Diskuze k článku

Occupy vlastní mozek II.

Příspěvků 35

13.4.2012 6:01

Protokoly Sionských Mudrců.

Marta 89.?.?.?

Je to záměr a příprava na Světovou vládu zločinců BILDERBERG group.Přesný návod jak zničit národy,rodiny,křesťanství a morálku je v zakázané knize " PROTOKOLY sionských zločinců /mudrců/". V současné době už všechno probíhá přesně podle tohoto návodu !!! Zločinec David ROCKEFELLER prohlásil:"Všechno co potřebujeme je velká krize a všechny národy přijmou naši světovou vládu." Evropská Unie provádí rozkazy zločinců BILDERBERG group.Lisabonská smlouva byla podraz na všechny evropské národy.

266852

13.4.2012 9:27

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Staněk 90.?.?.?

Reakce na 266852

Jako vše to nevyjde. Nefunguje to na nefeministické islamisty a ty je v závěru podřežou, jako bolševici věčně ožralou a zahálčivou ruskou šlechtu a ustaví světový kalifát.To mají islámci také v plánu a nepotřebují ani protokoly. Pokud se nestrane něco nepředvídatelného, jako již mnohokrát.Já věřím na to třetí!

266858

13.4.2012 15:49

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Lobogo 78.?.?.?

Reakce na 266858

Protokoly jsou brutální. a zároven geniální.

průsvitní mravenci ovládají bílé, bílí nají kontrolu nad ostatníma,
žlutých je strašně moc i černých mravencu je hodně a všem se točí život kolem nesmyslu který vymysleli a kontrolují jej průsvitní mravenci.

"Není důležité jestli Protokoly jsou nebo nejsou padělek, důležité je, že se jejich program naplňuje"
Henry Ford 1924

266878

15.4.2012 18:04

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 266858

Já si myslím, že islamizace by byla dobrá. Křesťanství už vyměklo a s posedlými ženštinami si neví rady. Ženská má být zabalená v hadru a né se někde producírovat, rouhat se, smilnit a jinak hřešit a protivit se Bohu i svému pánu.
Nedokážu si to vysvětlit. Jak jen se mohlo křesťanstvo nechat takhle rozložit? Tak pěkně to rozjeli, Bilderberg založili, Unii založili, Lisabonskou smlouvu prosadili, nejvíce věřících mají, nejvíce politických stran mají, církve snad ani daně neplatí a od států naopak desátky pobírají, nejvíce škol mají, největší zpravodajské službě velí, největší armádě velí, ďábelské plány mají dokonce zaprotokolovány pod nosem... a teď tohle... mudrcové ze Siónu se svými ďábelskými svitky…
Myslím, že to nebude jen tak. Řekl bych, že v tom musí mít prsty bytosti ze sedmé dimenze. Sám nevím, proč mě ta periodika hypnotizují, televizí jsem doslova zdrogován, už ani na Holy Bibli nemám čas (Holy Korán je naštěstí kratší). Mnoho času trávím pročítáním časopisu Cosmopolitan a sledováním feministických diskuzí na netu... musím být na všechnu tu hrůzu náležitě připraven. [mrknutí jedním okem]

266979

16.4.2012 3:37

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 266858

Nemohu s Vami souhlasit. Je naprosto zretelne, ze se Zioniste snazi co nejvic a doposud uspesne vytvorit valku mezi Krestany a Islamem.Paklize se jim to podari bude to totalni katastrofa pro Islam a Krestanstvi Neni to nic noveho vzdycky tak podnecuji, budou se bit s Islamci do posledi kapky Krestanske krve.

