Diskuze k článku

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Příspěvků 123

3.10.2012 5:56

no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

padesát na padesát, tedy kolik jen mužů jejich násilné ženy ubily, kolik jich chodí i v létě s dlouhými rukávy a rolákem, kolik mužů znásilněných opilými ženami může jen ve skrytu plakat.Asi stejný poměr jako násilí fotbalových fanoušků a násilí ctitelek blbostí paní Pilcherové. Některé ženy opravdu jsou takové, že obviní muže z násilí ba i násilí na dětech jen proto, aby dosáhly svého, získaly zcela děti,aby potrestaly muže za skutečné i vymyšlené hříchy. Takových žen je nesrovnatelně méně nežli násilných mužů, systém vyšetřování má možnosti jak jejich manipulaci odhalit nejméně v 99 procentech případů a samozřejmě takové manipulátorky i potrestat. Skutečnost že většinou děti do své péče získá žena podle mne souvisí zejména s tím, že do rozpadu vztahu také ta žena o děti většinou a někdy výhradně pečuje. Muž, který i v době harmonického vztahu chodí pro děti do školky a vodí je tam i k lékaři či do školy, sousedé ho vidí obvykle věšet prádlo, uklízí a vaří nikoliv jednou za uherský rok, ale zpravidla má samozřejmě větší naději získat děti než manželka politicky či ekonomicky velmi angažovaná nebo také společensky, která tuto péči na manželovi nechá. Je to samozřejmě proto, že ti, kdo se o děti starali až dosud, prokázali, že to zvládnou a je dobře, pokud se mohou starat i nadále.S diskriminací to nemá co dělat, jen s podílem mužů na výkonu domácích prací

276247

3.10.2012 8:01

RE: no, to je převratné zjištění

mapclo 193.?.?.?

Reakce na 276247

Naprosto nemůžu souhlasit s tím co píšete.
Hlavně poslední věta s podílem mužů na výkonu domácích prací. Ženy víceméně pod pojmem domácí práce vidí pouze starání se o děti, vaření, žehlení a praní. Pravdou však je, že kdo bydlí v rodinném domě a má např. zahrádku, tak ví že prací které je třeba udělat je mnohem více. Jenomže tyto práce ženy jednoduše nevidí, protože je nikdy nedělaly. A to že dělají jenom určitý druh prací jim má dávat výhodu ve výchově dětí? Proč?
Stejně postavený argument může být, proč má dítě být s matkou když matka neumí vyměnit čerpadlo ve studni a tedy na co jí je, že umí dítěti uvařit, když jí nepoteče voda. Přesně takhle manipulativně stavíte argumenty.
O vašem manipulativním charakteru svědčí i to, jak ráda přiznáte, že muž který chodí pro děti do školky, věší prádlo, vaří, atd. tak má samozřejmě větší šanci na získání dětí do péče. No tak dle Vás má chlap udělat práce na baráku, v dílně, v garáži jako odpočinek si dát zahradu a pak ještě vařit a věšet prádlo a samozřejmě mimo to normální zaměstnání? Chápu, že takovýmu volovi byste milostivě nějaký ty práva i přiznala, protože žít s ním musí být tak pohodlný. A že jsou takový případy občas vidět.

Názor, že systém vyšetřování má možnosti jak odhalit manipulaci v nejméně v 99% případů svědčí ve vašem případě zřejmě nemáte zkušenosti s prací orgánů činných v trestním řízení.
Vlastně mi přijde, že kromě plkání na forech nemáte zkušenosti s ničím.

276252

4.10.2012 9:35

RE: no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276252

nechci vás zklamat, ale já jsem orgán činný v trestním řízení a ze své dlouhé zkušenosti čerpám.
Sám jistě víte, že váš argument s čerpadlem je jen demagogie jako vyšitá.
Bydlím na baráku, máme velikou zahradu, pracujeme na ní všichni nebo taky nepracujeme, jak se chce. Srovnávat práce každodenní a nutné pro chod rodiny - vaření, uklízení - kolikrát jste třeba myl záchod?-starost o výuku dětí, jejich kroužky, docházku do školy či školky, praní... to uděláno být musí, čerpadlo se nepoláme každý den (většina z občanů ČR je stejně na veřejných vodovodech, ale každý den se jí a ušpiní). Pokud tyto práce nejsou hotovy, pak se dost na kočku, je-li posekaná zahrada.Neličte prosím české muže jako usilovné dříče, kteří padají na ústa při práci na baráku. Jednak jich většina bydlí v bytě, jednak takové práce, jako pověšení lustru, vyvrtání díry a pověšení poličky i obrazu zvládají ženy téměř beze zbytku. I když to není tématem hovoru (ten je o tom, proč ženy dostávají děti častěji do péče - no proto, že ji zpravidla častěji vykonávají) a o četnosti domácího násilí (je špatný vtip tvrdit, že je to půl napůl. Jsou muži, kteří nebijí, ale psychicky dostávají na dno stejně častí jako takové ženy? pokud ani, tak v tomto segmentu je to půl napůl. V typickém fyzickém násilí jsou to z 99 procent muži, kteří se ho dopouštějí a vy to dobře víte.

276432

4.10.2012 10:43

RE: no, to je převratné zjištění

osa x 193.?.?.?

Reakce na 276432

Vy budete ženská inkarnace státního orgána , to je dokonale evidentní z vašeho textu. Tím je řečeno VŠE.

276450

4.10.2012 17:49

RE: no, to je převratné zjištění

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 276432

Orgáne činný v trestním řízení zde je vysvětlení, proč jsi mimo mísu:
- Pověšení lustru, vyvrtání díry a pověšení poličky i obrazu ženy ve většině nezvládají. Možná Ty máš to štěstí na mužatku, ale jiní ne.
- Asi tomu nebudeš rozumět, ale domácí násilí by se v civilizovaných kulturách nemělo vůbec řešit. To bys ale neměl koho buzerovat..

Aleš Krejčí / Brno

276491

4.10.2012 19:00

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276491

V tom případě jsem mužatka.

276497

4.10.2012 19:11

RE: no, to je převratné zjištění

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 276497

Alebo politicky korektne napisane: vynimka potvrdzujuca pravidlo. [smích]

276498

5.10.2012 2:09

RE: no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2.?.?.?

Reakce na 276497

Mužlatka to jsi. Německé chlapy z větší části nechali německé ženy, ať si robí co chtějí. Kdo na to trochu má, radějí si vezme filipínku, thaiku, vietnamku, o ruskách a pod ani nemluvím.
Tak bychom to měli udělat i v Česku, ať potom "hrdá Češka" odfrčí za svým milovaným třeba do Afriky, tam ji dají poznat její místo.
Akorát nás potom ušetřte těch srdceryvných příběhů jak jste odtud utíkali, jak děti jsou "tam", jak nakonec tu přivezete celý africký kmen, po "příbuzenské linii".

276520

5.10.2012 6:36

RE: no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276520

koukám, že vás žere, že mýtus o mužské nadřazenosti se už zbortil, s vrtačkou, s rýčem, se šroubovákem umějí ženy pracovat zcela běžně, pokud tuto práci vyžadují od mužů, snad proto, aby ti udělali aspoň něco. Jinak k těm cizinkám, vzhledem k tomu, že jen málo žen není hrdých na to, že ženami jsou a to i Thajky, Rusky a Filipínky, bude jistě trvat jen pár týdnů či měsíců, jak se rozkouká a jak získá vzdělání a práci, kdy sama si získá místo na slunci.Jestli potřebujete služku, tak si ji prostě najměte, jestli potřebujete jen sex, tak si ho kupte, jestli potřebujete lásku, přátelství a partnerství, pak musíte z hrušky dolů

276528

7.10.2012 9:01

RE: no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 276528

v závěru popisujete vlastně to jak si svět představují bohatí . A svět je stavěn jen pro bohaté. Všechno se dá koupit a přátelství? Šance na opravdové přátelství je největší mezi těmi co jsou na tom stejně dobře. A takových je málo. Ti co jsou na tom špatně, tak většinou i duševně jsou tak zdemolovaný, že nejsou schopni dobrého přátelského a intimního vztahu. Většina vztahů je založena na kšeftu. Já tobě to , ty mě ono. K tomu vašemu seznamu z druhé strany patří, chceš dítě? Tak si kup sperma v bance,nebo si někoho nejdřív ožer. Bílá rasa splnila úkol, početně půjde nyní dolů , protože v hlavách mají jen boj. Tenhle boj dokáže až za generace, to co konvenční zbraně za roky.

276678

7.10.2012 15:58

RE: no, to je převratné zjištění

petesv 2.?.?.?

Reakce na 276528

Takže to je pořád o tom, já o koze, vy o voze. Klidně ženské, vemte si vrtačky, třeba i sbíječky, běžte nosit klady na šachtě a polykat prach, když jste hloupé (taky vím, že to žádná nakonec neudělá, tak hloupá není žádná slepice, dřístat - není to samé co nosit pytle). Moje představa ženy to není a nebude. Z vašeho pohledu jsem úchylný.
Já ale mluvím o tom, že "emancipace" překročila všechny rozumné meze, a zvrtla se v něco jiného. Dnes je třeba chránit chlapy v tom matriarchátu, co jste si tu nenápadně vymohly.
Takže tu opakovaně nemluvím o profesích, výplatách, vrtačkách atd, ale že čeho je moc, toho je příliš. Feministky dokončily rozklad tradiční evropské rodiny a jenom zamilovaný chlap přehlíží léčku, do které spěchá. Zamilovanost přejde rychle.
Nakonec to tu, ať se to líbí nebo ne, převálcuje islám, už jenom z toho titulu, že nebude dost evropského obyvatelstva aby tomuto čelilo. (Otázka celkem mimo téma-kdo bude v té době pečovat o přestárlé evropany? Muslim to dělat z principu nebude, muslimka jakbysmet)
Pak chci vidět všechny ty naše bojovnice za svoje práva, až jim dají parandžu na hlavu a zakážou vycházet z ženské půlky bytu. To nebude návrat do středověku, ale něco úplně jiného. Až tak je moc toho, čeho je příliš.
Jak povídali o internacionalismu v Rusku po 89 - za co jsme bojovali, o to jsme si natloukli. Tohle připravily naším dětem chtě nechtě feministky.

276693

10.10.2012 19:43

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276693

Vy máte nějaký problém se ženami? Vy vážně věříte těm blábolům o spiknutí feministek? Jestli já beru do ruky vrtačku nebo jakýkoli jiný nástroj, který vám přijde v mých rukou poněkud nepatřičný, tak to je poté, co několikrát požádám svůj protějšek, ať tu polici pověsí, než ji batole definitivně rozláme. Stejně tak je to s kteroukoli jinou opravou v domácnosti. Protože moje "já ti to říkala, že to tak dopadne," už to pak nespraví.
A to
>Klidně ženské, vemte si vrtačky, třeba i sbíječky, běžte nosit klady na šachtě a polykat prach, když jste hloupé

to jste myslel jak? Jakože když se ženská nenechá živit od chlapa, tak je hloupá? Takže podle vás se ženy dělí na ty, co se dají koupit a na ty hloupé? Tak co vlastně chcete? Když žena vezme život do svých rukou, je to feministka. Když si dovolí spolehnout se na chlapa, tak ho využívá a je to feministka. V tom případě máme jasno a veškerá debata je zbytečná.

Ten, kdo dokončil rozklad tradiční rodiny, rozhodně nejsou feministky. Jsou to neoliberální parchanti zaklínající se mantrami "volná soutěž", "tržní hospodářství" a "konkurenceschopnost" a bavící se pak tím, jak se plebs rve mezi sebou. Jako například my dva zrovně teď. Protože být venku, tedy mimo domov, vpodstatě v aréně bez pravidel (pravidla se zde neustále mění, jak jste si možná povšiml) a doma pak z minuty na minutu přepnout do sociálně smírného režimu je poněkud schizofrenní a prakticky nemožné. Dříve nebo později z toho člověku musí hrábnout a teď opravdu netvrdím, že je to jen muž nebo jen žena. Je to systém, který jste VY dopustili. Vy, jakožto fyzicky silnější pohlaví, které právě má rodinu jako takovou bránit před vnějšími vlivy. Vy máte být na těch náměstích, zakládat sdružení, petiční výbory atd. Místo čumění na debilní kolektivní hry popřípadě sledování pořadů typu "Cokoli o Hitlerovi a jeho současnících". Jenže ono je jednodušší navážet se do slabšího. Jak typické. Nebo snad chcete nakonec, aby to byly ženy, kdo vezme ty vidle? Ale vrtačku ne-e, to jsou hloupé, co? Vzpamatujte se, člověče, a buďte konečně chlap - ne jen na hubě!

276879

11.10.2012 12:28

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276693

Pane Petesv, ještě pár informací pro vás a také pro ostatní zdejší "rozhořčené" muže.
Kdo je Aleš Hodina, který zde prakticky mluví sám se sebou a nejen zde? Kdo je ten pán zaklínající se mantrou "feminacismu", zakládající fake stránky a tolik propagující střídavou péči?
http://www.hodina.cz/
A že se mu daří, klukovi [cool]
http://www.in-server.cz/katalog-drazeb/drazba-722/...
CP 1:
Druh, forma a podoba cenného papíru: kmenová akcie na majitele v listinné podobě
jmenovitá hodnota Kč: 1 000
počet CP: 80 286
Odhad na 1 ks CP: 1 128
Nejnižší podání na 1 ks CP: 564

CP 2: CP 3: CP 4: CP 5: Výsledek dražby: vydraženo
Konečný počet vydražených CP : 78 336
Konečné nejnižší podání: 44 500 000
Celková cena dosažená vydražením: 71 000 000
Vydražitel: Ing. Aleš Hodina


Ne, není to o závisti, než tu někdo začne plivat. Mockrát tu probíhaly debaty o těch, co tahají za nitky, a hleďme ho.

Tak mě napadá - tady se taky tahá za nitky? Že by jeden ze záhadných sponzorů zázračně doplácejících na poslední chvíli nemalými částkami sázku na Zvědavce?

276929

3.10.2012 9:08

RE: no, to je převratné zjištění

jjj 213.?.?.?

Reakce na 276247

1) Na rozdíl od ČR existují ve vyspělých zemích profesionální místa na univerzitách, kde se uceleně, dlouhodobě a ideologicky neutrálně touto problematikou zabývají skuteční odborníci. Jejich výsledky jsou v příkrém rozporu s feministickými ideologickými "studiemi", které jsou zmanipulované od začátku do konce a mají jasné ideologické zadání. Dobře shrnuto v češtině spolu s dalšími překlady třeba tady: Ženy páchají na partnerech těžké fyzické násilí stejně často jako muži.
2) Rozvodem se absolutně mění struktura rodiny! Do rozchodu partnerů panovalo nějaké dělení prací, které oba považovali za výhodné, po rozchodu bude každý z nich muset zajišťovat úkony všechny.
Vaše argumentace je nesmyslná (taky proto ji lze číst na každém feministickém serveru!) v tom, že by právě toto mělo být nějakým kritériem pro to, kdo bude smět výlučně vychovávat dítě!

276255

4.10.2012 2:39

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276255

>Na rozdíl od ČR existují ve vyspělých zemích profesionální místa na univerzitách, kde se uceleně, dlouhodobě a ideologicky neutrálně touto problematikou zabývají skuteční odborníci. Jejich výsledky jsou v příkrém rozporu s feministickými ideologickými "studiemi", které jsou zmanipulované od začátku do konce a mají jasné ideologické zadání.

Šup sem s odkazy na ty studie. Angličtina nevadí. Občas v nich zapátrám, protože mě to zajímá mj. i z hlediska psychologického (PTSD and so on), ale zatím narážím jen na ty, jak říkáte, "zmanipulované". Tak ať neumřu blbá. Děkuji předem.

276397

4.10.2012 8:30

RE: no, to je převratné zjištění

jjj 213.?.?.?

Reakce na 276397

Jen dva odkazy namátkou, co je v netu dostupné, plno studií a metastudií je v knižní formě a musíte si je proto obstarat v knihkupectví:
1. REFERENCES EXAMINING ASSAULTS BY WOMEN ON THEIR SPOUSES OR MALE PARTNERS: AN ANNOTATED BIBLIOGRAPHY
Martin S. Fiebert, Department of Psychology, California State University, Long Beach
SUMMARY: This bibliography examines 286 scholarly investigations: 221 empirical studies and 65 reviews and/or analyses, which demonstrate that women are as physically aggressive, or more aggressive, than men in their relationships with their spouses or male partners. The aggregate sample size in the reviewed studies exceeds 371,600.
2. Prof. Amendt (na wikipedia) V článku na agresorka.cz je odkaz na jeho knihu Scheidungsvaeter. Ve wikipedii je plno odkazů na články v renomovaných novinách kde shrnuje seriózní výzkumy - např. Proč musí být zrušeny azylové domy pro ženy, kde hned první věta praví: "Příslušnice tzv. slabšího pohlaví jsou ve skutečnosti stejně agresivní jako jejich partneři ..."

Ale přečetl jsem, bábo, už i vaše osobní - a samozřejmě ničím nepodložené - výpady proti prof. Michaelu Bockovi z kriminologické fakulty a nemám nejmenší pochybnosti o tom, že naprosto všechni, kdo budou tvrdit něco rozumného na rozdíl od vašich feministických blábolů, budou vámi osobně dehonestování, byť měli profesury na univerzitách a vy jen proříznutou chlebárnu.
Také sem ty odkazy dávám ne pro vás, ale pro lidi, kteří se chtějí skutečně informovat.

276426

4.10.2012 12:49

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276426

Napsala jsem pouze, že prof. Bock prezentoval svůj názor, nikterak neopřený o statistiky. To je osobní výpad? Mně jako osobní výpad spíše přijde vaše poznámka o mojí proříznuté chlebárně, ale asi je to tím, že jsem jen žena a navíc feministka. [velký smích]

Z vašich namátkových odkazů:

Goldberg, W. G., & Tomlanovich, M. C. (1984). Domestic violence victims in the emergency department. JAMA, 251, 3259-3264. (A sample of 492 patients <275 women, 217 men> who sought treatment in an emergency department in a Detroit hospital were survey regarding their experience with domestic violence. Respondents were mostly African-American (78%), city dwellers (90%), and unemployed (60%). Victims of domestic violence numbered 107 (22%). While results indicate that 38% of victims were men and 62% were women this gender difference did not reach statistical significance.
Například.
Ve vámi odkazovaném článku statistická data chybí jakákoli, je to pojednání o tom, jak zlé ženy zneužívají azylové domy. Žádné odkazy na studie, odbornou literaturu, nic.

Vámi zmiňovaná kniha Scheidungsvaeter je vědeckou publikací?

Jste fakt srandovní.

A teď budu počítat, kolikrát v diskusi padne na mou adresu slovo "feminacistka". [velký smích]

276464

5.10.2012 19:53

RE: no, to je převratné zjištění

petesv 2.?.?.?

