Diskuze k článku

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

Příspěvků 144

31.1.2012 1:50

kazdej den

p. 125.?.?.?

...kazdej se objevuji zpravy ze tu sportovkyne tu modelky tu prodavacky se svlekaji za ucelem hystericky ukazovat a publikovat jejich nahotu s predpokladem ze my vsichni ocekavame s udesnou netrpelivosti abychom si mohli kalendar/nikoliv Pecirkuv/ koupit a vzhlizet k nemu kazdy den mnohokrat/priciny jsou ruzne treba jen pro to protoze je ctvrtek.....a zda se v tom mnozstvi ze se vubec nevyplati mnoha zenam /feministkam/ po ranu se oblict/kdyz se za chvili chteji zase svlikat/.....vite co, jdete se vycpat a strcte si ty vase kalendare za klobouk a nebo misto mozku/ taky nemate/ ...tak nekam jinam , treba namisto tech silikonovych vycpavek ...!!!!

261969

31.1.2012 13:14

RE: kazdej den

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 261969

Ony totiž už dnes nic jiného, než tu nahotu nemají, proto se snaží handlovat alespoň s ní. Žen, které jsou dnes ještě opravdovými ženami znám, co bych na prstech jedné ruky spočítal.

261997

31.1.2012 13:30

RE: kazdej den

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 261997

Vložený obrázek
A to pozor, ona tiež nie je 100%, minimálne 2 krát zabránila Homerovy stať sa milionárom. [mrknutí jedním okem] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

261998

31.1.2012 13:30

RE: kazdej den

Nestan 78.?.?.?

Reakce na 261997

Skutečně, vykastrované ženy neustálým polykáním antikoncepce nemají co nabídnout za moudrou a úrodnou půdu... Koketují jen s povrchností za kterou se neskrývá reálná tvořivost.

261999

31.1.2012 15:09

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 261999

Ne každý musí mít podobné zkušenosti se ženami, jako vy. Odmítaným se může snadno začít zdát, že všechny ženy jsou povrchní a nemají co nabídnout. A pokud děláte rovnítko mezi antikoncepcí a povrchností, pak je váš pohled skutečně velmi omezený. Chápu, že jako správný katolík jste proti antikoncepci, ale měl byste si uvědomit, kdy katolíci přiznali ženě duši...

262010

31.1.2012 15:20

RE: kazdej den

Nestan 78.?.?.?

Reakce na 262010

hestroyji to jste si mne otipoval špatně, ale nevadí. Mám rád, když se za krásou skrývá i funkční úrodnost, jestli mi rozumíte. A trochu mě mrzí příliš rozšířená (společensky tak trochu vnucená) praktika se kastrovat antikoncepcí (Jako posluha memu snižování populace je to možná prospěšné, ale není to prospěšné jedinci a udržení druhu...ani funkcí organismu.)

262012

31.1.2012 18:36

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262012

A vztahuje se to na celou populaci, případně na jaké procentuelní zastoupení, když už o tom hovoříte jako o obecném jevu? A pokud to není tajné, kolik máte dětí vy, pokud nějaké máte? Nebo jste natolik nad věcí, že můžete zvesela teoretizovat? [oči v sloup]

Jak už jsem řekl, není nad zobecňování, s tím se člověk dostane vždy nejdál... [chechtot]

262032

31.1.2012 2:58

Než se oženíte

haban 178.?.?.?

Než se oženíte, najděte si, zjistěte si
- statistiky rozvodovosti
- zkušenosti mužů s "vypořádáním společného vlastnictví manželů"
- statistiky "kukaččích dětí"
- zákon o rodině, část o vyvracení otcovství
- informace o "syndromu zavrženého otce"
- statistiky "syndromu zavrženého otce"
- soudní rozhodnutí o výši výživného ve vašem městě či okrese
- jak často toto ponížení musí otcové podstupovat
- zákony o "domácím násilí"
- statistiky "domácího násilí" (muži versus ženy)
- sociální dávky pro mladé rodiny
- spočítejte si hypotéku na větší byt, financovanou z jednoho platu a sociálních dávek
- odměny advokátů
- právní postupy přetahování o děti
....
A seznamte se s vaší potenciální sociální pracovnicí a soudkyní rodinného práva a ohodnoťte si jejich duševní vyzrálost (obarvená/odbarvená, zmalovaná, ověšená zlatem, okázale nebo vyzývavě oblečená, rozvedená, bezdětná, ...)

261971

31.1.2012 9:05

RE: Než se oženíte

ludy 78.?.?.?

Reakce na 261971

Jeste bych dodal, najdete si predem misto kam ji zakopat [smích]

261985

31.1.2012 18:18

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261971

Pane Haban, vašich příspěvků si jinak vážím, ale tady jste těžce přestřelil.
Víte, jak vypadá domácí násilí?
To je třeba, když váš partner sedí v hospodě a posílá vám domů své kamarády pod nějakou záminkou - něco přinést. Když kamaráda pozve žena dál, aby počkal, než dotyčnou věc najde, dostane posléze po hubě, protože je kurva, po onom kamarádovi "jede" a tímto počinem se "odhalila". Když naopak nechá kamaráda čekat na chodbě, dostane posléze po hubě, protože je "namyšlená svině", která se "povyšuje nad jeho dobré přátele". (Zažito.)
Nebo třeba když pán přijde z hospody a zmlátí svou ženu za to, že místo aby čekala ve společném loži s nohama do praku, až se pán uráčí navrátit, sedí v dětském pokoji a kojí. (Zažito - dítě jsem chránila vlastním tělem, hnusný zážitek.)
Nebo když dostane žena po hubě za to, že pán skurvil počítač a ona ho spravila, důvodem je, že ona "si o sobě moc myslí". (Zažito.)
Nebo když dostane přes hubu za to, že se v tramvaji z nejasných příčin usmála - určitě se usmívala na někoho a ON dobře ví, že je kurva. (Zažito.)
Podobných zážitků mám mraky, ale nemusel byste to psychicky zvládnout. Už jsem tu kdysi psávala, že jsem se tenkrát ostříhala na ježka, aby mě nemohl vláčet za vlasy a mlátit mi takto obličejem o zeď, hranu vany, či co bylo zrovna aktuální. Ve vlasech jsem totiž mívala krvavé pleše a vlasy pak nešly rozčesat, jak se vytrhané vlasy zapletly do těch nevytrhaných a slepily krví. Ani po umytí a několikanásobném polití kondicionérem. Mám jizvu na dolním rtu a zašitou ruku na lokti. Mám i jiné jizvy jinde po jistém "netradičním" druhu znásilnění.

Z osobní zkušenosti vám povím, že fenomén domácího násilí je rozšířenější, než se obecně připouští. Každý, koho znám, má zkušenost s tímto - otec, bratr, soused mlátil svou ženu. Nalijte do člověka pět panáků a začne to z něho lézt. Co prožil, viděl.

Neopovažujte se ani náznakem zpochybňovat, že se takto u nás děje. Nejdříve si o tom něco zjistěte.

262026

31.1.2012 19:26

RE: Než se oženíte

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262026

Je mi lito cim jste musela projit a drzim palce, at uz je to jenom lepsi. Doufam, ze tenkrat jste byla mlada a hloupa a ze ted byste to tak daleko zajit nenechala.

262039

31.1.2012 20:31

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262039

Já nepotřebuju, aby mě někdo litoval, i tak však děkuji za podporu. Ke štěstí mi stačí, když lidé nebudou k podobným věcem lhostejní, zavírat před nimi oči, či je bagatelizovat, jak činí například jistý pan H. na svých mnohých webech, kde slovo "feminacistka" je velmi oblíbeným substantivem.
Mladá a hloupá nebylo tou pravou příčinou. Příčinou bylo "máš, co jsi chtěla" od mých rodičů. Čímž se opět obloučkem vracím k lhostejnosti, zavírání očí a bagatelizaci.

Zároveň, když už to píšu, bych chtěla ujistit Kysučana níže (ktorý nie je žiadny pán [mrknutí jedním okem] ), kterého tímto zdravím, že moje duševno je tak OK, jako duševno málokoho, kdo si projde podobnou zkušeností. Spíše bude k věci ono "memento".

262048

31.1.2012 22:57

RE: Než se oženíte

František 194.?.?.?

Reakce na 262048

Já bych mohl zase psát o opačném případě. O tom co jsem si psychicky musel zažít jako muž od ženy – byť převážně psychicky.

I o falešném obvinění z domácího násilí, aniž bych na ženu ruku vztáhnul. Líbila se jí ta představa, že kdykoli může zavolat na policii a všichni jí uvěří. A to přes to, že nebyla u lékaře, neměla jedinou oděrku, prostě nic.

To teprve člověk pozná, jak je muž bezmocný v takovém případě.

Pochopil jsem, když jsem byl poprvé na policii, že je třeba rychle jednat.

Podle mého 90 % domácího násilí je vycucáno z prstu ženami. Samotné policejní statistiky uvádějí zcela objektivně, že 2/3 udání znásilnění se nade vší pochybnost prokáže jako vymyšlené.

Čímž se obloukem vracím k tomu, že je tu obrovská nevyváženost mezi ochranou žen a nepodmíněnými tresty žen za křívá obvinění, pokud se nade vší pochybnost prokáže.

Jinak jako chlap jsem si to vyřešil sám a musel vyřešit sám.

Moje duševno je ok. K ženám mám stále dobrý vztah.

Píšu to jen proto, aby se ze žen nedělaly větší chudinky, než jsou. Nejsem zdaleka jediný případ. Nebyl jsem podpantoflák, ale moc daná děláním žen chudinky ze sebe existovala, existuje a bude existovat – a vždy takových žen bude mnoho. Vždy se najde nějaký "rytíř", který jí půjde zachraňovat. To je také staré jako lidstvo.

Ono je velmi těžké odlišit ty, které problém předstírají (a kterých je 2/3 a více) od těch, které pomoc skutečně potřebují a kde se jedná o patologický jev.

Tedy toto je spíše k věci "memento" pro vyváženost.

262058

1.2.2012 0:10

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262058

Tak to jste poněkud domotal. Doufám, že ne záměrně. Ty 2/3 a více, to je správné číslo, ale týká se zcela jiného jevu, konkrétně počtu znásilnění nenahlášených. Někde jsem četla, že v ČR je lživých udání 4%. Je to, tuším, podle statistik Amnesty International. Nechce se mi to teď složitě googlovat, protože když jsem to udělala před chvílí, vyskočil na mě link na stránky pana H., který vlastně tvrdí to, co vy a vytváří každoročně desítky webů poukazujících na údajnou nadvládu žen, aby vyvolal zdání, že v naší republice je to velikánský problém a že volání po jeho řešení má tisíce stoupenců. Svoje soukromé statistiky uvádí bez relevantních odkazů, of course, popřípadě vytrhává z kontextu ojedinělé případy z anglicky psaných zdrojů spoléhaje na lenost čtenářů zdroje ověřit. Nesmíte tomu magorovi věřit všechno. S jeho xichtem a vzácnou povahou je jeho vztah k ženám velku pochopitelný. Tomu by evidentně vyhovovalo ženu vlastnit, aspoň by mu žádná nemohla/nesměla zdrhnout (jako to už nejedna udělala)..

262068

1.2.2012 3:40

RE: Než se oženíte

František 194.?.?.?

Reakce na 262068

Mohu to shrnout ze svého okolí: 6 falešných udání za znásilnění, 1 skutečné a pravdivé.

3 falešná udání z toho podaly ženy současně s žádostí o rozvod aby měly lepší pozici u soudu pro majetkové vyrovnání.

1 falešné udání od ženy, která nevydržela odmítnutí muže a tak ho ze msty udala za znásilnění.

2 pak nevěděly jak vysvětlit manželovi či v rodině, kde byly a tak se vymluvily na znásilnění a manžel je donutil to ohlásit na policii.

Ani jedna neměla z toho sebemenší problém s naším soudním systémem. Neoprávněně nařčení chlapi ovšem obrovský. Mimochodem velmi nedávno běžel slovenský film v naší televizi o muži, který byl takto neoprávněně nařčen a jak drsné to bylo.

Celá přiroda jede stylem „chránit ženy a děti, muži jsou až za tím“ a je to správné. Ovšem v případě nařčení tento instinkt má pro muže dost drsné výsledky. Žena v problémech budí soucit a ochranu, najmě s dětmi. Muž v problémech je prostě směšný outsider, kterým každý pohrdá a kašle na něho.

Myslím, že každý starší muž ví, jak to je. Nemyslím se znásilněním, ale se stěžováním si žen.

Neznám téměř ženu, která by si nestěžovala na svého muže a to i tehdy, pokud ho má doopravdy ráda a nevyměnila by ho ani za nic.

Často právě ty skutečně ohrožené ženy jsou zticha jako pěny a v tom hluku stěžujících žen zaniknou.

Souhlasím s tím, že ženy by se ponižovat neměly, a mělo by se k nich chovat hezky, atd.

Byl bych ale velmi rád, aby se tu o tomto tématu mluvilo vyváženě. Vy jste nasadila velmi drsný kalibr vlastních ošklivých zážitků a tím jste vzala mužům možnost diskutovat objektivně. Já ho vyvážil na druhou stranu, mohu poskytnout velmi drsné zážitky s opačnými rolemi v pohlaví. Nikdy jsem o tom nemluvil, ale teď jsem považoval za správné to uvést jako protiváhu.

Ženy drsně zneužívají svých práv – a ochrany, kterou jim společnost dává. Tak to je a leckterý muž to poznal na své kůži. Včetně mě.

Jenže se o tom nikdo nedozví, protože chlap raději mlčí, jinak je směšný – viz ten instinkt.

Všimněte si mimochodem, že já jsem ani v jednom případě nezesměšňoval ženy. Nemám to zapotřebí. Byl to můj problém. Vy jste okamžitě sáhla ke zesměšňování chlapů typu „S jeho xichtem a vzácnou povahou je jeho vztah k ženám velku pochopitelný.“

A to přesto, že nesouhlasím tak moc ani s článkem a neznám názory pana H.

A to je poslední co jsem k tomu napsal. Neměli bychom zvědavce zatěžovat tématy off topic.

Navíc si myslím, že v Česku jsou vztahy víceméně v pořádku, že Amerika a Kanada má větší problém.

262080

1.2.2012 8:35

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262080

Lidi, můžete mi vysvětlit, kde to žijete? Na okraji společnosti? Někde, kde žijí jen psychopati a lidské zrůdy? Nebo máte takové "štěstí", že vaše osobnosti přitahují jedince ze spodní vrtstvy společnosti? Není chyba někde jinde? Opravdu tomu nerozumím.

Například tomu, že Baba Blažková se nechá nějaký ten rok mlátit hlava nehlava. Normální člověk tohle přeci nemůže dobrovolně podstupovat, tam musí být nějaký vážný psychický problém. Každý svého štěstí strůjcem. Tak to prostě je. A naříkat pak nad svým utrpením mi přijde opravdu podivné. Přitom řešení je naprosto jednoduché Nechci být mlácen? Tak odejdu, nahlásím to na policajtech, cokoliv. Pokud ovšem zůstávám, jsem zcela jistě masochistou a nemůžu si na svůj osud stěžovat.

Já z vlastní zkušenosti (40 let) nevím o jediném druhu domácího násilí kolem sebe. V životě jsem se nesetkal s tím, že by byl v mém okolí někdo znásilněn, ať již skutečně, nebo fiktivně.

Neberte to zle, ale opravdu by mě zajímalo, kde jsou tak strašné věci na denním pořádu.

A když už jste zmínil to falšené obvinění, zůstal jste s tou "hodnou" paní? A kde jste k ní proboha přišel? Nerozumím tomu...

262090

1.2.2012 9:26

RE: Než se oženíte

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262090

tak budte rad ze mate velke stesti a zijete v "raji". Me je o 10 let mene a o domacim nasili a znasilnenich vim i to co bych vedet nechtel.

Vite, vetsine mych kamaradu prijde normalni tahle spolecnost a nevi co by mohlo byt lepsi, tak treba vetsine prijde normalni domaci nasili a jako domaci nasili povazuji az ty nejbrutalnejsi projevy. Ono se u nas moc nebere v potaz duchovno a duse cloveka a tam se to domaci nasili nejlepe provadi, jelikoz jde nejmene videt.

Staci si zajit do jakekoliv plnejsi hospody a verim ze minimalne na sikanu, ponizovani tam u nejakeho paru narazite

262095

1.2.2012 18:35

RE: Než se oženíte

Karol 88.?.?.?

Reakce na 262095

Presne, staci zajit do hospody, kde pod vlivem alkoholu muz zacne rikat veci, ktere by strizlive nerekl a tím nemyslím nadavání, ale fakta jak to doopravdy v domácnosti je.

Ale ja bych to zhodnotil nechápu ženu co ji mlátí muž a zůstává u něj(i když je těžké uvěřit jsou pro ženy stacionáře apod.), takže lze odejít. Druhou stranou mince je přiklad ze svého okolí, slečna se chytila na frajera(hezké tělo a hezké auto) a myslela si "předělám ho" a jak to dopadlo. Nechal ji i z dítětem a sorry takovéto lidi já nelituji, mě spíše vadí z mojich daní co bych si mohl nechat a dát svojim dětem musím platit blbost slečny.

Na druhou znám i kluka(chlap to určite není), co si nabalil slečnu hezké obličej a vyčuraná jak mraky, teď platí na děcko a slečna to bere jako samozřejmost "nechodím do práce musí mě živit" a toto o ní neřekl chlap, ale ženská (že to říká na potkání).


Takže bych řekl ani jedna strana si nemá co vyčítat, jenom je to jako s naší pracovitou menšinou, dnes se nepomáhá těm co potřebují (někdo stratil práci či mu zemřel druh apod.), ale lidem co si principiálně zaslouží nechat na ulici ať se postarají o sebe sami(nemakačenky a partneři co vysavájí svoje druhy ať je pohlaví jakékoliv či národnost).


Jinak ty rady, společné manželství atd. to je dobrá rada i pro ženy. Takže haban radí dobře a pro baba Blažková, jak jsem poznal život ty rady habana by si měli zebrat k srdci aj ženy, bo nikdy nikdo neví koho si vezmete a jediná rada pro cokoliv v životě je "připravuj se na nejhorší a doufej v nejlepší". A popravdě jestli vás takto dlouho týral já narozdíl od jiných vás nelituju, lituji prvního a druhého útoku na vás, pak byla chyba, že jste tam stále zůstavala...

262153

2.2.2012 9:35

RE: Než se oženíte

haban 178.?.?.?

Reakce na 262153

No ono to není tak jednoduché, když člověk nemá kam jít a kam odstěhovat svoje věci. A když máte děti, tak je to ještě těžší, protože děti, i přes problémy, mají rády oba.

Podle teoretiků osobnosti platí, že "opaky se přitahují". Čím větší extrém v některé oblasti jste, tím větší opačný extrém přitahujete.

Big Five personality traits

262238

1.2.2012 23:49

RE: Než se oženíte

tora85 46.?.?.?

Reakce na 262080

frantisku, uplne s vami souhlasim. kdyz jsem ze perfektne v zorove staral o svou dceru, tak me partnerce doslova preskocilo, jednoho dne se sbalil odjela i s dcerou a zacala me vydirat. samozrejme soudy, socialka a vsichni ji sli na ruku a verili vymyslenym lzim. stalo me to dost penez a nekolik pravniku nez jsem dostal situaci pod kontrolu. o nervech a smutku ze ztraty dcery ani nebudu mluvit. nelibi se mi ze je cela spolecnost zamerena na zeny. proc? ma byt zamerena na cloveka. a je uplne jedno jakho je pohlavi.

pro hetroye nize. nevim pane kde jste zil, ale zivot je mnohem komplikovanjsi pro mnnoho z nas byt jsme si to ani neprali a ani na tom nepracovali.mate stesti pokud ste prosel bez ujmy,ale neznamena to ze by ostatni byly posahanci zenouci se za problemy a vy ten jednooky kral mezi slepymi.

262180

31.1.2012 19:36

RE: Než se oženíte

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 262026

Pani Blažková to nebolo domáce násilie, to bolo domáce týranie.
Čudujem sa, že ste toho hajzla nezabili v sebaobrane, alebo už nie ste mŕtva.

Môžem toho hajzla vykastrovať, aby zbytočne sa tu nerozmnožoval?

PS: Ľutujem tú chuderu, ktorú našiel po Vás.

262040

31.1.2012 20:40

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262040

S takovými je škoda špinit si ruce. Bojovat proti násilí násilím sice krátkodobě přináší jistý efekt, ale dlouhodobě nikam nevede. Jen k eskalaci násilí. Složitější, ale v důsledku mnohem efektivnější cesta je informovanost. A následné izolování podobných jedinců od slušného zbytku společnosti. Si myslím. Doufám.
[mrknutí jedním okem]

262050

31.1.2012 23:38

RE: Než se oženíte

čochtan 89.?.?.?

