Diskuze k článku

Post-imperiální Pax Americana

Příspěvků 87

7.12.2012 9:16

Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Kolik tisíců propagandistických filmů, kolik desítek tisíc prolhaných titulů knih museli vyrobit Chazarští tvůrci, aby Gojímům (a také vlastním lidem) natloukli do hlavy podstatu Velkého Chazarského podvodu: Že Chazaři s křídově bílou pletí ze Západní Sibiře jsou údajně pobledlí Hebrejci z Hebreje, kteří pobledli tím jak ... (zde jejich teorie není dokončena).

Trpělivým vysvětlováním, odmítáním Chazarské genocidní politiky Apartheidu II. a odhalením podstaty Velkého Chazarského podvodu se postupně celá vrahounská konstrukce Chazarského pseudostátu rozdrolí. V učebnicích Zeměpisu by bylo vhodné onen pseudostát pojmenovat "Chazarská ozbrojená entita v exilu" nebo nějak obdobně, aby i nejtupější absolventi sjezdů tajné zločinecké organizace známé jako "Bilderberg" pochopili, která bije.

Pozn.: cca 42% členů zločinecké organizace "Bilderberg" jsou Chazaři. Je to podobné jako kdyby o osudu Evropy a světa rozhodovaly sjezdy, kde polovina účastníků by byli Mongolové. To by snad i naše tajné služby možná pochopily, že se jedná o ohrožení naší národní bezpečnosti.

Pro demaskování Chazarské zrůdné politiky je nezbytné také šířit osvětu o všech 9 Holocaustech, tj. nikoliv pouze o 9. Holocaustu jako doposud, ale o všech. Pozn. Samotní Chazaři tvrdě popírají nebo zlehčují 2., 3., 4., 5., 6., 7. a 8. Holocaust, při kterých bylo vždy zavražděno přesně 6 miliónů osob Judaistického vyznání. Chazaři připouštějí pouze 1. a 9. Holocaust, kdy bylo zavražděno přesně 4 miliardy (1.) a opět přesně 6 miliónů osob (9.) Judaistického vyznání. Holocaust č.1 se 4 miliardami zavražděných je detailně popsán v Talmudu, tzn. zde si Chazaři netroufají záležitost zpochybňovat.

O 9. Holocaustu bylo natočeno několik set filmů a napsáno tisíce knih, proč o zbývajících Holocaustech natočili 0 filmů ? Protože by se sami demaskovali a historicky ztrapnili.

Celosvětově demaskovat Velký Chazarský podvod = politický konec Sionistického vrahounského režimu. Sice ještě chvíli můžou vztekle kopat - zatýkat oponenty režimu pomocí půltunových bomb svržených z darovaných F-16 (jejich nejoblíbenější metoda zatýkání) a jejich podvratné televizní stanice rozlezlé po celém světě ještě chvíli můžou lhát o tom, že Chazaři jsou jako takoví pobledlí "Hebrejci", konec jejich šíleného vraždění je nicméně blíže než kdy jindy. A technologie MAGRAV v rukou jejich oponentů ukončí i zločinnou blokádu Gaza Ghetta.

280183

7.12.2012 10:15

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 217.?.?.?

Reakce na 280183

Dobrý den, to jsem rád, že jste se tu konečně objevil. Říkal jsem si, že nám tu chybí Guru. Lid potřebuje Gurua.
Pořád je mi divné, jak, kdy a kde mohli ti Chazaři z Chazárie a Bilderbergu udělat chybu, že byli tak náhle demaskováni. Mohl byste mi to, pane Guru, nějak více a pro mě velmi názorně, osvítit, jak se to jim to mohlo přihodit? Já si myslím, že asi jak pořád nahlíželi do toho Talmudu, tak úplně zapoměli na internet.

280187

7.12.2012 11:44

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280187

Zaľúbený kuchár [smích]
Otázka do koho?

Aj keď zvykne presoliť,
býva nemúdre všetky jeho recepty zahodiť.

re:G-u-Ru Führeri
"Hlas svetla, nie je svetlom samým"

Parafráza zen-budhistického príslovia:
Prst ukazujúci na "svetlo luny" nie je ani samou lunou.

re:Chazari
Príslušnosť k mafii(pseudorodine) treba halt adevátne dokázať.
Všetko je o loajalite, presnejšie hier-arch-ickej.
Ako vo filme "Team amerika". [velký smích]
Hier-ó-fant..
Arch..
Spochybňovať objektívne zákony, no nespochybňovať autoriťky.
Aká to ma(na)gória..presnejšie koho?

Inak s poslednou Vašou vetou docela súhlas Bekota.

Mé-kota Kocúrkovie

280193

7.12.2012 12:08

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Reakce na 280187

Chyb učinili celou řadu, například když nezničili záznamy o Chazarech v Perských a Španělských knihovnách, archívech. Když se jim nepodařilo zcela zabránit šíření knihy 13th Tribe. Největší chybou však byla konstrukce Velkého Chazarského podvodu v době, kdy ještě netušili, že jednou bude objevena DNA. Chazaři jednoduše nemohou zničit DNA všech Chazarů - museli by se navzájem povraždit a anihilovat. Jejich vlastní DNA je nejdůležitějším důkazem o jejich podvodu. Tu nemohou zničit, mohou pouze ještě chvíli o ní lhát a provádět "testy" na předem vybraném vzorků 1000 osob, které mají aspoň kapku Sémitské krve. Takto doposus prováděli "testy", které měly prokázat, že milióny Chazarů od Krymu po Sibiř se vypařily a minutu poté byli zázračně nahrazeni pobledlými "Hebrejci". Osoby do těchto testů byly vybírány speciálním trikem: na XX webech které navštěvují pouze Chazaři byla umístěna speciální reklama tohoto znění: "Uděláme vám zdarma testy DNA a to z toho důvodu, že mezi našimi soukmenovci je 4x větší dědičný výskyt závažných nemocí". Nic netušící prostí Chazaři se přihlásili na testy zdarma a někteří z nich (kříženci se Sefardy) byli poté vybráni do oněch !testů", které měli prokázat, že Chazaři nejsou Chazary, ale "opravdovými Hebrejci".

Jak jistě chápete Chazaři nemají žádné právo vyvražďovat původní Sémitské obyvatelstvo v Palstině. Jiné testy DNA opakovaně prokázaly, že Palestinci a Sefardi jsou stejná skupina a jsou opravdovými potomky opravdových historických Hebrejců.

Pane Bekoto, proč vaše propagandistické centra nechtějí natočit alespoň jeden film o 8. Holocaustu ?
Vaši vlastní politici v r. 1938 v New Yorku detailně a veřejně popsali, že právě proběhl a byl dokonán Holocaust s přesně 6 milióny zavražděnými - ano 4 roky před Wannsee. Taková tragédie zasluhuje mnohem více pozornosti, než kolik jí věnovaly vaše propagandistické centrály, tj. zatím NULA.

280197

7.12.2012 18:36

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 176.?.?.?

Reakce na 280197

Omlouvám se, že ještě ruším, ale přijde mi až neuvěřitelné, že by mohli udělat tolik chyb. Budu Vám však věřit, jste Guru a osvítil jste již určitě mnoho bloudících. S těmi písemnostmi to prohráli na celé čáře. Představte si, co by mohlo nastat, kdyby to všechno zničili a my bychom o jejich hrůzné historii neměli ponětí. Ještě že se nám o nich ty perské a španělské záznamy dochovaly na internetu.
Na tu DNA si měli dát skutečně větší pozor. Jen mě znepokojuje, že podstrkují cizí DNA za svojí. Nevím co teď dělat. Víte, jde o moji ženu. Je dost světlá se světlýma očima, proto ji podezřívám, že je původem nejspíš ukrajinská Chazarka, a že mi podstrkuje malá Kangančata. Nevím, jak to ověřit, a ani jak s tím dál žít. Ověřit to v Bilderbergu a v Hollywoodu asi určitě nemá cenu, jedině, že bych to zkusil svobodně vyguglovat. Věřím, že na internetu bude ten pravý kód právě na těch stránkách, kam Chazaři nechodí. Ale jak naznačujete, výzkum kontrolují chazarské laboratoře a určitě mi tam něco podstrčí. Ještě že se to šíří jen po děvčátkách, tak asi bude stačit pořešit právě je, a pak až zůstanou jen chlapečci, jako v Číně, bude konečně od té nákazy pokoj a zůstanou jen čistokrevní a zdraví Hebrejci a žádní nějací nemocní antisemitští kříženci podstrkovaní chazarskými kukačkami.
Moc Vám děkuji za osvícení za sebe i za ostatní.

280214

8.12.2012 7:32

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 280197

"Uděláme vám zdarma testy DNA a to z toho důvodu, že mezi našimi soukmenovci je 4x větší dědičný výskyt závažných nemocí".
O té jejich degeneraci více zde:
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...
http://ulozto.cz/x4sFUgk/klimov-protokoly-sovetsky...
http://afinabul.blog.cz/1208/grigorij-klimov-knize...

280237

9.12.2012 20:09

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280237

Nejdříve to tu zaplavil Rothkranz, teď zase Klimov. Kristova propaganda (ať ze západu nebo východu) se spustila na plné obrátky.
S jedním rozdílem, východní blok si vymyslel chazary, západní blok spoléhá na staré semity.
Takže, bylo nebylo: na pidi územi Judee a kdesi u Krymu se zrodily zlé lidské klany (testy DNA dokáží jejich zlo dešifrovat), které dnes nesou veškerou zodpovědnost za mizérii celého světa. Ti první to vymysleli, a ti druzí to zbaštili a nakazili se (jak se dostalo zlo do jejich genů dosud není spolehlilvě objasněno, i kvalitně prošukaná populace musí natáhnout nějaké ty nežádoucí dobré geny; anebo že by ty zlé geny měli nějakou přednost?; možná jezdí zásadně po hlavní). Pak se rozprchli do celého světa, otrávili pár studen ke kříži modlících se a ... chopili se vlády a všechny hodné obyvatele planety takto zotročili. Předtím, pochopitelně, vymysleli peněžní systém, kapitalismus, podporovali všechny heretiky, vtrhli do Ameriky, vymlátili indiány, z Afriky natahali hordy černých otroků, vypěstovali Hitlera a Stalina a spustili generálku na Armagedon. Iniciovali průmyslovou revoluci, která vedla postupnou cestou až ke štěpení jádra, a tento geniální "židovský" vynález hodili ke konci generálky (na Armagedon) vzpurným japončíkům na hlavy. Aby nebyli moc nápadní, vybudovali gulagy a hlavně koncentráky, kam nahnali své méně schopné bratry (či málo zlé??) a tam je mučili. Nejhorší ze všech, jak jinak, byli židovští bachaři. Také vymysleli a vybudovali komunismus ... a pak ho zase zbourali, aby nám sem do ČR mohli podstrčit Pružinského (z jeho ksichtu jaksi není jasné, zda je semita nebo chazarita, je to k vzteku, ale vypadá jako obyčejný středoevropan).
Dobrou noc, děti. Zítra si povíme tu stejnou pohádku, ať vám to pěkně nateče do hlaviček. Polibte ježíškovi skobu na zkrvavené nožce a hajdy na kutě...
A ufoni z Marsu na nás čumí, co je to tu za potrhlé mraveniště.

280330

9.12.2012 21:04

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 280330

Grigorij Petrovič Klimov nemá s Rothkranzem nic společného - on píše o "vyšší sociologii", kde židy definuje jako sektu dědičných degenerátů. Proto je tady ten odkaz, že někdo výše uváděl, jak u tzv. židů je výjimečně vysoké procento dědičných chorob, což je dle vyšší sociologie třetí stupeň degenerace v lidské skupině, předcházejí mu jako první stupeň sexuální deviace a jako druhý stupeň duševní choroby; těch je v židech 6x více než u ne-židů, což je dost děsivé, protože v západní populaci je duševních chorob u 10-20%. Klimovovy knihy byly v době vydání bestsellerem. G. Klimov po emigraci ze SSSR žil v USA a mj. pracoval pro US vládu.

280338

9.12.2012 21:26

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280338

>Grigorij Petrovič Klimov nemá s Rothkranzem nic společného -
Jistě. Píší o židech, co zotročili svět, ale jinak nemají nic společného. Jsem rád, že jsme si to vysvětlili.
>on píše o "vyšší sociologii", kde židy definuje jako sektu dědičných degenerátů.
Fajn. Rád bych se dozvěděl, jakým procesem zdegenerovali semité a chazarité navzájem, a proč se hovoří o půlžidech, čtvrtžidech, osminožidech, přičemž celožid vznikne po matce, ikdyby se spářila s gorilou.
>Klimovovy knihy byly v době vydání bestsellerem.
To je taky děsivé. Bestsellerem je i Harry Potter aspol. a svého času i bible. To má být podpora relevance argumentu?

280340

9.12.2012 22:20

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

dub 89.?.?.?

Reakce na 280340

jasně, a protože koperník a grygar taky oba psali o saturnu a planetách, tak je grygar koperníkovo syn a spoluspiklenec (určitě antisemita a zakuklený agent vatikánu), protože jinak by přeci nemohl psát o stejné věci...

když vás tak čtu, tak začínám opravdu věřit onomu tvrzení o dědičné degeneraci...

280344

9.12.2012 22:36

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280344

tak já se tedy přiznávám, děd Šolomon, praprabába Rachel. A nastuduju Klimova, abych taky mohl začít věřit. [oči v sloup]
Rothkranz s Klimovem jsou současníci, narozdíl od Grygara s Koperníkem. A Saturn s ostatními planetami jsou zde na Zvědavci malé neviňátka, narozdíl od ... Vnímáš ten rozdíl, dube? Nebo budem pokračovat ve slovíčkaření?

280345

10.12.2012 10:46

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 280344

milej dube, vyjadřovat se k nebi mimo rámec vatikánu by bylo kacířské
http://www.vira.cz/Texty/Knihovna/Jiri-Grygar-veda...
argumentace klimova je jak výcuc ze stránek spiknutí proti Církvi (a lidstvu)... proč asi, protože to "o těch genech" je pravda?? [chechtot]

280358

10.12.2012 21:06

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280358

Hm, tomu říkám vlastenec. [cool]

280369

13.12.2012 0:33

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280358

>argumentace klimova je jak výcuc ze stránek spiknutí proti Církvi (a lidstvu)...
je a není:
http://leva-net.webnode.cz/
Na toto jsi určitě narazil. Bylo to zajímavé čtení o mongolech do doby, než tito pravoslavní zasadili narození J.K. kamsi do 11.stol. Světlana Levašov na to přišla tak, že měla nadpřirozenou schopnost komunikace se záhrobím, a tam se všechno dozvěděla - zlí spiknutí bezvěrní vatikánci zatajili pravý původ J.K. a celou síť zvláštních vyslanců v tajemných klášterech (rozuměj mimozemských civilizací). Tam se také dozvěděla šokující informaci, že J.K. nebyl žid (safra, to jsou aliby!). Pak ji tajné služby údajně odpráskli. A mýtus se může rozjet. (Východ má proti západu skluz tak 50-60let, literatura Spiknutí proti hňupstvu a tykvi pochází v průměru od pol.20.stol výše.) Je to možné, aby jsme byli tak defektní civilizace?? "Mám strach" zmínil "arijského učence" (obecně) - je to trpké poznání, takový ten nechtěný kukuč do zrcadla... žid, arijec, slovan ... jedno a totéž.

280466

12.12.2012 19:31

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Mám strach 96.?.?.?

Reakce na 280344

Vážený pane Dube,

máte samozřejmě ve všem pravdu. Ten, kdo nevěří v zlovolné a děsivé židovské spiknutí zlých Znacharů a Chazarů, ten je samozřejmě dědičný degenerát. U nás na oddělení máme takových lidí spoustu. Včera jsem si udělal takovu anketu a vskutku, největší degeneráti, kteří sotva slintají a slova z nich nedostaneš, o tomto strašlivém spiknutí zlého LVA Znachara nevěděli nic. Jsem si jistý, že se jednalo o Židy, neboť jak pan Klimov správně píše, mezi nimi je degenerátů minimálně 80%. To jsem si koneckonců mohl přečíst i v dílech velkých nacistických autorů, kteří o tom psali v podstatě neustále. Před nimi o tom však také psali i mnozí papežové a katoličtí myslitelé. Takže to musí být pravda.

Jsem rád, že jste se vrátil mezi nás, mezi ty, kteří o tomto strašlivém znacharském spiknutí ví, po jistou dobu jsem pozoroval, že se z této linie odkláníte a bál jsem se, že by se z vás mohl stát podobný degenerát, jako je většina osazenstva na našem oddělení.