267012

16.4.2012 11:19

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 267012

Není to jen reakce na příspěvek, je tam i něco obecnějšího.
Představte si, že je na světě několik miliard lidí, kteří věří v existenci boží bytosti, která se před dvěma tisíci lety narodila panně, kázala a kouzlila, prokurátor s armádou za zády ji nechal přibít na kříž na přání jakýchsi rozhádaných kněží nějakého neznámého náboženství, načež tato postava po nějaké době strávené v jeskyni ožila a vydala se na nebesa. A to není vše. Tuto existenci lze zaříkáním proměnit do podoby sušenky a sníst, lze takto rituálně pít i její krev. A je toho mnohem více, čemu lidi dokážou věřit. A to je problém, a proto je také historie křesťanství historií válek a násilí. Islám je jen širší záběr křesťanství.
Křesťanství je extrémně netolerantní náhled na svět. Proto je tak konfliktní nejen uvnitř, ale i navenek, a je tedy i expanzivní. Prostě zástupy věřících si nemohou pomoci, je to jako infekční nemoc a chová se to stejně jako epidemie. A islám je jen mladší mutace tohoto viru a nemá cenu se na to dívat jako na dvě různé věci, protože se to chová podobně s podobnými důsledky.
Řeknu vám proč. Těmto věřícím chybí pocit zodpovědnosti za své jednání. Jejich zodpovědnost je korumpována představou vůle všemohoucího. Podřizují se nezpochybnitelné trvalé autoritě, která žije uchycena v jejich vědomí, stále jen někoho a něco následují, a takto jsou snadno manipulovatelní. To oko nad vrcholkem pyramidy je odtrženo proto, že je nezpochybnitelnou autoritou pro ty, co v nadřízenou všemohoucí entitu věří. Je prostě oddělené, nelze ho poznat, nelze ho zkoumat - obojí by mohlo vést k pochybám. Je to ryze křesťanské.
Protokoly jsou pravdivé jen potud, pokud tomu věříte. Obvykle tomu věří křesťané (a jim podobní), mají k tomu totiž všechny dispozice. Ostatně oni věří, že jejich bůh je židovský král, tak na co si stěžují, protokoly jsou přece jejich vírou! Už cítíte ten paradox? Stěžovat si na to, co je mojí vírou, tak to je typicky křesťanská schizofrenie.

267027

16.4.2012 11:20

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 267012

pokr.
Pokud se oprostíte od víry, že směřujete do nějakého židovského království, zjistíte, že protokoly jsou úplně něčím jiným, než se vám dosud zdálo. Přestaňte v ně věřit a začněte je zkoumat! Třeba zjistíte, že je na nich něco divného. Vůbec to neodpovídá nějaké tradiční židovské víře, nebo židovskému způsobu myšlení. Židi, jakožto věčná rozptýlená menšina, se vždy snažili systémově přizpůsobit. To nejsou žádní systémoví architekti, ale právě naopak. Jejich historickou ambicí je přežít, a také nikdy nebyli (a ani nemohli) být v pozici, aby mohli něco diktovat. Ostatně sionismus je tak mladý konstrukt, že je celkem snadné odhalit historizující fabulace. Ony ty protokoly dokonce místy připomínají hořkou satiru. A pokud se seznámíte s některými klasiky filosofie a literatury, tak zjistíte, odkud vítr fouká. Předlohou protokolů je právě kritika křesťanského způsobu myšlení a ambicí a zapadá přesně do kontextu doby (pol. 19.st.), kdy vrcholil více jak tisíciletý souboj sekulárního světa mezi církví a světskou mocí (armádou) , kdy obě strany používaly proti sobě veškeré prostředky.

Píšu to proto, že si lidé často pletou židy se sionisty a sionisty si představujou jako nějaké rabíny smolící "protokoly" někde v podzemní kryptě. Protokoly vznikly z beletrie, která byla reakcí na různá starší pojednání, pak byly použity v rámci kampaně (něco jako psyop) a nakonec se z jejich finální podoby stal čirý mýtus.
Pokud má někdo pocit, že fungují, pak je to proto, že lidé mají tendenci se chovat jako stádo, což platilo dávno, nedavno, nyní, a ještě nějakou dobu určitě bude. [smích]

267028

18.4.2012 13:41

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 267028

To nejsou žádní systémoví architekti, ale právě naopak.
Zkuste knihu Ester ze Stareho Zakona. Nebo Flavia Josepha a jeho historii o tom jak se dostal Vespasianus na rimsky trun. Prectete si neco z renezancnich dejin Benatek, vlastne kazde vyznamnejsi renezancni kralovstvi melo sveho dvorniho ... financnika. A o jistem baronskem rodu s cervenym erbem se tady toho napsalo spousty.

