Diskuze k článku

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

Příspěvků 19

27.12.2012 5:06

Pozor na překlad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Předpisový neznamená totéž co předepisovaný. Předpisový je správný podle nějaké obecné normy, podle předpisu pro modelovou situaci, předepisovaný je opakovaně reálně ordinovaný v konkrétní situaci. Předepsaný je jednotlivě ordinovaný v jedné určité situaci. Předepsaný lék ještě nemusí být předpisový.

281092

27.12.2012 9:32

Kurvítko

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

ach jo, kdy už lidem dojde, že ve slově "léky" chybí krásné, české "č" uprostřed. Léčky (kurvítka) jsou poslední nadějí ekonomiky, postavené na "trvalém růstu". A je pouze na nás, kdy se vrátíme k zodpovědnosti za vlastní zdraví - a nemocnou psychiku budeme léčit mluvením místo chemií. Jednostranná odbornost v mnoha oblastech se už dostala za hranici, kdy ještě pomáhala. Dnes už jen škodí, neumíme(te) si cokoliv zařadit do širších souvislostí. Tak širokých, které člověka dovedou k pochopení nástrojů, potřebných k ovládání populace.
"Protokoly sionských mudrců" mohou být stokrát nazvané podvrhem - přesto se jejich program naplňuje s dokonalostí, vylučující podvrh. Jen místo "černého krále" mají míšence Obamu - proto může být - a zřejmě i bude - pokračování světovlády jiné.
Chemická léčba už přináší své shnilé ovoce. Na "ovoce" ekonomiky a jednostranně popisované fyziky také dojde...

281093

27.12.2012 9:35

A je to venku: Na krveprolití v Sandy Hook se podílely izraelské eskadry smrti, řekl bývalý senátor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2473...
...
http://www.presstv.ir/detail/2012/12/18/278706/isr...

281094

27.12.2012 9:56

lé(č)ky

omega13 217.?.?.?

no ono spojit jakýkoliv čin kohokoliv s psychofarmaky není problém .. na těchto lécích jede přes 70% dětí, ať už tzv "hyperaktivních" nebo neaktivních.

Je to celkem fajn kšeft, jakoukoliv anomálii označit za nemoc a hned mít po ruce zázračnou pilulku, která "pomůže". No co by jste pro své děti neudělali, že ? ... Hlavně když přestane zlobit (a dá nám pokoj), anebo "konečně začne něco dělat" a bude trochu normální (jak chceme my).

V předešlé zprávičce o tomto masakru jsem to tak nějak naznačil, že by tu mohla byt souvislost .. ale vzhledem v prosycenosti tamější populace psychofarmaky mi s odstupem dochází, že (při vší úctě k pozůstalým) se jedná jen o malou nehodu v největším blázinci na Zemi.

Je tu samozřejmě další aspekt - zbraně. Možná se ta spousta léčených dětí "vydovádí" navzájem na sobě, možná na zvířatech, a jen pár z nich se náhodou dostane k opravdovému arzenálu, nebo alespoň něčemu "použitelnějšímu" a pak se dostanou do zpráv.

281095

27.12.2012 10:00

Zbraně - na ně?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Janko má opět pravdu: že Emerika neumí léčit. A ani nechce umět léčit. Zisk z medikace je pro ty, které nesmíme autocensurně jmenovat - a i provize pro jejich Shabes/GOJ/im v pharmacii a meducíně daleko vyšší prioritou, nežli obecný společenský zájem zlého státu (nechť je stát co nejmenší, tvrdí i slavné Poučky Prof Big Toonnela).
Na co ve zlé přerozdělující a socialistické rovnostářské Skandinávii stačí společenské povědomí, citlivý přístup školy, okolí, rodiny a jen v nejnutnějších případech pár sezení a krátkodobá medikace od skutečného odborníka, nestačí v hodné pravicující a nepřerozdělující Emerice ani nejvěhlasnější předepisovači a chrliči recepisů slavných celebrit http://www.csfd.cz/film/17501-prozacovy-narod

Přesto a/nebo právě proto je nesmyslné tvrdit, že i zbraně jsou "lék". Ve zlé socialistické a přerozdělující Británii s tvrdým zákazem zbraní, dochází v průměru k daleko nižším excesům se zbraněmi nejen vůči nezůčastněným lidem, nežli v hodných pravicujících, nepřerozdělujících a kriminály přebujelých JůYsEj.

