Diskuze k článku

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

Příspěvků 59

25.5.2012 21:02

Já mám také otázečky

Rýpal 77.?.?.?

1)
Ve čtvrtek 24. 5. 2012 na ČT 24 v pořadu Události, komentáře Konec břeclavského napětí? hovoří šéfredaktor Lidových novin Dalibor Balšínek o tom, kdo jako 1. přišel s informací, že chlapce zbili Cigáni. Byla to policejní mluvčí. Všimněte si, jak moderátor nenechá hosta domluvit, které médium tuto informaci jako 1. přejalo... ...Byla to mluvčí Policie ČR...

Konec břeclavského napětí?
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-u...


2)
Jak to bylo s "verzí" o prodeji marihuany?

Obrat v Břeclavi: stála za napadením marihuana?: http://www.lidovky.cz/zbity-chlapec-z-breclavi-oto...

Mladík z Břeclavi, údajně napadený "Romy", "prodával marihuanu": http://www.blisty.cz/art/63395.html

Zbitý hoch z Břeclavi zřejmě lhal. Byla důvodem napadení marihuana, kterou prodával?: http://www.romea.cz/cz/zpravy/zbity-hoch-z-breclav...

Zbitý Petr z Břeclavi: Útok kvůli marihuaně je nesmysl: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/174091/...

SERVER IDNES.CZ LHAL! CIKÁNY NAPADENÝ PETR Z BŘECLAVI MARIHUANU NEPRODÁVAL: http://www.radnice-litvinov.cz/server-idnes_cz-lha...

269680

2.6.2012 17:07

RE: Já mám také otázečky

ikke 62.?.?.?

Reakce na 269680

Ja mam takovy pocit: Podobne, jako v logistice predchazeji informace pohybu zbozi, tak informace ve sdelovacich prostredcich predchazeji logicky tvoreni nazoru volicu a lidi vubec.

Nejdrive tedy prepadli cikani "bileho" kvuli zapalovaci, potom to bylo kvuli "prodeji nekvalitnich drog" (udajne dle sdruzeni romea) a potom nakonec pry spadnul sam a zranil se, kdyz se predvadel divkam... [překvapení]

Vznikaji tzv. "subjektivni svety" (= kazdy lze, jak se mu to hodi a realita je pouze subjektivni) . Vzpominam si na vtip z doby totality:

TASS hlasi: Vynikajicimu pracovniku Ivanu Ivanovicu Ivanovu bylo darovano za prekonani planu jako odmena osobni vuz.
Radio Jerevan opravuje:
- Slo o Ivana Ivanovice Ivanova
- Neslo o vynikajiciho pracovnika, ale znameho popijaka vodky
- Jako alkoholik, nemel Ivan Ivanovic Ivanov vynikajici vysledky
- Neslo o osobni vuz, ale o jizdni kolo
- Nebylo mu darovano, ale ukradeno

Ted mam "otazecku": Jaky je rozdil mezi zpravou agentury TASS, opravou Radio Jerevan a vyplodum Ceskych medii???

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

270159

25.5.2012 21:24

Pokud

Kevin 91.?.?.?

Pokud jsou spravne my informace, tak klukovi bylo vyhrozovano fyzickou likvidaci jeho rodiny (mama, sourozenec) v pripade, ze nestahne obvineni a nerekne na kamery ze si cely incident vymyslel...

269682

25.5.2012 23:23

RE: Pokud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 269682

>Pokud jsou spravne my informace, tak klukovi bylo vyhrozovano
>fyzickou likvidaci jeho rodiny (mama, sourozenec) v pripade, ze
>nestahne obvineni a nerekne na kamery ze si cely incident
>vymyslel...
kdyz dalkovy inzenyr,ozraly filipinec ci co vyslal podrousenyho estebaka vypichnout mi oko odznakem a naramne se bavil tak asi muzou donutit jine nez zmrzacene obeti k cemukoliv,uz pred tremi desitkami let trenovali zazraky a clovek si mohl jit stezovat na lamparnu.

269691

26.5.2012 11:52

RE: Pokud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269682

A kdopak Vám ty informace sdělil?

269711

26.5.2012 19:39

RE: Pokud

Kevin 91.?.?.?

Reakce na 269711

>A kdopak Vám ty informace sdělil?

Kamaradi od Policie...

269735

27.5.2012 11:01

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Reakce na 269735

Skutečně? Tak teď Vám tady vyložím verzi taky od kamaráda co na tom případu přímo dělal. Co se stalo: milej zlatej chlapec v podnapilém stavu machroval kdesi v 9. patře ve vnitřním schodišti paneláku, zřejmě s dávkou štěstí se nerozmáznul dole, ale přepadl o patro níž; alkohol a šok mu umožnil odbelhat se na místo, odkud zavolal o pomoc matce; kdyby tak neučinil, byl by vzhledem k úrazu do 1/2h mrtev.
A jak pak se na to přišlo? První nesrovnalost se objevila v lékařské zprávě - kromě ledviny a jater neměl další pohmožděniny na těle, což by útok tří jedinců jednoznačně předpokládal. Později začal měnit výpověď - nejdříve 3 cikáni, poté to vlastně ani nemuseli být cikáni. Policie mezi tím napíchla místní cikánskou komunitu, z odposlechů vyšlo najevo, že cikáni o ničem nevědí. Také byl napíchnut milej zlatej chlapec a s ním jeho 3 kamarádky, odposlechnuté hovory s jeho matkou ukázaly, že chlapec je notorický lhář a také se zjistilo, že je dealerem marihuany. A jak se ty pochybnosti kupili, šup s chlapcem do Prahy na detektor lži, kde se celá povídačka sesypala. Největší újmu prodělala matka (soudní překladatelka), která se jeví jako slušný člověk, s neštěstím že zplodila grázlíka.
Já chápu, že Zvědavci více lahodí teorie o tom, jak je systém prohnilý (jako že je), ale soudím, že by si měl uchovat úroveň a nepřebírat kdejakou kravinu na síti jen aby ukojil svou potřebu být dostatečně protisystémový, v opozici, konspiračně IN. Ačkoliv jak řekl editor: elity nedělají všechno špatně, je třeba redukovat! A redukovat se může začít kdekoliv, na Zvědavci je evidentně stejné procento výskytu hlupáků jako třeba v džungli v Bangladéši.

269766

27.5.2012 20:12

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269766

> Tak teď Vám tady vyložím verzi taky od kamaráda

Vaše verze se zdá možná. Co snad lze napadnout je, že hoši v tom věku bývají jak z gumy a podobný případ se stane extrémně zřídka. Hoši machrují před někým a kde je tedy svědek? Detektor lži působí především psychologicky a hoch jistě věděl, jakou odpověď od něj chtějí.

