Diskuze k článku

Americko-íránská ekonomická válka

Příspěvků 20

10.1.2012 6:40

A co Libye

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Me by zajimalo jakou ulohu v tom vsem hraje nyni Libye? Mohl by nekdo zde napsat nazor zda sankce na Iran predchazelo zabrani Libye jako nahradni zdroj levne ropy?

260619

10.1.2012 12:00

RE: A co Libye

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 260619

re: anonym 85..
Veď ste si odpovedal sám Anonym 85.
Viete že všetko so všetkým primerane súvisí a v geopolitických "hrách" samozvaných j-elít obzvlášť. V rámci možný variánt riešenia situácie pri známych cieľoch globálnej j-elity a konformných cieľov U.S., Judaistických j-elít bola akcia Lýbia-Odysseus pomerne logická.

Čo do jelítka pri jeho s-trojení pomelieš, to bude jeho obsahom..

Pokiaľ zdroje DOSTUPNEJ energie nebudú politicky sprístupnené budú ľudia ľahšie "manažovateľní" a "preventívne" akcie typu Lýbia, Irak,..sa budú občas podľa potreby systematicky opakovať. Ďakujem inak Stanovi z diskusie pod článkom "Diskuze upadá" za korekciu zámerne(?) zdiskreditovaného pojmu "voľnej" energie, ktorá pochopiteľne vadí editorovi. Cca. 3 týždne dozadu som sa aj ďalšie kľúčové problematiky snažil v širších spojitostiach vysvetliť a dostal som od editora ban. Chápem ho no na druhej strane bez hľadaní a podrobnejších vysvetlení podstaty problémov ťažko odstránime opakované stereotypné nedorozumenia v diskusiách.

Re: Dub a Oracle a riešenie energeticko-finančného problému, vojny.
Nemohol som z dôvodov banu editorom odpovedať, no opäť išlo o nedorozumenie. Je proti môjmu, nášmu záujmu propagovať energoinvariant v dnešnej situácii. Sme dovozcovia energonosičov a všetci vieme, čo z toho vyplýva. Ja som len podsúval uvedený fakt do diskusie v záujme hľadania riešení. V uvedenej diskusiisom predsa jasne a s veľkými písmenami uviedol, že napr.aj rusi by mali na istý čas až NEBEZPEČNE dobré karty a v prípade, že by u nich momentálny globálno-vnútropolitický tvrdý boj vyhrali egocentrické frakcie starého, alebo ešte horšie nového globálneho socio-kulturologického konceptu, mohol by to byť pre našu kultúru koniec. T.j.ak včas nepostavíme funkčnú alternatívu.

Dubove riešenie obchodovania pomocou pomerových matíc som odovzdal kolegom na posúdenie na funkčnosť. Osobne sa však skôr obávam, že pokiaľ nemáme štandardizované prístupy
k DOSTUPNÝM zdrojom prakticky z dnešného pohľadu nevyčerpateľnej energie(energopotenciál atmosferický, vákuový,..), je navrhované riešenie naozaj len veľmi obmedzene funkčné. Hlavnou zložkou cien(okrem dlhodobo neudržateľného úroku), pomocou ktorého sa hýbe trhmi jednoducho je energia. Ďalšiu etapu realizácie energofinančných mocenských dohôd, o ktorých sme roky dozadu aj tu na Zvedavcovi diskutovali, ŠOS(SCO) v týchto dňoch dokončuje.

Ako ste Dub správne podotkol PETROdolár.. zneužívaný vodcami FEDu nevyhovuje viacerým z časti nezávislým hráčom. Ako novú menu oficiálne nazvú je nepodstatné no snaha nie len kľúčových hráčov o oficiálny Energoinvariant je logická. Zrovna tak prebehli vážne deklarácie o nutnej zmene jadra dnešného bankového systému. T.j.postupnom nevyhnutnom zrušení úročenia a prechodu bánk na bezúročné investičn

260639

10.1.2012 18:21

RE: A co Libye

dub 62.?.?.?

Reakce na 260639

probírané abitrární nastavení výchozího bodu matice je jen technická marginalita, jak nový systém zavést. bez ní to sice nejde, ale není to podstatou řešení. podstatou je krytí peněz reálnými aktivy (kreditní peníze) - nejdřív vznik a existence podkladových aktiv, teprve pak na jejich základě vznik peněz (a ne naopak jako nyní u dluhových peněz).

