Diskuze k článku

Z japonského blogera českým prezidentem?

Příspěvků 79

24.10.2012 6:19

Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu, proč se pan Editor nadchl až pubertálně stylem >...Co by přinesl (pan) Okamura do nejvyšší politiky? Slušnost. Nadstranickost. Odvahu. Zdravý rozum. A trošku východního konfucianismu. Rozhodně by naším politikům (páně) okamurovská škola prospěla...?

1. Pan Editor žije na Západní polokouli, kde v Republice PerÚ pravicově diktátoroval od 1990 do roku 2000 zemědělský inženýr pan Alberto Fujimori, který měl japonské rodiče, působil slušně, nadstranicky, měl odvahu a vypadalo to, že i zdravý rozum. A samozřejmě i trošku východního konfuciasmi. Nakonec byl odsouzen k 25 letům vězení, když ho soud shledal vinným z porušování lidských práv, z únosů a z podílu na zabití 25 lidí.

2. I (pan) Římský caesar mohl ovlivnit max. 10% běhu světa. Ve zbytku byl vláčen svým okolím a vnitřními i vnějšími událostmi.

3. Ti, co nesmíme autocensurně jmenovat, i jejich ShabesGOJim navůkol, umí ovládnout i pp. Fujimoru, Okamuru či Nakamuru - za 30 stříbrných, s trochou KomPra a nátlakem lobbistů.

4. Nedokážu si představit, jak pan Okamura ZAKAZUJE vyslání českých žoldáků coby-vá Kanonenfutteru do Afghanistánu, Sýrie či zlého Íránu.

Nic proti panu Okamurovi osobně nemám. Neměl jsem ani proti pro Čechy vysvlečeným holkám veřejným z VeVerek či proti MoUdroZelené(paní) Jacques BioMasse http://www.lidovky.cz/zelena-jacques-nevi-co-je-bi...

Ale (pan) Čecho-Koreo-Japonec tady ještě nebyl! Tak ho pivním Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám přeci-vá dopřejme! Pravicově diktátorovat, jako pana Albaerto Fujimoriho, ho naši ShabesGOJim a lobbisté donutí až den po volbách!

Za zkoušku to stojí! Jen to nadšení pana Editora mi nějak překvapilo!

277708

24.10.2012 7:55

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

coder 84.?.?.?

Reakce na 277708

Nojo, když co jiného nám zbývá, než to zkusit s někým, kdo (zatím) vypadá slušně?
Vidíte snad mezi kandidáty dostatečně silnou osobnost, aby dokázal odolat mocným? Bohužel nikoho takového nevidím a mocní udělají vše pro to, aby se ani nikdo takový neobjevil.
Při té bídě tedy nadšení p. Editora chápu, riziko že se nechá koupit, nebo zastrašit je ale u každého.

277709

24.10.2012 10:31

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 31.?.?.?

Reakce na 277708

Vážený pane MoudroSStraku. Čtu s nesmírným zájmem vaše příspěvky, v kterých mazaně kombinujete komunistickou propagandu, antisemitismus (přestože jste Žid), a zajímavé slovní obraty, které se dokola a do naprostého zblbnutí opakují.

Jelikož vím, že někteří lidé k vám shlížejí, rád bych vás upozornil na drobné nedostatky ve vaší gramatice, které mají někteří vaši přívrženci tendenci po vás opakovat.

Editor není název, proto je nesmysl použít velké písmeno. Stejně tak, když mluvíte o římském císaři, není důvod používat velkého písmena.

Píši to jen proto, aby se dosáhlo dalšího zkvalitnění vašich zajímavých příspěvků, za které vám velice děkuji.

Se soudružským pozdravem
Dobrý katolík

277716

24.10.2012 17:45

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

pravicový boľševik 87.?.?.?

Reakce na 277716

a prečo je Dobrý katolík s velkým "D"? Alebo ak má byť velké "D", prečo potom malé "K"? Aha - Dobrý katolík s malým K...

277746

24.10.2012 19:08

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 173.?.?.?

Reakce na 277746

Ďakujem súdruh boľševik za túto zaujímavú otázku. Je vidieť, že ozajstní národovci ešte nevymreli. Ale mohol by ste si zopakovať základy gramatiky. Prečo sa nepíše hotel Popradské Pleso, ale Popradské pleso? Skúste nad tým ešte popremýšľať. Česť práci.

277755

24.10.2012 21:43

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Little little (zavináč) yours (tečka) com 85.?.?.?

Reakce na 277755

Pri všetkej úcte, vo Vašom príspevku som našiel hneď tri gramatické chyby. Nájdete ich aj Vy?

277776

25.10.2012 1:32

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

p. 113.?.?.?

Reakce na 277716

...ja myslel , ze je to zabudnuty sudetak , podle toho pohrdani a nenavisti vseho z ceska...najmuty ,ale ne prilis efektivni...asi bidne placeny...

277793

26.10.2012 18:36

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 277793

Možná sudetský žid ... [smích]
Placený samozřejmě je, ale neefektivní se třeba může zdát Vám. Na mě několik let působil jako dokonalej odpuzovač od zdejších diskuzí. Jsem si říkal, že takovou stoku dobrovolně číst, natož sem občas něčím přispět, tak to ani náhodou. Zkuste se vžít do kůže zdejším fórem nedotčeného člověka, který sem občas nahlédne třeba do rubriky Ve zkratce, s jistou zvědavostí nakoukne i do diskuzí a vyvalí se na něj hned z kraje taková žumpa.
Třeba já jsem až za dlouho pochopil princip zdejších diskutérů a že jich je tu takových víc než polovina s různými styly, a naučil se je přeskakovat. (Mluvím o počtu nicků, reálně to bude jen pár lidí.)

U tohoto jsou akorát docela zajímavý ty nechutný podprahový útoky.

277904

24.10.2012 9:05

2. kolo : Franz vs. Okamura - to bychom ale museli vyměnit elektorát

osa x 193.?.?.?

Začnu citátem z literatury: " Podle záznamu Akaši jsou původně Židé rasou, která v předchozím vývojovém cyklu zpustla, protože dělala vše, co neměla a opomíjela to, co dělat měla. Vyžívala se v materiálních požitcích, jako např. obžerství, takže jim těla ztěžkla a duch se již nedokázal odpoutávat k astrálním cestám a zůstával uvězněn v ohromné tělesné schránce. Tito lidé, které dnes nazýváme Židy nebyli zničeni ani navěky zatraceni. Byli zasazeni do nového existenčního cyklu, podobně jako žáci, kteří se ve škole chovají nepřístojně, mohou být převedeni do jiné školy, kde začnou školní rok v odlišné třídě. Tak je to se Židy. Ovšem v tomto existenčním cyklu jsou na světě i jiní lidé, kteří žijí teprve své první životy a setkají-li se s Židem, začnou být celí nesví, desorientovaní a frustrovaní. Nechápou čím se Židé tak liší, ale cítí, že v něčem odlišní jsou, že mají určité schopnosti, které jakoby ani na tuto planetu nepatřily." Konec citátu.
Přál bych si druhokolový duel Franz - Okamura , ale na čechy a zejména moravany je spoleh a jejich patologická fascinace lotry a zlem opět nabude vrchu, takže se "schopnosti z jiné existence" budou nerušeně projevovat a tříbit dál a lépe. Petici jsem podepsal oběma mnou uvedeným kandidátům, alespoň .

277710

24.10.2012 9:25

Stokrát okradený

Stokrát okradený 84.?.?.?

Ano jsem naivní snílek co cinkal klíči pro lepší budoucnost ČSR. byl jsem v ní stokrát okraden. Pak mi zní Klaus s Mečiarem udělali ČR a pa celá ta banda vykradený a zbídačený skanzen komunistických a estébáckých pohrobků. Na Okamurovi se mi líbí tři věci. Vypracoval se o nuly sám. Je inteligentní a má nadled.
Od tohoto okamžiku začna panu Okamuru masivně podporovat.
Češi a Moraváci máte na víc!!
OKAMURA FOR CZECH PRESIDENT!!

277711

25.10.2012 12:40

RE: Stokrát okradený přesto nenpavený

dvjv 46.?.?.?