Reakce na 276397

Tak asi ti "šupnu". Poslední skandál ve Finsku: ruské matce sebrali 4 děti, včetně týdenního nemluvněte. Základem pro rozsudek je zmínka starší dcery ve škole, že ji otec "plácl přes zadek".
Celkem takto odebraných dětí jenom ve Finsku je na 50.
Finský advokát: "za tím stojí feministická hnutí, pro která je ruská matka nejhorší nepřítel". S touhou vybudovat zázemí pro děti, rodiče i muže. Ruskou slabou odpovědí bude bojkotování finských výrobků. Já bych řekl, že je třeba bojkotovat celý ten skandinávský poloostrov s jejích úchylkami.
Mimochodem, nevíte kde se vzala Nokia? Tak vám to povím. Původně to byl výrobce hajzlpapíru, a zbohatl na dodávkách této komodity do Sovětského Svazu. Po rozpadu svazu jim došlo, že monopol na dodávky končí. Tak skoupili patenty a mozky a začali s výrobou něčeho ganz nového. Až vám zazvoní Nokia u ucha, tak vězte z jakých peněz. Nesmrdí? Klaus a Herodot měli pravdu, peníze nesmrdí. Takže žádný finský zázrak, jenom se živí ze souseda a ještě po něm štěkaj. Sviňopsy, aspoň je naděje že jako druh brzo zaniknou

276589

6.10.2012 11:00

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276589

Já jsem napsala studie. Ten finský případ tady byl už v rubrice "Na okraj", to vám trochu ujelo, kdybych váš nick neznala ze zdejších diskusí, napsala bych, že jste demagog a že to je totéž jako kdybych já prohlásila na základě jakéhokoli jiného incidentu, že je to pravidlem. Ale já váš nick znám a proto vám do demagogů nadávat nehodlám. Zatím.

276625

4.10.2012 9:42

RE: no, to je převratné zjištění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276255

rozhodně se nejedná o výlučnou východu dítěte, proto o tom není možno diskutovat, vychovávají oba rodiče, jeden však má zpravidla dítě svěřeno do péče a to ten z rodičů, který o ne většinou pečoval až dosud. Co je na to nespravedlivého?
Jinak k dělení prací, které oba považují za výhodné, to je jen pohádka, ženy dělají to, co se udělat musí a nikdo se k tomu nehrne. Nemůžou se rozhodnout, třeba vařím, ale uklízet nebudu, nebaví mne to, nebo naopak, nebo neperu, raději si vysadím něco do zahrady. Ani muži nemají tu volbu naprostou, ale přece jen širší a muži v bytě pak skoro absolutní. Ženy na mužích páchají fyzické násilí jen výjimečně, pokud však se ho rozhodnout užít (zpravidla pro dlouhodobé týrání nebo v jiném afektu již méně pochopitelném), pak jejich útoku směřuje a směřovat musí k zahubení silného nepřítele.
Jo, a feminismus, to není nadávka, to je legitimní pohled na to, že ženy nejsou méně schopné, méně chytré, méně pyšné, méně sebevědomé a méně všechno nežli muži. a to si taky myslím. Takže díky, že je to poznat

276435

3.10.2012 9:34

Podařilo se

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

S dehonestací lidské sexuality na hřích začala církev už před tisíci let. S dehonestaci lidské sexuality na konzumní záležitost masírují média denně a úplně všude. Mužské a ženské časopisy se předhánějí v návodech, jak to pěkně protějšku natřít, jak mu ublížit, jak ho vytočit, podvést, jak nad ním zvítězit. Láska je nežádoucí jev a soudržnost rodin překážka pro ovládnutí lidstva.
Rozvodovost v devadesátých letech minulého století zaznamenala rekord, a ono se stačí podívat jen na českou filmovou produkci z té doby a člověk pochopí ZÁMĚR. Stačí projít kolem televize se řvoucí reklamou nebo běžícím seriálem a člověk pochopí NÁVOD.
Adepti na zotročení bohužel nikdy nepochopí.

276258

3.10.2012 12:41

Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Otcové se sice nesmiřují s pomluvami a křivými obviněními, ale je jim to platné jako mrtvému sako.
Když si většina otců uvědomí sílu rozvodové mafie je ráda, že živoří na okraji společnosti. Těch pár jedinců, kteří se s tímto stavem nechtějí smířit jsou natolik neviditelnou voličskou skupinou, že odebírání řidičáku musel zastavit až Klaus. Parlament to odsouhlasil!!!
Rozvodová lobby jsou především soudci a na ně nabalující se neproduktivní cizopasníci jako právníci, soudní znalci, psychologové, exekutoři, policajti, azyláky, sociálky a většina "neziskových" organizací podporovaných státem, nebo ze zahraničí. Jedná se o lukrativní biznis, kde je předem znám výsledek, který je lehce dosažitelný, pro jakékoliv organizace se dobře prokazuje produktivita namísto řešení jiných případů, které jsou náročnější, jako třeba kriminalita.
Ročně přichází cca 30.000 dětí o tátu, rozvodovost v Brně-střed je 70%, celostátní průměr 50%, není divu, že populace stárne, krátkozraké řešení je otevřít hranice přistěhovalcům.
Matky mají všechno jako na dlani, stačí navštívit prvního advokáta a tím pro ně veškerá námaha končí. Otec se tím okamžikem stává potravou pro všechny výše zmíněné a je odkázán pouze na libobůli své bývalé .

276287

4.10.2012 2:05

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 276287

Taky si myslím, že jde především o "business" a že se tím v "neoliberálním světě" moc dělat nedá. A že už i justice se chová "tržně".

Minimální sazba (v Praze) aby právníci vůbec hejbli zadkem je kolem 5.000 za hodinu. Za tu hodinu řeknou u soudu, jednu větu, soud prohrajete, a pak mají ještě drzost vám zavolat, a nabídnout "další služby". Zastřelit málo.

Jsou to hyeny parazitující na lidské bezmocnosti, nesrozumitelnosti zákonů, strachu z vězení a exekuce.

- Každý rok nebo dva vás protáhnou ponižujícím soudem
- Snaží se nás co nejvíc psychicky zdeptat
- Nestydí se lhát před soudem
- Soudkyně (vždycky ženské) nepožadují důkazy
- Při vaší obraně udělují jakésy "důtky" a vyhrožují pokutami

- Vůbec neprošetřují zda vám žena děti "půjčuje"
- Nezajímá je, že jim systematicky vymývá mozek, a že jí vlastně platíte za to, že štve děti proti vám
- Nezajímá je, že stále argumentuje tím, "že když vás děti nebudou chtít, tak vám je nemusí půjčovat"
- Neprověřují, zda ty děti jsou vůbec vaše, i když ví, že až 25% testů DNA ukáže opak - pro ně to jaksi nesouvisí - zajímavá logika
- Pro ně to není "podvod" v řádu milionů - zajímavá "spravedlnost"
- Není jim podezřelé, že když žena nechce děti "půjčovat", že je velká pravděpodobnost, že se bojí, že poznáte, že se začínají podobat někomu jinému
...
[zmaten]
- Vlezou vám do soukromí, šacují vám účty, prověřují nemovitosti a zkoumají kolik by se z vás dalo "vytěžit"
- Vyměří vám maximální možné výživné, když nemáte právě práci, tak z ceny nemovitosti, kterou jste po rozvodu musel prodat
- Uloží vám platit tolik, že už dětem nemáte co nabídnout
- Poníží vás před soudem tak, že už se před dětmi stydíte i ukázat

Oni žijí v nějakém "virtuálním justičním světě", hodně odtrženém od toho našeho, reálného.

Někdy vás k soudu ani nepzvou a dostanete jen obálku (na starou adresu k býválé ženě) na kterou musíte do osmi dnů nějak zareagovat, jinak jste odsouzeni k podmínce.

Takže pochopíte, že vlastně o nějaké "právo" či "spravedlnost" tady už vůbec nejde.

No a pak si v diskusích přečtete, že 30% právníků (a tedy i soudců) jsou židé ...

276393

4.10.2012 6:05

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

p. 113.?.?.?

Reakce na 276393

...presny a vystizny...Bejvaly , nebejvaly casy kdy vitr zvedal sukne,ale dnes neni co zvedat , a ty co sukne jeste maji si je sami vyhrnuji az nad hlavy , protoze svetem zavladal svlikaci , feministicka terorizujici hysterie....Bejvaly casy kdy se kurata jedly ale dnes si je progresivni feminazi strkaji do vsech telesnych der...jeste nerozmrazene...ten spech...Nedavno, prisel jsem na urad ,urednice nemela sukne ani saty ktere by zatahnutim za snurecku okamzite spadly...a tak jsem byl v klidu , ale jen do te doby , nez se urednice ohnula pro lejstro , kalhoty ji spadly a na mne se znenadani vyvalila velka , tlusta ,urednicka , hola prdel...ve dverich slysel jsem jeste zaslechl neco jako sorry , ale to me znechuceni nezmirnilo , brzy potom stalo se to zase/moda kalhot , kdy modni tvurci chteji znicit zenskost s pomoci dobre placenych nestvur,zvanych modelky/....jen jsem rekl , nesvlikej se az ti reknu...co jsem si pamatoval z mladi...V opacnem pripade , feministka by na mem miste vysoudila miliony...............V pripade vevodkyne z Cambridge , byvale barove svlekaci slapky podobne jako Diany princezny obe oplyvajici hysterii vzbudit pozornost za kazdou cenu,a ktere nemaji a nemely snad spise nanasly ve svych obrovskych palacich a obrovskych panskych , venkovskych sidlech jedinou mistnost na prevleceni !!!!!...a tak se museji svlikat venku na verejnosti....a zahada je , ze jsou potrestani vsak ti , co je nahodou fotografovali....pokracovani .......

276401

4.10.2012 9:44

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276287

škoda, že řada otců, kteří si své trápení s nedostatečným stykem s dětmi řeší v médiích (ne všichni) kopíruje tu řadu otců, kteří tak neradi plní alimentační povinnost

276437

4.10.2012 11:49

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

haban 89.?.?.?

Reakce na 276437

Budu se za vás modlit
- aby vám někdo sebral všechny děti (jste-li starší tak vnoučata)
- těm dětem promýval mozek vším co se hodí proti vám
- trestal je za pokusy vás kontaktovat
- vymýval jim mozek tím, jaký je to "vopruz", kdy k vám občas kvůli aliby před sociálkou musí zajít
- vydíral vás tak, že musíte prodat nemovitost a tu "alimentační povinnost" vám vyměří z ceny té nemovitosti
- takže když vám peníze dojdou - začnou zabavovat majetek
- když dojde majetek, přijde poštou podmínečné odsouzení - bez toho aby vás předvolali
- uvězní vás

Mimoto
- Zkusil jste hledat práci se záznamem v trestním rejstříku?
- Zkusil jste hledat práci bez počítače? Ten vám exekutor zabaví jako první.
- Zkusil jste dělat nějakou duševní práci pod šíleným stresem z budoucnosti? Představte si například, že takový stress prožívá operátor letového provozu, který navádí vaše letadlo!
- Zkusil jste se soudit, když nemáte peníze na advokáty?

To je současná "justiční logika". Jsem zvědav, jak dlouho ten stress vaše psychika a vaše zdraví vydrží.

- Nemůžete si koupit nemovitost - když máte na hypotéku, zvýší vám určitě tu "alimentační povinnost"
- Nemůžete si dovolit založit novou rodinu - která ženská by do toho šla

Jediné spravedlivé řešení je rovnocená "rozdělená" nebo "střídavá" péče - bez vydírání. Jenže to smetou ze stolu jako první. Z toho nemají žádné peníze!

Možná byste se měl probudit do toho "tržně se chovajícího státu".

Dalším aspekt je ten, že ten koho stát takto okradl, už celý život bude stát okrádat, aby to alespoň částečně dostal zpátky. Možná pak lépe pochopíte ty "sračky", ve kterých se tento stát koupe.

Skončí to tak, že se modlíte, aby ta avízovaná válka už konečně začala, protože doufáte, že se konečně začnou zabývat něčím smysluplnějším a vám dají pokoj.

276461

4.10.2012 11:57

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276461

Domnívám se, že strašně moc věcí ve společnosti by dokonale vyřešil tzv. základní příjem. Katoličtí pokrytečtí zastánci života věčně argumentují tím, že každý lidský zárodek má právo na život. Už ale vůbec neřeší, z čeho ten zárodek, až se narodí, bude žít. Kdyby však byl stanoven minimální základní příjem od narození až po smrt člověka, odpadlo by nesmírné množství zbytečné byrokratické buzerační práce. Odpadly by veškeré přídavky na děti, výpočty mateřských příspěvků, vypočítávání alimentů (žádné alimenty na děti by totiž neexistovaly), dávky v nezaměstnanosti, sociální příspěvky všeho druhu, invalidní důchody, řádné důchody- prostě odpadlo by úplně všechno, všechny existující jakékoliv sociální dávky.

Co se týče mužů a žen, můj názor je ten, že kriplové se najdou na obou stranách rovnoměrně půl na půl. Co se týče střídavé péče, tak tu naprosto zavrhuji coby výrobnu budoucích psychiatrických pacientů ( což dnešnímu zvrácenému režimu samozřejmě nevadí, alespoň budou ještě víc vzkvétat farmaceutické korporace). A jelikož se dítě nedá přeříznout na půl, aby se vyhovělo oběma rodičům, podle mého názoru by měl existovat rovnou takový zákon, že pokud matka není psychopatka či asociál a o své děti se vždy řádně starala a pečovala- že by měla automatické přednostní právo na péči o děti po rozvodu. Kdyby s tímhle vědomím muži vstupovali do manželství a předem by věděli, že když se vztah podělá a oni se rozvedou, že by nic nevysoudili- tudíž by žádné soudy kvůli dětem nebyly. Oba partneři by si ušetřili nervy i množství peněz za vychcané advokáty. Statisticky je dokázáno, že naprostá většina lidí (90 procent) se umí po rozvodu rozumně dohodnout a o své děti dál oba pečují. Těch 10 procent asociálů, co se rozumně dohodnout neumí, protože 5 procent kriplů je buď na ženské nebo mužské straně- tak těm nepomůže žádný zákon ani svěcená voda, akorát je každý odrbe o peníze.

276462

4.10.2012 13:34

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 93.?.?.?

Reakce na 276462

Zdravím vás pí.Jarmilo. Dlouho jsem se tady pro zaneprázdněnost neukázal, a tak doufám, že se nebudete zlobit, když se vzhledem k současnému dění ve společnosti, lehkým odchýlením od probíraného tématu, zase připomenu....[smích]


Blíží se volby a tak mě zajímá, jestli po tom všem, co se v našem banánistánu od naší poslední debaty na toto téma událo a po zkušenostech, stále ještě držíte kosher pozici: nejít k volbám......tj. dle vás a několika dalších zvědavců, jakožto nejlepší cestu jak JIM to NANDAT...[velký smích]

Odpověď vlastně ani neočekávám, protože šance, že jste prozřela a pozměnila "linii" je minimální, a tak na závěr jen přidám názor z blistů, viz:


VAROVÁNÍ:
Neúčastí ve volbách dáváte svůj hlas právě těm stranám, které byste nikdy nevolili.

Někteří lidé doporučují v nadcházejících volbách nehlasovat. Je to nesmírná pošetilost. Jak dokazuje matematik a ekonom Uwe Ladwig, kdo ve volbách nehlasuje, dává tím svůj hlas právě těm stranám, které by nikdy nevolil.A POZNÁMKA NA OKRAJ: Nevolit, to nejde.


Těším se na vaše jistě osvícené protiargumenty...[smích] a nic ve zlém, váš kamarád,

jansmith[smích]

276468

4.10.2012 13:39

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276462

Máte pravdu, Jarmilo, že takovýmto zjednodušením by se spousta věcí vyřešila. Základní příjem je zajímavá idea, myslím si však, že by možná stálo za to vylepšit to (mimo zdanění práce strojů, která je v této teorii již popsána) ještě o nějakou centrální statistiku potřebné lidské práce, ze které by vyplývala pro občany povinnost tuto práci vykonat. Rozhodně by zanikla nepotřebná místa, kterých je nepřeberně zejména v oblasti státní správy. Zároveň by došlo k výraznému zkrácení pracovní doby. Samozřejmě by v důsledku všech změn mohla začít být považována práce kolem malého dítěte za rovnocennou práci, která by se tímto odečítala z "balíku" potřebných odpracovaných hodin na občana. Určitě by tím zanikla nutnost "házení se na krk chlapovi" a vzájemné vztahy mezi pohlavími by to vyčistilo. Jenže není vůle odstranit z partnerských vztahů závislost, díky které se tyto tak snadno deformují. Cui bono? [mrknutí jedním okem]

276469

4.10.2012 14:40

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276469

Taky máte pravdu babo Blažková. Ale nemám ráda nucení a povinnosti, takže tu práci bych spíš dala na bázi dobrovolnosti. Ale aby ta práce byla opravdu kdykoliv k mání- aby zkrátka bylo zajištěno právo na práci, kdykoliv si občan zamane a chce pracovat a narychlo si přivydělat nějakou tu korunu. Že by existovala centra, která by nabízela tu potřebnou práci. Že by zkrátka úřady měly přímo povinnost mít nepřetržitě k mání dostatek jakýkoliv práce, která když by se vykonala, tak by za ní dotyčný okamžitě dostal zaplaceno na ruku.

Třeba já žasnu nad tím, jak se mluví o tom, že je na planetě nedostatek potravy. Ale rozhlédněme se kolem sebe: 95 procent stromů je všude jen tak na ozdobu. Kdyby se místo nich všude v přírodě zasadily ovocné stromy či ořechy, tak se lidstvo topí v ovoci. A místo přiblblých, naprosto neužitečných trávníků všude samé bylinky a zelenina. A přitom právě ty sady a zeleninu by mohly udržovat a uklízet obrovské množství sezonních zaměstnanců, kteří by si kdykoliv když by chtěli, rádi a dobrovolně si přivydělali peníze, aniž by je někdo jakkoliv nutil a buzeroval.

Cui bono? Těm, který si žádný rozkvět lidstva nepřejí ani náhodou, ale sní o tom, že budou mít své věčné panství nad svými otroky.

Ještě jsem v tom svém příspěvku zapomněla na jednu věc. Že totiž aby si někdo z výroby dětí neudělal živnost, tak by základní příjem platil nanejvýš pro tři děti- na čtvrté dítě by nikdo nedostal již ani korunu. Bylo by to bráno jak přepych a přepych ať si každý hradí ze svého platu. To čtvrté přepychové dítě by prostě začalo brát životní minimum až ve svých 15 letech, do té doby by ho rodiče museli živit ze svého.

276479

4.10.2012 18:27

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 276479

"Třeba já žasnu nad tím, jak se mluví o tom, že je na planetě nedostatek potravy. Ale rozhlédněme se kolem sebe: 95 procent stromů je všude jen tak na ozdobu. Kdyby se místo nich všude v přírodě zasadily ovocné stromy či ořechy, tak se lidstvo topí v ovoci"

- to ale ani vobec nie je nutne zlata pani. Bohato by stacilo, aby ludstvo prestalo krmit stravou (ovocie, zelenina, strukoviny, obiloviny, hluzoviny), ktoru moje jest priamo, - zvierata chovane z umelo a z donutenia a takto si nicit zdravu stravu a znehodnocovat ju. Navyse clovek konzumaciou masa si este aj zdravotne ublizuje, pretoze nie je pre neho prirodzene maso jest.

http://www.vegan-fighter.com/cz-co-nechces-videt.h...

http://www.vegan-fighter.com/cz-veganstvi.html

Mohol by som o tom podat vycerpavajuce info, ale myslim, ze priemerny zvedavec je natolko iteligentny, ze si vie vsetko potrebne najst aj sam. Teda za predpokladu, ze sa chce oslobodit z doterajsieho matrixu, ktora nam tu udrziava potravinarska mafia.

