Diskuze k článku

Penězoměnci žijí ve strachu

Příspěvků 30

22.2.2012 2:52

Ja!! a penezomenci zijeme ve strachu

ivan_fojta 96.?.?.?

Penezomenci nemaji tak moc ztratit trochu penez, ale my ztratime vse to je zivoty. Cetl jsem nedavno knihu o panu Kruppovi, znamemu Nemeckemu prumyslovniku , ktery zamestnaval ( vykoristoval a vydiral k smrti skutecne neuveritelne extremalne brutalne ) lidi z okupavanych zemi,
jehoz zbrane zabily jiste nekolik milionu lidi primo ci neprimo. Co se mu stalo ... nic. Nekolik tydnu ho soudili v Norimberku a pak ho placli pres ruccicku a nechali ho pokracvat v businesu. A tak to nejsou jen penezomenci to jsou pohadky pro deti, ale cela ta skupina co s tim hyba , to je military-industrialni komplex a penezomenci, kteri spolupracuji ruka v ruce. Nejlepsi obchod na svete je porazit nejakou zemi vojensky a uvalit na ni placeni poskozeni jako udelala Britanie Indii a Indie to zplacela 60 let cimz se nemohla rozvinout technicky neb penize sly do kapsy Britum a tim se udrzi mocnosti moci. Zakladni potreba penezomencu je ta aby se udrzeli u moci je , aby se nikdo jiny!!! nedostal k penezum , kdo by nepatril do jejich skupiny.A to je vysvetleni mnoha tak divnych?? ekonomickych prihod??.

263815

22.2.2012 3:32

Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující oVčané byli tak dlouho globálními židomédii segoisováváni (roz. nuceni kývat na globální - skutečně neomezené - Carte blanche pro Predátory), až se dopravicovali před konsumaci trpkého ovoce.

1) Profesionalisace armád vypadala "hezky" - bohužel měla a má zajistit jen slepou poslušnost žoldáků.

2) Vyvedení/odklonění peněžních fondů mimo dosah státu není ničím jiným, nežli půjčkou bez oplátky.

3) Privatisace lukrativních oborů medicíny /a odkopnutí těch nelukrativních/ je jen privatisací zisků - a znárodnění ztrát.

Vložený obrázek

A lze pokračovat ve výčtu excesů až do soudného dne...

Nikdo z oVčanů zeměkoule nemůže tvrdit, že "netušil", "nevěděl", nedohlédl - vše je v (dosud stále nezakázaných!!!) klasicích uváděno po staletí: Kupec Benátský, Žid Süss a další...

Když nemůže mít vliv "nebe", zákonitě musí přijít "peklo". Proto všechny peklo čeká. Pravicující a segoisovaní oVčané si dobrovolně volili šílené šoféry, psychopaty a sociopaty v podobě Šarkécyho, Berlusconiho, Bushe, Merkel, Toopolánka a dalších šílenců.

OVčané úchylně tleskali rozebírání a ničení morálky, rodin, pojistek proti zneužití moci. Nyní se "diví", že se jejich mocní a nemocní "kormidelníci" scházejí v nedobytných pevnostech, chráněni všehoschopnými policejními a armádními žoldáky.

Vložený obrázek

Ale největšími žalářníky jsou si pravicující, zinkající a lídlující oVčané ve své motlitbě konssumu a mamonu sami!

263817

22.2.2012 10:43

RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný

osa x 193.?.?.?

Reakce na 263817

Kupec Benátský na scéně ND , to byl v roce 2011 veliký zážitek. Pravím vám: kolektivní vina existuje. Prý je svět ovládán chamtivými korporacemi, no co je to taková korporace ? To je skupina jednotlivců druhu homo sapiens se společnou evoluční strategií, jen ten generální manager dělá to svinstvo za 10 000 000 $ ročně a ten referentík Lojza Voříšek za 30 000 $ ročně , kdo je větší lump a lotr ? Řekl bych , že Lojza , neb se prodává lacino a potom ještě schizoidně sympatizuje s Okupuj ( místo odpustků v kostele ) . Ale lid Voříškový chce být klamán a miluje své tyrany, pan Z. Sitchin by řekl " takto byl vyprojektován k službě" .

