Diskuze k článku

V Íránu se hraje o hegemonii dolaru

Příspěvků 19

23.1.2012 10:49

Írán: Základní informace o teritoriu

vj66 62.?.?.?

http://www.businessinfo.cz/cz/sti/iran-zakladni-in...

Obvyklá pracovní doba:

A) státní instituce: 7:00–12:00, 13:00–15:00 (s polední přestávkou na modlitbu a oběd)

B) Zákonem stanovená pracovní doba nesmí za týden přesáhnout 36 hodin, přesáhne-li, je zaměstnavatel ze zákona povinen zajistit zaměstnancům oběd.

261532

23.1.2012 20:55

RE: Írán: Základní informace o teritoriu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261532

Off topic. Zrušeno.

261542

23.1.2012 12:40

Mapka

líný hoch cunik (tečka) krochkroch (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

V mapke máte chybu. USA v súčasnosti na území Pakistanu nemajú vojenskú základňu. Aj z tej čo mali, boli na konci minulého roka vykázané pri zhoršení vzťahov s Pakistanskou vládou v dôsledku leteckého prosincového útoku na pakistanských vojakov. [překvapení]

261535

23.1.2012 21:01

Nejen Irak a Iran.

vodnik007 69.?.?.?

Libyjsky vudce byl odstranen i kdyz se vzdal jaderneho vyzkumu.
Proc? Protoze sahl lichvarum na jejich penize a opovazil se o neco pro celou Afriku. http://www.zlateslitky.eu/clanky-zlate-slitky/je-l...
Venezuelsky Chavez je take na seznamu spatnych vudcu. Ten zase usiluje o jihoamerickou menu.
Nahoda? [zmaten]

261543

23.1.2012 21:39

On to má dolar nahnuté i bez Iránu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Svět nezapomíná, že globální finanční krizi způsobila prolhaná a zlodějská bankovní mafie USA, jejíž aktéři zůstali nepotrestáni a dále "kurví" světový bankovní "průmysl"!
V roce 2008 došlo v USA k popření kapitalismu, kdy byl nastolen zcela nový hospodářský model,před tím neznámý, kdy dluhy jsou veřejné a zisky soukromé!!!! Tato zcela převratná americká ekonomická inovace je natolik revoluční, že jí zatím svět zcela "nevydýchal"! Podlost a úskočnost amerických finančních institucí, zcela jistě žene dolar na hospodářskou periférii, takže přes dolar budou nakonec obchodovat jenom úplní ekonomičtí trotlové a různí američtí řiťolezci, ale světová ekonomika se dolaru zbaví, jako prašiviny, protože hodnota dolaru už snad dnes není ani ten potištěný papír!!! Dolar už dnes musí mít faktickou zápornou hodnotu!To zase bude kvičení v podpalubí, až se činský komunista pořádně nasere, zapráská bičem, bude chtít konečně zaplatit a nejenom stále vyrábět na dluh a pošle dolar přesně tam, kam už dávno patří!!! K Brdičkům!
Kolik jsou dnes USA zadluženy, už také pořádně nikdo neví! Ale myslím, že proklatě hodně! A proklatě hodně je velká číslovka! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

261547

23.1.2012 22:13

zlý Ahmadínežád zdražuje ropu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Po dlouhé době jsem se díval na zprávy a nestačil jsem zírat. V Událostech dělali nechutnou propagandu, jak nám díky zlému Ahmadínežádovi podraží benzín, protože si budeme muset hledat jiné odběratele. Samozřejmě že ještě několikrát během reportáže postrašili, že vyvíjí atomovou bombu. Tohle vážně musíte vidět
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udal...čas 2:40
Jen by mě zajímalo, jestli tyhle lživé zprávy na české košer televizi někdo cíleně vytváří, nebo je to jen svazácká horlivost a ideologická předposranost jejích reportérů.

261550

23.1.2012 22:59

RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu

dub 62.?.?.?

Reakce na 261550

ne, je to jak za soustruhů (též ici systém) -- ty sračky dostávají všechny sračkomety ráno ve svodce, proto jsou i bláboly stejné, jako bývaly za soustruhů všechny noviny[smích]

změnil se jen páníček (naoko), ale systém, praktiky a mediální kurvy zůstaly stejné. jen se jim poněkud silně snížilo IQ a a zvýšil rozsah lobotomie.

takže nic nového[smích] už hašek ve švejkovi prohlásil - já noviny nečtu, noviny lžou. a jako zednář a člen legií věděl, co říká.