I norský pravicující Mašín/gun Breivik měl problém se vyzbrojit a vystrojit. Nebýt jeho propojení na organizované zednáře, templáře a další mentory, těžko by dotáhl "své Bohem seslané pravicující poslání" do konce. Ani v zbídačelé České republice údajně nenašel iHned a iDnes zbraně na černém trhu. Pokud v hodné Emerice někomu přeskočí kolečko, má v ruce zbraň během několika hodin a náboje i během několika minut - záleží na konkrétní nasycenosti zbraněmi v nejbližším a/nebo širším okolí okolo něho - a může začít dekompenzovat vnitřní zátěž "Země neomezených možností".

Proto podobné tendenční články zastánců zbraní o neexistenci efektivních rodin, sociální péče a zdravotnictví v Emerice jsou sice pravdivé, ale zbraně stejně nic neřeší - ba naopak. Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat stejně k ovládání a donucování oVčanů již využívají bezpilotních Predátorů, jejichž joystick mačkají pečlivě ve válečných hrách vybraní Shabes/GOJ/im, usazení v běžnými zbraněmi nedobytných pevnostech, vzdálených Těch tisíc mil, těch tisíc mil od míst nařízené exekuce nepoddajných oVčanů.

Takže teď už máme co jsme chtěli, do montovny a ppak k odběru plazmy juchajdááááá.

281096

27.12.2012 10:51

RE: Zbraně - na ně?!

Saša 24.?.?.?

Reakce na 281096

Hluboká pravda a pan MoUdrostrak to dovede vyjádřit! Lékaři a psychiatři obzvláště v US, chtěji rychle vydělat, nikdy nebudou mít čas studovat mysl pacienta. Točení a dojení peněz je důležitější, pacient by to nezaplatil a soukromá pojišťovna už vůbec ne. „Kultura“ násilí, zbraní a nekonečného televizního zabíjení spolu s nevhodným „léčením“ pilulkou od psychiatra. Mnoho z nás si pamatuje, když prodělali nějaký chirurgický zákrok, jak trpěli obavami, strachem jestli to vůbec přežijí, ale když dostali předoperační „náladovku“ najednou ztratili veškeré zábrany, žádný strach ze smrti city zmizely. Když si lékaři budete stěžovat na depresi, je to pro něj vážné akutní onemocnění neb můžete spáchat sebevraždu. Předepíše tedy z širokého výběru nějaká antidepresiva, která změní osobnost a myšlení. Jejich účinek je trochu individuální, ale vždy otupí city a obavy. Budete se trochu cítit jak bezprostředně před operací po „náladovce“ a na ničem nebude záležet, bude vše jedno. Vadné myšlení, objektivní i subjektivní osamocení však zůstává. Je to ta situace, kterou popisuje jinde pan Kavol případ Hepnerové.

281098

27.12.2012 22:06

RE: Zbraně - na ně?!

M.P. 194.?.?.?

Reakce na 281096

Násilná kriminalita ve Velké Británii: nejvyšší v Evropě, horší než v USA a JAR

http://www.gunlex.cz/ze-sveta/nasilna-kriminalita-ve-velke-britanii-nejvyssi-v-evrope-horsi-nez-v-usa-a-jar/

Miloslav Ponkrác

281108

27.12.2012 10:08

Lecim se uz nekolik let

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Lecim se uz nekolik let na stavy uzkosti. pak me byly predepsany leky po kterych jsem se mel toho zbavit.(mede in Israel). Totalne jsem se slozil a v hlave se mi opakovalo stale dokola jen jedno. Bez se ZABIT,skoc pod auto nebo pod vlak. Kdyz si na to po letech jeste vzpomenu celeho me to roztrese. To nebyly leky, ale SILENE DROGY. Nedokazu si vubec predstavit co vsechno maji a co to s lidma muze udelat.