260667

11.1.2012 10:43

RE: A co Libye

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 260667

Ja s Vami v zásade v tomto plne súhlasím Dub.
"Dejiny sú (ani nie tak učiteľkou, ako skôr)cvičiteľkou múdrosti"

Pome teda zasa na sekundu pre niektoré podobné prípady do dejín:
Niečo podobné spravil intuitívne(?) nevzdelaný A.Shekel-gruber v Nemecku pred druhou svetovou vojnou po Weimarskej hyperinflácii. Nasledoval okamžitý bezprecedentný hospodársky rozvoj. Konverzia na nešpeciálový priemysel v zásade nebola problémom. Globálne privátne judofašistické banky hrali v tom období v Nemecku síce dôležitú, no z pohľadu celkovej kapacity nemeckého hospodárstva marginálnu rolu.

A.(S.)H. proste odpílil Nemecko okovy medzinárodnej úrokovej najstaršej mafie. Šťastím bol pre Nemecko okrem toho fakt, že nemalo zlato a nemohlo zaviesť dlhodobo za nových hosp. podmienok nevyhnutne fatálny zlatý štandard, keďže išlo na podvodné reparácie za 1.svet vojnu, do ktorej bolo Britániou vtiahnuté ála Pearl Harbour. Britská líška hrala v tom období stále ešte z časti rolu generátora politických stratégii ašpirantov na globálnu svetovládu, no už dávno sa pripravoval prechod na U.S.card. Aj preto, že si cár dovolil "neodmietnuteľnú" ponuku odmietnuť, čo ho stálo život.

A.S.H. však tiež určite nekonal uvedené kroky celý čas s plným vedomím, no po daných krokoch bolo z pohľadu Globálneho prediktora nevyhnutné "Nemecký prípad" preregulovať, alebo eliminovať. Tu sa samozrejme naskytá paralela s Napoleonovými assignatmi, jeho vyjadreniami typu: "Vládnuť znamená vidieť dopredu" a následným odsunom na Elbu a Sv.Helenu..
U A.S.H. nasledovalo preregulovanie od tzv. soc. demokracie k tzv.nacionálnemu socializmu, potrestanie asimilujúcich sa európskych judaistov správcami rabinátu podľa talmudu(?)celopalom
a vedome nemožná snaha náhrady jednej "rasy Übermenschov" druhou.
Toľko zo snahy o priblíženie sa skutočným dejinám namiesto dejín vtĺkaných po generácie do tekvičiek mladých ovčanov.

Čo z očistených spomienok teda pre nás vyplýva?
Áno, za východzí bod pomerových výmenných(obchodných) matíc môžeme zvoliť v podstate ľubovoľný invariant, ako napr. v ľubovoľnom fungujúcom LETSystéme. Objemovo najviac obchodovanou položkou však stále zostáva Energia(elektrická, resp. v nej účtované energonosiče) a v tom majú ŠOS a Petrodolaristi žiaľ(?) pravdu. Na to stále mierim. Snáď som to konečne dostatočne vysvetlil..

Čo s tým Dub a ostatní Zvedavci?
Ako ignorovať tento dôležitý fakt?
Ignorovať technický rozvoj posledných 150 rokov a začať chovať kone a muly?
Osobne si nemyslím, že by bolo momentálne rozumné likvidovať naše technické protézy(cez 95% celosvetových prostriedkov produkcie tovarov a služieb). A technika je proste aktívna vďaka energonosičom. Zároveň samozrejme nechceme zostať napospas nejakým budúcim vrtochom stúpajúcej moci dodávateľov, ktorí pravdepodobne postupne zlikvidujú Führerov globalizovaného otrokárskeho úrokového systé...Automaticky kráceno

260718

10.1.2012 9:14

Nahoru, ale také i dolů

Guru 78.?.?.?

Jak si povšimnul i vynikající spíše ekonomicky zaměřený web
www.zerohedge.com U.S. vedené zločineckou Chazarsko-Talmudisticko-Luciferiánskou tajnou aliancí postupují proti Íránu přesně ve stylu McCollumova memoranda (kde plukovník McCollum detailně popsal jak v 9 postupných krocích během 9 měsíců vyprovokovat Japonsko k útoku na Pearl Harbor.