263828

22.2.2012 17:23

RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 263817

No sláva. Teď ještě vynechat ta SS a jste celkem "čtitelný a bez zášti".

Ale, že to trvalo. [mrknutí jedním okem]

263846

24.2.2012 9:32

RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 263846

Jsem tedy již (také) zpravicován?!
[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení]

263910

22.2.2012 5:04

Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Prikladem je dnesni situace v Americe,kde volby delaji penize a zahranicni politiku nasili,rovnez delaji penize,takze,jakepak strachy.Lenost mysleni davu jim dala pravo a volne ruce,cokoliv udelat,muzou zmenit zakony,prepsat konstituci,cenzurovat kulturu az po bibli.
1. Ben Shalom Bernanke: Chairman of the private Jew-owned Federal Reserve Bank. Term ends 2020.

2. Lloyd Blankfein: CEO of Goldman Sachs Bank of NY. Goldman Sachs is one of the owners of the Federal Reserve Bank consortium, made up of 8 banks, the House of Rothschild being the principal owner.

3. Harvey Krueger: Chairman of Lehman Brothers Bank of NY. Lehman Brothers is one of the owners of the Federal Reserve Bank consortium, made up of 8 banks, the House of Rothschild being the principal owner.

4. Michael Chertoff: Secretary of US Homeland Security. Chertoff is the son of an Orthodox rabbi. A dual-citizen of both Israel & America. Guess which nation the Jew Chertoff’s first loyalty is to? Chertoff is chief architect of the North American Union Plan and the Orwellian Real ID Card.

See: “Jew Chertoff’s Subversive North American Plan” Here
And: “Big Brother Jew Of Homeland Security Is Watching You” Here

5. Howard Kohr: Executive Director of the most powerful lobby group in the world, the American Israel Public Affairs Committee (AIPAC). AIPAC is made up of both Republican and Democratic Jews who have one single purpose -to secure Jewish-control of the world.

6. Malcolm Hoenlein: Executive Chairman of the second most powerful lobby group in the world, the Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations. Has 50 (!) Jewish member organizatons under him.

7. Abraham Foxman: Executive Director of the third most powerful lobby group in the world, B’nai Brith’s Anti Defamation League (ADL).

8. Norman Podhoretz: Key member of The Project for the New American Century, a Jewish ‘think tank’ (jew-lobby), dedicated “to promoting America’s dominance globally.” (Translate: ‘Promoting Jewish dominance’).

Prakticky se nikdy nestalo,ze by za zlociny povesili bankere,ktera vlada,ktery politik by si tohle mohl dovolit.Penize statu z kapes danovich polatniku jdou kazdym rokem do Statu Israel, je nekdo v tak zvanem "americkem" senatu proti odskodnemu-pomoci-daru biliony dolaru Israelu,naprosto ne,at lide bydli v kanalech a nebo ve stanech v lese,at protestuji,tak,stejne dokud nevezmou zbran do ruky,nic nezmeni. Na svete je nekolik rodin,jez vlastni vice jak 70% veskerych prirodnich zdroju, Ti, maji pod kontrolou veskere dodavky potravin pro cely stat.
Jestlize,banka,zavre rano dvere s tim,ze zbankrotovala a oznami Vam,ze prakticky veskere Vase vklady "zmizely".
Nakonec, poucme se:"Every time we do something you tell me America will do this and will do that...I want to tell you something very clear: Don`t worry about Americans pressure on Israel.We, the jewish people, control America,and the Americans know it." Israeli Prime Minister ,Arial Sharon, October 3, 2001
K,tomu,nemusi byt komentar.

263819

22.2.2012 9:33

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 263819

ad.: Prakticky se nikdy nestalo,ze by za zlociny povesili bankere,ktera vlada,ktery politik by si tohle mohl dovolit

--

No právě že žádný a žádná. Pověsit nebo odstřelit si je budem muset nejspíš sami! Nebo snad máte jiný dojem??

