Diskuze k článku

Dopis, který potěšil

Příspěvků 59

21.8.2011 1:16

dopis ktery potesil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Skvela vymena, dekuji pisateli dopisu i Vam pane Stworo Jey

251468

21.8.2011 11:02

Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vše, za čím cizinci do Čech jezdí ( Pražská památková reservace, Karlsbad, Český Krumau, Kutten/hora, Krkonošské chaloupky...) jsou dílem ne/čechů.

Většina "Zvědafců" obdivuje Švýcarsko a jeho prosperííítu. Švýcaři se sice uprostřed Středověku úspěšně vzbouřili proti "cizácké" Vrchnosti. Ale až do předminulého století dřeli takovou bídu s nouzí, že se muži museli nechávat verbovat na zimy do cizích žoldáckých vojsk, aby jejich rodiny nepomřely hlady.

Pokud Švýcarsko začalo něčím vynikat, bylo to zprvu díky různým "bláznům" a "snílkům", kteří ve Švýcarsku získávali "zlý" ASYL před pronásledováním ve svých rodných končinách. Díky tomu nejlepší chemici, jemní mechanici, lékaři, "zlí" pharmaceuti, knihtiskaři a další "zlí" cizinci pozvedávali Švýcarsko na světovou úroveň.

Skutečný rozmach Švýcarska ale přišel až s "luftováním" se nejprve britské industriální a bankovní smetánky v horských lázních. Do té doby ty vesnice byly nejchudšími místy na světě - a proto je nikdo nemínil vojensky obsazovat a vySSávat.

Pořád mi není jasné, jak by chtěla xenofobní část Čechů prosperovat?! Pokaždé, když jedu okolo krásného Národního divadla, vzpomenu si, že to měla být meta podtrhující, že Češi se umí sjednotit k něčemu opravdu srovnatelnému se světem.

Když projíždím o pár minut později okolo fotícími cizinci obklíčeného Tančícího domu ("zlý" cizák Gehry + "zlý" přivandrovalec Milunic), musím bohužel konstatovat, že Národní divadlo bylo asi jediným výkřikem do tmy.

Proto jsem musel nad pisatelovými důvody se zamyslet, jestli by chtěl proměnit Česko v rukou Čechů do vybydlené Kavkazské nebo Balkánské doliny/ ryze České kotliny/.

Kotliny, která by byla stejně zbídačená a odporná jako většina zpravicovaných českých maloměst, městeček a městySSů - plných heren, zastaváren, v rukách "českých" Kožených, Krejčířů, Pitrů, Řebíčků... ?!

Pokud se pisatel pochlapil k tomu, aby takhle Česko před "zlými" cizáky ochránil, pak čekají Česko a Čechy brzo krušné Kavkazské a Balkánské časy...

Btw. Pan Editor mi před několika dny stopil odkaz do VE ZKRATCE, který byl o faktu, že se Česko nyní těší nejmenšímu zájmu cizinců - právě kvůli nesmyslně přísné politice vůči cizincům. A díky tomu Škoda Auto, IBM a další pilíře "českého" hospodářství začínají mít problémy s přílivem kvalitních mozků. Češi je asi dodat nedokáží...

Vložený obrázek

251479

22.8.2011 20:04

RE: Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!

ediva 80.?.?.?

Reakce na 251479

Moudrostraku - kecáš

251610

21.8.2011 11:44

to snad není možné, jak někdo tak může pohrdat vlastí a národem!!!!

KRONEOS 78.?.?.?

Tento dopis je typická ukázka zvrhlosti nacistů. Opájejí se kulturou, přuitom by nejraději zavedli diktaturu, a´la Hitler a jeho Gestapo.
Opěvují lásku k vlasti přitom vyřvávají nenávistné kecy vůči každému, kdo jim nezapdá do jejich ideálů!
Odsuzují něco, co sami stvořili, tj.nenávist.
Tzv.národovci, vlastenci z postnacistické školy, nebo jak si říkají mají s kulturními milovníky národa asi tak společného jako má společného Veverka a opice, i když obě lezou po stromech!

Uráží mě, když takový tzv. národovec oslavuje něco , co nenávidí!Milují nacismus, zvrhlou nacionálně socialistickou ideologii, která má podmínku globálního vraždění, takovým lidem jako je tento autor tohoto článku nelze věřit drzé a sprosté kecy, kterými maskuje svou skutečnou povahu, a fanatickou víru!

To, že vás někdo nazve nacisty, je zcela oprávněné, protože se plně identifikujete s myšlenkami, které obhajují násilnou a organizovanou ideologii, kde platí jen to národní.Toto není láska k národu, a ani k lidem!
Na prvním míste je vždy člověk, jeho práva a povinnosti, a až pak jeho politická zaslepenost!

251481

22.8.2011 1:27

RE: to snad není možné, jak někdo tak může pohrdat vlastí a národem!!!!

Hera 86.?.?.?

