Diskuze k článku

Božská fraška

Příspěvků 51

2.3.2013 16:43

Market segment - Odpustky

haban 89.?.?.?

Mě by jen zajímalo, za co dostali ten největší odpustek v České historii?

Kteří politici a co vykecali u zpovědi?

Součástí New World Order má být nejspíš i jedno univerzální celosvětové náboženství svatého zisku.

Ve jménu úvěru dluhu i zisku svatého, amen!

285619

4.3.2013 0:42

RE: Market segment - Odpustky

fohat 194.?.?.?

Reakce na 285619

to chce poslední pomazání http://www.youtube.com/watch?v=c0pkbFiujC8

285721

2.3.2013 22:20

papež bude "negger

Adam.. 94.?.?.?

Tentokrát si to banky pohlídají...kdo ho pohladí chytí AIDS.

285644

3.3.2013 5:41

Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Definitíva 87.?.?.?

Slepá viera v náboženstvo káže ľuďom nerozmýšľať, neklásť si otázky, neanalyzovať nemyslieť a teda ani nekonať pre zlepšenie kvality života jedinca ani spoločnosti. Káže veriacim veriť a poslúchať, žiť v hriechu, a budú po smrti spasený...nastav aj druhé líce...o vyvolenej židovskej rase, ktorej musí biely človek pomáhať...náboženstvo je o Pánovi, ale slobodný človek nemá pána, Slovania boli slobodní ľudia. Náboženstvo je o duchovnom zotročovaní ľudstva. Kresťanstvo sa šírili príkazom od r. 313 a tiež mečom pre tých neposlušných. Kresťanstvo je o genocíde Slovanov, Ukrajincov a Rusov. Slováci-Slovieni našťastie - nešťastie prijali Cyrila a Metoda.

Čo tak medzinárodný vojnový tribunál za milióny mŕtvych, za genocídu, za zotročovanie ducha?
Koľko % veriacich je v najvyspelejších kultúrach severnej Európy, v kultúrach, ktorých predkovia boli Slovano-árijci?
Čo nám náboženstvo dáva?

285661

3.3.2013 17:10

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 285661

No v podstate súhlas, každé náboženstvo zotročuje myseľ človeka a žiada od neho aby slepo veril (veril aj hlásateľom "zaručených právd" ) odvádzal desiatok bohu všemohúcemu rozumej cirkvy a nerozmýšľal, lebo otrok to nepotrebuje k životu.

Na Vašu poslednú rečnícku otázku odpoviem ja, náboženstvo nám dáva otroctvo, chudobu, nevedomosť a dôvod na nezmyselnú nenávisť a vzájomné vraždenie.

Slobodný človek nepotrebuje ani pána, ani náboženstvo, ale potrebuje vedomosti ako funguje svet (a pevný vnútorný kompas).

285690

3.3.2013 19:02

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

abc 89.?.?.?

Reakce na 285690

Pravá cirkev Kristova je soľou zeme. Čo to znamená? Presný opak morálneho rozkladu, ktorý je opísaný v článku. Nie nadarmo píše Biblia, že tam kde je Boží duch je sloboda. Len ten človek je slobodný, ktorý dbá na práva iných. A to najdôležitejšie právo Boha určovať čo je dobré a zlé pre človeka bolo napadnuté vzburou, ktorá viedla k nezávislosti na Bohu. Jej následkami sme obratý o slobodu žiť v zdraví a dokonalosti na rajskej zemi. Boh to dovolil z jedného dobrého dôvodu. Pre večné poučenie ľudstva. Kto sa tohto poučenia vzdáva, nemôže mať v poriadku vnútorný kompas v nás.

285695

3.3.2013 23:07

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 285690

[smích]
http://youtu.be/0annFpEOW2E

285713

6.3.2013 13:28

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

steve 174.?.?.?

Reakce na 285713

Hnus !! Strasne !! Ty slova .., To je zlocinec. Opovrhovani nasi dokonale demograzyje a zvoobody. Berenicka - ta to umi "rozpalit", to je Umeni !
Kde ten sycak bydli ? Hlaste jeho jmeno ! Okamzite vepsat do popravci bonzoknihy Tetytydli. A na usvite - ratatata ( a nekdy i vice !)
Nepripustne - rovnat Nadcloveky a podprasata do jedne lajny !, .. a MIR ! - to je popirani humanismu !

285929

5.3.2013 13:12

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

romaker 91.?.?.?

Reakce na 285690

Orakle vie ako funguje svet ! [velký smích]
Žiadny ateista nemôže vedieť, čo dáva veriacemu náboženstvo. Tak ako žiaden normálny muž neprecíti pôrod. Kričíte na ulici "Ja rodím !" a čudujete sa, že Vás považujú za blázna.

[chechtot]

285861

3.3.2013 18:49

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

abc 89.?.?.?

Reakce na 285661

Čo nám náboženstvo dáva? Zaujímavá otázka, ktorú si kladú ľudia, ktorí v živote nečítali Božie slovo Bibliu. Keby ju čítali, tak by poznali, že nám dáva zmysel života v pravom poznaní Boha a jeho zámeru s ľudstvom, ktorým je raj na zemi. Tento bol odloženný pre vzburu voči Bohu. Nájsť odpovede na otázky odkiaľ sme sa tu vzali, kam smerujeme, prečo je na zemi zlo a dokedy je potrebné poznať. Kto ich poznanie zavrhuje pre skutky cirkví je chytení do pasce, ktorú mu nastavil odporca a ohovárač Boha.

