Diskuze k článku

Putin na cestě k psychotronické válce

Příspěvků 70

2.9.2012 12:48

Kez by

ludy 78.?.?.?

to zustalo jen u ni. Je to neskodny pokud mate silny srdce jako ze vojaci vetsinou maji, jinak receno docasne vam jebne v kouli. Delaji si s vama co chteji a vy poslouchate doslova jako pejsek. Nejdriv vas vydesi a potom uz jen poslouchate.

Vite pokud neco takoveho skutecne bude, nebude jiz treba lidi zabijet aby poslouchaly.

274228

2.9.2012 13:33

Nové zbraně

Magnus Maximus 90.?.?.?

Tak něco na tom skutečně bude. Četl jsem totiž všechny předvolební projevy (články) Putina než byl opět zvolen. On skutečne mluvil o tom že je zapotřebí urychlit vývoj a zavedení do armády takových typů zbraní jako jsou například zbraně genetické, psychotronické, geofyzikální aj. Z toho plyne že na těchto zbraních se dávno pracuje a že existují a možná se experimentálně využívají a samozřejmě běží jejich vývoj. V poslední době se hodně píše o bezpilotnících. První bezpilotní letadla už byla zkoušena v první světové válce. Takže 94 let už běží jejich vývoj a případné nasazení. Kdo by si toto pomyslel ! Masové nasazení těchto strojů bylo ve Vietnamu. USA nedávno přiznaly, že SSSR jich tam sundal cca 500 kusů. Chci tím říct že dnes jsou ve vývoji určitě zbraně, které si nedokážeme představit ani v nejbujnější fantazii. Myslím že se článku dá docela věřit.

274229

2.9.2012 17:13

RE: Nové zbraně

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 274229

"zbraně, které si nedokážeme představit"
Ale dokazeme, dokonce az moc bujne. Koluji strasidelne pohadky co vsechno zpusobuje HAARP a jak japonske zemetreseni zpusobil podzemni atomovy vybuch. Indonezskou tsunami take.
Pred sto lety snil Nikola Tesla o fantastickych zbranich a mnohe i demonstroval. Zamysleme se nad moznou praxi. Kdyby HAARP opravdu fungovalo jak se pise, nepostavili by si podobne zarizeni v Rusku, Cine a v kazdem state, kde umi zdratovat anteny?
Ze by Japonci mlceli, kdyby jim nekdo podsunul podzemni atomovku?
Dnes se tohle rika snad o kazde velke katastrofe. Jen neni jasne kdo odpalil Krakatou a jine davne katastrofy, kdy jeste takove zbrane neexistovaly.
Tesla byl velky genius ale take blazen a jeste neznamena, ze vsechno o cem snil je mozne.
Dnes existuji fantasticke zbrane ale neni treba prehanet.

274237

2.9.2012 18:48

RE: Nové zbraně

esw 109.?.?.?

Reakce na 274237

"Kdyby HAARP opravdu fungovalo jak se pise, nepostavili by si podobne zarizeni v Rusku, Cine a v kazdem state, kde umi zdratovat anteny?"

Ale vždyť oni to tam dávno mají.

274238

2.9.2012 20:09

RE: Nové zbraně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 274238

Máte pravdu. Zařízení HAARP jsou rozmístěny po celé planetě:
http://orgo-net.blogspot.com/2011/03/mapa-rozmisteni-haarpu.html

Mimoto-ruský vědec dr.Andrej Arešev, http://www.planeta.ru/en/elib
/author_detail.php?Element_ID=4351479, který píše pro nezávislý tým expertů Kremlu Strategic Culture Foundation, varuje, že katastrofické požáry řádící v centrální části Ruska (2010) mohou být způsobeny americkými klimatickými zbraněmi a praví, že "výskyt současných anormálně vysokých teplot výhradně v Rusku a některých přilehlých území vybízí k alternativním vysvětlením."
http://en.rian.ru/international_afairs/20100727/159966724.html

Podle Areševa byla varování před americkým užitím těchto zbraní proti euroasijským národům Ruska a Číny poprvé zaznamenána v knize napsané bývalým americkým poradcem pro národní bezpečnost Zbignievem Brzezinskim.

274244

3.9.2012 1:08

RE: Nové zbraně

létajíci Čestimír 95.?.?.?

Reakce na 274238

[chechtot] Ale kdepák, Amíci zapalují lesy na střední Sibiři Haarpem už několik let, a Rusové to možná vědí. Ale na to, aby jim to oplatily, by taktéž musely postavit Haarp. A tolik času nemají. Amíci také zapaluji i lesy v Californii, nesměřují hurikány kam chtějí. Zaplavy v Číne také. Je
ale zajímavé, že Rusové mají jenom jednu letadlovou loď. Stavili na výzbroj pouze raketové lodě a ponorky.

274256

3.9.2012 20:16

RE: Nové zbraně

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 274256

Samozrejme kazdy vi, ze Atlantidu tak znicili take, stejne jako vybuch ktery znicil Pompeje a vubec vsechny strasne katastrofy od doby Neandrtalcu. [velký smích]

274292

4.9.2012 11:46

RE: Nové zbraně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 274256

teď už stejně letadlové lodi začínají být passé
http://www.blisty.cz/art/64760.html

274323

8.2.2020 4:46

RE: Nové zbraně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 112.?.?.?

Reakce na 274238

To je vsude stejne. Strach nedovoli odvete. To co, "ONI" maji, je tak nebezpecne, ze muze dojit ke vsemu, co si jen budou prat. Jak jednou ovladas pocasi a mas biologicke a psychologicke zbrane, nikdo si netroufne oponovat. Jedina cesta odvety je, sjednoceny svet proti spolecnemu nepriteli. Vyhledat a rozprasit.

376712

2.9.2012 19:50

RE: Nové zbraně

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 274237

Vy píšete, že před sto lety snil Nikola Tesla o fantastických zbraních. Omyl!! Geniální Nikola Tesla nesnil o zbraních ale o tom, že jeho vynálezy poslouží lidstvu coby naprosto levná energie. Přenos obrovské energie na dálku byl vyzkoušen v roce 1908 pod krycím názvem Tunguzský meteorit. Prostě vědce Teslu uchvátili vojáci a již ho z pařátu nepustili. Tesla nebyl žádný blázen, nepomlouvejte ho! Byl to mimořádně citlivý člověk, jaký se rodí jednou za tisíc let.

To víte, že budou Japonci mlčet až za hrob, když jsou světovou „elitou“ vydíráni. Kdyby jenom mukli, mají tam další katastrofu co by dup. Dnes existují pravděpodobně tak šílené zbraně, o kterých se lidstvu ani nezdá. Proto lze na internetu nalézt všelijaké ty různé kváky o tom, že se lidé dočkají jakési páté dimenze. Ve skutečnosti půjde o to, že dvě třetiny lidstva „elita“ vymlátí, ale bude tvrdit, že se dostali do páte dimenze- že na zdejší planetě sice umřeli, ale jejich duše se dostaly na jinou planetu, kde se jim daří úžasně.

274243

2.9.2012 20:23

RE: Nové zbraně

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274243

Jarmilo, zkuste si prečíst také neco ze druhého brehu, napríklad z elektrotechnické historie jako Mayer, Pohledy do minulosti elektrotechniky... Tesla byl jiste výjimečne nápaditý človek, v dobove pro nej výhodném prostredí, ale také hazardní hráč z prostredí biliardu, zavedení soupere na falešnou kolej mohlo být bežnou součástí jeho strategií. Dneska se to delá bežne a nikdo se moc nerozpakuje. To o prenosu energie ve smyslu jak píšete, aby jeho účinky byly srovnatelné s nejakým meteoritem je naprostý úlet, a nepravda. Proste nezkoušíte oponovat šírené fantasmagorii a na ní založeném výdelku. Dneska je to samý mystik, co se potrebuje priživit nejenom na Teslovi, protože penízky a reklama "chybí" všude. Elektromagnetické vlny podobné vlastnosti nevykazují, ani nenaznačují už ve svém principu do značné hloubky.

274246

2.9.2012 13:42

ujeté informace

ppppp 95.?.?.?

Oběť vidí hologramy, slyší hlasy, její svaly se stahují proti její vůli, bolí jí hlava a podobně“.
Jak by byly tyto zbraně použity v příští válce? „Když použijete systém jako je americký systém HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program), který v ionosféře ztisícinásobuje vyslanou energii

-------------------------------------------------------------
Zase nekdo odporne míchá mouku s popelem. Je nutné rozlišovat, co funguje reálne a co jenom na papíre. To druhé se nazývá psychologická válka a ne psychotronická. Autor také podbízí pojem "psychotronika" místo puvodního psychofyzika, pokud je to vubec správne preloženo a citováno.
Všimneme si podsunutí v citaci kurzívou. "obeť vidí hologramy" muže jen znamenat, že jde o obyčejné halucinace v dusledku nepríznivých podmínek, bolesti, v žádném prípade ne o cílené obrazce, jak podsouvá autor pomocí pojmu "hologramy". Po prečtení odstavce by napríklad čtenár mohl také nabýt dojmu, že za bolením hlavy z X duvodu by mohl být odpovedný "nekdo jiný".

Absolutní strašák do maku (psychologická válka) jsou účinky antén HAARP, kterým pripisují univerzální účinky. Po technické stránce jde o silne maskovaný nesmysl pusobící na psychologii davu. Tyhle antény neumí vyzárit energii odpovídající propagaci. Kdyby umely, tak bychom to zaregistrovali na mnoha místech daleko citlivejšími technikami v ruzných oblastech, než predstavuje človek jako adresát téhle energie. Že bylo "použito" psychotronických generátoru" - nebylo, jinak budu príšte za "psychotronický generátor" považovat i vesnický rozhlas, nebo amplion na nádraží, prípadne jeho zpomalená verze v podobe monokulturního tisku.

Mikrovlnné zbrane, co popálí, je jiné kafe, v podstate jakýsi moderní plameňomet s odstrašujícím a méne destruktivním účinkem.

274230

2.9.2012 14:54

RE: ujeté informace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 274230

Máte pravdu, Putin o psychotronice vůbec nepsal. Psal o té psychofyzice, což je citováno správně, a nejspíš by se trochu divil tomu guláši, který z toho autor článku nakonec uvařil.

