Diskuze k článku

Hlavolam Gaza (II)

Příspěvků 19

29.11.2012 12:11

Nestaci vychytralost, ale zkusenosti

Patrman 217.?.?.?

Muze nekdo vysvetlit proc americka vlada jiz take dlouho veri v demokracii u dosud zaostalych zemi, kde nikdy nebyly podminky pro jine nez diktatorske rizeni.Irak toho byl ukazkou - Assad vedel, ze kdyz povoli vice volnosti tak se ruzne skupiny mezi sebou povrazdi, to same plati pro dalsi zeme str.Vychodu.
Afrika take nemuze zavest demokracii, nebot i tam nezije jeden narod,jedno nabozenstvi a jeden jazyk.
Pak zde musi byt jine zajmy jineho statu - podle znameho hesla.
ROZDEL A OPANUJ.Asi jim vyhovuje, ze se nikdy tam neudela poradek,a tim se nedostane nahoru nikdo, kdo ten poradek za pouziti demokracie udela. [mrknutí jedním okem]

279752

3.12.2012 19:22

RE: Nestaci vychytralost, ale zkusenosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 279752

Podle mě je vývoz "demokracie" pouze zástěrka pro domácí a evropské či světové publikum.. Jinak zní "Jdeme do války v Lybii (apod.) proto, abychom tam nastolili demokracii" než "Jdeme do války v Lybii, abychom si ji podrobili svým zájmům, ev. ji koloniálně ovládli". Demokracie je v zahraniční politice USA prázné slovo.. resp. dle Orwela je demokracie=totalitní ovládnutí.. [cool]

279924

1.12.2012 2:02

Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Co, to bude znamenat pro Palestince ukaze pristi cas a jaka bude "pomsta " Israelu a jaka bude "pomsta" proti tem ,jez volili pro Palestinu je rovnez otazkou casu.Miliony Palestincu emigrujici v zahranici maji ted,legalne,svuj stat,ackoliv tento stat existoval pod mnoha jinymi nazvy a geografickou polohou,cast Jordanskeho statu,tureckeho panstvi,britskeho mandatu a jine,mnozi Palestinci vzpomenou dob stare Palestiny,kdy zde byla jen miziva zidovska spolecnost,jez zila bok po boku s Palestinci az do doby nove prichozizch,tak zvanych zidu,obeti holocaustu,jez terrorem provadeli holocaust Palestincu,myslim,ze takova rana se nikdy nezaceli a o to kruteji se bude israel chovat k Palestincum,jine,cesty pro nej neni,omluvit se znamena uznat svoje vlastni zlociny,jako Der Yasin massakr.Likvidace palestinskeho uprchlickeho taboru rovnez zustane otevrenou ranou do budoucna,takze,zajimave bude ,jak se i vnitrn etento novy stat vyporada doma s mnoha problemy,kde pusobi mnoho odloucenych skupin s ruznym programem azde nezapomiejme na ucast a vliv muslimske skupiny Hamaz,kazdopadne budou ruzne venkovni vlivy ,jez nebudou Palestine prad mirove usporadani svych vlastnich problemu.
Zde,musime poseckat s blahopranim Palestine, ta bude pod tlakem mnoha skupin k manipulovani Palestiny v ramci jedne svetove vlady,mozna ,ze svoboda dana Palestincum ,uz je jen prazdne gesto ,k tomu,co se deje globalne.
Zvlastni ukaz ,ze male Cesko neuznava maly stat Palestina,jakoby neexistovalo utlacovani malych narodu temi super-totalitarien staty.
Nakonec,bude i Ceska republika k tomu,aby otevreli diplomaticke styky na urovni vyslancu mezi Palestinou a Ceskou republikou i kdyz nepodporili palestinsky stat?

279797

1.12.2012 5:21

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279797

Ty voe, a jak to ti židi dopustili, když ovládají celý svět? Vědče, napište tu, kdo hlasoval pro a kdo proti, ať vidíme koho židé ovládají a koho ne, co? "Pomsta Izrealu" je taková, že US momentálně zvysoka prdí na snahu Izraele jít Íránu po krku, jak se vyjevil údajně tuplovaný žid Brzezinsky (což neznamená ovšem, že US po krku peršanům skutečně nejdou - vypadá to však, že si z Iraele chtějí udělat nárazníkovou zónu), stejně tak jako Západ (skrz naskrz prožidovělý) podlamuje pozici Izraele tím, že podporuje pády okolních (= relativně stabilních, vůči palestinsko-izraelským otázkám rezervovaných) režimů. A tím utahuje uzdu kolem (zmršeného, ale) státu Izrael. Kde udělali kristovi soudruzi chybu, že jim skomírá logika? Budou to muset dohnat desítkami nových vydání defektní "literatury faktu" pro fide catholica pro Vás?