Reakce na 277711

on je takový náš malý český obama...
a sám mám velmi rád příběhy o vybíračích popelnic v cizích zemích začínajících z nuly za 2,9s až na sto... [mrknutí jedním okem]
vždy se rád kapitalisticky zasním, zvlášt když jsem inspirován mediální tváří byznysu spojených veksláků dovážejících japonské soudruhy ve formacích pustit tu nějaký ten dolárek a pomáhat tak udržovat skomírající kobylu v chodu... pan samurajec, co by již mediální hvězda blahodárných televizních pořadů, ten ví jistě jak na to, jak vyzrát na ty zloduchy v politice, vždyť mu to pokřtil i samotný arcibiskup a půl parlamentu k tomu...
"V politice nemáme žádnou osobnost, která by nastolovala celosvětová témata. Jedinou velkou osobností byl Václav Havel, to byl velikán stejného formátu jako Masaryk."
hmm... no tak teď se konečně objevila [chechtot]

277820

24.10.2012 10:17

Tentokrate lze pro zmenu s clankem pana editora souhlasit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Je snad lepsi mit multi-kulti prezidenta s mezinarodnim rozhledem i vizazi, nez "nadstranickeho" a jednostranneho nicitele prumyslu, zemedelstvi, zdravotnictvi, skolstvi, socialniho zajisteni, ci dalsich lidskych hodnot jako je etika a moralka, atd., atd. Veskere zlo loupezi a zlodejen se zaprodanim zeme zahranicnimu velkokapitalu je neustale presentovano s hezkymi populistickymi projevy, predstiranym dobrym chovanim, udajnou inteligenci i "evropskou" vizazi. Bohuzel, lzi a nenavratne skody napachane na nasi zemi za dobu vice nez dvaceti let jiz napravit nelze.

277713

24.10.2012 10:38

hehe,

Tsignotschka 90.?.?.?

volba prezidenta je dalsi divadelko pro lidi, osobne zadne volbe zpracovane pres PC neverim. Dokud si lidi nebudou moci zpetne prekontrolvat hlasy az do kazdeho okrsku, tak zadnemu vysledku neverim. (byl jsem i jednou v komisi a zpetna kontrola hlasu je nulova - spocita si hlasy a odvezete je a pak na internetu zjistite maximalne jak se volilo u vsech komisich v rajonu dohromady).

Bojovat proti systemu zbranemi, ktere Vam dal on sam je trosku naivni nemyslite? Co treba zkusit prestat bojovat a snazit se zit jak si myslime, ze je to spravne, ne zit tak jak nas k tomu dohani nejaky system. Cim vice lidi se na system vysere, tim drive se sam zhrouti. cim vice lidi bude proti nemu bojovat, tim dele se bude drzet zuby nehty.


Delejte vseci jak myslite, podle me jsou volby jen fraska pro lidi, o vitezi rozhoduje nekdo jiny

http://www.youtube.com/watch?v=1aBaX9GPSaQ

277718

24.10.2012 11:09

RE: hehe,

kerob halibos (zavináč) seznam (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 277718

Napsal jste to přesně. Je to hra a mění se pouze kulisy a herci. Není to v podstatě žádná věda, žádní suprmocní se sofistikovaným vymýváním mozků. Žádné neprolomitelné síly, suprtajní zednáři. To vše jsou pouze lidé, stejní jako my. Pouze chtějí aby jsme si mysleli, že nemáme proti nim šanci. Proto používají už stovky let stejnou metodu. Starašení,chléb a hry. Občas válka a jede se znova a tak pořád dokola. Oni se mají dobře a drtivá většina se mezi sebou pere o to, kdo jim bude lépe sloužit. Za to dostanou pár stříbrných, trochu luxusu a pocitu důležitosti. Někdy je pouze nezavřou a stačí to k pocitu spokojenosti. A přitom klíč je v tom co jste napsal. Nebojovat s něma, to jenom posiluje jejich moc a dává jim důvpod vymýšlet stále nové obranné nechanizmy. Chce se to na ně prostě vysrat. Nadobro, natrvalo a žít si to co chceme. Třeba bez te jejich energetiky, bohatství, úspěšnosti, rakoviny a depresí. Oni pak zaniknou samy.

277719

24.10.2012 12:28

RE: hehe,

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 277719

Pani, napisali ste to obaja velmi dobre a presne. Nie su to ONI, ktori udrzuju tento zlodejsky a nicotny system, ale my, masy, ktore to sami udrzujeme pri zivote a vacsinou mame len kopu reci, ale zmenit sa a svoj pristup k zivotu nechceme, cize ani system zmenit nechceme. Ved kolkati by sa vzdali toho radobypohodlia a pokroku v zaujme padnutia systemu? Vela nas asi nebude, co by sa vzdali penazi a roznych tych "vydobytkov" "civilizacie". Vacsina ma asi taku predstavu, ze nech sa zmeni niekto iny a nie on sam. Vacsinu veci clovek robi z pohodlia a zo zvyku.

V podstate aj v tomto videu to je jasne povedane, kto drzi tento maras pri zivote. Staci sa pozriet do zrkadla a uvidime kto to udrzuje. http://goo.gl/sCyVe

A este mi pride zabavne, ked radove ovce obhajuju fizlov co tlcu ludui pri demonstraciach, vraj oni za nic nemozu, ze to je ich praca a musia plnit rozkazy. To je tak doneba volajuca blbost, pretoze ak by fizli odmietli plnit co im rozkaze mafian vyssie, tak by proste nic nebolo. Mohol by sa ten jeden aj rozkrajat, ale pokial by vacsina nechcella, nijak by ich nedonutil. Nebyt tych hlupakov co plnia tie rozkazy, nebol by ani system pri zivote. Su to prave ti fizli, ktori to drzia svojim akceptovanim pri zivote, nie ta hrstka akozemocnarov, ktora by bez nich neznamenala vobec nic. Je odpornym alibizmom vyhovarat sa na niekoho ineho a zbavovat sa zodpovednosti za svoje skutky. Pre mna je zlocinec nie ten co nieco nekale prikaze, ale ten kto to vykona, pretoze bez exekutora by sa zlo nedalo nikdy spachat.

277726

24.10.2012 13:14

RE: hehe,

Viny 77.?.?.?

Reakce na 277726

Nedá sa než súhlasiť a dodať, že:

- šéf je šéfom len dovtedy, dokiaľ má komu šéfovať, resp dokiaľ ho jeho podriadení podporujú, udržujú, počúvajú a akceptujú ako šéfa. Bez nich zmizne....platí to 100%, všade a vždy - ľudia bez šéfa nie, on bez nich áno. Firma, štát, skupina, klan, kmeň.....dom stojí na základoch, tie sú dole, tam je ťažisko, nie na streche...
- zmena "okolia" je bez zmeny každého z nás nemožná. Ten "Raj" je už tu, už teraz v tomto momente, my to len musíme prijať a žiť ho a nenechať sa presvedčiť o inom.
- ak vymeníme slobodu za kus žvanca, určili sme si tým priority a tiež konsekvencie, na zdravie.

Fízli sú tiež len ľudia a ak vymenia slobodu za kus žvanca, určili si tým priority a tiež konsekvencie rovnako, ako každý iný - žiadne delítko nejestvuje, tiež potrebujú jesť kvalitné potraviny, dýchať čistý vzduch, mať radosť zo života, zo svojich detí, vidieť ako rastú a ako to má celé zmysel...

Všetci sme jedným, len nám tu do hlavy vtĺka ktosi presný opak. Prečo asi?

Pre všetkých, ktorí už majú dosť tejto nezmyselnej chujoviny a samozvaných šéfov a chcú niečo REÁLNE urobiť, pár príkladov z reálneho života, ktoré je možné implementovať odzajtra a tiež ako to dopadlo v minulosti a prečo (to je zaujímavá časť, hlavne pre tých, ktorí ešte pochybujú o global-banksterských taktikách).
Zadajte si do vyhľadávača, pre pozretie prípadových štúdií, ktoré sa reálne udiali: "Schwanekirchenský zázrak", "Wörgl, complementary currency", "WIR, švajčiarsko"....len ako pár malých príkladov pre inšpiráciu.
Tu na tejto stránke som to našiel celkom zhrnuté, neviem čo je obsahom iných článkov ani stránky a t.p., takže dávam len kvôli sumáru v Slovenčine pre non-english, ako inšpiráciu: http://kolaps2012.blogspot.sk/2012/05/opatrenia-pre-znizenie-dopadov.html
tiež tu je niekto, kto to už globálne robí a potichu tie meny implementuje: www.lietaer.com

Neberte to ako dané mustre, ale ako inšpiráciu, pre nepreberné možnosti, ako započať zmenu. Podľa Lietaera je možné to reálne rozbehnúť už keď sa spojí cca 30 bežných rodín/domácností....a začnú používať svoju komplementárnu menu na vzájomnú výmenu služieb a tovaru. Inšpirácia je zlato...........

277730

24.10.2012 17:57

RE: hehe,

pravicový boľševik 87.?.?.?