Proč policie nezveřejní možnou a přijatelnou verzi? Zřejmě se nechce zrovna chlubit s ilegálními odposlechy a veřejnost nemá zrovna odposlouchávání ráda.

Shodneme se, že systém je prohnilý a bez rýpání do systému bude zahnívat rychleji a více. Systém (a zde policie) má téměř neomezené prostředky k přesvědčení veřejnosti a proč to tedy dělá tak blbě?

269789

27.5.2012 21:18

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Reakce na 269789

>Shodneme se, že systém je prohnilý a bez rýpání do systému bude zahnívat rychleji a více. Systém (a zde policie) má téměř neomezené prostředky k přesvědčení veřejnosti a proč to tedy dělá tak blbě?
Nevím, co myslíte tím, že dělá něco blbě, v tomto případě. Prosím o konkretizaci, mainstreamově jsem tuto kauzu důsledně nesledoval. Policie oznámila, k čemu se dopátrala - hoch si to vymyslel. Taky jsem byl překvapen s těmi odposlechy, je to zřejmě běžná záležitost. S tím se jistě chlubit nebudou a může to mít důvod tento: proč prozrazovat metody šetření. Já vím, že je v záloze i přidružené vysvětlení - "systém" může šmírovat. Nevylučuji. Ale. V policii (stejně jako kdekoliv v "systému",,) pracují LIDÉ od nízkých až po vysoká patra. Osobně se domnívám, že systém funguje jinak (a proto tak dobře), než jak mají na mysli konspirační teoretici. Těch zmanipulovaných kauz je, podle mě, daleko méně, než se domníváme. Ty podstatné a zásadní možná nějakým způsobem nepochybně ano. Funguje to asi trochu jinak, teď nejsem schopen si na to vytvořit ucelený názor.
A odposlechy ilegální nejsou, nepochybně byli na soudní příkaz, když se začaly objevovat nesrovnalosti. Střízlivým soudem se domnívám, že policie plní to co má a je zmanipulována jen v krajních případech. Můj zdroj mi k nelibosti potvrdil, že tímto závěrem vyšetřování jsou cikáni "na koni". Ti řadoví jsou s námi, ty nahoře bohužel (bohudík?) neznám.
Ano, hoši jsou z gumy, ale určitě ne nesmrtelní. U toho pádu byl jen ten postižený a nějaké publikum. To si ještě nechám dovysvětlit.

269796

1.6.2012 18:11

RE: Pokud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 269789

Asi by na tom zábradlí a balkonu musely být po nešťastném dopadu nějaké stopy, především krevní, což při současném stavu kriminalistických metod není ani po delší době nic nesnadného k prokázání. A pravděpodobně i na schodech, atd, a někdo z místních si toho musel určitě všimnout. Na to nemusí být zván žádný Colombo, aby se zjistilo, jaká je skutečnost. Ovšem musí k tomu být vůle ouřadů. “Vyšší zájem” ale může být jiný. Kdyby chlapec mluvil zpočátku pravdu, a někdo ho donutil k falešné výpovědi, která se hodí i ouřadům, alespoň doufám, že by stát rodině zajistil utajené přestěhování a řádnou finanční satisfakci, protože v Břeclavi by to mohli mít těžké.

270114

27.5.2012 20:40

RE: Pokud

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 269766

Vazeny mtk,
Vase varianta je v pohode mozna.
Jen mi, prosim, odpovezte, proc uz davno po tomto odhaleni nebyla na miste TV Nova, ktera jezdi za daleko bezvyznamnejsimi udalostmi, aby vec uvedla "do poradku"! [vcetne rekonstrukce udalosti]
Zverejneni pravdy by potom davalo mene prostoru ruznym pochybnym webum jako Zvedavec a pod.
Dekuji,
Vladimir

269792

27.5.2012 21:43

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Reakce na 269792

Neumím zasvěceně odpovědět na Váš dotaz, vladuno. Možná je to tak, že média nepracují přesně podle Vašeho mínění a určitá odchylka může způsobit, že se zachovají jinak, než Vy předpokládáte. Že média slouží k oblbování, nepochybuji. Ale že vědomě sledují nějakou agendu, tam už si tak úplně jistý nejsem. Soudím, že "nevědí, co činí", s určitým popostrkováním.
A Nova se zcela jistě neřídí tím, co napíše Zvědavec. Zkuste si porovnat počty denních diváků Novy se čtenáři Zvědavce a jiných alterstreamů. Slon a mravenec. Dovoluji si Vás upozornit, že tzv. alterstream (vč.Zvědavce) je, dle mého názoru, nedílnou součástí systému s nevědomým cílem informovat a desinformovat. Desinformační vlastnost nevygeneroval systém, ale člověk. Děláme si to svým způsobem sami, a někteří toho umí využít ve svůj neblahý prospěch. A v tomto článku, zdá se, se Zvědavec zpochybnil sám, bez přispění jakéhokoliv žida.

269798

27.5.2012 22:38

RE: Pokud

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 269798

S Vasi odpovedi nelze nez souhlasit. Je zde ovsem jedno ALE!
Napeti mezi lidmi a nasimi "indickymi" spoluobcany roste. Breclavska kauza jej jeste zvetsila. Nemyslite, ze by media mela patricne zareagovat? Vubec se nejedna o to, zda media reaguji tak jak bych si pral. Na jejich oblbovaci funkci se asi shodneme.
Snazim se na to jit logicky:
1] Jestlize je zde informace, ktera hrozi vyvolanim masovych nepokoju vuci nasim hnedym spolubratrim
2] a tato informace se ukaze jako FAKE
3] potom je namiste uvest spravnou informaci, ktera by anulovala tu puvodni a to vcetne vsech podpurnych argumentu a evidence, tak, aby [jak jsem uz podotknul] nebylo misto pro nepatricne spekulace
4] Toto se nestalo.
Nejsem schopen se jednoznacne postavit za tu ci onu skupinu. Obe dve varianty jsou mozne. Pokud jde ovsem o informace, kterymi nas zasobuje mainstream k tomuto pripadu, pak je zde velice siroky prostor pro dohady.
I sebelepsi MATRIX ma sve mezery ...