Biblia tiež odhaľuje, že v mene boha tohto sveta satana vystupuje falošné náboženstvo, ktoré Biblia nazýva prostitutka, čiže žena ľahkých mravov, smilnica, ktorá je vydržiavaná k nesvätému účelu slúžiť potrebám politikov na zastretie ich zločinov proti ľudstvu. Každá politika ako umenie ovládať ľudí klamstvom skončí vojnou. Tú požehnáva cirkev. Inak by nemohlo byť napísané " že sa našla v nej krv všetkých zabitých na zemi".

Naproti tejto "pobehlici" je cirkev Kristova označená ako čistá panna, nevesta baránkova, ktorá sa nepoškvrnila svetským vplyvom politikov. Cirkev Kristova je budúca vláda nad zemou s krásnym názvom Božie kráľovstvo. O príchod Božieho kráľovstva nás naučil modliť sa Kristus. Je niekto proti?

285694

3.3.2013 19:39

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

dub 89.?.?.?

Reakce na 285694

a kerýho boha prosim ich, v bibli je jich tři prdele, tak kerýho maj na mysli vašnosto? pána, jahveho, elohim či ty další?

juž jsme to tu rozebírali, ale odpovědi jsem se od vymytejch makovic nedočkal, tak mi třeba pomůžete vy.

jak vás mohla něco naučit fiktivní postava?

a tím modlením myslíte onen satanistický rituál, kdy po odbrblání předepsaných hovadin vám velekněz dá pojíst těla satanistické oběti a popít její krve?

a co modlení přinese? normální lidi přiloží ruku k dílu, vymytý makovice jen úpěnlivě prosí na kůru a čekaj, až jim začnou padat pečený holubi do huby. takovejm otrokům se to vládne, v makovici vymalováno, ručičky šejdrem, a ještě nastavují druhou tvář. oni zakladatelé náboženství a církve dobře věděli, co činí, škoda, že to nejsou schopny pochopit ty ovce (ani jim nevadí, že je černoprdelničtí pasáci tímto termínem označili a nazývají, neb je to jejich vynález). a dokud to nepochopí, do té doby budou otroky, i když zbožnými, avšak poslušnými. a hlavně budou stále čekat, až to za ně udělá někdo jinej, asi ten svatej duch, co neposkvrněně zprznil mařku, a otrokáři tak budou moct nerušeně parazitovat a ovečky stříhat...

inu u normálních zdravých lidí to budete mít s vymejváním kebulí vždycky těžký[smích]

285699

3.3.2013 20:07

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 285699

ja - nikdy to nefungovalo - a dokonca v Tábore len dva týždne - takže - stačí len veriť a dúfať - a aj tak sa h....o stane

285701

3.3.2013 23:09

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 285694

>Čo nám náboženstvo dáva? Zaujímavá otázka, ktorú si
>kladú ľudia, ktorí v živote nečítali Božie slovo Bibliu.
>Keby ju čítali, tak by poznali, že nám dáva zmysel života v
>pravom poznaní Boha a jeho zámeru s ľudstvom, ktorým je raj
>na zemi.
Mam dojem, ze Bible nelaka lidi pro viru v Boha kvuli nejakemu zisku, kvuli nejakemu profitu. (Treba pro to, ze prinasi pocit stesti, nebo ze se tim ziskava bonus pro vstup do nebe.) Verit v Boha se ma, alespon ja to tak v Bibli citim, z nezistnych popudu - pro konani dobra jen tak. Ridit se Bibli pro zisk, treba ze po smrti je takto moznost dostat se do nebe, je uz byznysem vlad. S takovymi "vericimi" to maji vlady snadne, snadno si takove verici omotavaji kolem prstu.

285714

5.3.2013 13:33

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 285661

staci si precist 4 prvni slova a dal uz jeden nemusi.
prestoze znam spousty vericich ,nevim ani o jednom ,ktery by veril v nabozenstvi.zano.
jaka potom diskuze s temi,kteri neznaji ani ta nejzakladnejsi fakta i atributy toho,co "kritizuji" [zmaten]

285862

3.3.2013 6:22

Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Na Université de Montréal, při hledání dokumentace altruismu pro vědecké semináře, skupina vědců studovala existující dokumentaci života „matky Terezy“ a ve své analýze došla k závěru, že ta žena mohla být cokoli, jen ne svatá. Zastávala sadistický názor, že nemocný musí trpět jako Kristus na kříži a proto v jejích misionářských „domovech pro umírající“, pacienti nedostávali léky, včetně léků proti bolestem, umírali bez zdravotní péče a za hrozných hygienických podmínek. Mother Thereza byla neobyčejně lakomá, její velkohubé modlitby vyžebraly pro její nadaci stovky milionů dolarů, které vkládala do tajných účtů, ale nedopustila ani dostatečnou výživu pacientů v jejích misích. Na svoji obhajobu říkala: „There is something beautiful in seeing the poor accept their lot, to suffer it like Christ's Passion. The world gains much from their suffering.“

Co by mohlo být lepší, než blahořečení a následně svatořečení tohoto modelu zla pro oživení církve a inspirace věřících, zejména v době, kdy kostely jsou prázdné a orgán církev je v úpadku?

Tištěná verze bude zveřejněna v březnu 2013 a k dispozici pouze ve francouzštině, mezi 42 studií náboženství / Sciences Religieuses.
Celý článek anglicky.

Obdobné je to s kardinály a potentáty "svaté" stolice, trpí sexuální a psychickou úchylkou. Lid však chce vidět svět krásný.

285663

3.3.2013 12:07

RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 285663

Nejdu obhajovat nečí svatost, jsem k matce Tereze neutrální, a dusledne neco overovat je vždy problém. Váš príspevek podle mne používá neúplné až nelogické dedukce. Není jasné, zda by tem lidem, kterým bylo pomáháno, nekdo pomohl lépe, než ona. Je možné, že by se stát na ne vybodl, stejne jako se vybodne i u nás, však lidí je dost. Pak reči o sadizmu ve jménu utrpení nejsou na míste, protože to, že nemocný človek trpí je proste fakt, i bez toho, že se toho účastní nekdo další.

