Diskuze k článku

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

Příspěvků 85

13.1.2012 8:16

RE: Jen info

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 260896

Spousta věcí, které jsou dnes u nás lékaři diagnostikovány coby rakovina jsou ve skutečnosti parazitózy. (Pseudocysty škrkavek, měchovců, hlístic atd.) Promořenost populace je mnohonásobně vyšší, než je lékařská obec ochotna připustit, neboť se špatně identifikuje.
Úspěšnost různých alternativních metod léčby např. tzv. "vyhladovění" rakoviny či "devitalizace" to jen potvrzují.
Stejně tak "metastázování" při porušení cyst operačním zákrokem.

260899

13.1.2012 9:32

RE: Jen info

valda 212.?.?.?

Reakce na 260899

Podle vaseho zaveru lekarska obec umyslne nechava infikovane pacienty bez lecby parazitoz ale snazi se je lecit na rakovinu??A smysl?Souhlasim ze promorenost je vyssi nez jsou lide ochotni pripustit,jsem lekar.Promorenost hlouposti je jeste vetsi...I zahlavek clanku je tak blby az se tomu divim, ze nas erudovany moderator si toho nevsiml.Je to ostuda,jako asi vetsina clanku autoru ktere se jinak prosadit nemuzou... Neni nad Zvedavce.

260901

13.1.2012 10:33

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 260901

>zahlavek clanku je tak blby az se tomu divim, ze nas erudovany
>moderator si toho nevsiml.Je to ostuda,jako asi vetsina clanku
>autoru ktere se jinak prosadit nemuzou... Neni nad Zvedavce.
Pane, nehodlam s vami polemizovatt o tom, s cím s predchazejici pani nesouhlasite. Te oblasti nerozumim.
K reakci me vsak privedl zaver vaseho vstupu. Stavite se vylozene proti temto strankam ironickou poznamkou "Neni nad Zvedavce". Budiz, je to vas nazor a mate na nej pravo. Abych si udelal hloubejsi nahled na vas, klikl jsem na cisilko 212 a preletel vsechny vase prispevky. Jsou vesmes negativne zamerene proti tomu, co kdy tu bylo uvedeno. Na vasem konte je k teto chvili 205 prispevku a prvni je ze dne 14.10.2009. To znamena, ze 27 mesicu se sem chodite vedome nasirat a behem tech 820 dni jste se musel kazdy ctvrty den zaporne ozvat prispevkem. Vy, lekar! Nemohu pochopit, proc to delate, a ze jste tu neustalou horkost prezil.

260906

13.1.2012 12:27

RE: Jen info

valda 212.?.?.?

Reakce na 260906

Jsem placeny CIA,Mossadem,jak jinak.Prave proto ze ctu Zvedavec dlouho a zpetne zjistuju ze ve vetsine pripadu prave uverejnovane clanky jsou negativisticky naladeny,argumenty po case ukazuji se jako nepodlozene az lzive.Co si pak muzu myslet? Moderator se stezuje na nizky zisk,na sikanou pritom klidne cestuje po svete a za vzor bere staty ve kterych nikdy nebyk,treba Rusk.V Tajsku a L.Americe se opaluje lepe[smích])Tqaky jste si zjistil drahu p.Stwory?

260916

13.1.2012 16:26

RE: Jen info

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 260916

Něco si o tom nagooglujte. Zejména, máte-li doma pejska. (Viz wiki.)
Internet je plný případů, kdy lékaři chybně diagnostikovali nádor, přičemž šlo o cysty způsobené zapouzdřenými larvami mnou v příspěvku výše uvedených parazitů. Či spoustou jiných. Ale pokud si to začnete googlovat, nejezte při tom.
Hezký den.

260929

13.1.2012 18:20

RE: Jen info

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 260929

to také může být dáno tím, že pacient ne vždy porozumí tomu, co lékař řekne. Tumor/nádor totiž zdaleka ne vždy je zhoubným bujením, ale tento výraz označuje ze striktné lékařského hlediska, jakékoliv zduření tkáně, ať už je příčina jakákoliv (nehledě na to, že hodně často slyšíte zjednodušení tumor=rakovina=jistá smrt).
Taktéž přeji hezký den!

260936

13.1.2012 21:31

RE: Jen info

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 260936

Na našem území není moc helmintologů, spočítal byste je na prstech jedné ruky. Věci, které zde píšu, čerpám z toho, co o této problematice napsali právě helmintologové. Včetně původních diagnóz jejich pacientů.
(Zajímám se, protože mám doma psa a malé dítě.)

260959

13.1.2012 19:15

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 260929

Ano.?Toxokarosa je znama vec.A co to ma dokazovat,pravdivost clanku??Odlisne klinicke priznaky,krevni vysledky,histologie,vetsinou i lokalizace a hlavne lecba.Nevidim souvislost s clankem.

260950

13.1.2012 21:23

RE: Jen info

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 260950

Konkrétně v případě toxokarózy klasická léčba zabíjí pouze dospělce. Larev v cystách se toto nedotkne. A pokud v těle v určitou chvíli nejsou žádní dospělci, je prakticky nezjistitelná. Riskantním zákrokem je vyoperování pseudocyst, ale hrozí expanze larev krevním a lymfatickým systémem do zbytku těla.
Zejména ilustrativní je to právě u psů, resp. fen.
Každý (skutečně každý) pes má v sobě takovéto pseudocysty. Proto jsou štěňata nakažená už z nitroděložního života a musí se odčervovat. Hormonální změny u fen během březosti totiž aktivují "spící" larvy v pseudocystách a ty se pak dostávají do těl ještě nenarozených štěňat, kde některé dospějí a jiné se zapouzdří do pseudocyst.
A nikdy se nikomu nepodařilo toto vymýtit. Právě proto, že operativní odstraňování pseudocyst je vysoce rizikové a zpravidla neefektivní - je jistější nechat larvy spát, než je operačním zákrokem aktivovat, kdy pak mohou napáchat v jiných orgánech větší škody.
Pokud se toxokaróza objeví u člověka, což bývá vzácné (objevení tohoto, nikoli výskyt), je to zpravidla proto, že larvy napadnou oko, kdy takto postižený člověk je vidí. Díky konzistenci lidského oka, jsou takovéto larvy i objektivně zjistitelné lékařem. V takovémto případě se většinou přistupuje k odstranění celé oční bulvy. Napadnou-li však larvy škrkavek jiný orgán, jsou nezjistitelné, dokud nevytvoří pseudocystu. I pak je však většinou diagnostikován tumor.

U nás se toxokaróza zjišťuje výhradně testy ze stolice. A probíhá-li výhradně larvální stadium (bez dospělců a vajíček), nelze zjistit.

Histologie na toxokary nebývá obvyklá. Po operačním zákroku "vyjmutí tumoru" se v drtivé většině případů dělá pouze test na zhoubnost či nezhoubnost. Zjištění toxokar vyžaduje specifický test, jež není součástí standardní histologie.

Klinické příznaky i lokalizace tumorů či toxokar jsou obdobné.

Ale přečtěte si ještě něco o měchožilech a měchovcích, ti jsou taky výživní.
Já jsem tím chtěla říci pouze, že pokud někdo někomu chce způsobit "rakovinu" jde to i tímto způsobem. A pokud někomu rakovinu diagnostikují a pak náhle diagnóza neplatí, jde zpravidla o toto.

Omlouvám se za dlouhý traktát, ale je prostě úměrný délce vedení nepodepsaného jedince nade mnou.

260958

14.1.2012 19:43

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 260916

>Jsem placeny CIA,Mossadem,jak jinak (...?)
To si nemyslim, ani netvrdim, a jsem rad, ze se tady vyskytuje opozice.
V predchazejicim prispevku jsem popsal svoje zamysleni nad vami, proc sem chodite.
Jen jsem usoudil, ze sem chodite nasirat se. Jak vidim, mel jsem pravdu, potvrzujete to temito slovy:
>ctu Zvedavec dlouho a zpetne zjistuju ze ve vetsine pripadu prave uverejnovane clanky jsou negativisticky naladeny,argumenty po case ukazuji se jako nepodlozene az lzive.
Potom se vyjadrujete o panu Stworovi:
>na sikanou pritom klidne cestuje po svete a za vzor bere staty ve kterych nikdy nebyk,treba Rusk.V Tajsku a L.Americe se opaluje lepe[smích])
To bych netvrdil, pokud to nevite presne.
>Tqaky jste si zjistil drahu p.Stwory?
Nebylo zapotrebi, protoze tu bylo nekolikrat zverejneno, ze je zidovskym spionem, atd.
Proto se vas znovu ptam: Proc to delate?