Reakce na 262026

babi, babi, teď jste ztratila i poslední kousíček sympatií. Nevím, kolik Vám je, ale poslal bych Vás na školení k mému lepšímu já (to je prosím ta paní co u ní již 51 let bydlím). Její názor je: Jen jednou by mě nějaký chlap uhodil. V tu ránu by měl kopanec kolenem do koulí, že by se svíjel hodinu v mrákotách. A mezitím by měl kufr za dveřmi. A já s tím naprosto souhlasím. Ženská, která se nechá mlátit od manžela, není ženou, ale hadrem! Možná, že jste na něm finančně závislá, nebo byt kde bydlíte je jeho, nebo já nevím co, ale VŽDY je nějaká obrana. Těch možností je dnes moře. Nechat si od lékaře napsat posudky, které potvrdí, že Vás uhodil, podat trestní oznámení. Když ho zavřou, byt Vám zůstane. To bych raději byl na sociálních dávkách, než se nechat mlátit od manžela.

262064

1.2.2012 0:26

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262064

To není pravda, pane Čochtan. V době, kdy toto probíhalo, ještě u nás neexistoval zákon o domácím násilí. Policie nechtěla věc řešit, vždy to sklouzlo do přestupků. Snad patnáctkrát jen přijeli a zase odjeli. Jednou jedinkrát dostal podmínku za ublížení na zdraví. V době, kdy ještě neexistoval zákon o domácím násilí, znova zdůrazňuji. Ty kufry za dveře jsou taky legrační představa. Vážím posledních dvacet let 47 kilo, nevíte, jak bych se přetlačovala se skoro stokilovým chlapem?
Ano, šlo to řešit dříve, rychleji, efektivněji. Ale jak, když je na to člověk úplně sám? Když nikdy nikdo ze sousedů nic neslyšel? Naopak jsem se po letech dozvěděla, že on byl v pohodě, super parťák, na pivo pozval, flašku koupil (a děti neměly co jíst). Vlastně to pro mnohé vypadalo tak, že on je ten, co je v pohodě, u žádné srandy nechyběl, jen já jsem byla uzlíček nervů, co ani nevycházel ven, abych nemusela pořád vysvětlovat, proč mám zase modrý obličej. Protože to by ten "super týpek" přece nikdy neudělal, mlátit ženu. To snad ne, to sis vymyslela, my ho známe. Toto je důvodem, proč ženy nenajdou odvahu z takových svazků vycouvat. Protože zpravidla jsou okolím odsouzeny ony, nikoli násilník a váš příspěvek výše je toho dokladem.

262070

1.2.2012 8:40

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262070

>Protože zpravidla jsou okolím odsouzeny ony, nikoli násilník a váš příspěvek výše je toho dokladem.

Opět se velice podivuji... KDE TO ŽIJETE? V pekle? Co to máte za lidi v okolí? Neznám jediného člověka, který by neuvěřil tomu, že když je ženská zmlácená, tak je zmlácená, obvzlášť od opilce. Inu, možná jste neměla tolik chodit po diskotékách a vybírat si mlátičku, ta má podobné kamarády...

Když tak čtu příspěvky některých lidí zde, jsem šťastný, že žiju na jiné planetě, než oni.

262091

1.2.2012 11:32

RE: Než se oženíte

Duanitta 194.?.?.?

Reakce na 262064

Neboli.... dál na ni valíte pocity viny, jste tedy stejná "opora" jako ten násilník. Co se do ní navážíte?! Ona to vyřešit dokázala, narozdíl od Vašich keců: ... kufr za dveřmi ... svíjet se hodinu v mrákotách ... promiňte, ale to jsou takový kecy. Vy nevíte, že to technicky fyzicky žena nesvede?? A to jakože on ten kufr za dveřmi vezme a odejde a už nepřijde, byt přenechá? S tím cílem máte pravdu, chlapa se co nejdřív zbavit, ale co do toho taháte ty "kousíčky sympatie", když vůbec netušíte, jak je to těžký. Ani nevíte, jak rozporuplné jsou dnes nároky na ženu, co ji dovedlo do této situace, a hlavně nezapomínejte, že nemůžete mozkem záměrně ovlivnit ani to, do koho se zamilujete.
Jinak si myslím, že lidé zlí/dobří, chytří/hloupí, citliví/lopaty je vždy 50:50 ať mezi ženami, tak muži, protože když vyberete jen ty hodné a dáte je na čas dohromady, tak se postupně mezi nimi vytvoří skupina 50% těch méně hodných, kteří budou šílet z toho, jak jsou ti extrémně hodní k nesnesení.

262112

1.2.2012 11:54

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262112

Inu, svět je tak zlý... Ženská vidí (nejlépe v knihovně a ne v nonstop baru) chlápka, který je 100% macho a je tak skvělý, ne jako ten bulík od vedle, který je sice hodný, ale není s ním žádná zábava. Když jí po pár měsících poprvé propleskne, odpustí mu, vždyť ho přeci miluje. A on už to nikdy neudělá, že?

Po stopadesáté je to pořád to samé. A pak najednou se zjistí, že je to všechno vina toho chlápka. Ta ženská žádnou vinu nenese. Ne. Ani kousíček. Ona přeci nemůže za to, že se jí líbí zrovna tenhle dva metry vysoký zábavný opilec. Za to může někdo jiný!

Protože doba je zlá a "ani nevíte, jak rozporuplné jsou dnes nároky na ženu, co ji dovedlo do této situace, a hlavně nezapomínejte, že nemůžete mozkem záměrně ovlivnit ani to, do koho se zamilujete."

Abychom to zkrátili. Když muž bije ženu, je to vždy a pouze jeho vina a žena za to, že se nechává mlátit pořád dál a dál, nenese žádnou zodpovědnost. A když se svěří přítelkyni a ta jí řekne, aby ho kopla do prdele, tak mu řekne, když já ho mám ráda. On je vlastně úplně super, jaká je s ním legrace, když se opije a všichni jeho známí, které jsem potkala poprvé v tom baru s ním, jsou také taková dobří klucí...

Bravo! Vystihla jste to skvěle. Ten svět je totiž tak zlý a ty ženy tak nesvéprávné... A rozhodně není jejich chyba, že se jim líbí násilníci, protože i ty ženy jsou takové rozporuplné, že?

Nejlepší je se litovat a nikdy, ale nikdy nepřiznat svoji odpovědnost...

262114

1.2.2012 15:51

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262114

Pane Hestroyi, já vám nemůžu za to, že se s faktem existence neobhajitelného domácího násilí nedokážete psychicky srovnat. Soudím tak podle typických příznaků:
1) odmítnutí
2) lhaní sám sobě (proč si myslíte, že jsem se s ním seznámila v hospodě? Vím proč, tato představa je pro vás pohodlnější.)
3) svalení odpovědnosti na oběť

Takže já vám něco povím. 90% obětí DN hned napoprvé násilníka vyhodí nebo od něj odejde. Jenže pak nastává tlak okolí. Telefonáty přátel "co jste si vy dva udělali, on(a) tu sedí a brečí", návštěvy příbuzných "to nemyslíš vážně, tak krátce po svatbě a už by ses rozváděla", řeči společných známých ve smyslu "projednou bys mu snad mohla odpustit, on říkal, že mu jen ujely nervy, že má těžké období" a v neposlední řadě i ujišťování násilníka o tom, že už se to nikdy nestane. Podotýkám, že v tomto případě ještě v žádném případě nejde o monokly, natož zlomeniny.
Pár měsíců je klid. Pak se to stane podruhé. Kolečko je stejné, odejdete nebo vyhodíte, to je jedno, znova telefonáty (tentokrát jiných) přátel, jak je násilník zoufalý, jak ho to mrzí... znova ujišťování násilníkem. Dotazy sousedů typu "cos mu zase provedla, že ti jednu střelil". Mnohdy nastupují i JEHO příbuzní se slovy "ty se mu divíš?" Nebo "no tak ti jednu řachnul, no bóže, ty naděláš".
Oběť je v situaci, kdy musí buďto
a) říci si, že všichni kolem se mýlí, tedy všichni jsou blázni jen on(a) je letadlo
b) říci si, že tolik lidí by se přece nemohlo mýlit, že je tedy něco špatně s ní(m).
A pak už to jede.

Tolik k té vaší "první facce".

Na vině jsou faktory, které jsem zmínila už v příspěvku, kterým jsem reagovala na pána s nickem Tsingoschka. Zkráceně - absolutní podcenění situace nikoli obětí, ale jejím okolím. Protože jakmile je člověk obětí násilného trestného činu (jakéhokoli), potřebuje absolutní a bezvýhradnou podporu. Ne ve stylu "odejdi od něj, od debila", ale ve stylu "neboj se, jsem na tvé straně. Zbav se ho, já ti pomůžu. Společně něco vymyslíme."

Ještě mi, prosím, sdělte, kde přesně se lituju. Popřípadě, jak by tato fakta šla napsat, aniž byste měl pocit, že se lituju. Děkuji předem.

262134

1.2.2012 16:10

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262134

Vážená Kateřino,

já samozřejmě nepopírám domácí násilí, nicméně se podivuji nad tím, KDE žijete. Nevím, jak je možné, že já se nacházím ve společnosti, kde by mezi známými bylo zmlácení ženy tak, aby měla monokly, naprosto neobhajitelné. NIKDO z nich by neřekl, co jsi mu zase udělala, pořád do něj šiješ atd. Takový člověk by byl uvržen v jednoznačné opovržení a zavržení.

Je tlak okolí osobní odpovědností? Nakolik se má člověk řídit svou hlavou a nakolik okolím? Lidi, kteří se řídí okolím, dle mého nejsou svéprávní a jako tací by neměli do svazku vstupovat vůbec. A pokud ano, pak jedině na jejich odpovědnost.

Teď nevím, má-li mi býti líto, že žiju v tak nudné společnosti, kde se ani neznásilňuje, ani netýrá. Přitom to není tím, že bych neměl žádné známé. Ale možná je to tím, že si lidi kolem sebe vybírám a hovada nesnáším.

Co se týká té vaší lítosti, nemířil jsem tím na vás, ale čistě obecně. Dnes jsem hovořil o tomto jevu s jedním mým dobrým známým a ten mi řekl, že měl zkušenost s týráním. Dokonce té ženě vyměnil zámek, aby se ten její dvoumetrový cikán nedostal dovnitř. Jak to dopadlo? Opět mu dala klíče. Čí je vina?

Nezlobte se, ale já si stojím za tím, že človek by měl být odpovědný sám za sebe, ať si okolí, pokud tomu dáváte takovou váhu, plácá co chce.

Nechtěl jsem se navážet do vás, jde mi spíše princip. Rozhodně jsem neměl v úmyslu vás "fackovat" za vaše otřesné zážitky. Jediné co k tomu mohu říci, je to, že některé ženy si jaksi podvědomě vybírají násilníky (a vůbec při tom nezáleží na jejich inteligenci), třeba několikrát za sebou. Čím to je? Pak brečí někomu na rameni a vzápětí jdou za tím hovadem znovu. Psychická porucha?

Ještě bych rád řekl, že je pravda, že ve vztazích se dějí různé potyčky, ale takové týrání, o kterém hovoříte vy, již za drobnou potyčku nepovažuji.

Mimochodem, kde jste se tedy s tím "dobrákem" seznámila, jestli mi to můžete prozradit? V práci?

262136

1.2.2012 16:22

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262136

U vody.
A vyhlašuju příměří - jsem totiž přesvědčená, že spousta stereotypních představ o tomto jevu je zaviněná neinformovaností. Oběť neví, jak reagovat, okolí neví, jak se k tomu postavit a to dokonce i orgány OSPOD. Je třeba osvěty, toť můj názor.
A nic ve zlém.

262138

1.2.2012 16:39

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262138

Díky za upřesnění... Takže vás zlákala jeho atletická postava, že ? [smích] Inu, není všechno zlato, co se třpytí...

A rozhodně jsem to nevzal ve zlém. Naopak jsem ocenil vaši klidnou reakci... [smích]

262139

1.2.2012 20:11

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262139

Já bych se baby Blažkové trochu zastala, ale ne zas moc. To že měla potíže s prvním partnerem, aniž by na tom měla jakoukoliv vinu, to se stává. Ale že pak měla další potíže i s druhým partnerem, to už je divné.

Já jsem zažila domácí násilí ve vlastní rodině. Dopustil se ho můj vlastní bratr. Jeho manželka byla takový hodný týpek, že na sobě nechala i dříví štípat. Dlouhou dobu žili spolu celkem spokojeně- ale pak ho začalo manželství nudit a začal ji zcela otevřeně zahýbat se sousedkou. Ona byla zoufalá a tak si začala na oplátku něco s mužem v práci. Bratr se to dozvěděl a začal ji šíleně mlátit. Nakonec to došlo tak daleko, že utekla ke své matce, která ovšem bydlela v jedné místnosti na Žižkově. Proto sebou nevzala dva syny, protože by se tam všichni nevešli a sociálka by jim to stejně zatrhla. Bratr vysoudil syny i byt, protože soud usoudil, že když matka utekla od synů, je to matka krkavčí. Pak se staral sám o syny a byly to typické nářky rozvedené ženské: jak se doma i v práci dře, kolik ho všechno stojí a jak se to nedá vůbec utáhnout. Nakonec propadl automatům, neplatil za nájemné a ze synů i sebe udělal bezdomovce. Umřel ve 49 letech a synové se vrátili k matce, která se mezitím šťastně znovu vdala a měla další dítě.

262162

1.2.2012 20:51

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262162

Jarmilo, kdybyste znala mou matku, tak vám to divné nepřijde.
A hodně velou roli v tom taky hrálo to, že když to člověk jednou prožije, tak podruhé "hledá chybu v sobě". Tj. začne "se více snažit". Začne si myslet, že to je všechno jeho chyba, že kdyby(ch) byla tišší, poslušnější, ochotnější, lépe vařila, ochoněji souložila, tak se to nestane. Rozkrájí se proto, aby "drahoušek" neměl výhrad. A v ten okamžik je v pasti. Navíc - jak už jsem psala - neexistuje prototyp násilníka. Bývá to nezřídka to ožralé hovado, ale taky to může být ten distingovaný pán a lá Hannibal Lecter, zatím neodhalený. Nepoznáte to.

No, ještě tu chybí "vesničanka", to je vyloženě thread pro ni. Zatím je zakopaná v lehožumpě.

262170

1.2.2012 21:57

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262170

Je to všechno složité babo Blažková, já fakt nevím. Když se člověk s něčím nesetkal, tak prostě lehkomyslně soudí a ještě lehkomyslněji odsoudí- to je fakt. A tak jako třeba ve sportce někdo vyhraje první cenu, že chytne všech 6 čísel, tak se i v životě stává, že existují lidé, kteří chytnou výjimečnou životní smůlu- jako třeba i moje matka. Jenže u Vašeho případu mi něco trochu nesedí. Vy nejste žádná puťka, ale jste velmi inteligentní rebel. Nedovedu si vás představit, jak poslušně ochotněji vaříte, souložíte a jste čím dál tím tišší a poslušnější.[smích]

262175

1.2.2012 23:33

RE: Než se oženíte

djb 90.?.?.?

Reakce na 262175

Já bych se baby zastal.

a)
To že i na mě působí Blažková tak, že by s dvaceti chlapama vyběhla po křivém slovu a jeden by se jí bál je jedna věc. Jaká je v soukromí, pokud má někoho ráda a chce udržet vztah, to je ovšem zcela jinej sport. Tak ji neznáme a nevíme.

b)
Společenský tlak okolí. Hestroji, to si děláte legraci, že svéprávný člověk musí být odpovědný a nenechat se okolím dotlačit tam kam nechce ? To je úžasná moderní, in fáze, absolutní argument, nelze na to nic namítnout, ale je to s prominutím blbost.
Člověk je součást společnosti, tlakům podléhá, je vybaven emocemi, emapií různou sílou vůle a ta může dojít. Je to totéž, jako fyzická síla. Někdo uběhne kilometr, někdo čtyřicet a pokud Vás někdo vláčí na 50 kilometr a Vy odpadnete, nemůžete tvrdit "tak jsi měl uběhnout dál". To je zcela totéž, jen to není vidět.
Proč existuje tenhle server, lidé podporují nesmyslně války, žerou co televize naservíruje, podporují dobročinné nadace... Protože ovlivnitelní jsou, byli a budou a je to dobře, že lidé žijou jako společenství a ne jako soubor individuí, které nezajímá kromě jich samých vůbec nic - ostatně tam nás směruje tzv. "NWO" a "NWO" školství a proti tomu na druhou stranu brojíte. Samozřejmě průser nastane, pokud je idiot partner a okolí anebo idiot ve vládě. Je to lidská síla a současně slabé místo.

c)
Opakovaný průser ve vztahu nemusí znamenat, že BB přitahují násilníci. Jistě, vybrala si je, ale, předpokládám, ne kvůli tomu aby jí mlátili hlavou o vanu.
Je zcela známou skutečností, že člověk si vybírá podobné typy. Někdo na blond, někdo zakulacený,někdo puťky někdo energické...
Někdo jde s tou teorií ještě dál. Doporučuji maďarského psychologa (psychobiologa) Leopolda Szondiho.
Jeho projektivní "Szondi test". Je to sice test na psychopatologie, ale princip výmluvný - člověka přitahují/odpuzují lidé s vlastnostmi, které ho v nějakém způsobu doplňují. Pardox je, že v životě si vybíráte právě ty, kteří vás v testu odpuzují, protože zastupují vaše potlačované vlastnosti, tyto vlastnosti sice nesnášíte, ale tělo hledá kompenzace.
To neznamená, že bb v sobě potlačuje násilí a agresi, ale může docela dobře hledat nějakou jinou vlastnost která bývá doplňována násilnictvím.
Vlastností co člověk hledá je více, takže jde o to potkat někoho kdo má ten správný doplněk a není současně hajzl[smích].
Můžete mít navíc smůlu v potkávání.

Anebo nevěříte psychobiologům, tak se na to můžete podívat přes karmu - výsledek je stejný, vybíráme/potkáváme podobné lidi. To ostatně říká i statistika.
Člověk se učí, věřím, že příště(snad žádné nebude) by už bb řekla , "minule jste měli řeči a jak jsem dopadla, tak pardon, teď si to udělám po svém."

d) rádobyvtipná vesničanka se znemožňuje sama, stačí si kliknout na historii, nereagoval bych

262179

2.2.2012 7:22

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262179

Ale jo, souhlasím s Vámi co jste napsal.

Kromě toho lidé se v čase mění. Takže člověk, který je na počátku vztahu milý a pozorný, se po několika letech může změnit k nepoznání směrem k horšímu. Což ten člověk, který si ho vzal, pochopitelně nemůže tušit, že se z příjemného člověka vyklube po mnoha letech soužití třeba násilník. Možná ty chlapy bb iritovala svou duševní silou. Oni cítili, že je vnitřně pevná jako skála, kdežto oni jsou vedle ní jak rozbředlý pudink.[smích]

Vzpomněla jsem si na případ ženy, která zastřelila svého muže za to, že ji roky týral a mlátil. Říkala že z té situace nebylo východisko, protože on na ni duševně visel jako parazitující jmelí na stromě. Že prostě on neměl vlastní pevnou osobnost, pro něho jediným smyslem života byla ona- pevný strom, na který se on celoživotně přisál a bez něhož sám jako existence nemohl žít.

262212

2.2.2012 9:29

RE: Než se oženíte

inženýr Doufal 46.?.?.?

Reakce na 262212

Máte samozřejmě v mnohém pravdu, ale inklinujete k něčemu, co Blažková asi nepotřebuje. Tím, že podotkneme „chudák bába, ta má ale smůlu“ tak tím ji sice možná potěšíme, ale zároveň naznačujeme, že řešení leží někde mimo ni. Jí však s tímto přístupem nezbude nic jiného, než se spoléhat na systémovou ochranu. Taková „ochrana“ je však v důsledku jen posilování velkého bratra.
Co naznačil pan hestory, to je však pro bábu méně lichotivé, ale na druhou stranu to přivádí k životu tu možnost, že řešení neleží mimo ni. Jediné, s čím se musí vyrovnat, to je vlastní sebeobviňování. Kdo ale na sebe bere zodpovědnost, bere na sebe i vinny. Tak to je. V těch se však není potřeba patlat, ale pořádně se s nimi vypořádat.
Je to jednoduché. My nezměníme chování svého okolí tím, že ho budeme chtít přinutit se změnit. My změníme chování svého okolí tak, že změníme chování svoje.
Ono je prakticky nemožné pomoci někomu, kdo tu pomoc nebere především sám do svých rukou.

262237

2.2.2012 12:08

RE: Než se oženíte

djb 90.?.?.?