279802

1.12.2012 8:41

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Osel 89.?.?.?

Reakce na 279802

[smích]))))) To je fakt zaujimava otazka, a zaujimalo by ma, ako to miestni konspiratori zodpovedia![smích]))))

279804

1.12.2012 12:23

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

steve 174.?.?.?

Reakce na 279802

.. no - vite, pane mtk. on ten "Nas Zbysek" docela hodne rad lze - takze, to co rekl zase az tak moc neprozivejte, a to ostatni co uvadite - je vlastne take "zbyskovina". V podstate se vyhlasenim Palestiny - prd stalo. Je to takovy ten kouzelny "timing". Pikg-pong udrzuje hrace i divaky v mile valecne kondici ..., a kdo si za par tydnu bude pamatovat, ze byl nejaky izrael (treba) .., vsichni budou radostne budovat dalsi novy - jeste drazsi izrael (treba) ..., a soudruh jezisek se soudruhem zidim spasitelem budou zase sedet v bufetu na nadrazi pravdolasky a pocitat svuj "vejvar" ..
.. to chce klidek, protoze jiste je, ze zidak na tom neprodela ..., at to dopadne jak chce .. [mrknutí jedním okem]

279808

1.12.2012 13:11

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279808

tak to vidíš, pane stýve, co bysme si tu bez popásávajícího se soudruha židáka a židího spasitele soudruha ježíška vůbec počali... ani by nebylo bejt na co "zvědavej"... [chechtot]

279809

1.12.2012 16:58

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279808

Aha, takže když o sobě někdo prohlásí, že je např. zionista, tak mluví pravdu, protože to zapadá do jakési teorie, ale když prohlásí něco, co do té teorie nezapadá, tak se to vysvětlí tím, že lže. Prostě si tu realitu takhle kroutíte sem tam, dokud vám nevyleze to, co chcete. Hm, zajímavý přístup. Už to začíná být tak okaté, až je to blbé.
Anebo máte jiné vysvětlení toho, jak poznáte, kdy "zlý žid" lže a kdy mluví pravdu? Zatím postupujete tak, volbu pravda/lež dosazujete podle moudrých příruček, které vám někdo naservíroval. Co kdybyste nějakým dospělejším způsobem prokázal, že ten váš zbyšek lže?

279815

1.12.2012 23:22

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

steve 174.?.?.?

Reakce na 279815

[mrknutí jedním okem] - cas..., - budte trochu trpelivy a cas bude nejlepsim prukaznim materialem. Mnoho Zdaru - preji ... [mrknutí jedním okem]

279832

2.12.2012 13:47

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279832

Tak na tom se definitivně shodnem. [smích]

279856

3.12.2012 7:06

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 279815

Ono to predevsim vypada tak, ze jim globalne svet zatrhne ty jejich hratky na monopoly a banky. A to nucenym znarodnenim. Zadny globalni fasisticky stat, jak by si panstvo predstavovalo.

Pokud totiz zapocne 3 ww, jiz kazdy vi, proc a kvuli komu. Neokecaji to, krome Necase, "ceskych" medii, to neokecaji nikde. Svet vidi realitu a primo je proziva na vlastni kuzi. Bankam a banksterum se odpocitavaji dny, ani ne mesice.

279891

3.12.2012 9:52

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

dvjv 46.?.?.?

Reakce na 279891

Ale z toho přímo crčí nezměrná naivita. Banky jsou již přeci "znárodňovány" dávno, v největších konglomerátech mají státy významné podíly, pravidla určuje politicko-úřednický diktát prostřednictvím centrálních bank (ECB, BIS apod.) to samozřejmě podléhá ideologickým projektům a ty dlouhodobým mocenským strategiím.
Jestli v tom někdo hraje třetí housle, tak je to právě "lid" (nebo "svět", či co je tím vlastně míněno)
Tak, jak jsou banky využívány (vlastně zneužívány) se mi vůbec nelíbí, ale v momentě, kdy zmizí, těžko těm, co tu tak naříkají, bude lépe! Ryze fašistický (nebo kolektivistický) diktát není vůbec na bankách závislý, ten využívá především fyzickou a ideologickou represi, a tam jsou banky (popohánějící konzumistán) celkem nadbytečnou položkou.

