Diskuze k článku

15. březen a dluhový protektorát

Příspěvků 122

15.3.2012 17:07

Neuvěřitelné,

Rene Bartosek 75.?.?.?

kdejaký byrokrat, vedoucí, ředitel bude mít právní imunitu, kterou neměli ani králové v dobách své největší slávy. Nestačí, jak dopadlo z hazardéry kteří ve vedení bank, přelili aktiva během 20 let do virtualního kasína. Ti měli imunitu pouze zlatých padáků a bonusů za riziko. Nulová zpětná vazba, ani FED formálně něco takového nemá. Legalita a legitimita jsou dvě naprosto odlišné věci. Každý dement si může s hromadou peněz přes korupci zlegalizovat formálně jakýkoliv zákon se mu zamane ale pokud to nemá legitimitu u veřejnosti....

Žádný audit, informační embargo na činost, beztrestnost.Pouze pitomec potřebuje takovou imunitu pro případ neschopnosti a jestliže takový nemají převahu, tak přes klientské vztahy jich tam bude brzo plno. Nebudou voleni, takže z jakého fóra "moudrých" budou vybráni? Ze spolku, který západ přivedl na hranu bankrotu? Západní společnosti dovedl do vitality na úrovni porodnosti 1.5-1.9 přes psychooperace a konzum? "Elita", která svět přivedl na pokraj ekologické, energetické i vojenské katastrofy v globálním měřítku díky neschopnosti opustit expanzivní peníze?

O českých politicích si nedělám iluze, kromě několika jednotlivců budou brblat, že to není ideální, ale je to "jediné rozumné konstruktivní" řešení. Libra v Anglii zůstane a jsem zvědavý, co s tím panáci v Bruselu budou dělat, pošlou přes La Manche tanky? Zábavnější to bude v zemích jako Řecko nebo Maďarsko, hodně zábavné to bude ve Francii a jsem zvědavý čím uchlácholí Němce, protože ten centrální transfer půjde logicky na jejich účet.

Německo sice profituje z nataveného kurzu eura, ale potřebuje, aby jeho technologickou nadprodukci někdo kupoval. Pokud ekonomiky v EU, které takto nastavený kurz eura ruinuje půjdou do kopru jako Řecko, plus státy Pigs..., tak... v USA jsou lidi švorc, v Číně, Japonsku.. mají vlastní produkci na vysoké technologické úrovni, takže... Odchod od eura jako jediné měny a zavedení zpětně národních měn je nejefektivnější variantou fungování Evropy, ale pro některé dinosaury je to myšlenkově nepřípustné.

Západ se vlastní vinou dostal do otřesné pozice, která ohrožuje jeho existenci jako fungujícího civilizačního centra. Populace stárne, stává se všeobecně méně vzdělanou, ztráta morálních hodnot, konzum... a aby se z toho dostal ven bude muset být ekonomicky velmi efektivní. S expanzivním fungováním civilizace je ámen, a tím končí i expanzivní peníze. Tady je zajímavý aforismus na osel.cz.
Desatero božích přikázání má 279 slov.
Prohlášení nezávislosti třinácti severoamerických států z roku 1776 má 300 slov.
Nařízení Evropské unie o dovozu karamelových bonbonů má 25 911 slov.

265269

15.3.2012 18:00

RE: Neuvěřitelné,

steve 166.?.?.?

Reakce na 265269

.. Nařízení Evropské unie o dovozu karamelových bonbonů má 25 911 slov - [smích]
-----
.. a Smernice o povolenem zakriveni rovnych okurek - ma 32 810 slov !! [chechtot] [chechtot]
.. a uz se tesim na ten traktat, podle ktereho se bude v EU ridit prodej tricek s napisem "Havel neni grazl" ... [chechtot]

265275

16.3.2012 20:57

RE: Neuvěřitelné,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 265269

Nebýt toho konce druhého odstavce, s tím "... díky neschopnosti opustit ...", tak se dá bezvýhrad souhlasit. Takto ale jeden neví na čem je, když neschopnost je hodna poděkování... Nebo se Vám nezamlouvají slova "vlivem", "způsobené", či "vinou", nebo neuznáváte aspoň uvozovky? [oči v sloup] "Při Vašem vzdělání..."? [chechtot]

265359

15.3.2012 18:13

jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

pietroo 195.?.?.?

Nechtěl jsem už na zvědavce psát, protože potřebuji oddych a osobní život, ale musím se podělit se super zkušeností. Známý mi říkal, že bude demonstrace dnes v 17 hod tedy před hodinou, tak jsem tam tedy šel ze zvědavosti, jestli jsou to opravdu nastrčení šašci nebo ne. Mluvila tam nějaká již starší žena, podle stylu mluvy evidentně zkušená v politice. Mluvila do megafonu z kterého bylo slyšet tak na pět metrů, normální šepot, slyšely tak první dvě řady demonstrantů. Ať vzal megafon kdokoliv šepot se opakoval. Demonstrace se pro kolemjdoucí jevila jako tichá prohlídka orloje nějakou větší turistickou výpravou. Že by jim šlo o věc a neuměli zajistit si normální megafon? Pamatuji si jak tady do něj mluvil kdysi Sládek. Ten si taky ale viditelně dělal jenom prču z lidí. Pak tam ta paní pronesla požadavek na zrušení všech politických stran a ustavení vlády odborníků! To je podle mne jasná diktatura. Přesně to jsem si říkal, že bych dal jako program řízené opozice, kdybych to měl někde v Bisce na starosti. Já myslím, že toto je totiž cílem těch Rothschildů: Udělat světovou diktaturu pod pláštíkem "odborníků" a tím definitivně zrušit i tu hru na demokracii. Na ten nesmysl totiž lidé skočí. A možná to podpoří i ti Koukolíci, ti by taky chtěli ať nám vládnou grémia odborníků. Ale to otvírat nechci tady je jistě dost lidí, kteří ho mají rádi.
Zaslechl jsem jak jeden z demonstrantů říkal, že většina těch organizátorů nakonec se na organizaci v Olomouci vykašlala, jen to tak trochu rozjeli a prý potřebují být v Brně. No nevím, asi zase taková ta metoda rozmělnit, trošku jako něco udělat ale ne moc atd. V podstatě se mi chce smát a obdivovat ty herce, kteří ovládají řízenou dialektiku. Ale i brečet.
Tady do prčic není v České republice člověk vůdcovského typu, který by věděl co chce, co je podstata věci, o co jde, říct to jednoduchými větami a stále opakovat podstatu věci jako to uměl Stalin v Batumi, nebo Hitler, Lenin... a uměl za tím jít? To mám já při své slabé sociální fobii to začít organizovat? Tady fakt není nikdo?? [zmaten] [zmaten]

265277

15.3.2012 19:38

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265277

Uklidněte se, pietroo. Nevím, jak to vypadalo v Olomouci. Oni určitě taky nevěděli, jak to bude vypadat, a tak to zvukově zřejmě poněkud odflákli. Kolik lidí tam bylo 17. listopadu loni? Dvě - tři stovky? Na to megafon stačí. Příště to bude lepší.

Já jsem byla velice rozčarována 17. listopadu tady v OV. Jestli dorazilo 400 lidí, tak je to moc. Zato dneska na Masarykáči se mi vlilo trochu optimismu do žil. V 17.10 tam bylo dobrých minimálně patnáct set lidí, ať si sračkomety melou, co chtějí o necelé tisícovce. Jeden kameraman ČT dorazil v 17.40, když se lidé začali pomalu rozcházet - byly tam rodiny s dětmi, já měla taky kočárek, takže jsem nečekala až do konce, ono okolo půl šesté začalo být lezavo. Jinak nikde nikdo. Mrchy prolhané. Když jsem dorazila domů, na ČT to spláchli dvouminutovou zmínkou a jedním záběrem rozcházejících se lidí z Prahy. Že prý dva tisíce. Já slyšela, že osm (!). A na novinkách se lidé vztekají na fóru, že prý vypli skoro všechny webkamery v centru Prahy. Proč asi.

Já věřím, že tohle je začátek. Pravím, do švestek, Nečasi, Kalousku, Vondro, Drábku a vy všechny ostatní asociální vyžírky. Ono totiž, když se tohle lidi dozví, jak se nám lže, jak nás zesměšňují, jak z davů na náměstích dělají hrstku pomatenců, přijde jich víc. Všichni ti, kteří mi dnes říkali, jo, běž tam i za mě. Všichni tihle přijdou příště osobně. Na místě těch hajzlů tam nahoře bych se začala skutečně bát.
[naštvaný]

265278

15.3.2012 20:17

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 265278

V Pardubicích okolo tisíce lidí, ale bohužel se u mikrofonu střídali naprosto zbyteční řečníci, co plácali kraviny (nechci za prezidenta někoho s německým jménem, případně moje maminka pracovala v kravíně). Což je velká škoda. Přítelkyně říkala, ať tam jdu říci něco já, ale než jsem se rozhoupal, už byl konec.

265282

15.3.2012 20:24

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 265282

Dobre jste udelal, usetril jste si starosti se shanenim advokata.[smích]

265287

15.3.2012 20:20

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

nodeposit 92.?.?.?

Reakce na 265278

Byl jsem tam osobně, maximálně 1000 lidí je objektivní názor. Příznivců max. 500 zbytek na čumendě z okolí a nakupující.
V Praze 2000 až 2500, Brno max 4000.

265283

15.3.2012 20:23

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

nodeposit 92.?.?.?

Reakce na 265283

Myslel jsem míň, než psal...omlouvám se. Myšleno v Ostravě!

265286

15.3.2012 21:24

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 265283

Nic proti vašim údajům, jen malý dotaz: Vy jste byl osobně a objektivně na všech třech místech?

265300

16.3.2012 16:56

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

nodeposit 92.?.?.?

Reakce na 265300

Ne, byl jsem pouze v Ostravě. Jinak jsem byl informován přáteli...

265350

16.3.2012 21:25

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265350

Vy jste ten, co na Outsidermedia vyzýval k bojkotu těchto akcí? Že se ptám. Takže potom je jasné, že vámi uvedená čísla je třeba minimálně zdvojnásobit.
Já už jsem se bála, že začínám ze samé střízlivosti vidět dvakrát.

Ono stačí i obyč kupecké počty, kolik lidí tam tak mohlo být, když od půl páté se podepisovalo, ve tři čtvrti už se vytvořily od archů fronty až k Lasu, ty fronty byly dvě - na každé straně pódia jedna - a u té co byla blíže k morovému sloupu (tam jsem byla) jely průběžně tři archy najednou, někdy jen dva, někdy čtyři, lidi tedy nepřistupovali po jednom; není důvod domnívat se, že na druhé straně tomu bylo jinak. Jak dlouho vám trvá podpis? Mně deset vteřin. A to mám docela dlouhé příjmení plné čárek a háčků. Podepisovalo se v kuse minimálně do šesti. Na parlamentních listech píšou, že ještě v půl sedmé před budovou ČT. Tam ovšem netuším, jakou to mohlo jít rychlostí takhle mobilně. Každopádně jsem i ochotna tolerovat dalších plus pět vteřin na odchod od archu a "uvelebení se" dalšího signatáře. Tak pro místní chytré hlavy - počítejte. Mně vyšlo, že i kdyby se podepisovalo jen hodinu v kuse (17:00 - 18:00) - což se nestalo, já tvrdím, že dobrou hodinu a půl a to znovu zdůrazňuji, že v kuse, tím tempem, které jsem viděla, tak je to více než 1400 lidí.

Takže si svůj objektivní názor strčte hodně hluboko, vzhledem k tomu, že v historii zde máte jen tyto tři příspěvky a s přihlédnutím k vašim aktivitám jinde, jste evidentně osobně zainteresován na bagatelizaci podobných občanských aktivit. Nechci (zatím) říct rovnou, že vás za to někdo platí.

265361

16.3.2012 22:10

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265361

http://www.youtube.com/watch?v=PKWlfZAEt0c&fea...
[velký smích]

265364

15.3.2012 20:32

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

steve 166.?.?.?

Reakce na 265278

Pani Blazkova, - vzhledem k tomu, ze jste ucastnikem diskusi na Zvedavci - predpokladam, ze v kocarku jste mela - co !? ..., priznani je polehcujici okolnost ulevte si, priznejte se !
Vzpomente na Jugoslavii, na to sobotni dopoledne, kdy bylo nasimi spojenci eliminovano misto mistniho zeleninoveho trhu - jakozto misto sroceni teroristickych maminek ukryvajicich kolem batolat vybusniny ohrozujicich demokracii .. Jak jiste vite - cele trziste bylo totalne osvobozeno a kousku maminek i batolat bylo vice nez cibule ..
.. chcete snad - aby jste byla i s kocarkem "zcibulovana" ? Doba je zla, bezletove zony jsou rychle a vsude. Zustavejte doma, pozorujte televizi a pravicove se vzdelavejte, chodte volit a radostne se nechavejte okradat na danich - budte dobrym vlastencem a obcanem ..
k tomu Vam dopomahej soudruh Pambuu a soudruzi vlada.

265288

15.3.2012 20:55

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265288

No, je pravda, že Kačenka je vskutku "neřízená střela" a když se proběhne bytem, to co za sebou zanechává, připomíná Fukušimu. Diverzní akce, jako jsou různé pasti v podobě autíček promyšleně nastražených tak, aby si na nich člověk zlámal nohy, ovládá rovněž bravurně.
Přiznávám. Mám závadné myšlení a mé děti jsou rození teroristé, proto je záhodno, aby mi je stát zavčasu poodebíral všechny a preventivně mě ještě sterilizoval a nakonec i pro dokonalý efekt obřezal.
OK, tak já jdu držet tu minutu ticha, jo? [zahanbení]

265292

15.3.2012 20:57

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

steve 166.?.?.?

Reakce na 265292

.. hodna. Mam rad .. [chechtot]

265293

15.3.2012 20:49

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 77.?.?.?

Reakce na 265278

>Já věřím, že tohle je začátek. Pravím, do švestek, Nečasi, Kalousku, Vondro, Drábku a vy všechny ostatní asociální vyžírky. Ono totiž, když se tohle lidi dozví, jak se nám lže, jak nás zesměšňují, jak z davů na náměstích dělají hrstku pomatenců, přijde jich víc. Všichni ti, kteří mi dnes říkali, jo, běž tam i za mě. Všichni tihle přijdou příště osobně. Na místě těch hajzlů tam nahoře bych se začala skutečně bát.

Tesat do kamene....................


Doufám, že tam byl (a AKCI osobně, kromě kamaráda hestroye, podpořil) i někdo z dalších volebních disidentů, kteří umějí tak akorát utkvěle (a v rozporu s realitou) HOROVAT za přímou demokracii a když je třeba, aby se pohli, tak sedět doma na prd-li a kteří povětšinou akorát planě a bezzubě teoretizují (btw. rizika přijetí Přím.Dem., před tím, než se provedou zásadní změny ve finančním a ekonomickém systému, sem naznačil jinde).


Je to jako na Slovensku, kde také lidé nechtěli zlodějské kosher lokaje farizejského Systému (jako Dzurindu nebo Radičovou) a v předčasných volbách zvedli prd-l a volili opozici. A mezi prvním co Fico a SMER vyhlásil bylo, že Slovensko neuzná Kosovo. Bravoooooo, bratři Slováci, přestali ste si nechávat chc-t na hlavu a už to nese první výsledky!!!

I u nás už mají lidé dost farizejských a ulhaných panáků jako Nečase, Kalouska, kosher pravdoláskovce Vondry nebo Drábka atpod. a pokud nebudou tzv. obyčejní lidé za "PITOMCE" a v případných předčasných volbách půjdou volit opozici (která se svým přístupem ke spravedlivějšímu sociálnímu státu nedá s pravicovou trojkoalicí vůbec srovnat - a pokud se občané nerozhoupu k něčemu většímu, tak nikoho lepšího NEMÁME), tak se trojkoaličním farizejům, před tím než půjdou od válu, pěkně skřiví HUBY..[smích]

Pokud ale bude stále hodně pitomců, kteří volit nepůjdou, tak je tam budeme mít ZNOVA a s ještě "lepšími" reformami a úsměvy..... Uvědomte si to, dube, pí.Jarmilo a hestroyi, a předem díky za pochopení, kamarádi.


A Peace s nimi, i s volebními disidenty zde na Zvědavci.

jansmith[smích]

265291

16.3.2012 7:38

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 265291

Milý příteli a můj dobrý a vlastně jediný kamaráde, již několikrát jsem tě žádal, abys nám, hloupým a zaslepeným lidem, kteří pochopili, co znamená věta "kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili", jednoduše a polopatě vysvětlil, jakých úspěchů a změn ve společnosti jsi dosáhl tím, že jsi byl u voleb.