269800

28.5.2012 0:06

RE: Pokud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269800

Přiznám se, že Vám úplně nerozumím, před minutou jsem shlédl novácké střepiny, kde se probírala tato kauza. Bylo tam řečeno vše podstatné, včetně toho, že cikánům "bylo ublíženo" (jste spokojený?). Hošánek se objímal s mámou, která se za něj obětovala, ani slovo o tom, že to je zřejmě syčák, marihuana nehrála roli v tomto případu, ale že hošánek s ní obchoduje, to nezaznělo. Takže Nova podstrojila jak cikánům, tak tomu hajzlíkovi. A teď mi vysvětlete, jakou agendu sleduje TV Nova? To, že zpravodajství jede tak, jak jede, neznamená, že si to takto někdo "zaplatil". Z uvedeného zpravodajství na Nově bych měl nabýt dojmu, že multikulti klika si zaplatila stejnou částkou jako ukrajinská klika, a tak z toho vyšlo fifti-fifti. Opravdu si myslíte, že takhle to frčí? Cikáni jsou v tomto případě mimořádně nevinní, což je pravda, a to zaznělo ve zpravodajství. Pochopitelně vnímám, že předchozí kauzy cikánského problému nebyly tak medializovány, ba i ututlávány.
Udám zde můj momentální dojem z "mediálního" angažování (jsem ochoten ho kdykoliv přehodnotit). Vznikl rómský násilný případ - aktivisté vč. DS se rozjeli naplno (oprávněná podpora místní populace se dala očekávat) - demonstrace frčely na všech kanálech - přišla blamáž - Nova ztratila zájem o ostudu (možná z nějakých důvodů - nicméně pokud by podporovala multikulti, tak by zřejmě všude na lesy řvala, jak byli cikáni neprávem osočeni). Podvod je možné hledat vždy a všude, ale pokud ho nebudete "nezřízeně" vyhledávat, možná nebude tak častý. Věci mohou být jinak, než se nyní domnívám, ale nikdo doposud nepřinesl žádný relevantní fakt, jen obvyklé spekulace. Subjektivní předpoklad, že tzv. mainstreamová média zásadně lžou, není moc cenným argumentem. Nova své zprávy přejímá od čtk a reuters, a zřejmě o nich nikterak nepřemýšlí. Nova přemýšlí především o tom, jak vydělat. Ale určitě přidáte jiné protiargumenty, které jsem nazvážil v rámci omezeného prostoru, a se kterými třeba možná i budu souhlasit. Konec konců, od toho tady diskutujeme. [smích]

269810

28.5.2012 0:12

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269810

Média se chtějí a do jisté míry i musí zavděčit svým sponzorům. Policie zase svému politickému vedení. Politické vedení a „sponzoři“ jsou svým způsobem jedno a totéž. Moc a velké peníze jsou zaměnitelné hodnoty, s velkými penězi získáte moc a s mocí zas velké peníze. Nehovořím zde ještě o vyložené korupci, ale politici již ke svému zvolení potřebují hromadu prachů na volební kampaň, teď jsou zde lobbisté, kteří je manipulují za peníz opravdu mocných. Celý systém je postaven na přirozené krkavosti, což sice dobře funguje, ale obávám se, že nás udusí. Ze systému totiž těží méně než jedno promile občanů a ta hrstka, která „si žije stále lépe a radostněji“ se svými příjmy a majetkem se více a více vzdaluje prakticky všem, kteří se marně snaží naskočit do vozu super miliardářů. Rozdíl mezi relativně chudou většinou a opravdu zámožnými stále narůstá. Stejně to pracuje u Reuters a většiny západních médií.

269812

28.5.2012 1:04

RE: Pokud

petesv 2.?.?.?

Reakce na 269812

Nejde o sponsoring. Media jsou přímo i nepřímo vlastněna tou samou skupinou, takže skládají účty. Samocenzura za komančů - to byl slabý odvar.

269816

28.5.2012 1:23

RE: Pokud

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 269816

Jen bych dodal ze tyhle skupine ktera vlastni v ceskym krateru media by zavidel i takovej machr na lzi jakym byl Joseph Goebels!

269819

28.5.2012 0:06

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269798

Zvědavec, jak vyplývá již z názvu, se pouze ptá. Odpověď si dává každý sám. Policajti a obzvláště vyšetřovatelé nejsou vždy jen blbci z anekdot. Metody šetření jsou méně důležité než pochopení veřejnosti, že policie jedná správně a to ten zodpovědný za mluvčího policie přeci ví!


Zprávy médií jako TV Nova podávají již předem promyšlený „názor“, někdy stačí číst trochu „mezi řádky“ a jindy si přečíst stejnou zprávu z jiného zdroje a může to znít zcela jinak. Některé zprávy i světového významu pro jistotu ignorují a o manipulaci nemůže být tedy pochyb.

>bez přispění jakéhokoliv žida

Pokud Vám tu chybí Žid, někdo ze čtenářů jistě rád doplní, vožení se po Židech je u čtenářů oblíbenější, než vtipy na policajty. [chechtot] To není chybou Zvědavce, politická agenda Židovského náboženského státu je zcela legitimní informací. Pravděpodobně článku zneužijí, jako důkaz rasové nesnášenlivosti. [naštvaný]

269809

28.5.2012 0:46

RE: Pokud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269809

Mě žid zde zcela jistě nechybí (protože na Žida moc nevěřím, jak by se asi chazar se sefardem spáral, žejo), ale oba víme o kterých židech se tu bavíme - o těch ne ledajakých, o těch, co vládnou financemi, a prý tudíž i celým světem. A Zvědavec jako informační portál jaksi přitahuje pozornost čtenářů, co mají na paměti, že ročildové prý schlamstli zeměgulu. A pane Sašo, Zvědavec se neptá, Zvědavec celkem jasně určuje tón "vnějšího vzhledu" - tím co uveřejňuje za články. A ty často hovoří pouze jednou řečí. Teprve následná diskuze občas přináší to, na co Vy poukazujete - dotazy.
Možná jsme všichni ve stejné pasti, ani omylem si netroufám tvtrdit, že chápu tento svět, a Vaše parta od Zvědavce na tom asi nebude o moc lépe. Ale snad máme na to, abychom se někdy někde dommluvili. [smích]

269813

25.5.2012 22:30

Možná zcela vykonstruovaná kauza

Andrew Siddur 85.?.?.?

Osobně považuji za vysoce pravděpodobné, že kauza Břeclav byla od počátku - i se všemi aktéry, následnými zvraty a "šokujícím" finále - jedno velké divadlo, zahrané z popudu cikánských iniciativ.

Jen měsíc před napadením našeho Ukrajince Petra v Břeclavi napadla tlupa Ukrajinců na Ukrajině Ukrajinku (a zabili ji). Náhoda? Spíš inspirace pro naše procikánské iniciativy, aby rozjely divadelní kus "Petr si myslel, že byl napaden cikány - a NEBYL!"

