Diskuze k článku

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

Příspěvků 37

3.4.2012 0:49

parasiti

Jebavy 89.?.?.?

Tydle parasity spolecnosti bude nutne brzy fys. eliminovat do jednoho.

266257

3.4.2012 7:24

RE: parasiti

Esmate 90.?.?.?

Reakce na 266257

I vy jeden antisemito! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

266264

3.4.2012 22:54

RE: parasiti

máš to Marný 89.?.?.?

Reakce na 266264

Nakape ti na maják? Co je antisemitskýho na eliminaci zlodějů? Eliminací může být myšleno i doživotní vězení.

266321

3.4.2012 2:24

Věci Prodejné

Luxor 195.?.?.?

Dospěl jsem ke stejnému závěru jako autor článku.
Dovolil bych si ještě připomenout vazby Johna, který pracoval pro šedou eminenci Janouška v jeho firmě Oraprint a milionové finanční dary od Bakaly. A bez zajímavosti nejsou ani záhadné multimilionové toky korun tekoucích do VV od různých více či méně anonymních dárců z celého světa.

266259

3.4.2012 8:42

RE: Věci Prodejné

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 266259

Ono je v případech, jako je tento možná na místě i začít uvažovat o regulérnosti voleb, potažmo sčítání hlasů jako takových.

266269

3.4.2012 9:27

RE: Věci Prodejné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 266259

Nechápu proč do VV všichni tak tlučou. Mně přijdou VV a Svobodní jako dvě dobré strany, které nejsou zkorumpované a mají celkem dobrý program (samozřejmě s výhradami). Všechny pomluvy a narážky jsou jen na úrovni dojmologie, důkazy žádné. Klasická demagogie. Já budu VV volit už jen kvůli jejich programu pro boj s korupcí. [chechtot]

266271

3.4.2012 9:48

RE: Věci Prodejné

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 266271

Už jsem se bál, že mi opět nepřipomenete mou chybu. A vidím, že tentokrát jste si dal i dost práce. Projít si dva roky starou diskusi a vytáhnout příspěvek, jenom proto, aby jste mě tady mohl zesměšnit. Gratuluji, povedlo se. Ulevilo se vám? Vy jste nikdy v životě neudělal nic, čeho by jste později litoval ? Asi ne, Hestroy-Vopičák, člověk neomylný. [oči v sloup]

266273

3.4.2012 10:34

RE: Věci Prodejné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 266273

Vložený obrázek

266274

3.4.2012 15:50

RE: Věci Prodejné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 266273

Promiňte, Luxore, ale bylo to pro mě neodolatelné. Přeci jen si dobře pamatuji, jak jste v té diskusi soptil na ostatní, kteří nebyli tak nadšení touto partou. Opravdu, kdybyste je tehdy neobhajoval do krve a připustil nějaké pochybnosti, tak bych vám to nepřipomněl. Prostě jsem vás musel popíchnout. Uznávám, že jsem trochu škodolibý... [vyplazený jazyk] Nicméně uznávám, že i já jsem byl kdysi taky naivní a to až do 911. Pak už jsem přestal věřit cokoliv komukoliv.

Už vás s těmi VV nechám na pokoji. I když jste sem nedal ten banner, jak jste sliboval. Což mě dost mrzí. Editor by měl pár kaček na přilepšenou. [smích]

A oceňuji, že k volbám již nepůjdete a máte to stejný názor jako já.

Tak už se nezlobte! [mrknutí jedním okem]

266286

3.4.2012 17:07

RE: Věci Prodejné

djb 90.?.?.?

Reakce na 266273

Nuže - já jsem VV nevolil a volit nebudu, nicméně, pokud Vám to zvedne sebevědomí, zdaleka je tak neodepisuji, jak je poslední dobou zvykem. Myslím, že pozadí bude o hodně složitější, než se nám zdá.

Dobře pamatuji, že VV byli fajn kámoši v koalici a hroutit se to začalo v okamžiku, kdy Bárta jako ministr dopravy chtěl objednat na pár zkušebních kilometrů dálnic firmu z číny a vyhodit miliardové zakázky z ČR do zahraničí.
Od té chvíle to jede, ABL odposlouchávala toho i onoho ? Platil je ten či onen? Puč Kočí nebo půjč Kočí ? Až jsme dojeli k dnešnímu soudu. K tomu soudu: jestli Bárta ze svého platí své poslance aby hlasovali pro program jeho strany - no, není to košér, ale je to to nejmenší s čím mám na naší pol. scéně problém.