267196

18.4.2012 15:00

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 267196

A?
I když toho bylo napsáno opravdu hodně, vy jste byl tak stručný, že se pokusím hádat.
Vy myslíte asi renesančního dvorního žida, „kupce z Benátek“. No to má svůj původ habsburských dvorních židů, kteří je vzali ve Španělsku pod ochranu. Potřebovali, aby jim spravoval pokladnu a daně někdo jiný, než katolík. Víte proč? Papežští finančníci zadlužili celou Evropu tak, že ji přivedli na počátek náboženského rozkolu. Víte, jak to dopadlo… nebo ne?
Vy myslíte dějiny toho pokorného římského služebníka Jozefuse, co byl za svou oddanost říši ponechán naživu?
A co má být v Ester?
Těmi barony myslíte dvorní židy říšských kurfiřtů, co si je pak sebou vzali i do Londýna, když získali tamní korunu?
Potřeboval bych to trochu specifikovat, co vlastně máte na mysli.
Něco málo konkrétního.

267199

18.4.2012 22:40

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

mkadlec 85.?.?.?

Reakce na 267199

Presne tak. Za kazdym vyznamnejsim trunem v evrope stala nejaka ta stedra, moudra osoba...
Toho Flavia Josepha bych si musel znovu precist, uz je to docela drahne let, co jsem to cet naposledy.
Knihu Ester jste necet? Tak to si dejte, to se vam bude libit.

A ze jsem strucny? Nerad bych byl narcen z tlachavosti. Mnou zmninovane skutecnosti jsou dostupne i v oficialni historii, kdyz trosku dokazete cist mezi radky.

267221

18.4.2012 23:32

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 267221

To je přeci logické, všude je nějaká pokladna, a ta má pokladníka. Pokladníka měli i pionýři a klidně můžeme tvrdit, že tato temná postava v pozadí financovala jejich veškeré temné akce a něco na tom bude. [mrknutí jedním okem]
Jinak ten habsburský pokus s židy skončil velmi rychlou zkázou židů právě ve Šp., navíc rozzlobili katolické struktury, které vyhnaly vše, co zavánělo „židovinou“ a celou kauzu ještě využili k sestrojení monstrózní propagandy, což funguje dodnes. Gramotné židy přesto využívaly některé protestantské separatistické rody právě kvůli nemožnosti úniku této skupiny pod římská křídla. Ale i to se ukázalo jako liché, Vatikán rychle infiltroval reformační proudy, a tím se stali třeba i Rothschildové pokladníky Říma.
I kdyby měl Jozefus možnost psát jak chtěl, většina toho, co je k mání, jsou mnohem pozdější přepisy právě latiníků. Starozákonní vyprávění jsou jen příběhy, kde navíc původním termínům jsou v překladech již přiřazeny daleko pozdější významy, skutečných dějin je v tom minimum.
Je fakt, že mezi řádky se dá vyčíst leccos, záleží na fantazii čitatelů a vykladačů.

267224

19.4.2012 12:13

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 267224

Mlzite statecne, jen co je pravda. To k cemu jsem se vyjadroval, bylo to, jestli pokladnika nebo ne, ale to jestli jsou nebo nejsou systemovi manipulatori. Vy jste je vylicil jako kamose ze sousedstvi, ale pokud vim, vzdycky zduraznovali svoji odlisnost, vyjimecnost, nerkuli primo nadrazenost.
Nemam zajem se s vami na tohle tema dal bavit.

267256

19.4.2012 13:41

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 267256

>ale pokud vim, vzdycky zduraznovali svoji odlisnost, vyjimecnost, nerkuli primo nadrazenost.
a vy to baštíte...
dobrou chuť... [mrknutí jedním okem]

267260

13.4.2012 9:30

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

achil51 sal51 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 266852

Jo tyhle Protokoly by si měl každý přečíst, ony nejsou zakázány, jsou pouze nedoporučovány, což je diplomaticky totéž. A skutečně žasnu jak to vychází a funguje. Ona velká krize, velký chaos v myslích lidí, zbývá jeden velký globální konflikt. Je jisté, že bude, je jenom otázkou kdy, kde a kdo. Ale mám pocit, že i to je již připraveno.

266859

13.4.2012 18:23

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

haban 178.?.?.?

Reakce na 266859

Jen když tu hru budeme hrát s nima.

Co zmůžou když
nebudeme číst "jejich" media
nebudeme si půjčovat "jejich" peníze
nebudeme vůbec používat "jejich" peníze
nebudeme kupovat "jejich" zboží
nebudeme využívat "jejich" služby
...

