Diskuze k článku

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

Příspěvků 16

23.8.2011 1:28

Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

máchá paragrafy, ale skutečný důkaz, že jsou televize řízeny nějakým new age Goebbelsem zatím chybí [chechtot]

251617

23.8.2011 8:24

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luc tramp (zavináč) wanadoo (tečka) fr 92.?.?.?

Reakce na 251617

Důkazem by mohl být rozkaz, daný lybijským „vzbouřencům”, pokud možno autora článku zabít.
Meyssan byl první, kdo vyslovil podezření, že na Pentagon 9/11 nenarazilo letadlo. Dnes se nachází v hotelu Rixos, odkud posílá zprávy o situaci v Tripoli...

251628

23.8.2011 16:19

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

udo1 udo32112šzavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 251617

re:Anonym..
Dúfam, že to myslíte, ako vtip. [smích]
Otázka nestojí, či budú súdení, ale aký súd ich bude súdiť.

Pred časom bolo u niektorých z dotyčných zločincov pár náznakov prehodnocovania, no vyzerá, že skĺzli do starých, naoko pohodlných koľají.

Dobre viete anonym, ako systém ne-funguje, a ako je bohužiaľ dočasne zdeformovaná aj interpretácia základných právnych noriem, tak nerobte nasilu zo seba hlupáka.
Možno som Vás samozrejme zle pochopil a za Vašou poznámkou bolo niečo zmysluplné, čo som nepostrehol.
Činnosť dotyčných je súdená podľa objektívnych výsledkov, ktoré sú dôkazom, teda nie podľa deklarácii.
Danglár, Shooty, Schutz a ostatná podobná reál-fašounská periféria..
Zrovna tak ostatní, ktorí perom a umením vraždia často z nevedomej?
"úprimnej snahy o dobro spoločnosti"..
..Lasica, Gál, Dostál,..
Občas je mne, a aj mnohým ďalším trochu ľúto ich rodín, ktorým sa dôsledky činnosti ich príbuzných objektívne nemôžu vyhnúť.. Nie všetci blízky na kolaborácii tejto spoločenskej pseudoelity
(ktorej normou správania a myslenia je ZRADY ĽUDSKOSTI) profitujú.

251660

23.8.2011 19:46

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 251660

Jejda Udo, nekažte mi náladu, Lasicu mám moc rád. Copak řekl/provedl ?

251675

23.8.2011 21:00

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

radical13 85.?.?.?

Reakce na 251675

lasica je ukážkový prototyp toho, čo sa v česku nazýva pravdoláskař.. hoci si teraz neviem spomenúť na nič také, čo by ho "usvedčovalo".. už dlhšiu dobu totiž nesledujem TV ani rozhlas, takže s jeho myšlienkami neprichádzam do styku. ale za ten čas, čo som s nimi do styku prichádzal, vo mne vytvoril takýto dojem..

ps: ako sa hovorí pravdoláskařom na slovensku? máme vôbec taký výstižný výraz?

251685

23.8.2011 21:57

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 251685

Tak to mě opravdu moc mrzí. Ale stejně... pořád se na něho budu rád koukat (třeba můj oblíbený film "Vážení prátelé, ano"[mrknutí jedním okem].
Díky za info

251696

24.8.2011 1:12

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

radical13 85.?.?.?

Reakce na 251696

jeho umelecké kvality nespochybňujem. ak dokáže umelec robiť umenie tak, že je to naozaj umenie, a nie ideologická agitka, je mi úplne jedno, aká je jeho politická, náboženská či sexuálna orientácia. milan lasica to, zdá sa, dokáže

251705

23.8.2011 22:26

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 251675

Re:Lasica..
Kľud..[smích]
Ja mám tiež naozaj moc rád drvivú väčšinu jeho tvorby a s tým aj jednu stránku jeho osobnosti.

Avšak veľmi malá no veľmi závažná časť jeho "tvorby" je extrémne demagogická. Zneužíva svoju výnimočnú bystrosť a rodinnými okolnosťami naučenú inteligenciu(mieru chápania). Osoby jeho typu a pôvodu sú veľmi často osobne dokonca presvedčené, že sú čestní ľudia. Ide o ich korporátne kolektívne podvedomie, ktoré je prakticky nevyhnutne poplatné istej známej protiľudskej elitárnej fašistickej ideológii. Z jej sociologickej úrokovej doktríny prakticky všetci priamo, či nepriamo ťažia(parazitujú na práci bežnej populácie), no aj sami platia rôznymi spôsobmi výpalné svojim adminom.