" ... А в более отдаленной перспективе - создание оружия на новых физических принципах (лучевого, геофизического, волнового, генного, психофизического и др.). Всё это позволит наряду с ядерным оружием получить качественно новые инструменты достижения политических и стратегических целей. Подобные системы вооружений будут сопоставимы по результатам применения с ядерным оружием, но более "приемлемы" в политическом и военном плане. Таким образом, роль стратегического баланса ядерных сил в сдерживании агрессии и хаоса будет постепенно снижаться. "
http://www.rg.ru/2012/02/20/putin-armiya.html

274233

2.9.2012 18:51

RE: ujeté informace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 274233

místo té psychotroniky by bylo správnější asi neurotechnologie

274239

2.9.2012 15:33

Je vela materiálov

anonym 46.?.?.?

aj výpovedí množstva ľudí, ktorí sa zúčastnili alebo boli v blízkosti, keď v 90-tych rokoch bol v Moskve boj o ruský Biely dom - o Dumu medzi Jelcinom a starými komunistami, keď tanky strielali na Dumu, snajpri zabíjali ľudí. Ľudia hovoria o tom, ako sa správali a ako potom vôbec nevedeli pochopiť svoje agresívne úplne neprirodzené jednanie - ich výpovede sú zhruba na úrovni - mal som v hlave myšlienku, že musím niečo hodiť, niekoho udrieť. A dochádzalo to do absurdna - že tí, čo bývali v blízkych domov smerujúcich na námestie pred Dumou napĺňali sklenené flaše vodou a hádzali ich do parku pod oknom - a to hovoria dôchodcovia, ženy v domácnosti - a následne sami nechápali čo a prečo. Hovoria len o tlaku v hlave - že musia niečo hodiť, udrieť - a o neschopnosti čeliť tomuto tlaku.
Takže psychotronické zbrane majú rusi funkčné minimálne 20 rokov.
Taktiež keď USA napadli Irak pri oslobodzovaní Kuvajtu. Výpovede hovoria o tom, ako ostrielané Iracké pluky sa s plačom vzdávali v panike a strachu. Že nikto nebojoval. A občas prekĺzne infa, že američania majú vojakov s poškodenými orgánmi a mozgom, ktorí obsluhovali prenosné žiariče, ktoré boli namontované na autách a ktoré boli v Iraku.
Ak sa zapne nízkofrekvenčný žiarič, fungujúci na ULF - s frekvenciou rádovo v Herzoch, je možné vyvolať v človeku agresivitu, strach, apatiu, paniku. Ľudské srdce pracuje na frekvencii 5-7 Hz. Stačí len správny kmitočet a srdiečko sa ľahko zastaví (interferencia)
Niečo podobné, že ak na koncerte máte obrovské reproduktory robiace obrovský hluk. Ten istý zvuk pustíte z iných reproduktorov, len posunutý o pol amplitúdy. Zvuk sa navzájom ruší, napriek tomu že všetky repráky hrajú naplno. Ostane ticho - interferencia.
Aj počas spánku máme v mozku Ultra Low Frekvency vlny (beta a teta stav spánku). Vlny na úrovni 2-4 Hz. Takže dostať ľudský organizmus do potrebného apatického stavu je žiarením s týmito frekvenciami pomerne jednoduché. Ide len o to, aby to čo najmenej ubližovalo - a to je ten zložitý vývoj psychotropických zbraní. Neublížiť a zároveň čo najpresnejšie vyvolať potrebnú náladu na demonštrácii. Ak treba- tak ublížiť. Podľa potreby.

274234

2.9.2012 17:02

RE: Je vela materiálov

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274234

Hovoria len o tlaku v hlave - že musia niečo hodiť, udrieť - a o neschopnosti čeliť tomuto tlaku.
Takže psychotronické zbrane majú rusi funkčné minimálne 20 rokov.

---------------------------------------------------
To sú psychologické metódy a nie psychotronické. Alebo prejav vlastných pohnútok. Je asi v poriadku, že niekto niečo chce robiť, keď ide demonštrovať, a nevie ako na to. Demonštráciám podľahnú ale najskôr vrstvy, ktoré volia iba istý "najjednoduchší" typ riešení typu "rozbiť zlo", bez toho, že by sa namáhali identifikovať, čo tým zlom vlastne je, nezriedka oni sami. Myšlienka na diaľku nejakým podtrhnutým prístrojom ovplyvniť nejde, podobne ako ju nejde čítať iným podtrhnutým prístrojom typu "detektor lži".

Dedukovať zo psychológie davu, že niekto má akési zbrane na ovplyvnenie kolektívneho vedomia je jednoducho nelogické, čiže tmárstvo, strach z tmy [smích]

Nemiešajte do toho VF (mikrovlnné) žiariče s tepelne-fyziologickým účinkom, tie som nepoprel. To tiež je "20" rokov známe, že vojak sa nemá čo zdržovať pred parabolou radaru.

Žiadne ľudské srdce nepracuje v blízkosti 5-7Hz. Akustické vlnenie v tomto pásme môže poškodiť (možno na spôsob psychokinézy alebo neurózy prostredníctvom vnútorných orgánov), ale požadované intenzity dobre indikujú napr. okenné tabule, vždy sa vyskytujú mechanické nelinearity, na ktorých vzniknú dostatočne dobre počuteľné zložky budené aj nepočuteľným zdrojom. Ak by niečo také robili, tak by to bolo počuť, pokiaľ by to nebolo na úplne voľnom priestranstve, a aj človek by cítil masáž typu diskotéka. Nie je dobre, keď niekto načne A, a B musí riešiť iný.

Váš argument o interferencii najskôr nemá zmysel. Buď je interferencia, a zvuk sa vyruší, alebo nie je interferencia a sa nevyruší. Kedy je počuť je iná otázka. Okrem toho nejde interferenciou zrušiť všeobecne akýkoľvek hluk (ktorý nie je jednoduchý tón), lebo vlnové dĺžky jeho zložiek sú každá iná, a keď sa jedna vyruší, tak druhá sa môže aj zvýrazniť.

No a k tým posledným beta vlnám to sú zase elektrické a nie akustické. Isto nemáte predstavu, že na elektromagnetické vyžiarenie podobných vĺn s požadovanou intenzitou bez pripojenia elektród na mozog by bolo treba antény s veľkosťou tak v stovkách km, a výsledok by sotva predstavoval tepelný účinok, a nieto ešte cielené prúdy kdesi v nervovej sústave. Takže žiarenie, aké popisujete nevytvoríte jednoducho ani špeciálnou prilbou, nieto ešte "čímsi" zvonka. Pekný príklad, koľko dá práce reagovať na prevzaté výmysly či pseudoargumenty.

274236

3.9.2012 6:11

RE: Je vela materiálov

M Ponkrác 194.?.?.?

Reakce na 274236

Vážený pane,

interference je pouhé vzájemné ovlivňování dvou či více zvuků. Nikde není řečeno, že interference musí zvuku vyrušit, to stává jenom v zanedbatelném počtu případů.

Ujasněte si prosím nejdříve termín interference, než začnete někomu něco tvrdit o nesmyslech.

A fyzikálně vyzáření elektromagnetických vln o krátké vlnové délce s požadovanou intezitou při dobrém směrování není problém.

Nápověda: Laser, kterým jde vypálit sítnici na dálku nemusí mít ani jeden watt. Rádiové vlny jdou také směrovat a soustředit do malého paprsku a i s relativně malou energií dokáží dělat paseku.

Bylo by dobré, abyste se příště projevoval většími znalostmi a sebevědomí adekvátně přizpůsobil znalostem.

Miloslav Ponkrác

274261

3.9.2012 11:05

RE: Je vela materiálov

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 274261

Pár drobných doplnení:
re Anonym46..
Ak sa dobre pamätám, ide skôr o fázový posuno pol vlnovej dĺžky a nie priamo amplitúdy. Tá by samozrejme tiež mala zodpovedať želanému interferenčnému, príp. rezonančnému stavu.
Pri rezonancii(stave in-, či trans-formačného prenosu) ide o celkú frekvenciu objektu. Srdce je v tomto prípade jeho dôležitou súčasťou, no 6-7Hz je skôr celková frekvencia s príslušnými individuálnymi odchylkami.
Ovplyvnenie nálady ide jednoducho štatisticky aj napr. hudbou a celá dlhodobá podprahová programová predpríprava prostriedkami mediálneho priemyslom obecne. Zpravidla všetko bezštruktúrne štatisticky. Zrovna tak jednoduché staré známe mechanizmy podprahového riadenia redaktorov, režisérov a výkonného manažmentu..

Spomínané "psychofyzikálne zbrane" sú naozaj skôr dolaďovacími prostriedkami na konkrétny "materiál" pri demonštrácii, atentáte, jednaní v parlamente, ći akúkoľvek inú potrebnú operáciu. Uvedené technológie(pri profesnom používaní) sú aplikované z bezpećnostných dôvodov(prijateľných cieľových odchýliek "samo"riadenia ľudského a iného materiálu) komplexne a systematicky. V článku spomínané odb.tzv. krátke manévre sú z dôvodov nevyhnutného zvýšeného rizika vždy príznakom neprofesionality.

Princíp uvedených technológii je pomerne dobre vysvetlený v analytických prácach Podstata opony, Posledný Gambit, Matrica,.. V tomto archíve sa nachádzajú pod položkou "Matricový manažment".
Je to ale len vstupná úroveň 1-2 semestra. Základné vysvetlenie(úvod) je z pravidla obrazné - v príbehoch z dôvodu potreby prekonania zaužívaných deformovaných spoločenských terminologických stereotypov chápania objektívnej reality a jej aproximačnej metodológie. Náväzná prelinkovaná teoretická časť má cez 10 000 strán dokumentov - Teória supersystémov, Základy teórie kmitania, DVTR, BOZP,..
Praktické časti sú na dlhodobé podrobné vysvetlenie a individuálno-kolektívne experimenty po pochopení podstaty bezpečnostných mechanizmov.
Niečo je tam aj v eng a niekde myslím aj v esp. Pracovanie s google translatorom je v tomto prípade kvôli medziodborovému pojmovému aparátu občas trochu problematické.

274269

3.9.2012 11:07

RE: Je vela materiálov

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 274261

re: protézy..
Je pravda, že mnohými umelými aparátmi sa dá zachytiť, či generovať zmena formy (informácia) existenčna(energohmoty) bežne takmer nezachytiteľná biofyzikálnymi systémami(včítanie ľudských kolektívov indivíduii). Mimo dosahu ich zmyslov, či jemnosti rozlíšenia(tzv.periódy vzorkovania).
Na druhej strane je spojitosť a komplexnosť vnímania biologických systémov oproti umelým negenetickým systémom veľmi obtiažne dosiahnuteľná a tým priamo kontrolovateľná. Na isté čiastkové úlohy sú však negenetické protézy isto použiteľné. Na tzv.dlhodobé manévre je však stále treba vycvičených špecialistov. Ich množstvo nemusí hrať rolu. Možnosť efektivity operatívneho nasadenia jednotlivca(alebo kolektívu) rastie s mierou jeho(ich) chápania objektívnej skutočnosti, resp. úrovňou ovládania jej aproximácie(iteračných mechanizmov identifikácie a hodnotenia príslušných dominantných spoločensko-prírodných procesov)
Rámec a pravidlá(objektívne vzťahy medzi faktami)tohoto modelu tvorí najvyšší čiastočne známy systém.