Gándí to dokázal.
Je to jen naše blbost.

266888

14.4.2012 13:16

Nepoužívať peniaze sa nedá

Normann 85.?.?.?

Reakce na 266888

Cez peniaze majú svoju moc a kým budú vládnuť bankám a banky štátom, sú všetci v hajzli.
Tento systém je bankokracia a skrachuje ako mnoho systémov predtým - teraz ale to bude globálny krach velkosti 7 miliárd - niečo také tu ešte nebolo a je dosť možné, že spoločnosť padne pár tisícrokov späť.
Konečne sa naplní Jahweho vôľa, do boha.

266928

14.4.2012 18:09

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 266859

To je připraveno od okamžiku, kdy vznikl stát Izrael. Jeho jediným smyslem bylo a je destabilizovat blízký východ, aby se tam mohla vyvolat další světová válka. Sionismus byl vytvořen jen za tímto účelem. Snad si nemyslíte, že bezbožným psychopatům jako jsou Rockefelleři někdy záleželo na jejich vlastních lidech? Ty lidské bytosti tam ve svaté zemi si to opět odskáčou, protože tahle zločinná "elita" to takhle naplánovala. Stejně tak byla v okamžiku, kdy končila 1. světová válka již připravena 2. světová válka vytvořením nestabilního hladujícího a v problémech se zmítajícího Německa (šílené válečné reparace atd.)+ vytvoření bolševického Ruska. A pamatujte, že i nad Rockefellery a Rothshieldy stojí ještě vyšší moc. Oni opatří jen do Rady 13ti.

266938

15.4.2012 11:00

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266938

Zdravím, taky marně pátrám po tom, co nebo koho zobrazuje to slavné "Oko Hora" na dolarové bankovce.. Myslíte, že to jsou tito??
http://pravdu.cz/encyklopedie-mimozemstanu/encyklo... Nebo pokud o tom víte něco bližšího, napište odkazy.. Díky. [cool]

266966

16.4.2012 12:02

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 266966

Tímto směrem se nezabývám i když vyloučit se nedá nic, ale zkuste přemýšlet. Existuje síla, která ze všeho nejvíce nenávidí Židy. Je mistrem v infiltraci a následném rozvratu. Je zvláštní, že nikomu není divné, že jsou bohatí Židé tak vystrčeni do popředí, aby si dříve nebo později na ně každý ukázal prstem a řekl: Za všechno můžou oni. Každopádně v pyramidě jsou minimálně ve stejném patře jako oni bohaté královské rodiny (Alžběta, Beatrix....), některé zdroje dávají Alžbětu nad ně, ale ještě je tam to oko.... A to je hlava onoho řádu, který se vždy tváří zbožně a laskavě, všichni světoví státníci absolvovali jejich univerzity. Oni stojí za vším. Okultní sekta, která patří do vnitřního kruhu největší organizace na světě. A je to tak šokující, že to většina lidí, když to slyší, považují za úplnou blbost. I u nás jsou reprezentováni některými jedinci jakým je například laskavý a moudrý otec Halík.

267031

16.4.2012 20:26

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 267031

Díky za odezvu. Je to zajímavé, protože cokoliv může být pravda a cokoliv může být desinformace.. K pyramidě dávám známý odkaz, podle toho jsou církve ale dost nízko.. Jinak někde jsem viděl odkaz na zajímavou přednášku, kde podle přednášejícího za vším stojí jezujité. Nemohu to najít, ale myslel jste je??
http://www.outsidermedia.cz/Fulford-Odstranovani-s...
[cool]

267060

19.4.2012 19:49

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 267060

Ten dokument, pokud se nepletu, je jako příloha v tomto článku http://zvedavec.org/komentare/2012/01/4788-superko... "Tajomstvá tajných spoločností", a je to o jezuitech.
Ten vypravěč tam lobuje za protestanty, to jsou věci. Jednomu z toho jde hlava kolem...

267269

19.4.2012 16:50

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 266966

Každá Pyramida má Základ a Vrchol.Čím mohutnější Základ, tím vyšší je Vrchol.Vrchol je od Základu časově odlišen jen Úrokem.Vezme se jim Úrok a Pyramida se zhroutí.