281097

27.12.2012 11:55

RE: Lecim se uz nekolik let

steve 174.?.?.?

Reakce na 281097

.. naprosto souhlasim. A radeji nebudu rozvadet, mozna by jste ani neuveril - i kdyz zkusenosti s tim svinstvem mate. Vy jste to prezil, tem ktere jsem znal se to nepovedlo ....

281100

27.12.2012 12:59

Léky plus videohry

haban 89.?.?.?

Ta kombinace psychotropní léky plus agresivní videohry je opravdu děsivá!

Kdysi děti chtěly, abych je naučil hrát nějakou závodní automobilovou hru na počítači. V angličtině, sami si to nepřečetly. Tak jsem v tom celý víkend ležel a "pařil".

Když jsem pak sedl do auta, jezdil jsem stylem plyn-brzda. Je to opravdu hodně sugestivní. A to jsem tomu "věnoval" dva nebo tři dny.

Hru jsem jim smazal a sháněl jinou. Po rozvodu jim maminka nějakou závodní "mednes" koupila nebo si ji sehnaly samy. Když je pak ke mě občas pustila tak básnily o tom, jak je skvělá a kolik zajely lidí a zastřelily policajtů.

281101

27.12.2012 13:24

RE: Léky plus videohry

haban 89.?.?.?

Reakce na 281101

Maminka sama v době kolem rozvodu, a minimálně rok po něm jezdila na akce s kamarádama (s dětma), kde brali nějaká "antidepresiva" a "pro větší účinek" je zapíjeli alkoholem. Sháněl jim to kamarád, který si to nechával předepisovat od tatínka nebo brášky - oba doktoři.

Zřídila se tak, že to bylo poznat i na hlase v telefonu. A v takovém stavu jezdila po Praze autem, zřejmě i s dětma, které učila, že je "trapné" se v autě poutat pásy. Málem jsem z toho zešílel.

Když jsem vyhrožoval, že to nahlásím, okamžitě začala vyhrožovat ona, "že mě zažaluje za pomluvu, že ji to nedokážů, a že ji to ještě zaplatím, ...". Když na mě pak poštvala policajty, tak jsem jim to říkal. Jejich reakce je "dneska přece něco bere každý"...

V době kdy to brala, byla skutečně strašně agresivní. Každý den mi vtrhla do bytu a cca obden mi tam udělala histerickou scénu, a tak jednou do týdne mě během ní napadla, a snažila se z toho dělat "domácí násilí". Měl jsem podezření i na hormonální antikoncepci, kterou tenkrát asi brala, možná se to spojilo.

Dětem v té době dokázala promýt hlavy tak, že když párkrát přišla s nima, tak na mě byly brutálně sprosté a jednou na mě vzaly i nůž. Děcka která mi před rozvodem proseděla celé odpoledne na klíně!

Vzhledem k tomu, jak se mnou vyjebávala pomocí sociálních jeziněk, arogantních advokátů a zmalovaných JUDer u soudu, tak jsem radši děti odepsal. Zkoušela i obvinění z "pedofilie", "ze znásilňování", "z domácího násilí", z toho že "jsem zlý na děti", ... přesně jak to popisuje JUDra Samková nebo JUDr. Janeček v knížce "Tanec mezi paragrafy" (na Ulož.to).

S tím se dost dobře bojovat nedá, protože to "posuzují" a soudí samé zmalované, odbarvené, zlatem a značkovými hadřiky ověšené slepice - čili sexuálně a společensky frustrované. Pro které není důležité, jestli se dětem někdo věnuje, ale jen to, jestli jim "dává dárky" a platí alimenty. A jestli dárky posílá poštou, když pro ně maminka děti nepustí, i když bydlí kousek od vás.

To že občas nějakému děcku "rupne v bedně" je naprosto logický důsledek moudrého působení těch sociálních jeziněk a přemoudřelých JUDer u sociálních soudů, které se snaží hlavně kriminalizovat otce. Když má totiž otec zápis v trestním rejstříku, tak už mu nelze svěřit děti do péče! A maminka je přeci tomu "kriminálníkovi" nebude půjčovat.