Všichni už taky víme, že v kauzách, které mají pohnout českou veřejností, vystupují nečeští občané a věci (Vietnamky skákající pod auta, Ukrajinci skákající z paneláků, izraelské řítící se novostavby s anglickými názvy, ...)

Druhá možnost je méně pravděpodobná (ale stále velmi pravděpodobná) - tedy že Petra skutečně napadla tlupa cikánů.

Třetí možnost - oficiální vysvětlení události - se mi naopak jeví jako zhola nepravděpodobná.

269686

25.5.2012 22:52

Za deset let

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 269686

Za deset let někdo, kdo se bude chtít dozvědět pravdu, přijede za mladým mužem Petrem Zhivachyvskym, a ten mu už bude moci odpovědět: "No, co bych Vám povídal, byli to tenkrát cikáni."
Padne ještě pár slov o tom, jak to tenkrát bylo, potom už si aktéři hovoru popřejí navzájem hodně štěstí, a zase se rozejdou.

To štěstí bude člověk za deset let sakra potřebovat, pokud bude chtít projít určitými vesnicemi nebo městskými čtvrtěmi bez újmy na zdraví a na majetku.

Inu, pokrok nezastavíš.

269688

25.5.2012 23:14

RE: Možná zcela vykonstruovaná kauza

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 269686

První možnost mne taky napadla. Jinak otázky neklade Macek ale nějaký jeho čtenář který je mu poslal mailem a Macek mu to zveřejnil na svém webu.

269690

26.5.2012 2:00

No nevim

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Balkony byvaji v panelacich i na chodbach, takze k zadnemu sousedovi spadnout nemusel. Poranena ledvina nemusela v prvotnim soku zabranit tomu, aby se odbelhal jinam. Kamarad, ktereho vymasteny holy lebky zmlatili zeleznyma tycema a zkopali ho, ze se bolesti pochcal, i s natrzenou slezinou dorazil na kilometr vzdalenou policii, kde mu okamzite zavolali sanitku. Kvuli strachu z rodicu pachaji deti i sebevrazdu, lez je proti tomu nic. A komu to prospelo? Ja myslim, ze v podstate nikomu. Cigani z Breclavi se stali stredem pozornosti, vec o kterou urcite nestali. Pomatenci z DS a spol., co se sjeli protestovat, jsou ted za blbce. A o tom klukovi nemuze byt uz vubec rec...

269703

26.5.2012 8:46

RE: No nevim

l.leimas 90.?.?.?

Reakce na 269703

"..... z Breclavi se stali stredem pozornosti, vec o kterou urcite nestali. "[chechtot]
No určitě nestáli a nestojí, dost na tom, že dojíždějící z Břeclavi začali na otázky co se to u vás děje, mluvit na pracovištích o tom, že i náhodná procházka do některých míst v určitou dobu znamená vyslechnout si na svou adresu multikulturně obohacenou češtinu a riskovat minálně pár modřina, nebo přeražený nos. I následné zjištění, že číslo 158 nepřijede ani chránit, ani pomáhat pak člověka kulturně obhatí, nebo vzpoměli na akci bývalého starosty, když v rámci povznesení minority nařídil přijmout jednoho do řad městské politicie, to byla nakonec ostuda i noviny o ní psaly [chechtot] [chechtot]
A že závěr vyšetřování je pro mnohé darem z nebes, to je také pravda. Závěr vyšetřování už nemohl "dopadnout lépe"

269706

26.5.2012 8:57

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269703

Z náctiletého kluka dostane vyšetřovatel beze svědků „přiznání“ jaké si jen přeje neb po vyšetřovateli žádá jeho nadřízený a v tom vidím zakopaného psa. Možné je jistě všechno, ale bolest poraněné ledviny je extrémní a není tedy pravděpodobné, že by zrovna daleko chodil. Mohl asi uklouznout na slupce od banánu [chechtot]

269708

26.5.2012 11:15

RE: No nevim

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 269708

V tom pripade muzete zpochybnit absolutne jakekoliv vysetrovani, ve kterem neni dostatek dukazu a stavi jen na neci vypovedi.
Zajimave je, ze nikoho nenapadlo, ze ten kluk otocil, protoze skutecne prodaval marihuanu. Mohlo by to totiz dopadnout tak, ze by utocici cigan vyvazl s podminkou a on by za distribuci drog sel sedet natvrdo...

269709

26.5.2012 13:47

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269709

Mám blízko k relativně dobře informovanému zdroji a sám jsem zvědav, co z něj dnes dostanu. Vaše chladná hlava v záplavě výrobny zvědavých kravin mi dává naději, že by blbost jednou taky nemusela zvítězit. [mrknutí jedním okem]

269716

27.5.2012 0:38

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269709

>V tom pripade muzete zpochybnit absolutne jakekoliv vysetrovani

Ne zas tak snadno jakékoli, ale vyšetřování v principu dítěte beze svědků a advokáta mohu a pravděpodobnost je na mé straně.

>nikoho nenapadlo, ze ten kluk otocil, protoze skutecne prodaval marihuanu

V tom je právě ta pochybnost o poslední výpovědi neb opět je celkem dobře možné, že prodával marihuanu a oproti tomu nepravděpodobné, že se mladý kluk zmrzačí sám v paneláku a bude to zatloukat. Ta marihuana dává motiv. Ovšem nic netvrdím s naprostou jistotou, jen čemu vše nasvědčuje. Ono je možné, že se do člověka strefí kulovej blesk, ale je to krajně nepravděpodobné! [chechtot]

269756

30.5.2012 0:27

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269756

A vy máte nějakou přesnou definici "mladýho kluka", že takto dokážete předvídat model jeho chování? Co je nepravděpodobného na tom, že se někdo sám v podnapilosti zmrzačí a bude to zatloukat? Asi by bylo nutné se s tím hochem blízce seznámit a vytvořit si na něj hodnověrný názor, pak by se dalo fundovaněji předvídat, co v tomto případě je a co není pravděpodobné. Erik Sedláček sem postoval odkazy, a závěr druhého z nich vám zde odcituji: "Já ovšem budu spíš věřit 15letému klukovi než policii a státu, kteří nám lžou denno denně..." Člověk, co tohle napsal, už to má v kebuli jednou provždy vyřešené, událost, která se opakovala po 99 se zaručeně zopakuje i po 100. To je pro mě křišťálová ukázka neschopnosti myslet; eventuelně znovu začít myslet. Víte, když Vám při kontaktu s určitou událostí automaticky naskakují stejné konotace, a vy je nedokážete potlačit, jste na tom lautr stejně, jako výhradní konzumenti zpravodajství novy, jen s převráceným obsahem.

