Diskuze k článku

Lži média fabrikují události

Příspěvků 47

19.7.2012 2:46

Tak tomu skutecne je

MoUdrostrak 82.?.?.?

Uz za valky hodneho NATO a hodnych Albancu proti zlym Srbum vystupovali v TV KosoWARsti okrojovani horale zehrajici proti zlym Srbum britskou a emerickou anglictinou.
A ceskym pravicujicim a zinkajicim pivnim Pepikum i lidlujicim Marenkam to nebylo nijak divne. A pres 30% Cechu celebrovalo a adorovalo humanitarni bomby Paktu NATO. A dodnes voli Vondru, Galuska a Vlasticku Pisnicnicku Parkanovou...
Proti zlym Srbum a za hodne Albance pravicujme, tunelujme a humanitarne bombardujme - dokud je KOHO, KDE a CO!

272223

19.7.2012 9:28

RE: Tak tomu skutecne je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 272223

Nebuďte na lídlující mařenky a zinkající pepíky tak zlej. To já zase, když jsem zhlédl záběr z údajné demonstrace v Moskvě, kde byly vidět palmy, jsem pochopil i nepochopitelné. Poslechněte si, co říká Nikolaj Levašov o demonstarci 10.12.2011 na Bolotném náměstí v Moskvě a útoku na ruský parlament:

Ukazuje se,že krátce předtím, než začala demonstrace na Bolotném náměstí, přijelo do Ruska 200 bojovníků izraelských speciálních jednotek. Oni byli instruovaní, aby stříleli do davu a na příslušníky policie s cílem vyvolat masakr! Dovolte mi, abych vám připomněl, že v poslední době židovské bojůvky k nám přišly na vzpouru na podzim roku 1993, kdy prezident B.N.Jelcin uspořádal střílení na zákonně zvolený parlament. Tenkrát v blízkosti Bílého domu (Dumy) a televizní stanice "Ostankino"bylo zabito asi 1500 lidí. Kromě toho,začátkem aktivní fáze prakticky všech "arabských revolucí", ke kterým došlo v minulém roce 2011, bylo střílení "neznámých ostřelovačů" do davu lidí a členů policie. Poté demokratický svět médií vyvolal hysterii, která byla následně dokončena "humanitární intervencí", jako příklad-Libye a její vůdce Muammar Kaddáfí. Něco podobného se plánovalo a plánuje pro Rusko. Ale to není všechno...

Pokračování si můžete přečíst na :
http://leva-net.webnode.cz/products/setkáni-n-levasova-se-ctenari
dr.Nikolaj Levašov byl údajně zavražděn 11.června 2012

272231

19.7.2012 11:01

RE: Tak tomu skutecne je

rimi 83.?.?.?

Reakce na 272231

Jo, o tech neznamych ostrelovacich jsem uz neco cetl v souvislosti s rozpadem Jugoslavie

272239

19.7.2012 12:20

RE: Tak tomu skutecne je

steve 174.?.?.?

Reakce na 272239

.. po rozpadu SSSR dochazelo i k deleni Rude Armady ( .. Cerne more, lodstvo, podle republik - pozemni technika apod. - urcite vite co myslim, - nebudu rozvadet ..)
Pocetni stavy byly drasticky snizeny, .. - Izrael verboval hlavne specialy s praxi (z Rude Armady) - zcela otevrene ..
Pro zajimavost - ruskym odstrelovacum nabizel "praci" pri odstrelu Palestincu (.. kryta veskera rezie, az 1500 dolaru tydne !!, premie za odstreleny kus), .. zajem byl znacny, .. samozrejme nejen na Palestince - ale kdekoliv .., viz Blackwater, CX apod. Zcela bezna praxe, o ktere se nemluvi .., mluvil - proto ho zavrazdili. Jak vime - vrazdeni a rabovani - je koser kyslik ...

272243

20.7.2012 0:14

RE: Tak tomu skutecne je

petesv 109.?.?.?

Reakce na 272223

Moc mě těší že Moudrostrak se ozval. Chyběl mi tu na diskusich.
Ale pravda je ještě o něco horší. Táto útlá knížka vyšla před 60 léty(Tichý Američán od Grahama Greena):

http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/graham-greene/tichy-american.html

Kdo toto nečetl(dohromady málo stran), nemůže být považován za gramotného, nedejbože vzdělaného. Západ si neskutečným způsobem pomohl, když vybrakoval po r. 89 Českou Republiku a celý Východní Blok. Komunisté potřebovali propagandistickou berličku o "zaostalém Rusku", nový "demokráti" se toho chytli-
není velký problém najít statistiku za rok 1913 (před první velkou válkou) Kolik hydraulických elektráren stavěli v Rusku, kolik v USA, kolik vrtulniků vyrobili v Rusku, kolik v USA-ano Sikorski se odstěhoval v r. 1918 do Emeriky. Všechno co vyrobil Sikorski v USA má původ v Rusku. Průmyslové pěstování kukuřice v USA začalo až tam uprchli kuláci z Kubáně. Nevěříte? Mám na háku čemu věříte.
Konečným cílem všech těchto banánových revolucí je vybrakovat Rusko, a pod nějakou záminkou táto válka brzo začne. Na jak dlouho si Západ pomůže? Jenom 20 let uplynulo co Západ vybrakoval Ost-Block a je zase v krizí? Co potom? [oči v sloup]

272266

20.7.2012 21:08

RE: Tak tomu skutecne je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 272266

Jaké "Co potom?". Těch 20 let už uplynulo a jsme tak právě my těmi aktéry. No a pokud Západ udělá ještě krok na východ, staneme se i aktéry čehosi, po čem už nebude žádné "co potom". Tedy pro Evropu, USA a Izrael zcela jistě. Ani Rusko se devastaci sice nevyhne, ale svojí rozlohou s řídkým osídlením je na tom o poznání výhodněji, nežli ony tři enklávy. A jak se stále výrazněji jeví, než by se stalo jejich kolonií, vymaže je z povrchu zemského. Pořád na to NATO má pořádný klacek.