279900

3.12.2012 17:33

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 279900

Aj keď z vašimi tvrdeniami sa dá po určitú úroveň súhlasiť dvjv, tak ako celok by som to nazval "nízka" pilotáž v zavádzaní tlupy, ktorú ste nazval "lid".
[smích]

L'état c'est moi! - samozrejme platí len pre neveľkú hŕstku skutočných Globálnych politikov, ktorí rôzne ideológie, náboženstvá,skamuflovanú históriu,dnešný pyramidálny fin. systém,genocídne prostriedky a vojensko-priemyselný komplex uviedli do života a úzkostlivo to celé pyramidálne žido-masonsky "ošetrujú", aby tlupa nechápala, čo sa to vlastne na matičke Zemi deje.
[velký smích]

Veľmi v skratke etapy informačnej vojny vedenej už tisícročia proti ľudstvu:

1.ZAVEDENIE GLOB. SYSTÉMU - do národných štátov je zavedená periféria Globálnych parazitov(GP) - židovstvo, ktoré vedie skrytý nástup na celej fronte národného organizmu:

- uchvátenie monopolu na predaj alkoholu a tabaku = ničenie zdravého genofondu národa a hromadenie finančnej moci
- uchvátenie fin. systému štátu cez mechanizmus úroku a finančné machinácie globálnej úrovne s následným vytvorením súkromných centrálnych bánk
- uchvátenie informačno-ideologických štruktúr štátu a následné zavádzanie cudzej ideológie, čo je obyčajne modifikácia judaizmu pre gojimov = základom je ovládnutie tlače,R a TV vysielania a kultúry
- uchvátenie akademickej vedy = zvrátené učenie o človeku, spoločnosti, histórii ai., s cieľom ukrytia pravdivých informácii cez formovanie lživých stereotypov systémom akademických autorít
- uchvátenie systému vzdelávania a nasadenie "talmudizmu", miesto rozvoja tvorivých schopností človeka.

2. PRECHVAT RIADENIA - keď sú už vytvorené podmienky realizáciou vyšších bodov, tak sa "aktivuje" žido-masonská periféria GP, čo sa navonok javí ako nepokoje, vzbúra, revolúcia, občianska vojna (teraz napr. Sýria).Tu sa v prvom rade rieši zničenie domácej "elity". Zavádza sa mechanizmus plurality názorov, ktorý rozštiepi ľudí na množstvo názorových prúdov. Zároveň sa cielene vyberá nová "elita" z žido-masonskej periférie GP a ídeovo blízkej predajnej domácej "elity".

3.ZAVEDENIE "DEMOKRACIE" - cieleným jedom plurality názorov (ako je to vidieť skvelo aj tu na fóre) sa spoločnosť štiepi podľa nacionálnych, sociálnych, teritoriálnych, náboženských a iných príznakov. Všetky skupiny sa potom zrážajú medzi sebou podľa princípu Divide et impera! Hlavná úloha v tejto fáze je vytvoriť mnohostraníckosť a nájsť vodcov strán, ktorí potom budú pásť svoje stádo baranov.

4. PERIODICKE "OBREZÁVANIE" ELÍT - plní 2 základné ciele:
a) Udržiavať "elity" v napätosti, aby si nenamýšľala že pracuje dobre a ak pochybí, tak sa vykoná rituálne "obrezanie" hlavičky.
b) Zvýšenie kvality riadenia zničením vládnucej "elity", čo sa zabezpečuje umelou aktiváciou sociálnych protestov "oviec", až po fyzickú likvidáciu. Aktívne sa využívajú faktory semitizmu a antisemitizmu.

279916

3.12.2012 17:35

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 279900

pokr.


5. FAKTICKÉ ZNIČENIE NÁRODNÉHO ŠTÁTU - štát pod cudzím riadením sa rozsypáva a prichádza "humanitárne" vojsko na ochranu "demokracie".