K tomu článku - málo zamerený na konkrétní vec, nebo prípad. Pokud se chci dovedet skutečne neco o tech penezích, a jakáže byla souvislost s JPMorgan, proč takový postup tak najdu jen pár nekonkrétních vet, zbytek jen posbíraná omáčka a hromada z mého pohledu nepodstatných vecí odpoutávající pozornost jinam.

Nevím, kdy si konečne dají lidé pokoj s tou vizí svobody. Svoboda reálne neexistuje. Je to jenom limitní abstrakce. Míru vždy určuje nevyhnutnost. Pokud neznáme nevyhnutnost, nemá smysl hlásat a rozebírat svobodu. Emoce se dají budit i rozumnejším a méne nebezpečným zpusobem.

285675

3.3.2013 20:26

RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Reakce na 285675

>Nejdu obhajovat nečí svatost, jsem k matce Tereze neutrální

Matku Terezu vytvořila média spolu s vedením dobročinných organizací a Vatikánem. Organizátoři a činitelé v dobročinných organizacích jsou placení a mají životní zájem na reklamě, podvodu sdělením polopravdy. Podobně je to se záštitou dobročinnosti miliardáři a svým způsobem i médií, pro které je dobrou vlastní reklamou vyzývání k darům pro nebohé.

Jestli by postiženým lidem pomohl lépe stát je sice dobrou otázkou, ale teoreticky a v tak zvané demokracii, stát jsme my všichni. Sociální stát by tedy pomohl a proto na slovo sociální, potažmo „socialistický“ se dnes plive, zaměňujeme bývalý režim s významem slova, který je zcela jiný.

>reči o sadizmu ve jménu utrpení nejsou na míste

Výroky matky Terezy jsou vyloženě sadistické a stejně lze kvalifikovat vedení jejích misí.
Moje osobní zkušenost s jeptiškami je stejná.

285705

4.3.2013 16:30

RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

haban 89.?.?.?

Reakce na 285705

Ti "svatí" jsou aplikování principu "power of vision". A je celkem jedno, co skutečně udělali či neudělali.

Důležité je, že to pozitivně a vizionářsky působí na psychiku ostatních. Pokud něco chcete dosáhnout, prvním krokem je věřit tomu!

Problém je spíš v tom, že se vždycky najde pár takových, kteří to
- nepochopí
- pochopí jako způsob manipulace s ostatními
- ze vzdoru k pedofilnímu faráři to sabotují
- vychcaně využijí

A proti tomu je skutečně těžká obrana.

Nový kněz vede svou první zpověď.
Krásná blondýna mu ve zpovědnici povídá:
"Otče, zhřešila jsem, líbala jsem se s mužem!"
"To je jeden zdrávas dítě," odpoví farář.
"Otče, ale my se i osahávali," pokračuje blondýnka.
"To je deset zdrávasů dítě," říká farář.
"Ale otče, ono to zašlo dál. My jsme měli i orální sex!"
Farář se zamyslí a jde se zeptat katechety:
"Kolego, co bývalý farář dával za orální sex?"
"Obyčejně fidorku."

285782

4.3.2013 2:23

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 285663

Mohou neco takoveho napsat, ja se nepotrebuji zbabele opirat o nazory jinych pomazanych mozku z universit. Ja jsem si prohledl jeji videa on YouTube, podival se do knih co napsala. Mluvil jsem s lidmi z Indie kde pracovala. Ty se jen zapojuses psychicky do modni vlny aby jsi se citil psychicky zajimavy. Ja nevim jestli byla svata ci ne , ale razne odsekavala elite, pred kterou ty pouze vrtis ocasem divajice se na porna nechavajice se slabosky manipulovat. Krome toho , mother Teresa mela dve sari a kbelik, to byl jeji veskery osobni majetek, stejne jako vsech zen jejiho radu. Bylo jich asi 20.000 a zili cely zivot mezi nejhlubsi spodinou v Indii.
Specialne jsi mne rozesmal s jejimi tajnymi ucty, k cemu by ji byli?? A splachovala si na zachode sampanskym !!! aby jsi nezapomel.

285728

4.3.2013 6:19

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 285728

Neda mi to, abych se Sasu nezastal. Predesilam (nekrupanskou cestinou; na rozdil od vas), ze toho pana vubec neznam, nikdy jsem zde na jeho nazory nijak nezareagoval, trebaze nektere by si to zaslouzily - to jenom na okraj, aby nevzniklo u diskutujicich s podivnymi fantaziemi podezreni, ze mu ho treba...
>Mohou neco takoveho napsat, ja se nepotrebuji zbabele opirat o
>nazory jinych pomazanych mozku z universit.
Nezda se mi, ze by Sasa byl zbabely, a jeste jinak, kdyby ne "pomazanych mozku z univerzit", tak treba vatikanske darmozroutske zrudy by se stale jeste oblekaly do ohozu z travy a lupenu. (Tak by ostatne byly pred svetem duveryhodnejsi!!!)
>podival se do knih co napsala
Jo? Docela rad bych ji videl, jak ty knihy psala. Nejspis by byly ctouci jako ten vas text.
>Ja nevim jestli byla svata ci ne , ale razne odsekavala elite
No, pokud ty penize odvadela potajmu do Vatikanu, bodejt by "neodsekavala elite". (Ono se na to stejne jednou prijde!) [vyplazený jazyk]

