Diskuze k článku

Elitní vrazi Mossadu

Příspěvků 18

13.7.2012 0:35

A kdopak je potom terorista!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Zloděj křičí chyťte zloděje.S terorem a vražděním začali sionisté již dávno před vznikem Izraele, na teroru Izrael vznikl a teď pouze pokračují v zaběhnutých kolejích!

271886

13.7.2012 15:29

Sprostá cenzura v Přerovském deníku

Jarmila 88.?.?.?

Dnes má soud Pavel Nárožný. Zde je link:
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/aktualne...
Vždy to měli soudruzi v deníku bez cenzury, že se příspěvek ihned zobrazil, ale náhle to mají jinak. Napsala jsem tam příspěvek v tom duchu, že bodejť by paní Nárožná nenadávala na PČR a soudce, když proti ní nemají jediný důkaz, že se provinila- a přesto starou paní drží již 2 roky v kriminále (protože vazba je kriminál a nic jiného). Nadpis příspěvku byl: Zločinná PČR i čeští soudci. A oni mi ten příspěvek prostě sprostě vymazali a další můj příspěvek projde až jedině tehdy, až to projde jejich schválením. Tý brďo! To je tedy svoboda projevu jak za komoušů, ba ještě horší!

Jsem vskutku velmi pohoršena jednáním Přerovského deníku, neboť když byli takoví "hrdinové" a neustále psali o Pavlovi a jeho matce jako vrazích, tak by snad mohli unést komentář o tom, že česká policie i soudci jsou zkorumpovaní až na půdu a dělají si s námi občany co chtějí. [bliji] [bliji] [bliji]

271897

13.7.2012 17:06

RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 271897

Jsou nevinní, byli osvobození!

http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/aktualne...

271899

13.7.2012 17:21

RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 271899

Dobrá zpráva.
Ale ty tři roky ve vazbě jim už nikdo nevrátí. Obávám se, že dr.Ráth když mluvil o vazbě, tak se nemýlil.
Také doufám, že se nám tady objeví co by diskutující a napíše třeba nějaký článek.

271900

13.7.2012 17:38

I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 271899

Jenom se ptám,jaká je "práce" policie a státního zástupce?
Myslím, že se může policie a státní zástupce mýlit, ale nikoliv v takovém rozsahu!Obžalovat a nechat roky nevinné ve vazbě,která je daleko horší než výkon trestu,je justiční zvůle!
Bohužel, tady má pravdu i MUDr. Rath, kterého nepovažuji za nevinného - pouze nešlo o úplatky, čili o korupci, ale o "černé"stranické peníze,což bude jiná kvalifikace a to jako správní delikt a nikoliv trestný čin! "Černé" peníze používají všechny strany, jenom Rath se nechal chytit,protože si myslel, že jeho stromy rostou do nebe a on je nepostižitelný!
Ale vrátím se k meritu věci. Je jasné i z tohoto případu, že je u nás ve velkém rozsahu zneužíván institut vazby, k dosažení kýženého výsledku vyšetřování!
Když nemá policie a státní zástupce dostatek důkazů, tak strčí dotyčného do vazby i na několik let a on "změkne" a přizná se!!!
O tom přesně mluvil MUDr.Rath i před poslaneckou sněmovnou!
My teď opět všichni budeme platit odškodnění za několik let vazby nevinně obžalovaných a policisté a státní zástupce jsou bez zavinění!Jde o zcela neúnosný stav,který nemá v EU obdoby!

271902

13.7.2012 18:59

RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 271902

Chtělo by to v případech odškodňování finančně postihovat přímo zúčastněné. Když kvůli zmetkovitému zákonu proběhne arbitráž s republikou, ať platí zákonodárci. Když udělá chybu náš soud a Evropský soud pro lidská práva nařídí odškodnění, mají platit soudci. A podobně. Když se v pekárně zmrší várka pečiva, taky se to dělníkům strhne z výplat. Kamkoli nastupuje člověk do práce, podepisuje hmotnou odpovědnost. Stejnou hmotnou odpovědnost by měli podepisovat všichni! Já bych jim dala imunitu!!!

271904

14.7.2012 9:32

RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 271902

Ano, přesně tak, máte pravdu, v případě matky a syna Nárožných to byla obrovská justiční a policejní zvůle a nic jiného. A jde o zcela neúnosný stav, který nemá v EU obdoby! Nevím jak dopadne MUDr. Rath, ale v každém případě coby zákonodárce jasně na vlastní kůži poznal, jak nedokonalé zákony naší zákonodárci tvoří na objednávku různých lobby, v tomto případě lobby policejní a justiční. U nás je vazba až tak zneužívaná, že nedovolí obviněným ani aby se bránili, nesmějí mít totiž na cele ani počítač s tiskárnou, aby si sami psali svou obranu- prý z bezpečnostních důvodů. Ale tři těžké železné židličky, jak správně poznamenal Pavel, na cele mít mohou. Policie ovšem tentokrát narazila na kámen, neboť v případě Pavla našla neuvěřitelně silného a velmi inteligentního soupeře, který byl odhodlán se bránit dokud bude živ.