V nám(SK,CZ,DE,MAĎ,PL..) prispôsobenej verzii by sa tieto interdisciplinárne "Základy etiky" mali aj tu čím skôr zaćať učiť aspoň na stredných školách, keď nechceme zaostať a znova sa dostať do kulturologického područia s rizikom genocídy, či asimilácie.

274270

3.9.2012 21:54

RE: Je vela materiálov

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 274261

Pro upresnení, reagoval jsem na tohle, cituji :
"Zvuk sa navzájom ruší, napriek tomu že všetky repráky hrajú naplno. Ostane ticho - interferencia." To je napsáno nejasne až nelogicky.

Mám ve vecech celkem jasno, radiové vlny nejdou tak presne smerovat, jako laserové svetlo, aby jste to mohl podobne relativizovat. Nejde nima zacílit srovnatelne presne na dálku. Dokážu zacílit tak na hlavu, ale ne propálit sítnici, nebo usledovat a zasáhnout centrum, ješte k tomu 3D. Nepsal jsem ani, že neudelají paseku, psal jsem, že nedokáží být emočne selektivní, zkuste brát lépe do úvahy smysl a adresu textu.

Mám ukončeno vš vzdelání v oboru akustika, stejne tak antény a šírení elektromagnetických vln, teorie em pole, a také primerenou praxi ve vysokofrekvenční technice. Tohle by jako minimum pro diskusi mohlo stačit. Nelíbí se mi, když se s jednou ustálenými pojmy nakládá jak s mačetou.

274297

2.9.2012 19:39

bitva o Mesic

adiamos 85.?.?.?

Ješte pred tim než se začalo s vyvojem zbrani na ovladani lidskeho
myšleni tady probehla bitva o Mesic.
Jak byl objeven lejzr,tak se zacalo s vyvojem casticovo paprskove
zbrane,ktera v zhlucich rychlosti svetla vystreluje castice ktere
zniči vše a koncem sedumdesatych let probehla bitva mezi Ruskem
a USA,o ovladnuti Mesice.Americane delali tajne mise z ostrova v
Indickem oceanu a instalovali tutu zbran na mesici ale Rusove
vypustili satelit Cosmos,ktery mel byt bez posadky ale již predtim
odskoušeli tuhle zbran když strileli do kosmu a pak z obežne
drahy zeme celej den bombardovali casticemi již skoro hotovou
americkou zbran na Mesici a pak tam umistili sve dve,ktere jsou
pry na odvracene strane Mesice.
Nejdokonalejši zbran ale byla již davno spuštena,človek je
nekonečna multidimenzionalni bytost,nejde ji žničit.
Ale uveznit a potlačit ano,a za tim učelem ja tady system HMS.
System lidske mysli na ktere na nabaluji dalši systemy,treba
reikarnace a astralni svet,kam do jdete po smrti je taky toho
soucast,je to v podstate složita matematicka rovnice.
Souvisi to s minulosti tohoto vesmiru nebo dimenze.

274241

3.9.2012 6:53

RE: bitva o Mesic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 274241

Můžete ty poslední věty nějak rozvinout více? Díky (Je to zajímavé)

274263

3.9.2012 20:35

RE: bitva o Mesic

adiamos 85.?.?.?

Reakce na 274263

Když jednota rozdelila sama sebe do individualnich vyrazu,tyto
svrchovane bytosti miliardy let tvorili tenhle vesmir a dimenze.
Pak se ale tyto bytosti taky rozdelili do ruznych medzidimenzionalnich ras a před 250 miliardy let zacali Andelske
valky a trvaji dodnes,rasy ktere porušili poradek ktery panoval
v dimenzich a ovladli a uveznili jine bytosti a my patrime k tem
uveznenim,svobodne bytosti nam chteji pomoct tak tady porad
probiha souboj mezi temnotou a svetlem v lidskych podminkach.
Vše co začne jednou skonči s pak opet začne.

274293

2.9.2012 20:12

ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Podle ruského ministra obrany Serdjukova jsou psychotronické zbraně zařazeny do ruského programu obstarávání zbraní na roky 2011 - 2020. http://en.rian.ru/mlitary_news/20120322/172332421.html

274245

2.9.2012 22:36

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274245

Asi hodinu jsem hledal, odkud presneji pochází údajný citát Serdjukova a nenašel. Všechno vede jenom na anglickou verzi en.rian.ru, a není tam jak ruská verze, tak ani žádný další odkaz. Klidne si to mohl vymyslet tlumočník, nebo breptnout i sám Serdjukov. Rekl bych, že tak duležitá správa by mela být verifikována, jinak je to nic než šírení poplašné zprávy/fámy. Pokud bude nekdo úspešnejší, tak predem dekuju.

http://www.iraq-war.ru/article/269414
http://rt.com/news/weapons-future-zombie-media-486/
http://socioecohistory.wordpress.com/2012/04/05/
http://www.militaryphotos.net/forums/archive/index.php/t-210505.html

274251

3.9.2012 6:04

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

M Ponkrác 194.?.?.?

Reakce na 274251

Jedna z utkvělých představ je, že vše je na internetu. Na internetu je pouhý zlomeček, ani ne promile informací.

A z toho zlomečku, co je na internetu, ještě Google indexuje pár procent obsahu.

Internet není pupek světa.

Neřku-li když někdo ani neumí hledat na internetu, pak je to vůbec tragické.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2123415/Putin-targets-foes-zombie-gun-attack-victims-central-nervous-system.html

Miloslav Ponkrác

274260

3.9.2012 8:39

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 274260

lidem stačí toto, a když je to na netu, tak je tam vše...

274266

3.9.2012 16:41

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 274251

Serďukov prakticky do puntíku zopakoval slova Putina:
К концу 2012 года в России подготовят программу создания лучевого, физического, волнового, генного и психофизического оружия. Об этом сообщает "Интерфакс" со ссылкой на министра обороны России Анатолия Сердюкова.
По словам Сердюкова, задачи по созданию оружия на новых физических принципах заложены на 2011-2020 годы. Возможный объем финансирования программы не уточняется.

Přímý citát nikde není, všichni se odvolávají na to, že o tom informuje agentura Interfax s odkazem na ministra Serďukova.
http://lenta.ru/news/2012/03/22/wave/
http://army-news.ru/2012/03/rossiya-budet-voevat-nevidimym-oruzhiem/
http://svpressa.ru/war21/article/53892

Osobně si pod pojmem "psychotronika" představuju ohýbání lžiček na dálku, telepatii, proutkaře apod. Chyba bude v tom, že pro rutinního překladatele to jsou hodinky jako holinky ...

274285

3.9.2012 18:44

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 274285

Pod pojmem "psychotronika" si predstavuju totéž...
Pokud Rusové nekde ve své doktríne opravdu operují s pojmem "psychotronika", tak si nejspíš nechávají nejaké zadní vrátka kvuli rozšírení a zahrnutí tohoto označení. Zatím lze však podle mne spolehlive vyloučit emočne selektivní účinky na dálku. Nepoprel jsem, že nejakou stimulací, nebo mikrovlnne koncipovanými zbranemi na dálku nejde napríklad mozek poškodit, dostat do halucinací, patologických stavu, silných migrén a dalších vykolejení. Vylučuju ale usporádanou činnost a smerování vedomí človeka. Takto zatím žádné elektromagnetické vlny na mozek pusobit neumí. Tím, že se tato stránka veci zamlžuje, zároveň nafukuje, a podbízí se možnost falešné interpretace, usuzuji, že je informace podvrhnuta práve tímto smerem, aby mohla psychologicky pusobit na človeka, který neví, co muže čekat, druh psychologického vydírání neexistujícím monstrem. Nerekl bych, že jsou stavy, kdyby si človek mohl svou odpovednost jednoduše vypnout, a když, tak težko bude schopen jiné uvedomelé činnosti. Neco jako hypnózu s prenosem konkrétních informací pomocí nedostatečne lokalizované elektromagnetické energie je dost nesmyslné, nenapovídají tomu dosud žádné opakovane pozorovatelné souvislosti.

...co čtu Yokera - Bartošová, Breivik.... težko pravda, v jakémkoli policejním státe nejde pri tom množství lidí vyloučit jakýkoliv úlet. Na dálku by šlo mikrovlnama vyvolat tak únavu a bolení hlavy, a sotva by to šlo udelat tak, aby se to nápadne neprojevilo na výpadku četných funkcí hromady elektroniky kolem, kterou používáme, pri výkonech, které by dokázaly škodit by težko nevzniklo podezrení. Ani "ovladatelný" býk se neprizná, až mu neco transplantovali. Když argumenty, tak rád, ale neco rukolapnejší, verohodnejší, ať se nestrašíme záhadami, jako malé deti dýnemi.

...prípadne se naučíme používat štíty, prilby z kvalitního, treba nerezového, nebo mosazného pletiva s milimetrovýma okama, nebo i méne...

274289

4.9.2012 19:52

RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 274285

Možná bych to zkusil shrnout ty nové typy zbraní.
1) geo-fyzikální, využívající přírodní síly (zejména umělé vyvolání zemětřesení a ovlivnovnání počasí sucha-záplavy). O tom se již běžně mluví, takže to není ze strany USA nic nového, možná k tomu směřují i Rusové
2) psycho-fyzikální, které zneškodnují nepřítele nepřímo. Známá jsou zařízení na bázi mikrovln - tepelné záření (proběhl snímek Humra s anténou, při testu v Afgánistánu), dále na akustickém principu - zvuková děla. A další na optickém principu - oslepnutím silným výbojem laseru - snad se používalo proti somálským pirátům. Čili vše na známých fyzikálních principech, ev. znalejší mohou doplnit
3) opravdu vyloženě psychické zbraně, působící na mozek ev. na orgány těla, které navozují nebo opravdu způsobují pocity strachu, dušení, úzkosti, či šílenství.. Nebo naopak apatie a poslušnosti, zase mohou zkušenější doplnit. K tomuto třeba odkaz
http://wertyzreport.com/2012/04/17/puvody-a-techni...
O tomto bych tipoval se veřejně nemluví, takže se lze jen dohadovat, co konkrétně bylo v tom rozhovoru za zbraně myšleno..
[cool]

274349

2.9.2012 20:26

http://www.linkstip.com/link/?tip=3873735

fohat 88.?.?.?

pohoda domova...poděkování a lásku vám...