272291

20.7.2012 21:42

RE: Tak tomu skutecne je

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 272266

Máte dobré postřehy. Západ byl a je v řadě směrů zaostalejší než Rusko nebo jiné země na Východě. Jsme pod neustálou propagandou. Ano stačilo mizerných dvacet let k tomu, aby Západ po vyrabování východního bloku se dostal do těžké krize. Co to je dvacet let z historického hlediska ? Vůbec nic ! V roce 93 jsem měl možnost mluvit s jedním člověkem, který už tenkrát tvrdil, že stačilo aby socialistický tábor vydržel přibližně tři až pět let a Západ by se zhroutil sám díky krizi z nadvýroby. Tehdy jsem tomu nevěřil, ale ted s jistým odstupem ano. To co se děje ve světě, tedy Libye a tzv. arabské jaro, přesněji arabský podvod na lidech je jen příprava na Moskvu a rabování Ruska. Arabský podvod je jen taková dělostřelecká příprava. Správně se ptáte co bude potom ?

272293

21.7.2012 0:43

RE: Tak tomu skutecne je

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 272293

..je třeba chápat období socializmu jako "RANNÝ SOCIALISMUS" - šlo nejspíš o model, v jakém by mělo později fungovat NWO.
Tihle hoši, co vidí na generace dopředu - ti vědí a mají nástroje, jak přinutit lidi, aby se chovali podle plánu.
Ono to souvisí s tím, jak dobře dovedeme vnímat rozdíl mezi tím, co děláme vědomě a tím , co nám naservíruje naše podvědomí (pro ezoteriky "duše"[mrknutí jedním okem].
Žijeme v programovatelném a programovaném období, málo lidí je zatím ochotno a schopno vnímat vliv svého podvědomí na to, co dělají. Ale je to tak, jinak by se totiž svět zhroutil, fungovala by nahodilost - která ale nefunguje, vše podléhá zákonům opakování a podobností - kteréžto díky existenci "rytmu" (=času) lze řídit. Zcela jednoduše - čas pro nás určuje, co vnímáme jako prvnéí a co jako druhé. Tím se dobíráme poslopnosti = logickým krokům. Bez existence času by logika nemohla fungovat.
Ale události ano. Ty jsou tvořeny souběhem sil, účastnících se na nějakém procesu. Jakmile si umíme vytvořit jiné řady souvislostí - takové, které mají naši vládci - tak přirozeně víme i co je třeba udělat, aby "ovečky" udělaly přesně to, k čemu jsou vedené.

Vnímat čas jako nástroj, kterému lze "domluvit" - to je také jeden z úkolů, které nás čekají. mnoho lidí se nenaučilo organizovat si svůj čas, jsou poplatní těm, kdo jim čas organizují (práce, rodina, aktivity....).

272299

21.7.2012 20:04

RE: Tak tomu skutecne je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 272266

Petesv: Západ bude stále do nekonečna klopýtat od jedné krize, jedné války a jednoho rabování k následným. Rusko není jeho cílem proto, protože by bylo Ruskem. Nýbrž právě proto, jak správně poznamenáváte, protože je Rusko dosud (přes někdejší Yeltinovu dýmokrásůru) zatím nevybrakované.

Na jedné straně můžeme být rádi = že jsme na té "správné" straně a můžeme svými existencemi podporovat ničení a likvidaci těch, kteří se na správné straně nenarodili či neoctli = zlí Srbové, Afghánci, Iráčané, Íránci, Libyjci či Syřané ... a stojí v cestě.

Vložený obrázek

Na druhé straně to mnohým z nás nepřináší radost ani za plným nákupním vozíkem s analogickými a GMOs potravinami, který stěží utlačíme před Lídlem či Wal-Martem ke svým SUVs[pláč]

Vložený obrázek

272308

19.7.2012 2:54

nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...

luda 85.?.?.?

tak vida, vzpomnel jsem si na film jak ukazovali jak tv lidem nataci podvrhy - valka na balkane ,nejak v dobe us voleb .jak tam vsechno tv kamufluje a upravuje ke svemu. pak to stejny - rozsirena verze o pristani nepristani na Mesici natocena kdesi ve studiu.
posledni pripad je Syrie, i kdyz o Iraku a hlavne Libyi to byly taky slusny podvrhy. vsimnete si jak vsude prosakuji informace co to je za podvrh s cizineckymi zoldaky proti vlade a media si melou furt ty svoje vyplody fantazie ,protoze je to v necim zajmu opet nastolit bankovni diktaturu uroku a zabrat ropny pole. vsude kde se bojuje je to hlavne o prachy z lehce pristupnych surovin. z nich je slusny zisk, jsou zdarma pristupne a daji se na tom vytriskat prachy. je jedno jestli to je ropa, zlato, kobalt, stribro, ci prvnky vzacnych zemin

272224

19.7.2012 3:58

RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 272224

Mel jsem moznost sledovat smrt Plukovnika Gaddafiho asi tak 20-30 vterin . Je mi takrka sedmdesat let a videl jsem v zivote spoustu zla spachneho vladnocimi sebrankami,ovsem tohle bylo neco tak otrasneho ze to snad ani Berijova NKVD a Himmlerova SD by se nesnizila delat. Tato bestialita se stala s pozehnanim presidenta Francie, Premiera Britanie a kazdeho supaka u moci v Evrope ktery chyel day sve zlodejske pazoury na Lybijskou ropu, Clintonova asi ricela u televize jako kun radosti.K tomu se snizit ci to podporovat nema naprosto nic spolecneho s humanitou.

272225

19.7.2012 6:07

RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...

Mnichov47 223.?.?.?

Reakce na 272225

Vsechny ty lidske zrudy co se podileji a pripravuji tyhle bestiality, maji jedno spolecne. Jsou cleny zido-iluminatskych gangu.

272226

19.7.2012 21:43

RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 272226

Není to pravda, jsou to demokrati, to je ta největší zrůda na zeměkouli. A ne židi. Jak s nimi bylo lehce zatočeno v Germánii. Tohle to produkuje pouze demokracie, směřující ke krizi a válce.

272261

19.7.2012 17:38

RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...

qwe 89.?.?.?

