Diskuze k článku

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Příspěvků 117

26.10.2012 7:31

Pan Papež svým článkem chce sdělit,

alboin 89.?.?.?

že jediným čestným kandidátem na prezidenta by byl právě on a že za ním nikdo nestojí. Jeho motto je: "Když už nic jiného, tak alespoň kopnout do kotníku". V cestovkách je tedy dost tvrdý konkurenční boj.Volte Papeže, ten to dokáže. [bliji]

277857

28.10.2012 7:40

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jan Papež 37.?.?.?

Reakce na 277857

Hezký den, určitě jsem nechtěl sdělit, že jediným kandidátem jsem já. Jak jste si mohl všimnout nejsem nijak činný v politice. Pan Okamura a cestovka, ve které je zaměstnán nejsou mými konkurenty. Oni se starají o klinty přijíždějící do Česka a já se starám o klienty cestující do zahraničí. myslím, že každý, kdo umí číst mohl jasně pochopit, že chci jediné, aby pan Okamura nebyl mým prezidentem. Je lhář a vyčuránek a vše dělá jen pro sebe. Protože s ním mám osobní zkušenosti, mohu to posoudit a mám právo ho nechtít za prezidenta. Přemýšlejte o argumentech a neposuzujte moje cíle podle svých vlastních. Papež Jan

277981

28.10.2012 19:21

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 277981

Souhlasím s Vámi. Je to lhář a vyčůránek- a to ho ani osobně neznám. Na některé lidi totiž stačí jen pohlédnout a člověk to vidí ihned z jejich ksichtu. A taky to pozná podle toho s kým se paktují a ještě i podle toho, že jsou v mainstreamu pečení vaření. Tohle ovšem jansmith nikdy nepochopí, ten snad celý život bude skákat nepřetržitě těm zmrdům na špek, chodit je furt jak ten největší pitomec volit a pořád je tvrdošíjně a velmi primitivně bude dělit na levici a pravici.[smích] Asi ten člověk nikdy nepochopí tu jednoduchou skutečnost, že domluvení mafiáni se dělí na levici a pravici jen na oko, aby oblbli lid a mohli ho pravolevě oškubat co nejvíc.

278017

28.10.2012 21:01

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 212.?.?.?

Reakce na 278017

No konečně, pí.Jarmilo, konečně jste zaskočila. I když, s vámi je teda rozprávka...[smích] Kdy vám už dojde, že tady nejde o dělení na pravici a levici, ale o obyčejný pud sebezáchovy. A že, jak už jsem několikrát zopakoval, svou pasivitou a bezzubým vzdorem nasedáte farizejům na lopatu.

Pokud VY a VÁM podobní nedokážete (kromě plkání) zorganizovat v reálném čase účinnou revoluci, která změní Systém od základů (a v prospěch, nikoli jen úzké skupiny tzv. vyvolených, ale VŠECH zúčastněných), tak jedině KAIZEN může vám a ostaním nejslabším sociálním skupinám, v rámci stávajícího Systému, zajistit do budoucna důstojné živobytí.

Tím, že nejdete volit, pomáháte setrvat u moci silám, které pracují ve prospěch kosher kapitálu (s jeho predátorskou morálkou a nulovou empatií), lidem, kterým Vy osobně (a lidé vaší krevní skupiny) jste absolutně u zadele.

Těmto lidem, z okruhu servisní elity (jak o ní hovorí J.Keller) je úplne JEDNO, jestli nejdete volit nebo vhodíte neplatný hlas a mají na praku, co řešíte na internetu... NAOPAK, vyhovuje jim to, protože v Systému, ve kterém ať chcete nebo nechcete musíte reálně fungovat, jejich rozhodovací pozice svou naivní pasivitou posilujete a svými pisatelskými aktivitami naopak oslabujete reálný protitlak ze strany běžných lidí.

Stále hrách na stěnu? ...[smích]


Jste jim k smíchu a jediný respekt a strach mají z občanů, kteří se jen neprsí na netu, ale kteří se zvednou a fyzicky NĚCO udělají (a tím nemám na mysli sezení na chodníku nebo mávání transparenty). I taková relativní maličkost, jako zamíchání volebními výsledky a protažené huby NečasPeakoVondroKalouskům se počítá (nebo vy si přejete vyšší DPH nebo chcete platit církevní restituce nebo vidět Zemana s Dukou, jak žehnají útoku na IRÁN?) Nejhledě na to, že poslance, senátory nebo prezidenta, který otevřeně hovoří a vytahují na světlo prasárny, které ve šračkometech jako by neexistovaly, POTŘEBUJEME.

Jsou to majáky, které probouzejí spící v MATRIXU a tlačí situaci ve společnosti více na stranu spravedlnosti pro všechny - a i to málo za to stojí... zatímco lidé jako vy společnost dělí a oslabují a vedou ke stále větší skepsi a nezájmu, který je v konečném důsledku pro střední a nižší třídu zničující.

A Okamura? Ten vzešel z obyčejných poměrů a přesto se dokázal prosadit. On narozdíl od mluvků jako Vy a vám podobným dokázal, že to dokáže, že má charisma a schopnost lidi sjednocovat a to je přesně ten typ, který, pokud je na správné straně, může "trhnout" Systémem ve směru, o kterém Vy jenom planě hovoříte... A pokud není na správné straně (což vzhledem k jeho názorům nevypadá), tak potěš koště..[smích]A Peace se všemi,

jansmith[smích]

278024

29.10.2012 7:56

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278024

Mnoho slov a všechny o ničem.[smích] Vsaďte se se mnou, že prezidentem bude Zeman, bez ohledu na to, koho budou volit lidi. Loutkaři za oponou mají své promyšlené páky, aby zvítězil ten, koho tam nejvíc potřebují. Čárymůra okamůra má sice své vlivné kamarádíčky, ale Zeman má za sebou vyšší šarže a větší vliv.

Jinak všichni voliči, kteří dodnes chodí zbytečně volit a napomáhají tak systému, aby se stále uměle udržoval v chodu, připomínají osly, kteří mají před sebou mrkev (sliby před volbami). Za tou mrkví každé čtyři roky v naději kráčí, aby v zápětí zjistili, že byli opět jak se říká lidově ojebáni. Prostě jsou to íííáááá, ííííááá, íííáááá, samí oslové.[smích] Rozumní lidé k volbám prostě již dávno nechodí a řídí se heslem: Kdyby volby něco měly změnit, tak už by je loutkaři dávno zakázali.
Vložený obrázek

278049

29.10.2012 12:04

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 159.?.?.?

Reakce na 278049

Ráda se vsázíte, paní Jarmilo? S tím Zemanem uvidíme. Sám jsem zvědav,jak to dopadne. Neodpověděla jste mi ale na dotaz...[smích]


Btw, osobně bych se také vsadil, a to, že si nepřejete od nového roku vyšší DPH, stejně jako můžete těžko souhlasít s tím, aby flanďáci vysávali x let státní rozpočet za netransparentní restituce, nebo a co je ještě horší, aby došlo k rozkradení posledních fungujících věcí, jakou je průběžný důchodový systém nebo dostupná zdravotní péče (státní nemocnice) pro všechny, bez rozdílu konta, apod...

Už sem to psal jinde..[smích] Co myslíte, že se stane, když v době, kdy se o tom rozhoduje, zůstanete sedět doma na prd-li a svým voličským hlasem neposílíte snahy, které to modrým kosher strakám nechtějí dovolit?? Klidně hlasem pro KSČM, když to nejde jinak??


Bohužel nejste sama, kdo šíří v řadách plebsu deziluzi a pasivitu. Na blistech publikuje, jako hlavni "přizdisrač" (sorry za výraz, to já ne, to Ostravak Ostravski[smích] ), Karel Dolejší a vedlo to až k tomu, že mu tam jeho články na téma "všechno je ztraceno" umístili do samostatné tematické kategorie...[smích]

Čulík to tam vyjádřil pěkně, cituji:
"V posledních čtrnácti dnech napsal Karel Dolejší nejméně patnáct článků, v nichž znovu a znovu opakuje, že nemá cenu chodit k volbám a účastnit se demokratického procesu. Jak už jsem tu také napsal, jeho úsudek může vyhovovat alibistům, kteří potřebují zdůvodnění, proč nic nejde a nemá cenu se o nic snažit. Na rozdíl od Karla Dolejšího jsem však na základě svých dlouholetých zkušeností přesvědčen, že krize bude překonána, nic nikdy není ztraceno. Není zapotřebí páchat sebevraždu. Život jde dál. Jsme odpovědní a dospělí lidé od toho, abychom se zmocnili svého života a určovali jeho smysluplný směr."


Škoda, že na blistech nelze diskutovat, pod články seňora přizdisráče Dolejšího byste se vyřádila, pí.Jarmilo..[smích]A nic ve zlém a Peace se všemi,

jansmith[smích]

278067

29.10.2012 14:38

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 278067

Dolejší má na rozdíl od tebe, Jendo, ty můj dobrý a vlastně jediný příteli a kamaráde, mnoho velice dobrých argumentů. Zatímco tvoje argumenty nejsou argumenty, ale papouškování stanovisek, které jsou pro udržení tohoto nesmyslného systému klíčové.

Víš, Jendo, ač tomu nechceš věřit, ty dáváš mandát někomu, koho ani nevolíš. Nebo si snad skutečně myslíš, že o ekonomických a jiných záležitostech rozhoduje nějaká politická figurka? A ne ti, kteří z toho opravdu těží, například z biopaliv, fotovoltaické energie, důchodových fondů atd. atd. A podporu nakonec vždy poskytnou dobytci napříč všech stran.

Ale klidně se můžeš rozepsat a sdělit nám, co jsi v posledních letech dokázal tím, že jsi šel k volbám. Prosím, odpusť si své imaginární příklady a soustřeď se vyloženě na konkrétní výsledky.

No, asi toho moc nebude, že?

Ještě bych rád dodal, že truc volba komoušů nepomůže ničemu, jakmile se komouši dostanou k moci, stanou se jen dalšími figurkami různých Bakalů a jiných "filantropů".

278071

29.10.2012 18:02

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 278071

Sem myslel, že ty budeš ve skupině internetových "přizdisráčů" chybět, hestroy, kamaráde..[smích]

Přizdisráči DEKLARUJÍ ODPOR a ODVAHU a přitom bojují proti kosher Systému (nespravedlnostem, které generuje) TÍM, že kromě planého diskutování na Zvědavci a jinde, nebo vhazováním bsolutně zbytečného protest hlasu, NEDĚLAJÍ NIC. A co je největší bžunda, ještě to vydávají za cnost...[smích]


Mnohokrát jsem se snažil naznačit, že nejde o to najít mesiáše, který to za nás zařídí, ale jde o to PODPOŘIT SNAHY (síly), které zablokují nebo alespoň otupí snahy farizejů rozložit chod společnosti na prvočinitele... Pasivní přístup a řeči nikdy nic k lepšímu nezměnily. Dokonce i takový humanista a hlasatel pasivity jako Ghandí byl nakonec zavražděn a země, za kterou svou politikou nenásilí bojoval, se rozpadla... (něco asi nedomyslel nebo podcenil, nemyslíš?)... Tím neříkám, že řešením je násilí, ani náhodou. Řešením je KAIZEN, tedy aktivita v rámci možného.

Verbální bojovníci, jako pí.Jarmila nebo zřejmě i Ty a někteří další, mi vytýkají, že se opakuji, ale nic z toho, co se jim snažím sdělit, nevnímají.

Opakování je ale matka moudrosti, takže ještě jednou speciálně pro tebe:


Běžní občané potřebují v politice (v rámci Systému zastupitelské demokracie nebo přímé volby - a můžeš si o tom myslet co chceš - kterou nelze bez následů ignorovat odněkud ze zemljanky v horách) zástupce, kteří nejsou přizdisráči, ale kteří se za ně postaví... Postaví nejen konkrétními kroky, ale i tím, že o sviňárnách ze své pozice nahlas hovoří a navrhují konkrétní změny, které mohou pokrytci těžko ignorovat... A nejen to. Většinový občan potřebuje povzbudit k aktivitě, k zájmu o to, jak s ním farizejové v rozporu se svými prohlášeními vydrbávají, aby jej deziluze a ovčí pasivita (nezájem a ignorance nebo plané bučení, ze kterého má ovčák akorát legraci, je alibistický přístup oveček) nakonec "nezabila".

A komouši? Jak můžeš vědět, co udělají? Ty věříš tomu, co o nich říká modrá trojkolka a preláti, kterým se nedá věřit vůbec NIC?? Nebo věříš tomu, co o nich říkají ve sračkometech mediální prostituti?. kteří jsou kam vítr, tam plášť?? ... Ty věříš PRAVICOVÝM politrukům, hestroji?? Už nejsou 50tá léta... Na jednu stranu se stavíš do pozice "osvícence", který do toho vidí a na druhou stranu rozšiřuješ stejné bláboly, jak modrá mafie.. a pí.Jarmila..[smích]

A Bakala? Filantropa a kraďouska jako on by komouši hnali svinským krokem, protože reprezentuje lidi kolem HOPky a dalších ukňučených prospěchářů, kteří mají z KSČM akorát vítr a proto tapetují mainstream o rudém nebezpečí... Tak bacha na míchání dojmů s pojmy, kamaráde.


A nic ve zlém a Peace i s tebou,

jansmith[smích]

278082

29.10.2012 19:18

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278082

Já stále aktivně bojuji za lepší svět jansmithi, nejsem pasivní. Zde je důkaz, tohle jsem napsala ROPIDu:
Otevřený dopis- stížnost
Nevážení nezodpovědní papaláši,
je pouze otázkou času, kdy bude vaší vinou přejet v Praze 5 na zastávce Kavalírka člověk. Od té doby, co jste tak „vylepšili“ po celé Praze dopravu, abyste ušetřili nějaký ten nadbytečný miliónek za své zrůdné nápady coby odměnu do svých kapes- tak jste tím vytvořili pro občany mnoho nebezpečných situací. Konkrétně na zmiňované Kavalírce přebíhají lidé denně jak vyplašení zajíci přes velmi frekventovanou silnici, aby stihli přijíždějící tramvaj. Autobus číslo 167 totiž často nedodržuje předepsaný čas příjezdu, protože často uvízne v dopravní zácpě. Ta je způsobená tím, že se velké procento lidí rozhodlo jezdit do práce radši autem, než by se trápili ve vámi zmršené MHD. A že je skutečně zmršená svědčí to, že nenajdete jediného člověka, který by s vašimi změnami k horšímu souhlasil. Také veškeré petice jste tvrdě ignorovali, protože vaše finanční zájmy vám byly milejší než pohodlí a bezpečnost široké vrstvy obyvatel. Zacházíte s cestujícími jako s dobytkem, jako by se vozili v MHD zadarmo. Ale čím dražší jízdné, tím horší služby.
Touto změnou k horšímu mají lidé nejen velké nepohodlí v cestování do zaměstnání, ale okrádáte je denně zároveň o čas. Všem se totiž cestování do práce tam a zpět prodloužilo v průměru o půl hodiny. Místo aby tento ztracený čas smysluplně trávili při vytváření nějakých hodnot, tak místo toho musí čekat s vytřeštěným zrakem na další spoj a víckrát přestupovat z jednoho dopravního prostředku do druhého. Například můj případ: Dříve jsem dojela autobusem až na Knížecí, přestoupila na jiný autobus- a byla jsem v práci. Nyní musím cestovat takto: Z autobusu vystoupím na Kavalírce, tam přeběhnu frekventovanou ulici (protože druhý autobus stále nejede), abych stihla přijíždějící tramvaj. S tramvají dojedu na Anděla, tam musím vystoupit a přeběhnout na zastávku za rohem. Svezu se jednu zastávku, opět vystoupím, opět musím přeběhnout frekventovanou silnici, projít přes celé autobusové nádraží s rizikem, že mě nějaký autobus zajede a teprvé poté se konečně dostávám na další autobus. Podobná anabáze nastává i při zpáteční cestě domů. Přitom prázdný autobus 123 jede až na Klamovku, kde se otáčí. Jedná se o pouhé 4 minuty, že by dojel až na Anděla. Kvůli 4 minutám takhle tisícům lidí znepříjemňujete život? Když se matematicky propočte o kolik času a peněz okrádáte lidi, tak na jednoho člověka to vychází 10 hodin zmařeného času, přepočteno na peníze 1500 Kč měsíčně. (30 min. x 20 prac. ...Automaticky kráceno

278084

29.10.2012 19:22

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278084

tak na jednoho člověka to vychází 10 hodin zmařeného času, přepočteno na peníze 1500 Kč měsíčně. (30 min. x 20 prac. dní=10 hodin x 150 Kč= 1500Kč). A pro 500 000 občanů to představuje měsičně 5 milionů zmařených hodin, což je 750 milionů Kč měsíčně finanční ztráty (500 000 lidí x 30 minut= 250 000 hodin denně. 20 pracovních dnů x 250 000 hodin= 5 milionů hodin= 750 000 000 Kč).
V případě zastávky Kavalírka je další nedořešená věc. Na protější zastávku jste sice umístili dva malé kryté přístřešky, ale u hotelu Kavalír žádný krytý přístřešek není. To mají lidé stát v případě lijáku pod přístřeškem vchodu do hotelu a překážet tak turistům? Ani ty dvě malé kadibudky naproti přes ulici nejsou v pořádku, protože se do obou vejde dohromady maximálně 20 lidí, jenže na zastávce čeká na autobus 167 nebo 123 v průměru 50 lidí. Takže těch zbývajících 30 lidí má moknout v lijáku? A co ty zplodiny z aut, které na rušné silnici musíme zbytečně dýchat?
Frekvence jízd autobusu 123 nebyla nijak zvýšena, a tak v případě, když lidem ujede autobus před nosem, musí čekat na další spoj mezi 9-13 hodinou v průměru 15 minut. A tak denně vidíme stejný obrázek, jak důchodci o berlích se ztěžka belhají z tramvaje, maminky s kočárky a malými dětmi namáhavě nesou svá břemena ze schodů tramvají a ženy s těžkými nákupními taškami jakbysmet. Všichni pak vzápětí opět musí přebíhat frekventovanou cestu, aby pak 15 minut ve větru, dešti a v automobilovém smradu vyhlíželi autobus. V případě, že se neuráčíte vrátit dopravu do původního stavu, tak tento dopis poslouží jako důkaz, že jste byli o neutěšeném stavu na Kavalírce informováni. Pak na vás snad bude moci nějaký občan podat i trestní oznámení, až se něco stane a vymáhat odškodné. Tento dopis jsem předala sdružení Cibulka, rozdala do schránek ve svém okolí a zveřejnila ho na svém webu.
V Praze dne 22.10.2012

278085

29.10.2012 20:33

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 74.?.?.?