Pište více a hoďte mi sem nějaké nové zdroje, přeci jen jsem již téměř přečetl všechna díla na skvělém serveru Spiknutí proti církvi a lidstvu, nacistické weby jsem projel také a nyní se soustředím výhradně na katolické zdroje.

I když mám z toho všeho velký strach, snažím se vzdělávat, abych také mohl poznat, kdo je židovský degenerát (pan MTK) a kdo je arijský učenec (dub).

Děkuji za všechno a Pán s námi.

280444

12.12.2012 21:09

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

dub 89.?.?.?

Reakce na 280444

víte on se degenerát nepozná podle toho, co o nich kdo napsal, ale podle toho, jak se projevuje a jaké bláboly z něj padají.

a když jsem si přečetl tento váš výplod, tak vskutku věřím, že jste z ústavu, jak píšete...

a v poslední době se tu takových jedinců s takto charakteristickými příspěvky vyrojilo jako maku, hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění po posledním útoku na gazu a vyslal do boje své sayanim.

a váš blábol o árijském učenci to jen potvrzuje - to jsou klasické bláboly a nálepkování používané samozvanými vyvolenci, když nemaj argumenty a nelíbí se jim, když někdo poukazuje na jejich svinstava, případně na jejich scestné "argumenty" jako onen páně mtk, že když někdo píše o stejné věci jako někdo jiný, je s ním spolčen a je to agent vatikánu, protože nikdo jiný samozvané vyvolence přeci kritizovat nemůže, jen árijci a katolíci - též typický nálepkovací blábol ze sayanim příručky. no a vy jste to svoji nálepkou a závěrečným pozdravem potvrdil také.

takže shalom a pozdravujte v tom ústavu[smích]

280450

12.12.2012 21:39

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 280450

dube, najhorsia je zrazka s blbcom. Vtedy to nema cenu. Blbcom sa odporovat nema, pretoze oni sa budu snazit dostat Ta na svoju (pod)uroven a navyse to nechapu, pretoze su blbci. Tie ich typicke pseudozbrane, ako vysmievanie sa a nalepkovanie su smiesne a trapne. Na ludi, ktori ich neprekuknu to zatial plati. Ale ani to nebude donekonecna. Kazda platna sa raz obohra.

280451

12.12.2012 21:57

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280450

Zdravím dub,

ja mám silné podozrenie, že ten "ústav" je aj riadený a má svoje oddelenia typu:

Oddelenie pre vytváranie vonkajšieho a vnútorného nepriateľa: tu by som zaradil nejakého Vojtu, ktorý je tam asi sám a nemá s kým konzultovať, a tak aj jeho príspevky vyzerajú...

Oddelenie pre ideologický boj - triedy B: takých je tu mnoho a prejavujú sa krátkymi zabrechaniami s cieľom dehonestovať oponenta, s neveľmi vysokou intelektuálnou kvalitou.

Oddelenie pre ideologický boj - triedy A: tu patrí asi len Mám strach, ktorý sa klonuje na rôzné dvjv, Taky mám strach, Bohumil ai. - tu už je badať určitý intelekt, aj celkom dobré znalosti, no jeho kód je celkom priehľadný, ale môže oklamať viaceré ovečky.

Oddelenie pre boj s konšpiračnými teóriami: tu som si všimol jedného slovensko-českého trotla, ktorému taktiež nie je možné uprieť určité vedomosti, aj keď musí konzultovať a revidovať.

Oddelenie vyššej manipulácie: je zatiaľ neobsadené - chýbajú kádre...
Príprava kádrov práve prebieha v Mossad-Akademie in Herzliya a v Langley, Virginia.

[velký smích]

280453

12.12.2012 23:00

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280453

Chlapi, odhalili nás, mizíme!

280458

13.12.2012 9:37

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280458

velebníčci pěkně pohromadě už chybí jen jenda smis a kvído a možná že přijde i kouzelník [mrknutí jedním okem]

280475

13.12.2012 10:20

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280458

Ale no tak pane kolego,
z hřište se přeci pro nic za nic neutíká!

Skusme poněkud spolu procvičit kondici, když nestíháte.
Po 3 tisíce let jste byli fakt dobrí a já osobně(a jistě né jenom já) jsem hluboko přesvědčen, že ještě máte co lidstvu nabídnout.
Míč je lesklý, kulatý a každý motivovaný hráć v něm také kus sebe vidí. Každý se ho snad snaží správně načechrat a hráme přeci hlavně pro toho diváka, nebo ne?
Turnaj je dlouhý a kto ho ví.. i na Olympiádě prý jede hlavně o účast a přiměřený výkon. Anebo spíš výkop?

Dvě jedenástky tóg bílích střetli se,
jsou na sebe zvyklí páč motivují se.
To nejlepší pod lisem vídají
a jeden bez druhého pomalejc hrávají
I když hlavy lysé pod nebem modrým zalil pot
ani jeden z nich nemá práva pustit do kalhot.

Nepanikárte prosím Mtk, dajte si 2 páry dní bez masa
a prejdite sa do lesa.
Ni váš, ni náš Vrchní cvokem není,
a Jeho společnost skutečné je jmění.

Hľadím vám tak prednedávnom z rastopaše cez zváračské okuláre do izkrivej tváre..
Vo filme 10 000 B.C.(houlyshit double blockbuster) sa síce spomína, že vraj z 3 šéfkov očí krvi podliatej iba jeden zostal, a i ten K.O. po nose dostal..

No.. aj keď ste s kolegami nedostal podrobnejšie školenie zacyklenia vyššieho, zrejme viete, že neboli, sú dvaja a nie traja a síce dostali po nose, ale do ďalších kôl prešli..
Alebo, že by ani pre bývalé plešky nebolo viac miesta a ich role zhostila sa periférie vesta?

Tí rozumnejší, ambicióznejší z vás isto uvažujú u výmene ujetých Führerov. Myslím, že v najhlbšom jadre nie ste faškovia, aj keď sa tak z programovych dôvodov podvedome zvyknete tu neustále prezentovať. Zároveň máte aj kopec gramotných príspevkov a pomáhate pacifikovať ďalších našich trochu dobromyseľne fanatickejších kolegov, ktorí občas prestrelia.
Je fakt, že vlak by sa na jednej strane nemal príliś kymácať, no na strane druhej, že by vám úplne neušiel..

Máte objektívne dôležitú funkciu a tak prosím neopúšťajte ihrisko. Myslým to vážne. Za spoločné poľudštenie a postupnú defašizáciu spoločnosti(snáď aj matky Únie, či OSN&co.) môžeme bojovať spolu. Minimálne, ak nie je teror úzkej samozvanej pseudoelity na prvých 3. priečkach V/vašeho cieľového vektora, isto môžeme v mnohých oblastiach nájsť konštruktívnu reč a žať, žiť na jednom poli. KoSSiar je už nemoderný. Som presvedčený, že ako hovorí jedna z krajších formulácii Vikyho Orbána:
"Naše spoločné úspechy zatienia naše Ľudské nedorozumenia"
..s dovolením miernej parafrázy

Jou a pri supervízii potlačte trochu na vývojárov, aby vypracovali niečo komplexnejšie. Tú postautosynchronizačnú fázu treba prejsť čo najbezpečnejšie. Safety first for everybody, či Safe nat pan ea?
Kto iní je lepšim oponentom, ako starí vojaci-profesionáli?

príjemnú chanuku
a žeby ten chrám nebolo znova búrať treba..

280477

13.12.2012 11:44

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280477

Dojal jste mě k slzám, vaše ušlechtilé poselství předám v centrále. A přimluvím se za vás u našeho Pána.

280482

13.12.2012 14:52

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 89.?.?.?

Reakce na 280482

Tak dík, já tušil, že ste chápaví [velký smích]
btw.. toho vášho Pana radšej (ne)preceňujte aj keby ste decentralizovali.
Ako myslím Putin dávnejšie popri svojich výletoch za tygrami správne spomenul:
"Dnes už nie je možne organizovať sa okolo vodcu, ale iba v rámci idei"
..koceptu..i-Dei
..isto, s rusmi opatrne..nebyva inteligentné jednať s nimi so slabej pozície..

Nielen preto by bolo hlúpe nedať príležitosť nadaným celospoločensky zodpovedným kolegom.
"Dôverovať a preverovať"
..najlepší audítor by bol v prípade existencie najvyššieho známeho systému samozrejme tzv.Boh.
Veriť mu a či neveriť?
Toť otázka na telo s "duchom" spojené..

280494

13.12.2012 20:12

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280477

Dobrý dne pane Udo, chtěl jsem Vás poprost, zda by jste se podíval zde na tyto stránky, resp. příslušné video a zkusil tady, nebo tam, napsat svůj pohled na věc.. V diskuzi tam je několik názorů, ale oproti Vám jsme amatéři, co si budeme namlouvat.. Třeba tam najdete něco, co jiným uniklo.. Předem děkuji.
http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-s... [cool]

280513

14.12.2012 11:19

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280513

Letmý pohled na odkaz, a hned jsem narazil na "globálního prediktora", tedy to je přesně ten velebníčkůj blábol, co zde vědecky razí kys-udo-čan.

280556

14.12.2012 12:05

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280513

Redakciu leva-netu a jej skutočné zameranie sme hlbšie neanalyzovali. Sú tam aj zaujímavé články, no ako vždy, treba rozlišovať nie len u nich, ale aj u analytickej skupiny tzv.VPZSSR.

Na "Koncepciu spoločnej bezpečnosti" kolegovia upozornili, ak sa dobre pamätám, asi 8 rokov dozadu. Je tam mnoho použiteľných myšlienok a isto odporúčam pre zodpovedných a zvedavých prečítať si ich základné práce(cca4000str.+cca.6000str.kazuistika) a tak občas aj priebežnú analytiku.
Podrobne a pomerne názorne vysvetľujú mechanizmy skutočnej polytiky, prepojenia makro a mikroekonomiky, atď.
S kľudom a podľa možnosti bez prehnaných zbytočných emócii.
Redakcia Zvedavca ich má taktiež k dispozícii nejaké min. 2 roky.

280558

14.12.2012 20:52

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280558

Děkuji, ale asi jsme si nerozuměli. Nešlo mi o hodnocení stránek Leva, ale jen toho animovaného čínského videa, na který byl odkaz. Více k tomu nejde napsat, je potřeba to vidět.
Zkuste se na to prosím podívat, třeba Vás to zaujme.. Děkuji. [cool]

280584

18.12.2012 21:30

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280584

Nič v zlom, no dajte si prosím aspoň nik, aby som Vás mohol nejako osloviť Anonym a čo má znamenať furt ten oranžový ksichtík so slnečnými, či slepeckými okuliarmi na konci Vašich príspevkov?
..často neviem, či si zo mňa nerobíte srandu a netratím tu len čas..dik za pochopenie..[velký smích]

k veci..
Číňania majú svojich analytikov a prípadné "súkromné" iniciatívy podobného typu bývajú v tej-či onej miere naviazané na miestne kulturologické stereotypy v pozitívnom a aj menej pozitívnom zmysle. Na podrobnejšiu analýzu Ďalekého východu a špeciálne Číny tu asi zatiaľ nie je priestor.

Preto mám aj väčšie obavy, ako obyčajne, niečo konkrétne jednoduché napísať. Tunajšie(t.j.aj európske) vnímanie Číňanov totiž logicky tiež podlieha našim kulturologickým špecifikám a žiaľ často objektívnej realite až príliš neadekvátnym stereotypom. Číňania sú síce myslením fakt dosť iní od nás(ako som bol počas mojich prvých štúdijných osobných kontaktov najprv dosť prekvapený), no môžem potvrdiť, že vedia byť tiež veľmi, veľmi ľudskí. Ak máte nejaké špecifické konkrétne otázky na túto tému, musel by som kontaktovať kolegov. Naozaj nie som v tejto oblasti špecialista. Toť v skratke.

Video vnímam pozitívne.
Chápavejší a globálne zodpovední Číňania poznajú panázijský a globálny postoj japonskej elity , dlhodobý postoj U.S.A. je tiež obecne známy tak, ako je nie len vo vyšších kruhoch od 80 rokov a masových finančných nájazdoch(koníkom Sorosom) v JV Ázii známy aj postoj tzv."nadrabinátu", či GP viditeľného cez globálny finančný terorizmus.

Hlavne vo väčšine krajín Ázie poznajú aj oficiálne napr. spomínaný ruský globálny bezpečnostný koncept dôverne, ako tu neraz bolo uvedené, myslím od roku 1994. Vtedy bol preložený do Čínštiny, no len pre úzku "elitu". Neskôr bol uvedený postupne v Mongolsku, Viet-Name, Indii, Pakistane, Iráne špeciálne a ďalších aj arabských krajinách ešte do posledného prelomu tisícročí. Kam všade sa dostal, by sme mohli podľa uvedeného videa špekulovať, ak je pravdou, že nebolo robené na objednávku čínskych prognostických centier.

Číňania nás dlhodobo študujú a vedia, že Slovania majú k sebe kulturologicky blízko. Tak vedia asi aj odhadnúť, aký bude mať z dlhodobého hľadiska tento nový, čiastočne v rusku vyvinutý koncept, efekt na európu a tzv.západnú civilizáciu ak v rámci in-formačných matíc nepostavia Atlantickí kmotri niečo lepšie.
O tom je konkurencia kultúr, presnejšie koncepcii ich "samo"riadiacej operačno-systematickej algoritmiky a administrácie(v rámci spominaného kulturo-logického inžinieringu, resp.programovania).
Východná Európa tu asi aj podľa Číňanov z viacerých dôvodov zohrá, zohráva(zatiaľ nie úplne vedome) veľkú rolu, keďže západ je konceptuálne vyčerpaný, ako tvrdia od 70-tich rokov 20.stor aj japonské analytické špičky.

280763

18.12.2012 21:33

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280584

Vyzerá, źe autori videa(mohol fyzicky vytvoriť kľudne ako printer príslušnej matice aj konceptuálne negramotný autor) sa nestotožňujú s globálnou hegemóniou Číny ako fašistickej diktatúry, ktorú sa ako "alternatívu" snažia presadiť správcovia nadnárodných klanov(358).
Interpretácie sú samozrejme možné rôzne podľa kritérii
A.osobnej morálky a
B.miery chápania objektívnych pravidiel, procesov.

Spýtajte sa Anonym najlepšie sám seba.
Aspoň tak pri stále správnejšie kladených otázkach uvidíte, ako blízko ste k Človeku v sebe.
Udiať sa môže len to, čo ľudia chcú, čo si prajú.
Preto ten boj méd(e)ii, umenia, umeleckých nevedomých a vedomých žoldnierov, (a)sociálnych mágov,..objektívne pravidlá chápajúcich emočných inžinierov.

Myslím, že Číňania nám pomôžu a tak aj my im.
Čo si vy myslíte o jedinom mene vo videu Hacken Lee?..internet..jeho sloboda..kľúč..hackeri..
Tiger a drak, lev a sokol..prečo je vo videu lev a nie čínsky tiger?

Leo a Theo..
Keď ideme hlbšie do symboliky, nemali by sme si leva(Leo) nechať zobrať. Symbolom GP, aj keď neskôr začali používať Leva, bola mačka. Domestikovaná mačka chrániaca bohatstvo Egypta, živé zlato, hlavný obchodný masový artikel staroveku=obilie pred myšami. Envivalent prvotného monopolu tlaćenia peňazí vtedy podlozených zrnom a dnes podpornými masovomanipulačnými mat(r)icami a konvenčno-vojenskou kontrolou komoditnej burzy(presnejśie obchodu s energonosičmi, energiou)..
Keď Rimania vpochodovali do Alexandrie, odporúčali miestni skutoční mocipáni dať na štíty obraz mačky a nikto sa neodvážil ich napadnúť. Kto v Egypte totemnému zvieraťu mačke vypichol oko, tomu ho tiež vypichli, kto vážne poranil labku, tomu odsekli ruku.

Tak, ako sa tí rozumnejší snažia aj "jamu levovu" interpretovať vo svoj prospech, mali by sme aj my maľovať v našich hlavách krajšie zajtrajšky, byť v pozitívnom zmysle strojcami svojho osudu a nie maľovať "čerta na stenu".