261002

13.1.2012 14:21

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 260901

Lékař?
No, tak to jste s největší pravděpodobností hlavně skrytý dealer farmakologických firem...
Co víte Z VLASTNÍ PRAXE o alternativních metodách UZDRAVOVÁNÍ, NÉ "LÉČENÍ"? Ještě jednou UZDRAVOVÁNÍ, OČIŠTĚNÍ A UVÁDĚNÍ CELÉHO ORGANISMU DO HARMONICKÉHO STAVU! Nikoliv tady povolíme "šroubek" a támhle utáhneme "matku" a pak, když se to celé sype - léčba se nezdařila, anebo, to víte, paninko, to je věkem, to tůdleto a támhleto...
Promořenost nadutostí, namyšleností a fatální nedostatek pokory k základním uzdravujícím silám přírody v oficiální lékařské obci je naprosto ohromující, šokující, zlá a ubližující. ČEST VŠEM A SLÁVA VŠEM ODLIŠNÝM OD HLAVNÍHO PROUDU!
Další výjimkou jsou zubaři a chirurgové (se svými týmy) v případě úrazů a vyjímečných krizových situacích a tedy nezbytných zákroků. Ovšem pooperační "léčba" opět značně pajdá na obě nohy.

260924

14.1.2012 22:14

RE: Jen info

leraks 79.?.?.?

Reakce na 260901

Docela mám hrůzu z možností,kterými disponuje současná civilizace.Takže: položím dvě otázky,ze kterých jedna je mimo téma.Ta zní:je možno nastavit počítače,které sčítají volební hlasy tak,aby byl konečný výsledek změněný podle potřeby někoho?
A ta druhá už je k tématu:když je možno naočkovat,přenést,vyvolat rakovinu u laboratorních zvířat,třeba savců,je lidský rod imunní proti takovému způsobu přenosu rakoviny?

261020

14.1.2012 22:46

RE: Jen info

Antiseptik 76.?.?.?

Reakce na 261020

Otázka 1: lze, dokonce tak nastavit aby vyšlo specifické číslo. [smích]
Otázka 2: lze, nevidím důvod proč by se fyziologie lidí chovala jinak než zvířat.
Nová otázka zní: Jak velká hrůza Vás jimá? [chechtot]

261025

14.1.2012 22:42

RE: Jen info

pje 193.?.?.?

Reakce na 260901

Schopnost lékářů zjistit příčinu zdravotního problému ani pomocí velmi nákladné diagnostické technologie překvapivě nepřináší očekávaný posun v rychlosti a přesnosti diagnóz. Lákaři se až příliš často se uchylují k necílené (přesněji bezcílné) alopatické medikaci, aniž by šlo o léčbu. Farmacie a medicínská technologie je především byznys a ten nepotřebuje zdravou populaci. Takže se milý valdo račte dovzdělat a pak snad z pozice lékaře (jste-li jím) konat v duchu jisté přísahy, která vám jistě v ordinaci (máte-li ji) na stěně nevysí... A o editora se nemáte žádné právo otírat, nesaháte mu, dle svých příspěvků, po kotníky.

261023

14.1.2012 23:45

RE: Jen info

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261023

On je valda doktor? Nějak mi ušlo, že by se někde tímto kasal... To by si nedovolil... Tady ne.
[cool]

261035

14.1.2012 18:15

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 260899

http://leva-net.webnode.cz/products/novorocni-zdra...

260994

13.1.2012 8:17

RE: Jen info

Saša 24.?.?.?

Reakce na 260896

Dobrá zpráva na iDěs zní podivně, přece prezidentka Fernándézová nepustí do světa, že má rakovinu, když ji nemá, lékaři napřed udělají biopsii atp. Ovšem pokud chce zůstat v úřadě tak bude tvrdit, že je zdravá. Samozřejmě infikování rakovinou podává samotný Hugo Chavez jako spekulaci. Administrativa Spojených Států zcela veřejně vraždí bez soudu své odpůrce (s označením teroristů) a to i vlastní občany, nebylo by se tedy čemu divit. Perverzně to považují za zákonné.

260900

13.1.2012 10:27

RE: Jen info

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 260900

děsný článek... už je mi z pokrytectví celého zvědavce na zvracení...

260905

13.1.2012 10:44

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 260905

>děsný článek... už je mi z pokrytectví celého zvědavce na
>zvracení...
Souhlasim, je to desny clanek. Precetl jsem si jej i v originalu. Ano, je na prvni pohled zrejme, ze vysel z ruske dilny. Prurusky propagacni. Nemyslim si vsak, ze by byl Zvedavcem spatne prelozeny. Proto nerozumim vasi poznamce: "už je mi z pokrytectví celého zvědavce na zvracení...". Zvedavec si prece predsevzal predkladat ctenarum texty, ktere nevychazeji v ceskych a slovenskych oficialnich mediich. Nemyslim si, ze editor Zvedavce se vsim, co zde zverejni, souhlasi. Tak proc ten takto formulovany odsudek?

260907

13.1.2012 11:19

RE: Jen info

Mikelo 88.?.?.?

Reakce na 260907

Někoho s pseudonymem Pentagram666 přece nebudeme brát vážně. S vysokou pravděpodobností jde o pubertálního rejpala, nebo má sám těžké psychické problémy.

260911

13.1.2012 12:33

RE: Jen info

valda 212.?.?.?

Reakce na 260907

Ale souhlasi.Souhlasi se vsim co je protiamericke,protizidovske.Jen pak zaluje na bebinko kdyz ma zaplatit soudni vydaje.Podle me za hnusarny co tady zverejnuje az smesne male.

260917

13.1.2012 16:40

RE: Jen info

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 260917

Dneska máš službu ty? Vanguard, Koubek a Vojta mají asi dovču, že? [chechtot]

260930

13.1.2012 18:24

RE: Jen info

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 260930

A něco k tématu nemáte, nebo tady působíte pouze jako internetový kontrolor přítomnosti?

260937

14.1.2012 22:47

RE: Jen info

pje 193.?.?.?

Reakce na 260917

Právě jste prokázal, že jste lhář, nikoli lékař, jak jste se výše deklaroval. Vaše vyjadřování o vás vypovídá mnohem lépe než pojmy, jež falešně užíváte. Asi vám to váš intelekt a kulturní úrověň jinak nedovoluje... Když něco nechápete, tak z toho neviňte jiné, bene?

261026

15.1.2012 5:44

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 260917

>Ale souhlasi.Souhlasi se vsim co je
>protiamericke,protizidovske.
No, i kdyby to byla pravda, co je na tom nedemokratickeho??? Ty bariery jsou postaveny diktatorsky. Snazi se o nedotknutelnost imperialisticky vladnoucich kruhu, v prvnim pripade oficialnich a v druhem zakulisnich.

261056

13.1.2012 10:53

RE: Jen info

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 260905

Proč děsný článek? Jde pouze o tézi, která je docela možná.Nebo snad je již zákázáno myslet a vyslovovat názory!
CIA a nejenom ona, abychom byli korektní, takže i další tajné služby celého světa používají vraždy jako svoji "práci", nebo si na takové služby najímají některé "spřátelené" privátní, či zločinecké skupiny! Třeba v Iráku, ale i po celém světě.
Bohužel CIA, Mossad jsou hodně na špici v tomto úsilí!
Pokud si vzpomínám, tak poslední "vraždička" od Mossadu byla provedena na Ukrajině ve vlaku, kdy šel "kukat" jeden nepohodlný objekt, který se vyvoleným nelíbil. A to jsme se kupodivu dozvěděli a kolik je takových "odstranění" nepohodlných osob,které se té které státní mašinérii nelíbí! A týká se všech států, jenom aby bylo jasno. Francie / vraždy aktivistů Greenpeace/,Británie,Rusko,Čína, jenom jde o míru.Kdysi byly na špici státního "vraždění" tajných služeb státy východního bloku, SSSR a další, teď po nich štafetu převzaly "demokratické" státy,především USA a Izrael, které mučí a vraždí své odpůrce, jak na běžícím pásu!Dokonce USA má tajné mučírny i různě po světě.
V tomto kontextu je velmi pravděpodobné, že má článek více pravdy,než je tam vůbec popsáno! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

260910

14.1.2012 22:44

RE: Jen info

pje 193.?.?.?

Reakce na 260905

Hlavně že znáte pravou příčinu své nevolnosti...

261024

13.1.2012 10:51

Lepšia správa je: Ruská loď so zbraňami dorazila do Sýrie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Ruská loď so zbraňami dorazila do Sýrie.

Cyperské úrady plavidlo v stredu prepustili, keď dostali klamlivý prísľub o zmene cieľa jeho cesty.

www.sme.sk
tvnoviny.sk
[chechtot]

260909

14.1.2012 20:09

RE: Lepšia správa je: Ruská loď so zbraňami dorazila do Sýrie.

Dušan 178.?.?.?

Reakce na 260909

Tuje niečo na toto tema.

http://udalosti.noviny.sk/politika/08-12-2011/cudne-ksefty-zo-slovenska-zahadne-zmizli-tazke-zbrane.html

Predaj samohibných diel a 7000 útočných pušiek vz.58 za smiešne peniaze do "Bulharska".

[chechtot]

261005

13.1.2012 11:20

ZÁSADY DISKUSE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Často vidím, že plodnou diskusi rozvíjející se k zajímavým závěrům se podařilo svést mimo téma do desítek metrů osobních invektiv nebo vedlejších či nesouvisejících podtémat, a vyčerpat tak její potenciál, diskutérům typu Vojta49, Valda 212, Pentagram 666, ...