Záver je už prozaický - nastáva plné dojenie štátneho stáda aj za pomoci nadštátnych korporácii a bankových štruktúr.Stádo je čoraz zadĺženejšie, úbohejšie, berú mu kvalitnejší salaš,miesto pastvy už má len také preparované chemické seno, pije nejakú zafarbenú brečku, aby z neho mohol byť (aký taký) úžitok v produkčnej dobe života, tak ho musia umelo udržiavať pri živote paramedicínou...a niektoré čriedy radšej páchajú samovraždu od hladu, beznádeje a bolestí.

Takže nie banky sú nadbytočnou účtovnou položkou globálneho systému GP súdruh dvjv, ale ĽUDIA.

Rímsky klub to už dávno vie.
A vy v klube ste na tom ako ?

279917

3.12.2012 20:16

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

slak 77.?.?.?

Reakce na 279802

Přesvědčili se že Keshe technologie fungují a tak jako správní chudí příbuzní radši nebudou slynit proti velkomožným.

279929

2.12.2012 4:12

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Reakce na 279797

Reakce Israelu nedala na sebe dlouho cekat,ve zpravach se mluvi,ze Israel bude pokracovat ve vystavbe 3000 domu pro nove osadniky,samozrejme na palestinske pude,kdo tohle z rad UN bude kontrolovat je otazkou,ackoliv Israelnikdy nedodrzel zadnou resoluci UN i kdyz jeji "ustavu, napsali tri zide,nam dobre znamy Zorin,Hiss a Molotov,jez mel pakt s Hitlerem,sveho casu zionisti a treti rise byli kamaradi.Ted,samozrejme v planech na Velky Israel,od brehu Eufratu az k Nilu,uzemi,pres vsechna arabska olejova pole je stale na poradu.
109 Locations Jews Have Been Expelled Since 250 AD
UN Resolutions Against Israel, 1955-1992

1. Resolution 106: "... 'condemns' Israel for Gaza raid"
2. Resolution 111: "...'condemns' Israel for raid on Syria that killed fifty-six people"
3. Resolution 127: "...'recommends' Israel suspend its 'no-man's zone' in Jerusalem"
4. Resolution 162: "...'urges' Israel to comply with UN decisions"
5. Resolution 171: "...determines flagrant violations' by Israel in its attack on Syria"
6. Resolution 228: "...'censures' Israel for its attack on Samu in the West Bank, then
under Jordanian control"
7. Resolution 237: "...'urges' Israel to allow return of new 1967 Palestinian refugees"
8. Resolution 248: "... 'condemns' Israel for its massive attack on Karameh in Jordan"
9. Resolution 250: "... 'calls' on Israel to refrain from holding military parade in Jerusalem"
10. Resolution 251: "... 'deeply deplores' Israeli military parade in Jerusalem in
defiance of Resolution 250"
11. Resolution 252: "...'declares invalid' Israel's acts to unify Jerusalem as Jewish capital"
12. Resolution 256: "... 'condemns' Israeli raids on Jordan as 'flagrant violation""
13. Resolution 259: "...'deplores' Israel's refusal to accept UN mission to probe occupation"
14. Resolution 262: "...'condemns' Israel for attack on Beirut airport"
15. Resolution 265: "... 'condemns' Israel for air attacks for Salt in Jordan"
16. Resolution 267: "...'censures' Israel for administrative acts to change the status
of Jerusalem"
17. Resolution 270: "...'condemns' Israel for air attacks on villages in southern Lebanon"
18. Resolution 271: "...'condemns' Israel's failure to obey UN resolutions on Jerusalem"
19. Resolution 279: "...'demands' withdrawal of Israeli forces from Lebanon"
20. Resolution 280: "....'condemns' Israeli's attacks against Lebanon"
21. Resolution 285: "...'demands' immediate Israeli withdrawal form Lebanon"
22. Resolution 298: "...'deplores' ...Automaticky kráceno

279847

2.12.2012 4:23

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Reakce na 279797

Izraelský premiér přijede Čechům osobně poděkovat
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu telefonoval předsedovi české vlády Petru Nečasovi, aby mu osobně poděkoval za to, že ČR v OSN nepodpořila hlasování o uznání palestinského státu. Netanjahu také podle sobotní zprávy serveru Jerusalem Post příští týden navštíví Česko. V Praze se zastaví cestou do Německa.
Český premiér Petr Nečas a předseda izraelské vlády Benjamin Netanjahu

Včera 18:33 - Jeruzalém
(Aktualizováno: Včera 18:42 )
„Historie Izraele a České republiky nás učí, že musíme zastávat pravdu, i když na naší straně není většina,“ citoval izraelský server Netanjahuova slova.
Češi jako jediní zástupci Evropské unie ve čtvrtek ve Valném shromáždění hlasovali proti přijetí Palestiny jako státu přidruženého k OSN.