Reakce na 262212

Oh, Vy se mnou mluvíte i po té co jsem neodsoudil Havla ? Vážím si toho. [chechtot]

A k tomu co píšete - to je taky pravda. Tihle násilníci jsou vnitřně často dost slabí lidé, co nedokáží silou vůle - tedy normálně se domluvit, to kompenzují fyzickou silou a psychickým týráním - ponižování, urážky... To jsou všechno nepřímé metody, kdy nemusíte nahlas řešit problém a jdete na to silou. Také takové v okolí znám a ačkoliv sí myslím, že jako chlap dokážu chlapa líp prohlédnout, nikdy jsem nepřišel na to, jak to poznat včas. Takový člověk, dokud nedojde ke konfliktu, je často, přesně jak píšete, milý, přátelský, pozorný. Přitom konflikt může způsobit už jen to, že se ukáže, že je žena silnější, což někdy cítí takový slabý(duševně, může být klidně kulturista) chlap jako ohrožení.
A jestli si žena, jak píše bb, začne všechno vykládat jako chybu u sebe, to už je uplná cesta do pekel. Protože pak začne brát ponižování a rány jako spravedlivý trest, "je to moje vina, tak trpím", hledá chybu u sebe a tím pádem ji na něm ani nemůže najít.
Do toho se nejspíš přidá podvědomí - podvědomí si můžete představit jako druhou vědomou osobnost uvnitř, která, jak se ukazuje, nejen že se stará aby srdce bilo, plíce dýchaly apod., ale má i vlastní přímočarý způsob uvažování, slyší a vidí co vy, pamatuje si daleko víc než vy, jen nemáte šanci se s ním domluvit, pokud nenavštívíte psychoterapeuta, který dokáže tělo přimět k jednoduchému kontaktu. Např. kyvadlo (nemyslím proutkaření, ale jako psychoterapeutickou pomůcku), hypnóza, automatické psaní apod.
No a když pak tohle podvědomí přesvědčíte, že za to můžete sama, to vás začne trestat. Ono je to sice vaše podvědomí, ale jedná logicky, klidně i proti vám. Všechno budete cítit jako víc vaší vinu, může dojít i na sebepoškozování a jestli do toho začne kecat okolí, "tvoje vina tvoje vina", to jsou pro podvědomí sugesce jak kráva - z toho se už sama dostane jen skutečně hodně silná a výjimečná osobnost.

Zdůrazňuju - nerad bych to teda rouboval na bb, amatérské psychoanalýzy po webu na základě diskuze jsou o ničem, píšu to obecně. I tak si teda dovolím, na základě jejích slov o primitivní konstrukci.
BB se nám zdá jako silná žena, ale doma píše ochotně pere, uklízí, souloží.. do jisté míry určitě ráda, ale nad nějakou míru proti své vůli, takže před partnerem potlačuje osobnost, výsledek, potlačená energie si hledá jako kompenzaci agresivního člověka - i když to na něm není vidět. Pro toho je přitažlivá, vypadá jako slabá puťka, ale je to jen potlačená osobnost. Jdou do vztahu, on nablízko zjistí, že ve skutečnosti je silná a nedá se ovládat, nastoupí konflikt a už to jede do pekel.

A teď mě babo nezabijte, neříkám, že je to váš případ, nejsem psychoterapeut ani do vás nevidím, jen jsem se svez na těch pár slovech.

262274

3.2.2012 0:54

RE: Než se oženíte

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262274

Mne se dneska už nic dotknout nemůže, protože prakticky všechno se mi už stalo, jak jsem mnohdy černohumorně podotýkala. Akorát mě ještě nikdo nezabil [mrknutí jedním okem]

Energická jsem nikdy nebyla, dokud jsem se nerozhodla energicky střepat toho pána bez ohledu na následky. A pište si, že jsem byla bita a že on hodně řval věci jako "nezvedej se z té země, ty k..." a já se vždycky zvedla, tehdy poprvé jsem se začala zvedat. Vlastně jsem ani nevnímala moc ty rány, jen jsem se vždycky znovu zvedla. To byl poslední incident tohoto druhu v mém životě. Ještě čtrnáct dní jsem pak vypadala jako nějaká nová, neznámá humanoidní forma života ze Star Treku. Bude to deset let. To zvedání mi pak už zůstalo. A taky senzor na jakoukoli formu týrání (včetně zneužívání úřední moci).
[cool]

262446

1.2.2012 22:05

RE: Než se oženíte

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 262170

Vážená a milá Bábo, úplně v šoku žasnu, čím vším jste prošla - a přitom si uchovala myšlenkovou svěžest a hlubokou lidskost. Kdybych Vás neznal po delší dobu, působila na mne taková "dávka" až neuvěřitelně a krajně nedůvěryhodně.
Já jsem naopak zíral, kolik (jinak obdivuhodných) žen si přálo být ponižováno, trestáno...jako hru! A jak dokázali chrlit stejné tužby svých kamarádek, kolegyň, vzdálenějších příbuzných, partnerek z tenisů, golfů, fitek, krášlících salónů. Tedy nechápal jsem, kdo a jak se dokáže s něčím tak intimním a krajním svěřovat někomu, s kým se vídá jednou za uherský rok - a nemá jistotu diskrétnosti.
Úmyslně píšu "jako hru", protože jim žádná "šidítka" nestačila. Dokonce ani nepožadovaly "stopku". Věřím, že by možná nakonec utekly před Vašimi brutálními a zvrhlými partnery asi taky. Protože vše má mít svoji grácii a noblesu.
Nikomu také nepřeju, se stát nedobrovolným svědkem rozhovorů žen či dívek, které si své "tužby" sdělují. Neznám lepší antikoncepci a antiafrodisiakum.
Jak je uvedeno v článku, ke kterému diskutujeme: "Kto chce byť mužom, musí byť nekonformný." Ženy, ani business a svět konformním (a "solidním"[mrknutí jedním okem] mužům nepřeje.
Ženy si přejí být pokoušeny "Ďáblem"...a muži si přejí čertice - alespoň trochu - nuda a šeď je vrahem většiny vztahů...

262176

1.2.2012 1:14

RE: Než se oženíte

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 262026

No já si to zažil z té druhé strany. Pravdou je, že ne tak brutálně (fyzicky) jako vy. Psychicky jsem byl hodně na dně a ještě se z toho vzpamatovávám. Podle soudkyně a sociální pracovnice "účelové tvrzení" protože jsem "nevyhledal psychologa".

Já tím chtěl říct, že zažité paradigma "domácího násilí" je násilí páchané mužem na ženě. Ale prý je to 50-50. S tím že ženy se víc uchylují k "psychickému násilí" a vydírání. Například pomocí dětí.

Časté je i "násilí" na dětech. A to i ze strany žen. Nemusí být fyzické. Mě dcera odmítla jít domů, protože se bála, že ji maminka seřve. Syn cestou ze školky rozumoval, že "mámu bysme potřebovali vyměnit, je strašně zlá". Dcera to napsala i do domácího úkolu o mamince. Když děti něco provedly, tak se rozbrečely nebo se to snažily zamaskovat a pak se potichu klepaly, že se na to přijde. Ale bít děti jsem ji nikdy neviděl. Jenom na ně ječela. Popsal bych tím několik stran. Nejhorší scéna byla přetahování o syna, který s ní odmítl jet na víkend ke kamarádům a držel se mě jako klíště kolem krku.

Při útocích na mě se patrně inspirovala reportážemi v televizi v době schvalování zákonů o domácím násilí. Bylo to v době kolem rozvodu a zřejmě strategie boje o děti a o majetek. Na všechno měla samozřejmě nárok ona. "Domácího násilí" jsem se samozřejmě dopouštěl já. Hned po tom, co mě fyzicky napadla. Jednou až dvakrát týdně po několik měsíců, i po rozvodu, a v mém bytě.

Zkoušela i nařčení z pedofilie. Ten samý večer, kdy mi po návratu z nějaké víkendové akce s kamarády děti řekly "tati ty seš stejně lepší táta"... Skutečně, bylo by to na celý román.

Myslíte, že něco z toho zajímalo sociální pracovnice, policii, soudkyně? Nikoho nezajímalo ani to, že jezdila zdopovaná antidepresivama po Praze autem, a nejspíš tak i vozila děti ze školy. Děti které se odmítaly v autě připoutat, protože to nedělá maminka a dědeček a je to trapné... Ty antidepresiva se naučila brát na akcích s kamarády, kam jezdila s dětma. Když se zapijí alkoholem, je to prý něco super.

Nastudujte si něco o poruchách osobnosti, anglicky personality disorders. Nepomůže to, ale člověk tomu alespoň trochu rozumí.

262074

31.1.2012 9:00

Hmmm

Dap z lesa 89.?.?.?

Teda......proč se mi chce zvracet?
"Vždy jsem chtěl být pánem své rodiny....." UFF.
To snad nemyslí autor vážně[smích] Ikdyž má článek ve spoustě věcí pravdu(sex,nahota,výběr partnera),je to demagogie.
Nechtěl by autor nakonec ženám sebrat i volební právo ?!
A oddat se Bohu? Kterého autor myslí - evropského,asijského,mayské....[smích]
Především je třeba vyrovnat se se svým SVĚDOMÍM.
Nato,že pánovi je 50let a k tomu je psycholog,který má radit jiným - no potěžpánbu[smích]

261984

31.1.2012 14:30

RE: Hmmm

ar_649 80.?.?.?

Reakce na 261984

S bohem to přestřelil, ale uvědomte si, že demokracie ve své původní podobě nezahrnovala ženy do volebního práva. Volit chodil muž, jako zástupce celé rodiny, a to spořádané rodiny. Mám na mysli původní řeckou demokracii.

262002

31.1.2012 14:54

RE: Hmmm

Dap z lesa 89.?.?.?

Reakce na 262002

Fakt? A TAKOVOU demokracii by jste chtěl ?!
Akorát jste zapoměl na ty hordy otroků...TO by Vám Vaše svědomí dovolilo ?!
Děkuji-nechci.
Inu - každý si svobodu představuje jinak-zvlášt je-li muž či žena. Jasně-spravedlivý necht hodí kamenem....alespon se o to snažit...ale Vaše svědomí,to je to,čemu se budete zpovídat.
A klidný život nevybudujete tlustou čárou za svými činy.
Nepotřebuji 10 přikázání.
Nečin jiným to,co nechceš aby činili Tobě-jednoduché pravidlo,ale těžké dodržet zvláště,když zrovna nevyhovuje,že? [smích]

262007

31.1.2012 23:26

RE: Hmmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 262007

A jak se vy osobně vypořádáváte s faktem, že jste sám otrok?Abyste se nakonec nedožil stavu, kdy budete muset volit povinně, už to tu kdysi dávno bylo, prý to byla demokracie.

262063

1.2.2012 18:30

RE: Hmmm

Dap z lesa 89.?.?.?

Reakce na 262063

Otrok jsem pouze svých životních potřeb[smích]
...a samozřejmě tužeb-ty ale hravě zvládám nebot nechci nemožné..[smích]
Mám podobný věk jako autor článku,něco zasebou...žiju spokojeně s ženou,s kterou NEMUSÍM být(ale chci a ona se mnou),děti jsou dávno odrostlé....a než bych se zadlužil a byl otrokem-to raději žiju v lese a topím dřevem[smích]
Nepotřebuji mnoho-kontakt s přírodou vás naučí především klidu a skutečným hodnotám,máte čas konečně i dumat,proč ten magor na nebesích(který?) tohle všechno dovolí...asi proto,že tím magorem je sama PŘÍRODA,která nepotřebuje řídit-má své zákonitosti,jen lidi jsou blbí a nechápou...[smích]

A změny ve státě? Nenechte se vysmát-obyčejné masy byly VŽDY zneužity,ani za Žižky to nezvládli.....tak nediktujte jiným a hledejte štěstí raděj v sobě.Je tu hodně záště....

262152

31.1.2012 15:11

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262002

Ano, ano, rovnoprávnost se ženám nikdy neměla přiznat, neboť nemají právo se svobodně rozhodovat. To za ně moudře dělá muž. Pochopil jsem to správně? [překvapení]

262011

31.1.2012 15:57

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262011

Ještě jsem na něco zapomněla: Jsem ráda, že jste se vrátil hestroy.[smích]

262015

31.1.2012 17:43

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262015

Zdravím vás, Jarmilo [smích] Vy jste se koukám také vrátila... [smích] Ale vydrželi jsme to docela dlouho, ne?

Třeba se tu zase sejde stará parta, no uvidíme... Dobří holubi se vracejí, což koneckonců pan editor dobře ví, jak již mnohokrát poznamenal poté, co nás vyhodil z diskuse, jelikož jsme málo sypali a místo toho hodně "tlachali" a my ho poslali někam...

A zdravím i všechny ostatní, kteří mě tu rádi vidí (např pan p). [mrknutí jedním okem]

262019

31.1.2012 18:44

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262019

Jo, už zase jenom tlacháme- ještě mi tu schází Méďa Béďa a pan Google. Ale ten občas možná přichází pod nickem Mnichov 47.

262034

31.1.2012 15:40

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262002

Původní řecká demokracie- jak směšný termín za situace, kdy 50 procent lidí (ženy) byli z hlasování automaticky vyloučeni a 40 procent otroků jakbysmet. Takže ta „demokracie“ spočívala v tom, že 90 procent lidí bylo naprosto bezprávných a 10 procent lidí si hrálo na demokracii.

Ostatně ta situace se dodnes příliš nezměnila, řekla bych, že spíš zhoršila. Dnes je to tak, že 99 procent lidí je v podstatě bezprávných (i když je jim dovoleno jít jednou za 4 roky k volbám) a 1 procento globální „elity“ totálně ovládá naprosto vše. Došlo to až tak daleko, že já jako žena volebním právem pohrdám- klidně mi ho mohou zase vzít zpět. Posílám je s volebním právem do prdele a dokud se nic nezmění, již nikdy nebudu chodit volit.

262014

31.1.2012 18:19

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 262014

Tohle je můj desátý příspěvek, pí.Jarmilo, takže měsíční kvóta je podle mne následujícími řádky užitečně využita...[smích]

To co píšete, je přesně to, co E/elity za současného nastavení Systému potřebují... Dostat nasr-tý a nespokojený plebs tam, kde jste teď Vy....[smích].... Tj. psychicky rozhodit, znechutit a dotlačit lidičky do "hrdé" pasivity (v rámci které ZAHODÍ jedinou možnost, která je v rámci stavajících pravidel k dispozici a ještě jakž takž umožňuje zahýbat - pokud to má většinový volič srovnané v hlavě, spojí se a volí moudře - s pozicemi těch největších farizejů, pokrytců a zlodějů) a udržet tím status quo.

Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Víte, kolik lidí zaplatilo svými životy, aby měly ženy volební právo a aby bylo volební právo uzákoněno (a jak přitom tehdejší pupkaté E/elity skřípaly zubama)? a vy jim ho teď dobrovolně a s pocitem hrdosti vrátíte???..[smích]

Oni potřebují, aby užitečný idiot BUĎ VOLIL JE (jejich panáky) nebo NEVOLIL VŮBEC (Neboli jinými slovy: poučený a sebevědomý volič - plus možnost JÍT a svobodně ODVOLIT - jsou jednou z posledních překážek nástupu pravdoláskovského NWO bez voleb). Nebo už konečně prosadíte změnu legislativy podle své představy k přímé demokracii, pí.Jarmilo??

BTW, nadávání na internetu a po hospodách nebo nabádání ostatních nespokojených k "hrdinné" pasivitě problém nijak NEŘEŠÍ, naopak eskaluje a BIG BANG (s horšími následky) pouze odsune na později.


Citát:
Nic takového jako špatné počasí není – je jen nevhodné oblečení.


Jinak, nic ve zlém a Peace s vámi, i všemi ostatními vám podobnými disidenty..[smích]

Váš jansmith[smích]

262027

31.1.2012 18:31

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262027

Příteli Jane, jsem rád, že tvé pozitivní myšlení nechcíplo na úbytě.

>Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Prosil bych jediný příklad, kdy to mělo nakonec nějaký výsledek a nakolik se odstranění těch největších hajzlů (vykroužkovaný Langer) pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce. Děkuji. A prosil bych procentuální zastoupení lidí s nevypraným mozkem. Děkuji.

Já raději ocituji klasika. Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili. Kdo, milý Jendo? No přeci ti, co je zavedli...

262030

1.2.2012 9:36

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 262030

V jiných svých příspěvcích píšeš správně o zevšeobecňování, kamaráde hestroyi, ale tady to platí taky...


Chceš příklady, kdy se nějaký výsledek nebo "kroužkování", odstraněním největších hajz-ů (zmiňuješ Langera), pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce a ptáš se na % zastoupení lidí s nevypraným mozkem a přitom - O TO VŮBEC NEJDE.

Jde o to, aby svobodný sebevědomý člověk neseděl na prd-li a jen "smutně" nadával na inetu nebo v hospodě, ale aby využil KAŽDÉ (byť malé) možnosti jak ZMĚNIT poměry v rámci možnosti k LEPŠÍMU (tj. rčení o volbách, které, kdyby měly něco změnit byly by zrušeny, je blbost).

V první řadě jde o to h-jzly (pokrytce a farizeje) nalezlé do jistých údajně demokratických politických stran VŮBEC NEVOLIT (samozřejmě ani ty strany) a tudíž je později nemuset kroužkovat...[smích] Tzn. jak se za přispění užiteč.idiotů stalo v minulosti, nevolit strany tzv. vládní koalice a raději svůj hlas věnovat dobře vybrané opozici, klidně komoušům...[smích] (mimochodem POZOR, věrní lokajové nebo užiteční idioti odvolí VŽDY, ti doma NESEDÍ....[smích])

Já vím, ani současná opozice není 100% (a co na tomto Světě je, že???..[smích]), ale rozhodně neupřednostňuje kosher zbohatlíky nad většinovými občany, nemlaská a ještě se po Vondrovsku nebo Drábkovsku s křivou hub-u občanům (pokrytecky, s hraným výrazem skromnosti) nesměje do obličeje.


Jde o to za 1. buď v politice AKTIVNĚ prosazovat zájmy své a svých spoluobčanů (tady můžeš prosazovat přímou demokracii, za kterou horuje pí.Jarmila - kterou zdravím a které tímto odpovídám na její reakci vedle) nebo se za 2. angažovat ve stávajících (na Systému nezávislých) hnutích nebo za 3. nějaké nezávislé občanské hnutí s jasným programem osobně vybudovat nebo za 4. JÍT SE VŠEMI RIZIKY do občanské neposlušnosti, stávek, defenestrací a takpod...[smích] nebo za 5. ... dosaď si sám...

Ono se to nezdá, ale souvisí to i s tématem tohoto článku. Pí. Jarmila a ostatní jí podobní volební "disidenti" se chovají ve vztahu k volebnímu právu jako manželem (druhem, přítelem) zneužívaná žena, která setrvává ve vztahu který ji nevyhovuje a problém řeší tak, že si (nadávaje na poměry) notuje s podobně postiženými někde v parku na lavičce (v kavárně) nebo se rozepisuje na netu, co by měl kdo udělat a zařídit, aby se jí/jim ta příkoří a nespravedlnosti neděly. A to je z její/jejich strany asi tak všechno...[smích]

Forum, lojza: ACTA a Polsko:
Občanské aktivity jsou takové jako jsou občané. Nedá se předpokládat, že se zjeví nějaký mesiáš a ten udělá pořádek. Pasivní populace nevygeneruje žádné větší protesty. (viz Hilterovo přirovnání Čechů k cyklistům)


Nic ve zlém kamaráde, a Peace s tebou, s pí.J, i se všemi ostatní "volebními" disidenty,

jansmith[smích]

262097

1.2.2012 15:24

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262097

Příteli Jane, můj starý a dobrý kamaráde, jelikož vím, jak jsi angažovaný, zajímalo by mě, kolik trestních oznámení jsi již podal na "neznámé" pachatele, kteří rozkrádají státní majetek, což mají posvěceno od jejich voličů, kteří je jak tupouni volí pořád dokola. A koho jsi volil ty, můj milý příteli? Prozradíš mi to, že bych ti pomohl s budováním naší krásné dekoracie?

Neboť my, občané, jsme ti, kteří to tady řídí, jak správně píšeš. [chechtot]

262132

1.2.2012 19:08

RE: Hmmm

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 262132

Víš, kamaráde, ukončíme naší rozpravu asi takhle a tím končím tvá Máňa:

Raději než sedět doma pasivně na prd-li a kňučet (nebo rozesílat pro Systém úsměvná trestní oznámení), tak pokud nemám na víc, je lepší se zvednout a minimálně PRO TU SRANDU jít a proti farizejům ODVOLIT....[smích] (Kolik je to roků zpátky, kdy si o tom mohl plebs nechat jenom zdát a kolik krve to stálo?..)