Krysa

263824

22.2.2012 20:55

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 263824

vzpamatujte se, kdyz byste opravdu nasel nekoho, kdo by mel tu kuraz je zatknout, tak by se stejne brzy rozplakal nad jejich nelehkym zivotnim osudem....

263858

23.2.2012 9:43

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

GOODHOPE 217.?.?.?

Reakce na 263819

Je to naprosto jasné a je to tak pane Nohejle. Planeta je ovládána jedinci, zvrhlými psychopaty s nekonečnou mstivou chorobností, jež svou perfidní touhou po ovládnutí a postupném zničení všech.A proč to dělají? Oni netouží po penězích-mají je.Netouží už ani po moc-mají ji. Ze dne na den odstřihnou banky a svět se propadne do šílenství, odstřihnou kohoutky s vodou či elektřinou a svět se propadne do tmy. To vše mohou udělat jedním prstem.Touží ale po satisfakci,ano po krvavé mstě. Touží po blaženém pocitu vidět árijce, kteří postavili tuto civilizaci na kolenou, potupit je a zmasakrovat tím co jim celá staletí bylo odpíráno a za co je králové a císaři vyháněli ze svých zemí - za lichvaření, machinace, okrádání, šmelení....I král Karel IV. nechával žida stát na prasečí kůži,protože byl nečistý...A to sionista nezapomíná.Z generace na genmeraci vštěpuje svým dětem nenávist a touhu po zničení všech ras, mimo té svojí.Nevěříte, že? Ale je to tak. Úžasně to s odkazy na Talmud popisuje David Duke ve své knize "Moje probuzení", kterou jistě všichni znáte a pokud ne, doporučuji.Mnohé se Vám zobrazí v jiném úhlu pohledu a ne ve štourání se zda je v čísle čárka, či tečka jak zde někteří jedinci popisují. Směšné a trapné.
Nicméně děkuji za přehled vskutku pěkných jmen a světonázor.

263873

23.2.2012 12:46

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

steve 166.?.?.?

Reakce na 263873

.. mam pro Vas vztupenku na zidovskou spartakiadu na Strahove. "Po znamosti" ..., - budou cvicit "kolo, kolo mlynsky - FED mi doji rynsky" a take "sel Joshua do zeli, do zeli ..."
Uvidite sam, jak jsou mili, kdyz zrovna nevrazdi a nerabuji ... [chechtot]

263877

23.2.2012 14:16

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 263877

Neblázněte, myslíte že ten výkvět blízkovýchodního kosher nadlidství bude ubytován v nějakém stanu někde na Strahově a že jich tam k tomu nacpou půl milionu? Nejspíše tam nacpou nás a jim rozdají naše domovy jako odškodnění za ten jejich holoblábol.

263881

23.2.2012 14:37

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 263881

Nacpou je třeba do zrestituovaných církevních budov, které za tímto účelem stát od církve obratem odkoupí (opět z našich peněz).
[bliji]

263883

23.2.2012 12:46

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 263873

> Touží ale po satisfakci,ano po krvavé mstě. Touží po blaženém pocitu vidět árijce, kteří postavili tuto civilizaci na kolenou, potupit je a zmasakrovat ...

A proto masakrují 24 milionů severokorejců hladem. Himl, jsou vůbec severokorejci árijci? [chechtot]

A k tomu zařídili, aby Německo, Norsko, Švédsko, ... a další země plné árijců měly ten největší blahobyt na světě. Himl, ale proč? [chechtot]

A ke všemi ti zlí ONI dělají co mohou, aby ten náš árijský svět uvrhli do temnot barbarství. Podkopávají pokrok a šíří tmářství. Tak. Himl, ale proč je tedy většina špičkových objevitelů, vědců, profesorů a nositelů Nobelových cen právě z JEJICH řad?

Teď mám dilema, paní Goodhope. Buďto máte pravdu. Pak jsou ovšem ONI naprostí břídilové, protože vše dělají tak, aby své satisfakce nedosáhli. A nebo se trošinku mýlíte.