276494

5.10.2012 7:37

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276494

nezbláznil jste se? zničit celý ekosystém pro krátkodobý lidský prospěch? na světě není jen lidstvo, to bychom si měli uvědomit a lidé nejsou cennější než ostatní živé organismy, i když si to tak rádo namlouvá

276531

5.10.2012 11:19

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 276531

S prepáčením, dotyčný sa nezbláznil, skôr prichádza k rozumu (hoci asi prepadol na druhú stranu). Človek proste nie je vybavený na to aby prijímal veľké množstvo živočíšnych bielkovín, hlavne vo forme červeného mäsa, tomu nasvedčuje náš chrup, hlavne dlhé črevá (proste na trávenie mäsa nepotrebujete dlhé črevá) a problémy s kyselinou močovou.
Druhá vec je, veľkochov živočíchov (hlavne na amerických "farmách" ) vyžaduje enormné zdroje a je to týranie zvierat.
Tretia vec, veľké monokultúry sú energeticky a zdrojovo náročné (chemikálie sú vyrobené z ropy). Na to ostatne začiatkom 90. rokov prišla i Kuba, protiopatrením bolo to že aj mešťania začali farmárčiť a na vidieku začali vytvárať "ovocné lesy" (rôzne orechové a ovocné stromy pokope- tieto "lesy" potrebujú minimálnu údržbu-prečisiť nejaký chodník, pozbierať úrodu atď), proste tam farmárči permakultúrne-Moudrostrak by sa na to mohol podívať, keď tvrdí že to nefunguje.

276543

5.10.2012 13:30

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 276531

H A L O O !!! kolego, o akom niceni ekosystemu tu pisete? To com ja pisem praveze ekosystem udrziava a zbytocne nezatazuje a nenici. A praveze ja tvrdim (a to uz pekne dlho), ze ludia nie su cennejsi ako ine zive organizmy.

Este raz: zavrhujem umele mnozenie zvierat, ktore su ludmi aj tak len tyrane a na konci toho vsetkeho utrpenia si clovek este aj poskodi zdravie stravou, ktora nie je prenho prirodzenou a niksy ani nebola. Lovenim zvierat museli ludia len preklenut zle obdobie (pocas doby ladovej) ked nemali na vyber. PUD SEBAZACHOVY.

276554

6.10.2012 19:57

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276554

vykácení neovocných stromů a keřů a jejich nahrazení ovocnými je prostě ničení ekosystému, země a příroda tady není proto, aby se lidé více nebo lépe najedli, to my se musíme přizpůsobit přírodě ne naopak

276651

7.10.2012 8:47

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276651

Neříkám, že by se mělo vykácet všech 95 procent neovocných stromů. Ale klidně tam kde rostou různé neproduktivní nanicovaté listnaté stromy a křoví, všude tam by mohly být stromy ovocné a ořechy. Vzpomínám si jak bylo příjemné, když jsme kdysi celá tlupa lidí šli do Divoké Šárky na houby a nejen že jsme tenkrát našli plno hub, ale cestou jsme si volně posbírali ořechy při cestě ve zdravém prostředí a natrhali kvalitní švestky na koláč. Měli jsme z toho výletu velmi dobrý pocit, že jsme byli úspěšní- asi jako kdysi sběrači potravy v dávném pravěku.

Také na Petříně nebo na Vypichu jsou velké ovocné sady, volně veřejnosti k dispozici. Vypadají krásně a ovoce na stromech, které je k dispozici komukoliv zdarma ještě krásnější.[smích] Čili místo 95 procent neproduktivních stromů a keřů by mohlo nahradit 30 procent stromů a keřů ovocných - a jsem přesvědčena, že by to ekosystému i lidem prospělo a né že né.

Já to vidím i podle své zahrádky. Poslední dobou je v naší čtvrti v módě, že lidé kácejí ve velkém ovocné stromy a ořechy, také likvidují záhony se zeleninou a místo toho si tam dají neproduktivní okrasné stromy a přiblblý neproduktivný trávník. Pak den co den otravují s hlučnými sekačkami trávy. Kdežto já jsem naopak na svou zahradu vysadila další ovocné stromy a asi desatero druhů bylin. Zahrada vypadá krásně, navíc dává užitek a neotravuju lidi hlukem sekačky. A kde myslíte že to žije? No přece na mé zahradě! Zatímco u sousedů mrtvo prázdno, u mě plno ptáků (kosáci se živí bobulemi mého vína a žížalami, kterých je všude plno, sojky a straky chodí na hrušky, sýkorky chodí na červíky, strakapoud ošetří kmeny stromů, atd.) a hmyzu ještě více- včely, vosy všeho druhu, čmeláci, kobylky, motýli, atd.

Připomínám, že jsme mimo téma, nechme si tu diskusi na jindy.

276676

7.10.2012 18:39

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 166.?.?.?

Reakce na 276676

Pěkně vám to píše o stromcích, paní Jarmilo.....[smích], ale co ty blížicí se volby ....... jak sem se dotazoval výše???


Půjdete nebo nepůjdete????........[smích]

Nebo vhodíte neplatný hlas?? Nebo se zaměříte na něco jiného, jako třeba na pěstování snu o přímé demokracii, která by mohla fungovat v kosher banánistánu???..[smích] Nebo se přidržíte stávajícího a omezíte se jako doposud na rebélii na internetu? Či něco změníte podepisováním různých (predátory a pokrytci v zásadě milených) často v konečném důsledku bezzubých petic a protestů?


Tak ať máte (a s vámi i další potenciální bojovníci za lepší svět, kteří to, věřím, myslí upřímně) něco ke studiu, přidávám ještě jeden odkaz -- ze kterého pro ilustraci vyjímám:

(Zdá se, že celý humbuk kolem přeškrtávání či přetrhávání volebních lístků je jenom už poněkolikáté se opakující snaha přesvědčit váhavé voliče, aby nevyužili svého volebního práva. Kdo za tím stojí a proč to dělá, je v této nepřehledné situaci, kdy počet váhavých voličů roste na obou stranách politického spektra, pro mne záhadou.)


(A přečtěte si diskuzi.........[smích] )

Předvolební manipulace v BL na vlastní oči


Slunce v duší a Peace, váš přítel, kamarád a momentálně volební konzultant,

jansmith[smích]

276698

7.10.2012 19:36

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276698

Se omlouvám jansmithi, Váš předešlý příspěvek jsem nezagistrovala, poněvadž byl již zařazen v přečteném. V tomhle má Zvědavec jakousi poruchu, že člověk nezjistí některé nepřečtené příspěvky, protože jsou již zařazeny do přečtených.

Co říkám na volby? Pořád to samé. Lidi nechoďte proboha volit, jinak ten koloběh zločinců nikdy nezastavíte- protože vy je stále svými hlasy normálně legalizujete. A k tomu tenhle obrázek:
Vložený obrázek

276700

7.10.2012 20:46

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 276700

Kdo nevolí zvolí Kradlouska a TOPku s církví protože ti volit půjdou i s totalitními mafiemi,pardon rodinami.Dydlace

276703

7.10.2012 21:46

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Mám strach 37.?.?.?

Reakce na 276703

Je to tak. Každý musí volit, protože jedině tak dostane tenhle systém legitimitu a Kradousek bude moci říkat: "Vy idioti, vždyť jste si nás zvolili!"

Ale my si vás přeci nezvolili, my jsme volili ty malé strany... No a co, volební zákon je jasný. Hlasy malých stran se rozdělí mezi nás, jako obvykle. Proto je to tak nastavené, abychom byli pořád u moci. Tu naši většinu si pohodlně zajistíme manipulováním blbců skrzetvá televizi a jiná demokratická média. Protože víme, že ta polovina, co půjde vždy volit, používá k odůvodnění voleb naše argumenty. Vždyť se podívejte na našeho volebního propagátora a v podstatě našeho jediného přítele Jendu Smithe, ten dělá tu naši práci za nás a dokonce zadarmo.

Též za komunistů bylo potřeba chodit k volbám, neboť kdyby lidé nechodili, systém by nemohl říci, že je zcela demokratický.

276704

7.10.2012 22:39

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 276704

Co nám podprahově říká svým nickem nick "Mám strach" ?


Že je připo-raný až za ušima, že má rád pasivitu a rád se drží při zdi..... Protože CO JINÉHO je STRACH??? Ale o to vehementněji radí ostatním, co mají dělat... No není to legrace???...[smích]

On není propagátor, který dělá práci za nás a dokonce zadarmo (těch placených, kteří ohlupují v různých diskuzích občany jménem kosher pravicové a jiné kloaky za mzdu je jistě také dosti).... ale jak se vyjádřil, to "jediný náš přítel Jenda Smithe" je takovýýýýýýý......[smích]


Dobrá Strachu... Vyměň si připosr.spodky, prostuduj si ještě jednou tento LINK (a tamní diskuzi) a zvedni hlavu. To bude pro začátek stačit.


To ti radí tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

276708

7.10.2012 23:16

zatím si lidi volí své vrahy

hlava nebere 77.?.?.?

Reakce na 276704

Asi nechápete že když půjde volit jeden jedinej a zvolí tramtara tak to tady bude mít na povel.Někdy mám dojem že obyvatelsto dělá maturitu z debility a jsem skutečně znechucen a jestli je to obraz zdejšího chápání tak to tady dopadne že nebude chápat nikdo a budu první který poví dobře vám tak,fakt mne zlobíte.Volte menší zlo protože ideální není nic ale volitelný a ne buliky co vám věší na nos,kteří se tam nedostanou a nebo ty co to mají jako podnikatelský záměr-blidem s vc

276711

9.10.2012 9:13

RE: zatím si lidi volí své vrahy

Vopice 31.?.?.?

Reakce na 276711

Pane Dydlace, hezky jste to vysvětlil. Takže koho volit? TOP 09 vám nevoní, VV nechcete, tak SZ? Taky ne? Tak ODS. To je pro vás menší zlo? Ne? Tak ČSSD! Jo jasně, no vida, už se nám to začíná rozplétat. Taky zloději? No tak co třeba KSČM? Ahá! Už jsme doma. Chápu. A pak kdo je tu debil.

276824

9.10.2012 11:26

RE: zatím si lidi volí své vrahy

slak 77.?.?.?

Reakce na 276824

Ano,trefil jste,vyhánění čerta ďáblem,vyrážení klínu klínem,sice nejsem pro účel světí prostředky,ale když už s tím reálně nejde jinak hnout,zoufalá situace nepříliš vhodných činů uznávám,ale jinak je to zmar jakohokoliv jiného konání a musí se hrát s tím co je k dispozici,trumfy si s rukávu nikdo nevytáhne a svět není a nebyl,nebude pohádkový,jiné počínání je dydlace bez jakéhokoliv efektu a radši malé krůčky než mlácení prázdné slámy,jinak od vás dobré analytické myšlení a taky bych si to představoval jinak,ale tato hra je téměř pastí dobrých úmyslů které mohou přijít vniveč,tedy ať se melou a né smějou lidem bez volby.

276832

7.10.2012 22:10

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 37.?.?.?

Reakce na 276703

Není důvod se omlouvat paní Jarmilo, tyhle věci (jako např. omluvy) jdou mimo mne a je mi, v dobrém, šumák, jestli jste mou reakci přehlédla nebo ignorovala...[smích] Napsal jsem vám prve proto, protože jste sympaťačka a protože mi na vás záleží..........a protože nerad plýtvám časem, tak skrze vás souběžně oslovuji další vnímavé, ale stále nerozhodnuté Zvědavce.....


Jinak, kolega nade mnou vám odpověděl za mne a lépe to ve skratce vyjádřit nemohl........[smích] -----Kdo nevolí, volí Kraďouska....[velký smích] ----

Krásné..... a ještě měl dodat, že velmi často k volbám nechodí nízkopříjmové skupiny občanů (protože to údajně stejně nemá cenu) a pak po snížení důchodů a zvýšení DPH kňučí u krabicového nebo na internetu. Nepřipomíná vám to něco?....[smích]

Škoda. Myslel jsem, že jste se poučila a že se nenecháte ovládnout kosher propagandou a pasivitou, která nahrává pokrytcům a loutkovodičům, natrvalo...


BTW. Co uděláte, pokud na prezidenta bude kandidovat Tomio Okamura. Budete jej v přímé volbě podporovat a volit nebo půjdete a hodíte svůj hlas jarmulkáři Fischerovi nebo klauzoklonu Zemanovi?

Nebo nepůjdete volit vůbec a svou pasivitou vlastně jednomu z nich (nebo nějaké ještě horší variantě) na Hrad pomůžete???.....[smích]

Nyní se ale bavíme o jiných volbách, takže.....Je to pořád dokola a já jen doufám, že takových jako vy, kteří ZDŮRAZŇUJI: za současných podmínek (kdy nemají v ruce jiný nástroj, jak podpořit síly, které se jich proti ha-zlům, pokrytcům a predátorům reálně zastanou) bude minimum. Jinak, potěš koště...[smích]


Ať tak, či onak, mějte se a po volbách do krajů si povíme.....


Peace,

jansmith[smích]

276706

8.10.2012 7:14

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276706

Tak poslední příspěvek na téma volby: Již několik let stále dokola zde opakuji, že o novém prezidentovi je již dávno rozhodnuto, bez ohledu na to, že se bude konat přímá volba prezidenta. Prezidentem bude Zeman, pamatujte si mou předpověď. Taky předpovídám, že Klaus nepůjde do důchodu, ale dostane nějaké výhodné koryto v EU za své velké zásluhy o rozkradení země. A do třetice předpovídám, že zvítězí komunisti s ČSSD, ale ODS získá taky dost křesel. To proto, aby v koalici zase nikdo nebyl za nic odpovědný a mohli beztrestně dokrást zbytek republiky.

Již teď si na okresech rozdělují papaláši z ČSSD a z KSČM koryta, aniž by volby vůbec ještě proběhly. Statistika je totiž neúprosná. Vždycky se najdou nějací pitomci, kteří jdou k volbám, a ten výsledek je vždy stále stejný- zločinci jsou zlegalizovaní a mohou začít řádit. Dávat svůj hlas malým stranám taky nepomůže, protože se buď nedostanou do parlamentu a pokud se dostanou, v ten moment jsou do jejich špiček nasazeni již předem vybraní zločinci, které vybrali loutkaři za oponou, nikoliv občané ve volbách.
Howgh.

276726

8.10.2012 15:03

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 5.?.?.?

Reakce na 276726

Vy jste nezmar, paní Jarmilo. A to se k vám ještě přidal kolega, bojovním za pravdu, lásku a demokracii, nick "Mám strach".....[smích]

Takže pro oba ještě jinak, CITUJI:


Vládu pobavíte.
Hlasovací lístky mohou být neplatné z několika důvodů. Jedním z nich je přetržení lístku. Ve volebních výsledcích se důvody neplatnosti nezveřejňují a tudíž se nikdo nikdy nedozví, kolik bylo těch "manifestačních nesouhlasů" a kolik jiných důvodů neplatnosti, píše Richard Bébr.

Naproti tomu neplatné lístky se do voleb vůbec nezapočítávají a mají tedy stejný význam jako neúčast ve volbách.

Přetržením volebního lístku se volič vzdává práva ovlivnit výsledky voleb.

Jestliže je vládě k smíchu 17% důvěry, 100 000 lidí na Václavském náměstí a podobné "nepříznivé" skutečnosti, bude se hlasitě chechtat nad vyhlášením třeba "20% neplatných hlasů" (více voličů se k této nesmyslné výzvě zřejmě nepřipojí). Bude velice potěšena tím, že se 20% voličů vzdalo svého práva tuto vládu poslat do pekel.
Ing. Richard Bébr, České Budějovice
---

KONEC CITACE


Btw, pí.Jarmilo, vaše prognózy jsou zajímavé a jsem zvědav, kolik z nich se vyplní.... Co se týče Zemana for prezident, tak možná bude lepší, než bývalý komunista a nynejší přesvědčený jarmulkář Fischer, ale neodpověděla jste mi, jestli byste volila Tomia...[smích]

Dobrá, zatím to necháme a těším se zase někdy příště.S pozdravem, míru a pasivitě zdar..[smích] váš kamarád,

jansmith[smích]

276756

8.10.2012 16:58

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 276756

Falešného kripla Tomia bych nevolila ani náhodou. Stačí? Stejně tak bych nikdy nevolila třeba Fischerovou,nebo toho potetovaného blba,či Zemana a vůbec všechny ty ostatní- zkrátka a dobře tam nikde nevidím člověka, nad kterým by mi srdce zaplesalo.

Mně úplně v životě stačilo to, jak mě zklamal Zeman, Havel, Klaus i třeba Petr Cibulka. [bliji]

276767

8.10.2012 18:05

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jansmith1984 80.?.?.?

Reakce na 276767

Roztržená nevolba

276773

7.10.2012 22:55

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

jan vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 276700

milá jarmilo, to by nejdřív ti, kdo už zvoleni jsou museli odhlasovat a uzákonit spodní limit volební účasti třeba 30% jinak by byly volby neplatné. Ale to oni neudělají. Stačí se podívat kolik lidí je v politice na všech úrovních a lidí přímo závislých (vojáci, hasiči, úředníci ve státní správě).
I kdyby Vás všichni poslechli a nešli volit....tak stačí aby šli volit ti, kterých se to týká a zvolili sami sebe a volby by byly platné.
Vaše agitace je v tomhle směru naprosto nesmyslená. Jediná cesta je zvolit někoho úplně jiného, kdo to změní....ale to už tu bylo např. ve 48. roce

276709

10.10.2012 19:51

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276709

Tentokrát hřebíčkem do hlavičky, Honzo. Na outsidermedia.cz je článek o nějakém mantákovi, co vyzývá lidi, aby záměrně poškozovali volební lístky. V diskusi pod ním je pak velmi vtipná připomínka o "nedopatřením" poškozených volebních lístcích třeba během sčítání. Cui bono?

276881

7.10.2012 21:54

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Mám strach 31.?.?.?

Reakce na 276651

Teď jste mě k smrti vyděsil. Zasadil jsem si na zahradě rybíz. A nevím, jestli jsem tím nezasadil přírodě poslední ránu. Ale jistě máte pravdu, že lidé by měli vyhynout, nebo začít žrát hlínu, protože Země jim není určená. Příroda tu totiž opravdu není pro lidi. Jen pro kočky, psy, prasátka a další tvory.

Ale máte naprostou pravdu, že místo ovocných sadů a permakultury, je lepší rozorat obrovské plochy půdy...

A co vy? Už jste přestal žrát? Nebo jen tak pro radost plácáte naprosté krávoviny?

276705

6.10.2012 11:30

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 276494

Nepresvečíte ma o vegánskom nezmysle dovtedy, dokedy bude tehotná vegetariánka/vegánka musieť brať syntetické preparáty na doplnenie výživy plodu.
Ospravedlňujem sa za reakciu mimo témy článku.

276628

6.10.2012 11:50

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 276628

To Vam kto povedal, ze tehotna vegetarianka/veganka musi brat synteticke preparaty mna doplnenie vyzivy plodu? To je cirocisty nezmysel. Vobec nic take clovek nepotrebuje, pokial sa zivi Dokonca clovek nepotrebuje nic tepelne upravene. Navyse tepelne upraveny pokrm je teplom zniceny a denaturovany - ak vobec viete co znamena slovo denaturacia. Absolutne vsetky potrebne ziviny, vitaminy, enzymy a stopove prvy su obsiahnute v ovoci, zelenine, obilovinach, strukovinach, hluzovinach/okopaninach, orechoch. Vsetko uplne vsetko ma povod v slnku a v rastlinach. A este by nezaskodilo si nieco precitat, preco je nevyhodne byt v potravinovom retazci co najvyssie. Takymto temam sa bezna konzumna ovca radsej vybyba, aby nahodou nemusela menit svoje zauzivane chore zvyky a stereotypy.

A vedia tito zadubenci ohlupnuti potravinarskou mafiou fakt, ze clovek konzumuje maso az od obdobia ked objavil ohen? Ako si myslite ze zil dovtedy? Zo vzduchu?

Clovek konzumoval maso vyhradne z nudze a to v dobe ladovej, ked jeho prirodzena potrava bola nedostupna. Donutil ho k tomu najnizsi pud zo vsetkych - pud sebazachovy.