Ano, není jednoduché se zorientovat a zvolit v rámci možností to nejlepší řešení (PR pokrytců a brainwashing jede na plno), ale při troše snahy to jde, i mezi politiky a zastupitely se najdou féroví lidé, a jak jsem zmínil prve: už jenom pro TU SRANDU (protažené huby kosher pokrytců, kterým se komplikuje spanilá jízda za mocí a prebendami, viz. současná 3koalice) TO ROZHODNĚ STOJÍ....

... Pochopil?? ... nebo to mám opakovat stále dokola..[smích]


Takže, pro pí.Jarmilu a jí podobným volebním disidentům ještě jednou (a doufám naposledy): Za současného nastavení Systému pasivní občan (který si myslí, že svou volební pasivitou něco zlepší nebo snad získá) je pro pokrytecké E/elity ideální pitomec, neboli jinými slovy užitečný naiva.

I minimální volební účast rozhoduje, a tak pokud neodvolíš TY, odvolí za tebe někdo JINÝ a hádej, KDO to bude?..[smích] Následně nemáš ve vládě a parlamentu jako běžný občan zastání a jediné co ti zbývá je kňučet na internetu, jak je všechno na h-vno a jak se na to všechno můžeš vy-rat, a aby sis ulevil a ve vlastních očích a očích okolí vytvořil aureolu "disidenta", tak smolíš po večerech trestní oznámení (které stejně nikdo neřeší) a co je nejhorší, nabádáš nerozhodnuté, aby se stali stejnými pasivními pitomci, jako jsi ty. No není to legrace, hestroyi, starý kamaráde??

Závěr: Jedině účinné AKCE (i malé a s malým efektem, mezi které počítám i účast ve volbách) se v rámci současných pravidel počítají. A končím jedním z citátů, který zadarmo věnuji všem váhajícím spoluobčanům: NEŘÍKEJ SVĚTU, CO CHCEŠ UDĚLAT, UDĚLEJ TO!


Měj se kamaráde, nic ve zlém, Peace s tebou, s pí.Jarmilou (i se všemi ostatními naivy), nenechte se zatlačit do psychických sr-ček a pasivity, netáhněte za sebou další a volit běžte,

jansmith[smích]

262158

1.2.2012 19:40

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262158

Můj milý a drahý příteli a kamaráde. Ptal jsem se tě na jednoduchou otázku a přes tvé sáhodlouhé povídání jsem nedostal jednoduchou odpověď. Tímto beru tvůj názor za čistě teoretický a tím pádem nepoužitelný. Je mi líto.

>Kolik je to roků zpátky, kdy si o tom mohl plebs nechat jenom zdát a kolik krve to stálo?

Smysl této věty mi naprosto uniká, vůbec netuším, o čem mluvíš...

Také by mě zajímalo KDO to bude? Nějaký pitomec, co se nechá přesvědčit plácáním někoho, kdo naslibuje hory a doly, aby se dostal ke korytu?

NEŘÍKEJ SVĚTU, CO CHCEŠ UDĚLAT, UDĚLEJ TO!

Ano, to je můj případ. Seru na systém a tím pádem i jeho fintu, že můžu něco změnit. Co myslíš, Jendo, mohli lidi v Matrixu něco změnit, když šli k volbám? Mohli se nějak osvobodit ze Systému?

Na mé tři otázky jsem nedostal ani jednu odpověď. Měl bych ještě jednu, ale i na tu zřejmě odpověď nedostanu. ČEHO JSI DOSÁHL TÍM, ŽE JSI ŠEL K VOLBÁM? Stačí jediný příklad... Protáhlý obličej jednoho gaunera, kterého nahradí deset jiných, mi nestačí...

Ale i tak velice děkuji a peace s tebou, Máňo! [smích]

262160

1.2.2012 20:31

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262160

[smích] Napsal jste to hezky hestroy a já bych jenom dodala, že můj miláček a oblíbenec jansmith je ztracený případ.[smích]

262166

1.2.2012 21:26

RE: Hmmm

jansmith1984 83.?.?.?

Reakce na 262166

Myslel sem, že ty 3 příspěvky stačily, hestroyi, ale vidím, že nikoli, takže z mé strany na úplný závěr, zde pod příspěvek pí.Jarmily:


Všechny odpovědi na tvé otázky jsou v mých reakcích, i když uznávám, že to nemáš naservírováno (jako pro bezducha, za kterého tě nepovažuji) polopaticky a že pochopení vyžaduje více skromnosti, empatie a tzv. "jiné" pozornosti.

Co dodat. Pasivita a sr-ní na Systém v našem světě nikdy NIC kupředu neposunulo. Dokonce i Gándhího pasivní protest proti tehdejšímu Systému byl v zásadě akcí. Neseděl, disidentsky nekňučel a neplkal, ale zvednul prd-l, konal a v mase s dalšími lidmi nakonec změnil poměry k lepšímu ...


BTW, od druhé reakce jsem nehovořil k tobě ani k milé pí.Jarmile (ta je v této věci, coby ranařka a lákající Siréna, zapouzdřená dokonale a zřejmě natrvalo [smích]), ale hovořil jsem (pro rovnováhu, kterou Vesmír miluje) k případným dalším Zvědavcům. Dále je už na nich, ke kterému přístupu se přikloní, jak dalece půjdou kosher E/elitám svou hrdou pasivitou (kterou ty vydáváš za odboj v Matrixu) na ruku tvá Máňo, a já jim k jejich rozhodnutí držím palce...[smích]


A abychom byli k tématu - tak malé opáčko: Volební "disident" je jako žena, která je týrána (zneužívána, oblbována) parazitujícím deprivantským manželem (druhem, přítelem) -a vice versa- a místo, aby v rámci nastavených pravidel, které nedokáže zlomit, aktivně VOLILA změnu, tak se uzavře do pasivity, připadá si jako hrdinka v Matrixu, verbálně sice na Systém nadává, ale ve skutečnosti jej svým submisivním přístupem a pasivitou udržuje v běhu.

A do další případné debaty na jiné téma Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

262172

31.1.2012 19:11

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262027

Za dané situace jansmithi, kdy globální„elita“ má za těch né několik pouhých století, ale několik tisíciletí! pyramidu moci tak perfektně vypracovanou, že z toho není úniku, existuje jediná možnost určitého úniku- osobní občanská statečnost a občanská neposlušnost ve velkém. Z toho ONI mají právě největší strach- že se jim blechy rozutečou z uzavřené krabičky a budou si dělat co chtějí bez ohledu na byrokracii a JEJICH zákony. Takže tady nejde jenom o pouhé nadávání po hospodách či „hrdinné“ pasivitě, ale osobní příklad statečnosti ve všech sférách života.

Já například si teď dopisuji s trodasem, s dřívějším diskutérem Zvědavce, který je již 2 roky zavřen s matkou ve vazbě za vraždu, kterou evidentně neudělali. Každý podprůměrný vyšetřovatel vám potvrdí, že není možné, aby dva laici 2 roky odolávali a nepřiznali se k činu. Absolutně na ně nic nemají- přesto je drží dál bezdůvodně ve vazbě. Protože někoho přece obvinit musí, že? Mámě trodase je 66 let, klidně by ji mohli pustit a vyšetřovat ji na svobodě, protože nemá kam utéct a taky koho by ovlivňovala, že? Ale oni nepustí, protože se proti dvěma nevinným lidem totálně spikli, přesto že důkazů o jejich nevině je mnoho, a klidně je třeba odsoudí na doživotí, jen aby měli klid a případ byl vyřešen. Tolik tedy k situaci otroků, kteří mohou jednou za čtyři roky jít k volbám.

Pokud chce být kdokoliv osobně statečný jako já a angažovat se v téhle skandální nespravedlnosti, nechť rovněž Pavlovi napíše a a angažuje se za jeho propuštění.

Adresa Pavla je:
Pavel Nárožný
P.O. BOX 84
771 57 Olomouc

Blechy nedejte, vyskákejte všechny z krabičky a „elity“ rázem budou v hajzlu! A věřte, že volby jednou za čtyři roky jsou totální fraška a nic víc.

Vaše Jarmila[smích]

262037

31.1.2012 14:48

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 261984

Zdravím Dap,

pán "psychológ" Henry Makow (podľa priezviska pôvodom asi ruský chazar) patrí do čeľade CIA Rats (psychologické operácie proti ovečkám). Je to konvertovaný judaista(s tým sa ani neskrýva) a spolu s Noamom Chomskym a ďalšími patrí podľa ich "bratov" k tzv. "sebazničujúcim sa židom"... [smích]
Ale nikdo ho neprepadol, nevyrazil mu zuby, ani mu nepodpálil dom...Je pod ochranou vševidiaceho OKA.
Server savethemales.ca patrí CIA...

Ani sa nečudujem, že sa Vám chce z jeho psychopatických zvratkov zvracať... [smích]
Už len ten úvod - 50 ročný psycho(jung)mann si ide zakladať rodinu...A ďalej ani nekomentujem, pretože by sa mi chcelo zvracať tiež.

Ich HRA je veľmi zákerná (viď napr. hodnotenie článku 1,3).Ale myslím si, že zdravo a sedliacky uvažujúci človek túto špinavú hru hravo prehliadne...

Veď čo by sme tu my normálni samčekovia robili na tomto svete? Súložili so zvieratami ako v Starom zákone alebo vlastné ženy predávali egyptským (jewropejským) monarchom alebo splodili syna s 90-ročnou Sárou a potom ho chceli zabiť (Izák)? [smích]

262005

31.1.2012 16:26

RE: Hmmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 262005

Netreba vidieť hneď krvavo červene. Radšej napíšte, v čom tento článok spoločnosti škodí.

Apropo, nie "sebazničujúci ..." ale "sebanenávidiaci ..." [smích]

Aby bolo jasné, s tým názorom na Chomského s Vami súhlasím. Po pódiu vedú kráľa aj gašparka.

Ale aj keby všetko to, čo im vyčítate, bola pravda, musíte uznať, že občas aj oni potrebujú pustiť pravdu von, aby ovečky prilákali k dojičke a strihačke (ako to robil napr. P. Schutz na SME.sk - prorezimne noviny dnes s nulovym vplyvom na verejnu mienku).

Ale my, im natruc, selektujeme [smích]

262016

31.1.2012 18:31

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 262016

Zdravím anonym62,

obyčajne neodpovedám anonymom (veď prečo hovoriť k bútľavej a bezmennej vŕbe), ale Vy píšete pekne a spisovne po česky, aj po slovensky (čiže dedukujem, že ste nezabudol na svoje korene a ste učenlivý... [smích] ).
Dokonca ste ma aj svojho času upozornil, že oslovenie babko(Blažkovej) je nie príliš vydarené... [smích]
Keď chápete, niekedy je prostriedok účelom a niekedy naopak a zasa oslovenie baby(čítaj bejby), či baba nie je adekvátne, a preto tam bol predtým - pokus... a blabla → účel to splnilo, ak chápete...(a to nehovorím, že babenka /= familiárne oslovenia rúčej žienky/ Blažková, ktorú život tvrdo preskúšal a niekde nasmeroval tu svoje životné peripetie musí rozobrať, aby sa jej dušičke uľavilo a zároveň boli mementom pre ostatných - všetko so všetkým patrične súvisí...).

Osobne mám veľmi ďaleko od krvavočerveného videnia...Ba takéto videnie zo svojej podstaty človeka hlboko odsudzujem. Ja len upozorňujem z akej "dielne" takéto články vychádzajú, aby sa ľudia zorientovali a začali používať svoju bohom danú výbavu...A v čom ten článok škodí? Myslíte tu otázku úplne vážne?
Keďže ste mi správne vytkol nepresnosť..."sebanenavidiaci" , tak skúste len tak ad hoc urobiť slušnú analýzu takéhoto pofiderného článku a ja potom budem robiť kritika na voľnej nohe... [smích]
Aby ste urobil kvalitnú a pre seba "nezáväznú" analýzu musíte byť veľmi zdatný, dostatočne v problematike podkutý a chce to veľa času. Čo obyčajne veľa smrteľníkov, ktorí sa musia živiť aj ináč, ako vypisovaním rôzných pofidérnych článkov a reakcií, rutinne len tak nedokáže.


>Ale aj keby všetko to, čo im vyčítate, bola pravda, musíte
>uznať, že občas aj oni potrebujú pustiť pravdu von, aby
>ovečky prilákali k dojičke a strihačke (ako to robil napr. P.
>Schutz na SME.sk - prorezimne noviny dnes s nulovym vplyvom na
>verejnu mienku).

Tomuto nie moc dobre rozumiem. Akým - im ? Pravda a klam sú dve roviny, ktoré sa sem tam prelínajú, resp. sa pohybujú veľmi blízko. A SME je ešte stále "mienkotvorný", na ktorom fičí množstvo ľudí a sem tam, keď zablúdim na diskusiu k nejakému článku, tak mám dojem, že ich práca je veľmi "vydarená" a ovečky ešte stále nevedia, kde je ich košiar...

262031

31.1.2012 22:36

RE: Hmmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 262031

im= chamradi (cia, fbi, msd, ž, bb, fm, eu, ... je to jedno)

Verte, ze sme.sk su v (_!_) a o to skor tam budu. Aj to je nasa bohom dana vybava, ktoru sa musime naucit pouzivat

262056

1.2.2012 14:03

RE: Hmmm

ermite 217.?.?.?

Reakce na 262005

Dle meho nazoru je muz, obcan stredni tridy , na kterem zavisi osud jeho nepracujici manzelky starajici se o domacnost a jeho deti a proto je ochotny pokorne otrocit drzet hubu a krok, a vycerapvat svou kreativitu tupou praci a panackovanim pred sefem presne to co pani tohoto sveta potrebuji. Proto suhlasim s pripevkem Kysucana. Takovehle "tradicni hodnoty" vzdy byly a porad jsou jen prostredek k zotroceni lidi. Tyhle hodnoty nenapadne propaguje vestina "rodinnych filmu" produkce MGM a spol. - polozte si otazku proc asi? Jedine co mocnym tohoto tohoto sveta muze skazit plany je clovek svobodomyslny, uvazujici nezavisle, schopny plnym nasazenim a bez vycitek svedomi a pocitu viny ze tim skodi svym nejblizsim, se venovat tomu co povazuje za spravne.

262125

31.1.2012 16:28

RE: Hmmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 261984

Vy - podle používaného slovníku zřejmě přední světový religionista - nevíte, že Bůh je jenom jeden?

262017

31.1.2012 17:35

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262017

Jestli je jen jeden (židovský?), tak to bude brutální sadista a masový vrah, že?

"Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi."

On i ten křesťanský si s ním v ničem nezadá, jelikož téměř každé vraždění bylo prováděno jeho jménem (které nám podal jeho náměstek na Zemi - papež).

A kterého máte vy? Já s tímhle psychopatickým vrahem nechci mít nic společného... [oči v sloup]

262018

31.1.2012 19:40

RE: Hmmm

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 262018

Len pekne z tých "náboženstiev" po selsky vyberať..Našťastie nám stále ešte dovolia Führeri pozerať na vianoce 3 voříšky pro popelku [smích]
To dobré z biblie, tanah, koránu,..vybrať a psychopatologické úchylky prepísať, alebo vymazať. Nepísal to predsa Boh. V tých dobách bola gramotná v zásade vždy len dedičná samozvaná "elita", ktorej členovia logicky vždy prevracali a kontrolovali prirodzené Ľudské tendencie v spoločnosti. Kto dnes ešte považuje nejaké knihy za "sväté", patrí na psychiatriu ako nebezpečný fanatik.

Samozrejme sa dávni 30 strieborní pisári-de-magógovia behom storočí postupne vypracovli a zistili, že treba do ceremoniálnych dogmatizovaných zombifikačných textov zapiecť pre lepšie strávenie plebsom aj trochu "pravdy a lásky". Čím viac, tým lepšie a stráviteľnejšie, pričom to H&LSD čo najlepšie schovať a vysvetliť, že jeho účinok je "normálny" vedľajší(?) efekt každej "relígie". A kto sa z toho poblije, je heretik a do pekla, či na hranicu s ním.
Toď v skratke ku krmivu pre méékavé veľkochovy a chudákov občas podupkávaných psíkov.
No teraz máme pre "neveriacich" našťastie už aj mééédia, ako minule správne steve pripomenul..
..+ spomienky na holohoax, či príbehy o nahom cease-ar-ovi,..

..dnes si každý môže už predsa vybrať, či verí v hrniec, telku, alebo telke.. a sakra, veď v tom sa vlastne tiež nič nezmenilo..
..snáď iba čas..aj to len subjektívne, no nepredbiehajme udalosti..

262041

31.1.2012 23:46

RE: Hmmm

xaverius 81.?.?.?

Reakce na 262018

>Jestli je jen jeden (židovský?), tak to bude brutální sadista
>a masový vrah, že?

>A kterého máte vy? Já s tímhle psychopatickým vrahem nechci
>mít nic společného... [oči v sloup]

Hestroyi, lidé si takového či onakého boha vytvořili podle svých představ pocházejících z reality tohoto světa; jinými slovy zapomněli a na "uprázdněný" trůn posadili své představy.

A na co zapomněli? Že skutečný Bůh jste Vy, hestroyi, a sdílíte ho se všemi ostatními. Jak je psáno v jednom apokryfu: "Pravím vám, bohové jste".

Projděte se (dovnitř) všemi vrstvami matrixu a sám uvidíte, co jste ...

262066

1.2.2012 12:27

RE: Hmmm

Petr Křivý 188.?.?.?

Reakce na 262066

Pochválen buď pán Ježíš Kritus, pane Xaveriusi,

bohužel vás musím označit za buď nevědomého, případně vědomého heretika. Nikdy jste nečetl Bibli? Kdyby byl Bůh v nás (doufám, že nechcete tvrdit, že ve všech), jak by mohl vytvořit člověka?

Nejdříve byl Bůh, potom stvořil svět a pak teprve člověka. Člověk se dopustil navíc prvotního hříchu tím, že snědl jablko ze zakázaného stromu a tím se od Boha oddělil. To vám nestačí jako jasný důkaz?

Bůh také sestoupil sestoupil na horu a pak neposkvrněným početím oplodnil svatou panenku Marii, která nám dala našeho Pána, Ježíše Krista.

Bůh je na Nebesích, po jeho levici stojí náš Pán a jeho maminka svatá panenka Marie a na jeho pravici stojí ostatní svatí, kteří jako Nebeská porota vás budou soudit a uvrhnou vás do věčného zatracení, v lepším případě do očistce.

Kvůli lidem jako jste vy se nedivím, že moudří papežové, kteří jsou přímými zástupci našeho Hospodina na Zemi, uvrhli klatbu na podobné heretiky a neznabohy, případně rovnou pohany. Například papež Lev XIII. moudře prohlásil, že rozsudek smrti je nutný a účinný prostředek Církve, aby dosáhla svých cílů.

Nechci vám tímto nijak vyhrožovat, protože alespoň uznáváte existenci Boha, na rozdíl od člověka, na kterého reagujete a který zcela jistě půjde rovnou do pekla.

Ale uvědomujete si vůbec, že bez příchodu křesťanství byste ani neznal slovo Bůh? Kdyby nebylo církve svaté a Svaté papežovi stolice, ani byste o Bohu nevěděl.

Doufám, že změníte svůj názor, ještě pořád můžete býti spasen, neboť boží milost je nekonečná. I když má své jasně dané hranice, které nám byly zprostředkovány přes jeho náměstky na Zemi - papeže....

Pán s námi a zlé pryč

Petr Křivý

262117

1.2.2012 18:46

RE: Hmmm

Toni Cipriani 202.?.?.?

Reakce na 262117

obecně podobné příspěvky ignoruji, ale tento je moc provokativní [velký smích]
------------------------------------------

bohužel vás musím označit za buď nevědomého, případně vědomého heretika. Nikdy jste nečetl Bibli? Kdyby byl Bůh v nás (doufám, že nechcete tvrdit, že ve všech), jak by mohl vytvořit člověka?
- velmi pravděpodobně byla (a je) účelem bible propaganda
- pokud tomu tak náhodou není, tak je třeba mít na vědomí, že bible je kniha, kterou psali lidé, kteří měli pravděpodobně horší nástroje k objektivnímu poznání reality -> bibli tedy nelze brát jako důkaz

bohužel vás musím označit za buď nevědomého, případně vědomého heretika. Nikdy jste nečetl Bibli? Kdyby byl Bůh v nás (doufám, že nechcete tvrdit, že ve všech), jak by mohl vytvořit člověka?
- proč ne ve všech?