Reakce na 272224

Jde pouze o to rozhodnout, zda kotě bude bílé, nebo strakaté...

272254

19.7.2012 6:32

Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Saša 24.?.?.?

Stanou se tak předními a citovanými médii s možností vlastního příjmu. Pokud jsou v zemi 2 strany s potenciálem utvořit jednou vládu, jako ve Velké Británii, Kanadě, Izraeli, USA a dalších, tak i tak zvaná opoziční média, chtějí zůstat u koryta a od vládní hlásné trouby se liší velmi málo. Stát si je hlídá, uvěřili byste, že soud zakáže společnosti BBC odvysílat film založený na rozhovorech účastníků loňských letních demonstrací a nepokojů v Británii? Film je jistě vyvážený a odsuzuje poškozování veřejného majetku! Vlastní příčiny jsou zřejmě příliš politické. Podrobnosti v angličtině na Guardian. Dokonce ukázka musela být okamžitě stažena z internetu! Státní cenzura v „demokratických zemich“ existuje a nesmíte událost ani veřejně připomenout. [zahanbení] Pokud čtete anglicky, všimněte si, že i ten Guardian píše opatrně a neřekne pravdu celou. Podobně české „Lidovky“ stejně jako za minulého režimu budou papouškovat vyložené lži bez komentáře, no a sem tem otisknou co všichni stejně vědí, vtip na zpívající Parkanovou „Dobrý den, mundůre z hvězd a pruhů“ nebo na spícího „knížete“.

Média, která se snaží prezentovat nahou pravdu, jsou označena jako „alternativní“ a je jim dána nějaká velmi hanlivá nálepka. Hlavně jsou odříznuta od prakticky každé možnosti příjmu a jsou nepřetržitě zastrašována možností soudního odsouzení. Čestný člověk nemá ani šanci, nesmí veřejně otevřít hubu.

272227

19.7.2012 10:25

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

pilgrimdou pilgrimdou (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 272227

Je to všetko jeden veľký humáč a hoci nikomu neprajem nič zlé, teším sa na deň keď sa uvedomí kritické množstvo obyvateľstva. Hoci už včera bolo pozde.
Osobne oficiálne sračkomainstreamy pár rokov nesledujem, včera podvečer (18.7.) som náhodou zavadil na pár sekúnd o BBC a zábery tam nevypadali vôbec dobre, že bol zavraždený nejaký minister a ešte niekto. Bojové mestské scény z celej krajiny aj Damašku. Neviem do akej miery to bolo zmanipulované ani sa tým nemienim podrobne zaoberať.
Každopádne vďaka za článok, informácie v ňom podané ma utvrdzujú v mojom doterajšom postoji nesledovať spravodajstvá presstitútok. A pán Boh zaplať za zatiaľ nezávislý internet.

272236

19.7.2012 10:38

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 272227

"Čestný člověk nemá ani šanci, nesmí veřejně otevřít hubu."

Ta věta má i nemá pravdu, čili je na tom jako ta média.
Čestný člověk ve společnosti kapitálu? To si může dovolit jen ten, kdo už na něm nezávisí - důchodce. Zatím. A co se týče toho otvírání huby, tak to nepochybně mohou jak čestní, tak nečestní. Např. při zívání, u zubaře, k pozření sousta a pod., tedy tam, kde to má nějaký smysluplný, téměř bohulibý účel. Otvírat však hubu při příležitostech nesmysluplných, účel nemajících, jako např. při hulákání na šéfa mimo pozdravení, nebo totéž na hluché v četně pozdravení, nebo totéž i na nehluché v ještě hlučnějším prostředí, či na sportovních kolbištích a demonstracích, tam to je zcela neracionální očekávání racionální odezvy... Leda by to mělo přinést zvýšení zisku. To ale bývá spíše příležitostí hodnou utajení.
Ta věta tedy má i nemá pravdu, čili je na tom jako ta média. [vyplazený jazyk]

272238

19.7.2012 11:02

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 272238

nejvlivnějším médiem bude dřív nebo později internet, poslední generace noviny nekupují a televizi nesledují, proto se i manipulátoři soustřeďují sem a mění způsob ovlivňování, protože zde lze skutečně napsat cokoliv, ale samozřejmě s tím, že stále riskujete, že se tím někoho dotknete, a ten se bude chtít bránit, což je běžné, tedy normální...
v každém případě, taková možnost otevřené prezentace je nebývalá, kdo chce informovat druhé čímkoliv, může si otevřít i svůj videokanál a hlásat tam třeba o prezidentovi, že ho má malýho...

272240

19.7.2012 11:22

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Saša 24.?.?.?

Reakce na 272238

>"Čestný člověk nemá ani šanci, nesmí veřejně otevřít
>hubu."

>
>Ta věta má i nemá pravdu, čili je na tom jako ta média.
>Čestný člověk ve společnosti kapitálu?

Hm, hezky jste si zahrál se slovíčky, ovšem více k tématu je, že se vyplácí lhát, krást, za prachy zabíjet dobýváním území atp. Prostě vše co nás neučili v katechizmu, že příroda je krutá a lidé se obrací pro přežití nebo lepší přežití proti sobě. V přirozené hamižnosti hubíme vlastní druh. No jo, ale to není zas žádná sranda, snad až na to, že pan farář taky za prachy lhal.

272241

19.7.2012 13:12

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 272241

> V přirozené hamižnosti hubíme vlastní druh

Už jsme se vyhubili natolik, že většina alarmistů pláče nad "strašlivým přelidněním" Země. [velký smích]

Jinak s tou přirozenou hamižností jste trefil hřebíček na hlavičku, pane Sašo. Ano, jsme takoví. Přírodní výběr po miliony let preferoval ty naše předky, kteří byli "hamižnější", než ostatní.

Hamižnost je jen pojmenováním projevů jednoho z nejdůležitějších přírodních zákonů. A to zákona, který mezi všemi živými preferuje ty nejhamižnější. Ty, kteří dokážou uspokojit své potřeby s co nejmenší námahou a v co nejkratším čase. Kdo toto dokáže nejlépe, zanechá po sobě nejvíc potomků. A čípak jsme asi potomci? Těch, kteří se na uspokojení vlastních potřeb nejvíce nadřeli a kterým to trvalo déle než ostatním? Asi ne, že? Těm totiž nazbýval čas ani síly na plození potomstva.