Mně se tak moc líbil komentář Martiny ze Švédska, která podpořila Pavla i finančně, že ho zde bez jejího dovolení zveřejním- snad mi to paní Martina promine:
Ja snad spadnu ze zidle. Matka je 10 hodin na setkani spoluzaku, po skonceni ve 20.30
zve k sobe nektere spoluzaky na navstevu a pote se odebere do domu byvaleho
manzela , ktery ma skoro 2 m a je v dobre fyzicke kondici a ubije ho a jeho
manzelku tupym predmetem, neutrzi u toho jediny sram a nenecha tam jedinou
stopu. Pri vyslesich neudela jedinou chybu a nervy ma lepsi nez
preofesionalni zabijak. Tak tomu by neveril ani muj pes Jarmilo. Tu jeho
matku by mel najmout Mossad na vrazdy. Ta by z nich byla nejlepsi.

Ale pan soudce Hendrych je presvedcen, ze to udelali, akorat nevi, zda vrazdila matka nebo syn. Jsem moc rada ze je pustili, ale popravde mam z toho takovy horkosladky pocit. V podstate
z nich udelali osvobozene vrahy. Ani slovo o tom, ze Pavel ma na celou dobu ALIBI a udelat to NEMOHL.

271918

14.7.2012 4:38

RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 271899

Tak az me zase na Atlas CZ naserou - 19:31 PT. I know how to take care of the business .....

271916

13.7.2012 20:07

RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 271897

V ceskym krateru se vod stredoveku co se tyce justice toho moc nezmenilo. Tak ze se nedivte kdyz by v dnesni democracii policajti aby se vysetrovanej priznal a pejzatej v kaftanu a v kruskach to moh zapsat do protokolu zacli pouzivat taky palecnice, natahovaci zebrik, zeleznou pannu a dalsi mucidla ....

271905

13.7.2012 20:19

ne-jenom to..oběžná dráha je přeplněná

Adrian Arcant 1. 95.?.?.?

Plná těch roztodivných technických zařízení létajících podsvětelnou rychlostí!Já sám jsem tyto záběry analyzoval a pokud Teherán zveřejní co se tam děje opona padne stejně jako ta železná..prostě nikdo na oběžnou dráhu nesmí,protože tam jsou již celé stovky let.

271906

14.7.2012 4:51

A co teprve tohle:

petesv 2.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/valky/tajna-valka-ve-120-zemich-nova-mocenska-elita-pentagonu.html

Vražda Allende a instalace Pinocheta nebo válka s Noriegou už připadají jako dětské bláboly. Protidrogová válka v Mexiku, Kolumbii, Bolivii (fakticky válka DEA a CIA s konkurencí o zisky), to samé v Afganistanu (ze základny Bondsteel v Kosovu pak Albánci v pohodě distribují po celé Evropě), oranžové revoluce, intriky ve zbytku světa a neskutečná arogance ve spojení s pokrytectvím. Snad už není země, do které by ve jménu svobody a demokracie nevrtaly.

271917

14.7.2012 11:15

RE: A co teprve tohle:

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 271917

Mne (po spätnej analýze) celá studená vojna pripomína konkurenciu starovekej Rímskej ríše a Perzie počas dynastie Sásánovcov, a súčasná situácia zas konkurenciu starovekej Rímskej ríše a Perzie počas dynastie Partov (viem vládnuce dynastie starovekej Perzie išli naopak, ale ja som uprednostnil spôsob organizovania moci pred poradím nástupu dynastie).

Tak či onak, USA používa postupy a hlášky podobné starovekej Rímskej ríše, ukážka:
-Rím presadzoval scivilizovanie barbarov=výroba otrokov, slobodu=vraždenie a plienenie, mier=pustošenie
-USA presadzuje mier=pustošenie, demokraciu=plienenie a slobodu=vraždenie
Najhoršie na tom je, že priemerný občan oboch impérií netuší/netušil čo sa deje/dialo v ich mene (apatia a nedbalosť neoslobodzuje ani neospravedlňuje).