Další věc VV platí Bakala, ale Bakala je Havlovec a nesnáší se s Klausem.
V souhlasu s tím Klaus od začátku na VV nadával a už během voleb vysílal signály, aby je lidé nevolili.
Ten Klaus se najednou proměnil, podporoval Dobeše na školství, celou dobu stojí za Bártou - pamatujete, jak Bárta prohlásil, že má Klause omotaného kolem prstu ? Takto doslova a ješitný mistr světa Klaus na to neřek ani prd a dál brání VV i teď během soudu - to fakt smrdí.

Osobně to na mě působí tak, že Bárta se do politiky vrhnul skutečně za sebe, s dojmem, že to udělá jako firmu - poslance si zaplatí, aby poslouchali, na konkurenci(ODS, Klaus) má v šuplíku kompromitující materiály, mediální xicht(John) se pronajme a nějak to půjde. ABL si přihraje zakázky a třeba i trochu pomůžou našemu zákonnému prostředí.

Což byla jeho osudová chyba, Bárta se svými "ubohými" stamiliony naprosto nepochopil, že pokud si do strany natlačí prodejný lidi, který tam jsou za prachy a ne za ideály, tak naprosto nemá šanci bojovat s miliardovým průmyslem, kterej ho samozřejmě přeplatí, což se stalo.

Tím neříkám, že Bártův program a jeho osoba jsou mi milé, ale hodně věcí mi tam nesedí. Co a kdo byla Kočí a John, jak článek spekuluje, to je vcelku putna - ve VV jsou jen najatí zaměstnanci.

ps.: a ještě si od začátku VV pohrávám s jednou zcela neprokazatelnou myšlenkou - on totiž Bárta zas až tak schopně nevypadá - osobně bych se nedivil, kdyby figurka byl i Vít Bárta osobně a celé VV vyprojektoval a řídil ten jeho bratr.

266289

3.4.2012 18:10

RE: Věci Prodejné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 266289

já se obávám, že zde už vůbec nejde o to, zdali nějaký bárta jo, nebo ne, ale zdali systém ve stávající podobě je ještě vůbec stravitelný, případně co s tím, protože volby evidentně nic neřeší, pouze řešení dále oddalují a komplikují, a jak tedy naložit s těmi, co zneužívají slabiny systému ke zbídačování lidí a zakopávají se v pozicích... a vůbec co s lidmi, kteří si evidentně zatím nejsou schopni nic lepšího vytvořit, prosadit a obhájit...

266300

4.4.2012 15:33

RE: Věci Prodejné

Lin 85.?.?.?

Reakce na 266289

Souhlasím, že věci se mají trochu jinak, souhlasím také s autorovým podezřením, že vše bylo upečené daleko před volbami. Na některé "nesrovnalosti" jsem tu před volbami přímo upozorňovala a uváděla jako příklad "straníka" Petra Skokana. Dříve ODS, před volbami se najednou objevil na kandidátce VV. Mám s "povahou" tohoto člověka své zkušenosti, dříve, jako horlivý člen ODS, byl hejtmanem libereckého kraje.
Podle mého měly "nové strany čerstvého povětří" sesbírat voliče, otrávené jak z politiky ODS, tak z politiky ČSSD. Účelů to mělo více. Také je podezírám, že už před těmi x-lety měli vítr z nízké volební účasti, že by se těžko obhajovala nějaká "legitimnost", kdyby volit přišlo tak 20% lidí, z toho většina skalní příznivci KSČM.
"Nové strany" měly plynule přejít pod taktovku ODS. Členové TOPky jsou stejně skoro všichni bývalí ODS, jsou tedy "zajetí" a loajální. Jak je Kočí pro mne nedůvěryhodná, jedno ji věřím a to to spojení na Nečase a Kalouska. Stranu VV vnímám jako druhé mafiánské chapadlo, které se pokoušelo nějak prodrat do nenarušitelné sféry vlivu chapadla prvního. "Boj proti korupci" byla jen voličská vábnička, protože mafián si sám pod sebou větev nepodřízne.
A to, co se děje teď, je jen snahou chapadla prvního odvrátit pozornost od sebe samého. Nyní jsou VV "černým Petrem", který jako za všechno může. Snaha je vykreslit je jako jedinou "mafiánskou" stranu, všichni ostatní "vládníci" mají být očima veřejnosti vnímáni jako "čistí a poctiví", prostě neviňátka, oběti nekalých mafiánských praktik. ALE - naši "svatí bojovníci" je včas odhalili, zbavili se jich a nyní už se nemusíme nějakých mafiánských praktitk obávat, páčto vymizí zničením podlé strany VV. ...a pohádky je konec.

