Diskuze k článku

Pokus o obhajobu Klause

Příspěvků 25

4.1.2013 5:07

Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Jeho vladnuti, trvajici jiz pres dvacet let, je nejen pro zemi nezdrave, ale doslova ji rozklada po vsech smerech. Nevim, na Zvedavce jiz davno nechodim, prave protoze se zde objevuji az zoufale pokusy o obhajobu Klause. Obhajovat jej, ze chtel kuponovkou kopirovat USA ze 30-tych let a vytvaret narodni elity prostrednictvym megazlodejen a gangsterismu je pouhe silenstvi. Jestli By Ceska republika mela nejaky demokraticky model kopirovat, tak snad skandinavske zeme, nebo svycarskou demokracii. Rozhodne ne svetoveho policajta, ktery je treti nejlidnatejsi zemi planety s daleko nejvetsi a nejsilnejsi svetovou armadou. Zaroven je take totalne zbankruptovan.
No nemam tady ani chut se rozepisovat, protoze dalsi clanek uz opevuje Klausovu amnestii velkou logikou, coz hned prvni komentar hodnoti jako vynikajici. Ach boze...

281559

4.1.2013 9:08

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

herbert 77.?.?.?

Reakce na 281559

Myslim si, ze clanok, nielen tento, hodnoti Klausa relativne vzhladom k prostrediu a "konkurencie" medzi ostatnymi politikmi.
Ano, ja suhlasim, ze 90-te roky boli jedna velka rozkradacka byvalych komunistov, StB-akov pripadne pracovnikov prognostickeho ustavu, ale to vsetko im umoznilo aj mlcanie verejnosti, ktora bola jaksi v soku a pri tolkych zmenach proste nezvladli napor vsetkych tych zmien po velkom Karnevale '89.
Bohuzial sa ludia v beznom zivote casto chovaju ako za diktatury. Vrchnost im nieco nakaze a oni to nasleduju bez akejkolkvek kritiky. Staci sa pozriet na mnozstvo obhajcov zrusenia institutu tzv. osoby blizkej. Oni proste nechapu, ze v slobodnej krajine moze slobodny obcan vyuzit vsetky dostupne prostriedky na obhajobu.
Je to na dlhe rozpravanie, ale chyba je v tom, ze sucasny lud v postkomunistickych krajinach zatial nie je na slobodu pripraveny. Nezasluzia si ju.

281575

4.1.2013 10:44

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 281559

Napsal jste: Jeho vládnutí,trvající již přes dvacet let,je nejen pro zemi nezdravé,ale doslova ji rozkládá po všech směrech. To je skutečnost, která bude mít velmi silné a negativní dopady na budoucnost příštích generací. Dá se to též vyjádřit větou: Vykořenění národa. Přesto bych vás poprosil, abyste nebyl tak odměřený ke zvědavcům a vysvětlil nám -národu,souvislosti tohoto vývoje. Pokud je to možné.