Tuto jednoduchou skutečnost bohužel mnoho lidí nechápe. A tak v různých diskuzích stále dokola čtu výzvy k tomu, ABYCHOM SE ZMĚNILI. Změnili k lepšímu tak, že nebudeme hamižnými. Nebudeme prahnout po snadném zisku. A když už se nám zadaří, tak se rádi podělíme s druhými. Třeba i na úkor vlastního potomstva. A budeme mít druhé rádi stejně, jako sami sebe. Nebo snad i víc! Cha, cha.

Taková provolání mi připadají dětinská. Jsou stejná, jako žádat po jabloni, aby přestala dávat jablka. A začala plodit špekáčky. A to nejlépe tak, že hned! [chechtot]

Jenže. To co máme uloženo v genech (jabloně i my), se složitě vytvářelo po miliony let. A tak sebenaléhavější žádosti o změnu genetické podstaty živého organismu jsou naprosto marné. Ukazují jen naivitu a neznalost žadatele.

272245

20.7.2012 8:15

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Dušan 213.?.?.?

Reakce na 272245

Chápem takže ty sa považuješ za takého človeka ako si to tu popísal.

Problém je v tom že súdiš iných podľa seba, alebo si platený diskutér s ľahkým výcvikom u nejakých tých kvalitných psychológov/sociológov.

Podľa mňa to tak nieje ako sa nám tu snažíš podsúvať. V skutočnosti nejde ani tak o zmenu, ale o prebudenie sa z apatie.

Treba si uvedomiť, že ty vlastne zovšeobecňuješ zlo ktoré riadi cca 5% ľudí bez svedomia a ktorý robia násilie na ostatných. Pričom tých 5% tlačí ostatných do situácií kde sa musia správať tak ako by nemali svedomie. Najhoršie čo bolo, že naočkovali do spoločnosti princíp "konkurencia namiesto spolupráce".

272272

20.7.2012 8:31

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 272245

Vojto, podle sebe soudim tebe. Vy jste toho nazorny priklad. Ja se narodil u lidi kteri prosli zivotem poctive a bez hamiznosti. Svuj zivot se snazim vest v jejich slepejich. A verte prinasi to ovoce. Jiste kdyz se mi dari, profituji z toho i mi kamaradi. A kdyz se nedari, pomuzou oni. Precetl jsem si par vasich prispevku. Nechtel bych zit vas zivot.

272273

20.7.2012 11:20

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 272245

Vojto, mate do jiste miry pravdu. Vetsina nasich "spatnych" vlastnosti ma opravdu puvod v nasi prirozenosti zivych organizmu.
JENZE!
To cemu dneska rikate hamiznost je transformace pudu ziskavat nutricni hodnotu s co nejmensi namahou do mestkeho prostredi. Bavime se tady o atomizovanych jedincich, maximalne rodinach, bez vedomi tlupy. Mame globalni povedomi, nicmene co se tyce socialnich dusledku naseho zivota v betonovych krabicich, chovame se jako bysme meli na tech svych par desitkach metru ctverecnich svrchovane uzemi.
Nemluve o tom ze dneska se nam rozsirila ruzna paraziticka povolani typu exekutoru, lobbyistu, a jinych neproduktivnich zmr...
Na vesnici jeste donedavna fungovalo, ze kdyz jeden zabijel donesl sousedum vejsluzku a kdyz druhy ocesal jablka, donesl kosik na ochutnani (hle burty z jablone [smích] )
Podle mne to proste jde. Nemusime okradat svoji rodinu, jen staci prestat zit na ukor ostatnich.

272276

20.7.2012 15:48

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 272245

No Vojtíku, krásně jsi nám tu vyzvracel svůj parazitický pohled na svět. Před tebou aby si průměrně slušný člověk odplivl a rozhodně se k tobě neotáčel zády. Mohl by přijít o peněženku či o život. Proč se dřít s prací, když se peníze schovávají v cizí kapse, pak bude čas na plození potomstva, že? Pevně doufám, že jsi svá hyeňata po narození hned utopil a zabránil tak svému rozmnožení.... [bliji]

272281

20.7.2012 17:51

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 272281

Díky všem, pánové. Vaše představy o ČLOVĚKU jsou typické. Člověk je přece mimořádný tvor. Pán všeho tvorstva. Jediný živý organismus, nadaný duší. A byl stvořen k tomu, aby konal dobro ve prospěch všeho lidstva. Pravda? Nebo naivní představa?

Tak třeba pan Dušan. Velký odpůrce konkurence a propagátor spolupráce. Jak je to s Vámi a konkurencí? Tvrdím, že Vy jste soutěžil se svou matkou už ve chvíli, kdy si Vás tým Vašich genů teprve stavěl v její děloze. Proč si Vás stavěl? No z jednoduchého důvodu. Abyste tento tým svých stavitelů jednou rozmnožil. A vůbec ne proto, abyste spolupracoval s jedinci, které si jejich týmy postavily k témuž účelu.

A jak že jste soutěžil se svou matkou? No jednoduše. Ve svém nehotovém tělíčku jste cíleně syntetizoval látku, kterou jste přes placentu infiltroval do matčina krevního oběhu. Ta látka vyvolala u Vaší maminky inzulinovou rezistenci. V její krvi zůstávalo víc cukru. A o ten šlo. O zdroj energie pro práci Vašich stavitelů. A oni si tímto způsobem zvýšili její přísun z krve Vaší nebohé matky. A lékaři tomu říkali těhotenská cukrovka. Tedy fuj, pane Dušane. Takhle soutěžit o zdroje ještě před narozením. A dokonce s vlastní matkou!

Letmo vyjmenuji několik ukázek toho, jak jste pane Dušane soutěžil už v dětském věku. Čůral jste s kamarády na ohradu, kdo výš. Házel šutrem, kdo dál. Utíkal, kdo rychleji. Hrál kuličky, čáru, voko o nos. Kouřil, pil alkohol, ač Vám to s nechutnalo. Otloukal se na skejtu, inlajnech, ... ač to bolelo.