Proto navrhuji všem poctivým diskutérům, aby na osobní invektivy ani úmyslné nepochopení podstaty či hlavního tématu nereagovali, povznesli se nad ně jako nad štěkání psa či bučení krávy a nerozvíjeli tak řetězec neplodného tlachání, které dusí plodnou diskusi. Prosím, prokažte svou sílu nereagováním na urážky, provokace a výzvy k rozvíjení podřadných témat.

Navíc tak zbavíte NWO jedné z jeho zbraní a tyto nešťastníky donutíte najít si jinou, společensky prospěšnou práci, ve které budou nuceni tvořit hodnoty k radosti nás všech.

260912

13.1.2012 19:10

RE: ZÁSADY DISKUSE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 260912

Hlavne se naucte po sobe vynaset nocniky moudrych ho...n,jinak uz jen vy si budete myslet, ze svet voni stejne jako vas smrad. Pravda je bolestiva,smirte se s tim.

260947

14.1.2012 1:55

RE: ZÁSADY DISKUSE

steve 166.?.?.?

Reakce na 260947

.. NAA BEELEHRAAD !! - [chechtot]

260965

17.1.2012 10:30

RE: ZÁSADY DISKUSE

Valda je hovádko 46.?.?.?

Reakce na 260947

Vážený Valdo, vy směšný sionacisto. Číst ty kyblíky průjmu, které zde prezentujete, je jen o málo snadnější, nežli čísti bláboly jistého Ben Hura, vašeho dobrého kamaráda z Lehožumpy, alias Nezvědavce. Nechápu, proč nechodíte tam, mezi stejné hlupáky, jako jste vy sám? Pán, na kterého jste reagoval, má naprostou pravdu. S odpadem, jako jste vy, totiž nemá cenu diskutovat, to už člověk může rovnou diskutovat s prasetem. A s ním si ještě dobře pokecá, na rozdíl od vás. A doufám, že tu rakovinu nakonec dostanete, když ji přejete jiným. Zasloužil byste si ji minimálně za tu nenávist, kterou v soubě nosíte. Shalom!

261214

13.1.2012 12:58

Obecně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Obecně řečeno léčení rakoviny je obrovský byznys. Kolik stojí celá kůra chemoterapie? Nevím, 200 000,- Kč? Dále ozařování. Mimochodem znám případ diagnózy rakoviny ve 4. stádiu s metastázami v celém břiše a s tím, že pacient do půl roku umře a pacient je po roce zdravý jako rybička a žádnou rakovinu nemá. Zřejmě udělali doktoři chybu. Také je podezřelé kolik se najednou vyrojilo rakoviny. Sice všechno se chemizuje, všechno svěže voní, což si myslím má také negativní vliv, ale i tak.

Další obrovský byznys jsou vývody střeva na boku pacienta tzv. stomie. Jen náhradní pytlíky na sekrety a podložky stojí zdravotní pojišťovnu přibližně
14 000,- Kč měsíčně [oči v sloup] Začínají se zakládat kluby stomiků, vydává se stomický časopis a v mnoha ordinacích jsou plakáty se zobrazením stomií.
Proto pozor, až půjdete na operaci, abyste se neprobudili se stomií! Je to něco stašného!
[bliji]

260918

13.1.2012 18:04

RE: Obecně

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 260918

Obecně řečeno, mýlíte se. Lékař je člověk a ne diagnostický stroj, může se mýlit, stejně tak každý případ "rakoviny" je různý případ od případu.
Ale hlavně není pravda v tom, že by počet případů rakoviny v posledních letech nějak dramaticky zvyšoval (ze 400 na 100000 obyvatel v roce 1975 na 450/100000 v roce 2008 v USA), stačí se podívat na statistiky. Další věcí je, že většinou rakovina přímo souvisí s věkem a čím více stárne populace, tím více případů zhoubného bujení bude diagnostikováno a léčeno. Dalším důležitým aspektem je úmrtnost na rakovinu a ta se v posledních letech snižovala (z 200 na 175 v letech 1975 až 2008 na 100000 obyvatel), také díky onomu obrovskému byznysu a lepší diagnostice.
Odkaz na statistiku

260935

14.1.2012 23:03

RE: Obecně

pje 193.?.?.?

Reakce na 260935

Pane Koubku, proč lékaři nejsou schopni zjistit nepovrchový zánět pouze vlastními smysly, jak to s vysokou úspěšností činili schopní lékaři za první republiky? Vaše teze o souvislosti výskytu rakoviny s věkem je statictická, nikoli však medicínsky podložená korelace. Statistika se neptá po příčinách, sleduje pouze těsnost závislostí kvantifikovaných (třebaže tu a tam nekvantifikovatelných, neb metodologicky stukturovanějších) jevů. Medicína se ptá po příčinách poruch homeostáze. Stárnutí je spojeno s sníženou fyzickou aktivitou, sníženým příjmem kyslíku a současně s růstem stresové expozice. Nevhodnými stravovacími zvyky pak vzniká imunodeficience. Zdravý organismus s neporušenou imunitou se vypořádá i se zhoubným bujením jakéhokoli původu. nesmí však být oslabován z vůle pacienta ani v důsledku preferencí byznysu. Myslím, že si to dokážete přebrat...

261029

15.1.2012 11:00

RE: Obecně

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261029

Pane pje, o jak vysoké úspěšnosti diagnostikování se tady hovoří? Máte pro toto tvrzení nějaké důkazy nebo se jedná pouze o vaše doměnky na základě "jedna paní povídala". Diagnostické metody se změnily, od některých se upustilo, některé zase vznikly. Ale medicína se vždy snaží o to, aby použité metody diagnostiky a léčení byly ty nejlepší, co jsou momentálně k dispozici, tedy momentálně nejvyššímu vědeckému poznání (pojem lege artis jste určitě slyšel).
Statistika (pokud se dělá poctivě) nelže, je to nástroj, který dovede do souvislostí dávat určité jevy. Ale to, že s věkem rostem množství případů rakoviny není jen statistická náhoda - se stárnutím klesá schopnost organismu vypořádat se s mutacemi v DNA, roste oxidační stres buněk, stejně tak dochází ke kumulaci mutací, které vznikaly celý život. No a s kumulací vzniká pravděpodobnost, že k takové mutaci dojde v místě, která je důležité pro zhoubné bujení.
Vaše tvrzení, že "zdravý organismus s neporušenou imunitou..." Jaké máte pro toto tvrzení důkazy? Já si troufám tvrdit, že je ještě spousta věcí, které o rakovině nevíme a bude trvat ještě desítky let intenzivního výzkumu, než si budeme zcela jistí, že o určitém typu rakoviny toho víme tolik, že ji budeme schopni úspěšně léčit.

261065

15.1.2012 20:53

RE: Obecně

koledník 88.?.?.?

Reakce na 261065

Zdravý organismus s neporušenou imunitou se vypořádá i se zhoubným bujením jakéhokoli původu.

To je opravdu silné tvrzení ale vnitřně (ač v celku úplný laik) s ním docela souhlasím. V principu na to náš imunitní systém mechanismy zřejmě má, určitě se nám ale dostane trochu zasvěcenějšího vysvětlení. Myslel jsem, že mutace DNA jsou běžně v průběhu života zcela likvidovány.

Nad těmi statistikami tak trochu kroutím hlavou, v mém okolí známých to vypadá, jako by karcinom prsu u žen po přechodu už byl téměř úplný standard. Dříve byla asi úmrtnost na rakovinu zvýšená i nedostatečností jiné léčby. Například neléčený žaludeční vřed se po čase běžně zvrtne právě do zhoubného nádoru.

261111

16.1.2012 1:52

RE: Obecně

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261111

Tak se zeptejte, co se změnilo v životě žen natolik, že by to mohlo mít za následek toto. Odpověď je nasnadě.

261131

16.1.2012 9:06

RE: Obecně

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261111

Nemyslím si, že by se vám mohlo dostat nějakého odborného vysvětlení, jelikož opravdu nevíme takřka nic o tom, jakým způsobem si náš imunitní systém poradí s rakovinnými buňkami. Problém takových buněk je ten, že nnavenek mohou vypadat úplně stejně jako normální buňky, tím pádem organismus nemá šanci je nějak rozpoznat. Víte, je rozdíl mezi vírou a fakty, i když si často přejeme, aby naše víra byla skutečná, což je ve své podstatě lidská vlastnost - nechat se ovlivnit svými předsudky a pak selektivně (a podvědomě) vybírat ty informace, které tyto předsudky potvrzují.
A k úplné reverzi mutací v našem organismu také zcela nedochází. Jakékoliv dělení buněk je doprovázeno možnými mutacemi v DNA, je to jako byste přepisoval knihu o třech miliardách písmen a snažil se neudělat chybu, ať budete sebelepší a budete za sebou mít sebelepší korektory, všechny chyby nezachytíte, zvláště pokud toto budete dělat triliónkrát za život. A do toho navíc ještě působí různé vlivy, které jsou schopni tuto knihu pozměnit, i když už je dávno po kopírování - a čím je člověk starší, tím má slabší opravné mechanismy (i když pořád nám chybí přesný popis rozdílů mezi buňkami staršího a mladšího člověka).
Standard rakoviny prsu u žen po přechodu - myslím, že tady opět znečně nadnášíte skutečná čísla, nejsem si vědom toho (a opět statistiky říkají totéž), že by k tomu docházelo.
Nedostatečnost jiné léčby - je to možné, včasná diagnostika - takřka určitě.