274247

3.9.2012 2:37

RE: http://www.linkstip.com/link/?tip=3873735

petesv 2.?.?.?

Reakce na 274247

..... domov můj
...
..kde voní hnůůůj j j
......

274258

3.9.2012 1:53

To už nějakou dobu funguje.

Yoker 109.?.?.?

V ČR minimálně 5 let. Funguje to tak (alespoň, pokud vím), že vás ovlivňuje nějaký hajzlík, který se nachází poblíž. Může to být osoba známá, ale i cizí. Jediná účinná obrana je prý uzavřít se do celokovové schránky.

Kdesi jsem četl, že u nás tímto způsobem likvidují stbáci Ivetu Bartošovou.

Příkladem, který je naprosto zřejmý, je případ Breivik. V policejním státě je vyloučené, aby si člověk uprdl a tajní o tom nevěděli. Vše, co se tam stalo, bylo připraveno a provedeno několika desítkami tajných. Breivik je jen taková dálkově řízená figurína. Je zajímavé, že během toho střílení se prý několikrát "snažil dovolat na policii a vzdát se". Nepochybně si uvědomil - když byl konfrontován s důsledky své činnosti - že dělá něco neobvyklého.

Trochu odbočuji, ale ještě by mě zajímalo, zda má někdo představu a rozsahu tajných vězení v ČR. V jednom z nich by měla být herečka Helena Růžičková.

274257

3.9.2012 22:44

RE: To už nějakou dobu funguje.

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 274257

Teda vážený pane. S tou trávou to nějak přeháníte. Helena je už dávno v pánu ! A proč by jí věznili ? To jsou zase bláboly.

274298

7.9.2012 22:04

RE: To už nějakou dobu funguje.

steve 174.?.?.?

Reakce na 274298

A proč by jí věznili ?
-----
... protoze je tlusta !! Spravny vendoidni obcan je vyzably na kost a chcipak ! Tim vyjadruje svoji loajalitu demograzyi a obetem holo-toho .....-kaustu.
Tlusty obcan je popirac a ma tendenci nejezdit na kominove exkurze, - da se smele rici, ze je spion Alkajdy a Putinuv agent ...
Ve svem vlastenectvi je labilni, protoze za kus tlacenky - prestane byt i buzerantem. A vice ...
-----
... a proto do Heleny lijeme ty kyble vody v Praze v tom domecku, kteremu silne betonove zdi .... - ani nakladak je neprorazi ... [smích]

274564

13.9.2012 0:28

RE: To už nějakou dobu funguje.

Yoker 109.?.?.?

Reakce na 274298

"Helena je už dávno v pánu !"

Ano? A jak to víte? Z televize, z novin? Dá se tam vůbec něčemu věřit?

O tom, že Priklopil vězní Kampuschovou tajný v Rakousku samozřejmě věděli. A nechali ji tam. Není nejmenší důvod, aby se něco takového kdykoli a kdekoli opakovalo. Stačí aby doktoři napsali úmrtní list na živého pacienta. Na každém důležitějším místě ve společnosti je fízl, takže žádný problém.

274715

3.9.2012 7:42

"nemožné" je skutočnosť...

jan26 195.?.?.?

Aj keď termíny ako telepatia, či videnie bidúcnosti vyvolávajú u bežného racionálne uvažujúceho jedinca rozpačité reakcie a väčšina z nás ich považuje za nereálne, naozaj existujú. Na rozdiel od bežného "realistu", mocenské kruhy, bažiace po naplnení svojich cieľov a upevnení moci, sa neštítia vedeckého výskumu tejto oblasti ani zneužitia získaných poznatkov. Osoby, ktoré varujú pred temnou budúcnosťou, ktorú nám chystajú, sú väčšinou zosmiešňovaní alebo označovaní ako "konšpirační teoretici". Žiaľ, čoraz jasnejšie vystupujú kontúry skutočnej reality. Nakoniec, história nás učí že spiknutie-konšpirácia je úplne štandardnou pracovnou metódou mocných...

274264

3.9.2012 17:13

Dnešní pražské obloha

Magnus Maximus 90.?.?.?

Dnes o polední přestávce jsem s kolegyní v práci viděl na zatažené obloze jasnou černou linku. Jako kdyby někdo pod mraky natáhl kabel či lano. Bohužel jsem neměl u sebe foták a na mobilu toto není vidět. Všiml si někdo tohoto úkazu v Praze ?

274287

7.9.2012 21:08

RE: Dnešní pražské obloha

Jezírkář 90.?.?.?

Reakce na 274287

Viděl jsem to stejné ,už dřív, vypadalo to, jako by letadlo "svítilo" černou barvou před sebe.

274559

3.9.2012 23:22

Teorie

ludy 78.?.?.?

Ja mam jeste neco lepsiho.
1.Nase slunecni soustava a predevsim slunce je umele vytvorena. Z planety Nibiru je rizena. Vyrobily slunce a nyni vyrobi zivot na Marsu.
2. Nas zivot je predem nakonfigurovan, lidska bytost je z molekul a kazda molekula se muze pretransformovat na jinou. Takze umirani a posmrtny zivot neni. Samy si zvolite cim budete dal. Respektive bude vam nabidnuto podle toho jak ste zily.
3. Lidsky mozek vnima 3D, 5D je nastartovani mozku na vyssi frekvenci. Mozek nasledne i vnima okoli, rozumi zviratum treba a oni s nim mluvi.
4. Na teto frekvenci jsou i vojenske utoky. Takze vas mohou nejen prijemne naladit na svet kolem vas, ale i velmi vas mozek zneuzit. Ten okolni svet muze byt i zly a nepratelsky.
5. doporocuji nepatrat, neni to pro slabe natury

274300

4.9.2012 3:05

Nejvetsi zbrani lidstva ,je stale nekoho zabijet a okrast jej o vsechno.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Prakticky,co se od doby kamenne zmenilo,nic,jen prostredky k zabijeni se zdokonalili,to je vse,takzvane inteligence narodu premysli a pracuji jen na zabijeni,takze,je inteligence inteligenci a nebo lidskou hlouposti?
Sveho casu,pred nekolika desitkami roku jsem cetl artikl z Britanie o pokusech ve vladnich laboratorich s takzvanym "rozbijecem kysliku",coz ,udajne mela byt bakterie-plyn,co poziranim kysliku rostea roste az celou planetu zbavi kysliku a tim vyhubi vsechen zivot,obev byl nahodny a zaroven desivi,nebot (kriminalni) vedec doplatil malym unikem svym zivotem anikdo zvenci nemohl vstoupit do laboratore,protoze tato strasna vec by znicila cele lidstvo,takze nakonec zapalili celou laborator i s telem vedce,verme,neverme,ale,vyzkum na zabijenijev plnem proudu a US a jine zeme na universitach vedou vyzkumi na bakteriologicke zbrane,primo a nebo neprimo s se stejnou riskantni moznosti,jako zmineny "rozbijec kysliku".
Jindy jsem cetl,ze se skouma,jak znemoznit slozeni atomu v takovem stavu,ze by doslo k jeho uplnemu rozpadu,tedy i veskere hmoty na zemi,ZEM,jako nase planeta,jako takova, by se rozpadla do vesmiru,nasledkem uvolneni vsech casti atomu,fantasie a nebo mozna plan a prani tak zvanych chytrych-inteligentnich hlav,jez za sve smrtonosne obevy shrabnou stedrou odmenu i ,kdyz si sami rezou vetev pod svym zadkem,vynajdou neco,co lidskym omylem zavini odlidneni teto planety a co je same zabije a dar zivota na teto planete by byl definitivne ukoncen nasledkem lidske blbosti a nebo inteligence,jez je stavena ,jen a jen na zabijeni,co yech valek uz bylo,co milionu lidi zahynulo a vysledek?
NULA,clovek si nevzal ponauceni,zkaza by byla mozna spravedlivim trestem na lidstvo,ale,proc maji byt trestani i nevinni?
To,co se dnes zda fantasii,zitra muze byt nebezpecnou realitou, nakonec, predpoved Adolfa Hitlera o zkaze teto planety presne sedi,nebot clovek nic jineho nedela nez mysli,jak druheho zabit,kdyz nedostane to co by bez prace od druheho chtel.

274302

4.9.2012 20:09

více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Pochybovačům doporučuji zamyslet se nad http://mojmir.webuda.com -
11. září a tajné služby 3. 4. díl ke stažení, 4. díl, kapitola 5,
Systém HAARP a dálkové ovládání lidského mozku

274351

4.9.2012 23:45

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274351

Četl jsem príslušnou část dokumentu z vámi uvedeného linku o HAARP a považuju to za klasický "stranický" plagiát, typu "všechno souvisí se vším". Je tam uvedena obrovská hromada kusých informací, které vzájemne málo souvisí, a jsou tak nejasne podány, že je to spíše materiál pro astrology. Konečne prestaňte lidi strašit strašákem typu Haarp apod., který podsouvá možnost ovládání lidí.

Poprvé Haarp je anténní monstrum nanejvýš pro ovlivnení ionosféry a blokaci radiového prenosu.

Podruhé elektromagnetická vlna dokáže mozek ničit, poškozovat, ruzne unavovat, ale ne selektivne OVLÁDAT, jak se snaží autori podbízet mícháním informací o jednotlivých pokusech. Vyvolávat konkrétní reakce pomocí zavedených elektrod je neco úplne jiného, než dostat na stejné místo vlnu, která by udelala totéž, to je technicky nemožné, fyzikálne nepochopené, EM vlna nebo mikrovlna se vubec nechová jako bežné elektrické proudy z baterií pres drátky, tohle šírí nejaký umelý magor, co tím straší lidi, proste to není pravda, stejne jako pokusy to dále zamlžit ruznýma "impulsama". Na část o Haarpu ani nejde vecne a technicky reagovat, dopadlo by to stejne, jako reakce Tupoleva na Leninovy spisy.

Pane Babáček, vy tu porád opakujete po nekom jakousi oblíbenou konspiraci, a ptal jste se mne mailem na mou odbornost, výšeuvedeným však dáváte najevo, že o reálné šírení EM vln se zajímáte málo, co plyne i z podobného vašeho dokumentu: http://www.blisty.cz/art/11718.html proste se k tomu stavíte jako k náboženství.

Nechápu, proč je vám názor magoru na konspirační strane cennejší, než ten muj. Zeptejte se také nich, co delají a čím se živí, když produkují tyhle ptákoviny.
Duležité je pouze JAKÉ konkrétní účinky má KTERÁ konkrétní zbraň, a ne pseudovedecké fámy, co by všechno mohlo být, protože počítač a mozek jsou elektrina, počítač namixuje vlnu, která leze, a doleze do mozku, kde udelá elektrinu. To zní jako výroba diamantu šlapáním uhlí.