285735

5.3.2013 5:20

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 285735

Ja verim , ze mela s Vatikanem obchodni spojeni, ale jen tvrdim ,ze vam!!ani mne neni znamo jake?? a take nevite jestli dostavala pujcky ci podporovala papeze ve prepychu. Ja mam repekt pro pravdu a fakta a zdravou neduveru. Sasa by mel psat o vecech o kerych neco vi , ja verim , ze nektere university jsou schopni udelat z kohokoliv cokoliv. Proc by se mel svet zajimat v dnesni dobe jestli mother Teresa mela psychicke problemy?? Proc by to melo byt dulezite?? Ale tvrdit , ze posilala penize do Vatikanu a okradala posledni chudaky v Indii je mozne a prijatelne jen pro pivni vypite mozky. Ja ani vy nemame zakladni predstavu o Mother Teresy financi, fakt je Sasa ma v hlave zamlzeno a stavi svuj nazor na nazoru nekoho koho nezna. Problem Mother Theresy byl , ze na konci zivota prestavala verit asi 10 let.
Napsala mimo jine knihu poesie , udelejte si Google. Ja si nejsem jisty tak vecmi jako vy.Vsichni zbabelci jsou si jisty velice vecmi, to uz prinasi psychicka zbabelost. Trochu si nechte projit hlavou. Mother Teresa kdyz dostala Nobelovu cenu, tak si mohla zit , kdekoliv a jak koliv , lec faktem je, ze zustala mezi zebraky a tak mi pripada vase tvrzeni trochu vzdalene reality....coz mne neprekvapuje.

285820

5.3.2013 7:12

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Reakce na 285820

>Ja verim ,

že panu 66 ležím v žaludku [chechtot]

>Sasa by mel psat o vecech o kerych neco vi

Jen překládám článek a Vás zřejmě zajímá, sám přiznáváte, že ji strašilo na majáku.

>Proc by se mel svet zajimat v dnesni dobe jestli mother Teresa mela psychicke problemy??

Když dle Vás všichni ostatní jsou „psychicky zbabělí a mají v hlavě zamlženo“, jen Vám tam pane břeská.

>mela s Vatikanem obchodni spojeni
>Problem Mother Theresy byl , ze na konci zivota prestavala verit asi 10 let.

To je problém?[naštvaný]

Přes to se stala „světicí“... Moc se o tom nemluví, že? Stejně jak o jejích sadistických sklonech, ale vždyť psala „básně“.[chechtot]

285823

4.3.2013 9:54

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Reakce na 285728

Můj milý anonymní skoro sousede, „pane 66“, žijeme oba v anglicky mluvící zemi a tak si přečti originál zprávy v angličtině. Komu věříš je jistě Tvoje věc, pro mě pomazaní jsou spíše chlapi v sukních a sutanách, jeptišky sárí moc nemusí, spíš snad hábit a s kýblem jsem žádnou neviděl. Neberu Ti však představy 20.000 jeptišek s kýbly, každý má jiné orgasmické představy. [chechtot] Leho je na Tebe hrdý pašáku. [chechtot]

Vtip ze života: muži po těžkém infarktu ve známé nemocnici v US zachrání život operací by-pass.
Sotva se po třech dnech probudí, uzřel vedle postele jeptišku s perem a psací podložkou a ta se ptá „Máte zdravotní pojištění?“, odpověď pacienta je negativní a jeptiška „Máte peníze v bance?“ -Ne nemám žádné peníze v bance. „Máte nějakého příbuzného, který by vám mohl se zaplacením pomoci?“
Pacient: „Mám jenom sestru, starou pannu, která je taky jeptiška!“ To už vyvede jeptišku z míry a vyštěkne na něj „Jeptišky nejsou staré panny! Jeptišky jsou provdané za Boha!“ a nebohý pacient odpoví: „Výborně, tak tedy pošlete účet mému švagrovi!“

285742

3.3.2013 12:17

21:12.2012 a nic

dimenza dimenza (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Poměrně hodně lidí očekávalo v datu 21.12.2012 totální Apokalypsu a dnes říkají, že se nic nestalo a jedeme dál. Jaká mýlka?! Tento datum odstartoval Novou epochu dění a tedy dovršení Biblických proroctví, ve kterých církev hraje velmi silnou úlohu. Ostatně to uvidíme v následujících letech. Vynoří se neomylný papež, který přivede mnoho lidí k římskokatolickému učení a stane se velmi uctívaným. Je to ten takzvaný Antikrist a zřejmě bude černošského původu. Nic se neděje jinak, než je v Bibli popsáno ( Janova zjevení Apokalypsa 17-7 ).

285676

3.3.2013 19:24

RE: 21:12.2012 a nic

abc 89.?.?.?

Reakce na 285676

Páni interpretujúci Majský kalendár sa pomýlili tým, že nevsunuli do svojich výpočtov takzvaný "nultý rok". Ľudia sa teda dočkajú toho čo bolo sľubované tento rok. A čo sa týka Zjavenia 17,7, treba si pripomenúť celý scenár budúcich udalostí, aby sme vedeli čo nás čaká a neminie...

