svými. Stěpan Čmil těmto lidem vyhovoval. A zdá se, že Čmilovi zase vyhovoval jeho oblíbený žák, Jorge Bergoglio..."
Zdroj: http://www.outsidermedia.cz/Papez-Frantisek-a-spoj...

Pan Papež může mít nejen protilidový, pravicující a protivenezuelský záběr.
Ale díky odkazu výše jde nejspíše i o protagostu se silnou antiruskou a antislovanskou agendou.

Takový All-in-ONE - na univerzální použití. Hlavně, že jezdi/l po městě sockou[smích]

286430

15.3.2013 16:49

RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

haban 89.?.?.?

Reakce na 286351

Lustroval jsem Devianta jestli ho nepřijali do Club of Rome, a náhodou našel tuhle zajímavou studii z roku 2007.

Population The Elephant in the Room

O tom jak snížit populaci na Zemi během 75 let na požadovanou 1 miliardu.

Končí velice optimisticky, že se to stihnout dá. [smích]

Based on this model we would experience an average excess death rate of 100 million per year every year for the next 75 years to achieve our target population of one billion by 2082. The peak excess death rate would happen in about 20 years, and would be about 200 million that year. To put this in perspective, WWII caused an excess death rate of only 10 million per year for only six years.

286392

15.3.2013 8:34

papež Washingtonu?

raskolnikov 46.?.?.?

takhle to otočit, v tom musí být opět notná dávka víry...
washington je od 2sv.v. vatikánská pevnost, jak pentagon, tak cia, jsou vedeny tradíčně katolíky z elitní jezuitské univerzity v georgetownu... kde že to je??

286354

15.3.2013 9:35

Není šprochu, aby v něm nebilo pravdy trochu

abc 89.?.?.?

Takže máme tu okultistom predpovedaného posledného "čierneho" pápeža špiritistickej cirkvi /jezuiti chodia v čiernom oblečení/František je plne k službám elít NWO. Správa sa žoviálne ako Gorbačov. Je určený na rozloženie RKC zvnútra pomocou právd, proti ktorým bola RKC 1 700 rokov imúnná svojim pokrytectvom, tým že ovládala a podporovala svetské vlády. A teraz k titulku.

Pri príležitosti prvej omše pre kardinálov v Sixtínskej kaplnke 14.3.2013 povedal:
„Ak sa nebudeme spovedať Kristovi, čím sa staneme? Skončíme ako poľutovaniahodná mimovládka,“ vyhlásil František v rámci svojej kázne. Kardinálov pritom varoval, aby sa „nespovedali svetskosti diabla“.„Kráčanie, budovanie a spovedanie nie je jednoduché. Niekedy prichádza aj k otrasom,“ pokračoval a dodal: „Chcel by som, aby sme my všetci po týchto dňoch spásy mali odvahu kráčať v prítomnosti Pána.“

Koľko právd povedal v pár vetách... RKC je ako mimovládka...každý predsa vie, že pravá cirkev Kristova je označená ako panna a je budúcou vládou zeme. Čím je RKC? Tým čo povedal František: "mimovládka", manipulujúca ľuďmi, ktorí sú opíjaní v nevedomosti oo Bohu a tak neschopní pochopiť, že "RKC sa spovedá svetskosti diabla" /CIA/ Svet žije v "posledných dňoch" v prítomností Pána. 20.3. sa stretne Obama s Bibim a ponúkne svetu zmluvu, na rozdelenie Jeruzalema na izraelskú a palestínsku časť a chrámovu horu pre Vatican /Vatican názov starého etruského pohrebiska v Ríme/ Smrtiaci kruh Vaticanu v rukách jezuitov bude uzavretý....

286359

15.3.2013 9:49

Pápež je proti osi Washington-London.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Pápež je proti osi Washington-London.
Nájdite si všelikde na internete cez GOOGLE ako bojoval kázňami ovplyvňovaním vojenskej vlády aby bojovala proti agresii NATO teda Veľkej Británie a USA na Falklandoch-Malvínach.
Preto je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom tróne ktorá bude brániť najbiednejších.

lebo jezuiti vždy chránili indiánov domorodcov pred vyvraždením Portugalskými Španielskymi a Habsburskými kráľmi a ich poskokmi grófmi barónmi.

Za to ich králi ohovorili pred pápežom a on ich zrušil.

neskôr ich iný pápež obnovil.

Nájdite si vo vyhľadávači jezuitské redukcie.

jezuiti bránia indiánov pred svetskou mocou čo ich chce vykorisťovať.

Dajte si do google indiánske redukcie:

http://www.teologicketexty.cz/casopis/2008-4/Reduk...
Pokračovanie jezuitských redukcií je teológia oslobodenia:

http://blisty.cz/art/26290.html

286361

15.3.2013 14:27

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 286361

doplnim:

http://blisty.cz/art/34126.html

286379

15.3.2013 16:56

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 286379

Krásné, skoro jsem se rozplakal. Je to něco podobného, jako když tu někteří píší o tom, jak Wehrmacht jel na východ jen proto, aby těm chudákům staveli vývařovny. Podobné kydy se samozřejmě píší i dnes, jelikož armády se dnes označují za rekonstrukční týmy.

No, přečteme si, jak to bylo doopravdy:

Obchod s otroky byl pro jezuity výnosným zaměstnáním, jak ukazují například Diffie a Griesinger. J. Lavreckij cituje brazilského historika Gilberta Freyrea, který píše, že “Využívajíc ochranu koloniálních úřadů, se jezuité zmocnili v Brazílii obrovských pozemků a zotročili desetitisíce indiánů. V XVII. století se v jejich rukou ocitly rozsáhlé oblasti v provinciích Maranhao, Pará, Pernambuco, Amazonas a Sao Paulo. ... Zotročujíc indiány, vystupovali jezuité současně proti světským kolonizátorům a žádali nahrazení otroctví indiánů otroctvím černochů. ... Na jedné straně usilovali jezuité uchvátit do svých rukou moc nad místním obyvatelstvem a sami si ho zotročit, na druhé straně doufali, že zvýší své příjmy obchodem s černošskými otroky, kterého se aktivně účastnili. Jezuité zacházeli tak daleko, že nutili indiány žít s černoškami, aby mohli jejich děti - mulaty - prodávat do otroctví.” (J. Lavreckij: Vatikán, náboženství, finance a politika; 1958, str. 90 viz také str. 77)

Nelegální obchod Vatikánu za pomoci jezuitů najdeme již v 15. - 17. století. Tehdy Řím kromě jiného obchodoval např. s prostitucí. Vatikánské úřady schvalovaly tuto živnost a žádaly prostitutky o týdenní poplatek. “Roční příjmy papeže z tohoto špinavého zdroje činily 22 000 zlatých dukátů. Římskokatolický zájem na prostituci šel tak daleko, že jej jezuita Silvestri Petrasanctae teoreticky ospravedlňoval.” (Karl A. Molnau: Hříchy politického katolicismu, pravá tvář církevní hierarchie, str. 46)

No, tohle samozřejmě nepsali jezuiti, tak to asi bude lež. Neboť jedině katoličtí autoři mluví pravdu.