Reakce na 277726

s tými fízlami je to presne tak. Je to banda primitívov a nie náhodou - psychotesty pred prijatím slúžia na to, aby sa identifikovali tí najväčší blbci a tí sú prijatí. To by si páni dobre zavarili, keby do radov polície a armády pchali inteligentov!
Čiže ak sú fízli v niečom nevinní, tak len v tom, že sú sprostí - a aj to je z veľkej časti ich vina.
Je to bohužiaľ len na nich. Ak sa niekomu raz na nejakej akcii podarí presvedčiť policajtov postaviť sa na stranu demonštrantov, potom sa len psychopatickí deprivanti začnú báť.
Najskôr sa tak môže stať v Grécku.

277748

25.10.2012 10:17

RE: hehe,

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 277748

Ty kráso, tak teď už vím, proč nikdy nedostanu práci, je-li součástí "vstupního pohovoru" psychotest... Orientačně jsem si ho pak dělala na internetu, ten placený, vpodstatě tentýž, který běžně lidem předkládají personální oddělení některých firem a dozvěděla jsem se o sobě - z negativních věcí - že jsem lehce pod průměrem, co se emoční stability týče, jinak nic, vysoká míra zodpovědnosti, samostatnost a tak... No, teď už vím, že toto není vhodná kombinace pro ideálního ovcoidního zamstnance, takoví lidé v podnicích zpravidla zakládají odbory, že [velký smích]

277812

24.10.2012 16:14

RE: hehe,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 277719

Kéž by to bylo tak jednoduché! Pokud je člověk zdravý a stačí mu bydlet pod mostem, pak na něj žádné páky nemají. Ale stačí chtít bydlet, topit, svítit...
Největší problém je v naší nejednotnosti, nejvíc jsou mi odporní ti, kteří v maskách, s obušky atd. v žoldu vrchnosti mlátí své spoluobčany, kteří bojují za svá práva (viz třeba dnešní Španělsko).

277741

24.10.2012 15:48

RE: hehe,

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 277718

jo, volby, to už tu bylo mnohokrát. Paní Jarmila Kubátová přišla s verzí "voleb přes poštu" - vynikající nápad, ale nedořešený technicky.
O to dořešení technické (kontrola evidence hlasu v reálném čase i zpětně!) a účetní jsem se pokusil já tady:
http://www.nejsmeovce.cz/books/view/3 , ale stále chybí nějaká obec (nebo větší firma), která systém odzkouší a pošle do světa...

277739

24.10.2012 22:09

RE: hehe,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 277718

> Dokud si lidi nebudou moci zpetne prekontrolvat hlasy az do
> kazdeho okrsku, tak zadnemu vysledku neverim (byl jsem i jednou
> v komisi a zpetna kontrola hlasu je nulova - spocita si hlasy
> a odvezete je a pak na internetu zjistite maximalne jak se
> volilo u vsech komisich v rajonu dohromady)..

Co si to tady vymýšlíte? Přesně tohle je možné už dávno. Na serveru volby.cz se může každý (tedy i člen volební komise) doklikat ke konkrétnímu okrsku.

Volby u nás svobodné jsou. Jiná věc ale je, koho ti lidé svobodně zvolí.

277779

25.10.2012 10:14

RE: hehe,

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 277779

prominte, je to uz nejaky patek co jsem byl u volbach v komisi, ted to nijak nesleduju. Tak aspon, ze to teda nikdo nefalsuje, bo vlastne nema ani duvod [velký smích]

277810

24.10.2012 11:18

a jedna otazecka na pana Stworu

Tsignotschka 90.?.?.?

V cem je Okamura lepsi naz Vami zatracovany Franz, ktere jste strcil do jedne lajny se Schwarzenbergem, Fisherem atd...?? Ja treba od Franze cetl par rozhovoru a prijde mi mnohem chytrejsi, rozumnejsi, slusnejsi a moralnejsi nez Okamura.

Prosim uvedte me na pravou miru, at vim ze Franz je stejny hajzl jako Zeman, Fisher, Schwarzenberg...

277720

24.10.2012 11:35

RE: a jedna otazecka na pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 277720

Franz je v prvé řadě zakuklený černoprdelník. Přečtěte si pár rozhovorů s ním na téma české historie a budete doma. Hlavně bych se soustředila na jeho názory na to období, kdy nám sem po upálení Mistra Jana posílali z Říma jedn křížáckou hordu za druhou.

277721

24.10.2012 20:32

RE: a jedna otazecka na pana Stworu

meloun 217.?.?.?

Reakce na 277720

Je to sice jen šou ale něco to napoví. http://www.youtube.com/watch?v=pdvvW667ZJk

277770

25.10.2012 10:18

RE: a jedna otazecka na pana Stworu

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 277770

diky i babe Blazkove, ja Franze vubec neznal, tak jsem chtel vedet proc je v lajne "budovatelama"

dalsi duvod proc se vysrat na volby, bo jak nekoho neznate osobne, tak si o nem muzete precist cokoliv...

277813

24.10.2012 11:38

Český prezident nemá z ústavy skoro žádné pravomoci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Nechci příliš polemizovat, ale prezident ČR má velmi málo skutečných nástrojů moci,aby mohl zasahovat do zásadních událostí ve státě.Jde spíše o reprezentativní figuru, která jmenuje, ale na návrh někoho,podepisuje, ale jeho podpis může být přehlasován.Fischer není dobrý kandidát, to je zcela jisté,ale Okamura není nikterak kontraverzní.Myslím,že jeho nelehký průběh života mu dává dostatečnou autorizaci na výkon hlavy státu a jeho současné postoje také hovoří v jeho prospěch.
Vliv českého prezidenta na politiku a směřování státu bych nijak nedémonizoval.K ostatním kandidátům nemám připomínky,jenom Dlouhého a také Zemana moc nemusím, snad by se hodila třeba Táňa Fišerová,která se mně zdá také jako poctivý člověk.

277722

24.10.2012 12:16

Další židovský balónek

Janeček 24.?.?.?

Židé vypouštějí tyto povětrnostní balonky, aby si vyzkoušeli čeho se jim již podařilo dosáhnout a také jaká bude reakce na další postup. Okamura je jedním z těchto balónků. Rovnice je jednoduchá, kdo vlastní masové sdělovací prostředky udělá mediální hvězdu z kohokoliv. Dotyčný samozřejmě musí dobře mluvit, ale i to někdy ne, vzpomeneme-li si na Vencu. Někoho vyberou dříve a investují do něj, ale jiného když vidí , že dosáhl něčeho sám, tak ho berou radši, neb je to levnější. Nevím do které kategorie Okamura spadá, ale je to přinejlepším "užitečný idiot", který to i klidně může myslet poctivě. Jedno je však jisté, že ho židovské sdělovací prostředky udělaly populárním za určitým účelem. On je prostě jako facka česlému národu neb to není čech a bude nám vládnout v demokratismu. Změna zákona o volbě prezidenta není jistě náhodná. Dosud si nedovolili dosadit nikoho, koho by nemohli vydávat za Čecha. Tedˇmáme hned dva otevřeně nečeské kandidáty, Okamuru a Fišera. Pokud některý bude zvolen, tak to bude předkládáno tak, že si národ vybral sám. O tom, že národ neměl z čeho vybírat ani nemluvě. A samozřejmě se bude řvát, že to jsou vlastně Češi. Toto je jen další krůček k etnickému zničení národa a nebo jak oni rádi prohlašují kde se jim to hodí, tedy genocidy národa. Rozdíl je v tom, že tato genocida je pomalá, aby nevyvolávala prudké reakce. Buďte si ale jisti, že český národ má již žíly otevřené a krev se valí ven.

277724

24.10.2012 19:13

RE: Další židovský balónek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 277724

Vaše poslední věta: Buďte si jisti,že český národ má již žíly otevřené a krev se valí ven.

Pohrdání námi znázornil-prý "umělec" David Černý, na sousoší dvou mužů, kteří stojí na plastické mapě ČR, na kterou močí.Pasivita nám nepomůže!

277757

24.10.2012 12:23

Názor

JIří Havel jiri (tečka) havel (zavináč) email (tečka) cz 90.?.?.?

p. Okamura se prohlašuje za moravsko- japonského podnikatele a matka je z Bystřice p. H.
Popleta autor si ovšem, myslí, že to je v Čechách.
Když neví ani to, těžko věřit čemukoliv oststnímu.

Jiří Havel

277725

24.10.2012 12:31

Vladimíre

govind 37.?.?.?

vy se pořád k někomu přikláníte.
Tu Klaus, tu Okamura...