Je mi luto tych ludi, ktori sa budu stavat na hlavu len preto, aby nemuseli menit svoje zvyky a svoje zdravie a zivoty inych su im ukradnute. To je bezbreha bezohladnost. Ak Ti vobec nevadi, ze svoje peniaze pouzivas na zaplatenie vrahov (pretoze inak by si si musel tie zvierata vrazdit sam svojimi rukami a to vacsina ludi ani nedokaze - pretoze clovek nebol a nikdy ani nebude prirodzenym masozravcom) ktori za Teba vykonaju spinavu pracu, tak si bezcitna zruda, ktora si vobec nezasluzi zlutogvania. A to ani vtedy, ked nasledkom civilizacnej choroby z prekyslenia si skratis zivot, alebo privodis zbytocnu smrt.

Ako povedal Yourofski:

4 dovody preco ludia jedia maso:

ZVYK, TRADICIA, POHODLIE, CHUT

nie preto, ze by to bolo inak zdraviu prospesne.

276631

6.10.2012 12:07

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 276631

Vypadol mi cast textu:

doplnujem: pokial sa zivi dobre skombinovanou potravou rastlinneho charakteru. Ono to hocijaky od malicka nauceny a zblbnuty "masozravec proti svojej voli nedokaze" pretoze telo je tak znicene neprirodzenou stravou, ze istu dobu vzdoruje az kym sa nevycisti od toxinov. Je potrebne vediet, ake vitamy, aminokyseliny, enzymy a podobne sa kde nachadza a vhodne kombinovat. Vobec to nie je tazke, aj ked prechod na raw food moze sposobovat chvilkove komplikacie. U mna napriklad neboli ziadne. Okamzite som si zdravotne polepsil, zmizla zaha a rozne zaludocne problemy, unava a klasicka medicina si s tym nevedela dat rady. Jedine co vedela, bola neustala snaha ladovat medikamenty, ktore som odmietal. A dobre som robil. Urobili by so mna dozivotne zavislu trosku na tych drahych sajrajtoch, ktore neliecia a cloveka udrzuju zavisleho na medikamentoch. Nazyvam to medikamemtami preto, lebo to co oni vyhlasuju ze su lieky, maju do liekov daleko.

A na zaver si dovolim myslienku mojej oblubenej osobnosti:

"Zvieratá sú moji priatelia a ja svojich priateľov nejem."

G.B.Shaw (* 26. júl 1856 Dublin – † 2. november 1950 Ayot St. Lawrence)

276633

6.10.2012 15:37

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

petesv 2.?.?.?

Reakce na 276633

Hovadiny. Člověk nemá žaludek z pěti částí jako kráva, a na čistě rostlinnou potravu není uzpůsoben.
Všechno co se narodilo v přírodě bude sežráno, většinou krutě.
I ten váš pejsek či kočička jsou masožravci, že nevíte co dávají výrobci do konzerv pro ně, jen dokazuje vaší tupost. Jen odmítáte přiznat skutečnost.

276644

6.10.2012 12:41

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 276631

Celé je to o strkaní hlavy do piesku.

"Zvieratá sú moji priatelia a ja svojich priateľov nejem."

Podľa takejto teórie by v prírode neexistovali predátori. Väčšina zvierat od diviakov po ovce, od myší po mačky, sliepky... sú nastavené tak, že majú populačné prebytky. Len psov a mačiek by bolo po balkónoch. Je snáď sterilizácia prirodzený proces?

Sú sliepky mojimi priateľmi? Čo je to za podsunutie? Sú sliepky priateľmi, keď ich so zažmúrenými očami chováme na priestore, z ktorého musia vystrčiť krk, lebo by sa tam nezmestili? To povedz tým, ktorí nakupujú v Tescu. Ak chceš produkovať takéto teórie, tak si vykolíkuj pozemok, a skús predviesť, koľko čoho potrebuješ. Ja chovám pár ovcí, sliepok, iba tak, ako pokus, je to stratové, skúšal som aj dačo dopestovať, to je tiež stratové, takže nehovor od veci. Najprirodzenejší spôsob je dopriať zvieratám väčší čas, než 3 týždne života od vyliahnutia po pult, v mojom prípade aj viac, než 3 roky. Inak by ich v prírode zahubil iný predátor, a tak či tak by bolo po "kamošoch".

Žiadna koza sa ani nebude pýtať, koľko môže mať mladých, ako biela, tak čierna... hoci v poslednom čase sa na to pýtajú skôr tie biele, bez urážky prosím.

Rovnováha sa dostaví. Voľakedy bolo mäso raz za týždeň. Tam hľadajme problém, že niekto vymyslel destabilizáciu a chcel to každý deň. Ak majú existovať aj voľne žijúce kravy kravy, tak je normálne ich občas skonzumovať, inak by iba zhnili, alebo by ich roztrhali iní predátori, nakvasili hromady patogénov, nikto si nevie predstaviť, čo je to za hromadu mäsa, mal som dosť, keď skapal baran a bolo treba zakopať. S diviakmi je to podobne, zorú celé pole ak sa premnožia. Srnky tiež fungujú ako kosačka. Oni tú úrodu pre ľudí nebudú zbierať, oni ju znivočia. riešiť to plotmi a "škodcov" postrekmi je ešte väčší nezmysel. Podobné teórie koľkokrát len naháňajú ďalší odbyt v reťazcoch. Opakujem, nikde som nenaznačil napchávať sa mäsom každý deň.

276635

6.10.2012 14:02

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 276631

Nechcem v tomto vlákne narušovať diskusiu k téme článku. Ovšem Zaslepencovi ako ste Vy mi však nedá napísať toto:
Bielkovina s vysokou biologickou hodnotou - Živočíšne zdroje bielkovín (mäso, hydina, ryby, vajcia, syry, jogurty)
Bielkovina s nízkou biologickou hodnotou - Rastlinné zdroje bielkovín (rastliny, strukoviny, obilniny, oriešky, semienka, zelenina)
Na to aby bolo možné zachovať normálny bielkovinový cyklus v organizme a tak aj správny rast a zachovávanie tkanív, by mal byť dodržaný pomer 10-15% živočišne bielkoviny, zvyšok rastlinné.

Vic sa tomu v tomto vlákne venovať nemienim, vzhľadom k téme článku.

276641

5.10.2012 1:21

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

p. 123.?.?.?

Reakce na 276479

...pravo na praci mate zakotvene v Charte lidskych prav OSN...ovocne .stromy nebudou to korporace nedovoli , ztrata zisku...a ....Hitlery narizujici vsechno a porad uz jsme tady meli...a kvuli cikanum chcete narizovat a omezovat velkou vetsinu lidi ...to jste s tech feminazi tak vydrena ?

276519

4.10.2012 16:01

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

haban 89.?.?.?

Reakce na 276462

Ano, právo na bydlení a jistý minimální příjem.

Jenže to by na nás neměli žádný bič a nemohli by spekulovat s nemovitostmi. Přečtěte si nějaká "investiční doporučení".

Řešením by mohlo být odečítání výživného z daní. Prý to dělají některé americké státy. Ty peníze vám stát stejně vezme, takže otcům by to bylo jedno.

Jenom Jeziňky a Sexekutoři by asi prskali [smích]

276485

4.10.2012 17:37

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 276462

Paní Jarmilo souhlasím s Vašimi řešeními, i když jsou založený na chybných vstupech.

Základní příjem je základní nutnost. Nejen v rámci této debaty. Najednou by se zlatokopky zamýšlely třeba i nad tím, zda se s ním dá vůbec žít.

Dítě automaticky matce jako zkouška. Je to férová dohoda, bude-li to známo předem a ideálně proti podpisu. Pak by se vidělo, jestli je to vůbec řešení a jak to vlastně pracuje. Posun by to byl z hlediska skončení rozvodového průmyslu, takže omezení míst ve státních funkcích, takže omezení voličské základny pravicových stran. Takže nerealizovatelné, ale teoretizujme dál: Nemám ambice dělat chodící spermobanku, proto bych se realizoval jinde, stejně tak se mnou další otcové, kteří ve výchově svých potomků vidí hodnotu a nechtějí dělat trubce a nechat se vydírat při každé menstruaci. Ale proti gustu není dišputát, nikomu bych nebránil, svět nekončí hranicemi ČR. Možná bych se i mě zalíbilo poskákat toho víc a neřešit nic. Je jenom zajímavé, že ty státy, kde by otec nebyl rukojmím rozmarů ženy jsou naší propagandou nazývány nepřátelskými.

- Zavrhování střídavky coby výrobny budoucích psychiatrických pacientů je nesmysl, už jen jednoduše matematicky. Naopak, je to právě prevence. Vy jste jako dítě nikdy neměnila prostředí, neměla jste kolem sebe další osoby, které jste milovala a které milovali Vás? Já jsem zastánce barevného světa, ne černobílého.

- Statisticky není dokázáno, že 90% rozvádějících se rodičů se umí dohodnout, to je nesmysl, rozvádí se právě proto, že se dohodnout neumí. Statisticky je dokázaný opak, o čemž svědčí cca 2% střídavky v ČR. Vzhledem k tomu, že střídavku Vám soudkyně prostě nedá, to je přesně to procento, kde se domluvili i navzdory zaostalosti systému.

Aleš Krejčí / Brno

276489

5.10.2012 19:01

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 276437

Dobrý postřeh. Ještě bych přidala volání po německé rozvodové legislativě, aby měli čeští hysteričtí tatíci o čem přemýšlet.

276585

3.10.2012 13:31

agresívna hysterka versus agresívny grobian

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Posledné roky sa feministická mašinéria usilovala (s plnou mediálnou podporou politkorektnej propagandy) vytvoriť obraz muža ako násilníckeho grobiana, ktorý mláti ženu a deti, je samoľúby, rád si vypije a chuderka žena je v rodine pracovnou a sexuálnou otrokyňou. Tento prehnaný a jednostranný obraz úplne ignoruje častý fenomén dominancie a psychického teroru ženy voči mužovi a niekedy i deťom. Poznám viacero prípadov s blízkeho okolia, kedy sú ženy hysterky s priam psychopatickou osobnosťou postrachom oklia, neváhajú intrigovať, vyvolávať scény, či otvorene fyzicky napadnúť muža. Ten potom buď v strachu ustupuje každej požiadavke, aby mal (relatívny) pokoj, alebo sa nechá vyprovokovať k fyzickému útoku. Je to zákerný druh stratégie presadzovania svojich záujmov.

276299

3.10.2012 16:27

S tím že to je 50/50 nelze nežli souhlasit.

Kosk 93.?.?.?

Je jasné, že to nakonec vypadá zcela jinak, což je ale dáno tím že my muži máme jednak většinově větší fysickou sílu a jsme od přirody naprogramovaní na to se prát, bojovat, takže výsledky násilí z naší strany jsou pak vidět.

Ale ženy umí mnohem lépe nežli my bojovat a napadat slovy. Jsou v tomhle ohledu schopnější, respektive asi i chytřejší. Ono to vypadá jako blbost, ale lze tím ublížit stejně tak dobře, jako pěstí.

Moc dobře si pamatuju z dětství, když otec několikrát matku udeřil. (Byly to facky a neskončilo to nijak vážně a nikde se to neřešilo) Ale já tomu byl přítomen, a občas jsem musel matku násilím odvést a někde jí zamknout. Obvykle jsem pak ty facky schytal já, jelikož otec již nevnímal, kdo před ním vlastně stojí.

Totiž tomu "násilí" ze strany otce předcházelo několik hodin verbálních provokací, urážek, výčitek, nadávek a ka podobně ze strany matky. Otec se snažil to nevnímat, někam odejít ale chodila za ním a ryla do něj tak dlouho až mu ty nervy ruply.

Troufnu si tvrdit, že jen mizivé procento ze zdejších čtenářů by na takovou ženu ruku nevztáhlo. A výsledkem by byla statistika potvrzující to, že násilníci jsme my muži.

Netvrdím, že moje matka byla jen provokatér, byla jinak i velmi obětavý, pracovitý a zodpovědný člověk a s otcem vycházeli většinově velmi dobře. Ale byly chvilky ... Stejně tak jsem si jist že za mnohé násilí v rodinách nesou vinu jen muži. Jen jsem chtěl poukázat na fakt, že verbální násilí také bolí a ubližuje, ale nezanechává stopy, které lze ukázat na fotkách před soudem. A není pak ve statistikách.

276319

3.10.2012 19:12

Zneužívání domácího násilí

Aleš Hodina info (zavináč) stridavka (tečka) cz 84.?.?.?

Dovolím si jako jedna z osob citovaných v článku vyjádřit se k některým diskusním příspěvkům. Samozřejmě, že největší problém je v tom, že takováto křivá obvinění nejsou důsledně trestána, takže mohou - s velkou šancí na úspěch - být používána v rozvodových sporech. A další problém je v tom, že mnohé opatrovnické soudkyně na taková nepodložená obvinění rády slyší. Problém je skutečně v systému mnohem více než v matkách, které "jen" využívají možností, které jim systém dává. Doporučuji k tomuto tématu dvě stránky: www.domacinasili.eu (zneužívání domácího násilí) a www.soudci.info (opatrovnické soudnictví).

276340

3.10.2012 20:55

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276340

Chtěla bych vědět, jak je možné domácího násilí zneužít u policie, jelikož k tomu aby žena podala trestní oznámení či se oháněla domácím násilím, musí mít potvrzení od lékaře.
Měla jsem tu čest modřiny, podlitiny, zhmožděné čelisti, do černa omlácené uši a hlavu po domácím násilí na vlastní kůži okusit. Toto se nafingovat nedá a věřím, že málokterý doktor je takový blbec, aby to nepoznal.
A pokud mohu k vámi prosazované střídavé péči něco říct, zeptám se: Zkusil jste vy sám, pendlovat mezi dvěma domácnostmi s batůžkem jako cikán alespoň dva měsíce v kuse? Znám názor několika soudců i psychologů /jeden z nich se zabývá domácím násilím na mužích/ a ten zní tak, že většina rodičů, kteří toto chtějí po svých dětech, by po pár měsících skončila v pakárně. A že většinou střídavku po svých dětech chtějí otcové, kteří se do doby než jim jejich bývalá ukázala prostředník o své děti bůhvijak nestarali. To tvrdí lidi, kteří takové případy řeší jako na běžícím páse. Prostě jde o normální šovinisty a ješity, kteří se ve své sebelásce neumí podívat realitě do očí, nic víc. A když začnou hrát na okolí divadla milujících tatínků, hrozně se vztekají, že jim to zas tak moc nikdo nežere. Nicht wahr?

276357

3.10.2012 21:18

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 276357

Nicht

276360

4.10.2012 19:27

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276360

Neodpověděl jste na otázky: Jak lze nafingovat stopy po domácím násilí, jako jsou podlitiny na celém těle zejména na hlavě, zhmožděné čelisti, monokly a podlité oči krví aby to doktor nepoznal? Protože bez lékařského potvzení, žádné trestní oznámení o domácím násilí podat nelze. Tak zde neserte s divadlama o nějakých procentech agresivních či zneužívajících ženských. Tím nevyvracím, že takové případy neexistují.
Dál chci vědět, proč jste si tolik jistý, že jinou úpravou vztahů, děti o "neprimárního" rodiče PŘICHÁZEJÍ? Proč by proboha měly?? Pokud jste si vybral za partnerku sociopatku, která vám nedovolí se na vaše potomky ani podívat, je to vaše chyba a neste prosím následky svých omylů bez fňukání jiným za ušima.
Já mám zkušenost takovou, že jsem po otci svých dětí vyžadovala a dokonce přes mediátory, aby za svými dětmi začal konečně opravdu jezdit, nejen si stěžovat, že s nimi není - poté co se od nich dobrovolně odstěhoval. Vymlouval se u soudu, že si nechce připadat jakože je jen návštěva a vyžadoval po dětech, aby ony jezdily k němu. A to vidím u většiny otců, kteří střídavku po svých dětech vynucují. Sami na návštěvy neradi, ale děti se trmácet můžou [bliji] Vlastní pohodlí je jim milejší, než to aby jejich děti měly klid a nechyběl jim pocit domova. Ono povznést se nad to, že nejde o to kdo je ve výchově ten primární a neschovát se za bazírováním o vlastních rodičovských právech, chce opravdovou zralost a vědomí co je opravdu v zájmech dítěte.

276500

4.10.2012 21:13

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276500

..a ještě jednu otázku jsem zapomněla zopakovat? Jak dlouho jste sám vydržel mít domov ve formě báglu na zádech a pendloval mezi dvěma domácnostmi, kde v každé fungují jiná pravidla, když toto samé chcete po dětech - jak po maličkých, tak po dospívajících ??
Střídavka přináší výhody v první řadě rodičům, ale ne dětem. Prosazovat ji tak agresivně jak je tomu vidět v poslední době, mohou jen nevyzrála sobecká a sebestředná jelita.

276506

5.10.2012 5:23

RE: Zneužívání domácího násilí

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Reakce na 276500

Přežitky v názorech na domácí násilí pěkně zhrnul anonym 188.?.?.?

- Jak lze nafingovat stopy po domácím násilí?

Jednoduše, švihnu sebou ze schodů a jdu za lékařem a povím mu, že to udělal manžel. A mám lékařskou zprávu, na základě které:
1. soudkyně mi do 7dnů odstaví předběžným opatřením manžela z výchovy - bez ohledu na skutečnosti, OČTR potřebují prokazovat produktivitu a Vy máte právo se soudit. V ČR do aleluja. A tak zaměstnat všechny ty cizopasníky na všech stupních naší totalitní justice. Samozřejmě bez výsledku.
2. každý azylák otevře dveře, protože dotace jsou na hlavu ubytovanou, nikoliv odmítnutou [chechtot]
3. každý novinář napíše minimálně sloupek do místního zpravodaje
4. každá femifašistická neziskovka zajistí bezplatného advokáta (kterého ve finále zaplatí manžel) a stejně i psychologa (kterého ve finále také zaplatí manžel) a prokáže opět produktivitu za hlavu řešenou, nikoliv odmítnutou

- Pokud si vybral psychopatku, ať nese následky svých omylů:
1. každý si vybírá psychopatku, jinak by si vzal chlapa, to je na ženách to, co milujeme [smích]
2. dobrá, manžel následky unese, ale mysleme na děti, proč ony mají nést následky chybných rozhodnutí rodičů, navíc když je lze střídavkou jednoduše vyloučit?

- Pocit domova, vlastní pohodlí je jim milejší
1. aneb materialistický versus duchovní pohled na svět. Pro zlatokopku je pocit domova zřejmě hmotná záležitost, čtyři stěny a cinkající zlaťáky, pro jiného spíše místo, kde je rád s bližními.
2. aneb zloděj křičí chyťte zloděje, vlastní pohodlí, tedy ten, kdo necestuje, jsou právě matky s výlučnou péčí, důkaz viz tisíce rozsudků opatrovnické mafie

- Kdo je ve výchově ten primární?

1. i když je to asi úplně nepochopitelné, žena a muž jsou rovnocenní partneři, i když je mezi nimi dělba práce a každý se věnuje nečemu jinému
2. nepleťme si péči s výchovou. Krmit, šatit, umývat ještě neznamená vychovávat.

Doporučuji použít selský rozum. Ti dva se naprosto dobrovolně vzali, nikdo je do svazku nenutil. Jistě se znali déle, jistě chtěli mít rodinu, jinak by se nebrali. Nepodstupovali žádné psychotesty, nedostali potvrzení od soudkyně. Femifašistická propaganda se nám snaží namluvit, že jsme se snad brali jako nesvéprávní?
Chce-li potom někdo pod tíhou povinností utéct a zotročit toho druhého, útěk je přípustný, zotročení nikoliv. To by ale ČR neměla mít nefunkční nereformovanou justici s největším počtem soudců na hlavu v Evropě. Na každém zničení otce se podílí neskutečný počet parazitů, kteří by se jinak neuživili.