Reakce na 278085

Hezky jste to napsala, pí.Jarmilo. Beze srandy...


I takové aktivity se počítají, i když s aktivitami, o kterých mluvím já, se ty vaše nedají srovnávat. Jedná se totiž o jiný level, než který mám na mysli já a navíc se jedná o formu protestu, se kterým si radní nebo zainteresování úředníci mohou kdykoli vytřít..víte co...[smích]

Ke změně k lepšímu, po které svou stížností voláte, může dojít jedině za předpokladu, že na ní budou mít struktury, které oslovujete, zájem. Že ale současná věrchuška zájem nemá je evidentní i tím, že jste nucena je na změny k horšímu a problémy, které vám způsobují, upozorňovat.


Stejné je to i na nejvyšší úrovni. Co myslíte, že se stane, když napíšete Nečasovi, Kalousovi, Peak nebo Šláfnbergovi otevřený dopis s čejéčkem, ve kterém si budete stěžovat na nepravosti, které svými politickými rozhodnutími generují (chcete, abych ty průsery vyjmenovával? ). Co se stane, když budete stejným způsobem žádat o nápravu a vyhrožovat, že když jako důchodkyně po zvýšení DPH a zmrazení důchodů nevyžijete a hodíte si to, že oni si to vypijí?...[smích]

Nevypijí, pí.Jarmilo a navíc vás (a dalši občany bez vlivu a z nižších příjmových skupin) mají tito pokrytci a lokajové farizejů tzv. na praku... Nezvládáte to? Jste chronicky nemocná a nemáte na léky? Jste samoživitelka, dlouhodobě nezaměstnaná nebo osamělý důchodce ne-rómského původu? Váš problém. Špatně jste se učila nebo málo snažila a postarejte se jak umíte.


Řeči a psaní protestů jsou k NIČEMU. Pokud ale zvednete prd-l a pomůžete do městského (krajského) zastupitelstva nebo do komor parlamentu nebo prezidentského úřadu zástupcům, kteří kosher praktiky odmítají a jediné, co potřebují aby prosadili svůj program v prospěch běžných lidí je VÁŠ hlas, tak potom TO JE JINÁ... Ostatně, že ty hlasy smysl mají se ukázalo při posledních volbách, kterých jste se vy a další odbojáři hrdinně nezúčastnila...[smích]

A klidně tam pomožte komunistovi, pokud je to slušný člověk a bere se za vaše zájmy, nebo sociálně smýšlejícímu Okamurovi, který se zatím nezkompromitoval a šlape farizejům na pérka... Jak sem napsal prve hestrojovi, 50tá léta se nevrátí a váš strach z rudého nebezpečí a skepse střižená s deziluzí je přesně to, co pravicoví ovčáci pro své čachry potřebují...


Už vám to, pí.Jarmilo a hestroji dochází, přátelé a kamarádi??

Pokud nikoli, tak Peace s vámi a když už kňučíte proti nepravostem Systému, tak alespoň kňučte tišeji a nepřemlouvejte společně s Dolejším k pošetilostem, kterým ve své naivitě a svatém rozhořčení věříte, ostatní zmatené a váhající.


A nic ve zlém,

jansmith[smích]

278091

30.10.2012 7:25

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278091

Ježíšikriste Panenko Maria skákavá, dejte už mi pokoj s těmi Vašimi kecy!!! My dva se spolu nikdy nedomluvíme, tak si mě nevšímejte a já si nebudu všímat Vás.

Milion lidí volilo malé strany, takže malé strany zvítězily ve volbách- a kde je to vidět? Nikde. Hlasy jednoho milionu lidí propadly a koryta si mezi sebou rozdělují komunističtí a „sociální“ mafiáni. A zanedlouho uvidíte ten výsledek jejich činnosti. Dvě třetiny lidí nešlo volit vůbec, protože nesouhlasí se zastupitelským podvodem tak jako já- a přesto byly volby právoplatně uznané. To má být vláda většiny? Vždyť si z lidí dělají otevřeně prdel! Ty volby měly být neplatné, tak jako je neplatné referendum, když přijde méně než 50 procent lidí. Oni v tuto chvíli vědí, že nejsou legálně zvolení, protože je 80 procent lidí nechce a vůbec je nevolilo, přesto se sprostě tváří, že je vše v nejlepším pořádku a že jsou tam dosazeni legálně. S takovými podvody ně mě vůbec nechoďte jansmithi.

Jako byste nevěděl, že vše je řízené globální elitou shora. Už jsem Vám to říkala nejméně stokrát, ale Vy to tvrdošíjně ignorujete a jen jak ohraná deska stále tupě opakujete, že máme jít k volbám a volit komouše. Všechny pseudorevoluce ve všech socialistických zemích byly řízené uměle shora- Vy to nevíte? Nyní je stejná situace, vše je stále řízeno shora. Scénáře ve všech poskomunistických zemích probíhaly naprosto stejně. Všude zničili a rozkradli průmysl, nasadili dluhové otroctví a zdemontovali sociální stát. Nevím co má přesně za lubem globální „elita“, do budoucna, ale chce dosáhnout toho, aby ve všech postkomunistických zemích i na západě na celé čáře zvítězila levice. Tato levice pak v EU něco rozhodne, ale nevím ještě přesně to. Snad že ve všech zemích zruší volby a budou vládnout bez voleb?

Mám málo kreditu, tak už Vám nebudu odpovídat, musím si šetřit příspěvky.

278114

30.10.2012 9:12

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 77.?.?.?

Reakce na 278114

Dobře, pí.Jarmilo, v tomhle vlákně, pro všeobecný úspěch, končíme..[smích] Tím netvrdím, že vám dám pokoj do budoucna.... "Disidenty" jako vy, je třeba pořád držet ve střehu..[smích]


Od počátku tehle debaty mi bylo jasné, že pokud se vůbec zapojíte, tak je šance, že byste zrevidovala své přesvědčení a podle mne některá pomýlená tvrzení, mizivá.

Žádná škoda, ztracený čas to nebyl. Účel této výměny názorů (i s ostatními zatvrzelými zvědavci) byl splněn a vy jste k tomu (chca nechca) přispěla..[smích] Informace, která rozporuje vaše přesvědčení, byla předána a jak s ní kdo naloží, je už na něm...


A co se týče T.Okamury? Vypadá to tak, že požadovaný počet hlasů pro zapojení do přímé volby (jako nezávislý na podpoře zákonodárců a politických stran) SESBÍRÁ (viz. citace: Raketový růst počtu podpisů zaznamenává novopečený senátor Okamura, který minulý čtvrtek oznámil, že ho v petici podpořilo 25 tisíc lidí. Ale v pondělí už to bylo jinak.) a pokud se tak stane, občané svou účastí ve volbě získají možnost preferovaným kandidátům, které by jim jinak nadelagovala sněmovna (viz. Fischera a Zemana), zamrazit úsměvy...[smích]

Podmínkou ale je, aby běžní lidé jako VY neseděli ublíženě (po disidentsku) doma na prd-li a nesepisovali bezzubé stížnosti na magistráty, ale aby přišli k volbám. Pokud nepřijdou, tak budou mít za prezidenta bývalého člena KSČ, po svém osvícení novodobého jarmulkáře, nebo starou strukturu z prognosťáku, bombardéra Iránu z Vysočiny, Zemana.A Peace se všemi, pí.Jarmilo, váš kamarád (a tajný obdivovatel),

jansmith[smích]

278118

30.10.2012 9:29

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

dvjv 46.?.?.?

Reakce na 278118

mluvčí cestovkářů (ony ty cestovky jsou vůbec taková podivuhodná obživa) jako "nezávislý člověk"?
ty jsi ale humorista [chechtot]

278125

30.10.2012 13:53

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 278118

Poslyš Jendo,vzdej tu debatu s Jarmilou. Stejně nevyhráš. Vysvětlím ti to níže. Muž a žena jsou úplně rozdílné osobnosti a tyto přirozené vlastnosti mají od Pána Boha. My muži nemůžeme tvrdit, že jsme víc než ženy. Ale na druhou stranu je naše úloha nezastupitelná jakoukoli ženou. Tahleta moderní doba sofistikovaným způsobem ženy zotročuje a obrací je proti mužům. Nedělá ženy štastnější, ale lstivě to tvrdí.Je to doba sofistikované manipulace a matení, za účelem rozkladu celé společnosti.

Slíbené vysvětleni: Když bylo vnučce pět let, byl jsem s ní na procházce v přírodě. Slunce svítilo a na nebi nebyly čáry po chemtrails. Sdělila mi, že se musí vyčurat. To nebyl problém, tak jsem zastavil a čekal jsem. Po chvíli požádala o papír. Odpověděl jsem, že nemám a ještě se podivil na co že potřebuje papír. Mám tam kapku- odpověděla. Já na to.Vykašli se na kapku, a vduchu jsem viděl naše klukovské hry.Kluky nějaká kapka moče v trenýrkách nemohla vyvést z míry. Důležité byly hry-zábava. Avšak ne tak u vnučky. Ještě v poknucu se na mě upřeně dívala a řekla. Jak to, že nemáš papír? Maminka má papír -- tatínek má papír....náhle zrudla a vybuchla: A budu ti říkat dědku! A tady vidíš ten rozdíl. Ona byla kvůli jedné kapce moče v kalhotkách schopna rozpoutat třetí světovou válku.

278146

30.10.2012 17:27

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 216.?.?.?

Reakce na 278146

Asi ti nemusím vysvětlovat, že nejde o to vyhrát, kamaráde...[smích]


Už CESTA je CÍL -- a pokud by se pí.Jarmila nebo kamarád hestroy do debaty o T.Okamurovi nezapojili, nic by se nestalo. Našli by se jiní kverulanti..[velký smích]

Jak jsem napsal výše: Informace byla předána (jde o stejný princip, jako výstup z debaty o Pravdě, která JE nebo NENÍ pro všechny) a jak s tou informací kdo naloží (zde, o malichernosti vzdorového bojkotování voleb v zastup.demokracii), už záleží na vrstvě (úrovni) vnímání, na které se konkrétní občan (lidská bytost) momentálně nachází... Nehledě na to, když člověk nepodléhá tak snadno pocitu sebedůležitsti a sebelítosti, tak je to zároveň zábava...


Mimochodem, ta story s vnučkou mě pobavila...[smích] Ale zároveň se devčatům nevysmívám, v některých věcech to mají holky přeci jen "komplikovanější".


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

278158

30.10.2012 19:48

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 278158

Jendo, ber to spíše jako uznání tvé výdrže a schopnosti komunikovat s děvčaty. Já bych to nedokázal. Jsem totiž přesvědčen, že ženy mají logiku ve smyslu armády USA, viz hlava 21: velitel má vždycky pravdu. Hlava 22: V případě, že velitel nemá pravdu, platí hlava 21. Aspoň moje vnučka mě o tom přesvědčila mnohokrát.

Zdravím a přeji příjemný večer.

278163

31.10.2012 7:27

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278163

Se nedivím, že Vám to bezelstné dítě řeklo, že Vám bude říkat dědku.[smích] Ona totiž z Vás ty předsudky vůči ženám jasně cítí a není po téhle stránce s Vámi spokojená. Jistě jste ji dal párkrát nechtěně a zastřeně najevo, že vnuka byste měl radši, že by Vám víc vyhovoval. A to tu holčičku štve, proto se rozčílila, že nemáte ani papír na utření a možná jste ji zase předhodil, jak je blbá, že kluk by na pindíka žádný papírek nepotřeboval.

Jste pochopitelně nespravedlivý a zaujatý i vůči mě. Soudruh Jenda mě zde neustále napadá a zesměšňuje i v mé nepřítomnosti, kdy s nikým nediskutuji. A aby to zakryl, tvrdí že je můj obdivovatel. Nevím proč si myslíte, že moje logika je horší než ta Jendova. Je to jen Váš hloupý a zaujatý osobní názor a nic víc.

278177

31.10.2012 8:37

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 278177

Zdravím paní Jarmilko,
lituji, ale mýlíte se. Dnes je té vnučce 20 let a výborně si rozumíme. Mimoto, byla to spíše vnučka, která byla vždy slovansky tvrdohlavá a svérázná. Když jsem jí vysvětloval při cestě tramvají, že se musí pořádně rozhlédnout na obě strany ulice a neběhat jako splašený jelen, tak jsem na dotvrzení svých slov použil výrazu: Příště ti naplácám na zadek a přiložil jsem ji, ovšem jemně, pěst k nosu. Chvilku seděla a poté udělala to stejné. Přiložila mu svou pěstičku k nosu. Moudře jsem ustoupil řka: No dobře, je to tedy nerozhodně, ale slib mi, že už budeš dávat pozor.

Ve straně jsem nebyl a nevím jestli je Jenda soudruh. Ale ruku na srdce, Jarmilko. Vzpomeňte si na havárii polského vládního Tupoleva. Váše logiga byla zcela mimo, přesto jste ji tvrdohlavě prosazovala. Závěrečná zpráva o vyšetřování letecké havárie u Smolenska hovoří zcela jednoznačně. Rusové v tom prsty nemají. Nehledě k tomu, že letadlo před přistáním bylo napojeno na americkou GPS. Přesto i v současné době Poláci hledí na Rusko jako vyníka a jejich vyšetřovatelé stále zkoumají vrak letadla. Jejich noviny opět zveřejnily "kachnu", že prý na palubě letadla byla bomba. To ale v zápětí museli vyvrátit polští vyšetřovatelé. Jedná se o stopy jakýchsi chemikálií nalezených u trosek letadla. Tyto trosky jsou stále v Rusku. Kdyby byly v Polsku, tak tady máte nové, bizardní obvinění Rusů. Jak říká Steve, za všechno můžou putini. A kdo tomu nevěří tak je antisemita, nácek, nebo aspoň pedofil.

278182

31.10.2012 14:00

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278182

Já rovněž nevím jestli je Jenda soudruh, ale náruživě a nepřetržitě propaguje KSČM- z toho jsem usoudila, že je asi u nich.

Co se týče vládního tupoleva, dodnes si za tím stojím, že to nebyla obyčejná havárie, ale vražda. Byl prý teď zase zrovna zavražděn další přímý svědek, který něco věděl. V té havárii je až příliš mnoho záhadných okolností. A kde je příliš mnoho záhadných okolností, tam to vždycky smrdí- a jde tam vždy obvykle o vraždu.

Nemám důvod myslet si, že jsou ruské tajné služby nějací dobráčkové. Kdo jim co poručí, to vykonají: záhadné atentáty v Moskvě, při níž umírali nevinní lidé, smrt civilistů v divadle, kde tajná služba bez milosti otrávila i civilisty, divná smrt civilistů v Beslanu, kde se tajné služby neohlíželi ani na děti a mydlili to všechno bez pardonu, atd., atd.