Jistě je toho hodně, co můžeš napsat, tak neotálej a pusť se do toho. Také bys mohl přihodit i další příklady ze zahraničí, kde volby fungují a občané dostanou přesně to, co jim před volbami politici naslibují. Jsem si jistý, že máš v zásobě nekonečné množství příkladů, stačí mi jich ale jen pár. Ovšem vynech populistická prohlášení a zaměř se na konkrétní výsledky, například úspěšně dokončené vyšetřování korupce a rozkrádání státního majektu a jiné věci, které jsou skutečně důležité.

Protože pokud si myslíš, že Fico je slušný člověk, pak jsi trochu mimo a vůbec jsi nepochopil, že Slováci opět nepochopili a jak ovce znovu zvolili ze dvou zel, které mají na výběr. Což je ale věc, která ti jaksi nejde do hlavy. Takže když nyní lidé půjdou a zvolí ČSSD, tak už bude dobře? No, tak jo, mysli si to dál, nebudu tě budit ze sna... V USA také šli a volili a co dostali místo slibovaného míru? Přemýšlej. Yes, you can!

265326

16.3.2012 17:36

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 265326

Uf, jsem zde, kamaráde..[smích] BTW, vždyť na tvé dotazy v různých úrovních vnímání odpovídám stále dokola. Co chceš vlastně slyšet???...[smích]


Situaci s volbami v zemích býv.východního bloku (a dilema jít/nejít) s USraelskými nemůžeme srovnávat.

Tam je polit.ekonom. volební Systém již po celé dekády (minimálně od vraždy Kenedyho) pod taktovkou kosher E/elit a jejich loakajů (těžce tam k vůli tomu investovali) a to u nás ještě neklaplo. Neuplynulo DOSTATEČNĚ času.....


U nás se neoliberální kloaka, se svým "Zisky jsou soukromé, Ztráty veřejné", ještě definitivně neprobojovala.

Ještě pořád máme spousty své půdy a Budvar je rodinné stříbro (které patří státu, tj. eufémisticky občanům) a ještě pořád je mezi politiky a aktivisty dost nepřiposr-ných, kteří nebyli s jarmulkou na hlavě po boku Netanjahua, zaplakat u zdi nářků, atpod.


POINTY proč JÍT volit jsou zhruba 2 (slovy)dvě, hestroyi a mnohokrát jsem to tady na tý točně naznačoval..[smích]


1.
Pokud nemám lepší a ÚČINNĚJŠÍ rešení, jak poměry v zemi změnit k lepšímu, nedokáži prosadit Přímou demokracii (alespoň takovou, jakou mají ve Švajcu) a vadí mi neolib. reformy trojkolky, které mě stále více (TADY a TEĎ, nikoli v Matrixu) ožebračují, tak je pořad lepší ZVEDNOUT prd-l a uvážlivou volbou pro opozici k modrým farizejům sestřelit ty různé usmívající se Kalousky, Nečase, Drábky, Vondry, Přemysly Sobotky, Töpfery atd.

Tak to udělali proti pravicové Gorile nedávno na Slovensku a podle mně i to málo stálo za tu námahu.


Já znám tvé námitky, i vůči Ficovi a jistě mají reálný základ, ale co je na tom Světe dokonalé, kamaráde..[smích] Jak často se podaří velká, ZÁSADNÍ ZMĚNA k lepšímu prosadit INSTANTNĚ?? I malé krůčky nebo tlak na udržení sociálního státu a jakés takés spravedlnosti je lepší, než bezzubé teoretizování a označováni za AGENTA každého a všechny (ala pí.Jarmila & Co.), které běžné občany akorát mate a ROZDĚLUJE.


A za 2.
A to sem tady "na tý točně" až do lehkého bezvědomí taky opakoval[smích]

I kdyby už pro nic jiného (vše je v prd-li, všichni jsou AGENTY a defenestrace je pořád ještě v nedohlednu), tak za tu SRANDU vidět zkřivené huby a rádoby úsměvy těch největších pokrytců, kteří přišli s ostudou (jako na Slovači) o svá křesílka, ta trocha námahy zvednouté prd-le, rozhodně STOJÍ.


Vaše skupina volebních disidetů mé argumenty asi NEČTE nebo pasáže v nich PŘESKAKUJE, protože jinak by to musela už dávno POCHOPIT a ZASMÁT se. Smutné je, opak je pravdou. Dub tady "vytekl", pí.Jarmila, kdyby měla meč a já nebyl "zkurv-ný" anonym, tak ho do mě už zapíchla a mohl bych pokračovat.

Ostatně, přečti si mé eseje v reakcích na ni, viz: "osobnostní profil" volebních disidentů a bojovníků za př.demokracii na Zvědavci ala Chmelár.


Takže tak, starý kamaráde,

a Peace,

jansmith[smích]

265352

15.3.2012 20:15

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

djb 90.?.?.?

Reakce na 265277

Já bych se preventivně neuklidňoval. Tyhle akce pořádá jakási Holešovská výzva, což je podle všeho směs dávno politicky znemožněných lidí a sem tam nějakej stbák.

Pokud tedy nekecá tenhle člověk. Nevím jesti má pravdu, ale byl bych opatrný
http://www.nodeposit.cz/tag/holesovska-vyzva/

Váš pocit o uměle vytvořené opozici může být docela dobře správný.

265281

15.3.2012 20:44

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265281

Jo, budeme všichni stráášně opatrní tak dlouho, až nám nebudou patřit ani naše vlastní tělesné schránky. Ale budeme mít dobrý pocit, že nás ti pochybní "provokatéři" nedostali. Vy nechápete, že o to jde? Znejistit vás? Zasít do vás pochyby? Copak v devětaosmdesátém lidi toto řešili? Oni také nevěděli, který směr je ten správný. Ale věděli, kam už pokračovat nechtějí. A vzhledem k tomu, že od oné události uběhlo ještě relativně málo času, lidé mají v paměti, co se dělo pak a čemu se tudíž vyhnout, co nedopustit. Za dalších dvacet let už bude jen tady půlka lidí v kytkách a té druhé budou vrzat aušusové umělé kyčle. A naši potomci se nechají oblbnout tak jako se nechali lidi oblbnout tehdy. Proto je třeba udělat to teď. Dokud to máme v čerstvé paměti. Všichni dohromady. Bez ohledu na kádrové profily. Účel světí prostředky.

265289

15.3.2012 21:06

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

djb 90.?.?.?

Reakce na 265289

Nedělejte z toho grotesku. O nějaké opatrnosti až nám nebude patřit nic nikdo nemluví - podsouváte mi kraviny.

Právě, že mám v čerstvé paměti Občanská fóra a jiné fóry organizované za pomoci předchozí sturktury, tak nestojím o nějaký falešný pocit změny a výsledek bude ještě horší než teď.

Jedna věc je se snažit o změnu, jiná věc je skočit do jakékoli předpřipravené akce bez rozmyslu a bez věnování několika desítek minut prověřemní si kdo jsou - s Vaším přístupem bych volil před čase Věci veřejné (nová strana) a teď asi Babiše ?

Víte dobře, že lidé naštvaní jsou, vědí to i nahoře, pokus o organizaci toho naštvání je docela očekávatelný.

O nějakých 20 letech a paměti asi nemůže řeč, koukám, že ani Vy už nemáte soudnost hlavně hrrr všude, kde se zakřičí změna.

265296

16.3.2012 9:42

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265296

Změna je žádoucí, změna je naprosto nezbytná. A Holešovská výzva proklamuje mj. nutnost zákona o referendu, kterémužto tématu se naši kosher mocipáni vyhýbají jako čert kříži. (Velice se mi včera na Masarykáči líbila hláška "Ve jménu božím odstupte!" )

Už jsem to psala na jiné diskusi jinde, ale zopakuji to úplně klidně znova, že argumenty o tom, jak v rukou nevědomých oveček může být referendum nebezpečným nástrojem, neberu.
Když se malé dítě učí různým dovednostem, taky do rukou dostává potenciálně nebezpečné nástroje, jimiž si může ublížit. Ale jak postupně roste a osvojuje si dovednosti, učí se tyto s bravurou ovládat. A stejně tak je to i s lidem obecným.

Možná se v referendu schválí pár píčovin. Ale volič si také v reálném čase bude moci ověřit, kam jeho volba směřovala. A bude-li zákon o referendu včetně definovaných nezbytností k vyvolání tohoto, nebude problém případné chyby napravit.

Já nejsem hr. To vy jste zbrkloň uvažující v krátkodobých horizontech v tom slova smyslu, že pokud nás "světlý zítřek" nečeká skutečně už hned zítra, nemá smysl cokoli podnikat. Copak vy nemáte děti, vnoučata? Vás ve vaší zaslepenosti ani nenapadne, že jste zodpovědný za to, co jim svou pasivitou chystáte za svět? Samozřejmě, že nic nejde hned. Ale je třeba nějak začít. Alespoň připravit legislativní půdu pro to, aby naše děti, vnoučata, pravnoučata vůbec mohly něco s tím světem udělat.

A pokud se o prosazení zákona o referendu začne aktivně zasazovat byť i třeba parchant Grebeníček, má i ten mou podporu. Protože kdyby pak chtěl dělat nějaké sviňárny, referendum ho může také hezky rychle srazit do reality.

A k té paměti a věcem s tím souvisejícím - my v této chvíli máme internet. To je mocný nástroj, mocný informační kanál, se kterým ta banda osobující si nároky na světovládu nepočítala. Jestli budeme dlouho váhat přijdeme i o tuto výhodu.
NWO se totiž vůbec nechystá. Ten už je dávno tady.

265333

16.3.2012 10:47

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

inženýr Doufal 46.?.?.?

Reakce na 265333

nedělejte si iluze o univerzální užitečnosti referenda, ono je skutečně dobré tak akorát na schvalování píčovin, případně na všelidová posvěcení extrasvinstev...
"vládnutí" pomocí referenda dokonale završí již započaté dílo ku dokonalému bordelu...
referendum je sen obratných populistických parazitických manipulátorů a završí plutokratický styl vládnutí, a proto je nezbytné...
teprve po té, až si lidé vymáchájí hubu ve svých vlastních sračkách vyprodukovaných referendy, pak s jásotem přivítají příchod spasitele-tyrana (přivítali by i pád asteroidu na svou obec), který spustí proces posledního soudu, což je trefné označení rychlé hromadné sebeočisty (velkočistky) lidstva frustrovaného svou vlastní mizérií, a teprve z hromady popela, který tu po tom lidskym bordelu zůstane, má šanci se zrodit nějaká osvícenější společnost...
zdá se Vám to dost optimistické? no, ono je to vlastně jedno, jinak to vlastně ani proběhnout nemůže, takže se přidejte na stranu těch, co si v děrách už vrší konzervy...pokud si je nemáte za co pořídit, jděte bez zábran krást, neboť sám pojem vlastnictví je již jen kus použitého hajzlpapíru neseného jako prapor velkolupičů, proto si s tim hlavu nelamte, nasaďte si na ní raději punčochu a vyražte v noci k nejblžšímu korporátnímu velkoskladišti...[mrknutí jedním okem]

265336

16.3.2012 15:33

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 265336

Nepovídejte, Ve Švýcarsku to funguje, pravda zřejmě si lidi na počátku častěji nabyli hubu, ale učí se rychle. I teď se určitě semtam šáhnou vedle v referendu, ale poněvadž jsou učenlivý, tak na základě sebereflexe mohou špatná rozhodnutí, které se projeví ve formě důsledků, tak to můžou dost rychle změnit. Pravda to potřebuje občanskou společnost, ale systém referenda ji vytváří. V tom západní Evropa oproti východní části výhodu, protože občanská společnost na západě existuje. Dneska nasraní lidé brblají u píva, při zákoně o referendu jako ve Švýcarsku můžou tuto negativní energii změnit v pozitivní vynutit si řešení toho, co je pálí, vynutit si odvolání parazitů jako Vondra, když se proflákne něco jako Promopro, když politická strana nemá vůli ani zdravý rozum něco takového udělat sama o sobě.....

Demonstrace i generální stávka jsou stále destruktivní, negativní energie, poškozují ekonomiku. Ve Švýcarsku se tyto jevy de facto nevyskystují, protože používají mnohel lepší mechanismus na opravu chybných rozhodnutí. Pravda takové referendum se nehodí do koncepce globální vlády prosazované shora bez ohledu, co si o tom dole myslí, a zda vůbec přání globalistů jsou slučitelná se skutečností. Referendum si, ale lidi budou muset vybojovat na ulici, pomocí demonstrací, stávek, generální stávky.... Trocha škody za dlouhodobý pozitivní efekt stojí. Vypadá to, že ti co jsou nahoře u vesla jsou totálně mimo realitu a nedokážou akceptovat řešení, která neladí s globalistickou utopií. V ČR je situace specifická tím, že místní si nechtějí nechat foukat do své polívky ani z Bruselu, ale už vůbec ne od občanské společnosti. Z toho důvodu je referendum 20 let ve volebních slibech politických stran. Paradox bez ohledu na politické spektrum všechny partaje chtějí referendum a za 20 let ho neschválili.

Žádný byrokrat ať z Bruselu nebo domácí scény pokud vůbec zaregistruje důsledky chybných rozhodnutí s tím neudělá nic, dokud tečou prachy. Korýtkáři už vůbec nemají zájem, aby jim do toho strkala nos veřejnost přes referendum, stačí když se rvou o pomeje mezi sebou. Kdysi tady byl takový demagogický argument, že lidi by si špatně nastavili daně, sociální systém.. .Pár dní zpátky bylo ve Švýcarsku referendum o 6 týdenní dovolené. Dvě třetiny voličů byli proti a zůstalo se u 20 dní, docela jsem se při čtení toho článku pobavil. Odborům se to nelíbílo, ale svaz zaměstanavetelů ocenil zdravý rozum lidí. Ve Švýcarsku probíhá ohledně refernd diskuze, a protože lidi nejsou pitomí, tak se místo populismu a demagogie namícháné s propagandou, musí užívat i argumenty. Ono lidi to vidí i v CR nebo jinde, ale brblají o tom v hospodách a "tlak v kotlíku" nám postupně stoupá.
http://www.novinky.cz/ekonomika/261539-svycari-v-r...

265346

17.3.2012 2:09

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

p. 113.?.?.?

Reakce na 265336

....pamatuje si nekdo jeste referendum v Irsku...?..kde tak dlouho referendovali az doreferendovali nejspravnejsi vysledek ....velkou vetsinou...

265372

17.3.2012 8:09

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 265372

V Irsku mají zákon o referendu v tom smyslu, že když se sejde dost podpisů na petici, je vláda povinna referendum vyhlásit?

265375

16.3.2012 10:53

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 265333

Kateřino, jste chytrá ženská. Ale zůstáváte zaseklá na pár věcech, které vám neumožňují reálný pohled na věc. To si vážně myslíte, že tady něco řídí nějací kosher soudruzi? Ti nemají na nic vliv. Maximálně pro někoho počítají peníze. Ale to dělají už dlouhou dobu a bylo jim to něco platné, když na ně přišla řada? Nebylo.

Takže to je první věc a druhá je vaše důvěra v moc voleb. Takže jste byla u voleb. Můžete tu, prosím, rozepsat, jaké pozitivní účinky to mělo na ten bordel, co tu panuje? A kdo si myslíte, že tento systém "demokracie" vymyslel? Prostí lidé, pro které je to divadlo určeno? Víte, ono je snadné nejdříve někoho přesvědčit, že o něčem rozhoduje apak nechat odpovědnost za průsery na něm. Vždyť on to přeci volil, ne? A zkuste mi také rovnou hodit nějaký příklad z historie, kdy volby něco změnily... Pokud vynecháme volby poválečné, které opravdu něco změnily, ale je otázka, jestli k lepšímu... Ale aby byl váš názor konzistentní, tak zřejmě oceňujete, že lidi volit šli a nebyli pasivní ovce, že? [chechtot]

265338

16.3.2012 21:46

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 265338

Časy se mění, hestroyi. Tak hmatatelnou nasranost, jako je teď, jsem mezi ovcemi ještě nezažila, vlastně mě ještě předloni měli všichni mí známí a přátelé za podivínku, extrémistku, a jánevímcoještě. A ono se to v průběhu jediného roku neuvěřitelně obrátilo. Dokonce pár téměř sektářských příznivců modrého ptáka, kteří jsou rovněž v okruhu mých známých, otočilo o 180°. Ne, že by chtěli rozvíjet prapory revoluce. Ale ti, co byli tehdy svatí, dokonalí, geniální, prozíraví, jsou pojednou svině zlodějské, parchanti (a ještě vulgárněji) s Klausem, Toporánkem a Nečasem v čele.
Mohli bychom stihnout něco udělat, než najede Internet ver. 2.0.
Protože než se začnete obracet k historickým paralelám, dovolím si úvahu, že tehdy nebyl dostatek informací. Nebyla možnost okamžité komunikace v reálném čase. Dnes je infa sice až moc, ale stačí chtít a naleznete, co hledáte.