Co se takhle zkusit nepřiklánět, neodklánět, atp. ale stát rovně ?
Sám za sebe.

277727

24.10.2012 12:53

názor

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Pořád mám takový neodbytný pocit, že český prezident by především měl být české národnosti. Panu Okamurovi bych to raději rozmluvil, je-li opravdu takový, jako se jeví - tj. slušný a solidní, nedopadne dobře.

277728

24.10.2012 14:05

RE: názor

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277728

I ja mam pres nepopiratelne sympatije k panu Okatemu podobny pocit. Totiz, kdyz se o tom trochu hloubeji zamyslite to rika: "Cesi, jste totalne neschopni si vladnout a proto k tomu potrebujete cizince!". Jste dobri jen na silaz... apod. A to se mu i v pripade pocatecniho uspechu, jak spravne rikate muze pekne vratit v podobe totalniho znecteni.

I kdyz vlastne, pockejte - jiz jsme meli jednou ciziho presidenta: dr.Husaka. A nakonec mu vse dobre vyslo a ani v base nebyl.

277735

24.10.2012 13:04

i byl jeden takový pan Fischer

fohat 194.?.?.?

který měl stejný byznyz....a dopadl,jak dopadl....jestlipak pan Tomio,jasné SLUNKO na japonské zástavě ví o tomto případu...,¨?? [oči v sloup] [oči v sloup] ...TUŠÍM,že to ví a tudíž chce být prezidentem.......

277729

24.10.2012 14:05

Jak vypadají jablka v prázdné ledničce?

Hrad angel (tečka) vodopad (zavináč) gmail (tečka) com, 88.?.?.?

Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej. Dne jste to byl vy, pane Stworo. Stalo se tak díky Okamurovi, který vám splývá s nejmenším zlem. Nejmenším zlem mezi proklamovanými prezidentskými kandidáty. Proč si nepoložit otázku, proč se mezi kandidáty na prezidenta České republiky neobjevují lidé tipu Zdeňka Mahlera? Náhoda, nebo vyčpělost společenského prostoru, kde takové otázky a požadavky nevznikají? Je tato vyčpělost projeven jakéhosi samopohybu nastartovaného darebáky před staletími a udržovaného „manažery“ budoucího? Udržovaná hlavně lokaji typu Petra Pitharta, Petra Příhody a Milana Otáhala, kteří v knize Češi v dějinách nové doby nám vysvětlují kdo vlastně jsme. Lokaji!!!
Od budoucího prezidenta bych si přál, aby vedle společenské noblesy, prodchnutosti skvělými, ale i bolestnými tradicemi lidu který bude reprezentovat, byl úspěšným v nějakém seběvědomí národu dodávajícím dílu, a dokázal také když situace zavelí, velice hlasitě říci: „Tož sedlejme koně“. Kde se to T.G.Masaryk učil a proč? Všechno se prý dá vysvětlit. Bohužel ne všem. Opravdu všechno?

277734

24.10.2012 14:33

Okamura

mkadlec 62.?.?.?

Osobne panu Okamurovi fandim. Libi se mi jeho styl a pusobi na mne dojmem "noveho, sveziho vetru". Ale taky je mi jasne, ze je to primarne podnikatel a nejedna jen z pohnutek cireho lidumilstvi.
Z soucasnych kandidatu je pro mne asi jediny prijatelny.

277736

24.10.2012 19:03

RE: Okamura

Hrad angel (tečka) vodopad (zavináč) gmail (tečka) com, 88.?.?.?

Reakce na 277736

Okamura svěží vánek... Ty brďo! Jako Topolánek. Už jenom chybí aby jste objevili že je to chlap s "gulama". Nebo že by Zero? Pánové, nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy. [bliji]

277754

25.10.2012 10:14

RE: Okamura

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 277754

Vzdyt nepisu, ze je dokonaly. Kdybysme do prezidentske funkce hledali dokonaleho, tak jsme bez prezidenta, zejo. Jestli ma "gule" zkoumat nehodlam, timhle smerem orientovan nejsem [smích] A co se tyce much na tomhle hovne, jsem si jich plne vedom. Nicmene na tomhle konkretnim exkrementu, je tech much nejmin, aspon z meho uhlu pohledu.

277809

24.10.2012 15:04

Lidi brzděte.

jansmith1984 96.?.?.?

Lidi brzděte a probuďte se... Názory některých z vás, jako by vypadly z pera mé oblíbeňkyně a zdejší politické a volební "disidentky" pí.Jarmily...[smích]

Teda, poslední dobou zde zaskočí sporadicky, asi obhajuje svůj přístup k voleb.urně na Lidovkách, Novinkách, iDnes apod...[smích], ale jednu věc je třeba si říci jasně:


Pokud by při posledních volbách ta část lidí (kteří odvolili) zůstala sedět doma na prd-li nebo jenom mudrovala na internetu a nešla V RÁMCI MOŽNÉHO reálně něco udělat (tím nemám na mysli nesmyslnou aktivitu s vhozením protest hlasu), tak teď máme opět většinu krajů pod nadvládou zprofanované ODS, HOPky a LIDEM - protože jejich skalní totiž volit chodí........ A nejen to, senát by se vrátil do područí farizejů z pravicové trojkolky. A co myslíte, co by se dělo následně?


Jak myslíte, že by tito pokrytci naložili bez protitlaku s církevními restitucemi, které pí.Procházková a levice, v čele s komouši, v parlamentu ČR přibrzdili?

Co myslíte, začal by Nečas s Kalousem a vláda před demisí koktat něco o tom, že je třeba se na ty sKarty a DPH přece jen podívat a myslíte, že by kníže restituent Šláfnberg vyměknul a přiznal, že je třeba se zamyslet na situací osamělých důchodců?..[smích] Už jen to vám je málo, za těch pár kroků k urně?..[smích]

Myslíte, že by nevoják Promopro Vondra (pravá ruka humanitárního mombardéra a kosher neoconů) odtáhl s dlouhým nosem ze senátu, stejně jako jarmulkář (odkláněč dotací pro své divadlo) Töpfer a Senát přestal být arogantní věrchušce (potom, co je levice na hraně dosažení ústavní většiny) k smíchu???


Nic z toho by se nestalo, nic z toho by NEBYLO.

Národ by se ještě více sklonil a upadl do ještě hlubší pasivity, která tak vyhovuje současnému státnímu a církevnímu establishmentu a které vy jste obrazem... Vodra s Töpferem a další ptáci, by se na vás dále šklebili ze Senátu a jediné, co by vám zbylo, by bylo pokračovat na internetu v nadávání na poměry a v mokrém snění o lepším Systému...


A Okamura? Pamatujete, co mi blahé paměti odpověděla pí.Jarmila (v debatě o domácím násilí) na jeho adresu?

Co uděláte, pokud stihne Okamura sehnat hlasy a zapojí se do přímé volby? Budete sedět doma na prd-li a pomůžete tím ke zvolení jarmulkáře Fishera nebo bojovníka za pravdu, lásku a demokracii v Iránu, Zemana?

NEBO se přece jen probudíte, přestanete být farizejům a kabale za pitomce a pomůžete do prezidentského úřadu konečně někomu nezávislému, někomu, kdo není připosr-ný a nekolaboruje s pokrytci, jako je podle všech signálů férový a levicově smýšlející Tomio Okamura? (btw, abych nezapomněl, ještě padá v úvahu Remek, pokud se rozhoupe a komunisti jej do přímé volby nominují, co vy na to?)Tak, hor sa chlapci/holky mojho rodu, a Peace s vámi, váš kamarád,

jansmith[smích]

277737

24.10.2012 16:13

RE: Lidi brzděte.

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277737

Vlastne,..... kdyz to clovek pozorne cte co rikate, musi uznat ze to stoji za uvahu. K cemu jsou v dnesnim svete nejake 'rasove' predsudky enyvej? Vzdyt jsme vsichni jen lidi a kdyz nekdo chce neco pro nas udelat (a navic evidentne nezavislej a to i ksichtem), proc mu nepodat ruku? Vypada to jako malej zazrak.

277740

24.10.2012 18:46

RE: Lidi brzděte.

kavol 209.?.?.?

Reakce na 277737

nó, já bych Remka bral - co jsem si dělal nějaké ty testy hlasování, tak s ním mám dobrou shodu

ale ježto je to (asi?) férovej chlap, tak řek, že do volby nejde ... teda když jsem se o něj naposled zajímal - názory se můžou měnit, že

277752

24.10.2012 19:02

RE: Lidi brzděte.

steve 174.?.?.?

Reakce na 277752

.. no prave. At bude brezydendem kdokoliv - jedno je jiste. Furt to bude z jednoho kyble ..., - z kyble vendosracek.