286393

16.3.2013 8:06

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 286393

hahaha,dobry,dobry,dobry!tak soudruh lavreckij z roku 58 rikás.
hahaha ,jiste ojektivita sama.zano.jeste cekam prichodu soudruha jirasko,nejedleho,zprav lodrnova,mf heute a zavrsime to nejakou historiografii od dana browna.none? [velký smích] [mrknutí jedním okem]
ja,ja bratri zednici molnau,nebo tondi .na ty nesmime taky zapomenout...
heh,muze byt krasne ,mit to v palici takhle silnejsimi brasky preskladany
az by jeden vam ,vy jednoduchy kuci usati zavidel.zano [velký smích]

286432

19.3.2013 2:56

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

p. 113.?.?.?

Reakce na 286393

...odprejsknul nebo byl vodprejsknut starej papez Velky Inkvizitor /neco jako inkvizitor Bublig masovej psychopatickej vrah/, prisel novej zase Jezuitskej jako Konias velkej milovnik knih a vseho tisteneho a jestlipak se taky mrska pri modleni nejmin 3x denne devitiocasou kockou...a jestli nesvindluje a nevodbejva...to.. Opus Dei maji zase vostnatej drat vokolo stehna vomotanej.....jeden normalnejsi pederastkatolik nez druhej...

286621

15.3.2013 21:19

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 286379

Jezuita neni zadny spasitel. Je to pouze dalsi konzervativni katolik. O informacich v clanku nemam duvod pochybovat.

Tyto instituce byly odjakziva spjaty s fasismem, nyni jeste planuji neco o stupen horsi.

Pro pripomeni Vatikanskych posluhovacu taky doplnim:
http://www.blisty.cz/art/66298.html

Ale jinak, z Tebe by mel urcite Tiso radost.

286404

15.3.2013 10:02

JPP , jedna pani povedala ....

romaker 91.?.?.?

Kuchár tu uvarí z vody a blázni konzumentov, že je to špecialita. [oči v sloup]

286362

15.3.2013 10:03

Je to vyyborne !

steve 174.?.?.?

Novy bozi frajtr byl vybran spravne ! Budeme zase vrazdit, rabovat, borit, krast a i jinak menit tvar sveta k obrazu bozimu. Je to krasna vec - ta bozi laska, a tech upecenych mimin zaziva ...., to budou vydatne svacinky ...
Ceska mladezi - vzhuru do naborovych center Cizinecke Legie ! Latinska Emerika ceka s otevrenou naruci. [mrknutí jedním okem]

286363

17.3.2013 23:20

RE: Je to vyyborne !

p. 60.?.?.?

Reakce na 286363

...cela ta cirkev svata a papezove a Vatican a cela jejich historie jsou jen padne a presvedcive dukazy ,ze buh neexistuje...

286541

15.3.2013 10:07

ááá pátá kolonka v podobě sutanistů pro Jižní Ameriku

r.m. 213.?.?.?

aby se probůh zabránilo "socializaci" zadního dvorečku USA.
Dolary brát budou a basta fidli a sociálním a zdravotním pojištěním a jejda i znárodňováním dojných firemních kraviček si dvoreček rozvracet nedáme!!! [oči v sloup]
Nebo snad pozvracet?

286364

15.3.2013 11:50

noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro

http://www.sme.sk/c/6733058/noveho-papeza-poradil-...

286367

15.3.2013 12:01

Som šťastný že máme svätého otca Františka I. Preto lebo je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom tróne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Som šťastný že máme svätého otca Františka I.
Preto lebo je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom tróne ktorá bude brániť najbiednejších.

Je jezuita ale to je len klad a dobre
lebo jezuiti vždy chránili indiánov domorodcov pred vyvraždením Portugalskými Španielskymi a Habsburskými kráľmi a ich poskokmi grófmi barónmi.

Za to ich králi ohovorili pred pápežom a on ich zrušil.

neskôr ich iný pápež obnovil.

Nájdite si vo vyhľadávači jezuitské redukcie.

jezuiti bránia indiánov pred svetskou mocou čo ich chce vykorisťovať.

Dajte si do google indiánske redukcie:

http://www.teologicketexty.cz/casopis/2008-4/Reduk...

Pokračovanie jezuitských redukcií je teológia oslobodenia:

http://blisty.cz/art/26290.html

286368

4.4.2013 0:05

RE: Som šťastný že máme svätého otca Františka I. Preto lebo je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom t

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 286368

presne tak

287599

15.3.2013 13:46

Lžete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Na té druhé fotce vubec není Bergolio ale mnohem starší kněz. Bergoliovi bylo tenkrát přes padesát. Co to tady píšete?

286377

15.3.2013 16:23

RE: Lžete

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 286377

Uklidni se, nadýchni se, dej si deset zdrávasů a uvidíš, svět bude hned lepší!

286389

15.3.2013 20:37

RE: Lžete

Raja Harishchandra 178.?.?.?

Reakce na 286389

Ty si prečítaj Leninove spisy, čumákuj na bedňu, ale predovšetkým nemysli, mohol by si sa zblázniť zo zistenia, ako sa tvoje predstavy líšia od skutočnosti.

286401

15.3.2013 22:38

RE: Lžete

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286401

proč by měl číst spisy katolického pohůnka masového vraha pravoslavných heretiků? [překvapení]

286413

17.3.2013 19:45

RE: Lžete

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 286413

>proč by měl číst spisy katolického pohůnka masového vraha
>pravoslavných heretiků?

Lenin byl katolický pohůnek??? [překvapení]

A ty "heretiky" bych v tomto kontextu dal zcela jistě do úvozovek!

286531

15.3.2013 14:51

teologia oslobodenia

1442 78.?.?.?

jezuiti maju predsa v popise prace byt na obach stranach konfliktu, aby ho mohli ovladat. takze na tom ci je zastancom teologie oslobodenia alebo nie, vobec nezalezi. ide iba o to na ktoru stranu bol vedenim preveleny.