Nejdříve byl Bůh, potom stvořil svět a pak teprve člověka. Člověk se dopustil navíc prvotního hříchu tím, že snědl jablko ze zakázaného stromu a tím se od Boha oddělil. To vám nestačí jako jasný důkaz?
- opravdu si to myslíte? mi to připadá spíše jako pohádka na dobrou noc...
- jestli toto považujete(upřímně) za jasný důkaz, tak je mi vás líto - ale asi to tak není [velký smích]

Bůh také sestoupil sestoupil na horu a pak neposkvrněným početím oplodnil svatou panenku Marii, která nám dala našeho Pána, Ježíše Krista.

Bůh je na Nebesích, po jeho levici stojí náš Pán a jeho maminka svatá panenka Marie a na jeho pravici stojí ostatní svatí, kteří jako Nebeská porota vás budou soudit a uvrhnou vás do věčného zatracení, v lepším případě do očistce.

-//-

Kvůli lidem jako jste vy se nedivím, že moudří papežové, kteří jsou přímými zástupci našeho Hospodina na Zemi, uvrhli klatbu na podobné heretiky a neznabohy, případně rovnou pohany. Například papež Lev XIII. moudře prohlásil, že rozsudek smrti je nutný a účinný prostředek Církve, aby dosáhla svých cílů.
- XD to jo, nutný prostředek to určitě byl

Nechci vám tímto nijak vyhrožovat, protože alespoň uznáváte existenci Boha, na rozdíl od člověka, na kterého reagujete a který zcela jistě půjde rovnou do pekla.
- XD vůbec ne
- pouhé uznání existence boha je pro náš život irelevantní, a na to, jestli se někdo ocitne v pekle to nemá žádný vliv

Ale uvědomujete si vůbec, že bez příchodu křesťanství byste ani neznal slovo Bůh? Kdyby nebylo církve svaté a Svaté papežovi stolice, ani byste o Bohu nevěděl.
- jak děsivé

Doufám, že změníte svůj názor, ještě pořád můžete býti spasen, neboť boží milost je nekonečná. I když má své jasně dané hranice, které nám byly zprostředkovány přes jeho náměstky na Zemi - papeže....
- jistě [velký smích]

262155

2.2.2012 1:27

RE: k obrazu svemu...

p. 125.?.?.?

Reakce na 262117

...nezapomente ze buh stvoril cloveka k obrazu svemu , a tak mimo jine vsichni pederasti , buzeranti , uchylny knezi , lesby , vrahove ,politici , psychopati a sadisti , bankeri , presidenti ...atd jsou ....

262187

5.2.2012 22:10

RE: k obrazu svemu...

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 262187

Podľa toho, ktorého z monoteistických bodov myslíte P?

1.At-on-a(Vše,vesť-mír-nu NadMieru) a Jeho Č(e)lo-vek-a,
či

2.otrokárskeho Am-on-a tzv.Biblickej koncepcie a jeho človeku podobnú biorobotickú opicu, resp. inteligentného(chápavého) dae-mon-a výkonnej riadiacej kasty jeho programovo-adaptívneho samo(?)riadiaceho modulu?

..alebo snáď nejakého ďalšieho?

262660

1.2.2012 14:13

RE: Hmmm

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 89.?.?.?

Reakce na 262066

Pravdu máte Xaverius v tom, že
"Iba z Človeka Človek sa narodí".
Boh je Nadmierna reálnosť a každý je na určitej úrovni chápania Jeho dieťaťom, nie však Ním samým.
Ako veľmi sa chcel Pinocchio stať Človekom..
Pýtam sa:
Môže stôl byť stolárom?

Každý narodený má v tomto svete konkrétnu(e) jedinečnu(e) rolu(e).
Na to, aby sa ich zhostil a stal sa Človekom, má spomínaných 7 zmyslov.

Na jednej úrovni chápania sá teda dá takmer povedať:
"Áno, bohom je človek",
no o úroveň ďalej pri ceste cez jednotlivé leveli tzv.Matrixu, to už neplatí..a vieme, že chápaniu, prebudeniu sa do skutočného Matrixu, sa nie je prečo obávať. Presne opačne ako v zámerne zo známych dôvodov podprahovo deformačne namierenom rovnomennom filme.

Ked vidíme takmer dokonalosť vesmíru a seba samých, nemôže byť najvyšší projektant zlý. Treba mu dôverovať a pomôcť svojou stále okolnosťami meniacou sa rolou v hre tohoto života.
Ako tu neraz bolo povedané:
"Veľa problémov dnešného sveta je tu preto,
že viera je v Neho, no niet viery Jemu"
alebo:
"Bližšie je Bohu ten, kto neverí v Boha, ktorý je,
ako ten, ktorí verí v boha, ktorého niet"
Viera v Boha je na tejto úrovni chápania samozrejme ateizmom a všetky cirkvi a náboženstvá sú v 1.rade ateisticko-hierarchické organizácie, ktoré boli kedysi postupne nastavené tak, aby znemožnili kontakt detí so svojim rodičom.
Dobrý otec nepotrebuje na komunikáciu so svojimi deťmi sekretárov a tajomníkov.

Boh hovorí s nimi jemnými zmenami v životných situáciách, ktorých vnímanie Človekom závisí znova od miery schopnosti práce so 6.(intuícia) a 7.(svedomie) zmyslom. Intelekt Č(e)lo-vek-a(vedomie=pilot, podvedomie=autopilot) koordinuje tieto dva najvyššie zmysly spolu so základnými 5.zmyslami, pudmi a identifikovanými a zhodnotenými kultúrnymi stereotypmi. Preto je kľúčom do každej úrovne tzv.Matrixu svedomie-morálne štandardy Boho(neego)centrické, či egocentrické a schopnosť rozlíšenia. Nasleduje vôľa konať=energia=emócie jednotlivca v mase a masy samotnej. Toľko k základom modernej psychológie ohľadom štruktúry ľudskej mysle.

Zdroje, analytické práce, odkazy na katedry tu boli neraz uvedené. Na mnohých odboroch sú uvedené spôsoby skladania faktov realitou už nejakých 15 rokov. Neide tu o žiadnu mágiu, či mystiku, ale o základné technológie práce s in-formáciami(zobrazovaním) v rámci politického marketingu a manažmentu, všetkých odborov riadenia, sociálnej psychológie a tzv. masmediálnej komunikácie na lepších školách.

Výraz HNR(Hierarchicky najvyššie riadenie=Boh) je akademický výraz pre objektívny jav. Rozdelenie relígie("náboženstva" ) a relígie("vedy" ) v zmysle pôvodne dialektického hľadania súvislostí v odlišnostiach bolo prekonané zdokumentovane oficiálne najneskôr v 70. rokoch minulého storočia. Niekedy je preto trochu čudné, o čom tu vlastne niektorí takmer fanatici dokola hádajú

262127

1.2.2012 17:42

RE: Hmmm

lesov 62.?.?.?

Reakce na 261984

To, že ty tomu nerozumíš, neznamená, že je to špatně.
V rodině (nebo i v jiném společenství) už to tak chodí. Je tam pán, paní, děti a pes. Nechtěl bys nám tvrdit, že mají všichni poslouchat toho psa, že ne?! Nebo jinak, už jsi někdy viděl auto se dvěma volanty, možná tak na kolotoči nebo v blázinci. Šacoval bych tě na ten kolotoč, protože v blázinci by tě chovanci už dávno utloukli.
To ostatní ani rozebírat a vysvětlovat nebudu, byla by to ztráta času, chtěl jsem tě jenom nassrat, nic víc. [mrknutí jedním okem]
PS. Ty, Dap, ty nerozumět, ty vrátit do lesa a nevylézat!

262145

1.2.2012 17:59

RE: Hmmm

djb 90.?.?.?

Reakce na 262145

legrační názor - díky vlastní omezenosti si připadáte chytřejší [chechtot]
ve skutečnosti je to opačně. Pán, paní děti a pes jakž takž fungovali, ale to že Vy si nedokážete představit jiné zřízení neznamená, že to nejde.

Nějaké středověké zřízení bylo snad opodstatněné kdysi, nicméně s pokrokem technologií se stalo i to, že většinu prací a tedy i úlohu živitele může zastat prakticky kdokoli.
Není důvod aby hlava rodiny byla žena nebo muž anebo, pokud se najdou ti správní, aby se spolu vždy rozumně domluvili. Znám v praxi všechny případy a funguje to skvěle.

Mimochodem ve věku komunikací je také daleko údernější ženská verbální síla, než mužské svaly, jak si opakovaně dokazujeme při konfornatci různých ženských a mužských spolků.

lesov zpět do lesa a nejlépe středověkého...

262150

1.2.2012 18:50

RE: Hmmm

Dap z lesa 89.?.?.?

Reakce na 262145

To se Vám nemůže zadařit - takových "pánů" znám dost...jen co nejdále dál od nich.

262156

31.1.2012 10:12

Chmm...

mkadlec 62.?.?.?

Dalsi obhajce "tradicnich krestanskych" hodnot. Navic smesuje sexualni revoluci druhe poloviny 20. stoleti a feminizmus, coz jsou dve ruzne veci.
Autor nema rad feministky, evidentne ani homosexualy a je ochoten si zenu kupovat a vlastnit.
Dekuju, neberu.

261986

31.1.2012 10:57

RE: Chmm...

ivo33 77.?.?.?

Reakce na 261986

nie som krestan, nemam ho rad. ale plne suhlasim s napisanym. Ak chce niekto robit karieru prosim, ale je lepsie ak nema deti alebo sa dohodne s partnerom, su aj muzi co radi ostanu doma. Ale co nam masmedia a politika prezentuju je vymyvanie mozgov a produkovanie nestastnych ludi....Staci pozriet mladez, kolko deti j euz na Ritaline, alebo na liekoch antidepresivikach ako rastie kriminalita mladeze.....
Spolocnost, ktora nebaziruje na dovere a hodnotach nema dlhu existenciu.
Komu doverujeme teraz? Partnerom? Ved su to len etapovy partneri..Ked podvadzaju, ved neboli spokojny, nasa vina... Hladali inde... Sudom? Statu? Financnym instituciam?
Poznam vela "uspesnych zien" aj feministiek, ale zo ziadnej nesrsi spokojnost... Len svoj nepokoj a frustraciu davaju dalek...
Kazdy par ma mat slobodu, nech si zariadia ako chce ale stat a politika maju podporovat aj klasicke formy a nie ich zavrhovat... Ako bolo pisane ide len o to ludi nahnat do kolotoca zarobkov, kreditov a mat velky rezervoar pracovnych sil aby sa mohlo tlacit na platy.

261990

31.1.2012 17:48

RE: Chmm...

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261990

Zapomněl jste na jednu věc, pane.
V současným způsobem nastaveném systému nelze mít děti a přitom "nedělat kariéru". Ony totiž ty děti nemají bachor, čepec, knihu a slez, aby je člověk mohl vyhánět na pastvu.
Osmihodinové ranní směny jen od pondělí do pátku, to je již také hudbou minulosti.
Takže nebuďte demagog.

262021

31.1.2012 18:10

RE: Chmm...

Dap z lesa 89.?.?.?

Reakce na 262021

Troufl bych si sice oponovat - čím chudší lid,tím více dětí,bohatí tvrdí "zábava chudých".
Ovšem také měně svobody-dobrovolně totiž dodržujete závazky,které z rodiny plynou,pokud ji chcete udržet.
Střední vrstvě(která se snaží vetřít mezi bohaté) ovšem nedochází,kdo se o ně postará ve stáří...
V jednom má článek pravdu - NENECHTE SE ZBLBNOUT [smích]

262024

31.1.2012 19:45

RE: Chmm...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 262024

Ten dnešní systém je nastaven takto: Neměj děti, dělej kariéru, dosáhni co nejvyššího platu- a budeš mít i vysoký důchod. Pokud tohle ženy nerespektují, dopadnou stejně jako já. Dala jsem přednost rodině, a taky pečovala o svou nemocnou starou mámu. A teď mám důchod 4 500 Kč. Pravda, jsem vdaná a manžel to jistí. Ale kdyby to byl nezodpovědný hajzl, který by mě pustil k vodě a našel si novou, mladou a krásnou (přičemž takových chlapů je mnoho), tak by mi zbyly oči jenom pro pláč. Si myslíte, že vás děti pak ve stáří uživí, když sami se plácají životem jak se dá? Jste neslyšel o hypotékách na byt a tak podobně?

262042

31.1.2012 20:56

RE: Chmm...

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262024

Kamenem úrazu všeho je vzývání "konkurence". A to na všech frontách a do té míry, že zasáhla i rodiny. Proto tolik rozvodů. Partneři nekooperují. Oni si konkurují, bojují o pozice. Je to samé "já chci", "já mám nárok". Ženou se za mamonem a nesdílejí vůbec nic. Teda, abych nebyla nepřesná, občas si sdílejí genitálie za účelem vzájemné masturbace (je třeba přísně odlišit od milování). Děti, to je nejvyšší forma sdílení. Já a ty v jednom organismu, nové lidské bytosti, naši souputnici i následníci v nekonečné cestě časem vstříc budoucnosti, kterou tvoříme svými činy a v těchto by naši potomci měli pokračovat tak, aby ta budoucnost nebyla katastrofou.

Já netvrdím, že článek v sobě nemá pár myšlenek, na kterých by se dalo stavět. Podle mého skromného názoru však článek je poněkud tendenční. Všímavější pánové zde na tomto fóru to už pojmenovali přesněji ještě před dámami. Čímž jim děkuji a také smekám, není to s člověčenstvem ještě tak špatné.

262053

31.1.2012 18:07

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 261990

Zobecňování je matka moudrosti. [chechtot]

To nemluvím jen o vás, ale i o dalších "expertech", kteří tu napsali své příspěvky.

Inu, dříve bylo lépe. Chlap přišel z hospody domů, zmlátil ženu a děti antidepresiva nepotřebovaly... [oči v sloup] Hlavně, že byla rodina založena na "kvalitním" žido-katolickém principu (nezapomínejme, jak dlouho trvalo, než přestala žena, ta zlá žena, co svedla Adama (plémě pekelné), býti na úrovni zvířete - teprve v roce 1545 Tridentský koncil přiznal ženě duši).

Připomenu, že něco podobného ve slovanské kultuře předtím nikdy neexistovalo, zničení kmenové společnosti (společnosti strýců a tet ve vztahu k dětem) bylo způsobeno až příchodem křesťanství (Svaté Říše Římské).

Takže pozor na zobecňování, s tím se člověk daleko nedostane...

262023

31.1.2012 18:24

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262023

S tím tridentským koncilem si nejsem úplně jistý, neboť data o tomto se různí (koncil v Macone 585, případně koncil nicejský 787 atd.), snad mě nějaký dobrý katolík opraví...

Pro zkoumavé doporučuji toto.

Samozřejmě, že postupem času budou všechny zlé informace o katolické církvi označeny za podvrhy a tak to má byť.

262029

31.1.2012 23:42

RE: Chmm...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 262029

byly prý i koncily, ve kterých se věřícímu plebsu doporučovalo vyhýbati se velkým obloukem financŽidům, kteří byli povinně a viditelně žlutou visačkou označeni.
A dnes se jim za to soudruh náměstek od Pána Boha omlouvá.Jiná doba jiný mrav.

262065

31.1.2012 12:53

RE: Chmm...

Hladovec 88.?.?.?

Reakce na 261986

Tradiční křesťanské hodnoty? Ani nevím, co se tím vlastně přesně myslí. Hodnoty se ve vás spíš vytváří postupně samy tak, jak dozráváte. To o čem autor z velké části píše je, že muž když dozraje, tak touží milovat a žena zas touží být milována. Pokud toto přijmete a trochu se nad tím zamyslíte, rychle a snadno vám vyjde, že pro naplnění obou tužeb (u toho ale životní cesta nekončí) je možný jedině vztah 1:1. Pokud ale život rozpustíte ve vlastní svévoli, sklidíte sobectví a nebutede toužit milovat ale ovládat, manipulovat a zneužívat. Ze vzájemnosti se stane donucení (ono vlastnictví) a nenávist. Jasně, svoboda je něco jiného než svévole ale to druhé lze snadno nezkušenému podstrčit místo toho prvního. To je asi to, na co autor autor žehrá v souvislosti s vytvářením iluze "absolutní" svobody. Autor také trefně poznamenal, že manželství není pro všechny. Tak teď už asi trochu chápu, co se myslí těmi křesťanskými hodnotami. [smích]

261996

31.1.2012 10:17

Pravda

jan26 195.?.?.?

Pán Makow má, ako zvyčajne, pravdu. I keď je táto pravda neprijateľná pre rôzne frustrované militantné feministky. I keď každá žena má právo na kariéru, nie je to jej prirodzená úloha. Dnes,keď v dôsledku našej existencie v spotrebnej postindustriálnej spoločnosti potrebujeme oveľa viac peňazí, musia pracovať väčšinou aj ženy. Ako hovorím, nemal by to však byť primárny cieľ ich života. Napokon budú nešťastné a nenaplnené - ako príklad môžem uviesť moju sestru.
"Sloboda" je velmi často zneužívaná našimi sionskými konšpirátormi ako krycí manéver na implementáciu rozkladných a demoralizujúcich prvkov. Každá sloboda - či už skutočná alebo iluzórna, si vyberá daň v podobe rôznych dôsledkov. Ak nejde sloboda ruka v ruke so zodpovednosťou, môže nás doviesť do pekla. A to je ICH cieľ...
A ako posledné - plne súhlasím s výrokom "Práca je chrbtovou kosťou muža". Zapísal som si ho.

261987

31.1.2012 14:48

RE: Pravda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 261987

no, zrovna feministky mi po přečtení článku frustrované nepřijdou, to spíš jeho autor, jen jestli jeho názory nejsou tzv, kyselé hrozny

262004

31.1.2012 12:47

Konecne -- az na ten uvod -- rozumny clanok,

Osel 213.?.?.?

s ktorym viem v pohode suhlasit. Mozno preto, lebo uz tiez vidim spolocenske dosledky "uzasnej" rovolucie sestdesiatych rokov. Nie som sice tak daleko, aby som ju uplne zavrhoval, a chcel navrat k tradicnej spolocnosti -- urcite uvolnenie ktore priniesla je prilis cenne -- ale je nacase stanovit pre tuto volnost hranice, zhruba v duchu hesla "nestaci zdoraznovat prava, ale rovnako treba zdoraznovat aj povinnosti, su to dve strany jednej mince".

261995

31.1.2012 14:54

mně to přijde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

jako blábol. Jsou dle autora ženy ještě lidé? mají duši? Ony samy rozhodnou,. co je ženské a co ne, jako muži rozhodují, co je vhodné pro muže.Myslím, že autor vyslovuje odvěký mužský komplex méněcennosti, protože jejich účast na zázraku stvoření nového života není ani omylem souměřitelná s účastí ženy, a teď k tomu přibylo to, že ženy jsou konkurentky na trhu práce a to jakékoliv, běžné, v umění ve vědě a dnešní muž musí hodně a usilovně hledat, než objeví ženu, která bude hrát oddanou nesobeckou duši nadšeně naslouchající každé blbině. Muži, vzmužte se, nejste božstva a celé generace žen vás vidí takové, jací jste, žádní páni rodiny, ale velké děti, kterým se musí dnes a denně lhát, protože prostě pravdu neunesou, snad ti, kteří jsou dnes dětmi budou jiní...

262006

31.1.2012 18:17

RE: mně to přijde

Lin 85.?.?.?

Reakce na 262006

No... tak jestli jste muž, připisuju vám body. Hlavně kvůli posledním větám, protože tak to je. [smích] Existují i tací "páni rodiny", kteří si neudělají sami ani kafe (když doma nikdo není), protože ho jednoduše nenajdou. Jsou schopní se dožadovat "práva péče" i kdy jim manželka leží na JIPce (kde mám ponožky? kde máme ručníky? už nemám čistou košili. Pepíček potřebuje poradit s úkolem...)
Pánem rodiny může být (i když to slovo "pán" se mi vůbec nelíbí, zavání to otroctvím pro ostatní), když umí přebrat zodpovědnost za rodinu, podílí se na výchově a umí si poradit ve většině životních situací.

262025

1.2.2012 1:12

RE: mně to přijde

čochtan 89.?.?.?

Reakce na 262025

Lin, máte úplnou pravdu. Jen se podívejte pánové tvorstva jak vás vidí jiní:

Vložený obrázek

Jinak článek považuji za snůšku psychologických hovadin. Je mi 75, s jedinou manželkou jsme 51 let, mám 3 syny, 1 vnuka, dvě vnučky, dvě pravnučky, jsem naštěstí zdráv, možná proto, že hulím od 16 let 30-40 cigaret denně, žeru samá "zdravá" jídla, jako vepřo-knedlo-zelo, bůček s kůrčičkou, svíčkovou apod., souložím minimálně 1x týdně (s vlastní ženou) a kolik jsem měl milenek zde nebudu uvádět. Za základ spokojeného života považuji jediné slovo a to je TOLERANCE. Jako technik a ekonom, miluji všechny psychology, psychiatry a podobnou hávěť, která neví, co to je život v realitě.