274360

5.9.2012 8:44

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 274360

Možná byste se měl podívat na tu petici, připojenou k článku - je tam odkaz na materiál Evropské Unie, kde se píše, že mikrovlny jsou schopny působit na lidský mozek na úrovni nervové synapse. Navíc Evropský parlament reagoval na výklad Nicka Begicha o systému HAARP před evropským parlamentem výzvou k zákazu manipulace lidských bytostí - podívejte se na bod 27 rezoluce ale i na ty předtím, které jsou věnovány HAARPu - http://www.europarl.europa.eu/pv2/pv2?PRG=DOCPV&am...

274370

5.9.2012 13:31

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274370

Tak jsem se podíval. Typická manipulace a nic dostatečne konkrétní. Rečeno bežnými slovy:
Nekdo sestrojil na Aljašce konskou anténu pro své experimenty. Témer nikdo nerozumí tomu, co ta soustava dokáže vyzarovat, krom tech, kterí se v profesi vyznají. Protože tech lidí je málo a hlavne nikdo se jich neptá, a pritom to hrozne straší, tak to EU zahrne do svého dokumentu pro jistotu, jako v Kocourkove když strašil zajíc. Nikde také není jisté, že to tam nekdo nedostal za peníze jako reklamu a neprímé zduvodnení duležitosti projektu. Já za tím vidím neprofesionalitu a tmárství úredníku EU, kterí obecne cosi deklarují, aniž by si s tím dali poctivejší práci. Tím vlastne pomáhají šírit nesmysly, protože jako instituce dávají tomu punc legitimity. Jen další císarovy šaty. Nevedomost, neznalost v tomto prípade také neomlouvá, tedy ani tvurce pravidel a zákonu, nejenom tech, co je mají dodržovat. Krome toho zákon by mel být jenom neco společensky dostatečne overené a jednoduché, co je schopen pochopit človek s konvenčním základním vzdeláním.

Pusobit na úrovni nervových synapsí dokáže leckterý jed, a možná i selektivneji, než mikrovlny. To vubec neznamená, že nekoho lze ovládat, stejne jako neznamená že nekoho ovládám, když ho jedem otrávím. Když už úredníci EU nechtejí ani dusledne rozlišovat pojmy, ptám se, k čemu vlastne jsou. Tady nekdo vyvolává dojem, že nervy jako anténa prijímají konkrétní informace. Nervy se prijetím mikrovlnné energie mohou jenom ničit, navodit částečnou, nebo úplnou dysfunkci, a ne si s ní predávat cílenou informaci. Je to stejné, jako kdybych namíril mikrovlnný svazek na počítač. Postupne vypoví funkci, neexistuje, abych tím cílene zmenil puvodní algoritmus práce počítače na nejaký jiný, určený nejakým kódováním mikrovln. Je neco jiného, když je součástí PC prijímač, který neco prijme a dekóduje, to však zase nejde zameňovat s poškozením mikrovlnama, které pritom nenastane. Také nejde o totéž, jako sundání dronu, kde je navíc i možnost se nabourat do konkrétního komunikačního protokolu. Není známo, že by mozek mel mikrovlnný prijímač včetne komunikačního protokolu pro predání informací. To by byla docela bomba, a mohli bychom být pak všichni napojeni na ufo.

Zkusme jinak. Kolik mozkových bunek obstarává naše "já" a jak se mezi sebou dohodnou? V jakém objemu se nachází? Kolik bunek mají smyslová centra, které predávají informace, a v jakém objemu sídlí? Umím si technicky predstavit mikrovlnný svazek, který na 100m zasáhne hlavu jako celek, ale ne nejaké centrum v ní a ješte s predáním informace. Vede to jen na více/méne trvalé poškození. Haarp navíc se svýma dlouhýma anténama nemá s mikrovlnama nic společné. Vlnové délky predmetných svazku mikrovln jsou v mm a méne, a ne v metrech, jak odpovídá tem anténním mostrám. Ufon by vyhodnotil jako prehistorický radar, predchudce anglického.

274390

5.9.2012 21:18

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

slak 77.?.?.?

Reakce na 274390

Lopata zůstane lopatou,už ted´ se používá v reklamach ultrazvuk který je slyžitelný pouze pokud narazí na překážku,pro príklad dovedou ho směrovat mezi regály v obchod´ácích a člověk jdoucí o metr vedle neslyší nic.Můžete to slyšet z leva,zprava,zezdola,zezhora,nebo prímo zevnitř hlavy furt stejně i kdybyste se postavil na hlavu.Možnosti zpracování a využití vlnění na patrně jakékoliv frekvenci jsou nevyzpytatelné.Co když dovedou nabudit ty správné synapse v mozcích.CO CO CO atˇsi každý odpoví,nebo taky ne.

274418

5.9.2012 23:42

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274418

Podle popisu máte zrejme na mysli zasažení části lebky ultrazvukem a generaci slyšitelných sub-složek na nelinearitách ucha, nebo mechanickým dráždením nervu, to se už ví snad 100 let. To umí i nelineární reprák/mikrofon, nejenom ucho. Tohle ale nejsou prípady, které mohou budit "ty správné synapse", stejne, jako je neumí vybírat treba alkohol v krvi. To nemá s pulsy, nebo frekvencema nic společné, proste nerespektujete úplne prazákladní a po troše snahy dobre čitelné mechanismy šírení vln. Vlna nemá možnost pusobit v konkrétním bode, jako pripojený drát, i ve forme interferencí získaného vlnového balíka, nebo hologramu má s tím potíže, v mozku nedochází k detekci, spíše k absorpci, chybí príslušné materiály. Na vznik použitelného signálu je treba provést detekci, ne absorpci, která energii jenom pohltí a dojde místo signálu k rozptylu.
I kdyby vznikl nejaký zázrak, další potíže vzniknou s tím, že nikdo konkrétní centra nebude mít na stejné pozici se stejnou reakcí, reakce by nejspíš musely být predem projety, oskenovány, založeny v databázi jednotlivce, a stále bez slušné záruky. Takovou prakticky sotva realizovatelnou náročnost by nešlo maskovat, jak jsem psal dríve. Podobné lokalizační potíže by mela nejenom EM vlna, ale i ultrazvuk. Muže to nanejvýš projet celou hlavou, více-méne úzkým svazkem, nebo se v ní utlumit, a nadelat škody, žádné "napojení", nebo "ovládání".

Bez snahy neco rozlišit mužete za pravdivou považovat každou informaci. Bez logiky a porádku v spektrech by nešlo ani psát texty po netu.

274426

6.9.2012 1:16

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 274426

Nedá mi to,neuron je považován některými za procesor pracující v bezčasí,tak je patrně schopen reagovat tak jak ještě nedokoumali.Každá frekvence má své harmonické násobky.A vůbec co se s tím seru,fyzici tvrdí,alesponˇněkteří že všechno je frekvence.A atˇsi každý trhne,třeba oběma když si myslí píšou v novinách,že to tak musí být,no na zaryté to neplatí,ti vědí vše.

274429

6.9.2012 10:37

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 274426

Dovolil by som si tému ešte raz zhrnúť a upresniť Ppppp95, aby dôležitá debata o základných metodikách masovej manipulácie a spôsoboch ich koordinácie nešla príliš mimo podstaty témy ďalej do oblasti nedorozumenia.

Ako sme si tu už viackrát snáď dostatočne vysvetlili, je dlhodobé usmerňovanie vybraných cieľových skupín uskutočňované celou širokou paletou obecne známych a menej známych prostriedkov tzv.socio-kultúrneho inžinieringu.
Základom je ako vždy, koncepcia.
Je to lexikálne vyjadrená základná riadiaca matica(koncepcia v obrazoch, resp.v ich časovo premenných kódoch=symboloch).

Predstavte si živý objekt, množinu zo ZŠ, resp. bežnú bunku. Jej telom sú emócie(extrémne zhustené podvedomímy stereotypmi=algoritmami spracované informácie jedincov=bateriek)riadenej masy. Organely ste napr. vy, ja,..Každé indivíduum a špecializovaná "cieľová skupina" má podľa tímu profiprogramátorov s adminov definované úlohy. Súčasťou je samozrejme security systém a hlavne vektor cieľov, kam majú príslušné algoritmi definované v koncepcii daný objekt viesť z počiatočného, resp. priebežného stavu..kedy sa má cez príslušné organizácie hlásiť neakceptovateľná mimorámcová odchýlka, ktorú samoriadiace napr. masmediálne automaty v spolupráci kreditno-finančným systémom, vždy naviazaným zákonodárstvom a nevyhnutne prepojenými súdmi neboli schopné dostatočne rýchlo skorigovať. Nasleduje emergency situácia a prípadný veľmi výnimočný priamy zásah.

Choďte do akéhokoľvek múzea klasického umenia(kultúry) v Európe, či USA a samy uvidíte, že na 70-80% dominujú biblické motívy.
T.j.Biblia je konceptom samo?riadenia tzv.západnej civilizácie.
V rámci spôsobov programovania kultúry(spoločného podvedomia)ide o systém zo zakrytým kódom. Podrobnosti a odkazy príslušné štúdie, archívy sme tu tiež rozoberali.
Dodnes slúžia na aplikáciu tohoto konceptu do nášho informačného prostredia(podvedomých stereotypov správania sa) dlhodobo hlavne tzv. náboženstvá a odvodené filozofie, ideológie. Prakticky všetky v tej, či onej miere vychádzajú z uvedeného konceptu, ktorého pôvod je na blízkom východe cca.3500 rokov dozadu.

Konkrétne hlavne v Egypte, fragmenty z Mezopotámie, Palestíny, neskôr Grécka, Ríma ..atď. Dnes stredno- a krátkodobejšie regulaćné zásahy prevádzkujú okrem čiastočne chronologicky deformovaného vzdelávacieho systému hlavne médiá, ktoré z časti nahradili býv.tzv.náboženstvá. Tie sprostredkúvajú aj lokálne a širšie tzv.kulturologické matice(príbehy s príslušnými kľúčovými symbolmi a ich aktualizačnou podprahovou štatisticko-programovou reinterpretáciou). Tzv.Block-bustery, či -formery, no aj bežné seriály, či periodiká a el. a bežná tlač.

274466

6.9.2012 10:42

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 274426

Za aplikácie zodpovedá tzv.metodický autocenzúrny trochu viac odborne vyškolený dozor šefredaktorov a bežných žurnalistov. Tí tak, ako aj manažment a fiktívni bežní politici len hádajú, ako vyhovieť "neexistujúcim" adminom. Korekčno-regulačnú funkciu vykonáva aj kormidelník (privátny správcovia kreditno-finančného systému).
Nemajú však logicky kompetencie navigátora..