Reakce na 251481

Je to skoro na den přesně rok, co tiskem proběhla zpráva , že Hitler z hlediska genetického je židovsko-afrického původu. Totiž původem z haploskupiny E1b1b1. Ukázala to DNA analýza jeho příbuzných. Je to krásný příklad toho, jak se vykořenění mohou zběsile vrhnout na soukmenovce. Haploskupina E1b1b1, představuje přibližně 18 až 20 procent Ashkenazi a 8,6 až 30 procent sefardské Y-chromozómu a zdá se být jednou z hlavních linií židovského obyvatelstva.

Genetický výzkum homosexuality nesleduji. Není to předmět mého zájmu, ale nalezneme ji také v přírodě, nejen mezi lidmi. Při vytváření postoje k těmto lidem záleží na vcítění se. To je ale omezeno. Muž se s obtížemi vžije do pocitů ženy, heterosexuál do pocitů homosexuála a naopak. Hetero těžko pocitově “uvěří”, že teplý se s obtížemi žení se ženou, přitom těmto lidem nejde ani tak o zavádění nových norem, jako o odstranění nepříjemné stigmatizace, že jsou nemocní. To se naštěstí odstranilo. Nezářným příkladem je Kurt Freund, Čech žijící v Kanadě a psychiatr. Ten je, myslím, stále přesvědčen o tom, že homouše je nutné léčit. Kdysi o tom napsal knihu a léčil je elektrošoky. Trapné. Homo lidem nejde jen o to, aby spolu moholi jaksi “legálně” žít, ale například také o to, aby dlouholetý partner nebo partnerka mohla dědit apod. Osobně ale nemohu překousout, že by měli vychovávat děti. Postoj společnosti na Západě a na Východě Evropy, tedy Slovanů a Neslovanů, je také odlišný. V Moskvě můžete například spatřit, jak se Ivan Ivanovič vede s Petrem Fjodorovičem nebo jak se líbají a nikdo se nad tím nepohoršuje. Stejná situace v Mekce by vedla k ukamenování, v západní Evropě donedávna k pohoršeným pohledům, neboť je to pro západoevropana signál, že oba jsou homo. Údajně neexistuje gen, který by způsoboval homosexualitu. Na druhé straně lze takové chování spatřit u zvířat nebo u celých rodin. Diskuse, zda je to dědičné nebo vrozené (tj. získané během vývoje plodu), pokračuje. Vyloučit ale asi můžeme, že by to byla naučená odchylka. Nanejvýše učením posilovaná.

251547

21.8.2011 12:04

Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Ano, taktez jsem si pana Stwory vazil. Ale posledni dva roky uz nepise (nepublikuje) vyvazene. Israeli a Zidum celkove se zde sproste plive do tvare. Samozrejme, ze pan Stwora cte i clanky o dobrych skutcich Zidu, ale to by se nehodilo do kramu!
Zvedavec sklouznul tam, proti cemu psal pred lety. Zvedavec se dal cestou nevyvazenych zprav. Uz to neni Zvedavec, ktery se snazi najit pravdu, ale je to Zidobijec. Motem zvedavece by mohlo byt: "Mord na Zida".

251482

21.8.2011 12:46

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 251482

Ale no tak,příteli.
Mám dojem ,že patříte k těm lidem,kteří mají problém s objektivitou týkající se Izraele.
Jestliže někdo o tomto píše nezaujatě a objektivně,ale při tom se neplazí před ním dostatečně po zemi, pro vás to znamená "židobijství"
Víte, servilita není objektivita.

A ještě bych vám doporučil spočítat zde zveřejněné články židovských autorů.Zkuste to,není jich právě málo.Což také moc nesvědčí o vašem tvrzení ohledně "židobijectví"

Trochu objektivity ,příteli.

251484

21.8.2011 15:00

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251484

Vazeny anonyme,
podivejte se prosim do rubriky "Ve zkratce".
Ale o cem jsem psal a Vy jste evidentne nepochopil bylo, ze se zde nepise treba o tom, jak Palestinske deti jsou operovani v Israelskych nemocnicich... A nejedna se zrovna o jednoduche a nenakladne operace... Pise se tu pouze o spatnostech a to ja nazyvam nevyvazenosti.

251491

21.8.2011 15:33

RE: Ano

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 251491

Ano to máte velkou pravdu pane. A je to od nich moc hezké. A opravdu se nejedná o jednoduché a nenákladné operace. Třeba vytažení israelské kulky z hrudníku dítěte je práce skoro na hodinu. Ošetření spálenin od israelských bomb, to máte skoro 2 hodiny, ošetření vymlácených zubů od rambíků z IDF to je taky dobrá hoďka. Ano, jsou moc hodní a milí. Ať žije Israel !!! UUrrrrááááá

251496

21.8.2011 15:45

RE: Ano

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 251496

A to ještě nezmiňujete orgány jako ledviny, které tu a tam "uvíznou" v izraelské nemocnici tak nějak "omylem", aby byly následně vhodně prodány.

251499

21.8.2011 19:21

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 251499

A je to skutečně tak? dá se to prokázat? Teda že se to děje nějak systematicky nebo že v tom má ruce jejich vláda? Jaké jsou pro to důkazy?

251513

22.8.2011 14:56

RE: Ano

Osvěta do světa 77.?.?.?