Skúste si Luxor pozorne prečítať hlavne záverečnú rubriku Bodka Milana Lasicu "intelektuálneho" pseudointeligentného týždenníka .týždeň. Budete občas nepríjemne prekvapený z kontextu. Aj keď neviem, či je plátok v Čechách dostať..
Cieľová skupina sú hlavne mladí absolventi VŠ a tí, čo sa obecne osobne rátajú k inteligencii. Jednoducho budúci firemný a štátny riadiaci aparát mysliac o krok, no nie o dva-tri ďalej.
Skupinu májú na starosti okrem iných známi Š.Hríb, J.Kušnierik & Co. -pomerne dobre skryté rozoštvávanie, propaganda a dezinformácia. TV relácia "Pod Lampou"(je najväčšia tma), široká podprahová a dokonca prakticky otvorená politická agitácia na festivale Pohoda blízka napríklad strane OKS(trójskemu koníkovi slovenskej politickej scény). Momentálne žiaľ, alebo našťastie [smích] spoplatnili viaceré svoje periodiká z dôvodov zvýšenia kvality(a efektivity cenzúry). Asi kape, tečie do bot..

V pohode si teda Luxor užívajte predstavenia M.L. ďalej, no o to viac skúste u dotyčnej osoby pozorne rozlišovať jej mediálne vyhlásenia k aktuálnym udalostiam.

Podstatou naozaj nevyzerá byť jedným zo spravodlivých. Snáď si to sám uvedomí a pokúsi sa zmeniť svoj osud. Prajem mu veľa bystrosti v rozlíšení vlastných stereotypov, ich správnom prehodnotení a vôli=disciplíne smerom ozajstnej Ľudskosti.

251699

23.8.2011 23:14

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 251699

Rozumím...
Děkuji za vyčerpávající informaci

251702

23.8.2011 2:16

Obžalujte podporovatele!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Já bych šel ještě dál a obvinil z válečných zločinů všechny, kteří se v Česku vyjádřili pro-rebely.

Ostatně co čekat od státu, kde na univerzitách existují obory, které se zabývají tím, jak profitovat na válce, rozdmýchavat ji a vést ji! A to všechno v česku máme a z daní platíme.
Dokud lid neřekne dost a tyhle studenty a profesory nepožene klacky po ulicích, tak nikdy nezavládne mír!