Mír s Vámi!

262073

1.2.2012 1:14

RE: mně to přijde

čochtan 89.?.?.?

Reakce na 262073

Zapomněl jsem, každý večer panáka dobré moravské slivovice! Lepší by bylo ráno, ale holt PaCH by to za volantem nepochopili.

262075

2.2.2012 17:45

RE: mně to přijde

Lin 85.?.?.?

Reakce na 262075

I já vás srdečně zdravím s přáním všeho dobrého, na tohle se nedá nereagovat. [smích] A snad mě editor nepokárá za tlachavost.
Chytilkou jste mi udělal radost, protože s ní "souzním". [smích] Je to taky taková "huba nevymáchaná" - viz její diskuse z r. 2008 (k radaru, s Töpferem).

262338

31.1.2012 15:05

Kdo vymyslel feminismus?

haban 178.?.?.?

Aaron Russo explains what Rockefeller revealed
Feminism Was Created To Destabilize Society
Rockefeller's Fund Women's Liberation Movement

262009

1.2.2012 10:56

RE: Kdo vymyslel feminismus?

inženýr Doufal 46.?.?.?

Reakce na 262009

Je to tak, pane habán, v konečném důsledku mají všechny války na svědomí lesby. A jak píše pan Doktor Makow, všechny ženy, co nosí modré džíny, tak jsou vlastně lesby - feministky, a tedy jsou ve spolku s ilumináty.http://www.rense.com/general81/blue.htm
Pravda musí být za každou cenu vyjevena.

262108

31.1.2012 15:24

Hovorí mi z duše:-)

ram 195.?.?.?

Toto tvrdím několik let! SUPER článek, díky. [chechtot]

262013

31.1.2012 17:51

Tak z toho pána je mi těžko...

Lin 85.?.?.?

Je dost o hubu psát na maskulinním fóru reakci na ryze maskulinní pojednání. [oči v sloup] Není divu, že pán někde do padesátky zůstal svobodný. A možná to, co nyní vyplodil, je stále ještě "pod vlivem" prvotní radosti ze získání manželky.
Abych to příliš neshazovala, pokusím se být věcná.
Pán píše, že prioritou pro muže je jeho práce a prioritou ženy by měla být rodina. Tak kde je pak ta shoda životních cílů, o které píše? Pán jako bude věčně v práci a žena se postará o zbytek, včetně jeho a výchovy společných dětí? Aby si mohl někde po deseti letech stěžovat na spratky nevycválaný, který výchovou "zkazila" jeho žena? Dobrý no...
Vůbec jsem nepochopila vizi "ženy se nejprve vdají a budou mít děti - pak teprve VŠ". A kdo jako se bude o děti starat, když pánovou prioritou je práce? [zmaten] Proč nenapíše rovnou, že vzdělání pro ženu zapovídá?
Pán je podle toho, co napsal, skutečně JEN teoretik. Viz další jeho vize, že ženy upřednostňují potřeby dětí a manžela (a další rodiny) před svými. No... nemůžu mluvit za všechny ženský, ale mou zkušeností u "normálních" je, že vždy vedou děti, pak teprve může být manžel, ale většínou není, neb si to nezaslouží. [cool]
Manžel, který není schopný hnout pro děti či manželku prstem (a ještě je věčně v práci), by očekával příliš, kdyby požadoval kvůli své osobě nějaké oběti.
Pan Makov je makovec. Nevím, v jaké světě žije, ale v českém světě, kde ženy jsou dost často na můj vkus nejen matkami, ale také jedinými živitelkami rodiny, jsou jeho "rady" dost na hlavu. Což o to, vysnít si takový svět může. Otázkou je, jestli mu v něm nějaká žena taky vydrží.

262022

31.1.2012 18:20

To je snad jen vtip

čtyřstovka 90.?.?.?

Ráda čtu jiné články na zvědavci, ale toto? To je snad vtip?
Jediné s čím s autorem souhlasím je, že muži mají být sebevědomí, protože to ženy instinktivně vyžadují, ovšem samozřejmě každá všímavá za chvilku pozná, zda je to sebevědomí postavené na něčem reálném, že. Jinak moc prosím nezveřejňovat zrovna na zvědavci takové zhovadilosti.Ještě by to mohly některé mladé holky vzít vážně a spláčkou nad realitou.

262028

31.1.2012 18:38

RE: To je snad jen vtip

Saša 70.?.?.?

Reakce na 262028

>Ráda čtu jiné články na zvědavci, ale toto?

Henry Makow píše dobré politické komentáře, ale nerozumí ženám, staví na své nešťastné zkušenosti, pravděpodobně nejméně z poloviny za ni může sám. V psychice muže a ženy je více společného než rozdílného. Vztah muže a ženy je ovlivněn společenskou „normou“ a ta ho pravděpodobně poškozuje, ale to je jediné v článku pravdivé. Kdyby to nevypotil Hnery Makow asi by se to tu ani neobjevilo.

262033

31.1.2012 19:02

čirá zhrzenost

john bombardon 82.?.?.?

Lin, trochu jste se odkopala. Takhle nenávistné příspěvky od Vás neznám. Takže muži jsou k ničemu a bejbátko si uděláte ze skumavky, a máte po starostech s chlapem.

Vzhledem k Vaší inteligenci o Vás nemám starost, Vy se uživíte levou zadní a po postojích které tu zastáváte je dnes poptávka, a dobře placená. Ovšem 90 procent žen se levou zadní neuživí a blahé doby pohupování na soc, programech je za námi. A tož si myslím ,že nás čeká náramná veselice a dámy budou muset se svých truc postojů notně slevit, jakož i z nároků na ty svoje " velké děti".

S pozravem John.

262036

31.1.2012 20:27

RE: čirá zhrzenost

Lin 85.?.?.?

Reakce na 262036

Džone, vy chápete mé postoje jako nenávistné trucy a odkopání? [smích] Já zas nechápu, v čem je vidíte. A "zhrzenost" ? V čem jako? Když si troufám napsat, že "práva" jdou ruku v ruce s povinnostmi?
Pokud jsem si po sobě přečetla, nikde jsem nepsala, že muži jsou k ničemu. Psala jsem, že tak, jak to popisuje autor, mi to příjde dost jednostranné a na hlavu. Dost dobře nechápu, proč se objevují ze strany některých mužů stížnosti, že "chtějí zpět vedoucí úlohu". Podle mého ji stále mají, nikdy o ni nepřišli. Jen ji jaksi nechtějí převzít, chybí jim zodpovědnost a odvaha. Chybí jim ctnosti a právě ona zmiňovaná schopnost obětovat taky něco ze svého navyklého pohodlí a způsobu života - pro rodinu. Nebo jak si to představujete? Že muž si pojede pořád po své linii osobních cílů a přání, zájmů, koníčků - a žena se musí obětovat pro rodinu (a manžela)? Všimněte si, že píšu "někteří", protože moc dobře vím, že (chválabohu) existují i jiní. Ale ti si nestěžují, protože mají autoritu, respekt a úctu. A hlavně důvěru, protože již činy "prokázali", že se jim důvěřovat dá. Nebo je snad vaší představou, že úctu a obdiv (a náležitý respekt s podřízeností) by měl mít automaticky třeba "muž", jakého tu popisuje "Blažková" ?
Pane, je jen velmi málo žen, které si přejí být "vůdci", mít svou kariéru a "soutěžit" s kolegy v práci. Právě z hlediska oné odpovědnosti (a ta je dost velká). Je daleko snažší se podřídit a důvěřovat, že "ten druhý" zvládne věci do nebolestivých (a neprůserových) konců. Bohužel, až velmi často nic jiného nezbývá než převzít iniciativu a odpovědnost (protože jinak to ohrozí celou rodinu - včetně dětí, na kterých ženě nejvíc záleží), protože "muž" si žije v jakési představě, že manželství mu poskytne totéž, co si žil pod rodičovskými křídly.
Jestli se vám to zdá nenávistné, budiž. Já to přežiju a vám to vadit nemusí, nemáte mě ve svý kuchyni. [smích] A klidně za tu nenávistnou i budu, protože už mi leze krkem to čím dál rozšířenější "mužský" fňukání, jak jsou diskriminovaný a zneuznaný (čípak je to zhrzenost?).
S pozdravem Lin. [cool]

262046

31.1.2012 20:36

RE: čirá zhrzenost

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262036

Vůbce jsem nepochopil, o čem mluvíte. Lin má naprostou pravdu a pokud vás to irituje, tak máte určitě ve vztazích problémy. Pokud je pro vás holá pravda nenávistný příspěvek, pak je mi vás upřímně líto. Doby, kdy byla nevzdělaná ženská majetkem chlapa, jsou naštěstí dávno pryč. Já bych ani žádnou poslušnou domácí uklízečku a chůvu nechtěl. I když, proti vašemu gustu žádný dišputát.

A slečno/paní Lin, nic si z toho nedělejte, já jako spokojený muž své ženy (emancipované, nikoliv feministky) vás naprosto chápu a souhlasím s každým slovem, které jste napsala. Žádné nenávisti jsem si nevšiml ani v nejmenším...

262049

31.1.2012 20:48

RE: čirá zhrzenost

Lin 85.?.?.?

Reakce na 262049

Děkuju - za pochopení, co chci sdělit.
Ono to soužití je vlastně týmová práce. Však se může lehce stát, že muž (ač "hlava" a autorita) podlehne tíze zodpovědnosti (zvláště v dnešní době) a najednou neví, kudy kam (prostě mu dojdou síly, ztratí půdu pod nohama). Pak přivítá vedle sebe partnera, který se nezhroutí jako slabé a nesamostatné stvoření s ním a aspoň trochu mu pomůže se znovu dostat do formy.
Ještě jednou upřimné díky.

262051

31.1.2012 19:24

pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Vnimejte clanky jako celek, autori se vesmes snazi poukazat celkove na neco. Vetsina z vas se chytne jedne blbosti s cim nesouhlasi a v zavalu pri psani komentare zapomene to pozitivni a vubec celkovou myslenku z clanku.
Taktez me se spousta formulaci treba o bohu atd... nelibi, ale treba jde jen o nepochopeni autora, kybysme si s autorem mohli dany problem probrat, treba bysme zjistili, ze spolu nakonec souhlasime nebo prinejmensim nemame problem.

V clanku je hodne pravdy, kdo nezazil nepochopi. Je mi 30, mam uzasnou skutecnou zenu, deti pomalu do skoly a starame se co nejvice sami o sebe. Bezdetni pratele(banda z koleji) jezdi se svyma pritelkynemi na navstevu a vicemene muzu potvrdit napsane v clanku. A jelikoz to nedokazu ani vysvetlit svym kamaradum, ze ty krasne usmevave slecny co neumi ani oskrabat brambory fakt nejsou pro zivot to nejidealnejsi (jak obcas vidim jak mi nekteri kamaradi pomahaji, tak vrana k vrane asi fakt seda). Nikdo sikovny z nebe nespadl (sam jsem toho zivym dukazem), ale kde neni ani trosku snahy a vule, tam je vsechno ztraceno.

262038

31.1.2012 20:29

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262038

A není to náhodou tím, že máte divné přátele? Představte si, že většina (a ne zrovna málo) mých přátel má děti a ať už jsou ženatí nebo ne, žijí naprosto normální život. Moje přítelkyně se podívala na některé zdejší příspěvky některých nešťastníků, kteří zažili špatnou zkušenost a jen kroutila hlavou...

Někdo potká špatnou ženu - tím mu vychází, že všechny ženské jsou buď povrchní nebo feministky. Jiná zase špatného chlapa - tím pádem všichni chlapi jsou svině. No tak ať si chlap nehledá nafintěnou krasavici, ale obyčejnou holku. Že se mu ale víc líbí ty pěkné? Tak se nemůže divit. U ženských je to to samé, nejdřív chtějí drsňáka a pak naříkají, jak je to na prd. Ale hodný obyčejný chlap je nezajímá, dokud jim není 40 a někdy ani potom ne. Obehraná písnička stará jak je lidstvo samo, to není nic nového a rozhodně to nemá co do činění s žido-katolickou morálkou.

Mnoho osobní bolesti se pak odráží v jejich naprosto zobecňujících příspěvcích. Také záleží na věku - když mi bylo 20 a byl jsem sám, bral jsem vztahy naprosto fatálně. Dnes když je mi 40? Mám hodnou přítelkyni, rozumíme si, všechno klape. A tomu, jak jsem to bral předtím, se jen směji.

Sakra lidi, tak začněte u sebe, najděte si vhodného partnera a přestaňte skuhrat nad světem okolo, přitáhnete si další špatné zkušenosti. A hlavně kvůli vaší zkušenosti nezobecňujte, je to jen vaše zkušenost, rozhodně to není univerzální pravda...

262047

31.1.2012 22:47

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262047

moji pratele jsou stejni jako vetsina lidi. Reagujete na muj prispevek a melete si svou mimo misu.

Moji pratele nemaji deti, jelikoz na to finance nemaji a tak nejak nevidi cestu ze systemu ven. A treba jen kolem 20% mych spoluzaku ze zakladni ci stredni ma dite, asi jsem navstevoval divne ustavy coz?

Nemyslim ze tu nekdo zobecnuje z jednoho ci dvou pripadu. Vsechno to jsou nahodicky a vlastne se nic nedeje, jen par zamidrakovanych furt hleda vady na krase raje? [velký smích]

262057

31.1.2012 23:53

RE: pro vsechny diskutujici

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262057

Já bych řekla, že ti vaši přátelé, kteří nemají tolik peněz, aby mohli mít děti, mají určitě auta, smartphony, DVD - repro sestavy, nabušené počítače, jezdí na zahraniční dovolené atd.
Nic proti ničemu.
A nikomu nic nezávidím.
Jen znám spoustu takových osobně.
Já jsem zvyklá vycházet tak-tak. Nechodím po hospodách ani zábavách (pokud nejsem účinkující), nemám ani řidičák, natož auto, na dovolené jsem také nebyla nikdy. Nikdy jsem neviděla moře. A to je mi pětatřicet.

Zato jsem však absolvovala tisíce zázraků, které člověk pozná jen s dětmi. Zrovna teď jsem s batoletem ve fázi seznamování s nočníkem. Netlačím, máme čas, v červenci jí budou dva roky. A včera večer si sama přitáhla nočník, stáhla gatě (s plínou jsem jí musela pomoct) a poprvé udělala to, co udělat měla. Banální, možná. Pro mě úžasné. S mými staršími dvěma to byly strašné boje, ale ten pocit, když to nakonec pochopili a zvládli - taky parádní. Neměnila bych. Už mě ani netrápí strije na břiše a poněkud "okojená" prsa. Ani trochu. Směju se pindulínám, co teď řeší problémy s praskajícími silikony. Protože moje dny začínají zářícím úsměvem mého malého andílka z postýlky. Jo, mnohdy i pokaděnou plínou, ale to je správné a v pořádku, protože nejpůvabnější blondýnu na světě alespoň nebolí bříško. Řeknu vám, že čím víc mi je, tím jsem šťastnější. Teda když zrovna nepřijde řeč na politiku [cool] .

262067

1.2.2012 9:38

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262067

auta, smartphony, dovolene a psy za 10k, maji jen ti co maj ty pritelkyne. Ostatni zijou z huby do ruky a je jedno kolik vydelaji - jestli 15k nebo 30k.
Ja jsem v hospode parkrat za rok a to vesmes nekde na zahradce s detma. A more jsem taktez nevidel, takze my jeste neumrem [mrknutí jedním okem]

Mate pravdu neni na svete nic krasnejsiho nez byt probuzen smichem ditete. Moje zenuska ma taktez strije, prsicka taky uz trosku vycucana, ale presto nebo mozna proto je cim dal tim krasnejsi a nadhernejsi. Nevim jestli to je tou skutecnou zenskosti milujici matky.

A ted si vemte ze nekoho ty deti omezuji, otravuji a nici jim jejich zivot.

262098

1.2.2012 9:54

RE: pro vsechny diskutujici

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 262098

Maminky s vytahanými prsíčky, tatínci s vytahanými pytlíčky, vy všichni poctiví co žijete z huby do ruky, prostě proletáři všech zemí co jste neviděli moře, spojte se, běžte do ulic a zúčtujte s těmi zlými auty, smartphony a psy !

262101

1.2.2012 11:16

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262101

vubec jste nic nepochopil, ja vam auta ani smartphony ani zdegenerovane psy brat nechcu. Ja nemam rad nasili, dokud me nekdo neobtezuje osobne.
Ja jen chci zit a nechci byt buzerovan, ze si chci vypestovat vlastni obzivu a nejdu do hypersupermakretu a nepodporuju system a jsem vlastne zlocinec.
Vite ono je v tomhle systemu mozno delat uplne vsechno, proto je to i demokracie. Nestestim bohuzel je, ze podminky, narizeni, zakony a podobne veci vetsinu svobodnych rozhodnuti znemoznuji nebo to neunosne nerentabilne prodrazuji.

262109

2.2.2012 16:53

RE: pro vsechny diskutujici

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 262101

Pane Luxor, jsou chvile kdy vas povazuju za moudreho diskutera. Ale po takovemhle prispevku si rikam, proc vlastne?

262327

1.2.2012 9:03

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262057

Nemusíte se hned urážet. Zřejmě jsem nepochopil, co jste tím, co jste napsal, chtěl říci. Prostě vy žijete spokojeně s dítětem a skutečnou, nikoliv fiktivní ženou, vaši přátelé jsou normální lidé, co mají přítelkyně, které neumí oškrábat brambory, a vydělávají minimum peněz, takže dítě mít nemůžou.

Ale nějak mi do toho pořád nezapadá toto:

>V clanku je hodne pravdy, kdo nezazil nepochopi. Bezdetni pratele(banda z koleji) jezdi se svyma pritelkynemi na navstevu a vicemene muzu potvrdit napsane v clanku.

Tož, pochopil jsem to tak, že ti vaši přátelé mají něco společného s tím, o čem se píše v článku. Nevím, možná v tom je něco hlubšího, co nedokážu rozlousknout... Takže se ještě jednou omlouvám, že jsem vás tak rozčílil. [zahanbení]

262093

1.2.2012 10:01

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262093

Nejsem urazen ani rozcilen, jen se nechci do niceho zaplantat kvuli vzajemnemu nepochopeni.

Zkusim to zjednodusit - clanek jako celek poukazuje na skutecne problemy spolecnosti a tou nejvetsi je rozpad rodiny, smysl zivota cloveka. Rodina je pro cloveka velmi dulezita a v nynejsi dobe mozna i to nejdulezitejsi.

Dokud budem v kazdem clanku hledat neco s cim nesouhlasime, tak tu budem tlachat az do zavreni internetu. Je treba hledat veci co lidi spojujou.

Vite nezlobte se na me, ja zvedavce objevil pred 5-ti lety, prvni rok jsem sem chodil pro ekonomicke informace, jak jsem vsechno na idnesu precetl. Pozdeji zacal chodit spise na zvedavec a na idnes jen koukat co nam pekneho lzou. A par let hledani informaci mi stacilo, abych vzal svuj zivot do svych rukou a to jen diky diskutujicim zde na zvedavci, ze nam dodali odvahy. A vite co je nejsrandovnejsi, ze pred 10-ti lety bych si takovy zivot jaky ziju ted nedokazal predstavit, bylo by to pro totalni utrpeni a ted se jen smeju jak malo staci cloveku ku stesti a jak krasne a jednoduse se da zit. A uz si ten zivot co jsem zil predtim nedokazu predstavit, bylo by to pro me totalni utrpeni.

Mam strach, ze tohle nejde vysvetlit, to se musi zazit. A kdo v tehle spolecnosti nezazil zadny problem, tak to neznamena ze je tahle spolecnost v poradku.

PROBUDTE SE! a pujde vsechno samo - k probuzeni doporucuju zkusit si neco vypestovat - pohrabat se rukama v zemi, projit se do prirody, pomazlit se se zviratky, poslouchat deti atd...

262102

1.2.2012 10:19

RE: pro vsechny diskutujici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 262102

[cool] [cool] [cool]

262103

1.2.2012 10:34

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262102

No vidíte, že se nakonec dohodneme. Vy jste spokojený i přesto, že společnost je DNES tak zkažená. Což znamená, že každý je svého štěstí strůjcem a to je přesně to, o čem tady celou dobu mluvím. Má to vždy co do činění s jednotlivcem, nikoliv se společností. Neboť jesli si myslíte, že společnost byla někdy lepší, tak pokud to tak bylo, tak už to je hodně, hodně dávno, minimálně tak 2000 let (u nás).

>Dokud budem v kazdem clanku hledat neco s cim nesouhlasime, tak tu budem tlachat az do zavreni internetu.