"Človeka nepotrebuje kult a kult nepotrebuje Človeka."
Murári, pseudo-ra-bini, zvrátení judaisti, či kresťania, konzumenti, atď. sú majetkom kultov, presnejšie tvorcov kultov.
Čím viac sa stávate Človekom a prestávate byť okultistom, tým viac informácii, nových po-mocných informácii dostávate zvyššia(VM), ostatní sú odkázaní len na už známe in-formácie(obrazy a ich vzťahy, procesy). Iba ten, kto je na správnej ceste k Človeku, dostane obrazy nové, ostatnými zatiaľ nepoznané, funkčné. To je jedno z kritérii správnej cesty, cesty druhu Človek.

280764

18.12.2012 21:34

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280584

"Tvár, oči sú zrkadlom duše".
Tváre hráčov žlto-modrých vo videu boli blízke Ľudským.
Videl som v nich túžbu ísť cestou synov a dcér Ľudských.
Slnko a obloha.
Včely zo všetkých farieb najviac modrú milujú.
Levi chceli byť pánmi svet(l)a, no panmi púšte sa stali.
Nezvládli to, čo im bolo dané, keď sa raz pradávno úprimne pýtali. Sve-domie(bios a ultimatívna aplikácia, hra zároveň) však nepustí. Musel nastať boj červenej a bielej o jedno KA a každé BA a ten boj trvá. Dvaja včelári a jeden úľ, roj, raj..

..je toho hodne čo povedať, ako sa hovorí "do nekonečna" pri tzv."Konceptuálnom umení".
Stále ešte priveľa osôb hlavne v umeleckej branži, diskusiách, rádiu, na fórach, ten termín používa bez znalosti jeho obsahu. Ako opice sa snažia prekričať, zakecať Pravdu, no Ju nemožno zabiť. Vlak im ušiel a oni sa ho už len snažia dobehnúť. Na drezine ťažko.. Pravidlá boli od vekov VM nastavené bezpečnostne na podobné momenty.

Dik za podnet Anonym zatiaľ bez Niku.
u.

280765

19.12.2012 22:44

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280765

Děkuji pane Udo za obsáhlý text.. K tomu videu tam byla totiž diskuze a k žádnému kloudnému závěru se tam nedošlo.. No a nějak mě pak napadlo, když jsem pročítal Vaše texty, že jste asi jediný, koho znám, a kdo by k tomu mohl dát nějaký rozumný výklad.. Proto jsem Vás poždal o to shlédnutí..
Ještě jednou děkuji a snad nebudete mít nic proti tomu, když to překopíruji do diskuze na Levanet..
PS. toto je můj poznávací znak, nic víc.. [cool]

280837

14.12.2012 19:51

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280458

Podvedomie je sviňa... [velký smích]

Aristo tu aj vymenoval hlavných ídeových nepriateľov a vy mtk takto otvorene klamete. To nesvedčí o vyššej duš(a)evnej činnosti...

Inteligentnejší sa neprejavujú a sú ako voš pod chrastou, prípadne sa transformujú napr. na Bekotu.
Dôstojného protivníka si vždy v histórii bojov do určitej miery vážili, tak sa snažte polepšiť.

Zatiaľ vám píšem do hodnotiaceho formuláru nedostatočnú, ale ešte to neposielam do Centrály.

[velký smích]

280579

15.12.2012 10:07

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280579

>Aristo tu aj vymenoval hlavných ídeových nepriateľov
To zní skoro jako "třídní nepřítel". Kam máš našlápnuto? [překvapení]

280620

15.12.2012 12:41

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280620

Ok, nie-priateľ..
Ak mi niekto nie je zrovna priateľom, prípadne mi nepriamo, či priamo ide, ako sa hovorí "po krku", ide ľudovo povedané o "ne-priateľa" iného myslenia, idei..

Aby ste Mtk nevykazovali znaky podprahovej hystérie ani napr. pri slove "ľudový", skúste prehodnotiť svoje bývalými formami fašistických diktatúr "preventívne" naočkované stereotypy. Obzvlášť dnešného 3000-ročného pseudojudaizmu a cez neho bezštruktúrne a štruktúrne tvarovaného, s protiľudsky zameraným egokonceptom kolaborujúceho súčasného fašistického finančno-teroristického úrakovinového režimu.

Návrh:
V ďalšom zmysle máte ale Mtk samozrejme pravdu.
Keďže vieme, že ideo-lógie slúžia na sprostredkovanie koncepcie spoločenského samoriadenia do cieľovej kultúre(a jej stereotypom) kompatibilných foriem, mohli by sme byť presnejší.

Preformulujme teda ideového nepriateľa na
Konceptuálneho oponenta [smích]

Súhlas Mtk?

280626

17.12.2012 1:42

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280626

>Preformulujme teda ideového nepriateľa na Konceptuálneho oponenta [smích]
To vypadá na vstřícný a umírněný tón, ovšem po předchozím škatulkování na tvrdo:
>skúste prehodnotiť svoje bývalými formami fašistických diktatúr "preventívne" naočkované stereotypy
Mohl byste mi na názorných ukázkách demonstrovat, kde se v mých názorech projevují „preventivně naočkované stereotypy fašistických diktatur“?? Ocejchování nějakým atributem fašismu považuji za dost závažné obvinění, proto bych požádal o zevrubnou analýzu mých textů, abych měl vůbec na co reagovat. Ono cejchování (bolševikem, pravičákem, socanem, židem, agentem mossadu) je zrovna tak jednoduché, tudíž rozšířené (a pro bílou civilizaci příznačné) - jako je stupidní. Bohužel tak někdy činím také; nicméně každý takto postižený má možnost klást útočníkovi otázku: proč? Vašeho „konceptuálného oponenta“ bych bral, kdyby nepředcházel ten předchozí lapsus.

Btw. Dovolím si Vás považovat za názorově nepůvodního plagiátora (navíc opojeného svou "pravdou", to ale zdokumentuji někdy jindy, jelikož jsem agentem mossadu, mám na práci i jiné "gojimy" než je udo). Pro toto:
1. „Obr.: schéma řízení v antickém Egyptě ( prediktor1 + prediktor2 = tandem <-> faraon <-> státní aparát <-> ... )“
2. „Jestliže takto koncipovaná správa (konceptuální vláda)“
3. „Jestliže tyto dvě skupiny hierofantů (prediktorů) nedošly ve svých míněních ke shodě“
4. „Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace. Prvními obětmi tohoto projektu byli dávní Judejci, na které byla vložena mise šíření projektu zotročení světa“

Toto jsou ukázky z http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-s.... Tu vaši řeč, zejména terminologii, dle mého soudu, jste vyčetl z těchto (a podobných) zdrojů - tedy z ruských (ruskojazyčných?). Kupodivu jste prohlásil, že jste konkrétně tento leva-net nestudoval (dokonce jste napsal plurál - kdo vy?, je snad "udo" tým???). Rusko (jako údajná spása světa) teď "frčí", je to vidět i na autorství článků na Zvědavci: Klimov, Levašov a jiní křesťané, co teď tlačí propagandu z Východu. Tento východní stream je ohledně "pravdy" stejně tak cenný/bezcenný jako ten západní. Guláš pravdofikce, ale to Vám asi nevymluvím...
p.s. a nebuďte tak povýšený, pane

280692

17.12.2012 18:09

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280692

Obávam sa mtk,

že odpoveď nedostanete, pretože platí nepísané pravidlo udos, že "zlé" myšlienky sa ďalej nerozvíjajú a končia "akoby" na prepadlisku dejín (informácie sú však večné a zostávajú v supersystéme)... [velký smích]
Aj keď by bolo mnohokrát vhodné, aby sa ozrejmili socio-cult-urologicky zdatnejšími jedincami ľudskej rasy chyby, ktoré podľa nich robia človeku podobné opičky. Ale veď to poznáte Time is many(money). And money nie sú Many(i)-too(u)... [velký smích]

Propaganda a snaha o ovládnutie vedomia a podvedomia oviec beží už pekných pár tisíc rokov, len treba precízne vyberať. Aj z tej propagandy Západu, aj z tej propagandy Východu.
Tí, čo vyberú to správne zlaté vajíčko (myšlienkami, slovami, skutkami...), prídu do Kráľovstva Jahveho = Ra-ja (kráľovstva osvietených Slnkom - Ra).

Objektívna Pravda v tej najvyššej inštancii mtk sa píše reálnym Životom a tu si myslím , že ani udo netvrdí, že má všeobjímajúcu absolútnu Pravdu ,i keď to mnohokrát tak vyznieva a odpovede sa vám zdajú akoby už nad ne nič iné nebolo Pravdivejšie, tvrdé až sarkastické.

P.S.: Ja osobne si nemyslím, že patríte k Mossadu. Ten totiž má také analytické oddelenia, ktoré by už dávno diagnostikovali zdroj pôvodných informácii, navyše keď ste si zdroje už dávnejšie vyžiadali a boli vám dané pred nos...
Hold, kto nevie hľadať ihlu v kope sena, ten asi krajčírom nebude...

[velký smích]

280719

17.12.2012 18:58

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280719

Tak co, dáme zase pohádku na dobrou noc? Tu o zlém židovi? Já vím, že tu máš nejradši. Tak klikni sem, a už nevotravuj. [oči v sloup]

280721

17.12.2012 19:57

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280721

Pohádky ja už nemusím mtk... [velký smích]

A znova sa u vás potvrdzuje, že podvedomie riadi silne vaše myslenie, ani si to moc neuvedomujete.
Ja o koze a Vy o židovi..

Za život som spoznal viacerých tzv. židov. Boli aj dobrí - aj zlí. Ale musím objektívne povedať, že tí s nie veľmi ľudskými morálnymi hodnotami prevažovali a prevažujú.
Takže tie výskumy prof. Lambrosa, dr. Kinseyho alebo dr. Freuda budú mať asi reálny základ, aj keď ich treba brať s určitou rezervou.

Chcete vehementne potvrdzovať štatistiky ?

280723

19.12.2012 23:46

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280723

>Za život som spoznal viacerých tzv. židov. Boli aj dobrí - aj zlí. Ale musím objektívne povedať, že tí s nie veľmi ľudskými morálnymi hodnotami prevažovali a prevažujú.
hmm. solidní výzkum, nepochybně "exaktní". No já přidám taky exaktní výzkum: setkal jsem se kdysi s jedním prokazatelným židem (totiž: dopředu jsem tím byl obeznámen) - měl na hlavě tu věc, byl siloně vousatý a tuším měl skobu, ale to si nepamatuju přesně, zkrátka škardej chlap. Konal něco jako vysvěcení znovuotevření synagoogy ve městě, takový ten lehce "poťouhlý" vousatý stařec, co mumlal jakousi cizí řečí, znělo to jak hysterické kvílení staré báby, zřejmě v tom byl i pokus o zpěv, což jsem z muzikologického hlediska obtížně dešifroval. Nikdo z přítomných netušil, co asi mumlá do etéru. Ale řekl bych, že to bylo něco ve smyslu: jesus krist ejakulát ist, gojimové našimi otroky... atp. Možná proto mi jeho řeč připadla tak vzrušená. Tolik k mému exaktnímu výzkumu. Považuji ho za nezpochybnitelný a nevyvratitelný. JuhoMorava pozdravuje Kysuce.
[mrknutí jedním okem]

280846

18.12.2012 18:18

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280692

Bez zbytočnej urážky Mtk a na rovinu..
Zľahčovanie, zahmlievanie, popieranie kľúcovej role tzv.židov pri systematickej fašizácii spoločnosti nepovažujete azda za kolaboráciu Mtk?
To len na príklad. Nebudem to tu zasa rozvádzať a používať na podobné stereotypy copy-paste.

Ak to nerobíte vedome, ide len o mierne poľahčujúcu okolnosť, keďže na celospoločenskom genocídnom efekte to nič nemení. Vaša prípadná "dobromyseľná úprimnosť" len znásobuje účinok. Vedomý nájomný vrah je vždy komplikovanejšie(z pohľadu bezpečnotných štandardov bábkarov, projektantov, programátorov a adminov) riaditeľný ako "spravodlivo" nas..atý spoľahlivo provokovateľný dobrák sused od vedľa. Nemci zpravidla tiež mysleli konečné riešenie úprimne tak, ako aj fanatickí "ortodoxní" židia vidia "palestínsku otázku"(paradoxne zväčša zvyšky pôvodných semitských kmeňov).

K terminológii..
Na základe Vašeho vyjadrovania hodnotím(nesúdim), že ste dostatočne inteligentný(z lat.chápavý) na to, aby som Vám podal odbornejšie vysvetlenie.

Tvrdil som azda niekedy, že som objavil niečo nové?
Všetko tu je a buď to vidíme a chápeme, alebo nie, resp.nechceme vidieť a chápať. Ide len o neustále zlepšovanie popisu existujúcich objektivnych procesov. Iba tak ich totiž môžete neporovnateľne efektívnejšie ovplyvňovať pre zvolený(VM-, či egocentrický) prospech. Jedinca pokúšajúceho sa hrať s "emóciami" metódou pokus-omyl asi ťažko považovať za Človeka rozumného. Kto nepracuje metodicky s emóciami, stáva sa nebezpečným tak pre seba, ako aj pre svoje okolie. Je totiž ľahko manipulovateľný.

Keď nejaký in-formačný modul(odb.def.emócie), t.j. prenos mier, zmenu situácie ignorujete, resp.narastá chyba vášho analytického vektora(rozdiel medzi subjektívnym a objektívnym stavovým vektorom), proporcionálne nevyhnutne rastie množstvo a "kvalita" tak Vašich osobných prúse..ov, ako aj prúse..ov Vašeho najbižššieho okolia v rámci nevyhnutnej kolektívnej zodpovednosti vzájomne vložených, či prelínajúcich sa systémov.
Zrovna tak je neľudské a patofatálne pliesť si emócie s intuíciou, čo sme tu tiež neraz rozoberali.

Spôsob vyjadrovania a metodológia spracovania informácii analytického tímu VPZSSR, ktorý tu bol posledne viac krát citovaný, sú mi isto odborne blízke a pomerne dostatočne exaktne popisuje objektívnu realitu.
Podobne, ako sa v niektorých akademických kruhoch hovorieva napr.o nemčine v pozícii ideálneho jazyka na presné pomenovávanie vedeckých postupov hlavne v oblasti tzv.prírodovedecko-technickom výskum, modelovaní, no nie len to.

Moje konštatovania neberte prosím príliš osobne, či povýšene.
V závažnej konštruktívnej diskusií na patričnej úrovni nemajú nespracované emócie miesto. Inak emócie, spojité vnímanie najmä v umení, hudbe, básňach a medziĽudských vzťahoch milujem.

280758

19.12.2012 16:10

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280758

>Zľahčovanie, zahmlievanie, popieranie kľúcovej role tzv.židov pri systematickej fašizácii spoločnosti nepovažujete azda za kolaboráciu Mtk?
V tom případě jste fašista, dle Vaší logiky. Vy totiž, z mého pohledu, "zlehčujete, zamlžujete a popíráte klíčovou roli bílé rasy ve fašizaci společnosti - a jejího nástroje křesťanstvím, s odnožemi judaismem a islámem." Vidíte ten problém? Váš postup je typický (křesťanský??) pro mentální vnímání reality "naší" civilizace - bipolarita. Z reality se vypreparují dva principielně protikladné fragmenty, které jsou ostře postaveny proti sobě - tak zde máme boha-ďábla, dobro-zlo, pravici-levici, lidstvo-židovstvo, což vede v konečném důsledku k černobílému vnímání světa: "pokud nejsi s námi, jsi proti nám".
A vůbec to nesouvisí s fašizací společnosti, kterou pozoruji taktéž. Souvisí to s vaší mentální postdispozicí, která vede k zavádějícím závěrům - "popíráš-li klíčovou roli židů ve fašizaci společnosti, jsi fašista." Nepřítel mých názorů je mým nepřítelem. (místo:nepřítel mých názorů je nepřítelem mých názorů. tečka)

>Všetko tu je a buď to vidíme a chápeme, alebo nie, resp.nechceme vidieť a chápať.
Opět bipolarita - buďto já anebo ty. Udo vidí, chápe, ostatní nevidí, nechápou, resp. nechtějí vidět, nechtějí chápat. Zřejmě si vůbec nepřipouštíte, že byste se mohl mýlit, a přesto se podle mě mýlíte. Já si to vysvětluji tím, že jste přejal myšlení někoho druhého, jehož myšlenky Vám vyhovují; Vy si to vysvětlujete tak, že jsem na pomýlené straně fašistických tendencí, eventuelně přímo agent "něčeho". A definitivní úder tomu dá paní jarmila argumentací: "Milý hestroyi, dříve jsem vás měla ráda ..." A je vymalováno, nepřítel byl markován a pokud možno zneuctěn. Tímto odpovídám i méně Vašemu souputníku nadanému, kysučanovi.
Chtěl bych Vás upozornit, že mainstream a alterstream má jednu společnou vlastnost: davové myšlení. "Klíčová role židů ve fašizaci společnosti" je toho důkazem. Hrne se to záplavou ze Západu, z Východu. Důkazy?: "toto je žid!, anebo:
>dostatočne exaktne popisuje objektívnu realitu.
Zajímalo by mě, co je na leva netu exaktního. Žádné zdroje, žádné odkazy, pouhá konstatování typu - "Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace", jakožto naprosto nezdokumentovatelná prohlášení. To "vědci" z Pro Fide Catholica jsou daleko exaktnější. Stačí mrknout na poznámkový aparát Diktatury humanity J.Rothkranze zde. Tomu říkám exaktní práce - a přesto je to defektní manipulace. Vedle toho jsou věřící na leva netu chudými a neschopnými příbuznými.
No, ale proti "exaktnosti" žádný dišputát.