281584

4.1.2013 21:03

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 281584

Jak jsem se jiz zminil, nechci se na periodiku zastavajicihose Klause vubec vyjadrovat, ani angazovat. Tak jen strucne. Klausova amnestie je ku prospechu kriminalniku, ale soucasne i porusovanim prav obeti trestnych cinu, jakoz vsech normalnich, zakonu dodrzujicich a slusnych obcanu. V normalni demokracii by tedy musel byt takovy prezident, jakoz i kontrasigning premier, souzen za porusovani lidskych prav obcanu sve vlastni zeme. Diky zabehnutemu kriminalne-ekonomickemu propletenci, zadna politicka strana, nakonec ani soukroma organizace, tyto dva nenecha zalovat u mezinarodniho soudu za porusovani lidskych prav v Ceske republice. (Tito dva momentalne nejvyssi vladni predstavitele spojuji po staleti prezite feudalni ci otrokarske manyry s demokracii!!!)
No a jasnou logikou za zvoleni Klause i jeho amnestie jsou slova Langera pri Klausove druhe volbe presidentem, kdy sproste nadaval Bursikovi, protoze nechtel Klause volit. 'Jdi do prdele, jestlize si ho nezvolime, muzeme jit taky vsichni brucet.' To je proc se za zvoleni Klause prezidentem tak statecne bil hulvat a psychopat Topolanek.
Ten dvacetilety vyvoj, ktery se dnes vladnouci elitou v Cechach slavi Klausovou amnestii, je ve skutecnosti oslavou kriminalizace a degradace ceske spolecnosti. Ano, zacalo to ukoristenim moci po komunistech s neuveritelne podvodnou restituci a privatizaci narodniho majetku (pod heslem nove vznikle elity: my si nakrademe, zaprodame narod a budeme bohati), coz byla vlastizrada. Nynejsi amnestie, podle clanku ze Zvedavce, dava velkou logiku a zaroven hleda obhajobu Klause. Ovsem pravdou je, ze jde o utuzeni kriminalne-ekonomickeho systemu a prikryvani jeho zlocinnych stop. Balamuceni naroda Klausem s jeho populistickou retorikou je sice konsistentni, ale zatizi velmi negativne zejmena mladou generaci a generace pristi. Vzdyt nedavno publikovana Klausova poznamka, ze by v pripade prezidentskeho viteztvi Okamury emigroval nerika, kolik desetitisicu mladych Cechu jiz emigrovalo - kvuli Klausovi a jeho nesnesitelne ekonomicke politice.

281617

5.1.2013 10:50

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 281617

Škoda, že nechcete napsat rozsáhlý článek na toto téma a zveřejnit jej na Zvědavci. V moři manipulace a matení má takový čin dalekosáhlý význam. Nicméně,i za tento krátký článek vám děkuji.

281659

4.1.2013 11:21

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 281559

Pisatel zde má naprostou pravdu i s panem SČ,který píše níže.Za to,co ten starý,ješitný,pomstychtivý blázen z Hradu za celá ta léta nadělal,za škody a křivdy,by měl být napíchnut na kůl a nezaspouží si jej obhajovat.Co vzal do ruky zkurvil,ukradl,nebo nechal ukrást.Každý den se s důsledky jeho "genia"potýkáme.A opravdu nestojí za to se o tom rozepisovat zde.Však on už to někdo jiný sepíše a doloží,tak jak o "bombarďákovi". [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

281585

4.1.2013 20:23

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Anděla Klidná 217.?.?.?

Reakce na 281585

On asi vás a deset milionů dalších uhranul, že se mu nikdo nevzepřel... Jestli ho všichni poslouchali na slovo, jak naznačujete, je to výjimečně schopný chlap. V zemi s deseti miliony neschopných.

281613

5.1.2013 0:18

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 281613

Je velikým štěstím, že je zde těch deset milionů neschopných. Být jich jen o něco málo méně, nebyl by tu již kámen na kameni, jako všude tam, kde se prohnala občanská válka. Ti všehoschopní se ji dokonce už od plyšáku snaží seč mohou vyvolat. A proč? Inu ona i tisíciletá diaspora touží po nějaké domovině oplývající mlékem a strdím jen pro sebe, tudíž je z ní nutné nejdříve vystrnadit ty tisícileté místní tuzemce. Zejména když jak známo "kdo vládne české kotlině, vládne Evropě". A jak to zařídit? Klasicky. "Divide et impera" za pomoci cukru a biče. Amnestie k tomu byla posledním Klausovo trumfem v rukávě a presidentští kandidáti to v drtivé většině jistí.

Nebude snadné vydat tu zločinnou diasporu a jejich užitečné idioty spravedlnosti gojů, jsou-li v té spravedlnosti vůbec jací. Ti hříšníci jsou jako ti desperáti z Májovek, kteří poté co zákon zneuctili, se proti hněvu jejich obětí jeho ochrany dovolávají. Nezbytné to ovšem je a to neprodleně. Jinak se uplatní ta úvodní věta hymny... a aby se tak nestalo, tak by se měl uplatnit alespoň národní pud sebezáchovy...