277753

25.10.2012 20:58

RE: Lidi brzděte.

fohat 194.?.?.?

Reakce na 277753

milý STEVE,Slunce v duši....poslední odborník na počasí,který nechtěl LHÁT v televizi o klimateroristech,tak raději zmizel do přísného soukromí...Přemýšlejte studenti o tomto prezidentovi ČR,kdyby se ZAPOJIL,jak říkávali soudruzi v padesátých letech.... [chechtot] [chechtot]

277839

25.10.2012 11:15

RE: Lidi brzděte.

JaneSmith 193.?.?.?

Reakce na 277737

Budu upřimná. Myslím si, že diskuze je téměř zbytečná, protože každý už je prakticky rozhodnutý. Přesto napíšu několik svých osobních názorů v naději, že pomůžu dobré věci:

1) Je lepší riskovat osobní pověst, než nedělat nic. Proto jsem například vstoupila do KSČM, ačkoli jsem tím pro některé lidi prakticky přestala existovat.

2) Je lepší volit, než nevolit. Pan Okamura, jako podnikatel, možná není právě moje krevní skupina, nejsem si jistá s jeho levicovým smýšlením (jestli nejde o populismus), i když s mnoha jeho názory bych souhlasila. Naproti tomu, s morálními vlastnostmi a smýšlením jeho protikandidátů si jistá jsem. Pan Fišer by nás nejraději zakázal (KSČM), ačkoli je bývalým členem KSČ. Škoda, že nemůže zakázat i vlastní minulost. Pan Zeman je člověk proslulý svými vtipnými bonmoty, ale pro mně je to takový druhý Václav Klaus, který měl, na rozdíl od skutečného Klause, větší smůlu. S klidem by nechal vybombardovat Írán a svět by zavlekl do válečného konfliktu. Takže, abych to shrnula:

Budu volit pana Okamuru, pokud KSČM nepostaví vlastního kandidáta (Vladimíra Remka), kterému bych dala přednost. Pány Fišera ani Zemana nepovažuji za slušné lidi.

3) Mám ráda Asii a v ní Japonsko a Čínu (přestože jde o země vzájemně dost kulturně odlišné - což z dálky, z českého pohledu, tak nevypadá). Upřímně lituji, že některé problémy u nás nelze řešit v duchu starých samurajských obyčejů. Gaunerů a různých slizkých lidí by u nás výrazně ubylo. (Asi naivní představa, tuším to, ale jelikož je neuskutečnitelná, mohu ji v sobě hýčkat. Kdyby moje strana získala moc, asi bych byla o dost opatrnější [smích] .) Líbí se mi asijské zaujetí pro věc, kterou člověk aktuálně dělá, to soustředění a koncentrace, nutná pro úspěch. Také schopnost obětovat své osobní pohodlí a smysl pro čest. Tyto morální vlastnosti by nám, Čechům, prospěly. Na jiné, tradiční asijské společenské atributy, jsem však příliš rovnostářská.

4) To, že v českém národě posledně jmenované morální vlastnosti chybí, se projevilo v předchozích parlamentních volbách. Lidé věděli, že volí pravicové darebáky (ODS, TOP09, VV), ale naivně si představovali, že na zamýšlených zlodějinách budou mít podíl. Tradiční české rovnostářství, spolu s chybějícími morálními zásadami (když může krást Franta, proč bych nekradl/a já), je smrtící koktejl, takový politický metanol, který nás vede všechny do záhuby. Dokud si budeme vzájemně podrážet nohy, místo abychom byli spolu solidární, nikdy u nás dobře nebude. Nemám ráda kapitalismus, protože si myslím, že právě na okrádání většiny úzkou skupinou lidí je založen, ale nejhorší je, když věcem chybí jejich meze a správná, rozumná míra.

5) Naopak, mám ráda taoistické přísloví, kterého se snažím držet: Kdo zná míru, nesetká se s nezdarem.

277817

28.10.2012 7:11

RE: Lidi brzděte.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277817

Myslim, pani Jano, ze jste zvolila nejlogictejsi nahled na vec. Libi se mi srovnavani jednotlivych kandidatu, i kdyz mam naopak vyhradu k vasi sympatizaci k panu Remkovi. Ale je to vase vec.
Ani mne se pan Okamura nejevi jako uplne idealni clovek, ktery by mel panovat z Hradu, ale kdyz z meho pohledu neni mezi kandifdaty vhodnejsi clovek (president je mj. velitelem vsech ozbrojenych slozek s moznosti vyhlasit vseobecnou mobilizaci...; to je Neco - to Neco je doslova nutne napsat s velkym "N" ), co mnoho lidi nedocenuje, ale poskytnout tuto pravomoc ostatnim kandidatum se rozpakuji. A to, ze by z Prazskeho Hradu vladl castecny Japonec, mi tolik nevadi, kdyz si uvedomim, kym byli Lucemburkove, Habsburkove ci Jagellonci.

277980

25.10.2012 15:49

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 277737

Pane Smith výborně, pěkný názor. Za ubožácké řeči typu:
- "je to jedno, stejně se nedá nic dělat"
- "žijme si svůj život a je vynechme"
- "buďme nezávislí na systému"

aneb de facto: "buďme jim vydaní napospas",
by se mělo VĚŠET! [bliji]

277825

25.10.2012 17:14

RE: Lidi brzděte.

Ovčák bezmozků 171.?.?.?

Reakce na 277825

Takže jinými slovy: ti, co nepojedou se systémem, nebudou ho neustálými volbami podporovat a nedej bože si budou žít po svém, ti by měli viset. A je to venku.

Jste bolševik, fašista, nebo jen katolík? Tyhle party mají totožné názory.

277829

25.10.2012 21:46

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 277829

(Cenzurováno, neurážejte diskutujícího, editor), odpovídám ti ano, ti co ignorují okolí, myslí jenom na sebe, žijí ve svém akvariu, by jinak ani dopadnout neměli. Jaký je jejich smysl, nebo přínos? Existuje jeden svět, a z toho prostě neutečete, i kdyby jste se zabarikádoval v betonovém bunkru se všemi nesmysly co nabízí survival. To Vy se snažíte situaci sobecky řešit rezignací, útěkem k budování chalup se samozásobením zahrádkami, odstřihnutím od systému, nebo co. To už tu ale přeci bylo, nevzpomínáte na zlatý totáč? Svět Vás stejně dožene, ať chcete, nebo ne. Není chytřejší rovnou změnit systém pro všechny? [chechtot]

277843

25.10.2012 18:29

už se konečně probuďte

dvjv 199.?.?.?

Reakce na 277825

za takovéhle "pěkné názory" by ses měl pověsit sám, za to neustálé vytváření dojmu, že se tu potlouká spasitel, co vezme za stádo odpovědnost a všechno za ně vyřeší... problém je, že toto přemnožené stádo smithů je už úplně všude a nelze před ním nikam zmizet

277830

25.10.2012 18:49

RE: Lidi brzděte.

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 277825

sám seš ubožák a pitomec
na pospas jim seš vydán už ted protože jak ten pitomec se snažíš hrát podle jejich pravidel
jediná možnost jak z toho ven je stanovit prostě jiná pravidla hry a hrát podle nich jenže to by chtělo samostatně myslet což většina dobytka které si říká lidstvo nesvede a tak se čeká na spasitele nebo se prostřednictvím voleb volí spasitel
já nevolím nejsem vůl

277831

25.10.2012 22:06

RE: Lidi brzděte.

pepazdepa 74.?.?.?

Reakce na 277831

Je to jako v businessu

KDO SE BOJI, SERE V KOUTE

Pokud se cesi nenauci vycenit zuby .. treba volbou komunistu .. bude s nimi pravice vyjebavat, protoze oni potrebuji pouze otroky - levnou pracovni silu, jsou priliz nenazrani a nekteri i hloupi aby jim doslo ze az to kvuli nich klekne, vsichni neutecou jako Bakala do USA. Takze nici vlastni zem, vlastni trh, potraviny hnus nebo metanol, vsechno jedno...

Idioti vubec nechapou, ze kdyz ty lidi odrou na kost, znici zaroven i vnitrni trh na cokoliv, protoze nakonec budou vsichni setrit tak, ze budou prezivat. Takze nejen zniceny trh, ale jako bonus blbe nevzdelane deti, drogy, kriminalita, ghetta.

277846

24.10.2012 15:18

Vzhled

mihulka 109.?.?.?