266348

4.4.2012 21:45

RE: Věci Prodejné

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 266348

Členové TOPky NEjsou ani zdaleka skoro všichni bývalí ODS, Lin. Bacha na takové (byť přičísnuté) ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ......

A i když farizeje v ODS nehájím, tak do TOPky (tj. záměrně vytvořeného klonu ODS) nenalezli jen bývalí odeesáci, ale i spousta zblblých původně nestraníků a co je signifikantní, zejména bývalé ikony dalších polit.stran jako KDU-ČSL a Zelení...[smích], viz. lokajští prostituti jako nejlepší min.financí ve Vesmíru Kalousek (KDU-ČSL) a s ním kníže pravdoláskovec, alias somnambul, morální a charakterový soukmenovec, Schwarzenberg (Zelený).


Ono to je ale jedno. Dokud budou občané jen plkat a kňučet na internetu a nezvednou prd-le, tak se stejně nic nezmění. Psali jsme si o tom minulý měsíc a protože mi editor neumožnil to tehdy uzavřít a rozloučit se s tebou, tak pár řádek i zde.

Na Slovensku (protože jiné páky nebyly tehdy k dispozici) natáhli voliči pravicové Gorile při předčasných volbách alespoň HUBY, a ta musela se skřípajícími zubami odtáhnout. A co český průměrný Pepík?? Vezme si z toho příklad??

Nikoli, ten umí akorát špekulovat. K volbám nejde, protože ho fascinuje kosher podsunutá krávo-ina o tom, že pokud by mohly volby něco změnit atd..... a při pohledu na svůj důchod nebo výplatní pásku pak kňučí na internetu ...... a nebo při pohledu na vládu (kterou svou pasivitou pomohl hrdinně instalovat) sní bezzubě svůj mokrý sen o přímé demokracii...[smích]


V ČR se nyní schyluje k předčasným volbám (přesně, jak k tomu došlo pro nasr-nost občanů na Slovensku) a tudíž, hen sa okáže.................


No, v zasadě je to ale bžunda (což je to, co volební disidenti ve své zaťatosti a běháním s "minohledačkou" po Matrixu nechápou). A pokud se "pitomci" v ČR (a jak píše Mudrostrak, lídlující Pepíci a Mařenky) nevzpamatují, tak ještě bude...[smích] A protože není čas ani nálada na pokračování, tak nic ve zlém a Peace se všemi,

jansmith[smích]

266366

10.4.2012 14:06

RE: Věci Prodejné

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 266366

Nejmenujete se náhodou Miloš Tomáš- syn doktora Eduarda Tomáše? Pokud ne,tak sem zveřejněte své pravé občanské jméno, stejně jako jsem je zde zveřejnila já. Vaše hloupé narážky na mou osobu, že kňučím a že jsem disidentka už mě vážně velmi štvou. Chci znát jak se jmenujete, Vy hrdino jeden, schovaný za bukem. Abych Vám pak mohla jmenovitě vyčítat, až vítězná KSČM spolu s ČSSD tady zde po svém volebním vítězství definitivně vše dokradou, zničí a zavedou neskutečnou totalitu.

Jak vidíte, lidí, kteří již nikdy nebudou volit, stále přibývá- nejsem v tom sama.I pan Luxor se spálil a již volit nebude. Jen doufám, že ten proces bude rychlý a že placení záškodníci Vašeho typu, kteří lidi neustále nabádají chodit k volbám, nebudou mít šanci.

266668

10.4.2012 15:14

RE: Věci Prodejné

djb 90.?.?.?

Reakce na 266668

Podle mého názoru nejlepší způsob boje s nálepkami je přijmutí.

Pokud lidé, kteří nechtějí volit jsou disidenti a pitomci, nezbývá mi, než se přidat k této rozumnější skupině, zachovat se moudře a stát se disidentem a chytrým pitomcem [chechtot]

266671

11.4.2012 22:10

RE: Věci Prodejné

jansmith1984 93.?.?.?