286382

15.3.2013 16:01

noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

ttp://www.sme.sk/c/6733058/noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro.html

286387

15.3.2013 19:25

RE: noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 286387

Vsimnete si, ze Ratzinger "odstoupil", kdyz byl verici katolik Hugo Chavez na smrtelne posteli (nebo mrtev a Vatikan to vedel jako prvni).
Je tezka financni krize, ktera kosi Evropu hlava nehlava a Vatikanska banka je ztratova jako jine banky. Venezuela je jedina katolicka zeme v OPECu a jeji ropa muze zachranit katolicky stat pred financnim krachem.
Berme argentinskeho jezuitu jako stycneho dustojnika mezi Venezuelou a Vatikanem, protoze muslimove se financni krize nemuseji obavat.

286398

15.3.2013 16:07

Papež chudých:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Papež chudých:
http://www.sme.sk/c/6735408/pre-argentincanov-je-frantisek-papezom-z-chatrci.html

286388

18.3.2013 0:16

RE: Papež chudých:

p. 61.?.?.?

Reakce na 286388

....navrat k chudobe hlasa nova Jeho Holiness papez Frantisek a pritom sedi ve Vatikanu na bilionech...

286542

15.3.2013 16:34

argentína

andrej2013 94.?.?.?

Počas prevratu v Argentine sa pachali strašne zverstva.Teraz v sudnych procesoch vychadza na verejnost vselico.Je obzalovaný aj nas najvyšší.To ako ludia mizli mi rozprával aj očitý svedok ktorý tam žije aj s otcom.Helikoptéry brali ludi na výsluch a nad morom nimi krmili žralokov.Dufam že naš manager največšej občianskej spoločnosti na svete sa z toho poučil a bude svet viest spravodlivo a s čistým svedomím pre blaho aj obyčajných ludí.

286390

15.3.2013 17:15

RE: argentína

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 286390

Ano s těmi vrtulníky je to pravda. Říkalo se tomu lety smrti. Někdy vojáci shodili člověka živého a někdy už jen mrtvolu.

286395

15.3.2013 20:45

RE: argentína

Raja Harishchandra 178.?.?.?

Reakce na 286390

Protipapík má viesť svet? Čo za totalitnú vládu vzývaš, aby jeden kacírsky šašo, ktorého popularizujú bezbožné médiá celého sveta, prikazoval čo sa smie a musí, máš nanajvýš strach, aby sa nestalo, aby z toho obyčajní ľudia neprofitovali.

286402

15.3.2013 19:28

Jak ho vidí konzervativní katolíci

Adolf Balík 213.?.?.?

Tak jsem se kouknul, jak ho vidí konzervativní katolíci a nejsou z něj moc odvázaní:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2725...

Je to člověk, který z nich má asi největší zkušenosti z kolaborace se spikleneckou gangsterskou násilnickou světskou mocí - ať už to hodnotíme jakkoliv. Očekává snad církev, že právě této zkušenosti bude teď v jejich čele zapotřebí?!

286399

15.3.2013 21:02

RE: Jak ho vidí konzervativní katolíci

Raja Harishchandra 178.?.?.?

Reakce na 286399

Je nanajvýš dojímavé ako mnohí nečlenovia vatikánskej sekty majú toľko túžob sa vyjadrovať k voľbe predsedu ovcoidného spolku. Oni sú takí odosobnení, že nevenujú voľný čas vo svoj prospech, ale posudzovaním druhých, v rámci toho aj ohováraniu a klamstvám o nich.
Semín nie je žiadny katolík, len nespokojný pokoncilista, ktorý si vynucuje zo svojho ničotného postavenia právo hodnotiť zvolenie jedného z kardinálov.
Pre Semína je každý kardinál pravým kardinálom, právoplatne prehláseným za kardinála pravými, podľa Semína papíkmi, ale už upiera pravému kardinálovi, aby sa stal papíkom, hoci všetky jeho konania vyplývajú z koncilových dokumentov a ducha koncilu, vrátane náboženskej slobody, všeobsiahleho ekumenizmu a kultu človeka.
Semín nepreklial vatikánsku sektu, on ju uznáva, len sa počudovane vyjadruje, koho že to má za kápa, veriaci chce zazlievať konanie jemu nadriadeného v pyramidálnej hierarchii. Ak Semín uznáva sektu a pápežstvo, nemá sa ani len usilovať o vyjadrenie svojho „názoru“, ináč je to burič a pokrokár sám, a nie konzerva ako píšeš.
Praví katolíci sa rozišli s koncilistami a volajú sa sedesvakantisti.

286403

15.3.2013 21:27

RE: Jak ho vidí konzervativní katolíci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 286399

To jsou pouze kecy a divadlo.

Muze chodit i bos do "prace", muze hezky mluvit, ciny budou jine.

Tem chudym neda ani vzdelani (katolicke zeme udrzovane zamerne v silne nevzdelanosti), ani praci, ani dustojny zivot.

Bude mozna pouze nejakou dobu hezky mluvit, aby lid neprotestoval do doby, nez budou protesty zbytecne...

Sam je konzervativec, ten strach konzervativnich katoliku je pouze "naoko". Dobre vedi, koho maji na trune. Nedostane se tam nikdo, kdo by je mohl ohrozit.

286405

15.3.2013 21:50

Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu

Emil Robot 90.?.?.?

nás už i v přímém přenosu informují hodiny denně a to všemi způsoby,jak v televizích,rádiu i novinách,ale ti zasraní klerofašističtí novináři se dnes nikde ani slůvkem nezmínili o výročí 15.3.1939.Je to naprosto skandální přístup,svědčící o vážných snahách falšovat historii.Je to hnus,kdo dnes dělá novinařinu....

286407

15.3.2013 22:32

RE: Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 286407

Ano to ticho kolem 15. března je zarážející a určitě souvisí s obecnějším trendem. Nad dnešními mediálními prostitutkami není třeba se pohoršovat, jsou produktem doby. Informování o každém prdu a možná i erekci svatých v našich končinách souvisí také s posilujícím vlivem církve, a to i díky restitucím. Protože kdo má velké peníze a majetek má taky moc. A opět zapadá to do obecných trendů. Máme se na co těšit. Povinné náboženství na školách je za dveřmi. A to bude jen začátek.

286411

16.3.2013 12:06

RE: Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu

yoker 109.?.?.?