261553

24.1.2012 11:00

RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 261553

V případě zpráv nejde o to, že by v nich otevřeně lhali, to si ještě zatím nedovolí, ale o to, jakou formou to podávají. Neřekli přímo, že za to může Irán, ale reportáž byla udělaná takovým způsobem, že z ní neinformovaný prostý člověk může mít dojem, jak EU jedná správně když udělila embargo, a jak je tem Ahmadínežád zlý. A to vyžaduje profi manipulátory při tvorbě zprávy.

261569

24.1.2012 17:13

RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu

dub 62.?.?.?

Reakce na 261569

při tvorbě zcela nepochybně. proto ta centralizace.
ale při papouškování a šíření již mozek netřeba[smích]

261581

23.1.2012 22:34

Chazaři vyprovokují válku

Guru 78.?.?.?

Podle nejnovějších zpráv z Chazarského tisku Bin Yamin Net Yahoo,
nechal vzkázat náčelníkovi spojených štábů gen. Dempseymu, že Chazarská říše v exilu (v ZioMédiích zvaná též jako "Israel"[mrknutí jedním okem]
poskytne včasné varování svému váženému U.S. spojenci pouze 12 hodin před útokem na Írán. Bin Yamin Net Yahoo totiž nedůvěřuje
panu Obumbovi (to je ten pán, který použil 40 různých falešných Social Security Numbers před tím, než jej zvolili).

50 let stará Enterprise tentokráte nebude cílem Chazarského vražedného útoku tak jako kdysi Liberty. Intriky mohou probíhat odlišně:

- Chazaři zaútočí na Íránské jaderné elektrárny
- Radioaktivní prach ze zničených elektráren bude odvát nad Indii
- Írán uzavře Hormuzský průliv
- U.S. zaútočí z letadlových lodí
- Enterprise bude záměrně bez ochrany
- Írán odpálí 50 protilodních raket, 3/4 jich budou zničeny
systémem AEGIS, avšak několik raket zasáhne nechráněnou Enterprise + jeden obětovaný vyřazený torpédoborec
- NeoConi a U.S. Ziofašisté budou mít svůj další "Pearl Harbor"
a budou burcovat Americké hlupáky do války proti Íránu
- Několik desítek tisíc buranů skočí na tento trik a rozjede
se regulérní velká válka

Satanisté a Luciferiáni zoufale potřebují přesně takovou další válku, aby udrželi ceny ropy hodně vysoko, protože veřejnost se dozví, že existuje několik Free Energy technologií, (ode dnes začínají testy pro 3. strany u Defkalion Green Tech).

Talmudisté/ZioNacisté chtějí prostě jenom vraždit, ropa je pro ně druhořadá.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=41817

261552

23.1.2012 23:19

Bude to "zajímavé"...

rem 89.?.?.?

S perskou kartou se hraje o hegemonii dolaru, ale také o další, tu nejdokonalejší hegemonii banksterů. Hraje se o další velkou válku. Šílení „vyvolenci“, vlastníci světa a šíleného kolabujícího finančního systému tlačí přes „svou“ izraelskou vládu a loutkové režimy v USA i EU americkou armádu a NATO do další velké války. Teče jim do bot, ty obrovské finanční podvody, 9/11 a další zvěrstva se začínají provalovat. Jsou schopni obětovat Ameriku, Evropu, Asii, konflikt s Ruskem, Čínou, jsou schopni opět obětovat miliony Židů, obyvatel Izraele.
Už chybí je kousek k tomu, aby si potřebná část z 300 milionů amíků uvědomila, že si jejich vlády od roku 1913 půjčují na úrok od soukromé banksterské instituce (FEDu), vyrábějícího dolar z ničeho, a jehož akcionáři jsou ti samí vlastníci těch největších soukromých bank, kde si půjčují na superúrok podruhé. Je už jenom krátký čas do okamžiku, než potřebné nadkritické skupině lidí na světě dojde, jak to celé „funguje“. Kdo financoval v posledních dvou stoletích všechny války na všech stranách konfliktu, všechny „revoluce“, kdo profituje z obchodu s drogami, které tak „nezištně“ drží v ilegalitě, kdo dosazuje a vraždí presidenty, rozhoduje, kdo kde bude vládnout a kdy padne.
Paradoxem je, že východiskem a řešením by mohlo být „probuzení“ těch správných vojáků právě v US Army a NATO. Právě oni by měli mít schopnost a moc utnout hydře palici a přestat umírat i rozsévat násilí a smrt po světě za cizí zájmy malé skupinky fanatiků.

261554

25.1.2012 12:11

RE: Bude to

Magnus Maximus 88.?.?.?