Stresom, niektorými druhmi hudby, "marketingom" farmacoutického priemyslu a inými tzv.prostriedkami obecnej genocídy(mil.terminology) sa len umocňujú efekty vyššie uvedených skupín manažérskych(vojenských de- a in-formačných) prostriedkov. Posledné je bežná tzv."horúca vojna"(vo vojenskom žargóne "Od noža po raketu" ) včítane jadrovej.
Slúžia na rýchle zbrklé korekcie(úrazovú chirurgiu) pri situáciach straty predikčno-korekčnej kontroly nad dlhodobým manévrovaním vyššími konceptuálnymi technológiami. Ich použitie svedčí o štatisticky významnom znížení kvality riadenia objektu(kultúry, civilizácie, až po jednotlivca).

Ide o komplexné štatisticky dlhodobo testované a vyhodnocovane vojensko-manažerske "mäkšie" metódy riadenia známe v princípe na lepších elitných mil.akadémiach min. posl. 3500 rokov. V Egypte išlo napr. o tzv.Domy života. Väčšina gréckych filozofov pokladala tradične za nevyhnutnosť stráviť na niektorej z nich aspoň nejaký čas štúdii. Samozrejme vtedy tiež existovali rozdiely v kvalite, dostupe a hlavne kurzovom dávkovaní informácii študentom(hlavne zahraničným, resp. mimokastovým).

Máte Ppppp 95 teda v zásade plnú pravdu v tom, že z technického hladiska priamo kontrolovať tak komplexný biologický systém je obtiažne a hlavne neefektívne. Vami analyzované prostriedky teda spadajú skôr pod posledné dve vojenské priority. Samozrejme je zrovna tak správna aj vaša poznámka o možnom po použití aj dnes v psychiatrií bežných metodík špecifikácie individuálneho profilu "na mieru" nastaviť chemický, biologický, príp.čisto "psychologický" kock-tail invazívnych manipulačných techník, až po klasickú priamu hypnózu, atď.. a ďalšie "praktické vojensko-policajné operatívne techniky".
Tak z časti aj ich kolektívna aplikovateľnosť. Viď pravdepodobne Breivik,..a mnohé iné "osobné zlyhania" masových vrahov, sektových polygónov, či iných nešťastných (pri poznaní mechanizmov masovo zatiaľ menej známych dominantných procesov) no pritom štatisticky naprogramovaných náhod. Zrovna tak, ako sa kedysi plebs bál zatmenia slnka, blesku, rôznych chorôb a iných "duchov", pričom sú tzv."duchovia" špecifickou odbornou témou technickej psychológie.

274467

6.9.2012 10:44

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 274426

Ako ste tiež správne povedali, môžem v prípade potreby použitím princípov teórie kmitania pri operácii s pomocou tzv.negenetických protéz aj čiastočne blokovať, či zničiť zvolené biologické tkanivá. Takéto hrubé technológie ale samozrejme nie sú svojou technickou podstatou(schopnosťou rozlíšenia)vhodné na priame riadenie. Sú doplnkom a zároveň slúžia hlavne na odpútanie pozornosti bateriek od toho, čo je pod lampou(..sú oveľa efektívnejšie overené postupy pri spomínaných tzv.genetických protézach maticových systémov..).

re:maticové baterky
To sa podľa programu majú dozvedieť až po vybití..asi spolu s Tatkovou fackou..
Najefektívnejšie algoritmy bývajú z pravidla vždy tie najjednoduchšie, alebo aj naopak..čo ako kolega inžinier(ak som Vás správne pochopil) asi dobre chápete [smích]

btw.opatrne s tou oficiálnou hierarchizovanou vedou "nespochybniteľných" autoritiek a´la staré dobré mystické kulty citátno-dogmatickej argumentácie napriek jej mnohým pozitívam..

Ako na to poznamenal jeden bohato titulovaný verejne známejší kolega:
"Nič sa vo vede nedrží húževnatejšie ako omyl
a väčšina habilitácii je postavená na omyloch"

274468

6.9.2012 18:46

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274468

K tomu mám podstatnú pripomienku. Na pochopenie omylu treba mať zodpovedajúce poznatky a skúsenosti. Tu sú okolo diskusie ale ľudia, ktorí chápu "omyly" aj bez toho. Vnucujú tu verejnosti šamanizmus čisto preto, že to pôsobí na nich samých záhadne, a nenamáhajú sa urobiť niečo preto, aby sa v tom zorientovali. Stačí im spoločenské uznanie bez odvedenej práce. Ako môže niekto rozprávať o kadejakých "frekvenciách", keď je zjavné, že si vymýšľa za pochodu, a súvislosti mu nič nehovoria. Nech rozpráva o vlastnostiach motorky ten, čo na nej aj jazdil.

274486

6.9.2012 21:28

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 274486

V tomto zmysle súhlas.
Akákoľvek mys-tika, hermetika, dogmatika, "nespochybniteľná" axiomatika, ezoterika, exoterika je nebezpećné tmárstvo.
Slepá viera je smrťou Človeka.
Veda a relígia jedno jest. Konvergujú. Majú hľadať vzťahy medzi faktami(systémami=objektívnymi procesmi) pre dobro ľudstva.
Žiaľ stále ešte nie je dostatok zodpovedných odvážnych vedcov a "kňazov", ktorí by sa verejne nebáli zapodievať objektívne vždy existujúcimi metodickými snahami nielen štátneho, federálneho, únijného,..ale hlavne globálneho riadenia. Bezštruktúrneho a štruktúrneho. Tam sa žiaľ tak v cirkvách podlo zneužívajúcich meno Issu a iných veľkých Ľudí, ako aj v oficiálnej vede začína namiesto analýzy mechaniky objektívnych dominantných historických socio-naturálnych procesov histéria.

V tomto zmysle je univerzitná veda pavedou zrovna tak, ako aj ezoterika(=mystika=skryté vedomosti=základ informačnej otrokárskej pyramídy).

Tak, ako sa pri zdravotných problémoch ide sestrička poradiť s lekárom, lekár s primárom, primát s docentom, docent s profesorom a profesor s liečiteľom.

..a kvantovka bola vymyslená, keď múdrejši "zistili", že s opakovaním pokusu to tiež vždy nemusí byť vzhľadom na neustále objektívne sa meniace okolnosti tak, ako sa učili.
Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš a zákony sú tiež samy procesmi. Čas je len ich pomer, miera zrovna tak, ako aj priestor, hmotnosť,..ak chápete. Časticu tiež nemožno oddeliť od vlny.

Svet otrokov 1.Hmoty, 2.Energie, 3.Času a 4.Priestoru je plochý kaleidoskop krivých zrkadiel bez invariantu.
Ako je známe, to vedeli ajuž min.pred 3500 rokmi kňazi Amona-ra a jeho 4.obrazov Neta, Nefa, Pašta a Sebeka.

Ak chcete kontrolovať osud, musíte poznať objektívne obrazy=
1.Miery(Formu), vedieť ich
2.prenášať(In-Formovať) do
3.zmeny Existencie=matérie=Hmoty s Energiou(duchom=poľom)
=vedieť tvoriť, s-trojiť, uskutočňovať osud, metodicky odhadovať a pomáhať dosahovať z pozície najvyššieho známeho systému Jeho ciele ako každé správne dieťa, námestník Boha na zemi konať v Jeho mene. Najlepšie alternatívy podporí a autorov vždy CELKOVO odmení. To je aj princípom najvyššej BOZP.

Funkčné matrice riadenia masového podvedomia sú stavané na hore uvedených MIM(FIE) technológiách sociálneho marketingu. Na HEČP(METS) nič dlhodobo funkčného nepostavíte.
..na špecializovaných kurzoch lepších vzdelávacích inštitútov.

Adeista musí veriť kadejakej sprostosti..[smích]
horšie už je na tom asi iba veriaci v kdejaké falošné obrazy kaleidoskopu samozvaných Otcových sekretárov, mys-tických tajomníkov.
Byť našim Rodičom, fest ma to nasere a decká ma tým nepotešia. Začal by som sa asi sám seba pýtať, či to vôbec sú moje deti.
Každý má totiž asi len jedny nervy.

274496

6.9.2012 22:29

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 274486

motorko,zjisti jsi jak dopadli ti kteří měli nešťastnou náhodou sluchátka v protifázi,nic pěkného,a zdůvodu poplašné správy se jen tak ani nedovíš,a jseš nezničitelnej,tak si jednu stranu přeletuj a scvokni se,nebo ohluchni.nazdar vidlácký bazar

274500

5.9.2012 13:32

RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274370

pokračování:
Všimneme si tenhle solární "haarp" : http://3pol.cz/746/print
Podobne muže vypadat skutečná soustava antén pro mikrovlny, laik nemá šanci odlišit od "haarpu". Také tam v "návalu" reklamy rekli A, a nedošlo na B, tedy uvedené panely neumí stejne účinne prijímat energii v celém spektru, a uvedené účinnosti se týkaly jenom zlomu energie ve spektru, takže celková účinnost je zásadne nižší. To s černou barvou je také nesmysl, takový kolektor by se teoreticky mel chovat tak, že bez zatížení je kovove lesklý (zlatý, stríbrný), a pri zatížení, pripojení spotrebiče stmavne, zešedne, zčerná, nebo získá výrazne tmavejší barvu. Pak je duvod mluvit o slušné účinnosti. Takže sofistikované antény máme, používáme, ale ne s projevy "ovládání mysli", co patrí spíše do záhadologie, nebo kvuli kterým je treba letet na Aljašku.