A teď to důležité. Vždy jste byl pane Dušane altruista. Oblíbený svými přáteli. Rozdělil byste se o poslední kůrku, poslední cigáro. Pro partu všechno! Až jednou přišla ONA. Při pouhém pohledu na NI Vás střídavě polévalo horko a zima. Srdce bušilo. Cítil jste uvnitř takové slastné ...I ONA hleděla častěji na Vás, než na jiné. Políbili jste se, vzali jste se, ... A pak to přišlo. Vaši přátelé také projevili zájem. Políbit JI, obejmout JI, pomilovat se s NÍ. Co to?!? Kde zůstala Vaše pověstná štědrost, altruismus, tolik propagovaná spolupráce? Proč se o NI nepodělíte? Proč JI svým přátelům také nepůjčíte? Proč jste najednou tak hamižný? Copak by JÍ ubylo?

Neubylo. Jenže jste právě narazil na nepřekročitelnou hranici. Pokud jde o vlastní smysl života (k němuž jste byl svými geny stvořen), nelze dělat kompromisy. Se spoluprací je ámen. Musíte konkurovat všem ostatním vlčákům. Jejichž geny je silně nabádají, aby se pomilovali s Vaší krásnou manželkou. A pomnožili tak své vlastní tvůrce. Kamarád, nekamarád. Nebo ne? [smích]

272284

20.7.2012 18:09

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

osa x 193.?.?.?

Reakce na 272284

[velký smích] to jste o pár levelů výše, než je evoluční maximum dotyčného, samotné peníze jsou jedním z absolutních evolučních kritérií-výhod, ale dá to moc práce je obstarat, rafinovanější a méně pracná metoda je bulíkovat bulíky nesmyslama, oni si vás potom váží a živí vás, dokonce někteří nabídnou i manželku resp. dceru [oči v sloup] , bulíci se na základce naučili, že se tomu říká "vyspělá společnost"

272285

20.7.2012 19:47

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 272284

Vojto, to děláte schválně? Těhotenská cukrovka se rozvíjí u čtyř až deseti procent těhotných žen a na vině jsou hormony produkované placentou, zejména růstový hormon, který zatěžuje matčinu slinivku. Zdravá ženská slinivka si s tímto hravě poradí, vždyť ženské tělo je přímo stvořeno k tomu, aby nosilo plod. Já osobně jsem nikdy v těhotenství zvýšený cukr neměla. A moje první dvě dětičky měly porodní váhu přes čtyři kila. Jen ženy, které mají nějakým způsobem špatně fungující slinivku, v těhotenství trpí cukrovkou. A ona se jim navíc právě kvůli té špatně fungující slinivce posléze - v pozdějším věku - rozběhne i bez těhotenství. Takže stavíte na hlavu fakta a překrucujete je.

A když už jsme u toho, tak cestou k přežití tvora tak křehkého, jako je člověk je nezbytný právě altruismus. Mateřství jako takové je toho nejzářnějším příkladem. Protože šlo-li by o sobectví v prvé řadě, tak žádná žena by nikdy dobrovolně neobětovala svou práci, svobodu, luzný zjev jen proto, aby dala život další bytosti. Vnímáte to? Ona DÁVÁ. To je mi sobeckost.

Další rovinou je to, co tady bylo už mnohokrát řečeno. Bez lidského společenství, vy individualito jedna, by i ti "úžasní a úspěšní" byli v pr... jak Baťa s dřevákama. Kde by bez tohoto davu bezejmenných byly všechny sereblitky, kde by byli burzovní hráči a vůbec všichni ti samozvaní správci našich statků?

Nemotejte do toho lásku a žárlivost a už vůbec ne základní zajištění rodiny. Hamižnost znamená chtít mít více, než jsem kdy schopen využít. Tam je ta mez. Ale to vy dobře víte, jen tady ze sebe děláte kašpara, abyste výchovně působil na nevyhraněné mládežníky.

272288

20.7.2012 22:10

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 272288

Babi je vyloučeno, aby ze sebe dělal kašpara vědomě a lhal za tak "bohulibým" účelem. On tomu co hlásá bezvýhradně věří, protože blbne pořád stejně a všude. Každý lhář jednou vypadne z role, protože si nemůže pamatovat co, kde, kdy, komu a proč zalhal. A to se tomuto skalnímu individualistovi ještě nikdy nestalo, čili podle sebe hlásá pravdu jíž věří. Na to jsou jen dvě metody k uzdravení - klášter, nebo gulag. No vlastně je i třetí - válka v první linii.

272297

20.7.2012 21:30

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

hc 90.?.?.?

Reakce na 272284

U flašinetářů vašeho typu nakonec téměř vždy získávám dojem, že se snaží přesvědčovat sebe a ne ostatní.

272292

20.7.2012 21:54

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 272284

Není to podivné, že ač je člověk člověku vlkem už v děloze, stále jako druh existuje!? Není on ten Darwinismus nějaký pomýlený? Nebo že by člověk dělal sám sobě predátora, zabraňujíc tak svému přemnožení, ke kterému stejně dochází?

Ono aplikovat dílčí poznatky tzv. vědy, která kupodivu neustále svoje "vědecké" poznatky falzifikuje, na život v celé své podstatě, o níž se už tisíce let vedou nekonečné učené pře, tak to je setsakra ošemetné. Kam až to vede, máme prastaré poznatky jak od Mojžíše, ospravedlňujícího tehdejší genocidu na gojímech božím přikázáním, tak novější od Hitlera, ospravedlňujícího totéž pro nemlich stejnou vyvolenost, jen jiné rasy. Když se na ty tvoje příspěvky jeden podívá, nezbude mu nežli se tě optat. Jsi obdivovatelem toho prvního, nebo toho druhého z jmenovaných? Nebo koho vlastně? Sám sebe? A je to v souladu s Desaterem, platným univerzálně pro všechny člověky, stvořené k obrazu a podle podoby, jak uvádí Bible?... Pozor! Bible již není jen o víře v nedokazatelnost. Je již o poznání, které má i svoji materiální argumentaci těžkého kalibru. Ne-li toho nejtěžšího, jaký svět zná.