Reakce na 261554

Ale kdepak ! Chybí pořádný kus na uvědomění. Američan je tupý jako poleno a je zabrán do svých problémů. Nikdo si nic neuvědomí.

261634

25.1.2012 15:56

RE: Bude to

Antiseptik 76.?.?.?

Reakce na 261634

Máte pravdu, dokud bude vládnout přesvědčení mezi američany, že by mohli na tom být jako ti banksteři, jen chtít a snažit se, dokud budou přesvědčeni o vlastní neomylnosti a svobodě, tak se nic nestane. Stačí je jen přes media pumpovat hesly o svobodě a demokracii. Obáma už na tom pracuje s jeho novými řečmi o rovnoprávnosti. Stačí si jen víc půjčit a vše bude zase OK. [chechtot]

261636

24.1.2012 2:03

Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Před 2500 roky vyhlásil perský král Kuroš první deklaraci lidských práv
Jsem král Kuroš Velký.

Nyní, když jsem s pomocí vedení z Ahura vložil na hlavu korunu vladaření království Persie, Babylonu a dalších zemí rozložených do čtyřech světových stran, prohlašuji, že budu respektovat zvyky a tradice všech mých provincií a dohlednu na své podřízené, abych zabránil urážkám. A takto budu činit, pokud budu živ.


Nebudu nutit svou vládu žádné zemi, která by si ji nepřála. Každá se může svobodně rozhodnout, zda mou vládu přijme nebo ne. Odmítne-li, slibuji, že dokud budu králem, nepovedu proti ní válku.

Nebudu tolerovat žádný útisk jednoho člověka vůči druhému. Nedovolím nikomu násilím zabrat majetek či pozemky druhého.

Zabráním tomu, aby se nestalo, že by někdo nedostal za svou práci zaplaceno.

Dnešním dnem je každý je svobodný ve svém vyznání a může vyznávat kterékoliv božstvo.

Nikdo nesmí být penalizován či trestán za viny, kterých se dopustili jeho příbuzní.
Vložený obrázek
The First Charter Of Human Rights Written By The Iranian / Persian Emperor, Kourosh The Great, 2,500 Years Ago
I Am Kourosh The Great King… Now That I Put The Crown Of The Kingdom Of Persia.., Babylon.., And The Nations Of The Four Directions On The Head With The Help Of Ahura.., I Announce That I Will Respect The Traditions.., Customs And Religions Of The Nations Of My Empire And Never Let Any Of My Governors And Subordinates Look Down On Or Insult Them While I Am Alive… I Will Impose My Monarchy On No Nation… Each Is Free To Accept It, And If Any One Of Them Rejects It.., I Never Resolve On War To Reign..

While I Am The King… I Will Never Let Anyone Oppress Others… I Will Never Let Anyone Take Possession Of Movable And Landed Properties Of The Others By Force Or Without Compensation… While I Am Alive.., I Will Prevent Unpaid.., Forced Labor… Today.., I Announce That Everyone Is Free To Choose A Religion… No One Could Be Penalized For His Or Her Relatives’ Faults…

Kourosh The Great

261557

24.1.2012 7:09

RE: Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 261557

>Před 2500 roky vyhlásil perský král Kuroš první deklaraci
>lidských práv

>Jsem král Kuroš Velký.
>
>Nyní, když jsem s pomocí vedení z Ahura vložil na hlavu
>korunu vladaření království Persie, Babylonu a dalších
>zemí rozložených do čtyřech světových stran, prohlašuji,
>že budu respektovat zvyky a tradice všech mých provincií a
>dohlednu na své podřízené, abych zabránil urážkám. A
>takto budu činit, pokud budu živ.Prosim te Nohejle, co to tady pises za nesmysli???

Zadny Kuroš Velký nikdy neexistoval, ale byl to Kýros II. Veliký (v perstine znelo Kúrúš)
A ta vecicka se jmenuje Kýrův válec!!

O zadnem Ahura (Mazda) se tam nepise a ani nemuze, pouze o Akkadskem bohu Mardukovi!!

Ten text co tady pises je vymysl sireny po internetu. Nic takoveho se na tom valci nepise:

"A false translation of the text – affirming, among other things, the abolition of slavery and the right to self-determination, a minimum wage and asylum – has been promoted on the Internet and elsewhere. As well as making claims that are not found on the real cylinder, it has been edited, referring to the Zoroastrian divinity Ahura Mazda rather than the Mesopotamian god Marduk.