251618

23.8.2011 3:20

To,co uz bylo napsano roku 1911 o kontrole zdelovacich prostredku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Krestansky svet se svou lenosti a pohodlnosti se velice snadno vzdal zdelovacich prostredku vseho druhu,ke sve skode, ovsem,nakonec posudte samy.The London Times on 25 August 1911 ,on page 3,
These Jewish Dissimulators dependupon fakt that their control of the press would enable them to effectivelysilence those who would expose their lies and illogic. A few lettters to the editor by well intentioned dissentres cannot overcome the force og the Jewish controlled book publishing industry, which power also includes most venues of book rewiew:Jewish controlled academia,which is noteworthy for its lack of integrity having long been subject to teh censure of the Church and the influence of corrupt Cabalist Jews,and which olso hides behind the Jewish control of the press: and the ability world Jewry has to spread lies; smears and rumors aroud the globe through numerous venues comedians, to journalists, to authors, to political advisors, to bankers, to the man on the street. Jewish bankers like the Modianos had the power to shut down whole empires , and yjey used it to terreble effect.
To je prosim k dnesnimu dni rovnych sto roku,co jsme se stali hrackou mocnych tohoto sveta,nase mysl je vedena materialisticky zatimco moralne a duchovne jsme na mizine, narodnostne se nijak na tomto svete uz neprojevujem vlastnimi necenzurovanymi myslenkami a projevy.Zkuste zjistit ve svych knihovnach jestli najdete knihu od David Irwing a nebo plne do anglictiny prelozeny Talmud,bez,cenzury ,ovsem, kde jej maji na ukazku,tak se zeptejte, co se mu cas od casu stane.
Marrs - Do The Jews Own Hollywood And The Media?
www.rense.com/general85/ownh.htm - CachedSimilar
You +1'd this publicly. Undo
Yes, we control Hollywood." ADL's Foxman Admits Jewish Control ... and press, view the reality of Jewish control of the media, all one has to do is take a ...
It makes as little sense to me as those who call themselves Jews, who are in actuality Talmudists, if we relate Jews to a religion. Moses Mendelssohn, a learned Jew, described it this way: "Judaism is not a religion, but a Law, religionized".
----------
Who Rules America?
www.natvan.com/who-rules-america/ - CachedSimilar
You +1'd this publicly. Undo
29 Jan 2001 – All of the controlled media—television, radio, newspapers, magazines, books, ... the preponderance of Jews in the media is so overwhelming that we are .... Scribner, The Free Press, Fireside, and Archway Paperbacks.
Nakonec jsou znamy pripady ,kdy lokalni tisk zacinal mit vetsi okruh zakazniku amnozi z obcanu psali sve prispevky do techto novin,za cas prisel kupec s nabidkou,kdyz majitel odmitl, dochazelo i k fysickemu napadeni delniku,zde pracujich ,tak pozdeji se stal tercem antisemitismu a rasismu,zacly potize s dodavkou vsehokoliv,nakonec tiskarna vyhorela.
Dum Erns Zundel, v Kanade,take chytil pozar,canadska policie nikdy nic nevysetrila.
Dnes je obrovsky zajem na kontrole Internetu,kdyz to nepujde,tak nasleduje zaplava falesnych zprav.
Jewish Control of the British Media
theunjustmedia.com/Media/ ... - CachedSimila...Automaticky kráceno

251621

25.8.2011 5:33

RE: To,co uz bylo napsano roku 1911 o kontrole zdelovacich prostredku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 251621

Lzou politici,coz je jejich pracovni napln,lzou historici,coz je jejich ochrana mista ktere zastavaji,lzou ucitele,protoze pravda vitezi je jen na praporu a nikde vice,lzou odbornici,lze ,kde kdo,lze cely svet,pravdy se nedozvis a je jedno ,jestli vziva Boha a nebo dela ze sebe prosperujiciho obchodnika,coz spociva na jeho mazanosti.Kdyz v muslimskych zemich neco ukradnete,tak Vam tu ruku useknou,ale,kdyz zlatnik slev azlato se stribrem,aby na tom vydelal,tak se mluvi o sikovnem obchodnikovi a ruku mu neuseknou,Rotchild ziskal penize sikovnou manipulaci zpravy z bojiste -Waretloo-a nikomu nepripadlo,ze je to nespravne,doslova podvod,zlodejna,kriminalita,naopak hodne lidi si pomysli,ze v tom umi chodit,tak,aby se dostal k penezum,coz dnes jeho nasledovniku je tolik,ze cela planeta financne bankrotuje,jen par jedincu jsou "Bohy" nad ostatnimi,kteri nejsou tak sikovni,proste je to jejich vina ,ze v tom neumeji chodit.
Vložený obrázek
Proste lzi,jak uz jsem mnohokrate napsal jsou cestou k valce a k smrti mnohych,jez tam budou temi sikovnejsimi a vlivnejsimi poslani dobit hrdinstvi v hrdinske smrti,jak je pouziji jeste po smrti k dalsimu pouziti pristich generaci, nebot ,blbost se deti a tak tomu musime trochu napomoc.
The original can be seen here; it was published by Ofri Ilani and last modified on July 19, 2009. Here is the text:
Vatican teaching Hezbollah how to kill Jews, says pamphlet for IDF troops

Rabbi Shmuel Eliahu, the son of former Sephardi chief rabbi Mordechai Eliahu, is known for his extremist views, and was once charged with incitement to racism after calling for the expulsion of all Arab students from Safed College after a terror attack in the area.
Vramci lhani je nekdy i kus pravdy,jako zde muzete cist,ze chteji vystehovat vsechny arabske studenty, takze je na vyberu ctenare,co chce cist,jako pravdu,nebo jako lez a nebo jako novinarskou zpravu,ktera zdobi vsechny media,nebot media jsou k tomu,aby lhala,coz je jejich hlavnim poslanim dobre kontrolovatelnem temi,jez je vsechny zkoupili v ramci globalisace ke svemi prospechu, celosvetovemu vymyvani mozku.
Vložený obrázek

Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".