Jistěže, pokud dojde k útoku Chazarské říše v exilu (propagandisticky často prezentované jako "Israel"[mrknutí jedním okem] nebo U.S. na Írán, je vysoce pravděpodobné, že dojde ke skokovému zvýšení cen ropy. Talmudisty vlastněné ZioMédia rády opomíjejí takové detaily jako např: pokud by se Chazarským Talmudistům podařilo bombardovat Íránské jaderné elektrárny, radioaktivní prach z trosek by vítr unášel nejenom nad Chazary nenáviděný Pákistán, ale také na Indii, kam se Talmudisté snaží vcelku úspěšně infiltrovat do všech strategicky důležitých sfér - tak jak to dělají všude po světě. Radioaktivní prach nad západním pobřežím Indie by asi byl značný problém i pro všemocnou ZioPropagandu.

Co však opomíjejí Talmudisté i Luciferiáni je možnost pro ně zcela nečekaného vývoje opačným směrem:

Alternativní možný opačný vývoj budoucnosti:

V průběhu několika týdnů/měsíců se svět dozví, že Free Energy technologie jako HephaHeat, Orbo, Defkalion Hyperion atd. jsou sériově vyráběny u několika licenčních výrobců a obyčejní lidé si je mohou zakoupit v obchodech. I průměrně otupělí analytici pochopí, že kurs ropy Brent = 113 USD je za takových okolností
nesmysl a ropa WTI i Brent zamíří tam, kam již dávno patří: někam k 41-31 USD za barel.
Luciferiáni a Satanisté utrpí masívní ztráty, protože sázeli na válku a prudký růst cen ropy.
Následně nelze vyloučit, že imámové v Kómu při návštěvě v místním supermarketu zjistí, že lidi masívně kupují HephaHeat ohřívače vody, bojlery a topidla. Možná se jim dokonce i podaří pochopit, že jadernou energetiku už nikdy nebudou potřebovat.
A pokud nemají postranní skryté úmysly, vydají pokyn jaderný program ukončit.

Bez jaderných elektráren ztratí Chazarští ZioNacisté i jejich Sayani (pomocní agenti) v U.S. onu veledůležitou záminku k další válce - jaderný prgram. Budou muset vymyslet a ZioMédia pracně šířit nějakou novou záminku a to zabere čas.

Novou náhradní/nouzovou záminkou by mohlo být např.:
když při nedávné slavné akci mimosoudního zavraždění herce-najatého dvojníka Bin Ládina byly jako objeveny v jeho domě harddisky, tak právě na těchto harddiscích budou jako objeveny nové důkazy o tom, jak Al-CIÁda pořádala diskotéky v Teheránu atp. Budou tam i důkazy o tom, jak chtěli unést p. Barry Soetoro, ještě dříve než od řídicích agentů dostal rozkaz změnit identitu.

Obranou proti válečnému scénaři Luciferiánů a Talmudistů i proti opačnému možnému vývoji je:

U FX brokerů, kteří obchodují i instrum...Automaticky kráceno

260624

10.1.2012 17:20

RE: Nahoru, ale také i dolů

Vopice 62.?.?.?

Reakce na 260624

Vážený pane Guru,

jelikož již nějaký ten rok Zvědavce sleduji, nemohu si nevšimnout toho, jak sem neustále vkládáte informace o tom, že Orbo a další zdroje "volné energie" budou za pár dnů, týdnů až měsíců k dispozici všem.

Tipuji, že jste sem podobné věci začal psát tak někdy před 5 lety? Kdy tedy myslíte, že se to konečně podaří? Za pár týdnů, let, nebo nikdy?

A čím to je, že se tento tak úžasný projekt, který by mohl vydělat stovky miliard, tak vleče? Kde je asi chyba? Nesabotují to náhodou zlí talmudisté?

260662

10.1.2012 18:34

RE: Nahoru, ale také i dolů

dub 62.?.?.?

Reakce na 260662

i kdyby ty technologie byly připraveny k funčknímu použítí, je zde jeden velký problém - na jejich zavedení nemá zájem naprosto žádná z velmocí. současný stav ropa jako páka geopolitických hrátek a zdroj příjmů jim zatím maximálně vyhovuje (a rekonstrukce a modernizace ruska je na tom životně závislá).

takže není říliš pravděpodobné, že se objeví dostupné v brzké budoucnosti, i kdyby byly připraveny k distribuci (ale kdo by je vyráběl a připravoval k distirubic za tohoto stavu?).

260669

10.1.2012 23:30

RE: Nahoru, ale také i dolů

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 260669

> na jejich zavedení nemá zájem naprosto žádná z velmocí.