Reakce na 251513

Když je člověk šikovný a dokonce umí sesmolit nějakou anglickou větu, tak stačí do google napsat: israeli take organ from dead palestinians

A co nám to vyjelo?

http://www.guardian.co.uk/world/2009/dec/21/israeli-pathologists-harvested-organs

http://rt.com/news/israel-harvested-organs-palestinians/

http://articles.cnn.com/2009-12-21/world/israel.organs_1_organs-harvested-israel-defense-forces?_s=PM:WORLD

A mnoho dalšího.

Je to skutečně tak? A už jsme chytřejší. [smích]

251595

21.8.2011 19:50

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251499

Presne tak pane Stwora, ale to se podivejte na Vase muslimske pratele v Albanii....

251518

21.8.2011 19:54

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251518

Kamaradka Tuckova, ktera se ztratila spolu s dvema jejima kamaradama v Albanii...

251520

22.8.2011 15:00

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 251518

Pan Stwora má muslimské přátele v Albánii? Jak jste na to přišel? Nebo to má být provokace? Když někdo nenenávidí muslimy tak, jako vy, tak je má rád? To je mi logika... Možná byste se nad tím měl zamyslet, abyste nebyl jako ti chytráci na Novinkách, kteří dělají přesně to samé, když jim dojdou argumenty a kritiku nesmyslného zabíjení muslimů vykládají tak, že kritik je vlastně milovník muslimů. Ubohost...

251596

21.8.2011 21:35

RE: Ano

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 251499

Tak, správná poznámka Vladimíre. A přitom taková transplantace, to není jenom tak, to není jako vyměnit lauf u Merkavy. Na to potřebujete laboratoř, různé mašinky, léky, rabín pak musí provést rituální upgrade nečistého arabského "materiálu" na košer verzi- a to vše prosím pěkně zadarmo. Jo a nemyslete si, sehnat takového "dobrovolného" dárce taky není tak snadné jak se může laikovi zdát. Pak je taky ještě potřeba poslat felčary na školení do Kosova a to taky stojí nějaký ten šekel. A toto všechno mají Palestinci fakt zadarmo. Opravdu, nic za to Israelci nechtějí. Teda jenom občas nějaký ten kousek palestinské půdy- ale to je přece to nejmenší co můžou chtít. Stejně tam nic neroste, nic tam není, jen vyjeté koleje od Caterpillarů. Palestinci jedni oškliví, nevděční
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5292.htm

251532

21.8.2011 16:23

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 251484

Milý pane doktore,vezměte si chlup z dlaně,který tam není.

251501

21.8.2011 13:56

RE: Ano

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 251482

Nekdo tu spinavou praci delat musi. Zidi uz maji v CR pekne vykosherovanou Ceskou Televizi, Cesky Rozhlas, tedy "verejnopravni" media za ktere inkasuji od goyim povinne vypalne. Ostatni mainstream jim taky pekne prisluhuje, zda nezistne nebo jinak to netusim, kazdopadne prisluhuje.
ps.Mohli by uvest aspon 1 dobrej skutek Zidu pro blbe goyim?

251487

21.8.2011 15:05

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251487

Ano mohl, ale neudelam to. Jestli to nevite sam, tak nebudu ztracet s Vama cas.
Ja taktez platim verejnopravni poplatek, nevim o tom, ze bych byl Zid, ale vadi mi, kdyz nekdo vidi Zidy jako ty, co stoji za vsim zlym na Svete.
A preci jenom Vam dam hint, jdu pouzit Google Maps... [smích]

251492

22.8.2011 14:52

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 251492

Správně. Pan Lynch totiž ví, že za všechno zlo můžou negři, které k smrti nenávidí a rád zvěřejňuje videa, kde jsou negři vyobrazeni jako opice. Takže se na něj nezlobte, židi za nic nemůžou, můžou za to negři! On vám to rád vysvětlí. A pane editore, měl byste více nadávat na barevný, třeba Lynch pošle pár chechtáků...

251593

21.8.2011 15:10

RE: Ano

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 251482

Prosim Vas, Vy tu idete nieco pisat o nevyvazenosti sprav na zvedavci? A co tych 99% mainstreamu ,ktore na nejaku vyvazenost a objektivitu zvysoka seru? A ked im to tam napisete, bez vahania Vas zmazu, alebo rovno Vam zmizne cely profil. Chodte plakat tam. Zvedavec a zopar alterstreamovych webzinov sa len snazi vyvazovat tie sracky, ktore sa na nas dennodene hrnu zo vsetkych stran. A Vy by ste este chceli, aby tie sracky zacal pisat aj zvedavec a zbytocne minal drahocenny cas a priestor. Mam pocit, ze ste nejak rychlo otocil kabat a stava sa z Vas sabesgojim. Vraj zidobijci.. pche. Pisanie pravdy je zidobijectvo? Odkedy? Co snad nie je dokazatelne, ze zid drzi opraty nad vsetkymi dolezitymi oblastami? Este im aj robte poskoka. To je sila. [bliji]

251495

21.8.2011 20:02

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251495

Peptalkine, ja tady nikoho nehajim! Uz vubec ne mainstream news! Nijak jsem se "neprekabatil"! Akorat slepe nehltam Stworovu NENAVIST... Nehajim pouziti fosforu atd. To je lumparna na ntou a ti, co jsou za to zodpovedni, maji byt potrestani!
Minuly tyden se ptal pan Stwora autora komentare, vcem ze byl "stary" Zvedavec lepsi... Zrejme jste to prehlednul... Pred lety by pan Stwora treba psal, ze na misto staveni nejvyssi budovy sveta v Arabskem svete by penize mely byt pouzity na neco uslechtilejsiho... Tak se zde psalo v roce 2005, 2006 ...