Co se týče Putina, nevěřím mu a myslete si všichni co chcete, třeba se i na hlavu postavte. Jak už jsem mnohokrát řekla, proti ruskému lidu nic nemám, jsou to Slovani, mí bratři. Ale "ruské" oligarchii nevěřím ani nos mezi očima.

278207

31.10.2012 17:38

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 278207

Nezlobte se,udělal jsem chybu, že jsem se s vámi dal do debaty. Nemám chuť vám cokoli vysvětlovat. A taky si myslete co chcete.

278214

31.10.2012 19:59

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 278214

Budu zlomyslná pane quido, nedá mi to a tak Vám uštědřím ještě jednu lekci. Nechápu, proč jste tenkrát své vnučce přiložil pěst k nosu? Proč jste jí radši neřekl, že ji máte strašně rád a že kdyby ji přejelo auto kvůli tomu, že nedala na Vaše rady, tak že byste velmi plakal a byl smutný až do smrti? Si myslíte že by ji něco takového nedojalo a pak by si vždy dávala pečlivý pozor, aby ji nic nepřejelo? Místo toho jste ale zvolil nepřátelskou akci, čímž jste vyprovokoval reakci, aneb jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Vyhrožoval jste, dal jste jí pěst k nosu- a ona Vám to oplatila.

Podobně hloupě jste se zachoval i s tím papírkem. Mě osobně nikdy nenapadlo učit své dcery, že se mají po vyčůrání utírat papírkem. Takže se papírkem neutíraly a po nikom papírek nevyžadovaly. Ale rodiče Vaší vnučky byli patrně pedanti a již od mala vštěpovali své dcerce, že se má utírat. Proto máma i táta měli po ruce vždy pro ni papírek na utření. A najednou zde byl dědeček, který jejich autoritu popíral tím, že nejen že papírek neměl, ale ještě se tvářil, že je to blbý nápad. Čímž shodil autoritu jejích rodičů. Proto ta reakce, že jste jen dědek, který ničemu nerozumí.

Co se týká Ruska už dávno jsem si všimla, že zde na Zvědavci se musí kolem Ruska chodit vysloveně po špičkách. Kupříkladu jsem dala do Zajímavých adres link na kocoura, který se choval velmi obezřetně, když přicházel domů jeho opilý majitel Rus. Dostala jsem za to samé záporné body, což mě udivilo. Mě nešlo o toho opilého Rusa, ale o širokou slovanskou duši, která se týkala i toho ruského kocoura. Nebyla to žádná povrchní kočka, která se bezduše honí za nějakým klubkem nití, ale kocour, který má duši a hluboce přemýšlí nad tragikou svého bytí stejně jako ti Rusové.
http://www.youtube.com/watch?v=V1YRvWqdIs8&fea...

278228

28.10.2012 19:49

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Olas 78.?.?.?

Reakce na 277981

"mám osobní zkušenosti, mohu to posoudit a mám právo"

Vaše právo soudit vychází z klasického "Podle sebe soudím tebe."
Máte-li něco konkrétního - zažalujte ho. Jinak se řadíte mezi typické ŽUMPA BOYS.

278020

29.10.2012 1:02

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Roman 193.?.?.?

Reakce na 277981

Pane Papež, smekám, že jste se pod svůj názor podepsal, já tolik odvahy nemám. Máte bohužel pravdu. A většina lidí kteří s p. Okamurou měli někdy co do činění, ať osobně či obchodně a on z nich neměl prospěch, má na něho stejný názor. Co se týče jeho příjmů, tak to asi nebude vše v pořádku ale osobně za největší nebezpečí považuji jeho psychopatickou osobnost. Mít moc, byl by z něj asi diktátor. Jenže všechny kritiky jeho osoby berou jeho fanoušci jako pomluvy. Jen si říkám co zase bude zklamaných lidí. Jinak Zvědavec není sice moje parketa ale tentokrát smekám před editorem který p. Okamuru celkem prokoukl. Jen si myslím že p. Okamura není nikým nastrčený, ale důkazy pro to samozřejmě nemám.

278038

29.10.2012 10:25

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Myky 80.?.?.?

Reakce na 277857

Znám velmi dobře jak pana Papeže, tak pana Okamuru. Doporučil bych těm, kteří pana Papeže pomlouvají, aby si o něm nejdříve něco zjistili. V opačném případě se nedá než konstatovat, že pouze "plivou" nesprávným směrem.

278065

26.10.2012 7:49

MoUdrostrak 90.?.?.?

Klobouk dolů před upřímným saltem mortale pana Editora!

Kmotrové (v ústalenějších a zatuhnutějších pravicujících diktátůůůrách nazýváni jako "Staré rodiny"[mrknutí jedním okem] po vzoru Commedia dell'arte nasazují pro pravicující a zinnkající Pepíky a lídlující Mařen/ky své Harlequiny, coby-vá Yeltziny, vysvlečené holky veřejné z VeVerek, či zázračně zbohatlé japonské popeláře sršící vůkol trošku (toho) východního konfucianismu.

Zlí, širokolící a slovanští Rusové vyhnali Harlequiny bičem[pláč]
Pimprlata, co zbyla po Yeltzinu, Khodorkhoském-WeisSteinu či Yabloku, by's na prstech jedné ruky spočítal.

Pravicující, zinkající a pivní Pepíci, či lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševnííííka klekali k hrobu Johna Lennona na Kampě, naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu či se tulili k Svoboděnce a/nebo Fojs of Emerika from Fóšinkton Dý Sý, teď nevědí, kam pak se jim mlsky od páníčků, Kmotrů (a budoucích Starých rodin) poděly!

Pod okny jim namísto toho zvoní a helekají exekutoři, vymáhači školného, účtů za chřipku, poplatek z poplatku v bance, školné či tu svobodnou dovolenou na splátky.

A ani pohledem do zákulisí ten šikmooký Zázračný Popelář N_E_N_Í___P_R_A_V_Ý !

Oh můj Bóže, ó Bóže, to snad není pravda! To ať se raději propadnu do Západního Německa[smích]

Skutečným roblémem Česka je, že Pepíci a/i Mařen/ky ještě nejsou natolik schudlí, aby měli Kmotři (a.k.a. Staré rodiny již klííííd na práci - na Život na Zámcích a v Toskánských Špindlech...).

Proto ještě pár postav http://en.wikipedia.org/wiki/Commedia_dell%27arte před Pepíky a Mařen/kami vystoupí!

My ostatní, nezúčastnění, do té doby jen a jen pravicujme, podle dobrých Pouček tunelujme a humanitární bombardování širosvěta podporujme. Pro větší glóry, glóry, hallelujah.

277858

26.10.2012 9:02

RE:

Smoker 91.?.?.?

Reakce na 277858

Zdravim Moudrostraku,

nechceli by ste napisat nejaku sirsiu analyzu sucasneho sveta? nemyslim to zo srandy, myslim to vazne, Vas pohlad na sucasnost. Hm?

277861

26.10.2012 9:36

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 277861

Vážený pane Smokere, a Vy to sám nevidíte (anebo nechcete vidět)?!

Je to velice jednoduché - lidem vládne 1% - ve zlé Číně, ve zlém Rusku, zlé protiemerické Jižní Emerice - i v hodném JůYsEj či nehodné Ýjůůů.

1% (ať jsou žlutí, černí nebo srkají mojito) se snaží udržet a ubalancovat na vrcholku pyramidy - pod sebou mají jen své ShabesGOJim (Okamury, NakaMůry, FujiMůry či Lahváče/Veškrny...), kteří velí širokým lídlujícím massám.

Jedni se snaží 99% po sebou zkorumpovat pohůdkou (Venezuela, Cuba či Erebské pašalíky), workaholismem, neóny a karaoke (Čína, Korea, Japan) anebo konsumem ( Ýjů, Jůysej, zlé Rusko).

Každému podle gusta a velikosti břicha. Dříve se táhlo vojsky, dnes se tahy provádějí nekrytou měnou, outsourcingem či surovinovými embargy. Je to velice jednoduché a srozumitelné!

277865

26.10.2012 10:58

RE:

usama 213.?.?.?

Reakce na 277865

To co jste napsal je pro nás "menšinu co zhruba ví" celkem známé. Ale co s tím? Protože takhle to vypadá že jenom kafráte. Kafrat je zapotřebí aby jste sehnal a přesvědčil víc lídí o své pravdě. ale co dál? Co s tím? Navrhuji Vám řešení. Jmenuje se to technologická a energetická soběstačnost. Zatím totiž každej akorát chodí do práce a nebo dře ve svých firmách ale za jakým cílem účelem? A přitom FREE Software už tuto rovnici vyřešil před dvaceti lety a funkčně. Co Kdyby se dali lidi dohromady a začali koumat a vyvíjet jednoduché technologie které Vám zajistí alspon částečnou soběstačnost a hlavně tyto technologie začali mezi sebou zdílet? Je mi jasné že to není pro všechny lidi, ale ti co chtějí sem užou částečně ze systému trhnout. [smích]

277867

26.10.2012 12:04

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 277867

Moc Vám nerozumím: Pokud se mne ptáte, zda využívám obnovitelné zdroje energie? Tak ano, používám.

Software ale používám raději placený a s plnou podporou a nutím k tomu i okolí a subjekty, nad kterými mám vliv.

Ale i k těm zdrojům energie, jsem zde už kdysi vedl diskusi, že pokud si všichni např. navrtají geothermální energii Z_A_D_A_R_M_O, tak vrchní zemskou kůru natolik ochladí, že efekt bude velice nízký. A najdou se i vykukové, kteří s těmito zdroji budou kupčit.

Vždy, když slyším o "sdílení", tak se mohu spolehnout, že bez regulátora to skončí smutně a podobě, jako deinstalace sociálních států a privatizace universit, nemocnic, dopravy, infrastruktůůůůry apod.

Takže jsem z Vašeho návrhu nějak nezmoUdřel...

277875

26.10.2012 18:18

RE:

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277875

MoUdrostraku, nenechte se rozhazet technokraty, jsou to naiviste. Ze socialne-ekonomicke reality tak jak je neni uniku a proto nas nuti zaujimat stanoviska. Vzpominam jednoho, ktery se o ten unik pokusil - Ted Kaczynski. Puvodne uzasne chytrej, ale byl to asocial a skoncil tragicky.

277900

28.10.2012 14:33

RE:

usama 81.?.?.?

Reakce na 277900

A jak by jste označil lidi, kteří jsou na nižším stupňi vědění? [smích]

277999

28.10.2012 19:27

RE:

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 277900

sociálně ekonomická realita se dá ovšem změnit
jen chtít

záleží tedy co řadový občan chce jestli se chce nechat donekonečna okrádat nebo poručníkovat a nebo si zvolí jiný způsob chování a tím změní sociálně ekonomickou realitu

ty o té "realitě" mluvíš jako o nějakém démonovi kterému je třeba sloužit do roztrhání těla protože jinak démon bude trestat ve skutečnosti jsi se podělal ještě předtím než tě vůbec napadlo že by tě mohlo něco napadnout

278019

28.10.2012 14:30

RE:

usama 81.?.?.?

Reakce na 277875

Mno opravdu mně nerozumíte. [smích] Co se týká softwareu nejde o to jestli je něco placeného a nebo to má nemá podporu. O to tu nejde. V daném oboru nejste vzdělán a proto nevíte, což chápu. Přečtěte si licenci GPL2(3) a co to znamená copyleft. Pak se mužem pobavit. V principu jde o to že licence je nakažlivá, a umožnuje držet stejná práva výrobců tak uživatelů. SKutečně v opensource žádnej regulátor nefunguje, každý s členů "komunity" si dělá to co chce, bud dělá software pro sebe a nebo za prachy (podpora). Každej se stává členem komunity tím že udělá a nebo podporuje svobodnej soft. Nic víc nic míň. Žádnej regulátor, žádná organizace, pouze chtění a vědění lidí. Nemá to nic společného se slovem zadarmo.
Mně jde o vědění, vyžší mysl, a k tomu potřebuji informace. Pokud se informace sdílí tak mohu dosáhnout v kratším časovém useku vyžšího vědění. pokud mám k dispozici stejné vědění jako výrobce mohu se stát sám výrobcem. Informace musí žít a pokud žije sama o sobě ve společnosti tak pokud je dobrá tak nezanikne. V současné době jde o to že inromace jsou vlastněny elitami které tyto informace vlastní přez svoje majetky/korporace. Pokud bychom tyto informace vlastnili my všichni tak se dokážeme v krátkém časovém useku stát výrobci. čím víc vědění tím větší je možnost tvorby firem na cokoliv. Stačí dostatečné vědění a zdílení. Samo společnost není připravena viz vaše reakce. Nevíte o co jde. Jenom tak pro příklad. Linux což je operační systém pod svobodnou licencí GPL naleznete v tz telefonech "Android" a skoro ve všech chytrých televizích, routrech, prostě všude, ani nevíte že tam je. Myšlenka free software nakazila systém jak otakový a přiohnula nenásilně na svoji stranu. Pokud dokážete toto udělat ve světě technologií a vědění obecně dokážete hacknout systém nenásylným způsobem.

277998

26.10.2012 11:08

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 277865

To nejdůležitější jste nezmínil tj: Zneužívanou vědou!

277871

26.10.2012 9:16

salto mortale - a dál ?

osa x 193.?.?.?

Reakce na 277858

http://www.volba-prezidenta.cz/kandidati_na_prezidenta_ceske_republiky/?
-----------------------------------------------------------------

[zmaten] [pláč]

277863

26.10.2012 8:53

takže

timur 85.?.?.?

ako pozorujem českú politickú scénu od roku 1989 má stále tendenciu vybrať si do čela - či skôr pohoničov s dobrým bičom - samé divné kreatúry - ale toto je už vrchol, čo už, ani u nás to nie je ktoviečo, ale pomaly sa učíme, ale mne sa zdalo,kedysi, že ste národ mysliaci, ktorý sa nedá len tak dotlačiť k hovadine. Nie je to pravda,už od Bielej hory počnúc do dneška je s vami len zametané, ozaj ste národ sluhov....

277860

26.10.2012 11:31

RE: takže

pravicový boľševik 87.?.?.?

Reakce na 277860

zle si sa vyjadril. Nejedná sa o to, či je niekto národ sluhov. Jedná sa o to, že Česi sú napriek všetkým západným vplyvom v prvom rade Slovania, aj keď nám Slovákom - priesečníku európskeho Slovansktva, sú mentálne bližší Moraváci.
Slovania totiž v každom hľadajú v prvom rade to dobré, preto je pre deprivantov a rôznych cudzích parazitov relatívne jednoduché Slovanov oklamať a slizko zotročiť.
Dlho to už ale trvať nebude, Slovanov čaká vedúca úloha v Európe - a to je dobre.
Ak znásilnia dievča večer v parku, tak si veľa ľudí povie - načo tam liezla? Namiesto toho, aby sa sústredili na odsúdenie násilníka. Nemôžeme odsudzovať ľudí, že sú dôverčiví. Treba zmeniť svet tak, aby sa žilo dobre dôverčivým a nie parazitom. A toto je úloha Slovanov v tomto storočí.

277873

26.10.2012 18:10

dovolim si oponovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 277873

Slovania ako etnikum su podla mna charakterizovani urcitou "bohabojnostou" (=zmes viery,pokory a zdraveho usudku). Cesi myslim uz prekrocili rubikon - velka vacsina ateistov, ktora vsetkemu rozumie a v pripade nejasnosti sa obracaju k "informaciam" srackometovych medii (samozrejme, cest vynimkam, tie ale-obavam sa-nepatria k nastupujucej generacii). A k tomu vsetkemu popredny zastupca bozi je isty msn.Duka...Co k tomu dodat?

277898

26.10.2012 18:27

RE: takže

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277873

Pekny a vyvazeny posudek. Skutecne, Slovane jsou tak trochu 'namekko'. Na druhou stranu kdyz se 'naserou' berou veci vazne a poradi si s kazdou onuci, ktrera by na nich chtela vyzit. Ja vidim problem v tom, kdy nekteri z nas prejimaji taktiku onuci - a to nas degraduje.

277902

26.10.2012 9:15

Slabý článek,

Fry 46.?.?.?

nepodařený pokus o dehonestaci, přijdou lepší. Jestli je nebo není někdo nastrčen a jestli je nebo není "jejich" se pozná snadno - jak jeho osobu podávají média. Třeba po té, co vyhrál jakousi anketu na netu byl denně v Blesku. Že je nemožnej v posteli, že se neumí chovat, že žádnej úspěšnej podnikatel není a podobně.