The false translation has been widely circulated; alluding to its claim that Cyrus supposedly has stated that "Every country shall decide for itself whether or not it wants my leadership." Iranian Nobel Peace Prize winner Shirin Ebadi in her acceptance speech described Cyrus as "the very emperor who proclaimed at the pinnacle of power 2,500 years ago that ... he would not reign over the people if they did not wish it". Similarly, United States President George W. Bush referred in a 2006 speech to Cyrus declaring that his people had "the right to worship God in freedom" – a statement made nowhere in the text of the cylinder."


http://en.wikipedia.org/wiki/Cyrus_Cylinder

261562

25.1.2012 2:44

RE: Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 261562

Cyrus Charter of Human Rights - First Charter of Right of Nations ...
... Cyrus Charter of Human Rights - Cyrus the Great ... First Persian Empire: Cyrus The Great Cyrus (580-529 BC) was the first Achaemenid Emperor. ... of Kourosh (Cyrus), great king ...www.farsinet.com/cyrus - Cached
Persian Kings in the Bible - Iran in the Bible - Cyrus Charter of Human ...
Cyrus Charter of Human Rights; Cyrus the Great (580-529 BC) (known as Kourosh in Persian; Kouros in Greek; Kores in Hebrew) was the first Achaemenian Emperor and founder of ...www.farsinet.com/iranbibl/kings.html - Cached
The Guardians of Democracy
The First Charter of Human Rights, By The Persian Emperor Kourosh The Great Over 2700 Years Ago "Power Corrupts, Absolute Power Corrupts Absolutely"www.venusproject.net/ecs/guardians_democracy.html - Cached
Human Rights & Democracy by Persian King Cyrus (Kourosh) - YouTube
... declaration issued by the emperor ... Cyrus cylinder is the world's first known charter of human rights. ... 5:00 Add to Cyrus the Great ( Kourosh in Persian, Kouros ...
www.youtube.com/watch?v=FPz5aq_1e0s
------------------------------------------
Tak, jak se jemnoval ,Cyrus,Kourosh,nebo podle Vas Kyros II , a napsal a nebo nenapsal DEKLARACI LIDSKYCH PRAV,zprav je opravdu dost,aby ctenari Zvedavce sami posoudili.


Cyrus Cylinder
... the Persian Empire, consisting of the first declaration of human rights issued by the emperor Cyrus the Great ... The charter of Cyrus the Great ... of Kourosh (Cyrus), great ...www.niasnet.org/iran-history/artifacts-historical-places-of-iran/... - Cached
History of Iran: Cyrus The Great
Cyrus The Great Cyrus II, Kourosh in Persian, Kouros in Greek ... Cyrus (580-529 BC) was the first Achaemenid Emperor. ... He also declared the first Charter of Human Rights known ...www.iranchamber.com/history/cyrus/cyrus.php - Cached
[PDF]
Good Thoughts - Good Words - Good Deeds
Adobe PDF
... 580-529 BC) , the first Emperor of ... Complete Text of First Charter of Human Rights Issued by Cyrus the Great In ... At my deeds the great lord, rejoiced and to me, Kourosh ...persia.edublogs.org/...first-charter-of-human-rights...the-great.pdf

261610

25.1.2012 12:37

Írán v této politice pokračuje už léta

Milan Horn 89.?.?.?

Írán se od doby návratu Chomejního (pád dynastie Pahlaví) vrátil k náboženskému režimu, kdy se mollové dostali k moci a de facto zlikvidovali státní aprát, soudy, školy (a samozřejmě SAVAK apod.).
Ahmadinežád je exponentem teokratického režimu, který primární zlo vidí ve "Velkém Satanáši", v USA. Co je pro ně tedy příjemnější, než zavedením zlata oslabit dolar?
Ok, řekenete si třeba, Amíkům to patří. Jsou roztahovační, arogantní, vyváží demokracii chca-nechca ... bla bla bla. Ale pozor, toto se dotkne nekryté měny jako takové a doplatíme na to všichni.
Honzo Dvořáku, díky za kvalitní info. Všem doporučuju Vaše stránky, hodně mi to otevřelo oči, co se finančního systému a jeho hliněných nohou týká! Všem, které to zajímá, čtěte newsy na
http://www.silverum.cz a přemýšlejte, kam systém už kráčí...