A jsme zase u toho, jedná se o dobře vymyšlený, psychology a genetiky (spíše eugeniky) odzkoušený začarovaný kruh, který je srovnatelný s genocidou, pouze trvá déle, s minimálními náklady, ale stejně zhoubnými výsledky. [pláč]

276525

6.10.2012 10:41

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276525

Od začátku je mi jasné, že tento článek s vylhanými údaji má za cíl jediné. Rozvrátit jednotu mezi chlapy a ženskými. Rozdmýchat nenávist, a lidská blbost zas dovolí, aby se lidi rvali ještě více a ještě tvrději. Toto se židům musí skutečně uznat, že umí rozdělit jakoukoliv jednotu mezi lidmi a že jsou v metodě rozděl a panuj víc než úspěšní.
Nikdo si přitom nezjistí nic kolem těch vylhaných údajů, které tzv. střídavkáři tak rádi omílají. Střídavka je prý ve vyspělém civilizovaném západním světě naprosto běžná a úspěšná metoda. Země, které jsou často využívány v argumentaci pro větší rozšíření střídavé péče a prosazování novely zákona o rodině jsou Švédsko a Německo. Není pravdou, že v těchto zemích je střídavka automaticky preferovanou formou úpravy styku. Viz. zde: http://www.jedendomov.cz/stridava-pece-ve-svete/168-pravda-o-stridave-peci-v-eu-5 Malá citace: Společná péče neznamená automatické střídání bydlišť dítěte. Společná péče znamená společnou rodičovskou odpovědnost bez dalších soudních úprav.
Ve všech zemích je možnost rodičovskou odpovědnost rodiči odebrat, v některých včetně ČR je to jen v extrémních případech, jako je trestný čin na dítěti apod. Což vyvrací vaše tvrzení, že vás někdo po ukázání několika modřin může "odstavit" od rodičovských práv, což je dle české jurisdikce http://www.advokatka.net/publikacni-cinnost?clanek=16 nemožné.
JEŠTĚ STÁLE SI NĚKDO MYSLÍ, ŽE JSOU U NÁS OTCOVÉ DISKRIMINOVÁNI?
Nějaké nesmysly o volných azylácích nemá smysl ani komentovat. Zkuste zavolat do prvního azyláku, který najdete v telefonním seznamu a zjistíte, že dříve než (buduli optimistická) za tři měsíce volné místo nenajdete.
Další představy o ekonomických výhodách stát se matkou samoživitelkou, jste vycucal z palce levé či pravé nohy? POkud je tato pozice tolik ekonomicky výhodná, proč je sociální skupina matek samoživitelek nejvíce ohrožena chudobou??
Kde žijete? V komunismu? Ano, tam byly matky samoživitelky chráněny, a přesto počet rozvodů stoupá dnes, v tržním prostředí, kde pracovní síla muže je výrazně lépe hodnocena, než pracovní síla ženy, nemluvě o matkách s malými dětmi. To je naopak skupina, která patří k nejvíce ohroženým dlouhodobou nezaměstnaností. Asi proto, že to feministické lobby ohromně sype.
Přečtěte si něco o zemích, jako Austrálie, kde chtějí automatické preferování střídavky opustit a vrátit se k původním modelům určování péče, jelikož se po několika studiích a šetření vedené úřadem federálního generálního prokurátora zjistilo, že se mnohonásobně začaly množit ty nejhorší případy porozvodových bojů o děti, že děti svěřené do sdílené péče byly problémovější, úzkostlivé až zoufalé, než děti v jiném uspořádání - Logicky: rodiče jež se spolu nemohou shodnou před rozvodem, nejsou schopny s...Automaticky kráceno

276620

6.10.2012 10:43

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276525

..pokračování:
Logicky: rodiče jež se spolu nemohou shodnou před rozvodem, nejsou schopny shod ani po rozvodu, což se odráží v různých postojích k výchově, což není přínosem pro děti a ni náhodou.
Dalším velmi důležitým závěrem výzkumu bylo to, že neexistuje přímá závislost kvality vztahu dětí s otci na poměru času, které s ním tráví. Toto ovšem musí napadnout každého trochu rozumnějšího člověka, který nebere dítě jako pouhou věc a že tedy je zcela platná námi dlouhodobě prezentovaná úvaha, že kvalita tráveného času zcela zásadně převažuje nad jeho kvantitou.
Dále jen potvrzujete, že sám nechápete, že se jedná o tom, co má být v tak složité situaci jako je rozvod rodičů, přínosem pro dítě, ne pro rodiče. Tím myslím vaši větu:kdo necestuje, jsou právě matky s výlučnou péčí, důkaz viz tisíce rozsudků opatrovnické mafie. Tím opět vyžadujete po dětech aby cestovaly ony a jde vám o prosazování pohodlí rodiče, v tomto případě otce. Dáváte najevo, že jste pouze primitivně zaujatý vůči ženám jako takovým a jste právě tím případem nedospělosti, který není schopen přijat situaci, kdy jeden z rodičů zajišťuje vše co se týká péče (péči jste si automaticky vyložili jako krmení, šatit. Ony ženy nejsou podle vás schopny ničeho víc?) a druhý tuto domácnost podporuje.
Více zde: http://www.jedendomov.cz/stridava-pece-ve-svete/2...

276621

3.10.2012 21:20

RE: Zneužívání domácího násilí

Stridavka.cz info (zavináč) stridavka (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 276357

Ano, toto jsou názory hloupých soudkyň. A nezralých matek, které si chtějí uzurpovat děti jen pro sebe.

276361

4.10.2012 9:30

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 276361

Já mluvím o názorech znalců - nikoliv znalkyň, z oboru psychiatrie, soudců - nikoliv soudkyň.. Jen potvrzujete mé tvrzení o samolibých šovinistech. Můj názor je to také. A jelikož jsem podle dvou certifikovaných psychologických šetření zralá osobnost, budu na něm trvat dál.
Mám opačnou zkušenost s chlapem, který se mě snažil připravit o děti, protože jsem mu nehodlala dále trpět jeho každodenní alkoholové dýchánky občas i s kurvama. Obral mě o peníze ze společného účtu a myslel si že dolezu po kolenou. Měl pocit, že soudci a psychologové jsou také hloupí, stejně jako vy. Podle psychiatra jde o sociopata. Co víc dodat. Jen moje chyba, že jsem to nerozpoznala dříve.
Poté co jsme se s dětmi odstěhovali, syn přestal do měsíce trpět enuresis nocturna a eliminovaly se další jeho potíže s psychikou.
Podle mě,chcete hrát na city s primitivními divadly o šílených matkách, které je primárně zaměřeno tak, aby trestalo i ty ženy, které se snaží sebe a své děti osvobodit od rozmarů rozmazlených maminčiných mazánků a najít tak pro svou rodinu přijatelné podmínky k životu. Chyba je vždy na obou stranách, ale vy na tento složitý problém podáváte pohled pouze jednostrannou optikou.

276430

4.10.2012 14:35

RE: Zneužívání domácího násilí

haban 89.?.?.?

Reakce na 276430

Ta "jednostraná optika" je způsobena hlavně tím, že to soudí a posuzují samé ženské!

A to samé frustrované ženské se silným egem, bezdětné nebo s rozvrácenou rodinou, sexuálně frustrované, ... Nebo dokonce v době premenstruační tenze, kdy by každému chlapovi nejradši ukousnuly penis.

Korektní by bylo, kdyby u soudu rozhodovali vždy dva soudci
- mezi Židem a Čechem - soudce Žid a Čech
- mezi partnery - soudce a soudkyně, kteří mají v pořádku svou sexuální identitu a funkční rodinu

Pokud se to neděje, bude si vždy jedna strana myslet, že soud nebyl objektivní a zařídí se podle toho.

A soudní poplatky a ceny právníků nesmí zvýhodňovat jednu stranu. Jinak to není "právo" ale "kasino"!

Možná to vyznívá jako fantasmagorie, ale kdysi jsem pracoval ve firmě, kde jsme plnili plán prodeje na 200% (oproti jiným státům). Když se změnil vedoucí z "demokrata" který uměl lidi motivovat, na "buzeranta" který "kopal lidi do zadku", stačili dva měsíce a "jeli" jsme na 50%. Začali se nabírat lidi, a na stejnou úroveň jsme se dostali až po roce, kdy nás tam bylo několikrát víc!

Brzy "pojede" celý stát a celá naše ekonomika na 50%!
USA a USE (Unaited States of Europe) nemají proti Asii šanci.

Skončí to jako za šokialismu, kdy si lidi chodili do práce odpočnout a nakrást materiál, a kreativitu realizovali na melouchách, když si stavěli baráky a chaty.

A nepomůžou ani "registrační pokladny" a "bezhotovostní peníze". Platidlem bude zboží a protislužba a slušnost. Oni to ví a snaží se rychle "zprivatizovat" zemědělskou půdu a budou se snažit donutit nás hladem!

Řekl bych, že to tak funguje už teď. Je to jako "chodníky na sídlišti". Někdo je sice nalajnuje a vyasfaltuje, ale lidi si je stejně vyšlapou jinde, tou nejkratší cestou.

Podobně to dopadne s tím pančovaným alkoholem. Staré flašky lidi přelepí a přes známé našoupou zpátky do regálů v supermarketech. Prý to tak dělají doktoři, kteří těch flašek dostávají tolik, že je nestačí vypít ani udat....

276478

3.10.2012 22:00

RE: Zneužívání domácího násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 276357

Víš o tom úplné hovno.
Takhle se to sumarizovat nedá.
Nemůžeš nechat děti napospas psychické teroristce a zpovzdálí jako externista sledovat jak se mění v nemyslící loutky aby měli klid od věčně neuspokojené naduté egoistky. Naštěstí se ta láska a péče co jste dětem věnovali nikam neztratí ...
Opravdu je to citlivé téma. A ta válka je nesmírně náročné balancování a velké vypětí...
Má bývalá žena si nabrnkla spolupracovníka...
Já se ještě nic netuše začal dovídat od známých že jsem agresivní, výbušný atd...[smích] Pak si milého pána nadrzo dovedla k nám domů...
Jenže já místo abych je zmlátil, když po mé výzvě aby pán odešel, že tu bydlím, ona vyletěla, že to je její dům a ona tam bude rozhodovat (ten co jsem celý přestavěl vlastníma rukama pro ni a pro děti..) osmiletý syn to sledoval a z toho napětí mezi náma se mu roztikal obličej, jí to bylo putna.. Já jsem si se sevřeným srdcem vzal pár věcí do batohu, dětem řekl že maminka už jejich otce nechce a že ten nový pán je tady "Románek" a šel jsem... Venku jsem pohladil po zdi s láskou vybudovaný dům a už nikdy jsem se nevrátil. Ona pak vystřídala x chlapů , vždy tak že jednoho měla a s dalšíma mu zahýbala, dům se změnil v hanbinec...Jí jsem nechal všechno výměnou za střídavou péči. Atd.. Ta paní to měla připravené a udělala vše pro to aby shrábla majetek,děti, všude mě pomluvila atd... [bliji] To nejhorší je , že jsou do toho zamotané ty dvě děti.. Mě nezbývá než dělat maximum pro to, aby viděli i jiný způsob života..dnes mám ženu se kterou se respektujeme, komunikujeme, máme se rádi a ty děti to samy začínají chápat kdo je kdo. No nic.. co jsem si navařil to mám [smích] Věřte v lásku, mějte nezměrnou trpělivost, nebuďte blbí nadutí sobci co kvůli pár set tisícům zlikvidují vlastní děti. Nikomu z těch rozumbradů co o tom ví naprosté hovno to nepřeju.

276364

4.10.2012 11:21

RE: Zneužívání domácího násilí

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 276364

Při tom všem jste měl velké štěstí, že vaše bývalá milovaná polovička nevychovala u dětí Syndrom zavrženého rodiče. To já takovou kliku neměl, ta moje byla vystudovaná učitelka a věděla, jak dětem vnutit, že táta je grázl, o kterého by slušný člověk kolo neopřel. A nemylte se - čas tento syndrom NEVYLÉČÍ. [pláč]

276457

4.10.2012 7:57

RE: Zneužívání domácího násilí

T. 94.?.?.?

Reakce na 276357

Můžete uvést zdroje, ze kterých citujete- tedy ty konkrétní jména lidí, jež ,,znáte" a jejichž názory uvádíte? Děkuji.

276418

4.10.2012 1:11

uklizet

p. 123.?.?.?

...tak tady prestante kecat ,vemte si smetak a jdete domu uklizet...

276381

4.10.2012 2:21

Jedna rada

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Podle mojí zkušenosti ty

- sociální pracovnice
- advokáti
- soudkyně
- soudní tajemnice
- exekutoři
...

nevědí, nerozumí a nechápou, co prožívá člověk, kterému sebrali děti.

Udělejme jeden malý duchovní pokus:

Vždy když budeme prožívat emoce ze ztráty dětí, "které nás můžou roztrhat", mysleme přitom na JEJICH DĚTI.

Třeba to pak pochopí!

276394

4.10.2012 2:31

Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

A reagovat na takový blábol je házení hrachu na zeď.
Přesto si dovolím vypíchnout pár fakt:
1) Autorka je vystudovaná ekonomka, o problematice ví hovno (tedy pokud se za její identitu s jejím laskavým svolením neschovává sám Hodina)
2) Celý článek je tvrzení podložené (opět) leda hovnem
3) Odkaz níže ve fóru postovaný nickem jjj vede na fake stránku agresorka.cz, založenou pravděpodobně Hodinou nebo Paterou nebo někým podobným z té jejich povedené partičky. Tento odkazuje na další článek údajně ze stránek Českého svazu mužů, nacházející se však na týchž stránkách, který tato svá tvrzení opírá o tento citát,
Reprezentativní výzkumy dokládají více než jasně a ve velkém počtu: těžké fyzické násilí mezi partnery je rozděleno mezi muži a ženami přibližně stejně. Pouze ty studie, které se spoléhají na selektivní údaje veřejně zaznamenaných případů (a metodicky tak nemohou zaznamenat případy nezveřejněné), prezentují více žen jako obětí a více mužů jako původců násilí.
jistého prof. Michaela Bocka, jenž zazněl na jakési jeho přednášce, tedy jde o názor opřený (opět) o hovno. Google nám dále poví, že tento pán je vlastně taková německá obdoba našeho Luboše Patery, například. Jen o něco vzdělanější. Dále je zajímavé, že na stránkách Českého svazu mužů se tento článek nenachází.

Nu, asi si taky založím cca patnáctero stránek, budu tam publikovat výmysly a tyto se budou vzájemně potvrzovat vzájemnými odkazy, však na to mám celý zbytek života, a představa, že ho strávím užíráním se a vymýšlením si je přece tolik lákavá! (sarkasmus) To je fakt těžká porucha, ten člověk.

Rozhodně mi zde chybí odkazy na seriózní výzkumy. Na stránkách například o. s. KOORDONA jsou statistiky, v těchto je uvedeno, na jakém vzorku populace byl průzkum učiněn, kolik se ho zúčastnilo lidí, jakého pohlaví atd. KOORDONA mimo jiné taky nedávno dělala průzkum mezi studenty ohledně partnerského násilí a čísla vyšla velmi zajímavá a v rozporu s tvrzeními v článku, jak překvapivé. Stejně tak to je i se zahraničními statistikami, více - méně korespondují s těmi našimi. Lze argumentovat tím, že tyto statistické průzkumy většinou dělají tzv. feministické organizace. Není tomu tak, v zahraničí (západním směrem), na rozdíl od naší zaprděné kokotliny, se touto problematikou zabývají i seriózně. Existují studie zaštítěné například WHO (taky feministická organizace, aha), které rovněž popírají obsah článku.
Takže závěr - silně manipulativní, dalo by se možná dokonce říci, že i lživý článek. Stručně - výmysl, blábol, výmysl, blábol, výmysl, blábol, akorát tady na závěr, to je snad jediná výjimka, tam jsou dva bláboly vedle sebe.

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jest...Automaticky kráceno

276395

4.10.2012 2:32

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276395

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jestli to platí i naopak, tedy pro násilí spáchané na mužích se radši ani nepochlubil). Nebo by taky byla fajn douška, že ten Chocholoušek o tu licenci přišel kvůli zlým feministkám. To by mě skutečně pobavilo.

276396

4.10.2012 8:25

RE: Já vím, že je to osobní

T. 94.?.?.?

Reakce na 276395

No, je vidět, že Vás představa o tom , že i ženy se dopouštějí násilí, opravdu rozpálila doběla. Dokonce Vás donutila přestat předstírat slušné vychování. Já se ale se ženskou agresivitou potkal osobně. Dokonce jsem strávil bojem o naše dítě osm let. Čtyři roky opatrovnických soudů, než se prokázalo že bývalka lže a manipuluje důkazy a soud potvrdil střídavou péči, a pak čtyři roky trestního soudu, než se prokázalo, že si celé napadení a obvinění z násilí vymyslela. Nepochybuju o tom, že celé ty roky jsem byl jednou z těch cihliček ve stavbě jménem ,, Násilní Agresoři Jsou Jen Muži". Přes jasné soudní rozhodnutí mne z téhle vylhané selektivní statistiky nikdo nevymaže. A je mi to jedno. Nezáleží na tom-a víte proč?
Protože jsme s rodinkou šťastní, protože jsme ten teror systému přežili a vydrželi a protože nás zocelil. Protože střídavá péče funguje skvěle a z caparta nám vyrostl dobrý človíček. A protože se karta pomalu obrací. Tisíce žen má syny, kteří jsou křivě obvinění z nějaké formy násilí na ženách . Ony tu nespravedlnost vidí. Přicházejí o vnoučata, vidí utrpení svých synů i jejich dětí, kterým chybí tátové. A ten prvotní jásot (teď vám to, chlapi, natřem...) se mění v šok (kam jsme to proboha došly- čemu jsem to, já nána pitomá, věřila..?). A tyhle ženy, vážená paní, ty Vám hlas nedají- to si pište. [smích] [smích] Mimochodem, situace je dnes úplně jiná než před pár lety. Ženská agresivita roste geometrickou řadou. Kdo si občas sedne za volant a pokusí se projet centrem jakéhokoliv většího města, musí se nad tím vážně zamyslet, protože je to jev, kterého si prostě nemůžete nevšimnout.

276424

4.10.2012 13:01

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276424

1) Z čeho soudíte, že jsem rozpálená doběla?
2) Kde píšu, že se domácího násilí dopouštějí jen muži?

276465

4.10.2012 22:22

RE: Já vím, že je to osobní

T. 94.?.?.?

Reakce na 276465

1) z Vašeho slovníku
2) Myslel jsem, že jste se svým příspěvkem snažila zdehonestovat myšlenku, že domácí násilí je stejně dílem žen jako mužů. Proto jsem napsal ten svůj. A já tam někde píšu, že tvrdíte, že že se DN dopouštějí jen muži?

Ono je to nakonec skoro jedno, jestli statistiky pečlivě zmanipulované Koordonou hovoří o poměru přes 90 procent násilníků a pod 10 procent násilnic. Důležité je např. to, že i přes počáteční zdařilý ,,výcvik" policistů pro případy vykázání násilníků nějak začíná stoupat i počet vykázaných žen. A když už prohlédli i policajti, tak to je tedy ,,mazec"...

Ostatně počet žen, které vztáhnou ruku-i vražednou- na své dítě či jiné členy rodiny je děsivý. Třeba ubodají syna, jen aby ho nemusely předat otci, který by mu určitě ,,ublížil" nebo ,,omylem" střelí svého manžela dvakrát do hlavy k tomu nachystanou zbraní a ještě o tom napíší bestseller (mimochodem, každý kdo jej vydá a koupí se dopouští trestného činu...) Myslím, že tato agresivita a tyto hrůzné činy jsou dostatečnými důkazy o tom, že ČLOVĚK může být agresivní- je jedno, zda žena či muž...