277862

26.10.2012 9:20

To je vážně legrace...

jansmith1984 37.?.?.?

Jak píše Vladimír, opatrnost, obezřetnost, či jak se říká po english: precaution, je určitě dobrý přístup....A platí to i v případě Tomio Rocky Okamury.


JEN mi tak nějak není jasné, koho by jeho kritici (pokud nejsou, coby majitelé cestovek nebo agenti v Matrixu, podjatí) v úřadu prezdenta republiky viděli...

Žádný z kandidátů není nezávislý, každý je nějakým zpúsobem po léta kolečkem Systému a rozdíl je snad jen v tom, z jakého podhoubí se vypracoval/la a jaké jsou jeho/její názory na dění v ČR, potažmo ve světě.

Okamura, jako jeden z mála kandidátů do Senátu a na prezidenta, začal nazývat některé skutečnosti tzv. natvrdku (a to se určitě kosher strukturám nelíbí, protože určité věci jako by nebyly a Pravda přeci není pro všechny[smích] ) Nemyslí si o sobě, že je Vyvolený, sám se někde vyjádřil, že nepředpokládá že bude zvolen, ale rád by využil příležitosti ke konkrétní debatě o nepravostech ve společnosti na co nejvyšší úrovni. Senát je na to dobrá platforma, ale komu myslíte, že dají média větší prostor a kde budou mít sračkomety menší šanci překrucovat???


Myslíte, že z těch, kteří jsou již dnes díky podpoře médií a sponzorů více méně vítězové voleb, jako Jan Fischer nebo Miloš Zeman --- či další v řadě jako Přemysl Sobotka, Dlouhý, Samková, Schwarzenberg nebo Randák --- budou na předvolebních debatách rozebírat témata jako případy nevinně odsouzených (viz. řidič Smetana -- a kdo z výše jmenovaných figur se jej kdy zastal? ) nebo budou mluvit o zákazu heren či prosazovat hmotnou a trestní odpovědnost politiků v exekutivě, ministrů, hejtmanů? Kdo z výše jmenovaných vytáhl před léty na světlo světa problém kosher exekucí, které do té doby, jako by nebyly?

Paní Jarmila Okamuru (v debatě o domácím násilí) odstřelila, ještě se ani nevědělo, jestli bude vůbec kandidovat [smích] a přitom to je jeden z mála veřejně činných osob, kdo nahlas hovoří o posílení prvků přímé demokracie, viz. přímé volby hejtmanů a starostů, ale také jejich přímou odvolatelnost voliči.


I to je některým z vás málo, přátelé? Kterému z nabízených kandidátu tedy vhodíte svůj hlas? Nebo zůstanete sedět doma na prd-li a budete se ukájet na internetu planými debatami a kňučením nad špatným Systémem a čekat, až tu změnu k lepšímu za vás někdo zařídí??


Je to legrace a zároveň příležitost, podívat se do zrcadla, kamarádi.

A nic ve zlém, nepřátel se nebojme a na množství nehleďme, Peace,

jansmith[smích]

277864

26.10.2012 15:15

RE: To je vážně legrace...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277864

Jasně... opatrnost, obezřetnost. Nebo-li typicky české připosraně rádoby-vychcané přizdisráčství a hloupost k tomu. -A výsledek bude jako vždy bIbý... [chechtot]
Dav plebsu se může třeba na hlavu stavět, vylekaně stříhat svýma ušima a namáhat si svůj minimozek... a přesto (zákonitě) vždy vymyslí pi?ovinu.

277886

26.10.2012 22:00

RE: To je vážně legrace...

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 277864

Pořád čekáme blanické rytíře, co za nás, bez naší námahy, všechno vyřeší? Opravdu si někdo myslel, že se najednou objevil všeho světa spasitel?
Pořád je to jasné jako facka, z nastrčených loutek je nejpřijatelnější! I kdyby nic nesplnil je to lepší než neplatný hlas.. [chechtot]

277920

26.10.2012 9:58

Jan Papez mne neprekvapil

Anonym 89.?.?.?

Neco podobneho jsem od Papezu ocekaval. Otevrete si na vyhledavaci foto Jana Papeze a budete videt odkud vitr fouka.

277866

26.10.2012 18:20

RE: Jan Papez mne neprekvapil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 277866

ano nasel jsem tam clanek :Podle Jana Papeže stát selhává v kontrole cestovních kanceláří
Takze pokud se jedna o stejneho pana Papeze, jeho clanek muze mit uplne jinou motivaci nez je starost o volbu nejvhodnejsiho prezidenta (byt pripoustim, ze pro nej je nejlepsi soukmenovec Fiser)

277901

26.10.2012 11:00

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..

RomanTička 94.?.?.?

Obávám se, že pokud má v tomto bordelu kladnou pozornost médií, dobrým pro nás nebude. Takže ani velký malý Tomio.. Já snad budu volit toho potetovaného vodníka... [velký smích]

277868

26.10.2012 15:10

RE: Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277868

>Já snad budu volit toho potetovaného vodníka

---jo [velký smích] to by asi tak odpovídalo zdejšímu osazenstvu [chechtot]
Já mám zatím favority Jakla a případně Okamuru.
Rozum a konzervativní názory pro mě rozhodují.

277885

26.10.2012 23:41

RE: Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..

Dale Coper 89.?.?.?

Reakce na 277885

Co má rozum společného s konzervativními názory? Mne konzervatismus přijde jako čirá mystika.

277926

26.10.2012 11:00

Člověče Stworo

alfonz 93.?.?.?

Máte vůbec ponětí o účetnictví?
Doporučuji se do těch účetních uzávěrek podívat (jsou tam i za rok 2011).
Řada firem je mimochodem vůbec nezveřejňuje.
Papež je směšný.

Zbytečný článek škoda vyplýtvaného času.

277869

26.10.2012 18:17

RE: Člověče Stworo

účetní 91.?.?.?

Reakce na 277869

Jako účetní Vám všem můžu říct, že uvedené ekonomické údaje a to jak v Papežově článku, tak v tom pořadu ČT vůbec nic neříkají o příjmech Tomia.

JEDINĚ Z DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ JE MOŽNO TYTO ÚDAJE ZJISTIT!!! Ani tam však nemusíte najít všechny příjmy. Některé se tam totiž neuvádějí (zdaněné srážkou), jiné tam nemusí uvést příjemce, ať už úmyslně nebo "zapomene".

Cílem právnické osoby, tj. firmy, dnes není vytvářet zisk a odvádět z něj třetinu k rozkradení Kalouskovi a spol.

Pokud mám 5 firem a jedna mi hradí byt, druhá financuje auto, třetí milenku, čtvrtá potraviny (z vlastního obchodu vždy něco zbude, tj. co se v prodejně neprodá, to se "vyhodí" nebo sní) atd., tak nepotřebuji nejen žádné zisky, ale ani žádné zdanitelné příjmy, tj. mzdu, výplatu!

277899

26.10.2012 21:46

účetní má pravdu

te 84.?.?.?

Reakce na 277899

k tomu se přidávám, ČR je plné bohatých podnikatelů s nízkými nebo zápornými výsledky
možností je víc, některé reálné, některé jen skrze účetní kouzla
- investice do rozvoje firmy (když si cestovka koupí autobus za 10mega, může být další 2 roky v záporu, než se ji to zaplatí)
- investice do svého majetku účetně zakryté jako firemní náklady (viz přéspěvěk od účetní)
- extrémnější řešení skrze daňové ráje
apod.

Okamura v obklopení Vondry, Paroubka a Němcové není zrovna příjemné, ale furt lepší než Nečas, Kalousek, Fischer

277918

26.10.2012 11:05

hahahahahaha to je srandy

Tsignotschka 90.?.?.?

Je sice velmi pekne jak pan Okamura jako jediny kandidat na prezidenta poukazuje na male spatnosti ve spolecnosti.
Ale me se po precteni clanecku a hlavne po zhlednuti fotografii zveda z pana Okamury zaludek. Nezlobte se na me, ale paktovat se s nejvetsima hajzlama v republice to slusny clovek neudela z zadneho duvodu. (takovych uz bylo, co jsou slusni, jakoze jen hrajou s grazlama hru, aby vubec meli sanci delat dobro a jak se dostanou k moci tak s grazlama pry zatoci - zatim se takovi vzdy pridali jen na stanu tech grazlu).

Cim vice si ctu, tim vice jsem presvecen, ze volby jsou opravdu jen fraska. A se mi strasne libi jak na jednu stranu si tu pisete jak masmedia manilupuji s davem a protlacuji jen svoje kone, ale ze je tam Okamura peceny vareny to je v poradku, bo on je pan cisty [velký smích]DD Opravdovy pan cisty se do medii vubec nedostane.

Opravdu potrebujete nekoho, aby Vam vladl, aby Vam rekl, co je moralni a slusne a co ne?
Svet zachrani maximalne mimozemstani nebo poradna prirodni katastrofa.

277870

26.10.2012 14:02

RE: hahahahahaha to je srandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 277870

No ONO JE TO STEJNĚ NA HOVNO protože samotný prezident stejně z titulu svý funkce nic změnit nemůže.

Tudíž stačí aby nebyl kretén a nevypadal jako kokot.

Ostatní řeší senát a parlament a pokud nevyměníte lidi tam, tak svobodná volba prezidenta bude na hovno i kdyby to byl Franta Vopršálek z vaší ulice.

No a na to zas musíte volit leda konkrétní lidi (ale kdo a jak je zná??) a ne politický strany.
Jenže:
Ono se to neliší od místních zastupičů: nejde o to kdo je tam za jakou stranu ale kurva CO TAM DELA a když dělá hovno tak vás nevytrhne za jakou je tam famílii!
Znám to moc dobře od nás...

Z toho pohledu je mi jedno jestli tam sedí komunista, nacista nebo Franta Vopršálek (tedy na zastupitelsví) - podstatný je aby dělal co se po něm od občanů chce a ne to co po něm chtějí jeho známí a strany! Jinak je to celý na hovno, jinak to už říct nejde! U prezidenta je to obdobný, ale on může celkem prd...

To je jak svobodně volit starosty s tím, že ti pod ním systematicky budou srát na to co řekne a budou si dělat svoje, že. To by bylo platný jak mrtvýmu kecky...

Krysa

277878

26.10.2012 19:21

RE: hahahahahaha to je srandy

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277870

Nenechal bych se tim rozhazet. Znate prece "kdo chce s vlky ziti...". Ten system tak jak momentalne existuje byl temi 'kurvami' unesen. Kdyz se podivate do historie, byl to vzdy vicemene ten samy proces, kurvy vzdy chtely prevzit vedeni. Chcete jim opet dat tu moznost? Nebo tomu nemuzete nijak predejit? Chcete opet spadnout do frustrace a bezvyhlednosti? Prosim: tak se "zapojte!"

Pozoruji tuhle vec i v globalnejsi sfere. Kuprikladu, Ron Paul nedostal nominaci RP na presidentskou kandidaturu. A nejednou jsou lide co ho predtim podporovali nestastni a beznadejni. A nekteri mu dokonce spilaji. No jo, co oni (tim ze ho podporovali uvnitr zavedeneho systemu) delali? Doufali, ze mohou pracovat uvnitr kurvami uneseneho systemu, snilkove. Nepodporovali defakto Rona Paula, ale podporovali zkorumpovany kurevsky system ktery je vzdy ojebal a opet ojebe! Zrejme z toho nic kloudneho nevychazi... Neni tedy uz konecne cas si toho vsimnout?

A tu se nahle nabizi alternativa: uzijme paralelni, nezavisly system. Tak jak to delaji 'opozicni vlady'; maji svoji 'stinovy' kabinet. Proste, zorganizujme vlatni vyber representantu a vlastni, skutecne vselidove volby. Nase strana se muze jmenovat Antistrana anebo Antikurva, to uz je jedno. At si kurvy delaji dal na svem pisecku co chteji - vysrat se na ne. At' si jejich prezident treba krade propisky, nam je to jedno. Nas uz k tomu podfuku neuziji. To je, podle meho recepis, ktery bude zarucene pracovat. Ale, proc to sem pisu, vdyt jsem tim vyzradil svuj patent? [velký smích]

277905

26.10.2012 20:01

RE: hahahahahaha to je srandy

Dušan 84.?.?.?

Reakce na 277905

Hm to bolo silné. ľudia zistia, že ten druhý systém je lepší prejdu aj ostatný.

Fakt dík.

277911

26.10.2012 21:51

RE: hahahahahaha to je srandy

te 84.?.?.?

Reakce na 277911

příliš mnoho obyčejných čechů jsou nakaženi honbou za ziskem pro sebe a brzy byl tento systém infikovaný
protože by to byl podobný systém, jen paralelní, nikoli skutečná alternativa

je pravda, že nelze nad matrixem vyhrát vnějškově, ale paralelní systém je taky vnějšková věc

277919

26.10.2012 11:56

Occamova břitva

Aleš Hodina mail (zavináč) hodina (tečka) cz 78.?.?.?

Pan Papež coby majitel konkurenční cestovní kanceláře a člověk, který se také snaží mediálně vystupovat... dobrá motivace vyhranit se proti panu Okamurovi...

Příjmy pana Okamury? Myslíte, že celá ta řada lidí u nás, kteří mají slušný majetek a malé oficiální příjmy z firem, jsou loutkami nějakých kmotrů? To by jich bylo... Co hledat jednodušší vysvětlení třeba v šedé ekonomice nebo v tom, že není výjimkou, že některé příjmy u nás nepodléhají dani z příjmů (např. z investic)?

No a řekl bych, že pestrá paleta tolik protichůdných lidiček, kteří se účastnili akcí pana Okamury, přímo vylučuje, že by byl loutkami jejich tolik různorodých politických stran. Spíše se jednalo o vzájemné zviditelňování bez nějakých zásadních závazků z jedné či druhé strany...

277874

26.10.2012 13:20

Vladimíre, kdo jste,

govind 184.?.?.?

že se chystáte vynést konečný rozsudek nad Okamurou ?

277876

26.10.2012 14:03

Neštastný národ,

Snílek 80.?.?.?

z přímé prezidentské volby a ovčan neví......Ti hřímají to a druzí ono.Chtěli jsme americký tyjátr s třepetalkami a jásajícími davy?Nechtěli vždyt to páchne špinavými penězmi,dřív to bylo tak jednoduché..Sešla se rada nejmoudřejších a po nechutné šachové partii byl zvolen......samozřejmě ten nejlepší o čem nás přesvědčuje po desetiletí.Tomio měl počkat jak se osvědčí v senátu a nespěchat do prezidentské volby.Jinak s jeho názory souhlasím říká jen to co si všichni myslíme.Ale býčí šíje ozdobené zlatými řetězy dobrovolně ze scény neodejdou.A co ted babo rad?Společnost je znechucená skandály politiků a vzrůstá beznaděj tzv.malých lidí,kteří makají za mrzkou mzdu.Metanolová aféra,rozkrádání státu,EU fondů,kolabující zdravotnictví,bankrot důchodové systému že nám vládnou špatní politici.Ti se zjistili na dlouhá leta. [smích]

277879

26.10.2012 14:44

Zajímavý článek

Kecka 90.?.?.?

Kdo je tedy skutečným vlastníkem Miky Travel? Co (kdo) je GM COMMUNICATIONS LIMITED, která je 100% vlastníkem? Umí to, prosím, někdo dohledat. Možná, že Okamura nějaké zisky má, rozhodně je ale nedaní v ČR a to by nás mělo zajímat.

277882

26.10.2012 15:00

to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

>já svou výzvu o podpoře Okamury z prvního článku beru zpět. Dokud nebude zřejmé, odkud a z čeho pan Okamura zbohatl, vám radím opatrnost

1) čecháček závistivý
2) není implicitně právem kohokoliv, strkat svůj rypák do finanční situace spoluobčana
3) primitivním pokusem s tabulkou o 4 firmách a jejich oficiálních výsledcích se dojde jedině k neúplnému, nepřesnému a tedy zavádějícímu výsledku a falešnému štvaní. Možná investuje v zahraničí? A co je komu do toho? Podle mě základ majetku získal z provizí od hotelů, restaurací atd., kam vozí Japonce a jiné. A také z knih a svých vystoupení v TV i jinde.
4) JDE HLAVNĚ O NÁZORY A CHOVÁNÍ, a ne o majetek někoho.
Nezváviďte.
A až dosáhnete (poctivou snahou z ničeho) takových výsledků jako pan Okamura, pak teprve si otevírejte držky a někoho "hodnoťte"... pokud už si myslíte, že na odsudky jiného člověka máte nárok.
Podle mě je Okamura příčinlivý, houževnatý, podnikavý člověk, umí se chovat inteligentně a umí se zviditelnit (nic z toho kdokoliv z vás nedokázal). Jeho názory jsou správné (například majetkové přiznání POLITIKŮ, a to i bývalých), a kdyby byly prosazeny, nastal by zde náhle pozoruhodný pořádek (staří politici by seděli a noví by se nesnažili tolik krást, protože by pak stejně nemohli prokázat, kde vzali na vily, auta atd.). Samozřejmě že Okamura má jistě i své chyby, má sklon k populismu, ale to je jeho cesta ke zviditelnění, a nezaznamenal jsem nic z jeho názorů/postojů, co by nemělo aspoň trochu logiku a co by bylo v zásadním rozporu s mými postoji a zájmem tohoto národa (uvést to tady do alespoň relativního pořádku, a místo věčného brblání raději aktivita).