Pro editora. Je zbytečné toto zcenzurovat. Pořád je ještě prostor i jinde.

281633

5.1.2013 2:05

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

p. 113.?.?.?

Reakce na 281585

....se vsemi zememi byvaleho vychodniho bloku, ktere se nechaji i nenechaji/Srbsko/ s vyjimkou dnes Ruska.....je zachazeno jako se staty ktere PROHRALY VALKU...podobne jako s Nemeckem po I.svetove valce tehdy pomoci versailske dohody....1921...drancovani pokracuje ... vladni kresla pro ty co drancovani provadeji /stranicka prislusnost neni dulezita/a vyhody a amnestie pro ty co se nechali chytit....ve sluzbach zapadnich ekonomicko-teroristickych agentur a organizaci.....

281644

4.1.2013 5:24

Klaus a spol ?

Satanist 75.?.?.?

Obhajobu v ceskym krateru si zaslouzi narod aby Klaus v konopny vopratce za ty prasarny visel na sibenici!

281562

4.1.2013 9:15

Amnestie - logický krok Klause

ŠČ 85.?.?.?

Klaus je, celkem vzato, velice dobrý ekonom. Spočítal si, stejně jako komunisté v roce 1988, že je dobré předat vládu jiným. V roce 1988 se zadrhla ekonomika na růstu produktivity, kdy za daného systému už nebyl možný její rozvoj (a tím i růst HDP).
Po převratu se celá ekonomika rozvíjela jen na dluh a výprodeje toho, co zbylo po komunistech. To byla prvotní politika Klause. Dnes už není co rozprodávat. Vše je rozprodáno do zahraničí a přesto se dál produktivita nezvyšuje. Systém se vyčerpal a je nutno jej znovu nastartovat. Na dluh to už nepůjde, protože ten naakumulovaný za posledních 20 let se bude muset začít splácet. Nynnější kličkování vlády je jen oddalování přiznání toho, že Klausův experiment nevyšel. Klaus sám tedy musí vytvořit podmínky pro "sametový" přechod systému na jiný. Proto ta amnestie a další (dosud skryté kroky jak vůči zahraničí, tak i domácí elitě).

281576

4.1.2013 20:27

RE: Amnestie - logický krok Klause

Anděla Klidná 217.?.?.?

Reakce na 281576

Můžete, prosím, vysvětlit, jak souvisí amnestie s přechodem na jiný společenský systém? Jak to nastartuje hospodářství? Jaké skryté kroky Klaus podniká - zřejmě o nich něco víte...

281614

4.1.2013 21:48

RE: Amnestie - logický krok Klause

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 281614

Jelikož je Kkaus bez pochyb agent KGB, jedná se s největší pravděpodobností o toto:

Operace Golgota

"Všechno, co jste předpověděl, je strašlivá, tragická pravda," pokračoval Andropov. "Tento proces je nezvratný a již L. D. Trockij předvídal rozklad strany a Thermidor. Naše společná strategická úloha je: nastolit skutečný socialismus, který by byl zbavený všech nánosů minulosti," pokračoval úvod do mých nových úkolů.

"Jste přesvědčený, Juriji Vladimiroviči, že náš lid takový socialismus potřebuje?" dovolil jsem si trochu ideologické drzosti.

"Jsem zcela přesvědčen, že tato země je stvořena pro kolektivní spolužití. Většina lidu, lidové masy, nemohou žít jinak než na úkor energické, talentované, produktivní menšiny. Většinovou masu nemůžeme donutit pracovat, jinak se nám hned začne bouřit. Jaké je tedy východisko? Zlikvidovat celý národ? To by byl stalinismus. Nezbývá nic jiného než vytvořit novou společnost!"