261142

16.1.2012 12:52

RE: Obecně

kolednik 88.?.?.?

Reakce na 261142

Že nevíme takřka nic o tom, jakým způsobem se imunitní systém vyrovnává se zmutovanými buňkami? Nejsem si tím tak jistý. Jsem laik a v době, kdy jsem se tím začal zabývat, jsem četl zdroje určené laikům, sepsané ale lékaří. V jednom z nich byl výše uvedený názor uveden v podstatě stejně, jako jej uvedl pje. Konkrétně pro mne ale takovéto zdroje nejsou moc berná mince, šel jsem v tom mnohem dál a poznal při tom mnoho zajímavých skutečností. Uvedené trvrzení nejsem schopen zde prokázat (vy ale asi nejste schopen je vyvrátit). Ono o to nakonec ani nejde, to tvrzení zřejmě platí (pro nás lidi), ale asi ne v tak silné podobě.

Zajímavý je imunitní systém u myší a myšic. V silně radioaktivní oblasti okolo Černobylu lze nalézt tyto tvory doslova promořené radioaktivitou a přes to se při tom zcela zdravě vyvíjí a rozmnožují. Běžel o tom dokument na ČT2, musel bych jej dohledat. V podstatě zjistili, že pokud myš dostane silnou dávku bez přípravy, zemře. Pokud je ale lehce nejprve ozařována slabými dávkami, nastartuje to u ní jisté změny v imunitním systému (jakoby reakce na oxidační stres), bez úhony pak přežije i onu silnou dávku ozáření. Bylo to zajímavé a v podstatě se jim podařilo nalézt konkrétní změny v imunitním systému, které za to zodpovídají. Takže u myší v tomto případě opravdu není pochyb o tom, že si jejich imunitní systém dokáže se zmutovanými buňkami poradit. Jistě, u lidí je to něco trochu jiného, tak bezbraní jak popisujete ale asi také nebudem. Kdybych se o tom měl bavit fundovaněji, musel bych tomu věnovat hodně času a to nemám v úmyslu. Vývoj jde ale v tomto směru rychle vpřed a naše znalosti zastarávají.

K těm statistikám, zdroj je zde:
http://www.uzis.cz/system/files/novot2008.pdf
Ve věku od 45 do 75 let vychází průměrný výskyt zhoubného nádoru prsu u žen 0,23% (v roce 2008, dopočteno). Ano čekal jsem víc, např. z jednoho mého bývalého působiště čítajícího cca 10 žen se tato diagnóza vyskytla u cca 50% z nich a v okolí znám další a další výskyty. Zde jsou dva grafy, stojící za pozornost:

Vložený obrázek

Jde o evropskou statisku, v ČR bylo v roce 2008 bylo diagnostikováno karc. prsu 121/100.000, karc. prostaty 104/100.000 . Oba dva vybrané příklady zrovna mají velmi špatný trend, který rozhodně nelze jednoduše okecat prodlužováním délky věku.

261157

13.1.2012 19:07

RE: Obecně

valda 212.?.?.?

Reakce na 260918

Tak ti preju aby jsi tu rakovinu mel a lecili te znalci Zvedavce na opouzdrenou cystu cystocerkarie.A jeste at ti pomuzou machri s alternativky s dobrou naladou-a budes mit pohreb co nejdriv.I kdyz kdo vi,rouhat se nesmi.Omlouvam se.

260945

14.1.2012 5:26

RE: Obecně

Jiri Radosta 216.?.?.?

Reakce na 260945

Zkratka a dobre, rakovina neni nejaky virus nebo bakterie kterou byste mohli nekomu "dat" a ruska Pravda je komunisticky bulvar plny nesmyslu, nad kterym je ztrata casu se zabyvat.

260969

14.1.2012 9:26

RE: Obecně

koledník 88.?.?.?

Reakce na 260969

V medicíně a biologii nejsem znalec ale příkladem typického viru způsobujícího rakovinu je dnes velmi známý virus HPV. Umělé viry se dnes začínají používat k léčbě rakoviny (obecně ke genové terapii), udělat vir způsobující rakovinu by zřejmě nebyl žádný problém. Pro pochopení je potřeba se podívat na mechanismus fungování a rozmnožování virů.

260972

14.1.2012 23:06

RE: Obecně

pje 193.?.?.?

Reakce na 260972

Přesně. To ovšem ti dva nahoře netuší, to už je svět pro ně za hranicemi...

261032

15.1.2012 21:52

RE: Obecně

valda 212.?.?.?

Reakce na 261032

Myslis me?Ja toho vim a tusim vic nez si myslis.Pracuji s tim kazdy den.Pro tebe virus nebo rakovina je asi pojem jako kolo od auta a motor.Tak jednoduchy to neni a pojmenovat nektere veci proste v medicine musi se i kdyz vse muze byt jinak.To nepochopis .

261118

15.1.2012 23:11

RE: Obecně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261118

Nepochopím, jak se můžete vzájemně hádat - až urážet, když fakta jsou naprosto, naprosto, ale naprosto jasná:

Pokud lze pro "vědecké" účely spustit resp. inokulovat rakovinné bujení u pokusných zvířat, musí to samé být možné i u lidí - ať to zní sebevíce hrůzně.

Média jsou plná i nových poznatků, že i orální sex může stát za rakovinou v ústech, na mandlích... a jinde v těle. A před 30 lety býval nejen v lesbické komunitě "in"...

Lidské poznání je o krok dál. Takže při všech hrůzách páchaných 24/7 Pax Americana po staletí ve světě, je nasnadě že se nezastaví nikdy před ničím.

A jejich Loutkáči také ne - protože jsou Vyvolení - a stojí to tak v jejich K_N_I_Z_E !

261121

16.1.2012 9:15

RE: Obecně

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261121

Ono to není jen tak, vyvolat takovou modelové zhoubné bujení. Pro vědecké účely (nechápu, proč jste použil uvozovky) je buď možné vyvolat zhoubné bujení v tkáni daného zvířete, nebo inokulovat nějaký ten nádor, třeba vpichem pod kůži.
Vyvolání modelového nádorového bujení ve vlastní tkáni není jednoduché, dost často to zahrnuje mnohonásobné podávání látek, které toto mohou vyvolat, či přímo genovou manipulaci.
Oba dva případy vyžadují těsný kontakt s daným zvířetem a nejspíše by si daný člověk všmil kdyby mu někdo něco vpíchl pod kůži. Ostatně, pokud by byl takový kontakt možný, jsou mnohem spolehlivější metody, jak se nepohodlného člověka zbavit.

261145

16.1.2012 11:59

RE: Obecně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261145

Vážený pane Koubku, ne náhodou (nejen) na mezinárodních konferencích a eventech shromažďují Loutkáči biologické materiály (a DNA) nejen politiků, ale i jejich doprovodu, ochranek apod. Ohavné, ale ten, kdo maximaliSSuje Z_I_S_K pro/ T_O muSSí něco (přecéééé) udělat!

Ne náhodou pravicující oVčané volí iZIPy, OpenCARD, GSM telefonii, biometrii...

Vše je to zároveň pomůckou k přesné metodě pro neiefektivnější nastavení "methody" a postižení cíle.

K Vašemu argumentu

>Ostatně, pokud by byl takový kontakt možný, jsou mnohem spolehlivější metody, jak se nepohodlného člověka zbavit.

Není lepší "methody", nežli podat J_E_D a následně vydírat s P_R_O_T_I_J_E_D_E_M ve vzdálené ruce. Možná to už zažil zlý Hugo Chavez, ale meducína zlé Cuby a zlého Fidela ho nakonec vysekala.
Možná presidentka byla infikovaná - a protože jako Češi - uhádla, vyhověla - tak i (díky antidotu) P_Ř_E_Ž_I_L_A...

K čemu je "mtrvý" politik nebo "mrtvá" L_O_U_T_K_A - lepší je "O_V_L_A_D_A_T_E_L_N_Á" jako pravicující oVčan = GOJ/im...
Pamatujete na Litviněnka http://aktualne.centrum.cz/tema/alexander-litvinen...
Dopředu bylo jasné, že jde o P_R_O_V_O_K_A_C_I .
Stejně jako u Juščenka http://www.lidovky.cz/pripad-otrava-juscenka-podez... Loutkáči se nezastaví před ničím.

Vložený obrázek

Až se jednou otevřou anály, budou všichni žijící(?) Pepíci i Máničky -či jejich potomci- žasnout, proč zlý Klaus a zlý Mečiar muSSeli rozdělit Česko/slovensko - a čemu (jugoslávskému v česko/slovenských luzích a hájích...) tak předešli.
I když hodný Venca Chemapol/lahváč Veškrna kormidlovat k humanitárnímu bombardování Č(SF)R - a posunu NATO na Východ - seč mu zhulené plíce stačily.