Nechci do vás rýpat, ale uvědomujete si vůbec, co jste napsal? No nic, nebudu to již rozvádět, zkuste se nad tím zamyslet... Napovím jen jedno, je lepší tlachat nad něčím s čím souhlasíme, nebo s čím nesouhlasíme, je vůbec dobré si číst nějaké články, ať už s nimi souhlasíme nebo nesouhlasíme, a je vůbec dobré tlachat? [chechtot]

Ne, já vím, jak jste to myslel. Vám se ten článek líbil a tak se vám nelíbilo, že se někomu ten článek nelíbil. Až se vám nějaký článek líbit nebude, tak si na tuhle svoji větu vzpomeňte, ať se máte čemu zasmát... [mrknutí jedním okem]

No nic, přeji hezký den!

262105

1.2.2012 11:26

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262105

si dobre uvedomuju co jsem napsal. Ale je to tak, vetsina tlacha stejne jako pred lety a zijou furt stejne [velký smích] (myslim vseobecne, jsou i jine servery a diskuze)
A jestli budete zit stejne, tak ten net zavrou.

A jo clanek se mi libil, byste si ho mel precist jeste jednou. A ty casti o bohu, ruznych cirkvich vypuste, at vas to nerozciluje.
Se mi strasne libi jak nekdo obhajuje to svoje a opravdu nevyzkousel nic jineho, ja zmenil komplet svuj zivot a jsem mnohem zdravejsi, stastnejsi, sebevedomejsi, schopnejsi a nesmrtelnejsi.
Ja vam to asi neumim vysvetlit, zkuste treba neco od Duska nebo Tolleho, ti umi krasne predat myslenky.

262111

1.2.2012 14:10

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262111

Chápu. Děkuji vám za váš oduševnělý a sebevědomý názor. Je potřeba více lidí, jako jste vy, svět pak bude lepší a pozitivní místo. A možná i ti vaši přátelé, které jste dal za příklad článku doktora Makowa, jednou pochopí, že žena má rodit děti a ne se věnovat něčemu, co ji baví. Přeci jen, před 100 lety se měly ženy o mnoho lépe než dnes, v té době byli všichni tak nějak vzdělanější, ohleduplnější a esoteričtější, ne jako dnes, kdy se vše bortí. To dříve nebývalo, neboť žena, když jí byl vybrán manžel, byla spokojená až do konce života.

A slavnostně slibuji, že když se mi nějaký článek nebude líbit, ani nepípnu. Neboť pokud to napíše taková autorita, pak to musí být pravda, čistá pravda a nic než pravda. Vlastní myšlení je závadné a jako takové by mělo býti zcela vymýceno. Člověk je tvor tupý a ke svému životu potřebuje moudré vedení učenců, kterým pan Makow bezesporu je.

Neboť kdo jiný by mohl říci toto: "Pro mě burka představuje zasvěcení ženy jejímu muži a rodině. Pouze oni ji smí vidět."

Pozdravujte vaši inteligentní ženu a zeptejte se, zda chce nositi burku. Jsem si jistý, že bude nadšeně souhlasit, když to říká pan doktor...

262126

1.2.2012 14:36

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262126

mate pravdu, nechame toho. Si kazdy budeme mlit tu svou. Je fakt zajimave jak kazdy pochopi jinak stejny clanek. Fakt v clanku nebyla myslenka co by se vam libila, ktere byste dal zapravdu???

Vite ja pana Makowa neznam, treba je to pekny hajzlik, co to s nama mysli spatne a jen takovyma clankama maze me podobnym med kolem huby. Ja jsem reagoval jen na clanek, ve kterem si myslim, ze zaznelo spusta pravdy o praci, o detech, o sexu...

Jen bych prosil odpoved na jednu otazku. Kdyz zijeme v te nejlepsi mozne dobe, tak proc je tolik lidi nestastnych a nespokojenych? Proc furt cteme o upadku moralnich hodnot a spolecnosti vseobecne??

262128

1.2.2012 15:43

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262128

>proc je tolik lidi nestastnych a nespokojenych?

Možná je to tím, že se lidi neberou v 18 nebo v 16? Nebo proto, že jsou závislí na sexu? Nevím...

A co si myslíte, že se psalo v novinách před 100 lety? Myslíte, že se nepsalo o úpadku společnosti? Úpadkem společnosti a upadkem křesťanských hodnot se straší již skoro 2000 let.

Jak už jsem psal výše, slovanská společnost neznala nic jako rodinu v dnešním významu. To byla jedna velká rodina... Víte, co byla porubadskaja grobada? To se děti, když dosáhly pohlavní dospělosti, nahnaly do stodoly, kde šukaly každý s každým. Nějaké majetnictví toho druhého, které tak úpěnlivě prosadila katolická církev prostě neexistovalo. Všichni byli strýcové a tety a nikdo neřešil, čí dítě je čí... Ono totiž rozdrobení kmenové společnosti bylo základním úkolem, jak zničit nepřítele (slovanskou říši).

Otázka sexu a jeho démonizace úzce souvisí s ovládáním lidí. Není lepší způsob jak někoho ovládat, než mu z něčeho naprosto přirozeného udělat hřích. Pak ho máte na talíři. Je to jednoduchá psychologie. S tím souvisí i dnešní sexuální frustrace většiny "civilizované" populace.

Je to na delší povídání. Ale jsem rád, že se k tomu stavíte konstruktivně. [smích]

262133

1.2.2012 16:43

RE: pro vsechny diskutujici

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262133

uaaa zacina mi byt divne z tehle diskuze, vyjmenoval jste snad vsechny druhy sexu a souziti osob, jen na LASKU jste nejak uplne zapomnel.

262140

1.2.2012 17:15

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262140

Opravdu nevím, co má společného láska s tvrzením, že dříve bylo lépe, když se lidé brali v 18.

Ale když už jsme v tom, tak abych to tak nějak ukončil, pro mě je NORMÁLNÍ(!!!), když se dva lidé milují a je pak úplně JEDNO, jestli muž musí makat, aby nepodléhal pokušení, jestli se žena musí muži poddat a nahradit své touhy a záliby oddaností muži, musí přestat chodit do práce a starat se o děti a uklízet. Je to JEDNO!

Copak nechápete, že ten článek je pro lidi, kteří jsou nešťastní? NORMÁLNÍ lidé, kteří si nepotřebují číst poučky k tomu aby byli šťastní, žijí prostě tak, jak je to baví a je úplně jedno jestli v manželství. Nebo si opravdu myslíte, že maželství LÁSKU zachrání, případně že manželství je synonymum LÁSKY? Opravdu si myslíte, že manželství, v kterém se žena skloní před mužem, zaručí nějakou lepší výchovu dětí, pokud tam není láska?

Co si myslíte o tomle? "Na trhu lásky, moc patrí mužom. Naša plodnosť trvá trikrát tak dlho ako ich." Dle mého je to blábol na n-tou. Prostě to, co Makow píše, píše o sobě. Každý bod, který tam má, je o něm.

Například toto: "Teraz, keď som sa vymanil z hormonálneho zatemnenia mysle, vidím, že význam sexu je umelo nafúknutý a že v skutočnosti predstavuje iba menej dôležitú súčasť nášho života." Jé, to je objev. Neuvěřitelné. Na to přišel v 50?

Nebo tohle: "Nestavajte krásne ženy na piedestál. Majú chyby tak ako každá iná." Tak to už je pomalu na Nobelovku, nemyslíte?

"Najlepším spôsobom, ako bojovať proti sexuálnej závislosti je oženiť sa." Wow! Takže ti, co se MILUJÍ a nejsou ženatí, tak jsou v zajetí sexuální závislosti? Nesmysl.

Prostě to co píše, je z půlky NAPROSTO NORMÁLNÍ a nemá cenu to vůbec rozebírat, pokud tedy nejsme na klinice, kde se léčí zapšklí pubescenti, a druhá půlka jsou nějaká samospasitelná DOGMATA, která těžko budou fungovat v patologickém vztahu.

Ale jestli vám to, co píše vyhovuje a považujete to za důležité, pak se mými poznámkami vůbec nezabývejte, neboť každý člověk je jiný, má rád něco jiného a má i svoji pravdu, na kterou má svaté právo.

Buďte rád, že jste si našel hodnou ženu, s kterou si rozumíte a pak je všechno úplně jedno. Prachy, práce, dohady kdo se komu odevzdává atd.

Já také takovou mám a vůbec mi nevadí, když občas pracuje a dělá co jí baví, vzdělává se a jezdí přednášet a já hlídám naši milovanou dcerku. Rozhodně není feministka, protože je NORMÁLNÍ a já jsem také NORMÁLNÍ, proto nemusím psát bláboly o tom, jak jsem pochopil, že pěkný ženský mají také své chyby a že nakonec stačí si najít nějakou úplně "obyčejnou". A vím, že kdybych jí začal tlačit do hlavy, že musím pořád dělat svoji práci a nestarat se o domácnost a o dítě, protože to je ženská práce, asi by mě kopla někam...

Tož, rozejděme se v dobrém [smích]

262143

1.2.2012 17:53

RE: pro vsechny diskutujici

steve 166.?.?.?

Reakce na 262140

Prave !! To zapomnel .., protoze kdyz je mamina hodna - tatka je taky hodny a mamina je proto na tatku jeste hodnejsi .., takze tak nejak z toho vyjdou mimina, na ktere jsou oba hodni a logicky - mimina jsou hodna rovnez .., - zminovat se o vnoucatech ani nebudu, protoze ta jsou automaticky "turbo" hodna ... Tak nevim - o cem a proc se tady furt a porad mele !?
.. Kdyby ten autor clanku napsal radeji neco tkliveho o holokaustu - aby se na Zvedavce nahrnuli dalsi zadostivi predplatitale (teda darci) - udelal by pravicovy zasluzny cin ..
Takhle jenom levicove fasounsky kali - uz tak dost zasranou, - vodu. [smích]

262148

31.1.2012 20:07

Přemýšlet a nepodléhat vlivu médií a reklamy

smutnyklaun 109.?.?.?

je přesně to, co se mocným tohoto světa nehodí do jejich mocenských plánů.Potřebují tupé stádo podléhající médiím a reklamě, které bezmyšlenkovitě kupuje zbytečnosti, nejlépe na dluh, protože pak musí novodobí otroci držet hubu a krok a makat až do smrti, aby ty zbytečnosti splatili bankám,které titíž mocní vlastní stejně jako média a PR agentury.Dnes žije spousta lidí jen na psí knížku, což není především pro děti nejlepší, protože z volného svazku se daleko snadněji odchází. Sex je sice v životě důležitý, ale celý život se souložit nedá.Vzít si náročnou krasavici je většinou nejrychlejší cesta k parohům, infarktu a ke ztrátě majetku. To, že ženy chodí do práce je v pořádku, protože i ony mohou v práci najít další hodnotný smysl života (kromě dětí a dobrého partnera). Ženy touží po lásce, bezpečí a také po pohodlí. To poslední však nahání mnohé rodiny do dluhů,což je špatné.

262043

1.2.2012 0:19

K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

"Manžel. který není schopen pro ženu a děti hnout prstem (a ještě je věčně v práci) by požadoval příliš kdyby chtěl aby kvůli němu žena přinášela oběti".

Ha, ha , to je fakt veselé.


A co tam ten manžel věčně v té práci dělá, se ptám? Nehýbe tam náhodou prstem aby zajistil děti a aby ženuška mohla dělat pamprdámu tak, jak ji to naučili ve škole, v TV,v ženských časopisech a v reklamách?

Lin, všecky ty spolky co se starají o práva žen někdo platí, a za tu dobu co vám ten někdo ta práva zajišťuje, vzrostla rozvodovost a výchova dětí mimo celou rodinu do znepokojivých rozměrů.Také drasticky klesá porodnost( což je samozřejmě hlavním cílem té zrůdné agendy). Vystresované krysy se holt tolik nemnoží. myslím krysy obého pohlaví, abyste mně neneřkla ze šovinismu( nebo jak se všechny ty moje úchylky jmenují)

Než začnete zase někde shazovat Makowa, kterémuu mimochodem nesaháte po kotníky( a to mám jinak o Vašich příspěvcích vysoké mínění) ta by možná bylo dobré si ho trochu pročíst.

A nyní přeji dobrou noc. Maskulinní John.

262069

1.2.2012 9:17

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262069

>Než začnete zase někde shazovat Makowa, kterémuu mimochodem nesaháte po kotníky

Myslím, že tohle o vás vypovídá více, než si myslíte. A jste více žid nebo katolík? A jak ve srovnání s Makowem vycházíte vy? Kam mu asi tak saháte? A víte vubec, kdo ten Makow je? Tedy kromě toho, že ženu považuje za v podstatě hloupé stvoření, které musí mít svého ochránce, jinak nepřežije a jejíž jedinou starostí je mytí nádobí a hlídání dětí?

A mimochodem. Pokud chcete někomu odpovědět, používejte tlačítko Reagovat, tím zařadíte svůj příspěvek přímo pod toho, na koho reagujete, ale to vy jistě víte... [chechtot]

262094

1.2.2012 10:53

RE: K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

Reakce na 262094

No a tak jsem si přelítl ten Váš odkaz na Makowa. Díky že jste mi otevřel obě oči.

Je to zajisté "male sovinistic pig" jak říkají feministky a středověký tmář. Bu bu bu hrůza!

A teď vážně. Někdo si dal opravdu práci s tou jeho diskreditací. Věty vytržené z kontextu a takové pěkné líbivé komentáře ke každé....Koho mi to jenom připomíná. A hlavně ta dojemná obava o ta práva a svobody a pořád dokola. On ten Makow některé lidi musí děsně štvát , že?

A vy pane hestroji ( vy politicky korektní rejpale) nám snaživě podsouváte ten blivajz. To už mi zasmrdělo sírou.

A tak jsem si přelítl ještě pár Vašich příspěvků a podezření se proměnilo v mdlobnou jistotu, že už si nemusíme psát, neb jsme si už vše podstatné řekli.

S pozdravem " čest Vaší dobře placené práci" se loučí John.

262107

1.2.2012 15:17

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262107

Ano, jsem placený těmi, o kterých se nesmí mluvit, jak jste správně poznal. My přeci víme, koho ten Makow musí hrozně štvát, že ano? To jsou ONI! Zlí strašliví ONI (jistě víte, o kom mluvím - ti o kterých se nesmí mluvit).

Takže s pánem Bohem, a třeba se někdy uvidíme na mši (jestli ONI do té doby nezrealizují svůj strašlivý kabalovsko-bolševický plán). [chechtot]

262131

1.2.2012 12:06

RE: K jedné větě Lin.

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 262094

moje zena je velmi inteligentni, te nesaha nikdo po kotniky a pritom je velmi rada, kdyz se muze starat o deti, o stravu a domacnost a nemusi do prace vydelavat. Jen ona to nebere jako praci nebo neco co musi delat s hnusem, ale bere to jako zivot a neco co ma smysl.

A neni na svete nic dulezitejsiho nez deti a tim nemyslim je vychovavat. Ja ted pracuju mnohem vice nez jak jsem chodil do prace, ale jsem doma s detma a ikdyz se jim nemuzu venovat a hrat si snima, tak jen ta vzajemna pritomnost dela hodne. Hlavne ty deti vidi jak se zije, co z ceho vznika.

262116

1.2.2012 15:11

RE: K jedné větě Lin.

mia 146.?.?.?

Reakce na 262116

Vážený pane, děkujte bohu všemohoucímu, že jste si našel takovou ženu a máte takovou rodinu. Dnes je totiž proti tradiční rodině veden "nenávistný útok zo strany vlády".

A pracujte tvrdě, neboť "Vaša práca bude zárukou toho, že držíte správny smer a pomôže vám nestratiť ho zo zreteľa a nepodľahnúť pokúšaniu."

Protože pokušení je vynález ďáblův, jak jistě víte a "Naša spoločnosť robí zo sexu, lásky a ženskej krásy falošné náboženstvo, aby nás odvádzala a manipulovala."

A nezapomínejte odmítat svou ženu, protože "Ničím si nezískate jej rešpekt skôr, ako odmietnutím."

Další věc, která je neoddiskutovatelně správná je tato: "Ľudia by neboli tak frustrovaní, pokiaľ by sa oženili a založili si rodiny v mladom veku tak, ako bývalo zvykom v päťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia. Ženy by sa mali vydať a mať deti predtým, než pôjdu na vysokú školu; muži potom, čo začnú svoj profesijný život."

S tím se nedá než souhlasit, neboť jedině manželství uzavřená ve velmi mladém věku mají šanci na přežití.

Také doufám, že "O svojom semene uvažujete ako o jedinečnom duchu a esencii., neboť je to dar.

A rozhodně si nic nedělejte z těch lidí, kteří opovrhují těmito hodnotami.(viz. hestroy).

Pokud by vás jímalo více z této ožehavé problematiky, hledejte zde, kde najdete tisíce dalších příkladů o koordinovaném útoku na rodinu a křesťanské hodnoty.

262130

1.2.2012 10:34

RE: K jedné větě Lin.

inženýr Doufal 46.?.?.?

Reakce na 262069

Dobrý den, pane Bombardón, paní Lin neodpustitelně přestřelila a za urážku pana Doktora by potřebovala nejméně veřejně nařezat. Také jistě nosí bikinky, a o to více je to pobuřující.
Jsem jako pan Doktor pro burku. Jistě Vás ty feministické poběhlice pohoršují jako mě a pana Doktora. Počestná žena nemá rozhodně nic vystavovat.
Vložený obrázekVložený obrázek
Hanba nestydám.
Je potřeba ocenit snahy pana Doktora o kulturní sepětí s pokročilým východem a učinit tak muže konečně spravedlivě šťastným.
http://www.rense.com/general29/deb.htm
Hanba komunistickým feministkám, těmto iluminátským ročildovsko-rokefelerovským pomahačkám, které touží poničit tradiční židokřesťanské důstojné mužství.

262104

1.2.2012 19:04

RE: K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

Reakce na 262104

Véžený pane inženýre Zoufale.

Asi nemám smysl pro humor.Nebo jsem spíše unaven poštěkáváním takových demagogických blábolidel.

Jaksi jste mně zaškatulkoval mezi ženské otrokáře a podsouváte mi věty které jsem neřekl.

Váš příspěvek by byl legrační , kdyby nešlo o docela vážné věci.

Takže stručně. Jestli necítíte sevření toho sociálního inženýringu (vy s vaším vzděláním byste měl inženýring poznat) a ten rozvrat všech jistot, na kterých lidé staví svoje životy, tedy pokud se vám zdá vše v pořádku, potom musíte být slepý nebo ..nedovtipný a měl byste vrátit titul zpět do Plzně.

JInak se to jmenuje politická korektnost. Jsou tam pro nás uchystány ještě onačejší věci než jen to, že nalhali ženským že nic nemusí a všecko můžou. O té jste ,tuším , také nikdy neslyšel.

No nevadí, to doženete. Jen trochu snahy.Je toho plný net(zatím)


A to je vše inžo. Loučí se John.

262157

1.2.2012 20:00

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262157

Myslím, že jste si označení Doktor stáhl na sebe. Ale tady pan inženýr mluví o doktoru Makowovi, který by burku uvítal. Stejně tak jsou pro něj ženy, které nosí džíny lesbičky... Uznávám, že s takovými názory se nedá než souhlasit, že pane Bombarďáku?

> že nalhali ženským že nic nemusí a všecko můžou

Inu, to že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou, že?

Že vy patříte do skupiny idealistů, pravověrných katolíků, kteří jako takoví jsou také pevně přesvědčeni na základě nevývratných skutečností (nikoli žádných „teorií“), že katolická Církev a celé lidstvo právě teď prožívá jedno z nejnebezpečnějších období svých dějin, abych ocitoval první větu z těchto stránek: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

Musím se smát, když vidím, jaká skupina lidí zastává ty "tradiční politicky nekorektní" názory.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

262161

1.2.2012 21:42

RE: K jedné větě Lin.

inženýr Doufal 94.?.?.?

Reakce na 262161

Dobrý večer pane hestroy, pane Bombandíre, dámy a pánové,
jak už pan John naznačil, doba je velmi nejistá. A my jsme su tu sešli, abychom analyzovali příčiny a to nesmoluvavě, padni komu padni.
Situace se má až tak, že naše ženy si oblékly kalhoty a s jinými, podobně oblečenými feministickými ženštinami, podrývají svět, který jsme znali, a který byl tradičně židokřesťansko hodnotný. Neodvažuji se ani domyslet, co společně vyvádějí. Velmi se obávám, že snad odešly do volebních místností a zde svévolně diktují mužskou budoucnost.
Toto nemůže nechat žádného muže chladným. Toto spiknutí v réžiji komunisticko-lesbických geril v modrých džínsách útočí na samu podstatu civilizace, a jak už podotkl pan John, „je toho plný net“. A zde podotýkám, naší těžce vydobyté a zasloužené civilizace, která nám všem bude tak chybět. Je to podlé spiknutí hadů zahřívaných na kosmatých hrudích. Jsem společně s civilizací otřesen.