Reakce na 266671

Tady nejde o přijetí nálepky, přátelé, ale o přijeti REALITY...[smích]


Útěk do virtuálního Matrixu a obhajoba disentského přístupu v něm vám (coby běžným občanům) v reálném životě (kde se ve skutečnosti fyzicky nacházíte) slušné živobytí a zastání před kosher predátory a pokrytci NEZAJISTÍ.


Už jsem to tady "na tý točně" připomínal mnohokrát [smích] a nebýt mého příspěvku k tématu v článku o Stalinovi, ani bych zde už nereagoval. Nemám žádnou radost z toho, jak těžce snášíte mé protiargumenty a lehké narážky, paní Jarmilo a svým způsobem mě překvapuje, jak zbytečně vztahovačně reagujete na výrazy jako "kňučení" nebo "volební disident".

Kdybych chtěl být důsledný, copak jsem vás v mé předchozí reakci Lin někde označil?? Proč jste se ozvala? Jmenoval jsem vás tam???


BTW, a pokud bych náhodou byl synem Eduarda Tomáše Miloš, co by to změnilo na váze argumentů, které se vám (a vám podobným) pokouším sdělit?

O čem se to tady bavíme? O identitě pisatele nebo o argumentech, které mají podpořit NÁZOR?? Tím, že nepůjdete k volbám a nepodpoříte síly, které se vás jako obyčejného občana zastanou, NIC NEURYCHLÍTE, a to ani kdyby takových jako Vy bylo 90%. Systém a pravicová kloaka si s vámi vytře prd-l o to snáze a navíc budete nucena o to déle snášet kosher reformy lidí, které jste svou pasivitou pomohla do funkcí instalovat. Tím, že si myslíte, že tak tito lidé činí nelegálně (protože vy jste je nevolila) na REALITĚ důchodců, zaměstnanců a vůbec běžných občanů nic nezmění.

Na Islandu a Slovensku to občané pochopili a pokud nemáte na víc (jak Systémem zatřást nebo jinak změnit k lepšímu), tak běžte Nečasům, Kalouskům a děvkám veřejným při řádných nebo předčasných volbách alespoň natáhnout huby....


A nic ve zlem, Peace,

jansmith[smích]

266772

3.4.2012 12:12

RE: Věci Prodejné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 266271

pane hestroy, pan luxor především morálně podporuje pan moudroskrata v jeho úsilí něčím zaplnit diskuzní prostor...
nejspíš by mě ale zneklidnilo, kdyby se pan luxor dopustil nějakého názoru, a to dokonce takového, který by se blížil mému, což by mi s jistotou signalizovalo, že se někde v něčem pletu... [smích]

266278

4.4.2012 21:42

RE: Věci Prodejné

reeh 88.?.?.?

Reakce na 266259

Myslím, že k tomu není co dodat.....

http://vtipy.netroof.eu/item/7132/s-korupci-a-dinosaury-zameteme/

266365

3.4.2012 7:18

oprava

Pap 89.?.?.?

Pouze drobnost, Ičko nepochází z Moravskoslezského kraje, nýbrž Olomouckého...

266263

3.4.2012 12:02

Moravskoslezští rodáci?

L.C. 194.?.?.?

Nechci působit dojmem uraženého lokálního patriota, ale původ některých v článku zmíněných pijavic:

Drábek - Jablonec nad Nisou
Langer - Olomouc
Tluchoř - Brandýs nad Labem

Odkud vylezli pánové Kočí a Šiška netuším, ale autor by si měl uvědomit, že spojovat obyvatele Moravskoslezského kraje s tímto dobytkem je hnus, notabene, když není ani schopen ověřit si základní faktografii. Podotýkám, že mluvím o RODÁCÍCH, ne o tom, kam se kdo přifařil, aby rozkradl, co kde zbylo. Je to stejné, jako kdybych obvinil Řecko, že z nich vzešli správci MMF, nebo Goldman Sachs.
Jistě, i od nás pochází do hajzlů, za které je třeba se stydět, ale byl bych rád, aby mi někdo neházel na mou zahrádku jeho vlastní odpad.

266277

3.4.2012 15:46

RE: Moravskoslezští rodáci?

honza slezak 46.?.?.?