(Zjavenie 17:7-17) Nato mi anjel povedal: „Prečo si sa divil? Poviem ti tajomstvo tej ženy a divého zvieraťa, ktoré ju nosí a ktoré má sedem hláv a desať rohov:

8 Divé zviera, ktoré si videl, bolo, ale nie je, a chystá sa vystúpiť z priepasti a má odísť do zničenia. A keď tí, ktorí bývajú na zemi, uvidia, ako divé zviera bolo, ale nie je, a predsa bude prítomné, užasnú v údive, ale ich mená neboli zapísané vo zvitku života od založenia sveta. 9 Tu záleží na rozumnosti, ktorá má múdrosť: Sedem hláv znamená sedem vrchov, na ktorých sedí žena. 10 A je sedem kráľov: päť padlo, jeden je, ten ďalší ešte neprišiel, ale keď príde, musí zostať na krátku chvíľu. 11 A divé zviera, ktoré bolo, ale nie je, je samo ôsmym [kráľom], ale pochádza z tých siedmich a ide do zničenia. 12 A desať rohov, ktoré si videl, znamená desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale ako králi dostanú moc na jednu hodinu s divým zvieraťom. 13 Tí majú jeden úmysel, a preto dávajú svoju silu a právomoc divému zvieraťu. 14 Tí budú bojovať s Baránkom, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. Aj tí povolaní a vyvolení a verní s ním.“ 15 A hovorí mi: „Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, znamenajú ľudí, zástupy, národy a jazyky. 16 A tých desať rohov, ktoré si videl, a divé zviera, tí znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia ju a zjedia jej mäsité časti a celkom ju spália ohňom. 17 Lebo to Boh vložil do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel, áno, aby uskutočnili [svoj] úmysel tým, že dajú svoje kráľovstvo divému zvieraťu, dokiaľ sa nesplnia Božie slová.

285698

3.3.2013 13:20

Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

Tak je to 95.?.?.?

Žeby dnešný stav v spoločnosti bol následkom prílišnej zbožnosti, alebo vplyvom katolíckej cirkvi verí asi iba idiot. Avšak je jasné, že jednotlivci v RKC zlyhávali, zlyhávajú a budú zlyhávať. Kto si myslí, že sa tomu dá zabrániť, nepozná povahu človeka. Kto si myslí, že matka Tereza to nerobila dobre - nech sa páči. Isteže všetko sa dá urobiť lepšie. Kto však nechce vidieť prínos, nikde a nikdy ho neuvidí. K zneužívaniu som našiel údaje, ktoré si myslím, že sú podstatne bližšie k pravde ako tie v našej tlači.
Citujem: V USA bylo v letech 1950–2004 obviněno z pedofilie 958 katolických kněží. Odsouzeno jich bylo 54, tedy asi jeden za rok. Ve stejném období bylo v USA pro týž zločin odsouzeno téměř 6000 učitelů tělocviku a sportovních trenérů. Profesorka Charol Shakeshaftová v roce 1994 studovala 225 případů učitelů v New York City, kteří přiznali, že zneužili svěřené dítě. Všechny případy posuzovaly školní autority, avšak jen 35 % bylo nějak kázeňsky potrestáno a pouze jediný z pedagogů přišel o učitelskou licenci. Jen v roce 2001 bylo v USA evidováno 90 000 případů sexuálního zneužití dítěte. Podle studie dětského psychologa Wade F. Horna z roku 2001, která se týkala děvčat z chudých sociálních vrstev, došlo v pouhých 4 % případů ke zneužití člověkem mimo okruh rodiny, v 10 % byl násilníkem biologický otec a v 86 % jiná osoba z okruhu rodiny, nejčastěji matčin druh nebo strýc dítěte.

Ešte otázka na koniec: Ako je to vo Vašom okolí. Bol vari niekto z kňazov v Česku či na Slovensku čo mi pamäť siaha obvinený či stíhaný? Nesnažte sa tvrdiť, že komunisti by to kryli.

285680

3.3.2013 14:58

RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

Emil Robot 195.?.?.?

Reakce na 285680

Komunisti by to samozřejmě nekryli,naopak skvěle a rádi propagandisticky využili,ale flanďáky zmáčkli tak,že byli hodní a nic si nedovolili.Zač jsem jim vděčný,protože ti jediní na ně platili.A navíc do kostela chodily jen "svíčkový báky"a o ty zjevně velebníčci moc nestáli.

Jinak těch případů kněžské pedofílie u nás na farách a junáckých táborech bylo po listopadu už aspoň desítka,chce si to jen vzpomenout...

285685

3.3.2013 18:08

RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

JD 95.?.?.?

Reakce na 285685

tak to neni pravda ani zdaleka komunisti ich kryli ved len u nás v dedine sme mali farara ktorý mal nemanželske deti a vsetci o tom vedeli chodil do mesta v civile na pivo a ani velký komunisti s tým nič nespravili [pláč] a takých prípadov je veľa...
v československu komunisti s fararmi držali spolu...

285691

3.3.2013 20:04

RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

Heriot 85.?.?.?

Reakce na 285691

Být otcem nemanželského dítěte není trestní čin, tam není co krýt. Pedofil je hodně jiná kategorie... [oči v sloup]

285700

3.3.2013 21:15

RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

Emil Robot 195.?.?.?

Reakce na 285691

Já jsem na Slovensku prožil skoro třetinu svého života a je mi skoro 60.A vím jen to,že:"na Slovensku je všetko celkom iné".

Rozhodně je ale fakt,že u vás se katolicismus a náboženství lidem "zadřeli"víc pod kůži a ti vaši komunisti s tím proto museli daleko opatrněji...

285708

3.3.2013 13:47

lenže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

cirkev nemá peniaze - ani kristus nevie kam zmizli...

285681

3.3.2013 19:20

Ohodnocení církve, papeže a dalších, o kterém se mlčí !

Hest 82.?.?.?