U vás, milý hestroyi, oceňuji to, že jste včera zvednul zadek [smích] .
Když to budete dělat pravidelně, pro mě za mě bojkotujte volby. Klidně i aktivně - choďte třeba do volebních uren lít barviva či chemikálie nebo tam rovnou řídce kálejte (kaštan byste asi neprotlačil).
Ale něco dělejte.
Vy nejste pravověrný pasivista. Takže proti vám a vašemu způsobu komunikace se systémem nemám v tuto chvíli nic.

265362

16.3.2012 22:17

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 265362

infa je moc
ale 99% z toho infa je desinfo
v tom je jádro pejska víte?
a povím vám jedno sladké tajemství VŮBEC NIC se nestane do té doby než loutkaři řeknou "už" pak se "to" teprve stane
stádo nikdy nic neuskutečnilo a ani neuskuteční protože inteligence davu je rovna inteligenci nejméně inteligentního účastníka v něm a navíc psychologii davu mají "oni" zmáknou na třikrát podtrženou jedničku z hvězdičkou
takže jediná možnost je začít u sebe a neživit systém
nebo lépe řečeno na demonstračky samozřejmě chodit
ale VĚDĚT že je to jen šaškárna a nenechat si otrávit myšlení nějakou pitomou propagandou o revolučním boji

volby jsou na hovno to ostatně potvrzují ty co se udály nyní na slovensku už to začínají chápat i stoupenci současné vlády a tak je to správně

ted to ještě chce počkat na ekonomický kolaps protože bez něj ovce NIKDY zrůdný kapitalismus s přiblblým konzumem nepustí

takže asi tak... na závěr bych jen popřál trpělivost slunce v duši a hlavně pozitivní myšlení protože jedině láska dokáže porazit nenávist (ač to zní jako přiblblé klišé) a pomsta násilí a boj plodí zase jen pomstu násilí a boj

265365

16.3.2012 23:04

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 265365

Ještě jednou a pomalu. Já narozdíl od listopadových cinkačů velice dobře vím, že je utopie chtít se mít hned teď jinak a lépe. Zbytek už jsem napsala ve svých příspěvcích výše, nechce se mi opakovat se.

265366

16.3.2012 23:17

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 265366

problém je v tom že ti cinkači se chtěli mít lépe (a taky dost často měli a mají)
to je sobecké hledisko navíc velmi hloupě subjektivní

265367

16.3.2012 23:45

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265367

Oni se chtěli mnozí mít nejen lépe, ale IHNED LUXUSNĚ, tzn. na dluh. Popřípadě dokonce na úkor. A wo to gou. Lépe se chce mít každý a není na tom nic špatného. Otázkou je, za jakou cenu.

265369

16.3.2012 21:53

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 265338

Jo, a odpověď na vaši otázku? Vaše otázka je scestná, protože byste patrně stejně ironický tón nasadil i v případě, že by volili výhradně na systému zainteresovaní lidé plus já. A vy dobře víte, jaká byla posledně volební účast. Nechci vás napadat, takže takto bych to pojala. [cool]

265363

17.3.2012 4:27

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

djb 90.?.?.?

Reakce na 265333

>Změna je žádoucí,
To ano.

>klidně znova, že argumenty o tom, jak v rukou nevědomých
>oveček může být referendum nebezpečným nástrojem,
To jsem nikdy netvrdil..

>Když se malé dítě učí různým dovednostem, taky do rukou
>A stejně tak je to i s lidem obecným.
ale přesně to jsem tu tvrdil několikrát.

>Já nejsem hr. To vy jste zbrkloň
Pardon, jste, viz Vaše odpovědi výše nebo dřívější, jak jste mi bez rozmyslu vytkla, že bez penisu neuznám inteligenci

>uvažující v krátkodobých
referendum je krok správným směrem => holešovská chce referendum => podpořím holešovskou, dělám dobrou věc. Uvažujete Vy ?

Já pokračuju
=> podpořím úsilí o dosazení neprůhledných lidí s odůvodněním, že jsou to odborníci.
Dosadit někam naprosto nevolené neprůhledné osoby o jejichž organizátorech vím málo a co vím je spíš negativní to právě považuju za dlouhodobě chybnou cestu.

>horizontech v tom slova smyslu, že pokud nás "světlý
>zítřek" nečeká skutečně už hned zítra, nemá smysl cokoli
>podnikat.
Ani to jsem nenapsal. Chápu, že Vám sto lidí stokrát říkalo totéž, ale neextrapolujte to na mne prosím.

>Copak vy nemáte děti, vnoučata? Vás ve vaší
Nemám, asi nebudou, nicméně mi na srovnání ČR ku pořádku záleží, tedy se necítím být diskvalifikován v diskuzi o odpovědnosti k budoucnosti.

>zaslepenosti ani nenapadne, že jste zodpovědný za to, co jim
>svou pasivitou chystáte za svět? Samozřejmě, že nic nejde

Stál jsem na náměstí v 89', později proti ovládnutí ČT, i proti radaru i jindy a tak nějak jsem usoudil, že tohle není moje cesta. (i když zítra - dnes - se na ten václavák podívám)

Pasivní je, sedět doma u TV a mlčet. Ale pak to není Holešov, volby (kam mimochodem chodím, ale asi přestanu) a nic jiného neexistuje.
Extrémní příklad na pochopení: Jarmila. Jarmila JE aktivní tím že propaguje pasivitu u voleb. Pasivní by byla, kdyby nevolila mlčky. Být takto aktivní každý: Jarmila přemluví jednoho, ten dalšího... zafunguje to naprosto výborně. Toto je její cesta. Jen ti lidé nestojí na náměstí. Buďte víc otevřená.

>A pokud se o prosazení zákona o referendu začne aktivně
>zasazovat byť i třeba parchant Grebeníček, má i ten mou
Pokud by přinesl jasný návrh tak toho bych podpořil raději. Mít zákon o referendu je jistě dobrá věc. Ovšem Holešovská výzva se mi jeví jako tisíc přílepků.

>podporu. Protože kdyby pak chtěl dělat nějaké sviňárny,
>referendum ho může také hezky rychle srazit do reality.
To už záleží na znění, provedení by muselo být občansky vymahatelné - ale dobrá to je kosmetika, byť důležítá, krok dobrým směrem to je.

Na okraj k hádkám zde okolo: v Praze bylo 15.3. přes 8 000 lidí.

Příp. pokr. v dubnu, nerad přetahuju svejch 10, děkuji za pozornost.

265374

15.3.2012 21:33

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jawa350 147.?.?.?

Reakce na 265281

No "skvělé"... A tak jsem tomu projektu fandil. Nějak už nepochybuji o výroku, že si Češi sami neumí vládnout. Vždy to tu ovládnou prospěcháři. Je to v naší mentalitě, nedá se svítit. Už jen to video z konference stojí za to...ten chaos tam.

Každopádně díky za tento odkaz. Člověk hned ví, na čem je. [bliji]

265301

16.3.2012 7:42

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 265277

Máte velmi dobré postřehy pane pietroo. Ano, přesně tak, cílem rothschildovců je udělat světovou diktaturu pod pláštíkem „odborníků“ a definitivně zrušit i hru na demokracii. Toho chtějí docílit tím způsobem, že ve VŠECH zemích nechají zvítězit na celé čáře takzvanou levici. Tato levice ze všech států přehlasuje v EU pravici a odsouhlasí, že bude zrušen stranický systém a bude nastolena ve všech zemích „vláda odborníků“.

Holešovská výzva je samozřejmě umělá opozice, její organizátoři jsou značně nedůvěryhodní. Vůdcovské typy se u nás nenachází z toho důvodu, že SKUTEČNÁ OPOZICE je průběžně LIKVIDOVÁNA již v zárodku. Takže kdybyste začal něco organizovat, se zlou byste se potázal. Od dob pseudorevoluce jsme řízení umělou pravicí, umělou levicí i umělými rebely.

Co se týká levice a Fica na Slovensku, tak již dnes někteří prozíraví Slováci to nazývají klerofašismem. A není divu, když člověk vidí fotku Fica, jak s deklem na hlavě mlátí do zdi nářků, tak ihned k němu ztratí důvěru. Je to jejich (jak jinak) oddaný slouha.

Zajímavý je Váš postřeh i ohledně Koukolíka. Taky jsem mu přestala důvěřovat. Je to člověk, který řekne 90 procent pravdy a do toho zamíchá 10 procent lži. Proto má takovou publicitu a je pečený vařený i v mainstreamu. Stejně jako třeba i komunista Jan Keller, tolik oblíbený u naivního jansmitha.

265327

16.3.2012 8:58

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265327

Jarmilo, a Kalousek podle Vás slouží komu? Za co dostává svá ocenění od banksterské kliky? Za zásluhy o národ? Nenechte se vysmát.

265331

16.3.2012 10:44

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 265331

A co jste mi chtěla tímto sdělit? Já to vím, že Kalousek je bezcharakterní gangster a psychopat toho nejhrubšího ražení- právě proto je ve vládě. Stejně jako úlisný a falešný zloděj Klaus, nebo věčně vysmátý zrádný Nečas, nebo nelidský Heger, či hovado Drábek. Si myslíte, že až zvolíte právnickou osobu- komunisty, tak si polepšíte? Nenechte se vysmát. Vývoj, jak budou ve světě postupovat, je globálními bankstery naplánován a rozhodnut na 20 let dopředu.

265335

16.3.2012 11:00

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 265335

>Vývoj, jak budou ve světě postupovat, je globálními bankstery naplánován a rozhodnut na 20 let dopředu.

ANO, přesně tak to bude, pokud se běžní lidé uzamknou ve své nasr-nosti, skepsi, pasivitě a bezzubém nadávání a stěžování si po hospodách nebo internetu.

Pokud se nespojí a NĚCO neudělají (jako na Slovači, tam se kosher pravicová klika hezky přip-srala). A pokud neumí NIC JINÉHO než jenom kvičet na diskuzích a v běžném životě nasedat loutkovodičům na lopatu a NEBO nedokáží prosadit ani takovou Přímou demokracii jakou mají Švýcaři, tak ať alespoň jdou a podpoří ve volbách síly, které se jich v rámci možností ZASTANOU (jako na Slovensku). Naše důchody a kupní síla se samy neochrání a ještě se nám Kalousové a Drábkové smějí do ksichtů..[smích]


Jenže pro volební disidenty je AGENTEM každý a klidně by ve svém "svatém" nadšení za něj označili i Krista nebo Budhu nebo (jak sem napsal Kysučanovi) velitele záchranné flotily z Plejád Aštara Šerana..[smích] A vvvoooo tom to je.


Peace,

jansmith[smích]

265339

16.3.2012 11:46

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265335

Chtěla jsem tím říci to, co už jsem řekla. Že to, čeho vy se tady tak obáváte, a čím tak strašíte, je už dávno zde v plné parádě. Já si nemyslím nic pěkného o zastupitelské demokracii. Já si myslím, že zákon o referendu je krok správným směrem. A že máme tu sílu si ho vyřvat, pořád nás ještě je drtivá většina.

Globální vývoj si možná banksteři namalovali, ale globálně toho taky lidé všude mají plné cvičky. A i u nás se začínají formovat, i u nás začínají lidé shánět informace. Dočetla jsem se dnes, že dokonce i tady v Ostravě pak táhli lidi na Českou televizi. Víte, co to je, aby tady ti místní chachaři vůbec zvedli prdele? Vy tady prezentujete, že nějaká demonstrace v Praze, i kdyby statisícová, nic nezmůže, neb vývoj je naplánován globálně. Tak ještě jednou a pomalu. Ta nasranost je taky globální. Vy to nevidíte nebo nechcete vidět, že vám to nezapadá do vaší ideje pasivismu?

265340

16.3.2012 15:19

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 265340

Jistěže celostátní referendum je krok správným směrem. Pokud vím, tak stále máme na referendum nárok, nikdo nám ho ještě nezakázal. Nechápu proto, proč umělá opozice, svolávající lidi k demonstracím, tento fakt nezdůrazňuje a neprosazuje?

Tady nejde o to, aby někdo zvedl prdel a šel na demonstraci, kde se vybouří, jde domů – a pak zase hovno! Tady jde o to prosadit něco smysluplného. Nasranost lidu klidně může být i globální, ale pokud mají otěže pevně v rukou 1 procento globálních banksterů, tak i kdyby se lid posral, tak s tím nic nenadělá. Jediné východisko, které existuje, je ty hajzly prostě nevolit! A pokud tohle nejste schopná Kateřino pochopit, tak se s Vámi rovněž nemusím o tom bavit, rychle ani pomalu.

V roce 1946 lid zvolil ve velké naději komunisty, aby se zbavil prohnilých kapitalistů- a mlátilo se mu to 60 let o hlavu, jak byl blbej. Teď je podobná situace a zase vyskakují mladí blbci a poučují ty staré a zkušené.

265344

16.3.2012 16:30

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 171.?.?.?

Reakce na 265344

Změny (a často k lepšímu) prosazovali historicky většinou
>mladí blbci .

Staří nemají ani náhodou patent na rozum a skutečně moudrých (aby to bylo v prospěch celé společnosti) je mezi nimi také jako šafránu, paní Jarmilo. Naopak věkem se stávají zlostnými, často senilní, přestávají být pružní v chápání reality a mnozí umírají stejně "pitomí" jako byli za mlada...[smích]


Je to o přirozené inteligenci bez ohledu na věk (IQ se ale nesmí přeceňovat, protože bez charakteru a morálky celku neprospívá), plus o chápání reality a odpoutanosti (i kristus měl kolem třicítky) a o vhledu (intuici), tedy o pojmech, které vám (co by člověku s analytickou myslí (stále v kalupu), a který o studium, viz: Eckhart Tolle nebo Eduard Tomáš) nemá zájem, mnoho neříkají.


Možná by bylo dobré se zamyslet i nad tím, jak lidé vašeho způsobu vnímání (tj. volební disidenti) často reagují:

Emotivně, sebestředně, dotčeně, útočně, arogantně a často i bez poskytnutí jakýchkoli faktů nebo důkazů, které prokáží, že ONI mají pravdu a jejich OPONENTI se mýlí.


Můžete mi říci, jak mám věřit úsudku člověka, který nezvládá své vlastní emoce, je vztahovačný, irituje jej mnohdy obecně a s nadsázkou použité slovo "pitomec", který nedokáže být nad věcí a svoje názory ani hodnověrně OBHÁJIT????


Nemusíte odpovídat...[smích] Vždyť vy s jendousmithů od jisté doby nemluvíte a nekamarádíte (zboural vám vaše bábovičky a nahlodal platnost teorií, které s takovou vážností a s pocitem "osvícené" propagujete).

To i kamarád hestroy se svou občasnou blahosklonností nebo uvážlivý djb jsou lepší parťáci, protože alespoň dovedou udržet emoce na uzdě.


Pro vás je každá OPOZICE umělá, všichni jsou AGENTY a podporovat alespoň ty, co se o NĚCO v prospěch celku snaží je (jak emotivně prohlásil dub) KOLABORACE. Sama NIC se svých teorií prosadit nedokážete (a to nejen proto, že v mnohém nerespektují pozemskou realitu), ale to vám nebrání v ROZDĚLOVÁNÍ těch, které byste měla pomáhat proti farizejům SPOJOVAT.

A když nemáte v ruce LEPŠÍ KARTY (řešení), tak je alespoň nepřemlouvat k nasedání neoliberálům na lopatu. Vždyť uplatnit svůj hlas pro opozici k modrým strakám (byť to problém celkově neřeší a je to jen příprava před defenestrací všech pokrytců) je pořád lepší, než než si nechat od neoliberální pravice sr-t na hlavu a pak si stěžovat, že mě okrádají, až nemám na slušné živobití....

Pořád NIC, paní Jarmilo ????...[smích]


Tolik už zde bylo na toto téma zde v různých vláknech od vaších oponentů namítáno, ale KDE NIC TU NIC. A když jste začala dělit lidi podle věku, tak slogan na závěr: Starého psa novým kouskům nenaučíš,

a nic ve zlém a Peace s vámi,

jansmith[smích]

265349

16.3.2012 17:57

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 265349

Honzíku(Jeníku),

skutočne si ma trošku po dlhej dobe rozosmial. Ak by to, čo si napísal bolo k zasmiatiu...Žiaľ nie je!
Múdrosť a schopnosť prenikúť do tajov a zmyslu života (filo - ľúbiť a sofia - múdrosť) nie je ohraničená vekom, ale schopnosťou (pochopením) daného jedinca pochopiť zákony vesmíru (univerza), v pochopení (rozlíšení) pravidiel, kde by sa mali odohrávať naše (ľudské) kroky a určite to nie je v "strieľaní" na obete, ktoré si(nevedomo - polovedomo?) si už vopred vybral!
Koľko času a úsilia musíš tomu venovať, aby si nás presviedčal o opaku úplne banálnej veci, ktorú človek menom René Descartes jednoducho vyjadril slovami:
"Cogito ergo sum"

Prajem Ti, aby si našiel správnu cestu.

Kysučan

265353

16.3.2012 19:52

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 79.?.?.?

Reakce na 265353

Jsem rád, kamaráde, že jsem ti vykouzlil úsměv a že si se ze srdce zasmál.