Reakce na 286407

Opravdu je to tak. Schválně jsem znovu prohlížel "Ruďas". Ani zmínka. Majitelům se připomínání Mnichova zkrátka nelíbí.

286447

15.3.2013 22:41

Falošný a zavádzajúci článok - hanba

Antalkidés 46.?.?.?

Tento článok mieša historické fakty s dohadmi a podsúva autorové podozrenia. Prečo?
Pretože Svätý Otec je hrdý Argentínčan, zastávajúci sa pripojenia Malvín späť k Argentíne, je veľmi nevraživo naladený voči prekliatemu Albionu. Anglie - to je najvernejší sluha Satana. Zvolenie tohto pápeža je nepríjemná facka Veľkej Británii, tak sa začalo s ohováraním a podkopávaním jeho autority, hľadaním škvŕn na jeho minulosti. Len článok nezmienil, že neskorší pontifex Maximus sa angažoval za tých zatknutých jezuitov a represálie voči obyvateľstvu ak aj mlčky podporovala katolícka hierarichická elita, tak on vtedy ešte bol len argentínským jezuitským provinciálom v r. letech 1973 až 1979). Všimnite si, že skoro celé 4 roky pred pádom diktatúry sa s jezuitským úradom rozišiel, práve pre nesúhlas s postojom cirkevných špičiek Argentíny k vojenskej junte. Článok mu zlomyseľne prikladá väčšie právomoci a vplyv ako mal. Práveže koncom 70-tych rokov bol pomerne bezvýznamný. Jezuitská rehoľa je tvrdá disciplína ako armáda! Čo prikážu predstavený cirkvy /biskupi, či arcibiskup Buenos Aires/ to sa muselo rešpektovať, inak hrozí exkomunikácia. On nesúhlasil, tak aby ju neriskoval, odišiel z Argentíny preč - vzdal sa funkcie provinciála jezuitov (dobrovoľne ! Krok nevídaný) a odišiel na akademickú pôdu v San Miguel. [oči v sloup]

286414

4.4.2013 0:21

RE: Falošný a zavádzajúci článok - hanba

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 286414

Malvínské ostrovy nejsou Falklandy aneb Sever proti Jihu cili voda nad zlato -

http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/malvinske-ostrovy-nejsou-falklandy-aneb-sever-proti-jihu-cili-voda-nad-zlato-josef-mikovec.html

287603

16.3.2013 4:01

Assisi. František z Assisi...

levita 94.?.?.?

Od zvolení papeže uběhlo už pár dní a ať se dívám, jak se dívám, na všech stránkách postrádám hledání, proč nový papež přijal jméno František, resp. proč jeho vzorem je František z Assisi. Osobně si myslím, že František z Assisi se musí v hrobě obracet a tento text i s odkazem v závěru:
"Plán „Assisi“ z roku 1920
Skandální svatokrádežné náboženské shromáždění v Assisi r. 1986, organizované
a financované světovou superlóží B’nai B’rith a konané pod předsednictvím
Jana Pavla II., pobouřilo naše kruhy. Věděli jste však, že plán tohoto shromáždění
byl již předznamenán v knize vydané r. 1920, jejíž obsah v souhrnu zněl: „Hodina
tvůrčího Izraele nastala“?
Ve dvacátých letech vyšla skutečně podivná kniha s tajemným titulem „Paříž –
hlavní město náboženství aneb Poslání Izraele“.2 Její autor Jean Izoulet zastával
významné postavení, protože byl profesorem společenské filosofie na Collège de
France. Navrhl podrobný plán zřízení jediné světové vlády. Čteme-li dnes jeho více
1 Sous la Banniere č. 19 (září/říjen 1988). „Plán ‚Assisi’ z roku 1920“ – popis 69 let starého díla,
které předznamenává plán na soustředění všech náboženství v jediném židovském synkretismu.
Assisi, financované řádem B’nai B’rith, bylo předjímáno již před 80 lety a přesně po 66 letech (!)
uskutečněno jako modlitební den „světových náboženství“ za mír 27. října 1986 v Assisi!
2 Paris capitale des religions ou la mission d’Israel, vyd. Albin Michel, Paříž 1936; dále je citováno
z nového vydání.
2
než půl století staré představy, oněmíme nevěřícným úžasem: Mnohá z tam doporučovaných
opatření byla již užita nebo jsou v naší době právě realizována, a to na
celosvětové úrovni! Sylvia Lévi, prezident Alliance Israëlite Universelle, povzbuzoval
v dopise autora takto: „Jak rád bych si s Vám promluvil o otázkách, probíraných
ve Vaší knize! Jsou totiž jádrem mých vlastních tužeb“ (str. 5). – Zmíněné dílo
si tedy jistě zaslouží naší pozornosti!
Všude ve světě je mír ohrožován domácími i zahraničními válkami, třídním bojem,
rasovými konflikty i revolucemi. V zájmu dodání trvalé svornosti rozdělenému
a rozervanému lidstvu Jean Izoulet důtklivě přísahá na vytvoření jednoty lidského
pokolení. Nastolení čistě politické a hospodářské světové jednoty by zde
ovšem nestačilo. Je nevyhnutelné duchovní a náboženské sjednocení v planetárním
rozměru, aby byl kosmopolitismus postaven na pevné základy, protože bez duchovní
soudržnosti by materiální jednota byla velice křehká. Náš autor si našel originální
postup k převedení světového názoru a náboženství na společného jmenovatele.
Jak hned uvidíme, jeho řešení nechybí určitá lákavost - pokračování

286424

16.3.2013 4:06

RE: Assisi. František z Assisi...

levita 94.?.?.?