Papež Benedikt půjde do vězení na dvacet pět let pro jeho roli v zločinech proti lidskosti, a Vatikanu bohatství a majetk je třeba zabavit, podle historického výroku Mezinárodního Common Law soudního dvora. Mezi odsouzené patří Elizabeth Windsor, královna Anglie, Stephen Harper, ministerský předseda Kanady, a důstojníci katolické, anglikánské a sjednocená církve Kanady.Porota rozhodla, že každý žalovaný obdrží dvacet pět roků vězení a všechen jejich osobní majetek bude zabaven. Nástup trestu 4.3.2013!
Tak je jasné proč se spěchalo s podpisem církevní zlodějiny!
Odkaz: http://itccs.org/2013/02/25/guilty/
http://www.morningliberty.com/2013/02/27/top-50000-nwo-crimes-25yrs-for-queen-pope-pm-harper/

285697

3.3.2013 23:47

Aleba

Tak je to 95.?.?.?

Reakce na 285697

Len si tak trochu kopnúť ...
http://m.neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/clanek.A100417_000081_ln_noviny_sko.iln

....hľadanie viníkov, potrestanie nevinných, odmena nezúčastnených

285719

5.3.2013 12:56

RE: Ohodnocení církve, papeže a dalších, o kterém se mlčí !

romaker 91.?.?.?

Reakce na 285697

Na čem fičíš a kde sa to dá sehnat ? [bliji]

285860

3.3.2013 21:08

Prípad otca Bezáka vraví za všetko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Prípad otca Bezáka vraví za všetko
Viac v linku:
http://www.robertbezak.eu/

285707

5.3.2013 10:02

RE: Prípad otca Bezáka vraví za všetko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 285707

s bezakom by som bol opatrny, mihol sa v kauze pedofilnych praktik v bratislave,

285844

3.3.2013 23:04

cool cesky

fohat 194.?.?.?

Se to jmenuje Zero point energie field....a kazdy poskok ve Vatikanu o tom vi a nepovi....

285712

4.3.2013 0:57

Inkvizice i Bible lze !

Satanist 75.?.?.?

Uz jen to vymejvani mozku inkvizici, ze tehotna svata Marie byla panna je urazkou lidsky inteligence! Vono kdyz se podivame zpet do historie jak zide tenkrat v Judea zili to zrejme bylo uplne jinak a vosobne se priklanim k nazoru, ze kdyz St. Mary prisla domu z ulice kde si v tech dobach privydelavala prostituci jako velka vetsina jejich vrstevnic po pracovnim urazu s velkym bubnem tak ji jeji fotr aby se vo ni a vo toho parncharta nemusel starat s vypocitavosti zidum vlastni zbavil a povesil ji na krk tesari Josefovi kterej byl podle vseho impotentni jinak by takova pohadka tech betlemaku, ze se ten ukrizovanej vlasatej hippie z Nazareth narodil Saint Mary ktera byla pannou v chlive mezi tim dobytkem nemohla vzniknout! A co se tyce inkvizice je fakt zajimavy, ze se nikdy nezajimala kdo jim tu svatou panenku Marii pred 1 - 6 BCE zku*vil........

285723

5.3.2013 12:51

RE: Inkvizice i Bible lze !

romaker 91.?.?.?

Reakce na 285723

Váš príspevok je urážlivý, ale Váš nick to celé ospravedlňuje.
Prajem Vám skoré prebudenie.
Prečítajte si Bibliu, píše sa tam aj o Vás .
„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."
„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."
(Matoušovo evangelium 5,3)

285859

5.3.2013 19:25

RE: Inkvizice i Bible lze !

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 285859

Žiaľ-bohu máte pravdu ro-maker, že Biblia píše tak, ako ju Ni(e)kto napísal...

Prečo Kristus nič nenapísal?
Čítali ste aj evanjelia, ktoré neboli kanonizované, tzv. apokryfy - napr. Barnabášovo ?
Kto napísal túto mýtologicko - rasisticko - védickú "zlátaninu", ktorú dnes nazývame Bibliou?
Čítali ste celú Bibliu a hlboko ste sa zamysleli nad jej v mnohých prípadoch extrémne protichodnými tvrdeniami?
Mohol by byť Boh taký krvežíznivý a rasista, ako v prípade Kaina a Ábela alebo pri biblickom vytváraní "vyvolenej rasy" s jej úžerníckou doktrínou ?:

„Svojmu bratovi nebudeš požičiavať na úrok, na žiadny úrok ani za striebro, ani za pokrm, ani za čokoľvek, čo sa sa požičiava na úrok. Cudzincovi môžeš požičať na úrok, ale svojmu bratovi na úrok požičiavať nemôžeš, aby ti Hospodin, tvoj boh(koho boh?), požehnal vo všetkom, k čomu priložíš svoju ruku na zemi, ktorú ideš obsadiť“..
Biblia – St.zák. Deuteronomium 28:12
„..budeš požičiavať mnohým národom, ale sám si nebudeš musieť požičiavať. Hospodin Ťa učiní hlavou a nie chvostom, budeš vždy stúpať vyššie a neklesneš nižšie, ak budeš poslúchať príkazy hospodina, svojho boha, ktoré ti dnes udeľujem, aby si ich prísne dodržoval. “
Biblia – St.zák. Izaiiáš 60:10 — 12:
„Cudzinci vystavajú tvoje hradby a ich králi ti budú k službám.. Národy a kráľovstvá, ktoré by ti neslúžili, zahynú. Takéto národy prepadnú úplnej skaze“...

A do toho zapadá aj Vaše:

„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."

Skúste sa zamyslieť, čo týmto autori Biblie mysleli!?

Pre-lož-im:

Ne-bo je miesto, kde niet Boha. A tam sa dostanú všetci tí, čo ich neobdaril Duch (skutočný Boh), t.j. tí, čo veria Biblii, ako nejakému "svätému" písmu..

Po vyše 2 000 rokov postupného vývoja Homo sapiens s., žiaľ prastaré "písma" a ich výklady stále ovládajú Mieru chápania dnešného človeka.Kde sa stala chyba pri evolúcii??