276507

5.10.2012 0:41

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276507

Osobně jsem za svůj život potkala jednu kráču (spřežka ze slov krá.. a ..ča), která byla a je domácí tyrankou. Kupodivu ten její ji miluje, už mají oba ku padesátce a na pohled nezasvěceným okem jde o šťastné manželství. Když ona začne vyvádět, on se zamkne (mají barák) a finito. Rozhodně nepopírám, že existují ženy tohoto druhu. A nepopírá to ani žádná organizace zabývající se domácím násilím. Potíž je v tom, že když jsem se zamykala já, pro mého drahouška nebyl problém vyrazit dveře. Bylo to v době, kdy ještě neexistoval zákon o DN a policie odmítala cokoli řešit dokonce i v případech, kdy jsem měla obličej na sračku, v bytě byly kaluže krve atd. A podotýkám, že šlo o MŮJ byt a když jsem trvala na tom, aby drahouška odvedli, že chci aby odešel, odmítli. Navrch mi ještě poradili, že když se ho tolik bojím, ať odejdu sama. Takže jsem tehdy ve dvě ráno oblékala syna, tehdy pětiletého a dcerku sotva půlroční a šla přes půl města (nic nejelo) pěšky ke kamarádce. Byt jsem opouštěla za asistence PČR. Ne, neměl v něm ani trvalý pobyt. To je ta solidarita mezi muži. Vyhodit ho nešlo, do práce nechodil... Několikrát byl řešen pro přestupek, než se policie uvolila postoupit případ prokurátorovi. Dostal podmínku nejen za ublížení na zdraví a násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci, ale i omezování osobní svobody. Dokážete si představit, že by žena zamykala bránícího se muže v bytě? Nebo že by vyrážela dveře, když se před ní muž zamkne? Nebo že by ho doběhla na chodbě domu a zatáhla zpět do bytu?

Já vás samozřejmě mohu politovat, vím jak je hnusné, když se o sobě začnete dozvídat neuvěřitelné věci. Ten můj poruchář chodil s oblibou po hospodách, v každé dal pivo a v každé se tázal, zda mne neviděli a postěžoval si, jak to má se mnou těžké, že se pořád jen courám po knajpách a on mě musí hledat. Já v té době byla doma s dětmi, ale co už jedna nadělá, když si lidé v okolí začnou šuškat, co ona musí být za svini, když ji ten její pořád hledá po hospodách, že. A když pak nosí tmavé brýle a pod límcem se rýsují modřiny, tak nejeden soused si pomyslí, nu, není divu, však ona zaslouží, takhle se chovat k tak hodnému a starostlivému člověku. Naštěstí dnes disponuje každý mobil od podpory Javy výše přinejmenším záznamníkem zvuku. A naštěstí existuje institut vystěhování a naštěstí existují krizová intervenční centra a azylové domy.

Každopádně však poměr DN není padesát na padesát. Navíc je fyzicky nemožné, aby žena muže pravidelně znásilňovala, aby mu zlomila ruku, čelist, vyrazila zuby, aby ho svázala, když on nechce a brání se atd.

Osobně se domnívám, že ty spolky domácích násilníků s různými Orwellovskými názvy jako například Spravedlnost dětem proto tak řvou, protože se bojí. Dnes i úplná lama může pořídit video mobilem. A pochybuju, že kterýkoli so...Automaticky kráceno

276517

5.10.2012 0:42

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276517

soudce by svěřil dítě usvědčenému domácímu násilníkovi byť i jen na pár hodin. Proto potřebují střídavku. Proto potřebují kvóty na střídavku v zákoně. Jo, a víte, co je na tom nejlepší? Že o dítě se pak, je-li v péči tatínka, stará jeho další partnerka (zatímco on věší lustr nebo co to ti chlapi tak důležitého dělají), vaří, pere, uklízí, skáče kolem dítěte, píše s ním domácí úkoly. Anebo nastoupí tatínkova maminka. A ráda, protože on si, chudáček, tu svini nikdy neměl brát.

K tomu střelení do hlavy - taky mi tenkrát běžely hlavou ty myšlenky. Umím to tudíž pochopit. Protože ne vždy lze odejít, když nedisponujete fyzickou převahou. Muž se v drtivé většině případů může ubránit ženě. Ale žena muži ne. Proto ty zákony o DN. Stejně tak jako se jinou optikou pohlíží na násilí na dětech. Taky by se dalo říct "ono mě to dítě vyprovokovalo" nebo "ono bylo agresívní" - a že jsou i agresívní děti, o tom snad nebudete pochybovat. Přesto jsou zákony na ochranu dětí. Kapišto? [mrknutí jedním okem]

276518

5.10.2012 8:19

RE: Já vím, že je to osobní

T. 94.?.?.?

Reakce na 276518

Celkem pěkně jsme si to vysvětlili. Já sice znám i chlapa-a není to žádné vyžlátko- kterému jeho paní zlomila ruku, a o zlomené čelisti bych taky věděl, takže to obvyklé stavění se do pozice utlačovaných slabých chudinek už ženám policajti a doktoři věří daleko méně než dřív (vidí to totiž na svých pracovištích dost často), ale protože muži nemají organizace, které by se o ně staraly, naváděly je a pro každý škrábanec jim zdarma přidělily tajné bydliště a právníka který poradí jak zlikvidovat partnerku na kterou mají pifku, mohou si jít stěžovat leda tak do té hospody [smích] Ale Vy zřejmě takové případy neznáte a z toho co píšete jsem pochopil že si asi myslíte že neexistují.
Vzhledem k Vaší vlastní zkušenosti asi dokážu pochopit Váš postoj. Přesto mne Vaše neobjektivita trochu mrzí.
Také jsem si něčím prošel, ale neřekl bych, že jsem zažil DN (útoky byly velmi řídké, šlo jen o jednotlivé údery, takže jsem se nemusel bránit, násilí se nestupňovalo).Proti tomu co píšete Vy, tedy ,,čajíček". Nikdy jsem se ale ničeho podobného nedopustil. Přesto jsem z pomsty po opatrovnickém soudu (rozhodnuta střídavá péče) byl obviněn z násilí a čtyři roky vláčen po policajtech a soudech. Tuhle šikanu neustojí každý... Obdivuji svoji nynější ženu a dítě, o které jsem se u soudů pral. Když jsem už byl unavený tím bojem, byli mi oporou. Nedokážete si představit, co všechno zažili a vydrželi. Jsou to bytosti s obrovským darem empatie a pevného charakteru- a těší mne, že jsem mohl díky střídavé péči ten pevný charakter pomoci vytvářet. Naše dítě se nebálo říkat pravdu, i když ho naše sociální pracovnice pořádně ,,skřípla"(ony ty hadí dámy na nějakou profesní morálku nehledí). Už v těch šesti-sedmi letech dokázalo pochopit co se stalo a svobodně říci svůj názor. Hluboce obdivuji soudkyni která rozhodla o střídavé péči i přes podané předběžné opatření z důvodu násilí otce. Ta dáma pochopila kde je pravda- pravděpodobně má sama své zkušenosti a v soudní síni už taky viděla leccos.
Už je to dlouho- pár let. Střídavá péče je skvělá a funguje. Ratolest chodí na ,,gympl", dobře se učí, má první malé lásky a lehkou pubertu, ale ten pevný charakter a smysl pro pravdu jí zůstává. Narodil se nám další dáreček a přijde snad ještě jeden. Ta prožitá hrůza zůstává jako zlý sen. To jen, když vidím ty ,,statistiky" a ,,relevantní čísla", vždycky si vzpomenu, že jsem taky mezi nimi, i když jsem nic neprovedl-a takových je nás asi mnoho. A proto vím, že ty ,,výzkumy s předem daným výsledkem" jsou vylhané, falešné a proto se jim rozumní muži a rozumné ženy mohou opravdu jenom vysmát.

276536

5.10.2012 15:11

RE: Já vím, že je to osobní

T. 94.?.?.?

Reakce na 276518

Mimochodem- fakt, že dokážete POCHOPIT úkladnou vraždu a snad jste o ní i UVAŽOVALA, je tedy opravdu těžký kalibr nejen na společnost, která neuznává trest smrti.

276563

5.10.2012 15:38

RE: Já vím, že je to osobní

T 94.?.?.?

Reakce na 276518

AAAAAAAAAAACHJO, zase jsem nenapsal všechno [pláč]

Co se dětí ve střídavé péči týká, vidím daleko větší počet mužů, kteří se o své děti opravdu starají ve střídavé péči, než matek, které se bezvýhradně starají v péči výlučné. (ne, opravdu nemám žádná čísla, opravdu si nevedu statistiku, jen se starám o dítě ve střídavé péči odmalička a na pískovišti a houpačkách potkáte stejně táty i mámy, a vyslechnete kvanta příběhů). Tolik k pohádkám, které trousí ženy jako argument proti střídavé péči.

Nakonec je v tom vždycky nenávist a rivalita (přece se o MOJE-rozumějme naše-dítě nebude starat TA BÁBA -rozumějme bývalá tchýně- co nám stejně neudělala nic dobrého-rozumějme je dost zkušená na to, aby mi viděla až do žaludku, sotva si mne synáček přivedl domů).
Nevidím jediný důvod, proč by dítě nemohlo trávit čas s prarodiči a jinými příbuznými. Nevím, jak by to mohlo normálnímu, slušnému člověku vadit.
Chlap co má dítě ve střídavé péči se má co otáčet. Nedělá to pro legraci, ale pro to děcko. Je to dřina a spousta organizace. Musí velmi mnoho obětovat a změnit. Ale stojí to za to a znám takových mnoho. Těm dětem se daří velmi dobře. Ono to jde-když se chce.

Odejít lze v případech domácího násilí VŽDY. Vždyť ti hrubiáni se přece chodí opíjet do těch hospod- než dorazí domů ,,ZNÁSILNIT" vlastní manželku (?), ta už dávno v bytě nemusí být. I kdyby se to odporné a opovrženíhodné individuum opíjelo doma, musí občas zajít na nákup (alkohol se prodává v obchodech a sám domů nepřiběhne) a vrátit láhve. A to nemluvím o tom, že nějak musí vydělat peníze (aby mohl koupit ten alkohol) a tak musí chodit do zaměstnání.Z domova opravdu dokáže pracovat jen zlomeček populace.
Pokud se tedy ta žena dokáže dorozumět s vnějším světem natolik, že si může pořídit nabitou zbraň (nedovolené ozbrojení), asi jí stačilo docela obyčejně utéct, pokud by šlo jen o to dostat sebe, případně děti do ,,bezpečí". Jakákoli ženská organizace by ji přijala s otevřenou náručí a poskytla výše zmíněný servis. Ale to by nebylo ono...že ano? To raději tu úkladnou vraždu a román, že? No, docela by mne zajímalo kdo to vydal, takové schvalování trestného činu je taky trestné...

276565

6.10.2012 15:38

RE: Já vím, že je to osobní

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 276518

příčina domácího násilí tkví ve výběru partnera protože lidi se po nějakých 20. až 25. narozeninách nemění (samozřejmě pokud neprodělají nějaký vážný úraz hlavy nebo nějakou nemoc s potenciálem ovlivnit nervovou soustavu - zápal mozkových blan apod) takže kecy o tom že on/ona byl/a "dřív" jiný/jiná mají hodnotu psího pšouku
ve skutečnosti byl úplně stejně po celou dobu od vzájemného seznámení a druhá strana před skutečností bud zavírala oči nebo si namlouvala že se to nějak spraví a přežije
navíc on byl tak úžasný pozorný šarmantní a vášnivý a tudíž neodolatelný a "franta od vedle vedle něj působil jako neohrabaný hodný trouba"
takže holt myslíte rozkrokem máte co jste si vybraly

čímž samozřejmě nechci obhajovat pachatele DN ale prostou logikou vzato kdyby neměli partenrku neměli by ani koho mlátit někam zamykat nebo na někoho vyrážet dveře

276645

10.10.2012 2:01

RE: Já vím, že je to osobní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 276645

Máte pravdu v tom, že lidé se nemění, nicméně jejich projevy se mění v závislosti na tlaku okolí, to je nepopiratelný fakt. Takže když je někdo pako, naučí se to líp maskovat, pokud reakce okolí jej k tomu donutí. Naopak, pokud okolí vůbec nereaguje, či naopak je prostředí nastaveno tak, že patologické, potažmo asociální projevy jsou preferovány, neřkuli glorifikovány, co se asi stane?

276854

4.10.2012 8:38

RE: Já vím, že je to osobní

Stridavka.cz info (zavináč) stridavka (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 276395

Má-li být německý profesor Bock obdobou českého pana Patery nebo Hodiny v tom, že se snaží zachovat dětem oba rodiče nebo vystupovat proti zneužívání tzv. domácího násilí, pak to jej rozhodně nijak nedehonestuje, ale naopak.

Ovšem to, že údajná statistika Koordony o násilí mezi mladými se liší od statistiky uvedené v článku, svědčí o mnohém. V článku jsou totiž použita data amerického Národního centra pro prevenci a sledování úrazů, což je seriozní organizace, na rozdíl od různých feministických a feminacistických organizací, které si z tzv. domácího násilí udělaly bič na muže a zároveň dobrý byznys na státních dotacích.

276427

4.10.2012 13:04

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 276427

V kterém článku? V tom, který už neexistuje? Odkaz na ta data Národního centra pro prevenci a sledování úrazů? Děkuji.
BTW - Hodino, z čistě psychologického hlediska, proč o sobě mluvíte ve třetí osobě?

276466

4.10.2012 9:53

RE: Já vím, že je to osobní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276395

prima, ale i výzkumy feministických organizací jsou seriozní, záleží na metodice výzkumu a na tom, zda se chce zjistit skutečnost nebo potvrdit teorie, Ano, mnoha otcům jejich děti chybí,někteří se o ně i dříve starali, ano mnoho matek užívá děti proti otci jako zbraň, ano mnoho otců žere, že mají posílat peníze bývalé partnerce a byli by nejraději, kdyby jim dělala vyúčtování, a má-li ještě děti s jiným partnerem, aby ani neoblízli z dobrot koupených za "jeho" peníze. Ti všichni dávají své zájmy nad zájmy dětí a TO JE ŠPATNĚ

276441

4.10.2012 10:39

RE: Já vím, že je to osobní

Stridavka.cz info (zavináč) stridavka (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 276441

Samozřejmě, že nějaké cizí děti nemají co oblizovat z peněz, které jsou ze zákony určeny na výživu jeho dítěte. Nikoliv na vylepšení životní úrovně jeho bývalé partnerky, natož nějakých jiných jejích dětí.

276447

4.10.2012 9:49

Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Pokusím se popsat osobní zkušenosti s "domácím násilím". Bude to možná trochu zmatené, protože se toho událo "na román" a jednotlivé motivy se překrývají. A já nejsem spisovatel. Už několikrát jsem to zkoušel sepsat a vždycky jsem se do toho zamotal.

Dobrou teoretickou průpravou k pochopení jsou "teorie osobnosti" (Big five, MBTI) a "poruchy osobnosti". Každý prý máme sklony k nějaké poruše osobnosti a příroda to zařídila tak, že nás nejvíc přitahují partneři v něčem opační. A to nejen psychicky.

Asi to dřív mělo nějaký vliv na přežití potomstva. Všimnul jsem si například, že žena vždy dřív onemocněla střevními problémy, já dýchacími, ale vždycky jeden z nás "fungoval".

Introverta promýšlejícího detaily vhodně doplňuje povrchní ale komunikující extravert, teoretika praktik, podezíravého neurotika vyrovnává kliďas, cílevědomí lidé kolem potřebují flexibilní, ... Je to zdrojem konfliktů, doma asi občas padne i nějaká ta facka, ale celkově to funguje ve prospěch všech a hlavně dětí.

Z tohodle pohledu je to bezhlavé rozbíjení rodin a vztahů mezi otci a dětmi hodně krátkozraké, protože to značně snižuje jejich šance na přežití v případě vážnější katastrofy, ekonomické krize, války, hladomoru, .... Což už naše generace nepamatuje, ale jisté, že to opět přijde.

Jenže to rozbýjení rodina a vylučování otců dnes všechno rozhodují ženské, a ty jsou v tomhle jaksi krátkozraké a "bez fantazie", o politiku a makroekonomii se nezajímají, a moderní zbraňové systémy jsou jen nesrozumitelné "konspirační theorie".

Rodiče, kteří ještě zažili válku, stále udržují doma zásoby jídla cca na celý rok. Jenže tohle těm fenynistickým nanynkám dojde až když nebude co jíst a seberou jim děti, a pošlou je chcípat někam do Asie... "Elity" tam svoje děti posílat nebudou. Do té doby je důležitější všechno utratit za hadříky, malovátka na xicht, erotické pičifuky, aquaparky a pouťové atrakce, ...

Nepůjdou tam chcípat ani otcové, kterým tento stát sebral děti. Ti když dostanou zbraně, půjdou si to v prvé řadě vyřídit s těmi soudkyněmi, sociálními pracovnicemi, exekutory, ... a politiky, kteří to svou neschopností způsobili.

Což je pravděpodobně cílem, takže si nedělám iluze, že to rozbíjení rodin a vztahů mezi dětmi a "dlouhodbě" uvažujícími otci se neděje úmyslně. Mají na to drahé sociologické studie a propracované strategie. Prý existují počítačové modely společnosti, které berou v úvahu i to, že "zdražením benzínu stoupne prodej preservativů".

Která sociální a národnostní skupina je za tím, a co je jejím cílem, asi čtenáři Zvědavce tuší.

276439

4.10.2012 10:59

RE: Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Reakce na 276439

Paní JUDr Samková v rozhovoru s (židem) Krausem (který se neustále naváží do Čechů) mluví o
- Zuřící "genderové válce"
- Nesrozumitelnosti zákonů o rodině ani pro právníky, což dovoluje soudcům jakýkoli manipulativní výklad
- Tricích, které na vás ženy pod vedením právníků a sociálních jeziněk vyzkouší
- A taky o tom, že pokud z vás právníci "cítí" peníze, bude vás kontakt s dětmi stát i půl milionu. Určitě ví o čem mluví - ona je také právník.
(Ke shlédnutí na YouTube - nesesříhaná či necenzurovaná verze)


Právníci vám na "konzultaci", za kterou zaplatíte řádově 5-tisíce potvrdí, že Rodinné právo je "loterie". A oni se jí velice rádi účastní. Je to pro ně ohromná zábava, protože hrají o Vaše peníze a ještě si na tom "namastí kapsu". O "právo" a "spravedlnost" tady už opravdu nejde!

O tom svědčí
- triky s "doručováním úředních dopisů"
- vaše odsouzení za vaší nepřítomnosti - už se ani neobtěžují vás pozvat k soudu a kriminalizují vás "od stolu"
- to samé platí pro exekuce - pro ně je váš pracně nabytý majetek jen položkou ve hře
- křivá svědectví a spekulace o vašich "černých příjmech" bez jakýchkoli důkazů
- vyhrožování a šikanování soudkyň když se chcete bránit
- dožadování se dokumentů, za které vy musíte platit, ale oni je mají zadarmo, například výpisy z katastru nemovitostí
- vyhrožování exekucemi majetku a jeho zabavováním
- v prvé řadě jdou pro nemovitostech, což svědčí o napojení na exekutorskou a realitní mafii (údajně také židovská)
...

- snaží se vás (pomocí odkazů na vaše dětí) co nejvíce psychicky zdeptat
- udělat z vás co největšího grázla který "se řádně nestará o svoje děti"
- odradit vás od dalšího kontaktu s dětmi

Předpokládám, že nejsou "sociální idioti" a že ví, že když otce před dětmi poníží a zašlapou do země, že o ně ztratí zájem. A že když to zopakují každý rok, že se nakonec modlí, aby ty parchanti konečně chcípli. To není přehnané, neboť děti se to šikanování otce dost pravděpodobně naučí od maminky, a budou v něm pokračovat po celý život.