They should let Israel's foreign minister drive, his name is Lieberman and he's a russian guy who knows how to deal with this situation. He said last week to just cut off all contact with arabs, stop providing them water, electricity, medicine. Let them figure out how much they really want Israel's help.

I wish the Israelies would stop being such pussies and would just kick some ass already. Stop dealing with the arabs as though they are trying to get peace.

251522

21.8.2011 20:46

RE: Ano

Big sister 83.?.?.?

Reakce na 251522

Ale ano, hájíte soudče. Otázka je čím. Svou hloupostí? Záměrnou manipulací?


Článek je o tom, aby jsme se my ovce konečně probudili a otevřeli oči dokořán a pak přijdou dva manipulátoři a celou diskuzi odvedou směrem k "náckům a židobijectví". Ukázkový příklad.


To jestli je Vladimír nestranný nechám stranou, ale to že nechává diskuzi volně plynout je fakt. Ovšem my ovce co zde diskutujeme by jsme se konečně měli probrat a místní manipulativní "vyvažovatele" poslat do patřičných míst a to i za cenu neargumentace!

Tvořit a ne bořit!

-------------------------------------------------

P.S.: Jak se jmenuje choroba když někdo záměrně nadužívá (zneužívá?) písmeno S?

251528

22.8.2011 1:42

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251528

Vazena Big sister,
Zvedavce ctu od roku 2006 a taktez zde prispivam, pokud mam k tematu co rict. Kazdy, kdo sem od minimalne te doby chodi vi, ze jsem velice nestranny a ne jednou jsem zde psal proti Israeli! Ale to co se tu deje posledni dobou je uz vazne do nebe volajici...
Mimochodem, se muzete zeptat pana editora, jestli mu (nam) pomaham financne na boj proti systemu (soudni vylohy)... To jen tak mimochodem [cool] .

251549

21.8.2011 15:39

RE: Ano

Mnichov47 223.?.?.?

Reakce na 251482

Proc me potom ten udajny zidobijec pan Stwora vycensuroval prispevek, kde jsem psal celkem mirne o kriminalnich skutcich kriminalnich zidu? Zidobijci by meli preci takovy muj prispevek vrele uvitat a podporit, ne?
Nevim, z ceho jste usoudil, ze pan Stwora ma byt zidobijec a ze Zvedavec je nevyvazeny, ja Vas nazor rozhodne sdilet nemohu.

251498

21.8.2011 20:05

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251498

Ja jsem zde nikoho jmenovite neoznacil za zidobijce!
Vite proc to neudelal, protoze jako editor Zvedavce ruci za obsah, ktery tu je publikovan!

251523

21.8.2011 20:38

RE: Ano

Saša 74.?.?.?

Reakce na 251523

Pane Soudce Lynch, usmyslel jste si zavést debatu někam zcela jinam. Zde bývalo dobrým zvykem hovořit o tom, o čem se moc nemluví. Když otevřu Haaretz, každý den bych mohl vložit do rubriky „Ve zkratce“ nějakou sviňárnu izraelské vlády – to vůbec neznamená, že mám něco proti Židům, právě naopak, chci jejich dobro. Obdobně je tomu na rozdíl od Vás, se všemi menšinami. Článek je o hrdinství a svobodě otevřít vlastní hubu a je skvěle napsaný.

251526

22.8.2011 1:53

RE: Ano

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251526

Ale Saso... Obdobně je tomu na rozdíl od Vás, se všemi menšinami. Ja se hloupeho nalepkovani nebojim! Delate presne to, co dela mainstream...
Nicmene moji spolupracovnici z Barbadosu, Jamajky, Indie by Vam tuto nalepku velice rychle rozmluvili...
Článek je o hrdinství a svobodě otevřít vlastní hubu a je skvěle napsaný.
A proc nebyl publikovan cely? Viz. komentar autora...
včera 13:24
Malý údiv
Zbyšek Pantůček 93.?.?.?

Já jsem asi ,,blbá bondýna." Psal jsem o občanských svobodách a svobodě slova u nás.
Nevím, jak jste došel k tomu, že bych měl něco proti nějaké skupině obyvatel, nebo že bych chtěl, abychom se stali balkánským státem? Pantůček. [překvapení] [smích]

251550

22.8.2011 2:34

RE: Ano

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 251550

>A proc nebyl publikovan cely? Viz. komentar autora...

To jste špatně pochopil. Byl publikován celý.