280818

16.1.2013 0:41

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280818

Opět žiaľ hluboké, ale hluboké nedorozu(j)mění Mtk.
Vy ste fakt asi stále naozaj nepochopil, že tzv.cirkvi, židia a pod. sú figúrky toho istého hráča?

Niekedy sa prichytím, že váham, či naozaj nevysvetľujeme "zle", no potom sa objaví spomienka na sociologickú poučku o "Slepej oddanosti", presnejšie posadnutosti nejakým iluzórnym ideálom.
Je charakteristická pre všetky veľké pseudonáboženstvá a je žiaľ vštepovaná ich nosičom od mala.

Chápem, že je ťažké ich prekonať, rozlíšiť od objektívnej reality. Väčšinou je ich security mechanizmus projektantami(pre ovce známy japonský kybernetik=lodný kormidelník SAMOSATO) ošetrený blokovo-dogmaticko-mysticky do tej miery, že je to aj pre profi sociálneho programátora takmer nemožné.
Preto pud sebazáchovy hovorí:

Radšej von z toho a potom uvidíme, zostrojíme niećo iné, lepšie, no hlavne rýchlo von zo síce možno pekne upraveného a u-rodneho, no stále bahna.
Postupne vysušiť, vyčistiť, prekopať a opatrne zaliať čistou, novou vodou a tak sadiť.
Kto sa utopí, asi ťažko sa už stane záhradkárom.

Pr.: Povedzte nejakému tvorivejšiemu(presnejšie strojivejšiemu) ajtyčkárovi, nech po druhom systematicky prekóduje niečo riadne komplexné(napr.taký operák a najlepšie jeho jadro).
Pošle Vás zpravidla aj s Vašou "výzvou a príležitosťou" selským rozumom do faka kade ľahšie.
Radšej to nakóduje nanovo.
trochu podrobnejšie

282478

18.12.2012 18:27

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 37.?.?.?

Reakce na 280692

Rusko má hodne čo ponúknuť, no je nebezpečné ho preceňovať a "nechať všetko na nich". V tom sa s Vašim názorom plne stotožňujem. Musíme ponúkať vlastné alternatívy vývoja situácie. Inak nás jedni, druhí, či piati pohltia(možno aj právom..). Dnes v linearizovanom čase prebiehajú jednotlivé vývojové cykly, špirály stále rýchlejšie. Čas aj v tomto zmysle prakticky prestal existovať(objektívne pravdepodobne nikdy ani nebol, no to je iná, tu častá téma).

Zaujímavé informácie z nie len Vami spomínaných ruských webiek majú často práve uvedeného spoločného menovateľa. Vyzerá, že popri Japoncoch(Osoby okolo spomínaného Nakasoneho inštitútu), Číňanoch, USA a podľa posledných info sporadicky aj Nemcoch, si v rámci bývalého ZSSR drží tento tím dlhodobo najvyšší prognostický štandard. Možno sú aj iné, podobne kvalitné(napr. na RAN-e), no tento je úplne verejný a ľahko prístupný. Ide aj o odborné PR a možno ho prevádzkovatelia Vami uvedených sajtov občas zneužívajú. Terminológia je z oblasti kybernetiky a riadenia, manažmentu obecne, čo je aj môj "Fach". Preto ma pred mnohými rokmi u kolegu zaujali. Nepoznám lepší, univerzálnejší pojmový aparát ako tento, čo nevylučuje, že taký existuje, alebo bude vyvinutý, "objavený".
A áno pracujem vo viacerých tímoch.
Taký je dnes svet. Bohu, Allahovi, Manituovi, Tomu, ktorý je, či ako ho kto volá, vďaka [smích]

1 dobrá rada:
Skúste prosím nehádzať všetkých "kresťanov", "judaistov" a pod.do jedného vreca..viem..sám s tým mám občas problémy..hlavne keď prevážia emócie [velký smích]

Ok, nechoďme príliš pre niekoho na prvý pohľad off topic a netraťme hlavne čas a kapacity na nedostatočne verejno-výchovnych diskusiách mimo aktuálnych tém portálu.

Ďakujem za podnet
u.

280760

15.12.2012 13:28

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280620

Neviem, v akej ste "triede" mtk and Co., takže to nebude ono.

A ídeový nepriateľ čítajte ako í-Deus nie-priateľ (tuším vám to už udo písal: konceptu Deusa - Zeusa - Jehovu - alebo čo vám v živote alebo na školeniach doteraz vtĺkli do hlavy).

A teraz mám namierené ísť zjesť obed... [smích]

280627

12.12.2012 23:16

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280450

>a v poslední době se tu takových jedinců s takto charakteristickými příspěvky vyrojilo jako maku, hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění po posledním útoku na gazu a vyslal do boje své sayanim.
Jistě, vyrojím se tu, kdykoliv Zvědavec zveřejní něco takového. Prostě to máš vědecky zmapovaný, ale přitom jsi jaksi zapomněl zapojit dlouhodobější paměť a to, čemu se říká "střízlivé uvažování". Na paranoidní kecy o "sayanim" si machr.
>"argumenty" jako onen páně mtk, že když někdo píše o stejné věci jako někdo jiný, je s ním spolčen a je to agent vatikánu
Vidím, že tvoje rozlišovací schopnost je na úrovni horké-studené, světlo-tma. Mít něco s někým společné a být s někým spolčen je to stejné??? A kdepak jsem psal, že Rothkr. a Klimov jsou agenti Vatikánu? To, že mají společnou určitou agendu, či ideologii, neznamená, že jsou spolčeni. Je schopen tohle dub pochopit? "Dub vidící za každým dubem žida jistě nemusí být spolčen s Jansmithem vidícím též za každým dubem žida, žejo, zato mohou mít společnou ideu: žid za každým dubem." Ber to jako analogii, je možné, že ti dva "učení" křesťanští pánové by si taky vjeli do vlasů, přestože mají mnohé společné. Ještě máš na nose pořád černobílé brýle?

280460

13.12.2012 13:54

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

jansmith1984 93.?.?.?

Reakce na 280460

Ahoj kamarádi, aristokrate a mtk....[smích]
Z vaších poznámek vidím, že vám tady chybím (ejhle: vidím - chybím, se dokonce pěkně rýmuje[velký smích] ).


Tak úplně jsem nepochopil spojení jendysmithe s velebníčky, ani podsunutí žida za každým dubem... (když už, tak se bavme o kosher pokrytcích a farizejích)..[smích], ale nevadí, ono se to vsákne... nikdo není dokonalý...ani jenda...[smích]


A nesmuťte přátelé, stále jsem (i když silent) průběžně zde a stále monitoruji vaše moudra i vejšplechy (a viceversa), stejně jako "číhám" na pí.Jarmilu a na její volebně disidetské vzpomínky starého zbrojnoše...[smích], aby je (pro blaho zblblé většiny) ve chvíli (kdy Síla "zavelí" ), bylo možno "použít" proti vám...[velký smích]...


Takže ... Peace s vámi všemi, kamarádi a nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme,

jansmith[smích]

280489

13.12.2012 9:36

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280450

o agentování vatikánu bych řekl že nikdo nemluví
spíš bych řekl že jde v tomto případě o bandu hnupů kteří to sežrali i s rybářem a jediné co umí je obvinovat názorové oponenty z uplacenosti viz "hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění" apod a navzájem si podkuřovat [smích]

280474

13.12.2012 11:17

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Petr Křivý 93.?.?.?

Reakce na 280450

Dobrý a požehnaný den všem!

Již dlouho jsem nikterak nereagoval na zdejší diskusi, i když ji pravidelně sleduji. Nicméně se zde probírá zajímavé téma a proto ani já nezůstanu stranou.

Reaguji sice na pana Duba, ale berte to jako obecnou reakci na celou diskusi. Dozvěděl jsem se, že pan Klimov, o kterém jsem zatím nic neslyšel, píše o tom, že Židé jsou téměř všichni degeneráti, zejména ti, kteří nemají čistý rasový původ. To mě velice zajímá, neboť Ježíš byl sice po matce Žid, nicméně jeho otec Žid nebyl, takže by se dle této teorie mělo jednat o Položida, který má šestkrát větší šanci býti dědičným degenerátem.

No, myslím si, že to není možné, neboť náš Pán chodil po vodě. Dokáže to nějaký degenerát? Náš Pán z vody udělal víno. Znáte nějakého degeneráta, který by to dokázal? Myslím, že tady se pan Klimov, dej mu Pánbůh lehké odpočinutí, mýlí. Náš Pán jistě degenerát nebyl. A ten, který by tyto slova hlásal, zcela jistě patří do plamenů pekelných. Proto byste měl být opatrný nejen vy, pane Dube, ale i ostatní, kteří by něco podobného mohli naznačovat.

Modlím se za vás, aby vám náš Pán ukázal pravdu a lásku, i panu Klimovovi, i panu Rozenkritzovi, nebo jak se ten pan ze stránek Spiknutí proti církvi a lidstvu jmenuje. Když už jsme u těchto stránek, musím, jako dobrý křesťan a katolík reagovat. Nemyslím si, že je lží vše, co na těchto stránkách je, ale obávám se, že jde o naprosté nepochopení zájmů našeho Boha trojjediného.

Náš Bůh si Židovstvo vybral jako své milé pokolení (to si každý může přečíst v Bibli), neboť první člověk byl Adam a to byl Žid. Jeho žena byla Židovka a proto každý jejich potomek mohl býti čistokrevným Židem. Stejně tak i jejich potomci mohli býti čistokrevnými Židy a jelikož jsem se v Bibli nedočetl, že by Bůh stvořil dalšího člověka jiné rasy, pak logicky všichni musíme býti Židy, i to Chazaři, kteří jsou ve skutečnosti také čistokrevnými Židy.

Je velmi smutné, že mnoho lidí považuje Židy za jakési zlé bytosti, vždyť v Bibli se o nich píše převážně dobře a náš křesťanský Bůh (otec Ježíše, zakladatele křesťanství) nad nimi drží ochrannou ruku. Nevím, kdy došlo v minulosti k tomu, že lidé zapomněli na své hebrejské kořeny a začali se od božího národa distancovat, ale je to velký omyl, který nás jednoho dne může přivést do hrobu.

Rád bych proto zopakoval, že pro pochybovače, rouhače, bezvěrce a modloslužebníky čeká věčné zatracení v ohni pekelném, kde se budou škvařit zaživa a pouze ti, kteří denně odříkají deset Zdrávasů a deset Otčenášů, mohou doufat, že se dostanou do očistce, kde po odpykání svých hříchů mohou přijít ke svatému Petrovi, který je klíčníkem v Nebi.

Přeji vám všem hezký den a děkuji za pozornost.

Petr Křivý

280481

13.12.2012 18:30

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 64.?.?.?

Reakce na 280450

Tak je to, pane Dube, Váš příspěvek se mi líbí a dávám oba palce nahoru. Přesně tak to říká i odborníka specialista na židovský problém Grigorij Klimov ve své vědecké přednášce „Boží Národ“. Pojednání má 476 stran a „degenerát“ se tam objevuje asi 300 krát. Je tedy jasné, že tyto věci spolu souvisí.
Pan Klimov ve svém vědeckém díle hned zpočátku varuje, že jakmile začnete poukazovat na Antikrista, budete označen za Antisemitu, a to proto, že Antikrist je s degeneráty spolčen a pan profesor akademik píše, že degeneráti jsou dokonce Antikristovi děti. Prosím, pane Dube, proto buďte opatrný.
Není to však tak jednoduché, jak by se hned zdálo, protože právě ten nejodpornější antisemitismus je dílem zase degenerátů, neboť největšími až fanatickými kritiky Židů jsou právě neúplní židovští degeneráti, což jsou právě děti Antikrista. Třeba ten Váš Solženicin pane Dube, podívejte, co říká specialista Klimov: "Ale, opět zde máme záhadu. Sám Solženicyn skrývá, že on sám je položid, v daném případě po otci. Jeho otec byl pokřtěným židem, z Izáka se stal Izajem, a tak dostáváme Alexandra Isajeviče Solženicyna." Inu, pane Dube, opatrnosti není nikdy dost.
Já vím, že to je hrozné, prostě mají velice silné geny a jeden degenerát, který má v sobě třeba 1/256 židovské krve je již zcela znečištěný a je schopen nakazit celé okolí.
Nechtěl jsem tu všechny ty hrůzy popisovat, aby z toho třeba někdo nedostal ještě větší strach, než je nutné, ale musím se podělit. Ve znamenitém díle „Protokoly Siónských Mudrců“, které sepsal Chasisadista Ascher Guinsberg před Prvním Velkým Sionistickým Sjezdem, v tomto historicky cenném usvědčujícím dokumentu píše, že „Antisemitismus je potřebný k ovládání našich nižších bratří“. Vidíte to tedy. Dokonce právě to je spolehlivé znamení, jak se pozná najatý a placený degenerát. Máme tu tedy dva typy degenerátů, fanatické židomily a sionisty, kteří se nepokrytě hlásí ke svému zrádcovství Krista, a pak ty druhé, pokrytecké degeneráty, kteří provokují hysterickým antisemitismem. Jejich zvrácenost je přísně logicky vědecká -jako splozenci Antikristovi jsou dětmi Nežida a Židovky, což je nejstrašnější kombinace, proto trpí pederastií a sadismem a prakticky všichni jsou velmi agresivní maniakální homosexuálové. Kdo má již teď strach, ať se raději do vědeckého pojednání pana Klimova raději vůbec nedívá. Naštěstí je tu jedna uklidňující okolnost. Pan profesor vyšší sociologie Klimov píše, že je možné tyto dědičné degeneráty napravit psychiatrickou léčbou a internací v klášterech. Zatím nevím, co tím přesně myslí, ale zní to jako řešení, zvlášť nyní, kdy nás zaplavují ze všeho nejhorší Horští Židi z Kavkazu, protože podle profesorovi rovnice, je běžný židovský degenerát 6x horší než ostatní zlá populace.

280507

13.12.2012 18:30

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 64.?.?.?

Reakce na 280450

Všimněte si prosím, těch sveřepých úst, orlího nosu, zlého obočí a potměšilých očí, kterými úkladně sleduje Pána.

Vložený obrázek

Také já, jako snad každý, kdo se konečně probudil, jsem propadl panice, zdali nejsem degenerát položid-maniakální antisemita a homosexuál, zdali nemám kapky otrávené krve, genetickou vadu (třeba usychající ruku), a tak jsem se podrobil vyšší socilologické samoprověrce, jak v sobě rychle identifikovat geny Antikrista. Jak? Nechme raději promluvit vědeckou kapacitu:
„Prostě. Zkuste pohlavní styk dělat normálně, jako dělali naši otcové celá staletí. Několikrát. Bez představ, že spíte s osobou stejného pohlaví a podobné idiotské věci. I když to nedokážete, není čeho se bát. Vám prostě promyla mozek propaganda degenerátů, která vás naučila hloupostem. Rovněž četba rodokmenu není vždy směrodatná. Možná, že vaši rodiče ani nevěděli o tom, že byli adoptováni.“
A je to, pane Dube, Quido i celá Slovenská Buňko (pan Klimov píše dokonce o silně promořené populaci) prostě si u toho představujte rozdílné ohanbí a problém je pryč.

Přeji u toho hodně štěstí a Krista s vámi.
...