A co Japonsko, Čína a Indie? Čína dnes spotřebovává jednu patnáctinu a Indie dokonce jen třicetinu ropy na obyvatele ve srovnání s USA. A vlastní zásoby jsou bídné. O tom, že jejich životní úroveň (a s ní i potřeba energií) v Číně i Indii raketově poroste už dnes nikdo nepochybuje. Kdyby existovala sebemenší možnost, jak energii z ropy nahradit, nejméně tyto velmoci by se o to rády postaraly.

Jenže bohužel. Nic takového v žádných dobře utajených sejfech neleží.

260682

11.1.2012 0:12

RE: Nahoru, ale také i dolů

dub 62.?.?.?

Reakce na 260682

a za co by pak vyměňovali svoji produkci, kdyby v dodavatelských zemích neměli lidi prachy na její nákup?
zbankrotovaný státy perského zálivu, rusko a další žádné čínské, indické ani japonské zboží nekoupí, nebudou mít za co. kompenzovat lze výpadek jednoho trhu (a bez amerického se budou muset obejít brzy), ale ne všech.
takže ani tyto zboží produkující země v tuto chvíli zrovna o změnu nestojí.

časem může být vše jinak, ale zatím tomu doba ani situace nepřeje.

260686

11.1.2012 10:38

RE: Nahoru, ale také i dolů

Petr Křivý 62.?.?.?

Reakce na 260686

Dobrý den, v Kristu, pane Dube,

původně jsem ani nechtěl reagovat, ale nedalo mi to. Vy možná netušíte, že daleko důležitější, než volný zdroj energie, který jak říkáte, nikdy nebude, neboť tomu nenasytní lidé brání, je příchod našeho Pána na Zemi.

Již v průběhu několika málo týdnů či měsíců totiž očekávám, že se náš Pán vrátí a přinese na zem to, co je skutečně potřeba, tedy skutečnou PRAVDU a LÁSKU, která konečně zvítězí nad lží a nenávistí.

Všichni ti, co trpěli, všichni ti, co odevzdali svůj kabát, když po nich chtěli košili, všichni ti, co nastavili druhou tvář, když byli biti, všichni ti budou první, zatímco ti, co byli první, budou poslední.

Ano, bude hodně nářku od těch, kdo nevěřili a nekáli se. Zda-li jste se kál vy, pane Dube. Zda-li se kál pan Guru? Aby vám náhodou nezůstalo jen skřípání zubů, místo té vaší volné energie. Neboť všichni heretici, kteří nevěří našemu Pánu, ale místo toho upínají své zraky ke zlatému teleti, shoří v plamenech pekelných. Neboť Bůh je milosrdný, ale spravedlivý a nedopustí, aby zlé skutky zůstaly nepotrestány.

Proto otevřete oči a hleďte, náš Pán přichází, modlete se.

Žehnám vám i ostatním zde

Petr Křivý

260717

11.1.2012 18:10

RE: Nahoru, ale také i dolů

steve 166.?.?.?

Reakce na 260717

Krucifix - Peto, - to jsi me vydesil !! On se Venda Havlu ma vratit s tou pravdou a laskou ?? Jeezismarja !!- ja se snad dam na chlast !! Udelej neco, treba rozmontuj vyhybky na kolejich !! Vzdyt ten "dub" i "guru" jsou vlastne hodni kluci !! Nestras je Pravdou a Laskou - vzdyt oni jsou LIDI !! [cool]

260743

11.1.2012 13:17

RE: Nahoru, ale také i dolů

pje 193.?.?.?

Reakce na 260682

Zkuste se poinformovat na téma thoriových reaktorů a na podíl národností v týmech řešících vývoj.

260730

11.1.2012 18:43

RE: Nahoru, ale také i dolů

steve 166.?.?.?

Reakce na 260730

.. prvnich 6 milionu mist - vsechno z Izraele ... [smích]

260744

10.1.2012 12:48

Jen jim dejte co chteji

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

At necekaji nez se dohodnou na terminu zahajeni ropnych sankci, tzn. nez dohodnou nahradni dodavky ropy. Iran by mel okamzite prerusit dodavky dokud se EU definitivne nerozhodne nebo si to nerozmysli.