Reakce na 286424

„Když Izrael usiluje o světovládu, je to jeho dobré právo“
Izoulet apeluje na židovský národ za uskutečnění nového světového řádu – odtud
titul jeho knihy „Paříž – hlavní město náboženství aneb Poslání Izraele“. Je
nezbytné vytvořit spojení mezi lidmi prostřednictvím mezinárodního obchodu a
vysokých financí. Co je to za národ, rozšířený po celém povrchu planety a pletichářsky
obchodující s anonymními penězi? „Nejsou to žádná útlocitní snílkové,
nýbrž tvrdí dobyvatelé už nejen pouhé Ameriky, ale i celé zeměkoule“ (str. 255). Na
rozdíl od běžných představ se Izoulet pasuje na obhájce izraelitských bankéřů, protože
podle něj „pracují na položení základů nového světa! ... Aby planetu vybrakovali,
říkáte? Budiž, ale pokud ano, tak pro nás“ (tamtéž). Z dlouhodobého pohledu
bude jejich činnost humánní, protože bude mít za následek „organizaci metodického
a systematického zužitkování planety“ (tamtéž) prostřednictvím kreditů, akciových
společností a mobilizace kapitálu.
Přesto však jediným cílem Židů nesmí být „vybrakování planety“, protože takový
postoj by posílil antisemitismus a zvýšil napětí mezi národy. „Žádný jiný národ
není tak způsobilý jako Izrael dát své hospodářství do služeb mystiky a svůj obchod
zapřáhnout do služeb mesianismu! ... Dnes jako i v dávných časech jsou v Izraeli
dva – konstruktivní Izrael a destruktivní Izrael“ (str. 262). „Když Izrael usiluje
o světovládu, je to jeho dobré právo. Avšak jsou zde dva způsoby, jak dosáhnout
nadvlády: buď 1) jako citlivý dirigent posvátného chóru otčin, nebo 2) jako pochmurný
žalářník beztvarého a bezejmenného lidstva, skomírajícího v bídě a porobě“
(str. 73). - pokračováníAutor sám je dostatečně bystrý, aby rozpoznal sklony Židů k zničení a zotročení
ostatních národů, ale rozhodl se být optimistický a apelovat na ušlechtilé city této
rasy. Chce, aby se „konstruktivní Izrael“ stal tmelem ostatních národů a jejich
zbožňovaným vůdcem. Židovský světový názor a náboženství mají být majákem,
ukazujícím cestu lidstvu...
3
Jeruzalémská univerzita, maják lidstva
Židovské útočné tažení proti křesťanským národům probíhá ve dvou rovinách,
materiální a duchovní. „Proti kříži a meči se pozdvihly idea a zlato. Odtud pak útoky
filozofické ideje, vědecké ideje a laicistické ideje proti Bohu, proto také útoky
anonymního zlata, internacionálního zlata na otčinu. Vždyť je Žid laicistický a je
Žid kosmopolitní. Laicismus a světoobčanství nejsou nakonec ničím jiným nežli
dvěma tvářemi judaismu“ (str. 259).
Vítězství judaismu je neodvratné; nelze proti tomu nic dělat. „Vyhlazení? Nemyslitelné.
Asimilace? ... Žaludek křesťanstva není schopen strávit čilý a bystrý,
pružný a houževnatý, odolný a bojovný Izrael! ... - pokračování a dokončení

286425

16.3.2013 4:08

RE: Assisi. František z Assisi...

levita 94.?.?.?

Reakce na 286425

dokončení
Pro
Izrael je hračkou spojit a poštvat ostatní země proti ní“ (str. 240). Vyloučení ze
všech veřejných úřadů? To by bylo možné. „Můžete nám však zabránit, abychom
nebyli průmyslníky, obchodníky a finančníky? Můžete našim finančníkům zabránit
působit na tisk a pomocí tisku tlačit na parlamenty a vlády? A dokážete nám zabránit,
abych nebyli učenci, básníky, spisovateli, dramaturgy, novináři či publicisty,
a tím se nezmocnili nejen pouhého rozumového náhledu, ale i obrazotvornosti a
citových vjemů, to znamená abychom se úplně nebo alespoň částečně nezmocnili
duchovní moci, který je, jak víte, mnohem silnější než moc světská, politická, hospod
ářská, zákonodárná nebo finanční“ (str. 241)!
Jean Izoulet jako plamenný obdivovatel „tvůrčího Izraele“ rozhodně nechce židovský
vliv omezovat nebo tlumit, ba právě naopak přemýšlí o dalším posílení jeho
institualizací! K dosažení duchovní a kulturní moci si musí vyvolený národ zajistit
kontrolu všech univerzit světa. Cílem je – ve světovém měřítku – uzavření všech
oblastí duševně/duchovní moci: náboženství, vědy, filosofie, historiografie, umění,
literatury, tisku...
Za účelem sjednocení světových názorů se pak profesor na Collège de France
podrobně zabývá sloučením univerzit. „V současnosti je na světě kolem tisíce univerzit.
Spojme je dohromady! Tím vytvoříme nejvyšší a nejmocnější korporaci, ...
sbor vědců a myslitelů“ (str. 150). Za účelem spojení a řízení tisícovky univerzit
bude vytvořena nejvyšší světová univerzita. Usazena v Jeruzalémě, křižovatce mezi
Evropu, Afrikou a Asií, bude svěřena Židům, národu prostředkování mezi východem
a západem.
Patnáct hlavních funkcí nejvyšší hebrejské univerzity bude v celosvětové rovině
spočívat v etablování jediné řeči, jedné měny, jednoho náboženství, jediné vědy,
jednotných dějin, jedné literatury, jednotného umění, jednotného novinářství, smírčího
úřadu, čestného řádu, kalendáře velkých mužů, knihovny, výstav, olympijských
her a zvláštních úkolů i stipendií (str. 153) Yann Moncomble si ohledně toho
dal práci se sestavením bilance. Některé body jsou uskutečněny, ostatní jsou již tak
říkajíc na cestě. Zájemce můžeme odkázat na Montcombleho knihu „Trilaterálové
a tajemství globalismu“. více: http://www.ulozto.cz/x53cmwV/plan-assisi-z-roku-1920-pdf

286426

16.3.2013 12:08

RE: Assisi. František z Assisi...

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 286426

ještě že ten "plán" nenazval někdo "zeman" [mrknutí jedním okem]
"assisi" bude spíš kachna...
jako člen dominantního katolickýho řádu se bude odkazovat na tradici františka xaverského, ale ještě pravděpodobněji to bude nejdůležtější postava při etablování řádu - františek borgiáš (jeho socha je i na karlově mostě), který je pro katolíky svatý…
...
Francesco Borgia de Candia d'Aragon byl třetí generalissimus řádu. Otec byl kníže Juan Borgia, syn Giovanni Borgia a syn papeže Alexandra VI (Rodrigo Borgia). Matka byla Juana, dcera Alonso de Aragón arcibiskupa ze Zaragozy, který byl levoboček krále Ferdinanda II Aragonského co se oženil s Izabelou Kastilskou (a to byl nějaký pár - vyhnali poslední maury a položili základy katolickému impériu).

prostě borgiové... právě zajímavé jsou ty hlásky "brg", které se opakují i v civilním jménu nového papeže...
jestli ten traktát má znamenat, že je to "pan assisi zakuklený žid", tak je třeba se ponejprv poučit, kdo byli a jsou jezuité - soudruzi ježíšovi! … "soudruzi" je naprosto přesný překald křížící se vícero jazyky… a co se týče "trilaterálů", tak je snad jasný, kdo počítá "po trojicích", nebo ne?
Vložený obrázek

286448

16.3.2013 15:11

RE: Assisi. František z Assisi...

levita 94.?.?.?