Jistě, člověka nelze hodnotit pouze podle jeho vzhledu. Tím je ovšem míněno vzhledu, tak jak se narodil, protože za to dotyčný opravdu nemůže a "matka" příroda mívá roztodivné "nápady" a vrtochy. Za to, že se někdo nechá zmodřit od hlavy až k patě, za to příroda už opravdu nemůže, je to skutečně věcí jen a jen soudnosti nositele zmodření. Žijeme v naprosto jiném kulturním prostředí než zmodřenci, tam, je to jejich umění opodstatněné a má i své staleté tradice, něco jim to sděluje. V našem kulturním prostředí to zmodření také něco sděluje, že jeho nositel, i když je třeba na úrovni renezančního myslitele a všestranný umělec, nemá sebemenší vůli, chuť včlenit se a být součástí nějakého celku, ale demostrativně a okázale se sám vylučuje ze společenství ve kterém žije. Pokud mu tento život vyhovuje, nic proti jeho gustu, je to jen jeho věc. Kde ale sakra bere tu opovážlivost domnívat se, že svou vzhledovou "jedinečností" zavdává podnět být prezidentem lidí, kterými jinak zjevně " pohrdá" ?!

277738

24.10.2012 17:01

otázečka na Vladimíra.

Pacholíček. 77.?.?.?

Pane Stwora, mohl byste mi prosím vysvětlit jak se Vám tam v tom seznamu mezi těmi ptáky ocitl Cibulka? Předem děkuji.

277743

24.10.2012 18:05

RE: otázečka na Vladimíra.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 277743

No však je také kandidátem, ne? Kromě toho je mentálně 30 let zpátky.

277749

24.10.2012 17:31

keby som bol Čech...

pravicový boľševik 87.?.?.?

... asi by som sa nebál voliť tohto Japonca. Trochu ma ale irituje to pocikávanie sa v detstve - nebude z neho krutý diktátor, keď dostane do rúk moc?
Ako mladého ho odvrhlo Japonsko - vlasť, na ktorej náruč vsádzal a spoliehal sa. Takéto odkopnutie nikomu psychicky neprospeje.
Je cieľavedomý a veľmi veľmi ctižiadostivý. A práve ctižiadostivosť by podľa môjho skromného názoru nemala byť súčasťou výbavy žiadneho politika. Ak sa ako smetiar (popelář) chcel stať úspešným podnikateľom, musel veľakrát ohnúť chrbát a hovoriť a robiť, s čím nesúhlasil a čo sa mu bridilo. Teraz už si môže povedať skoro čo chce (nech skúsi spochybniť 6 miliónov, ak je frajer), tá jeho rétorika veľmi ľahko môže byť populizmus na tej správnej, aktuálnej vlne, lebo aj slepý vidí, že na scéne sa momentálne nevyskytuje ani jednooký medzi slepými.
Aby som nezabudol - je Okamura členom Rotary klubu? [zahanbení]

277745

24.10.2012 18:11

RE: keby som bol Čech...

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 277745

Pane PB, nevim co Vy vite o zivote v Japanii.... verte mi, oni by se opravdu s nejakym (s prominutim krizencem) vubec nebavili. Znam jednoho Cecha a ten si tam vybral zenu... no jakou jinou nez mistni. Jeho rodice tam vazili cestu pres ocean a vite co? Ti jeji rodice se s nimi nechteli vubec bavit. Proste kdo neni Japonec je smeti, ma-li to stesti ovsem.

Pan Okamura je zcela neco jineho. Vlastne, on se doslova "vytvoril" na cloveka noveho druhu, rekl bych doslova nad-narodniho. Mudroshtrak tady nadhazuje byvaleho presidenta Peru - to s tim nema co delat. Ten Okamura musel set-sakramentsky zabirat a mel by byt vsem (lenivym a navykove vymluvu hledajicim) Cechum (a Slovakum) zarnym prikladem. Konecne mame dobry vzor. Jen muj nazor.

277750

24.10.2012 17:47

ľudkovia -

timur 85.?.?.?

- ale predsa nikto z vás žiadnu voľbu v skutočnosti nemá - vyberáte len z tých kariet, ktoré vám predložia iní - nemáte žiadnu ale žiadnu možnosť voliť čokoľvek

277747

24.10.2012 19:11

závěr se nepovedl

JPG 77.?.?.?

Konfucius by Číňan a jeho filosofické učení byla čínská záležitost.
S Okamurou a Japonci má pramálo společného.

Jinak ovšem proti T.O. nemám závažnějších námitek.
Určitý stupeň samolibosti a sebeprezentace mají všichni muži, podstatné je aby se to příliš neujalo a nadmíru nerozbujelo.

Prezidenta jako instituci nepotřebuju, veškeré argumenty pro provozování prezidentství jsou pouze přáními, .. cargo efektem. ( "když budeme mít báječného prezidenta, tak se i my budeme cítit báječně" ) ..Hovno.

Kdyby tento stát fungoval a místo kašparů by exekutivu řídila náhodně losovaná skupina občanů ČR, nikdo by po prezidentovi ani nehlesl.
Tyjátr s prezidentováním je naprosto mimo mísu.

Racio se stalo trvalou obětí vyprázdněných tradic.

277756

24.10.2012 20:10

RE: závěr se nepovedl

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277756

Pokiaľ dobre viem (som na 95% istý), tak Kunfucius bol počas šógunátu ( a pred ním) bol zaradený medzi veľkých čínskych klasikov a ako taký bol povinný predmet pre budúcich úradníkov šógunátu ( v podstate každý učenec/filozof poznal aspoň z časti jeho učenie).

Keďže Meidži reštaurácia bola len výmena vládnych klanov u moci (2. svetová vojna a porážka v ňom len zmenila pravidlá, stále sú pri moci tie isté klany), a Japonci sú veľmi tradicionálny, tak vplyv Konfúcia je stále veľký.

277764

24.10.2012 20:04

OT Pro pana Stworu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Zdravím, jsem z okresu Opava a žádné Kundice ani Kundičky neznám a považuji to za trapný vtip od neznámého autora. Prosím, aby jste tuto fotku stáhnul, ev. zjistil, co a jak.
Ev. si projedte trasu 11 kolem Opavy po mapě... http://www.mapy.cz/# Děkuji..

277763

24.10.2012 23:27

RE: OT Pro pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 277763

Nemáte smysl pro nesmysl. Samozřejmě, že nejde o Opavsko, troufla bych si vsadit se, že jde o ceduli na Rudné, takové průtahovce Ostravou, konkrétně ze směru od Havířova. Máme zde Kunčice a Kunčičky. Zbytek je "fotošop". Mně to přijde docela vtipné. Stejně jako ukazatel nacházející se v okrese Praha - západ, na němž původně stojí Rudná a Chýně a kdosi to "dofotošopoval" do podoby Nerudná Tchýně.
Nu a ještě než jsem toto vypustila do světa, tak jsem si "zamapovala" a onen ukazatel se zřejmě nalézá zde. [mrknutí jedním okem]

277787

24.10.2012 20:15

Názor, na Tomio Okamuru?

jansmith1984 93.?.?.?

Chcete si, přátelé a kamarádi, udělat na kosher sračkometech a šeptandě nezávislý názor na Tomia Okamuru? Kdo a jaký je, jak se vyjadřuje a jaké má názory???

Tak tady je pár náhledů. Mrkněte:


Proč je dobré kandidovat na prezidenta.


Tomio Okamura v Hydeparku o (ne)rasizme.
- minorita by si neměla pouze stěžovat a natahovat ruku, ale ukázat, že je společnosti prospěšná -

Tomio Okamura - Za-pravdu-se-už-začalo-zavírat.
- o zlodějích a řidiči Smetanovi, kterého zavřela manželka I.Langera, další důvod, proč jít do politiky -

Uh. Brod: Představitelé radnice přivítali Tomia Okamuru.
- propagace Zlínského kraje -

Bolatice: Tomio Okamur, beseda (16.9.2011).
- původně v obřadní síni, nakonec pro velký zájem se akce konala v kulturním domě -

Úspěšný podnikatel TOMIO OKAMURA potvrzuje, že nebude nikdy vstupovat do politické strany.
- tento výrok veřejně prohlásil úspěšný a oblíbený Tomio Okamura na Slovácku v Hluku -

Tomio Okamura - účast na soutěži menšiny mezi námi - MNM 2010.
- Nemá smysl naříkat a stěžovat si, je třeba se snažit -

42. díl ONE MAN SHOW - Tomio Okamura.
- kdo je ten kluk, kde se vzal a jak se dostal do TV -

Tomio Okamura - Show Jana Krause (11.5.2012).
- jediný šikmooký Moravák na světě -Dobrý obraz a čistý zvuk a Peace,

jansmith[smích]

277766

24.10.2012 23:13

Okamura ano!!!

ludy 78.?.?.?