I ty huncůt, stejně se mnou nesouhlasíš, ale i tak je to pořád lepší, než sebestředné ejakulace některých tvých souputníků...[smích]

Na to co jsi teď napsal, jsem o něco dříve bezděky odpověděl ve vlákně Americká statistika.


Pro ostatní zmíním jen pár myšlenek:

1.
BTW, v tom co píšeš, je hodně pravdy, kamaráde.

Tesat do kamene. Já ale NIC z toho nepopírám a tvé filozofické názory jsou mi velmi blízké. Jen říkám, že je občas lepší sestoupit s filozofických výšin do reálných podmínek, zapomenout na zvady a rozepře a začít zblblé a tzv. obyčejné lidi proti (globálním nebo lokálním) farizejům SPOJOVAT
.

2.
Lidé jako vy (volební disidenti) se tak ale nechovají, naopak. Bežné lidi matou, společně s kosher sračkomety tlačí do deprese a pasivity (viz. to vaše: všichni jsou AGENTI a pokud nedosáhneme změny IHNED, tak VOLBY NEMAJÍ CENU), radí jim, aby zahodili možnost, jak největším hajzl-m legálně zkřivit úsměv (u vás na Slovensku to aktivní voliči dokázali - bravoooooo. A co dokázali slovenští volební disidenti?? Sorry za výraz, ale leda hov-o..[smích]) a co je nejhorší, nemají smysl pro HUMOR.[smích]}

Zbytek viz. odkaz.


Ještě bych k tomu dodal, že problém filosofů (jako jsi např. ty) je v tom, že pokud v rozumné době nesestoupí z výšin hlubokých myšlenek do fáze řešení problémů reálného života, tak skončí jako Sokrates.


Neboj, filozofy a bezzubé volební disidenty jako ty nikdo k vypití jedu nutit nebude..[smích]

Vám kosher E/elity a lokajové Systému (Zisky jsou soukromé, Ztráty se socializují) akorát eufémisticky naser-u na hlavu a s vámi samozřejmě i všem ostatním, kdo se neumí proti pokrytectví a farizejům účinně bránit.

BTW, jejich kosher reformy a neoliberální likvidaci jakž takž únosného sociálního státu pocítí úplně všichni tzv. běžní občané. I voliči, kterých hlasy ale nestačily k tomu, aby se u nás trojkolka nemohla spojit a za pomoci průpiskáře a nejlepšího makroekonoma ve Vesmíru (který nedávno blahořečil Veškrnu) nedali dohromady vládní většinu.

Na Slovensku tvoji (naši) bratři podřízli pravicové Gorile větvičku a i to málo stálo za to úsilí, které ji zkřivilo její úplatnou a pokryteckou hubu..[smích]

Včera byla u nás po republice podobná akce proti české Gorile a doufám, že pokud občané vybojují předčasné volby, že nezůstanou sedět na prd-lích a neumožní tím české Gorile zůstat na POZICÍCH.

Podrobnosti, koho mám na mysli, máš v odpověďi kamarádu Hestroyovi.


A Peace se všemi. Jinak, rychlost sestupu z výšin nepřeháněj (když tak si vem padák) a těším se na další tvé protiargumenty.

jansmith[smích]

265357

16.3.2012 20:47

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265357

čoveče jeníku, tebe ta představa, že by tě někdo mohl připravit o tvoji oblíbenou iluzi fakt nějak bere[smích]

takovouhle agitaci nepamatuju ani u zavylých členů ssm nahánějících do prvomájového průvodu[smích]

zamysli se, tvé volební častušky už tvoří 50% příspěvků v téměř všech diskusích pod jakýmkoliv článkem v posledních týdnech...

chápu, že stranický úkol je stranický úkol, ale nic se nemá přehánět.
již to začíná být nejen nudné, ale obávám se, že i silně kontraproduktivní a stává se z toho spam.

265358

16.3.2012 20:57

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 265357

Zdravím Honzíku,

humor mám veľmi rád, pretože oblažuje dušu a smiech ten je úplne najlepší liečiteľ všetkých neduhov a chorôb (kde sa hrabú všetky chemické a psycho liečiky novodobých farmakokoncernov).
A ejakulácia, to je úplne to najlepšie, čo bolo TATKOM vymyslené... [smích]
Len škoda, že to najlepšie (pochopiteľne aj s predohrou, hlavnou aktovkou a vyvrcholením)► to, čo vlastne umožňuje nejaké pokračovanie akéhokoľvek rodu si trošku "zhovadil".

Stále podľa mňa nenachádzaš správnu cestu...Obviňuješ všetkých naokolo, že nechápu, sú disidenti bez myšlienky,bezzubý, nechápavý...atď.

Jeníku, čo keby si TY trošku sestoupil a urobil určitú retrospektívu...Veľmi by to pomohlo Tvojmu EGU, ktoré je veľmi vysoko (neprimerane vysoko Jeníku). Možno môžeš, možno nie. Nikoho nechcem súdiť. Len mi je Ťa úprimne ľúto, pretože by si skutočne so svojim prehľadom mohol pomôcť správnej VECI.

Ty, však čakáš (a bezmilostne búšiš do všetkých trošku lepšie uvažujúcich, a vyčítaš im detské chybičky krásy a prehliadaš, že môžu mať za svoje odžité roky oveľa lepší názor a pohľad na reálny svet, ako Ty...) ► kedy sa zmenia ostatní.
Napr. starí skúsení borci boli vo všetkých "primitívnych" kmeňoch medzi starešinami daného kmeňa = múdrosť predkov sa prenášala cez skúsenosti a vedomosti. Neboli sprostí a hlúpi tí naši predkovia. Ako aj nie sú v danej množine tí, čo ich permanentne obviňuješ a neustále ich "zmysluplne" degraduješ a manipulatívne oslovuješ...Niektorí, "vyššie" uvažujúci jedinci to už nezvládnu a píšu koniec, hotovo, šmitec...niektorých ešte stále (opakovaním ich nickov) privádzaš k reakciám a potom sa s nimi hrajkáš... [smích]

Si proste vyhranený huncút (bez toho krúžku nad u - Jeníku). Niekedy síce narazíš (napr. na uda) a tam uznáš kvality súpera a ďalej nepokračuješ.

Takže doporučujem, ak to skutočne myslíš úprimne a vážne, aby si sa dokázal naladiť aj na nôtu Tvojich oponentov.
A hlavne aj prehodnotiť svoje(?) videnie sveta...

Veď vieš, nikto učený z neba nespadol...Čo keď niektorí sú trošku (o milimiliprd) popredu a lepšie vnímajú svet (realitu) okolo seba?

Hmmm, možno to stojí za pouvažovanie?!? Samozrejme, ak je Ti to samoregulatívne umožnené...

Kysučan

265360

17.3.2012 22:22

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 265360

Dobrá, kamarádi dube a Kysučane.

Poslal jsem vám odpověď, v podobném stylu jako obvykle, ale zásah "vyšší moci" její doručení vyeraseoval a dokonce ji vymazal i z mého archívu...[smích]


Beru to jako znamení, že se mám nad sebou zamyslet a s pokorou toto znamení přijímám. V této, v pořadí další reakci již tedy nebudu pokračovat ve vzájemných hodnoceních osobnosti oponenta a vyjmenovávání vzájemných invektiv (která byla ostatně již jen balastem a přetahováním mimo téma) a ani připomínat odkaz na jendovu debatu (proč se vyplatí jít k volbam) s hestroyem. Vyšší moc se ukázala jako moudrá a takhle je to lepší.......

Máš pravdu Kysučane, je to o egu a z mé strany o bušení do všech lépe uvažujících. A proto pro tuto chvíli zde končím a přesouvám se do vlákna Evropa nad propastí, kde jsem nedávno reagoval na příspěvek Reneho k A.Clausovi.

Slibuji, že se do budoucna budu snažit naladit na notu svých oponentů a budu věřit, že oni dokáží vůči jendovu způsobu vnímání reality to samé.


A díky za tříbení myšlenek, kamarádi a do budoucna Peace s vámi,

jansmith[smích]

265401

16.3.2012 17:16

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265344

My nemáme zákon o referendu, Jarmilo, který by jednoznačně stanovoval, jak mohou občané o vlastní vůli referendum o konkrétním problému iniciovat. Hypoteticky - když se sejde X podpisů, vláda MUSÍ vyhlásit referendum. Ze zákona. Bez diskuse.

265351

17.3.2012 12:49

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

pietroo 195.?.?.?

Reakce na 265327

Zdravím paní Jarmilo. Teprve včera jsem se podíval na internet co se vlastně děje, že existuje nějaká Holešovská výzva a zjistil jsem že ji dělá Slávek Popelka. Popelku jsem znal, studoval tady v Olomouci, párkrát jsme se bavili tak v letech 1993-1996. Velmi se zajímal o ekologii, byl zastáncem aby bylo víc žen ve vládě atd. Kdo ho poznal tak ví, že ten člověk těžko bude koupený, spíš je ale takový dobrák, že snadno si jeho důvěru mohou získat nastrčení lidi, kteří se jako ryba ve vodě pohybují v různých nevládních organizacích sorosovského typu, různí takoví profíci z Rotary clubu apod. On se totiž snaží získávat sympatizanty i v těchto klubech. Vyprávěl jednou jak byl v Rotary v Praze, tehdy to byla nová věc, a že se tam setkal s tím moderátorem počasí jak vždycky říkal "slunce v duši". A že ten mu říkal, že lidé by měli dostat nakopané do prdele (za ničení přírody).
Ale nechápu proč byly tady v Albertu barevné letáky s pozváním na demonstraci, když pak jak vidím teď na jejich webu se oficiálně žádná demonstrace v Olomouci nekonala? A proč tady vezli předpokládám z Brna sto kilometrů ty letáky? A kdo to tam na té demonstraci tedy mluvil? Ta paní mi připadala značně nedůvěryhodná, taková profesionální sorošovkyně. Mluvila naprosto studeným hlasem, nebylo tam cítit že by se nějak emočně angažovala. Byla nepochybně velmi inteligentní a s tím kontrastovala ta neschopnost dotáhnout tam aspoň reprobedny, nebo aspoň zvýšit hlas. Byla to fraška. Tyhle lidi by měl Popelka pustit k vodě. Ale on je příliš dobrák.

265385

17.3.2012 18:16

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265385

nechce se mi to přeformulovávat, takže jen překopčím, co jsem napsal jinam:

ono bohužel to vypadá, že to je ještě horší. pouze řízená opozice, s cílem svrhnout sice hajzlíky, ale jakož takož patriotické, a nahradit je totálními zmrdy pod taktovkou knížepána a švejnara, protože stávající jelita nejsou dostatečně globalizačně nadšená a profašisticky orientovaná.

je to stejně řízené, jako arabské jaro, a snaha je též kontinentální (např. nechutné zdražení vajec díky nařízení bruselu není náhodné, má vytvořit výbušnou situaci, která puč umožní a legitimizuje).
náhodné nejsou ani názvy hnutí -- byla tu libyjská národní rada, syrská národní rada atd. teď je tu národní rada, a to jen proto, že česká národní rada už tu byla a řídící pracovíci se obávají, že je tento pojem silně zdiskreditován, proto pouze národní rada.

na řízení tlupy užitečných idiotů stačí jeden infiltrovaný agent, kdy mimo něj ostatní o ničem neví...

*

pro zasazení do kontextu doplním:
když se člověk podívá na jejich program, je to snůška velmi vágních a nic neříkajících řečí. s jedinou výjimkou - požadavku úřednické vlády s odborníky vybranými podle kritérií mezinárodních institucí. to tam postulují velmi jasně.

a přesně toto se stalo v řecku - byla sesazena zvolená vláda a nahrazená dosazeným protektorátním správcem, s úřednickou vládou, který splňuje uvedená kritéria - je kvalifikován, byl jedním z bývalých ředitelů ecb a dalších nadnárodních institucí.

a toto chtějí zmrdi nyní tady. protože si naši šášové dovolili nepodepsat fiskální pakt (spolu s británií). a to se neodpouští.

takže zde máme motivaci, modus operandi a načasování...

265392

19.3.2012 0:02

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265392

>s jedinou výjimkou - požadavku úřednické vlády s odborníky vybranými podle kritérií mezinárodních institucí. to tam postulují velmi jasně.

Kde?

265452

19.3.2012 0:21

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265452

bylo to zde

http://www.narodni-rada.cz/jak-toho-chceme-dosahno...

juž není[smích]

265454

19.3.2012 12:12

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 265454

Teď tam je mj. tohle:
- po demisi vlády ustavit nepolitickou vládu z osobností těšících se všeobecné důvěře

Nějak nevím, jak si to přebrat. Třeba takový Schwarzenberg se přece také těší mimořádné a všeobecné důvěře a když na to přijde, tak z té TOP 09 určitě klidně vystoupí, aby mohl konat blaho pro lid ČR. Jistý pan Fischer nepochybně také. Navíc je nepolitický, pokud ovšem nebereme sionismus jako politický směr.
Čeho se s nimi dočkáme, se neodvažuji hádat. Problém ovšem je, že naše společná budoucnost je nepochybně již nalajnována.

265476

19.3.2012 19:00

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265476

Nechat to tak je lepší?
Není lepší být u toho a snažit se ohlídat, aby k tomu nedošlo?
Jo, já vím, nejlepší je tvářit se šalamounsky a zůstat za bukem "a v pravou chvíli se do toho vložit".

265493

19.3.2012 19:45

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 265493

Vážně si myslíte, že někde něco ohlídáte? Myslíte si, že změna, i kdyby nakrásně přišla, by byla k lepšímu a nedošlo by jen k opětovnémá sametovému předání moci dávno zainteresovaným?

Tohle je úryvek z jedné přednášky. Celou tu přednášku neznám, jen ten úryvek:

Tu v Česko-Slovensku nikdy nebolo zo žiadnym hajzlom krvavo vyúčtované – výsledok ? Tu nikto nemá pred očami žiadnu krv, nikto tu nemá pred očami žiadne masakrovanie, no tak prečo by sa títo báli?
Dzuxxxxx si tam bude pekne stáť ...ááá čo, ááá, pán Lipxxx je blázon, ááá... a takéto veci. Ako to, že neodstúpil? Preto že tu je presvedčený, že sa mu nič nestane. Tu v tomto národe v Dzuxxxxxxx a vo všetkých politikoch, není pred očami krv, není, pred očami mŕtvoly nie sú. ( Tak ) Ako ( ich majú pred očami ) Francúzi, Angličania a tak ďalej.
Tu keď sa urobí ozajstná krvavá revolúcia a týchto hajzlov ubijeme na smrť zo železnými tyčami, - toto zostane vryté v pamäti tohto národa na ďalších 200, 300, 400, 500, alebo tisíc rokov a to garantujem už nikdy viac sa nebude robiť to čo teraz.
Keď v budúcnosti po tomto krvi prelievaní sa niekto dostane do politiky a nejaký tieň – nie že bude usvedčený zo zločinu , len tieň, len niečo sa bude zdať že tam (spravodlivosť) nefunguje – on v momente ide preč, v momente.
Nebude tam vysedávať a sa tam, proste sa tam ...á dokážte mi niečo, ste mi nič nedokázali... Nie, v politike, keď ste v pozície moci, vy nemôžete požadovať dôkazy...


Tohle je jediné rozumné řešení. Dokud v ulicích nepoteče krev a ten xindl ze strakovky nebude viset na kandelábrech, nikdy se tady nic nezmění. Má to ale jedno velké ale. Já zkrátka nemám na to jít a řezat hlavy. Zatím

265504

19.3.2012 20:08

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 62.?.?.?

Reakce na 265504

Tohle vypadá na slova R.Vaského, L.C., o kterém jsem diskutoval s Kysučanem. Zkus si to tady dohledat, kamaráde, jsou tam i videa na jeho vystoupení a uvidíš..


Kysučan na něm tehdy nenechal nit suchou, takže tady se s ním tvůj názor lehce rozchází...[smích]

Podle mě je R.Vaský svým způsobem exot, ale (jak jsem napsal Kysučanovi) to neznamená, že nemá na spoustu věcí (úžera, dluh, rezervní měna, pravicová Gorila, zákon o referendu atpod.) velmi přesný a racionální názor.


A Peace se všemi,

jnsmith[smích]

265506

19.3.2012 20:52

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265506

Zrovna v tomhle Vasky nemá pravdu. Je sice dobré, když "podezřelý" rychle zmizí ze scény, ale desinfekční účinek to automaticky nemá. Aby to fungovalo, musel by být nahrazen jiným mravnějším exemplářem. Bohužel bývá nahrazen jenom takovým, na kterého se to proflákne později.
Pokud jde o Kysučanovo kádrování, posoudil Vaskyho podle sestry, jeho spolupartajníka, a vynechal Vaskyho teze. A naznačil jak tomu Vy ale vůbec nemůžete rozumět - úvodním zvoláním Ajajáj. Taký on je papagáj.