277883

26.10.2012 15:27

RE: to je neštěstí :D

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 277883

>1) čecháček závistivý

ale prd...


>2) není implicitně právem kohokoliv, strkat svůj rypák do
>finanční situace spoluobčana

no pokud má být dotyčný jeho prezidentem tak je to jeho povinností a nejen právem!!! jinak jsme na úrovni bordelů v Africe!

>3) primitivním pokusem s tabulkou o 4 firmách a jejich
>oficiálních výsledcích se dojde jedině k neúplnému,
>nepřesnému a tedy zavádějícímu výsledku a falešnému
>štvaní. Možná investuje v zahraničí? A co je komu do toho?

Mě jako případnému voliči do toho je a hodně!!! Chci vědět každou hovadinu jinak ho samozřejmě nevolím, že.
Kdyby v dětství ukradl propisovačku, chci to vědět TAKY!!!

>Podle mě základ majetku získal z provizí od hotelů,
>restaurací atd., kam vozí Japonce a jiné. A také z knih a
>svých vystoupení v TV i jinde.

No podle vás... ale to není podstatný, podstatný je, kde to vzal DOOPRAVDY - né podle vás! No a to je potřeba vědět do každý koruny už před volbama! Nejste náhodou z TOp09 nebo ODS???

>4) JDE HLAVNĚ O NÁZORY A CHOVÁNÍ, a ne o majetek někoho.
>Nezváviďte.
>A až dosáhnete (poctivou snahou z ničeho) takových výsledků
>jako pan Okamura, pak teprve si otevírejte držky a někoho
>"hodnoťte"... pokud už si myslíte, že na odsudky jiného
>člověka máte nárok.

A JAK víte, že šlo o "poctivou snahu z ničeho"? Tím snad u nás někdy něco někdo vydělal? To si asi děláte prdel, že???
Proč bych si proboha měl myslet, že u něj je to JINAK???
Poznám to snad z keců v televizi?
Já akorát vím, že ti co znám a chtěli si vydělat "poctivou prací" jsou už pod drnem nebo na pracáku...


>Podle mě je Okamura příčinlivý, houževnatý, podnikavý
>člověk, umí se chovat inteligentně a umí se zviditelnit (nic
>z toho kdokoliv z vás nedokázal).

Jak to víte? Myslíte, že každej z nás má pocit že se musí "zviditelnit" zrovna v politice??? TO je fakt to PRAVY místo kde se zviditelnit... plus "media", že??? A jak VITE kdo co dokázal nebo zda VUBEC se chtěl takzvaně ZVIDITELNIT? A proboha proč by to dělal pokud je normální???


>Jeho názory jsou správné

To nám ovšem bude platný s jeho "pravomocema prezidenta" jak mrtvýmu kecky!!

Krysa

277887

26.10.2012 17:19

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277887

>ale prd...
to je jistě také "argument" [oči v sloup]
>no pokud má být dotyčný jeho prezidentem tak je to jeho povinností
božínku!!! co to tady zase je za blábolitele! musíš jenom umřít, a povinnost je jen daná zákonem.
>...a nejen právem
tos asi trochu uletěl, co? [chechtot] je to jeho právem? jistě. ale co je tobě do jeho práva? a co je ti do toho, zda on své právo využije nebo ne?
>Mě jako případnému voliči do toho je a hodně!!! Chci vědět každou hovadinu jinak ho samozřejmě nevolím
to je zase tvoje právo, které nikoho nemusí zajímat. pokud něco chceš zjistit, zjisti si to! a pokud někoho (ne)chceš volit, dělej si přece co chceš!
>No a to je potřeba vědět do každý koruny už před volbama!
prdlajs. už výše píšu, co je kdo povinen. a na tvé "potřeby" fakt každý může s?át.
>Nejste náhodou z TOp09 nebo ODS???
v žádném případě.
>A JAK víte, že šlo o "poctivou snahu z ničeho"? Tím snad u nás někdy něco někdo vydělal? To si asi děláte prdel, že???
nedělám. pár takových lidí znám. a jsem v podstatě jeden z nich - nikdo mi nic nedal zadarmo, nic jsem neukradl, nezdědil, korupcí nezískal... a přesto už dlouho podnikám z toho "ničeho" a žiju.
>Proč bych si proboha měl myslet, že u něj je to JINAK???
co ty si myslíš je ale (úplně smrtelně vážně) každému u pr?ele.

Je evidentní, že má nějaký podíl a/nebo příjmy z těch cestovních kanceláří v Británii a Japonsku.
Je evidentní, že ani jeho česká agentura neservisuje ty turisty zadarmo. Pokud jich prokazatelně přiveze do ČR 80.000 ročně, tak i kdyby měl z jednoho zisk pouze 1.000 Kč, je hrubý příjem té agentury 80 milionů ročně. Po odečtení režie za průvodce, nemnoho spolupracovníků a za účetní je z toho možná jeho zisk (ve formě platu) čtvrtinový, ale i těch 20 mega ročně na velmi slušný život stačí, ne? Tak jaképak nejasnosti?
Další peníze může mít již zdaněné ze zahraničí!!! Třeba z té CK v Británii, nebo z Japonska, nebo klidně i legálně z nějakého daňového ráje. Nebo zisky z investic z doby svého mládí!
Dále může mít i finanční provize nebo bezplatné protislužby od hoteliérů a restauratérů, kterým dovede ty japončíky na jídlo a ubytování. A jsou v ČR/Praze i jiné atrakce, z nichž něco může mít v souvislosti s tímto.
Takže nedochází ti, že ten chlap je za vodou vlastní pílí, přičiněním a schopnostmi?
A nedochází ti, že chudáčkové, co mu závidí a podsouvají nějaké tajné vydržování v cizím žoldu, jsou úplně mimo? ...v zajetí zase nějakých kospirací?
Plivat už dopředu "ten je jistě podvodník" je tradicí těch nejmenších, nejubožejších hovádek závistivých a na každého bohatšího člověka podezíravě čumících.

277895

28.10.2012 8:05

RE: to je neštěstí :D

janpapež 37.?.?.?

Reakce na 277895

Píšete : Je evidentní, že má nějaký podíl a/nebo příjmy z těch cestovních kanceláří v Británii a Japonsku.
Je evidentní, že ani jeho česká agentura neservisuje ty turisty zadarmo. Pokud jich prokazatelně přiveze do ČR 80.000 ročně, tak i kdyby měl z jednoho zisk pouze 1.000 Kč, je hrubý příjem té agentury 80 milionů ročně. Po odečtení režie za průvodce, nemnoho spolupracovníků a za účetní je z toho možná jeho zisk (ve formě platu) čtvrtinový, ale i těch 20 mega ročně na velmi slušný život stačí, ne? Tak jaképak nejasnosti?
Další peníze může mít již zdaněné ze zahraničí!!! Třeba z té CK v Británii, nebo z Japonska, nebo klidně i legálně z nějakého daňového ráje. Nebo zisky z investic z doby svého mládí!
Dále může mít i finanční provize nebo bezplatné protislužby od hoteliérů a restauratérů, kterým dovede ty japončíky na jídlo a ubytování. A jsou v ČR/Praze i jiné atrakce, z nichž něco může mít v souvislosti s tímto.
Takže nedochází ti, že ten chlap je za vodou vlastní pílí, přičiněním a schopnostmi?
A nedochází ti, že chudáčkové, co mu závidí a podsouvají nějaké tajné vydržování v cizím žoldu, jsou úplně mimo? ...v zajetí zase nějakých kospirací?
Plivat už dopředu "ten je jistě podvodník" je tradicí těch nejmenších, nejubožejších hovádek závistivých a na každého bohatšího člověka podezíravě čumících

Ale to jsou jen Vaše dohady ! A vámi odhadované zisky jdou samozřejmě ve prospěch cestovky Miki Travel nebo dokonce přímo do Japonska. Ano pan Okamura může mít "zpropitné" od průvodců, který dá průvodcovat skupiny, může mít "zpropitné" od restaurací a obchodů,mkam skupinky zajdou. Ale to jsou nezdaněné peníze a jsou v podstatě stejné jako "zpropitné" za dálnice a další státní zakázky. Zatím k němu teče "zpropitné" ze soukromých peněz, ale princip je stejný a až bude mít možnost získat "zpropitné" jinde zůstane panem čistým ? Když vidím Paroubka, Vondru a další na jeho křtech kih tak tomu nevěřím.

277983

26.10.2012 17:40

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277887

...a i kdyby si daňově optimalizoval tak, že jeho firma prodělává nebo vydělává jen minimálně, přesto tomuto státu dává dost:
1) daň z příjmů ze svého ročně X milionového platu, což je nejméně v řádech statisíc.
2) nadprůměrně vysoké odvody SSZ a VZP
3) nejspíš i silniční daň
4) daně a odvody za své zaměstnance
5) dává práci XX lidem ve svých firmách, kteří by jinak práci neměli a vysávali stát
6) dává práci a příležitost vydělat jiným firmám (hotely, restaurace), a ti z toho opět odvádějí daně a odvody státu (za majitele i tamní zaměstnance)
7) dává práci možná tisícům prodavačů po Praze, u nichž utrácejí japonští a jiní turisté (kdyby je Okamura nepřivezl...)
8) ti všichni, kteří na tomto turistickém byznysu vydělávají a živí se, zaplatí také při utrácení svých peněz DPH a spotřební daně... celkem na daních přes 50%. a dávají vydělat zase svým spoluobčanům, které "zaměstnají" nějakou službou.

Je tedy Okamurova činnost pro stát pozitivní? No jistěže! I kdyby on sám neodvedl státu ani korunu (a to on odvádí, nadstandardně!). -Ale přesto se najdou závistiví tupani, co jej budou chtít lustrovat, a že ON, schopný člověk s velkým Č (který překonal mnoho handicapů ve svém životě, překážek, těžkostí a něco dokázal), je prý povinen se takovým závistivým nickám zpovídat z každé koruny.
- N E U V Ě Ř I T E L N É ! ! !
a prý pokud to neudělá, takový chudáček (který tomu státu nejspíš nic nedává a jen bere dávky) mu nebude věřit a volit jej... fakt tragédie.

277896

27.10.2012 9:42

RE: to je neštěstí :D

Six 87.?.?.?

Reakce na 277896

To co jste zde napsal je jen vaše představa o asi to takhle je. Prostě kecy.
At se vám to líbí nebo ne, jako kandidát by měl svůj kompletní podrobný životopis předložit automaticky. To, že se to v této stupidní západní společnosti neděje o něčem svědčí.
A být vámi, trochu bych ze svého zaníceného obdivování idolu Okamury slevil.
Zatím jste nenapsal nic užitečného na jeho podporu, jen okecáváte sporné body na které bylo poukázáno.
To že mluví o úpravách práv politiků, jejich stíhatelnosti a odpovědnosti z něj nedělá toho nejlepšího. Podobné žvásty jsem slyšel mnohokrát od tzv. vašich milovaných představitelů této kleptokracie.
A propo, už 4x měli čeští trotli možnost toto změnit zvolením strany , která toto vše prosazovala. Ale svou leností a nebo tupostí to pokaždé podělali. Opravdu není snadné žít v tom asi jejich tak milovaném světě lží a bordelmánie.

BTW: podíval jsem se na stránky té "jeho" agentury, nebo co to má být, no opravdu větší ubohost jsem ještě neviděl. To moje prezentace semestrální práce v prvním ročníku výpočetní techniky před 15 lety byla na vyšší úrovni.

Prostě tu, milý pane, je nejasných moc věcí.
Six

277940

27.10.2012 10:30

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277940

>jako kandidát by měl svůj kompletní podrobný životopis předložit automaticky
[velký smích] "by měl"... jen tvoje představa... Prostě kecy.

>bych ze svého zaníceného obdivování idolu Okamury slevil
1) nejsem zanícený obdivovatel (jen vidím alespoň nějakou nepopiratelnou kvalitu mezi tím ostatním svinstvem - Fischer, Zeman, Bobošíková, Sobotka, Diestbier, vodník a jiné kreatury)
2) nenazval jsem okamuru svým idolem. jen je pro mě prostě zaslouženě jednou z voleb, vedle Jakla.

>Zatím jste nenapsal nic užitečného na jeho podporu, jen okecáváte sporné body
nauč se tedy číst. sporné body jsem samozřejmě s úspěchem napadl, ale uvedl jsem i něco jiného. stačí si to přečíst. Někdo prostě této republice alespoň prospívá, na rozdíl od jiných zlodějů, pijavic, škůdců a populistů. a že má náhodou polovinu genů z japonska? no a co? a že je úspěšný a tedy u nenávistných levičáků těžko přijatelný? no a co? koho to zajímá? ty si vol koho chceš a neotravuj.

>To že mluví o úpravách práv politiků, jejich stíhatelnosti a odpovědnosti z něj nedělá toho nejlepšího
ALE DĚLÁ TO Z NĚJ LEPŠÍ VOLBU MEZI TĚMI OSTATNÍMI. myslím, že to mělo být uzákoněno už dávno, aby politici nechodili do politiky s vidinou, že si nahrabou a nechají se korumpovat, popřípadě že rovnou budou krást (zakrytě). ono je to opravdu velmi jednoduché a účinné opatření - když si korupčních peněz nemůžeš užít, ukázat je veřejně, tak jsou ti ty peníze nanic. a pokud by za to, co nejsi schopen prokázat hrozil ve stručném procesu trest natvrdo a zabavení majetku, prostě by (téměř) žádný politik nekradl. a o to jde, ne? a místo takových tam politiky, kteří tam nejdou pro prachy ale chtějí dobře spravovat věci veřejné tam potřebujeme, nebo ne? místo by se jim uvolnilo...
Okamura navíc prosazuje i hmotnou odpovědnost politiků - kdo něco špatně rozhodne, zkurví něco s důsledkem škody na penězích poplatníků, měl by za to nést trestní odpovědnost. Ono se to totiž někdy dělalo záměrně a odměna za to "chybné" rozhodnutí přišla tak nějak bokem. ale samozřejmě nikdo odpovědný nebyl a není. Okamurovo opatření by tedy zlepšilo i zodpovědný přístup, pečlivost při práci. (otázka je, zda by tam byl ještě nával kandidátů do politiky).

>podíval jsem se na stránky té "jeho" agentury
z toho je vidět jak seš bIbej... zajímáš se o podružné, ne o to hlavní. a navíc si neumíš vysvětlit, že ty stránky agentury jsou jen aby něco bylo - oni to ti japonští turisti asi stejně číst nepotřebují (mají to asi v CK v japonsku vysvětleno lépe) a ty se jeho klientem nestaneš.
mimochodem na jeho stránkách není nic špatného - jednoduché, funkční, stručná informace o co jde. nic víc.
že machruješ že máš stránky lepší? -no a co? k čemu ti jsou? vyděláváš jako Okamura? -ono to asi nebude o stránkách, že? [velký smích]

277942

28.10.2012 10:18

RE: to je neštěstí :D

six 87.?.?.?

Reakce na 277942

Ještě jsi nenapsal nic, co by bylo z tebe. Opakováním někým předložených tzv. informací uděláš dojem na sobě podobné.
Pokud jsi zmínil Bobošíkovou, tak ta tohoto pána podstatně převyšuje, a obranou českých trotlů v EP (kteří to ani neocení) ztratila skoro vše. Ale v tom plátku PL se o tom nedočteš.

Překvapilo mě, že jsi stále na úrovni rozlišování pravice/levice/střed/modrý....Tak se ani už nedivím, tvému svatému zanícení a tvým důkazům, které ti připadají tak skvělé.

Vidím kolem něho vytvořenou umělou bublinu skvělosti. A to, že je tolerován/podporován politiky je víc než varování, že tu něco smrdí.

277988

28.10.2012 20:07

RE: to je neštěstí :D

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 277942

>>podíval jsem se na stránky té "jeho" agentury
>z toho je vidět jak seš bIbej...