267263

16.4.2012 3:51

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 266859

Poprve jsem cetl Protokoly kdy mi bylo 16 let. Mel jsrm vzdy zajem o historii.Meli jsem sousedku profesorku historie a ta je zoodpovedna za moji znalost teto vedy. Dala mi cist Protokoly jak jsem napsal v 16 letech, mnohokrat jsme je probirali a diskutovali. Dnes mi je skoro 70 let a musim pani Rudysove od srdce dekovat za jeji cas ztraveny se mnou. Take musim priznat ze cokoliv je v Protokolech napsano je svatou pravdou a pokud se to zatim nestalo budou se snazit to uvest do praxe.Je na nas jim to zamezit

267013

14.4.2012 5:47

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

petesv 2.?.?.?

Reakce na 266852

Samozřejmě že to jede přesně podle Protokolů. Většina sdělovacích prostředků i Hollywood jsou přímo či zprostředkovaně vlastněna a řízená stejnou skupinou. Svým dětem ale zakazují se dívat na televizi. Pamatuji si na záplavu článku po 89, jak správně provádět orální sex a polykat sémě, jak je dobré a normální když manželka přivydělává prostitucí a jemu že to nevadí, je to přece byznys. Za koho pak ale mohu mít takovou choť? Lechtivé historky v pravé poledne na F1 a jinde prezentují nevěru jako normu. Jestli "modernímu" muži nevěra nevadí, pak jedině proto, že tu ženskou nemá rád. Chtěl bych vidět ty volající "hrdiny", kdyby se dozvěděli pravdu na tu "svou". Na rozdíl od muslimů populace je tak zblblá, že druhou stranu mince si ani neuvědomuje. Feminismus je ze stejné dílny, taky propagace homosexuality. Blbý Goj když obstará potřeby pro obživu nemá nejmenší možnost ovlivnit podstatně výchovu dětí, o to se postarají hysterické učitelky podle cinknutých "osnov", masmedia, dostupnost chlastu a drog a stejně oblbnuté vrstevníci. Normy chování jsou natolik pokřivené, že ženské nejde vysvětlit aby nebrala na sebe minisukni ani v muslimské zemi, dokud se nestane terčem vulgarismů. I potom já jsem "normální", oni ne. Proč má rajcovat každého kolemjdoucího, když před tím "svým" nechodí jinak než v ušmudlaných teplakách? Všechny pořady o módě, smetánce, a dlouhé televizní seriály jenom o propagaci promiskuity jako normy, kdo s kým si švihnul. Ukázkou abnormality je moderní pojetí humanismu. Potrestání pachatelů i hrdelních zločinů je výsměchem nad utrpěním obětí. Zrušení trestu smrti je fakticky pardon pro pachatele, žádné doživotí v naších podmínkách neexistuje. Reportáž z Ruska: odsouzený za znásilnění a vraždy za komančů, nestihli popravit, po 1990 došlo k přijetí nových zákonů, takže po 18 letech dobrého chování propuštěn pod dohled. Došlo k reformě milice na policii a snížení stavů, takže je bez dohledu, noví policajti ani nevědí že mají na něho dohlížet. Po zavedení moratoria na popravu, sedí v Rusku tisíce vrahů v celkem pohodlných celách, teroristé z Beslanu i odjinud, masové vrazi. Podle strážníků všichni se bojí o svůj život a doufají v politické změny a amnestii. Takže se těšte Goje, na nějakou tu "demokratickou" a "barevnou" revoluci, ještě vám ukážeme. Jak je psáno v Protokolech: Goj sám nakonec požádá o zavedení pořádku, uzná našeho Krále a Boha.

266911

13.4.2012 11:45

S feminismem na věčné časy

haban 178.?.?.?

Doporučuju knížku "Nahota feminismu". Byla ke stažení na Uložto.

Ty články píšou ženské, které mají nabourané "ženské" cítění, vnímání, prožívání, ... následkem hormonální antikoncepce.

Ženské, které už nemenstruují, ženské které díky promiskuitě mají neustálé gynekologické problémy, ženské které po prodělaných potratech už neodnosí děcko, ženské pro které je sex pouťovou atrakcí. Ženské které mluví o dětech jako o smradech, parchantech, ...

Taky se tomu dá říkat "přirozený výběr". Proč ničit lidský genofond geny ze slepic?