272294

20.7.2012 21:57

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

petesv 109.?.?.?

Reakce na 272284

Pěkná debilita. O nějaké geny nikdy nikomu nešlo. Jenom o to si užít. Když si bude užívat někdo jiný s mojí ženskou, nebudu si užívat já. A má to zásadní vedlejší háček. Chlap se udělá a půjde dál, ženská se zpravidla zamiluje. Využívají toho různé skupiny, hlavně z Kavkazu - "panička" pak poví na toho svého úplně vše, čím dýchá i kde bere peníze.
To je vůbec sebemrskačská logika - "půjčovat" svoji ženskou. Čingischán prohlásil, že není nic lepšího než si užít s manželkou poraženého. Docela mu i věřím. Jde o to ponížení soupeře. Pamatujete ten popis z Bible jak král David nechal přivést bohaté zajaté vdovy? Ale ty dnešní ženy se "půjčují" samy a rády, koho tak ponižují? Jde o plivanec do duši partnera, žádné geny.

272295

20.7.2012 23:12

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

petesv 109.?.?.?

Reakce na 272295

Omlouvám se, že takto reaguji na svůj příspěvek, ale sranda musí být. Člověk má na 50% stejnou DNK jako banán. O něco víc má společného s červy. Prase má přes 95% stejných genů, šimpanz 98%. Ono totiž nejde ani tak o DNK, jak spíš o to jak bude různými enzymy přečtena. U banánu tak, u člověka trochu jinak. Nakonec se vyrojily teorie, že veškerý ten život na zemí i v kosmu není ničím jiným, než bojem té molekuly DNK o vlastní přežití v různých podobách. Mě se tato teorie líbí.

272298

21.7.2012 1:13

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 272284

ajaj vojtíšek si přečetl příručku "evolučním biologem a sociologem snadno a rychle" a dělá kázání [velký smích]

vojtíšku můj milý nejde o to jestli člověk je nebo není nadaný duší
podstatné je že člověk je obdařen určitými schopnostmi na základě kterých si dokáže uvědomovat svou existenci existenci osttatních lidí a příležitosti a ohroženní z toho plynoucí
dále si člověk je schopen uvědomovat časovu posloupost tudíž přemýšlí nad tím co se stalo a nad tím co by se mohlo stát
pudy geny a jiné scientistické hovadiny v jeho životě hrají marginální roli

a téměř v jakékoli situaci je efektivnější spolupráce seš soupeření kdyby byli lidé takoví jak píšeš tak by NIKDY nevybudovali civilizaci založenou na rozvinuté dělbě práce

ale nebyl by to náš vojtíšek kdyby do toho nezamotal ještě navíc šukání [chechtot] mimochodem nemáš nějaký psychický problém? troufnu si říct že freud by si na tobě smlsnul [mrknutí jedním okem]

a i v tom jsi úplně vedle pokud jde o rozmnožení genetické informace není vůbec důležité že ti ženu obskáče celá vesnice podstatné je že některé s dětí které splodí budou splozeny s tebou
v této pasáži jsi do toho zamotal emoce nebo lépe řečeno něco jako "chlapskou" čest jenže vojto existuje někde ve volné přírodě u zvířátek něco takového? no neexistuje (tedy já o tom alespon nevím) takže sis ten svůj výplod tím svým blafem o "ONÉ" ženě tak trošku pobryndal [mrknutí jedním okem]

já vím jaks to myslel ale tady nejde o nějaký altruismus tady jde o oboustranně výhodnou spolupráci

PS: ty jsi vojto zřejmě totiž absolutně nepochopil o čem ta evoluce vlastně je to není o tom že nejlepší nejrychlejší apod vyhrává a ostatní se mu podřídí ta je o tom že organismy nějakým způsobem mění prostředí ve kterém žijí a jedinec když se nepřizpůsobí tak zahyne
ono totiž ani u toho rozmnožování není potřeba být nejnejnej stačí být ve správnou dobu na správném místě a zcela zbaběle a neférově kopulovat mimo soutěž [mrknutí jedním okem]

272301

21.7.2012 11:40

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Korutan 85.?.?.?

Reakce na 272284

Jak moc musí být člověk postižený mozkovou chorobou, aby dokázal takhle úchylně a zrůdně reprodukovat děj zrození? Vás snad musela znásilňovat v dětství celá famílie, že to na vás má takové děsné následky. Každý děj, každá událost se dá vysvětlit vždy několika způsoby. Způsob vysvětlování, argumentace, výběr faktů a jejich reprodukce jsou závislé na osobnosti vysvětlujícího. Ve vašem případě hnůj. Nechtěl bych vás potkat jako velitele ve věznici. Vůbec, vás nechci nikdy potkat!!!! [bliji]

272303

21.7.2012 18:26

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 272303

Možno, že ste ho stretli, asi bol ten postarší nesympaticky vyzerajúci chlap na ulici, bývalí komunistický pohlavár, pravdepodobne oblečený do kvalitného saka a nasadajúci s milenkou do BMW/Mercedes kúpený za nakradnuté majetky, keď Vojta nie je boháč, tak ten odroň od-vedľa ktorý žije sám (poprípade s nesympatickou manželkou). Tak či onak je v dôchodkovom veku a chytá ho demencia. [cool]

272307

21.7.2012 20:13

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 272307

nesmysl
vojta není žádný pracháč vojta je typický průměrný ničím nezajímavý patolízal který zřejmě hodně čte a potřebuje si zdůvodnit proč jsou někteří bohatší než je on a proč on nikdy ničeho nedosáhl no a vybral si z těch knih to co se mu hodilo do toho jeho vysvětlení
on s jeho naivním průměrným myšlením uctívá společenskou hierarchii jako něco vzniknoušího na základě nějakých spravedlivých objektivních kritérií a on se tomu s úctou klaní prtože je to podle jeho chápání světa přirozená záknitá věc kterou zpochybnovat je kacířské a nevědecké
on potřeboval najít příčinu toho proč on je nudný nezajímavý šedivý průměrný a ostatní jsou zábavní zajímaví krásní oškliví chytří hloupí atd tak hledal a našel GENY

272309

21.7.2012 23:50

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 272309

Omluva všem, dámo a pánové. Rád bych zareagoval na většinu z vás. Myslím, že lidé obecně (a tedy i vy všichni) silně podceňují evoluční determinaci našich (lidských) vlastností a z nich plynoucích jevů. Čas mi bohužel nedovoluje pokračovat v diskuzi. S chutí se k tomuto tématu vrátím někdy v budoucnu. Díky všem. [smích]

272313

23.7.2012 3:01

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 272227

A copak Ceska televize smela odvisilat dokument "Ukradene Kosovo"?