Reakce na 286448

Pokud jsem zaznamenala, všude se hlásí k odkazu Fr. z Assisi. Čerstvě hlásá, že po jeho vzoru bude volat po životu v maximální chudobě - a to přece ladí s postavením prolétu z Orwelova 1984...

286455

16.3.2013 15:43

RE: Assisi. František z Assisi...

raskolnikov 176.?.?.?

Reakce na 286455

i tak se to dá říci, stejně jako jsou františkáni žebraví řeholníci, tak jsou řeholníci i jezuité, jsou významy a "významy", no tak mu budeme věřit, že je další František z Assisi, ač jezuia...
Assisi http://www.holycomforterparish.org/blog/images/sai...
Borgia http://saints.sqpn.com/wp-content/gallery/saint-fr...
[mrknutí jedním okem]

286457

19.3.2013 1:39

RE: Assisi. František z Assisi...

p. 60.?.?.?

Reakce na 286448

...Jeho svata neomylna Svatost Asi,si nazavahala ani vterinu /kde se ten Zeman flaka/..a vyhlasila prohlubovani spojenectvi s Izraelem../ ,na vsechny casy,a nikdy jinak a tak brzka mobilizace Vaticanu proti Palestincum a Iranu se ocekava....Na Teheran ,na Teheran...vykrast Iran je v tradicich cirkve svate krizacko-imperialisticke.....pod praporem chudoby a pokory a s pederasty vsech zemi.....vpred...

286617

16.3.2013 7:05

Iný pohľad.

Definitíva 87.?.?.?

Tóra, Talmud, Nový zákon, Biblia, bielych treba klamať, podvádzať a okrádať, čiernych zabiť, biely musí celý život pomáhať vyvolenému židovskému národu, Jehova, židovský Boh, kresťanský Boh, jeden Boh.

"Křesťanství prohásilo člověka za „nízkého a špinavého“, rodícího se s „dědičným hříchem“, který musí celý život „napravovat“, a vše co se mu dějě, je „boží vůle“, nesmí se protivit „osudu“, který mu bůh připravil, a musí bez reptání snášet všechno špatné, protože je to „zkouška jeho víry“, a jedině tak se dostane po smrti do ráje. Jinými slovy, nesmí bojovat s nepřízní osudu, za svá práva, za svůj život, musí se naopak „kát“ za své (domnělé) hříchy, a modlit se, modlit se, modlit se....

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/neco-o-krestanstvi/
Zde se naplno projevuje podstata křesťanství jakožto sociální zbraně určené k „behaviorálnímu programování“ lidí, k formování „otrocké“ mentality, v kontrastu ke kreativní mentalitě svobodných lidí.
Jinými slovy, křesťanství je nástroj k uvrhnutí lidstva do duševního otroctví, k implantaci falešných konceptů, které blokují jakoukoliv možnost skutečného duchovního vývoje.

Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy? Biely človek má na výber: alebo otroctvo, alebo smrť. Samo Chalúpka: "Hoj mor-ho detvo môjho rodu, voľ nebyť ako byť otrokom."
[zmaten]

286428

16.3.2013 10:33

RE: Iný pohľad.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 286428

Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy?
pokud to takhle leze z levanetu, tak je to infinkovaný stejnými bludy, kterými se snaží "římani" kalit vodu už pěkně dlouho...
to je právě přesně to ono - "dojem"! celé je to vyvolávání dojmů a vytváření reality odehrávající se už jen na úrovni představ...
ale je to totální blbost - že to je "židovský produkt" snad vyplývá jen z toho produktu samotného, ale daleko jasněji se jeví opačný pohled, pro nějž hovoří i mnoho hamtatelných souvislostí, kterým se říká evidence - a to je to, že židovství je produkt bible, a tudíž bibli z logiky věci nemohli vyprodukovat židi... [smích]

286440

17.3.2013 16:10

RE: Iný pohľad.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 286428

>Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy?
Nemáte dojem, že křesťanství je produkt bílé rasy na ovládnutí světa? [chechtot]

286520

16.3.2013 14:35

lenže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

ak ste čítali Tajné dejiny jezuitov - tak viete - a klér ide ruka v ruke s manipulátormi - čiže bankami - nič viac a nič menej - vláda lidu se k tobě navrátila _ ta tak

286452

4.4.2013 0:14

RE: lenže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 286452

tajne dejiny jezuitu je naproswty skvar bez jjakekoliv hodnoty

287602

4.4.2013 13:24

RE: lenže

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 287602

ajeeeje!
jen pockejte ,jak vam to vase ignoranstvi zdejsi skupina navysost fundovanych odborniku na historii a religionistiku vytmavi [velký smích]
cozpak nevite ,ze napriklad koba-stalin byl take jezuita?
a lejnin-uljanov-blank poskok a agent vaticana?
he
?
ksaaa,takove elementarni zaklady historie - to by ste mel vedet,to by ste mel vedet a ne jak to nevzdelane a hloupe strevo zesmesnovat pravdu.zano [překvapení]

287630

17.3.2013 13:06

Iný pohľad vážení ovčania

Tak je to 84.?.?.?

Jorge Mario Bergoglio sa biskupom stal v r. 1992, arcibiskupom v '97.
Aký asi reálny politický vplyv mohol mať v roku 1976, keď jezuitského kňaza Francisca Jalicsa uniesli z chudobnej štvrte...