Viera v Bibliu a podobné zvrátené svätené písma (kým?), ako je aj Tóra, či Talmud do značnej miery predurčujú konanie jednotlivých nedo-ľudkov (t.j. ľudí, ktorí nemajú správne Roz-líšenie objektívnej reality = nedokážu plne chápať Pravdu života vo Vesmíre).

Skúste sa zamyslieť nad faktom, že kňazi RKC nemajú žiadne pokračovanie genetického materiálu. A navyše inklinujú k nemorálnym homosexuálnym, pedofilným a iným zvrátenostiam.
Prečo?
Sú totiž slepou uličkou vývoja ľudstva, nekorešpondujú s Objektívnou realitou Života. Odbornejšie - sú zajatcami a otrokmi bioinformačných biopolí, ktoré boli pre daných ne-ľudí zámerne vytvorené na ich plné ovládanie!
To umožňuje Globálnym parazitom (následníkom autorov "svätých" písiem a realizátorom dnešnej globálnej politiky ) neustále využívať veľmi jednoduchý princíp:

Divide et impera.

T.j.: Svojich protivníkov rozdeliť a nechať sa navzájom požiera

285885

8.3.2013 14:33

RE: Inkvizice i Bible lze !

romaker 91.?.?.?

Reakce na 285885

„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."
To znamená, že aj hlupáci sú dietky Božie. Čiže kresťan nemá odsudzovať hlupáka, povýšenosť je hriech. Všetci sme si rovní. O tom to je.
Ak Vás prekvapuje, že Kristus nič nenapísal, tak to preto, lebo on nebol spisovateľ ale SPASITEĽ . [překvapení] To je hlavná myšlienka biblie, čudujem sa, že Vám unikla. Iste ste čítali nejakú inú knižku, ktorá mala len podobný názov. [chechtot]
Nejaký "Globálny parazit" Vám predal FAKE. Ale to je dnes bežné, dokonca holohlavému predali hrebeň a bol spokojný ! Veď má záruku!
Pokoj Vám želám .

286026

7.3.2013 4:39

RE: Inkvizice i Bible lze !

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 285859

Natahnete si kalhoty a utrete si slzicky. A pak se pomodlete pod krucifixem 3x zdravas a 3x otcenas...... Ja slouha Bozi budu bojovat proti pedofilii! [chechtot] Snad i v SK inkvizicnikum vratej zasivarny pro jejich pedofilni rejdy!

285961

8.3.2013 14:02

RE: Inkvizice i Bible lze !

romaker 91.?.?.?

Reakce na 285961

Hlupákovi sa zdajú všetci okolo sprostí. [vyplazený jazyk]

286022

8.3.2013 22:23

RE: Inkvizice i Bible lze !

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 286022

Me se zase zdaj sprosti ti kteri inkvizici ktera nekrestansky tim bezboznym lhanim vratila lidstvo vo staleti zpatky jeste nenakopali do prdele! [vyplazený jazyk]

286048

4.3.2013 1:36

Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Já si osobně myslím, že katolickou církev, přímo ve Vatikánu, už dávno šéfujou obřezanci, protože takhle blbě by neřídil vlastní firmu ani hokynář z poslední zaostalé dědiny Zakarpatské Ukrajiny minulých století. Navíc ty zmiňované prasárničky, které praktikují katolických kněží na dětech a jiných závislých osobách, jakoby byly přímo inspirovány Talmudem. Pravda, kdyby se nedrželi příliš tzv. „při zdi“ a aplikovali vícero z něj (bohatá škála oplzlostí a prásáren), asi by neuhnali už ani jednu svíčkovou bábu. Anebo se snad mýlím a znamenalo by to pravý opak a konal by se masový nábor bab do lůna matičky církve?
Nakonec celosvětové informace o zhýralosti katolických kněží i signály o vzrůstajících tendencích k popíračství podvodu tisíciletí, podle mne jsou opět jen rafinovanou taktikou obřezanců, vedoucí ke konečné deziluzi dosud věřících, a tím právě k dlouholetě praktikované destrukci všech forem křesťanského tmářství – až zbude k dispozici jen křesťanstvím a zejména katolicizmem „neposkvrněný“ Starý zákon, který nám budou interpretovat, jako jediný a zaručeně pravý pramen víry, tentokrát už kleštěnci obřezanců v masmédiích, ve školách, v kultuře (tam se to již dlouho děje), atd. a bude zase oblbovat někdo úplně jiný, „pod cizí vlajkou“, finančně neomezený, kdo nebude handlovat s věřícími, národními vládami a parlamenty o modelu, či výši příspěvků pro novou církev, protože to vše už jim dávno patří i s námi. Jen to chtějí racionálně institualizovat do funkčního modelu.

285726

6.3.2013 7:09

RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?

p. 113.?.?.?

Reakce na 285726

...tak sem si myslel , ze nase vlada namisto tech priblblych tyatru , ktery nas maji oblbnout by mela konecne neco kloudneho udelat !!! napr. s cepici v ruce se vydat do Vatikanu a tam vysvetlit ze mame kolosalni dluhy /jako stat/ a ze jestli by nam mohli nekolik miliard euro /to necham na ucetnich/ zapujcit splatkou do pristiho tisicileti a jak ty svatousky znam ani nam nebudou /a nemuzou/ uctovat nam uroky nebot to Kristus pan nemel rad a zakazal to prisne ,sou tam nameko maji nemocnyho sefa a tak doba je prizniva...cestou zpet se zastavit treba v Izraeli naslibovat hory doly a taky muze neco kapnout a potom v Nemecku , ze sudetskych nemcu urcite se lecos da vypujcit v nadeji ze pozdeji vice utrzi...