Což mám potvrzené i ze skušenosti s dřívějším kamarádem z rozvedené rodiny, který připravil otce, který mu pomohl vybudovat firmu, o bydlení. S jedním známým se děti jeho sestry soudily i když umíral na rakovinu.

Podle všech (chlapů) které znám a kteří tím prošli se u rodinných soudů jedná o "presumpci viny". Mě ani nedali šanci se bránit a soudkyně se okamžitě snažila "přividělat si" vyhrožováním 5-ti tisícovou pokutou. Oni žijí i jiných finančních dimenzích a dávají nám svoji "sociální nadřazenost" tvrdě najevo.

276453

4.10.2012 11:23

RE: Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Reakce na 276453

Používají nějakou zvrácenou virtuálni "justiční logiku".
Nesouvisí pro ně "kontakt s dětmi" a "placení výživného".
Nepozastavují se nad tím, že jsou děti na otce sprosté.
Nevadí jim, že matka jezdila s dětmi autem po Praze zfetovaná psychofarmaky - "dneska to přeci občas zkouší každý" ...
City, emoce, deprese ze ztráty dětí jsou "spekulace" ...

Vždy to soudí ženské - fenynistky. V mém případě brutálně odbarvené, zmalované, okázale po celém těle ověšené zlatem, ... a jednou dokonce v minisukni a v černých kamaších!!! Pravděpodobně znak "duševní vyzrálosti" ... Jasně orientované na peníze, image, sociální postavení, ...

Nehledají řešení, ale jen to jak to co nejrychleji "sfouknout ze stolu" a nasadit co největší platby - pravděpodobně se od nich odvíjí provize právníků a nejspíš i výše úplatků.

Mají znalosti z práva, psychologie, sociologie, rétoriky, ... které my nemáme (nebo měli by mít, jinak tam nemají co dělat) a zneužívají toho. "Právo" je pro ně jen hrou v kasinu!

Nejsme právníci, nemáme peníze na neustálé placení advokátů, máme starosti s vlastní existencí, ... a oni toho hodně tvrdě a sprostě využívají.

Žijete v neustálém stresu a strachu z další soudní obsílky, z exekuce, ... i z toho že potkáte děti a budou se vám posmívat.

Po čase se začnou projevovat "psychosomatické poruchy" a začnete mít problémy se zdravím. Uvědomujete si to a víte, že chodit k "tržně se chovajícím" doktorům jsou taky vyhozené peníze. Ale to je samozřejmě také přitěžující okolnost, protože na to nemáte "papír".

Zdraví rozum a lidská přirozenost jsou nahrazovány birokracií, virtuální justicí, zbožštěním peněz, ziskem, ...

A virtuálními profesemi, které společnosti nic nepřináší a zevnitř ji rozkládají - sociální pracovnice, sociální soudkyně, advokáti, exekutoři, ... A platy v těchto destruktivních profesích několikrát převyšují průměr! Nejspíš další simptom "spirály smrti" kterou západní kultura roztáčí.

Řešení?
Emigrace?
"Odchod do ilegality" jako za Heidricha?
Bezdomovectví?
Zbraně?

276458

4.10.2012 11:35

RE: Osobní zkušenost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 276458

a co návštěva psychiatra nebo psychologa k rozebrání a poznání celé situace, abyste se s ní vyrovnal? Když čtu řadu příspěvků frustrovaných mužů, nedivím se, že s nimi jejich ženy nezůstaly a jejich děti po nich netouží, točí se v kruhu své ublíženosti a neumějí a asi ani nechtějí se podívat na vše ze strany těch druhých. Ale, klid, nový občanský zákoník vám umožní vyděďovat parchanty, jak své děti nazýváte, pokud se vám posmívají či vám ubližují, bude to na místě. Lásce neporučáš

276460

4.10.2012 16:14

RE: Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Reakce na 276460

No to funguje tak, že v okamžiku kdy si myslíte, že se z toho vylízáváte, přijde další obsílka ... a zase v tom lítáte.

Pochybuju, že to nějaký psycholog prožil, takže si z toho udělá "business" za psychoterapii či psychoanalýzu s pochybným výsledkem. Nebo do vás začne cpát antidepresiva, která (podle statistik, prý) pouze zvyšují pravděpodobnost sebevraždy... Bývalá žena jezdila takto nadopovaná po Praze autem...

276486

6.10.2012 19:38

RE: Osobní zkušenost

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 276460

jenže dnes se pod láskou myslí sexuální sympatie, nebo jde o obyčejnou blíže nekonkretizovanou výmluvu, nebo svou "omluvu"

Príspevek pana s nickem Haban považuji za velmi prínosný, až spisovatelský, popsal velmi podrobne, jakou realitu zažil. Vubec nejde o to, kdo má jaké chyby, nikdo bez nich není, spíše jak se reší.

276650

4.10.2012 13:21

RE: Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Reakce na 276458

Pořád se nemůžu dostat k tomu "domácímu násilí". Zase to zamotávám [smích]

Poměrně dobře to vysvětluje teorie osobnosti "Big five". Je dobře popsána v anglické Wikipedii. Jenže než se k tomu prokoušete a naučíte se anglicky tak, aby ste tomu rozuměli, uteče pár let, a děti už mají "výplach mozku".

Rozlišuje 5 hlavních rysů osobnosti, se kterými korelují ty ostatní:

introverze - extraverze
míra neuroticismu
otevřenost a zvídavost - praktičnost
cílevědomost a organizovanost - flexibilita a impulsivita
přátelskost - ego

Při extrémních hodnotách vznikají "poruchy osobnosti". Například hysterická porucha, hraniční porucha, ... Vznikají už v dětsvtí a částečně i geneticky, takže je naivní si myslet, že se s tím dá něco dělat!

Trochu pomůže prostudovat její rodiče a jejich "ideální vztah". Do toho vás bude tlačit. I pomocí hysterických scén a psychickým vydíráním pomocí dětí.

Největší roli (podle mého názoru) ve vztahu hraje "Ego". A dá se předpokládat rozložení v populaci podle Gausovi křivky - zhruba 50% kolem středu, 25% nalevo, 25% napravo.

Opaky se přitahují, takže 25% egoistických ženských bude hledat oběť mezi 25% přátelských partnerů a naopak.

Zatímco u chlapů je to Ego orientováno zpravidla "ven", do boje s okolím, do práce, ... u ženských je obráceno "dovnitř", do rodiny a do vztahu. Přírodu nepřeprogramujete, i když se o to fenynistky snaží.

Dobře to koreluje i se statistikami "syndromu zavrženého otce", který údajně pěstuje okolo 40% rozvedených žen. Čili při 50% rozvodovosti cca 20%. Těch 5% děti nejspíš vůbec nemá, takže sedí i tohle.

Pokud zjistíte, že vaše parnerka má větší ego než vy, rozhodně s ní "nechoďte do dětí" a do společného majetku. Ryzikem je i společné bydlení. Ošukat a utéct!

Je-li extrovertní, nejspíš se bude pachtit po nějaké dominantí pracovní pozici - manažerka, soudkyně, politička, ... Bude jí záležet na sociálním postavení, značkových hadřících, zlatě a ozdobách, značkové kosmetice, ...

Zmalovaný obličej = podvědomá touha sexuálně provokovat, v pokročilém věku znak sexuální frustrace. Všechny "sociální jezyňky", policajtky, soudkyně byly brutálně zmalované! Alias "koza zahradnicí" - nemáte nejmenší šanci! Dětem nerozumí a léčí si frustraci.

Je-li introvertní - bude vás terorizovat hlavně doma. O všem se bude snažit rozhodovat, a nebude to s vámi vůbec komunikovat.

O tom, že terorizují i děti, se dozvíte jen z nepřímých signálů. Často se jim říká psychosomatické poruchy, a děti se kvůli nim z různých pseudo-příčin posílají do "ozdravoven".

Extrovertní, impulsivní egoistky bývají i promiskuitní. Ty "spořádané", cílevědoné, se snaží nevěry nějak ospravedlňovat - neschopný manžel, "domácí násilí" ("jednou mi dal facku" ), žárlivost, ...

276467

4.10.2012 13:43

RE: Osobní zkušenost

haban 89.?.?.?

Reakce na 276467

(pokračování)

Je dobré si také uvědomit, že příroda je naprogramovala tak, že cizí muže podvědomé provokují (tak jako my před nima tokáme) právě v době ovulace a k "implusivním" nevěrám bez ochrany dochází právě v nejplodnějších dnech.

Každé náboženství a právní systém to nějak řeší, jen ten český vás přinutí k tomu, že pokud se vám nenarodí rovnou černoušek a neprotestujete hned po porodu, musíte se o cizí děcko celý život starat a bude po vás i dědit. A to na úkor vašich vlastních dětí. "De facto" krádež, vydírání, lumpárna, ale "de jure" je to v pořádku. [zmaten]

Vysvětlením by mohla být promiskuita politiků. Kteří jsou zpravidla Egoističní Extraverti, a často hodně flexibilní a impulsivní (znaky promiskuity), takže se takto starají o svoje "kukačky".

Je to ale zároveň i osobnostní charakteristika podvodníků. Hezky to do sebe zapadá, že? [pláč]

-

Je to samozřejmě pouze "pracovní theorie", ale žádnou lepší, která by to vysvětlovala, jsem zatím nenašel, tak jsem si musel vymyslet vlastní. [smích]

Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že někdo nehorázně vydělává na naší lidské přirozenosti! Někdo, kdo nevytváří žádné hodnoty. Někdo, kdo se vyžívá v šikanování lidí, kterým pomáhá krást jejich děti!

276470

4.10.2012 14:03

A je to tu

Vopice 74.?.?.?

Dva hlavní ublížení se již rozepsali o svých bolístkách. Kdyby se sepsalo to, co tu za ta léta o svém trápení napsali, bylo by to na tlustou knihu. I když by se možná jednotlivé kapitoly dokola opakovaly.

Nicméně je tu dobře vidět, jak svoji situaci vidí zhrzené ženy, proti tomu, jak to vidí zhrzení muži. A samozřejmě, žádný z nich nenese žádnou opovědnost, protože za to může to druhé pohlaví.

276472

4.10.2012 14:29

RE: A je to tu

Blekota 217.?.?.?

Reakce na 276472

Já si myslím, že kromě toho druhého pohlaví, které je v justici zastoupeno ze 70%, tak za to můžou ještě židé. Na internetu také psali, že jich je tam asi 30%.

276476

4.10.2012 16:16

RE: A je to tu

haban 89.?.?.?

Reakce na 276476

Viz dokumenty na webu advokátní komory

276487

4.10.2012 15:48

RE: A je to tu

haban 89.?.?.?

Reakce na 276472

No já to dělám třeba proto, aby ti mladší, kteří sem občas zabrousí, a které to ještě nepotkalo, věděli do čeho jdou, chtějí-li v tomhle státě děti!

Kdo to nezažil, nechápe jakým peklem vás protáhnou. Skutečně hodně účinná antikoncepce [pláč]

A taky mě zajímají zkušenosti a názory lidí, kteří tím už prošli. O tom asi diskuse jsou [zmaten]

A je v tom samozřejmě i hodně frustrace, protože to pořád bolí, a oni nedají pokoj, a do člověka stále kopou. Občas je to boj o duševní zdraví. ONI žijí v nějakém divném světě, který stále nechápu, a to JEJICH chování mi připadá, z dluhodobého hlediska, hodně destruktivní.

Na román by to skutečně možná bylo, možná i jako forma terapie. Ale nedokážu to sepsat, protože nejsem sociolog ani psycholog a prolíná se to v několika rovinách a na to moje hlava nestačí. U mě se to spojuje dohromady i s pokusem o sebevraždu v dětství a smrtí bratra, cca po týdenním výplachu mozku, takže chápu asi trochu víc než ti, co to nezažili a vím, kde je "ta hranice". Když jsem našel v lese sebevraha, kterému vzali dceru, také tomu nikdo nerozuměl a všichni říkali, "že je to jen nějaký blázen".

Ale taky se ptám proč se to děje? Lidská blbost, namyšlenost, nedostatek empatie, ... nebo úmysl a nějaký skrytý plán? Zatím to vypadá jen na "tržní chování" různých zmrdů, kteří si na to vylobovali zákony. Jenže jak na ně?

A hlavně, stále nevím, jak se tomuhle světu přizpůsobit a jak v něm nějak slušně existovat. Emigrovat se mi už nechce a učit se to nesrozumitelné "právo neprávo" taky ne.

276483

5.10.2012 8:31

Obrana proti možnosti křivého obvinění

Stridavka.cz info (zavináč) stridavka (tečka) cz 84.?.?.?

Již bohužel zesnulý doktor Bakalář si byl vědom velkého rizika křivého obvinění pro rozvádějící se otce a doporučoval proto postupovat raději preventivně: http://www.stridavka.cz/obrana-proti-moznosti-kriveho-obvineni-cast-1.html

276537

6.10.2012 0:31

RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění

haban 89.?.?.?

Reakce na 276537

Tak nějak to funguje. Až po roce vám začne docházet, že měla předem nějaký scénář.

Na mě vyzkoušela

Pedofila
Ihned po tom co mi děti řekli "že já jsem stejně lepší táta". A hned mě od nich "separovala". Bylo to po návratu z nějakého víkendu s kamarádama a asi jsem se neměl od dětí dovědět, co se tam dělo. Jednou zmiňovala i to, že 12-ti letá dcera má už nějaké "sexuální zkušenosti", ale víc neprozradila. Na těch akcích s kamarády, kam jezdila s dětmi, brali nějaká antidepresiva "a pro větší účinek je zapíjeli alkoholem" - několikrát takhle přišla, chtěla fotit porno a strkala si mezi nohy mrkev. Jezdila nadopovaná i po Praze autem. Když jsem ji pohrozil policajtama, tak okamžitě vyhrožovala "žalobou za pomluvu" a vysmívala se, že ji to stejně nedokážu a "budu platit". A po týdnu se mi vysmívala, že už to "má legálně".

Domácí násilí
Tak že pořád vyvolávala hádky a histerické scény během kterých do mě začala bušit a když jsem ji to nějak znemožnil, tak hned skákala k telefonu a vyhrožovala "domácím násilím" a "vyvedením z bytu" ... (po rozvodu z mojeho). Jednou na mě vzala nějakou dřevěnou tyčku, a když jsem jí to sebral a zahrozil ji s tím aby dala pokoj, tak z toho byla "železná tyč" a okamžitě obvolávala kamarády a rodiče. Dvakrát mě i dost pokousala. V té době schvalovali zákony o "domácím násilí", tak jí to asi inpirovalo.

Jsem zlý na děti
Dětem vymyla hlavy tak, že když je přivedla, tak na mě byly dost brutálně sprosté - odešla a za hodinu jim na mobil zavolala, a desetkrát se zeptala "jestli na ně není táta zlý"... Jenže děti mezitím "přepli" a my už se bavili jako dřív. A naopak zkoušely usmlouvat delší návštěvu. Dodnes se dohaduju, komu na druhé straně to měly dokázat.

Ubližuji dětem
Když jsem blbnul an koberci se synem, tak k němu najednou přiskočila, sebrala ho a začala ječet, že mu ubližuju a utekla s ním ven. Druhý den všem rozhlašovala, že jsem mu "ublížil tak, že s ním musela na pohotovost". Chtěl jsem aby mi ukázala nějaký papír od doktora. A kdyby na té pohotovsti byla, tak by to určitě vyšetřovala policie.

Znásilnění
Po rozvodu jsme nějakou dobu praktikovali "sex za masáž", v podstatě jednou do měsíce, asi když měla ovulaci. Pak dvakrát za sebou zkusila "včera jsem to vlastně nechtěla, tak to vlastně bylo znásilnění" - ale večer mi zase běhala po bytě nahatá. A za týden nato mě načapala pod peřinou s kamarádkou a ječela na ní, že je kurva... tak půl roku po rozvodu. Ale každý týden zmizela někam s kamarádama, od kterých dostávala milostné emaily (které si schovávala v koši na počítači dětí)...

No popsal bych toho stránky

276597

6.10.2012 1:01

RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění

haban 89.?.?.?

Reakce na 276597

Stavební spoření na děti, 200.000, od mých rodičů bylo její, protože to moji rodiče napsali na ní.

Rodičům někdy vyhrožuje soudem, někdy požaduje aby svůj barák přepsaly "na děti".

Když mi půl roku nepůjčila děti, a pak s nima dokonce někam na pár týdnů zmizela a vypnula telefony, tak jsem z toho dost šílel a přestal jí platit alimenty. Toho samozřejmě využila a dostal jsem podmínku. Pak na mě přišla ječet do baráku - tak aby to slyšely sousedi - že jsem kriminálník. A vyhrožovala mi, že "nemám zapomínat, že mám podmínku" a že "dám dětem 200.000".

Při jedné, na dlouhou dobu poslední, návštěvě, chtěl syn pořád vysvětlit, co je to hypnóza. Pak s dětmi na měsíc zmizela a po návratu se mi posmívala, "že už jsem všechno prohrál, že už mě děti nechtějí, že už jí budu jenom platit". V té době to táhla s tím borcem (od počítačů) co jí ordinoval ta antidepresiva s alkoholem, a ten je tahal z tatínka doktora či psychoterapeuta. Ale možná i z brášky neurologa, to nevím. Odpoledne jsem potkal syna před barákem a ten se "rozsypal", brečel, klopil oči a utekl. Kluk který mi před měsícem celé odpoledne proseděl na klíně! To jediné jsem opravdu nezvládnul a dostala dvě facky či pohlavky. Udělala z toho samozřjemě okamžitě to "domácí násilí" a snažila se i o "otřes mozku" ale ten ji neprošel. Pokutu jsem dostal samozřejmě já, a nejspíš i zápis do nějakého "rejstřiku domácích násilníků".

Ten "hodný" pán z obecního úřadu, co rozdává po telefonické konzultaci od stolu pokuty za "domácí násilí" mi radil, že když si budu taky stěžovat, že mě (v mém bytě) neustále napdá, tak ji může dát taky pokutu - alias připravit děti o další dva tisíce - troškaři to rozhodně nejsou a jsou velice "sociální".

Nezajímá to policii, sociální pracovnice ani soudkyně. Jenom právníky, a rovnou vám řeknou, že to bude drahé a že "je to loterie".

JUDr Samková (na YouTube) mluví o "Genderové válce" provokované advokáty, a o tom, že kontakt s dětmi proti vůli matky, otce přijde i na půl milionu.

A taky říká, že "Zákon o rodině" je tak nesrozumitelný, že si to každá soudkyně může vysvětlit po svém. Takže tam budou určitě létat i tučné provize.

Ty "chudinky matky" do toho ti důstojní zástupci České advokátní komory i sami navážejí. A je pro ně normální u soudů lhát a nepředkládat důkazy. A soudkyně je ani nepožadují. Jeden známý vlezl po rozvodu ženě do emailu, a nestačil se divit, k čemu jí naváděl.

Ale jedou v tom i sociální pracovnice. Lžou a vymýšlejí si na vás u soudu, i když vás neznají a nikdy za vámi nebyli. I když bydlíte kousek od dětí.

Soudkyně nebo zaměstnankyně soudu na vás zkouší i triky s "doručováním úředních zásilek". Něco dojde správně na novou adresu, důležité věci na starou.

276599

6.10.2012 1:08

RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění

haban 89.?.?.?

Reakce na 276599

Skutečně, nejedná se o právo, ale o vyděračský "business"!
V podstatě je to mafie.