Asi to tak má být. Když se ve společnosti namnoží zmrdi, musí se vypěstovat noví, kteří pak ty staré vymlátí, ... S tím nic nenaděláme. Proti "systému" se moc bojovat nedá.

281102

27.12.2012 16:17

RE: Léky plus videohry

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 281102

Dneska už je jasné, že to co se děje, skončí zase válkou. Proto bude "výchova k agresivitě" momentálně možná lepší strategií. Třeba se ty jeziňky a fenynistky řídí "intuicí" a dělají to správně. A ty jejich neurotické a frustrované děti-zabijáci budou mít větší šanci na přežití.

281105

27.12.2012 21:56

Masoví vrazi byli vychovávni pouze matkou

M.P. 194.?.?.?

Matka Adama Lanzy žila v přepychovém domě.

Rozvedla se v roce 2008.

A vysoudila velmi vysoké výživné. Ročně 240 000 dolarů. Více, než polovina otcova ročního výdělku.

Matka se izolovala od sociálních kontaktů a s tím i dítě.

---

Je divné, že spousta masových vrahů jsou muži, které vychovávala matka bez otce.

Ať Lanza, ať Breivik.

281107

28.12.2012 20:31

RE: Masoví vrazi byli vychovávni pouze matkou

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 281107

Dovolila bych si připomínku, že stejně tak spoustu vrahů, zabijáků, vychovali prarodiče. Už jsem tu psala, že mám zkušenost s domácím násilím. V obou případech, kdy došlo na rány pěstí, byli pánové prakticky vychováni prarodiči. Nebyli jim svěřeni do péče, spíše šlo o přístup k matce "Ty jsi mladá, ty tomu nerozumíš." Jeden z nich pocházel ze tří dětí, byl nejstarší. Ani jeden z jeho mladších bratrů neměl problémy se zákonem, ani ve vztahu. Oba slušnou kariéru, spokojený vztah. Jen ten konkrétní, nejstarší má spoustu záznamů v rejstříku trestů, ba i zkušenost s vězením. Neustále bez práce, neustále bez domova, padesátka na krku. Ten, který byl jedináček, má rovněž pestrý trestní rejstřík a problematické vztahy se spoustou násilí dodnes. Jediné, co mají tito dva společného je právě ten fakt, že jejich rodičům byla permanentně podrývána autorita, nakonec rezignovali. V tom hloupém věku, cca do 3 let. Já sama jsem si se svou matkou prožila něco podobného. Navíc pak to domácí násilí. Nebudu se zde moc rozepisovat o svém synovi, pořád doufám, že mu snad ještě mohu pomoci. Ale dost se děsím, co s ním bude. Nicméně ten stav, že já řeknu hot a má matka čehý trvá dodnes. Je jedno co řeknu. Vždycky je to špatně. A syn toho využívá, lavíruje. Když se pohádá s mou matkou, přijde za mnou. Když se pohádá se mnou, utíká za babičkou. Taková soukromá "střídavka" (zdravím Hodinu). Máme se na co těšit. Všichni. Dobře vám tak.

281129

28.12.2012 8:26

Čert aby se v tom vyznal.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Co když je to naopak a střílí nezfetovaní? Kam až může zajít frustrace normálního dítěte ze stáda otupělých vrstevníků?

281113

28.12.2012 9:53

RE: Čert aby se v tom vyznal.

Saša 24.?.?.?

Reakce na 281113

>Co když je to naopak a střílí nezfetovaní?
>Kam až může zajít frustrace normálního

Pro mne jsou ti lidé narušení, tichý blázen však chodí na ryby, zámožnější na hony na vysokou, králové jezdívali zabíjet lvy v Africe a dnes ti nejrozmazlenější vyráží na lov Afgánců z helikoptéry. Princ Harry si vyjel zastřelit pár horalů. Společnost vychovává vrahy, nenazval bych to však „normálním dítětem“. Člověk je tvor společenský a dítě nemá touhu zabíjet, je k tomu vychováváno společností a někdy i rodiči.