Někdo prostě "V_Í" - a jiný hledá argumenty, aby i sebeočividnějšímu obrazu světa věřit nemusel...

261152

13.1.2012 14:06

Podezření, že mohou být nepohodlní

jardaM 91.?.?.?

lidé infikováni rakovinou je už staršího data, v této zálažitosti s článkem vcelku souhlasím. Co však naprosto nutně musím rozporovat je označení "pokrokoví politici". Já oceňuji jejich odvahu postavit se Impériu, ale jejich politika není nic jiného než znárodňování a přerozdělování. Tedy socialismus. Lidská povaha je ze 70% dána geneticky. Tedy i sobectví, ambice, touha odlišit se a vyniknout je zcela přirozená a nevymítitelná vlastnost. Proto jejich režimy dříve nebo později narazí na tuto bariéru, kdy byrokrati budou zneužívat svou moc,stejně tak dosazení správci státních firem. Výkon ekonomiky půjde do kytek a lidi budou stát fronty na základní potřeby. Nakonec, aby umlčeli nespokojence spustí represe. Je zábavné, jak 20 let po revoluci začínají různí snílkové vyzdvihovat Kubu a Castra, ale lidé tam mají strach ze všudypřítomné tajné policie a všeobecný nedostatek všeho (což je samozřejmě částečně důsledek US blokády, ale opravdu jen částečně). Socialismus nefungoval, nefunguje a fungovat nikdy nebude. Lidi, procitněte!

260921

13.1.2012 18:29

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Kecka 88.?.?.?

Reakce na 260921

Děsíte se znárodňování. Vyjmenuju Vám ale několik kauz a privatizací, kdy stát (ČR) přišel o miliardy (doly, hutě, nerostné bohatství). Pokud to i za pomoci justiční mafie a soudů bylo "legální", přijde vám moc "ohavné", když se to nová vláda - prezident, vůdce - pokusí získat zpět? Znárodnit. Mě to moc nemorální nepřijde.

260938

13.1.2012 20:08

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 260938

Ale to mícháte dohromady dvě různé věci. Privatizace v morálně tak zparchantělé zemi jakou je poskomunistické Česko nemohla dopadnout jinak, to ale nemá nic společného s tím, že socialismus nemůže fungovat. Nevím kolik je vám let, ale já jsem 24 let v komunismu prožil a vrátit se v žádném případě nechci.

260953

16.1.2012 13:45

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vopice 93.?.?.?

Reakce na 260953

>socialismus nemůže fungovat

Ale samozřejmě že nemůže fungovat. Podívejte se například na Švédsko, Německo a další "kapitalistické" státy, jak jdou rychle ke dnu.

Zatímco například USA jdou neustále nahoru a lidé se tam mají jako prasata v žitě.

Ono to přerozdělování je pěkné svinstvo. Například přírodní zdroje by měly být jen pro "kapitalisty", neboť přirozeně patří jen několika lidem.

>Výkon ekonomiky půjde do kytek a lidi budou stát fronty na základní potřeby.

Opět naprosto souhlasím. Podívejme se na USA, jak výkon ekonomiky pod moudrým vedením "kapitalistů" neustále vzrůstá. To samé platí například o Velké Británii. Průmysl jen vzkvétá a lidi už nevědí co dělat s prachama.

>Socialismus nefungoval, nefunguje a fungovat nikdy nebude. Lidi, procitněte!

Ano, procitněte a podívejte se na Švédsko, Norsko, což je opravdu velice odpudivý příklad nefungujícího socialismu.

Nechť žijí investiční fondy a velké nadnárodní firmy. Tam NIKDY nemůže dojít k tomuto:

>kdy byrokrati budou zneužívat svou moc,stejně tak dosazení správci státních firem

Pobavila jsem se. A to jsem si myslela, že vopice jsou na tom dost špatně, co se týká vlastního myšlení.

261159

16.1.2012 14:01

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261159

Vopice, co se to děje?!

Vždyť já muSSím po dlouhé době - a před koncem mého zdějšího angažmá - z P_L_N_A H_R_D_L_A S_O_U_H_L_A_S_I_T [oči v sloup] [mrknutí jedním okem] [oči v sloup]

261162

17.1.2012 15:37

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní a odcházejí

Marten264 193.?.?.?

Reakce na 261162

Budete mi chybět , i přes občasný ideový nesouhlas, a Váš nekritický příklon k levicovému myšlení, jste mne v mnohém inspiroval , šířkou rozhledu, argumentací a konzistencí příspěvků.

Taxe mějte ať jste kdo jste, good luck.

261230

16.1.2012 14:12

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 261159

> vopice jsou na tom dost špatně, co se týká vlastního myšlení.

Trefil jste hřebíček na hlavičku, pane Vopice. Ono se to totiž snadno buduje socialismus, když je ZA CO. Jako třeba v Libyi či Norsku z ropného bohatství, ve Švédsku z oceli a železné rudy. Tam, kde přírodní bohatství chybí, padá celý Váš slavný socialismus na ústa. Jako třeba u nás, na Kubě, v Bělorusku či v KLDR. Že?

Mohu-li doporučit, chce to občas krom googlování přečíst i nějakou tu "brožuru", pane Vopice. To pomáhá. [mrknutí jedním okem]

Mimochodem, už konečně víte, kdo to byl Jásir Arafat?

261163

16.1.2012 15:25

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 261163

Částečně vám dám za pravdu, pane Vojto. Zajisté na tom jsou lépe země s velkým nerostným bohatstvím. Ale netvrďte mi, že v takovém Československu bylo nutné provést to, co bylo provedeno. Stanovit pravidla tak, aby se dalo beztrstně krást, nebo aspoň vše po nějaké době promlčet. Rozprodat pod cenou celou republiku, vydat de-facto zisky do cizích rukou a ještě stát okrádat z tzv. daňových rájů....
Myslím, že za ty peníze tam mohly být sociální výhody jako v tom Norsku. Takto se obohatilo pár procent společnosti, zatím co ostatním vzali i to, co jim dával reálný socialismus. Je to hnus, kam jste to tam s tím kapitáááálismem dotáhli!

261165

16.1.2012 16:26

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vopice 146.?.?.?

Reakce na 261163

Dostal jste mě, Vojto. Úplně jsem si sedla na prdel. To jste si musel v rychlosti přečíst v nějaké té vaší brožuře, ne?

A jak se tedy budoval "kapitalismus" v jiných státech? Dejme tomu ve vámi obdivovaném "kapitalistickém" státě Izrahell? Tam byl rozmach "kapitalismu" financován čím? Lidskou prací v kibucech?

A v jiných státech, které neměly surovinové zdroje, byl "kapitalismus" budován jak? Když tedy pominu vykořisťování jiných států, které surovinové zdroje měly?

On se ten "kapitalismus" totiž buduje, když máte zbraně a ti okolo vás ne. A ten "kapitalismus" u nás za první republiky byl budován z čeho? Chcete říci, že ne ze surovinových zdrojů? Ty stroje a tavící pece fungovaly jen tak z ničeho?

Jásir Arafat? To byl ten strašně zlý, líný, zákeřný, lstivý a hloupý palestinský předák, který měl tu drzost, že se postavil těm hodným, chytrým, a pracovitým sionistům, které vy tolik obdivujete? Tato definice vám stačí?

S odpovědí se nezdržujte, jakmile byte měl vyplodit něco, co má hlavu a patu a ne provokativní blábol, takticky se odmlčíte, jak je vaším dobrým zvykem, že?

261166

16.1.2012 19:34

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261163

>Ono se to
>totiž snadno buduje socialismus, když je ZA CO. Jako třeba v
>Libyi či Norsku z ropného bohatství, ve Švédsku z oceli a
>železné rudy. Tam, kde přírodní bohatství chybí, padá
>celý Váš slavný socialismus na ústa. Jako třeba u nás, na
>Kubě, v Bělorusku či v KLDR. Že?
Prirovnani nasi republiky k tem jinym je lacine, prizemni, ubohe, neopravnene. Vyrcene asi jako nad patym pivem. Meli jsme v zemi za socialismu vybudovane vyrobni prostredky, jako treba CKD, cukrovary a mnoho dalsich, vyrabeli jsme vynosne produkty, treba zbrane, odevy a radu jinych veci, byl tady z toho zisk, ale vsechno se to po "sametaku" rozkradlo. Neznam presna cisla, ale mluvi se v TV o stovkach miliardach. To, ze tu bylo co rozkrast znamena, ze ta zeme predtim mela jakousi hodnotu. Ano, byl tu socialni stat, hodne to stalo, to je pravda a nam se ta sed protivela, ale jen proto, ze jsme neznali mizerii v podobe bezdomovcu, nezamestnanych, "armady" zbankrotovanych atd. A nemeli jsme ovsem taky to nejdulezitejsi - DLUH!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdyz uz chcete prirovnavat, tak nezapomente na USA. Ano, je tam vyssi zivotni uroven, avsak jen pro nekoho. Nemaji tam sice socialismus, to je pravda, ale zamyslete se, na jakem zaklade ta zeme udrzuje ten standard. Kolik ktere zemi USA dluzi, a vraci dluh???????????
Takze az tu zase budete chtit trousit ty svoje rozumy (uz jsem to vase pripitomele prirovnani tady od vas cetl mnohokrat), spocitejte si nejdrive dluhy USA. A pak se osklibujete nad socialismem zeme, ktera nemela zadny dluh a mela hustou infrastrukturu.