Co myslíte? Co je pravděpodobnější? Že ONI jsou břídilové anebo že Vám Vaše "svatá nenávist" maličko zatemnila rozum? [velký smích]

263878

23.2.2012 16:52

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 263878

> Tak. Himl, ale proč je tedy
>většina špičkových objevitelů, vědců, profesorů a
>nositelů Nobelových cen právě z JEJICH řad?
Právě proto, že už naprosto ovládli vše, co ovlivňuje udílení těch cen. A k tomu ostatnímu? Podívejte se třeba na Írán. Je to země na všeobecném vzestupu. A je jim taky nejvíc trnem v oku a proto usilují o jeho zničení za každou cenu. Vraždy vědců nevyjímaje. Přitom sami ONI si utváří zákony na svoji nedotknutelnost.

263887

23.2.2012 22:19

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 263878

Soudruhu Vojto, mel byste na me podat trestni oznameni, protoze popiram tech vasich 24 milionu uhynulych a nahrazuji je cislem 240 tisic.
Take jste zapomnel naprosto soudruzsky a spravne na ty statisice, ktere zabily americke bomby roznasejici pravdu, lasku a demokracii do Severni Koreje.
Proc jsou himl z jejich rad se ptate zrovna vy?Protoze se vzdycky nekam vetrou a kradou. Kradou napady, smeli s nimi, lichvari a jejich nejvyssi FED potentati tisknou penize z niceho.Jen tak, aby bylo z ceho hradit lichvarsky urok.
To je cele, staci jim, abyste za ne brecel a litoval je.Takove osly maji nejradeji.

263896

22.2.2012 9:11

Prosím o opravu

Guru 78.?.?.?

kardinální číslo celého článku je chybně napsáno:

nejde o "32,409 miliard dolarů"

nýbrž o 32.409 miliard dolarů


překladatel žil dlouho v US, zaměňuje desetinnou čárku s tečkou

263823

22.2.2012 16:24

RE: Prosím o opravu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 263823

Překladatel zřejmě nic nezaměnil, pouze číslo při překladu přeskočil. Měl by být pozornější ale snad tím nikoho nezmátl.

263840

22.2.2012 17:00

RE: Prosím o opravu

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 263823

V Americe se čárkou oddělují tisíce, desetinná tečka je desetinná tečka. Pokud by zaměnil čárku za tečku, vzniklo by z třiceti dvou tisíc čtyři sta devět miliard pouhých třicet dva celých čtyři sta devět tisícin miliard. Což by teprve byla chyba veliká.

263842

22.2.2012 9:52

Peňazomenci vedia len kradnúť, nech sú hocijakej národnosti/vierovyznania.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Ukradli miliardy v priebehu histórie, miliardy v peniazoch a ľudských životov. Božské mlyny melú pomaly, ale isto a preto teraz narazia.
Jednoducho platí v Euro-Atlantickej "civilizácie" pravidlo chlieb a hry, a nie chlieb alebo hry, či 2x hry.
V súčasnosti "vyspelý západ" čelí morálnemu a ekonomickému krachu, ľudia strácajú strechu nad hlavou v USA už veľa ľudí nemá čo jesť (ale na káblovky majú-zaujímavé), absolventi horko-ťažko nájdu prácu a oblbujú ich média.
Vyzerá to tak, že čoraz viac ľudí vidí (a cíti) obrovský rozdiel medzi obrazom z médií a skutočnosťou.
Keď nakoniec skrachujú štáty (a následne banky, lebo nebudú mať podporu)nastanú revolty, revolúcie a občianske vojny. Bude sa lynčovať Arab, Turek, "cigán", úradník, velebnosť, oligarcha či bankár, a ten kto sa nezúčastní týchto celonárodných "športových" udalostí bude musieť prísť na to ako prežiť vlastnými silami, či v komunitách.

263826

22.2.2012 15:00

brainwashing

keduT 78.?.?.?