265510

19.3.2012 21:45

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 265510

Asi nik nie je dokonalý.
Vyzerá, že okolo bodov, u ktorých sa dá s R.Vaským rozhodne súhlasiť, panuje v diskusiách v podstate zhoda.
Je však aj trochu šašo a v niektorých otázkach "mierne" preháňa.
To je tiež pravda.

Citoslovcia a slovné hračky majú často úlohu skôr odľahčiť závažnosť situácie.
Kto sa na nich prehnane koncentruje a upozorňuje na ne druhých,
je skôr podozrivý z odvádzania od podstaty problému, ak chápete Anonym 46..
Nelámte si nad tým teda radšej(zámerne?) hlavu A46..

265514

19.3.2012 23:33

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265514

Chápem, dotkol som sa Vášho obľúbeného spolutapetára.
Začiatok Vášho príspevku obsahuje správne reflexie, a je tam asi len na to, aby uspal čitateľovu ostražitosť.
Druhá časť je dosť nepodarená manipulácia.
Citoslovcia podobne ako aj emotikony (obrazová forma) sa správne používajú na dotvrdenie argumentov, ba aj, ako vy uvádzate, na odľahčenie. Ale pri nedostatku argumentov, zvlášť na začiatku „argumentačného bloku“ zdanlivo nahradzujú tieto chýbajúce argumenty. V diskusii býva skôr zvykom používať pochehtávajúce sa emotikony. Tie už dopredu majú naznačiť prevahu autora. Že ide o zneužitie citoslovca (emotikonu) a Vašu manipuláciu, dokladá Kysučanovo kádrovanie cez vedľajšie súvislosti, tj. nedostatočná argumentácia, a to citoslovce na úvod tam má naznačiť prevahu autora (Kysučana).
Ale nelámte si nad tým hlavu udo1. Kto je podozrivý z odvádzania od podstaty problému, nechám na čitateľovi. Či to chápete, je vedľajšie, pretože ste neprišiel v dobrom.

265523

21.3.2012 10:23

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 265523

Súhlasím s Vami Anonym46.., že uvedené slovné formulácie, výrazy bývajú niekedy zneužívané. Otázkou je, na koľko primerane sú používané. Na Váš subjektívny pocit ohľadom Kysučana máte v istom zmysle právo a možno niekedy nie ste vo svojom hodnotení až tak vzdialený od objektívneho vnímania na príslušnej úrovni.

Neviem ale, na základe čoho usudzujete, že som prišiel diskutovať na fórum v zlom. Som človek a nie som dokonalý.
Ak hľadáte ako prvé chyby, isto ich nájdete.
Chyby sa môžu prihodiť.
Ja sa chcem zlepšovať smerom k Človeku a pomôcť v tom druhým vo vzájomnom dialektickom dialógu. Rozoberali sme to tu podrobne neraz.
V prípade, že hľadáte v ľuďoch doslovné zosobnenie Boha, ste u mňa tiež rozhodne na zlej adrese, ak chápete.
Toľko k rámcu konštruktívnej diskusie.

Inak..nebojte sa trochu si "polámať hlavu".
Myslenie vraj síce občas trochu príjemne bolí,
no bez neho niet Človeka.

265611

21.3.2012 23:09

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 265523

Sledujem, že ste anonym46 (alias ten který ví) zmenil aj IP adresu a rozhodol ste sa tu nás viacerých diskutérov kádrovať...Evidentne sa Vám nepáčime (ja obzvášť)... [smích]
Veď to asi poznáte. Pravda vždy zákonite vychádza na povrch. U Vás sa to nedá veľmi skryť, pretože používate takmer rovnaké kódy celkom dobre identifikovateľné...Ale to len na okraj.

Žial všetci sme len ľudia, dopúšťame sa viacerých chýb a omylov, ale tí šikovnejši sa dokážu z nich poučiť a tí ešte vnímavejší sa učia z chýb druhých.
Čo sa týka R.Vaského, tak v mojom príspevku, na ktorý ste narážal citoslovcia neboli použité ?! Trošku poznám Vaského tvorbu aj napr. Tretiu cestu, jeho vyjadrovacie postoje voči oponentom, jeho stranu...atď. Snáď viem aj trošku posúdiť v čom má pravdu, v čom sa mýli a čo je možné z toho celého očakávať (prečo je používaný).Niekto ho nazval šašom, niekto exotom...Ja hovorím, že je to vo svojej naivite nebezpečný človek, ktorý je využívaný určitou skupinkou pre nie práve najlepšie riešenia ( vykrikovať verejne o zabíjaní a volaní po krvi, ale to by som sa už opakoval...).

Ak však urážam Váš jemnocit a Vaše videnie sveta, tak s tým veľmi nič moc nenarobím. Všetko je to však vo Vašich rukách, ako sa hovorí (alebo v hlave).
Najjednoduchšie riešenie je nečítať moje príspevky ► ja tiež napr. nemám chuť čítať Rushdieho Satanské verše... [smích]
Potom existuje aj cesta, že obmedzíte kritiku (kritizovať a hľadať chyby na druhých vie skoro každý) a začnete premýšľať:
- aj napr. nad tým, prečo ste tu, prečo sa skrývate za anonymitu, kde sa asi nachádza pravda, kto ju tu na fóre asi najviac odokrýva...a tak.
No a záver by bol už o zmysluplnom tvorení...

Negáciou sa veľa vecí nedá vytvoriť, i keď negácia negácie je...,ale to už predbieham.

265654

22.3.2012 3:15

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265654

Vy, "NE-anonymný" Kysučan, počúvajte. To čo ste predtým napísal o Vaskym, bolo iba obyčajné ohováranie. Keď som Vás trochu (veľmi pracne) pritlačil, začínate viac koktať k veci. My, aspoň niektorí, tu väčšinou diskutujeme o myšlienkach. Autora, jeho príbuzných, kamarátov, spolustraníkov, obľúbenú stranu, jeho manýry, a nebezpečenstvo pre spoločnosť obyčajne nerozoberáme. Elementárna slušnost diskutéra je diskutovať o tom samom, čo je hlavným predmetom diskusie všeobecne, prípadne u oponenta či autora článku. Vedľajšie možno POTOM pridať navrch. Ale nie s tým nahradzovať vyjadrenie k veci samotnej. Takže, koľko ste podiskutoval o "Tretej ceste"? Nič. Až teraz ste ju spomenul, ale zase len okrajovo:"Trošku poznám Vaského tvorbu aj napr. Tretiu cestu,..." Prečo myslíte, že sa v diskusii objavili odkazy na Vaskeho "Tretiu cestu"a iné vystúpenia? Preto, aby sa posúdilo to-čo obsahujú? Či preto, aby sa posúdilo aký je ten Vasky exot, kde robí jeho sestra, aké nosí ponožky, atd.?
Ste natoľko drzý, že furt hľadáte smietko v mojom oku a trám vo svojom nevidíte. Bol ste mnou pristihnutý viackrát, pri dehonestácii iných, len na základe Vášho "bystrého" pozorovania - obtlstlá postavička Moora.
S kritikou ale musíte počítať Kysučan (neskrývajúci sa za anonymitou [chechtot] ), keď tu odkrývate také "objavné pravdy". Diskusné fórum Zvedavca je, aspoň zatiaľ, slobodný diskusný priestor. Nemusíte sem písať, keď nechcete konzumovať kritiku. Povinnosť reagovať nemá nikto. Nepočítajte ale s tým, že Vašu kazateľňu budem uctivo zoširoka obchádzať.
Dúfam, že sa na mňa nebudete hnevať, ked nevyčerpám všetky písmená povolené na príspevok.

265657

22.3.2012 11:53

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265657

>My, aspoň niektorí, tu väčšinou diskutujeme o myšlienkach. Autora, jeho príbuzných, kamarátov, spolustraníkov, obľúbenú stranu, jeho manýry, a nebezpečenstvo pre spoločnosť obyčajne nerozoberáme. Elementárna slušnost diskutéra je diskutovať o tom samom, čo je hlavným predmetom diskusie všeobecne, prípadne u oponenta či autora článku. Vedľajšie možno POTOM pridať navrch. Ale nie s tým nahradzovať vyjadrenie k veci samotnej. Takže, koľko ste podiskutoval o "Tretej ceste"? Nič.
A nyní si, prosím, klikněte sem na svůj produkt, a zvažte, kolika myšlenkama jste přispěl do diskuze k tématu ve vlákně, krom toho "vedlejšího navrch", nesrozumitelnost textu jste ztotožnil s "prázdnou nádobou". To je snad také argument nic moc, co říkáte?

265667

23.3.2012 3:47

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265667

To kritérium pochopitelně má nutně výjimky. Předpokládá totiž (zamlčeně) např., že formulace problému jsou srozumitelné všem účastníkům diskuse. Také poezie, ale i bláznovo vyprávění by nešlo tím kritériem posuzovat. Ale tyto poslední můžeme snad rovnou vyloučit(?).
Nick p.113 sa nad srozumitelností diskuse pozastavil:"...mily boze zachran Zvedavce.....je NAD PROPASTI...."
Obávám se, že ta nesrozumitelnost je záměrná, a nikoli vada na mém, či Vašem,nebo p.113 přijímači. Jak píšu na jiném místě půjde nejspíš o exhibování, i pozdější odpověď uda1 na p.113 je ze stejného soudku nesrozumitelných, tajemných ale možná také nesmírně chytrých(?).
Tady potom těžko argumentovat věcně, a nastupuje poslední možnost, pídit se po jiných souvislostech s osobou autora. Co jedl, pil, či kouřil, jestli nezapomněl vzít léky, kdy propuštěn z ...
Tak jsem tomu stanovil diagnozu, ale mohu se mýlit.
Opět Vás poprosím o překlad odkazu:odpověď uda1 na p.113. To by mělo být o dost lehčí, neb jde o odpověď nezasvěcenému do "okruhu znalců". Předem děkuji za Vaši námahu.

265708

23.3.2012 12:31

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265708

Zevrubný překlad: "Já a ještě pár extrémistů (=ti s extrémním nadáním vhledu) víme, zatímco ty ještě nevíš, vole."
Pravděpodobnost záměrné nesrozumitelnosti považuji za prakticky zanedbatelnou - není vůbec nutné podlamovat zvenčí jakoukoliv diskuzi, navíc na tak malicherném portálu jako je Zvědavec. Diskutující si ji v dobré víře zbourají SAMI! Jen se podívejte, jak se každý vehementně snaží vyjít z konfrontace jako vítěz, ne více než tři diskutéři se dokáží shodnout, dogmatické myšlenkové "objevy" se tu třou nejostřejšími hranami. Jsme zcela neschopni efektivně spolupracovat už na bázi pouhého rozhovoru, byť virtuálního. Proto mě zajímá myšlenka systémové samořiditelnosti, pokud je něco takového reálné, kterou zde mj. i udo utrousil. Udo je v tématu, ikdyž jazykovou formou, která pro mě není komplexně přínosná. Možná nerozumím, možná exhibuje. Ale sem tam se nachomýtne i jiná moucha. [smích]

265724

23.3.2012 21:43

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265724

Díky. [mrknutí jedním okem] S Vašim návodem jsem to opět pročetl. Ano je to přesné. Potvrzuji, že tam asi není záměrná nesrozumitelnost, alespoň u uda a duba. Já v tom vycítil (původně) jen tu nadřazenost u uda. V podstatě jiný dobře čitelný příspěvek od uda jako odpověď 90-tce, která mu taky vyčítá nesrozumitelnost s intelektuálským kafráním o ničem, je rovněž potvrzením oné nadřazenosti(první a poslední věta). Exhibování je ale patrné u uda v příspěvku (celkem srozumitelném), kde by šlo, možná jednou větou, napsat výhradu o prozatímní užitečnosti peněz v jejich původním významu. Je z toho ale celá přednáška, kde utlouká 90-ku i podsunutými agresivními tvrzeními např.: “Komu prospejete Anonym 90.., ak zavediete dnešný systém do druhého extrému = stavu bez peňazí, obeživa?“
Ego a namyšlenost s ním (zatím) hodně mlátí.
Ale tu samořiditelnou společnost bychom opravdu potřebovali. Jestli Vás tím neunavuji, trochu bych to rozvedl podle svého. Už před několika roky jsem tady kdesi v diskusi psal o potřebě napřed rozjet takovou "samořiditelnou DISKUSNÍ skupinu", jakýsi vzorový diskusní klub. Vybrat pro začátek alespoň tři nekonfliktní (skoro) moudré osoby(s jejich souhlasem), které by rozjeli na téma „Jak dál“ veřejnou diskusi. Tuto společně moderovali, články by speciálně pro tento záměr buď sami psali či vhodné přebírali. Externí diskusní příspěvky by bezpodmínečně společně tvrdě cenzurovali s ohledem na přínosnost a „bezkonfliktnost“. Také by z nejlepších externích diskutérů postupně nabalovali tuto skupinu opět podle stejných kritérií: Přínosnost a "bezkonfliktnost". To by mohlo pomoct nejen pro diskusi, ale výstup by neměl být samoúčelný, nýbrž by měl směřovat k oné samořiditelné společnosti. Zkuste k tomu přidat případné připomínky. Editor snad dovolí malý, tentokrát všem srozumitelný, úlet. To by mohl být i magnet pro čtenost Zvědavce.

265754

24.3.2012 17:16

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265754

V čem spočívá samořiditelnost diskuzní skupiny, když tam jsou moderátoři a tvrdá cenzura? Měl bych obavy, že s ne-přínosností a konfliktností by snadno mohlo dojít k vyselektování třeba i celých názorových vláken či proudů. Už samotný Zvědavec představuje silně selektivní vzorky populace, pokud budeme selektovat dál, nakonec stejně zbudu sám se svým nejdokonalejším názorem. Trochu přeháním, samozřejmě. Asi každý by si přál diskuzi bez zbytečných komentářů, ale cenzura může způsobit výše popsaný efekt. Platforma Zvědavce je nastavena snad asi optimálně, potíž je na straně účastníků. Tím mimo jiné naznačuji to, že jsem k jakékoliv změně od spodu velmi skeptický, s trochou nadsázky mám pocit, že jsme zde v roli pozorovatelů, kterým je umožněno pouze se snažit stav věcí pochopit, o což se neúspěšně také pokouším, vedle (svým účinkem) zanedbatelných činů na truc systému. Abych nebyl nařčen ze skládání zbraní, čestně prohlašuji, že jsem připraven se mýlit i v tomto závěru. Vlastně s tím i dopředu počítám a s lehkým napětím očekávám, co se bude dít.

265774

25.3.2012 0:03

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265774

Rozumím. To co jsem napsal, je pouhá narychlo spíchnutá kostra.
Vycházím z toho, že z různých důvodů se nedaří produktivní diskuse. T.j. směřování ke shodě.
Shoda je předpoklad společné akce, i spolužití či „vedle-žití“. Řadu věcí nemusíme diskutovat, jsou dány vývojem, výchovou, ale některé by potřebovali značně překopat. Shoda v tom co děláme špatně a jak to dělat jinak, je v podstatě to, oč by mělo jít. Editor zařazuje správně i témata tohoto směru .
Režim Zvědavce ale spočívá v poměrně rychlém střídání témat, a navíc všechno je to v jednotřídce. Každý si může otevřít vlákno o něčem jiném. Přijde -li nový článek , masy se přesouvají pod něj. Volný diskusní prostor láká navíc různé experimentátory i exoty k provokování, narušování diskuse odvádění od tématu...atd. Zvážím-li, že velká část diskutérů si sem přichází spíše ulevit emočně, další si přichází přeleštit ego, je jejich přínos pro sjednocování na společném postupu nulový. Vše to pak směřuje do chaosu. Mnohá témata, přesto že zaujala, zůstávají nedodiskutována, bez závěrů. I kdyby se náhodou došlo ke shodě, nikde nezůstane zakonzervován výsledek, k čemuže se vlastně došlo. Z hlediska všehomíru jde o věc značně pomíjivou, ale námaha, která byla vynaložena v plodné diskusi, by (podle mne) měla zůstat „zakonzervována“, jako „podstavec“ pro řešení návazných problémů.
Hlavně bych chtěl říct, že je lhostejné, jestli se vyjádříme k některým událostem opožděně vlastním komentářem. Že je ale, naprosto nezbytné se vyjádřit a shodnout na tom jak budeme „zítra“ spolužít, jak budeme spolu spravovat planetu Zemi. Mechanismy vytvořené našimi dědy selhávají, i my selháváme . Toto je nutné zastavit. Hotová řešení zítřejších problémů neexistují, a kdyby zázrakem existovala, pak bychom si je měli alespoň masově osvojit. Proto si myslím, že je potřeba tyto dvě věci oddělit od sebe - do dvou tříd. A režim té druhé třídy upravit tak, aby nalézání shody na jasně sformulované problémy byl cíl. Potlačit emoce, konflikty připustit pouze v zájmu řešení. Mělo by být o dost jednodušší vytvořit jakousi samořiditelnou diskusní skupinu, než samořiditelnou společnost. Byla by to jakási „škola hrou“. Pod článkem by měli být nanejvýš tři předem daná vlákna, svázaná s odpovídajícími otázkami na něž se hledají odpovědi. Tato vlákna by mohla být přístupná všem, stejně jako dosud. Požadovaly by se odpovědi na dané otázky formou ano-ne + zdůvodnění. Vyjímečně by to byly reakce na spoludiskutující,nebo na článek samotný.
Pokračování následuje.