This latest gas chamber revelation is not yet protected by the German law. It will be, if it becomes relevant to support the common knowledge of the existence of the Hitler gas chambers.

Jak,rikaval muj deda[vyplazený jazyk]apir snese vsechno,jen nesnese to,ze zadnych 6 000.000 zidu nemohlo byt zavrazdeno ,nebot jich tolik v Evrope pod nacismem nebylo.FBI obevila zionisticky dokument,kde je citovano,ze v Evrope bylo jen 2 miliony zidu pod nacistickou okupaci,odectemeli vsechny,kteri prezili,tak dostanem zkutecne cislo obeti.

251798

23.8.2011 10:42

Novináři

Libcin 78.?.?.?

Vzpomínáte si, jak při rusko-gruzínském konfliktu ruský odstřelovač "škrábl" novinářku kulkou na ruce? Vzkázal ji tak trochu, "ještě jednou kočičko a štípnu tě do zadku!" Dnes nastal čas, aby se rovnou mířilo novinářům z BBS a pod. do toho zadku!

251635

23.8.2011 11:56

Potom se nedivím, že jsou ve válečných konfliktech stříleni novináři!

Dobroděj 88.?.?.?

Když někteří záměrně lžou a jsou to duševní prostitutky, mají smůlu. Z českých novinářských sedmilhářů už jsou také někteří adepti na odstřel vhodní! Nebudu jmenovat, ale soudný a uvážlivý čtenář a divák je citlivý na "nafukování" hlavy a sám uzná, kdo jsou škůdci!

251642

23.8.2011 13:23

Rozdělení "činovníků médií".

Strécu 80.?.?.?

"Činovníky medií" dělíme na 1. NOVINÁŘE (ti informují NEZAUJATĚ a PRAVDIVĚ) a 2. MEDIÁLNÍ TERORISTY (to jsou Ti druzí o nichž je tu řeč, na ty pozor).
Co dodat. Ať si každý "činovnýky medií" rozdělí sám. Je to tak jednoduché. [mrknutí jedním okem]

251648

24.8.2011 20:44

Slovo

lebleu 212.?.?.?

Bridí sa mi už taká sprava,
čo zabijaka dvíha dohora,
aby ho z hory lebiek iba sláva
zrazila, prekliateho, do mora.

Krvavý sonet Hviezdoslava
zaklína darmo vraždy, príkoria?
- Zo slova je len. Poľná tráva.
Darmo sa slová pechoria.

Z uránu, ani z plutónia
nevieme spraviť superbásne. Nie.
- Bezmocné všetko vaše umenie.

Rozplemenil sa ten vrahúnsky kyjak,
pán Országh... Nad pomysel mocný je.
A slovo, sluha jeho, koľkých pobije.


(Ján Kostra)

251772

Příspěvků: 16

23.08. 01:28  Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 08:24 Luc  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 16:19 udo1  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 19:46 Luxor  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 21:00 radical13  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 21:57 Luxor  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
24.08. 01:12 radical13  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 22:26 udo1  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 23:14 Luxor  RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru
23.08. 02:16  Obžalujte podporovatele!
23.08. 03:20 Robert Nohejl  To,co uz bylo napsano roku 1911 o kontrole zdelovacich prostredku.
25.08. 05:33 Robert Nohejl  RE: To,co uz bylo napsano roku 1911 o kontrole zdelovacich prostredku.
23.08. 10:42 Libcin  Novináři
23.08. 11:56 Dobroděj  Potom se nedivím, že jsou ve válečných konfliktech stříleni novináři!
23.08. 13:23 Strécu  Rozdělení "činovníků médií".
24.08. 20:44 lebleu  Slovo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 12

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,09 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 954,52 Kč
1 unce stříbra
548,96 Kč
Bitcoin
663 106,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 876