274391

5.9.2012 22:41

Nové zbraně, které jsou ale už dost "staré" !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Nechci se zde pouštět do polemik s úplnými znalci, všech možných nových zbraňových systémů.
Jenom bych připomněl čínsko-ruské pohraniční spory na řece Usuri v roce 1968,kdy je svědecky dokladováno, že jel čínský tank a Rusové zkoušeli nějaký nový druh zbraně a za jízdy se čínskému tanku "odpařila" věž i s posádkou! Prostě zmizela!
Jinak bych ještě připomněl, že zde v ČSSR za minulého režimu byla dokonce dvě pracoviště pro výzkum a aplikaci psychotroniky /jedno bylo Výzkumné pracovistě pro psychotroniku a juvenologii a vedl je PhDr Zdeněk Rejdák a druhé PEL - psychoenergetická laboratoř a vedl je profesor František Kahuda,vše pod záštitou VŠCHT Praha /, která úzce spolupracovala s Akademií věd SSSR a tam odtud občas prosákly informace o obrovském výzkumu, který sověti v tomto oboru prováděli, bohužel vše přísně tajné,takže informace kusé a neúplné! Také hlavně šlo o vojenské aplikace,proto se vůbec nelze divit, že za těch mnoho let sověti něco vyzkoumali a přivedli do plných vojensky použitelných zařízení!
Tady v Česku byl výzkum v oblasti telepatie, telegnose, virgulismu,mentální diagnostiky, mentální léčby a dalších civilních oborů.Vojenská oblast se v Praze nezkoumala,ale vím, že něco málo bylo na vojenských katedrách v Hradci a Brně, ale nějaké zaručené informace nemám!
Nic nelze vyloučit, kdo věděl před rokem 1945,že je možné několik kilogramů hmoty změnit na jadernou zbraň,kterou je možné zničit celou planetu!Zrovna tak je možné předpokládat existenci zbraňových systémů, o kterých ještě dlouho nebudeme ani tušit, na jakém fyzikálním principu vůbec pracují a jaké je jejich užití a dosah! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

274423

6.9.2012 0:17

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274423

Pane nedelejte si z diskutujících posmešky typu "úplných znalcu" a respektujte jejich zátež nekomu neco sdelit. Podsouváte mi neco, co jsem nenapsal, nikde jsem nepoprel existenci mikrovlnných, nebo laserových zbraní, takže s tou rekou Usuri jste mimo muj text, ocel se bežne pri rezání laserem vyparuje. Dávám tady do porádku jejich "nadprirozené" a "všemohoucí" účinky. Že neco netušíte vám také nedává společensky prumerovat vyjádrení tech, co jsou problematice blíže. Nerozebírám zde ani psychotroniku, kterou považuju spíše za sofistikovanou lež(znal jsem charakter práce jednoho z podobných tmáru), nebo zduvodnení své odmeny, ale možnosti šírení elektromagnetického a akustického vlnení. Pokud podle vás "nic nejde vyloučit", tak ani to, že nadsazené informace jsou obyčejná lež, která je nejspíš nejlevnejší zbraň. Nemohou ani ríct, když nic nevyzkoumali, mohli by po nich chtít zpátky peníze, takových vedcu je všude dostatek.

274428

6.9.2012 4:20

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 274428

Žádné posměšky si nedělám, není to můj styl,protože v tomto oboru je možné všechno!V roce 1986 jsme "měli" v ČSSR unikátní případ "poltrgeistu" v Hradci nad Moravicí a tam bychom mohli hovořit o těžkém nadpřirozenu, vědecky naprosto nemožném ho popsat a hlavně pochopit!Pokud považujete psychotroniku za "sofistikovanou lež",je celkem úplně zbytečné pokračovat v nějaké debatě! A hlavně výraz "podobných tmářů" vás již úplně diskvalifikuje a vyřazuje z jakékoliv diskuze!
A co je hlavní důvod, já jsem na nikoho nereagoval,napsal jsem pouze úvahu, co o problému vím a co lze doložit.
Základní problém dnešní vědy,která se tváří jako všeznalá, je nemožnost popsat hmotu jako materii, co vlastně hmota je a co není,co je gravitace a její další projevy a potom skoro všechny otázky z kosmogeneze! Bohužel tady je možné "vědce" označit za tmáře,protože jejich tvrzení o kosmu,jeho vzniku,vůbec příčiny jeho existence, jsou naprosto šarlatánská!
To jsou psychotronici proti nim učinění scholastici!
Ale dobře vám poradím, podívejte se v noci na oblohu a když nebude zamračeno, uvidíte tam divadlo, které se v dobrých a moudrých civilizacích vždy nazývalo Bohem!Už jenom taková Mléčná dráha je naprosto fascinující a to jde jenom o nějakou naší blbou galaxii, kterých je v kosmu hafo!
Dobře je to napsáno ve Švejkovi: Člověk si myslí,že je gigant a přitom je hovno! Jenom dodávám, jak který! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

274437

6.9.2012 10:32

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 274437

Nič si z 5p nerobte, on je dosť povrchný, prečíta niečo a detaily ignoruje, a potom sa bohorovne tvári, že vie všetko a keď prezentujete fakty a detajly, tak zmizne, ako to urobil v diskusií pod týmto článkom.

274465

6.9.2012 18:59

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 274465

V súvisiacich diskutovaných článkoch a odkazoch sa nikde nenachádzali vierohodné fyzikálno-technické údaje, a aj tie, ktoré tam sú do seba nezapadajú. Celý život riešim elektrotechniku a fyziku na veľmi rôznorodej úrovni, uviedol som tu v diskusii aj svoje vzdelanie, a ty mi budeš hovoriť, že som povrchný. Daj ty svoje.

Prečo si nepoprel, alebo neoznačil ani jeden môj "povrchný" argument, ale riešiš moju osobu ? Mohol by som veľmi rýchlo zistiť, že podobne, ako hromada iných machrov nevieš ani poriadne merať striedavý výkon, alebo ak si študoval techniku, či prírodné vedy, že máš svoj titul papierový. E-cat ani Haarp neuvádzajú žiadne reálne technické detaily, sú to plagiáty. Podľa toho, aké údaje uvádzajú je mi jasné, že aj fyzika strednej školy je pre nich cudzí pojem. Týmpádom aj pre teba, ak sa toho zastávaš. Všimol by si si totiž, ktoré z tých údajov majú zmysel, ktoré nie, a o ktorých sa vedie reč.

Teplota vôbec nikoho nezaujíma, keď neuvádzajú reálne energetické bilancie reakcie. Výkon nikoho nezaujíma, keď neuvedú metódu a postup. Fyzikálno-chemická reakcia nikoho nezaujíma, keď nevedia garantovať trvalú bilanciu vstupných a výstupných látok. Plagiát sa rozoberať nedá, plagiát je úmyselné nedodržanie komunikačného rozhrania medzi akademicky vzdelanými. Rossiho výsledky nepotvrdili žiadni nezávislí technici, stojí za ním iba akási závislá banda. Nikomu nezávislému neposkytol svoje výsledky, stále sa iba vyhovára. Z konšpirácií sa nikto nenaje, keď sa presvedčím, že niekto sústavne klame, tak sa mu už nedá veriť. Hromada zverejnených smetí a výmyslov za 1 večer nie sú detaily. Odhadujem, že v detailoch mi už vôbec nevieš byť parterom v diskusii, keď vecne nereagoval ani na abstrakt.

274487

6.9.2012 21:14

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 274487

Ste naozaj povrchný a ešte k tomu aj lenivý rozmýšľať, čo dokazuje Váš posledný príspevok.
Ad E-CAT:
-Keby to nefungovala, dalo by sa na to zohnať patent? Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte). Je na to patent a dá sa to dopátrať aj na americkom patentovom úrade.
-Chcel by som vidieť toho vola, ktorý prezradí svoje výrobné tajomstvo ešte pred začatím predaja svojho produktu. Iba ak nie ste to Vy, lebo Vy by ste to výrobné tajomstvo prezradili, že?
-Ja som uviedol chemické výpočty (čo zvládne každý chemický inžinier, ako ja)+zdroje odkiaľ som svoje informácie čerpal. Vy ste uviedli nejaké nejasné táraniny.
Ad HAARP:
-Je to projekt Amerického ministerstva obrany (financuje ju DARPA, US letectvo a US vojenské námorníctvo), takže nie je to civilný projekt a presné informácie ohľadom výkonu a funkcie sú vojenským tajomstvom (oficiálne zverejnené informácie nemusia byť pravdivé). Chcel by som toho vola vidieť z vnútra projektu, ktorý verejne publikuje presne detaily, lebo v prípade prezradenia čaká ho vojenský súd a následne poprava.
-Vodcovia ostatných krajín, nerobia nepodložené vyhlásenia na adresu HAARP, obzvlášť Ruska, lebo určite majú k dispozícií spravodajské informácie.

274495

6.9.2012 21:54

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 274495

>Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte).

Opravdu? Jste si jistý?

Apple bežně patentuje myšlenky, které se technologicky ještě nedají vytvořit. Patentovat si totiž můžete nechat v podstatě cokoliv, co ještě patentováno nebylo.

A zde máte více patentů, které zcela jistě nefungovaly, když je patentovali.

Myslím, že jste tímto "argumentem" zcela dokreslil situaci kolem onoho každou hodinu očekávaného vynálezu. [chechtot]

274499

6.9.2012 23:44

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 274499

[chechtot]
... ale všetky fungujú. [vyplazený jazyk]

Iste Apple patentuje kde-čo, ale zväčša, sú to koncepty technických riešení. [cool]

274504

7.9.2012 1:47

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 274495

Tak prečo sa nevrátiš späť k tým detailom a argumentom?

1. Uviedol som, že do zmesi najpravdepodobnejšie pridávajú práškový hliník. Je to najjednoduchšie vysvetlenie (nie je to ani prvý podfuk založený na jeho obrovskom zlučovacom teple, keď teda rozumieš chémii). Skús zodpovedne a objektívne toto poprieť. Kým nebude presne známe, ako stroj funguje, tak to nepoprieš. Reči o zneužití sú kecy, zneužiť v dnešnom svete ide aj tak všetko a úlohu hrajú peniaze. Jediná rozumná ochrana je naopak širšia publicita a pokus si udržať autorstvo.

2. Potom skús vysvetliť, ako môže stroj radiačne odovzdať tak veľké gama radiačné teplo do plášťa, keď vlastne takmer žiadnu gama radiáciu nevyžaruje. "Nízkoenergetické gama žiarenie" je nekorektný pojem, pretože to isté žiarenie raz vystupuje ako vysokoenergetické(odovzdáva výkon), potom ako nízkoenergetické(neškodí okoliu). Treba si pritom uvedomiť, že gama žiarenie je siruované nad vysokoenergetickým rentgenovým žiarením, o ktorého škodlivosti nemožno pochybovať. To sú neprehliadnuteľné logické nesúlady.

274513

6.9.2012 21:47

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 274487

Minimum, ale přece jen nějaké technické detaily najdete v brožurce Psychoelektronické ohoržení demokracie, tajné závody ve zbrojení
na adrese http://web.iol.cz/mhzzrz/. I když nejsem odborníkem, dával jsem si stejně pozor, abych, byť i skromnými znalostmi, nějaké mafii neposkytl informace, které by mohla použít pro další výzkum. Věřím tomu, že si lidé neradi připouštějí, že by někdo mohl vstoupit do hájemství jejich mozku, ale chtěl bych je co nejdůrazněji varovat, že to možné je.

274498

9.9.2012 15:22

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 274498

Zajímavý odkaz, pěkného koníčka máte. Uložil jsem si ho a semtam se do něj třeba i podívám.