269962

30.5.2012 0:55

RE: No nevim

steve 174.?.?.?

Reakce na 269962

,, jestli-ze mi cigani 100x ukradou kralika, nebudu si hrat na "nove-mysliciho", protoze ten 101. - ho ukrade take ..
---
Vase -.... To je pro mě křišťálová ukázka neschopnosti myslet ...
--
.. pro me to je naopak schopnost mysleni velice dobreho. I za predpokladu, ze ten kluk lze ! A zadne konotace mi automaticky nenaskakuji .. [chechtot]
---
.. automatickymi konotacemi je infikovan nas vendo-system ...

269963

30.5.2012 1:37

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269963

>,, jestli-ze mi cigani 100x ukradou kralika, nebudu si hrat na "nove-mysliciho", protoze ten 101. - ho ukrade take ..
NE
>.. pro me to je naopak schopnost mysleni velice dobreho. I za predpokladu, ze ten kluk lze
NE
>.. automatickymi konotacemi je infikovan nas vendo-system ...
ANO

269964

30.5.2012 9:47

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269962

Pan 88 by si měl ujasnit pojmy co je pravděpodobné oproti tomu co je možné. Pro příklad, je možné, že vyhrajete v loterii, je možné, že do Vás uhodí kulovej blesk a tak podobně. Oproti tomu co se stane v každém druhém případě, to je pravděpodobné. Když Vám pane 88 cikáni 100x ukradnou králíka, tak když se Vám ztratí stoprvý králík asi si pomyslíte, že cikáni zas měli hlad, ač je teoreticky možné, že ho lapnul soused. Politici (všude na světě) opravdu lžou často, policie někdy neb má úkol něco vyřešit a zavděčit se přitom chlebodárcům. Většina patnáctiletých oproti tomu zas tak často nelžou a dokonce se ani neopíjí (alespoň tomu tak bylo za mého mládí). Nehledě k tomu, že s tou opilostí fantazírujete, to by jistě bylo zmíněno. Erik má zcela správnou logiku a co vše je rovněž teoreticky možné je Vaše přebujelá fantazie. Vaše konotace není ještě důkaz, ale myslící člověk nebude skákat pod vlak, ač to někteří přežijí.

269971

30.5.2012 12:51

RE: No nevim

Přihlížející čtenář 46.?.?.?

Reakce na 269971

>Erik má zcela správnou logiku
v čem jako... jak věřit a nemyslet?
Že nemám důvěru v policii ještě automaticky neznamená, že trvale vyrábí lži (v tomto případě se to naopak zdá být krkolomná konstrukce). Myslíte, že bychom třeba v proruském režimu měli policii výrazně jinou, či by v ní dělali jiní lidé? [smích] Jste tu někdy až příliš průhlední a ne všichni čtenáři si tu automaticky hned musí plakat v diskuzích na rameni.
Opět tu, pane Sašo, chcete prezentovat to, čemu se má věřit, než raději to, co má nějaký stupeň pravděpodobnosti, čímž se tu předem odsuzujete k teoriím založených na demagogii a fantasmagorických vidinách, a to už se jaksi lišíte od té rádoby "druhé strany" pouze v tom, že jsou tu v oboru infikování informacemi meze posunuty do jiných sfér.
Přebujelá fantazie je rozhodně na straně fanklubu "Zvědavce", je mi líto.

269976

30.5.2012 19:46

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269976

>>Erik má zcela správnou logiku
>v čem jako... jak věřit a nemyslet?

V logickém postupu myšlení.

Pane „Přihlížející čtenáři“, podívejte se do naučného slovníku nebo Wikipedie na význam slova “pravděpodobnost” a „ možné/nemožné“ nebo někoho požádejte, aby Vám to vysvětlil. Zvědavec již vůbec ne, ale ani čtenáři Vás nenutí, čemu máte nebo nemáte věřit. Zkuste však s Vaší logikou jednat v běžném životě.

269991

30.5.2012 21:28

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 269991

Zbytečné emoce. Celá kauza je hodně podezřelá, ale informací strašně málo. Mnozí však uvařili kompletní menu, takřka z čisté vody. Jsou zcela pochopitelná stanoviska stavící na zkušenosti a pravděpodobnosti, a stanoviska s nimi nutně v naprostém rozporu nepřijímající nic bez ověřených podkladů.
Může to být celé dokonce jen ověření schopnosti praktické manipulace veřejného mínění.

269996

31.5.2012 12:34

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269971

>Nehledě k tomu, že s tou opilostí fantazírujete, to by jistě bylo zmíněno
Já jsem uvedl zdroj přímo z policejních kruhů, nenesu zodpovědnost za to, co bylo a nebylo zmíněno v médiích; můžete a nemusíte mi pochopitelně věřit
>Erik má zcela správnou logiku a co vše je rovněž teoreticky možné je Vaše přebujelá fantazie.
To je k neuvěření, že obviňujete mě z přebujelé fantazie, když vy tady šermujete těmito "důkazy":
- patnáctiletí až tak často nelžou a neopíjí se (což nepopírám, ale důkazně 0,0nic)
- detektor lži nic neznamená
- policie někdy lže
- mladí hoši jsou z gumy
- je nepravděpodobné, aby se člověk s poškozenou ledvinou a játry někam doplazil
- vyšetřování beze svědků a právníka
Nestává se mi často, abych se náhodou dostal tak blízko k informovanému zdroji, a přiznám se, že jsem zklamán, jak jednoduché je nechat se opít obvyklým spikleneckým rohlíkem. Kromě Pavla Čerta Němce zde už vlastně nikdo nepochybuje o tom, že tu máme další konspiračku. Pochopitelně nemohu zcela vyloučit, že věc se měla ještě jinak, ale postavit to na výše uvedených důkazech, jsou právě tím projevem přebujelé fantazie, kterou přisuzujete mé osobě.