"Promiňte mi upřímnost, Juriji Vladimiroviči, ale Vaše první kroky coby generálního tajemníka podle mého názoru nemíří ani v nejmenším k takovému cíli. Přece honěním povalečů na ulici nebo důslednou kontrolou příchodů do práce lidi pro výstavbu sopcialismu nezmobilizujeme! A Vaše usnesení o snížení cenxy vodky, které si získalo popularitu u lidí..., co to má být?"

"Cynismus?" zeptal se Andropov s úšklebkem.

"Ano..." rozohnil jsem se.

"Ale, Michaile Petroviči, vyjasnil jste nám vynikajícně strategickou úlohu, ale zatím jste stále nepochopil cesty, jak jí dosáhnout. Systém zemřel a obnovit ho není možné. Ani netřeba! Na co by nám byla živá mrtvola? Úloha spočívá v tom, abychom systém definitivně zničili, urychlili jeho skomírání a místo něho vybudovali skutečný socialismus, který by podporoval všechen lid, a to prostřednictvím svobodných voleb.

"Přiznávám se, Juriji Vladimiroviči, že Vám celkem nerozumím, nechápu. Nebude to velmi nezpečná manilovština, uvěřit v socialistický entuziamus lidu?"

"Tak a tím přicházíme k podstatě celé operace. Láska k sociaslismu u nás vyrůstá z nenávisti ke kapitalismu. Proto se Vám ukládá vypracovat plán nastolení kapitalismu v SSSR a přitom ne měkkého, švédsko-sociáldemokratického typu. My musíme uvrhnout celou zemi do dravého, bezuzdného kapitalismu, kde vládne jen zákon džungle!" Andropovovy oči mne probodávaly, vyzařovaly sílu přesvědčení.

"Všechno jsem pochopil, Juriji Vladimiroviči, nebude to však až příliš velké utrpení pro náš lid?" pozvolna jsem kapituloval.

"Samozřejmě, neuvěřitelně velké! Ale jiné cesty není! Nebo si snad myslíte, že naše ubohá, neefektivní propaganda může probudit nenávist ke kapitalismu?"

281622

5.1.2013 0:51

RE: Amnestie - logický krok Klause

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 281622

Vypadá to, že budete mít tu Andělu na svědomí. A kdo ví, jestli zůstane jen Neklidná... [vyplazený jazyk]

281637

5.1.2013 22:58

RE: Amnestie - logický krok Klause

hc 90.?.?.?

Reakce na 281622

>Jelikož je Kkaus bez pochyb agent KGB,

Správná poznámka. Stačí v kostce znát Klausovu reálsocialistickou minulost, aby se člověk musel ptát nakolik má ty svoje gauneřiny z vlastní hlavy a nakolik je úkolován.

281686

4.1.2013 11:27

Při troše snahy

M.H. 93.?.?.?

lze na podobném způsobu jakým je sepsán tento článek obhájit i Hitlera a Stalina. Taky to mysleli pro své národy dobře.
Nikdy mi rozum nevezme, proč se tolik (alepoň zdánlivě) inteligentních lidí nechá tak snadno fatálně zblbnout nějakým narcisitním psychopatem.
Podle velmi jednoduchého ale 100% fungujícího kritéria, kterým je dopad činů hodnocené osoby, je soudruh Klaus nepopiratelně nemocný muž až zločinec. Co kolem toho nakecá je lhostejné, platí právě jen ty činy. Což ostatně pravil i všeobecně ctěný žid jménem Ježíš.

281586

4.1.2013 12:38

Klausův přivýdělek do důchodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Podle mě je nejjednodušší vysvětlení toto: Klaus si prostě potřebuje přivydělat nějaké peníze do důchodu. Dal milost gaunerům s miliardami v kapsách, tak by mu na jeho švýcarské konto mohlo přistát nejmíň 100 milionů. Prosté, jednoduché vysvětlení.

281591

4.1.2013 13:25

Církvi i lidem se musí všechno vrátit !

Adam. 62.?.?.?