251554

22.8.2011 14:10

RE: Ano

Mnichov47 183.?.?.?

Reakce na 251523

Ve stejnem odstavci jste mluvil jmenovite o panu Stworovi a o jeho Zvedavci jako o Zidobijci. Prectete si Vas vlastni prispevek a presvedcte se sam.

251592

21.8.2011 13:03

je to pravda,nebo iluze?

fohat 88.?.?.?

celý život je mozaika osobních zkušeností a emočních prožitku....výročí....kdy jsem stál u hořící Hajnovky a směšně nízkého sovětského tanku,nebot mu shořelo gumové obložení podvozku...dnes ani náznak emoce po těch událostí...čas vše zahladí....jen se člověk naučil empatii k postiženým lidem slepotou vlastní nevědomosti,nebot,jak píše Tolle a spousta jiných..NEVĚDÍ,CO ČINÍ.http://www.youtube.com/watch?v=kMbyOewx3Hc&feature=related

251485

21.8.2011 13:24

Malý údiv

Zbyšek Pantůček 93.?.?.?

Já jsem asi ,,blbá bondýna." Psal jsem o občanských svobodách a svobodě slova u nás.
Nevím, jak jste došel k tomu, že bych měl něco proti nějaké skupině obyvatel, nebo že bych chtěl, abychom se stali balkánským státem? Pantůček. [překvapení] [smích]

251486

21.8.2011 14:47

RE: Malý údiv

KRONEOS 78.?.?.?

Reakce na 251486

zBYŠKU pANTŮČKU
čEHO SE PROBOHA BOJÍTE?
jÁ se chci osvobodit od nahnědlé argumentace většinové společnosti, ze které dští jen nenávist, nikoli vyšší rozum. Vaše argumentace je jak od Goebbelse, tak se nedivte, že jste honorován titulem nacista!

Vy se bojíte menšin?Tak to jste jak Klaus! Chápu, že prosazování názorů většiny a ustrašenost z toho vyplívající je staletími naučenou pózou, kterou miloval už i Hitler, ale nyní je potřeba naslouchat jak při správě Země, tak i národa, mnoho skupinám, které se třeba ne plně identifikují s naší většinovou společností. Teda těch skupin jako jsou apolitické ,nebo nenáboženské skupiny, které vycházejí z jisté přirozenosti.
Čeho se já bojím, tak to jste vy, nahnědlá zideologizovaná politická nebo náboženská horda sadistů, podobně jako u Hitlera, Sadáma, Stalina, Ajatolláha, apod.
Tito tzv. většinoví vůdci jsou větším nebezpečím, než jsou apolitické skupiny, které představují přirozenou součást společnosti!
Co je na líbání, nebo maskách leseb a gayů špatného, na jejiich líbání, to mi povězte.
A vy se přitom nebráníte ukazovat Vandasovo zvrhlé primitivy, kteří, kdyby měli zbraň, tak by lidi masakrovali jako Breivik, který zastával stejné nacionalistické názory tzv.ustrašené většinové společnosti!

Místo toho, aby ste svého syna nebo dceru učil odvaze se postavit vlastní sexualitě, tak místo toho jim zakrýváte tmářsky a zaposraně oči, aby se z nich náhodou nestali tzv.devianti!
Vy jste jen zástupce skutečné připosrané, fádní, nenávistné většiny, která se bojí sama sebe, aby nevybočila z řady!Vy jste typický příklad kolektivismu. A to máte údajně přátele mezi H/omosexuály!
Já být jak vy, a mít kamarády mezi homusexuály nebo svobodomyslnými lidmi, styděl bych se sám za sebe!
Je mi vás líto!A táhněte....

251489

21.8.2011 16:09

RE: Malý údiv

Damned 92.?.?.?

Reakce na 251489

Nejhorší, Krone, jsou blbci, tvého typu. A že vás je.

251500

21.8.2011 17:03

RE: Malý údiv

steve 96.?.?.?

Reakce na 251489

Pane KRONEOSI - v nedavne dobe - po precteni jednoho vaseho prispevku, - jsem vas "pozadal o ruku", .. dnes vas zadam - chci s vami mit deti !! Vite - ja jsem sberatel. A takoveho "cypa" - jeste ve skatuli nemam ..

251504

21.8.2011 20:40

RE: Malý údiv

Anna 85.?.?.?

Reakce na 251489

Jste cenzurováno, editor. A navíc máte v hlavě pořádný guláš.

251527

22.8.2011 0:05

Tak a to je dost

C.H. 94.?.?.?

Reakce na 251489

Takových řečí je dost, vy to docela brzy slíznete, hodně slíznete, až se mi z toho, co bude, už předem obrací žaludek. Ale dobře vám tak.

251543

22.8.2011 6:49

RE: Malý údiv

p. 125.?.?.?

Reakce na 251489

...odvaha se postavit vlastni sexualite zavani silne sebevrazdou via AIDS..../ma to kazdej patej/... to navrhujete abychom ucili svoje vlastni deti..a coz je podle vas tmarske a zakryvani oci....clen priposrane fadni a nenavistne vetsiny...z toho se da odvodit ze vlada vetsiny znamena vladu kolektivismu nenavistniku
....ale mate v tom bordel..zazadejte o lepsi vyskoleni.. a nebo jste tam nedaval pozor... jinak premie nebudou... svobodomyslnej hnusexuale...