261177

16.1.2012 20:56

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 261177

Skvěle a pravdivě napsáno, i když pochybuji, že to s Vojtou pohne. A není zde jediný, kdo z pozice kosher akademika (a možná dramatika) školí jiné o pravdě, lásce a demokracii a přitom si buď nevidí na špičku nosu a plácá si jatra nebo (což je horší) patří mezi zástupce lehožumpy (byť ty kultivovanější) ... Přijde, vypustí pár akademických obláčků a zase na čas vysublimuje...

Ať je to tak či jinak, Peace s ním i s lehožumpou, ať již se nachází na kterémkoli zemském kontinentu,

jansmith[smích]

261185

17.1.2012 14:35

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 261177

> beztrestně krást, ... rozprodat pod cenou ... vydat de-facto zisky do cizích rukou ... okrádat stát ...
Ubezpečuji Vás pánové, že ani já nemám žádnou radost, pokud se v mé zemi dějí takové věci. Ovšem jak tomu zabránit? Zkusme se zamyslet nad jejich příčinou.

Tedy se táži. Proti jakému majetku jsou výše uvedené (zlo)činy vedeny? Je rozkrádán, rozprodáván pod cenou, tunelován, drancován ... SOUKROMÝ MAJETEK? Byla někdy ukradena továrna, vlastněná a řízená panem Novákem? Byl rozprodán pod cenou velkostatek pana Novotného? Byly do cizích rukou vydány zisky společnosti Student agency pana Jančury? Ne. Všechno toto bezuzdné drancování bylo, je a bude vedeno proti tomu NAŠEMU SPOLEČNÉMU MAJETKU.

Socialismus pánové nikdy nefungoval a fungovat nemůže. Proč? No protože my lidé od nepaměti preferujeme MOJE před NAŠE. Co je MOJE, to si řádně ohlídám, pečuji o to, rozvíjím to. Co je NAŠE, z toho si přednostně urvu pro sebe, pro své děti, pro svou rodinu, pro svou skupinu. Jsme potomky tisíců generací našich předků, kteří dbali především o sebe, své děti ... A proto po sobě zanechali víc potomků než ti, kteří dbali v prvé řadě o společný prospěch a teprve až potom o prospěch svůj a svých dětí. Jsme prostě sobci. Je-li tedy sobectvím to, že chci v prvé řadě nasytit a zaopatřit své děti. A ty druhé až potom.

Vím, že zdejší "zdravý selský rozum" hluboce pohrdá formálním vzděláním. A ekonomickou teorií zvlášť. Přesto pro zájemce uvedu odkazy. Zkuste si vyhledat pojmy "dilema veřejného statku" a "tragédie obecní pastviny". Je v nich srozumitelně a logicky vysvětleno, proč je společný majetek takovým problémem.

I ten náš státní dluh je dokladem správnosti mých slov. On přece nevznikl díky špatnému hospodaření vlastníků (neboli kapitalistů) s jejich SOUKROMÝM MAJETKEM. Ani náhodou. Ten nám naopak "laskavě pořídili" ti, kteří spravovali a spravují ten NÁŠ SPOLEČNÝ MAJETEK.Vysvětlují nám, že jeho správa je tak nákladná, že si na ni musíme půjčovat. A nerozumí-li někdo jednoduché rovnici MÉNĚ SPOLEČNÉHO MAJETKU = MÉNĚ PŘÍLEŽITOSTÍ K JEHO DRANCOVÁNÍ = NIŽŠÍ DLUH, pak je mi líto, že jsem marnil čas psaním tohoto příspěvku.

261227

18.1.2012 6:59

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 261227

....A nerozumí-li někdo jednoduché rovnici...
Já jí nerozumím a dle mého jste marnil čas. Mě vychází rovnice trochu jinak : DEMOKRACIE = VYTVOŘENÍ ZÁKONŮ A PODMÍNEK PRO ROZKRÁDÁNÍ = ROZKRÁDÁNÍ = DLUH.
Podle mě to nemá nic společného s vlastnictvím (soukromé,společné). Jde o nastavení podmínek, které rozkrádání umožňují či nikoliv.

261287

18.1.2012 8:08

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261227

Vojto, opět bezuzdně lžete a manipulujete...

S_O_U_K_R_O_M_É vlastnictví bylo V_Ž_D_Y - a vždy přinášelo jen a jen opakující se kriSSe, bídu a zničující války. Donekonečna.

Teprve povýšením collect/ivního zájmu nad zájmy jedince vznikaly stabilní říše a dlouhodobější prosperita.

Dokud bývávalo Čechům sousední Německo shlukem pidistátečků, neustále proti sobě válčícím, patujícím jeden druhého = zmítalo se v nekončících svárech, kriSSích a bylo jen a jen zdrojem immigrantů do všech končin světa.

Teprve s Bismarckem a vytvořením S_I_L_N_É_H_O zlého S_O_C_I_Á_L_N_Í_H_O státu a jeho collect/ivních investic, přichází prosperita nejen do Německa, ale i Rakouska-Uherska a EUropa se konečně stává konkurentem velkých států a říší (Británie, Ruska, JůYsEj...).

Nyní jsme svědky opět rozebírání silného sociálního EUropského státu, který je nebezpečným konkurentem (koho?!). Jeho měna zlé EUR je natolik atraktivní, že díky tomu EU naSSává mozky, nápady, investice v takové míře, že muSSí být sraženo na kolena.

Vložený obrázek

Vyspělá hi-tech produkce EU je jediná schopna konkurovat Číně a umísťovat se tam. Proč to N_E_U_M_Ě_J_Í produkty z hodných a/sociálních JůYsEj?!
Kdo znal před 40 lety Airbus ze zlé sociální EUropy?! Kde jsou dnes Lockheedy, McDonnell Douglasy?! Kam se hrouží hodný soukromý Boeing?

Vážený Vojto, opětovně podle a zvráceně lžete! Chodíte si sem na Zvědavce testovat hovadské sociopatické říkačky a tunelářské okecávačky... A pokud s Vámi pár zinkajících Pepíků a Mániček začne pobrukovat, smějete se, až se za břicho popadáte...

IndividualiSSmus nikdy nic jiného, nežli války, kriSSe a nezměrnou bídu v dlouhých dějinách lidstva nikomu z 99% oVčanů nepřinesl!

A historie se O_P_Ě_T (iDnes) N_A_P_L_Ň_U_J_E!

A Vás, Vojto, usvědčuje i před nejnaivnějšími zinkajícími Pepíky a Máničkami Z V_Ě_D_O_M_É L_Ž_I, Vy "obecní pastevče" s vlkem za humny[smích]

261290

18.1.2012 13:47

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 117.?.?.?

Reakce na 261290

Sice nevim co je to "hrouží", ale aspon te vete trochu rozumim. Zbytek komentare je nejakym jazykem, ktery neni z tehle planety.

Objednavky na nove Boeingy vs nove Airbusy byly v roce 2011 v pomeru 106 (Boeing) : 1 (Airbus)

http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/5118222/

Tak nevim, kdo lze...

261299

18.1.2012 14:46

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 261290

Dobrá, pojďme pane Erwine Vaši tezi otestovat. Vy vidíte hlavní příčinu rozkrádání naší země v demokraticky chybně nastavených zákonech a podmínkách ... Říkejme jim pro jednoduchost souhrnně PRAVIDLA. Máte-li pravdu, pomohlo by, kdybychom tato chybná pravidla změnili. Těch pravidel, která bude potřeba změnit, je asi hodně. Některá jsou důležitá, jiná méně. Dokázal byste svou tezi obhájit tím, že nám ukážete alespoň ta tři nejdůležitější? Jednoduše a stručně. Která tři pravidla byste změnil a jak, aby státní (národní, veřejný, tedy obecně zespolečenštěný) majetek nemohl být tak strašlivě drancován, jako dosud?

Možná je to těžké. Ale nedokážete-li to, dopustil jste se JETŘEBISMU. Co to je? Pamatujete, jak na nás komunističtí diletanti z tribun, tlampačů a obrazovek hřímali : Soudruzi, JE TŘEBA, abychom zvýšeným úsilím ...

Pane Moudrostraku. Je mi líto, ale v otázkách lidské motivace jste už jednou propadl. A propadáte opět. Proč? Připusťme, že všechny oběti obou světových válek v minulém století padají na vrub lidské chamtivost. Neboli tím hlavním motivem válečného zabíjení je soukromé vlastnictví. Oba víme, že tomu tak není, ale nešť. Odhady počtu obětí v obou válkách se pohybují kolem 90 milionů zmařených životů.