Jenom mám trošku obavy z jedné věci, na na nějakých (asi Chazary podstrčených stránkách, kam sami nechodí) se píše, že "Gregory Klimov In 1949-1950 worked in the CIA top secret team code name - Harvard Project",myslím ale, že to je nějaká manipulace na znejistění degenerátů nižšího řádu, pan akademik by se určitě k nějakým tajnůstkáškým techtlemechtlům nezaprodal.

280508

14.12.2012 11:00

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280508

>Jenom mám trošku obavy z jedné věci, na na nějakých (asi Chazary podstrčených stránkách, kam sami nechodí) se píše, že "Gregory Klimov In 1949-1950 worked in the CIA top secret team code name - Harvard Project",myslím ale, že to je nějaká manipulace na znejistění degenerátů nižšího řádu, pan akademik by se určitě k nějakým tajnůstkáškým techtlemechtlům nezaprodal.
Chvíli jsem si pohrával s možností, že si to i přečtu, ale číst výkaly nemocného dědka z CIA je zřejmě ztráta času, to raději půjdu leštit chodník v majetku obce. Vpodstatě mi stačí tvůj výcuc, bekoto, takže ď. [smích]

280555

13.12.2012 14:28

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 280197

"jak jistě chápete Chazaři nemají žádné právo vyvražďovat původní Sémitské obyvatelstvo v Palstině." To chápu jen by mě zajímalo kdo to právo má? Cože 42% procent z Bild. jsou chazaři? To by mě zajímalo jak jste tohle zjistil. Vy musíte ale mít přístup k hodně nedostupným informacím. Nebo mě napadá, že prostě jen tak plácáte nesmysli. Pane Guru chce to klid a teplo a chazaři zmizí sami.

280491

7.12.2012 13:05

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

čudla 90.?.?.?

Reakce na 280187

Copak nepozorujete tu nenažranos vládnout a ovládat? pro Vás zřejmě ještě několik knich musí vzniknout, aby jste to pochopil!

280198

7.12.2012 13:21

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 280187

Prosím vás pane Blekoto,
přestaňte opruzovat a vraťte se na Nezvědavce. S vaší naivní taktikou a jednoduchým myšlením si budete tamními psychopaty i nadále skvěle rozumět. S vaše trapné pokusy provokovat, zde nejsou první a ani poslední. Působíte spíše jako klaun.

280200

7.12.2012 18:45

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

quelpç 178.?.?.?

Reakce na 280187

Práveže nezabudli na internet, preto je možné natrafiť na Gurua a ním papagájované bludy, aby zahltil gójske duše zmätkom lží a klamstiev, aby sústredili pozornosť na Izrael. Okľukou, cez náreky nad úbohou gazou, ale styčný základ je Izrael, potomkovia dobrých Hebrejov bohovrahov v plastelíne ťažko znesú opakované porážky, čakajú na revanš, na vlastného Hitlera a sprostí gójovia im v tom musia napomáhať, tešiť sa z nového prichádzajúceho vraždenia.
Guru klame v službách Izraela, či už v zamestnaneckom pomere, alebo ako užitočný idiot, lži vždy predpokladajú vrchné velenie a ústredie, preto guruovi zadali úlohu, namiesto neudržateľnej semitskej teórie vnoriť medzi ľudí chazarské výmysly, plus doplnil zrejme z vlastného popudu, aby nebol priveľmi nápadný, nekončiace slzy nad údelom gazy, ktorá je takou kvôli Izraelu, nie z ich vlastného rozhodnutia.

280215

7.12.2012 11:58

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 280183

Oni ti Chazaři nejsou o moc bělejší než průměrný Semita (libovolného vyznání). Příčina bělosti ruských a obecně evropských Židů je daleko prozaičtější: židovství se předává po mateřské linii. Pak už jen stačí, aby si člověk přivezl z výbojů pár okatých Hebrejek a nechal jim volnou ruku při výchově dětí - a hned je zaděláno na "kukačky", nikdo ani nemusí nikam konvertovat.

Kde myslíte, že se mezi Židy vzali dvoumetroví blonďatí svalovci jako vypadlí z obálky časopisu Árijec? To by ani chazarská DNA neošéfovala. [vyplazený jazyk]

280194

7.12.2012 15:35

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Reakce na 280194

Kde se vzali Chazarští 2metroví blonďáci?
-----------------------------------------

Je to prosté: Chazarská říše se rozkládala od Kieva a Krymu přes Povolží až po Kaspické moře a hranice Západní Sibiře. Severními sousedy byli Rusové a Slované, západními Slované, severozápadnimi Maďaři (před přesunem do Panonské nížiny), severovýchodními Bulhaři (před přesunem) a východními Pečeněgové.

Z čehož plynou styky s Rusy a Slovany a tak Chazaři mají i své blonďaté hvězdy jako Paula Neumanna (aka Paula Newmana) a Isura Danieloviče Děmského (aka Kirk Douglas) a Michaila Bolotina (aka Michael Bolton). Chazaři mají mnoho slavných umělců a vědců, jenom se prostě stydí, že jsou Chazary. Vždyť být blonďatým modrookým "Hebrejcem" je tak "in" a výnosné.
A potom jde i snadněji přesvědčit hloupé lidi a vládu jisté středoevropské země, že "Hebrejci" přece jako "mají právo vraždit Sémitské obyvatelstvo, pardón - Palestince, ty Araby".

Jejich propaganda zatím nemá sobě rovného, věří tomu i hlupé babky, co jinak věří jenom tomu, co je v Blesku.

280204

8.12.2012 18:24

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Hjalmar 1 78.?.?.?

Reakce na 280194

Pane Mareš,
odkiaľ sa mezi židy vzali dvojmetroví blonďatí svalovci? Píše o tom G.Klimov - Boží národ. Frontoví ss-vojaci s blonďatými zdravými nemeckými ženami počas vojenskej dovolenky v špeciálnych zariadeniach zriadenými na tento účel plodili budúce pokolenie Tretej ríše, aby sčasti nahradili úbytok obyvateľstva. Deti boli vychovávané v nemeckých štátnych zariadeniach. Po vzniku štátu Izrael boli všetky, a boli ich tisíce, odvezené do Izraela. To sa snáď ani nedá komentovať.

280274

7.12.2012 18:24

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

quelpç 178.?.?.?

Reakce na 280183

Ako sa vyvíjali osudy pravoslávnych chazarov? Tí sa prihlásili k pravoslávnemu národu? Žeby sionista Köstler o nich nepísal, takže ani neboli? Mohamedánski chazari k islamskému národu, alebo pre zjednodušenie, k arabskému národu?
Konvertiti v južnom jemene k talmudu sa stali akým národom? To sú tí sefardi?
Vymenuj aspoň 10 chazarských slov a uveď, ktorí „chazari“ aj porozumejú ich významu.
Boli podľa teba chazari turkitmi jazykom?
Nazdávaš sa, že chazari boli turkitmi rasou, alebo rasová otázka ťa nezaujíma, a namiesto nej vyťahuješ blbosti ohľadom DNA, dokonca poznáš jednotnú DNA celého národa odlišnú od DNA iných turkickojazyčných?
Vieš posúdiť DNA chazara, čo všetko výnimočné obsahuje a čo vstrebalo od iných? Čím sa líši od DNA iných turkojazyčných? Myslíš, že človek môže porozumieť génovým zložitostiam človeka?
Ak by aj boli pravdivé prvotné príznaky, že ľudia čo si osvojili talmud boli výlučne chazari, so všetkým čo k tomu patrí, tak rasovým zmiešaním stratili svoj pôvod, zabudli chazarský jazyk, nemajú chazarské mená, ani chazarské tváre, tak ako sa opovažuješ ich nazývať chazarmi.
Kvôli tomu, že pár chazaríkov prijalo talmud spupne nazveš všetkých chazarmi, rovnako ako nacisti slovanov z minulosti prehlásili za germánov.
Judaisti sú semitmi len výnimočne, takisto aj „chazarmi“, ľahšie je skúmať rasu, tú dokáže opísať aj dieťa.
Ak tvoje pavedecké nezmysly by mali mať dajakú celistvú súdržnosť, tak ako vysvetlíš, kto zavraždil Spasiteľa? Chazari to neboli, kto potom? Sefardi, teda dnešní moslimskí teroristi v Plastelíne? Kto na území rímskej ríše huckal na vyvražďovanie kresťanov? Chazari to neboli, takže opäť semitskí Hebreji, z ktorých jedna časť je poarabčená v plastelíne.
Potomkovia Bohovrahov a sami bohorúhači majú právo na pokoj? Toho sa nedočkáš, ani nemajú nárok.
Izrael je zločinecký, ale moslimovia nie sú o nič lepšími, islam je golemom talmudu, že sa nepohodli v jednej otázke a sústredili hnev židov proti sebe, je vydýchnutím pre ostatných, ale hlúpi gójovia radšej blúznia o zločinnej blokáde Gazy, nazývajú ju ghettom, lebo Izrael odmieta voľné grupovanie sa teroristov, prejavujú tú istú ostražitosť, čo navrhuješ tajným službám proti Bilderbergom. Izrael sa nesmie brániť proti teroristom, lebo je sám teroristickým? Izraelu upieraš čo sám chceš.
Plastelínci sú pyšní, nevedia sa pokoriť, lebo ich zvrátené náboženstvo pozná jedine nenávisť a má pre nich väčšiu hodnotu ako pravda, mier, ich lžináboženstvo je votrelcom a nemá čo pohľadávať v Plastelíne.

280213

7.12.2012 19:13

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Reakce na 280213

quelPC: "nemajú chazarské mená, ani chazarské tváre, tak ako sa opovažuješ ich nazývať chazarmi"
----------------------------------

A to je přesně ten Sionistický/Chazarský přístup o kterém je řeč.
Podle Sionistů a qurlPC se Chazaři vypařili zaživa a ještě předtím zapomněli, že jsou Chazary - vypařilo se zaživa několik miliónů Chazarů vyznávajících Judaistické náboženství - to je přesná definice 2. Holocaustu. Minutu poté byli nahrazeni "opravdovými Hebrejci". Tito si zčásti dali německá jména (300 tisíc němců přišlo do povolží pětovat obilí a byli úspěšní) a zčásti Ruská jména a zčásti si ponechali původní Chazarská jména. Ano Jelena Kaganová - členka Nejvyššího soudu USA má typické Chazarské jméno i tvář, Jelena Kaganová pátrající po ostatcích válečných zločinců v Berlíně na Džugašvilliho příkaz měla opět Chazarské jméno a Kaganovič z revoluční party 1917 také.

Podívejte se na záznamy rozvědky U.S Navy z r. 1919, kde hlásili počty "Sovětských" komisařů na ústředí a jejich "národnost", smíchy budete plakat. V reportu pochopitelně nejsou označeni jako Chazaři, jsou označeni obvyklým krycím jménem, které bylo vynalezeno v r. 1775 - jako "Jews".
Analyzujte, proč Sionističtí vůdci opakovaně od r. 1900 do r 1938 veřejně oznámili několik dokonaných Holocaustů a vždy se 6 milióny obětí/zavražděných. Analyzujte faktografickou knihu Holocaust Victims Accuse - publikováno vašimi lidmi 1977 Bnei Yeshivos. Potom pochopíte i zbytek. Pochopíte, že vaše elity patřily/patří mezi největší zrůdy, jaké tato planeta kdy měla. Oni vás chtěli obětovat, již od druhé minuty, aby dosáhli svého nového Chazarského státu v exilu (pochopitelně pod jiným slavným krycím jménem).

280216

8.12.2012 7:08

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 280183

A jí si zase myslím, že ten Keshe s tím jeho Magrav je šarlatán.

280236

8.12.2012 11:33

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Papík 88.?.?.?

Reakce na 280183

To by mě zajímalo, o jakých holocaustech je tu vlastně řeč. Můžete to rozvést ještě?

280247

7.12.2012 11:09

nějaké princezna

fohat 194.?.?.?

Nakamaru sdělila,že od roku 1913,čili tuším,že tehdy vznikl v Americe FED....se lidstvo rozdělilo na dvě skupiny...a ta skupina,co si zvolila cestu všech necností válčení,vraždění,touze po moci,etd,má ted na kahánku,nebot jejich učební scénář pro nevědomé ovčany je VYČPĚLÝ,čili,hoši KONČÍ....a druhá skupina s potěšením žije v pohodové přítomnosti...

280190

7.12.2012 13:27

Cloud Computing in Higher Education and Research Institutions and the USA Patriot Act

VVV 204.?.?.?

Davam to sem, aj ked sa to priamo netyka clanku.

Oficialne potvrdenie ze vlady USA a EU maju legalne pristup k informaciam, ktore umiestnuju institucie v takzvanych "cloudoch".

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2181534

280201

7.12.2012 15:45

Žalostně blbá je dnes vláda v Izraeli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Místo toho,aby si po totálním diplomatickém výprasku v OSN vzali nějaké poučení,tak vyhlásí, že just ukradnou Palestincům další území a postaví 3000 dalších domů,přesně tam,kde to mají rezolucemi RB OSN zakázané!Tady je každá rada drahá!
Izrael se stane tím světovým "otloukánkem" , do kterého si každý s gustem kopne a bude jim houby platné, že mají jaderné hlavice a rakety s dlouhým doletem!
Já už politiku Izraele vůbec nechápu,to je zjevné sebemrskačství a žádný výsledek! K čemu jim bude dalších 3000 baráků, když nakonec nevystrčí z Izraele ani nos!Už teď se připravuje zákaz vstupu do EU pro některé skupiny militantních osadníků,kteří prokazetelně páchají na Palestincích genocidu!Nejsou to všichni,protože někteří by zase byli poškozeni,jenom proto, že využili výhodných nabídek a šli bydlet na okupovaná území!
Jenom nevím,kam až to chce blbá vláda v Izraeli dotáhnout a jaký má být konečný efekt.Žádný válečný konflikt nemůže být pro Izrael výhodný!Tak opravdu nevím a nechápu!Rozum se v prdel obrací,žid válčí a arab kšeftuje! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

280206

7.12.2012 23:01

nato-forces-attacked-afghan-health-clinic

te 89.?.?.?

http://www.guardian.co.uk/world/2012/dec/06/nato-f...

280229

8.12.2012 8:58

A není to náhodou tak,

hell 188.?.?.?

že Amíci donutili z těch, kteří by jindy hlasovali opačně, aby hlasovali, tak aby USA zůstaly jediné, kteří to rozhodnou?
Aby Izrael dostal tvrdě na jevo, kdo tu rozhoduje a že stačí jen trošku vůle USA a vznikne pro Izrael nežádoucí Palestina?
USA chtějí po Izraeli jediné. "Zaútoč na Írán". Izraelcům se logicky nechce. (Vím, že média vám to servírují, že je to naopak).
I ti Turci jsou drženi za límec proti Sýrii. Vše je úplně jinak. Clintonová chce rozhádat úplně všechny. Proto nutí jít Turky proti syrským a ruským zájmům, aby se na sebe všichni nasrali.
A co na to Rusové? S přehledem jí vzkázali, že s Turky si v otázce Sýrie nerozumí ale, že mají mnoho krásných společných projektů. A to je to co ona určitě slyšet nechtěla.
Otevřte oči. Vše hodně jinak než to vypadá a má vypadat.

280238

9.12.2012 13:46

malá vzpomínka ...

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Je tomu asi 25 let, kdy jsem se náhodně zastavil v Muzeu v Jindřichově Hradci, kde byla vernisáž z názvem Dny Palestinské kultury v Československu. Manžestrákové černé sako, džínsy a china-kecky, vlas do půli zad, prostě ze vzhledem tehdejšího nezávislého intelektuála se připlétám mezi množství nikoli pracujícího lidu.
Oficiálně výstavu zahájil tehdejší pravá ruka Jásira Arafata( později byl tento sympatický diplomat zavražděn pumovým atentátem v jednom hotelu izraelským Mosadem) Poté vystoupil známý ruský historik....účastníci této seance byli až na mou osobu homogenní....ministr kultury,jeho náměstek,ruský kulturní velvyslanec,šéf krajské pobočky KSČ, místní KSČ tajtrdlík....jejich manželky a jiní patolízalové...
Celkem asi 40-50 lidí...
Výklad v překladu mě tehdy zaujal a dovolil jsem si položit několik otázek...Vlastně asi půl hodiny tito zahraniční hosté zodpovídali na mé otázky...tajtrdlíci nepoložili ani jednu, jen se po čase významně dívali na hodinky...a dívali se směrem k jedněm uzavřeným dveřím. Na tehdejší dobu jsem asi dost riskoval, nicméně šéf přítomné Palestinské diplomacie byl upřímně rád za můj zájem a ruský historik a překladatel velmi živě vysvětlovali skutečnou a reálnou situaci palestinského lidu.
pak už to jeden z potentátů nevydržel a otevřel ony zavřené dveře...kde čekalo pohoštění...prostě raut a žranice..[pláč]
Nastalo to, co znali jen ti, kdo se podobných akcí pravidelně účastnili. Boj o jídlo..
Bylo smutné i komické i na dálku pozorovat obtloustlé politiky jak do sebe ládují chlebíčky atd...jako by před několika minutami nebyla řeč o bídě a hladu...
Odcházel jsem pryč a bylo mi osobně potřeseno rukou a poděkováno( s překladem) právě tím, kdo byl později zavražděn...
Od té doby se situace změnila....česká politická representace pře týdnem v OSN hlasovala společně z USA a Izraelem proti právu zřízení palestinských území ve stát...
A šéf Izraelské diplomacie přijíždí poděkovat osobně do Prahy...Je to absurdní situace a je mi z toho smutno...stačilo 20 let a postoj se obrátil proti rozumu a pravdě o 180 stupňů...Stydím se za vládu této země...!!!