Nemohla. Ihned zapracovala cenzura. Dokument se nastesti dostal ven. Dostanou prikaz ze zahranici, nasi saci ve vlade zavolaji do CT a konec. Jak vubec muzou klidne spat moderatori v ceskych TV nechapu. Horsi nez politici. Hnus!

272362

26.7.2012 5:19

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 272362

Viděl jsem to na ČT2.

272504

19.7.2012 13:08

Ihned

Lukáš Fišer 82.?.?.?

To všechno budou určité pomluvy. Vedení mediální Bakalovy společnosti je plné naprosto důvěryhodných lidí.
V představenstvu spol. Economia sedí například Anrew Knight, působící například v Rothschild Investment Trust či v J. Rothschild Capital Management Limited, či jeho syn, diplomat Casimir, který s bývalým poslancem branně bezpečnostního výboru Tomášem Svobodou založil PR agenturu, která se mimo jiné podílela na volební kampani TOP 09.Tomáš Svoboda by také mohl leccos povykládat o aféře Zemanův kufr či o výbuchu před domem ministra Pilipa v době, kdy mu padaly preference.Ale to už je trochu jiná pohádka.http://economia.ihned.cz/495/524/detail-print/economia-ma-nove-predstavenstvo-a-dozorci-radu-economia-has-a-new-board-of-directors-and-supervisory-board/
http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Knight
http://www.knight-svoboda.cz/
http://blisty.cz/art/47000.html

272244

19.7.2012 15:58

poslední kapka ? co až přijde tsunami ...

osa x 193.?.?.?

to chce klid pane Major, média resp. jejich majitelé dobře vědí s čím (kým) pracují, a rezerva demokracie je veliká ( stačí cca 40% troubů no a ono je víc než 90% ) , no a ani v krámě nikomu slevu na pravdu o Sýrii nedají , a jo, chápu, někdo sbírá brouky, někdo sbírá tzv. pravdu, na něco se prášit v bytě musí

272252

19.7.2012 18:42

CIA ako Tvorca Al kajdy a islamského teroru.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

CIA ako Tvorca Al kajdy a islamského teroru.
Tiež CIA pomocou islamských teroristov terorizuje v Sýrii.
Tu je to veľmi pekne vysvetlené:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

272257

20.7.2012 10:41

Článek má naprostou pravdu

coder 81.?.?.?

Tady je důkaz:
http://info.rts.ch/2eecran/2012/06/04/la-chronolog...

272274

24.7.2012 15:39

RE: Článek má naprostou pravdu

AlA777 85.?.?.?

Reakce na 272274

PRO ASAD:

Vložený obrázek
Vložený obrázek

ANTI ASAD:

Vložený obrázek
Vložený obrázek

272439

21.7.2012 1:08

Lucie Beranová (redaktorka)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

tak se jmenuje autorka toho stupidního clanku. Nevim, jestli si to ona a dalsi novinarske prostitutky uvedomuji, ale spolecne s politiky maji na rukach krev podrezanych syrskych deti, zavrazdenych zen, zabitych muzu branicich svou zemi pred teroristickymi gangy financovanymi tzv. zapadni demokracii. Nikoliv syrska armada a milice - bandy hrdlorezu, vrahu a zapadnich zoldaku rozsevaji smrt a zkazu a Lucie Beranova a ji podobni se svymi lzivymi clanky neprimo podili na rustu lidskeho utrpeni v dnes tak tezce zkousene Syrii. Moc bych si pral, aby tento hrdy narod ubranil svou svobodu pred kriminalnimi zivly, ktere vedou svet do zahuby

272300

26.7.2012 3:15

Media ,Murdoch u soudu,Konrad Black,Kanada a jini- 95% vlastni zide.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Uz pred nekolika desitkami roku,vlivny a vsemi vazeny redaktor americkych-New Yorskych novin odchazel do duchodu a tak, jak mnoho jinych i treba generalu na sklonku zivota doznali pravdu,tak i tento novinar-redaktor sel s pravdou ven,doslov arekl,ze neexistuji nezavisle noviny,neexistuje svoboda pro novinare,prakticky rekl,aniz mozna si to uvedomoval,ze by zide nezkupovali media,kdyby byly naprosto svobodna ,dane zakonem,jez by oni nemohli zmenit,tudiz zide zkupuji veskera media k ovladani massy lidi,coz se jim dari,dokonce i internet je ve vetsine pod jejich kontrolou,kratsi by bylo,napsat,co neni,pod jejich kontrolou.Skolstvi,kultura, docela vsedni zivot,nese veskere znamky kontroli, nechci se zminovat o politikach,to jsou chodici roboti.Kontrola sveta ,je predevsim pomoci penez:Chosen People, and have a right both to the Land of Israel, and to the World, because they've been chosen. They have more power than most of us can imagine ANYONE having. One of the best examples is the Rothschild family. That family holds 50% OF THE WORLD'S WEALTH (around 500 Trillion Dollars). They've laundered money, they've stored the Vatican's assets (An organization that holds more material wealth than any other on earth), and they, through international banking policy, have helped to seize most of the world's economic systems. I, myself, have a great hatred for Zionists as well (NOT ALL JEWS, JUST ZIONISTS), but I can see how he'd launch a campaign against jews, once realizing that Zionists are slowly taking over the whole world. Don't believe me? Watch my source. They've been crafting an empire, through treaties and economic policies for CENTURIES, and it still thrives to this day. Personally, I think that was probably how Hitler's campaign against the Jews got its start...
Ted, v Anglii probiha proces a soud s temi,Murdoch a jeho kolektiv,,jez pouzivali medii i k vydirani lidi a jsou zotpovedni za smrt 15 lete divky.
A JEWISH-LED SENATE COMMITTEE approved legislation that would “fundamentally reshape” the way the government ‘protects’ public AND private sector cyber networks.