251568

21.8.2011 15:07

RE: Malý údiv

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251486

Pan editor uz paranoidne za vsim vidi neco [pláč] . A byl to takovy dobry chlap! [cool]

251494

21.8.2011 15:36

RE: Malý údiv

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 251494

A pan soudce evidentně neví která bije [pláč]

251497

21.8.2011 17:21

RE: Malý údiv

steve 96.?.?.?

Reakce na 251497

.. Nesmi !!

251506

21.8.2011 20:51

RE: Malý údiv

Big sister 83.?.?.?

Reakce na 251506

Dobré steve, dobré.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

251529

21.8.2011 19:52

RE: Malý údiv

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251497

Obavam se, ze pan Soudce vi... [smích], ale pan Luxor to jeste stale nevidi, jako to nevidel pan Soudce ...

251519

21.8.2011 21:46

RE: Malý údiv

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 251519

No tak jo, přiznávám jsem asi fakt blbej- jsem tady zřejmě jedinej,kdo nepochopil logiku a souvislost vašeho příspěvku na pana Pantůčka.

Mimochodem pane Zbyšku, smekám před Vámi svůj klobouk...

251535

22.8.2011 1:56

RE: Malý údiv

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 251535

Vase sebekritika me dojala [pláč] .

251552

21.8.2011 14:49

Správní soud zrušil Národní stranu

Hera 86.?.?.?

Poněvadž nevím kam následující zprávu umístit, uvádím ji tady

Podle informace z Wikipedie byla 17.8.2011 správním soudem v Brně pozastavena činnost Národní strany. Kopie usnesení zde .

Mám takový dojem, že zpráva vůbec neproběhla denním tiskem. Objevila jsem to čirou náhodou při hledání informací v souvislosti s přepadem Čechů Cikány v Rumburku.

251490

21.8.2011 16:38

Plevel historický

Hera 86.?.?.?

Snad jednou odnárodnění a vykořenění (Němci, Židé, odnárodnění Slované apod.), kteří v České republice vidí pouze další sousto, přestanou šířit nenávist vuči Čechům. Jsou to od doby papeže Pia II (1464) stále titíž. Odnárodnění, za svou slovanskost se stydící lidé a v pravdě sami nacisté, jejichž cílem je postupně likvidovat Slovany: včera to byli Rusové (2. světová válka), dnes Kosovo, zítra Česká republika. Ustoupit není kam a proto je nutné se proti nim postavit se vší silou. Pravdivost tvrzení lékaře Moravičanského (Děje říše Velkomoravské, 1883), Antonína Horáka (O Slovanech úplně jinak, 1991), historiků před Piem II a několika historiků 21. století potvrzují současné genetické studie .
Slovanská haploskupina R1a a skupina Čeledi R1b (dnes jim říkáme Kelti, ale jenom proto, že tehdejší autoři nevěděli jak zapsat č) byly kdysi rozprostřené po celé Evropě, části Asie a Indie, Egypta, Mezopotamie. Jsme postupně likvidováni agresivním, slovy Moravičanského “plevelem historickým” (řeckými otrokáři, Římskou říší, katolickou církví, Nemethy alias Němci). Tento “plevel” se tady nyní ozývá a útočí na Stworu a opět útočí na nás Slovany. Nikdy neexistující Velká Germánia - ve skutečnosti Velká Morava - sahající od horní Moravy (levý přítok Dunaje) až po dolní Moravu (pravý přítok Dunaje) byla postupně likvidována stále týmiž lidmi, kteří chtěli a chtějí mít levný přístup k otrokům a zdrojům.

251502

22.8.2011 6:53

RE: Plevel historický

p. 125.?.?.?

Reakce na 251502

..absolutni pravda,skoda ze neumi cist ten judge Cinch...

251569

21.8.2011 19:49

Sledujte minuty...1.03 min.

fohat 88.?.?.?

nebudme v Matrixu http://www.youtube.com/watch?v=YljLvM5ZFBg

251516

21.8.2011 19:57

Bátora musí pryč

jirkavnemec nci (zavináč) gmx (tečka) com 84.?.?.?

No to se tady rozbehla ostra diskuze, rekl bych az moc osobni, to nebyvalo.
Jako pravidelny ctenar Zvedavce, jsem si casto myslel to co napsal Soudce Lynch
Moc by me zajimaly nazory zdejsich diskuteru, kdyby se probiral pripad pana Batory !

251521

22.8.2011 2:22

Je cas opustit Zvedavce.

Soudce Lynch 81.?.?.?