280307

9.12.2012 14:08

věc.1

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Věc:

1) Trestní oznámení na premiéra izraelské vlády Benjamina Netanyahua pro prokazatelně dlouhodobé, systematické, záměrné a vědomé páchání válečných zločinů proti palestinskému obyvatelstvu v Izraeli, Palestině a tzv. Západním břehu Jordánu.

2) Trestní oznámení na předsedu vlády ČR Petra Nečase, ministra zahraničí ČR Karla Schwarzenberga a organizátory akcí na podporu válečných zločinů státu Izrael – tj. Ligy proti antisemitismu - pro podporu hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka, kterým současná izraelská politická reprezentace bezesporu dle níže uvedených důkazů je.

Ve středu 5.12.2012 má dle běžně dostupných zpráv v médiích dorazit do České republiky premiér Izraele Benjamin Netanyahu.

Dle následujících zákonů a důkazních materiálů je Benyamin Netanyahu spolu s dalšími členy izraelské vlády zodpovědný za řadu případů zločinů proti lidskosti a válečných zločinů, kterých se dopouští stát Izrael proti civilním obyvatelům Palestiny a ne-židovským obyvatelům Izraele.

Podpora těchto aktivit a vydávání za obranu systematickou a dlouhodobou genocidu a nesporné úsilí Izraelského státu o likvidaci a vyhnanství původních obyvatel a obsazení jejich území tedy naplňuje skutkovou podstatu §404 tr.z.

§ 404 Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka
Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403 odst. 1, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.


Následující obrázky hovoří za vše:


B. Netanyahu je dále podezřelý z účasti na vraždě Mahmúda Mabhúha v Dubaji
viz: http://m.ihned.cz/c1-40844200-dubaj-vyda-zatykace-...

Dále je B. Netanyahu zapleten do pašování jaderných technologií, viz spisy FBI:
http://www.prnewswire.com/news-releases/israeli-pr...
http://www.irmep.org/ila/About/news.htmProhlášení B.Netanyahua k útokům proti Palestincům:
http://www.youtube.com/watch?v=as-o0uULbIc

Nahrávka B.Netanyhua z r. 2001 o jeho názoru na palestinsko-izraelský konflikt:
http://www.youtube.com/watch?v=nQRcXj-pa8Y

Prohlášení K.Schwarzenberga a P. Nečase
http://www.novinky.cz/domaci/285224-proti-ostrelov...
http://www.lidovky.cz/izrael-ma-pravo-se-branit-re...
Komentář Karla Schwarzenberga k invazi do Gazy na počátku r.2009:
https://www.youtube.com/watch?v=j0NNtLG0Mdc
Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-o...Prohlášení Ligy proti antisemitismu:

Automaticky kráceno

280308

9.12.2012 14:11

RE: věc.1

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

Prohlášení Ligy proti antisemitismu:
http://www.konzervativnistrana.cz/nazory/nase-nazo...


Česká republika je signatářem Úmluvy o Ženevských konvencích, dle zákona 168/1991 Sb. Viz např. Zde: http://www.pravnipredpisy.cz/predpisy/ZAKONY/1991/168991/Sb_168991_------_.php

Dále je Česká republika signatářem Úmluvy o přistoupení k Mezinárodnímu trestnímu soudu, viz. Např. Zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD...
Mezinárodní trestní soud je ustanoven ke stíhání válečných zločinů definovaných Ženevskými konvencemi

Dále jsou v Českém právním řádu definovány Trestné činy proti lidskosti, míru a válečné zločiny, konkrétně č. 40/2009 Sb., např. zde:
http://business.center.cz/business/pravo/zakony/tr...

Existuje bezpočet případů, dle nichž se izraelský stát, resp. Izraelská armáda na popud a s vědomím současného předsedy izraelské vlády Benjamina Netanyahua dopustila především těchto porušení Ženevských konvencí:

Článek 51 Ochrana civilního obyvatelstva
1. Civilní obyvatelstvo a jednotlivé civilní osoby požívají všeobecné ochrany proti nebezpečím vznikajícím v důsledku vojenských operací. Aby tato ochrana byla účinná, musí být za všech okolností dodržovány následující normy, které doplňují ostatní aplikovatelné normy mezinárodního práva.
2. Civilní obyvatelstvo jako takové, jakož i jednotlivé civilní osoby nesmějí být předmětem útoku. Násilné činy nebo hrozby násilnými činy, jejichž základním cílem je terorizování civilního obyvatelstva, jsou zakázány.
3. Civilní osoby požívají ochrany poskytované tímto oddílem s výjimkou případu, kdy se přímo účastní nepřátelských akcí a po dobu těchto akcí.
4. Nerozlišující útoky jsou zakázány. K nerozlišujícím útokům patří:
a) útoky, které nejsou zaměřeny na konkrétní vojenské objekty;
b) útoky, při nichž se používají bojové způsoby nebo prostředky, které nemohou být zaměřeny na konkrétní vojenské objekty, nebo
c) útoky, při nichž se používají bojové způsoby nebo prostředky, jejichž účinky nemohou být omezeny, jak požaduje tento Protokol, takže v každém takovém případě zasahují vojenské objekty i civilní osoby nebo objekty civilního rázu bez rozdílu.
5. Mimo jiné je třeba považovat za nerozlišující tyto druhy útoků:
a) útoky bombardováním bez ohledu na použité způsoby nebo prostředky, při nichž se považuje za jediný vojenský objekt řada zřetelně oddělených a rozlišitelných vojenských objektů umístěných ve městě, vesnici nebo jiné oblasti, ve které jsou soustředěny civilní osoby nebo objekty civilního rázu, a
b) útoky, u nichž se dá očekávat, že mohou způsobit ztráty na život...

Automaticky kráceno

280309

9.12.2012 14:27

RE: věc.1/g

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280309

(3) Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2
a) těžkou újmu na zdraví, nebo
b) smrt.
(4) Příprava je trestná.

Paragraf 7 tr.z. dále ukazuje, že výše uvedené trestné činy jsou trestné i pro cizí státní příslušníky i pokud se udály na cizím území.

§ 7 Zásada ochrany a zásada univerzality
(1) Podle zákona České republiky se posuzuje trestnost mučení a jiného nelidského a krutého zacházení (§ 149), padělání a pozměnění peněz (§ 233), udávání padělaných a pozměněných peněz (§ 235), výroby a držení padělatelského náčiní (§ 236), neoprávněné výroby peněz (§ 237), rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312), sabotáže (§ 314), vyzvědačství (§ 316), násilí proti orgánu veřejné moci (§ 323), násilí proti úřední osobě (§ 325), padělání a pozměnění veřejné listiny (§ 348), účasti na organizované zločinecké skupině podle § 361 odst. 2, 3, genocidia (§ 400), útoku proti lidskosti (§ 401), apartheidu a diskriminace skupiny lidí (§ 402), přípravy útočné války (§ 406), použití zakázaného bojového prostředku a nedovoleného vedení boje (§ 411), válečné krutosti (§ 412), perzekuce obyvatelstva (§ 413), plenění v prostoru válečných operací (§ 414), zneužití mezinárodně uznávaných a státních znaků (§ 415), zneužití vlajky a příměří (§ 416) a ublížení parlamentáři (§ 417) i tehdy, spáchal-li takový trestný čin v cizině cizí státní příslušník nebo osoba bez státní příslušnosti, která nemá na území České republiky povolen trvalý pobyt.

DŮKAZY:

Důkazů, že současný izraelský premiér Benjamin Netanyahu se z titulu své funkce dopustil uvedených zločinů a že je takové jednání z jeho strany dlouhodobé, vědomé a úmyslné, je bezpočet. Zde jsou některé z nich:

Izrael opět zabíjí diplomatické řešení konfliktu http://www.blisty.cz/art/66105.html
Iniciativa za spravedlivý mír na Blízkém východě: Fakta o izraelské okupaci: http://ism-czech.org/2012/11/27/fakta-o-izraelske-okupaci/
Jaká atmosféra nyní panuje v Izraeli a jaká v Gaze? http://www.blisty.cz/art/66158.html
Gaza je stále na hraně velké války http://czech.ruvr.ru/2012_11_17/94954527/
Izraelský útok na Gazu je deja vu na Operaci Lité olovo http://www.hrebenar.eu/2012/11/izraelsky-utok-na-gazu-je-deja-vu-na-operaci-lite-olovo/
Cíleným zabíjením novinářů se Izrael v Gaze dopustil válečných zločinů http://www.hrebenar.eu/2012/11/cilenym-zabijenim-novinaru-se-izrael-v-gaze-dopustil-valecnych-zlocinu/
Osmidenní izraelské bombardování způsobilo Gaze vážné hospodářské potíže http://www.hrebenar.eu/2012/11/osmidenni-izraelske-bombardovani-zpusobilo-gaze-vazne-hospodarske-potize/
Izraelské ultimátum je o ničem, protože Izrael chce válku
http://www.hrebenar.eu/2012/11/izraelske-ultimatum-je-o-nicem-prot...Automaticky kráceno

280316

9.12.2012 14:30

RE: věc.1/h

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280309

http://www.hrebenar.eu/2012/11/izraelsky-utok-na-gazu-je-deja-vu-na-operaci-lite-olovo/
Cíleným zabíjením novinářů se Izrael v Gaze dopustil válečných zločinů http://www.hrebenar.eu/2012/11/cilenym-zabijenim-novinaru-se-izrael-v-gaze-dopustil-valecnych-zlocinu/
Osmidenní izraelské bombardování způsobilo Gaze vážné hospodářské potíže http://www.hrebenar.eu/2012/11/osmidenni-izraelske-bombardovani-zpusobilo-gaze-vazne-hospodarske-potize/
Izraelské ultimátum je o ničem, protože Izrael chce válku
http://www.hrebenar.eu/2012/11/izraelske-ultimatum-je-o-nicem-protoze-izrael-chce-valku/
Tisková zpráva: Aktuální situace na okupovaném Západním břehu Jordánu očima českých a slovenských návštěvníků Palestiny http://ism-czech.org/2012/11/17/tiskova-zprava-aktualni-situace-na-okupovanem-zapadnim-brehu-jordanu-ocima-ceskych-a-slovenskych-navstevniku-palestiny/
Útok na Gazu: Mezinárodní očití svědkové vyzývají k akci http://ism-czech.org/2012/11/15/utok-na-gazu-mezinarodni-ociti-svedkove-vyzyvaji-k-akci/
Dopis aktivisty ISM v Gaze http://ism-czech.org/2012/11/15/dopis-aktivistky-ism-v-gaze/
Aktuální konflikt a situace v Gaze - a co všechno dost možná nevíte http://www.vasevec.cz/blogy/aktualni-konflikt-situace-v-gaze-co-vsechno-dost-mozna-nevite
Izrael a Gaza: Ochrana civilistů je závazná pro obě strany
http://amnesty.cz/z739/izrael-a-gaza-ochrana-civilistu-je-zavazna-pro-obe-strany
Počty války: 850 raket v Izraeli, 69 mrtvých Palestinců
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=763609

http://eeas.europa.eu/human_rights/docs/2011_hr_report_cs.pdf

Administrativní zadržení je výkladní skříní izraelského apartheidu
http://www.hrebenar.eu/2012/04/administrativni-zadrzeni-je-vykladni-skrini-izraelskeho-apartheidu

Izrael pod vedením B. Netanyahua se též dopustil zločinu pirátství:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Izraelsk%C3%BD_z%C3%A1sah_proti_konvoji_do_P%C3%A1sma_Gazy

Důkazy porušování mezinárodního práva a páchání válečných zločinů v angličtině:

http://occupynewsnetwork.co.uk/debunking-israels-justification-why-pillar-of-defence-breaches-international-law/
Roger Waters UN Address - Nov 29, 2012
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9DrSPFYXUfQ
http://thecrowhouse.com/eop.html
http://occupiedpalestine.wordpress.com/2012/11/20/gazaunderattack-breaking-white-phosphorus-used-on-gaza/

http://occupiedpalestine.wordpress.com/special-topics/%E2%99%BB-all-attacks-on-palestine-%E2%96%B6-overview/
http://occupiedpalestine.wordpress.com/irememberthevictims/
http://occupiedpalestine.wordpress.com/2012/12/02/european-delegation-in-gaza-to-report-on-israels-war-violations/
http://occupiedpalestine.wordpress.com/video/

Israel's War on Truth | Brainwash Update
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UMFAfQJKlAM

http://rabble.ca/news/2012/11/nous-accusons-mainstream-media-fails-report-atrocities-gaza
http://rt.com/news/gaza-media-center-strike-977/
http://www.he...Automaticky kráceno

280317

9.12.2012 14:16

RE: věc.1/b

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

b) útoky, u nichž se dá očekávat, že mohou způsobit ztráty na životech civilních osob, jejich zranění, poškození objektů civilního rázu nebo kombinaci těchto případů, které by převyšovaly předpokládanou konkrétní a přímou vojenskou výhodu.
6. Útoky proti civilnímu obyvatelstvu nebo civilním osobám z důvodů represálií jsou zakázány.
7. Přítomnosti nebo pohybu civilního obyvatelstva nebo jednotlivých civilních osob se nesmí využít k ochraně určitých bodů nebo oblastí před vojenskými operacemi, především k pokusům ochránit vojenské objekty před útoky nebo k zamaskování, zvýhodňování nebo narušování vojenských operací. Strany v konfliktu nebudou řídit pohyb civilního obyvatelstva nebo jednotlivých civilních osob tak, aby tím chránily vojenské objekty před útokem nebo aby tím zamaskovaly vojenské operace.
8. Žádné porušení těchto ustanovení nezbavuje bojující strany jejich právních závazků k civilnímu obyvatelstvu a civilním osobám, včetně závazků činit preventivní bezpečnostní opatření stanovená článkem 57.
KAPITOLA III OBJEKTY CIVILNÍHO RÁZU
Článek 52 Všeobecná ochrana objektů civilního rázu
1. Objekty civilního rázu nesmějí být předmětem útoku nebo represálií. Objekty civilního rázu jsou všechny objekty, která nejsou vojenskými objekty, jak jsou definovány v odstavci 2 .
2. Útoky musí být přísně omezeny na vojenské objekty. Pokud jde o objekty, omezují se vojenské objekty na ty objekty, které svou povahou, umístěním, účelem nebo použitím představují účinný příspěvek k vojenským akcím a jejichž celkové nebo částečné zničení, obsazení nebo neutralizace poskytuje za daných okolností zjevnou vojenskou výhodu.
3. V případě pochybnosti, zda se objekt, který je obyčejně určen pro civilní účely, jako je místo pro konání bohoslužeb, dům nebo jiné obydlí nebo škola, užívá k účinné podpoře vojenských akcí, se předpokládá, že tento objekt není využíván k podpoře vojenských akcí.