Jinak to rozkradou češi. [bliji]
Přesněji rozhází za nesmyslné sociální podpory nemakačenkům a voličům politických stran.

281592

4.1.2013 22:10

RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 281592

Ty woe! [překvapení]

Samozřejmě se vše musí vrátit církvi a lidstvu, jinak nebude spiknutí proti těmto subjektům nikdy odhaleno. [chechtot]

Ne, fakt dobré. Pište dál, občas je nutné sem hodit i nějaký vtip. [chechtot]

281623

4.1.2013 23:18

RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !

steve 174.?.?.?

Reakce na 281592

Pane Adame - Vas argument je jiskricim drahokamem v zahrade vesmirne deemograzyje a svedsi o bezhranicne spravne oddanosti nasi mile vendo-dobe, jakozto i hlubokem studiu v ustavu vedeni - jenz hrde se zve "zakladni skolou", mnohdy specialni ...
Pouze bych nesmele doplnil, ze ona opravnenost venovani vseho cirkvi - prameni rovnez z Vam zcela jiste znameho faktu, ze muzi "husite" a zeny "husnice" nebyly buzeranty ani lesbami !! O tom, ze soudruh Jezisek byl hodny a nebyl v lidovych milicich - stejne jako hodny Fisher - bezpochyby vite.
Je nanejvyse uklidnujici vedomi, ze vlast ma takove hrde syny, jam jste i VY - bez pochyby. Volme soudruha Duku na Hrad - ten je take hodnej, ma takovy ten bozi vypaseny zdravy ksichtik a slovansky "kukuc", i ta uniforma "lidovych milici" by mu docela slusela - kdyz na to tak prijde ... Pane Adame, pyste vyce a vyce, civilizace ekonomickeho rozkvetu bude chvatat ve Vami vytycenem smeru !! [mrknutí jedním okem]

281626

4.1.2013 20:17

autor článku

fohat 194.?.?.?

doufám napsal tuto velmi zajímavou uvahu Falzifikace a falzifikátoři českých dějin....

281612

5.1.2013 16:02

Zbožné přání

pje 193.?.?.?

Předně, vycházet z generační poučitelnosti v USA je poněkud ošemetné ve světle ekonomické a sociální situace v současných USA, kde současným gaunerům ti prohibiční nesahají ani po pěstěné kotníky. Byznysem zcela neidylickým a tržně nedokonalým pootevíraná vrátka příležitostí jsou jen přihláškou do klubu, kde je pozice dostupná dle tržní míry lidského jedince. Co na tom, že velké sviňárny slouží jako pseudoomluva pro konání těch malých. Co na tom, že Klaus, nevěda nic o udržitelnosti a systémových prvcích reality, s arogancí sobě vlastní vylepuje nálepky ekologistů stejně jako bolševiků na každého oponenta. Ekonomii ani lidem nerozumí, od mládí přesvědčený o své jedinečnosti, je pouhou atrapou prezidenta. Ani to antievropanství už mu nikdo moc nevěří, třebaže jde o vážnou a nesnadno řešitelnou věc. Havel? Hospodský význam kašpara v úkolu...

281677

6.1.2013 2:58

Klaus lepší prezident než Havel?

JanUsti 94.?.?.?

Přes nepochybné chyby a omyly Václava Havla (zejména v zahraniční politice) je srovnávání se současným prezidentem VK pokus o hodně špatný vtip. Souhlasím s předchozím příspěvkem, že pokud by byly 30. léta, tak by zde mnoho čtenářů chválilo Hitlera za ekonomický pokrok, pořádek v zemi a další podobné věci. Že již měl v té době koncetrační tábory pro komunisty a další odpůrce by tak nějak taktně přešli. Klause samozřejmě nelze považovat za obdobnou kreaturu. K tomu má ještě naštěstí daleko... Na druhé straně je Klaus výrazný symbol a spolutvůrce politického a společenského marasmu v jakém se nachází naše společnost v současné době. Je až křiklavou esencí řady negativních osobnostních vlastností - ješitnost, egoisimus, pocit nadřazenosti, atd. a především příkladem člověka s absencí skutečných morálních a etických principů a hodnot, která by uplatňoval v každodenním životě.
Jako prezidenta se za něj stydím stejně jako za Husáka, možná ještě víc...