286512

18.3.2013 8:46

Forwad Vam rekne,jak to ma zidovstvo pojistene ve Vatikanu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Pope Francis Offers Hand of Friendship to Jews
Pope Francis I's Jewish Connection
The Last Pope Shaped by the Shoah
Pope Benedict's Jewish Legacy Tarnished By Ties to Holocaust Deniers
The Next Pope and His Name

Within hours of the selection of Pope Francis I as the new pontiff, newspapers quoted the heads of the major Jewish agencies saying that Cardinal Jorge Mario Bergoglio was committed to building bridges to the Jewish community. Jewish leaders said they expected to have a fruitful relationship with him.
Pope Francis I Speaks on Holocaust, Israel and Jews in Only Book
Pontiff's Unscripted Talk With Rabbi in 'Heaven and Earth'

Read more: http://forward.com/articles/173039/pope-francis-i-speaks-on-holocaust-israel-and-jews/?p=all#ixzz2NsHSje1m
Navic,bud epotirat rasismus,ovsem ne ten zidovsky,to da rozum.
Uz jenom zbyva predat klice od vatikanskych archivu k zidovskemu zkoumani a studii.
http://forward.com/articles/173039/pope-francis-i-speaks-on-holocaust-israel-and-jews/?p=3
Francis is more circumspect about Pius XII, the Nazi-era pope whom some have criticized for failing to take a strong enough stand against the Holocaust. The cardinal reminds readers that Pope Pius XII was praised by Golda Meir and notes the mixed feelings many Jews and Catholics alike have to this day.

Read more: http://forward.com/articles/173039/pope-francis-i-speaks-on-holocaust-israel-and-jews/?p=all#ixzz2NsHn1QSw

286554

19.3.2013 0:40

RE: Forwad Vam rekne,jak to ma zidovstvo pojistene ve Vatikanu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 286554

Pedophile priest could be out of jail soon. The victims of one of Australia's worst pedophiles - defrocked Catholic priest Gerald Ridsdale - want him to appear before the royal commission into child sexual abuse.
READ: Celebrations erupt as new pope announced It's believed Risdale, who was sentenced to a maximum of 25 years, but could be released on parole as early as June, molested at least 40 children over three decades.
Co si clovek muze myslet o takovem clanku,z 25 roku trestu vyjit z zalare opet cisty,jako ta opet cista lilie.Existuje vubec Buh,kdyz knezi se neboji za sve kriminalni ciny "boziho trestu"?Neni tydne ,aby dalsi farar necelil dalsimu vysetrovani,co rici na slova skotskeho arcibiskupa,ktery rekl,ze osobne zna dvacet knezi,jez jsou v clanku nemravnych kruhu-kriminalnich kruhu,pouzivajici deti a zneuzivali ve jmenu viry duverivost rodicu a deti.Odplata ,peklo,take neexistuje,kdyby existovalo,tak by se tito kriminalnici bali,ale ,oni se neboji,takze,kostel,vira a jine je jen divadlo,ktere pokracuje az po prisahu mnoha instituci,jez se takto kryji ve svem podnikani s falesnou duverou k druhym lidem.Proc legalni system nenecha plny trest temto nasilnikum,lharum,podvodnikum,kriminalnikum,jez psychicky poskodili deti na mnoho let.
Jak mohli i uredni mista kryt tuto cinnost po cela desetileti,mnozi ve funkci,kde se prisaha na bibli.
At Ridsdale's 1994 plea hearing, witnesses told how he was moved from one parish to another when claims of abuse were raised.
READ: Ex Qld priest on almost 60 sex charges
The 77-year-old priest, who cannot be named and whose address is given as Logan, south of Brisbane, is accused of indecently dealing with children in the Brisbane, Logan and Gold Coast areas between 1977 and 1988.
He's been charged with 57 counts of indecent treatment of children and one of common assault.
He was not required to appear when his case was mentioned in the Beenleigh Magistrates Court on Tuesday.
http://news.ninemsn.com.au/national/2013/03/14/08/45/pope-must-hand-over-sex-abuse-files
V dobe komunismu,mnozi knezi spolupracovali s STB a mnozi spolupracovali s komunisty.

286616

19.3.2013 0:07

To se podívejme, zase ti fašisti!

runner 83.?.?.?

"V této funkci byl Bergoglio nejvýše postaveným jezuitou v Argentině během vojenské diktatury vedené generálem Jorge Videlou (1976-1983) (historicky opakovaně potvrzované tíhnutí a rovnítko mezi katolickou církví a fašismem je vskutku pozoruhodné – p.p.)"

"Tovaryšstvo Ježíšovo – které představovalo konzervativní, avšak nejvlivnější frakci v katolické církvi, úzce napojenou na argentinskou ekonomickou elitu – stálo pevně za vojenskou juntou, proti tak zvaným „levičákům“ v Peronistickém hnutí."

Já si vždy myslel, že to byl právě perónismus, co bylo označováno za argentinský typ fašismu a pokud si pamatuji, byl to Perón a Evita, kdo byli vždy vláčeni tiskem jako prokletí fašisté. A teď se ke svému úžasu dozvídám, že perónismus nebyl fašismus, nýbrž jakési levicové hnutí, jež bylo svrženo Viledovými fašisty, kteří - světe div se! - byli oproti veškerým atributům fašismu naprosto ve vleku MMF a cizích mocností a jednali v příkrém rozporu s národními zájmy Argentiny. Vyhraněný nacionlismus je přitom jedním z neklamných známek fašismu... Tak tedy nevím, ale zdá se, že pan "p.p." nás tak trochu tahá za fusakli... Anebo sám neví co plácá, přičemž označuje za fašismus všechno, co se mu jeví jako neetické a nemorální. Vítejte ve světě neomarxistické propagandy!

286614

19.3.2013 14:27

je to pravdepodobne blabol

U 85.?.?.?

Tie fotky, kde je Bergoglio s Videlom, vyzeraju ako dobove fotografie, mali by teda pochadzat z 2. polovice 70-tych rokov. Bergoglio sa vsak narodil v r.1936, v tom case bol styridsiatnik. Cirkevny hodnostar na fotkach je vsak evidentne podstatne starsi.
Jedna vec, ktoru vytykam Zvedavcovi je az hystericka antipatia voci RKC respektive krestanskej cirkvi a krestanstvu ako takemu. Zachadza to az za hranice objektivity a casto to vedie k tomu, ze sa tu uverejnuje, propaguje a obhajuje hocijaky blabol, len nech ociernuje RKC.

286664

27.11.2013 13:23

Papež mně nezklamal

Miloslav Dědek 178.?.?.?