Rozhodnul jsem se, ze je cas opustit Zvedavce.
Zvedavec neni (jak jsem jiz psal) to co byl pred lety. Ta jmena, ktera jsem zde v diskuzich videl pred lety, zde jiz taktez nejsou. Rad jsem cetl jejich prispevky, dozvidal se nove informace a diskutoval s nimi. Udrzovala se zde jista uroven diskuze!
Dnes tu jsou videt nova jmena, ktera nalepkuji ty, se kterymi nesouhlasi.
Verim, ze pro ty, kteri sem chodili v letech 2006 - 2009 bude pan Stwora frajer, ktery psal vyvazene a nebal se poukazat na jakekoliv lumparny, at uz slo o organizaci, politickou stranu ci stat. Dnes jiz tomu bohuzel tak neni a obavam se, ze Zvedavec se vydal na cestu k propasti...
Nicmene preji panu Stworovi mnoho uspechu!

Soudce Lynch
P.S.: Muzete si usetrit reakce na me prispevky, pac na Zvedavce jiz neprijdu!

251553

22.8.2011 2:41

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 251553

Kdyz by jste sem prece jen nahodou jeste jednou vlez. Pan Stwora dela to samy, jen je vic detailni a pridal presnejsi popis vsech tech lumparen tak ze zustal frajer i dnes!

251555

22.8.2011 8:32

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 251553

Já vás nechápu, skoro to vypadá, jakoby jste to udělal záměrně- pod článkem, který se týká něčeho úplně jiného, rozjedete provokativně diskusi o Israeli, začnete se navážet do majitele webu a když nejsou odpovědi podle vašeho gusta, tak místo protiagrumentace, začnete dělat ublíženého jako malé dítě...

251571

22.8.2011 9:25

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 251571

>Já vás nechápu, skoro to vypadá, jakoby jste to udělal
>záměrně- pod článkem, který se týká něčeho úplně
>jiného, rozjedete provokativně diskusi o
uplne jinem tematu. Kdyz si projdete diskuzi toho cloveka, zjistite, ze nikdy nebyval jinaci. S cimsi to souvisi. Podle toho, jak tady spolecensky obohacuje to jakesi jmeno, lze usoudit, ze soudcem spise neni nez je (kdo by to na webzinu, ktery provokuje k novym a novym zalobam, o sobe hlasal, kdyby jim byl, ze?..., pokud ovsem nedostal jisty ukol), a kdyz to slovo tak snazive pripojuje, neni tezke odhadnout myslenkove procesy..., vedle takto litostiveho chlapecka musi byt zivot k popukani. Vyjevim to podpasove - nezavidim okoli.

251574

22.8.2011 10:13

RE: Je cas opustit Zvedavce.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 251571

Vážený pane Luxore, opět jste to shrnul na jedničku: pan Trucující Soudce ignoruje fakt, že pan Editor nic nemá "proti židům", jinak by sem nepouštěl/nebo i sám nevkládal články od mnoha židů, kteří jsou Chazary haněni jako tzv. "Self-hating Jews"

Podle akademického autora W. Finlaye označení „sebenenávidějící Žid“ „je často používáno rétoricky k diskreditaci Židů, kteří se liší svým životním stylem, zájmy nebo politickými postoji od jejich obviňovatelů“.[2] Tento termín má dlouhou historii v debatách o roli Izraele v židovské identitě, kdy je používán proti židovským kritikům izraelské vládní politiky. http://cs.wikipedia.org/wiki/Sebenen%C3%A1vid%C4%9...

Je něco jiného kydat špínu na někoho, kdo místo kostela, či mešity (nebo nákupáku) chodí do synagogy... A něco jiného je oprávněně krizovat agresivitu a genozidu páchanou Státem Israel a ultra-zioniSSty.

Vložený obrázek

A jak Vrchnost a její Shabes/GOJ/im, tak Pan Judge se snaží demagogicky míchat vše v jednom prožluklém hrnci - a neoprávněně obviňovat pana Editora i nás ostatní.

251576

22.8.2011 10:29

RE: Je cas opustit Zvedavce.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 251576

Ano, END OF ZIONISM = PEACE.

251579

22.8.2011 11:39

RE: Je cas opustit Zvedavce.

hjalmar 192.?.?.?

Reakce na 251576

Raz sa na to "self-hating" spytali Gilada Atzmona, tazkeho proti-sionistickeho aktivistu, z ktoreho maju v Jeruzalemen tazku hlavu, lebo im spini do vlastneho hniezda ako to len ide. Jeho odpoved: "yes, I am... but I also hate them [mrknutí jedním okem] " [chechtot]

251584

22.8.2011 19:29

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 251553

>Ta jmena, ktera jsem zde v diskuzich videl pred lety, zde jiz taktez nejsou. Rad jsem cetl jejich prispevky, dozvidal se nove informace...
----
Tušil jsem, že mne budeš postrádat, soudče [velký smích] . Ale to víš, léta jsou tady v Kanadě krátká a tak nechci trávit tolik času u obrazovky počítače. Více čtu a méně pišu. Na podzim se opět více zapojím do diskuze, takže vydrž. Ke tvému nálepkování editora a ostatních přispěvovatelů bych dodal jenom toto: Zaměňuješ kritiku za nenávist a tou nenávistí trpíš ty sám. Neházej to na ostatní a na Zvědavce a nebo na muslimy, jak to máš ve zvyku a jak to právě teď tady demonstruješ.