Tento druh článků lze považovat za poměrně nebezpečný ve smyslu jeho zaměření proti Wall Street. Důvodem jeho nebezpečnosti je zcela očividné připoutávání pozornosti čtenáře k určitému, velmi konkrétnímu zdroji problémů. Vše je napsané profesionálně a velmi zasvěceně, řekl bych, že autor textu by mohl být označen i za insidera - zasvěcence a jeho popis respektive styl je pak až na samé hranici žoviálnosti okořeněné odbornou terminologií a podobně.
Přitom je zarážející, že stejným nebo alespoň podobným způsobem není na Zvědavci referováno o Východu a jejich kremelské "Wall street". Zde se zcela systematicky torpéduje Západ, ale Východ, pod jehož područím posledních deset žijeme je z obliga. Přijde mi to vše trochu málo zvědavé [mrknutí jedním okem]

263837

22.2.2012 15:21

RE: brainwashing

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 263837

Jistě, že je nebezpečný. On by se totiž ovčan nedejbože mohl dozvědět, že zakopaný pes je jinde, a že rozkradené a zadlužené rozpočty států mají na svědomí banksteři a jimi nasazení politici a ne ovčanova rozežranost. Proto je třeba na "zvědavých" serverech provádět důkladný brainwashing v diskusích pod články, aby nebyl narušen ovčanův "správný" světonázor, že?

263838

22.2.2012 15:26

RE: brainwashing

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 263837

Občané jsou primárně povinni všímat si zločinů, které spáchaly jejich vlády, které jsou páchány i jejich jménem. Co bychom si pomysleli o Solženicynovi, kdyby plamenně řečnil proti válce ve Vietnamu a mlčel o Gulagu? Byl by pro nás mravně opovrženíhodný, a to právem. Co si dnes myslet o lidech, kteří volají po přehlížení zločinů páchaných největším českým spojencem v NATO a po tom, abychom se místo nich raději věnovali zločinům páchaných oficiálními nepřáteli?
Osoby, které považují kritiku za „levicovost“, zapomínají, že racionální, kritická veřejná diskuse je základním předpokladem demokracie. Někdy mi připadá, že si po pádu komunismu někteří lidé v Česku rozhodli, že vznikl nejlepší ze všech možných režimů, svoboda nám spadla do klína, a tak pro ni už nemusíme nic dělat. Nemusíme být ve střehu, že bychom o svobodu svou nečinností mohli přijít.
Tito spojenci jsou vyzýváni ve jménu společné obrany aliance, aby poskytovali své vojáky na operace NATA v Afghánistánu, plnili spojenecké závazky v Iráku a na Balkáně a pomohli s konstrukcí protiraketové obrany spojených států, ale Spojené státy nejsou odhodlány poskytnout podobnou ochranu svým spojencům. Jestliže tomu je tak, pak už nejde o rovnocenné spojenectví, ale o vztah supervelmoci k na ní závislých států, neboli jde o vztah centra k periférii. Zůstává tedy otázka kolik se pro nás změnilo, odešli jsme sice z Varšavské smlouvy, ale je naše postavení v NATO v něčem lepší? Další otázkou je, zda je pro nás takovýto typ spojenectví výhodný a pokud ne, máme v takovém spojenectví setrvávat? [mrknutí jedním okem]

263839

22.2.2012 17:14

RE: brainwashing

dub 62.?.?.?

Reakce na 263837

nelze pochybovat, že je pro vaši partu nebezpečný.
proto se taky ozýváte, neb vaše "obec" a vaše zahnědlé prádélko vám tak velí[smích]

263844

22.2.2012 16:50

Voldemortům lze říkat i penězoměnci.

Esmate 178.?.?.?

Jen nenazývat jménem. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

263841

22.2.2012 18:28

zajímavý článek

Mirra 85.?.?.?

nyní američtí finančníci obnovili útok na Řecko a i pádem i na EU tak kdo ví zda do těch sjezdů EU přežije když krach Řecka je na spadnutí. Zdá se že jak u nás tak v dalších státech je v plném proudu výměna lidí v policejních sborech - kvůli snížení platů a likvidaci bonusů odchází zkušení a zásadoví lidé a nenápadně je nahrazují nezkušení a často bez skrupulí a to se bude v nadcházejících protestech finančníkům velmi hodit, kdoví jestli to také neiniciovali.