Takže jste si má dvě varování nevzal k srdci. Dobře. Končíte.

278022

26.10.2012 15:46

RE: to je neštěstí :D

králLesa 82.?.?.?

Reakce na 277883

Trochu si protiřečíte, tak napřed napíšete, že "není implicitně právem kohokoliv, strkat svůj rypák do finanční situace spoluobčana" a o pár řádků niže prosazujete majetková přiznání politiků [zmaten] To jde jak dohromady? [oči v sloup]

277889

26.10.2012 16:50

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277889

Z této (i reakce výše) je vidět zatemnělost a nepochopení zdánlivě jemných rozdílů:

-je rozdíl mezi spoluobčanem (po jehož výši výdělku ti je houno a nemáš sebemenší právo jej kontrolovat) a mezi politikem (=zvoleným zaměstnancem občanů, podobně jako úřednictvo)

Navíc není vůbec jasné, zda se Okamurovy názory (uzákonit majetkové přiznání politiků i zpětně) podaří většinově prosadit a uzákonit parlamentem ČR. Teprve pak se části občanů (politikům) bude moci někdo rýpat v jeho příjmech. -TEĎ NE !!!

Takže z toho vyplývá, že v tom jaksi zoufale plaveš v čase, a máš v tom guláš... co je a co by mělo být.

277893

26.10.2012 16:56

RE: to je neštěstí :D

Terrutong 178.?.?.?

Reakce na 277883

NÁZORY súdruha Okamura
Jste pro zlegalizování eutanazie?
Podle mě má každý právo svobodně rozhodovat o svém životě. Vím, že život je v rukou Božích, ale mnohdy o tom, jak budeme žít či umírat, rozhodují lékaři. Eutanazie se obvykle prezentuje jako zabíjení nemocných, ale to je omyl. V prvé řadě jde o právo rozhodovat o tom, jak umřu – je-li to nevyhnutelné.
Jaký je váš postoj k interrupcím? Vyhovuje vám současná česká legislativa?
Umělé přerušení těhotenství považuji za velké neštěstí a selhání společnosti, rodiny i jednotlivců. Přičemž za zásadního činitele považuju také partnera ženy. Zákazy nic neřeší – rozhodující je vždycky výchova a hodnoty, které společnost vyznává a předává.
Isteže na zvedavcovi vyvražďovanie podporuje takmer každý, a máš pravdu, že mnohí okato závidia, ale ako sa skĺbi tebou vyžadovaná mravnosť s podporou okamuru?
Vraždy podopierať svojou ľahostajnosťou o osud detí a vykrikovať davom o majetkových priznaniach politikov? Úplatok opovrhnutia hodnejší ako vražda?
Politici dokážu obísť zákony pre svoje obohatenie, čo je koho do toho, závistlivci, ako sa osoby s postavením postarajú o svoju rodinu, nejde to aj tak z vášho vrecka, váš podiel je miniatúrny.
Ak schvaľujete akékoľvek vraždenie nemáte nárok sa ozývať proti domnelým zlodejčinám.

277894

27.10.2012 1:12

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277894

proč súdruha???
pro legalizaci euthanasie nejsem, stejně jako pro interrupce. a nezaznamenal jsem, že by to Okamura nějak prosazoval. doufám že ne.
>za zásadního činitele považuju také partnera ženy
já především společenskou morálku... připuštění vraždění nevinných nenarozených dětí jako východisko z nouze a čin pro ženino "pohodlí"... -ale ono se jí to vrátí na psychice i na fyzickém zdraví.

277928

27.10.2012 6:24

RE: to je neštěstí :D

Terrutong 95.?.?.?

Reakce na 277928

Súdruh preto lebo ešte aj dnes obľubuje boľševický zákon, ak by nebol súdruhom a aj tak schvaľuje boľševický zákon je ešte horší prípad.
Ak zákazy nič neriešia, prečo je zakázaná krádež, veď aj samotnou vyhrážkou trestu mnohí nie sú odradení od kradnutia. Pretože spoločnosť si viac cení majetok aj drobnej hodnoty pred životom dieťaťa.

277935

28.10.2012 15:19

RE: to je neštěstí :D

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 277935

Člověče, jenže my nežijeme v jeskyních a neopatřujeme si jídlo sběrem. My žijeme ve světě, kde už všechno někomu patří a matička Země není zdrojem obživy pro lidstvo, ale prostředkem k zotročení mas, které chca nechca vytvářejí poptávku po jídle, po bydlení. Celkem dobrý kšeft pro někoho. Nepohoršujte se nad ženami, které podstoupí ITP jen z toho důvodu, že dobře vědí, jak těžko se základní životní potřeby - tedy ty statky, bez kterých jedinec zemře - obstarávají. Pohoršujte se nad společností, která tuto situaci nejen že připustí, ale ještě ji adoruje coby jedinou možnou správnou. O pánovi TMO si myslím svoje a počítám, že kdybychom se my dva někdy potkali v reálném světě, tak to skončí příjezdem policejní hlídky (v lepším případě), nicméně v tuto chvíli jste vedle jak ta jedle. A než začnete s osobními výpady, podotýkám, že mám tři děti a že kdybych dala na tlak/názor okolí, jsem bezdětná. Nestěžuju si. Konstatuju.

278003

28.10.2012 18:34

RE: to je neštěstí :D

Strážce křesťanství 77.?.?.?

Reakce na 277928

Pozdrav Pámbů, Pepku. Jsem rád, že jsi sem opět zabloudil, bez příkladných katolíků tvého typu se zde radikálně snižuje hulvátsví, tupost a drzost.Takže je potřeba, aby podobný dobrý křesťan, jako jsi ty, zde vyzvracel svou obvyklou hromadu křesťanských blábolů, které pochytil od svého faráře mezi něžnými chvilkami v záskristii.

Nechci tě však jen chválit, musím tě také pokárat za to, že nedodržuješ Boží přikázání. Minule, když jsi byl asi zase dost nadrátovanej, jsi se zde svěřil se svými intimnostmi:

>dnes si už dokážu cenit pevného, rovného bříška, prdelky, která se sice zatřese ale nevisí (je pevná) a nemá z přežírání a líného, nezdravého životního stypu plno strijí a celulitidy. Pevná a menší přírodní/sportovní prsíčka jsou pro mě jistě lepší než cokoliv jiného. A pokud jde o klíny, tam je při orálu i jinak příjemnější vyholená, než zablemtaná houština... osobně se mi na holou i lépe dívá, se zalíbením, a nepočítám se mezi pedofily... pod 21 let jsem zatím v životě nešel.

Jeslipak víš, Pepku, že sex bez svatby je hřích a skončíš v pekle? To ti farář ani tvůj fotr neřekli? Jen ti to připomínám, abys věděl, do čeho jdeš, Pepku. A teď vyskoč!

278012

3.11.2012 12:33

RE: to je neštěstí :D

mtk 88.?.?.?

Reakce na 278012

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

278280

3.11.2012 13:05

RE: to je neštěstí :D

steve 174.?.?.?

Reakce na 278012

.. katolicko-ekonomicky magor, ktery to ma - jak tvrdi .."v hlave srovnano" .. [chechtot] , .. zcela klasicky priklad naseho pravicoveho "Dukokanalismu" ..

278281

28.10.2012 7:57

RE: to je neštěstí :D

jan papez 37.?.?.?

Reakce na 277883

A v to je právě ten zakopaný pes. V tom jak reagujete na fakta a necháte se opít vlastní touhou, aby něco vypadalo lépe, než ve skutečnosti vypadá. S tím pan Okamura hravě a vědomě vytváří mýty. Celý můj článek je o tom, aby se nehodnotilo podle mýtů, ale skutečnosti. Tvrdím o sobě, že jsem majitel cestovní kanceláře, ačkoliv jsem jenom zaměstnanec ? Pak lžu a vytvářím mýtus o úspěšném podnikateli. Mohl by si dovolit třeba ředitel IBM ? Vypadalo by to nevěrohodně a směšně ? Jasně, ale u cestovky to nikomu nevadí. Smysl ale je ta lež ! Tvrdím, že by všichni měli platit daně a veřejně činní lidé by měli dát veřejnosti nahlédnout do svého majetku a příjmů ? Pak bych měl být první, kdo to udělá, i když zatím ještě nemusím ! Nadávám na to jak tu ONI vedou, jak jsou zkorumpovaní atd. a pak si je zvu jako kmotry pro své knihy ?
Já nemusím panu Oakmurovi závidět. 20 let vlastním svou cestovní kancelář, ta mne slušně živí a slušně živí moje zaměstnance a to mi stačí.

277982

26.10.2012 15:40

takže

timur 85.?.?.?

knížepán zlyhal - takže posun na druhú stranu sveta - ja mám z vás čechov smutný pocit - naozaj nemáte v svojom strede nikoho koho si vážite???? - cizáak lepší jak našinec????? - on nás chápe, ma se nechápeme - k čemu to dobreé jest????

277888

27.10.2012 1:17

RE: takže

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277888

no já z vás slováků taky moc dobrý pocit nemám.
knížepána jsem vždy odmítal.
a okamura, který se vypracoval sám svou pílí, od nuly, toho si lze alespoň za tu houževnatost vážit. nedostal něco do kolíbky, ani v restituci, jako někteří s modrou krví.
a jestli je z půlky šikmookej, to je mi fuk. je vlastně čech. hlavně když nebude bIbej.

277929

26.10.2012 15:51

Obezřetnost musí být u každého kandidáta

Aristo 93.?.?.?

Nechápu proč je zde kladen takový důraz na čistotu kandidáta, vždyť kdo jsme bez viny? Důležité vždy byly a budou skutky každého z nás, proto u budoucího kandidáta na prezidenta hodnotím hlavně odvahu a rozhodnost s jakou je schopen čelit nátlaku, korupci, zlu obecně. Člověk, který se dostane do vysoké funkce je vystaven tlakům o kterých normální smrtelník nemá tušení, proto jsou důležití lidé, kteří mají vypěstovány jisté ctnosti a svými činy ukazují na jaké straně stojí. Ideální je kandidát, který již byl vystaven zkouškám v boji se zlem a obstál se ctí, potom se dá snáze hodnotit.Pana Okamuru si zatím netroufám hodnotit, ještě nebyl řádně "taven v ohni" aby ukázal své přednosti. Myslím, že pro začátek křeslo senátora bude stačit a potom se uvidí jak rizí je to člověk.

277890

26.10.2012 17:54

Ryzost se projevila už tím, že kandidoval do Senátu, ačkoli chce být president

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 277890

Pochybuji, že by Zlínským za sebe v případě úspěchu za sebe nechal rovnocenného náhradníka.
Nejsem sice zděšen jako někteří z toho, že proráží laciným protikorupčním populismem po vzoru neblahých Véček, ale sám fakt, že je doporučován k volbě i zde, dokonce i údajnými komunisty (je to tady přece "nacisticko-komunistický web"[mrknutí jedním okem], svědčí minimálně o čísi snaze "posichrovat" si odvedením značného počtu nespokojenců k beznadějnému kandidátovi zvolení preferovaného vykutáleného Mojžíška či Klausem (se stále solidní podporou veřejnosti) tlačeného Jezevce.

277897

26.10.2012 19:32

Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

Sadko 84.?.?.?

Tomio Okimura na stolci českých králů? Tomio Okimura na stolci Masarykově? Za tohle položily životy statisíce Čechů a Slováků? Za tohle položili život moji rodiče? Za tohle?!

277907

26.10.2012 21:22

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 277907

[chechtot] tak s tim Masarykem jste to teda rozstip. A s temi krali koneckoncu taky, pokud vim Lucemburkove (francie) Habsburkove (rakousko) Jagellonci (polsko)... Tak proc ne sikmovokej moravak, himbajs.

277912

26.10.2012 22:01

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Reakce na 277912

hřebíček na hlavičku [chechtot] [chechtot] [chechtot]

277921

26.10.2012 23:21

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 277921

Myslim si, ze by ta hlavicka za tu propagaci multi kulti ktery se po jistejch zkusenostech velka vetsina ceskyho narodu brani z ty rany kladivem mela voci ne 45 ale 90 degrees. A docela by me zajimalo jestli by se tomu [chechtot] !

277924

26.10.2012 21:35

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 277907

Nevim, za co polozili tvoji rodice zivot. Za to co tu je dvacet let? Jen mimochodem, to ze jsme cesi je proto, ze to mame v papirech a mluvime slovanskym jazykem. Spousta z nas je ale etnicky mozna pomichana vice nez Okamura, jen to na nas neni videt.
PS: Pro Krysu
Prezidentska funkce neni zadna loutkova, ani pouze reprezentativni. Pozor. Velice rozsireny mytus. Zjisti si podrobnosti a zamysli se nad tim, proc ma nejsirsi imunitu ze vsech politiku.
Prezident je vrchni velitel ozbrojenych sil. Nade vsi generalitou. Prezident ma pod palcem zpravodajske sluzby. Muze od nich zadat informace a davat jim ukoly. To nemuze zadny jiny politik. Nemusi jmenovat vladu.(Uz mame zkusenost s pulrocnim cekanim nez ODS sestavila vladu=uplacenim Melcaka a Pohanky a to ve volbach zvitezila CSSD. Podepisuje zakony. Jmenuje soudce. A neni nikomu zodpovedny na rozdil od vlady. Podepisuje mezinarodni smlouvy. (Opet Lisabonska smlouva ukazala, jakou dulezitou roli ma president= to jak ji vyuzil je vec druha). Co se imunity tyka, tak president je behem sveho volebniho obdobi neodvolatelny. Jedina vyjimka je akt Velezrady ci Vlastizrady. Jinak ne. Kdyby nechodil do prace a neplnil sve funkce=neodvolatelny. Kdyby spachal vrazdu v primem prenosu= neodvolatelny a nepotrestatelny. Za vse co prezident udela v dobe kdy je ve funkci nemuze byt dozivotne stihan. Howk.
Ted si predstavte co s takovou nalozi udela slusny clovek? A nyni si predstavte, co s tim udela grázl?
Takze prosim uz tady nikdo netvrdte, ze president je jen reprezentativni funkce. To je take ale rozhodne, rozhodne ne jen to. Howk
PS
Honzo Smitu souhlasim s Vami. Pablo

277915

27.10.2012 14:41

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

jansmith1984 109.?.?.?

Reakce na 277915

Pěkně jsi ty prezidentovy kompetence rozebral, Pablo, kamaráde...[smích]


Jsem zvědav, jak zakontrují SKEPTICI (už se dlouho neozvala pí.Jarmila).... kteří si vždy najdou zdůvodnění, proč něco NEJDE nebo proč to NEMÁ cenu.

Mimochodem, jedním z rysů připosranosti, je obava ze sklamání (z bolesti) a co je ještě horší ďarcha pro EGO a lidský pocit sebedůležitosti a sebelítosti? Přiznat si, že jsem se ve svých soudech mohl mýlit.


Spousta normálních lidí (nikoli zištných kolaborantů s promodralým Systémem) volila po převratu pravdy a lásky, nadšeně a s mávátky, ODS. Když se po čase začala ODS stále více odkopávat, tak přeskočili k VV nebo HOPce a nyní jsou ve VZDUCHOPRÁZDNU. Na základě důkazů, informací a stále větších průserů (které nemohou ze své rozjitřené mysli vytěsnit) v psychických bolestech pochopili, že byli věrchušce a kosher pravici za pitomce, ale poučit se ještě nedokázali --- KATARZE ještě NENASTALA.

Žádné kroky, jak farizeje postupně odstavit od moci (KAIZEN) nevidí. Volit proti nim a lokajům kosher Systému (klidně hlasem pro komouše) nepůjdou .... mají to totiž od jisté doby ode zdi ke zdi.... Oni už volit nechodí vůbec a v přestávkách mezi kňučením, jak je ten Systém odrbává, rozebírají (a sní) svůj mokrý sen o něčem lepším --- co samo, tak nějak, nastane...[smích] .... A když k tomu nedojde a v republice se to časem, i vzhledem k jejich chybějícím hlasům, pos-re úplně .... tak to PŘECI říkali, ni?


I kdyby sestoupil z nebes někdo bezúhonný jako Ježíš..[smích], tak by jej, coby svého kandidáta na důležitý úřad, zpochybnili, protože, co kdyby to byl slouha mocných....Vždyť ho viděli mluvit s rabíny a veleknězy .... nepatří k majoritě....narodil se ve chlévě a do 12ti let se počurával....a že káže o rovnosti mezi lidmi, o zdravém rozumu a spravedlnosti? .... Co to je za blbost? kontrují, protože oni jsou chytří a vidí do toho ... To může říkat jenom někdo, kdo je chráněncem kmotrů, nebo kdo je jimi jako užitečný pitomec manipulován... A a a a stejně to nemyslí vážně a jestli ano, tak je blázen ... a když, tak, tak na to stejně nemá pravomoci...[smích]


A Okamuru? Nebo někoho podobného? Toho si oni odstřelí sami, oni k tomu sračkomety nepotřebují. A Piláta? Už k němu preventivně připravují procesí...[smích]No není to bžunda?

jansmith[smích]

277952

26.10.2012 21:38

Trochu selského rozumu

JaneSmith 193.?.?.?