281693

8.1.2013 19:54

Prstíčkem budete hrabat

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jestli bude prezidentem židobolševik Fischer, můžeme to tady zabalit a uvolnit naši krásnou zemi všude putujícím potomkům chazarského národa. Kostky byly vrženy už v době, kdy jako prozatimní předseda vlády nebyl napadán a osočován médii, jako všichni předsedové vlád před ním i po něm. Pak už stačí jemná a promyšlená masáž v blesku a televizních novinách a zírám, kolik spořádaných prosťáčků, kteří znají cestu jen z práce a do práce, se rozhoduje volit právě tohoto mediálního hrdinu. Pak budou bezmocně zatínat pěsti, až jejich idol schválí každičký krok vedoucí k jejich totálnímu zotročení. Bude pozdě vzpomínat na prezidenta Klause, kteremu sice šli obyčejní lidé bokem, ale stát udržel v důstojné pozici. K čemu jsou média, která nedovedou napsat o tom, že Francouzi a Maďaři zakázali na svém území pěstování GMO plodin, že předseda vlády v Bulharsku odměňuje ministry podle výsledků a že v Tel Avivu Izraelci protestují proti politice Netanjahu? Připomíná mi to Rudé právo a černobílou televizní obrazovku hustící do malých dětí válečné hrůzy s hrdinými rudoarmějci a fašistickými bestiemi.

281829

8.1.2013 21:01

RE: Prstíčkem budete hrabat

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 281829

Janka, aj to Rude Pravo bolo daleko objektivnejsim mediom, ako dnesne zapredane presstitutky v sluzbach tzv. srackometov, ktore v tych sprostych a servilnych hlavach si vobec neuvedomuju, ze budu ako prvi chyteni pod krk a hodeni cez palubu. V totalite zijeme prakticky uz dnes. Robia sa uz doladovacky, ako co najefektivnejsie zrusit ludsku dostojnost, slobodu a city.

Za hrst grosov ludia dnes bonzuju svojich bliznych a vobec si neuvedomuju, ako ich peniaze uplne zrazili na zem a ponizili. Ani zvierata takych ubohosti nie su schopne, ako clovek.

: http://www.interneteyes.co.uk/

Totalita daleko horsia ako pred 89.

281836

Příspěvků: 25

04.01. 05:07  Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 09:08 herbert  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 10:44  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 21:03  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
05.01. 10:50  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 11:21 Emil Robot  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 20:23 Anděla Klidná  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
05.01. 00:18  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
05.01. 02:05 p.  RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi
04.01. 05:24 Satanist  Klaus a spol ?
04.01. 09:15 ŠČ  Amnestie - logický krok Klause
04.01. 20:27 Anděla Klidná  RE: Amnestie - logický krok Klause
04.01. 21:48 hestroy  RE: Amnestie - logický krok Klause
05.01. 00:51  RE: Amnestie - logický krok Klause
05.01. 22:58 hc  RE: Amnestie - logický krok Klause
04.01. 11:27 M.H.  Při troše snahy
04.01. 12:38  Klausův přivýdělek do důchodu
04.01. 13:25 Adam.  Církvi i lidem se musí všechno vrátit !
04.01. 22:10 hestroy  RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !
04.01. 23:18 steve  RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !
04.01. 20:17 fohat  autor článku
05.01. 16:02 pje  Zbožné přání
06.01. 02:58 JanUsti  Klaus lepší prezident než Havel?
08.01. 19:54 Jana Hanzlíková  Prstíčkem budete hrabat
08.01. 21:01 Peptalkin  RE: Prstíčkem budete hrabat

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 0

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 0

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 1

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 14

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 610