2170 světových miliardářů kontroluje 33 bilionů USD čistého bohatství, tj. dvojnásobek amerického HDP.
Papež kritizuje mimo jiné "tyranii trhu" a vyzývá mocné, aby bojovali s nerovností a chudobou. Hospodářský systém, jímž se svět řídí, je podle něj "až do kořenů nespravedlivý". "Tohle hospodářství zabíjí," píše v apoštolské exhortaci. "Peníze musí sloužit a nikoli vládnout," prohlašuje.
K názorům papeže je možné dodat, že ve výrobě, výzkumu, vědě a v dalších oblastech se rychle a úspěšně vyvíjejí velké globální organizace. Naproti tomu pokrok v organizaci globálních mocensko-politických struktur stagnuje. Například je nejvyšší čas začít účinně globálně omezovat příčiny oteplování atmosféry, což stávající mocensko-politické struktury nejsou schopné efektivně realizovat. Jedna z možných cest k vytvoření mocensko-politických struktur, které budou schopné efektivně realizovat nejen opatření proti oteplování atmosféry, je uvedena v článku "Prognóza budoucnosti lidstva", který je např. na: http://dedej.bigbloger.lidovky.cz/
Dosažená úroveň rychle se vyvíjejících výrobních prostředků a poznání je v příkrém rozporu s chaoticky se měnící a v podstatě stagnující organizací globálních mocensko-politických struktur. Důsledkem toho je, že budoucnost lidstva se předvídá podobně jako se předpovídá počasí. Je nejvyšší čas vytvořit globální organizaci, která bude centrálně vládnout celému světu. Demokratická světovláda v čele s prezidentem světa bude mít předpoklady a podmínky pro systematické a cílevědomé plánování budoucnosti lidstva v globálním měřítku.

299955

4.10.2015 16:18

papež washinktonu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Plán „Assisi“ z roku 1920Skandální svatokrádežné náboženské shromáždění v Assisi r. 1986, organizova-
né a financované světovou superlóží B’nai B’rith a konané pod předsednictvím
Jana Pavla II., pobouřilo naše kruhy. Věděli jste však, že plán tohoto shromáždění
byl již předznamenán v knize vydané r. 1920, jejíž obsah v souhrnu zněl: „Hodina
tvůrčího Izraele nastala“?

340260

Příspěvků: 67

15.03. 01:47  Nevím,čemu se divíte!
15.03. 04:56 Satanist  RE: Nevím,čemu se divíte!
15.03. 08:28  RE: Nevím,čemu se divíte!
15.03. 06:49 Robert Nohejl  Radiovy rozhovor s rabbinem o nove zvolenem papezi.
15.03. 08:36 raskolnikov  RE: Radiovy rozhovor s rabbinem o nove zvolenem papezi.
15.03. 07:50 MoUdrostrak  Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů
15.03. 09:17 Emil Robot  RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů
16.03. 07:42 MoUdrostrak  RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů
15.03. 13:16 Oracle  Predsa máme čierného pápeža.
16.03. 07:51 MoUdrostrak  RE: Predsa máme čierného pápeža.
15.03. 16:49 haban  RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů
15.03. 08:34 raskolnikov  papež Washingtonu?
15.03. 09:35 abc  Není šprochu, aby v něm nebilo pravdy trochu
15.03. 09:49  Pápež je proti osi Washington-London.
15.03. 14:27 Bubin  RE: Pápež je proti osi Washington-London.
15.03. 16:56 hestroy  RE: Pápež je proti osi Washington-London.
16.03. 08:06 Bubin  RE: Pápež je proti osi Washington-London.
19.03. 02:56 p.  RE: Pápež je proti osi Washington-London.
15.03. 21:19  RE: Pápež je proti osi Washington-London.
15.03. 10:02 romaker  JPP , jedna pani povedala ....
15.03. 10:03 steve  Je to vyyborne !
17.03. 23:20 p.  RE: Je to vyyborne !
15.03. 10:07 r.m.  ááá pátá kolonka v podobě sutanistů pro Jižní Ameriku
15.03. 11:50  noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro
15.03. 12:01  Som šťastný že máme svätého otca Františka I. Preto lebo je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom tróne
04.04. 00:05  RE: Som šťastný že máme svätého otca Františka I. Preto lebo je svätý otec František I revolučnou osobou na pápežskom t
15.03. 13:46  Lžete
15.03. 16:23 hestroy  RE: Lžete
15.03. 20:37 Raja Harishchandra  RE: Lžete
15.03. 22:38 aristokrat  RE: Lžete
17.03. 19:45 Vodník  RE: Lžete
15.03. 14:51 1442  teologia oslobodenia
15.03. 16:01  noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro
15.03. 19:25  RE: noveho-papeza-poradil-bohu-chavez-tvrdi-maduro
15.03. 16:07  Papež chudých:
18.03. 00:16 p.  RE: Papež chudých:
15.03. 16:34 andrej2013  argentína
15.03. 17:15 Magnus Maximus  RE: argentína
15.03. 20:45 Raja Harishchandra  RE: argentína
15.03. 19:28 Adolf Balík  Jak ho vidí konzervativní katolíci
15.03. 21:02 Raja Harishchandra  RE: Jak ho vidí konzervativní katolíci
15.03. 21:27  RE: Jak ho vidí konzervativní katolíci
15.03. 21:50 Emil Robot  Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu
15.03. 22:32 Magnus Maximus  RE: Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu
16.03. 12:06 yoker  RE: Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu
15.03. 22:41 Antalkidés  Falošný a zavádzajúci článok - hanba
04.04. 00:21  RE: Falošný a zavádzajúci článok - hanba
16.03. 04:01 levita  Assisi. František z Assisi...
16.03. 04:06 levita  RE: Assisi. František z Assisi...
16.03. 04:08 levita  RE: Assisi. František z Assisi...
16.03. 12:08 raskolnikov  RE: Assisi. František z Assisi...
16.03. 15:11 levita  RE: Assisi. František z Assisi...
16.03. 15:43 raskolnikov  RE: Assisi. František z Assisi...
19.03. 01:39 p.  RE: Assisi. František z Assisi...
16.03. 07:05 Definitíva  Iný pohľad.
16.03. 10:33 raskolnikov  RE: Iný pohľad.
17.03. 16:10 mtk  RE: Iný pohľad.
16.03. 14:35  lenže
04.04. 00:14  RE: lenže
04.04. 13:24 Bubin  RE: lenže
17.03. 13:06 Tak je to  Iný pohľad vážení ovčania
18.03. 08:46 Robert Nohejl  Forwad Vam rekne,jak to ma zidovstvo pojistene ve Vatikanu.
19.03. 00:40 Robert Nohejl  RE: Forwad Vam rekne,jak to ma zidovstvo pojistene ve Vatikanu.
19.03. 00:07 runner  To se podívejme, zase ti fašisti!
19.03. 14:27 U  je to pravdepodobne blabol
27.11. 13:23 Miloslav Dědek  Papež mně nezklamal
04.10. 16:18  papež washinktonu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 380