265793

25.3.2012 7:05

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265793

>Byla by to jakási „škola hrou“. Pod článkem
>by měli být nanejvýš tři předem daná vlákna, svázaná
>s odpovídajícími otázkami na něž se hledají odpovědi.
Vidim, ze je tu nas, sestactyricitek, povic, a jsme schopni diskuze bez prekrocovani unosnosti. Mozna by bylo prinosem pro tyto stranky, kdyby vedeni Zvedavce nam utvorilo samostatne sestactyricitkove vlakno. [mrknutí jedním okem] [chechtot]

265807

25.3.2012 0:21

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265774

Pokračování
Článek by byl speciálně pro tuto formu napsán, nebo převzat a upraven či doplněn. Měl by být jakýmsi shrnutím podkladů dostupných pro orientaci v problému. Výsledky hlasování by po splnění požadovaného kvóra, představovali odpověď. Výsledky hlasování by se vyhodnotili minimálně přes tři filtry. Přes přípravnou skupinu(samořiditelné jádro), přes Všichni a přes registrovaní. Pak by se pro „vyčištění od plev“ aktivovala maska, kterou by členové skupiny vytvořili hlasováním o každém externím příspěvku tak, aby bylo možné spec. tlačítkem potlačit různé anomální výkřiky apod. Skupina sama by měla zajišťovat základní životní funkce tohoto samořízení: Přípravu podkladů, článků, vlastní hlasování se zdůvodněním (každý člen skupiny zvlášť), volbu témat, a vytvoření masky pro potlačení „plev“. Hlasování členů skupiny včetně zdůvodnění by bylo součástí podkladů před otevřením pro veřejnost.
Opravil jsem představy o cenzuře. Nahrazeno maskou, kterou možno vypnout tlačítkem. Jde o učesání od plev, či reakcí mimo pravidla. Moderování jsem převedl do přípravy podkladů před otevřením pro veřejnost – vytvoření vláken a otázek. Skupina by začínala s počtem vybraných tří osob, které by přibírali postupně vyzrálejší a nekonfliktní diskutéry. Mohla by se pak třeba udržovat na počtu 20.
Jsou to jen nápady k diskusi.

Tech.poznámka: prosím o smazání příspěvku 265 792 - nechtěné zdvojení. Děkuji

265795

25.3.2012 3:48

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265795

Mám po šichtě, tak jen krátce. Pěkné. [smích] Máte na ten projekt lidi? Programátora a ještě jednoho do té trojky. Minimálně za pokus by to rozhodně stálo. Ještě to musím nechat projít myslícím traktem, budu mít pár otázek i k jiným věcem, pokud nás editor nestopne, jsme dost OT.

265799

25.3.2012 6:22

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265799

Já počítám potajmu s tím, že Editor to promyslí též. Počkáme. Věřím, že se po prezentaci článkem, najde dost lidí, kteří budou chtít být u toho. Spíš se bojím, aby volba toho základního jádra byla správná. Od toho by se měl odvíjet duch onoho fóra. Sám moc času nemám, vzal bych nanejvýš čestné členství, ale pro tuto funkci jsem ještě nevymyslel náplň. Díky, za vstřícnost. [mrknutí jedním okem]

265805

26.3.2012 0:22

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265805

>Já počítám potajmu s tím, že Editor to promyslí též.
Musím se přiznat, že jste mě trochu rozesmál.
> Sám moc času nemám, vzal bych nanejvýš čestné členství,
A to hned dvakrát. [mrknutí jedním okem]
Máte zajímavou vizi, ale chcete, aby ji realizoval nějaký dobrovolník, a to dokonce sám zdejší editor. Nová informace je, že to zamýšlíte prostřednictvím Zvědavce. No, jak říkáte, počkáme. Ale p.Stwora potřebuje co nejvíce čtenářů, váš projekt předpokládá odhadem od pasu možná tak 10% z nynějšího stavu.
Trochu jste mě také překvapil, nejdříve: - "jak budeme zítra spolužít, jak budeme spolu spravovat planetu Zemi" - a poté: "sám nemám moc času". Tedy, rozhodně sám nejsem žádný aktivista, také si předně hledím svého, ale uznejte, že to zní poněkud komicky. Možná i to je "jedno z jader" problému: zatím si žijeme příliš v pohodě a ve volné chvíli řešíme stav světa, a až jednou budeme ve sračkách, začneme přemýšlet a jednat možná docela jinak; to bude pak rachot. Díky za rozhovor [smích]

265849

26.3.2012 17:51

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265805

A ještě jeden dotaz. Ty Vaše dřívější návrhy v tomto směru jsou v tomto vláknu?

265908

27.3.2012 1:37

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265908

Nebyl jste tenkrát taky u toho? Trochu jsem si početl, tenkrát to byla jen ztráta času. Nemáte-li sdostatek spolu-nadšenců pro jakýkoli projekt už v začátku, je konec jasný. Myšlenka musí být dostatečně životaschopná aby nabalila na sebe nadšence ochotné ji šířit a využívat. Tahle, zdá se, ještě nepotkala svůj čas, a je z ní pouhá obsedantně kompulzivní porucha autora. Snad si s tím už dám konečně pokoj.
... DavidZ, tenkrát ještě oponent v plné síle...
K tomu Vašemu předchozímu.
Dvojité čestné členství...
Taky nejsem aktivista, málokdy se rozhoupu k poznámkám( takové ty jednoduché štěky), byť promyšlené ... Tento hovor s Vámi, je délkou vlastně výjimka. Člověk (já!) je dimenzován jaksi na dělbu práce. Dokázal bych tomu dát všechen volný čas, ale je ho málo na zodpovědný slib, že do toho jdu. I tak mi občas padá hlava do klávesnice, kvůli představě že aspoň něčím hnu. Nabízím myšlenku, na víc momentálně nemám. Zubaté také jeden neunikne s výmluvou na nutnou práci pro společnost.
Ten nápad je (kvůli "stravitelnosti" ) formulován v malém komorním balení, ale mohl by přerůst do šířky - jádro - 200ks (takový malý parlament)- rozdělení do temat. sekcí, a témata by mohli pokrývat systematicky veškerou lidskou činnost. Knihovna utříděných výsledků by mohla obsahovat různá doporučená řešení (politická stanoviska, přežití, odpojování od systému, měkké přistání, návrat od tradiční vědy k trvalejším pravdám. Ta gladiátorská aréna (dnes jednička), by pak mohla být pouhým slepým střevem. Mohl by se obrátit i poměr diskutérů na víc než jen obrácený. Jsem přesvědčen, mohu se ale mýlit, že Editor by chtěl i zvítězit, nejen bojovat.
Ten projekt by mohl být nejen smysluplnějším diskusním prostorem, ale třeba nástrojem zkoumání "veřejného" mínění v dosahu servru, případně prostorem pro referendum či volby. Nebo Poradním orgánem pro "jádro" od hlasu lidu.
Snad někdy (až budou lidi), nebo, jak píšete Vy:
>až jednou budeme ve sračkách, začneme přemýšlet a jednat možná docela jinak; to bude pak rachot.
Ještě aby byl Internet, pokud ne, tak aspoň motyka a hrábě!
Rád jsem s Vámi vzpomínal na budoucnost. [mrknutí jedním okem]

265944

27.3.2012 11:45

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265944

Nebyl jsem u toho, do "gladiátorské" arány jsem jako správný trouba po hlavě vletěl teprve dva měsíce poté. Jo, mít tu moc, to by se mi mazalo ... [oči v sloup]
K věci. Zaznamenal jsem cosi o předpokládaném pilotním článku, s obsahujícím návrhem nového diskuzního modelu, tak jste to myslel? Máte v plánu se výhledově o tento článek pokusit? Tady v archívu si totiž už nikdo ničeho nevšimne.
Termín gladiátorské arény je vskutku vystižný, změna dialogu je nezbytná pro jakýkoliv posun (snad vpřed). Ale v éto apologii anonymů jste přidal i další klasifikace Zvědavce, zejména 3. a 4. odrážku. Dnes po 5 letech, stále to tak vidíte? Dříve jsem o tom byl přesvědčen a případné obviněné jsem hledal a nálepkoval. Nemyslím si však, že by Zvědavec tématicky dospěl k opravdu jádru věci, proto není žádných person s nebezpečně nekalými ůmysly potřeba. Nepočítám tuctové práskače za různá stejně tuctová lobby. Ikdyž zcela vyloučit se asi nedá žádná možnost.

265974

29.3.2012 8:13

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265974

Pilotní článek. Jo..“výhledově“ určitě, ale to by chtělo minimálně orientačně vědět, kdo bude ten server provozovat, a je-li k dispozici i nadšený programátor. Z hlediska čistě technického lze, jak jsem naznačil v předchozím, použít navrhovaný program na kdeco. Ale i „zneužít“, kdyby např. tady nebděl Editor i nad obsahem diskuse, tak mu z toho udělají pomaloučku ilusstrovaný bulvár.
Kdejaký nadržený ko(j?)ot z prérie, přiběhne zformulovat svůj první nenávistný pšouk zrovna do Stworovy hospody.
Nerad bych propagoval atomovku, když nevím kdo bude mít od toho hlavní tlačítko.
To, co jsem vymyslel, je jen obal bez duše, technické zařízení. A nikdo, ani já nevidím do duše každého až na dno. Ti tři, by měli být „poslové dobrých bohů“, a měli by pracovat pro společné dobro, položit základy plodné diskuse obecně.
Máte pravdu v tom, že Zvědavec nedospěl tématicky k jádru věci, i v tom, že není potřeba žádných agentů pro to, aby se nic společného nevytvořilo. Chaos vzniká i udržuje se sám.
Možná jste si ani nevšiml, že už je to také o těch agentech. Ten skutečný agent mívá obvykle jasno, za co a proti komu. Ale jsou tady předprogramovaní, kteří ani netuší co činí. Myslí mnozí, že jiným otvírají oči. Co kus - to Schliemann, co epos - to Homér. Někteříani nectí elementární pravidla diskuse. A spiknutí k tomu, stará a nová,dokonalá a tedy z principu nerozluštitelná ani za sto let.
Diskuse má mnoho úskalí, proto většinou nevede k opravdovému sjednocení, které je skutečným pohybem vpřed. Byl-li otevřen prostor pro diskusi, je to dobře, ale je to hodně málo. Prostor potřebuje pravidla t.j. omezení. Je bohužel postaven na dobrovolnosti. Nenutí ty moudré aby přispěli do diskuse, a svou frekvencí příspěvků přetlačili ty snaživé - hloupé. Moudří dobře vědí, že gladiátorské hry nejsou to pravé. Ani takové obyčejné demokratické pravidlo neplatí: jeden člověk – jeden hlas. Tapetuji, tedy jsem! Každodenní dávkou (nebo pěti) všeobecných mouder. Proto je potřeba jiný formát diskusního prostoru. A protože zdejší Editor otevřel snad „nejširší“ prostor pro diskusi co znám, předpokládám, že jsou na "doslech" všichni, kdo by mohli s tím novým formátem pomoci.

266045

29.3.2012 19:42

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266045

Díky za upřesnění. Ohledně nového diskuzního profilu máte mou podporu. Přestože považuji věc momentálně za vydiskutovanou, v případě, že sem ještě zavanete, bych Vás rád ještě požádal za případný komentář:
>Možná jste si ani nevšiml, že už je to také o těch agentech. Ten skutečný agent mívá obvykle jasno, za co a proti komu. Ale jsou tady předprogramovaní, kteří ani netuší co činí. Myslí mnozí, že jiným otvírají oči. Co kus - to Schliemann, co epos - to Homér. Někteříani nectí elementární pravidla diskuse. A spiknutí k tomu, stará a nová,dokonalá a tedy z principu nerozluštitelná ani za sto let.
Pokud jsem tomu správně porozuměl, tak tento odstavec odpovídá (v mých očích) tomuto mému "Nepočítám tuctové práskače za různá stejně tuctová lobby", což je pro mě např. celá tzv."antisemitská" větev (nezvěd. a jiní; zde je asi třeba hledat ty bezvýznamné "práskače", kvůli nimž si editor částečně sám přivozuje "stíhací" potíže), pan Nohejl (a jiní, daleko drsnější), "kapitalistická" větev, jansmith (?) atd. atd. Nechci příliš jmenovat, protože nechci kádrovat (čehož jsem se stejně dopustil). Mějte se. [smích]

266090

30.3.2012 9:06

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 266090

Práskači, neboli udavači z lidu obecného, ani profíci typu Bretschneider, mne příliš nezajímají, pokud umanutě netorpédují diskusi. Někomu jejich existence ale může dokonce pomoct k tomu, aby si ujasnil právní rámec svobody veřejně napsaného slova.
Bez zvláštní autocenzury, či zvláštní slovní ekvilibristiky lze, i s respektováním onoho rámce, formulovat všechny podstatné věci.
Tamty, i ty, které jste chtěně nejmenoval, nosí do diskuse umanutě „jisté pravdy“, a nelze proti tomu mnoho namítat, zejména jsou-li cizího původu - vyzdrojované. Jejich tíha spočívá v jednobarevnosti a vytrvalosti. Je ale také způsobena i oním klasickým formátem diskuse, kdy „pravdy“ nejsou podrobeny poctivé a úplné kritice, a z ní vyplývajících závazných (byť dočasných!) závěrů. Je to na škodu i části těch „pravd samotných“ a všech diskutérů, protože poctivá diskuse, by třeba některé pravdy potvrdila a doplnila. A mnohým třeba otevřela oči, či dokonce mnohé sjednotila. Některým, by byl (v řádné diskusi) jejich komplikovaný slepenec „pravdy“ rozebrán a zameten na smetiště. Sjednocování názorů je alfou i omegou všeho správného pohybu. To vyžaduje třeba i formalizovanou sebekázeň (neexistuje-li přirozená), kdy ten - kdo nezíská potřebnou podporu pro své „vize“, přestane tyto propagovat alespoň po nějakou stanovenou dobu. To není za trest, nýbrž proto, aby bylo možno rozplétat frontu jiných, zatím řádně nevydiskutovaných problémů.
Taky jsem nechtěl jmenovat, zejména v nepřítomnosti, a zůstal jsem v obecné rovině vlivu na kvalitu diskuse a její plodnost. Díky, „přinutil“ jste mne k rozvití některých větví, které by jinak zůstaly zakrněné. [smích]

266115

30.3.2012 17:10

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266115

Uzavřel jste to, nemám, co bych dodal; jsem rád, že se shodneme. [smích]

266131

22.3.2012 16:14

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 265657

Hmmm...Anonyme, Anonyme46...atď.!

Ja sa na Vás predsa vôbec nehnevám, ani nehľadám smietku vo Vašom oku, ani nič iné... [smích]
Ba aj kritizovať a kádrovať ma môžete (aj ostatných), koľko sa Vám len uráči. Ja tu však nie som na to, aby som sa prednostne zaoberal reakciami na Vaše príspevky. Tak by som to nejako chcel uzavrieť:
► Ak aj používam nejaké expresívne prostriedky komunikácie viem komu ich adresujem, akú má asi úroveň vnímania, ako asi načrel do bezodnej studnice múdrosti (isteže, pri určitom chápaní to u viacerých má neblahé následky a mnoho vecí a slov sa dá vyložiť rôzne i fatálne a je potom treba veľa vysveľovať...).
► Nikto nie je imúnny voči chybám a omylom a i ja čoraz viacej spoznávam, že v zmysle Sokratovho :"Viem, že nič neviem" - voľne preložím v duchu - človek rozumný (Homo sapiens sapiens) si čoraz viac uvedomuje, že stále sa niečo môže naučiť, že múdrosť je bezbrehá...takmer nekonečná.
► Učte sa (aj na tomto fóre) od múdrejších...(mňa zo zoznamu úplne vylúčte).
► Ak chcete však stále ostávať na pozícii cvičenej nie veľmi rozmýšľajúcej opičky, tak mi je Vás ľúto (to som Vám už raz napísal, zatiaľ nevidieť pokrok...)...Všetci sa nejak vyvíjame, stále ide o trend, či je to v pozitívnom alebo v tom negatívnom smere.
► A kľudne sa prihláste pod akýmkoľvek nickom, netreba sa obávať takmer ničoho...Anonymovia nie sú obyčajne veľmi vydarená skupina ľudskej fajty (určite to z reálneho života poznáte).