Lieberman: "Palestinian Authority doesn't exist"
(Israel is Our Home) respectively—will run as a single list in the elections to the 19th Knesset on January 22, 2013. "I hope that the two unified parties will guard the settlements and the entire Land of Israel, and that the vision of a Jewish State on both banks of the Jordan River will be fulfilled. In Israel Beiteinu is Minister Landau, whom I trust will guard the Land of Israel,"
UN Resolutions against Israel Vetoed by US
from September, 1972 to May, 1990

1. ....condemned Israel's attack against Southern against southern Lebanon and Syria..."
2. ....affirmed the rights of the Palestinian people to self-determination, statehood and
equal protections..."
3. ...condemned Israel's air strikes and attacks in southern Lebanon and its murder of
innocent civilians..."
4. ....called for self-determination of Palestinian people..."
5. ....deplored Israel's altering of the status of Jerusalem, which is recognized as an
international city by most world nations
and the United Nations..."
6. ....affirmed the inalienable rights of the Palestinian people..."
7. ....endorsed self-determination for the Palestinian people..."
8. ....demanded Israel's withdrawal from the Golan Heights..."

279848

3.12.2012 3:58

Neni cele to slavne-neslavne UN pro "srandu kralikum?"

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Netanyahu: Israel will build everywhere (UN ho vubec nezajima)
Finance Minister Yuval Steinitz told the cabinet Israel will not transfer taxes it collects on behalf of the Palestinian Authority to them, in response to the U.N. decision, Israel's Channel 10 reported.
USA a jeho pro -israelsky senat uz se ozval,ze nebude uz vice davat million dolaru podpory pro Palestince.Ted,jeste nastane otazka ,kde jsou penize ukradene z palestinske banky.Israelske radio se okamzite chytilo toho,ze vl;astne uznani Palestiny je zaroven uznani Israelu na okupovane uzemi Palestiny s narokem na Jerusalem ,jez ma byt hlavnim mestem Israelu a v budoucnosti svetovym mestem zidovstva pri jedne svetove vlade,ovsem ,te, jejich vlady,jak je to ted v "krestanskych zemich".
*The cabinet then unanimously passed a resolution rejecting the U.N. decision saying: "The Jewish people have natural, historical and legal rights to its homeland with its eternal capital Jerusalem."

Read more: http://www.upi.com/Top_News/World-News/2012/12/02/Netanyahu-Israel-will-build-everywhere/UPI-68261354452122/#ixzz2Dx8XNzR7
Vložený obrázek
An Israeli settler hangs an Israeli flag at the entrance to the illegal West Bank settlement outpost of Migron, near Ramallah, August 26, 2012. UPI/Debbie Hill

279889

3.12.2012 7:11

RE: Neni cele to slavne-neslavne UN pro

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 279889

Nikoho nenapadlo, ze trapny silenec Netanjahu byl do cela dosazen umyslne? Stejna jako u nas figurkova vlada. Bohuzel, Izrael za nim stoji, narozdil od obcanu CR (vlada ma podporu tusim 9% obyvatel).

Premyslejte proc asi.

279893

Příspěvků: 19

29.11. 12:11 Patrman  Nestaci vychytralost, ale zkusenosti
03.12. 19:22  RE: Nestaci vychytralost, ale zkusenosti
01.12. 02:02 Robert Nohejl  Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 05:21 mtk  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 08:41 Osel  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 12:23 steve  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 13:11 raskolnikov  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 16:58 mtk  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
01.12. 23:22 steve  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
02.12. 13:47 mtk  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 07:06  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 09:52 dvjv  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 17:33 Kysučan  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 17:35 Kysučan  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 20:16 slak  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
02.12. 04:12  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
02.12. 04:23  RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.
03.12. 03:58 Robert Nohejl  Neni cele to slavne-neslavne UN pro "srandu kralikum?"
03.12. 07:11  RE: Neni cele to slavne-neslavne UN pro

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,41 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,65 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,27 Kč
1 unce stříbra
584,23 Kč
Bitcoin
818 239,26 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 808