Existuje nějaký jev (motiv lidského jednání), který způsobil lidem v minulém století ještě více utrpení? Co myslíte? Samozřejmě, existuje. Pokusy o násilnou koletivizaci. Stalinské běsnění v meziválečném SSSR a "kulturní revoluce" v maoistické Číně stály dohromady asi 100 milionů lidských životů. A to V DOBĚ MÍRU!!! Panečku, ta kolektiviSSace, ta nám tedy ale byla prospěšná.

Chraň nás přírodo (potažmo zdravý lidský rozume) před něčím podobným v budoucnu. [velký smích]

261301

18.1.2012 15:29

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261301

To stále někteří lidé nedokáží pochopit...

261302

18.1.2012 15:56

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 261301

Zcela záměrně se asi vyhýbáš tomu jetřebismu. Ono je ho totiž někdy dost potřeba. Je třeba si uvědomit kdo tu VŘSR financoval a vedl, než se začneš ohánět těma mrtvolama. Je třeba si uvědomit že i po světových válkách napadání a hubení neskončilo a kdo je jeho provozovatelem, zda to nejsou zase ti stejní známí a velmi trefně nazvaní válečnými štváči. [smích]

261303

18.1.2012 16:16

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 261303

Zbytečné cokoliv vysvětlovat tomuto provokatérovi, který není schopen napsat ani jeden příspěvek tak, aby při něm nepoužíval argumenty, které si přečetl v obrázkovém dějepisu a zeměpisu pro děti. Je to ztráta času a házení perel... To samé platí o "diskutérovi" Pentagram, jehož rozhled je jen o málo větší, než má náš kmet Vojta.

261305

19.1.2012 7:08

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 261301

Myslím, pane Vojto, že se nám nepodaří žádnou tezi otestovat. Jen můžeme uvádět své představy a modely, jak by to mohlo fungovat.
Jak jsem již psal, není problémem soukromé či veřejné vlastnictví. Těch pravidel musí být spousta, u nejdůležitějšího se zastavím :
Vím z vlastní zkušenosti, že se krade všude v podobné (drobné) míře jako za komunismu. Z dřevařské firmy se ztrácejí prkna, z kovovýrobního závodu jäckely, úhelníky, šroubky atd.
Nikdo si ovšem v komunismu nedovolil ukrást fabriku, finanční instituci či vytunelovat nějaké odvětví a přelít majetek na své konto. To prostě nešlo. A proč ? No byly dány zákony a tresty za ně.
Jestliže dnes někdo z veřejné správy dostane úplatek a zadá soukromé firmě svého kamaráda zakázku, která stát připraví o peníze, musí být úředník a podnikatel nerozlučně zavřeni tak dlouho, dokud neuhradí svou prací či za pomoci příbuzenstva, kam byly mezitím peníze ulity, poslední haléř. Když to zobecním, tak musí být jasně nastavena vymahatelnost práva (DUCHA zákona). Do nejmenších důsledků s tvrdými tresty.
Ano, je to strach, který zamezí rozkradení veřejných statků a ten musí být větší, čím větší je míra zločinu a čím horší jsou podmínky trestu.
Trest musí být vykonáván v takovém prostředí, že při pomyšlení na ně se bude hrůzou člověk v noci budit. Žádná TV, žádné vycházky, žádné sprchy,k jídlu odporná (čím odpornější, tím lepší) šlichta se zachováním kalorické hodnoty a vitamínů, žádné teplo (vzpomeňme na Solženicina - na cimře nás bylo tolik, že i v největších mrazech bylo neustále otevřeno okénko u stropu, tolik tepla vytvořila těla namačkaných vězňů)a pochoptelně každodenní tvrdá práce alespoň 10 hodin ( i kdyby měli jen dopoledne kopat jámu a odpoledne ji zahrabat). U překročení určité částky, která by byla zpronevěřena, pak veřejná poprava.

Toť bod č.1. Omlouvám se, chtěl jste stručně,stručněji mi to ovšem nešlo.Nyní bychom mohli pokročit například k nastavení pravidel pro výkon politické moci, zodpovědnosti politiků atd, ale to je na rozsáhlejší příspěvek.

261330

19.1.2012 21:53

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 261330

Jsem pro, pane Erwine. A myslím, že každý soudný člověk s Vámi musí souhlasit. Ať zloději sedí, až zčernají.

Dobrá. Zpřísníme tedy trestní zákon. A podmínky výkonu trestu tak, jak navrhujete. Pomůže to? Velmi se obávám, že nikoliv. Proč? No protože v tom řetězu ZLOČIN-JEHO KVALIFIKACE-VYŠETŘOVÁNÍ-ODSOUZENÍ-VÝKON TRESTU se to přímo hemží lidmi. A mezi nimi se vždy najdou tací, kteří za podíl na lupu pomohou lotrovi z rukou spravedlnosti vyklouznout. Co s tím?

A ještě mám druhou námitku. Zločiny typu krádeže, loupeže, podvodu, zpronevěry, ... jsou u nás trestné už od středověku. Ale. Vždy se najdou vyčůránci, kteří se dokážou pohybovat na hraně zákonů. A sebepřísnější zákony obejdou. Jak se to dělá? Zkuste si počíst třeba zde http://neviditelnypes.lidovky.cz/sazka-husak-in-me... . Pan Hušák vydrancoval nesmírně bohatou (fakticky státní) firmu. A přitom zůstal "slušným a bezúhonným" občanem. Co s tím?

261381

20.1.2012 0:02

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 261381

> Pan Hušák vydrancoval nesmírně bohatou (fakticky státní) firmu.
>A přitom zůstal "slušným a bezúhonným" občanem. Co s tím?

Popriať tomu pánovi nech si svoje bohatstvo užije, pokiaľ môže.
Zobrať kalašnikov/hocijakú strelnú zbraň, molotovove koktaily, laná a vyraziť si na tie svine ktoré napísali také skurvené zákony-nech je to hoci aj parlament alebo sídlo korporácie.
Po tom prísť na to ako prežiť a nakladať s nabitou slobodou.

261390

18.1.2012 8:38

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261227

>Proti jakému majetku jsou výše uvedené
>(zlo)činy vedeny? Je rozkrádán, rozprodáván pod cenou,
>tunelován, drancován ... SOUKROMÝ MAJETEK? Byla někdy
>ukradena továrna, vlastněná a řízená panem Novákem? Byl
>rozprodán pod cenou velkostatek pana Novotného? Byly do cizích
>rukou vydány zisky společnosti Student agency pana Jančury?
>Ne. Všechno toto bezuzdné drancování bylo, je a bude vedeno
>proti tomu NAŠEMU SPOLEČNÉMU MAJETKU.

Takoveto rozkradani se uskutecnuje jinou formou. Priklad:
Znamy mel maly byznys - vyrobnu nabytku se ctyrmi zamestanci. Za vylohou vystavoval kuchyn a uvnitr obyvaci pokoj. Soucasti obyvaku byla televize. Maketa starsiho typu - jenom obal ze zadni strany nezakryty. Ucelove, aby nevzniklo obvineni, ze ji pouziva. K televizi nevedl ani zadny kabel. Kuncofti si chodili prohlizet nabytek a jednim z nich byl nejaky fistron. Prohledl si televizi, nahledl za ni a pak utrousil, ze by si tam mel dat k tomu modernimu nabytku novejsi typ TV. Nedal. Po osmi mesicich mu prislo oznameni, ze dluzi za tu televizi poplatky za celou dobu existence te sve zivnosti, vcetne autorskych prav, protoze je pouzivana na verejnosti. Mel dukazy a svedky, marna snaha. Jak ty tahanice dopadly? Zbankrotoval a 5 lidi je na pracaku.

>Socialismus pánové nikdy nefungoval a fungovat nemůže.

Jaktoze kuprikladu ve Svedsku to funguje?

261291

13.1.2012 23:43

Rakovina vyriešena

hamer 178.?.?.?

http://leva-net.webnode.cz/products/novorocni-zdravice-dr-hamera/

260961

14.1.2012 1:15

Osel

Osel 213.?.?.?

No, ked americki imperialisti nasli sposob ako infikovat juhoamerickych prezidentov rakovinou, tak tito zase nasli sposob ako ju bez vacsich problemov vyliecit[smích] Imperialistom ich uklady zase nevysli![smích]

Zvlast vynikajuci bol pripad prezidentky Argentiny! Bola vyliecena skor, ako rakovina vobec nastala![smích]


Ta CIA upada... alebo, ze by "Diplomaticka rakovina", ako specialny pripad "diplomatickej choroby"? [smích]

260963

14.1.2012 9:56

Co říci...

Pentagram666 85.?.?.?

Nejde mi o žádný flame, pubertu mám za sebou již řadu let, možná jsem zvolil špatný prostor pro vyjádření svého názoru, ale to rusofilství atp. a odsuzování všeho co pochází z USA, či házení veškerého zla na Spojené státy mi přijde až trochu extrémní...
Ten nick jsem si zvolil schválně, ano. Satanista přímo nejsem ale jejich filosofie mi není cizí, zvolil jsem si ho proto abych "popíchl" zdejší klerofašisty, ano, protože dle mého názoru celé křesťanství je horší než všechno zlo světa dohromady, třeba se nějaký zdejší snílek probudí a začne na realitu nahlížet ze všech možných úhlů pohledu a ne jen z perspektivy svých dogmat. Bye

260973

14.1.2012 10:38

Článek je naprosto pravdivý - jen zlí commun/isté už stádo nechrání

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek je naprosto pravdivý - jen zlí commun/isté už stádo nechrání.