A ak ste sa nakoniec rozhodol pre TVORENIE, tak môžme celkom pekne rozobrať R.Vaského "Tretiu cestu":

Aké sú podľa Vás silné a slabé stránky Vaského tvorby? Kde sa nachádzajú hrozby a nebezpečenstvá jeho koncipovaného diela? V čom má pravdu a kde sa prepadáva do omylov ? Čo z jeho diel je možné považovať za prospešné ľuďom a čo je neprijateľné? Čo môžme ako ľudia podporiť a čo konštruktívne skritizovať ?

Skúste nejakú takú analýzu vytvoriť, i keď doba už o niečo predbehla vydanie. Potom to dialekticky v širšom dialógu môžeme pekne rozobrať.

Snáď sa niekedy dopracujeme aj k tej kázateľni...

Tam však chodia len tí čo chcú, tí čo skutočne vedia (alebo aspoň tušia, ako napr. ja) tam nechodia... [smích]

Ale to je už iná rozprávka.

P.S.:

Skutočne sa na Vás nehnevám, slobodne a bez akýchkoľvek problémov môžete všetko...Len chcieť...To je niekedy to najdôležitejšie. Myšlienka robí divy, ba aj zabíja, zraňuje, oblažuje a pomáha...Vždy záleží na uhle pohľadu!

265682

23.3.2012 4:48

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265682

Pokúšate sa o mimobežný dialog, čiže monolog. To je presne to, načo ja nemám čas. Vaskeho ste dehonestoval (poukazmi na nepodstatné veci) v dobe, keď mohol jeho priezračný výklad finančníctva niekoho zaujať. Dnes, keď by ste sa mal, ako usvedčený przniteľ diskusie, ospravedlniť adresne a vecne, tak miesto toho mňa(!) drzo poverujete:
>Skúste nejakú takú analýzu vytvoriť, i keď doba už o niečo predbehla vydanie.
A milostivo navrhujete:
>Potom to dialekticky v širšom dialógu môžeme pekne rozobrať.

Ani náznak sebareflexie, ale sebavedomie by ste mohol predávať!

265710

23.3.2012 21:33

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 265710

Bratia Slováci, když jsou dva boxeři v klinči a není šance na další regulérní a čestný sportovní zápas, pak zasáhne rozhodčí a odtrhne je od sebe.. Dejte se pauzu a nesnažte se prodlužovat tuto diskuzi..Nikam nevede a ještě by jste se pohádali, což není asi dobré. Když má zde pan 46 svůj názor a nechce se ho vzdát, není smyslem někoho jiného mu ho násilím měnit. Třeba na to ještě neuzrál čas. Jinak pana Kysučana zdravím, jste mým velice oblíbeným diskutérem.. [cool]

265753

23.3.2012 22:47

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 265753

Ďěkuji Vám 90-ko. Takový objektivní soudce, se hned tak nenajde. [chechtot]

265756

19.3.2012 19:10

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 149.?.?.?

Reakce na 265476

Tak si pojďme poslechnout, co se (mimo jiné) na Václaváku vlastně říkalo:

Demonstrace Praha 17.3.2012 - 01 - Antonín Mareš

Demonstrace Praha 17.3.2012 - 02 - PhDr. Martin Semera

Demonstrace Praha 17.3.2012 - 07 - Josef Hörl


A jak na podobné a jiné aktivity občanů (na základě jendova shrnutí) reagují někteří intelektuálové na Zvědavci i mimo něj?

"Každou revoltu nebo občanský protest vůči nomenklatůře (posledně vůči Slovenské a České Gorilí vládě) si určití nejinteligentnější a nejhlasitější mezi běžnými občany a volebními disidenty sami pomluví, označí za fake, sami zdůrazní nedostatky protagonistů a prohlásí jako zbytečný a nezapomenou ani odhalit všudy přítomné AGENTY (dirigované podle nich např. Švejnarem) - kteří žádnými agenty v 99% případů nejsou a pouze se pro sebe a ostatní své spoluobčany snaží změnit něco k lepšímu (viz. příklady místních nebo zahraničních agentů jako Popelka, Mareš, Okamura, Putin, Fico, Chávez, atakpod).

A o to snadnější bývá pro pokrytecké E/elity je jako ROZDĚLENOU a ZMATENOU entitu (skrze pokrytectví a autocenzuru fungující pravdoláskovské, s hypotékou k pravici tíhnoucí, komentátory, moderátory a podobné sračk-mety) rozhodit, znechutit a ve finále ovládat.
"


A Peace všem,

jansmith[smích]

265498

19.3.2012 18:57

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265454

Mám info, podle kterého toto bylo ze soukromé iniciativy "někoho" bez souhlasu koordinačního centra HV takto napsáno. Ten "někdo" už byl odejit.

265492

19.3.2012 0:33

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265452

ale máte kliku, našel jsem v jedné z diskusí.
takže uváděli zhruba toto:

Okamžitá demise vlády. Jmenovat nového předsedu vlády, který bude sestavovat vládu odborníků. Tento nový předseda vlády bude jmenován na základě předloženého návrhu, který vzejde z konsensu lidového hlasování, které bude řídit Národní rada, jako orgán vzešlý z rozhodnutí Holešovské výzvy. Vybraná osoba pak po jmenování předsedou vlády vybere z návrhů iniciativ, občanů i dalších institucí skutečné odborníky, kteří vytvoří dočasnou vládu naší země. Tito odborníci musí být podrobeni testům, které jsou běžně používány pro přijímání odpovědných pracovníků ve všech renomovaných firmách světa. Tentokrát budou tyto testy zaměřeny jednak na odbornost, a jednak také na morální, mravní a moudrostní hodnoty jedinců. Poté bude tato vláda formálně jmenovaná do funkce prezidentem republiky.

265455

19.3.2012 11:38

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

steve 166.?.?.?

Reakce na 265455

a vybirat ty odborniky bude SVEJNAR !!, - a uz ho mame zkurvysyna zpatky !! [chechtot] [chechtot]

265474

19.3.2012 16:42

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265474

nejzákeřnější na tom je, že se to navenek bude tvářit jako vláda zvolená lidem.
jenže ono není důležité, kdo tam ouředníky dosadí, ale že tam budou. a pro to jsou důležitá kritéria.
a podle daných kritérií by tam byli opět ouředníci prosáklí stávajícím paradigmatem, neschopní uvažovat mimo krabici, maje na to štempl osvědčující práceschopnost pro stávající systém a oddanost tomuto systému.
takže "odborníci" z nadnárodních institucí (prosazující agendu zmrdů přímo) a mezinárodních firem (činících totéž, nebo minimálnně řízených paradigmatem minimalizace nákladů a maximalizace zisků bez ohledu na okolí).

takže je fuk, jestli je dosadí říše, naivní klaun z lidu nebo svatej petr. budou tam. a jejich dosazení prostředictvím lidového klauna je z toho tou nejzáludnější formou.

265484

19.3.2012 19:04

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265484

Tak proč se toho nezúčastníte? Proč tomu nezabráníte?

265497

20.3.2012 7:08

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 265497

Protože koordinační centrum Občanského fóra, teda pardon, teď se to jmenuje určitě jinak než tenkrát v pseudorevoluci, ho do svého řídícího centra, kde jsou již dávno nachystáni a předem z nejvyšších míst schváleni noví zmrdi k vládnutí, prostě nepustí, i kdyby se pan dub třeba na hlavu postavil a veřejně denně na ulicích vykřikoval a protestoval.

Stále nechcete pochopit, jak funguje skrytě systém již několik století- pořád stejně dokola. Ale možná, až půjdete ještě několikrát bezúspěšně volit a na demonstracích si vyřvete plíce, aniž by se cokoliv hnulo k lepšímu, tak to na stará kolena konečně pochopíte babo Blažková. Že jedině přímá demokracie a nic jiného, je lék proti policejní totalitě globálních vládců. Věděl to už dávno i Kaddáfi, proto ho taky oddělali.

265530

20.3.2012 17:17

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265497

a) lze něco dělat jen s kvalifikovanými lidmi, kteří ví, o co jde a proti čemu stojí
b) je třeba ty lidi znát osobně a dobře
c) spolupráce s nekvalifikovanými naivky rovná se sebevraždě, mnohdy doslova

užiteční idioti vždy sloužili jen jako křoví, kulisy a jedno z vhodných médií pro směrový vektor.

je to asi smutné, ponižující, ale bohužel tak funguje technologie moci. a dokud tu bude stávající systém a paradigma, tak to tak bude. a čím víc půjdou lidi proti tomu, tím víc budou dostávat přes držku, protože se dostanou do smyčky, která je jednou ze základních součástí tohoto systému.

a dokud lidi nepochopí, že nelze zrušit systém a paradigma tím, že se budou řídit jeho pravidly a budou ho považovat za legitimní a tím ho udržovat při životě, tak nemají šanci udělat cokoliv, i kdyby se na hlavu stavěli. zbytečná práce, neúspěch zaručen. z podstaty fungování systému, protože ten neobsahuje žádné prostředky na svoji změnu (jen je implicitně destruktivní, takže časem stejně zkolabuje).
zcela záměrně, aby nemohl být zrušen. jeho tvůrci vědělí velmi dobře, co činí.
a protože lidi nechtějí uvažovat mimo krabici, budou se v ní motat jako zakletej prd v lucerně.
já jim v tom bránit nebudu, ale nikdo po mě nemůže chtít, abych byl tak pošetilý rovněž[smích]

265553

19.3.2012 19:01

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 265455

To je totéž jako kdybyste podle mých postů zde v diskusi posuzoval životní cíle všech žen, co jich jen naše planeta nosí.

265495

19.3.2012 13:07

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

pietroo 195.?.?.?

Reakce na 265392

Ano souhlasím s vámi. Znal jsem Popelku před 15 lety a působil na mne hodně procítěně ale dobrácky až naivně, tomu odpovídá i ten vágní program a naivní víra v "odborníky". Tehdy naivně věřil, že věci změní větší zastoupení žen ve vládě. Ale jak víme ženy se pak mnohdy stanou ještě horší než chlapi a prosadí se tam jen ty netvrdší tedy vlastně ne-ženy: viz zrůdovitý obličej Radičové.
Od té doby jsem Popelku neviděl a nevím jakým směrem se vydal. Znal jsem jej relativně málo, spíš jsem jen byl přítomen jeho diskuzím s jinými lidmi a i těch nebylo moc. Tehdy kamarádil i s Cibulkou tak jsme věděli už tehdy na začátku 90.let že Havel byl v jistém směru "práskač".
Teď se snad ta "národní rada" od Popelky distancovala. Nemám čas to sledovat a potřebuji momentálně klid. Jestli je to zase jen pakáž typu Bárty, který si cynicky dělal srandu z lidí celým tím projektem VV a pak se tam rozbrečí...no typický zbabělec a hajzl.

265479

19.3.2012 13:14

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

pietroo 195.?.?.?

Reakce na 265479

Každopádně pokud by Popelka byl nakonec nastrčená osoba tak to bych do něj neřekl, ale do hlavy nikomu nevidíme a je možné cokoliv, pozná se to podle činů, podle "ovoce".

265480

19.3.2012 16:58

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

dub 62.?.?.?

Reakce na 265479

ale on o tom nemusí ani tušit. může to být jen naivní užitečný idiot, konající v dobré víře. jenže bohužel díky neznalosti a naivitě v dobré víře na cestě do pekel.
jek jsem řekl, na řízení jednoho stáda užitečných idiotů stačí jeden infiltrovaný agent.

265485

15.3.2012 20:21

No jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

otisklo se to na sionacistickem platku Vl. Neffa. tiskne to i Zvedavec.Kam ten svet speje? Peta Mach jako jeden z KLausovych nekritickych obdivovatelu roztomile zvatla o zadluzene EU.Co kdyby zkusil vysvetlit, proc se 20 let po tzv. privatizaci a lecbe Klausem stalo relativne nezadluzene Cesko tim, cim je dnes cela Evropska Unie? Vrah o moralce kaze. At se sebere a kopne Klause do zadku za to, ze podepsal Lisabonskou smlouvu a nemele tady ty svoje radoby ekonomicke rozbory, ktere nejsou nicim jinym nez propagandou pred blizicimi se predcasnymi volbami.

265285

15.3.2012 21:19

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265285

Kdo me puci mikrofon, reknu tohle sou samy sracky co me uz nebavi, ptam se kdo me puce mikrak.

265298

15.3.2012 21:21

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265298

Budu vas smerovat k tomu co chcete jen mi dejte ten mikrak kurva uz !!!

265299

15.3.2012 21:42

RE: No jo

steve 166.?.?.?

Reakce na 265299

.. narod chces smerovat a na mikrak nemas ?, - si ho kup, my si zatim zajdeme na nejakou svacu, .. nam se s prazdnym zaludkem pletou smery .., vlastne tu svacu by jsi mel zaplatit ty - kdyz nas potom povedes, - my te za to budeme mit radi !!! [vyplazený jazyk]

265302

15.3.2012 21:43

RE: No jo

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 265299

http://pronajem.svetla.org/

Toho týpka, řekla bych, neznám, ale toto jsou velice slušné ceny.

265303

15.3.2012 21:52

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265299

tak sem poslu tohle je to muj ucet: kdo veri v budoucnost posle sem cokoly a ja pomalu zaslapu ty co za to nestoji. Verte mi! Mam toho dost. 2000139175/2012

Pass this on here so it's my account: He who believes in the future I'll get anything and I know what slow poaching not worth it. Believe me! I have had enough. 2000139175/2012

通過這裡,所以它是我的帳戶:他相信在未來的人,我會得到什麼,我知道什麼慢偷獵,不值得。相信我!我已經受夠了。 2000139175/2012

Передайте это здесь, так что это мой счет: тот, кто верит в будущем я получу ничего, и я знаю, что медленно браконьерством не стоит. Поверьте мне! У меня было достаточно. 2000139175/2012

أنشرها هنا حتى انها حسابي: هو الذي يرى في المستقبل سوف تحصل على أي شيء، وأنا أعرف ما الصيد غير المشروع بطيئة لا يستحق كل هذا العناء. صدقوني! وقد أتيحت لي بما فيه الكفاية. 2000139175/2012

Uz me to sere

أنا مريض من ذلك
I'm sick of it
Мне это надоело
I'm sick of it

265304

15.3.2012 22:02

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265304

Verte v budoucnost !!! Believe in the future!

http://www.youtube.com/watch?v=kHsVbptb1RU

265305

15.3.2012 22:05

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265305

need to be concluded in this reality and you do this! I am not about money but about all of you.

265306

15.3.2012 22:24

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265306

Umite akorat plkat nesmylsi, tak poslete blbejch treba 100,- kc kazdej z vas co sem dojde a ja vam ukazu co je budoucnost. Ale potrebuju vasi podporu. O stavu budete informovani.

2000139175/2010

Chcete zmenu ale nikdo ji skutecne neudela co vy?

265309

15.3.2012 22:30

RE: No jo

steve 166.?.?.?

Reakce na 265309

.. zkousim to cislo - nikdo nezveda telefon. Za 100 korun zmenit svet - dobra cena !! Poslal bych 10 - jenom na zmenu tchyne !! Po prazdninach poslu 20 - na zmenu pneumatik ..

265310

15.3.2012 22:36

RE: No jo

ludy 78.?.?.?

Reakce na 265310

i blbejch 10,- udela hodne

u nas ve skupine to funguja muze i ve zmene vseho, jen se nebat.

Verit v cecha....

265312

15.3.2012 20:59

Počty lidí na demonstracích

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

O dnešní protivládní demonstraci se skoro nikde nepíše a když, uvádí se mnohem menší počty lidí, než odpovídá odhadům z roku 1989. Tehdy se plné Náměstí svobody v Brně odhadovalo na 30 až 50 tisíc lidí, když ale dav zasahoval až do hloubky Masarykovy ulice, odhady šly až k 70 000. Novinky dneska informovaly o 4 000 lidí na Náměstí svobody, které bylo zaplněno z poloviny. Někdo tedy dost kecá nebo kecal tehdy (případně obojí).

Dav na fotce zde, z Václaváku v Praze, má opravdu jen 2 až 3 tisíce?
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Protivladni...
Tak si přečtěte články o demonstracích opozice z Ruska a srovnejte podobné fotky s tamními odhady. Já bych řekl minimálně 10 000 lidí na Václaváku, spíš ale 15 až 20 tisíc. Pražáci by mohli upřesnit, podle toho, jaká část délky Václaváku byla dnes zaplněna. Opět, podle údajů z roku 1989, řídce zaplněný Václavák je víc než 100 000 lidí, hodně plný, s našim disidentským výkvětem na balkóně Melantrichu, to bylo až 300 000 lidí. Zkuste to někdo přepočítat, ať víme víc. Vláda a její poskoci z médií mají samozřejmě zájem, aby si lidi řekli, že demonstrovat nemá cenu.