266868

13.4.2012 12:52

Cesta

Constantius 188.?.?.?

Je hrozně těžké mít a žít vlastní myšlenky a názory. Těžké je nečíst, co za čtení nestojí, nevidět, co za vidění nestojí, neprožívat co za prožívání nestojí. Na začátku musíš vědět co má a nebo může mít pro tebe nějaký význam. Taky se musíš smířit s postojem okolí, který tě zařadí mezi sektáře. Ale...

Věřím, že jen taková skupina lidí může skutečně něco změnit. Lidé kritické mysli.

266874

13.4.2012 16:45

Veľmi dobrý námet na premýšľanie

jak.mak 188.?.?.?

Malo by sa to vyučovať v školách ako povinný predmet.

266883

13.4.2012 19:45

vvv

XO12 89.?.?.?

Ahoj, no já z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pasáž o tom jak se baví ty pochybné ženštiny v kanceláři je pravdivá, protože v Praze jsem těmto dementnostem byl několikrát v práci svědkem, kdo nezažil by to možná nevěřil. Praha je prostě odpad. Zbytek republiky je na tom urřitě mnohem lépe.

266894

14.4.2012 21:16

RE: vvv

kílec 77.?.?.?

Reakce na 266894

Náhodou jsem se díval na seriál "ULICE" co chlap to dement,ožrala,
až na Peška, který je v kurzu. A kdo píše ten seriál? no ubohé, emancipované, cudinky dvě ženy

266950

13.4.2012 21:08

Demonstrace před Ministerstvem spravedlnosti ČR - STOP GENOCIDĚ !

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

K článku nutno dodat, že rozvodem to pro otce ještě zdaleka nekončí, ale naopak začíná. Otcové jsou potom vydáni napospas pošetilosti svých bývalek, které jsou médii opět precizně informovány o tom, jak z nich pomocí české justice a dalších navázaných parazitů vymačkat cokoliv, bez ohledu na jejich reálné možnosti. I když třetina vězňů ve věznicích ČR sedí za neplacení výživného, není znám žádný, kterému by to pomohlo k jejich úhradě..

Vzhledem k tomu, že tento jev se prakticky rovná sice skryté, ale jistě probíhající genocidě národa ( v časové periodě obměn generací ), nikým nedotovaná občanská sdružení pořádají:

demonstraci před Ministerstvem spravedlnosti ve středu 25.4.2012 v 15:00 hod.,

viz oznámení zde:
http://www.k213.cz/component/option,com_jevents/It...

Jistě jsou vítáni i diskutující. [smích]

266899

14.4.2012 20:32

my živíme ty protokoly

ppppp 178.?.?.?

protokoly jsou jenom naše prumerné zrcadlo. Kdo je napsal mel proste pozorovatelský talent a smysl pro statistiku.
Protokoly popisují pouze to, co se bude dít, až lidi pojedou z kopce. No a sranda je, že lidem se práve z nejakého duvodu chce z toho kopce vézt. Prumerne se nikdo nikam dostat nesnaží, hcce se pouze svézt po hlavách jiných, co se dá zkonzumovat, namnožit se, cosi si užít. Nemám moc rád ruzná jasnovidectví pres vodovodní trubku, nebo proroky co veští človeku cestu za svým nosem. Zhoršuje se organizace, nastupuje živelná honba za zbylými zdroji, jako prumer máme špatné svedomí, protože kdybychom si více verili, nenecháme se vézt jako zdechlá ryba po proudu.
Asi nejvetší hrebík do rakve je umele vypestované sebevedomí, ztráta reálního smýšlení a skutečná lidská práva neslučitelná se zákony, až se ta hromada prekombinovaných a účelove vykolejených papíru dá tak nazvat. Umelé, plastické pojmy jako "demokracie" na odbočení od podstaty problému.