Už ze Španěl přichazí děsné zprávy - studenti protestovali proti propouštění profesorů a vypnutí topení v mrazech a byli brutálně rozehnáni a velitel policie o nich dokonce hovoří jako o nepříteli! Je vidět že se očekávají revolty tak už se k pořádkovým silám verbují správné kádry aby stáli vždy na "správné" straně. Profesionalizace vojsk jde v souladu s tím a cilem je malé oddané žoldnéřské vojsko které aktivně půjde po demonstrantech a protestujících. A to vše pod pláštíkem úspor a profesionalizace. Je vidět že události které probíhají už byly očekávány a byly provedeny aktivní opatření.

Ona původní myšlenka nenápadného sjednocení světa na srůstání ekonomik do jednoho celku je hezká jenže jako každá dobrá věc jde pokřivit. Nehorší je to prorůstání fašistických myšlenek do těchto vysokých struktur. Spojenci sice získali spoustu zajímavých technologií odchycením nacistických vědců jenže jako nežádoucí element získali ideovou infiltraci a to nejen v USA. Válka sice skončila vítězstvím Spojenců ale všechny kořeny nebyly zlikvidovány a opět vytvořily ono hnědé podhoubí a myšlenka nadlidí zakořenila u spousty mocných kteří některé nacistické myšlenky hodlají nenápadně uvést do praxe.
Ale vše má své odstíny a i v tomto společenství jsou ti lepší a ti horší a momentálně zřejmě vedou ti horší....

263849

22.2.2012 23:27

co dál?

Broderick broderickb78 (zavináč) gmail (tečka) com 89.?.?.?

Děkuji za článek; těch kamenů do pomyslné mozaiky se objevuje už tolik, tak často a na tak rozmanitých místech, že se snad dalších pár mozků aktivuje a tyto historky z podsvětí přiřadí z kategorie "konspirace" do chlívečku "fakta". Ovšem možná ještě větší strach než z Occupy mají ti Vaši "penězoměnci" ze členů Drag family, protože sice ovládají svět, ale jen ten západní a v tom asijském mají oponenty stejně těžké váhy, jaké jsou oni sami. Velmi mě baví toto divadélko sledovat, je to sranda a skončí to tak, jak se patří, netřeba hnout prstem. Takže se pohodlně usadte a držte se......jedeme z kopce [smích]

263861

29.2.2012 16:17

RE: co dál?

Lobogo 78.?.?.?

Reakce na 263861

hm nemyslím si, že Elita neovládá i Východ, od pádu čínského císaře uběhlo již pěkných pár let, židi si udělali z číny jednu velkou fabriku, k těm nejvlivnějším rodinám (základ udajně tvoři starobylé rody jako je Astor, Bayer (Rotschild), Dupont, atd a jedna z nich je i rodina Li (Rotschildi Východu), a dále Sassons - obchodníci s otroky...btw.
Kdo obchoduje s dolarem či fiat měnou JE otrokem Sionu...stará známá písnička - půjčím deseti lidem každému 3 sirky = 30 sirek rozpůjčuju, na konci mě musí vrátit každý sirku a půl tj. 35 sirek. Jak? kyž jsem půjčil jen 30 sirek? a já chci pouze ty sirky, které jsme ti půjčil...
"Není důležité jestli jsou Protokoly sionských mudrců padělek, důležité je, že se jejich Program naplňuje!" Henry Ford 1924