Nevěděl jsem, že pan Doktor Bombardér je také akademik. Mrzí mě, že došlo k takovému omylu. Používal-li by titul, nestalo by se tak.
Uctivě děkuji za pochopení.

262173

2.2.2012 1:35

RE: K jedné větě Lin.

p. 125.?.?.?

Reakce na 262104

...no jo kdyz pan buh pozval krestana ,budhistu a moslema a rekl nejdrive krestanovi : "Tak si vyber tady z tech zenskejch ", potom si vybiral budhista , kdyz prisla rada na moslema povzdychl si a rekl :"no tak pojdte holky...."

262189

1.2.2012 11:18

RE: K jedné větě Lin.

Petr Křivý 146.?.?.?

Reakce na 262069

Vážení bratři v Kristu,

musím se zastat zde pana Maskulinního, který zcela správně poukazuje na probíhající rozklad klasické katolické morálky.

Co vlastně taková katolická morálka je? Mluvme o rodině. Základní součástí křesťanské společnosti je rodina. V tom se křesťané liší od různých pohanů a heretiků, kteří nepochopili svátost svazku manželského.

Základem rodiny je muž. Je to přirozené, neboť náš Hospodin Bůh stvořil nejprve muže. Jelikož bylo muži na zemi smutno, i přestože měl k dispozici veškeré zvířectvo na zemi, Bůh ho uspal a z jeho žebra stvořil mu ženu, která mu má býti navždy oporou a jeho oddanou služebnicí.

Katolické učení nás učí, že muž by měl zejména orat, sít, odstranit plevel, kopat, kosit, vázat, prosít a mlít. A ve zbylém čase studovat knihu nejsvatější - Bibli, tedy se vzdělávat.

Na druhou stranu žena by měla býti v domácnosti, uklízet, vařit, šít, starat se o děti, býti mužovi kdykoliv k dispozici (manželské povinnosti), nosit vodu, udržovat oheň a ve zbylém čase vyšívati a tím přinésti do domácnosti také nějaké peníze.

V tomto musím s panem Johnem stoprocentně souhlasit. Taková je dnešní doba, kdy talmudvize Nova a jiná média šíří své jedovaté lži, které slouží jen a výhradně k naboření klasické katolické morálky, která je prosta lží a pokrytectví a naopak je plná lásky a pravdy.

Pan Maskulinní zcela správně uvádí, že prvním krokem k naboření klasické rodiny, kde muž pracoval a žena vychovávala děti, je vzdělání žen. Dokud byla žena nevzdělaná a neuměla čísti ani psáti, těžko mohla býti její osobnost formována podle školy, TV a ženských časopisů, které jsou plné reklam.

Nezapomínejme, kdo tyto věci, jako jsou reklamy, televize a škola, vymyslel! Muž to rozhodně nebyl. Ten měl svého času málo, neboť musel celé dny pracovat. Byly to ženy, kterým již nestačila mužova velkorysost a chtěly se mužovi vyrovnat. Proto vzniklo feministické hnutí, které bylo financováno NĚKÝM, koho je lepší nejmenovat. I v tomto s panem Johnem souhlasím zcela bez výhrad.

Mí drazí přátelé v Kristu, dokud nebude ženě vrácen její původní význam, tedy býti muži věrnou pomocnicí a služebnicí, v dobách dobrých i zlých, těžko se můžeme dočkati obnovení klasické katolické morálky nejen u nás, ale po celém světě. Neboť pokud by chtěl náš Hospodin Bůh stvořiti ženu rovnoprávnou s mužem, nestvořil by je snad najednou?

A nezapomínejme, že to byla žena, kdo muže navedl ke spáchání prvotního hříchu a jako taková byla dlouho dobu katolickou církví zatracována. Teprve dnes, když ONI svým spiknutím ničí církev a listvo, tato osvědčená praxe mizí a proto to tady vypadá, tak jak vypadá.

Pan doktor Makow je moudrý muž, a přesto, že je Žid, neváhal přijmout našeho Pána, který byl také Žid.

Pán s námi.

Petr Křivý

262110

1.2.2012 7:11

tohle může být krmivo tak do třicítky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Článek obsahuje opravdu nekorektní rady. Když starý impotent radí mladým je to jako by slepý vedl referát o kráse a pestrosti barev.
Není lepší zaměřit svou lítost na to co se udělalo špatně, než na to co se neudělalo? Autor totiž nemůže vědět jak by jeho manželství tehdy dopadlo. Z článku potom není jasné co se mu vlastně nedařilo, jestli měl vztahy bez lásky, přátelství, nebo dokonce šlo vlastně jen o kurvy.
Znam v okolí spoustu příkladů kdy ač manželé , jsou prakticky svým životním stylem zcela zničeni a vykastrování. Jejich příběh by byl v mnohem v opačném změní než je článek, ale nedokázali by jej stejně sepsat, to by se nejdřív museli hodně odvázat.
Článek je jen vzdychánim nad nepoznaným ideálem. A radit se má jen ve velmi dobře poznaných a prožitých věcech.
Podle udělené známky je jasné , že lidí mají rádi ideály, třeba že jsou nedosažitelné.

262085

1.2.2012 9:47

Pro pana Hestroye

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Pane, děkuji , že jste mi odhalil, jaký jsem hlupák a nedouk.

Nicméně k tématu jste toho moc neřekl. Bylo by dobré citovat kde Makow píše , že ženy jsou tažná zvířata dobrá jen k mytí nádobí. Já tam nic takového nečetl.

Také se ptáte jestli jsem žid nebo křesťan ( jako by to byl předpoklad pro týrání žen) Prostě to máte trochu popletené.

JInak Vám přeji pěkný den.

262100

1.2.2012 11:41

Makow, politika, feminismus a homosexualita

Kangaroo 118.?.?.?

Od Makowa jsem cetl spoustu clanku, vynikajicich i slabsich. Patri k Zidum "kteri se nenavidi" (respektive "nenavidi sve Zidovstvi"[mrknutí jedním okem] za coz mu talmudicti Zide nemohou prijit na jmeno...
Ve dvou vecech s Makowem ale nemohu souhlasit - a sice s tim, jak zobecnuje otazky feminismu a homosexuality. To, ze Elita/Sataniste posedli touhou po ovladnuti sveta zneuzili snahu zen o lepsi/rovnopravnejsi postaveni ve spolecnosti a v podstate totez v pripade homosexualu/lesbicek, ke svym rozvracecskym cilum, je myslim mozne dolozit celou radou publikaci k dohledani na Internetu. Makow bohuzel toto tema celoplosne onalepkoval jako kdyby to melo univerzalni platnost. Ne kazda zena, ktera se ohradi proti diskriminaci nebo hrubosti ze strany muzu je nutne feministkou (definovanou z pohledu Makowa). Stejne tak ne kazdy homosexual je extremista pochodujici polonahy v gay-pruvodu v Sydney nebo San Francisku. Pokud jde o homosexualitu, je to neco, co se nemusi clovek "naucit" jako jakysi vykrik sexualni mody. Homosexualove existuji stejne dlouho jako lidstvo samo a je treba pripustit moznost, ze homosexualita je stav ktery ma co delat s DNA - prinejmensim stejne ne-li vice nez s vychovou a prostredim. Kdybych se osobne nesetkal s homosexualitou u jednoho z clenu me vlastni rodiny, asi bych mel dodnes o tomto tematu hodne povrchni znalosti a smal se vtipum "o teplych".
Osobne jsem take poznal pripady zen se zkusenostmi "babyBlazkove" - je to otresne a bohuzel velmi realne. Ze muzi-otcove jsou nezridka zahnani do bezvychodnych situci svymi psychopatickymi manzelkami, neni rovnez sporu. Celkove je to obrazem civilizace na jejimz cilevedomem rozpadu a prechodu k otroctvi ma eminentni zajem vladnouci vrstva ridici chod sveta za oponou (prosim, neplest si s politiky ktere nam ukazuji v TV a ktere chodime volit...my zde v Australii povinne, pod hrozbou pokuty).

Zdravim,

Out_of_jacket (Kangaroo)

262113

1.2.2012 16:22

Relax

haban 178.?.?.?

Paní přijde k lékaři - modrá, zelená, zbitá.
"Co se Vám stalo?"
"Když se muž vrátí napitý z hospody, pokaždé mně takhle zmlátí. Co mám dělat?"
"Udělejte si heřmánkový čaj a když se vrátí muž z hospody, kloktejte. A po týdnu se ukažte."
Po týdnu přijde paní k lékaři, žádné stopy po pranici.
"Zabralo to, nezmlátil mne."
"Já to věděl! Stačilo držet hubu....."
[cool]

262137

2.2.2012 7:54

RE: Ještě jeden

haban 178.?.?.?

Reakce na 262137

"Je ahoj, jak se máš?"
"Ale, rozvádím se."
"A proč?"
"Kvůli upřímnosti."
"Jak to?"
"No, já mu řekla, kolik jich bylo před ním, a on, kolik jich bylo mě."

262215

2.2.2012 10:30

Fenynistky a kukačky

haban 178.?.?.?

Je zajímavé, že se nikdo nezamýšlí nad problematikou "kukaččích dětí". 25% otců, kteří si nechají otestovat otcovství, zjistí, že vychovávají cizí dítě. Pravdou ale je, že otec, který si to dá otestovat, už asi něco tuší.

Z hlediska ženy je to podvod. A to podvod dost velkého rozsahu, protože to toho nepravého otce stojí i několik milionů.

Osobnost dítěte je daná geneticky a částečně i výchovou. Pokud je dítě vaše, máte šanci, že mu budete alespoň z 50% rozumět. Pokud žije s vámi a jste s ním v (duševním) kontaktu, bude se to blížit 100%. Najděte si články o problémech s adoptovanými dětmi.

Z hlediska práva je to ještě horší. Náš právní systém tak de facto chrání zločince (ženy). A postiženého (podvedené otce) nutí pod hrozbou trestu odnětí svobody celý život platit, včetně vypořádání závěti. Na úkor jeho skutečných potomků, případně jeho nové rodiny.

Proč to tak je, nejspíš koresponduje s promiskuitním chováním našich politiků.

Logický závěr je dost hrozný. Náš právní systém dělá ze všech žen kurvy. A u soudu to posuzují téměř vždy také "ženy".

Pro muže to často z rodičovství dělá de facto "chovatelství". Srovnatelné například s kynologií.

Ať se tedy vážené feministky nezlobí, ale náš právní systém z vás opravdu dělá pouhé feny.

Ty statistiky nevěry, co občas vychází v našem bulváru, jsou dost deformované. Už několik kamarádek mi tvrdilo, "to bylo jen jednou, to se nepočítá". Jenže k tomu "jednou" dochází právě v době ovulace, kdy to žena nejvíc "chce".

Na YouTube je film z dílny Discovery channel o sexuálním chování lidí, kde se tvrdí, že v době ovulace mají ženy podvědomou potřebu vyrážet sami do společnosti a sexuálně provokovat ne vlastního, ale právě ty cizí muže. Zjistilo se to analýzou neverbálního vyzývavého chování z kamer na diskotékách a následným testováním žen.

Je tam zdokumentovaný ještě jeden dost hrozný aspekt. Pomocí "čuchacích" testů zjistili, že otcové a (vlastní) dcery si smrdí a tedy se ani sexuálně nepřitahují. Z hlediska přírody "incest" mezi podvedeným otcem a jeho nevlastní dcerou (kukačkou) tedy není skutečný incest. Ale soudy to vidí jinak.

262249

3.2.2012 10:09

RE: Fenynistky a kukačky

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262249

Pane haban, zkuste se na to kouknout z druhé strany. V ČR existuje tzv. domněnka otcovství. Jde o to, že pokud se ženě narodí dítě a je vdaná, popř. do určité lhůty po rozvodu, automaticky je otcem dítěte (bývalý) manžel. Co jsem se o tomto bavila s lidmi v UK, tak tam to třeba vůbec neznají.
A teď si představte takovouto ženu, jak jde pro rodný list dítěte. Přestože je platná ona "domněnka otcovství", musí na matrice podepsat papíry k RL oba rodiče. Jak to udělat? To už nikdo neřeší. Takže jediné východisko je zfalšovat podpis "otce", protože tak to prostě být musí, neexistuje, aby kolonka pro jméno otce zůstala v takovémto případě nevyplněna. Jinak dítě nedostane RL, nezaregistruje ho lékař, další následky na sebe nenechají dlouho čekat, známe případ Půlnoční Bouře nebo nedávno medializované údajně "vlčí" děti z Prahy.
Ano, lze pak k soudu podat žádost o popření otcovství. Jistě. Ale musíte zaplatit soudní poplatek (!) A to přesto, že takto činíte proto, aby vše bylo v souladu se skutečností, když už zde je ten debilní zákon z roku jedna dvě, který vám tuto možnost už od samého začátku upírá.
Představte si zároveň, že "domnívaný otec" žije jinde, s jinou, má s ní dítě a nic podobného nikdy absolvovat nemusel. Nemusel ženu popírat coby matku, přestože je (byla) jeho zákonitou manželkou. Já vím, matka je vždy jistá. Ale z nadneseného úhlu pohledu se to jeví docela diskriminačně vůči ženě, nemyslíte?
[mrknutí jedním okem]

262484

Příspěvků: 144

31.01. 01:50 p.  kazdej den
31.01. 13:14 L.C.  RE: kazdej den
31.01. 13:30  RE: kazdej den
31.01. 13:30 Nestan  RE: kazdej den
31.01. 15:09 hestroy  RE: kazdej den
31.01. 15:20 Nestan  RE: kazdej den
31.01. 18:36 hestroy  RE: kazdej den
31.01. 02:58 haban  Než se oženíte
31.01. 09:05 ludy  RE: Než se oženíte
31.01. 18:18 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
31.01. 19:26 Tsignotschka  RE: Než se oženíte
31.01. 20:31 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
31.01. 22:57 František  RE: Než se oženíte
01.02. 00:10 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 03:40 František  RE: Než se oženíte
01.02. 08:35 hestroy  RE: Než se oženíte
01.02. 09:26 Tsignotschka  RE: Než se oženíte
01.02. 18:35 Karol  RE: Než se oženíte
02.02. 09:35 haban  RE: Než se oženíte
01.02. 23:49 tora85  RE: Než se oženíte
31.01. 19:36 Oracle  RE: Než se oženíte
31.01. 20:40 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
31.01. 23:38 čochtan  RE: Než se oženíte
01.02. 00:26 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 08:40 hestroy  RE: Než se oženíte
01.02. 11:32 Duanitta  RE: Než se oženíte
01.02. 11:54 hestroy  RE: Než se oženíte
01.02. 15:51 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 16:10 hestroy  RE: Než se oženíte
01.02. 16:22 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 16:39 hestroy  RE: Než se oženíte
01.02. 20:11 Jarmila  RE: Než se oženíte
01.02. 20:51 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 21:57 Jarmila  RE: Než se oženíte
01.02. 23:33 djb  RE: Než se oženíte
02.02. 07:22 Jarmila  RE: Než se oženíte
02.02. 09:29 inženýr Doufal  RE: Než se oženíte
02.02. 12:08 djb  RE: Než se oženíte
03.02. 00:54 baba_Blažková  RE: Než se oženíte
01.02. 22:05 MoUdrostrak  RE: Než se oženíte
01.02. 01:14  RE: Než se oženíte
31.01. 09:00 Dap z lesa  Hmmm
31.01. 14:30 ar_649  RE: Hmmm
31.01. 14:54 Dap z lesa  RE: Hmmm
31.01. 23:26  RE: Hmmm
01.02. 18:30 Dap z lesa  RE: Hmmm
31.01. 15:11 hestroy  RE: Hmmm
31.01. 15:57 Jarmila  RE: Hmmm
31.01. 17:43 hestroy  RE: Hmmm
31.01. 18:44 Jarmila  RE: Hmmm
31.01. 15:40 Jarmila  RE: Hmmm
31.01. 18:19 jansmith1984  RE: Hmmm
31.01. 18:31 hestroy  RE: Hmmm
01.02. 09:36 jansmith1984  RE: Hmmm
01.02. 15:24 hestroy  RE: Hmmm
01.02. 19:08 jansmith1984  RE: Hmmm
01.02. 19:40 hestroy  RE: Hmmm
01.02. 20:31 Jarmila  RE: Hmmm
01.02. 21:26 jansmith1984  RE: Hmmm
31.01. 19:11 Jarmila  RE: Hmmm
31.01. 14:48 Kysučan  RE: Hmmm
31.01. 16:26  RE: Hmmm
31.01. 18:31 Kysučan  RE: Hmmm
31.01. 22:36  RE: Hmmm
01.02. 14:03 ermite  RE: Hmmm
31.01. 16:28  RE: Hmmm
31.01. 17:35 hestroy  RE: Hmmm
31.01. 19:40 udo1  RE: Hmmm
31.01. 23:46 xaverius  RE: Hmmm
01.02. 12:27 Petr Křivý  RE: Hmmm
01.02. 18:46 Toni Cipriani  RE: Hmmm
02.02. 01:27 p.  RE: k obrazu svemu...
05.02. 22:10 udo1  RE: k obrazu svemu...
01.02. 14:13 udo1  RE: Hmmm
01.02. 17:42 lesov  RE: Hmmm
01.02. 17:59 djb  RE: Hmmm
01.02. 18:50 Dap z lesa  RE: Hmmm
31.01. 10:12 mkadlec  Chmm...
31.01. 10:57 ivo33  RE: Chmm...
31.01. 17:48 baba_Blažková  RE: Chmm...
31.01. 18:10 Dap z lesa  RE: Chmm...
31.01. 19:45 Jarmila  RE: Chmm...
31.01. 20:56 baba_Blažková  RE: Chmm...
31.01. 18:07 hestroy  RE: Chmm...
31.01. 18:24 hestroy  RE: Chmm...
31.01. 23:42  RE: Chmm...
31.01. 12:53 Hladovec  RE: Chmm...
31.01. 10:17 jan26  Pravda
31.01. 14:48  RE: Pravda
31.01. 12:47 Osel  Konecne -- az na ten uvod -- rozumny clanok,
31.01. 14:54  mně to přijde
31.01. 18:17 Lin  RE: mně to přijde
01.02. 01:12 čochtan  RE: mně to přijde
01.02. 01:14 čochtan  RE: mně to přijde
02.02. 17:45 Lin  RE: mně to přijde
31.01. 15:05 haban  Kdo vymyslel feminismus?
01.02. 10:56 inženýr Doufal  RE: Kdo vymyslel feminismus?
31.01. 15:24 ram  Hovorí mi z duše:-)
31.01. 17:51 Lin  Tak z toho pána je mi těžko...
31.01. 18:20 čtyřstovka  To je snad jen vtip
31.01. 18:38 Saša  RE: To je snad jen vtip
31.01. 19:02 john bombardon  čirá zhrzenost
31.01. 20:27 Lin  RE: čirá zhrzenost
31.01. 20:36 hestroy  RE: čirá zhrzenost
31.01. 20:48 Lin  RE: čirá zhrzenost
31.01. 19:24 Tsignotschka  pro vsechny diskutujici
31.01. 20:29 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
31.01. 22:47 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
31.01. 23:53 baba_Blažková  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 09:38 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 09:54 Luxor  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 11:16 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
02.02. 16:53 mkadlec  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 09:03 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 10:01 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 10:19  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 10:34 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 11:26 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 14:10 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 14:36 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 15:43 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 16:43 Tsignotschka  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 17:15 hestroy  RE: pro vsechny diskutujici
01.02. 17:53 steve  RE: pro vsechny diskutujici
31.01. 20:07 smutnyklaun  Přemýšlet a nepodléhat vlivu médií a reklamy
01.02. 00:19 john bombardon  K jedné větě Lin.
01.02. 09:17 hestroy  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 10:53 john bombardon  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 15:17 hestroy  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 12:06 Tsignotschka  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 15:11 mia  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 10:34 inženýr Doufal  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 19:04 john bombardon  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 20:00 hestroy  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 21:42 inženýr Doufal  RE: K jedné větě Lin.
02.02. 01:35 p.  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 11:18 Petr Křivý  RE: K jedné větě Lin.
01.02. 07:11  tohle může být krmivo tak do třicítky.
01.02. 09:47  Pro pana Hestroye
01.02. 11:41 Kangaroo  Makow, politika, feminismus a homosexualita
01.02. 16:22 haban  Relax
02.02. 07:54 haban  RE: Ještě jeden
02.02. 10:30 haban  Fenynistky a kukačky
03.02. 10:09 baba_Blažková  RE: Fenynistky a kukačky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 284