285914

6.3.2013 11:25

RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 285914

>...tak sem si myslel , ze nase vlada namisto tech priblblych
>tyatru , ktery nas maji oblbnout by mela konecne neco kloudneho
>udelat !!! napr. s cepici v ruce se vydat do Vatikanu a tam
>vysvetlit ze mame kolosalni dluhy /jako stat/ a ze jestli by nam
>mohli nekolik miliard euro /to necham na ucetnich/ zapujcit
>splatkou
Rozhodujicimi hybateli dnesni politiky CR byli a stale jsou pan knize a v pozadi rambo Kalousek - neochvejni katolici - dnes skryti pod nalepku TOP 09. Na zaklade lavinove schopnosti i skoro dosazeneho vysledku dostat do prezidentskeho uradu slechtice (zamysleme se, kde je v civilizovanem svete demokratickym prezidentem slechtic...?), je zrejme, ze pan knize byl vytypovan byt vychozi postavou pro nasledne nastoleni katolicke monarchie ceske. No, a ten druhy takovy katolik - Kalousek - pro tu svoji razanci je soucasnymi urady potrebny a tudiz nepostizitelny pro naplneni predstav hybatelu. Kdo jsou ti hybatele v zakulisi, je zahadou, ale pro tu predvedenou silu ziskat davy pro takovou prezidentskou kampan, jsou skutecne znacne silni.
Myslite, ze tito pobozni kreteni by sli do Vatikanu s prosikem? Naopak, ti tim "cirkevnim vyrovnanim" tam majetky prevedou. Casem se to ukaze. A spolecnost v krizi?, to je pro ne preziratelna zalezitost. Oni uz splnili ukol a maji budoucnost zajistenou - o nic jineho se jim uz nejedna.

285920

7.3.2013 3:33

RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?

p. 113.?.?.?

Reakce na 285920

...vyhnat se tam musi !!!..tyhle slizky,odporny prasata s tim ze se nesmi vratit ke svemu nakradenemu majetku , dokud neprinesou eura.../videl jsem to na Skandalnim videu ,ale nemoh jsem to dosledovat, udelalo se mi spatne../..

285958

8.3.2013 13:53

POKUD je článek v La Republica pravdivý ......

romaker 91.?.?.?

Kresťanom vadí homosexualita, potraty, promiskuita, rozvody , teda veci, ktoré ľudstvo ničia . A kto tieto sračky naopak preferuje ?
[bliji]

286020

8.3.2013 14:04

RE: POKUD je článek v La Republica pravdivý ......

slak 77.?.?.?

Reakce na 286020

Dobrý postřeh. A také mají knihu všech myslitelných zvěrstev. Tak mne napadá čím se vlastně zabývají a na co myslí. Neříká se snad s čím se zachází s tím se schází? A konec konců jejich historie mluví za vše. [mrknutí jedním okem]

286024

Příspěvků: 51

02.03. 16:43 haban  Market segment - Odpustky
04.03. 00:42 fohat  RE: Market segment - Odpustky
02.03. 22:20 Adam..  papež bude "negger
03.03. 05:41 Definitíva  Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 17:10 Oracle  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 19:02 abc  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 23:07 baba_Blažková  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
06.03. 13:28 steve  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
05.03. 13:12 romaker  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 18:49 abc  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 19:39 dub  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 20:07  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 23:09  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
05.03. 13:33  RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?
03.03. 06:22 Saša  Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá
03.03. 12:07 ppppp  RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá
03.03. 20:26 Saša  RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá
04.03. 16:30 haban  RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá
07.03. 07:26 Saša  Ďábelský „anděl“ ta Mother Theresa
04.03. 02:23  RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá
04.03. 06:19  RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá
05.03. 05:20  RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá
05.03. 07:12 Saša  RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá
04.03. 09:54 Saša  RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá
03.03. 12:17 dimenza  21:12.2012 a nic
03.03. 19:24 abc  RE: 21:12.2012 a nic
03.03. 13:20 Tak je to  Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia
03.03. 14:58 Emil Robot  RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia
03.03. 18:08 JD  RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia
03.03. 20:04 Heriot  RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia
03.03. 21:15 Emil Robot  RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia
03.03. 13:47  lenže
03.03. 19:20 Hest  Ohodnocení církve, papeže a dalších, o kterém se mlčí !
03.03. 23:47 Tak je to  Aleba
05.03. 12:56 romaker  RE: Ohodnocení církve, papeže a dalších, o kterém se mlčí !
03.03. 21:08  Prípad otca Bezáka vraví za všetko
05.03. 10:02  RE: Prípad otca Bezáka vraví za všetko
03.03. 23:04 fohat  cool cesky
04.03. 00:57 Satanist  Inkvizice i Bible lze !
05.03. 12:51 romaker  RE: Inkvizice i Bible lze !
05.03. 19:25 Kysučan  RE: Inkvizice i Bible lze !
08.03. 14:33 romaker  RE: Inkvizice i Bible lze !
07.03. 04:39 Satanist  RE: Inkvizice i Bible lze !
08.03. 14:02 romaker  RE: Inkvizice i Bible lze !
08.03. 22:23 Satanist  RE: Inkvizice i Bible lze !
04.03. 01:36  Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?
06.03. 07:09 p.  RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?
06.03. 11:25  RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?
07.03. 03:33 p.  RE: Kdoví kdo a kam opravdu vede katolickou církev?
08.03. 13:53 romaker  POKUD je článek v La Republica pravdivý ......
08.03. 14:04 slak  RE: POKUD je článek v La Republica pravdivý ......

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 942