264237

22.2.2012 23:27

Myslím si, že už mnoho z nich se začíná obávat, jakého džina vypustili z lahve!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Jistě mohou se skrýt,mají atronomické peníze, ale nastává doba , kdy lidé budou chtít vidět krev! To zase semele vinné s nevinnými,jenomže to je běh světa. Je pouze otázkou, co bude po přerodu společnosti, který musí nastat a jaký ten přerod bude!
Třeba se objeví úplně nový zdroj energie a celé lidstvo se posune - spíše nebude již bráněno novým převratným technologiím a tím se stane, že dříve mocní, budou na okraji zájmu a společnost již nebude mít možnost, být řízena z jednoho centra.
To je není žádná utopie, to je realita a také jeden ze zásadních důvodů. proč je převratným novým technologiím bráněno! Vůbec ne peníze, ale ztráta moci, možnost do všeho strkat ty špinavé rypáky a rozeštvávat společnost všemi možnými způsoby.
Tady jasně platí rozděl a panuj, okraď všechny ostatní o co jde!
Těm na vrchu už nejde o hromadění peněz, oni potřebují patologicky vládnout,peníze jsou prostředek k absolutní moci, která je ale ve své podstatě naprosto schizoidní!
V USA a v západních zemích vůbec nemusí být bída!!!
Stačilo by. kdyby se mocní vzdali několika drobků, ze svých
zločinně nabytých majetků.To lze doložit, to není honba za socialismem, který také příliš nefunguje, protože opět na špici "socialistické" hierarchie jsou obyčejně podobně choří duchové,bez odpovědnosti za celek, jako v čele mafianského kořistnického kapitalismu!
Největší přerod musí nastat v myslích lidí a nikoliv v jejich peněženkách!Potom pomalu začne společnost fungovat!
A myslím, že se tak paradoxně podobné přeměny dočkáme na poprvé v té tolik proklínané Americe! Ona je nejprohnilejší a nejzralejší
a první spadně ze stromu!! [smích] [smích] [smích]

263862

23.2.2012 11:01

Penezomenci jsou v pohode!

Kangaroo 118.?.?.?

Vzdy byli a vzdy budou! Samozrejme mluvim o tech na spici …. Ti na nizsich stupnich mohou byt vzdy snadno obetovani.

Vetsina jiste zna nasledujici vyrok:

1838 - Amschel Mayer Rothschild: “Dejte mi pravo vydavat penize naroda a bude mi lhostejno kdo vydava zakony.”

A mozna i tento:

1849 - Gutele Schnaper, manzelka Mayera Amschela Rothschilda pred svou smrti: “Kdyby moji synove nechteli valky, zadne by nebyly.”

A jeste par poucnych vyroku:

“Valka je sklizni Zidu.”

“Nejlepsi doba na delani penez je kdyz v ulicich tece krev!”

Co vice dodat??

Kangaroo

263875

25.2.2012 18:27

Žeby světlo na konci tunelu???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Zajímavý výtah článku o vztahu Dálného východu k penězoměncům..
Přečtěte si i komentáře v diskusi.. Jaký je názor zdejších čtenářů??
http://www.outsidermedia.cz/Fulford-Odstranovani-s... [cool]

263989

Příspěvků: 30

22.02. 02:52 ivan_fojta  Ja!! a penezomenci zijeme ve strachu
22.02. 03:32 MoUdrostrak  Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný
22.02. 10:43 osa x  RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný
22.02. 17:23  RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný
24.02. 09:32 MoUdrostrak  RE: Segoisovaný svět je běžnými prostředky již nesdesinfikovatelný
22.02. 05:04 Robert Nohejl  Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
22.02. 09:33  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
22.02. 20:55  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 09:43 GOODHOPE  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 12:46 steve  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 14:16 L.C.  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 14:37 baba_Blažková  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 12:46 Vojta49  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 16:52 jen tak  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
23.02. 22:19  RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.
22.02. 09:11 Guru  Prosím o opravu
22.02. 16:24  RE: Prosím o opravu
22.02. 17:00 Antiseptik  RE: Prosím o opravu
22.02. 09:52 Oracle  Peňazomenci vedia len kradnúť, nech sú hocijakej národnosti/vierovyznania.
22.02. 15:00 keduT  brainwashing
22.02. 15:21 RomanTička  RE: brainwashing
22.02. 15:26  RE: brainwashing
22.02. 17:14 dub  RE: brainwashing
22.02. 16:50 Esmate  Voldemortům lze říkat i penězoměnci.
22.02. 18:28 Mirra  zajímavý článek
22.02. 23:27 Broderick  co dál?
29.02. 16:17 Lobogo  RE: co dál?
22.02. 23:27  Myslím si, že už mnoho z nich se začíná obávat, jakého džina vypustili z lahve!
23.02. 11:01 Kangaroo  Penezomenci jsou v pohode!
25.02. 18:27  Žeby světlo na konci tunelu???

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 77 čtenářů částkou 12 265 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,55 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,45 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 276,60 Kč
1 unce stříbra
562,07 Kč
Bitcoin
813 028,49 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 453