Jestli je treti uz to neco znamena ne a mozna by sme jako narod meli volit slusnost... potrebujem ji...prinese nam sem penize bo vi jaci sme... sice vetsina svine, ale kdyz mame penize jooo to sme kralove...

277784

24.10.2012 23:15

koho vlastně citujete?

DrZloun 89.?.?.?

"věřím jen průzkumům, které si zfalšuji sám" neřekl Churchill, ale Dr Gebels rozšířil, že to řekl právě on

277785

5.11.2012 22:32

RE: koho vlastně citujete?

DrZloun 89.?.?.?

Reakce na 277800

http://www.statistik.baden-wuerttemberg.de/Veroeffentl/Monatshefte/PDF/Beitrag04_11_11.pdf

278459

25.10.2012 11:50

RE: koho vlastně citujete?

steve 174.?.?.?

Reakce na 277785

... ten Dr. Gebels delal doktorat v Plzni, proto ma takove vysoce kvalitni mysleni .., .. na to je jenom Plzen ! Tam uz "vydoktorovalo" tolik gebelsu, ze kdyz k nam prijede ten milion z Gebelsova - tak to v nasem Gebelslandu ani nepozname ...

277819

25.10.2012 15:23

Zkuste mrknout třeba semhle

Fruník 77.?.?.?

http://janpapez.blog.idnes.cz/c/239013/Tomio-Rocky...

To vypadá docela zajímavě - nepodléhejte meidální masáži, opravdu si myslíte, že by někdo, kdo není jejich dostával takový prostor v médiích?

277824

25.10.2012 16:22

RE: Zkuste mrknout třeba semhle

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 277824

A já bych měl ještě jeden zajímavý dokument:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-r....

Zdá se, že o tom pánovi vzniká poněkud jiný obraz. Možná bych měl ten článek revidovat.

277826

25.10.2012 19:32

RE: Zkuste mrknout třeba semhle

jansmith1984 109.?.?.?

Reakce na 277826

Kolegové Fruniku a Vladimíre, co se týče Okamury, tak zopakuji bonmot viz. výše: (ve svých soudech) brzděte....[smích]


Vyčkejme, co se bude dít dál a jak se bude Okamura chovat v reálné politice. Zatím je senátorem a ohledně kandidatury na prezidenta se uvidí... Je jasné, že pokud by se mohl začít proti modré kosher mafii vymezovat, tak věrchuška nasadí do boje své investigativce ve sračkometech, aby jej nějak před voliči spláchla..... když už kurňa musi byť ta přima volba, ni?..[smích] ....

Nenechme (konspiracemi za každou cenu) cloumat svým majestátem a raději se zaměřme na reálný průser madame, bojovnice proti korupci, Peak, která nepřiznala v čestném prohlášení pár jistně čestně nabytých melounů a briskně přehodila zodpovědnost na svou účetní....[velký smích]A když už na Zvědavci musíme řešit pro různé průsery minulost, tak neřešme (zejména odsudky) a nemějme tolik strach, z budoucnosti... Setrvejme raději v jediném okamžiku, který je v našem životě reálný a to je přítomný okamžik.....

Btw, na Frunikuv odkaz reagoval trefně v diskuzi pod článkem jeden pisatel následovně a myslím, že docela trefně:

Tomasxiv 20.5.2012 14:07
------Kazda osobnost ma i svoji kritiku.
Fakta v clanku nejsou zadne novinky, a jsou nicnerikajici. Navic po precteni knih Tomio Okamury zjistime, ze jeho PR byla snaha o politicky lobing. Tomio Okamura diky sve praci s medii a politiky ziskal co chtel. Autor clanku evidentne zavidi anebo je pohorsen, ze se prave jemu nepodarilo neco podobneho. Sam autor uvadi ze se prace TO dotkla jeho osoby i jeho rodiny, co tim autor vlastne myslel? Zeby prima konkurence? Prisel autor diky TO o praci ci svoji cest? Ve svych knihach pan Okamura sam zminuje kontakty s ceskymi politiky a popisuje take, proc se s nimi schazi. Vyse uvedeny clanek vnimam jako snahu ocernit neci jmeno z pouhe nastvanosti.

Zda je postup TO spravny, je "nekonecna" otazka, na kterou si musime odpovedet kazdy sam. Podle meho nazoru je TO velkym clovekem se svymi cily a sny, za kterymi jde a nefnuka jako mnoho ostatnich.
------

Mimochodem, další potenciální kandidát Vladimír Remek, kandidaturu podle info sračkometů nepřijal, takže už mnoho možností k výběru (pokud nechcete na Hradě jarmulkáře Fishera nebo humanitárního bombardéra IRÁNU Zemana) nemáte. Paní Jarmila předpověděla výhru Zemana, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.


Takže, take it easy a Peace se všemi,
váš kamarád,

jansmith[smích]

277834

25.10.2012 16:24

Vypálit jim rybník?

dvjv 46.?.?.?

Ale komu? Na člověka, který se ani ne před rokem dušoval, že s politikou nechce mít nic společného, prý to málo sype [překvapení], celkem snadno otočil, že by to přece jen mohlo sypat? [velký smích].
A co když mají exekuce dotažené do dnešní podoby (a ještě vydatně dobarvované médii) jen přispět k výraznější radikalizaci a pomoci se politicky profilovat ambiciózním a začínajícím figurám, dobře využitelným pro jejich nejisté zázemí, pohnuté dětství, multikulturní vizáž atd., atd.. Pokud bych byl kádrovákem u tajných služeb, tak okamura by mi přišel jako ideální politický nástroj navozující dojem "čerstvého větru" při pokračující fašizaci.

277827

26.10.2012 2:56

Také mne tento článek a následná diskuse spíš motivovaly k nevolbě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 277827

dotyčného (proti jehož rasové směsi toho mám méně než Japonci), zejména pak rozhodl vyčerpávající odkaz, kde jsou hodny pozornosti výsledky jím přímo vlastněných společností.
Pozoruhodná je pasáž, kde pro (jím nevlastněnou) Miki Tour agitoval japonské cestovky, ačkoli prý neměla kancelář ani telefon, což je následně vydáváno za "sázku na poctivost".
Pokud to není další z na můj vkus až přiliš dlouhého zástupu nastrčenců (proč by se s ním jinak paktovali profláklé, ba i zkorumpované, postavičky "napříč politickým spektrem" ), čeká ho nejspíš osud jeho senátorského předchůdce, který rovněž (zpočátku úspěšně) fušoval do cestovního ruchu a který se místo exotického zjevu honosil alespoň deviantními spády .
Jo, a těch povídaček, abychom počkali a dali šanci kdekomu, kdo byl plutokraty strčen na scénu, jsem už za těch 23 let slyšel ... s lidmi systému skutečně nebezpečnými se mediálně jedná úplně jinak.

277853

26.10.2012 19:45

Doprdele !

Satanist 75.?.?.?

Tak jsem na ty kandidaty uchazejici se vo Hrad cumnul a musim konstantovat smutnou pravdu a to, ze co kandidat to hajzlik kterej klidne bez mrknuti vokem zaproda celej narod! A taky me kdyz sem si ty kandidaty skatulkoval podle fakt a cinu napadlo aby se pak z toho hajeni zajmu lidi v ceskym krateru celej narod nakonec neposral!

277909

26.10.2012 23:25

RE:tahají je jako králiky z klobouku(tedy media)

slak 77.?.?.?

Reakce na 277909

Souhlas,zájmy lidí kandidáty určitě nechávají spát.Dydlovat umí a dydlace jako samotvorná činnost nesmyslných dydlací jim stačí bez vyjímky.Doba dydlací pro nikoho a k ničemu,hlavní je přesouvání prostředků od těch co jich mají sotva zbytných k těm kteří je hromadí k vymařování exploatovaných.Skrytá dydlace kterou lidé prokoukávají,ale jde jim to obtížně a někdy přispívají k dydelnatosti tím že bohatí nebudou krást(mají dost cha cha),nebudou muset,když si to zlegalizují a jsou i tací k vůli tomu ani nespí,to mi věřte.Nevím kdo to v parlamentu řekl,kradou ani přestávku nedrží.Jde to obecně vztáhnout na tuto dobu v politice,byznisu,kasínovém kapitalismu,což je současný termín pro systém a o bankovnictví pomlčím nemám dost slov,jakýchkoliv.

277925

27.10.2012 16:49

nn

pietroo 178.?.?.?