265294

15.3.2012 22:35

Není tak úplně důležité, kolik tisíc bylo lidí, ale co se na Václaváku říkalo!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 265294

Vystoupil zde člověk, který na Islandu založil hnutí, které svrhlo vládu a přesně popisoval, jak se to dělá!!!
A myslím, že mnoho lidí pochopilo. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265311

15.3.2012 22:40

RE: Počty lidí na demonstracích

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 265294

Tak už je tam zas jiná fotka z Václaváku, omlouvám se, zde je podobná:

http://media.novinky.cz/381/313813-original1-tk4fw...

nebo zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/fotogalerie/Proti-v...

265313

15.3.2012 22:50

RE: Počty lidí na demonstracích

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 265294

K těm "čtyřem tisícům" jenom tolik - byl jsem na pohřbu tragicky zesnulého mladého člověka v malé obci na Moravě. V procesí bylo odhadem 1000 lidí.

K tomuto státu se tedy zná čtyřikrát tolik lidí, kolik znalo jednoho mladého muže? (Cynismus, který velí říci: "Ano, možná i mnohem méně", ponechme prosím pro tentokrát stranou.)

265314

15.3.2012 22:15

jenom mobilní operátoři

fohat 88.?.?.?

v Česku využívají supí spár trhu a trhají cenami nic než Čechy na kusy....a většinou se oškubává programově právě mladá generace,která služebně kočuje po Evropě, porovnává ceny a platy zákazníku třeba Vodafonu a nestačí se divit....Jako za soudruhu v rámci RVHP se vydrancované prachy od českých cyklistu.kteří se hrbí a nechají se dojit...přelejí do německých a rakouských tarifu,čímž je dotují a milí sousedé si volají za hubičku..Jak se muže něco změnit v politice,když se ANI NEPOLITIČTÍ mladí nedohodnou na bojkotu a týden nezapnou mobil?

265307

16.3.2012 1:05

RE: jenom mobilní operátoři

p. 113.?.?.?

Reakce na 265307

...dobrej nazev ..."ekonomicky protektorat"... , znamena to take ze prijde /ekonomicka/ heydrichiada....???

265318

16.3.2012 3:55

RE: jenom mobilní operátoři

steve 166.?.?.?

Reakce na 265318

.. samozrejme, - a cilova stanice "ekonomicky holokaust" ..
.. kdo bude na hromade a kdo delat hrobnika (s usmevem a rad ) - je celkem jasne ...

265321

16.3.2012 3:14

I Ty, Britský liste?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Protivládní demonstraci (prozatím) ignorují i Britské listy. Zajímavé. Zkorumpovanost českých žurnalistů a novinářů, jakož i jejich oddanost kapitalismu, se zdá neuvěřitelná. Snad ne i Ty, Čulíku? I ty, Britský liste?

265319

16.3.2012 7:36

RE: I Ty, Britský liste?

y 74.?.?.?

Reakce na 265319

No vzhledem k tomu jak Čulík 'informuje' o dění v Sýrii se tomu ani nedivím.. To víte, na britských univerzitách se horečně manažeruje, zvyšuje se školné, vyhazují se 'nedostatečně výděleční' pedagogové, tak to se nedivme, že se Čulík o své místečko bojí a proto tak podlézá...

265325

16.3.2012 10:25

RE: I Ty, Britský liste?

jansmith1984 93.?.?.?

Reakce na 265319

Je to proto, že většina komentátorů jsou zmatení pitomci nebo jsou připosr-ní (ne o všem je dovoleno nahlas hovořit, že?) nebo mají hypotéky nebo jsou přesvědčení lokajové kosher Systému. Oni široce komentují jen to, co se hodí jim a ještě tak, aby to odpovídalo jejich ideologii nebo připosr-nosti..[smích]


Dopoledne na NOVĚ už ale demonstraci v Praze u Václaváku celkem necenzurovaně UKÁZALI (mají totiž rádi špeky) a také nepřekroutili POINTU protestu. Takže se to kosher (provládním) sračkometům, v malých mozečcích oveček, bagatelizovat úplně nepodařilo.

To připosr-ná a údejně veřejnoprávní ČT (se svým sama doma a dokola se opakujících dokumentech o Wintonovi (nic proti záchraně nevinných dětí), holohoustu, Veškrnovi nebo zlých Češích, kteří po VV2 vyhnali chudáky Němce) a po polobotky zabořena v rektu právě vládnoucí nomenklatůru, si cestou svých úlisných a na profesionály si hrající komentátorú informace hezky přičísla. Ostatně přesně tak, jako v případě informací z Lybie nebo dnes Sýrie.

Brzy začneme ty moderátory (a jejich scénáristy) na ČT-24 jmenovat, jak se stalo na Slovači s Gorilou a to bude teprve kvikot.

Jak správně napsala Baba Blažková, nebýt zatím svobodného internetu (na jehož ovládnutí kosher kloaka pracuje), tak nás mají "uvařené".


A Peace s nimi,

jansmith[smích]

265334

21.3.2012 0:18

RE: I Ty, Britský liste?

p. 123.?.?.?

Reakce na 265334

...problem je v tom , ze cesi dnes zli vyhnali sudetonemecke fasisty/nikoliv jen nemce!!!!/...na rozkaz zapadu!!!!. a tehdejsich mocnosti...../jako poslusna vzdy kolonie/.....a za to dnes musi pikat....

265584

16.3.2012 15:15

RE: I Ty, Britský liste?

jansmith1984 178.?.?.?

Reakce na 265319

A jak jsem před chvíli avizoval, pojmenovávání kosher komentátorů a moderátorů veřejnopr.médií právě začíná..[smích]

Nejen na v ČT (ČT-24) jsou zaměstnáni lokajové vládnoucí nomenklatůry, ale týká se to i Č.Rozhlasu:


V poledne (12,00hod) jsem si poslechl hl. zpravodajskou relaci ČR-1 Radiožurnálu a byl zvědav, jak tato veřejnoprávní instituce bude o včerejších demonstracích proti České Gorile (a zejména o dnešním večerním pokračování těchto protestů na Václaváku) IN-formovat.

V hlavním vstupu, který poslouchá nejvíc lidí, ANI SLOVO. Byla tam Merkelová a kde co dalšího, ale o protestu občanů tzv. Mum's the word...[smích]


Až v následující relaci (komentářích) se o demonstraci moderátorka (která své jméno příliš nezdůrazňovala - že by moderátorka s typickým českým jménem: Jana Gulda???) [smích] rozpovídala. Pozvala k rozhovoru jednoho z organizátorů zmíněných protivládních demonstraci za Holešovskou výzvu p.Slávka Popelku a po něm komentátora ČR-1 Radiožurnálu Petra Nováčka.

Zajímavé a příznačné na tom bylo, že neustále skákala Popelkovi do řeči a nenechala jej pořádně vyjádřit POINTU demonstrací a také jak se snažila akci občanů (viz. počty účastníků) zlehčit a zdiskreditovat (co je to vlastně za partu ta Holešovská výzva, koho zastupuje, čeho a jak chce dosáhnout). Podobně se chovají i naší volební disidenti, kteří vidí AGENTA i v Aštarovi..[smích]

K závěru podsunula podprahově myšlenku o extrémistických skupinách a pokud by ji netlačil čas, možná by přidala i něco o teroristech a holocoustu...[smích]

Dobré bylo, že se p.Popelka nedal a odpovídal jak nejlépe uměl a dneska večer uvidíme, jak to bude pokračovat....


Po něm si Petr Nováček (samozřejmě politicky korektně) přisadil. Pokračoval ve zpochybňování zmíněných demonstrací stále více znechucených občanů a taky samozřejmě nezapomněl zabrnkat na strunu varování před extrémistickými organizacemi. Ty se podle něj budou na tyto protesty nabalovat, až je snad ovládnou...[smích]

Co k tomu dodat?? Další "pitomec" nebo možná nevědomý lokaj Systému (tentokrát v médiích). Podobně jako v řadách běžných občanů zde často (proti vlastním zájmům) vystupující bezzubí a v psychických sra-kách po krk zabořeni, volební disidenti.


A poslední vzkaz pro pitomce: Kromě odvěkého hesla farizejů: ZISKY jsou soukromé, ZTRÁTY veřejné, ještě: (Divide et Impera) tj. ROZDĚL, zblbni, nadělej v hlavě guláš, nažeň do srač-k nebo pasivity, A PANUJ.... A vvvooo tom to, mimo jiné, celé je.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

265343

17.3.2012 0:22

RE: I Ty, Britský liste?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 265343

Celé to "protestní hnutí" není ničím jiným, než pokusem elit "upustit páru" pojistným ventilem bezzubé demostrace, aby přetopený kotel neexplodoval. Popelka u toho, nejspíš opět jako při plyšáku, jen nevědomky (jinak by to musel být přímo geniální manipulátor formátu Zifčáka, alias "mrtvého studenta" Šmída) hraje roli užitečného idiota, který sice nemá jasnou představu o tom co vlastně chce, jak prokázal v "Hydeparku", ale jsa vhodně naočkován a veden to přesto chce. To dnešní rapidní opadnutí účasti, místo rapidního nárůstu po zapojení médií, je dokladem obecného zklamání z celé této akce.

Kde není žádná nosná a jasně formulovaná myšlenka, nemůže vzniknout něco přínosného a ten předvedený chaos, byť provázený zpěvem "Božích bojovníků", postrádá právě to, co u těch skutečných Božích bojovníků bylo již před staletími charakteristické - myšlenky Mistra Jana, jim oddaný vůdce lidu bratr Jan a jim až za hrob oddaný lid český.

Toho u současné bezbožné i pseudozbožné společnosti v zemi České, Moravské i Slezské, toho se lze sotva nadíti, dokud si neosvojí to, co dokonce v její řeči se jí dává poznat o okolním prostředí výskytu lidské existence. O poznání, jenž nedává šanci pochybnostem o inteligentním tvůrčím záměru poněkud mlhavě přinášeným v úvodu Bible, zato matematicky a materiálně naprosto precizně doloženým fundamentem v odkazu z upoutávky dostupné na: http://www.ulozto.cz/live/xqC7b96/prezentace-giza-...

Teprve rozpracování toho poznání do forem praktického použití, měnících soudobé bezperspektivní fungování lidské civilizace ve prospěch každého z ní, může dát vzniknout jeho protagonistům hodných toho úkolu. Tak se do toho dejte. Mnoho štěstí. [mrknutí jedním okem]

265371

17.3.2012 11:22

RE: I Ty, Britský liste?

jansmith1984 65.?.?.?

Reakce na 265371

I ty 90ko přesně odpovídáš fenomenu, o kterém píši ve svých reakcích.


I ty (podobně jako naši milí volební disidenti) vidíš AGENTY (zde Zifčáky) v každém, kdo se navzdory přetrvávající občanské pasivitě, depresi a planému nadávání k něčemu ROZHOUPÁ (kdo občany vyzýva ke spojování a nikoli tříštění sil) a ihned přispěcháš, abys "POMOHL" občanská hnutí shodit nebo přímo zdiskreditovat (viz. poznámka o malé účasti následující den).

Okamžitě máš na mušce Popelku z Holešovské výzvy, vadí ti, že je málo profesionál a údajně neví co chce (přitom na WEBU výzvy je všechno podstatné) a pravděpodobně si to samé myslíš i o občanských iniciativách na Slovensku, které zvedly prd-l a setřásly Gorilu se stromu. Co si dokázal TY, kromě bezzubých řečí náboženského teoretika? I ty patříš pod psyops, kamaráde nebo mezi pitomce, kteří pomáhají neoliberálním Ovčákům NAKLÁDAT běžné lidi NA LOPATU...[smích]


Svými výroky a odsudky napomáháš silám, které v rozporu s poselstvím Ježíše z Nazaretu (i on byl AGENTEM???), parazitují na svých spoluobčanech, těží z jejich práce, kupčí, shromažďují majetky, lichvaří (provozují úžeru) a pracují na tom, aby byli běžní lidé totálně ZMATENI, PODDAJNÍ, ROZDĚLENI a pravidelně DOJENI, viz. heslo farizejů: ZISKY jsou SOUKROMÉ ale ZTRÁTY jsou VEŘEJNÉ.

I ty jako pravděpodobně věřící římský katolík (nebo jsi kališník?) souhlasíš s HESLEM, které tady tak sofistikovaně popularizoval bojovník proti církvi svaté kamarád HHBB, o tom, že "PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY"?? Nebo nám nenápadně radíš, že máme v souladu s BIBLÍ pozemský úděl (zneužívání náboženskými, ekonomickými, bankovními E/elitami) pokorně snášet a odměna na nás čeká až PO SMRTI v Království nebeském?? ..[smích]

Ó, jaké pokrytectví 90ko, pastýři lidských oveček a já ti k tomu "blahopřeji".

Mimochodem, nejen křesťanství, které se vymklo judaismu, bylo následně ZNEUŽITO pro benefit světových i lokálních Ovčáků (viz. aktivity Šaula z Tarsu, aka sv. apoštola Pavla), ale podobně na tom je i tak staré náboženství jako pokřivený a nehumánní Hinduismus, který lidské bytosti kastuje a radí jim, aby nechali své bratry a sestry, (podle překrouceného zákona o inkarnaci - viz. mnohem humánnější Budhismus) klidně ležet ve sračk-ch na ulici.


A Peace s tebou kamaráde, i s velitelem flotily Aštarem Šeranem z Plejád,

jansmith[smích]

265382

Příspěvků: 122

15.03. 17:07 Rene Bartosek  Neuvěřitelné,
15.03. 18:00 steve  RE: Neuvěřitelné,
16.03. 20:57  RE: Neuvěřitelné,
15.03. 18:13 pietroo  jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 19:38 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:17 hestroy  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:24  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:20 nodeposit  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:23 nodeposit  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 21:24  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 16:56 nodeposit  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 21:25 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 22:10 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:32 steve  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:55 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:57 steve  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:49 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 07:38 hestroy  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 17:36 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:15 djb  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:44 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 21:06 djb  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 09:42 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 10:47 inženýr Doufal  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 15:33 Rene Bartosek  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 02:09 p.  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 08:09 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 10:53 hestroy  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 21:46 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 22:17 aristokrat  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 23:04 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 23:17 aristokrat  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 23:45 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 21:53 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 04:27 djb  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 21:33 Jawa350  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 07:42 Jarmila  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 08:58 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 10:44 Jarmila  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 11:00 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 11:46 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 15:19 Jarmila  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 16:30 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 17:57 Kysučan  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 19:52 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 20:47 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 20:57 Kysučan  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 22:22 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
16.03. 17:16 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 12:49 pietroo  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
17.03. 18:16 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 00:02 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 00:21 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 12:12 L.C.  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 19:00 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 19:45 L.C.  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 20:08 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 20:52  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 21:45 udo1  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 23:33  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
21.03. 10:23 udo1  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
21.03. 23:09 Kysučan  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
22.03. 03:15  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
22.03. 11:53  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 03:47  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 12:31  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 21:43  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
24.03. 17:16  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
25.03. 00:03  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
25.03. 07:05  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
25.03. 00:21  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
25.03. 03:48  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
25.03. 06:22  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
26.03. 00:22  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
26.03. 17:51  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
27.03. 01:37  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
27.03. 11:45  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
29.03. 08:13  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
29.03. 19:42  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
30.03. 09:06  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
30.03. 17:10  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
22.03. 16:14 Kysučan  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 04:48  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 21:33  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
23.03. 22:47  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 19:10 jansmith1984  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 18:57 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 00:33 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 11:38 steve  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 16:42 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 19:04 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
20.03. 07:08 Jarmila  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
20.03. 17:17 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 19:01 baba_Blažková  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 13:07 pietroo  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 13:14 pietroo  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
19.03. 16:58 dub  RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču
15.03. 20:21  No jo
15.03. 21:19 ludy  RE: No jo
15.03. 21:21 ludy  RE: No jo
15.03. 21:42 steve  RE: No jo
15.03. 21:43 baba_Blažková  RE: No jo
15.03. 21:52 ludy  RE: No jo
15.03. 22:02 ludy  RE: No jo
15.03. 22:05 ludy  RE: No jo
15.03. 22:24 ludy  RE: No jo
15.03. 22:30 steve  RE: No jo
15.03. 22:36 ludy  RE: No jo
15.03. 20:59  Počty lidí na demonstracích
15.03. 22:35  Není tak úplně důležité, kolik tisíc bylo lidí, ale co se na Václaváku říkalo!
15.03. 22:40  RE: Počty lidí na demonstracích
15.03. 22:50 Andrew Siddur  RE: Počty lidí na demonstracích
15.03. 22:15 fohat  jenom mobilní operátoři
16.03. 01:05 p.  RE: jenom mobilní operátoři
16.03. 03:55 steve  RE: jenom mobilní operátoři
16.03. 03:14  I Ty, Britský liste?
16.03. 07:36 y  RE: I Ty, Britský liste?
16.03. 10:25 jansmith1984  RE: I Ty, Britský liste?
21.03. 00:18 p.  RE: I Ty, Britský liste?
16.03. 15:15 jansmith1984  RE: I Ty, Britský liste?
17.03. 00:22  RE: I Ty, Britský liste?
17.03. 11:22 jansmith1984  RE: I Ty, Britský liste?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 124