266949

15.4.2012 17:43

Naivita-sexu je všude plno! Jen prostituce, nikoliv uspokojivého sexu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Každý chlap se v tom musí zorientovat- bohužel -sám. Nejhůř je na tom výpitka nebo debil nebo zamilovanej a ještě k tomu blbec, kterej pak neví co dělá. Musí dávat bacha kam to strká a na antikocepci , ta pro chlapa je jen guma ,a jinak spolehlivého, nic. Myslím že záměrně, protože to zapadá ještě jednou do většího pucle.
Kdyby se čověk chtěl poctivě nasrat,tak nemůže krom výplachu mozku a feminizmu vynechat ani buzerující chlapy z druhé strany a ty jsou všude! Do všeho strkají nos, vše chtějí řídit a chtějí za každou cenu obstát v soutěži a vlastně si chtějí ženy kupovat, jedno jestli cuchtu na jednu noc nebo subku na celej život. Je to stejný princip v obchodování a ve všem. Jsou to stále ti stejní co dávají dobře míněné rady typu - měl bys si ji vzít. Ano takové rady dával i Plzák. A pak je dobré rozlišovat mezi radou a pouhou informací jak to chodí! A nenadávat někomu i za to , že jen informuje. Mají rádi pořádek ,který nelze programovat , protože emoce jsou poněkud živelnější než naučené srojové myšlení.
A mohou být kámoši nebo i z rodiny. Navzájem se buzerují všichni, ať už žena chlapa, tak i chlap chlapa a pak ještě jednou křížem krážem jeden druhého. Obecná rada ani snaha zde nemůže obstát. Těžké je to za blahobytu a jedině těžší to může být za krize. Ta v čr trvá navíc už dost dlouho, takovou neměli ani v Řecku, např nejběžnější plat 10-12 tisíc ale kliďánko i jen 7 tis.
Nejlepší by asi byl restart od Adama a Evy a jakmile někdo příjde s nějakým zaváděním systému pro všechny, tak ho profackovat videem o tom, jak to jednou už dopadlo. Zkrátka asi je nás už moc a to znamená dobu nedělání dětí a s tím je nucen každý začít sám u sebe a pravidla v tomto určuje zřejmě neviditelná ruka globálního trhu. A buďme upřímní, čr je na jejím chvostu.
Takže až na vás nějaká udělá kukadla že chce dítě , tak je normální se okamžitě posrat strachy. [smích]

266977

15.4.2012 23:25

"Lidem, kteří vidí za vším spiknutí se nějak říká." "Jo, všímaví."

marcela 89.?.?.?

Nedělejte z toho detektivku, je to obyčejná stádnost[mrknutí jedním okem] Ono je to asi pohodlnější, nějak se zařadit do davu a nevyčnívat, neprovokovat, co kdyby si toho někdo všiml...
Když budou všichni lidi kolem mně mluvit jak kanál nebo blbky, to snad neznamená, že se jim přizpůsobím a budu tak mluvit taky, ne? Nikdo mně nenutí, abych tak mluvila, zrovna tak mně nikdo nenutí, abych ty noviny a časopisy četla nebo je brala vážně, abych sledovala zprávy v televizi nebo koukala na české seriály. Myslím, že je spousta jiných možností jak trávit volný čas. Jistě je ale pohodlnější usádlit se před obrazovkou a čekat, co mi naservírují. No a pak remcat.
Člověk se nenarodí jako blbec, tedy až na vyjímky. Blbcem se stane nešťastnou shodou okolností - když rodiče neznají nic jiného, než se večer svalit u televize a o víkendu se ožrat, co od nich to děcko asi odkouká? Co pochytí ve škole, když paní učitelka je sama slepice?
Evropa je v rozkladu, s tím se nic nenadělá.

267002

16.4.2012 21:26

Protokoly, vláda světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Četl jsem Zikmunda a Hanzelku. Chápu to tak že na cestách měli 3 úkoly: Prodávat české zboží, napsat knihu která se bude zde prodávat, pozorovatelská až špionská činnost.
Přesně odhalují jak velmoci mají státy v hrsti. Latinská amerika: Vyváží třtinu, ale z USA dováží drahý cukr. Celý kontinent zotročený. Minimální mzdy a vysoké ceny. Vláda tam dělala pravý opak rozvíjení země. Vlády byly uměle nasazené z USA. To samé popsali cestou po Africe. Bylo to již v době kdy se stalo módou darovat státům svobodu. Ta svobodná země byla svázána víc než za kolonie! Některé státy vlastnil SSSR, některé USA, další GB.
Koloniální státy mají staletí rozvíjenou praxi v ovládání země. Hlavně metoda Rozděl a panuj. Třeba najednou někdo dostane peníze na založení nové strany. Najednou je někdo z jiné strany zabit a stopy vedou tam.
Kdo stojí za vším? Kdo nakonec bude vládcem? Doporučuji knihu Daniel z Bible. Vidění Sochy. Anděl vysvětluje: Hlava to jsi ty - Babylónská velmoc, po tobě příjde další vláda....až nakonec...
Zdraví FT