KAPITOLA IV PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ
Článek 57 Preventivní opatření při útoku
1. Při vedení vojenských operací musí být věnována neustálá péče tomu, aby bylo ušetřeno civilní obyvatelstvo, civilní osoby a objekty civilního rázu.
2. Pokud jde o útoky, je třeba učinit tato preventivní opatření:
a) ti, kteří plánují útok nebo o něm rozhodují:
i) učiní vše možné, aby si ověřili, že cílem útoku nejsou civilní osoby, ani objekty civilního rázu, ani předměty zvláštní ochrany, ale že to jsou vojenské objekty ve smyslu odstavce 2 článku 52 a že není zakázáno v souladu s ustanoveními tohoto Protokolu na ně útočit;
ii) učiní veškerá možná preventivní opatření při volbě prostředků a způsobů útoků s cílem zabránit, a v každém případě maximálně omezit náhodné ztráty na životech civilních osob, na počtu zraněných civilních osob a poškození objektů ci...Automaticky kráceno

280311

9.12.2012 14:18

RE: věc.1/c

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

ii) učiní veškerá možná preventivní opatření při volbě prostředků a způsobů útoků s cílem zabránit, a v každém případě maximálně omezit náhodné ztráty na životech civilních osob, na počtu zraněných civilních osob a poškození objektů civilního rázu;
iii) nezahájí útok, u něhož se dá předpokládat, že způsobí náhodné ztráty na životech civilních osob, zranění civilních osob, poškození objektů civilního rázu nebo kombinaci těchto případů, které by převyšovaly předpokládanou konkrétní a přímou vojenskou výhodu;
b) útok bude odvolán nebo přerušen, stane-li se zřejmým, že objekt není vojenským objektem nebo podléhá zvláštní ochraně nebo že by útok mohl způsobit náhodné ztráty na životech civilních osob, zranění civilních osob, poškození objektů civilního rázu nebo kombinaci těchto případů, které by převyšovaly předpokládanou konkrétní a přímou vojenskou výhodu;
c) je třeba vydat v náležitém časovém předstihu a působivými prostředky varování před útoky, které mohou postihnout civilní obyvatelstvo, ledaže to okolnosti nedovolí.
3. Je-li možnost volit mezi několika vojenskými objekty k dosažení stejné vojenské výhody, bude vybrán ten objekt, u něhož se dá očekávat, že útok na něj způsobí nejmenší ohrožení životů civilních osob a objektů civilního rázu.
4. Při vedení vojenských operací na moři nebo ve vzduchu učiní každá strana v konfliktu v souladu se svými právy a povinnostmi podle norem mezinárodního práva aplikovatelných v ozbrojených konfliktech veškerá rozumná preventivní opatření, aby se zabránilo ztrátám na životech civilního obyvatelstva a poškození objektů civilního rázu.
5. Žádné ustanovení tohoto článku nesmí být vykládáno tak, aby opravňovalo k útokům proti civilnímu obyvatelstvu, civilním osobám nebo objektům civilního rázu.
Článek 58 Preventivní opatření proti následkům útoků
Strany v konfliktu v maximální možné míře:
a) aniž by tím byl dotčen článek 49 Čtvrté úmluvy, učiní opatření, aby byly z blízkosti vojenských objektů přemístěny jednotlivé civilní osoby, civilní obyvatelstvo a objekty civilního rázu pod jejich kontrolou;
b) se vyvarují umísťování vojenských objektů do hustě obydlených oblastí nebo do jejich blízkosti;
c) učiní ostatní nutná preventivní opatření k ochraně civilního obyvatelstva, jednotlivých civilních osob a objektů civilního rázu pod jejich kontrolou před nebezpečím vznikajícím z vojenských operací.
KAPITOLA V MÍSTA A ZÓNY POD ZVLÁŠTNÍ OCHRANOU
Článek 59 Nebráněná místa
1. Stranám v konfliktu se zakazuje útočit jakýmikoli prostředky na nebráněná místa.
2. Příslušné orgány strany v konfliktu mohou prohlásit za nebráněné místo kterékoliv obydlené místo v zóně styku ozbrojených sil nebo v její blízkosti, které je otevřeno pro okupaci protější stranou. Takové míst...Automaticky kráceno

280312

9.12.2012 14:20

RE: věc.1/d

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

2. Příslušné orgány strany v konfliktu mohou prohlásit za nebráněné místo kterékoliv obydlené místo v zóně styku ozbrojených sil nebo v její blízkosti, které je otevřeno pro okupaci protější stranou. Takové místo musí splňovat tyto podmínky:
a) všichni kombatanti, jakož i mobilní bojové prostředky a mobilní vojenská výzbroj musí být evakuováni;
b) stálé vojenské stavby nebo zařízení nesmějí být použity k nepřátelským akcím;
c) orgány nebo obyvatelstvo se nesmějí dopouštět nepřátelských činů;
d) nesmějí být prováděny akce na podporu vojenských operací.
3. Přítomnost osob zvláště chráněných podle Úmluv a tohoto Protokolu a policejních sil ponechaných za účelem udržování zákonnosti a pořádku na takovém místě není v rozporu s podmínkami stanovenými v odstavci 2 .
4. Prohlášení učiněné podle odstavce 2 musí být adresováno protější straně a musí definovat a popisovat co možná nejpřesněji hranice nebráněného místa. Strana v konfliktu, které je takové prohlášení adresováno, potvrdí jeho příjem a bude s tímto místem zacházet jako nebráněným, ledaže by podmínky stanovené v odstavci 2 nebyly ve skutečnosti splněny, přičemž v tomto případě bude o tom okamžitě informovat stranu, která prohlášení učinila. I když podmínky stanovené v odstavci 2 nejsou splněny, takové místo bude nadále požívat ochrany poskytované ostatními ustanoveními tohoto Protokolu a ostatními normami mezinárodního práva aplikovatelnými v ozbrojených konfliktech.
5. Strany v konfliktu se mohou dohodnout na zřízení nebráněných míst i tehdy, jestliže taková místa nesplňují podmínky stanovené v odstavci 2 . Dohoda bude definovat a popisovat co možná nejpřesněji hranice nebráněného místa; v případě nutnosti může stanovit způsoby kontroly.
6. Strana, která kontroluje místo, které je předmětem dohody, jej vyznačí, nakolik je to možné, znameními, která mohou být dohodnuta s druhou stranou a která budou umístěna na jasně viditelných místech, především po jeho obvodu, na hranicích a silnicích.
7. Oblast ztrácí status nebráněného místa, když přestává splňovat podmínky stanovené odstavcem 2 nebo dohodou, o níž se hovoří v odstavci 5 . V tomto případě bude toto místo nadále požívat ochrany poskytované jinými ustanoveními tohoto Protokolu a jinými normami mezinárodního práva aplikovatelnými v ozbrojených konfliktech.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyto body porušení Ženevských konvencí odpovídají zároveň těmto bodům Českého trestního práva, konkrétně Zákona č. 40/2009 Sb.:

Hlava XIII: Trestné činy proti lidskosti, proti míru a válečné trestné činy
Díl 1: Trestné činy proti lidskosti
§ 400 Genocidium
(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou...Automaticky kráceno

280313

9.12.2012 14:22

RE: věc.1/e

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí
a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,
b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,
c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo
d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,
bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.
(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.
(3) Příprava je trestná.
§ 401 Útok proti lidskosti
(1) Kdo se v rámci rozsáhlého nebo systematického útoku zaměřeného proti civilnímu obyvatelstvu dopustí
a) vyhlazování lidí,
b) zotročování,
c) deportace nebo násilného přesunu skupiny obyvatelstva,
d) znásilnění, sexuálního otroctví, vynucené prostituce, vynuceného těhotenství, vynucené sterilizace nebo jiné obdobné formy sexuálního násilí,
e) perzekuce skupiny obyvatelstva na politickém, rasovém, národnostním, etnickém, kulturním nebo náboženském základě, z důvodu pohlaví nebo z jiného podobného důvodu,
f) apartheidu nebo jiné podobné segregace nebo diskriminace,
g) zbavení osobní svobody, zavlečení na neznámé místo nebo jakéhokoli jiného omezení osobní svobody s následným nedobrovolným zmizením osob,
h) mučení,
i) vraždy, nebo
j) jiného nelidského činu obdobné povahy,
bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.
(2) Příprava je trestná.
§ 402 Apartheid a diskriminace skupiny lidí
(1) Kdo uplatňuje apartheid nebo rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou nebo třídní segregaci nebo jinou podobnou diskriminaci skupiny lidí, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let.
(2) Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,
a) uvrhne-li činem uvedeným v odstavci 1 takovou skupinu lidí do těžkých životních podmínek, nebo
b) vystaví-li takovým činem takovou skupinu lidí nelidskému nebo ponižujícímu zacházení.
(3) Příprava je trestná.


§ 411 Použití zakázaného bojového prostředku a nedovolené vedení boje
(1) Kdo za války nebo jiného ozbrojeného konfliktu nebo za bojové situace
a) nařídí použití zakázaného bojového prostředku nebo materiálu obdobné povahy anebo takového prostředku nebo materiálu použije, nebo
b) nařídí vedení boje zakázaným způsobem nebo sám takto boj vede,
bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let.
(2) Stejně bude potrestán, kdo v rozporu s ustanoveními mezinárodního práva o prostředcích a způsobech vedení války nebo jiného ozbrojeného konfliktu úmyslně
a) poškodí vojenskou operací civilní obyvatelstvo nebo civilní osoby na životě, ...Automaticky kráceno

280314

9.12.2012 14:25

RE: věc.1/f

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

a) poškodí vojenskou operací civilní obyvatelstvo nebo civilní osoby na životě, zdraví nebo majetku anebo vede proti nim útok z důvodu represálií,
b) vede útok proti nebráněnému místu nebo demilitarizovanému pásmu,
c) zničí nebo poškodí přehradu, jadernou elektrárnu nebo podobné zařízení obsahující nebezpečné síly, nebo
d) zničí nebo poškodí objekt určený pro humanitární účely nebo mezinárodně uznávanou kulturní nebo přírodní památku nebo takový objekt nebo památku zneužije pro vojenské účely.
(3) Odnětím svobody na osm až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2
a) těžkou újmu na zdraví, nebo
b) smrt.
(4) Příprava je trestná.
§ 412 Válečná krutost
(1) Kdo za války nebo jiného ozbrojeného konfliktu poruší předpisy mezinárodního práva tím, že nelidsky zachází s civilním obyvatelstvem, utečenci, raněnými, nemocnými, s příslušníky ozbrojených sil, kteří zbraně již složili, nebo s válečnými zajatci, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let.
(2) Stejně bude potrestán, kdo za války nebo jiného ozbrojeného konfliktu poruší předpisy mezinárodního práva tím, že
a) neprovede účinná opatření k ochraně osob, které takovou pomoc potřebují, zejména dětí, žen, raněných a nemocných, anebo takovým opatřením brání, nebo
b) zamezí nebo brání organizacím civilní obrany nepřítele, neutrálního nebo jiného státu v plnění jejich humanitárních úkolů.
(3) Odnětím svobody na osm až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2
a) těžkou újmu na zdraví, nebo
b) smrt.
(4) Příprava je trestná.
§ 413 Perzekuce obyvatelstva
(1) Kdo za války nebo jiného ozbrojeného konfliktu uplatňuje apartheid nebo páchá jiné nelidské činy vyplývající z rasové, etnické, národnostní, náboženské, třídní nebo jiné podobné diskriminace nebo terorizuje civilní obyvatelstvo násilím nebo hrozbou jeho užití, bude potrestán odnětím svobody na pět až patnáct let.
(2) Stejně bude potrestán, kdo za války nebo jiného ozbrojeného konfliktu
a) zničí nebo vážně naruší zdroj základních životních potřeb civilního obyvatelstva v obsazeném území nebo dotykové zóně anebo svévolně neposkytne obyvatelstvu pomoc nezbytnou pro přežití,
b) bezdůvodně oddaluje návrat civilního obyvatelstva nebo válečných zajatců,
c) bezdůvodně přesídluje nebo vyhošťuje civilní obyvatelstvo obsazeného území,
d) osídluje obsazené území obyvatelstvem vlastní země,
e) odvádí děti ke službě ve zbrani, nebo
f) svévolně znemožní civilnímu obyvatelstvu nebo válečným zajatcům, aby se o jejich provinění rozhodovalo v nestranném soudním řízení.
(3) Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2
a) t...Automaticky kráceno

280315

9.12.2012 14:33

RE: věc.1/ch

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

http://rabble.ca/news/2012/11/nous-accusons-mainstream-media-fails-report-atrocities-gaza
http://rt.com/news/gaza-media-center-strike-977/
http://www.heraldsun.com.au/news/breaking-news/nine-die-in-israel-raid-on-gaza/story-e6frf7k6-1226517160764
http://www.heraldsun.com.au/news/hamas-orders-police-to-protect-truce/story-e6frf7jo-1226523900170
Apartheid by Deception - Israeli Terrorism in Gaza
http://www.youtube.com/watch?v=9-olvJOVkdo
The Veritas Papers Sources ~ A Guide to the Israeli Occupation of Palestine | The Veritas Projects
http://www.bdsmovement.net/2012/stop-a-new-israeli-massacre-in-gaza-boycott-israel-now-10030
http://www.bdsmovement.net/2012/eu-israel-one-hand-whitewashes-the-other-9350
http://electronicintifada.net/content/israels-repression-palestinian-students-reached-new-level-during-gaza-attack/11948
http://electronicintifada.net/content/gaza-girl-unable-speak-after-israeli-drone-destroys-her-home/11942
http://electronicintifada.net/content/journalists-demand-un-probe-why-israel-targeted-them-gaza/11936
http://electronicintifada.net/content/united-resistance-palestinians-gaza-remain-steadfast/11930
http://electronicintifada.net/content/father-and-two-sons-among-162-slain-israel-gaza/11931
http://electronicintifada.net/content/anger-rises-west-bank-israel-kills-protesters/11925
http://electronicintifada.net/content/women-children-main-victims-attack-says-gaza-hospital/11917
http://electronicintifada.net/content/its-our-responsibility-document-israels-violations-say-gaza-human-rights-defenders/11915
http://electronicintifada.net/content/we-will-not-fear-their-strikes-gaza-journalists-defiant-after-israeli-attack-media-center
http://electronicintifada.net/content/amid-relentless-israeli-bombing-gaza-families-huddle-together-hoping-safety/11900
http://electronicintifada.net/content/family-mourns-gaza-boy-shot-israeli-forces-while-playing-football/11880
http://islamgreatreligion.wordpress.com/2012/11/20/bombing-gaza-back-to-the-middle-ages-says-israel-pm/
http://palestinesolidarityproject.org/2012/11/18/2-critically-injured-4-arrested-in-last-24-hours-in-beit-ommar/
http://www.maannews.net/eng/ViewDetails.aspx?ID=538489
http://mondoweiss.net/2012/11/4-myths-about-the-israeli-attack-on-gaza.htmlhttp://www.palestinemonitor.org/?p=8496
http://www.palestinemonitor.org/?p=8622
http://www.emro.who.int/pse/palestine-news/gaza-update-emergency.html
http://www.economist.com/blogs/pomegranate/2012/11/israel-and-palestinians


http://www.israeli-occupation.org/2012-12-01/noam-chomsky-palestine-2012-gaza-and-the-un-resolution/
http://www.israeli-occupation.org/2012-11-29/death-hangs-over-the-gaza-strip-after-the-fighting/
http://www.israeli-occupation.org/2012-11-29/moshe-machover-israel-launches-offensive-on-people-of-gaza/
http://www.israeli-occupation.org/2011-05-04/gaza-israels-war-and-the-goldstone-report-video/
http://ijvcanada.org/2012/israels-attack-on-gaza-is-a-pillar-of-war-crimes-says-jewish-human-rights-group/
http://www.pchrgaza.org/portal/en/index.php?option=com_content&view=article...Automaticky kráceno

280318

9.12.2012 14:36

RE: věc.1/i

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

http://www.pchrgaza.org/portal/en/index.php?option...
http://electronicintifada.net/blogs/ali-abunimah/a...


Fotogalerie:
http://www.facebook.com/GazaUnderAirStrikes?sk=pho...
http://www.facebook.com/pages/FilistinGazze-%C4%B0...
http://www.facebook.com/GazaUnderAttack2012/photos...
http://www.facebook.com/GazaMassacres/photos_strea...
http://www.facebook.com/pages/Palestine-Lovers/414...
http://www.guardian.co.uk/world/gaza+content/galle...
http://www.ctvnews.ca/photo-galleries/rockets-rain...
http://www.usatoday.com/picture-gallery/news/2012/...
http://www.haveeru.com.mv/pictures/4606
http://www.aljazeera.com/indepth/inpictures/2012/1...,


Dokumenty mapující dlouhodobou politiku státu Izrael a usvědčující tento režim z válečných zločinů, genocidy, zločinů proti lidskosti, rasismu a politiky apartheidu:

ISRAHELL ON EARTH
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...
Palestine Is Still the Issue - Palestina je stále problém
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

Defamation
http://blip.tv/gabo51/ohov%C3%A1ranie-defamation-s...
Slzy Gazy
http://www.youtube.com/watch?v=FWSQQPIYQJ8

Occupation 101
http://www.youtube.com/watch?v=9ZrQMfKktk4

Peace Propaganda and The Promised Land
http://www.youtube.com/watch?v=EAw00D0LS0Q

Závěr:

Vzhledem k nepochybným důkazům je povinností příslušných státních orgánů učinit NEPRODLENĚ vše pro to, aby byl B. Netanyahu okamžitě po svém příletu do Prahy z výše uvedených důvodů zadržen a předán vyšetřovacím orgánům k trestnímu stíhání. A to bez ohledu na současnou politickou situaci. Žádný politický postoj nesmí být překážkou pro uplatnění spravedlnosti.