The Homeland Security and Governmental Affairs Committee, led by Chairman Joe Lieberman, a freedom-hating, Talmudic Jew, is the sponsor of this bill which would create a Cyberspace Policy Office within the White House.

The bill, Protecting Cyberspace as a National Asset Act, maliciously crafted by Lieberman, would also create a new center within Homeland Security, (Talmudic Jew Lieberman at the head), which would implement cyber-security policies.

This new agency within the Department of Homeland Security will be named, The National Center for Cybersecurity and Communications (NCCC).

The Jewish hand behind Internet - Google, Facebook, Wikipedia ...

Some Jewish "profiles" behind information on the Internet ...... The Wikipedia
project has ended into control of student research on the Internet. The situation is ...
www.fourwinds10.net/siterun_data/media/internet/news.php?q=1262024557

------------ 90%
Jewish Faces, Media

The "TV," ...Automaticky kráceno

272502

28.7.2012 2:49

Media ,jako i banky jsou zucastneny na vsech valkach,jsou zbrani.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Americky president Obama ,jiz slibuje ted, statu Israel, a ,tak zvanym zidum,"doma v USA",ze jakmile bude znova "zvolen",tak jeho prvni cesta bude do Israelu.Jinymi slovy, "Washington" bude pokracovat v jedne a te same linii politiky se vsemi byvalymi i dnesnimi presidenty jednim smerem, k vytvareni valek, pro vydelky valecneho prumyslu.
Amerika v naznacich s vedenim Kanady a jinde, pocita se vspourou obyvatel, kde se ozyvaji velmi protizidovske hlasy,kde "neoconi" zatahuji USA do valecnych konfliktu,pomoci vselijakych lzi.
Zion, Harbinger Of Death I: The Gulf War
The stunning headline of the February 21st, 1991 edition of the Jewish Press, an Orthodox Jewish newspaper that caters to the religious wing of the neoconservative movement in the United States, read, “War News! Iraqis have gas chambers for all Jews! Iraq nearing total disaster.” The front page of the Spring

Obama vola po "zidovskych hlasech,jez predstavuji v USA jenom pouhe 2% z celkoveho poctu obyvatel USA,tech 98% ostatnich obyvatel neznamenaji ve volbach nic.Pomoci"zidovskych " medii,jez sleduji prani Israelu,co ma delat Amerika a co ne,je vedoucim ukazatelem loalnosti"americkych presidentu" k Israelu a dle "americkeho prikladu"prikladem i pro ostatni svet.
"... it's Bush's baby, even if he shares its popularization with Gorbachev. Forget the Hitler 'new order' root; F.D.R. used the phrase earlier." -- William Safire, in the New York Times (February 1991)
Mnohe hlasy politiku " neoconu"jasne naznacuji,ze prisel cas ,aby konecne muslimsky a krestansky svet vesel do treti svetove valky,jez,podle Bushe,uz davno zacala.
Ve hre,je muslimska,krestanska a cinsko-ruska karta,"obranny system NATA zacina svirat cim dal tim vice Rusko,jehoz prirodni zdroje nedaji spat mnohym v USA.

Novy "nepritel americke svobody a demokracie " se jiz sam do budoucna ustanovil:Novy Egypsky president-"Američané – potomci opic a sviní, žeroucí odpadky ze stolů sionistů, komunistů a kolonizátorů."

272574

Příspěvků: 47

19.07. 02:46 MoUdrostrak  Tak tomu skutecne je
19.07. 09:28  RE: Tak tomu skutecne je
19.07. 11:01 rimi  RE: Tak tomu skutecne je
19.07. 12:20 steve  RE: Tak tomu skutecne je
20.07. 00:14 petesv  RE: Tak tomu skutecne je
20.07. 21:08  RE: Tak tomu skutecne je
20.07. 21:42 Magnus Maximus  RE: Tak tomu skutecne je
21.07. 00:43 janko  RE: Tak tomu skutecne je
21.07. 20:04 MoUdrostrak  RE: Tak tomu skutecne je
19.07. 02:54 luda  nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...
19.07. 03:58 lindsay  RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...
19.07. 06:07 Mnichov47  RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...
19.07. 21:43  RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...
19.07. 17:38 qwe  RE: nataceni tv zprav americkymi zebraky cnn, reuters ...
19.07. 06:32 Saša  Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 10:25 pilgrimdou  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 10:38  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 11:02  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 11:22 Saša  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 13:12 Vojta49  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 08:15 Dušan  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 08:31  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 11:20 mkadlec  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 15:48 RomanTička  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 17:51 Vojta49  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 18:09 osa x  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 19:47 baba_Blažková  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 22:10  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 21:30 hc  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 21:54  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 21:57 petesv  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
20.07. 23:12 petesv  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
21.07. 01:13 aristokrat  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
21.07. 11:40 Korutan  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
21.07. 18:26 Oracle  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
21.07. 20:13 aristokrat  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
21.07. 23:50 Vojta49  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
23.07. 03:01  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
26.07. 05:19  RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným
19.07. 13:08 Lukáš Fišer  Ihned
19.07. 15:58 osa x  poslední kapka ? co až přijde tsunami ...
19.07. 18:42  CIA ako Tvorca Al kajdy a islamského teroru.
20.07. 10:41 coder  Článek má naprostou pravdu
24.07. 15:39 AlA777  RE: Článek má naprostou pravdu
21.07. 01:08  Lucie Beranová (redaktorka)
26.07. 03:15 Robert Nohejl  Media ,Murdoch u soudu,Konrad Black,Kanada a jini- 95% vlastni zide.
28.07. 02:49 Robert Nohejl  Media ,jako i banky jsou zucastneny na vsech valkach,jsou zbrani.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 036 347,14 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 488