Znova, celkem nerada se zapojuji do diskuze. Ale mám pocit, že je tu třeba trochu selského rozumu, tak se třeba inspirujte, nebo mně jako komunistku ukamenujte:

1) Já budu raději volit, než bych nevolila, i s rizikem, že zvolím špatně.

2) Nebudu volit někoho, o kom vím, nebo jsem přesvědčená, že je lump. Odpadá Fišer a Zeman. První je bývalý "soudruh" z prospěchu, teď exponent bankovního kapitálu a židovské finanční lobby (proti obyčejným židům nic nemám, jsem přesvědčená internacionalistka). Druhý by se dohodl s každým, aby získal moc, vadí mi jeho proamerická orientace a válečnické sklony.

3) Ani nedám hlas někomu, o kom jsem přesvědčená, že zvolen být nemůže, že je to minoritní kandidát, který získá jen minimum hlasů. Možná proto KSČM nepostavila Vladimíra Remka jako svého kandidáta. Možná, že i on sám odmítl z podobného důvodu.

4) O Okamurovi zatím nevím jistě, je-li chráněnec kmotrů. Pořád mi připadá lepší alternativou, než Fišer a Zeman, představuje určitou naději. Naděje je strašně moc důležitá a současná společnost a systém už žádnou naději nedává. Nebo jen minimální.

5) Ještě zvažuju pana Dienstbiera. Sice mi trochu vadí odpovědnost jeho otce za současný režim, jeho spojenectví s Havlem a trochu se bojím, aby syn přesně na tohle nenavázal. Bývalým disidentským kruhům nedůvěřuju. Na druhé straně, nikdo nemůže za své rodiče. Také je to lepší alternativa, než Fišer a Zeman.


6) Už nejen k volbám: jsem si vědoma, že "komunismus", ke kterému se hlásím, lidi strašně zklamal. Osobně za to nemůžu, protože jsem tehdy byla ještě malá holka, školačka. Ale protože jsem vstoupila do KSČM, k odpovědnosti se hlásím. V téhle společnosti pro sebe ani pro jiné mladé lidi nevidím žádnou naději. To vážně někoho uspokojuje, když si nahrabe na úkor někoho jiného? Už nás nezajímají ani hvězdy a vesmír? Jaký že to máme vlastně cíl? Možná jsem naivní a hloupá, ale nenašla jsem nic lepšího, co bych mohla udělat. Raději budu volit a případně dělat i jiné chyby, než bych se na to jen dívala.

277916

26.10.2012 21:41

Uz jsem se bal...

mkadlec 89.?.?.?

ze se do nej nikdo neopre. Kdyby to nikdo neudelal, vedel bych, ze nema vubec zadnou sanci na zvoleni, byl by to srandakandidat na rozmelneni hlasu.

277917

26.10.2012 22:33

Okamura for president

jansmith1984 77.?.?.?

Tak jak je to s těmi bývalými a současnými komunisty, přátelé??...[smích]


A byl by Tomio Okamura lepší prezident pro lidi nebo pro kosher věrchušku? Než je ten současný či ostatní zájemci??


VIZ: zajímavé čtení, Peace,

jansmith[smích]

277922

26.10.2012 22:45

Okamura?

Satanist 75.?.?.?

Uz si konecne uvedomte, ze Pracak v ceskym krateru je uz po leta vlastne nejlepsi firma! Tam berou furt! A budou tam brat i kdyz na Hrade bude sedet Okamura! [naštvaný]

277923

27.10.2012 1:38

Businessman nebo politik ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Dobrý obchodník nebývá dobrý manager.
Dobrý manager nebývá dobrý obchodník.

Podobně to bude platit o podnikání a politice.
Bude si plést politiku s businessem.

Největší zmrdi, které znám, se považují za "úspěšné".
"Neúspěšnými" pohrdají.

Okázalost, drahá auta, milenky, ... jsou znakem nějaké frustrace a nedospělosti.

Je hodně specializovaý na cestovní ruch. A co udělá s těmi svými firmami? Co pro něj bude důležitější?

Vyzná se vůbec v makroekonomii?

277930

27.10.2012 10:51

RE: Businessman nebo politik ?

tmo 89.?.?.?

Reakce na 277930

propánakrála to jsou kydy... ty seš ale (cenzurováno, neurážejte diskutujícího, editor)

Prezident republiky není ani obchodník ani manažer. Zastává prostě funkci hlavy státu, reprezentuje doma i venku, a má moudře ovlivňovat vnitropolitickou situaci a morálku, také náladu ve společnosti.

Okamura není ani obchodník ani manažer - je podnikatel. rozjel nějaké firmy a slušně a poctivě žije a živí svou rodinu. Aktivně do toho podnikání už zasahovat nemusíí - má na to lidi.
Je občanem tohoto státu, a jelikož prokázal své kvality, není důvod, proč by někdo vylučoval právě takového schopného kandidáta, který to má i "filosoficko-morálně" v hlavě uspořádané.

Že se zabýval cestovním ruchem? A čím se podle tebe, (cenzurováno, opět urážíte. Máte první varování. Při třetím vás zablokuji. Editor) měl zabývat, aby byl volitelný? Bankovnictvím? nebo strojírenstvím? nebo měl být "disident a dramatik" [chechtot]

A tato otázka svědčí o tvé demenci:
>Vyzná se vůbec v makroekonomii?
...to jsi snad nemyslel vážně, že by se měl prezident aktivně zabývat makroekonomií? vtip? -trapný, hloupý... Spíše ale šlo o projev tvé neznalosti, co?

Hlavně že VÍŠ, co se stane v budoucnosti a co někdo bude dělat.
>Bude si plést politiku s businessem
Nejsi ty spíš zakomplexovaný? nevěříš a nenávidíš každého schopnějšího, který něco dokázal? já za to ale nemůžu, že vedle tebe je úspěšnější každý druhý... možná i každý jeden.

277944

31.10.2012 18:51

RE: Businessman nebo politik ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 277944

Ano tak nějak jsem to myslel. Bude pohrdat všemi námi 99% "neschopných".

Disidenta a dramatika jsme už měli a moc se to neosvědčilo.

Nemám důvěru k lidem, kteří vlastní nebo řídí najednou několik firem. Zpravidla nic nedělají pořádně a jen spekulují s majetkem a žonglují s lidmi.

To samé platí pro politiky. Skoro všichni ministři zasedají zároveň v Parlamentu - což je porušením principu oddělení moci zákonodárné a výkonné - a dopadá to tak jak vydíme. Tenhle systém se neosvědčil!

Ale uznávám, že volit Okamuru bude asi lepší než nějakého prežidenta a podílet se pak daněmi na financování genocidy v Palestině.

278219

27.10.2012 12:10

Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa

N.Z. 99.?.?.?

Prave jsem cetl a jsem tomu opravdu rad, ze to vidim neb je to potvrzenim toho, co jiz vim a o cem jsem se jiz i zminil. Totiz, KSCM je skutecne a zustava NENAVISTNOU stranou marxistickeho typu. Nikdy se Marxismu nezrekla a evidentne to tak ucinit nemini. Nyni vime proc: chce lakat a mylit, chce dale lhat. Lidi v Cesku - ctete a premyslejte. S nenavisti znicite cely svuj cesky humanisticky narodni odkaz. Za zadnou cenu to NEDOVOLTE. Nevolte komunisty!

http://www.novinky.cz/domaci/282900-asistent-mistopredsedy-kscm-chce-pravicaky-veset-po-mestech.html

Ve svetle teto reality jsou pochybnosti o T.Okamurovi jen "bozskym vankem". Nedejte se zvyklat propagandou zavistivcu, zarohaku a jinych papezencu!

277948

27.10.2012 17:41

RE: Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 277948

Komunista popírá, že by chtěl věšet pravičáky. Nenapsal jsem to, tvrdí

277960

27.10.2012 17:59

Pravičácká verbež po prohraných volbách kvičí jak podsvinčata!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 277948

http://www.novinky.cz/domaci/282900-komunista-popi...

Komunista popírá, že by chtěl věšet pravičáky. Nenapsal jsem to, tvrdí
Na facebookovém profilu Jaromíra Petelíka, který je asistentem místopředsedy KSČM a poslance Jiřího Dolejše a zasedá v zastupitelstvu Prahy 8, se objevilo velmi ostré vyjádření namířené proti pravicovým stranám a jejich voličům. On sám ale autorství popírá.


PRAVIČÁCKÉ VERBEŽI TEČE DO BOT,TAK ZINSCENUJÍ JAKOULIV LUMPÁRNU!

A když se budu držet tématu, s Okamurou je to podobné.Nemám iluze,že při přímé prezidentstké volbě nebudou používány podpásové prostředky.Přesto si myslím, že je Okamura relativně proti ostatním kandidátům slušný člověk.V cestovním podnikání jde mnoho plateb mimo ofiko, to je tak zařízeno a nemyslím, že se Okamura v konkurenci může chovat jinak!Proto jeho firmy nevykazují zisk a jsou spíše ve ztrátě!Postatné jsou jeho názory!Určitě nechci šmejda a chameleona Fischera,který dnes vyřazuje KSČM z politické soutěže a sám byl členem KSČ od roku 1980 do roku 1989! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

277961

28.10.2012 16:53

RE: Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 277948

Odborníci: Falešná stránka na Facebooku je otázkou minut.

Vytvořit neautentické či mystifikační vyjádření na sociální síti je podle odborníků otázkou několika minut. Mohlo se tak stát i v případě facebookové stránky člena zastupitelstva Prahy 8 a asistenta místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše Jaromíra Petelíka. Na ní se v sobotu objevila výzva k násilí proti pravici a k vyvlastnění majetku podnikatelů. Po zveřejnění této informace v médiích výzva zmizela a sám Petelík popřel, že by ji na Facebooku zveřejnil.

278006

27.10.2012 19:43

Okamura for president

jansmith1984 68.?.?.?

1.
Mrkněte, na výsledky ankety, koho by lidi volili za prezidenta:
Hrozí totální převrat v boji o Hrad. Jarmulkář, to ještě zdaleka nemá tak JISTÉ..[smích]

2.
Nejdrsnější Tomio Okamura.
Ministři financí platit jak mourovatí.

3.
Jak to bylo s tím komunistou, co vyhrožoval pravičákům?
Peklo kolem výlevu o vraždění pravičáků.A Peace se všemi,

jansmith[smích]

277965

28.10.2012 9:13

já panu Okamurovi taky nevěřím, je to takový brouk Pytlík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

to, co on užívá ve svých projevech je typický populismus ve stylu, nikdo vám nedá to, co my vám slíbíme. Já opravdu žasnu, že byl zvolen senátorem, no ale byl-li zvolen Čunek, Filipiová, tak vlastně proč se divit.Nevím, zda je bohatý nebo ne, nevím, zda zbohatl poctivě nebo ne, ale vím, že takového s prominutím jednoduchého prezidenta já tedy rozhodně nechci, lidé jednoduchých řešení nadělali se ve světě už dost zla

277986

28.10.2012 9:59

Nevím, kdo je nějaký Papež a také mně to ani za mák nezajímá.

Frank51 89.?.?.?

Jeho článek mi připadá spíše jako placená reklama. Okamura není můj šálek čaje, ale stejně tak jako desítky jiných kandidátů. Trautenberg je rovněž kandidátem na prezidenta a jeho dluhy jsou cca 14 mil Kč. Rovněž nevrátil státu dotaci, kterou dostal jako samostatně hospodařící rolník. Toto mu Kalousek odpustil. A tak by se dalo pokračovat. Takže svatý otče, zklidněte hormon a běžte se pomodlit.

277987

28.10.2012 18:23

RE: Nevím, kdo je nějaký Papež a také mně to ani za mák nezajímá.

jan papez 37.?.?.?

Reakce na 277987

Moc diky, ale s myma hormonama je vsechno v poradku a modlit se, s dovolenim, budu kdy budu chtit[smích] Vas prispevek je presna ukazka kvality diskuse. Místo arfumentů úžasné tvrzení : co Okamura, ale ti druzí ! V čem je můj článek jako placená reklama ? V tom, že říkám, že mi pan Okamura lhal ? To je osobní zkušenost ne dojmologie.

278009

28.10.2012 10:56

Okamura a slepá skvrna politické korektnosti

pietroo 178.?.?.?

Tajemství Okamury je v tom, že v blbákově politické korektnosti, kde nejdůležitější je kdo co říká a ne co věcně říká, si jako Japonec může dovolit říct věty, které by Čech vůbec nesměl a byl by naprosto odvařen jako rasista a už by neměl přístup do veřejného prostoru. Příslušník žluté rasy ale v blbákově politické korektnosti rasistou být z definice nemůže? Vietnamec může říct, že Cikáni ho okrádají, Čech v severních Čechách to nesmí?

"Takže až mi 95% čtenářů řekne, že je třeba židy zplynovat, má to pro mne něco znamenat?

Okamura: Já vám povím, co to znamená. Že tu máme reálný problém, který trápí 95% této republiky. To, že vzbuzuju diskusi na toto téma je naopak obranou proti xenofobii, protože pokud nepojmenujeme problém a neřekneme, že to a to je řešení …potom přijde xenofobie skutečná."

Jinde Okamura: "V čem je například extrémní názor, že Cikáni by si měli založit vlastní stát a že Česká republika by měla podpořit jejich vystěhovalectví do země, odkud pochází jejich prapředci? Téměř všechny evropské vlády podporovaly založení Izraele a Židé sami o něj usilovali. Naopak sionisté bývali a jsou považováni za extrémisty. Je to samozřejmě dané tím, že Židé jsou národem knihy a mají už od starověku opravdu vysoké ambice.“

("Vysoké ambice"...dobře a kulantně řečeno. Chtějí vládnout světu jak to mají napsané v bibli tak je vykopeme do Izraele. Jakýkoliv jiný politik českého původu by mediálně naprosto skončil, kdyby tyto věty řekl.)

277990

28.10.2012 12:32

RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 277990

ad: Jinde Okamura: "V čem je například extrémní názor, že Cikáni by si měli založit vlastní stát a že Česká republika by měla podpořit jejich vystěhovalectví do země, odkud pochází jejich prapředci? Téměř všechny evropské vlády podporovaly založení Izraele a Židé sami o něj usilovali. Naopak sionisté bývali a jsou považováni za extrémisty. Je to samozřejmě dané tím, že Židé jsou národem knihy a mají už od starověku opravdu vysoké ambice.“

No a pak se divte kolik bude mít hlasů (viz parlamentní listy)-
to bych s ním souhlasil i já! Ostatně co je na tom doprdele exrémistickýho? (No když to řeknu já, tak mne zavřou, Okamury ne, že)

Podívejte se na to reálně: DŘÍV jste mohli jít někam i večer bez paralyzeru nebo pistole. Nota bene na každým rohu jste zakopli o policajta i v roce 1996, dnes ne!
V sobotu baby chodily s kočárkama ven a na parku si hrály děcka.
Dnes si večer do hospody jdete s klackem nebo paralyzerem, na parku je banda cigánů, a celý víkend okolo vidím co? Ne baby s kočárkama ale cigány s vozejkama jak odněkud někam furt něco vozí... a v lepším případě to není vaše! TO JE REALITA.

Pokud on nabízí že to změní, tak CO čekáte? Otázkou je ZDA na tom by něco vůbec změnit MOHL!? A z TITULU PREZIDENTA PROTI senátu a parlamentu A NAVÍC PROTI EU, USA, A KDEKOMU KDO NÁM DO TOHO zvenku furt KAFRÁ???

Myšlenka je správná, představa idealistická a řešení v dnešní době dost nereálný.

Já bych se taky obešel bez členství v EU a NATO.... a nejen já a jak je nám to dnes platný? Jak v prdeli oje!

Šéfy máte v Bruselu a ve Washingtonu či Tel Avivu tak co čekáte za změny???