281115

29.12.2012 1:44

léky jako pěknej "drylák"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Mluvil jsem s pár lidmi co brali nebo berou antidepresiva nebo podobné léky na hlavu. Někteří říkali, že jeden prášek vás tak otupí jako 5 ibalginů a ještě více. Prášky jim prej pomáhají, ale musí je brát!!! Jakmile vynechají tak jsou agresivní, nepříčetní a blázniví !!!!!! Může a zřejmě na nich vzniká určitá psychická i jiná závislost. Vynechání několika dnů může vést k velice fatálním situacím, násilí na okolí, ignorování autority kohokoliv apod. Opravdu jsem to viděl a slyšel jsem o tom od druhých. Doktoři po tzv zlepšení nebo vyléčení předepisují menší dávky nebo jiné léky. Nikdy nesmí přestat brát ze dne na den. Nesdílím názor že se jedná o psychotropní látky!!!! Nesdílím názor, že ty samotné účinky těch jedů vydávaných za léky vedou k násilí. Naopak zvyknutí si na látku a vynechání látky k tomu vede!!!!.... Antidepresiva apod léky nemají nic společnéo s psychotropními jedy nebo drogami. Psychotropní látky většinou nevedou člověka k agresi, i když "černý Petr" v podobě "ďábla násilí" může padnout na kohokoliv pod vlivem i psychotropní látky.Není vyloučeno, případy tu byli. Přinejlepším skončí právě v léčebně kde musí brát léky podobné anidepresivům [smích]

281138

29.12.2012 1:53

jeden možná cinyckej

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

.. a všichni pili coca-colu a jedli hamburgery z Mc Donalds ...

281140

29.12.2012 11:50

RE: jeden možná cinyckej

steve 174.?.?.?

Reakce na 281140

.. mate zcela pravdu. Ja zadne prasky nepotrebuji a neberu (jenom na prani a ty nekradu, ale zaplatim ... ). Byl jsem v zivote 2x v McDonaldovi a kdyz jsem tam vlezl nedavno potreti (casovy horizont asi 20 let ) a videl to zradlo a ty kreatury za pultem - dostal jsem tak silenou chut vrazdit humanitarne bezuzdne a s rozkosi, ze to meho znameho s praxi mirotvurce "kontraktora" v Iraku - mile prekvapilo. Jeho tvrzeni, ze: .."vsichni jsou od prirody "kontraktori", akorat ti humanitarni kontraktori nemaji cizi streva kolem krku a pro hamburgra si z Hradu poslou pinkla .." - bude asi pravdive !! [smích]

281147

Příspěvků: 19

27.12. 05:06  Pozor na překlad
27.12. 09:32 janko  Kurvítko
27.12. 09:35  A je to venku: Na krveprolití v Sandy Hook se podílely izraelské eskadry smrti, řekl bývalý senátor
27.12. 09:56 omega13  lé(č)ky
27.12. 10:00 MoUdrostrak  Zbraně - na ně?!
27.12. 10:51 Saša  RE: Zbraně - na ně?!
27.12. 22:06 M.P.  RE: Zbraně - na ně?!
27.12. 10:08  Lecim se uz nekolik let
27.12. 11:55 steve  RE: Lecim se uz nekolik let
27.12. 12:59 haban  Léky plus videohry
27.12. 13:24 haban  RE: Léky plus videohry
27.12. 16:17  RE: Léky plus videohry
27.12. 21:56 M.P.  Masoví vrazi byli vychovávni pouze matkou
28.12. 20:31 baba_Blažková  RE: Masoví vrazi byli vychovávni pouze matkou
28.12. 08:26 Jana Hanzlíková  Čert aby se v tom vyznal.
28.12. 09:53 Saša  RE: Čert aby se v tom vyznal.
29.12. 01:44  léky jako pěknej "drylák"
29.12. 01:53  jeden možná cinyckej
29.12. 11:50 steve  RE: jeden možná cinyckej

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 3

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 7

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 601,37 Kč
1 unce stříbra
574,52 Kč
Bitcoin
1 075 556,77 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 864