V případě nečinnosti a odmítnutí jasných důkazů se příslušné zodpovědné osoby vystavují riziku trestního stíhání pro porušení §329 nebo §330 tr.z. A to velmi pravděpodobně v horní hranici, protože lze důvodně očekávat, že současná politika B. Netanyahua způsobí v budoucnu škodu velkého rozsahu až miliard Kč, protože v minulosti k tomu již mnohokráte došlo.


§ 329 Zneužití pravomoci úřední osoby
(1) Úřední osoba, která v úmyslu způsobit jinému škodu nebo jinou závažnou újmu anebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch
a) vykonává svou pravomoc způsobem odporujícím jinému právnímu předpisu,
b) překročí svou pravomoc, nebo
c) nesplní povinnost vyplývaj...

Automaticky kráceno

280319

9.12.2012 14:38

RE: věc.1/j

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 280308

Závěr:

Vzhledem k nepochybným důkazům je povinností příslušných státních orgánů učinit NEPRODLENĚ vše pro to, aby byl B. Netanyahu okamžitě po svém příletu do Prahy z výše uvedených důvodů zadržen a předán vyšetřovacím orgánům k trestnímu stíhání. A to bez ohledu na současnou politickou situaci. Žádný politický postoj nesmí být překážkou pro uplatnění spravedlnosti.

V případě nečinnosti a odmítnutí jasných důkazů se příslušné zodpovědné osoby vystavují riziku trestního stíhání pro porušení §329 nebo §330 tr.z. A to velmi pravděpodobně v horní hranici, protože lze důvodně očekávat, že současná politika B. Netanyahua způsobí v budoucnu škodu velkého rozsahu až miliard Kč, protože v minulosti k tomu již mnohokráte došlo.


§ 329 Zneužití pravomoci úřední osoby
(1) Úřední osoba, která v úmyslu způsobit jinému škodu nebo jinou závažnou újmu anebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch
a) vykonává svou pravomoc způsobem odporujícím jinému právnímu předpisu,
b) překročí svou pravomoc, nebo
c) nesplní povinnost vyplývající z její pravomoci,
(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,
a) opatří-li činem uvedeným v odstavci 1 sobě nebo jinému prospěch velkého rozsahu, nebo
b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.


§ 330 Maření úkolu úřední osoby z nedbalosti
(1) Úřední osoba, která při výkonu své pravomoci z nedbalosti zmaří nebo podstatně ztíží splnění důležitého úkolu, bude potrestána odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci,
b) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem,
c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo
d) zajistí-li takovým činem jinému značný prospěch.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo
b) zajistí-li takovým činem jinému prospěch velkého rozsahu.


V Praze 4.12.2012

280320

9.12.2012 17:19

RE: věc.1/j

dub 89.?.?.?

Reakce na 280320

slušná práce!
palec nahoru

280322

9.12.2012 20:10

RE: věc.1/j

quelpç 95.?.?.?

Reakce na 280320

Netanjahu je zločinec, jeho „vláda“ je spolkom vrahov, v Izraeli v delíriu večného zatratenia, ale dovolávať sa úderu NWO, OSN a iných globalistov na usporiadanie prijateľných pomerov pre „utláčaných“ moslimov je nehorázny zásah do života druhých agresormi v mene „práva“. Čo je ťa do toho, že vraždia, prestaň s podporou NWO, kurdov nezabíjajú, ujgurov tiež nie? Oni nie sú cooloví, takže k nim mlčíš. Celý svet farizejov, podotýkam slovne sa ide zblázniť z plastelíncov, čo je samo o sebe podozrivý a teda riadený proces predhodený gójom.
Plastelínčania podporujú sýrsky teroristický „odboj“, to nič neznamená? Tebe je úplne ľahostajné, že tí, ktorých židáci vraj ničia zároveň pomáhajú „dobrodincom“ v sýrii?
Ty si iba propalestínec, alebo promoslim, promoslimoterorista, ja hľadím z výšavy, nezúčastnene, na každého rovnako, ale určite ma nerozcíti teroristický hamas čo chce zneškodniť sýrsku vládu.
Fanatici vidia iba seba, čo sa im nepáči vo vzťahu židákov voči nim doprajú sýrii alebo iránu.
Plastelínci síce „trpia“, rovnako ako nemci, že sa nemôžu rozťahovať po celom Izraeli, s čím sa nevedia zmieriť, ale nech neotravujú svet, aby sa pridal na stranu ich detinskosti, nech to vyriešia ich bračekovia moslimovia a arabi, s ktorými sú vždy jednotní v odsudzovaní moslimofóbie.
Boh si so židákmi poradí aj bez teba, dovoliť skazeným ľuďom, aby strestali Izrael je neúnosné, potom by aj vojna proti Líbyi bola oprávnená, keď sa už medzinárodné spoločenstvo zjednotilo na obranu „civilov“, alebo nie?
Medzinárodné „právo“ je lžiprávo a prejav vnucovania a nadraďovania vôle veľmocí celému svetu pod zámienkou spravodlivého vyriešenia sporov, kadejaká žobrota plná vlastných starostí by chcela zasahovať do života druhým, vyšší level eštebáctva, a to dokonané výpalníctvo z dôvodu ochrany úbohých plastelíncov.
V sýrii tiež zarmútene pozerajú občania utýraní Asadom, treba narýchlo zvolať medzinárodný súd, ten istý ako s miloševičom, ktorý vie najlepšie ako navrhnúť postup, aj irán je hrozbou, bez nášho dovolenia majú jadrové ambície, treba uplatniť medzinárodné „právo“, nemôže si každý svojvoľne vysvetľovať zvrchovanosť bez ohľadu na mienku medzinárodných pozorovateľov.
Bez OSN si každý bude predkladať vlastné zákony a neuznávať tie svetové, ten náš blahosklonný NWO sa nám vzďaľuje.
Netanjahu má imunitu, ale ak ho chceš zatknúť, bež do toho, ale nespoliehaj sa na políciu, konaj ty, neschovávaj sa za druhých, ale potom by sa mohlo aj naopak objaviť opatrenie, že propalestínčanov sveta budú zatýkať na základe izraelského odporúčania a ich zdôvodnenia situácie v Izraeli. Kto uznáva plastelínu sa dopúšťa podpory terorizmu, čo veľakrát aj platí. Súhlasíš?
Ty si myslíš, že niekto spomedzi ľudí bude chcieť súdiť Izrael? Máš moc spravodlivosť vykonať?

280331

9.12.2012 20:13

RE: věc.1/j

quelpç 95.?.?.?

Reakce na 280320

Nežidovskí obyvatelia Izraela majú byť pôvodnými? Podľa čoho sa spoznajú, že si trieskajú lebene pred alláhom? Poznávací znak pôvodnosti v Palestíne je mohamedánstvo? Alebo dorozumievanie v miestnom arabskom nárečí? Aj jedno, aj druhé je dovoz vnútený pôvodným obyvateľom. Najpôvodnejší by boli kresťania hebrejského pôvodu.
Niežeby ma zvlášť nemci zaujímali, ale tá ochrana civilného obyvateľstva sa vzťahuje aj na nich po roku 1945? Alebo ich civilné oprávnenia boli odchylné od dnešnej situácie? Mŕtvy nemec je dobrý nemec ale už nie plastelínec?
Ty si praješ jeden zákon pre celý svet, nie je občanom, vykonal ho v zahraničí, kde skutok ani nie je trestný, ale ty ho chceš súdiť. Môžeš ho odsúdiť podľa tvojich zákonov, pretože si šéf, ale nie medzinárodných, pretože ak by sa tie začali aplikovať, tak budú súdiť všetci všetkých, alebo, aby sa nezdržiavalo jeden vodca úplne všetkých. Hovoríš o medzinárodných „predpisoch“, len preto, že sám nemáš moc ako odsúdiť židáka z ukrajiny, požaduješ vrchnostenstvo, dozor a bdelcov nad medzinárodným „právom“, aby bolo ctené a platné a dodržiavané, ty len uplatníš zákon NWO, nie svoj vlastný, proti netanjahuovi, teda praješ si NWO kvôli plastelíne.
Kde je jeden zákon postačí 1 vodca, a pochybujem že by ním bol Spasiteľ Isus Christos.
To tu bolo nárekov, že pána editora obťažovali, že žije v kanade, a musí dodržiavať boľševický zákon, medzinárodné právo je ešte jednoduchšie, boľševický zákon o nepopieraní 6 melónov by musel dodržiavať celý svet.

280332

11.12.2012 2:50

Nevim roc se tak deje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Mozna nekdo vi proc, ja ne. A tak nejak nemohu pochopit to odborne stvani na Izrael. Uznavam, ze ti odtodoxni Zide, kteri snad vadi kde komu, maji podobne manyry jako zurivi islamiste. Ale tech ortodoxnich je jenom par desitek tisic. Stat Izrael vznikl jak vznikl, zrejme na historickem zidovskem uzemi. Ma vice lidi, nekolikanasobne, nez pri prvni izraelsko-arabske valce. Protoze se tam stahovali Zide z celeho sveta, ale nejvice je tam Evropanu. A mozna ze tento proces trva dal.
No. Dle mne stoji tito lide v predni liniite krestansko-zidovske kultury. A presto do nich sije kde kdo. Ze je jiz v Evrope 56 milionu muslimu, kteri se nijak neskryvaji svoji nadrazenost vudci puvodnim obyvatelum, to, jak je videt,velkemu mnozstvi lidi vle vubec nevadi. Co se deje ? Mne pripada, ze i tu politiku, divnou, tech snad evropskych monarchu ridi uz delsi dobu nejake to Muslimske bratrstvo. Je tu i jedna vec. Tak Rimane honili krista po tamnejsi zemi, jako snad silene nebezpecneho disidenta. Kato jako prvni prepsal, podle potreb Rima, Bibli. No a vysledek je ten, ze ukrizovani Krista neni na Rimanech, ale na Zidech. Proc by to Zide delali ? Vzdyt meli spolu s Kroistem stejneho nepritele. Ci pokud, zda je Rimane k tomu nedonutili ? Rimane prece byli u toho ukrizovani a Zidy meli v jakemsi podruci. Nasledne cirkev svata shanela a dost tvrde a dal shani sve ovecky pod jeji prapor. Ma sveho Vecneho nepritele. A ma rada pravdu Bozi, ale pomohla utect statisicum nacku po ukonceni ci v konci ww2 do jizni Ameriky .
Porad ale nevim, cim se ti Zide vlastne provinili. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

280378

11.12.2012 16:00

RE: Nevim roc se tak deje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 280378

"Dle mne stoji tito lide v predni liniite krestansko-zidovske kultury."
Tradice evropské kultury je křesťanská a helénská.
"Žido-křesťanství" je uměle dosazený paskvil sionistů, který netřeba papouškovat.

280392

11.12.2012 18:00

RE: Nevim roc se tak deje

oalécst 95.?.?.?

Reakce na 280392

Európska kultúra? Keď preskočím Ural, naďabím na odchodnejšiu kultúru a na Cypre tiež?
Helénska bola predkresťanskou a tvrdo protikresťanskou, ale potom ju skĺbili s kresťanstvom, čím vyplodili európsku kultúru, jednu a nemennú.
Európska kultúra je jedinou a vďaka predvídavosti milovníkov politického sústredenia ctiteľov jedinej mysliteľnej kultúry v Európe vznikla blažená eú, dozorca nad čistotou jedinej kultúry. Bez jednoty by sme hynuli.
Každý jednotlivec, čo je tvorcom svojho osobitého štýlu predstavuje kultúru a o čo viac je takých jedincov, o to vyššie počty kultúr sa vyskytujú a aj vždy vyskytovali.
Európa je umelý nezmysel, vymedzenie zbytočných hraníc medzi Európou a Áziou, čomu sa podriadili aj choromyseľnosti úvah o jednote Európy, jednakosti Európy a predpoklad jednokultúrneho klonovitého davu a keď je jedna kultúra, nech máme aj 1 vládu. Došli ale sionisti a narušili jednotu Európy, tým že sa votreli prínosom svojej sekty, dokonca do názvu kultúry.

280396

12.12.2012 23:18

RE: Nevim roc se tak deje

p. 60.?.?.?

Reakce na 280378

...bejk je nebezpecnej ze predu , kun ze zadu a idioti a fizlove ze vsech stran...zvlaste pred vanoci...

280461

Příspěvků: 87

07.12. 09:16 Guru  Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 10:15 Bekota  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 11:44 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 12:08 Guru  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 18:36 Bekota  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
08.12. 07:32  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
09.12. 20:09 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
09.12. 21:04  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
09.12. 21:26 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
09.12. 22:20 dub  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
09.12. 22:36 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
10.12. 10:46  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
10.12. 21:06 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 00:33 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 19:31 Mám strach  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 21:09 dub  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 21:39 Peptalkin  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 21:57 Kysučan  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 23:00 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 09:37 aristokrat  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 10:20 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 11:44 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 14:52 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 20:12  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
14.12. 11:19 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
14.12. 12:05 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
14.12. 20:52  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
18.12. 21:30 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
18.12. 21:33 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
18.12. 21:34 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
19.12. 22:44  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
14.12. 19:51 Kysučan  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
15.12. 10:07 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
15.12. 12:41 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
17.12. 01:42 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
17.12. 18:09 Kysučan  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
17.12. 18:58 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
17.12. 19:57 Kysučan  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
19.12. 23:46 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
18.12. 18:18 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
19.12. 16:10 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
16.01. 00:41 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
18.12. 18:27 udo1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
15.12. 13:28 Kysučan  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
12.12. 23:16 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 13:54 jansmith1984  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 09:36 aristokrat  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 11:17 Petr Křivý  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 18:30 Bekota  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 18:30 Bekota  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
14.12. 11:00 mtk  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
13.12. 14:28  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 13:05 čudla  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 13:21  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 18:45 quelpç  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 11:58 Mareš  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 15:35 Guru  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
08.12. 18:24 Hjalmar 1  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 18:24 quelpç  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 19:13 Guru  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
08.12. 07:08  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
08.12. 11:33 Papík  RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší
07.12. 11:09 fohat  nějaké princezna
07.12. 13:27 VVV  Cloud Computing in Higher Education and Research Institutions and the USA Patriot Act
07.12. 15:45  Žalostně blbá je dnes vláda v Izraeli
07.12. 23:01 te  nato-forces-attacked-afghan-health-clinic
08.12. 08:58 hell  A není to náhodou tak,
09.12. 13:46 Vladimír Bílý  malá vzpomínka ...
09.12. 14:08 Vladimír Bílý  věc.1
09.12. 14:11 Vladimír Bílý  RE: věc.1
09.12. 14:27 Vladimír Bílý  RE: věc.1/g
09.12. 14:30 Vladimír Bílý  RE: věc.1/h
09.12. 14:16 Vladimír Bílý  RE: věc.1/b
09.12. 14:18 Vladimír Bílý  RE: věc.1/c
09.12. 14:20 Vladimír Bílý  RE: věc.1/d
09.12. 14:22 Vladimír Bílý  RE: věc.1/e
09.12. 14:25 Vladimír Bílý  RE: věc.1/f
09.12. 14:33 Vladimír Bílý  RE: věc.1/ch
09.12. 14:36 Vladimír Bílý  RE: věc.1/i
09.12. 14:38 Vladimír Bílý  RE: věc.1/j
09.12. 17:19 dub  RE: věc.1/j
09.12. 20:10 quelpç  RE: věc.1/j
09.12. 20:13 quelpç  RE: věc.1/j
11.12. 02:50  Nevim roc se tak deje
11.12. 16:00  RE: Nevim roc se tak deje
11.12. 18:00 oalécst  RE: Nevim roc se tak deje
12.12. 23:18 p.  RE: Nevim roc se tak deje

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 829