267066

20.4.2012 4:23

Potrefena husa nejcic kejha a tak si precteme neco o tom holocaustu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Primo od tak zvanych zidu se muzem dozvedit,jak vlastne s tim holocaustem je to v pozadi celosvetoveho tlaku na holocaustovy den,prekticky ,propagace na dobry obchod ,hlavne pro banky,dostat penize za nic.
Peres Mauls Holocaust
“none of them will be discriminated against due to their nationality or religion…”
WWII Victims Robbed by Israeli Bank
Vložený obrázek
Jak ,spravne oznacil na cerne listine-samo nenavidenych,profesor Filkelstein,neni nad lepsi obchod,nez holocaust.Ten,kdo neumi pocitat tak mu nic neni divne,ale lide v dobrych poctech se divi,ze ,tak zvanych zidu statisticky po valce bylo vic nez predvalkou s odpocitanim magickeho cisla sest milionu.
Today, April 19, 2012, Israel commemorates Holocaust Day. As done in previous years (see Holocaust Day), I was planning to expand on the terrible theology being developed by Israel and its rabbis to explain the crimes of WWII in a way palatable to their sheep, when I found the horrible lies uttered by Israel’s President—Shimon Peres—during Holocaust Day’s main ceremony at Yad Vashem, in Jerusalem. “A million and a half non-Jews live in Israel; we are committed that none of them will be discriminated against due to their nationality or religion.
V Australii je take poplach v ramci "oslav",male zakopnuti v celosvetove spravnosti v rozhlasove-televisni debate,kazdy si to muze vysvetlit po svem.
Not ethically? : Australia's top Catholic says Jews "intellectually and morally inferior" | and . . . (waits for it) . . . apologizesNedotknutelnost,tak zvanych zidu spociva v kolaboraci bilych-krestanskych politiku, jez by si sami nejradeji natahli cepicku a nechali si narust pejzi, kdyby na to byl navrch vseho dolarovi priplatek.

267284

Příspěvků: 35

13.04. 06:01 Marta  Protokoly Sionských Mudrců.
13.04. 09:27 Staněk  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
13.04. 15:49 Lobogo  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
15.04. 18:04  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 03:37 lindsay  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 11:19  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 11:20  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
18.04. 13:41 mkadlec  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
18.04. 15:00  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
18.04. 22:40 mkadlec  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
18.04. 23:32  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
19.04. 12:13 mkadlec  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
19.04. 13:41  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
13.04. 09:30 achil51  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
13.04. 18:23 haban  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
14.04. 13:16 Normann  Nepoužívať peniaze sa nedá
14.04. 18:09  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
15.04. 11:00  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 12:02  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 20:26  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
19.04. 19:49  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
19.04. 16:50  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
16.04. 03:51 lindsay  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
14.04. 05:47 petesv  RE: Protokoly Sionských Mudrců.
13.04. 11:45 haban  S feminismem na věčné časy
13.04. 12:52 Constantius  Cesta
13.04. 16:45 jak.mak  Veľmi dobrý námet na premýšľanie
13.04. 19:45 XO12  vvv
14.04. 21:16 kílec  RE: vvv
13.04. 21:08 Aleš Krejčí / Brno  Demonstrace před Ministerstvem spravedlnosti ČR - STOP GENOCIDĚ !
14.04. 20:32 ppppp  my živíme ty protokoly
15.04. 17:43  Naivita-sexu je všude plno! Jen prostituce, nikoliv uspokojivého sexu.
15.04. 23:25 marcela  "Lidem, kteří vidí za vším spiknutí se nějak říká." "Jo, všímaví."
16.04. 21:26  Protokoly, vláda světa
20.04. 04:23 Robert Nohejl  Potrefena husa nejcic kejha a tak si precteme neco o tom holocaustu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 0

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,27 Kč
Euro
26,33 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
21,33 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 939,09 Kč
1 unce stříbra
524,57 Kč
Bitcoin
409 187,59 Kč

Poslední aktualizace: 23.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 582