Na této prezidentské kampani se hezky ukazuje jak mají sionisté média totálně pod kontrolou. Fischera nám cpou horem dolem. A Zeman, pokud chce mít aspoň nějakou šanci, tak musí okatě podporovat Izrael, zabíjení v Iránu, nebo dokonce nadávat svým potenciálním voličům -odpůrcům restitucí církví (katolické a židovské...), že jsou jako "arijský boj". Dělal by někdo z vás takovou předvolební kampaň? Je hloupý? Nadávat potenciálním voličům? Ne, je to stratég, ale musí lézt do zadku sionismu, ať už si soukromě myslí cokoliv,(a co si myslí ví jenom on sám), jinak by ho mediálně zlikvidovali. On je taková gojská dvojka, když nevyjde ten Fischer. Fischer, kterého nedávno přijal v USA dokonce sám velký kápo Kissinger, žijící legenda a spojka mezi rodinami elitářů a politiky. Hezky vidět jak ty židovské sítě fungují, jak mu propagandisticky pomáhají a on ví komu má být zavázán. Před nějakou dobou zase Zemana přijal Blair. Kámoši z Lion clubu.
Co se týká Okamury, zkusili ho mediálně zlikvidovat (že snad neplatil zaměstancům co měl, prostě si něco našli, o Fischerovi samozřejmě mají novináři zákaz hledat a informovat), tím jeho popularita poklesla, teď se jim vrátil ale po senátních volbách. Tak uvidíme jak to budou řešit. Stávající politici se budou pokoušet navazováním osobních vztahů ("slušností" ) otupit jeho radikalitu. Média ho začnou označovat nálepkou "populista".
Proti Okamurovi nic nemám, akorát vlastně se mi nelíbí, když někdo má jako nejvyšší hodnotu "úspěch" a ten měří jen bankovním kontem. A ta křeč že někdo (v dětství) vyvržený chce za každou cenu cosi druhým dokazovat (aby ho brali mezi sebe), že není méněcenný mě taky upřímně řečeno moc nebere. Ale momentálně proti němu nic nemám. Ale nejsem naivka.

277957

28.10.2012 15:11

vy opravdu vážně diskutujete o Okamurovi jako prezidentovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

zvažujete pro a proti? to to už jsme skutečně v blázinci

278001

29.10.2012 5:07

RE: vy opravdu vážně diskutujete o Okamurovi jako prezidentovi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 278001

Vy budete jistě vědět o několik řádů lepším kandidátovi. Tak se předveďte!

278045

29.10.2012 0:43

Prosím pana autora,

Kdosi 64.?.?.?

aby si napřed udělal malý průzkum, když zmiňuje věci, o kterých viditelně nemá ani ponětí: "Okamura vlastní v Praze Lolita butik, kde se snaží prodávat oblečení ne nepodobné japonské komiksové postavičce Hentai."

Takto nějak vznikají názory, že manga je kreslené porno. A přitom říkat, že manga je porno, je to samé, jako říct, že všechny komiksy jsou kreslené porno.
Sice nebylo o manze v článku ani slovo, ale napsat, že japonské kreslené (a animované) porno (Hentai) je komiksová postavička ...

278037

6.11.2012 14:07

Kocourkov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Japonců si z mnoha důvodů vážím,ale tento podvraťácký kříženec a být prezidentem ČR?V Japonsku ho za jeho kříženectví nenávidí a tak se nasral k nám.Kurva Češi-to jsme opravdu taková hovada,že nám mohou teoreticky vládnout takovíto zmrdi a nebo retardovaní šlechtici???

278521

Příspěvků: 79

24.10. 06:19 MoUdrostrak  Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 07:55 coder  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 10:31 Dobrý katolík  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 17:45 pravicový boľševik  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 19:08 Dobrý katolík  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 21:43 Little  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
25.10. 01:32 p.  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
26.10. 18:36  RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata
24.10. 09:05 osa x  2. kolo : Franz vs. Okamura - to bychom ale museli vyměnit elektorát
24.10. 09:25 Stokrát okradený  Stokrát okradený
25.10. 12:40 dvjv  RE: Stokrát okradený přesto nenpavený
24.10. 10:17  Tentokrate lze pro zmenu s clankem pana editora souhlasit
24.10. 10:38 Tsignotschka  hehe,
24.10. 11:09 kerob  RE: hehe,
24.10. 12:28 Peptalkin  RE: hehe,
24.10. 13:14 Viny  RE: hehe,
24.10. 17:57 pravicový boľševik  RE: hehe,
25.10. 10:17 baba_Blažková  RE: hehe,
24.10. 16:14  RE: hehe,
24.10. 15:48 janko  RE: hehe,
24.10. 22:09  RE: hehe,
25.10. 10:14 Tsignotschka  RE: hehe,
24.10. 11:18 Tsignotschka  a jedna otazecka na pana Stworu
24.10. 11:35 baba_Blažková  RE: a jedna otazecka na pana Stworu
24.10. 20:32 meloun  RE: a jedna otazecka na pana Stworu
25.10. 10:18 Tsignotschka  RE: a jedna otazecka na pana Stworu
24.10. 11:38  Český prezident nemá z ústavy skoro žádné pravomoci
24.10. 12:16 Janeček  Další židovský balónek
24.10. 19:13  RE: Další židovský balónek
24.10. 12:23 JIří Havel  Názor
24.10. 12:31 govind  Vladimíre
24.10. 12:53 WAZARI  názor
24.10. 14:05 N.Z.  RE: názor
24.10. 13:04 fohat  i byl jeden takový pan Fischer
24.10. 14:05 Hrad  Jak vypadají jablka v prázdné ledničce?
24.10. 14:33 mkadlec  Okamura
24.10. 19:03 Hrad  RE: Okamura
25.10. 10:14 mkadlec  RE: Okamura
24.10. 15:04 jansmith1984  Lidi brzděte.
24.10. 16:13 N.Z.  RE: Lidi brzděte.
24.10. 18:46 kavol  RE: Lidi brzděte.
24.10. 19:02 steve  RE: Lidi brzděte.
25.10. 20:58 fohat  RE: Lidi brzděte.
25.10. 11:15 JaneSmith  RE: Lidi brzděte.
28.10. 07:11  RE: Lidi brzděte.
25.10. 15:49 Aleš Krejčí / Brno  RE: Lidi brzděte.
25.10. 17:14 Ovčák bezmozků  RE: Lidi brzděte.
25.10. 21:46 Aleš Krejčí / Brno  RE: Lidi brzděte.
25.10. 18:29 dvjv  už se konečně probuďte
25.10. 18:49 aristokrat  RE: Lidi brzděte.
25.10. 22:06 pepazdepa  RE: Lidi brzděte.
24.10. 15:18 mihulka  Vzhled
24.10. 17:01 Pacholíček.  otázečka na Vladimíra.
24.10. 18:05 Vladimír Stwora  RE: otázečka na Vladimíra.
24.10. 17:31 pravicový boľševik  keby som bol Čech...
24.10. 18:11 N.Z.  RE: keby som bol Čech...
24.10. 17:47 timur  ľudkovia -
24.10. 19:11 JPG  závěr se nepovedl
24.10. 20:10 Oracle  RE: závěr se nepovedl
24.10. 20:04  OT Pro pana Stworu
24.10. 23:27 baba_Blažková  RE: OT Pro pana Stworu
24.10. 20:15 jansmith1984  Názor, na Tomio Okamuru?
24.10. 23:13 ludy  Okamura ano!!!
24.10. 23:15 DrZloun  koho vlastně citujete?
25.10. 03:29 Vladimír Stwora  RE: koho vlastně citujete?
05.11. 22:32 DrZloun  RE: koho vlastně citujete?
25.10. 11:50 steve  RE: koho vlastně citujete?
25.10. 15:23 Fruník  Zkuste mrknout třeba semhle
25.10. 16:22 Vladimír Stwora  RE: Zkuste mrknout třeba semhle
25.10. 19:32 jansmith1984  RE: Zkuste mrknout třeba semhle
25.10. 16:24 dvjv  Vypálit jim rybník?
26.10. 02:56  Také mne tento článek a následná diskuse spíš motivovaly k nevolbě
26.10. 19:45 Satanist  Doprdele !
26.10. 23:25 slak  RE:tahají je jako králiky z klobouku(tedy media)
27.10. 16:49 pietroo  nn
28.10. 15:11  vy opravdu vážně diskutujete o Okamurovi jako prezidentovi?
29.10. 05:07  RE: vy opravdu vážně diskutujete o Okamurovi jako prezidentovi?
29.10. 00:43 Kdosi  Prosím pana autora,
06.11. 14:07  Kocourkov

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 0

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 0

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 1

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 15

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 731