A tedy je tam asi jádro jednoho pudla - na adrese http://web.iol.cz/mhzzrz/img/Secret_weapon_in_acti...
se na začátku článku v odstavci psaném kurzívou ztotožňuje pojem "psychotronický" a "psychofyzický" jako synonyma. Pokud to takto někdo chápe, tak samozřejmě může směle napsat, že Putin mluvil o psychotronických zbraních.

Ovšem protinázor by mohl znít, že Putin a Serďukov záměrně používají výhradně pojem "psychofyzický" třeba proto, že termín "psychotronický" už mají rezervovaný různí proutkaři a šarlatáni a receptoři těch Kahudových mentionů atd. a s těmi ruská vláda nechce mít nic společného. Zejména asi proto, že podstata těchto nových zbraní bude fyzikálně popsatelná a vysvětlitelná, což se o psychotronice říct nedá.

274612

9.9.2012 21:18

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 274498

Samozřejmě, že to je možné. Poněkud "primitivněji" (protože netechnicky) to například prováděli takoví zvláštní týpkové v Tibetu (např.) - konkrétně o tibetských píše A.D. Neelová. Jinak samozřejmě i jiní týpkové, z jiných destinací.
Jo, těm týpkům se říkává často "šamani", "mágové" atd. atd. a samozřejmě "šarlatáni" - to je vůbec nejpohodlnější.
Ale stejně jako se dá vstupovat do lidských myslí a vědomí a všelijak se v tom přehrabovat, tak se dají vlastní mysl a vědomí "uzamknout" - ostatně to je logické. Pokud někdo dokáže vyvinout a vypěstovat "wi-fi smysly" [velký smích] tak musí umět tyto nástroje ovládat i druhým směrem, "dovnitř", tedy je uzamknout před "nezvanými hosty", nebo jinak zmást, svést na falešnou stopu.. Vlastně to ani jinak nelze - nejdříve MUSÍ (ať už jako vrozená schopnost, nebo vypěstovaná) ovládat sám sebe a pak teprve druhé.
A to důrazné varování je dost k ničemu - pokud kdokoliv k tomuto nedozraje niterně a zkušenostmi, tak jsou toto všechno pro něj pitomosti.
K ovládání cizích myslí je zapotřebí ovládnout svoji - a za tím se skrývá pro mnohé z nás až nechutná kázeň s nejistým výsledkem.
Kdo ovládne svoji, tak příliš netouží ovládat jiné - nebo jinak, čím více si kdo vládne na mnoha úrovních (tělo, mysl, city, vědomí), tím více se mu rozšiřuje poznání zákonitostí života a tedy NAPROSTO LOGICKY musí narazit na "informaci" o zpětném rázu každého činu. A proto si každý "sótapati" velmi dobře rozváží srát se někomu do života nějakým razantním způsobem (což znásilňování mysli je)...

274615

10.9.2012 5:32

Nejhroznejsi zbrani lidstva, je lidska blbost.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdyz, se blizil konec druhe svetove valky,tak probihala povest o moznostech Americanu na jejim ukonceni.FAMA, byla v tomto,ze vsichni usnou, jak branici se nemci,tak Cesi a az procitnou,tak,uz budou Nemci v zajateckych taborech a my-Cesi budem bez vystrelu osvobozeni.Americka tajna zbran,plyn na usnuti bude pouzita v konecnem zuctovani s Nemci.To bylo prani,ale ,my vsichni vime ,ze tri zide v Jalte rozhodli jinak a ,ze Stalin za branici se Nemce pozadoval vystrilet velitelsky sbor do posledniho muze,ze v pocatku valky americky zid volal po vyklesteni vsech muzskych prislusniku,v roce 1879 stoleti volal zid.spisovatel, pro zniceni Nemecka.
Ale,i Hitler mel tajnou zbran,jak se zminil londynsky-" britsky tisk"kdyz odbornici shledali,ze mlha,kourici clona, nad severni Francii neni prirodnim zjevem,ale ,tajnou zbrani Nemcu,rozprasit z letadel aerosol, jako vysledek studii- vyzkumu uz probihal na Kaiser Wilhem Institutu nedaleko Berlina, dlouhe tri roky,coz ma umoznit silny,prekvapivy utok na Britanii,pozdeji sami Nemci verili,ze ,Hitler ma v zasobe tajnou zbran,jez v poslednich okamzicich "Raichu"smete nepritele.
Pozdeji po valce se Americane zabyvali studii telepatickou cestou prenaset zpravy,treba na americkou ponorku nekde v Pacifiku, samozrejme ,pripadla otazka zda telepaticke vyzkumy neprenest co by zbran proti nepriteli,ovladnout jejich velitelstvi svymi rozkazy.Jew soap also available perfumed, for the fräuleins
Vložený obrázek
The Canadian Jewish Chronicle - Oct 4, 1946
A,tak muzem pokracovat az do dnesnich dnu.Lidska blbost je zbrani tech chytrejsich.
Zijeme v dobe ,kdy se lzi vyrabeji na bezicim pasu a vse ve velkem.Politici maji lidskou-volicskou,blbost ve svem programu a nekoukaji na svou vlastni blbost.

274622

11.9.2012 23:28

Za Putinem stojí ohromná síla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

síla, která tisíc let drží největší kus světové pevniny

274687

26.9.2012 19:41

Zneužití neletálních zbraní

Anna 253zd (zavináč) atlas (tečka) cz 195.?.?.?

Píšu jako jedna z obětí novodobých zbraní. Firma Akcent (Šťastný) koupila pod cenou nemovitost ŽD na Praze 5 (kauza Jančík). Aby nemusela dodržet zákonem nařízeného zajištění náhradního bydlení, terorizovala nájemníky (slyšeli hlasy ve své hlavě, nemohli spát, měli pocit strachu, dezorientace, hučení v uších) patrně za pomoci Rusů, kteří firmě půjčili peníze (praní špinavých peněz). Několik starších lidí zemřelo na selhání srdce, pár jich skončilo na psychiatrii, byla tu i sebevražda. Odstupné místo náhradního bytu bylo pro ostatní, kdo se neodstěhovali a přežili, 50 tisíc Kč. Výšeuvedené účinky má vysokofrekvenční záření. Jsem laik, mám jen SEŠ, proto jsem hledala na internetu. Spoustu názorů mi připadalo jako od vysloveně nevyzrálých osob, které ze strachu si přiznat krutou pravdu, že existují již zbraně, které mohou ovlivňovat mozek, utíkají do pseudonáboženství. Já nevím, jestli existuje Bůh (stvořitel, vyšší inteligentní bytost), jsem přístupna novým informacím, ale snažím se je ověřovat. Existuje duševní porucha schizofrenie s podobnými příznaky, které jsem uvedla. Jistě ale uznáte, že je velmi podivné, když se to stane více jak 50 lidem ve stejném čase a místě. A hlavně těm, kteří firmu Akcent zažalovali za nedodržení zákona.

275573

Příspěvků: 70

02.09. 12:48 ludy  Kez by
02.09. 13:33 Magnus Maximus  Nové zbraně
02.09. 17:13 vodnik007  RE: Nové zbraně
02.09. 18:48 esw  RE: Nové zbraně
02.09. 20:09  RE: Nové zbraně
03.09. 01:08 létajíci Čestimír  RE: Nové zbraně
03.09. 20:16 vodnik007  RE: Nové zbraně
04.09. 11:46  RE: Nové zbraně
08.02. 04:46  RE: Nové zbraně
02.09. 19:50 Jarmila  RE: Nové zbraně
02.09. 20:23 ppppp  RE: Nové zbraně
02.09. 13:42 ppppp  ujeté informace
02.09. 14:54  RE: ujeté informace
02.09. 18:51  RE: ujeté informace
02.09. 15:33 anonym  Je vela materiálov
02.09. 17:02 ppppp  RE: Je vela materiálov
03.09. 06:11 M Ponkrác  RE: Je vela materiálov
03.09. 11:05 udo1  RE: Je vela materiálov
03.09. 11:07 udo1  RE: Je vela materiálov
03.09. 21:54 ppppp  RE: Je vela materiálov
02.09. 19:39 adiamos  bitva o Mesic
03.09. 06:53  RE: bitva o Mesic
03.09. 20:35 adiamos  RE: bitva o Mesic
02.09. 20:12 Mojmír Babáček  ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
02.09. 22:36 ppppp  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
03.09. 06:04 M Ponkrác  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
03.09. 08:39 raskolnikov  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
03.09. 16:41  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
03.09. 18:44 ppppp  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
04.09. 19:52  RE: ruský ministr obrany mluvil letos o vývoji psychotronických zbraní
02.09. 20:26 fohat  http://www.linkstip.com/link/?tip=3873735
03.09. 02:37 petesv  RE: http://www.linkstip.com/link/?tip=3873735
03.09. 01:53 Yoker  To už nějakou dobu funguje.
03.09. 22:44 Magnus Maximus  RE: To už nějakou dobu funguje.
07.09. 22:04 steve  RE: To už nějakou dobu funguje.
13.09. 00:28 Yoker  RE: To už nějakou dobu funguje.
03.09. 07:42 jan26  "nemožné" je skutočnosť...
03.09. 17:13 Magnus Maximus  Dnešní pražské obloha
07.09. 21:08 Jezírkář  RE: Dnešní pražské obloha
03.09. 23:22 ludy  Teorie
04.09. 03:05 Robert Nohejl  Nejvetsi zbrani lidstva ,je stale nekoho zabijet a okrast jej o vsechno.
04.09. 20:09 Mojmír Babáček  více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
04.09. 23:45 ppppp  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 08:44 Mojmír Babáček  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 13:31 ppppp  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 21:18 slak  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 23:42 ppppp  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 01:16  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 10:37 udo1  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 10:42 udo1  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 10:44 udo1  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 18:46 ppppp  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 21:28 udo1  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
06.09. 22:29  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 13:32 ppppp  RE: více informací o systému HAARP a ovládání lidského mozku na dálku
05.09. 22:41  Nové zbraně, které jsou ale už dost "staré" !
06.09. 00:17 ppppp  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 04:20  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 10:32 Oracle  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 18:59 ppppp  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 21:14 Oracle  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 21:54 hestroy  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 23:44 Oracle  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
07.09. 01:47 ppppp  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
06.09. 21:47 Mojmír Babáček  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
09.09. 15:22  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
09.09. 21:18  RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost
10.09. 05:32 Robert Nohejl  Nejhroznejsi zbrani lidstva, je lidska blbost.
11.09. 23:28  Za Putinem stojí ohromná síla
26.09. 19:41 Anna  Zneužití neletálních zbraní

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,76 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 083,26 Kč
1 unce stříbra
503,69 Kč
Bitcoin
1 134 938,66 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 033