Krysa

277993

29.10.2012 0:07

Je to opravdu děsivé, jak bílí ani nemohou komentovat realitu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 277993

když v ní figurují barevní v nikoli nejlepších barvách. Poprvé mne to zarazilo při Otou Ulčem popisovaných debatách na toto téma s korektčíky, kdy často nakonec umlčel jekot o rasismu až poukazem na svoji ženu, čínsko-švýcarskou míšenku.
Když jsem se jednou v diskusi podivoval, proč je Obama coby mulat mediálně výhradně za "černocha" (v černém prostředí se přitom vyskytoval jen pracovně, dělal v Chicagu něco jako "Kocába" ), byl jsem poučen, že na Jihu se původ sledoval až do 1/32, tak prý proto.
Ovšem někdy nepomůže ani čínská žena, když si pustí běloch pero na špacír...
A to ještě tam v USA mají hentu svobodu projevu, co kvůli ní brečeli dneska ramena zákona v TV, že prý jsou ohledně závadových videí na Youtube odkázáni (krom intenzivního monitoringu) pouze na uvědomělé uživatele, kteří je hlásí místnímu vedení Googlu (svého času intenzivně odstraňovali Peníze jako dluh) ...

278035

28.10.2012 13:25

RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 277990

ad: Vietnamec může říct, že Cikáni ho okrádají, Čech v severních Čechách to nesmí?

Proboha to snad nemužu říkat ani v Brně i kdyby mi lezli voknem do baráku! Tohle už snad ví v tomto státu každej, nebo snad ne??


Krysa

277996

28.10.2012 15:09

RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 277990

stejně jako příslušní ke žluté rase je Okamura příslušníkem bílé rasy (jako Obama a další a další..) to je rasistický názor původem z USA, že jedna kapka "barevné krve" zkazí vše. Samozřejmě to tak není, je příslušníkem obou ras (pokud je to vůbec důležité). Jeho názory ale třeba na Cikány je rasistický, nevhodný, odporný a neakceptovatelný a kdyby měl za maminku Romku bylo by to beze změny. Nakonec jeden známý český rasista, který zemřel a byl vyhraněně protiromský byl po babičce Romem, kdoví koho mám já nebo vy ve svých vzdálených předcích, mně by nejvíc vadilo, kdyby to byl nějaký blbec, ale rasa, ta mne nechává úplně v klidu. žlutost mi na Okamurovi vadí nejmíň

278000

28.10.2012 10:56

V závěru je to furt dokola stejný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

co?

No tohle:

1/ všichni vám budou tvrdit, že musíte volit když už tak aspoň "to nejmenší zlo" ( i když se předem neví, kdo to teda je a je to dle metody "useknou mi pravej prst nebo ten vedle"[mrknutí jedním okem] a nedej buh že VY volit nebudete. KVULI VAM pak vyhraje ten (nebo ti) kterýho MY nechceme!

2/ je vám hovno po tom kdo o je a kde na to vzal, ale informace si o něm zjistěte sami (kde, jsem snad CIA?) - ovšem jen některý!
po ostatních je vám hovno...etc...
Ideální je, když si přečtete co sám napsal nebo co o něm píšeme MY! A ne kurva abyste četli něco jinýho a blbě se vyptávali!


3/ nesahejte na něj, zaměstnává lidi a platí daně (otázkou je kam a komu ale po tom je vám taky hovno, že)

4/ jak na něj vůbec můžete sahat když: jste nezaměstnaní, nebo důchodci nebo zdravotně postižení nebo studenti a MY VAS ŽIVIME?!
Vlastně byste vůbec neměli mít povolený volit a když tak, tak jen toho koho MY CO VAS PLATIME řekneme!

A to platí o všech volbách prezidenta nevyjímaje.

Ovšem stejně tak platí, že furt se něco slibuje a NIKDY se to neudělá takže proč věřit, že to Okamura udělá nebo když ne, "zachcípne" se samurajským mečem na hradě???


Ještě bych to bral, kdyby u nás šlo někoho odvolat ale to nejde nikdy a nikde ani na blbý radnici. Ostatně i tam si každej "hlasy zaplatí".

Možná je z toho co tam je na výběr "nejlepší" jenže to pouze naznačuje, jak zprdele je tam výběr!
Proboha dyť to je jak jít nakupovat jabka do Kauflandu!
Některý jsou zhnilý hned,jiný budou zítra. Ovšem ty jabka aspoň můžete vyhodit!


Krysa

277991

28.10.2012 18:22

tak tohle mi mluví z duše

fist.of.heaven 213.?.?.?

jednak vnímám dost silně tu jeho vyumělkovanou "čistotu". navíc mám také určitá svědectví o jeho chování a nátuře od lidí, kteří s ním přišli do styku. také se mi chce říct: lidi probuďte se! to je typicky prefabrikovaný "náš" kandidát ve smyslu honsových, sedláčků, top09, věcí veřejných a jiných chytáků na lidi. v tomhle případě vsadili na všehoschopného, pokryteckého, arogantního a ulhaného člověka, který navíc zřejmě vězí v potápějící se lodi a jako potápějící se stébla chytá a loutkovodičům by zobal z ruky. samozřejmě by se mu líbily prezidentské výsady a příjem. ale pro to ho snad proboha nikdo nezvolí! i když lepší než fišer by zřejmě byl. stejně jako většina ostatních kandidátů. to je právě ten problém. navíc dnešní prezident je, i přes excesy se snahou o extenzivní pojetí, ceremoniální funkce. nepochybně po stabilizaci této funkce a "zvládnutí" procesu jeho volby dojde k tlaku na zvětšení jeho pravomocí až do formy pseudoprezidentského systému a to by byla naprostá katastrofa. jeden človíček se vždycky lépe podchytí a síto kandidátů zaručuje, že se tam nikdo nevhodný nedostane. žádné kroužkování a podobné věci nepomohou. to už by byla prakticky korporátní monarchie...

278008

30.10.2012 10:08

od ZZA

ZZA 89.?.?.?

Prominte ale clanek sem nedocrtl cely a uz z pocatku se jevi jako totalni brak! Kazdy z kandidatu se setkal nebo setkava s nekterym z politiku a ja na tom nevidim vubec nic spatneho . Autor se snazil vykreslit pana Okamuru jako spatneho cloveka jen protoze se styka s lidmi z politiky. Cele je to postavene na hlavu a zavadejci. Za dalsi z clanku mam dojem ze je pan Okamura vlastne žebrák který má holý zadek , ale zatoven by si mel uvedomit ze pokud by byl tak neschopny jak se nas zde snazi presvedcit ,jiste by ho miki travel nezamestnaval jako jednatele pro ceskou republiku a davno by byl vymenen. Jinak kecy o tom jak pan okamura nemel kancelar telefon atd jsou s ohledem na to , ze prave to je nejvyssi kunšt , dokazat multiplikovat penize z ničeho a řekne vam to same i Buffet,Kyosaki a další , docela se podivuji nad tim že to autor prezentujci se jako majitel cestovní kanceláře neví!!! Jestli je pan Okamura vyčurany a sleduje v bussinese vlastni zajmy netuším , ale vím že vice ci mene je v bussinese vycurany kazdy a zalezi spis na podstivosti jedince jako takove! A ja ctim presumpci neviny a nemam duvod si myslet ze pan Okamura kohokoli podvedl. Jinak clanek psany dosti tendencne , ale presto preze vse ma pan Okamura muj hlas at tak ci tak , muze prospet ceske ekonomice uz po strance dobrych vztahu s japonskem a hlavne umi nejlepe mluvit ze vsech kandidatu je mlady dobre vypada = tzv dobre reprezentuje a to je to nejvic co by mel kandidat na prezidenta mit . Jinak pokud by byl skutecne podporovan nekym ze vnitr politiky ziskal by pocet potrebnych senatorskych hlasu a nemusel by sbirat podpisy od lidi! Jo chapu sbira je schvalne aby byl ,,cisty jak lilie" americani si shodili mrakodrapy sami, elvis zije, vladnou nam zli iluminati a astar saran ceka na orbite se svou valecnou lodi aby nas uchranil pred jestery z pekel.

278132

31.10.2012 0:19

Fotky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já mám fotek... Zatím nejodpudivější (z různých důvodů) týpek, se kterým jsem na fotce, je jistý Robin Hood z Čeladné. A jsem si jistá, že mě by skutečně nikdo ani zde ani v reálu nepodezíral z jakýchkoli kladných postojů vůči TOP 09. [velký smích]
Byl to navíc jejich ples a já součástí kulturní vložky, takže pokud si někdo pozval Okamuru, ať mu pokřtí cokoli, nemusí to nutně mít něco společného s jeho světonázorem. Leda bych já byla ve skutečnosti nadšenou fanynkou Trautnberka. [chechtot]

278171

31.10.2012 19:07

Ohromnu drzost ma ta sebranka

Peptalkin 62.?.?.?

Neviem komu by som dal hlas ak by som bol v kozi ceskeho obcana, ale presne viem komu by som ho nedal. V ziadnom pripade by ho nedostal osvedceny zlodejsky trojlistok, bankster Dlouhy, suslava nemecka pravdolaskarska polomrtvola trautenberk a sionista Fischer. A radsej by som vypil kyselinu sirovu, ako dat hlas tiez Zemanovi a Dienstbierovi. Tychto 5 nicomnikov by ste mali hnat z ceskej hrudy svinskym krokom (rovno na sibenicu). Oproti nim si Okamura moze smelo nasadit svatoziaru.

278220

4.11.2012 12:24

rentabilita Okamurova podnikání

Miloš 90.?.?.?

Chci uvédst na pravou míru pochybnosti o rentabilitě s.r.o - pokud s.r.o, tedy právnická osoba nevydělává, může být vše v pořádku - zaplatí totiž jak své závazky, tak povinné odvody státu a samozřejmě i mzdu-zisk majiteli, který může být ve vztahu k právnické osobě také jejím zaměstnancem. Že je právnická nezisková spíš považuji za šikovné.

278312

6.11.2012 13:06

Okamura odevzdal archy s podpisy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Okamura odevzdal archy s podpisy

Lumír Žabkovský, Slaný
Pan Okamura je jediná šance ve volbách něco trošku změnit a myslím, že mnoho mladých lidí a lidí středního věku ho bude volit také. On dokáže jasně a konkrétně ukázat na zloděje, parazity a podvodníky. Je jedno, jestli vládne vláda levice, nebo pravice, jestli máme levicového nebo pravicového prezidenta, ale jde o to aby někdo s tím bordelem, korupcí zlodějinou a podvody něco udělal, nebo na ty podvodníky jasně ukázal v rámci svých pravomocí. Budu volit T. Okamuru. Všem Klausům, Zemanům, Sobotkům, Nečasům, Fischerům spadne po jeho zvolení brada.

278515

Příspěvků: 117

26.10. 07:31 alboin  Pan Papež svým článkem chce sdělit,
28.10. 07:40 Jan Papež  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
28.10. 19:21 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
28.10. 21:01 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 07:56 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 12:04 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 14:38 hestroy  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 18:02 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 19:18 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 19:22 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 20:33 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 07:25 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 09:12 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 09:29 dvjv  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 13:53  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 17:27 jansmith1984  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
30.10. 19:48  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
31.10. 07:27 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
31.10. 08:37  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
31.10. 14:00 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
31.10. 17:38  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
31.10. 19:59 Jarmila  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
28.10. 19:49 Olas  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 01:02 Roman  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
29.10. 10:25 Myky  RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,
26.10. 07:49 MoUdrostrak  
26.10. 09:02 Smoker  RE:
26.10. 09:36 MoUdrostrak  RE:
26.10. 10:58 usama  RE:
26.10. 12:04 MoUdrostrak  RE:
26.10. 18:18 N.Z.  RE:
28.10. 14:33 usama  RE:
28.10. 19:27 aristokrat  RE:
28.10. 14:30 usama  RE:
26.10. 11:08  RE:
26.10. 09:16 osa x  salto mortale - a dál ?
26.10. 08:53 timur  takže
26.10. 11:31 pravicový boľševik  RE: takže
26.10. 18:10  dovolim si oponovat
26.10. 18:27 N.Z.  RE: takže
26.10. 09:15 Fry  Slabý článek,
26.10. 09:20 jansmith1984  To je vážně legrace...
26.10. 15:15 tmo  RE: To je vážně legrace...
26.10. 22:00 Aleš Krejčí / Brno  RE: To je vážně legrace...
26.10. 09:58 Anonym  Jan Papez mne neprekvapil
26.10. 18:20  RE: Jan Papez mne neprekvapil
26.10. 11:00 RomanTička  Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..
26.10. 15:10 tmo  RE: Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..
26.10. 23:41 Dale Coper  RE: Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..
26.10. 11:00 alfonz  Člověče Stworo
26.10. 18:17 účetní  RE: Člověče Stworo
26.10. 21:46 te  účetní má pravdu
26.10. 11:05 Tsignotschka  hahahahahaha to je srandy
26.10. 14:02  RE: hahahahahaha to je srandy
26.10. 19:21 N.Z.  RE: hahahahahaha to je srandy
26.10. 20:01 Dušan  RE: hahahahahaha to je srandy
26.10. 21:51 te  RE: hahahahahaha to je srandy
26.10. 11:56 Aleš Hodina  Occamova břitva
26.10. 13:20 govind  Vladimíre, kdo jste,
26.10. 14:03 Snílek  Neštastný národ,
26.10. 14:44 Kecka  Zajímavý článek
26.10. 15:00 tmo  to je neštěstí :D
26.10. 15:27  RE: to je neštěstí :D
26.10. 17:19 tmo  RE: to je neštěstí :D
28.10. 08:05 janpapež  RE: to je neštěstí :D
26.10. 17:40 tmo  RE: to je neštěstí :D
27.10. 09:42 Six  RE: to je neštěstí :D
27.10. 10:30 tmo  RE: to je neštěstí :D
28.10. 10:18 six  RE: to je neštěstí :D
28.10. 20:07 Vladimír Stwora  RE: to je neštěstí :D
26.10. 15:46 králLesa  RE: to je neštěstí :D
26.10. 16:50 tmo  RE: to je neštěstí :D
26.10. 16:56 Terrutong  RE: to je neštěstí :D
27.10. 01:12 tmo  RE: to je neštěstí :D
27.10. 06:24 Terrutong  RE: to je neštěstí :D
28.10. 15:19 baba_Blažková  RE: to je neštěstí :D
28.10. 18:34 Strážce křesťanství  RE: to je neštěstí :D
03.11. 12:33 mtk  RE: to je neštěstí :D
03.11. 13:05 steve  RE: to je neštěstí :D
28.10. 07:57 jan papez  RE: to je neštěstí :D
26.10. 15:40 timur  takže
27.10. 01:17 tmo  RE: takže
26.10. 15:51 Aristo  Obezřetnost musí být u každého kandidáta
26.10. 17:54  Ryzost se projevila už tím, že kandidoval do Senátu, ačkoli chce být president
26.10. 19:32 Sadko  Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
26.10. 21:22 mkadlec  RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
26.10. 22:01 Miloslav Alčer  RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
26.10. 23:21 Satanist  RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
26.10. 21:35  RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
27.10. 14:41 jansmith1984  RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal
26.10. 21:38 JaneSmith  Trochu selského rozumu
26.10. 21:41 mkadlec  Uz jsem se bal...
26.10. 22:33 jansmith1984  Okamura for president
26.10. 22:45 Satanist  Okamura?
27.10. 01:38  Businessman nebo politik ?
27.10. 10:51 tmo  RE: Businessman nebo politik ?
31.10. 18:51  RE: Businessman nebo politik ?
27.10. 12:10 N.Z.  Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa
27.10. 17:41  RE: Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa
27.10. 17:59  Pravičácká verbež po prohraných volbách kvičí jak podsvinčata!!!
28.10. 16:53  RE: Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa
27.10. 19:43 jansmith1984  Okamura for president
28.10. 09:13  já panu Okamurovi taky nevěřím, je to takový brouk Pytlík
28.10. 09:59 Frank51  Nevím, kdo je nějaký Papež a také mně to ani za mák nezajímá.
28.10. 18:23 jan papez  RE: Nevím, kdo je nějaký Papež a také mně to ani za mák nezajímá.
28.10. 10:56 pietroo  Okamura a slepá skvrna politické korektnosti
28.10. 12:32  RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti
29.10. 00:07  Je to opravdu děsivé, jak bílí ani nemohou komentovat realitu,
28.10. 13:25  RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti
28.10. 15:09  RE: Okamura a slepá skvrna politické korektnosti
28.10. 10:56  V závěru je to furt dokola stejný
28.10. 18:22 fist.of.heaven  tak tohle mi mluví z duše
30.10. 10:08 ZZA  od ZZA
31.10. 00:19 baba_Blažková  Fotky?
31.10. 19:07 Peptalkin  Ohromnu drzost ma ta sebranka
04.11. 12:24 Miloš  rentabilita Okamurova podnikání
06.11. 13:06  Okamura odevzdal archy s podpisy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 667