Vše, naprosto VŠE, co zlí Bolševíííci a commun/isté tvrdily během svého panování o hodních hoŠŠích z Volf/strýtu, se do písmenka potvrdilo.

Pravicující a pivní zinkající Pepíci a/i lídlující Mařenky, co zlého Bolševíííka undergroundově a hrdinně naslouchali Kocábu, nestačili po hodném Plyši počítat humanitární bomby na Jugoslávii, Irák, Afghanistán, zlou Libyi a stejně nevěřícně zírali na hodnými hochy z Volf/Strýtu zbankrotovanou Indonésii, Aržent/ínu, Island, Irsko, Řecko - zničené a vyplundrované české a slovenské továrny, výzkumné ústavy, vysoké školy, fakultní nemocnice, ČSA, Lesy České republiky, accaddemmii věd...

Zvývá UŽ jen ten Budváááárek, ten Budvááárek - zlý NÁRODNÍ PODNIK! Ale i s Budvááárkem už je to na DOBRÉ pravicující a privatiSSující cestě. Už bude i Budvárek brzy na úbytě!

260976

15.1.2012 11:12

Ešte k tej rakovine

Dušan 178.?.?.?

Poznáte alkalický životný štýl?

http://mediumway.host.sk/med/medindex.html

Aspoň čo som čítal na jednej stránke (bohužiaľ som to nenašiel) rakovina (určite aspoň niektoré druhy) je to, že telo si vytvorí ako ochranu pred okamžitým zlyhaním rakovinové bunky, ktoré okrem iného spotrebúvajú cukor vo veľkom (aby odstránili alkohol). Neviem čo je na tom pravdy, ale ak hej tak prístup terajších lekárov je na [bliji]

Potom tie zázračné vyzdravenia niesu až také zázračné.

261066

16.1.2012 18:18

RE: Ešte k tej rakovine

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 261066

Teoreticky není třeba alkalického životního stylu. Stačí totiž zalkalizovat tu jedinou a nejdůležitější stavební látku, kterou rakovinné buňky potřebují - cukr. Na internetu lze najít návody, jak zalkalizovat kupříkladu javorový cukr, nebo med. Je pochopitelné, že jakýkoli obyčejný cukr by musel být během léčby vynechán.

Další věc je, že rakovinné buňky nesnáší jeden prvek - platinu. Ta je hojně používána jako součást chemoterapeutik. Stálo by ale za zvážení, jak by probíhala léčba, kdyby se nepoužívaly různé sloučeniny platiny, ale čistá nanoplatina v koloidu, čili nanočástečky platiny v koloidním roztoku.

261170

15.1.2012 14:51

rakovina lze lecit

fooo 81.?.?.?

rakovina lze lecit a doktorum by se melo platit jen tehdy pokud maji zdrave pacienty, jestli je to opacne je to znamkou ze doktor je spatny

261088

15.1.2012 15:19

RE: rakovina lze lecit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261088

>rakovina lze lecit a doktorum by se melo platit jen tehdy pokud
>maji zdrave pacienty, jestli je to opacne je to znamkou ze doktor
>je spatny
Pane, vy jste v..! Stoji mi to za to rict vam to i za cenu, ze editor me vyhodi. Ale za takove nazory by melo byt dovoleno nazyvat autory volama.

261090

16.1.2012 8:03

RE: rakovina lze lecit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 261090

Tenhle princip byl praktizován například ve staré číne.
Lidé si osobního lékaře platili, jen dokuď byli zdraví - pokuď onemocneli, bylo povinností lékaře je nejen uzdravit, ale začasté počas nemoci i živit. A fungovalo to dokonce i na úrovni celých měst.

No jo, ve staré číne ale byla lepší vymožitelnost práva a závazků...

261137

16.1.2012 4:49

RE: rakovina lze lecit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 261088

>rakovina lze lecit a doktorum by se melo platit jen tehdy pokud
>maji zdrave pacienty, jestli je to opacne je to znamkou ze doktor
>je spatny

No jasne. Kaslat na doktory. Rakovina se da snadno lecit Hermankem. A jestli nepomuze, tak bych ho sel vratit a chtel bych penize zpatky. [oči v sloup]

261133

16.1.2012 12:49

takto sa vyliecili?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

http://m.youtube.com/#/watch?v=Z57uBCcOdvI

261155

Příspěvků: 85

13.01. 06:44 JirPod  Jen info
13.01. 08:16 baba_Blažková  RE: Jen info
13.01. 09:32 valda  RE: Jen info
13.01. 10:33  RE: Jen info
13.01. 12:27 valda  RE: Jen info
13.01. 16:26 baba_Blažková  RE: Jen info
13.01. 18:20 Jiří Koubek  RE: Jen info
13.01. 21:31 baba_Blažková  RE: Jen info
13.01. 19:15  RE: Jen info
13.01. 21:23 baba_Blažková  RE: Jen info
14.01. 19:43  RE: Jen info
13.01. 14:21  RE: Jen info
14.01. 22:14 leraks  RE: Jen info
14.01. 22:46 Antiseptik  RE: Jen info
14.01. 22:42 pje  RE: Jen info
14.01. 23:45 baba_Blažková  RE: Jen info
14.01. 18:15  RE: Jen info
13.01. 08:17 Saša  RE: Jen info
13.01. 10:27 Pentagram666  RE: Jen info
13.01. 10:44  RE: Jen info
13.01. 11:19 Mikelo  RE: Jen info
13.01. 12:33 valda  RE: Jen info
13.01. 16:40 RomanTička  RE: Jen info
13.01. 18:24 Jiří Koubek  RE: Jen info
14.01. 22:47 pje  RE: Jen info
15.01. 05:44  RE: Jen info
13.01. 10:53  RE: Jen info
14.01. 22:44 pje  RE: Jen info
13.01. 10:51  Lepšia správa je: Ruská loď so zbraňami dorazila do Sýrie.
14.01. 20:09 Dušan  RE: Lepšia správa je: Ruská loď so zbraňami dorazila do Sýrie.
13.01. 11:20  ZÁSADY DISKUSE
13.01. 19:10  RE: ZÁSADY DISKUSE
14.01. 01:55 steve  RE: ZÁSADY DISKUSE
17.01. 10:30 Valda je hovádko  RE: ZÁSADY DISKUSE
13.01. 12:58  Obecně
13.01. 18:04 Jiří Koubek  RE: Obecně
14.01. 23:03 pje  RE: Obecně
15.01. 11:00 Jiří Koubek  RE: Obecně
15.01. 20:53 koledník  RE: Obecně
16.01. 01:52 baba_Blažková  RE: Obecně
16.01. 09:06 Jiří Koubek  RE: Obecně
16.01. 12:52 kolednik  RE: Obecně
13.01. 19:07 valda  RE: Obecně
14.01. 05:26 Jiri Radosta  RE: Obecně
14.01. 09:26 koledník  RE: Obecně
14.01. 23:06 pje  RE: Obecně
15.01. 21:52 valda  RE: Obecně
15.01. 23:11 MoUdrostrak  RE: Obecně
16.01. 09:15 Jiří Koubek  RE: Obecně
16.01. 11:59 MoUdrostrak  RE: Obecně
13.01. 14:06 jardaM  Podezření, že mohou být nepohodlní
13.01. 18:29 Kecka  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
13.01. 20:08  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 13:45 Vopice  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 14:01 MoUdrostrak  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
17.01. 15:37 Marten264  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní a odcházejí
16.01. 14:12 Vojta49  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 15:25 jen tak  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 16:26 Vopice  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 19:34  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
16.01. 20:56 jansmith1984  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
17.01. 14:35 Vojta49  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 06:59 Erwin  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 08:08 MoUdrostrak  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 13:47  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 14:46 Vojta49  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 15:29 Pentagram666  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 15:56 Antiseptik  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 16:16  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
19.01. 07:08 Erwin  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
19.01. 21:53 Vojta49  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
20.01. 00:02 Oracle  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
18.01. 08:38  RE: Podezření, že mohou být nepohodlní
13.01. 14:19 haban  Kontext
13.01. 23:43 hamer  Rakovina vyriešena
14.01. 01:15 Osel  Osel
14.01. 09:56 Pentagram666  Co říci...
14.01. 10:38 MoUdrostrak  Článek je naprosto pravdivý - jen zlí commun/isté už stádo nechrání
15.01. 11:12 Dušan  Ešte k tej rakovine
16.01. 18:18 L.C.  RE: Ešte k tej rakovine
15.01. 14:51 fooo  rakovina lze lecit
15.01. 15:19  RE: rakovina lze lecit
16.01. 08:03  RE: rakovina lze lecit
16.01. 04:49  RE: rakovina lze lecit
16.01. 12:49  takto sa vyliecili?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 137