270030

31.5.2012 20:37

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270030

Vážený pane 88, nikdo z nás citovaných se s Vámi nepře o tom, jaká možná byla skutečnost. Celá diskuse je o logice myšlení a pravděpodobnosti. Ano, můžete vyhrát v loterii a žralok může spolknout českou učitelku. Ze zveřejněných zpráv zní povídka o patnáctiletém chlapci podobně a je kontraverzní neb mohl být zájem ji tak presentovat (a to je další důvod k pochybnosti). Nic míň a nic víc. Vy se cítíte dotčen neb „víte z jistých zdrojů“ – no to je Vaše přesvědčení. Policii a médiím by mělo záležet na tom, aby věc objasnila a neztrácela na již tak nízké důvěře. Jsme stále u jednoho tvrzení oproti druhému a Vy jste ve výhodě neb nikdo s určitostí netvrdí, že Vaše verze je zcela nemožná. Zbytečně se rozčilujete, my nemůžeme ověřit Váš „informovaný zdroj“ – stále je to jedna šeptanda oproti druhé šeptandě. Hovoříte z pozice víry a důvěry, ovšem soudný a logický člověk bude stále pochybovat, o té sežrané české učitelce žralokem se to zdá pravděpodobnější – tam je k nesmyslu menší důvod. Obě historky se mohou stát a historicky snad staly.

Přečtěte si zcela nesouvisející jak Rothschildové kupovali Suezský průplav, příjdete na jiné myšlenky a je to z ověřitelného zdroje.

270046

31.5.2012 22:16

RE: No nevim

Podiven 213.?.?.?

Reakce na 270046

Netuším, jak bych si mohl ověřit přesnost informací u Reuters, ale Vaše interpretace se zdá být nepřesná, možná by bylo přesnější říci, "podíleli se na investici při nákupu podílů Britské vlády v Compagnie universelle du canal maritime de Suez".
Jinak ze zprávy vyplývá něco v tom smyslu, že investiční společnost RIT (kde drží Rothschildové asi 20%) odkupuje něco, o co Société Générale už nejeví zájem, v čemž jsou i podíly na společnosti hospodařící s majetkem Rockefellerů, což by pro ně znamenalo konečně i nějaký vliv v USA. V podstatě se to dá interpretovat jako "Rothschildové a Rockefellerové se spojují". To nepochybně s jistým přihlédnutím k 19.st přidá na určité atraktivitě článku. Hm.

270053

31.5.2012 23:35

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270053

Dostáváme se daleko od původního tématu. V citovaném článku , Novinky v úvodu píší „Firma RIT Capital Partners, která patří Rothschildům”. V závěru jdou do historie 19. století, kdy Rothschild pomáhal financovat válku proti Napoleonovi. Taktně mlčí o posledních válkách, ale sdělují nám, že chytrý Rothschild, půjčil britským daňovým poplatníkům na koupi Suezského průplavu, což byla brilantní myšlenka oproti nákupu nemovitého průplavu. To je takový „malý úvěr na míru“, drobná investice, kde daňoví poplatníci splácí Suezský průplav, aby ho zaplatili 3x a do samotného splacení stejně vlastníte Suez. Co stálo včera koupených 37 procent jedné firmy od Rockefellerů nestojí ani za zmínku, „Cena“ (skromně) „ nebyla zveřejněna.”

Hm, chudáci Rothschildové a Rockefellerové, stejně jako další banky ve světě se musí se zbavovat majetku, aby posílily svůj kapitál. Neuronil byste slzu? [chechtot]

270059

31.5.2012 21:32

RE: No nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 270030

Mam dojem ze jste spis lhar, nez dobre infirmovany. Co klucinova pater ? Ja osobne zazil pad z vysky . Ledviny slouzily dal, ale pater ta je bolava. A doktori zase nejsou taci blbci. Jo take z osobni zkusenosti preferuji pad , pred nocnim setkanim s pocetnejsi romskou skupinou.

270050

26.5.2012 7:23

Ultrapravicůůůjme - sraz v MUDr. Mackově vytunelovaném Knižním velkoobchodě

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý, kdo má ponětí o lidské anatomii a dynamických účincích pádu s výšky (sebehůře dostudovaní MUDři, architekti, horolezci, náružitelé úpólových sportů - i prostí oVčané dosud s mozkem mezi ušima) vědí, že

pád s výšky P_O_U_H_O_P_O_U_H_É_H_O > 1,0 - 1,5 metru může právě stran D_Y_N_A_M_I_C_K_Ý_C_H účinků způsobit zranění neslučitelná se životem.

Jen zubní básník MUDr. Macek, proslulý pravicujícně vytunelovaným Knižním Velkoobchodem, básní o opaku.

Proč by potom horolezci, ale i výškoví pracovníci používali/museli používat Shock Absorbery

Vložený obrázek

- vždyť by jim podle MUDr. Macka měli stačit šnůry od prádla či tažná lana z auta?!

Břeclavská kauza přinesla stín nad zahnědlé ultra-pravicující dozinkávající Pepíky i nyní rozhořčené lídlující Mařen/ky co za zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu.

269705

28.5.2012 20:38

RE: Ultrapravicůůůjme - sraz v MUDr. Mackově vytunelovaném Knižním velkoobchodě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 269705

Ukázkové! Nemám co říci, tak to svedu na bolševika a vše okolo.

Vy jste demagog. [bliji]

269870

26.5.2012 13:11

Celá záležitost výborně dokládá dvojí metr "liberal corrupted media"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Nejlépe to ilustruje počínání pipky přinášející přehled tisku na ČT 24, která se několik sekund po obvyklé haldě titulků rathiády (drobné své přehmaty média "pochopitelně" nedementovala) přepólovala a začala bědovat ohledně břeclavské kauzy, jaké je to hrozné, že se v mediálních titulcích objeví cosi ošklivého o Romácích, lidé se toho chytnou a nastává hysterie a že by se s tím mělo "něco" udělat.
Přitom okázalé potlačování etnických kriminálních statistik umožňuje takovým výtečníkům, jakým je třeba romácký cenzor lžidnesu Banga, prohlašovat v TV, kdo ví jak to vlastně je (počet Romáků v kriminálech se přitom odhaduje mezi třetinou a polovinou při jejich oficiálně zanedbatelném množství v populaci).
Je rovněž zajímavé sledovat, zda se omluví zejména MF Heute za svůj článek podpořený "třemi spolehlivými policejními zdroji" o údajném reklamačním sporu Romáka s patnáctiletým dealerem drog ...

269714

26.5.2012 22:43

Je to fakt zajimava kauza.

Satanist 50.?.?.?

Neco me tu nehraje....., spis to vypada , ze po propusteni ze spitalu toho kluka zmlacenyho tema ciganama z nemocnice pri vyslechu na policejni stanici perndrekem znovu zmlatili aby ho donutili zmenit vejpoved protoze cigani jsou erarem i europskou unii chraneni. [naštvaný]

269748

27.5.2012 11:51

RE: Je to fakt zajimava kauza.