260648

10.1.2012 14:26

RE: Jen jim dejte co chteji

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 260648

To by bolo prakticky vyhlásenie vojny západu čiže judaisticko-rímskej civilizácií.
Dôvodom toho prečo som označil judaisticko-rímskou "našu" civilizáciu, je ten, že jednak mu vládne de fakto Judaistická sekta názvom sionizmus jednak jej správanie v historickom kontexte.
Totiž z Judaizmu prevzal bytostnú neznášanlivosť k cudziemu a z rímskej ríše prevzal jej tendencie ku fyzickej a kultúrnej genocíde (viď Púnske vojny, či zaobchádzanie s Galmi počas a po dobyvačných vojen Cézara alebo zaobchádzanie s ne-rímskymi obyvateľmi provincií počas vlády Ríma) okrem toho prevzal aj rímsky obyčaj šírenia civilizácie/kresťanstva/demokracie a slobody klamstvom, ohňom a mečom (nehodiace prosím preškrtnúť).
Kto my neverí nech prešustruje historické záznamy z koloniálnych a náboženských vojen, prečíta denníky významných rimanov, rímsku štátnu propagandu aka. dejepisectvo a pozrie seriál Barbari Terry-ho Jones-a.

260654

10.1.2012 18:37

RE: Jen jim dejte co chteji

dub 62.?.?.?

Reakce na 260648

ano, přesně to je cílem plánu šábesů, stejně jako ekonomická blokáda japonska ve 30. letech, kdy se japonsko nechalo vyprovokovat ke kýženému útoku na pearl harbor.

opravdu chcete jít plánům zmrdů tak na ruku?
lepší je zaměření se na asymetrickou válku, a v tom je "východ" mimořádně dobrej.

260670

11.1.2012 13:05

Nic moc nového

pje 193.?.?.?

Jde o letitý princip ekonomických sankcí, jež USA uplatňují nejen proti Íránu. Předchozí sankce byly vesele porušovány zejména většími evropskými zeměmi, aniž by to mělo dopad na jejich obchod s USA. Kromě toho v samotných USA existuje množství těch, co obhodují s kýmkoli, kdo obchoduje s Íránem (či jinou zemí pod sankcí). Každý, kdo nemá pod lbí seno ví, že obdobné sankce vedou jen k budoucím škodám na straně těch, kdož sankce uplatňují. Jinak přiznání, že íránská hrdost již podstatně převyšuje tu americkou, je symptomatické, neb k (ekonomické) ráně sahá první ten, komu došly (relevantní) argumenty...

260728

11.1.2012 13:15

G&S crew rows the blessed way

pje 193.?.?.?

Nepřekvapuje, že z EU se nejrychleji k US sankcím na vývoz íránské ropy přihlásila equipa Goldman and Sachs, dočasně uvolněná pro důležitější úkoly. Zejména u Montiho to je nabíledni s ohledem na to, kdo má kolik peněz v jakých energetických společnostech...

260729

11.1.2012 15:11

nic nového pod sluncem....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE&feature=player_embedded

260735

13.1.2012 15:38

Včera psali,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

že v Íránu zakázali používat slova "dolar" a "valuta", hlavně to kontrolují v esemeskách. Takže SMSky s těmi slovy neprocházejí. Prý se tím snaží čelit silnému oslabení vlastní měny.

260927

Příspěvků: 20

10.01. 06:40  A co Libye
10.01. 12:00 udo1  RE: A co Libye
10.01. 18:21 dub  RE: A co Libye
11.01. 10:43 udo1  RE: A co Libye
10.01. 09:14 Guru  Nahoru, ale také i dolů
10.01. 17:20 Vopice  RE: Nahoru, ale také i dolů
10.01. 18:34 dub  RE: Nahoru, ale také i dolů
10.01. 23:30 Vojta49  RE: Nahoru, ale také i dolů
11.01. 00:12 dub  RE: Nahoru, ale také i dolů
11.01. 10:38 Petr Křivý  RE: Nahoru, ale také i dolů
11.01. 18:10 steve  RE: Nahoru, ale také i dolů
11.01. 13:17 pje  RE: Nahoru, ale také i dolů
11.01. 18:43 steve  RE: Nahoru, ale také i dolů
10.01. 12:48 Pavel -Čert- Němec  Jen jim dejte co chteji
10.01. 14:26 Oracle  RE: Jen jim dejte co chteji
10.01. 18:37 dub  RE: Jen jim dejte co chteji
11.01. 13:05 pje  Nic moc nového
11.01. 13:15 pje  G&S crew rows the blessed way
11.01. 15:11  nic nového pod sluncem....
13.01. 15:38  Včera psali,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,41 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,65 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,27 Kč
1 unce stříbra
584,23 Kč
Bitcoin
818 239,26 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 397