Nechi hovořit za ostatní, ale myslím si, že bychom se všichni z nás raději věnovali příjemnějším tématům, než poukazováním na zločiny okolo nás. A to, že se kritika zvyšuje, to je jenom důsledek zvyšování se napětí ve společnosti uměle vytvořenou celosvětovou ekonomickou krizí, preventivními válkami a dalšími lumpárnami a zločiny, na které Zvědavec jenom upozorňuje. A tohle zase já považuji za nesmírně důležité. Musíme si společně ujasnit, kde je epicentrum našeho potenciálního nebezpečí. A o tom jsou tyto články a diskuze.

Soudče, klidně si trucuj, ale zbytečně útočíš na posla špatných zpráv. Problém ve společnosti je jinde. Tímto současně zdravím ostatní zvědavce, editora, moderátora...Nebudu raději jmenovat, abych na někoho nezapomněl. Přátelé, jsem s vámi i s lynčujícím soudcem. Jsme přece všichni na jedné lodi a ta děravá kocábka se potápí.

[mrknutí jedním okem]

251607

22.8.2011 23:40

Vážený Zbyšku Pantůčku,

Střelec 77.?.?.?

já se Vám přímo klaním. Když si uvědomím, jak většina Vašich kolegů poskakuje v rytmu režimu a snaží se zalíbit samozvané elitě, tak o to víc oceňuji Vaši statečnost. Jste zřejmě mimořádný charakter a ten si zaslouží moji hlubokou úctu. Děkuji, děkuji Vám za to, že jsem poznala, že ještě existují čestní lidé i v profesi, ve které bych je sotva hledala.

251614

Příspěvků: 59

21.08. 01:16  dopis ktery potesil
21.08. 11:02 MoUdrostrak  Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!
22.08. 20:04 ediva  RE: Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!
21.08. 11:44 KRONEOS  to snad není možné, jak někdo tak může pohrdat vlastí a národem!!!!
22.08. 01:27 Hera  RE: to snad není možné, jak někdo tak může pohrdat vlastí a národem!!!!
21.08. 12:04 Soudce Lynch  Ano
21.08. 12:46  RE: Ano
21.08. 15:00 Soudce Lynch  RE: Ano
21.08. 15:33 Luxor  RE: Ano
21.08. 15:45 Vladimír Stwora  RE: Ano
21.08. 19:21  RE: Ano
22.08. 14:56 Osvěta do světa  RE: Ano
21.08. 19:50 Soudce Lynch  RE: Ano
21.08. 19:54 Soudce Lynch  RE: Ano
22.08. 15:00  RE: Ano
21.08. 21:35 Luxor  RE: Ano
21.08. 16:23  RE: Ano
21.08. 13:56 r.k.  RE: Ano
21.08. 15:05 Soudce Lynch  RE: Ano
22.08. 14:52  RE: Ano
21.08. 15:10 Peptalkin  RE: Ano
21.08. 20:02 Soudce Lynch  RE: Ano
21.08. 20:46 Big sister  RE: Ano
22.08. 01:42 Soudce Lynch  RE: Ano
21.08. 15:39 Mnichov47  RE: Ano
21.08. 20:05 Soudce Lynch  RE: Ano
21.08. 20:38 Saša  RE: Ano
22.08. 01:53 Soudce Lynch  RE: Ano
22.08. 02:34 Vladimír Stwora  RE: Ano
22.08. 14:10 Mnichov47  RE: Ano
21.08. 13:03 fohat  je to pravda,nebo iluze?
21.08. 13:24 Zbyšek Pantůček  Malý údiv
21.08. 14:47 KRONEOS  RE: Malý údiv
21.08. 16:09 Damned  RE: Malý údiv
21.08. 17:03 steve  RE: Malý údiv
21.08. 20:40 Anna  RE: Malý údiv
22.08. 00:05 C.H.  Tak a to je dost
22.08. 06:49 p.  RE: Malý údiv
21.08. 15:07 Soudce Lynch  RE: Malý údiv
21.08. 15:36 Luxor  RE: Malý údiv
21.08. 17:21 steve  RE: Malý údiv
21.08. 20:51 Big sister  RE: Malý údiv
21.08. 19:52 Soudce Lynch  RE: Malý údiv
21.08. 21:46 Luxor  RE: Malý údiv
22.08. 01:56 Soudce Lynch  RE: Malý údiv
21.08. 14:49 Hera  Správní soud zrušil Národní stranu
21.08. 16:38 Hera  Plevel historický
22.08. 06:53 p.  RE: Plevel historický
21.08. 19:49 fohat  Sledujte minuty...1.03 min.
21.08. 19:57 jirkavnemec  Bátora musí pryč
22.08. 02:22 Soudce Lynch  Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 02:41 Satanist  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 08:32 Luxor  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 09:25  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 10:13 MoUdrostrak  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 10:29 quido2  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 11:39 hjalmar  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 19:29 Mirda  RE: Je cas opustit Zvedavce.
22.08. 23:40 Střelec  Vážený Zbyšku Pantůčku,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 2

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 5

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 1

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil22.11.21 15:59 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 241