Reakce na 266277

na toto jsem byl jiz upozornen pred pred vydanim panem stworou. dovolil bych si tedy vetsinu me rekace publikovat zde: s nevhodnym zduraznenim moravskoslezka predevsim v nazvu (slovo rodaci)  vam davam za pravdu. muze to byt zavadejici protoze z olomouckeho kraje pochazi jen langer, k.koci a zrejme tedy i jeji otec (to nelze dohledat), siskovo narozeni jsem take nedohledal ale ma v teto oblasti nahlasene zivnosti. jediny drabek pochazi z liberecka. domnivam se ovsem  ze diky jeho prave ruce siskovi ma primy kontakt na zucastne osoby a firmy z moravskoslezkeho kraje. obecne samozrejme souhlasim s tezi ze je jedno odkud grazlove pochazi. v tomto pripade si ale myslim ze je spojuje nejen ekonomicky prospech ale i dlouhodobe soukrome vazby vybudovane diky spolecne pusobnosti v kraji.

navrhuji tedy nadpis zmenit treba na: co spojuje ticho veverek a MPSV?

PS: tluchor byl zminen jen okrajove. ctyri z peti hlavnich protagonistu maji jasnou vazbu na tento kraj a jak jsem jiz v clanku zminil domnivam se ze to je i jeden z duvodu ktery je spojuje vcetne IT spolecnosti skill a vitkovice. pro zajimavost doplnuji ze otec koci mel slusne zakazky na MO za sefovani lidovcu...a mirka kalouska.

266285

3.4.2012 21:23

RE: Moravskoslezští rodáci?

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 266285

Nechtěl jsem být hnidopich, ale klidně přiznám, že se mě to dotklo. Ono to vyznělo, jako kdyby od nás pocházela většina ultimátního zla, které stravuje tuto republiku [smích] .
Co se článku týká, tak bych to spíše pojmenoval "Dobytek u koryt". Jenže já bych nechtěl křivdit ani dobytku, ani parazitům, nebo virům a bakteriím, protože to, co nám dnes vládne, je užitečné a přínosné asi jako radioaktivní odpad.
To rozkrývání vazeb mezi tou mafií, která nás viribus unitis okrádá, je pochopitelně záslužné. To je bez debat.

266314

3.4.2012 13:58

Trefný nadpis

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Autor, jménem jakoby krajan protagonistů, pojmenoval prvními dvěma slovy tlupu českého peněžního rozvodí zvaného IT zakázky ve veřejné správě. Je dobře, že byť cudně se začíná alespoň veřejně naznačovat. Také drobně přispěji k těmto naznačením. Ve zveřejněných odposleších ctěných můžů Béma a Janouška figuroval i Mrtvý kůň, bývalý to pán lesů, vod a strání. To je další přímá vazba k tandemu Drábek a Šiška. A uzavírání smluv těsně před zahájením provozu systému také není nic neobvyklého. Popsané postupy, které jsou nepřesně označovány jako korupce, nejsou totiž odchylka, je to systém.

266280

3.4.2012 15:23

Chtělo by to uklidit

RomanTička 94.?.?.?

Já bych tu pakáž prostě postřílel. Bez soudu a veřejně.

266284

3.4.2012 15:56

RE: Chtělo by to uklidit

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 266284

Tak na podobné příspěvky si dávejte velký pozor. Už tady někdo jednou začal psát o nějakých seznamech vlastizrádců a jak dopadl? Policajti ho ve 4 v noci vytáhli z postele, páč ho někdo udal...

Jinak s vámi tak trochu nesouhlasím, protože tato pakáž by se dala využít ještě mnoho let na práci v kamenolomu a uklízení podél dálnic. Třeba by tím i malilinko splatili to, co národu (tedy desítkám generací, které tu něco budovaly) ukradli.

266287

3.4.2012 17:34

RE: Chtělo by to uklidit

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 266287

Mate recht a je to naprosta nutnost aby se poucili ti dalsi co prijdou po nich ....... Za vsechny ty swinstva co punktovali proti narodu bych je tez videl nejradsi v kamenolomu kde by jim zelezna stangle kdyz by si jen na chvilku chteli narovnat hrbet vydelala krupon ze by jim z toho chrastili zebirka a z hrbu cary litaly!

266292

6.4.2012 12:40

RE: Chtělo by to uklidit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 266287

Bohužel pane hestroyi to dopadne tak, jak si to rodina soudruha Rudoštíta naplánovala, do kamenolomů naklušou opět ti druzí.Darebáci, kteří tento stav zavinili, zůstanou nepotrestaní.Tak už je to v sionistickém čechistánu dost dlouho zavedené...