261635

25.1.2012 21:26

RE: Írán v této politice pokračuje už léta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 261635

Nevidím žádný důvod,proč by nemohl suverénní stát jako je Indie platit jakékoliv zboží ,čímkoliv,třeba i zlatem.Zlato je zboží jako cokoliv jiného, jenom má pohyblivou cenu na světovém trhu, jako kterýkoliv jiný kov.Zrovna tak je dnes určována cena třeba mědi a jiných kovů a surovin.
Problém tedy není primárně ve zlatě , ale v hodnotě dolaru.
Dolar byl přijímán jako světová měna, velká a silná měna, která přirozeně zaujala roli světově obecně přijímané valuty. Platba v dolarech byla prostě zcela normální pro jakýkoliv světový obchodní případ.
Bohužel USA posledních cca 20 let provozují hospodářskou politiku žití na dluh a hodnotu,světovou stabilitu a důvěru v dolar poslaly abych tak řekl zcela lidově do hajzlu.
Amerika má dnes prakticky za normálních okolností nesplatitelný astronomický dluh,který dále narůstá a hospodářství, které spíše jeví známky další hluboké a vleklé recese z vysokou nezaměstnaností a dalšími sociálními a politickými problémy.
Irán jistě nebude rájem na zemi, ale nikomu neubližuje, oproti Americe, která už jenom vyhrožuje a přitom se hospodářsky stala
prašivou zemí, finančně infekční, od které je nejlépe držet se co nejdále,protože při pádu dolaru smete i ostatní země, které jsou na dolaru příliš závislé.
USA a EU chtějí zavést sankce proti Iránu na kterých především prodělají "jižní" státy EU, které z Iránu odebírali až dosud hodně ropy, /Řecko, Itálie,Španělsko /a deficit EU, který je hrozivý, se ještě prohloubí a pošle ekonomiku EU ke dnu.
Také proto musíme půjčit do společné pokladny EU dalších 38 miliard korun, aby mohlo být uplatňováno proti Iránu nesmyslné embargo.Iránu se nic nestane, prodá ropu, jak je vidět jinam a USA a EU se bude smát! Prostě světový Kocourkov na pokračování! Jenom připomínám, jak nám EU zakázala dodat vzduchotechniku za cca 4 miliardy korun na stavbu jaderné elektrárny v Iránu, takže ji nakonec dodaly ruské firmy a my jsme jako správní poslušní pitomci utřeli hubu! To je poslední dobou ta EU pro nás nějaká drahá! Kdyby alespoň měli podobné kroky nějaký smysl, ale za "jehudu" a "lžikapitalismus" budeme bojovat do posledního dechu!To je jedno, jak dostaneme přes držku, jenom když se pereme! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

261648

25.1.2012 22:08

RE: Írán v této politice pokračuje už léta

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 261635

Jasne, fanaticti mohamedani vidi zlo ve velkem satanasi proste proto, protoze vsichni tihle fanatici od prirody nenavidi demokraticke USA. Svrzeni Mossadeqa pro krvavej petrodolar, podpora Husseina ve valce, ve ktere zemrel milion Irancu, sestreleni civilniho letadla a mnoho dalsiho, vcetene aktualnich sankci a atentatu, to jsou jen drobne detaily...
Mozna sem vas spatne pochopil, ale takhle me to vyznelo. Kdo zna alespon castecne historii regionu, ten se nesnizi k vyrazu "Velky Satanas". Iranci nepotrebuji byt masirovani islamskou propagandou aby nenavideli USA, staci jim znat vlastni historii.

261652

Příspěvků: 19

23.01. 10:49 vj66  Írán: Základní informace o teritoriu
23.01. 20:55 MoUdrostrak  RE: Írán: Základní informace o teritoriu
23.01. 12:40 líný hoch  Mapka
23.01. 21:01 vodnik007  Nejen Irak a Iran.
23.01. 21:39  On to má dolar nahnuté i bez Iránu
23.01. 22:13  zlý Ahmadínežád zdražuje ropu
23.01. 22:59 dub  RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu
24.01. 11:00  RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu
24.01. 17:13 dub  RE: zlý Ahmadínežád zdražuje ropu
23.01. 22:34 Guru  Chazaři vyprovokují válku
23.01. 23:19 rem  Bude to "zajímavé"...
25.01. 12:11 Magnus Maximus  RE: Bude to
25.01. 15:56 Antiseptik  RE: Bude to
24.01. 02:03 Robert Nohejl  Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?
24.01. 07:09  RE: Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?
25.01. 02:44 Robert Nohejl  RE: Jakou kulturu,jakou givilisaci chteji zide znicit pres vasalskou Ameriku?
25.01. 12:37 Milan Horn  Írán v této politice pokračuje už léta
25.01. 21:26  RE: Írán v této politice pokračuje už léta
25.01. 22:08 Pavel -Čert- Němec  RE: Írán v této politice pokračuje už léta

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 622