Ďalšia vec je, že ríša USA ma vrchol za sebou, bolo to medzi rokmi 1998-2001, pre Rímsku ríšu to bolo dlhšie (1. až 3. storočie), jediné ospravedlnenie tohoto stavu je to, že mi žijeme aspoň 100krát rýchlejšie ako Rimania vďaka komunikačným technológiám (a to ešte sa to zrýchľuje), však máme telefón email, fax či poštu.
Samozrejme po vrcholu nasleduje pád, od roku 2002 má ekonomika USA klesajúcu tendenciu, síce sa mohlo zdať na povrchu, že ekonomika USA rastie, ale skutočnosť bola tá, že prakticky sa bohatli len zbrojárske a špionážne firmy, banky a realitný makléri vďaka tomu, že aj ten dostal hypotéku, kto nemal príjmy.
Realitná bublina praskla banky žiadali a dostali bailout, výdaje na zbrojenie rastú, nezamestnaný sa vypadávajú zo štatistík (zdanie klesania nezamestnanosti) a zadlženie USA rastie.
Táto situácia môže skončiť jedine 2000krát rýchlejším kolapsom ako to bolo u starovekej Rímskej ríše.

271921

14.7.2012 20:13

Pane Stwora - off topic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Před necelým týdnem českými médii proběhla zpráva velmi zajímavá. Soudce, který odsoudil žháře z Vítkova k mimořádně vysokým trestům, byl nalezen ve svém domě mrtvý. Policie spekulovala mezi sebevraždou a zabitím, média znatelně posunovala policejní váhání směrem k sebevraždě. Poté se jakoby po této události slehla zem. Škoda, že na Zvědavci k tomu nevyšel aspoň nějaký komentář.

271926

14.7.2012 23:08

RE: Pane Stwora - off topic

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 271926

Jo, já slyšela něco o nešťastné náhodě, příčina smrti - embolie díky řezné (bodné?) ráně na krku, kurnik šopa, ještěže se nemusím holit [cool] .

271928

15.7.2012 1:44

RE: Pane Stwora - off topic

hc 90.?.?.?

Reakce na 271928

No jo, já se radši holím strojkem. Jak řekl v jednom filmu Paul Newman: "Dneska jsem se při holení tak říznul, až jsem málem vystřízlivěl."

271929

15.7.2012 10:45

V ČR se něco chystá?

te 85.?.?.?

ceska-republika-v-zajeti-zahranicnich-tajnych-sluzeb-aneb-revoluce-za-dvermi
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1966...

271936

16.7.2012 12:20

knihy o Mossadu v ČR

Alexis 46.?.?.?

Dobré knihy o Mossadu u nás vyšly:
- Lstí a klamem - Znepokojivý pohled do nitra Mosadu (Hoy Claire, Victor J. Ostrovsky). Bohužel lze ji sehnat už jen v knihovně nebo v pdf: http://uloz.to/xPTuRKQ/lsti-a-klamem-pdf
- Mossad: Nájemní vrahové a tajní agenti Izraele (Michael Opperskalski) Tu knihu snad ještě mají na: http://disident.nabizi.cz/mossad-najemni-vrahove-a...

271984

1.8.2012 12:24

Pripad iranskych zabitych vedcov nie je v historii mosadu prva vrazda tohto druhu.

h1099059 198.?.?.?

Pripad iranskych zabitych vedcov nie je v historii mosadu prva vrazda tohto druhu. V Egypte zabijali byvalych nacistickych vedcov pracujucich na ragetovom programe, v ktorom vyvijali rakety pre Nassera (Dnes by sa dal prirovnat k Assadovi, kto bol Nasser: http://www.youtube.com/watch?v=nOSG-mTttzE - ale nie som si isty ci je to ten spravy dokument).

Viac o zabijani vedcov:
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Damocles

272813

Příspěvků: 18

13.07. 00:35  A kdopak je potom terorista!
13.07. 15:29 Jarmila  Sprostá cenzura v Přerovském deníku
13.07. 17:06 Jarmila  RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku
13.07. 17:21  RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku
13.07. 17:38  I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice
13.07. 18:59 baba_Blažková  RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice
14.07. 09:32 Jarmila  RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice
14.07. 04:38 Satanist  RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku
13.07. 20:07 Satanist  RE: Sprostá cenzura v Přerovském deníku
13.07. 20:19 Adrian Arcant 1.  ne-jenom to..oběžná dráha je přeplněná
14.07. 04:51 petesv  A co teprve tohle:
14.07. 11:15 Oracle  RE: A co teprve tohle:
14.07. 20:13  Pane Stwora - off topic
14.07. 23:08 baba_Blažková  RE: Pane Stwora - off topic
15.07. 01:44 hc  RE: Pane Stwora - off topic
15.07. 10:45 te  V ČR se něco chystá?
16.07. 12:20 Alexis  knihy o Mossadu v ČR
01.08. 12:24 h1099059  Pripad iranskych zabitych vedcov nie je v historii mosadu prva vrazda tohto druhu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 0

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
30,45 Kč
Kanadský dolar
17,96 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,48 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 772,43 Kč
1 unce stříbra
534,27 Kč
Bitcoin
1 304 326,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 277