266433

3.4.2012 19:32

od veci

janov 78.?.?.?

mam rad tuto stranku ,su tu dobry,rozumny ludia,az na niektorych
provokatery,aspon donutia ludi premyslat

266306

3.4.2012 21:36

Trochu začněte přemýšlet!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Nechci hájit Věci veřejné, jenom učiním malou poznámku!
Kdo může za 1,5 biliónový dluh státní dluh? Kdo tady 20 let kradl,podváděl,korupčnil? Odpověď je velmi jednoduchá ODS a přeběhlíci z KDU a dalších stran do TOP 09, kterému vévodí slizký a prolhaný arcilotr Kalousek!!!Také ČSSD nezůstala pozadu, i když rozsahu zlodějen ODS zdaleka nedosáhla!
Věci veřejné jsou jistě také "lupínkové" k pohledání, příkladně Bárta, John a mohl bych pokračovat , ale oni tady 20 let neškodí!!!
Zlodějny,mafiánské způsoby v politice nezačaly příchodem VV do vrcholové politiky!Ty už tady byly mnohem dříve!
A co se týče tolik propíraného Janouška, lotra , který působil v Praze, tak takových "Janoušků" běhá v Česku v politice i na komunální úrovni několik stovek, v každém kraji i na úrovni bývalých okresů!!!!
Je potřeba vymést celý Augiášův chlév, včetně hradního pána!
Celý systém je totálně prohnilý,včetně justice a policie!
Pouze nemám úplně jasno, kde začít a jak celou operaci provést se zdárným koncem,aby se do politiky nevrátily stejné krysy, které tam účinkují dosud. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266317

4.4.2012 14:48

Potvrzení

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 78.?.?.?

Opět se mi potvrzuje to, co si dávno myslím - volby jsou pouze dobře zrežírované divadlo s jasným výsledkem. Jak si můžeme zkontrolovat, že počty hlasů odpovídají skutečnosti? U různých Slavíků, Miss a podobných je to zcela stejné. Kdo namaže, ten jede.

266345

4.4.2012 21:45

Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Česi si chcú pripomenúť obdobie, v ktorom Nemci vypálili dediny Lidice a Ležáky.

Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

Na Karlovom námestí v Prahe má pri príležitosti výročia Operácie Anthropoid vyrásť model koncentračného tábora. Ten má ľuďom priblížiť nielen osudy dvoch parašutistov, ale aj českých rodín, ktoré Nemci pre atentát zabili.

Za ostnatým drôtom vyrastú repliky drevených budov, ktoré možno vidieť len v Osvienčime alebo Mauthausene. Vrátane strážnych veží, kde umiestnia príbehy nacistických pohlavárov.

Za plotom s ostnatými drôtmi budú cez amplióny znieť archívne záznamy.

„Audiozáznamy spomienok obetí budú znieť v barakoch lágra a budú sa miešať s vidieckym archívom vysielania protektorátneho propagandistického rozhlasu,“ povedal pre český server iDNES.cz Mikuláš Kroupa, riaditeľ združenia Post Bellum, ktorý model tábora na Karlovom námestí postaví.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6327382/v-prahe-bude-koncentracny-tabor.html#ixzz1r6QQUJcw

266367

4.4.2012 23:55

RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

steve 166.?.?.?

Reakce na 266367

.. jeste lepcii by bylo - sundat z kone svateho Vaclava a postavit mu na hrbete synagogu. Konovi ! A tam bychme mohli recitovat vendovy verse ... [velký smích]

266373

5.4.2012 0:33

RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266373

Milý STEVE,
báječná replika! Jenom malá mluvnická poznámka - ...tam bychom mohli recitovat Vendovy verše...
Je dobře, že se zde najde člověk, který umí,při vší té hrůze a zmaru, co žijeme,napsat něco tak srandovního, člověk se zasměje a je mu nějak lépe!Humor nemá chybět!
Dokonce bych zde dal návrh, zavést zde rubriku humoru a vtipů!
Už je zase dobrá doba na vtipy všeho druhu.Hlavně černý humor je aktuální.
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266375

5.4.2012 1:33

RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

steve 166.?.?.?