Teonanacatl paveldvr (zavináč) gmail (tečka) com 78.?.?.?

Reakce na 269748

Pochybuji, že by se k tomu nějaký policajt propůjčil. Policie má na cigoše stejný názor, jako rozumná většina.

269769

27.5.2012 23:02

RE: Je to fakt zajimava kauza.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 269769

A ja zas pane Rozumny pochybuju ze by se k tomu nejaky policajt nepropujcil! Policie v ceskym krateru se dnes a denne propujcuje k daleko horsim svinstvum uz vod nepameti a co ja se pamatuju tak treba jen ve Varnsdorfu, v Bydzove a i jinde kdyz nasrany lidi ktere parazitni a zlodejskej erar vokrada kde se da pravem kvuli cigansky kriminalite vylezli do ulic aby se branili nasili ciganu a nebyli erarem diskriminovany tak policie misto aby se pridala k protestu tak za zvlastni vodmenu, - samozrejme ze z krvavejch mozolu poplatniku dani branila cigany a mlatila protestujici.

269803

27.5.2012 12:45

Macek to je důvěryhodný zdroj?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

no promiňte... jinak, samozřejmě kluk není grázl, aspoň nic takového nevyplynulo, je to prostě blbec, který zalhal a pak bylo a to si jistě všichni dovedeme představit, čím dál tím těžší se přiznat, maminka taky není z nejchytřejších, protože i kdyby byl býval její syn napaden tak, jak to nejprve uváděl, nemusela se hned navézt do celé komunity, protože mezi Romy jsou i velmi slušní a vlídní lidé tak, jak všude, policie pracovala prima a dík, pak Blahák vystoupil velmi přesvědčivě

269772

28.5.2012 1:10

RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 269772

Me by zajimalo jak chcete dokazat ze ten chlapec lhal ..... vzdyt nikdo z nas nezna detaily ktery poldove v ceskym krateru nechtej z nakejch duvodu vubec zverejnit! Nakonec plachteni toho kluka ze 7myho patra s mezipristanim na balkone taky zadnej verohodnej svedek nevidel a ani nedosvedcil a to vynechavam fakt, ze kluk po dopadu na travu, beton nebo dlazdice z 20 metrovy vejsky pokud by ten pad prezil by byl rozflakanej trochu jinak! A taky by me zajimalo proc si ty slusne a vlidne cigany nenastehujete k sobe do baraku? Fakt bych byl zvedavej jak by jste pak psal vo praci cesky policie. [chechtot]

269817

30.5.2012 8:51

RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269817

no, šlo by to dokázat třeba tím, že by se ke lži přiznal? nebo tím, že jeho kamarádi, kteří byli při tom pravdu potvrdili? Nebo tím, že by se soudní znalec vyjádřil k mechanismu vzniku zranění? Co myslíte. Jo, jinak jsme léta žili v domě, kde takoví Cikáni, slušní bydleli, takže to má zažito, potíže ale byli s netolerantní blbkou tamtéž

269969

1.6.2012 1:27

RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 269969

Historicky je dokazany, ze uplne nevinni a z tezkejch zlocinu obzalovani lidi natlakem i mucenim byli prinuceny se doznavat k cinum s kterejma nikdy nemeli vubec nic spolecnyho. Tady se kazdy kdo chce muze podivat jak se to fabrikuje aby se pro public z obzalovanych udelali masovy vrazi! Je to dlouhy a zajimavy tak ze se nikdo nudit nebude! http://www.youtube.com/watch?v=bzBpcuE8mpc

270074

1.6.2012 20:32

RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 270074

no ale to k téhle kaze nesedí, že ne, kluk lhal, přiznal se, matka zblbla a vyvolala hysterii, které se chopili ti praví, kluk se toho lekl ( a kdo by se nelekl), přiznal se, on i matka se omluvili, ale je těžko říci, zda to stačí, jiní lidé v té hysterii ze strachu uteklo k příbuzným, jiné děti se bály, že budou napadeny....takže místo pro pochyby tu prostě není

270121

4.6.2012 1:09

RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270121

Zdani klame .......,- furt jste tu zkratka a dobre nedokazal ze na chlapce policajti nedelali natlak, nevyhrozovali mu, nebili ho atd ...... Takovy dite kdyz mu date cuchnout k vobusku se strachy posere a kdyz budete chtit tak se prizna ke kazdy fantasmagorii kterou mu vsugeruje vysetrovatel! Vy jste tam kdyz kluka vyslejchali nebyl a jeho matinka nebo pan otec jak jsem si uz stacil zjistit taky ne. Nebyl u vyslechu toho chlapce ani pravnik , psycholog nebo jinej expert kterej by potvrdil ze vyslech chlapce probihal naprosto legalne! Fakt by vobcany v ceskym krateru melo zajimat jak toho zmlacenyho chlapce na policejni stanici donutili aby sva slova vo tom napadeni ciganama vodvolal!

270228

27.5.2012 21:00

Ale on prece nespadl z balkonu na balkon!

Martin Tomeš 90.?.?.?

Puvodne jsem si to nekde precetl i ja. A i ja mel pochybnosti, jak se dostal z balkonu v 7 patre. Pokud by spadl z balkonu, byly by otazky pana Macka relevantni. Ale on se nepredvadel na zabradli balkonu nybrz na zabradli schodiste UVNITR panelaku. V tom pripade je jeho verze jiz celkem realna.

269794

27.5.2012 23:04

Verzi policie bych věřil

KarelX 204.?.?.?

Počátek případu - mladík po údajném napadení volá matce, nevolá záchranku, policii - velmi podivné vzhledem k bolestem.

Policie má k dispozici silné nástroje - například vyžádání lokalizačních údajů mobilů z daného dne (a ve městě jsou velmi přesné). Takže jí jasně vypadne, že mladík byl ve škole, pak v nějakém paneláku, pak se objevil na daném místě a následuje hovor matce - ale ty tři mobily, co se kolem něj motaly, byly s ním i v tom paneláku...
No a pak klasická policejní rutina, prověření daných čísel, nasazení odposlechů na kluka (který mluví s kamarády trochu jinak než tvrdí), vytvoření jeho profilu...
Bohužel, policie zveřejnila pouze zábradlí bez bližšího upřesnění, dům také nechtěla specifikovat s ohledem na ty tři dívky, které by tak odhalila, což jak uznáte, pokud jim není patnáct, je to ohrožení dětí...