Matky
Sociální pracovnice
Soudkyně a zaměstnanci soudů
Advokáti
Soudní znalci
Exekutoři
...

Tady už pomůže jen modlit se, aby ti zmrdi taky přišli o děti, bydlení, majetek a peníze a aby je taky někdo vydíral a kriminalizoval. Pak to snad pochopí.

A pány poslance, kteří to způsobili, bych k nim přidal taky.

Nebo to taky skončí "Arabským jarem"?

Oni ani nejspíš netuší, na jakém sudu s prachem sedí. Ukrást někomu děti a pak ho pomocí nich citově a ekonomicky vydírat?

276600

7.10.2012 2:21

RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění

p. 113.?.?.?

Reakce na 276600

...velmi dobre popsane situace kterymi prochazi 90% muzu a bohuze i deti , kdyz nejsou zavrazdene jeste pred narozenim, a pod tlakem okolnosti , musel jsem pred casem zmenit nazor .Nazor, ze zeny jsou nerovnocene ,ale rovnopravne . Rovnopravne v zadnem pripade nejsou a nikdy nebudou.

276664

10.10.2012 2:19

RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění

p. 113.?.?.?

Reakce na 276664

...a delaji vse mozne aby nikdy rovnopravne nebyly...

276857

6.10.2012 11:15

Docela vyčerpávající stránka o DN

baba_Blažková 89.?.?.?

Je zde, je tam popsáno všechno a rozhodně tam nevnímám žádný genderismus. Je pravdou, že tam chybí čísla, je tam popsána pouze problematika jako taková, jak to funguje a co z toho následně vyplývá. Například to, jak je to s psychikou zúčastněných a jak je možné, že nakonec dojde třeba k vraždě. Jaká jsou schémata, jaké jsou důsledky.
A podepsán je pod ní chlap.
Je zvláštní, že pod ty stránky, na které zde byly linky coby "důkazy" podporující bláboly v článku, se radši nikdo nepodepíše.

276627

8.10.2012 8:41

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276627

Děkuji za odkaz - šel jsem po odkazech a dostal se až sem:

Muži jako oběti domácího násilí

u 49 % párů postižených násilím se role agresora a oběti střídaly
u 27 % párů byl násilníkem vždy a neměně muž
u 24 % párů byla pouze žena násilnou osobou


fyzická agrese : muži i ženy se k ní uchylují stejně často
psychická agrese: ženy se jí dopouštějí stejně anebo více než muži
sexuální agrese : muži ji uplatňují jednoznačně více než ženy
stalking : muži více tendují k pronásledování ex-partnerek


Obecné párové násilí
Muži 56 %
Ženy 44 %
DN - intimní terorismus
Muži 97 %
Ženy 3%
„Vzpoura“/Fyzický útok vůči násilnému partnerovi
Muži 4 %
Ženy 96 %
Vzájemná/střídavá kontrola násilím (ojedinělá, vzácná forma DN)
Muži 50 %
Ženy 50 %


Autorka syndromu bitého manžela S. Steinmetz (2007) spatřuje následující důvody pro tento stav:
- média i odborníci setrvávají vůči tématu domácí násilí na mužích ve stavu selektivní nepozornosti (selective inattention)
- domácí násilí na ženách je viditelnější, protože při něm dochází k závažnějším fyzickým následkům než v případech týraných mužů
- muži více než ženy popírají roli oběti právě u viktimizace domácím násilím


Nejčastější důvody, proč muži jako oběti neoznamují domácí násilí lze shrnout takto:
- Muži se nedefinují jako oběť.
- Muži nehodnotí chování partnerky jako trestný čin (oficiálně nežádoucí chování).
- Muži zažívají stud, neboť vnímají svůj problém jako „okrajový fenomén“.
- Muži váhají kontaktovat policii, protože se obávají, že jim neuvěří a nakonec budou stíháni oni.
- Muži mají strach ze zveřejnění, které by mohlo způsobit jejich stigmatizaci v očích veřejnosti a okolí (fenomén druhých či dvojitých zavřených dveří).


V odborné literatuře je rovněž diskutována otázka, proč týraní muži setrvávají ve vztahu s násilnou partnerkou. Aktuálně převládá názor, že důvody setrvávání v asymetrickém násilném partnerském vztahu jsou stejné pro muže i ženy. K hlavním faktorům setrvávání v násilném vztahu patří:
- násilí v původní rodině, tj. zážitky násilí v dětském věku
- ojedinělé a lehké incidenty domácího násilí (tzv. short history of violence)
- omezené životní alternativy/ možnosti k existujícímu vztahu
- psychická závislost na násilné partnerce
- obavy ze stigmatizace v pochodech sekundární viktimizace
- snaha ochránit děti

276731

8.10.2012 9:20

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276731

To "domácí násilí" od ženské chlapi často omlouvají
- mestruačním cyklem - jak nás učí "chytré knihy" o drůbežárnách na Venuši
- premenstruační tenzí - napadání začíná obvykle den, dva před tím co "vaří rajskou" (jejich terminologie)
- žárlivostí
- QI zaměřeným na peníze a závidění kamarádkám
- kořistnický pud všechno vlastnit a o všem doma rozhodovat
- leze jim na mozek že jsou celý den doma s dětmi
- pohlavní nadržeností (hádky často končí vášnivým sexem, ale sami si o něj neřeknou)
- pohlavním neuspokojením (chlap se "udělá" vždycky, ženské to někdy trvá půl hodiny, a ten ukazováček vás z toho už opravdu bolí)
...
a chlap přece "nějakou tu ránu snese"

Hodně se na tom podepisuje i hormonální antikoncepce.
- Potlačují sexuální touhu a potřebu sexu
- Narušuje vnímání pachů u žen - partner ji smrdí a nutí ho používat "voňavou kosmetiku" - normálně se to stává jen jeden nebo dva dny v menstuačním cyklu
- Někdy si ji zapomenou vzít, tak to další den doženou dvojitou nebo trojitou dávkou

Často neútočí přímo a poštvou na vás
- vaše rodiče
- vaše kamarády
- jejich svobodné i ženaté přátele, kterým apelují na jejich pud "ochraňovat ženu"
a kteří v tom cítí příležitost si "zašukat"

Taky je dobré si uvědomit, že policajti jsou většinou mladí nadržení chlapi, kteří mají navíc posilovnou vyhoněný testosteron a tím i zkreslené vnímání vztahů.

Sociální pracovnice bývají frustrované ženské, které jinou práci nesehnaly. Jsou zavaleny birokracií, o všem musí sesmolit nějaký protokol, a každý případ musí nejspíš klasifikovat podle nějaké tabulky.

To samé platí i o sociální jezyňkách u soudu. U nich se navíc projevuje hodně silné "ženské ego". Je dobré si uvědomit, že soudkyně patří mezi pár tisíc žen ve státě s nejsilnějším egem!

Soudkyně jsou frustrované i z vlastních vztahů. Protože jak vyplívá z článků o vztazích, nejvíc muži právě zahýbají ženám, které mají vyšší příjem a sociální postavení než oni.

276735

8.10.2012 10:13

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276735

Pokud jde o děti, tak jako chlapi samozřejmě musíme respektovat, že "když si je odnosily a odkojily", tak na ně mají větší právo.

Ale pokud si je chtějí nechat pro sebe
tak ať nás laskavě nevydírají
a živí si je sami!
A nechají nás založit si jiné vztahy a jinou rodinu.

My ani nevíme, jestli jsou opravdu naše. A když nám je matka nechce půjčovat, tak je to nejspíš i proto, že si není otcovstvím sama jistá, a bojí se abychom v dětech nepoznali nějakou její starou známost či souseda a dětem pak něco neprovedli. Protože z hlediska zdravého rozumu je to opravdu hodně velký podvod a citové i ekonomické vydírání. Posvěcené a chráněné státem!

Důsledky
- Žijeme pod neustálým stresem, že nás každý rok či dva protáhnou ponižujícím soudem.
- Žijeme ve strachu, že si "bývalky" budou dělat "ve jménu dětí" nároky na naše nemovitosti, majetek a peníze.
- Že to vyděračské chování naučí i děti. Na vnoučata zapomeňte.
- Žijeme ve strachu, že i další vztahy dopadnou podobně, a bojíme se mít s nimi děti.
- Této situace využívají "exekutorské mafie".
- Nechceme ze svých daní živit zmrdy, kteří nám ukradli děti a vydírají nás.
- A zatímco mi živoříme na hraně "státem definovaného minima" nebo pod ním, a pod neustálou hrozbou exekuce, oni si odhlasovávají nehorázné platy několikanásobně převyšující průměr a skupují nám zabavené nemovitosti.
- A v okamžiku, kdy se vám to podepíše na zdraví, nemáte práci, berete míň než požadují, ... udělají v vás kriminálníka. A stačí k tomu dokonce i jen tvrzení sociální pracovnice či advokáte, že "máte určitě černé příjmy".

Samozřejmě že pro "elity" to má jen samá "pozitiva". Otázkou tedy je, co je skutečnou příčinou a kdo je za tím?

276739

8.10.2012 11:00

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276739

A taky tu vůbec nebyla zmíněna "Rozdělená péče". Dřive se to dělalo.

Jedno děcko s otcem, jedno s matkou. Což je nejlogičtější řešení a nikoho tím nevydírají.

A je potom na rodičích, zda se dohodnou a děti si "vzájemně půjčují".

"Ta moje" po rozvodu stále argumentovala že "když mě děti nebudou chtít, tak mi je nemusí půjčovat". A z další argumentace, byl dost jasný vliv sociálních jezyněk z obecního úřadu, které to měly zaštítit.

Takže tím směrem se ubírá i výplach mozku, kterým pak děti neustále prochází - pomlouvání, trestání, zastrašování, ... A jak jsem vytušil, tak nejvíc právě před ohlášenou návštěvou jezyněk.

Děti se pak brání, že jí lžou, což se časem provalí, a jsou za to trestány. A samozřejmě že se jim při tom vtlouká do hlavy, že "je to kvůli tatínkovi".

Takže "tatínek" to nakonec vzdá, protože si to vždycky nějak odskáčou děti.

Osobně to mám podložené i vlastní zkušenost z dětství, takže vím, že děcku stačí dva dny intenzivního stresování k tomu, aby se pokusilo o sebevraždu. A bratra po pěti večerech zajelo auto. Samozřejmě tam musí být někde i ten motiv "sebevraždy" či "smrti" jako "řešení", ale to dnes snadno získají z filmů nebo najdou na internetu. A myslím si, že svou roli hraje i telepatie a jiné "duchovní" vlivy. Brzy po bratrovi zajelo auto i jeho nejlepšího kamaráda.

Proto je důležité, pokud prožíváte silné emoce ze ztráty dětí, nemyslet na ně, ale spíš se snažte myslet na děti těch jezyněk, advokátů, exekutorů, ...

Ale také to můžou být i "karmické" vlivy, děda byl taky soudce. I když nevím, jak by to mohlo "fyzikálně" fungovat.

276743

8.10.2012 11:06

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276743

Pro někoho to asi zní to jako fantasmagorie, ale už dvakrát se mi stalo, že když jsem "znovuprožíval" události z dětství, tan přímo přede mnou zajelo auto děcko. Jednou dokonce zemřelo před svým otcem.

A když jsem mohl sám zešílet ze ztráty vlstních dětí, tak jsem v lese nalezl sebevraha, který se zkoušel ubodat, po tom co vrátil dceru mamince. Divné "náhody".

276744

8.10.2012 11:37

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

haban 89.?.?.?

Reakce na 276744

Ještě omluva. Všimnul jsem si, že když to "moc prožívám", tak dělám moc hrubek a překlepů. Což vadí hlavně lidem orientovaným na "formu" a "image". Oproti lidem orientovaným na "fakta", kterým jde více o "obsah".

276745

10.10.2012 2:11

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 276731

A to vám nevadí, že jsou pod tímto podepsány "feministické" organizace? (BKB, DONA...)
[cool]

276856

9.10.2012 6:37

Domácí násilí na mužích

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Dobrý den, po přečtení článku a některých komentářů jsem se rozhodl napsat svou zkušenost.
Dnes jsem šťastně rozvedený, platím výživné na jedno dítě, platím úvěr, který jsem si musel vzít, abych měl kde bydlet, platím půjčku, která mi zbyla z manželství. Na živobytí mi zbývá po zaplacení výše zmíněného a inkasa cca 3000 kč a z toho musím dát 1000 kč na benzín na dojíždění do práce. Měsíčně musím vyžít pro svou spotřebu s částkou 2000 kč. Pracuji na plný úvazek a další čtvrtinový. Naproti tomu bývalá žena má s mým výživným a sociálkou cca 12 500 kč, platí 5000 kč inkaso, zbývá jí tedy pro sebe a syna asi 3700 kč na osobu. Pokud má nedoplatky za energie, vše jí zaplatí sociálka. Pokud potřebuje novou pračku, nebo ledničku, sociálka jí na ní dá. Pochopitelně nepracuje. Nežije si kdo ví jak, ale její životní úroveň je daleko vyšší, než ta moje. Ale to jen tak pro zajímavost.
Chtěl jsem popsat jednu hádku.
Prostě jsme se ještě jako manželé dohadovali už ani nevím o čem. Já chtěl hádku ukončit, jelikož jsem ráno vstával do práce. Ne tak moje tehdejší žena. Ležel jsem, otočen zády a nereagoval na urážky, výčitky, ponižování.....
To ji provokovalo ještě víc, začala mi brát peřinu, já stále zůstával klidný. Kolem druhé ráno rozsvěcela světlo, nebo blikala tak, abych prostě neusnul. Chtěl jsem odejít, ale zamčela dveře a schovala mi klíče. Zatím je to celkem úsměvné, že.....
Kolem půl třetí jsem ji ve stoje prosil, aby toho nechala, že to nikam nevede, že v pět vstávám na dvanáctku.......
Když viděla svou oběť zničenou, zoufalou....., chtěla mě kopnout do rozkroku, nějak jsem to vykryl a dostal jen do stehna, pak to přišlo, dal jsem jí facku až jí vylétla červená. V pyžamě vylétla na ulici, vzbudila sousedy..... stal se ze mě tyran, který mučí a trápí bezbrannou ženu, dnes jsme rozvedení, chodím za synem, někteří sousedé mě ale již nezdraví...........

276818

Příspěvků: 123

03.10. 05:56  no, to je převratné zjištění
03.10. 08:01 mapclo  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 09:35  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 10:43 osa x  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 17:49 Aleš Krejčí / Brno  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 19:00 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 19:11 Peptalkin  RE: no, to je převratné zjištění
05.10. 02:09  RE: no, to je převratné zjištění
05.10. 06:36  RE: no, to je převratné zjištění
07.10. 09:01  RE: no, to je převratné zjištění
07.10. 15:58 petesv  RE: no, to je převratné zjištění
10.10. 19:43 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
11.10. 12:28 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
03.10. 09:08 jjj  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 02:39 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 08:30 jjj  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 12:49 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
05.10. 19:53 petesv  RE: no, to je převratné zjištění
06.10. 11:00 baba_Blažková  RE: no, to je převratné zjištění
04.10. 09:42  RE: no, to je převratné zjištění
03.10. 09:34 Jana Hanzlíková  Podařilo se
03.10. 12:41 Aleš Krejčí / Brno  Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 02:05  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 06:05 p.  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 09:44  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 11:49 haban  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 11:57 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 13:34 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 13:39 baba_Blažková  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 14:40 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 18:27 Peptalkin  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
05.10. 07:37  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
05.10. 11:19 Oracle  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
05.10. 13:30 Peptalkin  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 19:57  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 08:47 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 18:39 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 19:36 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 20:46  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 21:46 Mám strach  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 22:39 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 23:16 hlava nebere  zatím si lidi volí své vrahy
09.10. 09:13 Vopice  RE: zatím si lidi volí své vrahy
09.10. 11:26 slak  RE: zatím si lidi volí své vrahy
07.10. 22:10 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
08.10. 07:14 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
08.10. 15:03 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
08.10. 16:58 Jarmila  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
08.10. 18:05 jansmith1984  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 22:55 jan vítek  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
10.10. 19:51 baba_Blažková  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
07.10. 21:54 Mám strach  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 11:30 Oli63  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 11:50 Peptalkin  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 12:07 Peptalkin  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 15:37 petesv  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 12:41 ppppp  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
06.10. 14:02 Oli63  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
05.10. 01:21 p.  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 16:01 haban  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
04.10. 17:37 Aleš Krejčí / Brno  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
05.10. 19:01 Jana Hanzlíková  RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?
03.10. 13:31  agresívna hysterka versus agresívny grobian
03.10. 16:27 Kosk  S tím že to je 50/50 nelze nežli souhlasit.
03.10. 19:12 Aleš Hodina  Zneužívání domácího násilí
03.10. 20:55  RE: Zneužívání domácího násilí
03.10. 21:18  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 19:27  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 21:13  RE: Zneužívání domácího násilí
05.10. 05:23 Aleš Krejčí / Brno  RE: Zneužívání domácího násilí
06.10. 10:41  RE: Zneužívání domácího násilí
06.10. 10:43  RE: Zneužívání domácího násilí
03.10. 21:20 Stridavka.cz  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 09:30  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 14:35 haban  RE: Zneužívání domácího násilí
03.10. 22:00  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 11:21 IVAn  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 07:57 T.  RE: Zneužívání domácího násilí
04.10. 01:11 p.  uklizet
04.10. 02:21  Jedna rada
04.10. 02:31 baba_Blažková  Já vím, že je to osobní
04.10. 02:32 baba_Blažková  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 08:25 T.  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 13:01 baba_Blažková  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 22:22 T.  RE: Já vím, že je to osobní
05.10. 00:41 baba_Blažková  RE: Já vím, že je to osobní
05.10. 00:42 baba_Blažková  RE: Já vím, že je to osobní
05.10. 08:19 T.  RE: Já vím, že je to osobní
05.10. 15:11 T.  RE: Já vím, že je to osobní
05.10. 15:38 T  RE: Já vím, že je to osobní
06.10. 15:38 aristokrat  RE: Já vím, že je to osobní
10.10. 02:01  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 08:38 Stridavka.cz  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 13:04 baba_Blažková  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 09:53  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 10:39 Stridavka.cz  RE: Já vím, že je to osobní
04.10. 09:49 haban  Osobní zkušenost
04.10. 10:59 haban  RE: Osobní zkušenost
04.10. 11:23 haban  RE: Osobní zkušenost
04.10. 11:35  RE: Osobní zkušenost
04.10. 16:14 haban  RE: Osobní zkušenost
06.10. 19:38 ppppp  RE: Osobní zkušenost
04.10. 13:21 haban  RE: Osobní zkušenost
04.10. 13:43 haban  RE: Osobní zkušenost
04.10. 14:03 Vopice  A je to tu
04.10. 14:29 Blekota  RE: A je to tu
04.10. 16:16 haban  RE: A je to tu
04.10. 15:48 haban  RE: A je to tu
05.10. 08:31 Stridavka.cz  Obrana proti možnosti křivého obvinění
06.10. 00:31 haban  RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění
06.10. 01:01 haban  RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění
06.10. 01:08 haban  RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění
07.10. 02:21 p.  RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění
10.10. 02:19 p.  RE: Obrana proti možnosti křivého obvinění
06.10. 11:15 baba_Blažková  Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 08:41 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 09:20 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 10:13 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 11:00 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 11:06 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
08.10. 11:37 haban  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
10.10. 02:11  RE: Docela vyčerpávající stránka o DN
09.10. 06:37  Domácí násilí na mužích

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 12

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,53 Kč
Kanadský dolar
17,93 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,09 Kč
100 japonských jenů
19,47 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 002,52 Kč
1 unce stříbra
541,44 Kč
Bitcoin
1 393 304,63 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 364