Reakce na 266375

.. tam bychom mohli recitovat Vendovy verše... - by bylo samozrejme pouzito ( s uctou k pani profesorce ceskeho jazyka ..) v pripade, ze by republika nebyla v dnesnich pseudodemokratickych srackach !
.. chapu, ze moje podani muze byt pro mnohe bolestive (me boli take - verte ..), vzhledem k soucasnosti a perspektivam republiky - jeste upresnim: .." bychme mohli vyrvavat vencovy ozralecke sracky" [mrknutí jedním okem]

266376

4.4.2012 23:06

Zadlužený důchodce se zastřelil před řeckým parlamentem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Zadlužený důchodce se zastřelil před řeckým parlamentem

ATÉNY - Nejprve křičel před kolemjdoucími, že se topí v dluzích a že už to nemůže vydržet. Pak řecký důchodce vytáhl zbraň a v centru Atén - přímo před budovou parlamentu - se demonstrativně zastřelil.

http://www.lidovky
.cz/zadluzeny-duchodce-se-zastrelil-pred-parlament
em-fvg-/ln_zahranici.asp?c=A120404_150204_ln_zahra
nici_mtr
[překvapení] [naštvaný] [překvapení] [naštvaný]

266370

6.4.2012 0:30

věci veřejné-filiálka ODS

disident 88.?.?.?

Radek John byl v minulosti úspěšným scénaristou,takže čas od času
jsme konfrontováni s dobře inscenovaným thrillerem "Odchod VV z
vlády".Mnoho lidí vždy tomu uvěří a myslí si ,že konečně nastane
odchod nenáviděné vlády ze scény.To je však velký omyl,jelikož se
v podstatě jedná o předem připravenou frašku vždy se stejným koncem.Proto buďme klidní a nemysleme si,že ta poslední skončí
jinak.Znovu opakuji,že Radek John je sice špatný politik,ale dobrý
scénárista.

266420

6.4.2012 2:35

RE: věci veřejné-filiálka ODS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266420

Radek John v téhle operetě hraje celkem podřadnou roli.
A mezi ODS,VV a TOP09 jsou rozehrány ještě úplně jiné šachy, které mají šachisty za hranicemi našeho veselého Kocourkova!
Hradní pán je pouze kibic. [oči v sloup]

266425

Příspěvků: 37

03.04. 00:49 Jebavy  parasiti
03.04. 07:24 Esmate  RE: parasiti
03.04. 22:54 máš to Marný  RE: parasiti
03.04. 02:24 Luxor  Věci Prodejné
03.04. 08:42 baba_Blažková  RE: Věci Prodejné
03.04. 09:27 hestroy  RE: Věci Prodejné
03.04. 09:48 Luxor  RE: Věci Prodejné
03.04. 10:34  RE: Věci Prodejné
03.04. 15:50 hestroy  RE: Věci Prodejné
03.04. 17:07 djb  RE: Věci Prodejné
03.04. 18:10  RE: Věci Prodejné
04.04. 15:33 Lin  RE: Věci Prodejné
04.04. 21:45 jansmith1984  RE: Věci Prodejné
10.04. 14:06 Jarmila  RE: Věci Prodejné
10.04. 15:14 djb  RE: Věci Prodejné
11.04. 22:10 jansmith1984  RE: Věci Prodejné
03.04. 12:12  RE: Věci Prodejné
04.04. 21:42 reeh  RE: Věci Prodejné
03.04. 07:18 Pap  oprava
03.04. 12:02 L.C.  Moravskoslezští rodáci?
03.04. 15:46 honza slezak  RE: Moravskoslezští rodáci?
03.04. 21:23 L.C.  RE: Moravskoslezští rodáci?
03.04. 13:58  Trefný nadpis
03.04. 15:23 RomanTička  Chtělo by to uklidit
03.04. 15:56 hestroy  RE: Chtělo by to uklidit
03.04. 17:34 Satanist  RE: Chtělo by to uklidit
06.04. 12:40  RE: Chtělo by to uklidit
03.04. 19:32 janov  od veci
03.04. 21:36  Trochu začněte přemýšlet!
04.04. 14:48 WAZARI  Potvrzení
04.04. 21:45  Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.
04.04. 23:55 steve  RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.
05.04. 00:33  RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.
05.04. 01:33 steve  RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.
04.04. 23:06  Zadlužený důchodce se zastřelil před řeckým parlamentem
06.04. 00:30 disident  věci veřejné-filiálka ODS
06.04. 02:35  RE: věci veřejné-filiálka ODS

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 6

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 3

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 1

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,61 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,72 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 878,56 Kč
1 unce stříbra
485,84 Kč
Bitcoin
1 026 716,51 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 352