Kdo má rád konspirační teorie, tak tady jsou
- jeho matka je nebezpečná, protože dokázala zorganizovat lidi (ale jak vidíme, ve Varnsdorfu byly pochody větší a zvládlo se to také, za Patrika z Krupky ani žádný pochod nebyl - nikdo se za něj veřejně nepostavil - také díky mediálnímu embargu).
- druhá konspiračka - kšeft za ledvinu - ty to vezmeš na sebe, my Tě za to dáme do transplantačního programu, jinak si v něm neškrtneš (ale s jednou ledvinou žije spousta lidí od narození velká většina to až do smrti nezjistí - cca 1 člověk na 700 narozených, s transplantovanou ledvinou ho paradoxně čeká více omezení, např. léky na potlačení imunity)

269804

28.5.2012 16:53

Veškeré

liliepnouci 195.?.?.?

oficiální struktury mohou manipulovat s veřejností a lhát dle libosti. Pravda se pak těžko hledá. Věřit slepě kapitálu, který si ke své ochraně tyto struktury vybudoval, je velmi naivní. Jen si vzpomeňte: "To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!" Lidé, pomíjející ve své domnělé velikosti jakékoli duchovní zdroje, jsou snadnou kořistí...

269858

28.5.2012 19:56

celé to dost smrdí

esw 109.?.?.?

když toho kluka vyšetřili ve špitálu, museli stanovit příčinu toho úrazu, domnívám se, že útok opakovanýmí kopanci má jiný následek než pád ze 4 metru na zábradlí, nikde ani slovo o tom původním lékařském nálezu, pravděpodobně ten kluk i s maminkou brzy odjede na Ukrajinu

269868

4.6.2012 11:47

Ticho po pěšině...

leo69 89.?.?.?

Myslím si, že je o celé věci velmi vypovídající to, jak je najednou ticho po pěšině. Po zveřejnění policejní zprávy, že si chlapec vše vymyslel a věc se má jinak (po už jednom pokusu, kdy se nepovedla chlapcova dehonestace coby dealera marihuany), se na chvíli zvedali cikánské vášně a dotyční, "nespravedlivě nařčení a majoritou utiskovaní" mručeli, že se budou soudit za křivá obvinění apod. Nejednou je ale ticho a klid.

Domnívám se totiž, že teď probíhá, za pozadím celé věci, mazání kapes různých tzv. romských iniciativ a místních vajdů, akceptovatelnými finančními částkami z "veřejných" rozpočtů, aby zklidnili situaci a dále celou věc nehrotili. Chlapec byl donucen změnit výpověď a na oplátku dostala jeho rodina např. trvalý pobyt?, matka jistotu pracovníha místa na dobu neurčitou?, atp?.

Už i to, jak ztichly TV sračkomety, za "normálních" okolností rozpatlávajících různá hovna stále dokola a do omrzení, něčemu napovídá.

Takže: to, že vše najednou "rychle" utichlo, podle mne značí o "dohodě" všech stran...

m,[mrknutí jedním okem]

270237

Příspěvků: 59

25.05. 21:02 Rýpal  Já mám také otázečky
02.06. 17:07 ikke  RE: Já mám také otázečky
25.05. 21:24 Kevin  Pokud
25.05. 23:23  RE: Pokud
26.05. 11:52  RE: Pokud
26.05. 19:39 Kevin  RE: Pokud
27.05. 11:01 mtk  RE: Pokud
27.05. 20:12 Saša  RE: Pokud
27.05. 21:18 mtk  RE: Pokud
01.06. 18:11  RE: Pokud
27.05. 20:40 vladuna  RE: Pokud
27.05. 21:43 mtk  RE: Pokud
27.05. 22:38 vladuna  RE: Pokud
28.05. 00:06  RE: Pokud
28.05. 00:12 Saša  RE: Pokud
28.05. 01:04 petesv  RE: Pokud
28.05. 01:23 Satanist  RE: Pokud
28.05. 00:06 Saša  RE: Pokud
28.05. 00:46  RE: Pokud
25.05. 22:30 Andrew Siddur  Možná zcela vykonstruovaná kauza
25.05. 22:52 Andrew Siddur  Za deset let
25.05. 23:14 Dale Coper  RE: Možná zcela vykonstruovaná kauza
26.05. 02:00 Pavel -Čert- Němec  No nevim
26.05. 08:46 l.leimas  RE: No nevim
26.05. 08:57 Saša  RE: No nevim
26.05. 11:15 Pavel -Čert- Němec  RE: No nevim
26.05. 13:47  RE: No nevim
27.05. 00:38 Saša  RE: No nevim
30.05. 00:27  RE: No nevim
30.05. 00:55 steve  RE: No nevim
30.05. 01:37  RE: No nevim
30.05. 09:47 Saša  RE: No nevim
30.05. 12:51 Přihlížející čtenář  RE: No nevim
30.05. 19:46 Saša  RE: No nevim
30.05. 21:28  RE: No nevim
31.05. 12:34  RE: No nevim
31.05. 20:37 Saša  RE: No nevim
31.05. 22:16 Podiven  RE: No nevim
31.05. 23:35 Saša  RE: No nevim
31.05. 21:32  RE: No nevim
26.05. 07:23 MoUdrostrak  Ultrapravicůůůjme - sraz v MUDr. Mackově vytunelovaném Knižním velkoobchodě
28.05. 20:38  RE: Ultrapravicůůůjme - sraz v MUDr. Mackově vytunelovaném Knižním velkoobchodě
26.05. 13:11  Celá záležitost výborně dokládá dvojí metr "liberal corrupted media"
26.05. 22:43 Satanist  Je to fakt zajimava kauza.
27.05. 11:51 Teonanacatl  RE: Je to fakt zajimava kauza.
27.05. 23:02 Satanist  RE: Je to fakt zajimava kauza.
27.05. 12:45  Macek to je důvěryhodný zdroj?
28.05. 01:10 Satanist  RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?
30.05. 08:51  RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?
01.06. 01:27 Satanist  RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?
01.06. 20:32  RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?
04.06. 01:09 Satanist  RE: Macek to je důvěryhodný zdroj?
27.05. 21:00 Martin Tomeš  Ale on prece nespadl z balkonu na balkon!
27.05. 23:04 KarelX  Verzi policie bych věřil
28.05. 16:53 liliepnouci  Veškeré
28.05. 19:56 esw  celé to dost smrdí
29.05. 08:31 Erik Sedláček  Kdo jim věří, ať tam běží
31.05. 10:22 esw  pan Sedláček to shrnul:
04.06. 11:47 leo69  Ticho po pěšině...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 102 čtenářů částkou 16 740 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,24 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,17 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 955,65 Kč
1 unce stříbra
555,29 Kč
Bitcoin
712 996,88 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 388